A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #68671 2022.06.10. 10:10

Botond írta:Azért csak előkerül néha egy-egy világrengető cím is, pl:
A döbbenetes az, hogy még ez is jobban érdekel, mint a nótidog bármilyen híre. Sose gondoltam volna, hogy ez megtörténhet :D Így múlik el...
Avatar
Moby

Hozzászólás #68672 2022.06.10. 10:12

DanielT írta:Ha egyetlen hasonló kaliberű játéka lenne az MS-nek...
A baj az, hogy az egyiknek még, a másiknak már, de lényegében ugyanaz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68673 2022.06.10. 10:15

Moby írta:Ha az elérhető lett volna olyan minőségben a ps5-re, mint a tlou, ingyen, szerinted megveszem a remake-et?
hat nem tudom par honapja meg kizartad a videokartya vetelt is :mf2:
A tlou ok h 60fps de akk is pre-prevgen, mondom annyi elonye van ennek a remakenek h a part1-2 egy szinten lesz latvanyban, ha 70et nem is 20 ojrot siman er majd nekem vmikor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68674 2022.06.10. 10:23

Moby írta:A baj az, hogy az egyiknek még, a másiknak már, de lényegében ugyanaz.
Nyugodjál már le a picsába! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68675 2022.06.10. 10:34

Micsu írta:hat nem tudom par honapja meg kizartad a videokartya vetelt is :mf2:
A tlou ok h 60fps de akk is pre-prevgen, mondom annyi elonye van ennek a remakenek h a part1-2 egy szinten lesz latvanyban, ha 70et nem is 20 ojrot siman er majd nekem vmikor.
Mire 20 eurot eléri a sony játékok ára manapság, már újra lehet remaszeterelni, mer kb ps7 lesz akkor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68676 2022.06.10. 10:46

DanielT írta:Ha egyetlen hasonló kaliberű játéka lenne az MS-nek, már külön konzolt is csináltak volna hozzá. :nezze: Szerencsére a nagy büdös semmit nem kell sokszor remasterelni se. Amikor mégis akkor meg lesz belőle egy Masztrubáló Törzsfőnök Kollekció szintű világsiker.
Mondjuk az tízpertíz lesz. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68677 2022.06.10. 11:00

DanielT írta:Ha egyetlen hasonló kaliberű játéka lenne az MS-nek, már külön konzolt is csináltak volna hozzá. :nezze: Szerencsére a nagy büdös semmit nem kell sokszor remasterelni se. Amikor mégis akkor meg lesz belőle egy Masztrubáló Törzsfőnök Kollekció szintű világsiker.
Az AoE2 már két felújítást is kapott, 20+ év után is tömik tartalommal, a 4 meg bizonyos szemszögböl remake. És annyira nem csináltak hozzá külön konzolt, hogy PC-exkluzív.

Mondjuk, AoE2>>>>>>>Sony összes.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68678 2022.06.10. 11:16

Moby írta:Mire 20 eurot eléri a sony játékok ára manapság, már újra lehet remaszeterelni, mer kb ps7 lesz akkor.
Ki tudja hatha jon pcre, majd zoval kivarjuk :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68679 2022.06.10. 11:32

Zóanagyvarázsló írta:Az AoE2 már két felújítást is kapott, 20+ év után is tömik tartalommal, a 4 meg bizonyos szemszögböl remake. És annyira nem csináltak hozzá külön konzolt, hogy PC-exkluzív.

Mondjuk, AoE2>>>>>>>Sony összes.
En a bg3ra 20+ evet vartam, nah bumm :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68680 2022.06.10. 11:58

Micsu írta:Ki tudja hatha jon pcre, majd zoval kivarjuk :P
Jön pécére, ki van írval a videó végin.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68681 2022.06.10. 12:46

Moby írta:Jön pécére, ki van írval a videó végin.
Ja, de azt már nem merték kiírni pc-re mikor lesz az elkövetkező 10 évben, mert hogy nem szept2 az szerintem egyértelmű abból, ami kiírtak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68682 2022.06.10. 13:13

Botond írta:Ja, de azt már nem merték kiírni pc-re mikor lesz az elkövetkező 10 évben, mert hogy nem szept2 az szerintem egyértelmű abból, ami kiírtak.
A GoW és a HZD letudásához kell is 10 év. És még jönnek a pókok és a TR-klónok is!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68683 2022.06.10. 13:14

Micsu írta:En a bg3ra 20+ evet vartam, nah bumm :nyes:
Én 1994 óta várom a C64-es Newcomert PC-re. Dolgoznak rajta, de a minap még csak könyvben jelent meg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68684 2022.06.10. 14:04

Zóanagyvarázsló írta:Én 1994 óta várom a C64-es Newcomert PC-re. Dolgoznak rajta, de a minap még csak könyvben jelent meg.
Volt mar pcd 94ben h azota varod? :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68685 2022.06.10. 14:18

Bepótolva ez a showcase
Lasszó remék - nem hittem volna hogy a resi4 remaketől lehet feleslegesebbet kitalálni, de sikerült. Ami mentségére szól, hogy a játékmenet inkább a 2-re fog hajazni, de ki játssza ezeket a gameplay miatt?
CoD MW22 - először csak a zenére összevágott trailert láttam , de a szemem úgy forgott tőle, hogy majd' kiesett a helyéről. A gameplay alapján meg....yep ez megint egy cod.
Callisto Protocol - kb. ez vitte a showt, végre megint Dead Space játék! Néhány animáció elég furi volt mondjuk.
Fort....izé - a Troy Bakeres..... igazából nem mutattak belőle semmit és mire elkezdtem írni a hsz-t a címét is elfelejtettem
Ezért kár volt végigpörgetni a vod-ot/10
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68686 2022.06.10. 14:36

Micsu írta:Volt mar pcd 94ben h azota varod? :ravasz1:
C64-en és NES-en játszottunk akkor, az 576-ban olvastunk róla. Nem sikerült C64-re müködö formában megszerezni. Késöbb emulátorral se ment. Normálisan játszható verzió várok belöle azóta is, ez jó ideje a PC-s port lehetne.

De 94 óta drukkolok a Fate: Gates of Dawn PC-re portolásának is. Bár végül is Amigám van hozzá,csak a játék beszerzése bajos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68687 2022.06.10. 15:51

Hirtelen felindulásból gurítottam ma a kockát, majd este mondom az eredményt, hogy nyertem -e. :D Egyelőre többet nem merek elárulni, de ha epik fail akkor ezt a kommentet is törlöm. :PP
Avatar
Botond

Hozzászólás #68688 2022.06.10. 16:10

DanielT írta:Hirtelen felindulásból gurítottam ma a kockát, majd este mondom az eredményt, hogy nyertem -e. :D Egyelőre többet nem merek elárulni, de ha epik fail akkor ezt a kommentet is törlöm. :PP
Mi az hogy gurítottad a kockát? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68689 2022.06.10. 16:41

Botond írta:Mi az hogy gurítottad a kockát? :D
Vettem egy konnektorba dugaható terméket, DE MOST MÁR TÖBBET NEM MONDOK! :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68690 2022.06.10. 17:46

DanielT írta:Vettem egy konnektorba dugaható terméket, DE MOST MÁR TÖBBET NEM MONDOK! :fogmosas:
Lál, este akkor gears judgement négyescoop? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68691 2022.06.10. 20:35

DanielT írta:Vettem egy konnektorba dugaható terméket, DE MOST MÁR TÖBBET NEM MONDOK! :fogmosas:
Az airfryer az már annyira 2020! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68692 2022.06.10. 21:51

Na, még nincs végleges ítélet, de: bementem lézengeni a Médiamárktba és kijöttem egy tévével... :wilting:

Mentségemre legyen mondva, hogy velem volt anyám és kérdezte, hogy neki miért nincs nagyobb tévéje és nem volt rá jó válaszom.

Szóval néztem a 65 colos kiállított darabokat és az egyik távolról, oldalról, de még közelről és szemből is gyanúsan ütősebb volt mint a többi. Nézem miaszarez. Hát természetesen egy eredeti Hisense! Namost két poén van:

1. Quantum dot kijelző
2. 199.000 Ft. A 4K 65 colos. :wow1:

Pont volt mellette a távirányítója, szénné állítottam és nyomkodtam, netre is volt kötve, szóval amennyire a neoncső fényorkánban le lehetett tesztelni azt megtettem. Appok suhannak, betöltés rohadt gyors, menü mint a villám...

És elvileg a Samsung Q60 panelja van benne.

Azt szerettem volna ma este mondani, hogy rohanjon mindenki akinek ezekkel a paraméterekkel kell tévé, de azért a fullfekete az a jobb oldalon elég foltoska. Amikor normál kontent van akkor viszont rendesen odabaszcsizik. 199 ezeré mégegyszer.

Még le kellett hoznom vidékre, falra szerelni stb, szóval végleges ítélet még nincs. Illetve ennyiért ekkorát ilyen minőségben garantáltan senki nem ad, ez nem kérdés.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68693 2022.06.10. 23:15

Epicen maneater ingyé!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68694 2022.06.11. 00:09

DanielT írta:Na, még nincs végleges ítélet, de: bementem lézengeni a Médiamárktba és kijöttem egy tévével... :wilting:

Mentségemre legyen mondva, hogy velem volt anyám és kérdezte, hogy neki miért nincs nagyobb tévéje és nem volt rá jó válaszom.

Szóval néztem a 65 colos kiállított darabokat és az egyik távolról, oldalról, de még közelről és szemből is gyanúsan ütősebb volt mint a többi. Nézem miaszarez. Hát természetesen egy eredeti Hisense! Namost két poén van:

1. Quantum dot kijelző
2. 199.000 Ft. A 4K 65 colos. :wow1:

Pont volt mellette a távirányítója, szénné állítottam és nyomkodtam, netre is volt kötve, szóval amennyire a neoncső fényorkánban le lehetett tesztelni azt megtettem. Appok suhannak, betöltés rohadt gyors, menü mint a villám...

És elvileg a Samsung Q60 panelja van benne.

Azt szerettem volna ma este mondani, hogy rohanjon mindenki akinek ezekkel a paraméterekkel kell tévé, de azért a fullfekete az a jobb oldalon elég foltoska. Amikor normál kontent van akkor viszont rendesen odabaszcsizik. 199 ezeré mégegyszer.

Még le kellett hoznom vidékre, falra szerelni stb, szóval végleges ítélet még nincs. Illetve ennyiért ekkorát ilyen minőségben garantáltan senki nem ad, ez nem kérdés.
Tévévásárlás előtt én is néztem, hogy milyen jó árban mennek ezek, és ahhoz képest némelyik jónak tűnik. De gondolom, modellfüggő is.

Mindenesetre ha akkor nem döntök a konzolvásárlás mellett, tuti valami ilyesmit keresek az 1060-hoz.
Castle82

Hozzászólás #68695 2022.06.11. 02:33

benőmenő írta:Bepótolva ez a showcase
Lasszó remék - nem hittem volna hogy a resi4 remaketől lehet feleslegesebbet kitalálni, de sikerült. Ami mentségére szól, hogy a játékmenet inkább a 2-re fog hajazni, de ki játssza ezeket a gameplay miatt?
CoD MW22 - először csak a zenére összevágott trailert láttam , de a szemem úgy forgott tőle, hogy majd' kiesett a helyéről. A gameplay alapján meg....yep ez megint egy cod.
Callisto Protocol - kb. ez vitte a showt, végre megint Dead Space játék! Néhány animáció elég furi volt mondjuk.
Fort....izé - a Troy Bakeres..... igazából nem mutattak belőle semmit és mire elkezdtem írni a hsz-t a címét is elfelejtettem
Ezért kár volt végigpörgetni a vod-ot/10



" de ki játssza ezeket a gameplay miatt?"

Mindenki. A Tlou 2 gameplay tekintetében a mai napig a legkomolyabb TPS játék a piacon. Bár hozna valaki hasonló színvonalú fizikát, irányítást, AI-t és akciót...
Avatar
Moby

Hozzászólás #68696 2022.06.11. 08:41

Castle82 írta:" de ki játssza ezeket a gameplay miatt?"

Mindenki. A Tlou 2 gameplay tekintetében a mai napig a legkomolyabb TPS játék a piacon. Bár hozna valaki hasonló színvonalú fizikát, irányítást, AI-t és akciót...
Vagy hozná valaki ugyanezt olyan karakterekkel, és történettel, ami érdekel is... Én azt is nagyon adnám :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #68697 2022.06.11. 08:42

DanielT írta:Na, még nincs végleges ítélet, de: bementem lézengeni a Médiamárktba és kijöttem egy tévével... :wilting:

Mentségemre legyen mondva, hogy velem volt anyám és kérdezte, hogy neki miért nincs nagyobb tévéje és nem volt rá jó válaszom.

Szóval néztem a 65 colos kiállított darabokat és az egyik távolról, oldalról, de még közelről és szemből is gyanúsan ütősebb volt mint a többi. Nézem miaszarez. Hát természetesen egy eredeti Hisense! Namost két poén van:

1. Quantum dot kijelző
2. 199.000 Ft. A 4K 65 colos. :wow1:

Pont volt mellette a távirányítója, szénné állítottam és nyomkodtam, netre is volt kötve, szóval amennyire a neoncső fényorkánban le lehetett tesztelni azt megtettem. Appok suhannak, betöltés rohadt gyors, menü mint a villám...

És elvileg a Samsung Q60 panelja van benne.

Azt szerettem volna ma este mondani, hogy rohanjon mindenki akinek ezekkel a paraméterekkel kell tévé, de azért a fullfekete az a jobb oldalon elég foltoska. Amikor normál kontent van akkor viszont rendesen odabaszcsizik. 199 ezeré mégegyszer.

Még le kellett hoznom vidékre, falra szerelni stb, szóval végleges ítélet még nincs. Illetve ennyiért ekkorát ilyen minőségben garantáltan senki nem ad, ez nem kérdés.
Valami sokkal érdekesebbre számítottam :rinya: :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68698 2022.06.11. 08:50

Moby írta:Valami sokkal érdekesebbre számítottam :rinya: :banplz:
Én is azt hittem vett egy xsx-et és elkezd gamepassozni hirtelen. :D
Annak idején én is néztem ezt a Q60ast, de végül a Q70 lett. Az picit meggyőzőbb panelnek tűnt, igaz, nem kéccázé. Mondjuk akkor még a Q60as se annyi volt.
Aztán vettem végül Q60ast is, igaz az a soundbar. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68699 2022.06.11. 08:54

Most hogy visszakaptam a Levonó (sic ) notimat, újra meg kell ismerkedni a Windowsos életérzéssel. A tálca jobb oldalán ugye van már ez az időjárásos widget, de bármit állítok be helynek, csak a bécsi időjárást hajlandó megjeleníteni.
Mivel elég hülyén vannak elhelyezve a konnektorok, gondoltam a reggelizős yt bambulást azt megoldom akksiról. Kezdtük 1 óra 7 perc üzemidővel. ~ fél óra videózás, messengerezés, bevásárlólista írás után nézem még mennyi időm maradt...1 óra 7 perc. Kösz, Csoki! :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68700 2022.06.11. 09:04

benőmenő írta:Most hogy visszakaptam a Levonó (sic ) notimat, újra meg kell ismerkedni a Windowsos életérzéssel. A tálca jobb oldalán ugye van már ez az időjárásos widget, de bármit állítok be helynek, csak a bécsi időjárást hajlandó megjeleníteni.
Mivel elég hülyén vannak elhelyezve a konnektorok, gondoltam a reggelizős yt bambulást azt megoldom akksiról. Kezdtük 1 óra 7 perc üzemidővel. ~ fél óra videózás, messengerezés, bevásárlólista írás után nézem még mennyi időm maradt...1 óra 7 perc. Kösz, Csoki! :zavart2:
Mondjuk ebből nekem az a tanulság, ami 10 éve is a tanulság volt, amikor az első tabletem vettem, hogy hülye aki ilyesmire pc-t (akár asztali, akár laptop) akar használni, és nem tabletet. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68701 2022.06.11. 09:53

Moby írta:Valami sokkal érdekesebbre számítottam :rinya: :banplz:
40 felett már csak ennyivel tudok szolgálni... :rinya:

Este még nyomkodtam és hát még mindig elvi hibás háttérvilágításos cucc, szóval nem ne dobjátok ki az oledet. De ennyiért tényleg mindent megvert ott a polcon, a 349-be kerülő asszem Philips volt összemérhető vele.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68702 2022.06.11. 09:56

DanielT írta:40 felett már csak ennyivel tudok szolgálni... :rinya:

Este még nyomkodtam és hát még mindig elvi hibás háttérvilágításos cucc, szóval nem ne dobjátok ki az oledet. De ennyiért tényleg mindent megvert ott a polcon, a 349-be kerülő asszem Philips volt összemérhető vele.
Amit linkeltem Q60/70 összehasonlítót, abban láthatod, hogy ez még nagyon full fapad panel csak a Q70hez képest is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68703 2022.06.11. 10:53

Botond írta:Amit linkeltem Q60/70 összehasonlítót, abban láthatod, hogy ez még nagyon full fapad panel csak a Q70hez képest is.
Tudom én, itt mindent kontextusban kell vizsgálni. Annak idején én a Q80-90 re mondtam azt, hogy nem vágnám már ki a nappalimból ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Itt a 199 ezres ár és a 4K 65 col PLUSZ a Quantom dot tech alapja van meg, ami tényleg egy létező előny a betekintési szög és a színek tekintetében. Szóval spanyol Netflix sorozatokra muternak ezt már megtűröm. :idiota:

De az LCD meg mindig csak egy LCD marad, ahol széllel szemben vizelés közben árral szemben úsznak a mérnökök, miközben fából akarnak vaskarikát készíteni egészen addig, amíg be nem szántják az egész technológiát a francba. És ez fog történni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68704 2022.06.11. 11:22

DanielT írta:Tudom én, itt mindent kontextusban kell vizsgálni. Annak idején én a Q80-90 re mondtam azt, hogy nem vágnám már ki a nappalimból ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Itt a 199 ezres ár és a 4K 65 col PLUSZ a Quantom dot tech alapja van meg, ami tényleg egy létező előny a betekintési szög és a színek tekintetében. Szóval spanyol Netflix sorozatokra muternak ezt már megtűröm. :idiota:

De az LCD meg mindig csak egy LCD marad, ahol széllel szemben vizelés közben árral szemben úsznak a mérnökök, miközben fából akarnak vaskarikát készíteni egészen addig, amíg be nem szántják az egész technológiát a francba. És ez fog történni.
Ráadasul a Q70R az ugyanaz panel szempontjából, mint a Q80T. Szóval az se mindegy melyik 70es vagy 80as.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68705 2022.06.11. 11:24

DanielT írta:Tudom én, itt mindent kontextusban kell vizsgálni. Annak idején én a Q80-90 re mondtam azt, hogy nem vágnám már ki a nappalimból ha pisztolyt tartanának a fejemhez. Itt a 199 ezres ár és a 4K 65 col PLUSZ a Quantom dot tech alapja van meg, ami tényleg egy létező előny a betekintési szög és a színek tekintetében. Szóval spanyol Netflix sorozatokra muternak ezt már megtűröm. :idiota:

De az LCD meg mindig csak egy LCD marad, ahol széllel szemben vizelés közben árral szemben úsznak a mérnökök, miközben fából akarnak vaskarikát készíteni egészen addig, amíg be nem szántják az egész technológiát a francba. És ez fog történni.
Mindezt értem, de nekünk itt érdekesebb az, hogy ez a létező előny amúgy már megkapható normális technóval is, szóval lehetne ennek hírértéke itt a leáldon, ha azzal jöttél volna, hogy vettél anyudnak egy S95B-t :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68706 2022.06.11. 12:12

Botond írta:Ráadasul a Q70R az ugyanaz panel szempontjából, mint a Q80T. Szóval az se mindegy melyik 70es vagy 80as.
topic szerint szar szar csak az allaga mas :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68707 2022.06.11. 15:43

Botond írta:Mondjuk ebből nekem az a tanulság, ami 10 éve is a tanulság volt, amikor az első tabletem vettem, hogy hülye aki ilyesmire pc-t (akár asztali, akár laptop) akar használni, és nem tabletet. :banplz:
Igazából azért raktam össze az apparátust, hogy a hétvégén az F1-et ne bélyegképernyőn nézzem a telón. Ha lenne végre PS-re is F1tv app, vagy böngésző akkor eszembe nem jutott volna PC-hez nyúlni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68708 2022.06.11. 15:58

De ha már a laptop. Van rajta VGA csati, plusz kallódik itt a szálláson vagy 2 CRT tv. Mekkora macera lenne összehergelni mondjuk egy VGA-Svideo (olyat tuti láttam az egyiken) vagy vga-SCART kábellel őket, és úgy nyomni az emulált régi cuccokat? Elvileg az Intel HD Graphics tud TV outot VGA porton.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68709 2022.06.11. 16:45

benőmenő írta:De ha már a laptop. Van rajta VGA csati, plusz kallódik itt a szálláson vagy 2 CRT tv. Mekkora macera lenne összehergelni mondjuk egy VGA-Svideo (olyat tuti láttam az egyiken) vagy vga-SCART kábellel őket, és úgy nyomni az emulált régi cuccokat? Elvileg az Intel HD Graphics tud TV outot VGA porton.
Oda egy aktív sync+jel konverter kell az SVideo - hoz, de nem ez a gond, hanem, hogy 640x480 interlaced képet kapnál. Ami PS2+Xbox+Gamecube generációkra megfelelő, de ezeket már vagy remasterelve nyomhatod PS5-ön is akár, vagy HD emusítva.

Rendes progresszív jelet max Linuxon lehet kihekkelni Intel HD gpu-ból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68710 2022.06.11. 22:24

Hát a Netflix nem sokáig fogja tolni valszeg a világmegváltó woke stratégiát... 7 hónap alatt 690 dollárról most éppen 182 dollárnál jár a részvény és semmi nem utal arra, hogy ez javulni fog a közeljövőben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68711 2022.06.11. 22:41

DanielT írta:Oda egy aktív sync+jel konverter kell az SVideo - hoz, de nem ez a gond, hanem, hogy 640x480 interlaced képet kapnál. Ami PS2+Xbox+Gamecube generációkra megfelelő, de ezeket már vagy remasterelve nyomhatod PS5-ön is akár, vagy HD emusítva.

Rendes progresszív jelet max Linuxon lehet kihekkelni Intel HD gpu-ból.
Na annyi szabadidőm biztos nem lesz hogy Linuxal baszakodjak. :shakehead:
Azért kösz a tippet, hogy ne ugorjak neki ekkora ökörségnek! :fogmosas:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68712 2022.06.12. 00:43

DanielT írta:Hát a Netflix nem sokáig fogja tolni valszeg a világmegváltó woke stratégiát... 7 hónap alatt 690 dollárról most éppen 182 dollárnál jár a részvény és semmi nem utal arra, hogy ez javulni fog a közeljövőben.

Amilyen jó befektető vagyok, csodálkozom, hogy ebből nem vásároltam be, mielőtt bezuhant :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68713 2022.06.12. 01:06

DanielT írta:Hát a Netflix nem sokáig fogja tolni valszeg a világmegváltó woke stratégiát... 7 hónap alatt 690 dollárról most éppen 182 dollárnál jár a részvény és semmi nem utal arra, hogy ez javulni fog a közeljövőben.
jo hat a flixi hitelekbol elt, az msnek talan sikerulhet a vegtelen tokebol.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68714 2022.06.12. 10:23

Elindult a regisztráció a dio4 bétára: link
Bíztató jel, hogy az oldal szerint már csak currgenre jön a béta, szóval valszeg a játék is a bejelentéssel ellentétben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68715 2022.06.12. 10:59

Moby írta:Elindult a regisztráció a dio4 bétára: link
Bíztató jel, hogy az oldal szerint már csak currgenre jön a béta, szóval valszeg a játék is a bejelentéssel ellentétben.
Hát mire az megjelenik, nem csoda... Szerintem 2024.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68716 2022.06.12. 15:00

Botond, Te akartál 6700xt-t. Én végül kihagytam, eléggé elvették a kedvem tőle a topikjában, de ha továbbra is kitartóan akarsz, ennyiért már tényleg pofátlanság megvenni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68717 2022.06.12. 15:11

Moby írta:Botond, Te akartál 6700xt-t. Én végül kihagytam, eléggé elvették a kedvem tőle a topikjában, de ha továbbra is kitartóan akarsz, ennyiért már tényleg pofátlanság megvenni.
Te figyelj már, ennél olcsóbban lehet kapni 65 colos 4K quantum dot tévét! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68718 2022.06.12. 15:37

Moby írta:Botond, Te akartál 6700xt-t. Én végül kihagytam, eléggé elvették a kedvem tőle a topikjában, de ha továbbra is kitartóan akarsz, ennyiért már tényleg pofátlanság megvenni.
Köszi, de végül ránéztem a naptárra, hogy a gyerek pont nulla napot lesz itt, Pesten, szóval nyárra kurva felesleges ide asztali gépet építeni, majd ősszel térek erre vissza.
De htx, ha aktuális lesz jelzem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68719 2022.06.12. 18:58

19:00 kor kezdődik a foskroszoft fosbox fosthesda bemutató.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68720 2022.06.12. 19:39

DanielT írta:19:00 kor kezdődik a foskroszoft fosbox fosthesda bemutató.
Mikor toltad az immortalt nem foskroszoftoztal :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68721 2022.06.12. 19:56

1 ora alatt nem sok ertekelhetot lattam
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68722 2022.06.12. 20:15

Ennek a cocoonnak az artja nem adja de a gameplay igen
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68723 2022.06.12. 20:19

Nah kojimat felkarolta az ms :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68724 2022.06.12. 20:21

Ha valaki szerencséjére lemaradt és nem akarja vesztegetni az idejét.:

1. Paraszt cooplövölde.
2. Msnek semmi köze hozzá Hollow Knight
3. Valami infantilis kaka, ami majd kipecselve jön később superior formában a superior platformra.
4. Néger nő beköszön, hogy nehogy bepereljék őket a kékhajú dagadt lúzerek.
5. Riot games trash gyűjtemény
6. Lepra Rege/ Fekély Fabula- skip
7. Újabb Fos-za randomfos fos. Csak most valahogy extrafos ahogy kinéz, főleg a főfos Maple Walley pálya ami a mindig is ocsmány volt.
8. Flight Sim... /ásít
9. Overwatch "2" LOL.
10. Valami Civ klón
11. Valami Elder's Scrolls MMO trash
12. Valami újrahasznosított ocsmány Fallout fos
13. Újabb Fos-za, ezúttal Hotwheels a gyerekeknek.
14. FOS akarom mondani ARK
15. Az undorító Scorn huszadszor bemutatva
16. Hómlessz Gow+HZD keverék néger nővel a főszerepben
17. Minecraft
18. Multiplatform robotos őstermelő szimulátor.
19. 4 fős rougefos fosfps
20. Egész jó oldalnézős valami Benedict
21. Képregény "játék"
22. Valami Netease kínai BR fos konzol port.
23. Újabb tablet szökevény flash képregény.
24. Drágám a kölykök összementek, ami már kint van vagy 1 éve
25. Fogalmam nincs miez. Ereban.
26. Diablo 4, amiből kivették a színeket és olyan unalmas a környezet, hogy ehhez képest a POE2 egy Horizon fesztivál.
27. Rare kalózos fos reklám
28. 3d mászkálós mese gyerekeknek
29. Insidelimbo készítő új játéka (multi)
30. Nioh Sekiro lopás
31. Persona valami port
32. Kojimát megvették valami cloud projektre
33. Hazug Todd újabb 15 évre szóló projektje.

Szörnyű volt végigülni és a 32-es tétel sem javított a helyzeten.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68725 2022.06.12. 20:23

Micsu írta:Mikor toltad az immortalt nem foskroszoftoztal :nyes:
Mi közük van hozzá? Annyi mint az összes cucchoz amit megvesznek: semmi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68726 2022.06.12. 20:24

Amugy 1-2 uj ipben van potencial de ezektol a studioktol joval tobbet varnek

Starfield meg baszo, bar a mozgassal most is hadilabon allnak :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68727 2022.06.12. 20:25

DanielT írta:Mi közük van hozzá? Annyi mint az összes cucchoz amit megvesznek: semmi.
Hat oke de ms az anyaceg, annyi kozuk csak van hozza :P mint ahogy a dio4 se a sony confon ment le
Avatar
Botond

Hozzászólás #68728 2022.06.12. 20:42

Micsu írta:Hat oke de ms az anyaceg, annyi kozuk csak van hozza :P mint ahogy a dio4 se a sony confon ment le
Cross platform coop, meg couch coop beadja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68729 2022.06.12. 20:54

Micsu írta:Hat oke de ms az anyaceg, annyi kozuk csak van hozza :P mint ahogy a dio4 se a sony confon ment le
Abszolút semmi, még nem is egyesültek, nincs lezárva és főleg engedélyezve semmi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68730 2022.06.12. 21:15

DanielT írta:Abszolút semmi, még nem is egyesültek, nincs lezárva és főleg engedélyezve semmi.
Gondolhatod nem utasitjak el
Avatar
neoreg

Hozzászólás #68731 2022.06.12. 21:22

Akkor az MS kukázva a következő 2 évre. Remélem a sonynak van pár titkos gigaexe betárazva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68732 2022.06.12. 21:26

Ez az ms show ez még magukhoz mérve is szánalmasan szar volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68733 2022.06.12. 21:33

neoreg írta:Akkor az MS kukázva a következő 2 évre. Remélem a sonynak van pár titkos gigaexe betárazva.
Obsidiantoleg meg az inxiletol varom a csodat ms fronton :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68734 2022.06.12. 22:30

Kép
Hát nektek a szar is ízetlen, úgyse tudtak volna semmit se mutatni, ami tetszik. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #68735 2022.06.12. 23:07

Botond írta:Kép
Hát nektek a szar is ízetlen, úgyse tudtak volna semmit se mutatni, ami tetszik. :)
Ebben mi olyat látsz, amiről nem tudtál nem egy órával ezelőtt, de egy évvel ezelőtt sem, viszont érdekel, hogy most már tudod, hogy ott van? Mert nekem egy ilyen van: a The Last Case of Benedict Fox. És pontosan ennyi értelmes dologról szól nekem ez az igenszar show. Groundedet mutogatni bazdmeg....atyaúristen :wilting: Jó nagy szarban lehet szegény Phil :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68736 2022.06.12. 23:36

pc gameren is volt pár érdekes cím
phpBB [media]

phpBB [media]

phpBB [media]

phpBB [media]

phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68737 2022.06.12. 23:55

Elég faramuci a helyzet, hogy gyakorlatilag csak horror játékok jönnek, amik említésre méltóak. Scorn, Callisto Protocol, Resi 4 remake...aztán kb. ennyi. Ja meg a Last of Us-t is láthatjuk harmadjára. Géming 2022. #leáldozott.
Az új Forza Motorsportnál pedig nem is próbálnak ámítani. Ez egy n+1 FM lesz, az aktuális hw-re belőtt graffal, aztán ennyi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68738 2022.06.13. 11:14

Moby írta:Ebben mi olyat látsz, amiről nem tudtál nem egy órával ezelőtt, de egy évvel ezelőtt sem, viszont érdekel, hogy most már tudod, hogy ott van? Mert nekem egy ilyen van: a The Last Case of Benedict Fox. És pontosan ennyi értelmes dologról szól nekem ez az igenszar show. Groundedet mutogatni bazdmeg....atyaúristen :wilting: Jó nagy szarban lehet szegény Phil :(
Edfig mindig ment a sírás, hogy ki tudja mikor megjelenö projekteket mutogatnak, most - úgy tünik - olyanokat, melyek a közeljövöben érkeznek. Persze a Diablo 4-nél hiszem, ha látom. Én mondjuk egy percet nem néztem még belöle, ennyire voltam belelkesedve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68739 2022.06.13. 11:32

benőmenő írta:Elég faramuci a helyzet, hogy gyakorlatilag csak horror játékok jönnek, amik említésre méltóak. Scorn, Callisto Protocol, Resi 4 remake...aztán kb. ennyi. Ja meg a Last of Us-t is láthatjuk harmadjára. Géming 2022. #leáldozott.
Az új Forza Motorsportnál pedig nem is próbálnak ámítani. Ez egy n+1 FM lesz, az aktuális hw-re belőtt graffal, aztán ennyi.
Sony YouTube csatornán ott a sok jóság, azokat figyeljed!
phpBB [media]

phpBB [media]

Kékhályoggal is van élet! :pias:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68740 2022.06.13. 12:01

A sony mikor lesz? Nagyon erdekel melyik tps sandboxnak jelentik be a folytatasat :idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”