A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #69161 2022.07.08. 20:41

Greyfox írta:Most komolyan, box és ps mellé francé kell neked gémerpécé?
Nemtudom. Az egész azzal kezdődött, hogy néhány (jónéhány) régebbi játék a gányba lett hagyva konzolon. Ment ugye a "backlog". Aztán ehhez hozzájárult, hogy volt egy pár éves foscsi "gémer" gépen a szekrényben. Na ez az most is, csak a vga lett lecserélve benne. Párszor. :D 2060 volt benne, abból lett egy csumpi 3060, abból egy jobb 3060, abból egy 6700XT, abból egy 6900XT, mindez egy hónap leforgása alatt. Ilyen régi szarokat tolok rajta. De akkor már menjen faszán. Meg leginkább az generálta, hogy padlót fogtak végre a vga árak. Nem általánosan, de ki lehet fogni fasza dealeket.

/najó annyira nem régieket, a Resi3 pörgött le a minap, most deliver us the moon, utána darksider genesis jön, just cause 3, pumpkin jack, blue fire, ruiner, technobabylon, ilyenek vannak a csőben. Egyik sem igényli különösebben ezt a vga-t, de néha pl warzoneozok is meg ilyenek, szal na. Nem baj, ha tud menni normálisan bármi is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69162 2022.07.08. 21:11

Úristen, mi ez FOS? LULZ
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #69163 2022.07.08. 21:14

Moby írta:Megtoltam a TDP-t, ha már aláraktam a disznótápot (én húztam le róla a fóliát, de olyan istállószaga van, mintha egy ménest hoztam volna haza :wilting:). Nincs értelme, nagyon melegszik így már a vga, normális procival sokkal többet lehetne hozni. Nextgenig jó lesz így is.
Graphics pontszámban ezzel 2000t rávertél a semmit se állítgatott ultrára, de legalább neo 3080asára én is rávertem azt a 2000t.
Mondjuk a 8700k-val látótávolságban sem vagyok szumma pontban. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69164 2022.07.08. 21:21

Botond írta:Graphics pontszámban ezzel 2000t rávertél a semmit se állítgatott ultrára, de legalább neo 3080asára én is rávertem azt a 2000t.
Mondjuk a 8700k-val látótávolságban sem vagyok szumma pontban. :idiota:
Neked alapból nagyobb a TDP-d, de hogy épp mennyi, az csak loggolással derül ki, mert az Ultiknál válogatott GPU-k mennek, az adott GPU-ra igazított TDP-vel. Arra még rá tudsz tolni 15%-ot driverből. Ráadásul az órajeled is magasabb, ez látszik az eredményoldalon, nem tudom miért kaptál végül kevesebb pontot rá. Nem nagyon van rá magyarázat. Nálam aktív a resizeable bar lehet azért. Fasztudja. A kártyád biztosan jobban megy, mint az enyém, minden adat szerint.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69165 2022.07.09. 01:19

Lepörgött a Forza Horizon 3, pc és xsx vegyesen. Sok jót írhatnék róla, hogy mennyire szép, hogy mennyire jó a lugasban lambóval csapatni, meg csomó olyan dolgot, amit már a korábbi forzáknál leírtam, plusz, hogy ennek a játéknak érkezett meg a forza horizon sorozat végre pc-re, ami nagy áldás, szóval inkább leírom azt a három okot, amiért nem tízpertíz.
- buggiek, hát dögöljön meg, aki kitalálta, hogy ezek a homokfutó szarok kellenek a játékba, botrány az egész, irányíthatatlan tekegolyók, borulnak, esnek-kelnek, és ez hatványozottan igaz a havas kiegészítőre
- blizzard mountain, a havas kiegészítő, na az vmi botrányszar. Csúszik minden, mindenfele, ahogy előbb írtam vannak homokfutós versenyek jégen és havon is, az az egész játék legalja, gáz, ez a kieg simán skippelhető (nem mintha lehetne még kapni)
- kapott xox patchet, amitől szépen 4k lett, meg jól is néz ki, de 30 fps. A végigjátszás 5% körüli része volt ennek megfelelően xsx-en.
Hot wheels kiegészítő jópofa, nem volt az régen, hogy én is hot wheelseztem a kicsifiammal (napokban lett 12 éves, szóval ez még évekkel ezelőtt volt), de vhogy nem éreztem annyira jónak, hogy az FH5nek is ez legyen az első kiegje, mégis így lett. :nemtudom:

No, de összességében ez is tízpertíz matéria, viszont a három fenti mínusz darabja megér egy-egy mínusz pontot, szóval jó lesz az 7/10nek is! :eljen:
Avatar
Necro

Hozzászólás #69166 2022.07.09. 12:18

Kár hogy nincs éves bajnokság, de legalább megnéztem hol van lefosott bányászszar vége.

timespy22.jpg


https://www.3dmark.com/3dm/77203783?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69167 2022.07.09. 12:20

Botond írta:Lepörgött a Forza Horizon 3, pc és xsx vegyesen. Sok jót írhatnék róla, hogy mennyire szép, hogy mennyire jó a lugasban lambóval csapatni, meg csomó olyan dolgot, amit már a korábbi forzáknál leírtam, plusz, hogy ennek a játéknak érkezett meg a forza horizon sorozat végre pc-re, ami nagy áldás, szóval inkább leírom azt a három okot, amiért nem tízpertíz.
- buggiek, hát dögöljön meg, aki kitalálta, hogy ezek a homokfutó szarok kellenek a játékba, botrány az egész, irányíthatatlan tekegolyók, borulnak, esnek-kelnek, és ez hatványozottan igaz a havas kiegészítőre
- blizzard mountain, a havas kiegészítő, na az vmi botrányszar. Csúszik minden, mindenfele, ahogy előbb írtam vannak homokfutós versenyek jégen és havon is, az az egész játék legalja, gáz, ez a kieg simán skippelhető (nem mintha lehetne még kapni)
- kapott xox patchet, amitől szépen 4k lett, meg jól is néz ki, de 30 fps. A végigjátszás 5% körüli része volt ennek megfelelően xsx-en.
Hot wheels kiegészítő jópofa, nem volt az régen, hogy én is hot wheelseztem a kicsifiammal (napokban lett 12 éves, szóval ez még évekkel ezelőtt volt), de vhogy nem éreztem annyira jónak, hogy az FH5nek is ez legyen az első kiegje, mégis így lett. :nemtudom:

No, de összességében ez is tízpertíz matéria, viszont a három fenti mínusz darabja megér egy-egy mínusz pontot, szóval jó lesz az 7/10nek is! :eljen:
A blizzard mountain egy gennyes kelés, de nálam még mindig az verte ki a biztosítékot, hogy a legnagyobb verziót vettem anno pécére, amiben nem volt benne a 2 map dlc ugye... baszódjanak meg ezért, persze később akcióban be lett húzva, de nálam ez miatt 5/10 és a sorozat többi része után mindent láttam amit ez a műfaj nyújthat. A driveclub megeszi minden téren, és azért meg baszódjon meg a sony.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69168 2022.07.09. 12:59

TasManXT írta:A blizzard mountain egy gennyes kelés, de nálam még mindig az verte ki a biztosítékot, hogy a legnagyobb verziót vettem anno pécére, amiben nem volt benne a 2 map dlc ugye... baszódjanak meg ezért, persze később akcióban be lett húzva, de nálam ez miatt 5/10 és a sorozat többi része után mindent láttam amit ez a műfaj nyújthat. A driveclub megeszi minden téren, és azért meg baszódjon meg a sony.
Driveclubbal nulla tapasztalatom van, szóval ezt a részét nem tudom megítélni, de az biztos, hogy az én teljesen komolytalan, a szimulációt nyomokban sem kereső, csak a tét nélküli árkád szórakozást hajhászó hozzáállásomat maximálisan kiszolgálja a forza horizon széria, de a háromban a lenti dolgokkal találkoztam, ami miatt ráncoltam a homlokom. :(
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #69169 2022.07.09. 13:02

Moby írta:Nemtudom. Az egész azzal kezdődött, hogy néhány (jónéhány) régebbi játék a gányba lett hagyva konzolon. Ment ugye a "backlog". Aztán ehhez hozzájárult, hogy volt egy pár éves foscsi "gémer" gépen a szekrényben. Na ez az most is, csak a vga lett lecserélve benne. Párszor. :D 2060 volt benne, abból lett egy csumpi 3060, abból egy jobb 3060, abból egy 6700XT, abból egy 6900XT, mindez egy hónap leforgása alatt. Ilyen régi szarokat tolok rajta. De akkor már menjen faszán. Meg leginkább az generálta, hogy padlót fogtak végre a vga árak. Nem általánosan, de ki lehet fogni fasza dealeket.

/najó annyira nem régieket, a Resi3 pörgött le a minap, most deliver us the moon, utána darksider genesis jön, just cause 3, pumpkin jack, blue fire, ruiner, technobabylon, ilyenek vannak a csőben. Egyik sem igényli különösebben ezt a vga-t, de néha pl warzoneozok is meg ilyenek, szal na. Nem baj, ha tud menni normálisan bármi is.

Végülis. Én is nézegetem az árakat, de szerintem unalmamban. Addig jó, amíg nem veszek egyet, aztán nem használom semmire :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69170 2022.07.09. 15:58

Moby, itt a teló, tényleg létezik szerencsére. Fantasztikus pakk, végre nem üveg hátlap, sztereó hangszóró, 120hz oled, jó kamera, 67 wattos töltő, stb.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #69171 2022.07.09. 17:55

DanielT írta:Moby, itt a teló, tényleg létezik szerencsére. Fantasztikus pakk, végre nem üveg hátlap, sztereó hangszóró, 120hz oled, jó kamera, 67 wattos töltő, stb.

[video]https://youtu.be/VhNslyvZoCA[/video
Nagyon fasza, de ennek megfelelően azé nem is olcsó. Ez ilyenkor mit jelent? 3-4 hét, és megjelenik itthon is?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69172 2022.07.09. 18:50

Moby írta:Nagyon fasza, de ennek megfelelően azé nem is olcsó. Ez ilyenkor mit jelent? 3-4 hét, és megjelenik itthon is?
Nem olcsó? A Forint hamarosan semmit nem fog érni, szóval addig amíg azért bármit adnak=ingyen van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69173 2022.07.09. 20:53

Na végre kijött az age of empires2 xboxra! :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69174 2022.07.09. 21:59

Botond írta:Na végre kijött az age of empires2 xboxra! :banplz:
win98boxon.avi
Tök poén, még végig is néztem, de a Steam-es/GOG-os verziókat ezekből jellemzően egy IGP-s filléres PC is viszi emulációszopás nélkül, szóval kínlódni nem kaptam nagy kedvet. Earthworm Jim (a DOS-os fostömlő, a windowsos talán a Saturn-verziót is veri, bár ugye 360-ra és PS3-ra csináltak remastert), Dark Earth vagy Drakan mondjuk így már jól hangzana, ezeket azért bajosabb emulálni. Mondjuk, a Drakant nem tudom, de a Dark Earth futtatása nekem össze se jött.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69175 2022.07.10. 00:33

Zóanagyvarázsló írta:Tök poén, még végig is néztem, de a Steam-es/GOG-os verziókat ezekből jellemzően egy IGP-s filléres PC is viszi emulációszopás nélkül, szóval kínlódni nem kaptam nagy kedvet. Earthworm Jim (a DOS-os fostömlő, a windowsos talán a Saturn-verziót is veri, bár ugye 360-ra és PS3-ra csináltak remastert), Dark Earth vagy Drakan mondjuk így már jól hangzana, ezeket azért bajosabb emulálni. Mondjuk, a Drakant nem tudom, de a Dark Earth futtatása nekem össze se jött.
Szerintem ez az egész ilyen jackass poén szint, amikor vki izomból tökön rúgatja magát vkivel, hogy egy harmadik nevessen. Mint minden ilyen esetben, itt is a harmadik személy pozícióját veszem fel, és nevetek azon, hogy vki egy ilyen kínszarásnak alááll.
De nevetni jó, szóval azért linkeltem ide, hátha más is talál benne megmosolyogni valót.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69176 2022.07.10. 00:50

Botond írta:Szerintem ez az egész ilyen jackass poén szint, amikor vki izomból tökön rúgatja magát vkivel, hogy egy harmadik nevessen. Mint minden ilyen esetben, itt is a harmadik személy pozícióját veszem fel, és nevetek azon, hogy vki egy ilyen kínszarásnak alááll.
De nevetni jó, szóval azért linkeltem ide, hátha más is talál benne megmosolyogni valót.
Az teljesen rendben van, hogy ők ezt tesztelik, de a végén kifejtik, hogy mennyire érdemes ezt csinálni. Én ott nevettem. Jó, ha nincs semmilyen PC-d, tényleg van jó Win98-as játékok, de azért elég szűk kört érzek, akiknek tényleg Boxon kellene erőltetni őket. Ha az MS rátenne gyárilag Win98-klienst, az más lenne, imádnám, ez meg remek, hogy lehet ilyet csinálni, csak hát megkapom kényelmesebb, szebb, gyorsabb formában.

Jut eszembe, a Championship Manager 3 se ment már XP-n se, Virtual PC.-vel kellett Win 98-at belőnöm neki, amikor utoljára elővettem 100-200 órára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69177 2022.07.10. 20:45

Botond, csinálnál nekem egy tesztet? Az én kártyám a gyári bios ventivezérléssel mocskosul melegszik, miközben alig hajtaja a ventiket. De ilyen nemnormális szinten(bőven 80 fok fölé megy, miközben ilyen 30-40%-on baszódnak a ventik). A driverre bízva mennek a ventik rendesen, és nem is melegszik a kártya brutál módon, de nem tudom, hogy a bios vezérlésnél ez micsoda.
Futtass már egy Unigine Heaven-t olyan 10 percig, és nézd már meg, vagy fotózd le (mondjuk egy gpu-z-vel, ott a hőfokra kattintva megmondja a maxot), hogy nálad hogy alakul a hőfok és a ventivezérlés!
Avatar
Botond

Hozzászólás #69178 2022.07.10. 21:43

Moby írta:Botond, csinálnál nekem egy tesztet? Az én kártyám a gyári bios ventivezérléssel mocskosul melegszik, miközben alig hajtaja a ventiket. De ilyen nemnormális szinten(bőven 80 fok fölé megy, miközben ilyen 30-40%-on baszódnak a ventik). A driverre bízva mennek a ventik rendesen, és nem is melegszik a kártya brutál módon, de nem tudom, hogy a bios vezérlésnél ez micsoda.
Futtass már egy Unigine Heaven-t olyan 10 percig, és nézd már meg, vagy fotózd le (mondjuk egy gpu-z-vel, ott a hőfokra kattintva megmondja a maxot), hogy nálad hogy alakul a hőfok és a ventivezérlés!
Pörög a far cry3 coop Zóval meg Artyval, holnap este meló után lesz erre érkezésem, ha addig ráér.
Avatar
arty

Hozzászólás #69179 2022.07.10. 22:32

Micsu: Botond aszondja lehet kell valami gyűjteménybe neked a 1080 founders?? hetek óta árulom enyém (ex Botondét), mérnemszótá! (jó, tudom, drága :D de elgalább még megvan! ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #69180 2022.07.10. 22:35

Moby írta:Nagy összegű tétem van rá, hogy a launcchal jön a GT7-be a VR fullpatch.
a gts-es gyalázat alapján szvsz egy ilyen himihumizás lesz max, ha egyáltalán
de ha mégis jönne, az azé' elég jelentős érv lenne mindkettő mellett (gt és psvr) :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69181 2022.07.11. 10:07

Úgy néz ki, a Ubi tetézi, nemcsak DLC-t és multit akar elvenni, de komplett játékot is, melyet még pár napja a nyári akcióban azért 75%-os kedvezménnyel árultak a múltkori NEM ERRŐL szóló bejelentés után is :wilting:

Persze még mindig lehetne, hogy megkapják a steamesek Ubi Connectre rendesen. Akár a remastert is, de az ugye ott csak az AC3 remasteréhez érhető el. De ki optimista az ők eddigi tetteiket és kommunikációjukat elnézve? Egyébként már Connecten sem lehet megvenni a Liberationt, infó persze nincs róla, hogy letölthető marad-e.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69182 2022.07.11. 10:41

arty írta:Micsu: Botond aszondja lehet kell valami gyűjteménybe neked a 1080 founders?? hetek óta árulom enyém (ex Botondét), mérnemszótá! (jó, tudom, drága :D de elgalább még megvan! ;) )
Hat disznek erdekelt volna de akk nem kalkulaltam bele ezt az ar boomot :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69184 2022.07.11. 11:28

Micsu írta:Hat disznek erdekelt volna de akk nem kalkulaltam bele ezt az ar boomot :D
Hát dísznek? Mi a jó istent műveltek arrafelé, hogy a hátatokat founders edition kártyákkal díszítitek? Hol lehet ezzel villantani? Egyáltalán hogy rakod fel? Lóg egy láncon csak hátrafelé? :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69185 2022.07.11. 12:23

DanielT írta:Hát dísznek? Mi a jó istent műveltek arrafelé, hogy a hátatokat founders edition kártyákkal díszítitek? Hol lehet ezzel villantani? Egyáltalán hogy rakod fel? Lóg egy láncon csak hátrafelé? :wilting:
A szó, amit keresel, a fuksz.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69186 2022.07.11. 13:29

DanielT írta:Hát dísznek? Mi a jó istent műveltek arrafelé, hogy a hátatokat founders edition kártyákkal díszítitek? Hol lehet ezzel villantani? Egyáltalán hogy rakod fel? Lóg egy láncon csak hátrafelé? :wilting:
Hat akinek retro konzolokkal van tele a szobaja az mi a faszert tartja ott? Sztem az egyik legszebb kari, jol mutatna egy kulon polcon.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69187 2022.07.11. 14:04

Micsu írta:Hat akinek retro konzolokkal van tele a szobaja az mi a faszert tartja ott? Sztem az egyik legszebb kari, jol mutatna egy kulon polcon.
Nekem a VGA a gép belsejéhez tartozik, így eszembe nem jutna az N64 mellé tenni. Meg azért konzol azért van, hogy használhassam is. Nem mondom, hogy az N64 sokat ment, de Ft/percben veri eddig a HZD-t, és az utóbbi eladhatatlan bithalom.

Persze a kor is számít, az 1080 nekem túl kurrens, hogy muzeális értéke legyen, de nyilván ez (is) szubjektív. Olcsón még vennék is fiókpécébe, de 100k-ért nem nagy ötlen. Persze ha azt nézem, az 1060-at többért számítottam be.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69188 2022.07.11. 14:47

Micsu írta:Hat akinek retro konzolokkal van tele a szobaja az mi a faszert tartja ott? Sztem az egyik legszebb kari, jol mutatna egy kulon polcon.
Olvasd el még párszor a kommentemet, Zó képe is nyomra vezethet. :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69189 2022.07.11. 14:53

DanielT írta:Olvasd el még párszor a kommentemet, Zó képe is nyomra vezethet. :fogmosas:
Zó képén én egy átlag ps5 usert látok :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69190 2022.07.11. 14:57

Zóanagyvarázsló írta:Kép
De hogy jön ide Dani igazolványképe? Egyáltalán hozzájárult a közléshez? :confused:
Avatar
arty

Hozzászólás #69191 2022.07.11. 19:38

flower-meadow-5795360_960_720.jpg

Pár órája olyan furán éreztem magam.
Jobb volt a közérzetem, újra örömmel ültem le játszani, hirtelen minden olyan könnyűnek tűnt... az élet szép, gondoltam.
Mintegy megmagyarázhatatlan életigenlés söpört végig a környezetemen, eleinte nem tudtam hová tenni.

Aztán rájöttem: baszki, hát megint radeonom van!!!4 :mf2:

Spoiler
köszi moby!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69192 2022.07.11. 19:46

arty írta:
flower-meadow-5795360_960_720.jpg

Pár órája olyan furán éreztem magam.
Jobb volt a közérzetem, újra örömmel ültem le játszani, hirtelen minden olyan könnyűnek tűnt... az élet szép, gondoltam.
Mintegy megmagyarázhatatlan életigenlés söpört végig a környezetemen, eleinte nem tudtam hová tenni.

Aztán rájöttem: baszki, hát megint radeonom van!!!4 :mf2:

Spoiler
köszi moby!
Hány év után? 20? :D Mernék rá pénzt tenni, hogy AMD néven még nem is volt. :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #69193 2022.07.11. 20:01

arty írta:
flower-meadow-5795360_960_720.jpg

Pár órája olyan furán éreztem magam.
Jobb volt a közérzetem, újra örömmel ültem le játszani, hirtelen minden olyan könnyűnek tűnt... az élet szép, gondoltam.
Mintegy megmagyarázhatatlan életigenlés söpört végig a környezetemen, eleinte nem tudtam hová tenni.

Aztán rájöttem: baszki, hát megint radeonom van!!!4 :mf2:

Spoiler
köszi moby!
Örülök az elégedettségednek, én viszont holnap visszaviszem az enyémet, és a hogyan továbbról egyelőre nincs ötletem. Egyet viszont biztosan tudok: a küszöbömön AMD-s kártya
SO
HA
TÖBBET
át nem teszi a lábát! :eljen:
Moslékfosszaragybajosdegeneráltgeci.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69194 2022.07.11. 20:06

Moby írta:Örülök az elégedettségednek, én viszont holnap visszaviszem az enyémet, és a hogyan továbbról egyelőre nincs ötletem. Egyet viszont biztosan tudok: a küszöbömön AMD-s kártya
SO
HA
TÖBBET
át nem teszi a lábát! :eljen:
Moslékfosszaragybajosdegeneráltgeci.
Annyira hálás vagyok, hogy bérletünk van a Moby hullámvasútra! :taps:

Arty-nak is ezzel az ajánlóval adtad át? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69195 2022.07.11. 20:09

Az mondjuk elég meredek, hogy a Thinkpadokon kívül szinte mindenben AMD van nálam, bele se gondoltam eddig!

Emulátor pc = AMD 270X
Céges NUC = AMD Vega MX
Playstation 5 = MINDEN AMD BENNE ÚRISTEN
Avatar
Moby

Hozzászólás #69196 2022.07.11. 20:11

DanielT írta:Annyira hálás vagyok, hogy bérletünk van a Moby hullámvasútra! :taps:
Ekkora hulladék fost még nem láttam. És meg van magyarázva az AMD fanboyok által, hogy a házam rossz! Meg nem kap levegőt! Meg biztos hülye vagyok hozzá! Mindennel baj van, egy dologgal nincs: a csuda AMD-s fossal.
Ilyen a kártya MINDEN GYÁRIN:
Kép
Örülünk, végülis ki még nem gyulladt, de szerintem épp csak idő kérdése volt.
Felelemelem a TDP korlátot EGY SZÁZALÉKKAL (1)
Kép
És ez a világszara rögtön rájön, hogy van neki hűtése is, és jelentéktelen 12-13 fokkal hűvösebb lesz.
Kép
Hát ez mi a kurva isten? AMD falván MINDENKI HÜLYE? :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69197 2022.07.11. 20:16

Háromszázötvenezerért nem gond bazdmeg a 105 fokos GPU. Majd a hülye átállítja a drivert, meg majd kiteszteli, meg majd kitalálja, hogy javítsa meg. Ráér a paraszt, meg szereti. Odavan az AMD-s szopórollerért, ha meg nem, majd megszokja.
Hát én köszönöm, de nem kérek többet belőle. Épp a fülemen jön folyik kifele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69198 2022.07.11. 20:19

De pont most adod el, amikor megvan a tuti megoldás? Most már csak élvezni kéne a 6 éves playstation portokat!
Avatar
Moby

Hozzászólás #69199 2022.07.11. 20:20

DanielT írta:De pont most adod el, amikor megvan a tuti megoldás? Most már csak élvezni kéne a 6 éves playstation portokat!
Nem adom el. Visszaviszem a bótba, na ott meg adják el az AMD fanboyoknak. Vagy csinálnak vele, amit akarnak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69200 2022.07.11. 20:22

Moby írta:Háromszázötvenezerért nem gond bazdmeg a 105 fokos GPU. Majd a hülye átállítja a drivert, meg majd kiteszteli, meg majd kitalálja, hogy javítsa meg. Ráér a paraszt, meg szereti. Odavan az AMD-s szopórollerért, ha meg nem, majd megszokja.
Hát én köszönöm, de nem kérek többet belőle. Épp a fülemen jön folyik kifele.
Ha meg 50 fokos lenne a “hot spot”, akkor az lenne a baj, hogy miért igy hívják, és beírnál a panaszkönyvbe! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #69201 2022.07.11. 20:35

DanielT írta:Hány év után? 20? :D Mernék rá pénzt tenni, hogy AMD néven még nem is volt. :P
ekkor csúsztam el:

Megrendelés azonosító: 140937
Megrendelés időpontja: 2014/12/26 21:26
Átvétel módja: Személyes átvétel
Átvétel helye: Pólus Pont Irodaház (Budapest)
Fizetési mód: Készpénz
Rendszerünk fogadta megrendelését.
Ön a következő termék(ek)re adott le rendelést webáruházunkban:
Termék Mennyiség Web shop ár Összesen
Gigabyte GeForce GTX 970 GV-N970WF3OC-4GD (rev. 1.0/1.1) 4GB

... őt 2016 áprilisában adtam el.... akkor pár hónap fiókkártya (gtx950, mai napig hajtja a htpc-t!) és gtx 1070 vétel, amit 1 év után váltott a 1080ti, majd azt szintén egy évvel később cseréltem Botond 1080-asára, amit most váltott a 6700 (jópofa h most 6700k + 6700xt a konfig :D )

szóval közel 8 év vidia, nem kevés!
de előtte volt rengeteg AMD... 290, 280x, 7950, 7850, 6950, 6850
és azelőtt mégtöbb ATI: 4870, 4850, 3850, 2900pro, 2600, x1950gt, x800pro, x800gto, 9500, 9600
amit pedig egy 4200ti előzött meg, előtte geforce2mx, matrox g550-g450-g400, voodoo3, voodoo banshee, matrox g200, voodoo1, s3virge, s3trio, ark logic1000 - az első kártyám :)
... valószínűleg 1-2 kimaradt, pl amik pár hetet-hónapot voltak, nyilván emlékként se maradtak meg.

A 27 év alatt 3 nagy kedvencem volt: 7950, 6950, 4200ti. Nagyon jó áron vettem őket (újonnan), brutál tuningot bírt mind és sokáig szolgáltak.
És persze a voodoo1, az felejthetetlen volt.

Mamár elképzelhetetlen, hogy egy pchardvert ne nyűgként éljek meg, hogy jelentsen BÁRMIT is a birtoklása.
A videokártya az ára miatt pláne egy rémálom az utóbbi években :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69202 2022.07.11. 20:36

Mobykam, aki kurvanak all ne csodalkozzon….. :idiota: :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69203 2022.07.11. 20:39

Moby írta:Háromszázötvenezerért nem gond bazdmeg a 105 fokos GPU. Majd a hülye átállítja a drivert, meg majd kiteszteli, meg majd kitalálja, hogy javítsa meg. Ráér a paraszt, meg szereti. Odavan az AMD-s szopórollerért, ha meg nem, majd megszokja.
Hát én köszönöm, de nem kérek többet belőle. Épp a fülemen jön folyik kifele.
Nálam kb 60%ot pörög a venti és 99-100 fokos a hotspot, 78 fokos a többi részen a gpu.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69204 2022.07.11. 20:40

Botond írta:Nálam kb 60%ot pörög a venti és 99-100 fokos a hotspot, 78 fokos a többi részen a gpu.
5-10 perc furmark mit mutat?
Avatar
Botond

Hozzászólás #69205 2022.07.11. 20:44

Moby írta:5-10 perc furmark mit mutat?
30 percet ment a heaven, az nem elég? :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #69206 2022.07.11. 21:29

Moby írta:Örülök az elégedettségednek, én viszont holnap visszaviszem az enyémet, és a hogyan továbbról egyelőre nincs ötletem. Egyet viszont biztosan tudok: a küszöbömön AMD-s kártya
SO
HA
TÖBBET
át nem teszi a lábát! :eljen:
Moslékfosszaragybajosdegeneráltgeci.

Te, nehogy tech influencernek álljál, mert 1 héten belül vasvillán végeznéd :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69207 2022.07.11. 21:42

Technobabylon
Ez jó cucc, story faja, kicsit több drámát elviseltem volna, nincs túlbonyolítva, egy-két youtube kellett csak de inkább a türelmetlenségem miatt volt.
Kicsit modernebb külsöt elvilseltem volna némi átvezetővel, egyébként erősebb 10/10 mint a Stasis :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69208 2022.07.11. 21:45

Greyfox írta:Te, nehogy tech influencernek álljál, mert 1 héten belül vasvillán végeznéd :D
Pedig hitelesebb lenne mint a 90%uk :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69209 2022.07.11. 21:52

Micsu írta:Technobabylon
Ez jó cucc, story faja, kicsit több drámát elviseltem volna, nincs túlbonyolítva, egy-két youtube kellett csak de inkább a türelmetlenségem miatt volt.
Kicsit modernebb külsöt elvilseltem volna némi átvezetővel, egyébként erősebb 10/10 mint a Stasis :P
Na, örülök, hogy tetszett!
Avatar
Moby

Hozzászólás #69210 2022.07.11. 22:11

Greyfox írta:Te, nehogy tech influencernek álljál, mert 1 héten belül vasvillán végeznéd :D
Pedig szívesen leírnám bárkinek, hogy bár az ára csábító, de ilyen degenerált AMD-s szutykot inkább ne vegyen, mert a szoftver és a hardver elegye olyan szintű pre-alpha állapotú szopóroller, amin nincsen fék. Bárcsak valaki leírta volna nekem, én most nagyon hálás lennék az illetőnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69211 2022.07.11. 22:20

Moby írta:Pedig szívesen leírnám bárkinek, hogy bár az ára csábító, de ilyen degenerált AMD-s szutykot inkább ne vegyen, mert a szoftver és a hardver elegye olyan szintű pre-alpha állapotú szopóroller, amin nincsen fék. Bárcsak valaki leírta volna nekem, én most nagyon hálás lennék az illetőnek.
A. Úgyse hiszed el;
B. Azért ez még erősen túl van mozogva. 60-70-80 fokos a gpu. Most örülök, hogy találtak egy pontot ahol már külön ki tudják mérni a 100fokokat, de nekem pl anno a 9800gx2 a nem hot spoton is tudott 105 fokot.

Ha a sima gpu hőmérséklet lenne 100 fok, akkor én is izgulnék, de már a 1080 meg a ti is ilyen 70-80 fokokkal ment nyáron megküldve, ennek nincs hírértéke számomra.
/szerk: a random venti görbe nyilván vicces. De ez is olyan, hogy ha forogna akkor meg az lenne a baj, hogy hangos, aztán csapágyas, stb. Megy, gari van rá sok, csendes, nem fűti fel a szobát, és 4K-ban hozza amit kell. Többit leszarom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69212 2022.07.11. 22:50

Botond írta:A. Úgyse hiszed el;
B. Azért ez még erősen túl van mozogva. 60-70-80 fokos a gpu. Most örülök, hogy találtak egy pontot ahol már külön ki tudják mérni a 100fokokat, de nekem pl anno a 9800gx2 a nem hot spoton is tudott 105 fokot.

Ha a sima gpu hőmérséklet lenne 100 fok, akkor én is izgulnék, de már a 1080 meg a ti is ilyen 70-80 fokokkal ment nyáron megküldve, ennek nincs hírértéke számomra.
/szerk: a random venti görbe nyilván vicces. De ez is olyan, hogy ha forogna akkor meg az lenne a baj, hogy hangos, aztán csapágyas, stb. Megy, gari van rá sok, csendes, nem fűti fel a szobát, és 4K-ban hozza amit kell. Többit leszarom.
Na nekem nem is azzal van a legnagyobb bajom, hogy mennyi a gpu (az a 60-70-80 az nálam inkább 90), hanem azzal, hogy valamennyi, de ha a driverben átállítok valamit, aminek
a. gyakorlatilag semmi köze az állítás mértékének a hőmérséklethez, vagy bármihez
b. ha lenne is, pont fordított irányban
és a kártya 15 fokkal hűvösebb lesz varázsütésre. Mert az isten fasza tudja mi történik a ventiprofillal, meg mindennel, maximum csak a mocskoslábú gupták, akiket a ma már inteles csávó rájukhagyott fizetéskapni, és most ezek a jóképességűek írhatják a szoftvert, vagy tervezik a hardvert, de sajnos leginkább mindkettő. Egy összevissza működő izé az egész, ahány annyiféle, teljesen megjósolhatatlan viselkedéssel. Ezt onnan lehet tudni, hogy senki sehol nem írt le nekem olyat, hogy adjak hozzá bármennyi TDP-t, és sokkal hűvösebb lesz a kártya. Mindenki összevissza állítgat mindent, megy az áltudományos voodoo (ld. Abu85), mintha bárkinek bármi lövése lenne, hogy mi mi a gecit csinál ebben a prealpha fosban, aztán valahol majd csak elkapja jó lesz minden. Vagy nem, és állítgatunk tovább.
Aztán az lett a nagy megmondás, hogy csináljak hozzá magam ventiprofilt, sakkor jó lesz. Hát az én részemet bele is tettem, rajzoltam szép grafikont, az már egy másik kérdés, hogy amit csinál a kártya, meg a grafikon amit rajzoltam, hát néha metszik egymást. Úgy óránként egyszer :D Amúgy csinál a kártya, amit gondol, szóval mindenképp megérte a munkát, meg hát szívesen is csinálom. Olcsó is volt, rá is érek, meg szeretek is szopni. Főleg úgy, hogy én fizetek érte. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69213 2022.07.11. 23:27

Najó, ez kész. Kész.
Far Cry 4: 40-60fps. Fullhd-n. Far Cry primal: 40-60fps. FullHD-n.
Ugyanez miatt telepítettem egy hete újra a windows, de akkor még szentül hittem abban, hogy azért, mert korábban nvidia volt a gépben, és arra telepítettem rá az amd drivert, egy DDU után. Nos most egy 6700XT volt a gépben.
Nem tudok erre már mit mondani. AMD. Király cucc.
:wilting:
Szívesen kettébasznám egy húsbárddal. Az összeset, amit ezek a nyomorultak legyártottak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69214 2022.07.12. 01:15

Lepörgött a Boys 3. évad.
Maga a cselekmény egyre bugyutább. Az aktuál kikacsintások az aktuál dolgokra dícséretes, bár ritkán érik el a pocsolya mélységet. Viszont volt pár ilyen robotzsarus, morbid humorú jelenet, ahol felnyerítettem. Mondjuk annyira egyik sem volt durva mint amit Erin Moriarty arcával műveltek irl.
Mi a toszt nézzek még egy hónapig Prime-on? Grand Tour meg Clarckson farmja már lement korábban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69215 2022.07.12. 06:50

Moby írta:Najó, ez kész. Kész.
Far Cry 4: 40-60fps. Fullhd-n. Far Cry primal: 40-60fps. FullHD-n.
Ugyanez miatt telepítettem egy hete újra a windows, de akkor még szentül hittem abban, hogy azért, mert korábban nvidia volt a gépben, és arra telepítettem rá az amd drivert, egy DDU után. Nos most egy 6700XT volt a gépben.
Nem tudok erre már mit mondani. AMD. Király cucc.
:wilting:
Szívesen kettébasznám egy húsbárddal. Az összeset, amit ezek a nyomorultak legyártottak.
Hát far cry3al Zó, meg Arty is elszöszölt egy nemkeveset, mire szög 60 lett. Mindketten vídián, szóval azon ne lepődj meg, ha azok másik kártyával is fosok lesznek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69216 2022.07.12. 08:16

Botond írta:Hát far cry3al Zó, meg Arty is elszöszölt egy nemkeveset, mire szög 60 lett. Mindketten vídián, szóval azon ne lepődj meg, ha azok másik kártyával is fosok lesznek.
A Fary Crynál nem kellett "semmit" szöszölni, pusztán újratelepíteni a windows, és máris 144fps lett, mert az AMD driver nem bírta ki, hogy a 6700XT-ből 6900XT lett.
MOS.
LÉK.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69217 2022.07.12. 08:21

Moby írta:A Fary Crynál nem kellett "semmit" szöszölni, pusztán újratelepíteni a windows, és máris 144fps lett, mert az AMD driver nem bírta ki, hogy a 6700XT-ből 6900XT lett.
MOS.
LÉK.
Ezt megértem, de Arty meg Zó el tudja mesélni, hogy az alternatíva mittud far cry alatt. A random fps-től elkezdve a random felbontás váltáson keresztül a mindent is.
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #69218 2022.07.12. 09:11

benőmenő írta:Lepörgött a Boys 3. évad.
Maga a cselekmény egyre bugyutább. Az aktuál kikacsintások az aktuál dolgokra dícséretes, bár ritkán érik el a pocsolya mélységet. Viszont volt pár ilyen robotzsarus, morbid humorú jelenet, ahol felnyerítettem. Mondjuk annyira egyik sem volt durva mint amit Erin Moriarty arcával műveltek irl.
Mi a toszt nézzek még egy hónapig Prime-on? Grand Tour meg Clarckson farmja már lement korábban.


Vox Machina
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69219 2022.07.12. 10:23

benőmenő írta:Lepörgött a Boys 3. évad.
Maga a cselekmény egyre bugyutább. Az aktuál kikacsintások az aktuál dolgokra dícséretes, bár ritkán érik el a pocsolya mélységet. Viszont volt pár ilyen robotzsarus, morbid humorú jelenet, ahol felnyerítettem. Mondjuk annyira egyik sem volt durva mint amit Erin Moriarty arcával műveltek irl.
Mi a toszt nézzek még egy hónapig Prime-on? Grand Tour meg Clarckson farmja már lement korábban.
Miert mi tortent vele irl?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69220 2022.07.12. 10:24

Moby írta:Najó, ez kész. Kész.
Far Cry 4: 40-60fps. Fullhd-n. Far Cry primal: 40-60fps. FullHD-n.
Ugyanez miatt telepítettem egy hete újra a windows, de akkor még szentül hittem abban, hogy azért, mert korábban nvidia volt a gépben, és arra telepítettem rá az amd drivert, egy DDU után. Nos most egy 6700XT volt a gépben.
Nem tudok erre már mit mondani. AMD. Király cucc.
:wilting:
Szívesen kettébasznám egy húsbárddal. Az összeset, amit ezek a nyomorultak legyártottak.
A lenyeg h a gpu score tobb parszazzal 3d markban .
Avatar
Moby

Hozzászólás #69221 2022.07.12. 10:34

Micsu írta:A lenyeg h a gpu score tobb parszazzal 3d markban .
Amit ez a fostenger művel, arra nincsenek szavak. Win reinstall után már az undervolt is teljesen megváltoztatja a hűtésprofilt, tegnap ehhez még TDP állítás kellett. Olyan szinten van rottyon szoftveresen ez az egész, hogy nekem ég a pofám az AMD és az AMD fanboyok nevében. Illetve elnézést kérek mindenkitől, akikre közvetlenül vagy közvetetten, akaratlanul rászabadítottam ezt mocskot. Ez többé nem fordul elő, örök igonore-ra basztam mindent, ami AMD. Sajnos a konzolokban nincs kiút, ezt a békát le kell nyelni, de pécét, pécé alkatrészt tőlem/rajtam keresztül a leáld nem fog kapni AMD felirattal, ezt most garantálom :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69222 2022.07.12. 10:49

Moby írta:Amit ez a fostenger művel, arra nincsenek szavak. Win reinstall után már az undervolt is teljesen megváltoztatja a hűtésprofilt, tegnap ehhez még TDP állítás kellett. Olyan szinten van rottyon szoftveresen ez az egész, hogy nekem ég a pofám az AMD és az AMD fanboyok nevében. Illetve elnézést kérek mindenkitől, akikre közvetlenül vagy közvetetten, akaratlanul rászabadítottam ezt mocskot. Ez többé nem fordul elő, örök igonore-ra basztam mindent, ami AMD. Sajnos a konzolokban nincs kiút, ezt a békát le kell nyelni, de pécét, pécé alkatrészt tőlem/rajtam keresztül a leáld nem fog kapni AMD felirattal, ezt most garantálom :(
Most megint sikerult eluzni artyt, nah ez lett az amd fiaskobol :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69223 2022.07.12. 11:13

benőmenő írta:Lepörgött a Boys 3. évad.
Maga a cselekmény egyre bugyutább. Az aktuál kikacsintások az aktuál dolgokra dícséretes, bár ritkán érik el a pocsolya mélységet. Viszont volt pár ilyen robotzsarus, morbid humorú jelenet, ahol felnyerítettem. Mondjuk annyira egyik sem volt durva mint amit Erin Moriarty arcával műveltek irl.
Mi a toszt nézzek még egy hónapig Prime-on? Grand Tour meg Clarckson farmja már lement korábban.
Reacher, The Terminal List, Preacher, Undone
Bonus: Jack Ryan, Upload
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69224 2022.07.12. 11:46

Moby írta:Amit ez a fostenger művel, arra nincsenek szavak. Win reinstall után már az undervolt is teljesen megváltoztatja a hűtésprofilt, tegnap ehhez még TDP állítás kellett. Olyan szinten van rottyon szoftveresen ez az egész, hogy nekem ég a pofám az AMD és az AMD fanboyok nevében. Illetve elnézést kérek mindenkitől, akikre közvetlenül vagy közvetetten, akaratlanul rászabadítottam ezt mocskot. Ez többé nem fordul elő, örök igonore-ra basztam mindent, ami AMD. Sajnos a konzolokban nincs kiút, ezt a békát le kell nyelni, de pécét, pécé alkatrészt tőlem/rajtam keresztül a leáld nem fog kapni AMD felirattal, ezt most garantálom :(
Hiányzott már a pécézséming, hát megkaptad. Most ugorhat valami nVidia cucc és amikor már minden működik akkor lehet nézegetni a Steam listát, majd játék elindítása nélkül bezárni. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69225 2022.07.12. 11:52

DanielT írta:Hiányzott már a pécézséming, hát megkaptad. Most ugorhat valami nVidia cucc és amikor már minden működik akkor lehet nézegetni a Steam listát, majd játék elindítása nélkül bezárni. :idiota:
Van ott még, amit szívesen tolnék, konzolon meg gány (Darksiders Genesis pl.), de arról már nem is álmodok, hogy játsszak. Jól elvagyok ezzel az AMD-féle troubleshootinggal+rogue-likeal :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69226 2022.07.12. 13:28

Moby írta:Amit ez a fostenger művel, arra nincsenek szavak. Win reinstall után már az undervolt is teljesen megváltoztatja a hűtésprofilt, tegnap ehhez még TDP állítás kellett. Olyan szinten van rottyon szoftveresen ez az egész, hogy nekem ég a pofám az AMD és az AMD fanboyok nevében. Illetve elnézést kérek mindenkitől, akikre közvetlenül vagy közvetetten, akaratlanul rászabadítottam ezt mocskot. Ez többé nem fordul elő, örök igonore-ra basztam mindent, ami AMD. Sajnos a konzolokban nincs kiút, ezt a békát le kell nyelni, de pécét, pécé alkatrészt tőlem/rajtam keresztül a leáld nem fog kapni AMD felirattal, ezt most garantálom :(
A lottó neked szart dobott, nekem szerencsére eddig hozza amit kell, van frém, van csend és nincs bug.
Igaz, nem is monitorozom 0-24, ha faszkolódna, akkor nyilván ránéznék, de így nem figyelgetem.
Tőled vásárolt hw-ekkel sosincs gond, akár AMD, akar nvidia (Switch), a szart mindig gondosan megtartod magadnak, erre mindig figyelsz, hogy így legyen és ez rendben is van! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69227 2022.07.12. 13:37

Botond írta:A lottó neked szart dobott, nekem szerencsére eddig hozza amit kell, van frém, van csend és nincs bug.
Igaz, nem is monitorozom 0-24, ha faszkolódna, akkor nyilván ránéznék, de így nem figyelgetem.
Tőled vásárolt hw-ekkel sosincs gond, akár AMD, akar nvidia (Switch), a szart mindig gondosan megtartod magadnak, erre mindig figyelsz, hogy így legyen és ez rendben is van! :eljen:
Örülök, de a nevemet ehhez a mocsokhoz többé nem adom. Ezt még valami ismeretlen madárra ráhagyományozom(nem leszek geci, leírom, hogy egy vödör szart vesz meg), ha már visszavinni nem tudom, aztán ilyen piros écet akkor lássak legközelebb, amikor a felszámolásukról olvasok.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69228 2022.07.12. 14:00

Botond írta:Ezt megértem, de Arty meg Zó el tudja mesélni, hogy az alternatíva mittud far cry alatt. A random fps-től elkezdve a random felbontás váltáson keresztül a mindent is.
Én legutóbb amikor a Far Cry 3-mal próbálkoztam, akkor negyed óránként összeomlott és bármiféle hibaüzi nélkül az asztalon találtam magam. Lehet nem kéne ezeket az ubi mocskokat pc-n (vagy igazából bármin) erőltetni? :fejvakaras:
A prime videós ajánlásokat köszi Tasman és Guardian!
Avatar
Botond

Hozzászólás #69229 2022.07.12. 14:09

Moby írta:Örülök, de a nevemet ehhez a mocsokhoz többé nem adom. Ezt még valami ismeretlen madárra ráhagyományozom(nem leszek geci, leírom, hogy egy vödör szart vesz meg), ha már visszavinni nem tudom, aztán ilyen piros écet akkor lássak legközelebb, amikor a felszámolásukról olvasok.
Miért nem tudod visszavinni?
Túl nagy keresztes háborúba azért ne kezd az xsx meg a ps5 mellett. Mérni tudnád, szerintem azok is össze-vissza adnak le hőt, meg csomó mindenkinél ez az amaz kilépeget, osztán mégse kívánod a konzolok halálát.

Jut eszembe, azt írtam az ac görögöknél, hogy a három végigjátszás esetén az összes CTD-t a harmadik végigjátszás hozta? Olyan 6-7 alkalommal egyszercsak ps5 főmenü a semmiből. Szóval AMD az ilyen!
Avatar
Botond

Hozzászólás #69230 2022.07.12. 14:10

benőmenő írta:Én legutóbb amikor a Far Cry 3-mal próbálkoztam, akkor negyed óránként összeomlott és bármiféle hibaüzi nélkül az asztalon találtam magam. Lehet nem kéne ezeket az ubi mocskokat pc-n (vagy igazából bármin) erőltetni? :fejvakaras:
A prime videós ajánlásokat köszi Tasman és Guardian!
AMD driver vagy chrome volt fent? Nalátod!

Vissza: “Leáldozott.hu”