A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #6861 2016.07.18. 22:11

Na akkor miután full reinstall megvolt, és továbbra is beakad az egér, további tippeket szeretnék kérni, mert egyik reggel engedek a csábításnak és ugrok egy hasast a Margit-hídról...
Avatar
Moby

Hozzászólás #6862 2016.07.18. 22:19

deep írta:Na akkor miután full reinstall megvolt, és továbbra is beakad az egér, további tippeket szeretnék kérni, mert egyik reggel engedek a csábításnak és ugrok egy hasast a Margit-hídról...

Ezt a "beakad az egér" dolgot azért kifejthetnéd bővebben :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6863 2016.07.18. 22:23

deep írta:Na akkor miután full reinstall megvolt, és továbbra is beakad az egér, további tippeket szeretnék kérni, mert egyik reggel engedek a csábításnak és ugrok egy hasast a Margit-hídról...


szarazegér :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6864 2016.07.18. 22:26

deep írta:Na akkor miután full reinstall megvolt, és továbbra is beakad az egér, további tippeket szeretnék kérni, mert egyik reggel engedek a csábításnak és ugrok egy hasast a Margit-hídról...
uj eger de teljesen mas marka, teljesen mas driver?
Avatar
Moby

Hozzászólás #6865 2016.07.18. 22:29

Na többek között ezé használok én zowie ecX-et. NINCS driver. Ettől nem létezik jobb megoldás. De szerintem deepnek más lesz a gondja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6866 2016.07.18. 22:39

Ez a gondja. Nem csak OW-ban, ahogy másnak sem, csak abban veszik mostanában észre, hisz azt tolják.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6867 2016.07.18. 22:41

DanielT írta:Ez a gondja. Nem csak OW-ban, ahogy másnak sem, csak abban veszik mostanában észre, hisz azt tolják.
nekem ilyen akkor vt mikor a radios egerem usb3ba volt dugva, bar gondolom nem radiost hasznal
Avatar
deep

Hozzászólás #6868 2016.07.18. 22:50

DanielT írta:Ez a gondja. Nem csak OW-ban, ahogy másnak sem, csak abban veszik mostanában észre, hisz azt tolják.
Jó sok embernek jött elő. Próbáltam 2 egérrel, mindenféle USB portban, mindenhogy. KIBASZOTT idegesítő, gyakorlatilag megbolondulok.
Avatar
deep

Hozzászólás #6869 2016.07.18. 22:52

Micsu írta:uj eger de teljesen mas marka, teljesen mas driver?
Nincs driver az egeremhez. A4Tech XL-750BK, csak macro szoftver van hozzá, drivert a win ad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6870 2016.07.18. 23:00

Na, nekem meg laggol az egerem. Kizárólag overwatchban. Semmi másban, csak abban. Pontosabban laggOLT.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6871 2016.07.18. 23:12

deep írta:Nincs driver az egeremhez. A4Tech XL-750BK, csak macro szoftver van hozzá, drivert a win ad.
egyebkent minden eger megy driver nelkul max a finomhangolashoz kell
Csak az overwatch csinalja ezt, vagy mas is? Mert dt linkjeben sok embernek csak a jatekban szarakodott az eger
skinnyman

Hozzászólás #6872 2016.07.18. 23:12

deep írta:Jó sok embernek jött elő. Próbáltam 2 egérrel, mindenféle USB portban, mindenhogy. KIBASZOTT idegesítő, gyakorlatilag megbolondulok.

Esetleg maganak az USB vezerlonek a driveret frissiteni/lecserelni (usb host controller)? :fejvakaras:
Avatar
deep

Hozzászólás #6873 2016.07.18. 23:17

Micsu írta:egyebkent minden eger megy driver nelkul max a finomhangolashoz kell
Csak az overwatch csinalja ezt, vagy mas is? Mert dt linkjeben sok embernek csak a jatekban szarakodott az eger
Mindenhol. Singel, multi,desktop. Teljesen random. Van hogy játszhatatlan, olyan gyakran áll meg, van hogy 2 meccs lemegy hiba nélkül. Kontrollernek semmi baja, csak az egér. Másik egérrel is tesztelve, az is szar. Maszterrész.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6874 2016.07.18. 23:25

deep írta:Mindenhol. Singel, multi,desktop. Teljesen random. Van hogy játszhatatlan, olyan gyakran áll meg, van hogy 2 meccs lemegy hiba nélkül. Kontrollernek semmi baja, csak az egér. Másik egérrel is tesztelve, az is szar. Maszterrész.
win8.1et tettel ujra? Mert lehet azt kene
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6875 2016.07.18. 23:36

1070et miota megvetted azota baszakszik?
Avatar
deep

Hozzászólás #6876 2016.07.19. 00:02

Micsu írta:1070et miota megvetted azota baszakszik?
Nem, már előtte elkezdte. VISZONT! Egy hirtelen ötlettől vezérelve letöröltem a geccbe az egész battle.net-et kompletten 1 órája. Azóta semmi hiba. Beszarénk ha az okozná. Mondjuk először Overwatch közben jött elő, tehát akár az is lehet, hogy valami update-jük elbaszott valamit. Arra sajnos nem emlékszem, hogy épp volt-e update aznap, de eléggé sanszos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6877 2016.07.19. 00:06

Nálam csinált már hasonlót a gog galxy is.

Más. Tudom mennyire nagy az izgalom a kérdésben, szal mindenkit megnyugtathatok: az AC Rogue fix60 fps-el megy 4K-ban! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6878 2016.07.19. 00:35

deep írta:Nem, már előtte elkezdte. VISZONT! Egy hirtelen ötlettől vezérelve letöröltem a geccbe az egész battle.net-et kompletten 1 órája. Azóta semmi hiba. Beszarénk ha az okozná. Mondjuk először Overwatch közben jött elő, tehát akár az is lehet, hogy valami update-jük elbaszott valamit. Arra sajnos nem emlékszem, hogy épp volt-e update aznap, de eléggé sanszos.
win reinstall utan amugy is erdemes lett volna ugy tesztelni h nincs felteve semmi extra progi
Avatar
deep

Hozzászólás #6879 2016.07.19. 00:46

Micsu írta:win reinstall utan amugy is erdemes lett volna ugy tesztelni h nincs felteve semmi extra progi
A battle.net extrának számít? :D Nemonnyadmá'!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6880 2016.07.19. 01:10

anno 2008ban unreal engines játékok szopattak meg úgy hogy az egész kb 1 fpsel futott, sokszor a menüig se jutottam
clean install után semmi se raktam fel, csak a játékot persze azt is warezban, lám jó volt
utána meg egyenként a progikat amiket használok, és mindegyik utána elindítottam a játékot, hamar kiderült hogy egy cyberlink termék volt a hibás
Avatar
arty

Hozzászólás #6881 2016.07.19. 08:23

DanielT írta:Miért? Egyébként mi rosszat csinált Pewdiepie, azon kívül, hogy szegény népszerű és mint ilyet, zsigerből gyűlölöd? ;) Személy, hardver, tökmindegy, ha nem underdog, akkor te átharapnád a torkát...
pénzt fogadott el pozitív kritikáért, a reklám jelleget pedig max descriptionban tüntette fel (pontosabban nem tudni, hogy ott ott volt-e időben vagy a balhé után szerkesztette bele), ami a youtube-fogyasztó eszközök nagyrészén nem látszik (~a pécét kivéve sehol, meg amugy se nézi a kutya se)

de nincs ezzel gond, hiszen totti is szokott feltenni 1-1 gyorsköréről videot, ami ugyanez a kategória és arra sose szóltam be. minden rendben tehát!

(egyébként angryt és jimet bírom, míg ki nem derül róluk, hogy korrupt férgek)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.07.19. 08:28-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #6882 2016.07.19. 08:26

Moby írta:Mindezt egy videójáték fórumban? Közvetlenül egy hipokritázós poszt elé? :idiota:
nem vagy az apám, hogy a szokásos hülyeséget süsd el, de ezekszerint LEHETNÉL! :PPP (miszerint a videojáték = gyerekjáték)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6883 2016.07.19. 08:31

arty írta:pénzt fogadott el pozitív kritikáért, a reklám jelleget pedig max descriptionban tüntette fel (pontosabban nem tudni, hogy ott ott volt-e időben vagy a balhé után szerkesztette bele), ami a youtube-fogyasztó eszközök nagyrészén nem látszik (~a pécét kivéve sehol, meg amugy se nézi a kutya se)

de nincs ezzel gond, hiszen totti is szokott feltenni 1-1 gyorsköréről videot, ami ugyanez a kategória és arra sose szóltam be. minden rendben tehát!

1. Nem tudok kritikáról, tehát nem volt értékelés, ajánlás, semmi.
2. A kezdetektől ott volt nála a descriptionban, hogy "Sponsored by Warner Bros", vissza lehetett követni az internet archive snapshotból. Mindenesetre a feltételezés már szimpi, hogy utólag módosította...

De ok, húzd végig a sárban, nyomozd ki hol lakik és öld meg a kutyáját is. Mert te soha-soha nem tettél volna ilyet. :miaz:

Plusz a rohadéknak Dzsíforsz kártyája van, aminek a fejlesztését az nVidia szponzorálta! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #6884 2016.07.19. 08:37

DanielT írta:Ez pedig egyenesen felháborító, hogy ilyet le mernek írni, hogy a jobb hardver miatt jobban fognak futni és jobban néznek ki majd a dolgok. FEL-HÁ-BO-RÍ-TÓ! Arty! Vonuljunk az utcára! :boxer:
Kép
feltéve, hogy nem a NEO lesz a célplatform és a nyers erő megteszi hatását a fosibbra írt kódon :P

---

jöhet a halflife ps2 digitalfoundry video vagy mostanra elhiszi mindenki, hogy ((pre-)pre-)pre-prevgenen PONT akkora mocskolódás ment a frémmel és felbontással, mint prevgenben vagy épp most vagy épp a neo után fog menni? a "kecierős" hw szart se jelent.
Avatar
arty

Hozzászólás #6885 2016.07.19. 08:42

DanielT írta:Na jó, még egy ultimate idióta lelőhely: oneplus fórum. Húvazzeg...

Egy példa

Nem elég ugye, hogy maga az idióta állat cég kihagyta a kamera appból a 60fps opciót, driver szinten, tehát mással se fog menni, de jön az agyatlan barom horda és megvédik őket és még én vagyok a hülye.

Már az első "I edit TV shows in the UK." válasz is csodás és az még csak a kezdet! Tényleg érdemes végigolvasni, mennyi szinten hülyék az emberek. Van aki technikai analfabéta, van aki egy idióta szakbarbár, van aki nem is érti miről van szó, de képes a helyzetre adható legkreténebb reakciót mégis beírni...
nexus6 ugyanez, ugyan ezekkel a barbárokkal a guglifórumon :( :( :(
Avatar
arty

Hozzászólás #6886 2016.07.19. 08:46

Moby írta:Van ott számtalan topik, amiket sosem olvastam, de nem tudom elképzelni, hogy az emberi fasság ilyen szintű koncentrációja közvetlen közelében az értelemnek akár a csírája is életben képes maradni. Külön ajánlom az ottani ps4 topikot. Az bázzeg nagyon durva vadon, őrületes lényekkel. De nem ez a kimegyek a rétre típusú, hanem a jumanji keresztezve a jurassic park összessel.
vagy arról is szó lehet, hogy ha valami nem leáld ideológiát mantráz, akkor az má' KRETÉNMÁGNES :D

elképesztő tudás és segítőkészség koncentrálódik a ph! fórumtopiknaiban, ha csak belegondolok a routerem, nasom, telefonjaim hány éven át "szupportálta" a közösség....

(de pl a hifi topikról mindig lepattantam, ott szvsz jórészt hitvita zajlik - ettől ez még NEM a ph!-t és szellemiségét minősíti. és nem ez az egyetlen, de számomra mindenképp kiemelkedő anti-anyag :) )
Avatar
Moby

Hozzászólás #6887 2016.07.19. 08:46

arty írta:nem vagy az apám, hogy a szokásos hülyeséget süsd el, de ezekszerint LEHETNÉL! :PPP (miszerint a videojáték = gyerekjáték)
Apád is moddolja a gépit? Jó fej! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #6888 2016.07.19. 08:49

DanielT írta:Na, ha még láttatok putri prezentációt... az egész körítés, a helyszínnel kezdve már pokol, de a tech showdown! Na az ám az igazi!

AMD módra:

1. KARTONDOBOZ tech.
2. Képernyő tech, csak sajnos olyan képernyőt nem tudtak hozni, amin látszik, de higyjük el.
3. HDR demó, ahol elvileg minden volt, ami csak kellhet az ütős prezihez, csak a tv mellett a monitoron lévő kép úgy nézett ki, mint egy ebolás kelés, PLUSZ semmi nem is történt a képen.

Profik ezek, én mondom! :eljen:

phpBB [media]
na, látod ezt kellett volna tenni a sok korrupt féregnek - egy kikurt felirat a videoba:
reklama463rtg.jpg


hjadehogyakkor ..... ühüm.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6889 2016.07.19. 08:50

arty írta:vagy arról is szó lehet, hogy ha valami nem leáld ideológiát mantráz, akkor az má' KRETÉNMÁGNES :D

elképesztő tudás és segítőkészség koncentrálódik a ph! fórumtopiknaiban, ha csak belegondolok a routerem, nasom, telefonjaim hány éven át "szupportálta" a közösség....

(de pl a hifi topikról mindig lepattantam, ott szvsz jórészt hitvita zajlik - ettől ez még NEM a ph!-t és szellemiségét minősíti. és nem ez az egyetlen, de számomra mindenképp kiemelkedő anti-anyag :) )
Van ám a világon számtalan olyan hely, ahol ugyanezt megkapod jóval kevesebb kreténség mellett. Lám, nekem is összejött. Szerintem ezt az AMD-s gyógyegérszindrómát is ott szedted össze :) Ez a helyi barom volt, ugye? Felnéztél rá, mi? Jött belőle az okosság(nak vélt vadbaromság) feszt gondolom. Ne ostorozd ezért magad! :P
Avatar
arty

Hozzászólás #6890 2016.07.19. 08:51

Moby írta:Apád is moddolja a gépit? Jó fej! :eljen:
nem, apámnak az is gyerekjáték, időelbaszás, ésatöbbi klisébaromság ... :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #6891 2016.07.19. 08:53

Moby írta:Nálam csinált már hasonlót a gog galxy is.

Más. Tudom mennyire nagy az izgalom a kérdésben, szal mindenkit megnyugtathatok: az AC Rogue fix60 fps-el megy 4K-ban! :banplz:
Persze, meg is vót így, AC3 vége felé tartok, AC4 viszont maximaxonultrán ledadog 40-re a k.anyját!!!!44 Hol az a titanp már?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #6892 2016.07.19. 08:59

Botond írta:Persze, meg is vót így, AC3 vége felé tartok, AC4 viszont maximaxonultrán ledadog 40-re a k.anyját!!!!44 Hol az a titanp már?!
Hát, mindenestre elkezdtem nézegetni a 4K monitorokat, hátha eljő egyszer a 4K kora. Csak gsynces érdekel. Meg is találtam a nekem tetszőt az acer XB271HK képiben, de nem lelek itthol. Sajnos anti glare-es, de csak ez felel meg a kívánalmaknak.
Avatar
arty

Hozzászólás #6893 2016.07.19. 09:06

DanielT írta:Találtam egy elég mókás összeállítást ex-MS alkalmazottak sztorijairól a Windows fejlesztéseket illetően. Aki szoftverfejlesztésben dolgozik, sok ismerős dolgot fog látni.

Pokoli óriás kép formátumban sajnos
szerintem hasonlóan hajmeresztő dolgokat tudna írni mindenki, aki kellően nagy cégnél melózik/-zott... a középvezetés/alsó vezetés _MINDIG_ tökéletesen alkalmatlan, mivel azért került oda, ahova, mert bólogatójános, "can do it", mindenféle racionális elképzelés, ideológia nélkül. szakmailag a totális alkalmatlanság jellemzi, nem véletlen a menedzsment "érdekli". és innentől az ügymenet megpecsételődött...

(imádtam a cikkben a prioritásos részt, ez ANNYIRA így megy (ment) nálunk is...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #6894 2016.07.19. 09:08

Moby írta:Hát, mindenestre elkezdtem nézegetni a 4K monitorokat, hátha eljő egyszer a 4K kora. Csak gsynces érdekel. Meg is találtam a nekem tetszőt az acer XB271HK képiben, de nem lelek itthol. Sajnos anti glare-es, de csak ez felel meg a kívánalmaknak.

Illetve most nézem, van az ánusznak is hasonlója. Hát az ára nem a legjobb, lehetne picit olcsóbb izs.
Avatar
arty

Hozzászólás #6895 2016.07.19. 09:16

Moby írta:Van ám a világon számtalan olyan hely, ahol ugyanezt megkapod jóval kevesebb kreténség mellett. Lám, nekem is összejött. Szerintem ezt az AMD-s gyógyegérszindrómát is ott szedted össze :) Ez a helyi barom volt, ugye? Felnéztél rá, mi? Jött belőle az okosság(nak vélt vadbaromság) feszt gondolom. Ne ostorozd ezért magad! :P
magyarul? hol, az esgén? :DDD

jóval régebben "áemdés" a szívem, mint h abu egyáltalán odakerült volna... :) (életem talán legrégebbi fórumregje az ottani)
de persze, adott önbizalmat a sok lelkesítő írása ( :D :D :D ), amikről azért hamar kibukott, hogy puszta idealizmus (vagy butaság, korruptság, válasszon mindenki kedvére) vagy ami mégrosszabb: vágyálom. sajnos.
Avatar
arty

Hozzászólás #6896 2016.07.19. 09:19

DanielT írta:1. Nem tudok kritikáról, tehát nem volt értékelés, ajánlás, semmi.
2. A kezdetektől ott volt nála a descriptionban, hogy "Sponsored by Warner Bros", vissza lehetett követni az internet archive snapshotból. Mindenesetre a feltételezés már szimpi, hogy utólag módosította...

De ok, húzd végig a sárban, nyomozd ki hol lakik és öld meg a kutyáját is. Mert te soha-soha nem tettél volna ilyet. :miaz:

Plusz a rohadéknak Dzsíforsz kártyája van, aminek a fejlesztését az nVidia szponzorálta! :idiota:
engem max annyira érdekel, hogy nem követem azt a patkányt. beírtam ide is, hátha mások se követik majd, de hamar kiderült, hogy itt más a nívó és csak az emestől nem fér bele a geciség (meg az amdtől :DDD) ...
Avatar
arty

Hozzászólás #6897 2016.07.19. 09:24

EDGE

Mirrors Edge Catalyst - 6
Monster Hunter Generations - 8
Umbrella Corps - 3
Star Ocean: Integrity and Faithlessness - 5
Mighty No. 9 - 4
Inside - 9
Furi - 6
Trials of the Blood Dragon - 3

mondhatnám, h a címek, amiket "ismerek" és "érdekelnek" papírforma pontokat kaptak :) (mec, inside, trials)
Avatar
Necro

Hozzászólás #6898 2016.07.19. 09:28

Ez én gépem még nem volt:

IMG_1819.JPG


Ez a ház nem túlzottan támogatja a kábelek elrejtését (meglepően kevés hely van hátul). A táp lassan kevés lesz, oda jön majd valami 700-as moduláris, meg egyszer VGA is, csak előbb nyaralás és szigorúan gazdaságtalan autólakatolás lesz (nyaralás biztosan). Nálam a DRP3 ferde, de lehet nem segített rajta hogy a felfogatás egyik műanyag szarját összeroppantottam:

IMG_1820.JPG


Az egész:

image1.JPG


Bónusz:

IMG_1100.JPG
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6899 2016.07.19. 09:31

arty írta:engem max annyira érdekel, hogy nem követem azt a patkányt. beírtam ide is, hátha mások se követik majd, de hamar kiderült, hogy itt más a nívó és csak az emestől nem fér bele a geciség (meg az amdtől :DDD) ...
Ennyi erővel bezárhatnád és letörölhetnéd az Internetet. Az általános gyakorlathoz képest és ahhoz képest, hogy mit tehetne meg, PewD olyan korrekten járt el, hogy dalokat kellene zengeni a hőstettéről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6900 2016.07.19. 09:36

Necro írta:Ez én gépem még nem volt
Nagyon cuki! Az a hűtő meg egyszerűen brutálisan gyönyörű, az egész gép legimpresszívebb része és ettől fél Eje? Hát receptre írnám fel!

A verda pedig mintha a GT4 Classic showroomjából lépett volna ki, éppen tegnap vettem majdnem egy ilyet 8,600 dolcsiért, de aztán egy még öregebb, de kicsit erősebb Toyota lett a befutó. :D (Nem volt jó döntés, hiába a sok lóerő papíron, nem megy a rohadék...)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6901 2016.07.19. 09:43

Botond írta:Persze, meg is vót így, AC3 vége felé tartok, AC4 viszont maximaxonultrán ledadog 40-re a k.anyját!!!!44 Hol az a titanp már?!


AC4-et probalom, de nagyon nem akarja az igazsagot W10 alatt. neked is az van fent?
egyszer sikerult elinditani ugy, hogy az elsö kepkocka utan ne szalljon el, megpedig gep restart utan frissen, de kesöbb mar az se segitett.
viragbolti egyelöre mig nem talalok orvossagot, mert ubi topikban is ugyanez van rengeteg embernel offisöl kopiaval.

buzi jatek amugy, 1 magot hajt ki igazan regebbi jo Ubisoft szokashoz hiven, ugyhogy azert nyal be tuti a 40-be.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6902 2016.07.19. 09:48

DanielT írta:Nagyon cuki! Az a hűtő meg egyszerűen brutálisan gyönyörű, az egész gép legimpresszívebb része és ettől fél Eje? Hát receptre írnám fel!

A verda pedig mintha a GT4 Classic showroomjából lépett volna ki, éppen tegnap vettem majdnem egy ilyet 8,600 dolcsiért, de aztán egy még öregebb, de kicsit erősebb Toyota lett a befutó. :D (Nem volt jó döntés, hiába a sok lóerő papíron, nem megy a rohadék...)
Én akkor törtem ketté a verbát, amikor megláttam, hogy van WagonR, meg concept új swift, az Ignis meg kimaradt. Pedig azzal még talán rá tudtam volna venni a fatert, hogy csapassuk és megmentené a játékot. Sajnos a "karrier" egy olyan szintű elfuserált hokoládé, hogy a világ összes sédere nem tudná számomra jóvá tenni.
Avatar
arty

Hozzászólás #6903 2016.07.19. 09:52

DanielT írta:Ennyi erővel bezárhatnád és letörölhetnéd az Internetet. Az általános gyakorlathoz képest és ahhoz képest, hogy mit tehetne meg, PewD olyan korrekten járt el, hogy dalokat kellene zengeni a hőstettéről.
ha mindent az "akár közéjük is lövethetett volna" vicc alapján ítélsz, akkor miért kapott annyi kritikát az a sok mikrofos alkalmazott az elmult években? miért kaphat itt BÁRKI bármire kritikát? hiszen mindennél, mindig van lejjebb...

szerintem a szint a screenshotomon látszik, az a MINIMUM.
világos, egyértelmü, nem pedig nemlátszó apróbetűsbe rejtett izémizé: "amit fent mondok annak fele se igaz ám, csak fizetnek érte"...

---

jön a dead rising

pc, ps4, bón. érdekel még valakit? szerintem elkéstek vele.
engem annó az idő szorítása tántorított el a komolyabb játszástól, mostanra pedig a zombitúlélősdi formula egyrészt elkopott, másrészt eléggé kimaxolta pár cím.

---

Necro: toyota :eljen: (és erre még költeni kell??? :wow2: látszik mekkora laikus vagyok...)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.07.19. 09:56-kor.
Avatar
Necro

Hozzászólás #6904 2016.07.19. 09:54

DanielT írta:hiába a sok lóerő papíron
Funfact: nem tudom hogy az enyém hány lóerős (papíron 113, gyakorlatban ez kizárt, valami 80 és 105 között (persze gyárilag)), nem tudom hogy melyik évben gyártották (91 vagy 92), azon kívül a forgalmiban kombiként szerepel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6905 2016.07.19. 09:56

benőmenő írta:Én akkor törtem ketté a verbát, amikor megláttam, hogy van WagonR, meg concept új swift, az Ignis meg kimaradt. Pedig azzal még talán rá tudtam volna venni a fatert, hogy csapassuk és megmentené a játékot. Sajnos a "karrier" egy olyan szintű elfuserált hokoládé, hogy a világ összes sédere nem tudná számomra jóvá tenni.
A GT4 karrier szerintem rendben van. Iszonyú mennyiségű eseménnyel, pályával, autóval, folyamatos rewardokkal, tucsing is van, stb. A sorozat legjobbja.
Avatar
arty

Hozzászólás #6906 2016.07.19. 09:58

benőmenő írta:Én akkor törtem ketté a verbát, amikor megláttam, hogy van WagonR, meg concept új swift, az Ignis meg kimaradt. Pedig azzal még talán rá tudtam volna venni a fatert, hogy csapassuk és megmentené a játékot. Sajnos a "karrier" egy olyan szintű elfuserált hokoládé, hogy a világ összes sédere nem tudná számomra jóvá tenni.
várjávárjá! a gt4 karrierje az etalonisten, nem szabad szidni!

(amugy MAGYAR (tehát itthon megszokott) átlagverda sajna alig szerepel az ótókákban :( anno de bírtam volna egy G astrát :( :( :( )

---

DT: ha még emlékszel... a GT5 karrier miben volt más? én a gt4et kevésbé ismerem és nekem nagyon hasonlónak tűnt a koncepció....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.07.19. 10:01-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #6907 2016.07.19. 09:59

Moby írta:Illetve most nézem, van az ánusznak is hasonlója. Hát az ára nem a legjobb, lehetne picit olcsóbb izs.
Nekem az ASUS PQ321QE a szívem vágya... ma megyek az Iponba a cuccért (tegnap éjjel berendeltem, ma mehetek érte, szeretem az Ipon-t na!) kibelezem a Barkas-t, és ez lesz a következő beszerzés...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6908 2016.07.19. 10:08

arty írta:DT: ha még emlékszel... a GT5 karrier miben volt más? én a gt4et kevésbé ismerem és nekem nagyon hasonlónak tűnt a koncepció....
Arra emlékszem, hogy kapásból mindennek a harmada volt, a nettó kontentben.

Többet nem tudok a témában elmondani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6909 2016.07.19. 10:16

DanielT írta:Ennyi erővel bezárhatnád és letörölhetnéd az Internetet. Az általános gyakorlathoz képest és ahhoz képest, hogy mit tehetne meg, PewD olyan korrekten járt el, hogy dalokat kellene zengeni a hőstettéről.
Mondjuk az tényleg gáz, hogy megnézel egy beágyazott videót, melyben valaki fizetett véleményt mond el a Shadow of Mordorról, de ez az információ viszonylag rejtett. Minden más médiumban szigorúbban veszik, ha promócikkről, reklámról vagy termékmegjelenítésről van szó. Steamen is fel kell tüntetni user review-nál, ha ingyen kaptál játékot, és az ott sokkal jobban látható, mint így egy videó leírásában.

Az meg eleve fura nekem, hogy pénzt adnak azért, hogy véleményem legyen, amit hangoztatok.

De eddig azt se tudtam ki ez (ismertem a nevét, tudtam, hogy youtuber, de ennyi), csak arty antikampánya miatt gugliztam rá.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6910 2016.07.19. 10:20

arty írta:jön a dead rising

pc, ps4, bón. érdekel még valakit? szerintem elkéstek vele.
engem annó az idő szorítása tántorított el a komolyabb játszástól, mostanra pedig a zombitúlélősdi formula egyrészt elkopott, másrészt eléggé kimaxolta pár cím.
Engem érdekel, de nem vágom úgy centit, mint a délutáni 1060-rajtig :) (Már kezdem bánni, hogy kihagytam az AMD által 4 gigásnak hazudott 480-at, így már úgysem lesz őszig új VGA-m.) A bővülő platformlefedettség viszont mindenképpen pozitív, legfeljebb már ki nem szarja le :)

A játékokat is letaroló zombiinvázió ellenére, minden játék tetszett, és más is volt a többihez képest, amivel játszottam a témában, pedig amúgy nem a szívem csücske. Minden szemetet mondjuk nem is piszkáltam meg.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6911 2016.07.19. 10:28

Zóanagyvarázsló írta:Engem érdekel, de nem vágom úgy centit, mint a délutáni 1060-rajtig :) (Már kezdem bánni, hogy kihagytam az AMD által 4 gigásnak hazudott 480-at, így már úgysem lesz őszig új VGA-m.) A bővülő platformlefedettség viszont mindenképpen pozitív, legfeljebb már ki nem szarja le :)

A játékokat is letaroló zombiinvázió ellenére, minden játék tetszett, és más is volt a többihez képest, amivel játszottam a témában, pedig amúgy nem a szívem csücske. Minden szemetet mondjuk nem is piszkáltam meg.


"performance seems to be like a gtx 980 but with 6gb vram and lower powerconsumption."
phpBB [media]


bar jönnek ugyis a rendes tesztek minnyá
Avatar
donatus13

Hozzászólás #6912 2016.07.19. 10:31

Necro írta:Ez én gépem még nem volt:

Ez a ház nem túlzottan támogatja a kábelek elrejtését (meglepően kevés hely van hátul). A táp lassan kevés lesz, oda jön majd valami 700-as moduláris, meg egyszer VGA is, csak előbb nyaralás és szigorúan gazdaságtalan autólakatolás lesz (nyaralás biztosan). Nálam a DRP3 ferde, de lehet nem segített rajta hogy a felfogatás egyik műanyag szarját összeroppantottam:



Az én szörnyemben is ez a dark rock pro 3 van, szerintem nagyon jó hűtő, én legalábbis megvagyok vele elégedve. De ha ma már tehetném, ilyen doboz házhat vennék (formára kb mint a thermaltake x9). Mostanában azok tetszenek a legjobban :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6913 2016.07.19. 10:38

donatus13 írta:Az én szörnyemben is ez a dark rock pro 3 van, szerintem nagyon jó hűtő, én legalábbis megvagyok vele elégedve. De ha ma már tehetném, ilyen doboz házhat vennék (formára kb mint a thermaltake x9). Mostanában azok tetszenek a legjobban :)


640mm hosszu :wilting:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #6914 2016.07.19. 10:43

SlickAdam írta:640mm hosszu :wilting:

Itt az én házam, azért is vettem ilyet, mert ez hosszútávra jó lesz, és belefér minden szarom, és ez a hűtő is :)

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #6915 2016.07.19. 10:47

DanielT írta:Nagyon cuki! Az a hűtő meg egyszerűen brutálisan gyönyörű, az egész gép legimpresszívebb része és ettől fél Eje? Hát receptre írnám fel!

A verda pedig mintha a GT4 Classic showroomjából lépett volna ki, éppen tegnap vettem majdnem egy ilyet 8,600 dolcsiért, de aztán egy még öregebb, de kicsit erősebb Toyota lett a befutó. :D (Nem volt jó döntés, hiába a sok lóerő papíron, nem megy a rohadék...)
Úgy vagyok ezzel a hűtő dologgal, mint a feleségem, amikor először meglátta a hancúrlécem: "Szép, meg jó nagy, de a fele is bőven sok lenne!" :) A Shadow Rock Slim elég lesz nekem...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6916 2016.07.19. 10:47

Na, a mostani Chrome buildből kikerült a funkció, hogy a backspace gombra visszalép egy oldalt. Annyi embert felkúrt és szívatott már meg, hogy idáig fajult a helyzet. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6917 2016.07.19. 10:48

donatus13 írta:Itt az én házam, azért is vettem ilyet, mert ez hosszútávra jó lesz, és belefér minden szarom, és ez a hűtő is :)


mindig elfelejtem, hogy az en Phanteks P400-em es mobi haza is hivatalosan csak mid tower.
pedig nagyok es nehezek :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6918 2016.07.19. 10:50

eje75 írta:Úgy vagyok ezzel a hűtő dologgal, mint a feleségem, amikor először meglátta a hancúrlécem: "Szép, meg jó nagy, de a fele is bőven sok lenne!" :) A Shadow Rock Slim elég lesz nekem...
Szerintem nagyon világítani fog az ezüst hűtő, mert manapság minden fekete, vagy sötét a házakban. Persze ez ízlés dolga.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6919 2016.07.19. 10:50

eje75 írta:Úgy vagyok ezzel a hűtő dologgal, mint a feleségem, amikor először meglátta a hancúrlécem: "Szép, meg jó nagy, de a fele is bőven sok lenne!" :) A Shadow Rock Slim elég lesz nekem...


ha mar ugyis ott vagy annal a magassagnal, lehetne egy picit hosszabb es akkor Dark Rock 3 (sima). Slim-el lehet nem fogsz ugy OC-zni (mar ha akarsz)
Avatar
eje75

Hozzászólás #6920 2016.07.19. 10:55

DanielT írta:Szerintem nagyon világítani fog az ezüst hűtő, mert manapság minden fekete, vagy sötét a házakban. Persze ez ízlés dolga.
Ezen Én is agyaltam :( , eh...nem érdekel, ragasztok rá egy MSI Gaming matricát oszt jónapot..
Avatar
eje75

Hozzászólás #6921 2016.07.19. 11:05

eje75 írta:Ezen Én is agyaltam :( , eh...nem érdekel, ragasztok rá egy MSI Gaming matricát oszt jónapot..
Meg úgy generál: ki látja most öszintén? Törtem a fejem, hogy kb. színben passzoljanak a dolgok odabent aztán rájöttem, hogy hasítaniuk kell, nem jól kinézni, mert az összerakás után már senki sem fogja látni...
Avatar
Moby

Hozzászólás #6922 2016.07.19. 11:19

arty írta:magyarul? hol, az esgén? :DDD
Nem, de nem is gondoltam rá, hogy ez preferencia lenne. Vagy magyarul a barmokat is jobb olvasgatni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #6923 2016.07.19. 11:30

SlickAdam írta:AC4-et probalom, de nagyon nem akarja az igazsagot W10 alatt. neked is az van fent?
egyszer sikerult elinditani ugy, hogy az elsö kepkocka utan ne szalljon el, megpedig gep restart utan frissen, de kesöbb mar az se segitett.
viragbolti egyelöre mig nem talalok orvossagot, mert ubi topikban is ugyanez van rengeteg embernel offisöl kopiaval.

buzi jatek amugy, 1 magot hajt ki igazan regebbi jo Ubisoft szokashoz hiven, ugyhogy azert nyal be tuti a 40-be.
Steames verzám van, az megy simán és 64bites home vagy milyen win10, nemapro.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6924 2016.07.19. 11:35

Jajhamá házaktéma: a kábelhosszabítós színeskábel trükk nem jött be, egy pokol az egész. Szóval rendeltem piros kábelharisnyát, meg kábelfésűket, és kézileg fogom bebindzsizni. Jó móka lesz, de a végeredmény nágyon fasza lesz :D Az gyári ventiket kukázom, mert randák, és 7v-on is hangosak, jönnek helyettük a corsairek. Az randa fehér+ezüst hdd má fekete, és a hűtőn még agyalok. A kínai rendelés miatt egy kicsit tolódik a projekt, de majd képezek, ha egyszer kész.
Avatar
Botond

Hozzászólás #6925 2016.07.19. 11:38

    Moby írta:Illetve most nézem, van az ánusznak is hasonlója. Hát az ára nem a legjobb, lehetne picit olcsóbb izs.
    Sosejönel, de ez az asus nem rosszféle tényleg. Én annyira megszerettem a samsungot, hogy semmi pénzért nem adnám.
    @eje az is nájszos, de nekem 32 col monitor távolságból már sok. 27 a nagyonmax, de a mostani 24-essel elégedett vagyok. Főleg most hogy pont egy hete volt utoljára bekapcsolva a cucc. :D
    Avatar
    eje75

    Hozzászólás #6926 2016.07.19. 11:52

    Botond írta:
      Sosejönel, de ez az asus nem rosszféle tényleg. Én annyira megszerettem a samsungot, hogy semmi pénzért nem adnám.
      @eje az is nájszos, de nekem 32 col monitor távolságból már sok. 27 a nagyonmax, de a mostani 24-essel elégedett vagyok. Főleg most hogy pont egy hete volt utoljára bekapcsolva a cucc. :D
      Nekem 27-es van, és már kicsinek érzem.... milyen monitorod van most?
      Avatar
      Moby

      Hozzászólás #6927 2016.07.19. 12:00

      eje75 írta:Ezen Én is agyaltam :( , eh...nem érdekel, ragasztok rá egy MSI Gaming matricát oszt jónapot..
      Csak ne azt, amit nekem igértél! :D
      Néztem ezt a nagyobb asust, de ez nem g-synces, szal ez nekem no-no. Acernek van az alább emlegetett szériából 32-es gsynces, de annak az ára már mégannyira se fincsike. Mondjuk ez épp vóna is raktáron.
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6928 2016.07.19. 12:09

      Moby írta:Illetve most nézem, van az ánusznak is hasonlója. Hát az ára nem a legjobb, lehetne picit olcsóbb izs.
      Botond ajánl neked jó moncsit 80 és 100k között
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6929 2016.07.19. 12:10

      arty írta:engem max annyira érdekel, hogy nem követem azt a patkányt. beírtam ide is, hátha mások se követik majd, de hamar kiderült, hogy itt más a nívó és csak az emestől nem fér bele a geciség (meg az amdtől :DDD) ...
      már megint fingod sincs
      te tényleg nem tudod a szárt a szartól megkülönböztetni? pedig nem nagy iq kell hozzá
      egyébként sztem itt senki nem követi, jó ha 2-3 videóját láttam
      Avatar
      Botond

      Hozzászólás #6930 2016.07.19. 12:13

      eje75 írta:Nekem 27-es van, és már kicsinek érzem.... milyen monitorod van most?
      Samsung u24e590d, ahogy micsu is írja, én egyszerű csóró vagyok, nekem jó a kicsióccsó is. :)

      Vissza: “Leáldozott.hu”