A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6791 2016.07.17. 21:59

Moby írta:Ha mindegy mekkora, és cibálásra kell, akkor Macho rev.B(nem a kis 12-es amivel Slick szemez, hanem a rendes, férfias 14-es). Én nem ismerek attól jobb levegős cuccot.


azert szemezek azzal, mert max 160mm megy a hazba es a sima macsó ha jol tudom 163, de minimum 160 es nem centiznem ki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6792 2016.07.17. 22:00

SlickAdam írta:azert szemezek azzal, mert max 160mm megy a hazba es a sima macsó ha jol tudom 163, de minimum 160 es nem centiznem ki.
Tisztában vagyok vele :) A nagynak sem a méret az előnye(ekkorában már szvsz hótmindegy), de ami azon van pörgettyű az valami olyan gecihalk, hogy az elmondhatatlan. Mivel megvan a végeleges házam és ebbe szemmel láthatóan befér, természetesen a köv platformváltásnál szépen bele is ugrik nálam is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.07.17. 22:02-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6793 2016.07.17. 22:01

Moby írta:Tisztában vagyok vele :)


akkor ne csúfojjá baszki :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6794 2016.07.17. 22:05

SlickAdam írta:akkor ne csúfojjá baszki :boxer:
Nem rád vonatkozott :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6795 2016.07.17. 22:09

lehet berendelek egy Cryorig H7-est. ugy latom kis bongeszes utan, hogy hype-ot nezve ez az uj "212 EVO". occso, könnyü felrakni (gyors teszre idealis lenne nekem) es egyik rivjuban 6700K-val neztek pont, nem is tunt rossznak. bar kvalitiban nyilvan sehol nincs Noctua-hoz kepest. na es zajszintben...
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6796 2016.07.17. 22:11

Moby írta:Tisztában vagyok vele :) A nagynak sem a méret az előnye(ekkorában már szvsz hótmindegy), de ami azon van pörgettyű az valami olyan gecihalk, hogy az elmondhatatlan. Mivel megvan a végeleges házam és ebbe szemmel láthatóan befér, természetesen a köv platformváltásnál szépen bele is ugrik nálam is.


durva lehet. talaltam egy tesztet a 120 SBM-töl es pont volt egy olyan hütö a grafikonon, mint az enyem. szinte tizedre pontosan azokat az eredmenyeket hozta, zajban is. pedig ezt a Noctua-t tenyleg nem hallom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6797 2016.07.17. 22:37

eje75 írta:2 azaz kettő napja baszakszom a hűtővel, hogy melyiket rendeljem... érdemben kb. mindegyik ekkora... Őszintén: nem a szívem választottja ez a hűtő, kinézetre kb. mind1 milyen csak fosbarna ne legyen... amik egyébként kb. ugyanekkorák.... Kép egy kompakt corsair vízhűtést akartam, megvolt a szívem választottja, de elment (elvették) a kedvem tőle...
Mi is a baj most akkor a Dark Rock 3-al? Illetve te a Pro-t nézted, ami az über vadállat, de neked ... nagy. Ok, tegyünk úgy, hogy megértem ezt a borzalmas ellenérvet, de akkor nézd meg a nem pro verziót.

Ennél szebbet szerintem nem találsz, kisebbet meg aztán már végképp nem szabad venni.

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #6798 2016.07.18. 00:15

DanielT írta:Mi is a baj most akkor a Dark Rock 3-al? Illetve te a Pro-t nézted, ami az über vadállat, de neked ... nagy. Ok, tegyünk úgy, hogy megértem ezt a borzalmas ellenérvet, de akkor nézd meg a nem pro verziót.

Ennél szebbet szerintem nem találsz, kisebbet meg aztán már végképp nem szabad venni.

Kép
Ezeket olvastam Ipon fórumon: "Viszont jelentős mérete miatt az első memória aljzatot nem lehet használni (hacsak nem valami nagyon alacsony kivitelű a RAM)""Nálam egy Asus Z97-A lapon a normál elrendezésben a legközelebbi RAM socket-ba nem tudok modult tenni, mert a ventillátor pont beleér." Ezt is nagynak tartom, csak ennyi...egyébként tutter... Kép
Mind1, megoldom... ha megunom a keresést, megveszem mégis a H100i-t a p..ába... :falbav:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6799 2016.07.18. 01:41

eje75 írta:Ezeket olvastam Ipon fórumon: "Viszont jelentős mérete miatt az első memória aljzatot nem lehet használni (hacsak nem valami nagyon alacsony kivitelű a RAM)""Nálam egy Asus Z97-A lapon a normál elrendezésben a legközelebbi RAM socket-ba nem tudok modult tenni, mert a ventillátor pont beleér." Ezt is nagynak tartom, csak ennyi...egyébként tutter...
Mind1, megoldom... ha megunom a keresést, megveszem mégis a H100i-t a p..ába... :falbav:


a kep hulyeseg. latod hogy van rögzitve a venti? na. 1-2 fokkal feljebb csatolod ra, bummm!!!
Avatar
Moby

Hozzászólás #6800 2016.07.18. 08:45

eje75 írta:Ezeket olvastam Ipon fórumon: "Viszont jelentős mérete miatt az első memória aljzatot nem lehet használni (hacsak nem valami nagyon alacsony kivitelű a RAM)""Nálam egy Asus Z97-A lapon a normál elrendezésben a legközelebbi RAM socket-ba nem tudok modult tenni, mert a ventillátor pont beleér." Ezt is nagynak tartom, csak ennyi...egyébként tutter...
Mind1, megoldom... ha megunom a keresést, megveszem mégis a H100i-t a p..ába... :falbav:
Vedd meg. Tényleg. Addig úgysem nyugszol :) Vedd meg, próbáld ki. Ha nem tetszik elállsz tőle.
Avatar
eje75

Hozzászólás #6801 2016.07.18. 09:43

Moby írta:Vedd meg. Tényleg. Addig úgysem nyugszol :) Vedd meg, próbáld ki. Ha nem tetszik elállsz tőle.
That's my boy!! Minden szavaddal 1-et értek... De fosok a vízfolyástól... :( Eláztatja a videókártyát, meg a tápot alatta, aztán elpukkan minden.... de olyan egyszerű, tisza megoldás a vízhűtés: a radiátort felcsavarozom a tetőre, az a kis semmi pumpát meg semmi perc alatt rácsavarozom a procira, minden simán elfér mellette, alatta... ejjj... úgy vagyok ezzel, mint porszívócsőbe dugni a répát....vágyom rá, de félek is tőle, ezért nem csinálom :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #6802 2016.07.18. 09:49

Botond! Mondj már valamit! :) Tudom, hogy Te is ezen agyalsz!
Avatar
Botond

Hozzászólás #6803 2016.07.18. 09:52

eje75 írta:That's my boy!! Minden szavaddal 1-et értek... De fosok a vízfolyástól... :( Eláztatja a videókártyát, meg a tápot alatta, aztán elpukkan minden.... de olyan egyszerű, tisza megoldás a vízhűtés: a radiátort felcsavarozom a tetőre, az a kis semmi pumpát meg semmi perc alatt rácsavarozom a procira, minden simán elfér mellette, alatta... ejjj... úgy vagyok ezzel, mint porszívócsőbe dugni a répát....vágyom rá, de félek is tőle, ezért nem csinálom :)
Pedig idén én is vízre váltok, jó az. Rengeteg haverom tolja azzal és elázást senkitől nem hallottam. Ha meg elázik akkor amiből kell másik abból veszek másikat oszt pacsi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #6804 2016.07.18. 09:54

eje75 írta:Botond! Mondj már valamit! :) Tudom, hogy Te is ezen agyalsz!
Vágj bele szerintem, fiatalabbak már nem leszünk, most kell kielégíteni a kíváncsiságunk. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #6805 2016.07.18. 09:54

eje75 írta:That's my boy!! Minden szavaddal 1-et értek... De fosok a vízfolyástól... :( Eláztatja a videókártyát, meg a tápot alatta, aztán elpukkan minden.... de olyan egyszerű, tisza megoldás a vízhűtés: a radiátort felcsavarozom a tetőre, az a kis semmi pumpát meg semmi perc alatt rácsavarozom a procira, minden simán elfér mellette, alatta... ejjj... úgy vagyok ezzel, mint porszívócsőbe dugni a répát....vágyom rá, de félek is tőle, ezért nem csinálom :)
Ha eláztatja lesz mit takarítani, de természetesen nem fog semmi elpukkanni, nem-vezető folyadék van ezekben(ioncserélt desztvíz, vagy etilénglikol aka fagyálló).
Avatar
eje75

Hozzászólás #6806 2016.07.18. 09:55

Botond írta:Pedig idén én is vízre váltok, jó az. Rengeteg haverom tolja azzal és elázást senkitől nem hallottam. Ha meg elázik akkor amiből kell másik abból veszek másikat oszt pacsi.
Hát Én még egy negyedmilliós videókártyát nem veszek azt tutter... marad Optimus Prime, oszt jónapot... rázárom a ház oldalát és csak akkor látom legközelebb, amikor kifújom belőle a port...
Avatar
eje75

Hozzászólás #6807 2016.07.18. 09:58

Moby írta:Ha eláztatja lesz mit takarítani, de természetesen nem fog semmi elpukkanni, nem-vezető folyadék van ezekben(ioncserélt desztvíz, vagy etilénglikol aka fagyálló).
Hm... csak szétkapom, megszárítom, és semmi baja nem lesz? Ez komoly? Mert az egésztől csak ez tart vissza...
Avatar
Moby

Hozzászólás #6808 2016.07.18. 10:02

    eje75 írta:Hm... csak szétkapom, megszárítom, és semmi baja nem lesz? Ez komoly? Mert az egésztől csak ez tart vissza...
    Látod-látod. Mégsem lett volna butaság bejárni fizikaórára. :P
    Avatar
    benőmenő

    Hozzászólás #6809 2016.07.18. 10:33

    Moby írta:Ha eláztatja lesz mit takarítani, de természetesen nem fog semmi elpukkanni, nem-vezető folyadék van ezekben(ioncserélt desztvíz, vagy etilénglikol aka fagyálló).
    Lehet most csinálok magamból ordas nagy idiótát, de amikor ezek ráfolynak a poros-mocskos NYÁK-ra nem szennyeződnek és válnak vezetővé?
    Avatar
    Mekee

    Hozzászólás #6810 2016.07.18. 10:45

    DanielT írta:Működik frankón. Olyan tökéletesre mint most nálam, csak úgy lehet belőni, ha az adott kijelző előtt ül az ember, mert mindegyiknek más a színe, kontrasztja, stb. Viszont mivel kimondtad a szavakat és színt vallottál, a testvériség jegyében kötelességem rávezetni az útra. A legjott ötletem, hogy teamviewerrel bekonfigolom neked, mert leírást gyártani ehhez elég esélytelen. Kellenek hozzá egyedi fileok is, amit egyben el tudok neked küldeni, onnantól a hekkelés 5 perc. Egy NTSC verziós GT4 ISO-t kellene beszerezned.
    Rá is állok a témára, lenne kedvem ujra gt4 et tolni. Egyszer elgondolkodtam a ps2 előásásán, de eléggé lerontotta a kedvem ahogy kinézett a cucc a tv-n, egy jo crt beszerzéséig meg már nem mentem el. :)
    Avatar
    SlickAdam

    Hozzászólás #6811 2016.07.18. 10:49

    eje75 írta:Hm... csak szétkapom, megszárítom, és semmi baja nem lesz? Ez komoly? Mert az egésztől csak ez tart vissza...


    egy 2012-es forum post (es hallottam mar erröl korabban is) 10 mp guglizas utan:
    "The Hydro Series H60, H80 and H100 come with a 5 Year Warranty. I talked to a Corsair representative, who confirmed that this warranty covers not only the cooler, but the system components in which it is installed."

    szerk.:
    de termeszetesen nem csak egy mail-be kerül: "I simply decided to just make the phone call and ask. If in the case that a cooler is to leak onto your computer's components, after investigations, documentation, proof, and even possibly mailing out the product for analasys. If it is determined that the cooler was the cause of the component or module failure, corsair will be willing to warranty your PC's components and replace them."
    A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2016.07.18. 10:51-kor.
    Avatar
    eje75

    Hozzászólás #6812 2016.07.18. 10:49

    Moby írta:
      Látod-látod. Mégsem lett volna butaság bejárni fizikaórára. :P
      Ház ez nem válasz a kérdésemre :D mind1, rátaláltam a prohardver "Milyen CPU hűtőt vegyek?" topikjára...
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6813 2016.07.18. 10:53

      Ez a proci is imádta a nem vezető folyadékot... nyaminyaminyami.

      Kép

      Minek a víz? Nem tudja működőképesen, emberi felhasználás mellett, egy zéró kockázatú, halk és minőségi cooler lehűteni a gépet? De. Le tudja.

      Az AIO rendszerek csodásak, a gyártóknak, akik eladják.
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6814 2016.07.18. 10:54

      eje75 írta:Ház ez nem válasz a kérdésemre :D mind1, rátaláltam a prohardver "Milyen CPU hűtőt vegyek?" topikjára...
      Na, még az a banda kell neked a tuti döntés meghozásához! :D :taps:
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6815 2016.07.18. 11:06

      Kiszivárgott KevésbésFOSstation 4 prezi anyagok itt szemlélhetőek meg.

      Persze már arról szól, hogy hogyan kell trükközni a felbontással és a renderelési technikákkal.

      Kép

      Ez pedig egyenesen felháborító, hogy ilyet le mernek írni, hogy a jobb hardver miatt jobban fognak futni és jobban néznek ki majd a dolgok. FEL-HÁ-BO-RÍ-TÓ! Arty! Vonuljunk az utcára! :boxer:

      Kép
      Avatar
      eje75

      Hozzászólás #6816 2016.07.18. 11:08

      DanielT írta:Na, még az a banda kell neked a tuti döntés meghozásához! :D :taps:
      Mé? Slick is odajár :)
      Avatar
      eje75

      Hozzászólás #6817 2016.07.18. 11:12

      DanielT írta:Ez a proci is imádta a nem vezető folyadékot... nyaminyaminyami.

      Kép

      Minek a víz? Nem tudja működőképesen, emberi felhasználás mellett, egy zéró kockázatú, halk és minőségi cooler lehűteni a gépet? De. Le tudja.

      Az AIO rendszerek csodásak, a gyártóknak, akik eladják.
      Ennek a gyereknek a videóját láttam a jútúbon, ami elvette a kedvem az egésztől... A Corsair a komponensekre is vállal garit...ehhez csak ki kell postázni azokat az USA-ba... faszomat azt.... BE QUIET! Shadow Rock Slim hűtőm lesz, és kész....
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6818 2016.07.18. 11:18

      DanielT írta:Kiszivárgott KevésbésFOSstation 4 prezi anyagok itt szemlélhetőek meg.

      Persze már arról szól, hogy hogyan kell trükközni a felbontással és a renderelési technikákkal.

      Kép

      Ez pedig egyenesen felháborító, hogy ilyet le mernek írni, hogy a jobb hardver miatt jobban fognak futni és jobban néznek ki majd a dolgok. FEL-HÁ-BO-RÍ-TÓ! Arty! Vonuljunk az utcára! :boxer:

      Kép
      Elnézve a VGA-árakat még az is lehet, hogy mégis ez lesz belőle :wilting:

      Csak a stratégiák nem futnak rajta olyan jól, mint a filmek. Mondjuk XCOM 2 jön rá, most az első részt nyúzom PC-n (kontrollerrel, tulajdonképpen a 60 fps és emiatt vágtam bele, egyébként Total War menne), totál alienfüggő lettem. De hát úgyis a Long War mod lesz a lényeg. (Incubation 2 meg már nem is kell, ez szinte inkább az, mint X-COM, annyira áramvonalasított. Szóval elő kell majd kapni a Terror from the Deepet is - remélem, nem lesz benne egérlag :banplz: )

      Azért ma délutántól, ha otthon vagyok, próbálok lenni Discordon, ha valaki még overwatchol. Mondjuk az van az XCOM-ban is. :vigyor:
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6819 2016.07.18. 11:19

      eje75 írta:Mé? Slick is odajár :)
      Még egy ok arra, hogy kerüld őket, én csak VGA-ban adok a szavukra :hehe:
      Avatar
      benőmenő

      Hozzászólás #6820 2016.07.18. 11:20

      Emberek, valaki elmagyarázná, hogy egyesek mivel képesek teleszemetelni a sok TB-os HDD-ket?
      Tavaly ősszel vettem egy TB-os WD-t upgrade-kor, esküszöm alig töröltem, csak a korábbi verziós sw-ek setupjait és pár rongyosra nézett filmet, amit ebben az évtizedben már nem fogok újranézni. Most van 451GB szabad helyem rajta.
      Most az olyan klinikai esetektől tekintsünk el, akik a több száz tételes steam libraryjüket akarják otthon tárolni.
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6821 2016.07.18. 11:23

      Micsu írta:Batman: Arkham Knight
      A gyűjtögetések szerintem aránylag jók a szériában (mármint az Enigma/Riddler-cuccokra gondolok), csak a mennyiség akkora, hogy átmegy fárasztóba.

      Kár, hogy nincs hozzá vasam, és a tróger WB-nek még más pénzét sem adnám szívesen, nemhogy a sajátom!
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6822 2016.07.18. 11:26

      Zóanagyvarázsló írta:Még egy ok arra, hogy kerüld őket, én csak VGA-ban adok a szavukra :hehe:
      Nálam 80%-ban a filmek a felelősek, szerintem másnál is ez a többség. Manapság, amikor egy nyaralás fotói 10+ giga terjedelemben kerülnek megőrzésre(totál feleslegesen persze), nem nehéz tőtteni a helyet.
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6823 2016.07.18. 11:28

      benőmenő írta:Emberek, valaki elmagyarázná, hogy egyesek mivel képesek teleszemetelni a sok TB-os HDD-ket?
      Tavaly ősszel vettem egy TB-os WD-t upgrade-kor, esküszöm alig töröltem, csak a korábbi verziós sw-ek setupjait és pár rongyosra nézett filmet, amit ebben az évtizedben már nem fogok újranézni. Most van 451GB szabad helyem rajta.
      Most az olyan klinikai esetektől tekintsünk el, akik a több száz tételes steam libraryjüket akarják otthon tárolni.
      Én rajta tárolom a dobozos játékaimat (ami nem kulcsos), de floppys Civilization Street Fighter II nem nagyon teríti be. A CD-s Super Street Fighter 2 Turbo már határeset :idiota:

      A ScummVM-mappám vagy a meccsfelvételeim azért sok helyet tudnak foglalni, meg én telepítek rá 30-40 játékot egyszerre, de vígan elvagyok rajta. Biztos azért a Blizzard-játékokat és a rendszert az SSD-n tartom. Én is inkább SSD-t bővítenék, a HDD bőven elég, ha mégsem, akkor a Delete (Total Commanderben F8) spell azonnal megoldja.
      Avatar
      SlickAdam

      Hozzászólás #6824 2016.07.18. 11:28

      egyebkent nem ertem mi ez a PH! forum haterkedes. nyilvan vannak arrafele okoskodo balfaszok (mint en), de egykent tekinteni az összes kommentelöre... az eleg gaz szvsz.
      tapasztalataim alapjan segitökeszek többnyire, nem csak "lattad mar mekkora a procimag a fedö alatt? hehehe" kommentek erkeznek (ez nem offenz volt Moby! ;) )
      procihütös topikban is van jo összefoglalo, de attol függetlenül is erkeznek ajanlasok. nem csak "vegye 212 EVO-t" vagy "vegye Dark Rock Pro 3-at, különben nem vagy ember, embeeeeer" (na ez mini "offenz" volt)

      szerk.: HIFI topikban voltam par eve. na ott van arc, az tuti. bar ertik a dolgukat azok is.
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6825 2016.07.18. 11:33

      SlickAdam írta:kar, hogy kimaradt az Asylum. akkor ott, 2009-ben olyat baszott, hogy borzalom. hangulatban is legdurvabb resz szvsz.
      Ja, ott volt, de azért úgy kevésbé éltem újdonságnak, hogy még a közelmúlt emléke volt a Beyond Good & Evil, melyhez nagyrészt hasonló formulát követ. Meg én a többi pre-Knighttal is jól elvoltam. A Cityt végre tévén játszhattam kontrollerrel (PS3, az FPS nem volt jobb), az Originst meg jó frame-mel ugyanígy PC-n, ezek is beszóltak az ütésbe.

      Persze nyilván az Asylum az első, az Origins meg kihagyható, de korrekt újrahasznosítás (van benne épkézláb Bane!).
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6826 2016.07.18. 11:34

      SlickAdam írta:egyebkent nem ertem mi ez a PH! forum haterkedes. nyilvan vannak arrafele okoskodo balfaszok (mint en), de egykent tekinteni az összes kommentelöre... az eleg gaz szvsz.
      tapasztalataim alapjan segitökeszek többnyire, nem csak "lattad mar mekkora a procimag a fedö alatt? hehehe" kommentek erkeznek (ez nem offenz volt Moby! ;) )
      procihütös topikban is van jo összefoglalo, de attol függetlenül is erkeznek ajanlasok. nem csak "vegye 212 EVO-t" vagy "vegye Dark Rock Pro 3-at, különben nem vagy ember, embeeeeer" (na ez mini "offenz" volt)

      szerk.: HIFI topikban voltam par eve. na ott van arc, az tuti. bar ertik a dolgukat azok is.
      Én csak poénból és a közösségi csordaszellem erősítéséért áztatom őket. Meg A(rty)MD kedvéért.
      Avatar
      benőmenő

      Hozzászólás #6827 2016.07.18. 11:39

      SlickAdam írta:egyebkent nem ertem mi ez a PH! forum haterkedes. nyilvan vannak arrafele okoskodo balfaszok (mint en), de egykent tekinteni az összes kommentelöre... az eleg gaz szvsz.
      tapasztalataim alapjan segitökeszek többnyire, nem csak "lattad mar mekkora a procimag a fedö alatt? hehehe" kommentek erkeznek (ez nem offenz volt Moby! ;) )
      procihütös topikban is van jo összefoglalo, de attol függetlenül is erkeznek ajanlasok. nem csak "vegye 212 EVO-t" vagy "vegye Dark Rock Pro 3-at, különben nem vagy ember, embeeeeer" (na ez mini "offenz" volt)
      szerk.: HIFI topikban voltam par eve. na ott van arc, az tuti. bar ertik a dolgukat azok is.
      Azt megtudom erősíteni, hogy nem csak okoskodó falloszok vannak arrafelé, és vannak akik tényleg próbálnak segítőkészek lenni. Az más kérdés, hogy a pár elkeseredett alkalommal, amikor ott is segítséget kértem soha nem onnan jött a helyes megoldás, de ez nyilván nem is reprezentatív.
      Mindenesetre egy ilyen friss domain csordaszelleméhez az egyik leggyorsabb út, ha van ellenségkép, még ha néha csak poénból is. :nemtudom:
      Avatar
      donatus13

      Hozzászólás #6828 2016.07.18. 11:44

      SlickAdam írta:egyebkent nem ertem mi ez a PH! forum haterkedes. nyilvan vannak arrafele okoskodo balfaszok (mint en), de egykent tekinteni az összes kommentelöre... az eleg gaz szvsz.
      tapasztalataim alapjan segitökeszek többnyire, nem csak "lattad mar mekkora a procimag a fedö alatt? hehehe" kommentek erkeznek (ez nem offenz volt Moby! ;) )
      procihütös topikban is van jo összefoglalo, de attol függetlenül is erkeznek ajanlasok. nem csak "vegye 212 EVO-t" vagy "vegye Dark Rock Pro 3-at, különben nem vagy ember, embeeeeer" (na ez mini "offenz" volt)

      szerk.: HIFI topikban voltam par eve. na ott van arc, az tuti. bar ertik a dolgukat azok is.

      Én meg ha már úgy is utálhatok valakit, akkor miért ne utáljam őket is, tehát rohadjon meg a PH. :nezze:
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6829 2016.07.18. 11:46

      A PH fórumhoz hasonló mennyiségű hülyével csak a Steamen találkoztam. Na az az igazi pöcegödör egyébként.
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6830 2016.07.18. 11:59

      DanielT írta:A PH fórumhoz hasonló mennyiségű hülyével csak a Steamen találkoztam. Na az az igazi pöcegödör egyébként.
      Ezek szerint sokkal olvasottabb vagy, mint én. Ajánlj még hasonlókat! :zavart1:
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6831 2016.07.18. 12:08

      Zóanagyvarázsló írta:Ezek szerint sokkal olvasottabb vagy, mint én. Ajánlj még hasonlókat! :zavart1:
      Na jó, még egy ultimate idióta lelőhely: oneplus fórum. Húvazzeg...

      Egy példa

      Nem elég ugye, hogy maga az idióta állat cég kihagyta a kamera appból a 60fps opciót, driver szinten, tehát mással se fog menni, de jön az agyatlan barom horda és megvédik őket és még én vagyok a hülye.

      Már az első "I edit TV shows in the UK." válasz is csodás és az még csak a kezdet! Tényleg érdemes végigolvasni, mennyi szinten hülyék az emberek. Van aki technikai analfabéta, van aki egy idióta szakbarbár, van aki nem is érti miről van szó, de képes a helyzetre adható legkreténebb reakciót mégis beírni...
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6832 2016.07.18. 12:28

      DanielT írta:Na jó, még egy ultimate idióta lelőhely: oneplus fórum. Húvazzeg...

      Egy példa

      Nem elég ugye, hogy maga az idióta állat cég kihagyta a kamera appból a 60fps opciót, driver szinten, tehát mással se fog menni, de jön az agyatlan barom horda és megvédik őket és még én vagyok a hülye.

      Már az első "I edit TV shows in the UK." válasz is csodás és az még csak a kezdet! Tényleg érdemes végigolvasni, mennyi szinten hülyék az emberek. Van aki technikai analfabéta, van aki egy idióta szakbarbár, van aki nem is érti miről van szó, de képes a helyzetre adható legkreténebb reakciót mégis beírni...
      Ahá, szerintem a profik a videojátékok átvezetőit is OnePlus 3-mal veszik fel! Kár, hogy a túl gyors PC magát a játékmenetet elkúrja a 60 fps-sel :(
      Avatar
      Moby

      Hozzászólás #6833 2016.07.18. 12:32

      DanielT írta:A PH fórumhoz hasonló mennyiségű hülyével csak a Steamen találkoztam. Na az az igazi pöcegödör egyébként.
      Ez sajnos tény. Országos szinten az egyik legdurvább idiotmagnet. Ezt pl az ilyen abufélék garantálják, de nélkülük sincs túl magasan a léc.
      Avatar
      Moby

      Hozzászólás #6834 2016.07.18. 12:39

      benőmenő írta:Lehet most csinálok magamból ordas nagy idiótát, de amikor ezek ráfolynak a poros-mocskos NYÁK-ra nem szennyeződnek és válnak vezetővé?
      De. A portól nem, de ami feloldódik benne, attól igen. Persze ez agy nem kibaszottul mocskos háznál nem akkora probléma, sokkal inkább a kompakthűtők minőségének óriási szórása. Meg az idióta tulajoké. De. Minden alkalommal leírtam már: ezek a bojlerok nem valóak gépbe. Alig hűtenek jobban (sokszor kevésbé), mint egy levegős. Viszont ha egy levegős szar/szarul van fent/hülye a tulaj/akármi, akkor a legrosszabb ami történhet, hogy nem hűt jól, és visszaveszi magát a proci. Egy ilyen AIO meg...nos láttunk már ezt-azt :D
      Avatar
      Moby

      Hozzászólás #6835 2016.07.18. 12:45

      SlickAdam írta:egyebkent nem ertem mi ez a PH! forum haterkedes. nyilvan vannak arrafele okoskodo balfaszok (mint en), de egykent tekinteni az összes kommentelöre... az eleg gaz szvsz.
      tapasztalataim alapjan segitökeszek többnyire, nem csak "lattad mar mekkora a procimag a fedö alatt? hehehe" kommentek erkeznek (ez nem offenz volt Moby! ;) )
      procihütös topikban is van jo összefoglalo, de attol függetlenül is erkeznek ajanlasok. nem csak "vegye 212 EVO-t" vagy "vegye Dark Rock Pro 3-at, különben nem vagy ember, embeeeeer" (na ez mini "offenz" volt)

      szerk.: HIFI topikban voltam par eve. na ott van arc, az tuti. bar ertik a dolgukat azok is.
      Van ott számtalan topik, amiket sosem olvastam, de nem tudom elképzelni, hogy az emberi fasság ilyen szintű koncentrációja közvetlen közelében az értelemnek akár a csírája is életben képes maradni. Külön ajánlom az ottani ps4 topikot. Az bázzeg nagyon durva vadon, őrületes lényekkel. De nem ez a kimegyek a rétre típusú, hanem a jumanji keresztezve a jurassic park összessel.
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6836 2016.07.18. 12:49

      DanielT írta:Ez a proci is imádta a nem vezető folyadékot... nyaminyaminyami.

      Kép

      Minek a víz? Nem tudja működőképesen, emberi felhasználás mellett, egy zéró kockázatú, halk és minőségi cooler lehűteni a gépet? De. Le tudja.

      Az AIO rendszerek csodásak, a gyártóknak, akik eladják.
      van olyan nem vezeto olaj ami biztos h nem csnal bajt csak a szivattyu birja e
      Amugy en se ertem ezt a vizhutes mizeriat, foleg ugy h ugyanugy ventit hasznal aminek hangja van, akkor lesz ez erdekes ha a leghutes mar keves lesz
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6837 2016.07.18. 12:51

      Zóanagyvarázsló írta:Elnézve a VGA-árakat még az is lehet, hogy mégis ez lesz belőle :wilting:

      Csak a stratégiák nem futnak rajta olyan jól, mint a filmek. Mondjuk XCOM 2 jön rá, most az első részt nyúzom PC-n (kontrollerrel, tulajdonképpen a 60 fps és emiatt vágtam bele, egyébként Total War menne), totál alienfüggő lettem. De hát úgyis a Long War mod lesz a lényeg. (Incubation 2 meg már nem is kell, ez szinte inkább az, mint X-COM, annyira áramvonalasított. Szóval elő kell majd kapni a Terror from the Deepet is - remélem, nem lesz benne egérlag :banplz: )

      Azért ma délutántól, ha otthon vagyok, próbálok lenni Discordon, ha valaki még overwatchol. Mondjuk az van az XCOM-ban is. :vigyor:
      varjuk ki azert a high end konzolok arazasat is, mikor a szemetert is 140kt kertek
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6838 2016.07.18. 12:51

      Micsu írta:van olyan nem vezeto olaj ami biztos h nem csnal bajt csak a szivattyu birja e
      Amugy en se ertem ezt a vizhutes mizeriat, foleg ugy h ugyanugy ventit hasznal aminek hangja van, akkor lesz ez erdekes ha a leghutes mar keves lesz
      És a ventihez társul a pumpa szörcsögés és morgás idővel. Csucsiszupi! :eljen:
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6839 2016.07.18. 12:53

      benőmenő írta:Emberek, valaki elmagyarázná, hogy egyesek mivel képesek teleszemetelni a sok TB-os HDD-ket?
      Tavaly ősszel vettem egy TB-os WD-t upgrade-kor, esküszöm alig töröltem, csak a korábbi verziós sw-ek setupjait és pár rongyosra nézett filmet, amit ebben az évtizedben már nem fogok újranézni. Most van 451GB szabad helyem rajta.
      Most az olyan klinikai esetektől tekintsünk el, akik a több száz tételes steam libraryjüket akarják otthon tárolni.
      gyujtok? Sokan gyujtenek kulfele dolgokat, filmek (animek - sorozatok - porno xD), zenek (itt egesz labelekre kell gondolni), meg minden mast ;)
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6840 2016.07.18. 12:54

      Na, ha még láttatok putri prezentációt... az egész körítés, a helyszínnel kezdve már pokol, de a tech showdown! Na az ám az igazi!

      AMD módra:

      1. KARTONDOBOZ tech.
      2. Képernyő tech, csak sajnos olyan képernyőt nem tudtak hozni, amin látszik, de higyjük el.
      3. HDR demó, ahol elvileg minden volt, ami csak kellhet az ütős prezihez, csak a tv mellett a monitoron lévő kép úgy nézett ki, mint egy ebolás kelés, PLUSZ semmi nem is történt a képen.

      Profik ezek, én mondom! :eljen:

      phpBB [media]
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6841 2016.07.18. 12:54

      Micsu írta:varjuk ki azert a high end konzolok arazasat is, mikor a szemetert is 140kt kertek
      Én se bízom benne, csak már tényleg nem tudom, hogy mit vegyek, minden jó, de nem annyira, mint amennyibe kerül. Túl nagyot meg nem akarok lépni felfelé, mert akkor cserélhetek mindent.
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6842 2016.07.18. 12:58

      DanielT írta:Na jó, még egy ultimate idióta lelőhely: oneplus fórum. Húvazzeg...

      Egy példa

      Nem elég ugye, hogy maga az idióta állat cég kihagyta a kamera appból a 60fps opciót, driver szinten, tehát mással se fog menni, de jön az agyatlan barom horda és megvédik őket és még én vagyok a hülye.

      Már az első "I edit TV shows in the UK." válasz is csodás és az még csak a kezdet! Tényleg érdemes végigolvasni, mennyi szinten hülyék az emberek. Van aki technikai analfabéta, van aki egy idióta szakbarbár, van aki nem is érti miről van szó, de képes a helyzetre adható legkreténebb reakciót mégis beírni...
      :eljen:
      Ilyenek meg johetnel
      Avatar
      Moby

      Hozzászólás #6843 2016.07.18. 13:03

      DanielT írta:És a ventihez társul a pumpa szörcsögés és morgás idővel. Csucsiszupi! :eljen:
      Abban az a jó, hogy az sosem az eredeti tulajoknál jön elő, hanem a másodkézből vízbe belepróbálóknál, mer addigra aki újban vette rájött, hogy az egésznek semmi értelme nincs, és már visszamászott levegősre :D (kevés szórakoztatóbb műfaj van, mint a használt vizespiac vásárlóinak tapasztalatai :D)
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6844 2016.07.18. 13:29

      Micsu írta::eljen:
      Ilyenek meg johetnel
      De perverz vagy. :D Ez nálam már az a szintű idiotizmus, ami nem szórakoztató.
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6845 2016.07.18. 13:53

      DanielT írta:De perverz vagy. :D Ez nálam már az a szintű idiotizmus, ami nem szórakoztató.
      akk h birtad Tinmant, Tottit, most Artyt? :hehe:
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6846 2016.07.18. 14:08

      Micsu írta:akk h birtad Tinmant, Tottit, most Artyt? :hehe:
      Hogy bírtam? Hát, szerintem jól látszik a végeredményből. Szerencsére a 2 ostoba ökör lekopott, Arty meg nem az, csak már oviban is Che Guevara volt a jele, azért lázad mindig. :D
      Avatar
      Zóanagyvarázsló

      Hozzászólás #6847 2016.07.18. 14:20

      DanielT írta:Hogy bírtam? Hát, szerintem jól látszik a végeredményből. Szerencsére a 2 ostoba ökör lekopott, Arty meg nem az, csak már oviban is Che Guevara volt a jele, azért lázad mindig. :D
      Akkor szép fejlődési ívet járt be, mert Che Guevera egy monoklis lord az AMD-hez képest.
      Avatar
      Mekee

      Hozzászólás #6848 2016.07.18. 14:40

      Dani!
      Beszereztem az iso-t, meg a teamviewert is felraktam, ugyhogy egyenes az út tanításod felé! :D
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6849 2016.07.18. 15:03

      Mekee írta:Dani!
      Beszereztem az iso-t, meg a teamviewert is felraktam, ugyhogy egyenes az út tanításod felé! :D
      Ok, akár most is csinálhatjuk, menjünk privibe.
      Avatar
      SlickAdam

      Hozzászólás #6850 2016.07.18. 15:06

      ugy döntöttem nem talalgatok a #1-es procimaggal kapcsolatban (elöbb megint ujraraktam a Noctua-t, paszta megintcsak ugyanugy hülyen volt elterülve...), ugyhogy egyszerüen kiprobalok egy masik hütöt a francba.
      megis sikerült talalnom egy Macho 120 SBM-et es ugy latom nem kellesz külön küldetnem Skylake spacer-t, van a cegnel raktaron :worship:
      Kép
      Avatar
      Mekee

      Hozzászólás #6851 2016.07.18. 17:21

      Köszi Dani! Eléggé frankó így, ilyen tényleg sose vót a gt4! :D

      Btw, ps3 emu létezik, ami működik is esetleg?
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6852 2016.07.18. 17:52

      Gta5re is ajanlhatna egy mod setupot, lassan kezdem
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6853 2016.07.18. 18:22

      Mekee: Örülök. :) PS3 emu sehogy se áll sajnos. :(

      Micsu: GTA5 modolással egyáltalán nem foglalkoztam még, a vanilla is csodás egyébként, emiatt ne várj.
      Avatar
      Moby

      Hozzászólás #6854 2016.07.18. 19:28

      phpBB [media]
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6855 2016.07.18. 19:31

      Találtam egy elég mókás összeállítást ex-MS alkalmazottak sztorijairól a Windows fejlesztéseket illetően. Aki szoftverfejlesztésben dolgozik, sok ismerős dolgot fog látni.

      Pokoli óriás kép formátumban sajnos
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6856 2016.07.18. 19:35

      Moby írta:
      phpBB [media]

      Kép
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6857 2016.07.18. 20:07

      Moby linkel bfet?

      Kép
      Avatar
      Moby

      Hozzászólás #6858 2016.07.18. 20:20

      Ez annyira egyedi eset, hogy szinte megmagyarázhatatlan :)


      /amúgy a linkelt kép csak nálad látszik ám.
      Avatar
      DanielT

      Hozzászólás #6859 2016.07.18. 20:28

      Moby írta:/amúgy a linkelt kép csak nálad látszik ám.
      És már nem először, csak szegény ugye nem tud róla. Pedig mennyire bízik az MS cloud szolgáltatásban... szinte már megható ez a naivitás! :idiota:
      Avatar
      Micsu

      Hozzászólás #6860 2016.07.18. 21:18

      haha

      szar a fórum gyerekek :D
      rendi, thx az infot, tudatlanság bolondság :P

      Vissza: “Leáldozott.hu”