A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #69861 2022.09.13. 20:30

Moby írta:2 év után bekapcsolom majd a switchet! Megint! Hellyeah! :banplz:
Mondjuk én az octopath traveller2t várom kurvára és az 3 hónappal előtte jön.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #69862 2022.09.13. 20:51

Na, majd most jön az igazi gpu price drop. Etherum megy proof of stake-be, energiaárak egekben, 40-es széria láthatáron. :hawaii:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69863 2022.09.13. 21:20

Greyfox írta:Na, majd most jön az igazi gpu price drop. Etherum megy proof of stake-be, energiaárak egekben, 40-es széria láthatáron. :hawaii:
Jah csak azota meg mar minden az egekben, ugyh banyaszat se kell hogy dragabb legyen .
Avatar
eje75

Hozzászólás #69864 2022.09.13. 22:00

Dani jobban vagy már?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69865 2022.09.14. 09:25

eje75 írta:Dani jobban vagy már?
Jaja, köszi, már über frankón! Szombaton elmúlt a torokéc, tegnap előtt már negatív tesztet is produkáltam, szóval minden very zsír!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69866 2022.09.14. 09:27

Olyan jól vagyok, hogy már minőségi kontentet is linkelek, mondjuk kb Arty a célcsoport itt. De tölthető a demó, ha mást is megérint a Szegaralli szelleme!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69867 2022.09.14. 13:20

Már nem vagyok olyan jól, de megvan az oka: Dying Light. Én ennyire rosszul játéktól még nem voltam, legalábbis ilyen gyorsan tuti nem. 5 perc után elkezdek izzadni, szédülni, olyan borzalmas motion sickness-t okoz, hogy le kellett törölnöm. 3-4x ültem neki, stabilan ezzel az eredménnyel. Látom egyébként, hogy mi lenne benne a jó, de sajnos így nem fogom tudni megtapasztalni a teljes játékot.

szerk: Loál, rákerestem és itt a fenti kommentem angolul:

"For anyone who is intrested in buying Dying Light there is something to be aware of. I picked it up today and played for about 30 minutes and it gave me the worst case of motion sickness I have ever experienced with a video game. I felt dizzy and light headed, and almost threw up. I tested it a 3 times now and got the same feeling within minutes of playing the game. I searched it online and found out that when Dying light was first released to the public in 2013, there were quite a few cases of people getting serious motion sickness."
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69868 2022.09.14. 13:25

DanielT írta:Már nem vagyok olyan jól, de megvan az oka: Dying Light. Én ennyire rosszul játéktól még nem voltam, legalábbis ilyen gyorsan tuti nem. 5 perc után elkezdek izzadni, szédülni, olyan borzalmas motion sickness-t okoz, hogy le kellett törölnöm. 3-4x ültem neki, stabilan ezzel az eredménnyel. Látom egyébként, hogy mi lenne benne a jó, de sajnos így nem fogom tudni megtapasztalni a teljes játékot.

szerk: Loál, rákerestem és itt a fenti kommentem angolul:

"For anyone who is intrested in buying Dying Light there is something to be aware of. I picked it up today and played for about 30 minutes and it gave me the worst case of motion sickness I have ever experienced with a video game. I felt dizzy and light headed, and almost threw up. I tested it a 3 times now and got the same feeling within minutes of playing the game. I searched it online and found out that when Dying light was first released to the public in 2013, there were quite a few cases of people getting serious motion sickness."
Probald meg monitoron :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69869 2022.09.14. 13:29

Micsu írta:Probald meg monitoron :idiota:
Ja, az tuti király lenne, 40 centiről nézve szerintem gyorsabban hánynám el magam, mint az aktuális Halo-tól.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69870 2022.09.14. 13:38

DanielT írta:Már nem vagyok olyan jól, de megvan az oka: Dying Light. Én ennyire rosszul játéktól még nem voltam, legalábbis ilyen gyorsan tuti nem. 5 perc után elkezdek izzadni, szédülni, olyan borzalmas motion sickness-t okoz, hogy le kellett törölnöm. 3-4x ültem neki, stabilan ezzel az eredménnyel. Látom egyébként, hogy mi lenne benne a jó, de sajnos így nem fogom tudni megtapasztalni a teljes játékot.

szerk: Loál, rákerestem és itt a fenti kommentem angolul:

"For anyone who is intrested in buying Dying Light there is something to be aware of. I picked it up today and played for about 30 minutes and it gave me the worst case of motion sickness I have ever experienced with a video game. I felt dizzy and light headed, and almost threw up. I tested it a 3 times now and got the same feeling within minutes of playing the game. I searched it online and found out that when Dying light was first released to the public in 2013, there were quite a few cases of people getting serious motion sickness."
A Mirror's Edge még menne, vagy már ahhoz is vén farok vagy?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69871 2022.09.14. 14:26

Zóanagyvarázsló írta:A Mirror's Edge még menne, vagy már ahhoz is vén farok vagy?
Azt 3x toltam végig, semmi bajom nem volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69872 2022.09.14. 16:27

DanielT írta:Azt 3x toltam végig, semmi bajom nem volt.
Ezért kérdeztem, hogy menne-e még most is. Nem igazán látom, hogy mivel lenne szédületesebb a Dying Lightban a parkour.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69873 2022.09.14. 16:29

Lepörgött a Plague Tales: Innocence. XSX-en, célfotósan, holnap kerül ki a ganéból.
Zó nagyon rossz véleménnyel van a játékról a sablonos főboss miatt, meg varázspatkányos főcselekmény miatt, de nem tudok vele egyetérteni. Ez a játék stabilan ugyanazt hozza walksim-valós játék határmezsgyát, amit a lasszófasz1 pl, csak a posztapokaliptikus n+1. zombiezerg helyett hozott egy bármimást.
Spoiler
Nyilván tök jó, hogy a szingliséget hirdető elfajzott propaganda helyett gyerekek a szereplők és az egész a család köré van felhúzva annyira, hogy bármelyik fast and furious rész elbújhatna mögötte családpropaganda kategóriában. :bohoc:

De amúgy komolyan, ugyanilyen félwalksim feeling volt, mint a lasszófasz, csak e jobban bejött, mint a zombis cucc. Jobban tetszett a craftolás része, a mechanikák, a puzzleok, stb. Ha ez ps exclu akkor tízszer akkorát megy, mint a lasszófasz az biztos.
Jót tett neki az xsx patch is megjelenés és performancia szempontból. Egyedül amit a szemére hánynék, hogy külön "app" a pc és az xbox verzió, így aztán nem csak az acsikat számolja külön, de crossplatform mentés sincs. :(
Azért erős 8 pontot megszavaznék neki, a walksimeknek nálam új királya lett, második része várós egy hónap múlva!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69874 2022.09.14. 17:13

Nekem is tetszett de nem kell a sonyfanboysag ahhoz h ne egy liga legyen a ketto, nyilvanvaloan te nem tudod a tlou eseteben objektiven megallapitani a tenyeket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69875 2022.09.14. 17:48

Zóanagyvarázsló írta:Ezért kérdeztem, hogy menne-e még most is. Nem igazán látom, hogy mivel lenne szédületesebb a Dying Lightban a parkour.
Simán menne. Itt fordulok kettőt és okádok. A FOV, a kamera lóbálás, minden pokoli.

Szerk: Ja meg pl a Ghostrunner... Hát arra annyira rá voltam kattanva, hogy napi 25 órában nyomtam és hát ott aztán van parkour, meg pörgés. Soha egy pillanatra nem voltam rosszul.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69876 2022.09.14. 21:33

Ez az uj got olyan szinvonalatlan h majd ledaralom ha kedvem lesz, fuh de rossz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69877 2022.09.14. 22:03

Micsu írta:Ez az uj got olyan szinvonalatlan h majd ledaralom ha kedvem lesz, fuh de rossz.
Pokol... a harmadik résznél talán valami remény feltámadt, a negyedik újból pokol lett.

A három fő téma és motívum amiről folyamatosan szó van az a házasság, a házasság és a házasság. Ja meg a gyerekcsinálás, szóval Botondnak ez a tökéletes szórakozás lehet. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69878 2022.09.14. 22:05

Ez meg valóban nem egy N+1 zombis posztapokaliptikus Sony cím lett, csak simán egy rakás szar.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69879 2022.09.15. 01:00

DanielT írta:Simán menne. Itt fordulok kettőt és okádok. A FOV, a kamera lóbálás, minden pokoli.

Szerk: Ja meg pl a Ghostrunner... Hát arra annyira rá voltam kattanva, hogy napi 25 órában nyomtam és hát ott aztán van parkour, meg pörgés. Soha egy pillanatra nem voltam rosszul.
Ne is mondd, bosszant, hogy a filléres GOG-os GHostrunnert kihagytam, ígéretesnek tűnik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69880 2022.09.15. 01:19

Botond írta:Lepörgött a Plague Tales: Innocence. XSX-en, célfotósan, holnap kerül ki a ganéból.
Zó nagyon rossz véleménnyel van a játékról a sablonos főboss miatt, meg varázspatkányos főcselekmény miatt, de nem tudok vele egyetérteni. Ez a játék stabilan ugyanazt hozza walksim-valós játék határmezsgyát, amit a lasszófasz1 pl, csak a posztapokaliptikus n+1. zombiezerg helyett hozott egy bármimást.
Spoiler
Nyilván tök jó, hogy a szingliséget hirdető elfajzott propaganda helyett gyerekek a szereplők és az egész a család köré van felhúzva annyira, hogy bármelyik fast and furious rész elbújhatna mögötte családpropaganda kategóriában. :bohoc:

De amúgy komolyan, ugyanilyen félwalksim feeling volt, mint a lasszófasz, csak e jobban bejött, mint a zombis cucc. Jobban tetszett a craftolás része, a mechanikák, a puzzleok, stb. Ha ez ps exclu akkor tízszer akkorát megy, mint a lasszófasz az biztos.
Jót tett neki az xsx patch is megjelenés és performancia szempontból. Egyedül amit a szemére hánynék, hogy külön "app" a pc és az xbox verzió, így aztán nem csak az acsikat számolja külön, de crossplatform mentés sincs. :(
Azért erős 8 pontot megszavaznék neki, a walksimeknek nálam új királya lett, második része várós egy hónap múlva!
Nyilván több pénz, angolhoz igazított lipsync, marketing, Sony/ND-logó ment volna bele, ha GIGAexkluzív, de kb. kétlem, hogy bármi, ami nem GTA, tízszer akkorát mehet, mint a lasszófasz. De képletesen értve sem érzem azt, hogy fizikailag lehetséges lett volna számottevően nagyobb siker. A két játékot nem is tuidnám összehasonlítani a lasszófasz ismeretének hiányában, de a Walking Dead (éppen a lasszófasz előtti évben zsákolta be a legtöbb GotY-t) jobban bejött a Plague Tale-nél, melyet erős közepesnek tartok, csak iszonyúan rossz szájízem van miatta, és emiatt ellenséges vagyok vele.

A testvértéma amúgy nekem is tetszett benne, kár, hogy ezen kívül csak a grafika jött be. Mivel a mechanika-light taszított, nyilván elég rossz helyzetből indult, de ahogy beszéltük is már, az egész középkorias felütés annyira ott volt, hogy sajnos óriási csalódás lett a varázspatkányos elmebetegséggé változás.

Nálam most az FF7 vége közeleg. (Ugye abban sem volt átjárás a PC-s és a boxos között, te kapkodás helyett, miután kimászott a ganéból, inkább megvettem akciósan Steamre, az MS-nek nehogy jó legyen, és újrakezdtem.) A japó sztori annak is kőkeményen betesz, de "szerencsére" eleve japó(buzi) kamaszokra van belőve az érzelmekre gyakan hatni próbáló, de sokszor inkább könnyed hangvétel, így nincs nagy meglepetés, a játék meg maga jó. Az FF12 mellett a legnagyobb pozitív meglepetés a ganéból, apró szépésghiba, hogy mindkettőt meg kellett végül vennem. Utána jöhet a Remake, hiába van előfizetve a gané, inkább a Steam- és GOG-könyvtáramban turkálok. Pedig nem rossz a kínálat, csak tele vagyok jobb játékokkal. (A HZD-t nem beleértve, az a GOG-könyvtáramból nem felfelé lóg ki. Nem szórakoztat jobban, mint a ganépasszos Avengers.) Azért a Plague Tale 2-nek nekifutok majd a day1 gané miatt, de nem tudom, hogy ezzel jót tesz-e nekem FIL.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69881 2022.09.15. 06:39

DanielT írta:Ez meg valóban nem egy N+1 zombis posztapokaliptikus Sony cím lett, csak simán egy rakás szar.

[video]
State of playt még nem néztem meg, de akkor nem is érdemes, ekkora fostornádó volt, hogy még halohéter videókat is érdemesebb nézni? :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69882 2022.09.15. 10:36

Botond írta:State of playt még nem néztem meg, de akkor nem is érdemes, ekkora fostornádó volt, hogy még halohéter videókat is érdemesebb nézni? :banplz:
Büdős életben eszembe nem jutna State of Playt nézni, a Halo-fika simán szórakoztatóbb. Nem látom be, hogy egy PS5 birtoklása ezen mit változtatna nálam, elvégre te és arty sem lett vérfanboi, PS3 benne sok játékidővel meg nekem is van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69883 2022.09.15. 10:38

A kurvaanyádMS belefejlesztette az xbox pc kliensbe, hogy kiírja a játékoknál, hogy hltb, és ha rányom az ember a részletekre, akkor böngészőt nyit a játék howlongtobeat oldalára. Hát mi a lófaszt fogok így guglizni, ha már ezt se kell?! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69884 2022.09.15. 10:44

Az MS-t nem a Halóért kell dicsérni, hanem mert hozz be igazi quality of life kategóriába tartozó apróságokat, például integrálta a How Long To Beat adatait. Szerintem ez jó irány, a Steam-kliens és a Galaxy se tudja, de böngészőből az Augmented Steam bővítmény igen (ezért is használom azt). Mondjuk, szerintem a konzolos és telefonos appba is be lehetne olvasztani valahogy, pont a PC-s a legkevésbé izgi a számomra, mert azon inkább más kliensek pörögnek. (Szerk.: XBotond meg direkt megelőzött, a kutya fáját!)

Annak is örülök, hogy a GoldenEye-t sikerült MS-Nintendo-összefogással kiszabadítani a licencpokolból, így jöhet Boxra és Switchre is a remaster. Tudom, hogy itt artyt leszámítva közutálatnak örvend, nekem meg úgyis megvan N64-re, de a játéktörténelem emghatározó darabjainak megmentése mindig pozitív fejlemény. Természetesen jön ganéba (még két évig tuti lubickolok benne), Rare Replay-tulajokhoz (ezt megvettem, hiszen rendezseresen 1,5k, annyit a léte megér a csomagnak) meg anélkül is hozzávágják. Persze jöhetne PC-re is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69885 2022.09.15. 10:53

A "befejezésre törekvő" mondjuk aranyos fordítás (igaz, még a jobbak közül való, a redmondi hunglish szintjén már-már kiemelkedő), a kliensben pedig még mindig bajos megtalálni a könyvtáramat, de ez is valami:

Kép

Bár túl keveset írnak rá, ha csak a Standard ideje, akkor is, de hát ilyen a HLBT meg az én tempóm, azért referenciának jó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69886 2022.09.15. 11:00

Botond írta:A kurvaanyádMS belefejlesztette az xbox pc kliensbe, hogy kiírja a játékoknál, hogy hltb, és ha rányom az ember a részletekre, akkor böngészőt nyit a játék howlongtobeat oldalára. Hát mi a lófaszt fogok így guglizni, ha már ezt se kell?! :banplz:
Klassz funkció, de nálam jelenleg ez így néz ki:

"hé gúgül!"

"háulong tu bít játékcím?"

És megmondja a telefon.

De keresgélni tényleg jó, ha egyből látja az ember esetleg szűrni is lehet rá stb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69887 2022.09.15. 11:08

DanielT írta:Klassz funkció, de nálam jelenleg ez így néz ki:

"hé gúgül!"

"háulong tu bít játékcím?"

És megmondja a telefon.

De keresgélni tényleg jó, ha egyből látja az ember esetleg szűrni is lehet rá stb.
Ez már macera, nem konzolos kényelem. Az csak PC-n vanik.
Avatar
eje75

Hozzászólás #69888 2022.09.15. 11:35

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69889 2022.09.15. 13:53

COD Modern Warfare 2 béta indul holnap és az early accesshez van kódom ami PS5 only. Elvileg nekem van másik, szóval ha kiderül biztosra, hogy akad egy felesleges akkor tudom adni annak aki kéri.
Avatar
arty

Hozzászólás #69890 2022.09.15. 19:08

DanielT írta:Olyan jól vagyok, hogy már minőségi kontentet is linkelek, mondjuk kb Arty a célcsoport itt. De tölthető a demó, ha mást is megérint a Szegaralli szelleme!

segarally ánrilendzsin.avi
jah, de ez egy érdekes kis semmi, amiből soha nem is lesz semmi :D
van jobb!

phpBB [media]



16 euró?! mi a trükk?
hó közepére persze már totál kiköltekeztem gémingügyben :(
és persze a wreckfestel se vagyok sehol........... tulképp semmivel se..... még a pécét se vettem meg végül! :D

idősporolok az emesappos, guglivalbeszélgetősöknek: 9-10 óra alatt letolható

DanielT írta:Már nem vagyok olyan jól, de megvan az oka: Dying Light. Én ennyire rosszul játéktól még nem voltam, legalábbis ilyen gyorsan tuti nem. 5 perc után elkezdek izzadni, szédülni, olyan borzalmas motion sickness-t okoz, hogy le kellett törölnöm. 3-4x ültem neki, stabilan ezzel az eredménnyel. Látom egyébként, hogy mi lenne benne a jó, de sajnos így nem fogom tudni megtapasztalni a teljes játékot.
VR-ben még majd adj neki esélyt! :idiota:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2022.09.15. 19:12-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #69891 2022.09.15. 19:12

Hélófikában bennevan, hogy cancelt kapott a splitscreen, miközben szinte perfekt játszható egy glitchnek hála?

Éshogy közben lassan minden manáger lelép a 343-ból? Még Bonnie is !!! :(
aki meg nem manáger, annak meg lejár a 6(!!!) hónapos szerződése és mehet a picsába, majd az újarcok befejezik.... kívánom az emesnek, hogy minden idők legnagyobb buktáját hozza össze, amikor márciusban jövőre "elindulnak" :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #69892 2022.09.15. 19:16

DanielT írta:COD Modern Warfare 2 béta indul holnap és az early accesshez van kódom ami PS5 only. Elvileg nekem van másik, szóval ha kiderül biztosra, hogy akad egy felesleges akkor tudom adni annak aki kéri.
Én kérem, ha még megvan!
Avatar
arty

Hozzászólás #69893 2022.09.15. 19:32

Zóanagyvarázsló írta:Annak is örülök, hogy a GoldenEye-t sikerült MS-Nintendo-összefogással kiszabadítani a licencpokolból, így jöhet Boxra és Switchre is a remaster. Tudom, hogy itt artyt leszámítva közutálatnak örvend, nekem meg úgyis megvan N64-re, de a játéktörténelem emghatározó darabjainak megmentése mindig pozitív fejlemény. Természetesen jön ganéba (még két évig tuti lubickolok benne), Rare Replay-tulajokhoz (ezt megvettem, hiszen rendezseresen 1,5k, annyit a léte megér a csomagnak) meg anélkül is hozzávágják. Persze jöhetne PC-re is.
ugyan skypén már elsírtam magam, de akkor ittis...

1996 Szeptember 29 - megjelenik a Nintendo64
1997 Augusztust 25 - rare kihozza a wolf és a doom után a harmadik fps mérföldkövet (amiről még vagy 20 évig kb hallani se hallottam :D )
2011 November 1 - goldeneye reloaded megjelenik, imádtam, letoltam, hallottam h ez a régi GE felújítása, szóval valójában csak 14 évig nem hallottam "a mérföldkőről" :)
2021 Februar 2 - kiszivárog a licenszőrület miatt ki nem adott, de kb totál elkészült VALÓDI remazter. itt szembesültem vele, hogy a reloaded egy MÁSIK játék volt... wow, kéne!
2022 Augusztus 1 - ha a ps1gfx-et meg tudtam szeretni, hátha lecsúszik az n64 is... világszara képminőség, világszara kontroller, világszara frém kb minden játékban, de HÁTHA! megrendeltem, egy hónapig jött japánból.
2022 Szeptember 11 - miután előző nap lepörgött a shadow of the empire n64 (csak bele akartam nézni...), vasárnap nekiültem a másik irtóra várt címnek: ez volt a golden eye. kb reggeltől estig ment, majdnem a végére értem, 1-2 pálya lehet vissza
2022 Szeptember 14 - Botond/Zó mondja, h jön a 007 re-re-re-remazter. W-T-F. HUSZONHAT KIBASZOTT ÉVIG "vártam", egyre esélytelenebbül, majd amikor végül kvázi "végigtolom", "másnap" bejelentik A CSODÁT ?!?

Ilyen. Bazmeg. Nincs.
Nem gáz, hogy n64en letolok majd pár játékot LEGALJA, MOCSOK minőségben, de EZT AZ EGYET szívesen toltam volna valami színvonalasabb körítéssel, mert KURVA JÓ JÁTÉK, a mai napig.
Igen, az a retkes verzió is az, amit rendesen megszenvedtem, mert....... szóval...... ha minden egyéb körülmény nem lett volna elég nagy szopás:
... japán verzám lett belőle (géppel...) és google translate kamerával + wikifandom + youtube el-elkélt, mert a krixkraxokat NEM ÉRTEM :D

:(

Basszus. BASSSZUS!!! BASSZAMEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Há' ilyen tényleg nincs.... (igen, a rare replay is megvan, így azzal is jár majd nekem is xboxra...)

Egyébként imádom a 007-et ámblokk, x360 generációtól kezdve minden JB játékot letoltam és szerettem, ill. az elmúlt években próbáltam begyűjteni a korábbi, konzolexklu címeket is és alap, h azok is lemennek majd, csak tényleg vártam, hogy egyszer a GE-vel elkezdjem a "szériát".
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69894 2022.09.15. 20:35

arty írta:ugyan skypén már elsírtam magam, de akkor ittis...
Nem értem miért oltattad be magad egyáltalán, hát aki ennyire tud szenvedni, annak a covidot se szabad kihagyni. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69895 2022.09.15. 20:35

eje75 írta:Én kérem, ha még megvan!
Ok, kapod holnap amint kiderült a tuti.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69896 2022.09.15. 21:00

DanielT írta:Nem értem miért oltattad be magad egyáltalán, hát aki ennyire tud szenvedni, annak a covidot se szabad kihagyni. :D
Ez volt idén a legborzasztóbb élményen skypeon. Zó csak olvasóközönsége volt, hiába próbálja Arty őt is bemártani.
Szóval egyik nap ők ketten random csevegtek az N64ről, én callban, már csak visszaolvasni tudtam a call után a 40-50-60 unread üzit skypeon, ami a legeslegtöbb ever, amióta van közös skype csatorna, átpörgetem, kb annyit bírtam kiszűrni, hogy a golden eyeról is beszéltek vmit. Gondoltam bekapcsolódok én is a random csetelésbe és így annyit bírtam megemlíteni, hogy jaja, most jön a ganéba és akkor így a semmiből elszabadult a pokol.
És akkor ott álltam egy Benny Hill börleszk kellős közepén, ahol az egész olyan volt, hogy nem tudna az ember nem teli torokból hisztérikusan röhögni a helyzet abszurditásán, hogy tankönyve illő módon valósul meg ott az ember szeme előtt az epicfail per definíció, de ugyanakkor még el se mosolyodtam, mert annyira plasztikusan adta át Arty, hogy ez mekkora dráma is neki valójában, hogy a szívem beleszakadt.

Na mindegy, sajnáltam nagyon, hogy így járt, de vígasztalja a tudat, hogy így jó minőségben duplázhat.
Avatar
arty

Hozzászólás #69897 2022.09.15. 21:18

Botond írta:Ez volt idén a legborzasztóbb élményen skypeon. Zó csak olvasóközönsége volt, hiába próbálja Arty őt is bemártani.
Szóval egyik nap ők ketten random csevegtek az N64ről, én callban, már csak visszaolvasni tudtam a call után a 40-50-60 unread üzit skypeon, ami a legeslegtöbb ever, amióta van közös skype csatorna, átpörgetem, kb annyit bírtam kiszűrni, hogy a golden eyeról is beszéltek vmit. Gondoltam bekapcsolódok én is a random csetelésbe és így annyit bírtam megemlíteni, hogy jaja, most jön a ganéba és akkor így a semmiből elszabadult a pokol.
És akkor ott álltam egy Benny Hill börleszk kellős közepén, ahol az egész olyan volt, hogy nem tudna az ember nem teli torokból hisztérikusan röhögni a helyzet abszurditásán, hogy tankönyve illő módon valósul meg ott az ember szeme előtt az epicfail per definíció, de ugyanakkor még el se mosolyodtam, mert annyira plasztikusan adta át Arty, hogy ez mekkora dráma is neki valójában, hogy a szívem beleszakadt.

Na mindegy, sajnáltam nagyon, hogy így járt, de vígasztalja a tudat, hogy így jó minőségben duplázhat.
nézd, egyes egyedül a sorrend zavar!
ELSŐ élménynek jó lett volna ez a remazter és utána, érdekességképpen az n64es borzalmat is letolom... (elvégre listán a doom32x, q1 n64/saturn port és a q2 ps1 port is, vonzanak ezek a korai "béták", van amit még csodálok is, jó sorrendben ezek nem elvesznek az eredeti élményből, hanem hozzáadnak)

ha ezt nemtod megérteni, javaslom kérd kölcsön zó 750-ét és azon told le a Valhallát, a fiad hibás lcdtévéjén, 540p-ben, félóránként sárba mártogatott golyósegérrel :P
(és remélem h a játék egyébként nagyon tetszik majd!!!)
Avatar
Botond

Hozzászólás #69898 2022.09.15. 23:13

arty írta:nézd, egyes egyedül a sorrend zavar!
ELSŐ élménynek jó lett volna ez a remazter és utána, érdekességképpen az n64es borzalmat is letolom... (elvégre listán a doom32x, q1 n64/saturn port és a q2 ps1 port is, vonzanak ezek a korai "béták", van amit még csodálok is, jó sorrendben ezek nem elvesznek az eredeti élményből, hanem hozzáadnak)

ha ezt nemtod megérteni, javaslom kérd kölcsön zó 750-ét és azon told le a Valhallát, a fiad hibás lcdtévéjén, 540p-ben, félóránként sárba mártogatott golyósegérrel :P
(és remélem h a játék egyébként nagyon tetszik majd!!!)
Dehát pont ezt mondtam, hogy megértem, nem nevettem. :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69899 2022.09.16. 00:58

arty írta:Hélófikában bennevan, hogy cancelt kapott a splitscreen, miközben szinte perfekt játszható egy glitchnek hála?

Éshogy közben lassan minden manáger lelép a 343-ból? Még Bonnie is !!! :(
aki meg nem manáger, annak meg lejár a 6(!!!) hónapos szerződése és mehet a picsába, majd az újarcok befejezik.... kívánom az emesnek, hogy minden idők legnagyobb buktáját hozza össze, amikor márciusban jövőre "elindulnak" :(
Szerencsére az Xboxban az MS-játékok érdekelnek a legkevésbé. Hiszen az AoE PC-exkluzív.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69900 2022.09.16. 01:03

arty írta:ugyan skypén már elsírtam magam, de akkor ittis...
Hány, de hány játékot játszottam PS3-on, ami aztán jött PC-re (MK9, Dragon's Dogma, Vanquish, Okami, Brütal Legend, DMC 1-2). Hogy az azóta felújított PS1-eseket ne is mondjam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69901 2022.09.16. 01:07

Ganépasszban kezd a Persona 5 Royal Boxon és PC-n.

phpBB [media]
Avatar
neoreg

Hozzászólás #69902 2022.09.16. 06:34

Hivatalosan is proof of stake alapú lett az ethereum. Ezúton is köszönöm neki ezt a csodás 2 évet, ami alatt majdnem sikeresen tönkrevágta a PC gaminget.

Press S to spit on its grave.

S
Avatar
arty

Hozzászólás #69903 2022.09.16. 09:17

neoreg írta:Hivatalosan is proof of stake alapú lett az ethereum. Ezúton is köszönöm neki ezt a csodás 2 évet, ami alatt majdnem sikeresen tönkrevágta a PC gaminget.
Press S to spit on its grave.
S
S++++++++
Avatar
arty

Hozzászólás #69904 2022.09.16. 09:56

Zóanagyvarázsló írta:Hány, de hány játékot játszottam PS3-on, ami aztán jött PC-re (MK9, Dragon's Dogma, Vanquish, Okami, Brütal Legend, DMC 1-2). Hogy az azóta felújított PS1-eseket ne is mondjam.
Najó, de ott és akkor nem volt az annyira szörnyű... igen, a ps3 egy kicsit tényleg "n64", de azért a DS3 nem a világ legszarabb kontrollerje, az MK9 nem 5-10fps-el szaladt és nem is 360p-ben. A vanquish vagy a dd sem volt vállalhatatlan egyáltalán és nem is "másnap" jött belőlük a pécéport ;)

Szóval ne mártírkodjál nekem itt ilyen péeshármakkal!! Van idő a GE megjelenésig, told csak le szépen a PAL(!) n64eden, kompoziton, a moslékkontival a kampányt, aztán akkor te is jöhetsz ide sajnáltatni magad :P :P :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69905 2022.09.16. 10:58

arty írta:Najó, de ott és akkor nem volt az annyira szörnyű... igen, a ps3 egy kicsit tényleg "n64", de azért a DS3 nem a világ legszarabb kontrollerje, az MK9 nem 5-10fps-el szaladt és nem is 360p-ben. A vanquish vagy a dd sem volt vállalhatatlan egyáltalán és nem is "másnap" jött belőlük a pécéport ;)

Szóval ne mártírkodjál nekem itt ilyen péeshármakkal!! Van idő a GE megjelenésig, told csak le szépen a PAL(!) n64eden, kompoziton, a moslékkontival a kampányt, aztán akkor te is jöhetsz ide sajnáltatni magad :P :P :P
Terveztem amúgy idén belenézni, és most is érdekel remaster elött az eredeti élmény. Valójában a filmet is csak részben láttam egyetemista italozás után hazafelé hajnalban egy éjjel-nappali kocsmában. Szerk.: Söt akkor sem, az a Halle Berry-s volt.)

Az MK9 mondjuk nem csak 60 fps-es, de ha jól rémlik, PS3-on superior az átvezetök miatt, melyek PC-n persze belemoddolhatók. Meg PS Plus miatt ingyen volt.

A a sub30 fps-es DD azért PC-n újrázva élmény volt, és a Vanquish 30 fps-sem volt túl sok PS3-on, bár akkoor természetes volt. A BL viszont 10 fps alá is benézett nagy csatákban, többször elbasztammiatta a ritmusgitáros kombót, és buktam ezzel progresst.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69906 2022.09.16. 11:11

neoreg írta:Hivatalosan is proof of stake alapú lett az ethereum. Ezúton is köszönöm neki ezt a csodás 2 évet, ami alatt majdnem sikeresen tönkrevágta a PC gaminget.

Press S to spit on its grave.

S
Sajnos nehéz bövítenem, mert a 3060 12 gigás, és nem akarok visszalépést :idiota:

Pedig az AoE 3 DE már csak 1080p-ben okés (80-100 fps), a 2-ben még 4K-ban is megvolt a 117-es frémlimit.
Avatar
arty

Hozzászólás #69907 2022.09.16. 11:36

Zóanagyvarázsló írta:Terveztem amúgy idén belenézni, és most is érdekel remaster elött az eredeti élmény. Valójában a filmet is csak részben láttam egyetemista italozás után hazafelé hajnalban egy éjjel-nappali kocsmában. Szerk.: Söt akkor sem, az a Halle Berry-s volt.)

Az MK9 mondjuk nem csak 60 fps-es, de ha jól rémlik, PS3-on superior az átvezetök miatt, melyek PC-n persze belemoddolhatók. Meg PS Plus miatt ingyen volt.

A a sub30 fps-es DD azért PC-n újrázva élmény volt, és a Vanquish 30 fps-sem volt túl sok PS3-on, bár akkoor természetes volt. A BL viszont 10 fps alá is benézett nagy csatákban, többször elbasztammiatta a ritmusgitáros kombót, és buktam ezzel progresst.
viszont a BL-t aligha méltatják mint "minden idők legjobb gitározós akció rts-e, a műfaj fontos mérföldköve" :D
valójában észre se kellett volna anno venned a létezését, nemhogy végigtolni ;)

GE azért sok szempontból musthave... 007 rajongóknak, fps történelmet ismerni akaróknak, vagy simán csak egy jó játékot akaróknak simán "kihagyhatatlan" cím... szal ott jobban sarokba voltál szorítva, azaz "játszanod kell" :)
vs. tényleg huszonévig nem dobtak mentőövet, sőt.... amikor a 360as remaztert elkaszálták, akkor elvették az utolsó reménysugarat, hogy ezt valaha ne az n64en told végig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69908 2022.09.16. 12:37

Zóanagyvarázsló írta:Sajnos nehéz bövítenem, mert a 3060 12 gigás, és nem akarok visszalépést :idiota:

Pedig az AoE 3 DE már csak 1080p-ben okés (80-100 fps), a 2-ben még 4K-ban is megvolt a 117-es frémlimit.
Az aoe3 endzsinnél nyűgösebb dolgot én még nem láttam. Ahogy többször írtam a teljes géming történetemet figyelembe véve is 50% feletti az aoe3 részaránya a CTD-kből.
Ezt pl mostanra javították, szóval itt már buktad az autentikus élményt, hiba volt várni!
/szerk: mondjuk a felbontást le tudod venni 1280*1024re, azt hiszem nekem olyan LCD volt, amikor az eredetit eredetileg nyomtam, semmi FHD flancolás!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69909 2022.09.16. 16:06

arty írta:viszont a BL-t aligha méltatják mint "minden idők legjobb gitározós akció rts-e, a műfaj fontos mérföldköve" :D
valójában észre se kellett volna anno venned a létezését, nemhogy végigtolni ;)

GE azért sok szempontból musthave... 007 rajongóknak, fps történelmet ismerni akaróknak, vagy simán csak egy jó játékot akaróknak simán "kihagyhatatlan" cím... szal ott jobban sarokba voltál szorítva, azaz "játszanod kell" :)
vs. tényleg huszonévig nem dobtak mentőövet, sőt.... amikor a 360as remaztert elkaszálták, akkor elvették az utolsó reménysugarat, hogy ezt valaha ne az n64en told végig.
A BL műfajilag és mechanikailag valóban inkább csak érdekes, de Tim Schafer és a metálos téma miatt mindenképpen egy sajátos darab volt, amit számomra nem volt opció kihagyni (Micsunak volt kölcsönlemeze, nyilván ezen is múlt, az ő hibája :banplz: ). Szívesen újra is játszanám mindne hibája ellenére, ha nem lenne annyi minden más is.

A 2010-11-es GoldenEye-remake nagyon messze esett a fájától?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69910 2022.09.16. 16:08

Botond írta:Az aoe3 endzsinnél nyűgösebb dolgot én még nem láttam. Ahogy többször írtam a teljes géming történetemet figyelembe véve is 50% feletti az aoe3 részaránya a CTD-kből.
Ezt pl mostanra javították, szóval itt már buktad az autentikus élményt, hiba volt várni!
/szerk: mondjuk a felbontást le tudod venni 1280*1024re, azt hiszem nekem olyan LCD volt, amikor az eredetit eredetileg nyomtam, semmi FHD flancolás!
Valószínűleg ez sem tett jót az akkoriban már hanyatló műfajnak és Ensemble-nek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69911 2022.09.16. 18:17

Ismét üzem alatt. Mehet a FC5 végre. Átépült a masina amíg vártam a cserealkatrészre, kapott még egy 360-as radiátort, benga matchbox tápot (850-es SFX-et, nagyon vicces kézbevenni egy ilyet), mehet bele majd nagyobb hardver is később. Van hűtés is dögivel, meg power is. Még mindig nincs kész, ez-az még érkezik bele, szenzor, vga tápkábel menedzsment, stb, de már üzemben vagyunk, és ez jó.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #69912 2022.09.16. 18:23

Tükre meglepődtem ma, én azt hittem ez a Wo Long majd ilyen egyszer jön valamikor soká, erre ma kitoltak neki demót.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69913 2022.09.16. 18:54

Moby írta:Ismét üzem alatt. Mehet a FC5 végre. Átépült a masina amíg vártam a cserealkatrészre, kapott még egy 360-as radiátort, benga matchbox tápot (850-es SFX-et, nagyon vicces kézbevenni egy ilyet), mehet bele majd nagyobb hardver is később. Van hűtés is dögivel, meg power is. Még mindig nincs kész, ez-az még érkezik bele, szenzor, vga tápkábel menedzsment, stb, de már üzemben vagyunk, és ez jó.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
allatka :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69914 2022.09.16. 19:00

Moby írta:Tükre meglepődtem ma, én azt hittem ez a Wo Long majd ilyen egyszer jön valamikor soká, erre ma kitoltak neki demót.
Ahha...PS5-re még nem jött ki, pedig azt hittem végre egy fél év után lesz miért DSe-t a kezembe vegyek. XBOX-ra kijött, de hibás mindenkinél. PC-re nincs demo.
:eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69915 2022.09.16. 19:08

Nagyon szép gép lett! :eljen:
Kár, hogy döglött platform, csak a ps5re jön játék, semmi másra! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69916 2022.09.16. 19:09

neoreg írta:Hivatalosan is proof of stake alapú lett az ethereum. Ezúton is köszönöm neki ezt a csodás 2 évet, ami alatt majdnem sikeresen tönkrevágta a PC gaminget.

Press S to spit on its grave.

S
Király, halál az összsre, de nem hiszem, hogy ez már érdemben belenyúl a vga árakba. Minden a padlón van, és egyre inkább lesz ott enélkül is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69917 2022.09.16. 19:10

Apropó! Csak nálam viselkedi úgy a leáld most, hogy ha az egérpointerem a hagyományos fehér nyil outlineolva, akkor a a leáld hszablakában nem látom a kurzorpointert, mert full fehér? Ha átváltom a pointert teli feketére, akkor jó itt is. Dani, csináltál valamit, vagy valami chrome fasság?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69918 2022.09.16. 19:16

Moby írta:Apropó! Csak nálam viselkedi úgy a leáld most, hogy ha az egérpointerem a hagyományos fehér nyil outlineolva, akkor a a leáld hszablakában nem látom a kurzorpointert, mert full fehér? Ha átváltom a pointert teli feketére, akkor jó itt is. Dani, csináltál valamit, vagy valami chrome fasság?
Nem csináltam semmit, de máshol is észrevettem, hogy furán jelennek meg a hómpaginák, a dark mód hekkel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69919 2022.09.16. 19:25

Moby írta:Ismét üzem alatt. Mehet a FC5 végre. Átépült a masina amíg vártam a cserealkatrészre, kapott még egy 360-as radiátort, benga matchbox tápot (850-es SFX-et, nagyon vicces kézbevenni egy ilyet), mehet bele majd nagyobb hardver is később. Van hűtés is dögivel, meg power is. Még mindig nincs kész, ez-az még érkezik bele, szenzor, vga tápkábel menedzsment, stb, de már üzemben vagyunk, és ez jó.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Mi ez, arty N64-e?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69920 2022.09.16. 21:55

Moby írta:Ismét üzem alatt. Mehet a FC5 végre. Átépült a masina amíg vártam a cserealkatrészre, kapott még egy 360-as radiátort, benga matchbox tápot (850-es SFX-et, nagyon vicces kézbevenni egy ilyet), mehet bele majd nagyobb hardver is később. Van hűtés is dögivel, meg power is. Még mindig nincs kész, ez-az még érkezik bele, szenzor, vga tápkábel menedzsment, stb, de már üzemben vagyunk, és ez jó.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Szexi! Kár az ilyet spoilerbe dugni! A hardtubingot még csináld meg, hogy fullba legyen tolva a kre... kreativitás! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #69921 2022.09.17. 11:22

Moby írta:Ismét üzem alatt. Mehet a FC5 végre. Átépült a masina amíg vártam a cserealkatrészre, kapott még egy 360-as radiátort, benga matchbox tápot (850-es SFX-et, nagyon vicces kézbevenni egy ilyet), mehet bele majd nagyobb hardver is később. Van hűtés is dögivel, meg power is. Még mindig nincs kész, ez-az még érkezik bele, szenzor, vga tápkábel menedzsment, stb, de már üzemben vagyunk, és ez jó.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Uuuuu.... szúrnám, állatul néz ki...
Avatar
eje75

Hozzászólás #69922 2022.09.17. 11:24

COD iszonyat állat, csak azt kellene eldöntenem, mire vegyem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2022.09.17. 11:28-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #69923 2022.09.17. 11:27

Toltam PS5-ön ezt a Wo Long: Fallen Dynasty-t demót, és nekem nagyon adja.. ha ma jelenne meg, az is késő lenne..
Avatar
Moby

Hozzászólás #69924 2022.09.17. 23:23

eje75 írta:Toltam PS5-ön ezt a Wo Long: Fallen Dynasty-t demót, és nekem nagyon adja.. ha ma jelenne meg, az is késő lenne..
Kipróbáltam én is, de absz. nem jött be. Nekem ez kimarad(mint szinte bármi).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69925 2022.09.18. 12:26

eje75 írta:COD iszonyat állat, csak azt kellene eldöntenem, mire vegyem
2003 van? Akkor ki ne hagyjátok a KotOR-t!
Avatar
Botond

Hozzászólás #69926 2022.09.19. 08:48

Moby írta:Ezt a sárkánybaszót tele kéne rakni buzikkal, és akkor legalább lenne valamilyen, amit el lehet róla mondani. Vagy lehetne benne minden olyan híg fos, mint a CG minősége. A jelenlegihez képest kb bármi előremozdulást jelentene. Ez egy kövér nulla alá.
Ahogy az Úr mondá’, csak kérnetek kell és megadatik! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69927 2022.09.19. 09:45

Boldog Tasmankodást és jó KD-t!
Avatar
Botond

Hozzászólás #69928 2022.09.19. 10:07

DanielT írta:Boldog Tasmankodást és jó KD-t!
Ez telefonról fel se tűnt, soz!
Boldog Tasmán napot mindenkinek!
/szerk: szülcsinapcsi ajeszkának meg is jelent switchre a return to the monkey island! Micsoda nap!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69929 2022.09.19. 13:52

Boldog születésnapot, Tasman!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69930 2022.09.19. 15:06

Isten éltesse Tasmant!

Vissza: “Leáldozott.hu”