A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #68881 2022.06.19. 12:04

Moby írta:Szerintem töröld le a plugint, és szedd le újra. Ott kell lennie.

Ránéztem ma, annyi a különbség, hogy az aktuális verzióban nem az 52. sorban van, hanem egyel előtte:
psn.jpg


/ja meg annyi, hogy az npsso crawling nekem csak edge alatt ment, chrome alatt nem (2step verif.).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68882 2022.06.19. 12:33

Moby írta:Ránéztem ma, annyi a különbség, hogy az aktuális verzióban nem az 52. sorban van, hanem egyel előtte:
psn.jpg


/ja meg annyi, hogy az npsso crawling nekem csak edge alatt ment, chrome alatt nem (2step verif.).
Újra letöltve a plugint már ott volt. Az npsso nekem másik böngészőben is ott volt, de néztem Edge-ből is. Viszont mindez lényegtelen, bármit csinálok, offline marad. Nem mintha sok PS4-5-ös játékom lenne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68883 2022.06.19. 12:49

Sajnos kevés játékidővel továbbra is kínlódás a ganépassz.

Hades - talán végigmegy true endingig, de sok ennyi is nekem single roguelite-ból

Curse of the Dead Gods - esélytelen, hogy így utána ezzel próbálkozzák, majd egyszer GOG-on fillérekért

FF13 (és folytatásai) - nem merem bevállalni 1-2 hónapra a nyaralós csúcsszezonban, hogy aztán kihúzzák a segem alól, mint a 7-et és a 12-t, majd Steamre egyszer, vagy esetleg, ha visszakerül

Outer Wilds - van hosszú hosszú és állítólag jó DLC, ami ganémentes, így ez is kiesik

Van ezek helyett bőven más is, de terjedelem és DLC-mentesség mentén keményen szűrni kell.

Az Ac: Odyssey-nél meg gondolkoztam volna vásárláson, 10k-ért Ultimate AC3-remasterrel, erre olvasom, hogy állítólag az utóbbinál az FPS Boost nem tesz jót, egyértelműen superior PC-n. Enélkül is megleszek. Talán az Originsbe belenézek így ganésan, ha "csak" Deluxe is (Boxon, PC-n sima).
Avatar
Botond

Hozzászólás #68884 2022.06.19. 13:24

Zóanagyvarázsló írta:Sajnos kevés játékidővel továbbra is kínlódás a ganépassz.

Hades - talán végigmegy true endingig, de sok ennyi is nekem single roguelite-ból

Curse of the Dead Gods - esélytelen, hogy így utána ezzel próbálkozzák, majd egyszer GOG-on fillérekért

FF13 (és folytatásai) - nem merem bevállalni 1-2 hónapra a nyaralós csúcsszezonban, hogy aztán kihúzzák a segem alól, mint a 7-et és a 12-t, majd Steamre egyszer, vagy esetleg, ha visszakerül

Outer Wilds - van hosszú hosszú és állítólag jó DLC, ami ganémentes, így ez is kiesik

Van ezek helyett bőven más is, de terjedelem és DLC-mentesség mentén keményen szűrni kell.

Az Ac: Odyssey-nél meg gondolkoztam volna vásárláson, 10k-ért Ultimate AC3-remasterrel, erre olvasom, hogy állítólag az utóbbinál az FPS Boost nem tesz jót, egyértelműen superior PC-n. Enélkül is megleszek. Talán az Originsbe belenézek így ganésan, ha "csak" Deluxe is (Boxon, PC-n sima).
Annál, hogy fizeti az ember a ganépasszt és nem játszik már csak az nagyobb úri hóbort, hogy drágább hw-re vásárol és úgy nem játszik. :gonosz1:
Castle82

Hozzászólás #68885 2022.06.19. 13:30

Moby írta:Úristen most nézem micsoda mészárlás folyik. BTC 18K alatt, ETH 900 alatt, és ilyen 24 óra alatt 20% körül van a loss. Kb Botond matekja manifesztálódik.


Míg ennek örömködtök addig én az elmúlt 6 órában csináltam magamnak egy laza ETH vásárlásból és most eladásból 3450 USD-ből 3870-et 4 darab kattintással. :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68886 2022.06.19. 13:43

Castle82 írta:Míg ennek örömködtök addig én az elmúlt 6 órában csináltam magamnak egy laza ETH vásárlásból és most eladásból 3450 USD-ből 3870-et 4 darab kattintással. :taps:
Ha kocsit lopnál is tudnál kevésből sokat csinálni, csak arra kellene figyelni el ne kapjanak, vagy mehetnél zsebesnek a metróra. Egyszerűen egy szint felett fel kellene tudni fogni, hogy ami egyénileg, pillanatnyilag jónak tűnik az lehet hogy hosszabb távon a közösség végét jelenti, és ha a közösségnek reszelnek, akkor mindenkinek reszelnek.
Kínaiak elég erősen fogják a gyeplőt a hosszútávú közösségi érdekek mentén, talán nem is keveset hibázva, de az biztos, hogy az egyéni rövidtávú célra optimalizálók prüszkölnek erősen. Európában is meglesz ennek a böjtje, majd akkor is várjuk a tapsikolást.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68887 2022.06.19. 14:13

Castle82 írta:Míg ennek örömködtök addig én az elmúlt 6 órában csináltam magamnak egy laza ETH vásárlásból és most eladásból -ből 3870-et 4 darab kattintással. :taps:
Nem rossz, de ruletten egy pörgetésből 6900-at csinálhattál volna, 0 kattintással! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68888 2022.06.19. 14:14

Van még hátra a vasárnapból, szóval itt egy egész könnyen, otthon megvalósítható KÉT CENTI vasta PS5 slim mod!

Ki végez leghamarabb?

phpBB [media]
Castle82

Hozzászólás #68889 2022.06.19. 14:16

Botond írta:Ha kocsit lopnál is tudnál kevésből sokat csinálni, csak arra kellene figyelni el ne kapjanak, vagy mehetnél zsebesnek a metróra. Egyszerűen egy szint felett fel kellene tudni fogni, hogy ami egyénileg, pillanatnyilag jónak tűnik az lehet hogy hosszabb távon a közösség végét jelenti, és ha a közösségnek reszelnek, akkor mindenkinek reszelnek.
Kínaiak elég erősen fogják a gyeplőt a hosszútávú közösségi érdekek mentén, talán nem is keveset hibázva, de az biztos, hogy az egyéni rövidtávú célra optimalizálók prüszkölnek erősen. Európában is meglesz ennek a böjtje, majd akkor is várjuk a tapsikolást.


A közösségi érdekek mentén? Pontosan milyen közösségi érdeket is sért a kripótás?:)
A bankok érdeke mentén, na az már igen... Autólopáshoz meg hasonlókhoz hasonlítani meg eleve vicc. Ezzel az erővel zárhatnánk az összes tőzsdét is. Hiába várjátok a végét, nem lesz vége okkal. Legkésöbb amint vége a háborúnak és a mesterséges világválságnak megindul szépen fel ahogy minden más is. De persze a bankok minden létező lehetőséget megragadnak hogy a fizetett kis politikusaikkal ellehetetlenítsék ahol lehet, hisz aminek igazán árt az egész az a mocskos korrupt tetves bankokrácia. Közösség...Le se szarnátok ha a bányászat és a nyersanyagválság miatt nem szöktek volna egekbe a VGA árak amik jelenleg normalizálódnak majd nyilván újra elszabadulnak. A bányászatot simán szabályozhatnák szimplán fogyasztás alapon mert szembetűnő egy adott lakhely vagy egyéb létesítmény áramzabálása ha ott meglódul a bányászat, és ezt már rég meg lehetett volna tenni világ szinten mert elég nehezen lehet kimagyarázni ha X lakás a havi mondjuk 500kw helyett hirtelen 5000kw-ot kezd fogyasztani. A boltok és nagykerek is tehettek volna ellene szimplán normal áron ugyan úgy megrendelőnként 1 kártya / virtuális sorbanállás a megrendelt termékért pont ahogy a PS5-nél is meglépték, de nem ehelyett a nagyker is felpumpálta az árat és a kiskekerek is pláne a hiénák. Ha pedig a kriptók földre környezetre gyakorolt hatását nézzük eleve kevésbé kártékony mint a bankrendszereké.
Szóval lehet itt közösségezni, számtalan lehetősége lett volna a politikusoknak boltoknak nagykereknek vagy akár a gyártóknak hogy féken tartsák az árakat miközben a bányászat megy, senki még csak le sem szarta mert mind brutálisan meg tudta növelni a bevételét a bányászatra és a nyersanyagválságra mutogatva összevissza hazudozva.
Tapsikolok tovább, és nem érdekel hogy egy háború miatti zuhanás - ami nemmellesleg mindent épp nyom mesterségesen a csodás USA és talpnyalói által egy újabb gazdasági válság felé - okán egyesek ünneplik a kriptók bukását előre iszogatva a maci bőrére.:)
Castle82

Hozzászólás #68890 2022.06.19. 14:18

DanielT írta:Nem rossz, de ruletten egy pörgetésből 6900-at csinálhattál volna, 0 kattintással! :nezze:



Jogos csak annak az esélye kicsit csekélyebb mint a jelenlegi napi 10-15% ingadozásnak le-fel az értékhatárok (gátak) közelében.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68891 2022.06.19. 14:19

Botond írta:Ha kocsit lopnál is tudnál kevésből sokat csinálni, csak arra kellene figyelni el ne kapjanak, vagy mehetnél zsebesnek a metróra. Egyszerűen egy szint felett fel kellene tudni fogni, hogy ami egyénileg, pillanatnyilag jónak tűnik az lehet hogy hosszabb távon a közösség végét jelenti, és ha a közösségnek reszelnek, akkor mindenkinek reszelnek.
Kínaiak elég erősen fogják a gyeplőt a hosszútávú közösségi érdekek mentén, talán nem is keveset hibázva, de az biztos, hogy az egyéni rövidtávú célra optimalizálók prüszkölnek erősen. Európában is meglesz ennek a böjtje, majd akkor is várjuk a tapsikolást.
Remélem a fizud rezsi+kaja feletti részét is a KÖZÖSSÉGNEK utalod!

De most komolyan... Csináljon mindenki pénzt ahogy akar és tud. Crypto-ban demokratikus úton az egyik fél elad, a másik vesz. Semmi gond nincs ezzel, kár idekeverni bármilyen ideológiát, ezzel nem okozzák a világ végét, sőt még csak kárt se. Oké, energiát vesztegetnek a bányászok, de nem hiszem, százezred százalékban kimutatható lenne összevetve bármi random energiapazarlással a világon.

Oké, mégis okoztak kárt a pécézsémereknek, hogy a Playstationről hulló retró morzsákat rohadt drága gépen tudták nyomni, de hát így jártak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68892 2022.06.19. 14:38

Castle82 írta:Míg ennek örömködtök addig én az elmúlt 6 órában csináltam magamnak egy laza ETH vásárlásból és most eladásból 3450 USD-ből 3870-et 4 darab kattintással. :taps:
Ú dejó neked! Irigyellek!
Mindenestre még van bőven perspektíva előtted. Van aki ma 5 kocka beikszelésével másfél milliárdot keresett! Sajnos nem ír ide :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #68893 2022.06.19. 14:51

DanielT írta:Van még hátra a vasárnapból, szóval itt egy egész könnyen, otthon megvalósítható KÉT CENTI vasta PS5 slim mod!

Ki végez leghamarabb?

phpBB [media]

Ahogy a vicc mondta régen: jó-jó, csak az a két nagy koffer ne kellene hozzá :D
Castle82

Hozzászólás #68894 2022.06.19. 14:54

Moby írta:Ú dejó neked! Irigyellek!
Mindenestre még van bőven perspektíva előtted. Van aki ma 5 kocka beikszelésével másfél milliárdot keresett! Sajnos nem ír ide :(


Zsörtölődjetek az ellen is, hátha akkor fog. :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68895 2022.06.19. 14:59

Castle82 írta:Zsörtölődjetek az ellen is, hátha akkor fog. :hehe:

Nem zsörtölődünk. Ünneplünk. Kifejezetten jó látni, ahogy ez a szar beleáll a földbe. A zsörtölődés az ellenkező irányú árfolymozgásnál van, illetve annak hatásainál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68896 2022.06.19. 19:25

Moby írta:Nem zsörtölődünk. Ünneplünk. Kifejezetten jó látni, ahogy ez a szar beleáll a földbe. A zsörtölődés az ellenkező irányú árfolymozgásnál van, illetve annak hatásainál.
A mélyponthoz képest már 2 ezer dollár pluszban van! Remélem mindenki kihasználta azt a 20 percet, amíg lehetett VGA-t kapni! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68897 2022.06.19. 19:34

Zóanagyvarázsló írta:Sajnos kevés játékidővel továbbra is kínlódás a ganépassz.

Hades - talán végigmegy true endingig, de sok ennyi is nekem single roguelite-ból

Curse of the Dead Gods - esélytelen, hogy így utána ezzel próbálkozzák, majd egyszer GOG-on fillérekért

FF13 (és folytatásai) - nem merem bevállalni 1-2 hónapra a nyaralós csúcsszezonban, hogy aztán kihúzzák a segem alól, mint a 7-et és a 12-t, majd Steamre egyszer, vagy esetleg, ha visszakerül

Outer Wilds - van hosszú hosszú és állítólag jó DLC, ami ganémentes, így ez is kiesik

Van ezek helyett bőven más is, de terjedelem és DLC-mentesség mentén keményen szűrni kell.

Az Ac: Odyssey-nél meg gondolkoztam volna vásárláson, 10k-ért Ultimate AC3-remasterrel, erre olvasom, hogy állítólag az utóbbinál az FPS Boost nem tesz jót, egyértelműen superior PC-n. Enélkül is megleszek. Talán az Originsbe belenézek így ganésan, ha "csak" Deluxe is (Boxon, PC-n sima).
Ez nem erre van. A szálak egyébként összeérnek. Dani felszopólistájából kipickeltem a Ruinert. Egyszer játszottam is vele, benne volt a ganépasszban. Hát már nincs. De a galaxy úgy hozza, hogy ez nekem megvan XSX-en. Mindegy, most megvettem, így tényleg megvan. De ha nem lesz jó, Dani lakol ennek minden aspektusáért, és kényletelen lesz innentől excelben vezetie a játékaimait!
Avatar
Moby

Hozzászólás #68898 2022.06.19. 19:57

Jaj, el is felejtettem. Tegnap lepörgött a Peaky Blinders utolsó évada. Na így kell lezárni egy sorozatot az utolsó évaddal úgy, hogy az ember soha többé ne kívánjon belőle egyetlen képkockát se :D Na nem mintha akár az 5. évadra is bármi szükség lett volna, de a végére csak sikerült elbontani mindent. Békr poraira, remélem elég mélyre temetik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68899 2022.06.19. 20:05

Moby írta:Ez nem erre van. A szálak egyébként összeérnek. Dani felszopólistájából kipickeltem a Ruinert. Egyszer játszottam is vele, benne volt a ganépasszban. Hát már nincs. De a galaxy úgy hozza, hogy ez nekem megvan XSX-en. Mindegy, most megvettem, így tényleg megvan. De ha nem lesz jó, Dani lakol ennek minden aspektusáért, és kényletelen lesz innentől excelben vezetie a játékaimait!
Ja, erre nem való, csak Botond mondogatja, hogy soha többé nem kell venni játékot (persze a backlog azt megoldaná, de amellett ganépassz se kéne), aztán Strange Brigade-bevásárlást is ő intézett Boxra co-ophoz. Fasza 30 fps-es cucc, de így, hogy konzolra van, így még Boxhoz is vagyok kötve vele, pedig fiókpécém van mindenhol, mocsok állapotban az is elvinné, a főgépen 120 fps-sel. De egyébként tényleg tele a ganépassz a magamfajtának sok mindennel, jó az, csak konzolproliság lenne ahhoz igazítani minden játszást a forintbaszás kedvéért. Nem vagyok Botond, hogy mindegy legyen, mivel játszom a backlogból.

A Hadest ma előkaptam, nagyon élveztem, de újrakezdeni megint hányingert keltő gondolat. A rogue szót is betiltanám, akármennyire ügyesen építkeznek rá, megőrjít. Amúgy ma tudtam csak meg, hogy a Returnal kapott co-opot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68900 2022.06.19. 20:18

Zóanagyvarázsló írta:Ja, erre nem való, csak Botond mondogatja, hogy soha többé nem kell venni játékot (persze a backlog azt megoldaná, de amellett ganépassz se kéne), aztán Strange Brigade-bevásárlást is ő intézett Boxra co-ophoz. Fasza 30 fps-es cucc, de így, hogy konzolra van, így még Boxhoz is vagyok kötve vele, pedig fiókpécém van mindenhol, mocsok állapotban az is elvinné, a főgépen 120 fps-sel. De egyébként tényleg tele a ganépassz a magamfajtának sok mindennel, jó az, csak konzolproliság lenne ahhoz igazítani minden játszást a forintbaszás kedvéért. Nem vagyok Botond, hogy mindegy legyen, mivel játszom a backlogból.

A Hadest ma előkaptam, nagyon élveztem, de újrakezdeni megint hányingert keltő gondolat. A rogue szót is betiltanám, akármennyire ügyesen építkeznek rá, megőrjít. Amúgy ma tudtam csak meg, hogy a Returnal kapott co-opot.
Jó neked, hogy ilyet is tudsz. Én pl. ezt nem tudom :D Nem mintha kurvásul kívánkoznék bele vissza. Azt tudtam, hogy jött hozzá további kontent, de az sem bírt rávenni, hogy megint feltelepítsem. Nem hagyott bennem olyan nagyon kellemes emlékeket.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68901 2022.06.19. 20:19

Ez a Jibaro elég magasan vitte a mezőnyt a 3. évadban. 3 képkocka után éreztem, hogy valami köze van a másik kedvenchez, (witness), hát, ugyanaz a faszi rendezte.
Zseniális.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68902 2022.06.19. 20:23

Greyfox írta:Ez a Jibaro elég magasan vitte a mezőnyt a 3. évadban. 3 képkocka után éreztem, hogy valami köze van a másik kedvenchez, (witness), hát, ugyanaz a faszi rendezte.
Zseniális.
Elég egyedi az biztos. Az egyetlen epizód, ami megmaradt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68903 2022.06.19. 20:46

Moby írta:Elég egyedi az biztos. Az egyetlen epizód, ami megmaradt.
Nekem rohadtul nem adta szaggatos mivoltaval egyutt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68904 2022.06.19. 21:00

Micsu írta:Nekem rohadtul nem adta szaggatos mivoltaval egyutt
Iszonyatosan idegesített. Nagyon emlékezetes volt, de valójában gyűlöltem. :zavart2:
Castle82

Hozzászólás #68905 2022.06.19. 22:00

Moby írta:Jaj, el is felejtettem. Tegnap lepörgött a Peaky Blinders utolsó évada. Na így kell lezárni egy sorozatot az utolsó évaddal úgy, hogy az ember soha többé ne kívánjon belőle egyetlen képkockát se :D Na nem mintha akár az 5. évadra is bármi szükség lett volna, de a végére csak sikerült elbontani mindent. Békr poraira, remélem elég mélyre temetik.


Baszki el is felejtettem hogy már van...Ennyire fos lett? Szerettem azt a sorozatot....
Avatar
Moby

Hozzászólás #68906 2022.06.19. 22:05

Castle82 írta:Baszki el is felejtettem hogy már van...Ennyire fos lett? Szerettem azt a sorozatot....
ANNYIRA fos nem tud lenni, de pont olyan, mint minden nagyon sikeres sorozat: nem tudják mikor kell leállni, de azt sem, hogy mivel lehetne folytatni, vagy überelni a sikeres részeket, ezért a vége már erőltetett, és csak árnyéka a csúcsévadoknak. A nagy nevek a mocsárban is sziporkáznak, de a writing már szörnyű :(

/Helen McCrory-ért meg nagyon nagy kár. Nyilván a sori is megszenvedte az elvesztését.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68907 2022.06.19. 22:14

Meg nem tudom ki figyeli ki nem, nekem most épp nincs A+ -om, szal én is letöltöm, de már adásban van a for all mankind S03. Nincsenek már hatalmas elvárásaim, de hátha vissza tud még jönni...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68908 2022.06.19. 22:14

Moby írta:Ez nem erre van. A szálak egyébként összeérnek. Dani felszopólistájából kipickeltem a Ruinert. Egyszer játszottam is vele, benne volt a ganépasszban. Hát már nincs. De a galaxy úgy hozza, hogy ez nekem megvan XSX-en. Mindegy, most megvettem, így tényleg megvan. De ha nem lesz jó, Dani lakol ennek minden aspektusáért, és kényletelen lesz innentől excelben vezetie a játékaimait!
Bazzeg... Milyen listámban találtad meg? LEGALÁBB 5x pattantam le róla, pedig megvettem PS - re is, ami mindig a siker záloga... Iszonyatosan vártam, de valahogy nem jön be a flow-ja... :( pedig papíron a formula, hogy de még képen+videón is fantasztikus. És a zene, meg a sztori körítés, szinkron, MINDEN. És mégse. ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #68909 2022.06.19. 22:18

DanielT írta:Bazzeg... Milyen listámban találtad meg? LEGALÁBB 5x pattantam le róla, pedig megvettem PS - re is, ami mindig a siker záloga... Iszonyatosan vártam, de valahogy nem jön be a flow-ja... :( pedig papíron a formula, hogy de még képen+videón is fantasztikus. És a zene, meg a sztori körítés, szinkron, MINDEN. És mégse. ;(
Egyszer olvastam valami értékelésed. Talán steamen(?).
Avatar
Moby

Hozzászólás #68910 2022.06.19. 22:19

Ja, meg továbbra is értetlenül állok azegész obi wan felszopás előtt. Szerintem ez egy kula. :shakehead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68911 2022.06.19. 22:45

Ma már 2x annyit ment fel a Bitcoin, mint amit pl lakás kiadással lehet keresni 1 Év alatt. MINDENNEK VÉGE MEGINT!!44!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68912 2022.06.19. 22:45

Moby írta:Ja, meg továbbra is értetlenül állok azegész obi wan felszopás előtt. Szerintem ez egy kula. :shakehead:
3 resz ment le az alapjan nem rossz
Nekem ma a Szranger Things 4. evad ment le, nezheto de ennek mar nincs koze nagyon ahhoz amiert az elso evad jol mukodott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68913 2022.06.19. 22:52

Micsu írta:3 resz ment le az alapjan nem rossz
Nekem ma a Szranger Things 4. evad ment le, nezheto de ennek mar nincs koze nagyon ahhoz amiert az elso evad jol mukodott.
Szerinem a mandalorianban az volt a zseniális, hogy nagyon pontosan tudta mennyire vegye komolyan magát, nagyon működtek a kikacsintások. Most meg jön megint a epikus(nak szánt) dráma ezzel a kétbites univezummal, ami tud működni is, de nem ebben a kontextusban.
ST4: Szerintem részben még mindig azért működik jól, dehát tudtuk, hogy ez lesz, mert a gyerekszínészek gyorsan felnőnek, a 80's retrót meg a szemünk előtt zsigerelték ki, illetve teszik ezt még ma is, ráadásul sokan tök jól csinálták/csinálják, nehéz beleunni. Hát már semmi nem üt akkorát nyilván, de ezt racionálisan nem is lehet elvárni. És egyet még mindig nagyon tudnak: castingolni. Még mindig zseniális karaktereket termel ki a sorozat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68914 2022.06.19. 23:02

DanielT írta:Ma már 2x annyit ment fel a Bitcoin, mint amit pl lakás kiadással lehet keresni 1 Év alatt. MINDENNEK VÉGE MEGINT!!44!
Gondolod most fog visszapattanni? Ne tegye. Még az ADA lehet, hogy érdekel egy upgrade-re, aztán úgy szopják fel megint tőlem, ahogy tetszik. Sajnos az iparágnak most messze nem ez a legnagyobb ellensége, de a vga árakra tapinthatóan nagyon komoly hatása van. Meg az ellátottsággal.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68915 2022.06.19. 23:03

Moby írta:Szerinem a mandalorianban az volt a zseniális, hogy nagyon pontosan tudta mennyire vegye komolyan magát, nagyon működtek a kikacsintások. Most meg jön megint a epikus(nak szánt) dráma ezzel a kétbites univezummal, ami tud működni is, de nem ebben a kontextusban.
ST4: Szerintem részben még mindig azért működik jól, dehát tudtuk, hogy ez lesz, mert a gyerekszínészek gyorsan felnőnek, a 80's retrót meg a szemünk előtt zsigerelték ki, illetve teszik ezt még ma is, ráadásul sokan tök jól csinálták/csinálják, nehéz beleunni. Hát már semmi nem üt akkorát nyilván, de ezt racionálisan nem is lehet elvárni. És egyet még mindig nagyon tudnak: castingolni. Még mindig zseniális karaktereket termel ki a sorozat.
Igen ezert is irtam h nezheto, nem mondanam rossznak de mar nem hozza azt amit kaptam az elsotol, nyilvan az ujdonsag varazsa ott utott.
Mandalorian lehet jobb de nekem azert mert amugy is ritkak az epizodikus tartalmak manapsag scifiben es ezt jol hozza, jo karakterekkel meg par fanservicevel. Obiwanban legalabb pl egy leila is hozza azt ami elvarhato a karaktertol akit megismertunk x eve nem ugy mint egy Picard eseteben. Verdictet majd akkor mondod ha lement a sorozat. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #68916 2022.06.20. 09:19

A Sleeping dogsban is szereplő étterem bezár. Már sose fogunk tudni ott halas akváriumokat szétlőni, ahogy a játékban! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68917 2022.06.20. 21:06

Lepörgött a King's Bounty 2. Xsx-en, bár eredetileg switchen terveztem, de végül egy elárazásos félárnak köszönhetően xboxra vettem, aztán másnapra már vissza is vonták a féláras akciót.
Nagyon vegyes érzelmek kavarognak bennem. Egyrészt az eredeti King's Bounty még annak idején C64-en, majd PC-n is a szívem csücske volt. A stratégia játékok játéka volt jó egy évtizedig az életemben. Aztán persze jöttek a heroes of might and magicek, majd jött a név megcsúfolása a rebootokkal. Amik jó játékok, de a King's Bountyhoz speciel pont semmi közük, ennyi erővel Dark Souls vagy Kyrandia név alatt is futhatnának. Aztán jött az ígérgetés, hogy na majd a King's Bounty 2 az a nagy eredeti első rész méltó folytatása, ismételt megidézése lesz modern köntösben. Hát ez pont annyira sikerült, mint az előző rebootoknál. Nulla köze van ennek az ezeréves elődhöz pont. Ezért vagyok végtelenül szomorú.

Ugyanakkor maga a játék az jó. Erős nyolc pont simán van, iszonyat szép a grafika, az egyetlen játék, ahol még a töltőképernyő is tetszik, és kicsit szomorú voltam, hogy 1-2 másodperc alatt elkapja mindig, sose jut időm eléggé megcsodálni. Ezt se gondoltam, hogy ilyesmi elő fog fordulni velem. :D
De nyilván nem a töltőképernyő a lényeg, jó a sztori, jók a karakterek, jók a harcok, jó a balance, akár 10 pont is lehetne a cucc, ha nem King's Bounty néven jön, az eredeti megcsúfolásaképpen, és ha nem húzzák túl a végét. A szokásos katarzis utáni epikus fight, ami után még két epikusabb fight jön, amik már aztán a nettó időhúzás kategória.
Szintén mínusz pont, hogy egy jól sikerült kimaxolós végigjátszás az 450 GS az ezerből, mert a mellékküldetéseknél lehet a és b opciót választani, és nyilván a kettő külön-külön acsi, meg 80-80-80 GS, hogy melyik karakterrel nyomjuk végig, szóval kapásból 3 fullos végigjátszás lenne az 1000 GS, és nincs semmi trükkös megoldás, save visszatöltés, semmi. Ennyi meg nincs a játékban. Ez pont egy ilyen 8 pontos, egyszer játszható cucc, egynek zseniális, de ennyi. Érthetetlen miért nem ganépasszos, az ilyen egylövetű remek cuccok oda kívánkoznak.

És akkor reménykedés indul ismét, hátha lesz az eredeti KB-ból egy normális felújítás!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68918 2022.06.20. 21:15

Botond írta:És akkor reménykedés indul ismét, hátha lesz az eredeti KB-ból egy normális felújítás!
Xbot vagy, Szent Szonin vótmá. Igaz, és ez a poén, Heroes of Might and Magicnek nevezve.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68919 2022.06.20. 21:17

Botond írta:Annál, hogy fizeti az ember a ganépasszt és nem játszik már csak az nagyobb úri hóbort, hogy drágább hw-re vásárol és úgy nem játszik. :gonosz1:
Ja, vettem egy FF7 Remake-et is pluszegysornak :banplz:

Ezzel a Spider-Manekre már biztos nem költök idén, UC határeset, valahol meg kell húzni a határt. Mondjuk a Tactics Ogre Reborn és az FFT Remaster jobban lázba hozna. Még a végén lesz játék PS5-re.
Castle82

Hozzászólás #68920 2022.06.20. 23:26

Ha már Star Wars meg Mandalorian, Mando kifejezetten tetszett a második évadnak sikerült ott fejlődni ahol az első évad harmatgyenge volt (például a részenkénti külön töltelék sztori külön rendezővel amitől az első évad egy iszonyat hullámvölgy volt). Vissza adta az elmúlt években kimúló SW reményt amit Ketlinkenedinek sikerült jól valagba torpedóznia...Aztán jött Bobba, az első részek laposkák voltak aztán beindult szépen és egy egész jó sorozat lett a végére. Beharangozták Obi Van-t vártam és jött látott...És elvihetnék a búbánatos francba. Megkaptam már SW fórumon hogy ha nekem ez nem tetszik nem is vagyok SW fan, de az vagyok. Csak amikor tökönlövik az eredeti alapokat idióta eseményekkel, teletolják logikátlan rendezéssel és cselekménnyel (például az egyik pillanatban X karakter még egy űrhajót is leránt a levegőből a következő pillanatban meg erre már nem futja, vagy az egyik pillanatban tüzet olt erőlökéssel meg embert tárgyakat mozgat alig 30 másodperccel késöbb erre képtelen és csak néz ki a fejéből).. Attól nem lesz valami jó hogy a régi szereplőket a régi színészekkel visszahozzák, bár az értékeléseket és ajnározásokat elnézve mára olyan 1bites lett az SW fanbázis hogy ezeknek bármit el lehet adni amiben az eredeti karakterek ottfigyelnek. Egész egyszerűen következetlen az eredetit szemenköpő baromság az egész.

Spoiler
Obi Van "lecsatlakozott" az erőről és bújkál az ifi Luke közelében hogy megvédje - hogyan miközben annyira elvágja magát az erőtől hogy egy tárgymozgatás is nehezére esik... Visszaemlékezésben Obi Anakin mestereként kardcsatát vív, Anakin dühből haragból brutálisan támad hogy a faszba nem tünt akkor fel ugye hogy ezzel a gyerekkel valami nem stimmel?:) De ott vannak Obi-Vader találkozásai, Vader mindkét alkalommal lepépelhetné mint a szart mindkét alkalommal "erő"demonstrációt tart és mindkét alkalommal úgy tud megszökni O1 hogy Vader hirtelen már nem használja ugyan úgy az erejét mint 1 perccel elötte.... Vagy ott van Reva. Az ELSŐ percben megmondtam hogy majd kiderül valami a múltjából és nem is lesz ő olyan rossz sőt átállhat, mert hát Dizni filmben feka női karakter full negatívban feltüntetve? Nem de legalább a sorozat inkább szól róla és haragjáról mintsem Obi Van-ról...Nem beszélve arról az ordító baromságról hogy otthagyja Vader és a főinkvizítor sérülten a padlón, nosza had legyen egy erőhasználó ellenségünk aki feltehetőleg Obi Vannal is szövetségre tud lépni - ne adj isten jöhetne neki külön sorozat... Az is benne van az egészben most hogy majd jön a záró rész hogy a hatalmas csattanó amivel tele akarják tömni a SW rajongók száját (és Reva ugye már tudja) és amiért majd repkednek a 10/10 értékelések az lesz hogy Vader megtudja hogy van egy fia. SImán benne van hisz ezt nem tudjuk honnan tudja a Birodalom visszavágban. Leiáról nem tud mert azt a Jedi visszatérben árulja el Luke az érzéseivel, de Luke-ról simán tudhatott csak nem találta....


El kellene engedni ezt az egész Skywalker érát a francba maximum egyéb sorozatokban ritka kitekintéssel a Jedi Visszatér utáni időkre (elfelejtve hogy volt egy új trilógia amiben meggyalázták az összes régi karaktert), vagy ha ennyire ragaszkodnak hozzá építsék fel sorozatokból egy új EP7-8-9 előzményeit - sajnos erre kb nulla esélyt látok mert azzal beismernék hogy a 7-8-9 egy nagy rakás szar volt ami főleg annak volt betudható hogy nem volt előre megírva és Ryan Johnson minden létező lehetőséget egy huszárvágással felrúgott.. Az eredeti tervek szerint állítólag amit az EP7 után gondoltak az lett volna hogy a főganaj Darth Plaguis aki "legyőzte a halált" és Palpatine mestere volt - ehelyett egy noname senki lett belöle akit a tanítványa kettévág fénykarddal mint egy idiótát... Ehelyett a saját baromságát vitte a vászonra, amiből már menthetetlenné is vált az egész trilógia.
Jó lenne ugrani egy jókorát vagy előre vagy hátra az időben. Vagy eltávolodni a Skywalker eseményektől amennyire csak lehet ahogyan a Mando és a Bobba tette.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68921 2022.06.21. 01:19

A kanonban is meg kellett mutatni h Vader mennyire eros, nem tetszett nekem se minden de az h dobozokat dobal meg folytogat mar keves lett volna ahhoz a mitoszhoz amit az evek alatt a legendaban kore epitettek, jatekok, konyvek, kepregenyek stb ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #68922 2022.06.21. 08:52

Micsu írta:A kanonban is meg kellett mutatni h Vader mennyire eros, nem tetszett nekem se minden de az h dobozokat dobal meg folytogat mar keves lett volna ahhoz a mitoszhoz amit az evek alatt a legendaban kore epitettek, jatekok, konyvek, kepregenyek stb ;)
Amikor leiát kergették az erdőben, azzal azért nagyon alámentek a barátok köztnek is. Szerintem azt ott Te sem bírtad ki röhögés nélkül :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68923 2022.06.21. 09:57

Moby írta:Amikor leiát kergették az erdőben, azzal azért nagyon alámentek a barátok köztnek is. Szerintem azt ott Te sem bírtad ki röhögés nélkül :D
Mindegyik reszben van gagyizas sajnos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68924 2022.06.21. 10:26

Micsu írta:Mindegyik reszben van gagyizas sajnos.
Na ne szórakozzunk már, hogy a fénykardos hercegnős mesében gagyizás van! Mi lesz a következő? A víz nedves az év kék a nők meg titkolóznak?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68925 2022.06.21. 10:41

DanielT írta:Na ne szórakozzunk már, hogy a fénykardos hercegnős mesében gagyizás van! Mi lesz a következő? A víz nedves az év kék a nők meg titkolóznak?
Tudod vannak fokozatok :0
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68926 2022.06.21. 17:35

Micsu írta:Tudod vannak fokozatok :0
A szarvarsz gyűlöletemben nincsenek! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68927 2022.06.21. 17:40

DanielT írta:A szarvarsz gyűlöletemben nincsenek! :idiota:
Gyűlölet az pont az erős sötét oldala :zavart1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68928 2022.06.21. 17:40

Tegnap elkezdtem a for all mandkind harmadik szériát. Hát ez is mivé lett... :(
Deviszont a The Boys S03 az keményen megbasz mindent. Woke Wok. LOL :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68929 2022.06.21. 17:41

Moby írta:Tegnap elkezdtem a for all mandkind harmadik szériát. Hát ez is mivé lett... :(
Deviszont a The Boys S03 az keményen megbasz mindent. Woke Wok. LOL :banplz:
Mivé lett, hogy hogy nem kaszáltad két rész után mint a normálisabbja? :D
A boysra lehet számítani, a better call saulal vagyok még így, nem szeretnék benne csalódni.
Viszont jön a westworld 4. éveadja, érdekel még bárkit is, talán ha már semmi nem lesz ránézek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68930 2022.06.21. 17:54

Micsu írta:Mivé lett, hogy hogy nem kaszáltad két rész után mint a normálisabbja? :D
A boysra lehet számítani, a better call saulal vagyok még így, nem szeretnék benne csalódni.
Viszont jön a westworld 4. éveadja, érdekel még bárkit is, talán ha már semmi nem lesz ránézek.
Nemtudom, nem vártam sokat, de annyi sincs benne. A boysal is az van, hogy rohadt szimpatikus a beszólogatás mindenre és mindenkire, meg ütnek a poénok, de már kissé kezd kényszeres lenni az alaptéma. Még nem értem a végére, de több ebből nem kell, inkább másban kellene folytatni a stílust. A westworldot meg az első évad után kellett volna abbahagyni, az tökéletes volt, azután már csak a fasságok túlmagyarázása folyik.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68931 2022.06.21. 22:14

Most latom a stranger thingsbol meg lesz 2 resz, azt hittem lement az evad :D
Castle82

Hozzászólás #68932 2022.06.21. 23:19

Micsu írta:A kanonban is meg kellett mutatni h Vader mennyire eros, nem tetszett nekem se minden de az h dobozokat dobal meg folytogat mar keves lett volna ahhoz a mitoszhoz amit az evek alatt a legendaban kore epitettek, jatekok, konyvek, kepregenyek stb ;)



Ezt megtehették volna a szokásos PC erőltetés nélkül Obi / Vader vonalra fókuszálva, kihagyva az összes létező baromságot amiket például a spoilerben írtam. Szuper jelenet volt amúgy mikor a bolygón Vader műsorozni kezd az erővel, csak az a baj hogy a végén ezt is elcseszik logikátlanul. Ha ennyire Vaderre akarnának fókuszálni csináljanak minisorozatot amiben baromságok nélkül keményen vadássza le részről részre a Jediket...
Az a baj hogy azok a sorozatok amik eddig reményt adtak a Star Wars élményre mind Jon Favreau nevéhez fűződnek mert a faszi látszik hogy tiszteli az univerzumot és nem megy túlzottan bele a baromságokba... Na az Obi Van látványosan nem köthető hozzá...
Talán majd Ásóka, bár hogy őszinte legyek nem nagyon hoz lázba.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68933 2022.06.21. 23:28

Castle82 írta:Ezt megtehették volna a szokásos PC erőltetés nélkül Obi / Vader vonalra fókuszálva, kihagyva az összes létező baromságot amiket például a spoilerben írtam. Szuper jelenet volt amúgy mikor a bolygón Vader műsorozni kezd az erővel, csak az a baj hogy a végén ezt is elcseszik logikátlanul. Ha ennyire Vaderre akarnának fókuszálni csináljanak minisorozatot amiben baromságok nélkül keményen vadássza le részről részre a Jediket...
Az a baj hogy azok a sorozatok amik eddig reményt adtak a Star Wars élményre mind Jon Favreau nevéhez fűződnek mert a faszi látszik hogy tiszteli az univerzumot és nem megy túlzottan bele a baromságokba... Na az Obi Van látványosan nem köthető hozzá...
Talán majd Ásóka, bár hogy őszinte legyek nem nagyon hoz lázba.
Nekem a Vaderes jelenettel az volt a fo gondom h rohadt gagyi volt a megvalositasa, de sajnos itt nagyon milog a cgi lolab, nem emlekszem h a Mandaloroannal igy lett vna.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68934 2022.06.22. 10:19

AC Egyiptomban zseniális ahogy nem szintezi velem a contentet.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68935 2022.06.22. 15:48

Zóanagyvarázsló írta:Újra letöltve a plugint már ott volt. Az npsso nekem másik böngészőben is ott volt, de néztem Edge-ből is. Viszont mindez lényegtelen, bármit csinálok, offline marad. Nem mintha sok PS4-5-ös játékom lenne.
Másik gépen meg ugyanúgy megy elsőre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68936 2022.06.22. 15:50

Zóanagyvarázsló írta:Másik gépen meg ugyanúgy megy elsőre.
Xbox béta app hibája ez is! :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68937 2022.06.22. 20:10

Micsu írta:Nekem a Vaderes jelenettel az volt a fo gondom h rohadt gagyi volt a megvalositasa, de sajnos itt nagyon milog a cgi lolab, nem emlekszem h a Mandaloroannal igy lett vna.

Azon én is felröhögtem, nagyon szarul nézett ki, mintha a mératarányok is teljesen elbaszottak lettek volna.
Spoiler
Azt még lehet azzal magyarázni, egy nagy mutatvány után lement a force-bar 0-ra, azért nem tudta közvetlenül utána megismételni a grab-et

Összességében amúgy még mindig mérföldekkel jobb az Obi Wan mint az első pár Boba rész, nameg az utolsó 6 kiadott nagyfilm.
Pl. a cyberpunkos setting a városban nekem adta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68938 2022.06.22. 21:07

Botond írta:Xbox béta app hibája ez is! :)
Ennek az az oka, hogy ez közösségi integráció, és nyilván az alkotója elhagyta. Valószínűleg azért szervezte ki ezeket a GOG, mert nem volt hozzá partner a Sony. MS felé hivatalos integráció van, az működik is hiba nélkül kapásból. Jó, ezek az előfizetések megkavarták a dolgokat, mert amihez tartozik játékidő vagy achievement, az már úgyis ottmarad a játékaid között, ha ki is klerült, de ez a kisebbik rossz, hiszen pont jó, hogy láthatod. Egyébként van Hunble-integráció is, és tök jó, hogy láthatod, mely hónapban fizettél be és mire, illetve a DRM-mentes cuccaikra is ad linket.

Most összehaonlítottam a Steammel, és jobb átlagot hozott a Galaxy. Gyorsabb lett, de inkább a Steam van messze a csúcstól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68939 2022.06.22. 21:12

Lesz gond a tápokkal, ha jön a 40-es...
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #68940 2022.06.22. 21:24

Zóanagyvarázsló írta:Ennek az az oka, hogy ez közösségi integráció, és nyilván az alkotója elhagyta. Valószínűleg azért szervezte ki ezeket a GOG, mert nem volt hozzá partner a Sony. MS felé hivatalos integráció van, az működik is hiba nélkül kapásból. Jó, ezek az előfizetések megkavarták a dolgokat, mert amihez tartozik játékidő vagy achievement, az már úgyis ottmarad a játékaid között, ha ki is klerült, de ez a kisebbik rossz, hiszen pont jó, hogy láthatod. Egyébként van Hunble-integráció is, és tök jó, hogy láthatod, mely hónapban fizettél be és mire, illetve a DRM-mentes cuccaikra is ad linket.

Most összehaonlítottam a Steammel, és jobb átlagot hozott a Galaxy. Gyorsabb lett, de inkább a Steam van messze a csúcstól.
Nyugi, holnap már lehet ez sem fog menni, ha ma éjszaka átállítják az API-t az új psplus izék miatt...ezek a nyomorult buzik senkinek nem adnak ki információt, okosotthonba sem lehet a PS5-öt bekapcsolni, mert már semmilyen módon nem lehet a rendszert scannelni, meg akik csinálták, otthagyták az egészet, mert ebből a kényszeres állandó rendszerbarbrálásból mindenkinek elege lesz hamar. Buziszoni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68941 2022.06.22. 21:27

Greyfox írta:Azon én is felröhögtem, nagyon szarul nézett ki, mintha a mératarányok is teljesen elbaszottak lettek volna.
Spoiler
Azt még lehet azzal magyarázni, egy nagy mutatvány után lement a force-bar 0-ra, azért nem tudta közvetlenül utána megismételni a grab-et

Összességében amúgy még mindig mérföldekkel jobb az Obi Wan mint az első pár Boba rész, nameg az utolsó 6 kiadott nagyfilm.
Pl. a cyberpunkos setting a városban nekem adta.
Jok a helyszinek, 2., 4. resz nagyon adta ilyen szempontbol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68942 2022.06.22. 23:13

Moby írta:Lesz gond a tápokkal, ha jön a 40-es...
[video]https://www.youtube.com/watch?v=wnRyyCsuHFQ[/vido]
28 perces videó, instant bezártam. Emiatt (is) unsuboltam, mert ekkora szófosómágus nincs még egy. Értem én, hogy alapos stb, de ez már a türelemmel visszaélés kategória.

Szal mit mond? Gondolom a lényege szokás szerint 2 mondatban összefoglalható és még tények is beleférnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68943 2022.06.22. 23:17

DanielT írta:28 perces videó, instant bezártam. Emiatt (is) unsuboltam, mert ekkora szófosómágus nincs még egy. Értem én, hogy alapos stb, de ez már a türelemmel visszaélés kategória.

Szal mit mond? Gondolom a lényege szokás szerint 2 mondatban összefoglalható és még tények is beleférnek.
Kivételesen szó szerint ugyanezt akartam írni! :D
/szerk: de a tippem, hogy mivel végtelen watt lesz a 4000 széria azért nagy titok valóban nem lehet a videóban :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #68944 2022.06.22. 23:26

DanielT írta:Szal mit mond?
Fogalmam sincs, gyűlölöm a fickót, tüdőbetegre bagózta magát, majd youtuberkedik. De gondoltam majd megnézitek, és elmondjátok! :banplz:

/A kivonatot korábban elolvastam. Nem a fogyasztással van a gond, hanem a tüskékkel, amik jellemzően nem a szintetikus teszteken jönnek elő, hanem a játékokban. A tápokat meg pont nem erre tervezik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68945 2022.06.23. 08:13

Deep, ez kurvajó, hogy mindenféle stílussal próbálkoztok, várós!
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #68946 2022.06.23. 12:33

Botond írta:Deep, ez kurvajó, hogy mindenféle stílussal próbálkoztok, várós!
[video]https://www.youtube.com/watch?v=nf2waHPH5vQ[/video
Akartál valami malackártyát olcsón régebben. 6900XT nem jóje? 360-ért tényleg vicces árban van. Ez valami TI környéke sebességben nem? Jó, nincs dlss, meg normális rtx, de te úgyis rá voltál izgulva az AMD-re :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68947 2022.06.23. 15:47

Botond írta:Deep, ez kurvajó, hogy mindenféle stílussal próbálkoztok, várós!
phpBB [media]
Darkest Dungeon modnak tunik :zavart1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68948 2022.06.23. 19:49

Moby írta:Akartál valami malackártyát olcsón régebben. 6900XT nem jóje? 360-ért tényleg vicces árban van. Ez valami TI környéke sebességben nem? Jó, nincs dlss, meg normális rtx, de te úgyis rá voltál izgulva az AMD-re :idiota:
Hátő, ez valóban kicsit overkill lenne a semmire kb a gyereknek, de ilyen 3060ti-3070 árban a 3080ti-3090 teljesítményt az tényleg vicces. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68949 2022.06.23. 20:47

Botond írta:Hátő, ez valóban kicsit overkill lenne a semmire kb a gyereknek, de ilyen 3060ti-3070 árban a 3080ti-3090 teljesítményt az tényleg vicces. :idiota:
Nem annyira oda gondoltam, Te kerestél talán Ti-t ilyen 500 alatti árban. Hát ez már 400 alatt is van. Egyébként 3070 is van már fos árban. Akár közvetlen az nvidiától FE is, foscsi árban. Ha van aki meg tudja venni. Nagyon tudnám szeretni, nagyon akartam egy FE-t, de már nem akarok semmit baszkodni ezen a gépen. Tök jó így ahogy van. Majd ha jön az Ada Lovelace.
Vagy van 6800 olcsón, vagy bármi. Minden is van, és minden egyre olcsóbban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68950 2022.06.23. 21:24

Egyik haver is most vett 3060Ti-t. Persze hiába mondtam neki, hogy a 6800XT amúgy jobb lenne, ugyanannyiért ha már úgyis 144Hz-es 1080P monitorja van (szóval a DLSS nem igazán hasznos, meg nem is játszik nagyon RT-s játékokkal). Az volt az érvelése, hogy ő márkahű. :zavart2:

Vissza: “Leáldozott.hu”