A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #68951 2022.06.23. 22:01

benőmenő írta:Egyik haver is most vett 3060Ti-t. Persze hiába mondtam neki, hogy a 6800XT amúgy jobb lenne, ugyanannyiért ha már úgyis 144Hz-es 1080P monitorja van (szóval a DLSS nem igazán hasznos, meg nem is játszik nagyon RT-s játékokkal). Az volt az érvelése, hogy ő márkahű. :zavart2:
Szerintem 6700XT-t akartál írni. A DLSS viszont sokszor hasznos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68952 2022.06.23. 22:17

Moby írta:Szerintem 6700XT-t akartál írni. A DLSS viszont sokszor hasznos.
Igen 6700XT. Nade 1080p-ben, RT nélkül?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68953 2022.06.23. 22:23

benőmenő írta:Igen 6700XT. Nade 1080p-ben, RT nélkül?
144Hz-hez igen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68954 2022.06.23. 22:28

Volt ma A Plage Tale: Requiem bejelentés. Október 18. Jön PS5-re is.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68955 2022.06.24. 00:18

10 óra HZD után még nem zárnám ki a refundot, bár kis játék is, de ha ez GIGA, akkor az exkluzívok végképp fölöslegesek. Vagy lesz még jobb?

Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy a Guerillának erőltetnie kéne a nyílt világot. Persze nem csak a videóban láthatók miatt, de többet vártam. A collision detection néha illúziórombolóan rossz.

phpBB [media]
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #68956 2022.06.24. 06:28

Zóanagyvarázsló írta:10 óra HZD után még nem zárnám ki a refundot, bár kis játék is, de ha ez GIGA, akkor az exkluzívok végképp fölöslegesek. Vagy lesz még jobb?

Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy a Guerillának erőltetnie kéne a nyílt világot. Persze nem csak a videóban láthatók miatt, de többet vártam. A collision detection néha illúziórombolóan rossz.

mondjuk kinézetben van egy “kis” különbség, teljesítménybe pedig nem sok a PS4 és Switch között. De lehet, h csak én lettem vak éppen…
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68957 2022.06.24. 08:00

Kandurex írta:mondjuk kinézetben van egy “kis” különbség, teljesítménybe pedig nem sok a PS4 és Switch között. De lehet, h csak én lettem vak éppen…
Nem a grafikát és a performanszot kritizáltam. A játék viszont látványosan egygombos mászós, miközben egy deré fölé érö sziklára már nem enged felmászni. A Dying Light, Doom vagy a Deus Ex: MD interaktívabb pályákat adott. Kicsit többet vártam ebben, ha már sandboxosodott a Guerrilla. Itt egyszerüen a folyamatos A-ból B-be tartás miatt eléggé elöjön, ha letér az ember az ösvényröl. Most úgy érzem, hogy csövesebb lehetne, mert ebben homokozni csak idöhúzás.

És ehhez add hozzá az AI-t:a gépek harc közben elfeledkeznek rólam, és elkezdenek máshol keresni, miközben elötte séta közben 200 méterröl kiszúrtak. Ez is idegesítö kalandozás közben. És így a nagy térkép inkább hátránynak, mint elönynek hat.

Eddig amúgy a setting a legérdekesebb tényleg, bár a karakterek és a fordulatok a sablongyárból jöttek patikamérlegen. Mindegy, sok van még hátra, tekintsük ezt a kötelezö mentoros-beavatásos körnek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68958 2022.06.24. 10:06

Zóanagyvarázsló írta:10 óra HZD után még nem zárnám ki a refundot, bár kis játék is, de ha ez GIGA, akkor az exkluzívok végképp fölöslegesek. Vagy lesz még jobb?

Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy a Guerillának erőltetnie kéne a nyílt világot. Persze nem csak a videóban láthatók miatt, de többet vártam. A collision detection néha illúziórombolóan rossz.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=aVPXKdSEGNQ[/video
Azért az kemény, hogy 2022-ig kellett várnom, hogy megtudjam milyen is a HZD. Azt meg valahogy majd megpróbálom elfelejteni, hogy az elmúlt öt évben legalább háromszor szerepelt ugyanez a videó itt, de köszönöm a beszámolót, rendkívül informatív volt! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68959 2022.06.24. 10:36

Moby írta:Azért az kemény, hogy 2022-ig kellett várnom, hogy megtudjam milyen is a HZD. Azt meg valahogy majd megpróbálom elfelejteni, hogy az elmúlt öt évben legalább háromszor szerepelt ugyanez a videó itt, de köszönöm a beszámolót, rendkívül informatív volt! :banplz:
Mondjuk én még ippeg csak belekezdtem és félreraktam, szóval nem kéne szétspoilerezni a cuccot! :pardon1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68960 2022.06.24. 10:51

Moby írta:Azért az kemény, hogy 2022-ig kellett várnom, hogy megtudjam milyen is a HZD. Azt meg valahogy majd megpróbálom elfelejteni, hogy az elmúlt öt évben legalább háromszor szerepelt ugyanez a videó itt, de köszönöm a beszámolót, rendkívül informatív volt! :banplz:
Én csak arról skartam informálni a népet, hogy mi a véleményem eddig a játék össznépi felszopásáról és a GIGÁK felsöbbrendüségéröl. Meg a nyílt világos idöhúzás trendjéröl.

Egyetlen újabb játékhoz se haonlítottam ugyebár. Söt, az FF7-et szerettem volna folytatni, de Square Enix felhömentéses megoldása nem túl intuitív, azért lett ez.

Amúgy tényleg szép (ma már nyilván nem csúcs, de na), nem is rossz, csak az egészröl ugyanúgy nem tudom 10 óra játék után sem, hogy miért kihagyhatatlan, mint az elsö tréler után. Egy türhetö, de kihagyható darabként jöhetett volna a ganépasszban is. Kb. az inFamous 1-2-vel voltam így, de azokat újrajátszottam. Nehéz most elképzelnem a New Game+-t egyhamar, de hátha.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68961 2022.06.24. 10:57

Zóanagyvarázsló írta:Én csak arról skartam informálni a népet, hogy mi a véleményem eddig a játék össznépi felszopásáról és a GIGÁK felsöbbrendüségéröl. Meg a nyílt világos idöhúzás trendjéröl.

Egyetlen újabb játékhoz se haonlítottam ugyebár. Söt, az FF7-et szerettem volna folytatni, de Square Enix felhömentéses megoldása nem túl intuitív, azért lett ez.

Amúgy tényleg szép (ma már nyilván nem csúcs, de na), nem is rossz, csak az egészröl ugyanúgy nem tudom 10 óra játék után sem, hogy miért kihagyhatatlan, mint az elsö tréler után. Egy türhetö, de kihagyható darabként jöhetett volna a ganépasszban is. Kb. az inFamous 1-2-vel voltam így, de azokat újrajátszottam. Nehéz most elképzelnem a New Game+-t egyhamar, de hátha.
Abban a játékban ami értékelhető, az a sztorija. Illetve a graf volt a maga idejében, de az már elmúlt. Mitől lenne kihagyhatatlan?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68962 2022.06.24. 10:58

Nagyon jó ez a Returnal, de mikor kezd jönni a pénz a számlámra, hogy nyomom vele? A hónap végén egyben, vagy amikor összegyűlik mondjuk 1000 dollár?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68963 2022.06.24. 11:00

DanielT írta:Nagyon jó ez a Returnal, de mikor kezd jönni a pénz a számlámra, hogy nyomom vele? A hónap végén egyben, vagy amikor összegyűlik mondjuk 1000 dollár?
LOL. Benézett a szonista ganépassz, rögtön rá van ugorva mindenre :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68964 2022.06.24. 11:03

Moby írta:LOL. Benézett a szonista ganépassz, rögtön rá van ugorva mindenre :D
Már rééégen megmondtam, hogy a Returnal nálam akkor fog esélyt kapni amikor bekerül Plusba. Tartottam a szavam, de egyelőre bűnhődök miatta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68965 2022.06.24. 11:09

DanielT írta:Már rééégen megmondtam, hogy a Returnal nálam akkor fog esélyt kapni amikor bekerül Plusba. Tartottam a szavam, de egyelőre bűnhődök miatta.
Mit mondjak? Nem szerettem én sem. Elbaszott kötelességtudatból végignyomtam, ha már pénzt adtam érte, de utáltam. Nálad ez nem játszik, skippeld a faszba. Jött hozzá valami DLC azóta ingyen, de sosem néztem meg azt sem. Nem tudnám magam rávenni, hogy még egyszer elindítsam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68966 2022.06.24. 11:18

Moby írta:Abban a játékban ami értékelhető, az a sztorija. Illetve a graf volt a maga idejében, de az már elmúlt. Mitől lenne kihagyhatatlan?
A szentszonista felszopások miatt mondom, meg ugye 20 milliós GIGA. A sztorit még meglátjuk, egyelöre irritálóan profi patikamérleg, de az érdekes alapfelvetésen nem érzem benne igazán a csít. De pont ez az, hogy a sok bloated szir-szar nélkül jobban müködhetne.

Azért a grafika jó még, újabb sandboxszal nagyon nem is játszottam, de nyilván nagyobbat ütött volna a Control, a Plague Tale és a GOW elött. 2017-böl a Hellblade nyügözött le, de az nyilván csö. Az baszna csak be, ha a Hellblade 2 sandbox lenne. Megvan a nyíltságnak is a helye, csak kell, hogy legyen funkciója. Lásd az AC-kat, a mechanikától vagy a feszességtöl elvonatkoztatva a turistáskodás erös szempont. De még a Crysis viszonylagos szabadságát is ki lehetett használni a célok többféle megoldására.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68967 2022.06.24. 11:18

Mondjuk ezek a ps5 érában jövő sony exkluzívok...Démonszósz után el kellett volna adni valami madárnak háromszázért az ajtókitámasztót, aztán gen végén venni egyet a maradék három-négyre :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68968 2022.06.24. 11:19

Moby írta:Mit mondjak? Nem szerettem én sem. Elbaszott kötelességtudatból végignyomtam, ha már pénzt adtam érte, de utáltam. Nálad ez nem játszik, skippeld a faszba. Jött hozzá valami DLC azóta ingyen, de sosem néztem meg azt sem. Nem tudnám magam rávenni, hogy még egyszer elindítsam.
Én imádom a Hadest, de roguelite dizájn még azt is megölte nálam. Nem nekem való.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68969 2022.06.24. 11:21

Zóanagyvarázsló írta:Én imádom a Hadest, de roguelite dizájn még azt is megölte nálam. Nem nekem való.
Ugyanígy vagyok a Curse of the Dead Gods-al. Azt a játékot szerettem (leszámítva, hogy kiszopatott a végén), de a zsánert most is utálom, mint a szart, és inkább kerülöm ha lehet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68970 2022.06.24. 11:26

Zóanagyvarázsló írta:A szentszonista felszopások miatt mondom, meg ugye 20 milliós GIGA. A sztorit még meglátjuk, egyelöre irritálóan profi patikamérleg, de az érdekes alapfelvetésen nem érzem benne igazán a csít. De pont ez az, hogy a sok bloated szir-szar nélkül jobban müködhetne.

Azért a grafika jó még, újabb sandboxszal nagyon nem is játszottam, de nyilván nagyobbat ütött volna a Control, a Plague Tale és a GOW elött. 2017-böl a Hellblade nyügözött le, de az nyilván csö. Az baszna csak be, ha a Hellblade 2 sandbox lenne. Megvan a nyíltságnak is a helye, csak kell, hogy legyen funkciója. Lásd az AC-kat, a mechanikától vagy a feszességtöl elvonatkoztatva a turistáskodás erös szempont. De még a Crysis viszonylagos szabadságát is ki lehetett használni a célok többféle megoldására.
Szerinte a HZD azon ritka gigaex játékok egyike, ami még itt sem volt felszopva. Én is lepattantam róla elsőre unalom/érdekmúlás okán. Majd ennedik nekifutásra végül a sztori elvitte a hátán, a végére meg is szerettem, de a hibáit, meg a gyengeségeit láttuk akkor is. Amiken sokat javított a másdoik rész, ami viszont jó iránymutatást adott arra, hogy a hibáit ki lehet ugyan javítani, de ez a játék gameplayben geciunalmas. Én több részt aligha kérek belőle. Majd elolvasom a sztori alakulását, mert az továbbra is érdekel, de én több nyilat nem szeretnék kilőni aloyal. Evör.
És ennek kapcsán szeretném megjegyezni a bassza szíven az édesjókurvaanyját a szentszoni a félkészen kiadott 70 dolláros játékaival. Bátran! Hála istennek, hogy nem a zsebükben landolt a 15K-m, mert még a neppereknek is szívesebben adom, mint ezeknek a férgeknek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68971 2022.06.24. 12:20

Na, megvan a ma esti anyag is: The Boys E06 kint.
Valaki amúgy nézi/nézte már az új umbrella academy ávadot? Nem mertem elkedzeni, félek a lányfiutól! :DD
Ha kell valakinek apple plus 3 hó ingyen megint, itt behúzhatja:
linkÉlő előfizura nem lehet ráhúzni. Nem nagyon van ott most semmi a for all mankind s03 szenvelgésen kívül, de ingyen van :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68972 2022.06.24. 12:21

Zóanagyvarázsló írta:Én csak arról skartam informálni a népet, hogy mi a véleményem eddig a játék össznépi felszopásáról és a GIGÁK felsöbbrendüségéröl. Meg a nyílt világos idöhúzás trendjéröl.
A gaming marvelje de ezt mar megbeszeltuk :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #68973 2022.06.24. 12:23

Van most valami nagyon ajánlott telóból? 5G képes legyen, ennyi az elvárásom(bár már gondolom minden az). 120Hz sem lenne baj. A többit leszarom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68974 2022.06.24. 12:49

Moby írta:Van most valami nagyon ajánlott telóból? 5G képes legyen, ennyi az elvárásom(bár már gondolom minden az). 120Hz sem lenne baj. A többit leszarom.
A Xiaomi Mi 12 Lite nagyon jó csomag, de egyszerűen nem akar megjelenni. Lapos kijelző, oled 120hz, 5G stb minden stimmel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68975 2022.06.24. 13:19

DanielT írta:A Xiaomi Mi 12 Lite nagyon jó csomag, de egyszerűen nem akar megjelenni. Lapos kijelző, oled 120hz, 5G stb minden stimmel.
Köszi, jó tippnek tűnik! Nincs a körmömre égve, ráérek megvárni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68976 2022.06.24. 18:18

Nem tudom a Returnal fejlesztői megbaszták -e már a tripperes kurva anyjukat, de ha nem, akkor feltétlenül ajánlom nekik!
Avatar
Moby

Hozzászólás #68977 2022.06.24. 19:26

DanielT írta:Nem tudom a Returnal fejlesztői megbaszták -e már a tripperes kurva anyjukat, de ha nem, akkor feltétlenül ajánlom nekik!
Nyugi, majd a randomgenerátor valamelyik runban betolja az istenbaszó fegyvert, és továbbmész. Csak odáig kell kibírnod ép ésszel :D Ez ilyen. Ez a jó benne. Mármint azok szerint, akik szerint ez jó :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68978 2022.06.24. 20:13

Moby írta:Szerinte a HZD azon ritka gigaex játékok egyike, ami még itt sem volt felszopva. Én is lepattantam róla elsőre unalom/érdekmúlás okán. Majd ennedik nekifutásra végül a sztori elvitte a hátán, a végére meg is szerettem, de a hibáit, meg a gyengeségeit láttuk akkor is. Amiken sokat javított a másdoik rész, ami viszont jó iránymutatást adott arra, hogy a hibáit ki lehet ugyan javítani, de ez a játék gameplayben geciunalmas. Én több részt aligha kérek belőle. Majd elolvasom a sztori alakulását, mert az továbbra is érdekel, de én több nyilat nem szeretnék kilőni aloyal. Evör.
És ennek kapcsán szeretném megjegyezni a bassza szíven az édesjókurvaanyját a szentszoni a félkészen kiadott 70 dolláros játékaival. Bátran! Hála istennek, hogy nem a zsebükben landolt a 15K-m, mert még a neppereknek is szívesebben adom, mint ezeknek a férgeknek.
Azértvolt dicséret, DT is talán csodának nevezte a kezdeti utálkozás után. Te meg valóban a sztorit emelted ki korábban is, de a múltkori portolós témánál sajnálkoztál, hogy ahelyett vannak, hogy új HZD jönne (mármint újúj minöségi blockbuster IP, ha jól értettem). Na, ehhez képest elég kiábrándító számomra. De a sztori még megmentheti nálam is, csak mechanikailag ennél a KZ2-3 jobban bejött. A Guerilla profi, de számomra fontos game designt illetö kérdésekben nem látok szintlépést. Ezek után a jövöben sem váruk tölük sokat :(

A teknó megy, betrafálhat valaki náluk jó sztorival, de iparosok ezek, akik próbálják másolva killelni az aktuális trendet (Halo, CoD, open-world-mánia). Nem sok sikerrel. Valahol szomorú, hogy ez az elözö generáció egyik legsikeresebb GIGÁJA. Hogy minek kéne lennie, nem tudom, mert a GoW még keveset ment, de az érdekesrbb volt. Csak pont akkor volt kevés játékidöm, és hardon nagyobb eröbefektetést, koncentrációt igényel. A HZD megoldja magát az NG+-ra kitalált ultra hardon is. (Nem könnyü, de alacsony ügyességküszöbbel sem akadály.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68979 2022.06.24. 20:16

Moby írta:Ugyanígy vagyok a Curse of the Dead Gods-al. Azt a játékot szerettem (leszámítva, hogy kiszopatott a végén), de a zsánert most is utálom, mint a szart, és inkább kerülöm ha lehet.
Azt én így évekre halasztottam, annyira nem kérek a müfajból egy darabig. Mondjuk, a Returnal co-opját a közös szívás kedvéért megnézném, meg a felszopás miatt, de azért már nem nyúlnék zsebbe. Ezek a Sony-portok eddig több pénzt vittek, mint élményt adtak :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #68980 2022.06.24. 20:17

Zóanagyvarázsló írta:Azértvolt dicséret, DT is talán csodának nevezte a kezdeti utálkozás után. Te meg valóban a sztorit emelted ki korábban is, de a múltkori portolós témánál sajnálkoztál, hogy ahelyett vannak, hogy új HZD jönne (mármint újúj minöségi blockbuster IP, ha jól értettem). Na, ehhez képest elég kiábrándító számomra. De a sztori még megmentheti nálam is, csak mechanikailag ennél a KZ2-3 jobban bejött. A Guerilla profi, de számomra fontos game designt illetö kérdésekben nem látok szintlépést. Ezek után a jövöben sem váruk tölük sokat :(

A teknó megy, betrafálhat valaki náluk jó sztorival, de iparosok ezek, akik próbálják másolva killelni az aktuális trendet (Halo, CoD, open-world-mánia). Nem sok sikerrel. Valahol szomorú, hogy ez az elözö generáció egyik legsikeresebb GIGÁJA. Hogy minek kéne lennie, nem tudom, mert a GoW még keveset ment, de az érdekesrbb volt. Csak pont akkor volt kevés játékidöm, és hardon nagyobb eröbefektetést, koncentrációt igényel. A HZD megoldja magát az NG+-ra kitalált ultra hardon is. (Nem könnyü, de alacsony ügyességküszöbbel sem akadály.)
Mondjuk engem a végletekig felbasz, hogy az ‘o’ a Dodge és a kocka a legugulás/becsúszás és nem fordítva, és még arra se jöttem rá, meg lehet e ezt fordítani, és ha igen, hogyan. Szóval vki vmi pro tipp?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #68981 2022.06.24. 20:28

Zóanagyvarázsló írta:Ezek a Sony-portok eddig több pénzt vittek, mint élményt adtak :D
Pedig a gow az tényleg jó, és az olyan klasszikus módon jó. A HZD-vel mellényúltál, de ez borítékolható volt, nem is nagyon értettem már az elején sem.

/A sackboy-al is sokkal jobban jártál volna a coop és a zsáner miatt. Sok új ötlet abban sincs, de a minősége rendben van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68982 2022.06.24. 20:39

Botond írta:Mondjuk engem a végletekig felbasz, hogy az ‘o’ a Dodge és a kocka a legugulás/becsúszás és nem fordítva, és még arra se jöttem rá, meg lehet e ezt fordítani, és ha igen, hogyan. Szóval vki vmi pro tipp?!
Majdnem írtam valami okosat, aztán rájöttem, hogy konzolon szívsz. Egyébként a kör vagy ekvivalense szokott lenne a gurulgatás, meglep, hogy mást szoktál meg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68983 2022.06.24. 20:41

Zóanagyvarázsló írta:Majdnem írtam valami okosat, aztán rájöttem, hogy konzolon szívsz. Egyébként a kör vagy ekvivalense szokott lenne a gurulgatás, meglep, hogy mást szoktál meg.
AC-ben nem, és ugye éppen egy görög-görög-egyiptomi körben vagyok, szóval mikor ki vagyok túrva az Xbox elől, akkor nem áll kézre a kör. Mondjuk eddig pusztul-gurul így is minden.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68984 2022.06.24. 20:45

Moby írta:Pedig a gow az tényleg jó, és az olyan klasszikus módon jó. A HZD-vel mellényúltál, de ez borítékolható volt, nem is nagyon értettem már az elején sem.

/A sackboy-al is sokkal jobban jártál volna a coop és a zsáner miatt. Sok új ötlet abban sincs, de a minősége rendben van.
Nagy választék eddig nincsen, a Days Gone van még csak. (Meg a Detroit, amit vettem, húgom végigjátszotta, és ennyi. De azt nem a Sony adta ki.) Az UC-kkal meg nagyon mellényúlni nem lehet, ha nincs is miattuk hiányérzetem.

De ja, az tény, hogy Sackboynak, Astrobotnak, Knacknek is jobban örültem volna elözetesen is, mint a HZD-nek. Vagy akár inFamous: Second Son+First Lightnak. Itt tudom, hogy menönek számít, de a PS4-generáció végére mintha kiment volna a köztudatból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68985 2022.06.24. 20:47

Zóanagyvarázsló írta:Azértvolt dicséret, DT is talán csodának nevezte a kezdeti utálkozás után. Te meg valóban a sztorit emelted ki korábban is, de a múltkori portolós témánál sajnálkoztál, hogy ahelyett vannak, hogy új HZD jönne (mármint újúj minöségi blockbuster IP, ha jól értettem). Na, ehhez képest elég kiábrándító számomra. De a sztori még megmentheti nálam is, csak mechanikailag ennél a KZ2-3 jobban bejött. A Guerilla profi, de számomra fontos game designt illetö kérdésekben nem látok szintlépést. Ezek után a jövöben sem váruk tölük sokat :(

A teknó megy, betrafálhat valaki náluk jó sztorival, de iparosok ezek, akik próbálják másolva killelni az aktuális trendet (Halo, CoD, open-world-mánia). Nem sok sikerrel. Valahol szomorú, hogy ez az elözö generáció egyik legsikeresebb GIGÁJA. Hogy minek kéne lennie, nem tudom, mert a GoW még keveset ment, de az érdekesrbb volt. Csak pont akkor volt kevés játékidöm, és hardon nagyobb eröbefektetést, koncentrációt igényel. A HZD megoldja magát az NG+-ra kitalált ultra hardon is. (Nem könnyü, de alacsony ügyességküszöbbel sem akadály.)
Csodának max azt neveztem, hogy negyedszer is képes voltam nekifogni. :D De ha már: a sztori szerintem a nyilvánvaló részén túl (tehát, hogy volt egy előző modern civilizáció) egy iszonyatos baromság, olyan következetlen fantazmagória, hogy már paródiába hajlik a szememben.

Ami nálam bekattant az a gameplay, miután a sok féle lőszert megtanultam használni és menedzselni velük a harcokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68986 2022.06.24. 21:12

DanielT írta:Nem tudom a Returnal fejlesztői megbaszták -e már a tripperes kurva anyjukat, de ha nem, akkor feltétlenül ajánlom nekik!
Ha esetleg felmerülne valakiben a kérdés, hogy mégis miért kívánok ilyeneket ezeknek a drága embereknek:

Random generált pálya 1. verzió, út a bossig, sajnos nem értem oda, miután a nyolcadik aréna harcban már vagy 3 miniboss volt egyszerre:

Kép

Random genrált pálya 2. verzió. EGY harc a boss előtt, szerintem még közepes ellenfél se volt EGY SE.

Kép

Köszi szépen, kivaló design, nagyon szép munka fiúk! :eljen: :eljen: :eljen:

(Természetesen így sem sikerült a bossfight, mert a randomgenerátor a pisztoly helyett a boss előtt adott egy pisztolyt. Ugyanazt.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #68987 2022.06.24. 23:59

Mondanám, hogy lepörgött a Mirror's Edge Catalyst, de az utolsó előtti küldetésnél ragequitdel lett a vége.
Kiváló döntés volt anno, hogy ezt az vödör szart nem folytatták tovább/10.
Avatar
Necro

Hozzászólás #68988 2022.06.25. 03:17

DanielT írta:Random genrált pálya 2. verzió. EGY harc a boss előtt, szerintem még közepes ellenfél se volt EGY SE.
Közel biztos vagyok benne hogy az összes ellenfél mennyisége egy adott pályán mindig közel azonos (ha az összes szobát nézzük, nem a legrövidebb útvonalat), amiben nagy szórást tapasztaltam az a healing/+HP itemek mennyisége, meg persze volt olyan (főleg az elején, amig kevés fegyver van a poolban) is bőven hogy nem adott be normális fegyvert. Nagyjából alapszabály volt hogy amig a trash nem megy NAGYON simán addig felesleges a bossokra menni, de nyilván ez nem vonatkozik arra, aki ügyesebb mint én. Kurvára örültem amikor vége lett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68989 2022.06.25. 10:47

Moby írta:Mondanám, hogy lepörgött a Mirror's Edge Catalyst, de az utolsó előtti küldetésnél ragequitdel lett a vége.
Kiváló döntés volt anno, hogy ezt az vödör szart nem folytatták tovább/10.
Az elsőt imádtam és 2,5x végignyomtam, a Catalystből a demó se ment végig... Azóta már tudjuk, hogy a DICE nem létezik többé.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68990 2022.06.25. 10:50

Botond? Táj? Négykilencvenért?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68991 2022.06.25. 10:53

DanielT írta:Az elsőt imádtam és 2,5x végignyomtam, a Catalystből a demó se ment végig... Azóta már tudjuk, hogy a DICE nem létezik többé.
Jah. Az első csodás volt! Ez már nem csodás, mondjuk annyira rakás szar se lett volna, ha ezt a combatnak csúfolt fertelmet kihagyják belőle. Akkor csak simán szép-de-repetitív-unalomtenger lett volna :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #68992 2022.06.25. 11:02

Moby írta:Botond? Táj? Négykilencvenért?
Kicsivel több pénzből tegnap tudtam foglalni egy hetet Debrecenben az Aquaticumban, a Campus idejére, hogy délelőtt meg kora délután tudjak kicsit strandolni, amíg lélekben megerősítem magam és átmegyek fesztiválozni a tinikkel vmi fost hallgatni! :idiota:
De jobban belegondolva, valóban, Tiájt kellett volna cserélni és szarni a fejükre, majd mennek fesztiválozni, ha megkeresték a rávalót és majd saját tapasztalatból összeszedik a no-go dolgokat. :fogmosas:
De viccet félretéve köszi az infót, ne kímélj, mert keresek valóban, de ősszel lesz a vásárlás, nyáron ez most nincs a top100 prioritásban, többnyire nem is vagyok Pesten (értsd pc közelben), szóval fizikai akadályok is vannak ez ügyben nyáron.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68993 2022.06.25. 11:21

Necro írta:Közel biztos vagyok benne hogy az összes ellenfél mennyisége egy adott pályán mindig közel azonos (ha az összes szobát nézzük, nem a legrövidebb útvonalat), amiben nagy szórást tapasztaltam az a healing/+HP itemek mennyisége, meg persze volt olyan (főleg az elején, amig kevés fegyver van a poolban) is bőven hogy nem adott be normális fegyvert. Nagyjából alapszabály volt hogy amig a trash nem megy NAGYON simán addig felesleges a bossokra menni, de nyilván ez nem vonatkozik arra, aki ügyesebb mint én. Kurvára örültem amikor vége lett.
Én meg közel biztos vagyok benne, hogy ez a játék egy kibaszott hulladék és azoknak való, akik gyűlölik saját magukat és a saját szájukba szarás helyett ez egy higiénikusabb alternatíva.

Vég nélkül tudnám sorolni azokat az apró döntéseket és módosításokat, amiktől ez egy sokkal-sokkal jobb játék lenne, anélkül, hogy a valódi értékeiből bármit fel kellett volna adniuk.
Avatar
deep

Hozzászólás #68994 2022.06.25. 14:48

DanielT írta:Én meg közel biztos vagyok benne, hogy ez a játék egy kibaszott hulladék és azoknak való, akik gyűlölik saját magukat és a saját szájukba szarás helyett ez egy higiénikusabb alternatíva.

Vég nélkül tudnám sorolni azokat az apró döntéseket és módosításokat, amiktől ez egy sokkal-sokkal jobb játék lenne, anélkül, hogy a valódi értékeiből bármit fel kellett volna adniuk.
Ha nem is vég nélkül, de párat azért sorolj már fel, mert én annyira imádtam, hogy nem bírtam abbahagyni. Egyetlen gondom volt hogy a platinához valami szirszarokat random dobott be a végén és az azért macera volt. Egy random generált roguelike játékban tényleg az a bajod, hogy random, meg hogy meghalsz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #68995 2022.06.25. 15:00

Moby írta:Na, megvan a ma esti anyag is: The Boys E06 kint.
Valaki amúgy nézi/nézte már az új umbrella academy ávadot? Nem mertem elkedzeni, félek a lányfiutól! :DD
Ha kell valakinek apple plus 3 hó ingyen megint, itt behúzhatja:
linkÉlő előfizura nem lehet ráhúzni. Nem nagyon van ott most semmi a for all mankind s03 szenvelgésen kívül, de ingyen van :)
Ezt htx, pont múlt héten járt le az előző pár ingyen hónap (c1, ps5, fasztudjami miatt kapottak), lányom i12je meg arcadeot ad, nem tv-t sajna. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68996 2022.06.25. 19:33

deep írta:Ha nem is vég nélkül, de párat azért sorolj már fel, mert én annyira imádtam, hogy nem bírtam abbahagyni.
Hát ha jól belegondolsz, ismersz-e magadnál nagyobb önszopató mazochistát egyébként?

De apróságok:

- pálya váltásnál adjon tele energiával
- HP alapból gyógyuljon vissza x idő után annyira, hogy legalább 1 hitet kibírj. Ha bossfight közben addig ki tudja kerülni a dolgokat, akkor megérdemli a játékos.
- BORZALMAS szar szemét a bónuszok hatása, még a potenciális büntetés nélkül is, nemhogy azzal.
- Sokkal több permanens képesség vagy bónusz megtartás kellene, mert órákig a SEMMIÉRT dolgozik az ember.

Okádék. Unfair. Moslék. A harc mechanika stb jó, de a többi szétkúrja.
Avatar
deep

Hozzászólás #68997 2022.06.25. 21:26

DanielT írta:Hát ha jól belegondolsz, ismersz-e magadnál nagyobb önszopató mazochistát egyébként?

De apróságok:

- pálya váltásnál adjon tele energiával
- HP alapból gyógyuljon vissza x idő után annyira, hogy legalább 1 hitet kibírj. Ha bossfight közben addig ki tudja kerülni a dolgokat, akkor megérdemli a játékos.
- BORZALMAS szar szemét a bónuszok hatása, még a potenciális büntetés nélkül is, nemhogy azzal.
- Sokkal több permanens képesség vagy bónusz megtartás kellene, mert órákig a SEMMIÉRT dolgozik az ember.

Okádék. Unfair. Moslék. A harc mechanika stb jó, de a többi szétkúrja.
Hánemtom, én elfogadtam, hogy ők ezt így találtak ki, és érezték balanszoltnak, valszeg sokat konnyítettek volna ezek a dolgok és azt meg nem akarták. A gameplay nekem vígan eladta, és nem éreztem szopatásnak az általad említett dolgokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68998 2022.06.26. 01:11

Ma legalább 5+ órát ment a Returnal, ketten nem haladtunk ennyi idő alatt SEMMIT. Zéró progress, ugyanúgy a második terület bossnál tartok, ahová már tegnap eljutottam kb második próbálkozásra. A karakter képességei ugyanott vannak, az enyémek szintén, tehát az összes befektetett idő teljesen felesleges volt, a szórakozás faktort a világ legérzékenyebb műszere sem tudná kimutatni.

Meg is kapta a törlést, köszöntem szépen, hogy a számba szartak a kedves fejleszők!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68999 2022.06.26. 16:38

Következő potenciális epik fail: Szopókembert elkezdem negyedszer. Soha nem voltam még ennyire eltökélt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69000 2022.06.26. 20:39

Nem most voltam sg mondom felnézek, hát a szokásos minőséget hozza, minden betöltésnél el kell fogadni az adatvédelni beállításokat :D
Kb semmit nem változott 2006 óta de látom sokaknak megfelel a "szinvonal" :zavart1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69001 2022.06.26. 20:49

Micsu írta:Nem most voltam sg mondom felnézek, hát a szokásos minőséget hozza, minden betöltésnél el kell fogadni az adatvédelni beállításokat :D
Kb semmit nem változott 2006 óta de látom sokaknak megfelel a "szinvonal" :zavart1:
Igen? Félrekúrogatunk? Szomszéd kertjébe ÁTSZAGOLGATUNK?! Na itt mindjárt nem az adatvédelmi beállításokat kell elfogadnod, hanem a LOGIN ERROR üzenetet! :nezze: :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69002 2022.06.26. 20:59

DanielT írta:Igen? Félrekúrogatunk?
:banplz:
Az eger se mindig ugyanabba a lyukba jar :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69003 2022.06.26. 21:27

Micsu írta:Nem most voltam sg mondom felnézek, hát a szokásos minőséget hozza, minden betöltésnél el kell fogadni az adatvédelni beállításokat :D
Kb semmit nem változott 2006 óta de látom sokaknak megfelel a "szinvonal" :zavart1:
Nálam ilyet nem csinál, bár viszonylag ritkán lépek be, inkább csak olvasom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69004 2022.06.27. 08:35

Egy hős vagyok! Tegnap végigszenvedtem ezt a világszara kenobit! Ez annyira aljaszar, hogy paródiának is simán eladható :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69005 2022.06.27. 08:39

Moby írta:Egy hős vagyok! Tegnap végigszenvedtem ezt a világszara kenobit! Ez annyira aljaszar, hogy paródiának is simán eladható :D
Tehát gratulációt vársz, hogy megettél egy tányér trágyát? :D

Szerk: nézőpont kérdése, volt bőven hullámzó minőség benne, de teljesen rendben volt és még így is jobb, mint a teljes új trilógia.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69006 2022.06.27. 09:05

TasManXT írta:Tehát gratulációt vársz, hogy megettél egy tányér trágyát? :D
Valami olyasmi :D A hullámzás én is éreztem, de az inkább a kiváltott érzelmekben volt: az annyira viccesen szar hogy mulattat, és a nézni is kínos, annyira logikátlan fos között csapkodott, nem a minőségben, az konstans olyan mélyen volt, hogy nem volt érdemes kutatni utána.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69007 2022.06.27. 12:11

Sztem se hozza a mandalori szintjet, a cgi is tree sok helyen, kozepes
Castle82

Hozzászólás #69008 2022.06.27. 19:10

deep írta:Hánemtom, én elfogadtam, hogy ők ezt így találtak ki, és érezték balanszoltnak, valszeg sokat konnyítettek volna ezek a dolgok és azt meg nem akarták. A gameplay nekem vígan eladta, és nem éreztem szopatásnak az általad említett dolgokat.



Mondjuk abban nem tudom hogy mi a balansz hogy egyszer vérigszopat a játék alig ad valamit minibossokkal rakja tele a pályát és mire a végére érsz kapod a bosst ami seperc alatt kicsinál, míg máskor kb 5 perc alatt átvágod magad könnyen a bossig olyan cumóval hogy a boss 1 percig nem bír ellened kiállni..... Így is elég szopatás hogy a mentés mint olyan kvázi nem létezik, de ez a totális random bohóckodás...Ez így nem kihívás hanem faszság. Az ember kedve elmegy mert ahelyett hogy arra késztetne a játék hogy FEJLŐDJ mint egy soulsborne játékban, itt arra késztet hogy várj amíg nem óhajt megszopatni a random generátor vagy töröld a francba az egészet. Értsd: annyira szar a balansz hogy javarészt nem attól függ hogy te előrébb jutsz hogy fejlődsz hanem attól hogy a randomgenerátor épp mennyire szar.
Castle82

Hozzászólás #69009 2022.06.27. 19:20

Moby írta:Egy hős vagyok! Tegnap végigszenvedtem ezt a világszara kenobit! Ez annyira aljaszar, hogy paródiának is simán eladható :D



Én mondtam...Borzalom eröltetett...És a végjáték....Ekkora ordító faszságot elképzelni sem tudtam volna.
Komolyan eljutottunk oda hogy a SW fanok mára olyan kőbuták lettek hogy egy ilyen filmért is elalélnek mert van benne Vader és O1 az eredeti előzménytrilógia színészeivel (+Vader eredeti hangjával)....
Összegezve a sorozat cselekményét és karaktereit a következőket szűrhetjük le belöle:
Spoiler
1. Vader az erőt mindig csak addig használja amíg nagyon durci aztán hagy mindenkit elmenekülni
2. A jedikre vadászó főinkvizítor és Vader miután halomra ölt minden erőérzékenyt annyira balfaszok hogy egy képzett inkvizítort aki ellenük fordul és erőhasználó valamint Jeditanonc is volt lazán hátrahagynak maguknak ellenségnek.
3. Obi már elsőre is kegyetlen volt amiért a testvéreként szeretett Anakin-t otthagyta a lávában égni ahelyett hogy kegyelemdöfést adott volna neki, nosza másodjára is otthagyja a francba hisz nincs is jobb mint a Birodalom legerősebb "fegyverét" hátrahagyni és tovább őrizni Luke/Leia párost tartva Vadertől....


Lényegében az Alderaan lakosai és még több ezer lázadó köszönheti szépen O1K-nak hogy a sorozat készítői szerint egy fasz volt - és hú de mély érzelmek voltak abban a jelenetben.....
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69010 2022.06.27. 19:26

Castle82 írta:Én mondtam...Borzalom eröltetett...És a végjáték....Ekkora ordító faszságot elképzelni sem tudtam volna.
Komolyan eljutottunk oda hogy a SW fanok mára olyan kőbuták lettek hogy egy ilyen filmért is elalélnek mert van benne Vader és O1 az eredeti előzménytrilógia színészeivel (+Vader eredeti hangjával)....
Összegezve a sorozat cselekményét és karaktereit a következőket szűrhetjük le belöle:
Spoiler
1. Vader az erőt mindig csak addig használja amíg nagyon durci aztán hagy mindenkit elmenekülni
2. A jedikre vadászó főinkvizítor és Vader miután halomra ölt minden erőérzékenyt annyira balfaszok hogy egy képzett inkvizítort aki ellenük fordul és erőhasználó valamint Jeditanonc is volt lazán hátrahagynak maguknak ellenségnek.
3. Obi már elsőre is kegyetlen volt amiért a testvéreként szeretett Anakin-t otthagyta a lávában égni ahelyett hogy kegyelemdöfést adott volna neki, nosza másodjára is otthagyja a francba hisz nincs is jobb mint a Birodalom legerősebb "fegyverét" hátrahagyni és tovább őrizni Luke/Leia párost tartva Vadertől....


Lényegében az Alderaan lakosai és még több ezer lázadó köszönheti szépen O1K-nak hogy a sorozat készítői szerint egy fasz volt - és hú de mély érzelmek voltak abban a jelenetben.....
Spoiler
Az h obiwan nem tudta megolni vadert az pont vedheto mar nem azert. Ennel sokkal gagyibb meg banalisabb dolgok voltak a sorozatban. Egyebkent meg a boba fett utolso resze utan te merre voltal mert arrol is lehetett vna irni egy fel oldalt ha mar ilyen szigoruak vagyunk :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69011 2022.06.27. 19:27

Tegnap belenéztem az umbrella academybe is. Az nem túl nagy újdonság, hogy nézni ezt már nem nagyon kell, de a Page gyerek gendertranszformációját olyan zseniálisan oldották meg, hogy még én is elismerően a levegőbe csaptam: bement a fodrászhoz lányként, majd kijött fiúként, fiú hanggal, fiú testtel.
BESZARSZ! :nevetes2: Ezen vajon mennyit gondolkodhattak, dolgozhattak? :DDD Hát hol van ehhez képes Bobby Ewing feltámadása? Mi ehhez képest Magdi anyus halála kéremszépen? Micsoda dramaturgia, micsoda zseniális fordulat! :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69012 2022.06.27. 19:33

Moby írta:Tegnap belenéztem az umbrella academybe is. Az nem túl nagy újdonság, hogy nézni ezt már nem nagyon kell, de a Page gyerek gendertranszformációját olyan zseniálisan oldották meg, hogy még én is elismerően a levegőbe csaptam: bement a fodrászhoz lányként, majd kijött fiúként, fiú hanggal, fiú testtel.
BESZARSZ! :nevetes2: Ezen vajon mennyit gondolkodhattak, dolgozhattak? :DDD Hát hol van ehhez képes Bobby Ewing feltámadása? Mi ehhez képest Magdi anyus halála kéremszépen? Micsoda dramaturgia, micsoda zseniális fordulat! :taps:
Látod milyen jó is volt ez az Obiwan :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #69013 2022.06.27. 19:38

Micsu írta:Látod milyen jó is volt ez az Obiwan :banplz:
Úristen bazdmeg, ott is ahogy jobbra-balra csalinkáztak a kisgecihajóval a romboló előtt, ami
nem találta el, mert...
KACSÁZOTT
előtte
a
kis
hajó
LOLSADDASKJASDLKJHSDALJSDANMBMNBVSDDABNVD


Annyira ultrafosgagyi az egész részleteiben, hogy arra szavak nincsenek. Nem most lett ilyen, ilyen volt ez mindig is, de hogy ezt a fos kell nyomni még most is, amikor meg lett mutatva, hogy miként kellene ezt, hát ez bazdmeg már nekem, a nézőnek kínos. És a legkegyetlendurvább az egészben, hogy ezt a bazári, kétpálcás mocskot léptem-nyomon felszopják. Engem miért nem akar valaki megvenni, hogy valami jót írjak róla? :( Olyan gecivastagon fogna a ceruzám, hogy meglepődnének!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69014 2022.06.27. 19:46

Moby írta:Úristen bazdmeg, ott is ahogy jobbra-balra csalinkáztak a kisgecihajóval a romboló előtt, ami
nem találta el, mert...
KACSÁZOTT
előtte
a
kis
hajó
LOLSADDASKJASDLKJHSDALJSDANMBMNBVSDDABNVD


Melyik rész tetszett? Mert abban is volt ilyen csak szólok :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69015 2022.06.27. 19:48

Castle82 írta:Mondjuk abban nem tudom hogy mi a balansz hogy egyszer vérigszopat a játék alig ad valamit minibossokkal rakja tele a pályát és mire a végére érsz kapod a bosst ami seperc alatt kicsinál, míg máskor kb 5 perc alatt átvágod magad könnyen a bossig olyan cumóval hogy a boss 1 percig nem bír ellened kiállni..... Így is elég szopatás hogy a mentés mint olyan kvázi nem létezik, de ez a totális random bohóckodás...Ez így nem kihívás hanem faszság. Az ember kedve elmegy mert ahelyett hogy arra késztetne a játék hogy FEJLŐDJ mint egy soulsborne játékban, itt arra késztet hogy várj amíg nem óhajt megszopatni a random generátor vagy töröld a francba az egészet. Értsd: annyira szar a balansz hogy javarészt nem attól függ hogy te előrébb jutsz hogy fejlődsz hanem attól hogy a randomgenerátor épp mennyire szar.
Lényegében. :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #69016 2022.06.27. 20:48

Moby írta:Tegnap belenéztem az umbrella academybe is. Az nem túl nagy újdonság, hogy nézni ezt már nem nagyon kell, de a Page gyerek gendertranszformációját olyan zseniálisan oldották meg, hogy még én is elismerően a levegőbe csaptam: bement a fodrászhoz lányként, majd kijött fiúként, fiú hanggal, fiú testtel.
BESZARSZ! :nevetes2: Ezen vajon mennyit gondolkodhattak, dolgozhattak? :DDD Hát hol van ehhez képes Bobby Ewing feltámadása? Mi ehhez képest Magdi anyus halála kéremszépen? Micsoda dramaturgia, micsoda zseniális fordulat! :taps:
Amiért jók voltak az előző évadok, az most totál eltűnt az egészből. Egy fos lett. Ez a gender váltás meg maga volt a komikum csúcsa.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69017 2022.06.27. 21:40

Ezt a Night Skyt is keruljetek, dogunalmas szar
Avatar
DanielT

Hozzászólás #69018 2022.06.27. 23:13

DanielT írta:Következő potenciális epik fail: Szopókembert elkezdem negyedszer. Soha nem voltam még ennyire eltökélt.
Hát már a fülemen folyik ki a production value! :guluszem1:
Avatar
deep

Hozzászólás #69019 2022.06.27. 23:23

Castle82 írta:Mondjuk abban nem tudom hogy mi a balansz hogy egyszer vérigszopat a játék alig ad valamit minibossokkal rakja tele a pályát és mire a végére érsz kapod a bosst ami seperc alatt kicsinál, míg máskor kb 5 perc alatt átvágod magad könnyen a bossig olyan cumóval hogy a boss 1 percig nem bír ellened kiállni..... Így is elég szopatás hogy a mentés mint olyan kvázi nem létezik, de ez a totális random bohóckodás...Ez így nem kihívás hanem faszság. Az ember kedve elmegy mert ahelyett hogy arra késztetne a játék hogy FEJLŐDJ mint egy soulsborne játékban, itt arra késztet hogy várj amíg nem óhajt megszopatni a random generátor vagy töröld a francba az egészet. Értsd: annyira szar a balansz hogy javarészt nem attól függ hogy te előrébb jutsz hogy fejlődsz hanem attól hogy a randomgenerátor épp mennyire szar.
Én a gameplay miatt nyomok egy játékot. Ha az tetszik, behúz és nem ereszt akkor szopathat ahogy akar. Lásd még Dark Souls. Oké, ott szarrá tudod magad tápolni, hogy könnyű legyen, de pont onnan nincs sok értelme. Returnal random? Igen. Nem tetszik? Hát így jártál. Kaptam én is a pofonokat benne, mert nekem se mindig dobott jó cuccot. Nyomtam a restartot és daráltam, mert élveztem. Ennyike. Amúgy bossok annyira könnyűek, hogy ilyen 5%ban haltam tőlük. Ha szar geart dobott el se jutottam odáig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #69020 2022.06.28. 16:01

Még a végén lesz az idén gépem...
Screenshot_1.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”