A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Castle82

Hozzászólás #69021 2022.06.28. 17:45

Micsu írta:
Spoiler
Az h obiwan nem tudta megolni vadert az pont vedheto mar nem azert. Ennel sokkal gagyibb meg banalisabb dolgok voltak a sorozatban. Egyebkent meg a boba fett utolso resze utan te merre voltal mert arrol is lehetett vna irni egy fel oldalt ha mar ilyen szigoruak vagyunk :nemtudom:



Lehetett volna de a Fett egy kategóriákkal jobb sorozat lett. Az meg hogy nem tudta kvázi semmilyen formában sem védhető pláne nem másodjára, nettó baromság.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69022 2022.06.28. 20:05

Hiánypótló!
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #69023 2022.06.28. 23:47

Meggyöttek a szotyi PS5 kompatibilis INOZNE termékei. Jó gecidrága mind, de eléggé baszó állítólag a minőség. $900 a nagyobbik monitor, és $300 a legnagyobb füles.
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #69024 2022.06.29. 06:53

Moby írta:Még a végén lesz az idén gépem...
Screenshot_1.jpg
Én ezt a handheld dolgot elengedtem, mert a switch-nél bebizonyosodott, hogy utálom tartani azt a szart, egy idő után húzza a kezem... meg biztos jó 4x7 cm-en Sekiro-zni, de Én már öreg vagyok, nem látom mi történik a 4x7 cm-en, legyen bármilyen jó minőségű is a kijelző
Avatar
eje75

Hozzászólás #69025 2022.06.29. 06:55

Moby írta:Meggyöttek a szotyi PS5 kompatibilis INOZNE termékei. Jó gecidrága mind, de eléggé baszó állítólag a minőség. $900 a nagyobbik monitor, és $300 a legnagyobb füles.
A monitorokat elengedtem, mert 42 OLED után nincs másnak értelme... pont... a fülesek érdekelnek, de eddig kivétel nélkül bármilyen fülest adott ki a Sotyi, volt valami kényelmetlen a viselésében... egyszerűen mintha nem is emberekre tervezték volna... a nagy érdekes lehet... feketében
Avatar
eje75

Hozzászólás #69026 2022.06.29. 07:00

Mivel semmi nem érdekel, és a csodálatos Sony prémium tömve van jobbnál-jobb cuccokkal :wilting: ismét elővettem a Demon Souls... minden pillanatban elképedek, hogy hogyan tud ennyire gecijól kinézni.... egyszerűen nem lehet belekötni a látványba...
Avatar
Botond

Hozzászólás #69027 2022.06.29. 08:10

eje75 írta:A monitorokat elengedtem, mert 42 OLED után nincs másnak értelme... pont... a fülesek érdekelnek, de eddig kivétel nélkül bármilyen fülest adott ki a Sotyi, volt valami kényelmetlen a viselésében... egyszerűen mintha nem is emberekre tervezték volna... a nagy érdekes lehet... feketében
És a fél millát leraktad már érte, vagy még csak teória a 42 colon gémelés?
Avatar
eje75

Hozzászólás #69028 2022.06.29. 10:04

Botond írta:És a fél millát leraktad már érte, vagy még csak teória a 42 colon gémelés?
elbasztam, mert 48...
Avatar
Botond

Hozzászólás #69029 2022.06.29. 10:14

eje75 írta:elbasztam, mert 48...
48 az minden faluban van. Nekem is most kapcsolt be, pörgetem kicsit a témát.
A lasszófasz2 lemezeket feléd vigyem vmikor?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69030 2022.06.29. 23:41

Moby írta:Meggyöttek a szotyi PS5 kompatibilis INOZNE termékei. Jó gecidrága mind, de eléggé baszó állítólag a minőség. $900 a nagyobbik monitor, és $300 a legnagyobb füles.
900 euróért ips monitor :wilting:
Ha holnap becsattogok a legközelebbi hülyevagyokba, ott 757 Eur a Sony x85j 43", ami szintén PS5 kompatibilis vrr szempontból, ugyanígy ips, csak még tv-zni is lehet rajta. Hülye japánok, japán hülyék. De már ez is az a kategória, ha már ennyit elszórok kijelzőre akkor az már oled legyen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69031 2022.06.30. 08:04

benőmenő írta:900 euróért ips monitor :wilting:
Ha holnap becsattogok a legközelebbi hülyevagyokba, ott 757 Eur a Sony x85j 43", ami szintén PS5 kompatibilis vrr szempontból, ugyanígy ips, csak még tv-zni is lehet rajta. Hülye japánok, japán hülyék. De már ez is az a kategória, ha már ennyit elszórok kijelzőre akkor az már oled legyen.
Az az x85j nem tud local dimming sem, ami azt tudja, az az x90j, az kb feleltethető meg ennek, de az már ekkorában nincs, ami van, az meg szintén hasonló árban van, de az egész kérdéskör teoretikus, mert sem a 43-as sony tv, sem eje 48-as oledje nem monitor. Méretben. Játékra lehet ezekkel helyettesíteni, de ez a monitor sem kifejezetten PS5-höz van, kurvára overkill ahhoz, hanem olyan disznó pécékhez, amihez van is értelme. Oda viszont eléggé baszó.
Avatar
eje75

Hozzászólás #69032 2022.06.30. 10:24

Botond írta:48 az minden faluban van. Nekem is most kapcsolt be, pörgetem kicsit a témát.
A lasszófasz2 lemezeket feléd vigyem vmikor?
Bocsánat, félrevezettelek... Bocsanatkérésül tartsd meg a Lasszófasz2-t..
Nem tudod amúgy sem visszahozni, már a központban dolgozom...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69033 2022.06.30. 11:16

Botond írta:Hiánypótló!
majomsziget.avi
Várom, de artban a régi harmadik rész jobban bejött.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69034 2022.06.30. 11:27

Moby írta:Az az x85j nem tud local dimming sem, ami azt tudja, az az x90j, az kb feleltethető meg ennek, de az már ekkorában nincs, ami van, az meg szintén hasonló árban van, de az egész kérdéskör teoretikus, mert sem a 43-as sony tv, sem eje 48-as oledje nem monitor. Méretben. Játékra lehet ezekkel helyettesíteni, de ez a monitor sem kifejezetten PS5-höz van, kurvára overkill ahhoz, hanem olyan disznó pécékhez, amihez van is értelme. Oda viszont eléggé baszó.
Nem ugy vt h monitorba nem kell hdr? Amugy a designon kivul miben jobb mint egy 230ks gsynces, hdres, 4ks lg ips?
Avatar
Moby

Hozzászólás #69035 2022.06.30. 12:36

Micsu írta:Nem ugy vt h monitorba nem kell hdr? Amugy a designon kivul miben jobb mint egy 230ks gsynces, hdres, 4ks lg ips?
FALD+VRR(HDMI forum).
Avatar
Botond

Hozzászólás #69036 2022.06.30. 13:16

Moby írta:FALD+VRR(HDMI forum).
Én nagyon messziről néztem csak az egészet, de ez a FALD nem kb ugyanaz, mint a samsungos miniled?
Nem a micro, amikor minden pixel külön, önmagát megvilágító led, vagyis a tökeletes megoldás, hanem mini, ami szintén ilyen zónákra osztott háttérvilágításos cucc, ahogy amúgy a qled is, csak a miniled az kisebb zónákkal dolgozik. Na ez a FALD ez kb minilednek néz ki első blikkre, nem? Csak azért, mert a miniledet minden review lehúzta a sárba erősen.
Vagy ez teljesen más alapelgondoláson alapul, csak nem sikerült jól kihámoznom az átpörgetés közben?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69037 2022.06.30. 14:36

Pörög a Spider-Man credits.

Ennél jobban el nem tudom képzelni, hogyan lehetett volna megcsinálni. Az egész játékból ömlött a kompetencia minden téren, legyen az technikai, koreográfia a harc terén, vagy a karakterek designja.

Jobban kellett volna bíznom az Insomniac-ban, de a szuperhős gyűlöletem eddig távol tartott. Szerencsére nem örökre, mert ez annyira egyben volt, újabb méltó ékköve a Sony portfóliónak.

Mikor célcsoportja voltam a szuperhősöknek (10 éves kor alatt), akkor is a pókember volt a kedvencem és ebben a játékban is inkább a képregény kelt életre mint a trash filmek. Óriási mázli, hogy szabad kezet engedtek a stúdiónak ilyen téren.

Simán platkóra csapnám, de a minden random harcot is kötelező megcsinálni trofi neccesnek tűnik. Meglátjuk, mert mászok vissza bele!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69038 2022.06.30. 14:38

DanielT írta:Pörög a Spider-Man credits.

Ennél jobban el nem tudom képzelni, hogyan lehetett volna megcsinálni. Az egész játékból ömlött a kompetencia minden téren, legyen az technikai, koreográfia a harc terén, vagy a karakterek designja.

Jobban kellett volna bíznom az Insomniac-ban, de a szuperhős gyűlöletem eddig távol tartott. Szerencsére nem örökre, mert ez annyira egyben volt, újabb méltó ékköve a Sony portfóliónak.

Mikor célcsoportja voltam a szuperhősöknek (10 éves kor alatt), akkor is a pókember volt a kedvencem és ebben a játékban is inkább a képregény kelt életre mint a trash filmek. Óriási mázli, hogy szabad kezet engedtek a stúdiónak ilyen téren.

Simán platkóra csapnám, de a minden random harcot is kötelező megcsinálni trofi neccesnek tűnik. Meglátjuk, mert mászok vissza bele!
Asszem a 3 dlc is a collection része.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69039 2022.06.30. 14:44

TasManXT írta:Asszem a 3 dlc is a collection része.
Nekem vételre ajánlja és a dlc átok miatt egyébként is rettegek. Pedig Black Catet nagyon megszimatolnám, nem néztem meg, hogy játszható, vagy hogy szerepel a dlc-ben. Az állat lenne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69040 2022.06.30. 14:54

Rendesen irigyellek h van amibe otodjere kezdesz bele es igy megfog, amirol en egyszer lepattanok nalam annak mar lottek.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69041 2022.06.30. 15:00

DanielT írta:Nekem vételre ajánlja és a dlc átok miatt egyébként is rettegek. Pedig Black Catet nagyon megszimatolnám, nem néztem meg, hogy játszható, vagy hogy szerepel a dlc-ben. Az állat lenne.
Megnéztem most, és úgy emlékszem nálad is a dlc-k letöltésével kezdte a letöltést.

Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition
Marvel's Spider-Man
The City That Never Sleeps:
The Heist
Turf Wars
Silver Lining
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69042 2022.06.30. 15:29

TasManXT írta:Megnéztem most, és úgy emlékszem nálad is a dlc-k letöltésével kezdte a letöltést.

Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition
Marvel's Spider-Man
The City That Never Sleeps:
The Heist
Turf Wars
Silver Lining
Az egy dolog, de nincs rá a licensz aktiválva. Nem tudom hogy kéne megtenni, mert reklámozza a menüben, hogy fáradjak a boltba és ott most 50% akszióban van és rá is engedne nyomni a fizetésre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69043 2022.06.30. 17:59

Botond írta:Én nagyon messziről néztem csak az egészet, de ez a FALD nem kb ugyanaz, mint a samsungos miniled?
Nem a micro, amikor minden pixel külön, önmagát megvilágító led, vagyis a tökeletes megoldás, hanem mini, ami szintén ilyen zónákra osztott háttérvilágításos cucc, ahogy amúgy a qled is, csak a miniled az kisebb zónákkal dolgozik. Na ez a FALD ez kb minilednek néz ki első blikkre, nem? Csak azért, mert a miniledet minden review lehúzta a sárba erősen.
Vagy ez teljesen más alapelgondoláson alapul, csak nem sikerült jól kihámoznom az átpörgetés közben?
A FALD az egy működési elv, nem egy technológia. A miniled az egy technológia, mondjuk úgy, hogy az is egy iterációja a FALD-nak. A qlednek ehhez semmi de semmi köze nincs. A miniled az samsungos, de én samsunggal időtlen idők óta nem foglalkozom, mert sok éve már csak foslét gyártanak, illetve már alig gyártanak valamit, azt is minek. Talán majd most megint érdemes lesz odafigyelni rájuk, a qd-oled jónak tűnik.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69044 2022.07.01. 02:02

Volt szerencsém kipróbálni egy Series x-et....és az egyik kontrollere a srácnak driftelt mint a szar. :bdead:
Viszont maga a konzol még mindig kokpaktabb és halkabb mint a PS5. Végül utóbbi ment többet, mert nekem volt letöltve FIFA.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69045 2022.07.01. 07:09

Vége a gold konvertálós mókának?
Avatar
Moby

Hozzászólás #69046 2022.07.01. 08:59

benőmenő írta:Volt szerencsém kipróbálni egy Series x-et....és az egyik kontrollere a srácnak driftelt mint a szar. :bdead:
Viszont maga a konzol még mindig kokpaktabb és halkabb mint a PS5. Végül utóbbi ment többet, mert nekem volt letöltve FIFA.
A haverod, amelyik márkahűségből vett nvidiát...nos ő egy okos srác. Hallgass rá! Ezek az AMD kártyák, atyaég... :wilting: Szoftveres egy fostenger. Google turkálás, hakkolgatás, dll másolgatás, kínszarás...
Ne.
Vegyetek.
Radeont.
Evör.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69047 2022.07.01. 09:08

Botond írta:Vége a gold konvertálós mókának?
Fú még pontbelefértem... :)

/de amúgy ez a múltkori sztori, amikor hakkolással toltak be egy csomó pécés gamepass-t, és azt konvertálták fel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2022.07.01. 09:12-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69048 2022.07.01. 09:10

Moby írta:Fú még pontbelefértem... :)
Hát ugye ebben a cikkben egyrészt visszakonvertálásról írnak, szóval nem biztos, másrészt nem a golddal trükközést emelik ki, hanem a pc-s gamepassból gpu koncertálást, szóval lehet mégis.
Hamarosan kiderül, vagy nem! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #69049 2022.07.01. 17:01

Moby írta:A FALD az egy működési elv, nem egy technológia. A miniled az egy technológia, mondjuk úgy, hogy az is egy iterációja a FALD-nak. A qlednek ehhez semmi de semmi köze nincs. A miniled az samsungos, de én samsunggal időtlen idők óta nem foglalkozom, mert sok éve már csak foslét gyártanak, illetve már alig gyártanak valamit, azt is minek. Talán majd most megint érdemes lesz odafigyelni rájuk, a qd-oled jónak tűnik.
Ezt olvasva nekem kb ugyanannak tűnik a miniled és a fald.
Mivel utóbbi se egzakt szabvány így ugyanolyan marketing bullshit névnek tűnik mindkettő az osztott zónás háttérmegvilágított LCD paneleknek. Ami aztán lehet akár bármennyi zóna.
Mint a dynamic4k felbontás ami akár lehet bármi is, akár sima FHD is, ugye.
Na mindegy, ettől még nyilván jobb, mint a sima LCD, csak akkor még odébb van, hogy ennek legyen egy egységes szabvány neve (mint az oled vagy az LCD) és ne gyártónként más legyen ugyanannak a neve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69050 2022.07.01. 19:04

Moby írta:A haverod, amelyik márkahűségből vett nvidiát...nos ő egy okos srác. Hallgass rá! Ezek az AMD kártyák, atyaég... :wilting: Szoftveres egy fostenger. Google turkálás, hakkolgatás, dll másolgatás, kínszarás...
Ne.
Vegyetek.
Radeont.
Evör.
Ezt mégiscsak finomítani szükséges: sokkal kisebb a baj, mint tegnap tűnt. Az van, hogy hiába a DDU, hiába a gyári cleaner toolok, a win11 nem ét túl bizonyos esetkben egy NV-AMD váltást. Szóval szoftverbaj az van, de nem a driverekben, hanem a windowsban. Újrahúzva a wint, szalad minden, ahogy kell. Ami nagyon félreviszi az embert, hogy sok fórum televan pontosan azokkal a szimptómákkal, amik nálam is előjöttek, viszont megoldást sehol nem írnak rá. Van megoldás, mondjuk nem egyszerű. Win szűz telepítése.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69051 2022.07.01. 19:06

Botond írta:Ezt olvasva nekem kb ugyanannak tűnik a miniled és a fald.
Mivel utóbbi se egzakt szabvány így ugyanolyan marketing bullshit névnek tűnik mindkettő az osztott zónás háttérmegvilágított LCD paneleknek. Ami aztán lehet akár bármennyi zóna.
Mint a dynamic4k felbontás ami akár lehet bármi is, akár sima FHD is, ugye.
Na mindegy, ettől még nyilván jobb, mint a sima LCD, csak akkor még odébb van, hogy ennek legyen egy egységes szabvány neve (mint az oled vagy az LCD) és ne gyártónként más legyen ugyanannak a neve.
Nem biztos, hogy lesz ideje. A kínaiakon kívül lassan senki nem gyárt már LCD-t. Lassan azért eljutunk oda, hogy a felsőházas megoldásokon kívül inkább szitokszóvá korcsosul az LCD. Mondjuk nem hiszem, hogy bárkinek hiányozni fog...
Avatar
Botond

Hozzászólás #69052 2022.07.01. 19:33

Moby írta:Ezt mégiscsak finomítani szükséges: sokkal kisebb a baj, mint tegnap tűnt. Az van, hogy hiába a DDU, hiába a gyári cleaner toolok, a win11 nem ét túl bizonyos esetkben egy NV-AMD váltást. Szóval szoftverbaj az van, de nem a driverekben, hanem a windowsban. Újrahúzva a wint, szalad minden, ahogy kell. Ami nagyon félreviszi az embert, hogy sok fórum televan pontosan azokkal a szimptómákkal, amik nálam is előjöttek, viszont megoldást sehol nem írnak rá. Van megoldás, mondjuk nem egyszerű. Win szűz telepítése.
Mit vettél végül?
Avatar
Moby

Hozzászólás #69053 2022.07.01. 19:34

Botond írta:Mit vettél végül?

Ezt. A hűtése parádés, halkabb, mint a TUF volt. A DLSS kicsit hiányzik, de elkzezték hakkolni, és jönnek a háztartási modok, amik a DLSS-t FSR2.0-ra cserélik. Pár napja kezdődött egy CP2077 moddal, ma már kijött ugyanez a DL2-höz is, meg gondolom most elindul a lavina.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2022.07.01. 19:38-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69054 2022.07.01. 19:38

Moby írta:Ezt mégiscsak finomítani szükséges: sokkal kisebb a baj, mint tegnap tűnt. Az van, hogy hiába a DDU, hiába a gyári cleaner toolok, a win11 nem ét túl bizonyos esetkben egy NV-AMD váltást. Szóval szoftverbaj az van, de nem a driverekben, hanem a windowsban. Újrahúzva a wint, szalad minden, ahogy kell. Ami nagyon félreviszi az embert, hogy sok fórum televan pontosan azokkal a szimptómákkal, amik nálam is előjöttek, viszont megoldást sehol nem írnak rá. Van megoldás, mondjuk nem egyszerű. Win szűz telepítése.
Dehogy a win a hibas, chrome maximum :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #69055 2022.07.01. 20:45

Micsu írta:Dehogy a win a hibas, chrome maximum :D
És nem egyedi az eset, egy tag vett ugyanilyet, ugyanitt, ugyanakkor, ugyanígy beszopta az NV-AMD átállást. Csak ő WIN10-en. Nem biztos, hogy ez a win hibája, itt lehet, hogy valamelyik újabb nv driver valamit átbuzerál a winben úgy, hogy azt a hagyományos cleaner progik már nem tudják visszabuzerálni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69056 2022.07.02. 00:15

Lepörgött a strange brigade. Xsx-en, hármas coopban Artyval és Zóval. Majd gondolom Zó ír bővebben, de sokkal kevesebbet adott, mint vártam az egyes helyeken írtak alapján. Talán ha sikerül 60 fps módba átszenvedni, akkor jobb lett volna, de így szar volt. Szép, de szar.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69057 2022.07.03. 15:40

Lepörgött az AC Origins is, most xsx-en az ingyen verzió dlc-k nélkül. Nem sokat változott a véleményem az egészről, egy kezdetleges demója a görög résznek, és bár nincs 150 óra, csak 50, de így is látványosan hamarabb fulladt unalomba. Kivételesen ki se porszívóztam a térképet teljesen, és mellékküldetést is hagytam benne gazdagon. Direkt, mert ugye, ha egyszer lenne hozzá ingyen dlc, vagy mittoménmi, akkor kelleni fog az xp a plusz szintekért. Jár a négy pont a tízből. Xsx-en ráadásul a 60 fps patchel együtt bejött egy elég jól érzékelhető drawdistance, szemmel jól következő, ahogy rakja ki a növényeket meg a nagyobb felbontású textúrákat, ahogy haladunk egy irányba. Állatoknak való ez, na.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69058 2022.07.03. 15:49

Jedi sok hasznos tudást hagyott ránk, de Arty jövőbelátó képességei mellett se menjünk el szó nélkül. A digitális pokol legrosszabb forgatókönyve ismét megvalósul. Eltűnnek a semmibe a dlc-k régi ubi játékoknál pc-n. Konzolokon "csak" a multit kapcsolgatják le.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69059 2022.07.03. 17:27

Botond írta:Jedi sok hasznos tudást hagyott ránk, de Arty jövőbelátó képességei mellett se menjünk el szó nélkül. A digitális pokol legrosszabb forgatókönyve ismét megvalósul. Eltűnnek a semmibe a dlc-k régi ubi játékoknál pc-n. Konzolokon "csak" a multit kapcsolgatják le.
De most komolyan, mi az, hogy a szaros DLC-k nem lesznek letölthetők? :guluszem1:

Ezektől a férgektől jobb, ha nem veszek semmit, csak amit már feltettek GOG-ra. Még jobban örülök, hogy nem vettem Odyssey-t.

Azt viszont nem arty, hanem én mondtam meg vele szemben, hogy a Ubi a legalja kiadó. Megvehetné őket az MS.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69060 2022.07.03. 18:15

Zóanagyvarázsló írta:De most komolyan, mi az, hogy a szaros DLC-k nem lesznek letölthetők? :guluszem1:

Ezektől a férgektől jobb, ha nem veszek semmit, csak amit már feltettek GOG-ra. Még jobban örülök, hogy nem vettem Odyssey-t.

Azt viszont nem arty, hanem én mondtam meg vele szemben, hogy a Ubi a legalja kiadó. Megvehetné őket az MS.
De ez az egész DLC-s dolog nem tiszta.

Liberationhöz van ez a semmiség, amit meg se vettem. A Brotherhoodhoz (ez nem érint, PS3-ra van meg, és végig is játszotam) ami nem tisztán multis PC-re, az a Da Vinci-s, de a steamesben az is benne van alapból, plusz a Digital Deluxe extrái. Marhára nem világos, hogy mit vesznek el, és miért. Az AC3-hoz viszont gyönyörűen bukom így a megvásárolt single DLC-imet. Férgek, a játékipar legalja. Amúgy lenne erre megoldás: adják oda a remastert belőle, és akkor még az alapjátékot is lelőhetik tőlem. (Bár azt preferálnám, hogy választhassak verziót, de ez legalább értelmes gesztus lenne.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #69061 2022.07.03. 18:56

Zóanagyvarázsló írta:De ez az egész DLC-s dolog nem tiszta.

Liberationhöz van ez a semmiség, amit meg se vettem. A Brotherhoodhoz (ez nem érint, PS3-ra van meg, és végig is játszotam) ami nem tisztán multis PC-re, az a Da Vinci-s, de a steamesben az is benne van alapból, plusz a Digital Deluxe extrái. Marhára nem világos, hogy mit vesznek el, és miért. Az AC3-hoz viszont gyönyörűen bukom így a megvásárolt single DLC-imet. Férgek, a játékipar legalja. Amúgy lenne erre megoldás: adják oda a remastert belőle, és akkor még az alapjátékot is lelőhetik tőlem. (Bár azt preferálnám, hogy választhassak verziót, de ez legalább értelmes gesztus lenne.)
Szeptember 1 még a Holdban van, addig ezek mind végigjátszhatóak nyócszor!
Az AC:görögök ultimatehez meg ugye ott van pluszban az ac3 remaster és az ac liberation hd remaster is, azokat azért merik dobni, mert akit érdekel az úgyis a remastert veszi már.
A listából ami cinkes az a fc3 pl, mert ugye ott az x360 verzió alól kapcsolják le a multit, amire van fps boost és így 60 fps, míg az x1 verzió marad, ami betonstabil 30 fps.
Mindegy, digitális pokolság van!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69062 2022.07.03. 19:09

Botond írta:Szeptember 1 még a Holdban van, addig ezek mind végigjátszhatóak nyócszor!
Az AC:görögök ultimatehez meg ugye ott van pluszban az ac3 remaster és az ac liberation hd remaster is, azokat azért merik dobni, mert akit érdekel az úgyis a remastert veszi már.
A listából ami cinkes az a fc3 pl, mert ugye ott az x360 verzió alól kapcsolják le a multit, amire van fps boost és így 60 fps, míg az x1 verzió marad, ami betonstabil 30 fps.
Mindegy, digitális pokolság van!
Nekem nincsenek remastereim. És nyilván így az FC3-as co-op tartalom is ugrik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69063 2022.07.04. 22:17

Nem kell valalkinek az utolsó fasza áras 6900XT Ultimate? Nincs szívem visszadobni, de nekem nem kell. Fhd-ra rohadtul overkill, meg tápom sincs hozzá/nem akarok ekkora szörnyet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69064 2022.07.04. 23:42

Lepörgött a Resi3. Rohadtjó volt. Nem baszott akkorát, mint a 2, nyilván, de faszavót.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69065 2022.07.05. 00:12

Moby írta:Nem kell valalkinek az utolsó fasza áras 6900XT Ultimate? Nincs szívem visszadobni, de nekem nem kell. Fhd-ra rohadtul overkill, meg tápom sincs hozzá/nem akarok ekkora szörnyet.
Látványosan kevesebbet eszik, mint a 3080 vagy a ti, az az érdekes.
Mennyi most a zonderangebót?
Avatar
Moby

Hozzászólás #69066 2022.07.05. 08:35

Botond írta:Látványosan kevesebbet eszik, mint a 3080 vagy a ti, az az érdekes.
Mennyi most a zonderangebót?
380
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69067 2022.07.05. 10:27

Moby írta:Lepörgött a Resi3. Rohadtjó volt. Nem baszott akkorát, mint a 2, nyilván, de faszavót.
0 hazugság detektálva.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69068 2022.07.05. 10:36

Moby írta:380
Tegyünk egy próbát, én is kísérletezgetős kedvemben vagyok. Küldj majd privit, hogy mikorhovautaljak, meg hol találkozunk. Most nyáron nagyon mozgásban vagyok, szóval ez a simán átirányítod az én címemre nem tud játszani.
Köszi!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69069 2022.07.05. 11:51

Botond írta:Tegyünk egy próbát, én is kísérletezgetős kedvemben vagyok. Küldj majd privit, hogy mikorhovautaljak, meg hol találkozunk. Most nyáron nagyon mozgásban vagyok, szóval ez a simán átirányítod az én címemre nem tud játszani.
Köszi!
Remélem megy majd rajta az Odyssey kilencedszer! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69070 2022.07.05. 12:00

DanielT írta:Remélem megy majd rajta az Odyssey kilencedszer! :nezze:
Bízzunk benne! :law:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69071 2022.07.05. 12:16

Botond írta:Tegyünk egy próbát, én is kísérletezgetős kedvemben vagyok. Küldj majd privit, hogy mikorhovautaljak, meg hol találkozunk. Most nyáron nagyon mozgásban vagyok, szóval ez a simán átirányítod az én címemre nem tud játszani.
Köszi!
Mit probalsz mar egy kifutott termeken, 4080on v 4090en kene gondolkozni nem ezen az elszaradt zongoran :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69072 2022.07.05. 12:35

Moby írta:Ezt. A hűtése parádés, halkabb, mint a TUF volt. A DLSS kicsit hiányzik, de elkzezték hakkolni, és jönnek a háztartási modok, amik a DLSS-t FSR2.0-ra cserélik. Pár napja kezdődött egy CP2077 moddal, ma már kijött ugyanez a DL2-höz is, meg gondolom most elindul a lavina.
Ahogy jósoltam a minap, a CP2077-el, mégpontosabban a FSR2.0 forráskódjának megnyitásával kiborult a vödör, sorban jönnek a DLSS-t FSR2.0-vá hakkolások. Metro Exodus, Death Stranding, HZD, RDR2, Control, minden szarhoz van már. Nem mindegyikben tökéletes még, de pár nap alatt többet tettek a modderek, mint a stúdiók hónapok alatt. Nájsz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69073 2022.07.05. 12:41

Moby írta:Ahogy jósoltam a minap, a CP2077-el, mégpontosabban a FSR2.0 forráskódjának megnyitásával kiborult a vödör, sorban jönnek a DLSS-t FSR2.0-vá hakkolások. Metro Exodus, Death Stranding, HZD, RDR2, Control, minden szarhoz van már. Nem mindegyikben tökéletes még, de pár nap alatt többet tettek a modderek, mint a stúdiók hónapok alatt. Nájsz.
Lehet a modderekre kene bizni a sanyinal a vrr kerdest is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #69074 2022.07.05. 12:44

Micsu írta:Lehet a modderekre kene bizni a sanyinal a vrr kerdest is?
Minecrafthoz nem kell, más meg nálam nem fut rajta :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #69075 2022.07.05. 12:49

Micsu írta:Lehet a modderekre kene bizni a sanyinal a vrr kerdest is?
Plusz a legacy címeket is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69076 2022.07.05. 13:05

Micsu írta:Mit probalsz mar egy kifutott termeken, 4080on v 4090en kene gondolkozni nem ezen az elszaradt zongoran :idiota:
Ez tartott vissza eddig, de végül arra jutottam, hogy elcsimpizek ezzel őszig, fiam gépére visszarakom a 1080ti-t, osztán ősszel megbüntetem a 6900al, én meg nézek egy rendes 4090ti-t.
Mire jön az áram korlátozás meg az áram fejkvóta, addigra össze is áll a végtelen fogyasztás! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69077 2022.07.05. 13:15

Mire ebből az ada lovelace-ből lesz valami, 500 lesz az euro :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69078 2022.07.05. 13:37

Moby írta:Mire ebből az ada lovelace-ből lesz valami, 500 lesz az euro :(
Magyarország előre megy nem hátra!
Avatar
Botond

Hozzászólás #69079 2022.07.05. 13:39

DanielT írta:Magyarország előre megy nem hátra!
Csúnya is lenne, ha megint 20 forint lenne a deutschmark! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69080 2022.07.05. 13:40

Micsu írta:Mit probalsz mar egy kifutott termeken, 4080on v 4090en kene gondolkozni nem ezen az elszaradt zongoran :idiota:
Ja, majdnem eljátszottam a gondolattal, de lejárt szavatosságú AMD-kártyát azért mégse akartam. Total Waron kívül DLSS és FSR mellett amúgy is csak a 120 fps és az RTX kérdés. Remélem, hogy lesz az ősszel megállapodás, és csak 400 körül lesz megint az euró (mert innen szerintem még megy feljebb) :wilting: De az a baj, hogy tényleges előrelépéshez már kéne új proci (pl. Kingdom Come), új táp, meg akkor már miért ne 32 GB RAM. (Apropó, valamiért 2400-on mert a 3200-as, pedig összerakás után tuti csekkoltam, újra be kellett lőnöm. Fél frémet hozott is a Controlban. Percenként.)

Amúgy meg, amikhez kedvem is van, a fiók-750-em is eszméletlen overkill. De most nem ér annyit, hogy lecseréljem GeForce 2-re :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #69081 2022.07.05. 14:05

Zóanagyvarázsló írta:Ja, majdnem eljátszottam a gondolattal, de lejárt szavatosságú AMD-kártyát azért mégse akartam. Total Waron kívül DLSS és FSR mellett amúgy is csak a 120 fps és az RTX kérdés. Remélem, hogy lesz az ősszel megállapodás, és csak 400 körül lesz megint az euró (mert innen szerintem még megy feljebb) :wilting: De az a baj, hogy tényleges előrelépéshez már kéne új proci (pl. Kingdom Come), új táp, meg akkor már miért ne 32 GB RAM. (Apropó, valamiért 2400-on mert a 3200-as, pedig összerakás után tuti csekkoltam, újra be kellett lőnöm. Fél frémet hozott is a Controlban. Percenként.)

Amúgy meg, amikhez kedvem is van, a fiók-750-em is eszméletlen overkill. De most nem ér annyit, hogy lecseréljem GeForce 2-re :banplz:
Hát ugye a 6900nak az a lényege, hogy a dlss meg az fsr hallatán csak legyintsen az ember, hogy mindegya, jó lesz natívba is, kihajccsa!
Kivéve a 8k@120, de az az ajtókitámasztó5 privilégiuma egyelőre csak!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69082 2022.07.05. 14:13

Botond írta:Hát ugye a 6900nak az a lényege, hogy a dlss meg az fsr hallatán csak legyintsen az ember, hogy mindegya, jó lesz natívba is, kihajccsa!
Kivéve a 8k@120, de az az ajtókitámasztó5 privilégiuma egyelőre csak!
Ha nem látom a natív és a quality DLSS között a különbséget, akkor ez csak elektronikus hímtag. De a Total Warokban nincs DLSS, az ideiben se, szóval annál 3060-nal az 1080p a pálya. Tartok tőle, 6900-zal se lenne meg a 4K @ 60 fps kanyarban sem, az is max 1440p-re elég normális performansz mellett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69083 2022.07.05. 14:21

Botond írta:Hát ugye a 6900nak az a lényege, hogy a dlss meg az fsr hallatán csak legyintsen az ember, hogy mindegya, jó lesz natívba is, kihajccsa!
Kivéve a 8k@120, de az az ajtókitámasztó5 privilégiuma egyelőre csak!
Visszakerült még egy, gondolom valaki nem vette át, addig gondolkoztam rajta, hogy csapjak-e le arra is, és hozzam-e haza, amíg elvitték. Már mos tudom, hogy végül bánni fogom, mint a kurvaélet, mert a közelébe nem lesz árban az elszálló forint miatt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69084 2022.07.05. 14:23

Moby írta:Visszakerült még egy, gondolom valaki nem vette át, addig gondolkoztam rajta, hogy csapjak-e le arra is, és hozzam-e haza, amíg elvitték. Már mos tudom, hogy végül bánni fogom, mint a kurvaélet, mert a közelébe nem lesz árban az elszálló forint miatt.
Ugyanez a logika döntött végül. Ha csak annyit nyerek, hogy forza horizon4-5 alatt felét forogja a venti, mint a 1080tinál már megérte.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69085 2022.07.05. 14:27

Zóanagyvarázsló írta:Ha nem látom a natív és a quality DLSS között a különbséget, akkor ez csak elektronikus hímtag. De a Total Warokban nincs DLSS, az ideiben se, szóval annál 3060-nal az 1080p a pálya. Tartok tőle, 6900-zal se lenne meg a 4K @ 60 fps kanyarban sem, az is max 1440p-re elég normális performansz mellett.
Jaja, csak a 4k@ultra@90 van meg warhammeres totál warban pl, 60hoz szenvedni kell, vsync, frémlimit, stb, pcgány pokol! :idiota:
Ez 3090 körüli szint tesztek szerint, nem ilyen 3070-3080 környéke, amivel lehet 4K-n kompromisszum, ha 60 a cél.
De majd lakva ismerszik meg úgyis. Esti far cry3 coop etapot csak így tudom elszabotálni, ha te is Arty is megjelentek időben, hogy vmi drivercserés ultraszopóra vezérlem magam win11 reinstallal. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #69086 2022.07.05. 14:29

Botond írta:Jaja, csak a 4k@ultra@90 van meg warhammeres totál warban pl, 60hoz szenvedni kell, vsync, frémlimit, stb, pcgány pokol! :idiota:
Ez 3090 körüli szint tesztek szerint, nem ilyen 3070-3080 környéke, amivel lehet 4K-n kompromisszum, ha 60 a cél.
De majd lakva ismerszik meg úgyis. Esti far cry3 coop etapot csak így tudom elszabotálni, ha te is Arty is megjelentek időben, hogy vmi drivercserés ultraszopóra vezérlem magam win11 reinstallal. :D
Hát arra bátran készülhetsz az eddigi tapasztalatok alapján :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #69087 2022.07.05. 14:40

Botond írta:Jaja, csak a 4k@ultra@90 van meg warhammeres totál warban pl, 60hoz szenvedni kell, vsync, frémlimit, stb, pcgány pokol! :idiota:
Ez 3090 körüli szint tesztek szerint, nem ilyen 3070-3080 környéke, amivel lehet 4K-n kompromisszum, ha 60 a cél.
De majd lakva ismerszik meg úgyis. Esti far cry3 coop etapot csak így tudom elszabotálni, ha te is Arty is megjelentek időben, hogy vmi drivercserés ultraszopóra vezérlem magam win11 reinstallal. :D
Mivel Ultimate, nálad ennél 3%-kal jobban futna 4K-ban, de ez így hulladék:

phpBB [media]


A DLSS aranyat érne. A 60 fölötti fps-ért meg amúgy is be szoktam áldozni a natív felbontást. A 4K @ 60 fps-es Wreckfest is parasztság nálam. Az 1440p @ 120 fps a valami! (És ahhoz még DLSS sincs.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #69088 2022.07.05. 14:51

Jaj meg el is felejtettem kaparni róla valamit: lepörgött az ST4 rögtön, ahogy kijött a vége. Lehet mondani, hogy már nem üt akkorát, mint az elején, de ezek még mindig nem tudnak hibázni. Minden évad végét nagyon meg tudják csinálni, de eddig ez szólt a legnagyobbat. Az meg ilyen világbohóca kenobik mellett egyenesen parádé, hogy két olyan epik scene-t tesznek le az asztalra egy évadban, amiért megőrülnek az emberek. Kate Bushnak nagyobb ismertséget hozott ez a sorozat, mint az elmúlt 37 év. Kemény. Mondjuk oda is tették rendesen. Ehhez képest mármár megúszósnak tűnhet a metallicás scene, de a master of puppets kurvajó választás volt. Szóval nyilván vannak negatívumok, csak ezt az egészet leginkább csak házon belül érdemes méricskélni. Bárhogy is, ez az ST még mindig a sorozatok sony exkluzívja. Sokszor megúszós, kicsit körbe-körbe jár, meg láttunk már jobbat is tőlük, de idáig kevesen nőnek csak fel. Faszavót na, működik a medzsik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #69089 2022.07.05. 14:52

Zóanagyvarázsló írta:Mivel Ultimate, nálad ennél 3%-kal jobban futna 4K-ban, de ez így hulladék:

[video.com/watch?v=teoeWkCwuSo[/video]

A DLSS aranyat érne. A 60 fölötti fps-ért meg amúgy is be szoktam áldozni a natív felbontást. A 4K @ 60 fps-es Wreckfest is parasztság nálam. Az 1440p @ 120 fps a valami! (És ahhoz még DLSS sincs.)
Az, hulladék, sőt!
Amúgy az első részről volt szó, most először kerül oda a római hármas, ami amúgy FHDben is hazavágja a 3060ast, 720p felkészül!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69090 2022.07.05. 15:02

Moby írta:
Spoiler
Jaj meg el is felejtettem kaparni róla valamit: lepörgött az ST4 rögtön, ahogy kijött a vége. Lehet mondani, hogy már nem üt akkorát, mint az elején, de ezek még mindig nem tudnak hibázni. Minden évad végét nagyon meg tudják csinálni, de eddig ez szólt a legnagyobbat. Az meg ilyen világbohóca kenobik mellett egyenesen parádé, hogy két olyan epik scene-t tesznek le az asztalra egy évadban, amiért megőrülnek az emberek. Kate Bushnak nagyobb ismertséget hozott ez a sorozat, mint az elmúlt 37 év. Kemény. Mondjuk oda is tették rendesen. Ehhez képest mármár megúszósnak tűnhet a metallicás scene, de a master of puppets kurvajó választás volt. Szóval nyilván vannak negatívumok, csak ezt az egészet leginkább csak házon belül érdemes méricskélni. Bárhogy is, ez az ST még mindig a sorozatok sony exkluzívja. Sokszor megúszós, kicsit körbe-körbe jár, meg láttunk már jobbat is tőlük, de idáig kevesen nőnek csak fel. Faszavót na, működik a medzsik.
Esetleg egy spoiler tag annak aki még nem látta?

Vissza: “Leáldozott.hu”