A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69441 2022.07.27. 19:43

DanielT írta:PS Plus Essential Games (August 2022) - Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (PS5 / PS4), Yakuza: Like a Dragon (PS5 / PS4), Little Nightmares (PS4)
A Tonihók azért elég állatka, rajta volt a wishlistemen.
Sólyomtóni engem annyira nem hoz lázba, ellenben a körökre osztott Yakuza whishlistes, még jó hogy nem húztam be. A Lidl Nightmares az már megvan Steamen, szerintem az excelezős noti is vinné, de azért így lehet hamarabb fog sorra kerülni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69442 2022.07.27. 19:50

benőmenő írta:Sólyomtóni engem annyira nem hoz lázba, ellenben a körökre osztott Yakuza whishlistes, még jó hogy nem húztam be. A Lidl Nightmares az már megvan Steamen, szerintem az excelezős noti is vinné, de azért így lehet hamarabb fog sorra kerülni.
Eddig minden Yakuza kimaradt a japán ugatás miatt. Viszont most ebbe belenéztem és nagy meglepetésemre angolul dumálnak... Hát nemtom, 45 órát írnak a main sztorira, az nekem elég necces lenne szerintem, főleg elsőre. Jajjmilegyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69443 2022.07.27. 20:09

Lol, úgy látom lenne pedig miből választani...

Kép
Avatar
neoreg

Hozzászólás #69444 2022.07.27. 20:31

DanielT írta:Eddig minden Yakuza kimaradt a japán ugatás miatt. Viszont most ebbe belenéztem és nagy meglepetésemre angolul dumálnak... Hát nemtom, 45 órát írnak a main sztorira, az nekem elég necces lenne szerintem, főleg elsőre. Jajjmilegyen.
Ha belekezdesz javaslom olvass utána pár dolognak, mert arcon fog baszni a játék. Pl egy elég késői részen normál játék mellett level 30 körül leszel és simán bebasz a játék egy level 50-es boss-t, ami még azonos szinten is simán feltörölheti veled a padlót, nem még 20-as szintkülönbséggel. Az egyik főbossnak is van egy érdekes mechanikája, amire ha nem készülsz fel, halál, és nem csak a bossfightot kezdheted elölről, de a hozzá vezető utat is.

A visszatérő karakterek miatt mondjuk javasolnám a 0-6 végigjátszását is előtte, de akkor 45 óra helyett máris vagy 200-nál tartanánk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69445 2022.07.27. 20:42

DanielT írta:Eddig minden Yakuza kimaradt a japán ugatás miatt.
Bárcsak ugyanezt mondhatnám, hogy a japán ugatás miatt :D Egyszer már rámborították ezeket (vagy talán kétszer is) ganépasszban, de szerintem beszélhetnének benne csehszlovákul is, akkor is inkább hagynám abba a géminget, mint bármelyiket végigtolni :D A nyelven kívül is olyan esszenciálisan japán agyfasság az egész, amitől nekem a cringe-o-méterem némi üvegrepedéshang kíséretében robban szarrá :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #69446 2022.07.27. 20:50

DanielT írta:PS Plus Essential Games (August 2022) - Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (PS5 / PS4), Yakuza: Like a Dragon (PS5 / PS4), Little Nightmares (PS4)

A Tonihók azért elég állatka, rajta volt a wishlistemen.
Még a végén tonihókért bekapcsolom végre a ps5-öt! :D De azért nagy összegben nem biztos, hogy fogadnék erre sem :D Nightmare izé...megvan millió élve, szerintem minden platformra, egyszer elindítottam, megállapítottam, hogy tök jópofa, meg a stílusa sem rossz, és aztán ez a nagy lelkesedés egy következő elindításra már nem volt elég. Ennek már vagy két éve (?).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69447 2022.07.27. 21:26

DanielT írta:Helyes, dolgozz csak szépen, neked kell bennünket eltartani öregkorunkra! :idiota:
Legalább 80 féle borunk van (pezsgők és habzóborok nélkül). Valaki lőjjön le! :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69448 2022.07.27. 22:41

neoreg írta:Ha belekezdesz javaslom olvass utána pár dolognak, mert arcon fog baszni a játék. Pl egy elég késői részen normál játék mellett level 30 körül leszel és simán bebasz a játék egy level 50-es boss-t, ami még azonos szinten is simán feltörölheti veled a padlót, nem még 20-as szintkülönbséggel. Az egyik főbossnak is van egy érdekes mechanikája, amire ha nem készülsz fel, halál, és nem csak a bossfightot kezdheted elölről, de a hozzá vezető utat is.

A visszatérő karakterek miatt mondjuk javasolnám a 0-6 végigjátszását is előtte, de akkor 45 óra helyett máris vagy 200-nál tartanánk.
Rövidebb lett volna annyit írnod, hogy inkább rágjam le a saját fejem, minthogy valaha megpróbálkozzak vele, de köszönöm részleteket! A tanácsot megfogadom! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69449 2022.07.27. 22:42

benőmenő írta:Legalább 80 féle borunk van (pezsgők és habzóborok nélkül). Valaki lőjjön le! :bdead:
És mindet meg kell kóstolnod, vagy mi a probléma? Mit is melózol és melyik ország? Lehet elhangzott, de nem emlékszem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69450 2022.07.28. 00:19

Moby írta:Bárcsak ugyanezt mondhatnám, hogy a japán ugatás miatt :D Egyszer már rámborították ezeket (vagy talán kétszer is) ganépasszban, de szerintem beszélhetnének benne csehszlovákul is, akkor is inkább hagynám abba a géminget, mint bármelyiket végigtolni :D A nyelven kívül is olyan esszenciálisan japán agyfasság az egész, amitől nekem a cringe-o-méterem némi üvegrepedéshang kíséretében robban szarrá :D
Te mondjuk az FF7 Remake-et sem bírtad, amit Dani csípett. Nem minths nem lenne abból is már az eredetiben japó agyfasz, bár én azért bírom..
Avatar
Moby

Hozzászólás #69451 2022.07.28. 16:28

Zóanagyvarázsló írta:Te mondjuk az FF7 Remake-et sem bírtad, amit Dani csípett. Nem minths nem lenne abból is már az eredetiben japó agyfasz, bár én azért bírom..
Minimális mennyiségű japóság csúszik le csak a nyelőcsövenem. És annak a kevésnek sem mindegy az agyfasztartalma.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69452 2022.07.29. 01:48

DanielT írta:És mindet meg kell kóstolnod, vagy mi a probléma? Mit is melózol és melyik ország? Lehet elhangzott, de nem emlékszem.
Perpill lelépett az F&B menedzserünk jelentős mennyiségű borral és jelenleg a rendes csapos melóm mellett most a házmesterrel próbáljuk a készletezést meg a heti szintű rendeléseket egyenesbe hozni és erre jött rá az hogy ha már az egyik új kolléganőt betanítottam pultozni, akkor leszek szíves kimenni fizetős pincérkedni amikor ő is dolgozik. Eszméletlen munkaerőhiány van amikor egy németül alig gagyogó lúzert tolnak ki egy 4 csillagos szervízbe hogy akkor csináld.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69453 2022.07.29. 23:23

Ez a darksiders genesis törlésre ment. Nekem ehhez a bombagyújtogatós, mire gondolhatott a költő puzzle fasságokhoz nincs ingerenciám. Inkább csak bosszantott, mint szórakoztaott a játék, amíg tartott. Ez volt a végtelen+1 próbálkozásom vele, több már nem lesz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69454 2022.07.30. 09:46

Moby írta:Ez a darksiders genesis törlésre ment. Nekem ehhez a bombagyújtogatós, mire gondolhatott a költő puzzle fasságokhoz nincs ingerenciám. Inkább csak bosszantott, mint szórakoztaott a játék, amíg tartott. Ez volt a végtelen+1 próbálkozásom vele, több már nem lesz.
Addig próbáltuk Botonddal, amíg pont benne volt a ganéban, de az eleje totál érdektelen volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69455 2022.07.30. 13:01

Zóanagyvarázsló írta:Addig próbáltuk Botonddal, amíg pont benne volt a ganéban, de az eleje totál érdektelen volt.
Nekem pont az eleje alapján tetszett, aztán ahogy mentem tovább, egyre laposabb lett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69456 2022.07.30. 13:17

Ejj-ejj... Pedig tartom a 10/10-et...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69457 2022.07.30. 13:31

Moby írta:Nekem pont az eleje alapján tetszett, aztán ahogy mentem tovább, egyre laposabb lett.
Nem tudom, ez elejéböl SEMMI nem maradt meg. Már játék közben nem emlékeztem egyetlen nanoszekundumban sem az elözöre, annyira nem történt semmi. De ez co-op, hangulat és hozzáállás kérdése is. Az FC3-ban annyira eritreai ZS-kategóriás gyakran a co-op tartalom, hogy el se hiszem, hogy a Ubi a logóját adta hozzá :banplz:

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #69458 2022.07.30. 13:38

DanielT írta:Ejj-ejj... Pedig tartom a 10/10-et...
Tíz osztva tízzel az egy, szóval stimmel, egy pontos cucc.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69459 2022.07.30. 13:51

Zóanagyvarázsló írta:Nem tudom, ez elejéböl SEMMI nem maradt meg. Már játék közben nem emlékeztem egyetlen nanoszekundumban sem az elözöre, annyira nem történt semmi. De ez co-op, hangulat és hozzáállás kérdése is. Az FC3-ban annyira eritreai ZS-kategóriás gyakran a co-op tartalom, hogy el se hiszem, hogy a Ubi a logóját adta hozzá :banplz:

Kép
singleben jo volt, nem kell mindent coop a eroltetni ;)
Avatar
eje75

Hozzászólás #69460 2022.07.30. 14:20

Befoglaltam egy 512-es Steam D.-et...majdcsak jön egyszer....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69461 2022.07.30. 15:59

Micsu írta:singleben jo volt, nem kell mindent coop a eroltetni ;)
De az a Ubi igénytelensége, hogy mi lett az eröltetésük vége. A legtöbb játékot sehogy se kéne eröltetni :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69462 2022.07.30. 16:16

Lement a The Ascent.

Még egy ekkora elbaszott rohadt hulladékot rég láttam, ha nem coopban toljuk, tuti feladom. A grafika+hang és a lövöldözés jó, minden más egy POKOL. PO_KOL. A menü, a térkép, a navigáció, a történet...

Egy BUGOS FOS. Maga a játék is, de bónuszként a trofik is természetesen, úgyhogy lehet szépen feleslegesen végigcsinálni az összes mellékküldetést, hogy a végén a menüben kipipálja a játék az összeset, a trofit viszont ne adja be.

3/10
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69463 2022.07.30. 17:20

DanielT írta:Lement a The Ascent.

Még egy ekkora elbaszott rohadt hulladékot rég láttam, ha nem coopban toljuk, tuti feladom. A grafika+hang és a lövöldözés jó, minden más egy POKOL. PO_KOL. A menü, a térkép, a navigáció, a történet...

Egy BUGOS FOS. Maga a játék is, de bónuszként a trofik is természetesen, úgyhogy lehet szépen feleslegesen végigcsinálni az összes mellékküldetést, hogy a végén a menüben kipipálja a játék az összeset, a trofit viszont ne adja be.

3/10
A részemről 2/10, tényleg igazi gamepass fosgenny.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69464 2022.07.30. 17:46

Most akkor döntsétek már el, hogy a Darksiders Genesis vagy a Maneater szintjén van, mert összezavartok!

De mi Botonddal nem bírtunk vele, nem matóhímzésekkel játszunk mi se, de a ganéóceán aljára szárdt üledék még nekünk se kellett. Nemhogy minden küldetés, hátha csilingel :guluszem1:

Spoiler
Persze a szép csilingelés plusz 7 pont, ezt megértem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69465 2022.07.30. 18:05

Zóanagyvarázsló írta:Most akkor döntsétek már el, hogy a Darksiders Genesis vagy a Maneater szintjén van, mert összezavartok!
A Rage2 az egy harmadik szint?
Avatar
Moby

Hozzászólás #69466 2022.07.30. 18:06

eje75 írta:Befoglaltam egy 512-es Steam D.-et...majdcsak jön egyszer....
Én nagyon röhögök ezeken a nyilatkozatokon, hogy aki most megrendeli, az idén megkapja. :D Mindeközben az én november eleji megrendelésemnek se híre se hamva.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69467 2022.07.30. 18:11

Moby írta:Én nagyon röhögök ezeken a nyilatkozatokon, hogy aki most megrendeli, az idén megkapja. :D Mindeközben az én november eleji megrendelésemnek se híre se hamva.
De most már van közvetlen vonat járat Kínából, szóval a szuezi válságok se tudnak bekavarni!
A radeonok meg GeForceok meg a kutyának nem kellenek, szóval gyártókapacitás is szabadult fel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69468 2022.07.30. 18:46

Moby írta:A Rage2 az egy harmadik szint?
Azt nem próbáltam, nem tudom.

Egyébként értékelem, hogy Dani nem azt szopja fel, amit a hájp, a sajtó vagy logó miatt fel kell, jók is a rendhagyó ajánlások, csak némelyik meglepö kissé. Az már csak a hab a tortán, hogy a sokat szidott ganépassz a közös nevezöjük.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69469 2022.07.30. 18:54

Zóanagyvarázsló írta:Azt nem próbáltam, nem tudom.

Egyébként értékelem, hogy Dani nem azt szopja fel, amit a hájp, a sajtó vagy logó miatt fel kell, jók is a rendhagyó ajánlások, csak némelyik meglepö kissé. Az már csak a hab a tortán, hogy a sokat szidott ganépassz a közös nevezöjük.
Gamepass is olyan, mint a netflix. A nagy darabszám predesztinálja, hogy 95% fozs, de a nagy darabszám miatt elkerülhetetlen, hogy legyen benne pár okés dolog, és néhány gyöngyszem is.
Az már vitaalap lehet, hogy a gyöngyszemek megérik e a havonta 1000 forintot, vagy jobbak egyesével 13-25 ezerért vásárolva. Mondjuk a vrr kiiktatását, meg az alacsonyabb felbontást meg kell fizetni, az is igaz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69470 2022.07.30. 19:34

Botond írta:Gamepass is olyan, mint a netflix. A nagy darabszám predesztinálja, hogy 95% fozs, de a nagy darabszám miatt elkerülhetetlen, hogy legyen benne pár okés dolog, és néhány gyöngyszem is.
Az már vitaalap lehet, hogy a gyöngyszemek megérik e a havonta 1000 forintot, vagy jobbak egyesével 13-25 ezerért vásárolva. Mondjuk a vrr kiiktatását, meg az alacsonyabb felbontást meg kell fizetni, az is igaz.
Az FF-böl a 7-et és a 12-t így is meg kellett vennem. Az AoE esetében és a Hali MCC esetéven is így alakult.

Amúgy vegyes, a Plague Tale-lel, a The Mediummal vagy a Manhunterrel elvoltam, de azért elég az, ha a szabadudejével fizet értük az ember, szerencsére nem túl hosszúak.

A co-op többnyire jó, a Psychonauts 2 és az It Takes Two meg nyilván kifejezetteb ott van (csak hát az elöbbi megvan Steamre).

Hades frankó lenne, de küzdük vele, hogy kedvem legyen hozzá. Az Edith Finch meg jó volt, kb. DOS-os fluiditással.

Lehetne még sorolni, de nem egyértelmü az egyenleg, megértem, ha mások rövidebb backloggal és kevesebb müfaj felé nyitottab szintén visszafogittabban állnak hozzá. De ez minden elöfizetéses rendszer rákfenéje.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69471 2022.07.30. 21:15

Ez a VGA amikor épp nem az AMD-ságét tolja a pofámba, tud kemény dolgokat.
Pl. amikor a Far Cry 5-öt tolja 4K@Ultrán, HD textúrapakkal, venti nélkül, passzívban, az összteljesítménye harmadán...
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #69472 2022.07.30. 21:52

Moby írta:Ez a VGA amikor épp nem az AMD-ságét tolja a pofámba, tud kemény dolgokat.
Pl. amikor a Far Cry 5-öt tolja 4K@Ultrán, HD textúrapakkal, venti nélkül, passzívban, az összteljesítménye harmadán...]
Ezt mondtam, hogy FH4 is 4k@ultra és szögegyenes 60 és venti se indul el…
Ez ilyen baszki, amikor nincs bug.
És szerencsére azok csak téged találnak meg! :idiota:
Szóval én továbbra is csak köszike!
Avatar
eje75

Hozzászólás #69473 2022.07.30. 22:32

Moby írta:Én nagyon röhögök ezeken a nyilatkozatokon, hogy aki most megrendeli, az idén megkapja. :D Mindeközben az én november eleji megrendelésemnek se híre se hamva.
Biztos bement a foglalásod? Lehet nem volt fedezet a számládon a 4 euróra...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69474 2022.07.30. 22:38

Moby írta:Ez a VGA amikor épp nem az AMD-ságét tolja a pofámba, tud kemény dolgokat.
Pl. amikor a Far Cry 5-öt tolja 4K@Ultrán, HD textúrapakkal, venti nélkül, passzívban, az összteljesítménye harmadán...
Kép
Erre irigy vagyok.. De hamarabb fogom végigtolni mégegyszer Geforce Now 4K fizetős streamingben, mint natív pécén. Aztán persze valszeg ez csak egy örök terv marad, mert szétmaxoltam PS-en. :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69475 2022.07.30. 22:40

eje75 írta:Biztos bement a foglalásod? Lehet nem volt fedezet a számládon a 4 euróra...
Megtanultam az évek alatt együttélni a problémával*, épp ezért nm hagytam hónap végére a dolgot! de most is csak ezt látom, és pontosan ugyanezt ezt láttam az elmúlt 9 hónap alatt is mindig:
Kép



/pedig ekkor a rezsidémon sem fenyegetett ilyen vészterhesen :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #69476 2022.07.30. 22:40

DanielT írta:Erre irigy vagyok.. De hamarabb fogom végigtolni mégegyszer Geforce Now 4K fizetős streamingben, mint natív pécén. Aztán persze valszeg ez csak egy örök terv marad, mert szétmaxoltam PS-en. :zavart2:
Újabb ganépassz szökevényről derült ki hogy maxoltad?! Szégyen! Tízpertíz legalább? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69477 2022.07.30. 22:46

Botond írta:Újabb ganépassz szökevényről derült ki hogy maxoltad?! Szégyen! Tízpertíz legalább? :banplz:
Miért lenne Ganépassz szökevény? Ennyi erővel minden az egy idó után.

Erős 9/10 és a legjobb Far Cry nálam, jobb mint a 3, mert a főgeci(k) simán hozzák a szintet, de a környezet meg még jobb mint a trópusos pálmás.

Ellenben itt rohad hónapok óta a Far Cry 6, pedig az 60 frém meg nextgenny és képtelen vagyok folytatni. :wilting: Még neki fogok ülni, de semmi nem fogott meg benne eddig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69478 2022.07.30. 22:47

DanielT írta:Miért lenne Ganépassz szökevény? Ennyi erővel minden az egy idó után.

Erős 9/10 és a legjobb Far Cry nálam, jobb mint a 3, mert a főgeci(k) simán hozzák a szintet, de a környezet meg még jobb mint a trópusos pálmás.

Ellenben itt rohad hónapok óta a Far Cry 6, pedig az 60 frém meg nextgenny és képtelen vagyok folytatni. :wilting: Még neki fogok ülni, de semmi nem fogott meg benne eddig.
Hámer benne van GPUban pc-n és xboxon is. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69479 2022.07.30. 23:07

Botond írta:Hámer benne van GPUban pc-n és xboxon is. :idiota:
Az egy dolog, de az Ascentnél pl azért lett kiemelve, mert az Ganéban startolt day1. Sajnos az is maradt mire PS-re ért, szóval tovább erősíti az előítéletet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69480 2022.07.30. 23:39

DanielT írta:Az egy dolog, de az Ascentnél pl azért lett kiemelve, mert az Ganéban startolt day1. Sajnos az is maradt mire PS-re ért, szóval tovább erősíti az előítéletet.
Jó, de ez nem jelent semmit, a Halo is ott startolt :banplz:

Az, mondjuk, nem túl reális elvárás, hogy a day1 ganéba merülő third-party nagy része üssön. Eleve a világ pénze nem lenne komoly mennyiségben nagy és jól csengő nevekre, és még azokban is lehet kockázat (lásd a Cyberpunk-féle történeteket vagy a rossz állapotban idén ganéba megjelenő Total Warhammer III-at), kisebb indie(-bb) játékoknál meg még nehezebb biztosra menni minőségileg.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #69481 2022.07.31. 09:56

Na, belőttem a yuzut metroiddal, cemut meg zeldával + dualsense-el, 1440p, 60fps, perfekt csodásan néznek ki! :hawaii:
Hogy játszani is fogok -e, az még kérdés :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69482 2022.07.31. 19:02

Star Trek Strange New Worlds
Ez a sori ami ujra eleszti a regi st erzest, epizodikus, konfliktusok, moralizalas, mindezt 2022es szinvonalon.
Nem valtja meg a vilagot csak rovabbviszi amit Roddenberry megalkotott. Cgi faszanyos tobbnyire, Obiwant boven veri e teren is, csak ajanlani tudom azoknak is akik utaltak az uj St sorozatokat a regieket meg szerettek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69483 2022.08.01. 13:33

Augusztus 1. van, ki hogy csökkenti a rezsit?

Én mostantól nem fogok meghalni egyszer sem a játékokban, hogy minél hatékonyabb legyek. Illetve innentől kezdve az lesz a rezsi-platina trofi, ha 20% alatt(!) maradnak a megszerzett virtuális serlegek!

HDR természetesen off, játékokban a 30 VS 60 frém módot az fogja eldönteni, hogy a konnektoros mérő melyiknél mit mutat.

Reggelente jeges kávé jég nélkül, a lég helyett pedig a testemet kondícionálom bármilyen hőmérséklet elviselésére.

Utolsó tékozlásként még egy animált gif, de mostantól csak statikus képek jönnek. Vagy leírom mi látható a képen.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69484 2022.08.01. 13:41

DanielT írta:Augusztus 1. van, ki hogy csökkenti a rezsit?

Én mostantól nem fogok meghalni egyszer sem a játékokban, hogy minél hatékonyabb legyek. Illetve innentől kezdve az lesz a rezsi-platina trofi, ha 20% alatt(!) maradnak a megszerzett virtuális serlegek!

Ehhez skill is kene :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69485 2022.08.01. 13:45

Micsu írta:Ehhez skill is kene :mf2:
Engem a jóisten is rezsicsökkentőnek teremtett! Ha annak idején nem jutok ki a Normandy-ból, -ahogy azt kellett volna-, akkor legalább 120+ óra Mass Effect trilógia áramot spórolok. Mostantól nem küzdök a végzetem ellen, mert jót akar! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69486 2022.08.01. 13:47

DanielT írta:Augusztus 1. van, ki hogy csökkenti a rezsit?

Én mostantól nem fogok meghalni egyszer sem a játékokban, hogy minél hatékonyabb legyek. Illetve innentől kezdve az lesz a rezsi-platina trofi, ha 20% alatt(!) maradnak a megszerzett virtuális serlegek!

HDR természetesen off, játékokban a 30 VS 60 frém módot az fogja eldönteni, hogy a konnektoros mérő melyiknél mit mutat.

Reggelente jeges kávé jég nélkül, a lég helyett pedig a testemet kondícionálom bármilyen hőmérséklet elviselésére.

Utolsó tékozlásként még egy animált gif, de mostantól csak statikus képek jönnek. Vagy leírom mi látható a képen.

://c.tenor.com/zJvexdmTjA4AAAAC/im-doing-my-part-serious.gif[/img]
Eredeti 720p felbontásban futtatom a Nintendo emu címeket, hogy a 4k@60ra felskálázás ne zabálja az áramot.
A gépházból a plusz ventiket kivettem, összeraktam egy lábbal hajtható pálmalevél legyezőt a hűtéshez.
Küldenék róla képet, de már alkalmazkodok az alacsony áramfelvételű fórumozáshoz, szóval nincs kép.

Mellesleg lesz dark mód a fórumhoz? Oled telefonok, és monitorok, ugye… :idiota:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #69487 2022.08.01. 13:51

DanielT írta:Augusztus 1. van, ki hogy csökkenti a rezsit?

Én mostantól nem fogok meghalni egyszer sem a játékokban, hogy minél hatékonyabb legyek. Illetve innentől kezdve az lesz a rezsi-platina trofi, ha 20% alatt(!) maradnak a megszerzett virtuális serlegek!

HDR természetesen off, játékokban a 30 VS 60 frém módot az fogja eldönteni, hogy a konnektoros mérő melyiknél mit mutat.

Reggelente jeges kávé jég nélkül, a lég helyett pedig a testemet kondícionálom bármilyen hőmérséklet elviselésére.

Utolsó tékozlásként még egy animált gif, de mostantól csak statikus képek jönnek. Vagy leírom mi látható a képen.

Kép
Napelem + fatüzelés. Sajnálom, hogy egy páran megfulladtok majd a szmogban, de ennyi áldozatra hajlandó vagyok. :banplz: (a kép készítése óta a hiányzó cserepek már pótolva lettek)
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69488 2022.08.01. 13:55

Botond írta:Eredeti 720p felbontásban futtatom a Nintendo emu címeket, hogy a 4k@60ra felskálázás ne zabálja az áramot.
A gépházból a plusz ventiket kivettem, összeraktam egy lábbal hajtható pálmalevél legyezőt a hűtéshez.
Küldenék róla képet, de már alkalmazkodok az alacsony áramfelvételű fórumozáshoz, szóval nincs kép.

Mellesleg lesz dark mód a fórumhoz? Oled telefonok, és monitorok, ugye… :idiota:
Mondom, hogy az isten is rezsicsökkentőnek teremtett: legalább 2 éve be van állítva Chrome-ban a flag, ami minden weboldalt dark-ra invertál, akkor is ha nem támogatott. Így pl a leáld is full fekete. :nezze:

Ajánlom mindenkinek: chrome://flags/#enable-force-dark
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69489 2022.08.01. 13:56

neoreg írta:Napelem + fatüzelés. Sajnálom, hogy egy páran megfulladtok majd a szmogban, de ennyi áldozatra hajlandó vagyok. :banplz: (a kép készítése óta a hiányzó cserepek már pótolva lettek)
Kép
Nice! :eljen: Kamera remélem OFF és kiraktad helyette a nagymamát az ablakba! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69490 2022.08.01. 14:02

DanielT írta:Augusztus 1. van, ki hogy csökkenti a rezsit?

Én mostantól nem fogok meghalni egyszer sem a játékokban, hogy minél hatékonyabb legyek. Illetve innentől kezdve az lesz a rezsi-platina trofi, ha 20% alatt(!) maradnak a megszerzett virtuális serlegek!

HDR természetesen off, játékokban a 30 VS 60 frém módot az fogja eldönteni, hogy a konnektoros mérő melyiknél mit mutat.

Reggelente jeges kávé jég nélkül, a lég helyett pedig a testemet kondícionálom bármilyen hőmérséklet elviselésére.

Utolsó tékozlásként még egy animált gif, de mostantól csak statikus képek jönnek. Vagy leírom mi látható a képen.

Kép
Vidéken vagyok most, itt csak egy asztali gépem van, ezért bekapcsoltam mellé a laptopot is :email:

Most azt nézem, hogy az öt konzolnak hány elosztó kell, hogy egyszerre mehessenek. Megyek az Amigáért és az Eizóért is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69491 2022.08.01. 14:04

Zóanagyvarázsló írta:Vidéken vagyok most, itt csak egy asztali gépem van, ezért bekapcsoltam mellé a laptopot is :email:
Eléggé hazaáruló hozzáállás. Ráadásul úgy válaszoltál a posztra, hogy benne hagytad az animgifet, tékozolva a drága elektronokat amiket Szíjjártó személyesen szopott ki Putin faszából...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69492 2022.08.01. 14:23

Botond írta:Eredeti 720p felbontásban futtatom a Nintendo emu címeket, hogy a 4k@60ra felskálázás ne zabálja az áramot.
A gépházból a plusz ventiket kivettem, összeraktam egy lábbal hajtható pálmalevél legyezőt a hűtéshez.
Küldenék róla képet, de már alkalmazkodok az alacsony áramfelvételű fórumozáshoz, szóval nincs kép.

Mellesleg lesz dark mód a fórumhoz? Oled telefonok, és monitorok, ugye… :idiota:
Csakaszviccs, a PC-nek a leáldozott!

phpBB [media]
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2022.08.01. 14:30-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69493 2022.08.01. 14:25

DanielT írta:Eléggé hazaáruló hozzáállás. Ráadásul úgy válaszoltál a posztra, hogy benne hagytad az animgifet, tékozolva a drága elektronokat amiket Szíjjártó személyesen szopott ki Putin faszából...
Akartam is kérdezni, hogy tudom betenni aláírásnak a LotR-trilógiát (rendezőit, persze) 4K-s gifben :buck:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69494 2022.08.01. 14:51

DanielT írta:Mondom, hogy az isten is rezsicsökkentőnek teremtett: legalább 2 éve be van állítva Chrome-ban a flag, ami minden weboldalt dark-ra invertál, akkor is ha nem támogatott. Így pl a leáld is full fekete. :nezze:

Ajánlom mindenkinek: chrome://flags/#enable-force-dark
Igen, de iOSen a chrome is Safari, szóval azért tényleg jó lenne egy gyári dark mód amúgy.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69495 2022.08.01. 14:55

neoreg írta:Napelem + fatüzelés. Sajnálom, hogy egy páran megfulladtok majd a szmogban, de ennyi áldozatra hajlandó vagyok. :banplz: (a kép készítése óta a hiányzó cserepek már pótolva lettek)
[img]https://i.postimg.cc/1Xs1c4v9/PXL-20220603-135133100-img]
Helyes!
A faárak a kriptodevizákat megszégyenítő iramban növekednek, szóval lehet idén én is kibaszok vagy 50 hektárt az erdeim közül, hogy kellően zöld legyek én is!
De majd csak szüret után, ha tetőzik a tűzifa őrület!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69496 2022.08.01. 15:43

Botond írta:Igen, de iOSen a chrome is Safari, szóval azért tényleg jó lenne egy gyári dark mód amúgy.
Próbáltam, fosul nézett ki. Már nem emlékszem pontosan mi volt a baja, de écedék.

Majd lehet megpróbálom Tasman-t rávenni, hogy mókolja meg, ő a webvagina idomár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69497 2022.08.01. 15:44

Botond írta:Helyes!
A faárak a kriptodevizákat megszégyenítő iramban növekednek, szóval lehet idén én is kibaszok vagy 50 hektárt az erdeim közül, hogy kellően zöld legyek én is!
De majd csak szüret után, ha tetőzik a tűzifa őrület!
Helyes, úgy tudom a frissen kivágott fa különösen jól ég! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69498 2022.08.01. 16:51

DanielT írta:Helyes, úgy tudom a frissen kivágott fa különösen jól ég! :banplz:
Akác. :banplz:
A pestiek kedvéért mondom, hogy ez azt jelenti, hogy alacsonyabb fűtőérték, mint mondjuk egy tölgy, de cserébe nedvesen is tök jól ég.
Meg ugye a semmi lesz kb az alternatíva a piacon, szóval aki jobban szeret hideg levegővel fűteni nedves fa helyett, nos őket nem én fogom ebben akadályozni az is biztos!
/szerk: dark módot előre is köszipuszi mindkettőtöknek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #69499 2022.08.01. 17:11

DanielT írta:Augusztus 1. van, ki hogy csökkenti a rezsit?
Én annyira beszartam a rezsidémontól, hogy elbújtam előle. Itt aztán napi ötvenezerér annyi áramot használok, amennyit nem szégyellek, nem lát a köcsög, otthon meg áll az óra! Van itt gógyi kérem! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69500 2022.08.02. 10:50

DanielT írta:Augusztus 1. van, ki hogy csökkenti a rezsit?
Munkásszállón nincs rezsi. Az autót is a szálloda mellett mosom slaggal. Szálanként bomlasztjuk a halódó, nyugati multikat elvtársak! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69501 2022.08.02. 11:02

Nekem a tv eco modban van :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69502 2022.08.02. 11:36

Nekem elegem lett a szarakodásból és a félmegoldásokból:

IMG-f9338b4d821aa3b5f053b16cc147ef07-V-COLLAGE.jpg
Avatar
deep

Hozzászólás #69503 2022.08.02. 12:33

Én fentebb vettem a medence fűtést 31-ről 33 fokra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69504 2022.08.02. 12:53

deep írta:Én fentebb vettem a medence fűtést 31-ről 33 fokra.
Egy úr a pokolban is úr. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69505 2022.08.02. 13:15

DanielT írta:Nekem elegem lett a szarakodásból és a félmegoldásokból:

Felenk ez eddig is igy volt :D Meg gumi csovon is loptak :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69506 2022.08.02. 16:01

DanielT írta:Nekem elegem lett a szarakodásból és a félmegoldásokból:

IMG-f9338b4d821aa3b5f053b16cc147ef07-V-COLLAGE.jpg
Na ez a kép viccesebb volt nekem, amikor posztoltam. Akkor ugyanis azt hittem, hogy az előzetes tájékoztatásnak megfelelően reggel leszedik, nap közben elvégzik a munkát (a házban mindenhol leszedték) és este visszarakják. Azóta az új állás: MINIMUM 2 hétig az egész házban nem lesz gáz. Állítólag sok a szabálytalan megoldás a lakásokban és most hirtelen mindet meg kell csinálni. Ahová eddig is plombált, gázművek által feltett óra volt. MOST hirtelen nem jó semmi és kb 40 családnak nincs hetekig meleg vizük és főzési lehetőségük ha gázzal tették. Szerencsére nem én lakom abban a lakásban, de kellemes szopás!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #69507 2022.08.03. 21:53

Na, úgy néz ki jön 1440p support ps5-re, talán valakinek jó lesz. (anno én is vártam, de ma már csakazoled™)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69508 2022.08.03. 22:06

Greyfox írta:Na, úgy néz ki jön 1440p support ps5-re, talán valakinek jó lesz. (anno én is vártam, de ma már csakazoled™)
Bármennyi pénzt mertem volna rá tenni, hogy ezt soha nem fogják megcsinálni... Hihetetlen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69509 2022.08.04. 00:09

DanielT írta:Bármennyi pénzt mertem volna rá tenni, hogy ezt soha nem fogják megcsinálni... Hihetetlen.
Ha más nem ezek miatt jó hogy van az MS konkurenciának.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #69510 2022.08.04. 08:34

- Mom, can I have God of War for Playstation?
- No, we have God of War on Xbox at home.

God of War on Xbox:
phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”