A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68741 2022.06.13. 12:42

Micsu írta:A sony mikor lesz? Nagyon erdekel melyik tps sandboxnak jelentik be a folytatasat :idiota:
A héten remasterelték már valamelyik last of us-t? Ha nem, akkor azt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68742 2022.06.13. 12:45

DanielT írta:A héten remasterelték már valamelyik last of us-t? Ha nem, akkor azt.
Demon souls remake jön most!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68743 2022.06.13. 13:04

DanielT írta:A héten remasterelték már valamelyik last of us-t? Ha nem, akkor azt.
Hat valami noti ip johetne legalabb ha mas nem is
Avatar
Botond

Hozzászólás #68744 2022.06.13. 16:18

phpBB [media]

Övéliböl nó! Már ahol, de nálunk is hamarosan!
Tudnak újat mutatni, minden antik szart egy előfizetéses rendszerbe!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68745 2022.06.13. 17:21

Dt kedveskefnek neked is egy tlou2 multi spinoffal :taps: :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68746 2022.06.13. 19:11

Moby írta:Ebben mi olyat látsz, amiről nem tudtál nem egy órával ezelőtt, de egy évvel ezelőtt sem, viszont érdekel, hogy most már tudod, hogy ott van? Mert nekem egy ilyen van: a The Last Case of Benedict Fox. És pontosan ennyi értelmes dologról szól nekem ez az igenszar show. Groundedet mutogatni bazdmeg....atyaúristen :wilting: Jó nagy szarban lehet szegény Phil :(
Kérdésedre válaszolva amúgy ezt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68747 2022.06.13. 19:26

Botond írta:Kérdésedre válaszolva amúgy ezt.
humankindnal remelem jobban sikerul
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68748 2022.06.13. 23:31

Peaky Blinders 6. evad
Uccso befejezo evad volt, elso meg az utolso reszen kivul nem sok ertekelheto volt benne, magasan a leggyengebb evad de a sorozat osszessegeben jo.

Picard 2. evad
Talan az elozo evadnal jobb , megint visszahoztak karaktereket amiknek kozuk sincs a regi onmagukhoz, nem tetszett a story se, lesz 3. evad is de minek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68749 2022.06.14. 06:34

Resi 7, 2 és 3 Currentgen patch!
-PlayStation 4 owners get access to the PS5 versions for free (separate downloads than the PS4 versions)
-Players who have RE7 through PlayStation Plus do not appear to get the PS5 version for free
-Xbox One owners get access to the Series X|S versions for free (via Smart Delivery)
-Steam versions are being updated (for free) to include the new features
-Minimum system requirements have been updated to require more powerful hardware (minimum specs are the same across all three games)
-Raytracing support, 4K support (presumably not for Series S), "high framerate" support, and 3D audio support
-Save data carries over from the original versions
-PS5 versions include DualSense features per the PS Blog

Mondjuk a 3D audiót eleve tudta mind a 3, megjelenéskor. :fejvakaras:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68750 2022.06.14. 10:40

Boldog Edios napot mindenkinek!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68751 2022.06.14. 14:41

Csak nekem uj h pl a starfield is csak boxra meg winre jon, nem arrol volt szo h jonnek psre is a bethesdas cimek attol meg h megvette oket az ms?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68752 2022.06.14. 15:09

Micsu írta:Csak nekem uj h pl a starfield is csak boxra meg winre jon, nem arrol volt szo h jonnek psre is a bethesdas cimek attol meg h megvette oket az ms?
Nem volt ilyenről szó. Tavaly megmondták, hogy a starfield nem jön PS-re.

/szerk: E!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68753 2022.06.14. 15:35

Moby írta:Nem volt ilyenről szó. Tavaly megmondták, hogy a starfield nem jön PS-re.

/szerk: E!
Eddig jott mindenuk nem? Akk kb az actis cimeknel is erre lehet majd szamitani?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68754 2022.06.14. 15:38

Pokoli gagyi ez az Assassins Origins mindenben ami nem a grafika és a környezet. De az meg annyira jó, hogy elviselem a többit.

Kár, hogy nem ez kapott esélyt először hanem az Odyssey ami ennek a másolata 3x ennyi fillerrel és számomra kevésbé vonzó helyszínen. Eszméletlen egyébként, hogy a saját formulájukat milyen szinten copy-pastelik, amikor végre valamit kitalalnak ami "működik". Boss térkép stb.

Az Ai egyszerűen szánalmas és nem létezik, olyan bugokba futok bele amik day1 is kínosak lettek volna nem pedig évek után, pecseket követően.

De ez a rohadás Egyiptom... Na ezt imádom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68755 2022.06.14. 17:30

Micsu írta:Eddig jott mindenuk nem? Akk kb az actis cimeknel is erre lehet majd szamitani?
Biztosan, de az a felvásárlás jövő év közepén zárul le, ha egyáltalán le tud majd zárulni. Az MS sietteti, az FTC kotilik rajta, a részvényesek jóváhagyták, de az nvidia-arm akvizíciót is az FTC kaszálta el végül. Az MS összevissza hadovál egyelőre az acti játékok exkluzivitásával kapcsolatban. Ebben a fázisban nyilván próbálják a jófiút játszani, de közben meg a bethesda felvásárlás következményei azért világosak már most is. Egy trösztellenes vizsgálat közepette nem lehet olyanokat mondani, hogy vérig fogunk szopatni mindenkit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68756 2022.06.14. 18:07

Moby írta:Biztosan, de az a felvásárlás jövő év közepén zárul le, ha egyáltalán le tud majd zárulni. Az MS sietteti, az FTC kotilik rajta, a részvényesek jóváhagyták, de az nvidia-arm akvizíciót is az FTC kaszálta el végül. Az MS összevissza hadovál egyelőre az acti játékok exkluzivitásával kapcsolatban. Ebben a fázisban nyilván próbálják a jófiút játszani, de közben meg a bethesda felvásárlás következményei azért világosak már most is. Egy trösztellenes vizsgálat közepette nem lehet olyanokat mondani, hogy vérig fogunk szopatni mindenkit.
Milyen jo is lesz nekunk gamereknek, foleg ha veletlenul az eat meg a take2 is megveszik, nembaj egyre kozelebb a kliens mentesseg fele :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68757 2022.06.14. 18:26

Micsu írta:Milyen jo is lesz nekunk gamereknek, foleg ha veletlenul az eat meg a take2 is megveszik, nembaj egyre kozelebb a kliens mentesseg fele :idiota:
Ez a kliens-előfizetés-cunami ez egy agyrák. Ma eszembe jutott, hogy valamikor le kén emár tolnom a ME: Cata-t. Gondoltam megveszem. Megvettem. Teszem fel az origins, me nem volt fent (minek?) erre fogta, és összekapcsolta az ms fiókommal, amit most vertem tele megint 3 évre ganépasszal. És a ganépassz nem csak boxon tartalmaz ea előfizetést, hanem pécén is (erről én lófaszt se tudtam), így van ea playem pécén is, amiben van ME: Cata is, amit tökéletesen felesleges volt így megvenni :D Átláthatatlan az egész. Azt sem tudom mire mi van meg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68758 2022.06.14. 18:41

Moby írta:Ez a kliens-előfizetés-cunami ez egy agyrák. Ma eszembe jutott, hogy valamikor le kén emár tolnom a ME: Cata-t. Gondoltam megveszem. Megvettem. Teszem fel az origins, me nem volt fent (minek?) erre fogta, és összekapcsolta az ms fiókommal, amit most vertem tele megint 3 évre ganépasszal. És a ganépassz nem csak boxon tartalmaz ea előfizetést, hanem pécén is (erről én lófaszt se tudtam), így van ea playem pécén is, amiben van ME: Cata is, amit tökéletesen felesleges volt így megvenni :D Átláthatatlan az egész. Azt sem tudom mire mi van meg.
Azért ez kb lépten nyomon le van írva, hogy van pc-re ganépassz, xboxra ganépassz, az ultimate meg attól ultimate, hogy benne van mindkettő, meg még egy csomó minden. :D Nagyon erősen kellett dolgozni, hogy ez az infó el tudjon menni melletted! Nem lehetett könnyű meló, riszpekta! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68759 2022.06.14. 18:45

Lepörgött a Greedfall. Xsx-en az xsx-esre patchelt verzió. Nem nagy kultúrája van a hasonló játékoknak a topikba, de ez közel tökéletes cucc.
Végig jó, izgis, fordulatos sztori, kellő mennyiségű térkép, küldi, mellékküldi, jól eltalált skillek, élvezetes harcok, amibe csak minimálisan rondít bele a szokásos végére szuperhősre tápoltuk magunkat feeling.
Összességében két bajom volt vele, az egyik, hogy nem közös felhőmentéses a pc verzióval, szóval nem tudtam pc-n folytatni, amit xboxon elkezdtem, ez még nem magától értetődő feature, de jó pár játéknál van, megszoktam, igénylem. A másik meg a kameramozgatás. Túl gyors, le kellett venni minimumra, xsx patch előtt ezt sose jegyezte meg, aztán xsx patch után mégis.
Összességében a legjobb risen koppintás, amit láttam, sok szempontból még túl is szárnyalja a gothic/risen játékokat. A kameramozgatásos malőrök miatt csak 9 fölé pertíz. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68760 2022.06.14. 18:50

Botond írta:Lepörgött a Greedfall. Xsx-en az xsx-esre patchelt verzió. Nem nagy kultúrája van a hasonló játékoknak a topikba, de ez közel tökéletes cucc.
Végig jó, izgis, fordulatos sztori, kellő mennyiségű térkép, küldi, mellékküldi, jól eltalált skillek, élvezetes harcok, amibe csak minimálisan rondít bele a szokásos végére szuperhősre tápoltuk magunkat feeling.
Összességében két bajom volt vele, az egyik, hogy nem közös felhőmentéses a pc verzióval, szóval nem tudtam pc-n folytatni, amit xboxon elkezdtem, ez még nem magától értetődő feature, de jó pár játéknál van, megszoktam, igénylem. A másik meg a kameramozgatás. Túl gyors, le kellett venni minimumra, xsx patch előtt ezt sose jegyezte meg, aztán xsx patch után mégis.
Összességében a legjobb risen koppintás, amit láttam, sok szempontból még túl is szárnyalja a gothic/risen játékokat. A kameramozgatásos malőrök miatt csak 9 fölé pertíz. :eljen:
Elkdeztem kb végtelenszer, de 1 óra után unalombafulladt nálam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68761 2022.06.14. 18:53

Moby írta:Elkdeztem kb végtelenszer, de 1 óra után unalombafulladt nálam.
Csak azért mert lehet jobbra-balra gurulni, majd ütni egyet, majd megint gurulni, attól még nem lesz soulslike játék. :D Ez egy sima gothic/risen továbbgondolás, és azért az előre borítékolható, hogy pont annyira lesz a zsánered, mint bármelyik gothic vagy risen rész. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #68762 2022.06.14. 18:55

DanielT írta:Pokoli gagyi ez az Assassins Origins mindenben ami nem a grafika és a környezet. De az meg annyira jó, hogy elviselem a többit.

Kár, hogy nem ez kapott esélyt először hanem az Odyssey ami ennek a másolata 3x ennyi fillerrel és számomra kevésbé vonzó helyszínen. Eszméletlen egyébként, hogy a saját formulájukat milyen szinten copy-pastelik, amikor végre valamit kitalalnak ami "működik". Boss térkép stb.

Az Ai egyszerűen szánalmas és nem létezik, olyan bugokba futok bele amik day1 is kínosak lettek volna nem pedig évek után, pecseket követően.

De ez a rohadás Egyiptom... Na ezt imádom.
Ubi alkalmazottak a 15. évforduló alkalmából pont most játszottak egyiptomost neked egy órát élőben a youtubeon.
De már vége, most kezdődik az MS afterparty.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68763 2022.06.14. 19:07

Botond írta:Csak azért mert lehet jobbra-balra gurulni, majd ütni egyet, majd megint gurulni, attól még nem lesz soulslike játék. :D Ez egy sima gothic/risen továbbgondolás, és azért az előre borítékolható, hogy pont annyira lesz a zsánered, mint bármelyik gothic vagy risen rész. :D
Gondoltam teszek vele egy utolsó kísárletet, ha már 2 nap múlva úgyis kikerül, ezúttal windowson. Nem indul el. Rákattintok, és nem történik semmi. Azthiszem nekünk egyszerűen nincs párhuzamos sorsunk :DDD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68764 2022.06.14. 20:26

Botond írta:Azért ez kb lépten nyomon le van írva, hogy van pc-re ganépassz, xboxra ganépassz, az ultimate meg attól ultimate, hogy benne van mindkettő, meg még egy csomó minden. :D Nagyon erősen kellett dolgozni, hogy ez az infó el tudjon menni melletted! Nem lehetett könnyű meló, riszpekta! :banplz:
Nah ez pedig nem én voltam, látod már mindenki hülye :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68765 2022.06.14. 21:08

Micsu írta:Nah ez pedig nem én voltam, látod már mindenki hülye :banplz:
Mentségemre szóljon, hogy kb azóta nincs pc-m, amióta van gamepass :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68766 2022.06.14. 21:55

Botond írta:Ubi alkalmazottak a 15. évforduló alkalmából pont most játszottak egyiptomost neked egy órát élőben a youtubeon.
De már vége, most kezdődik az MS afterparty.
Játszottam én magamnak is több mint egy órát ma is élőben! Ez a frémpecs nagyon sokat segített az élvezeti értéken, egyetlen egyszer röccent be, de ott meg a VRR kisimította. HAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHA. LOL. Persze. :falbav:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68767 2022.06.15. 12:54

Moby írta:Ez a kliens-előfizetés-cunami ez egy agyrák. Ma eszembe jutott, hogy valamikor le kén emár tolnom a ME: Cata-t. Gondoltam megveszem. Megvettem. Teszem fel az origins, me nem volt fent (minek?) erre fogta, és összekapcsolta az ms fiókommal, amit most vertem tele megint 3 évre ganépasszal. És a ganépassz nem csak boxon tartalmaz ea előfizetést, hanem pécén is (erről én lófaszt se tudtam), így van ea playem pécén is, amiben van ME: Cata is, amit tökéletesen felesleges volt így megvenni :D Átláthatatlan az egész. Azt sem tudom mire mi van meg.
De miért hitted azt, hogy PC-re nincs benne az EA Play?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68768 2022.06.15. 12:56

Moby írta:Biztosan, de az a felvásárlás jövő év közepén zárul le, ha egyáltalán le tud majd zárulni. Az MS sietteti, az FTC kotilik rajta, a részvényesek jóváhagyták, de az nvidia-arm akvizíciót is az FTC kaszálta el végül. Az MS összevissza hadovál egyelőre az acti játékok exkluzivitásával kapcsolatban. Ebben a fázisban nyilván próbálják a jófiút játszani, de közben meg a bethesda felvásárlás következményei azért világosak már most is. Egy trösztellenes vizsgálat közepette nem lehet olyanokat mondani, hogy vérig fogunk szopatni mindenkit.
Eközben meg a svéd Embracer és a kínai Tencent senkitől nem akadályoztatva hízik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68769 2022.06.15. 13:14



Day1 ganépassz. Arty?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68770 2022.06.15. 13:21

Zóanagyvarázsló írta:De miért hitted azt, hogy PC-re nincs benne az EA Play?
Nem hittem azt, egyszerűen össze sem kapcsoltam őket. Semmiféle olyan gondolatom nem volt, amiben pc, a ganépassz, és az eaplay együtt szerepelt volna :) Nem használtam pécén egyáltalán a ganépasszt, mert pécét sem használtam az elmúlt években játékra, noha eddig is volt. Egy kósza emlékem van még az FH3(?)-as időkből ilyenről talán, de már ebben sem vagyok biztos. Gyak amikor a hosszú gamepass előfizetésem meg lett, már nem játszottam pc-n rég.

/most sem gondolom, hogy olyan fontos platform marad, csak a szarba hagyott régi címeket tologatom rajta (144Hz mellett mondjuk minden szarba van hagyva), új játéknak ezen nem nagyon látom értelmét. Azoknál maximum menekülőútnak jó, ha valahol beüt a 30(22)fps-es átok. Lásd még Starfield :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #68771 2022.06.15. 13:36

Moby írta:most sem gondolom, hogy olyan fontos platform marad, csak a szarba hagyott régi címeket tologatom rajta (144Hz mellett mondjuk minden szarba van hagyva), új játéknak ezen nem nagyon látom értelmét. Azoknál maximum menekülőútnak jó, ha valahol beüt a 30(22)fps-es átok. Lásd még Starfield :D
Vagy amik nincsenek konzolra, csak te olyanokat nem játszol, csak Zó meg én.
Én meg ősszel rakhatom össze a második pc-t a kölyöknek, mert a fél osztály pc-n multizik, másik fele meg xboxon, és még egy laptop is kelleni fog a lányomnak, sims4ezni. :ticking:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68772 2022.06.15. 13:37

A VGA-t végül az itteni vélermények ellenére lecseréltem. Az ASUS 3060-ból lett egy ASUS 3060 :D A 6700-ról lemondtam, mert fícsörökben elég nagy az amd lemaradása sajnos, és a kártyákat is szidják még az amd tulajdonodos is (elég beszédes, hogy amd topikban beszéltek le a 6700xt-ről), jól látszik, hogy mennyire kiestem évekre, akkoriban még ekkora klülönbség nem volt a kettő között. Viszont a csoffadt kis kétventis izét lecseréltem egy TUF-ra, ami természetesen nem fért be a házba, akkora lóbaszó állat :D Na ennyi, ki is építkeztem magam pécével a következő pár évre. Majd egyszer lecserélem ezt is, ha kb ugyanennyi wattokból kijön ugyanennek legalább az 150%-a, mert elég vicces, hogy egy ilyen entrylevel szar annyit is fűt, mint egy radiátor, és két kilónyi borda, meg ventierdő kell hozzá, ha nem akarom, hogy visítson, mint a hízó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68773 2022.06.15. 13:43

Majdnem 3070 lett belőle, mert tele van a piac ilyen lehetetlenül olcsó bányászkártyával (elnézve a kriptoárakat lassan az utcán fogják felsepereni a kriptókat ezekkel a kárytákkal együtt), de olyan moslék állapotban vannak ezek a rom bányászkártyák, hogy ezt senkinek nem ajánlom, még a gondolatát sem, hogy megnézze őket. Kerülni kell most a használt vga-kat messzire.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68774 2022.06.15. 13:46

Ez a visít, mint a hízó szerintem a 30 alatti korosztálynak nincs már meg, szerintem az a korosztály ahol már mindenki nulla darab disznóvágáson volt. Én se voltam már vagy 25-30 éve egyen se.
Előtte persze lement nem kevés, évente 2-3.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #68775 2022.06.15. 13:55

Úgy látom, hogy mostanában volt valami nem hivatalos E3 szerűség. Beraknám youtube megnézendők közé, ha vannak konfok. Tudjátok a linkeket? (Nem vagyok képben mostanában gamingben.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68776 2022.06.15. 13:58

Moby írta:A VGA-t végül az itteni vélermények ellenére lecseréltem. Az ASUS 3060-ból lett egy ASUS 3060 :D A 6700-ról lemondtam, mert fícsörökben elég nagy az amd lemaradása sajnos, és a kártyákat is szidják még az amd tulajdonodos is (elég beszédes, hogy amd topikban beszéltek le a 6700xt-ről), jól látszik, hogy mennyire kiestem évekre, akkoriban még ekkora klülönbség nem volt a kettő között. Viszont a csoffadt kis kétventis izét lecseréltem egy TUF-ra, ami természetesen nem fért be a házba, akkora lóbaszó állat :D Na ennyi, ki is építkeztem magam pécével a következő pár évre. Majd egyszer lecserélem ezt is, ha kb ugyanennyi wattokból kijön ugyanennek legalább az 150%-a, mert elég vicces, hogy egy ilyen entrylevel szar annyit is fűt, mint egy radiátor, és két kilónyi borda, meg ventierdő kell hozzá, ha nem akarom, hogy visítson, mint a hízó.
Latod faternek ezert van Tuf haz abba minden belefer :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68777 2022.06.15. 14:27

aabyssx írta:Úgy látom, hogy mostanában volt valami nem hivatalos E3 szerűség. Beraknám youtube megnézendők közé, ha vannak konfok. Tudjátok a linkeket? (Nem vagyok képben mostanában gamingben.)
Link
Avatar
Botond

Hozzászólás #68778 2022.06.15. 14:29

aabyssx írta:Úgy látom, hogy mostanában volt valami nem hivatalos E3 szerűség. Beraknám youtube megnézendők közé, ha vannak konfok. Tudjátok a linkeket? (Nem vagyok képben mostanában gamingben.)
Youtube linkjeim sajnos nincsenek, de oriic haversrác volt olyan kedves és PH-n egy cikkbe összeszedte a neveket és időpontokat, ezekre rákeresve a YouTubeon szerintem mindet meg fogod találni.
A cikk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68779 2022.06.15. 15:01

Moby írta:Majdnem 3070 lett belőle, mert tele van a piac ilyen lehetetlenül olcsó bányászkártyával (elnézve a kriptoárakat lassan az utcán fogják felsepereni a kriptókat ezekkel a kárytákkal együtt), de olyan moslék állapotban vannak ezek a rom bányászkártyák, hogy ezt senkinek nem ajánlom, még a gondolatát sem, hogy megnézze őket. Kerülni kell most a használt vga-kat messzire.
Hogyan látod, hogy moslékosbányász kulakártya? :merges2: Bitcoin szaga van?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68780 2022.06.15. 15:09

DanielT írta:Hogyan látod, hogy moslékosbányász kulakártya? :merges2: Bitcoin szaga van?
Ki volt mindnek a ventije, mint a kurvaélet. Az egyikből a kezembe maradt az egyik, miután fejrefordítottam LOL. Aszondja a mókus, biztos az volt középen :D A szívem szakad meg ezektől...ráadásul volt egy founders is, amiért akár embert is áldoznék (bányászból többet is), és szerencsétlenek ebbe az agyrákba kellett beledögöljenek :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68781 2022.06.15. 15:12

Micsu írta:Link
Fura egy lista ez, ettől azért sokkal többet láttunk eddig, meg sajnálok minden epic gyűlölőt, de ezért a witchfire-ért én még pénzt is fogok nekik adni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68782 2022.06.15. 17:27

Micsu írta:Link
Ti még vágtok disznót? Nálunk már mindenki csak szárnyasokat tart, mi is, azokkal kevesebb a gond. Disznó kiment a divatból.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68783 2022.06.15. 18:30

Botond írta:Ti még vágtok disznót? Nálunk már mindenki csak szárnyasokat tart, mi is, azokkal kevesebb a gond. Disznó kiment a divatból.
2-3 evente
Avatar
Botond

Hozzászólás #68784 2022.06.15. 18:48

Micsu írta:2-3 evente
Mondjuk apu vadászik, két-három fagyasztószekrény púposra van pakolva vadhússal mindig, értelmetlen is lenne a disznóval szarozni.
De akkor gondolom ti is vágás előtt veszitek, nem nevelitek, ha csak 2-3 évente, ugye?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68785 2022.06.15. 19:09

Botond írta:Mondjuk apu vadászik, két-három fagyasztószekrény púposra van pakolva vadhússal mindig, értelmetlen is lenne a disznóval szarozni.
De akkor gondolom ti is vágás előtt veszitek, nem nevelitek, ha csak 2-3 évente, ugye?
Nem, mi neveljük most pont van is, saját terményből előállított premixet eszik (búza, napraforgó, kukorica, csillagfürt), báttyám állítja össze, és az alkalmazottak etetik, majd december elején családdal meg alkalmazottakkal közösen lesz levágva.
Ilyenkor készül olyan sonka, kolbász etc amit nagyon nehéz ám venni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68786 2022.06.15. 19:41

phpBB [media]

Hű, előbb a diabló, aztán most már ez is?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68787 2022.06.15. 22:06

Deliver us to the moon
Unreal engines séta szimulátor, elég középszerű, van benne néhány jó rész főleg az űrben de jobb lett volna ha végig fps és nem akar tps lenni.
Story hoz egy közepes szintet, gameplay a végén van egy kis logikai, kihagyható.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68788 2022.06.15. 22:07

Zóanagyvarázsló írta:

Day1 ganépassz. Arty?
Jópofa ment is whislistre
Castle82

Hozzászólás #68789 2022.06.15. 22:32

Moby írta:Ki volt mindnek a ventije, mint a kurvaélet. Az egyikből a kezembe maradt az egyik, miután fejrefordítottam LOL. Aszondja a mókus, biztos az volt középen :D A szívem szakad meg ezektől...ráadásul volt egy founders is, amiért akár embert is áldoznék (bányászból többet is), és szerencsétlenek ebbe az agyrákba kellett beledögöljenek :rinya:



Na igen sajnos sok hobbibányásznak kifújt abban a szint hogy ventik fel 100% és hány MH/s....
Közben minimal idő és némi pénzmag ráfordítással kivédhető lett volna ez az egész és a gyári ventiknek egy max 50-60% vagy még annyi se kellett volna miközben a kártya nincs szétgyilkolva és harmadannyi terhelést és megpróbáltatást se lát a kártya mint gaming közben.. Pláne mikor rábasznak egy azaz egy darab ventit hátra mondván ez volt a tipp, gyári ventik fel 80-100% és csak azt nézi a paraszt hogy 100 fokig (memjunct) mit bír hisz 106-ig nem droppol, lefossa az effeciency-t is csak dőljön a zsé...
Az egészet megoldotta volna 2-3 rendes komolyabb venti, egy adag minőségi gap pad, egy voltage curve és voálá máris kox MHS/s-el byánászott volna a paraszt mint elötte csak a memjunct alig éri a 80 fokot, a vga ventilátorai 50-60%, az effeciency meg az egekben miközben a kártya jó ha feleannyit benyel fogyasztásban mint gaming alatt és jobb állapotban marad a cucc mint egy átlag gamer mellett...
Avatar
Moby

Hozzászólás #68790 2022.06.15. 23:11

Castle82 írta:Na igen sajnos sok hobbibányásznak kifújt abban a szint hogy ventik fel 100% és hány MH/s....
Közben minimal idő és némi pénzmag ráfordítással kivédhető lett volna ez az egész és a gyári ventiknek egy max 50-60% vagy még annyi se kellett volna miközben a kártya nincs szétgyilkolva és harmadannyi terhelést és megpróbáltatást se lát a kártya mint gaming közben.. Pláne mikor rábasznak egy azaz egy darab ventit hátra mondván ez volt a tipp, gyári ventik fel 80-100% és csak azt nézi a paraszt hogy 100 fokig (memjunct) mit bír hisz 106-ig nem droppol, lefossa az effeciency-t is csak dőljön a zsé...
Az egészet megoldotta volna 2-3 rendes komolyabb venti, egy adag minőségi gap pad, egy voltage curve és voálá máris kox MHS/s-el byánászott volna a paraszt mint elötte csak a memjunct alig éri a 80 fokot, a vga ventilátorai 50-60%, az effeciency meg az egekben miközben a kártya jó ha feleannyit benyel fogyasztásban mint gaming alatt és jobb állapotban marad a cucc mint egy átlag gamer mellett...
Amennyi vga dobozt láttam ott, nekem nagyon nem hobbibányászatnak tűnt. 3080 dobozból láttam vagy 3 nagykerre valót, és bár nem kérdeztem meg van-e bennük vga, de nekem nem úgy tűnt, hogy papírgyűjtésre halmoztak fel egy szobányi dobozt :D Ezek nem úgy növelték a hashrate-et, hogy kioptimalizálták a dolgokat, meg egyesével a vga-kat, hanem vettek mégtöbbet és többet. És aki megtehette, az ezt tette. És ez a nagyon halom foslé most rászakadt a használtpiacra, ami sem lenyelni sem kiköpni nem tudja most. A zsír új asus 3060-am hirdetését 970-en nézték meg, mire valaki megvette, húgy áron. soha ilyen számokat nem láttam, bármit eladok 20 megtekintésből. VGA-t azt most nem. De meg is értem. Ez a sok roncs szar szétbaszta a használtárakat, és bár az árazásnál senki nem érdekel, hogy valami 1 hetes, és nincs benne 2 óra sem, egy kalapalá veszi a feleáras széthajtott szarral, amit viszont szintén nem vesz meg, mer egy rakás fos. És jól teszi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68791 2022.06.15. 23:48

Moby írta:Majdnem 3070 lett belőle, mert tele van a piac ilyen lehetetlenül olcsó bányászkártyával (elnézve a kriptoárakat lassan az utcán fogják felsepereni a kriptókat ezekkel a kárytákkal együtt), de olyan moslék állapotban vannak ezek a rom bányászkártyák, hogy ezt senkinek nem ajánlom, még a gondolatát sem, hogy megnézze őket. Kerülni kell most a használt vga-kat messzire.
Most nézem mi a tök ez a 3060 és az látom, hogy erőben egy 1080Ti, vagy inkább alatta plusz az RTX... És ez 220k körül mozog árban. Hát nem vagyok lenyűgözve... :nemtudom: Ennek 170-ért kéne mennie MAX. Szal' a cryyptokaka egy dolog, de a csipek még mindig nem gyünnek úgy látom.
Castle82

Hozzászólás #68792 2022.06.16. 00:45

Moby írta:Amennyi vga dobozt láttam ott, nekem nagyon nem hobbibányászatnak tűnt. 3080 dobozból láttam vagy 3 nagykerre valót, és bár nem kérdeztem meg van-e bennük vga, de nekem nem úgy tűnt, hogy papírgyűjtésre halmoztak fel egy szobányi dobozt :D Ezek nem úgy növelték a hashrate-et, hogy kioptimalizálták a dolgokat, meg egyesével a vga-kat, hanem vettek mégtöbbet és többet. És aki megtehette, az ezt tette. És ez a nagyon halom foslé most rászakadt a használtpiacra, ami sem lenyelni sem kiköpni nem tudja most. A zsír új asus 3060-am hirdetését 970-en nézték meg, mire valaki megvette, húgy áron. soha ilyen számokat nem láttam, bármit eladok 20 megtekintésből. VGA-t azt most nem. De meg is értem. Ez a sok roncs szar szétbaszta a használtárakat, és bár az árazásnál senki nem érdekel, hogy valami 1 hetes, és nincs benne 2 óra sem, egy kalapalá veszi a feleáras széthajtott szarral, amit viszont szintén nem vesz meg, mer egy rakás fos. És jól teszi.



Akkor csak szimplán geciigénytelen volt aki csak megragadta a lehetőséget hogy profitáljon. Na az ilyeneknek remélem jó sok ethereuma volt tartalékban és panic sale-t nyomott a napokban. :vigyor3:
Amúgy akinek van rá szüksége most szálljon be némi pénzmaggal bárhol mert ez hamarosan durván megindul felfelé amint rámennek a bálnák az "olcsó" kriptóra. Talált pénz. Némi pénzmagot lazán megér csak úgy álljon benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68793 2022.06.16. 00:48

Castle82 írta:Talált pénz. Némi pénzmagot lazán megér csak úgy álljon benne.
Csak úgy álljon benne, mint akinek 3 hónapja állt benne és most a fele áll benne? Vállalsz valami garanciát? Mert én szeretnék pénzt keresni! :nezze:

Ajánlatom: Tökegaranciát adsz én pedig a haszon 20%-át! Na? NA? :phone:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68794 2022.06.16. 03:10

Ha már éreztétek magatok megalázva....feliratkoztam a főni szülinapi bulijára, ami azt jelentette, hogy félórával tovább dolgozhattam akkora stressz mellett, ha nem felejtem fent a kulcsom ahogy kirúgtam az ajtót, soha vissza nem nézek, de legalább fizetett 2 sört a főni utána. :bohoc:
Ami kb. ki is jön abból az 5 euróból amit nem is tudom mi a faszra fizettem be a közös ajándékra.
TLDR; Cégeges bulika ha opcionális akkor a nem a default válasz. Legyen ez itt rögzítve az utókornak. BTW 8-ra megyek vissza reggel. :bdead:
Ui.: a szabolcsi házi pálesztől (az igényesebb, nem a gumicsizmából főzött) a sorkatona horvát millenialok is krágognak. A német tinédzserek pedig azt hitték az életükre török. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68795 2022.06.16. 07:04

Castle82 írta:Akkor csak szimplán geciigénytelen volt aki csak megragadta a lehetőséget hogy profitáljon. Na az ilyeneknek remélem jó sok ethereuma volt tartalékban és panic sale-t nyomott a napokban. :vigyor3:
Amúgy akinek van rá szüksége most szálljon be némi pénzmaggal bárhol mert ez hamarosan durván megindul felfelé amint rámennek a bálnák az "olcsó" kriptóra. Talált pénz. Némi pénzmagot lazán megér csak úgy álljon benne.
Tudod hogyan veszíti el egy részvény ez értéke 90%át? Zuhan 80%ot, és amikor mindenki azt hiszi ez az alja, akkor még feleződik. :)
Bitcoinra is igaz lehet. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68796 2022.06.16. 08:59

benőmenő írta:Ha már éreztétek magatok megalázva....feliratkoztam a főni szülinapi bulijára, ami azt jelentette, hogy félórával tovább dolgozhattam akkora stressz mellett, ha nem felejtem fent a kulcsom ahogy kirúgtam az ajtót, soha vissza nem nézek, de legalább fizetett 2 sört a főni utána. :bohoc:
Ami kb. ki is jön abból az 5 euróból amit nem is tudom mi a faszra fizettem be a közös ajándékra.
TLDR; Cégeges bulika ha opcionális akkor a nem a default válasz. Legyen ez itt rögzítve az utókornak. BTW 8-ra megyek vissza reggel. :bdead:
Ui.: a szabolcsi házi pálesztől (az igényesebb, nem a gumicsizmából főzött) a sorkatona horvát millenialok is krágognak. A német tinédzserek pedig azt hitték az életükre török. :idiota:
LIKE AND SUBSRCIBE a főni szülinapi bulira? Benyomtad a notification bell-t is so don't miss out on the következő? És itt leaveled a commentet and let us know? :banplz:

Plusz az milyen rohadt advanced dolog már, hogy nem is kell figyelnie ki jött el a bulijára, hisz te írod fel magad.. Loál, mi a lista neve? "ne én legyek legközelebb kirúgva?"
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68797 2022.06.16. 09:34

Castle82 írta:Na igen sajnos sok hobbibányásznak kifújt abban a szint hogy ventik fel 100% és hány MH/s....
Közben minimal idő és némi pénzmag ráfordítással kivédhető lett volna ez az egész és a gyári ventiknek egy max 50-60% vagy még annyi se kellett volna miközben a kártya nincs szétgyilkolva és harmadannyi terhelést és megpróbáltatást se lát a kártya mint gaming közben.. Pláne mikor rábasznak egy azaz egy darab ventit hátra mondván ez volt a tipp, gyári ventik fel 80-100% és csak azt nézi a paraszt hogy 100 fokig (memjunct) mit bír hisz 106-ig nem droppol, lefossa az effeciency-t is csak dőljön a zsé...
Az egészet megoldotta volna 2-3 rendes komolyabb venti, egy adag minőségi gap pad, egy voltage curve és voálá máris kox MHS/s-el byánászott volna a paraszt mint elötte csak a memjunct alig éri a 80 fokot, a vga ventilátorai 50-60%, az effeciency meg az egekben miközben a kártya jó ha feleannyit benyel fogyasztásban mint gaming alatt és jobb állapotban marad a cucc mint egy átlag gamer mellett...
a venti a legkevesebb mert azt lehet azert cserelni nem a vilag vege
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68798 2022.06.16. 11:22

DanielT írta:Csak úgy álljon benne, mint akinek 3 hónapja állt benne és most a fele áll benne? Vállalsz valami garanciát? Mert én szeretnék pénzt keresni! :nezze:

Ajánlatom: Tökegaranciát adsz én pedig a haszon 20%-át! Na? NA? :phone:
A komment óta 5,3%-ot esett. Persze láttunk már ilyet és lehet tényleg a duplája lesz, de bízom benne, hogy inkább 0.001 Zlotyi, tehát a valós értéke.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68799 2022.06.16. 11:32

DanielT írta:A komment óta 5,3%-ot esett. Persze láttunk már ilyet és lehet tényleg a duplája lesz, de bízom benne, hogy inkább 0.001 Zlotyi, tehát a valós értéke.
láttunk már ilyet pont 4 éve kb utána meg lett ez a roham ami 1 éve volt, nehéz ezt megjósolni mi lesz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68800 2022.06.16. 11:34

Micsu írta:láttunk már ilyet pont 4 éve kb utána meg lett ez a roham ami 1 éve volt, nehéz ezt megjósolni mi lesz
Mivel semmilyen racionális, sem gazdasági tényező nincs emögött a hulladék mögött ezért nemhogy nehéz, hanem lehetetlen megjósolni bármit.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68801 2022.06.16. 11:47

DanielT írta:Mivel semmilyen racionális, sem gazdasági tényező nincs emögött a hulladék mögött ezért nemhogy nehéz, hanem lehetetlen megjósolni bármit.
Annyi racionalitás van, hogy áramot kell használni a “bányászáshoz”, és ha annak a költsége elszáll a végtelenbe, akkor nem lesz gazdaságos “bányászni”, de hát ugye pont a “bányászós” számolgatástól van a bitcoin meg a többi crypto, és ha senki se számol, akkor pukk, megszűnt.
Nem azt mondom, hogy ez lesz, de nagyon a határán táncolunk a dolognak, hogy végül az energiaigénye csak tökönlövi az egészet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68802 2022.06.16. 11:53

Botond írta:Annyi racionalitás van, hogy áramot kell használni a “bányászáshoz”, és ha annak a költsége elszáll a végtelenbe, akkor nem lesz gazdaságos “bányászni”, de hát ugye pont a “bányászós” számolgatástól van a bitcoin meg a többi crypto, és ha senki se számol, akkor pukk, megszűnt.
Nem azt mondom, hogy ez lesz, de nagyon a határán táncolunk a dolognak, hogy végül az energiaigénye csak tökönlövi az egészet.
Mondjuk ha azt nézzük hogy 100 másik crypto van amit nem enrgia igényes bányászni akkor sosem lesz vége, csak melyik az a pár ami 10 éven belül fennmarad
Avatar
Botond

Hozzászólás #68803 2022.06.16. 11:57

Micsu írta:Mondjuk ha azt nézzük hogy 100 másik crypto van amit nem enrgia igényes bányászni akkor sosem lesz vége, csak melyik az a pár ami 10 éven belül fennmarad
Azért ha az energiaigényesek bedőlnek az picit meg fogja ingatni a hitet a többiben is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68804 2022.06.16. 12:15

Botond írta:Azért ha az energiaigényesek bedőlnek az picit meg fogja ingatni a hitet a többiben is.
Az igaz de teljesen megszunni sztem mar sose fog.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68805 2022.06.16. 12:51

Micsu írta:Az igaz de teljesen megszunni sztem mar sose fog.
Múltkor olvastam erről egy vidám cikket. Ezt, szóval várjuk ki a végét. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68806 2022.06.16. 12:53

Botond írta:Múltkor olvastam erről egy vidám cikket. Ezt, szóval várjuk ki a végét. :idiota:
A civilizáció összeomlás nem mindennek a megszünését jelenti bár a crypto pénzek biztos az elején lesznek meg az internet meg a switch (amiért nem is lesz kár :banplz: )
Avatar
Botond

Hozzászólás #68807 2022.06.16. 12:58

Micsu írta:A civilizáció összeomlás nem mindennek a megszünését jelenti bár a crypto pénzek biztos az elején lesznek meg az internet meg a switch (amiért nem is lesz kár :banplz: )
Switch marad meg egyedül, mert ugye arra fizikai példány majdnem minden, az összes többi platformom nyeli el a világvége, amikor Arty által várt digitálispokol összeomlás eljön és odalesz a steam az xbox live és a psn is! :banplz:
Arty a próféta szavai mutassák az utat mindannyiunknak!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68808 2022.06.16. 13:01

Tecnobabylont nyomtad zó, most hogy van hozzá magyarítás rápróbálok, biztos bele fog törni a bicskám :zavart1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68809 2022.06.16. 13:12

Micsu írta:Tecnobabylont nyomtad zó, most hogy van hozzá magyarítás rápróbálok, biztos bele fog törni a bicskám :zavart1:
Dt végignyomta 16 októberben, írt ajánlást, Moby és Zó csak beszerezte, nem kezdtek még bele. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68810 2022.06.16. 13:23

Botond írta:Dt végignyomta 16 októberben, írt ajánlást, Moby és Zó csak beszerezte, nem kezdtek még bele. :idiota:
Elég szomorú hogy a nagy kalandmester nem tolja az igényes címeket, bezzeg forza az megy :mf2:

Vissza: “Leáldozott.hu”