A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68531 2022.06.02. 20:19

Moby írta:Megnéztem pécén ezt a diablo immortalt. Szerintem tök szép ez, de én nem játszanám. Mondjuk nem is vagyok nagy rajongója a zsánernek. Eléggé le van butítva, ami a hozzám hasonló casual szaroknak absz nem baj, de már attól agyfaszt kaptam, hogy beléptem, és semmi más nem ment, minthogy rúgják ki a ruszkikat, és háborús bűnösök, és haljatok meg, és az összes toxikus szar a nyakamba...persze ez nem a játékok hibája. Meg értem azt is, hogy a fanok hidegrázást kapnak tőle, ezt még én a lelátóról is látom, hogy seggből szájba.
Egy starcraft engem is 100x jobban vonz. A 4et tolni fogom azert ezt meg meghagyom masoknak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68532 2022.06.02. 21:12

Micsu írta:Tényleg hol van az alapítója Arty, él még ? :idiota:
Kedden lett volna strange brigád coop Zóval hármasban, de átaludtuk. Én konkrétan bealudtam, Arty csak simán elfelejtette és másnap nyomta a meaculpát. Él és virul, nyomja a retroszarokat ps5ön. :D Ilyen 80as évek árkádgépek szintű cuccokat, szóval ő is keményen fel tudna csatlakozni az rt élethalálkérdés vonatra!
Avatar
Moby

Hozzászólás #68533 2022.06.02. 21:24

Moby írta:Mámmindegy. Vettem. Majd mondom milyen.
Ránéztem, az eleje nagyon fasza! Megnéztem a Kao kengurut, és az is!
Avatar
Botond

Hozzászólás #68534 2022.06.02. 21:26

Moby írta:Ránéztem, az eleje nagyon fasza! Megnéztem a Kao kengurut, és az is!
Kengurus cucc az nagyon super lucky utánérzésnek tűnik, azt meg szerettem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68535 2022.06.02. 21:29

Botond írta:Kengurus cucc az nagyon super lucky utánérzésnek tűnik, azt meg szerettem.
Meg voltam győződve, hogy valami kétpálcás fos, de mondom kétezret dobok rá, mermérne. Ehhez képest meglepően korrekt cucc. Természetesen lop mindenhonnan, de jól csinálja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68536 2022.06.03. 07:45

Aki esetleg lemaradt róla:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68537 2022.06.03. 08:14

Moby írta:Aki esetleg lemaradt róla:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Wr4PGa1sHFQ[/vieo]
Kivételesen élőben néztem, mert nem bírtam abbahagyni a Diablot... Bocs Necro, mentségemre legyen mondva, hogy nem költöttem egy fillért se és nem is áll szándékomban.

A Stray-t bejelentés óta várom és jó hír, hogy kapom PS+ ban, illetve a HZD újabb nagy pecs is szuper, csak az a baj, hogy egy újabb nagy pecset is bejelentettek mellé. Mégpedig, hogy jön a 40 fps mód, szóval hiába az újabb nagy pecs, várnom kell az újabb nagy pecset. Day1 vettem és 15 percet ment eddig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68538 2022.06.03. 08:25

DanielT írta:Kivételesen élőben néztem, mert nem bírtam abbahagyni a Diablot... Nem Bocs Necro, mentségemre legyen mondva, hogy nem költöttem egy fillért se és nem is áll szándékomban.

A Stray-t bejelentés óta várom és jó hír, hogy kapom PS+ ban, illetve a HZD újabb nagy pecs is szuper, csak az a baj, hogy egy újabb nagy pecset is bejelentettek mellé. Mégpedig, hogy jön a 40 fps mód, szóval hiába az újabb nagy pecs, várnom kell az újabb nagy pecset. Day1 vettem és 15 percet ment eddig.
A stray psplusnak én is örülök, de a hfw engem hidegen hagy. Sose fogom újra elővenni, nem vót egy nagy eresztés gameplayben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68539 2022.06.03. 08:43

Moby írta:A stray psplusnak én is örülök, de a hfw engem hidegen hagy. Sose fogom újra elővenni, nem vót egy nagy eresztés gameplayben.
Kűttem privit! Htx!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68540 2022.06.05. 22:32

Control

+technikailag teljesen rendben van, jól néz ki, jól fut, stílusos art, szinte popup sincs, minimális bug, előző gen egyik legszebb címe
+a gunplay összességében jó, nincsenek túlbonyolítva a képességek és jól használhatóak
+a story is a végére egészen érthető lesz, kicsit már too much de összességében jó
+egészen jó rombolhatóság és fizika ami már a mai játékokban kb nincs is
+amikor vannak zenék azok jók

0 a lore mennyisége már némelyik rpgt megszégyeníti, a multimédia és a hangfelvételek jók voltak de a percenként előforduló és akták amikben pár szó kivan takarva már toomuch volt

-a gameplay unalomba tud fulladni, pár óránál többet egyhuzamban nem is tudtam vele játszani
-unalmas melléküldik
-a pályák is eléggé egysíkuak
-a fegyverek se érnek sokat, kb a pisztoly a legjobb felfejlesztve

Az alan wakenél mindenképpen jobban tetszett, nem lesz a kedvenc játékom de nem volt rossz.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #68541 2022.06.05. 23:11

itt meg lepörgött a Ghostwire Tokyo. Meglepetés volt, egy közepestől egyengébb címre számítottam a beszámolók alapján, de egy közepestől jobb játékot kaptam. Azt elismerem, hogy agameplay ki tud fáradni, a végére már csak a főszálon haladtam, az viszont teljesen rendben volt. Én jellemzően zsigerből gyűlölöm, a japóságokat, ezt bírtam szeretni. Technoban egy roncs, teljesen indokolatlan a gépigény és a futásteljesítmény, de ez van. Jóvót.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68542 2022.06.05. 23:14

Botond írta:Csilingelt. Ezzel beértem Artyt, az egyetlen PS barátom a platinák számában (1 db). :banplz:

Kicsit szomorú vagyok, hogy kipattant még a második kieg 3 része előtt, de várható volt. 99 óránál járok, a harmadik etap egyelőre úgy néz ki, hogy vastagon a "szokásos" 149-150 óra alá érkezik, pedig ugyanolyan maximaxolás lesz, mint az első két alkalommal. Részletesen majd ha végeztem, meglepő, de harmadikra is van mit mondani a dologról.
Lepörgött az AC görögök. Megint, most ps5ön, és 94/94 trófea nyilván. 120 órából megvolt, mert harmadikra már kiokosodtam, és nem hagytam az alapjáték utánra az első kiegészítő görgetését, hanem párhuzamosan nyomtam. A második kieg külön terület, szóval az utána maradt.
Na de a lényeg. Ps5ön fos a technikai rész, többször is volt ctd-zés, amit sose sikerült eddig elérni se pc-n, se xsx-en.
A játék meg mókavonat volt szokás szerint a második kiegig. Ott, 100 óra körül, amikor meglett a platina, akkor kezdtem kicsit unni, jött Atlantisz, három részre osztva, az első két részlet még úgy-ahogy, de a harmadik részlet viszont, á.
Na mindegy, jó volt, kihoztam belőle a maxot, köszi Ubisoft. Másnak is ajánlom az Atlantisz nélkül.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68543 2022.06.06. 01:42

Boldog kerek DT napot mindenkinek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #68544 2022.06.06. 08:44

Boldogot DT!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68545 2022.06.06. 10:40

Köszönöm! :)

Sok minden nem változott, 39 és 40 évesen is a Diablo Immortalt nyomom folyamatosan.. Szombaton egy laza 10 óra ment bele. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68546 2022.06.06. 10:50

Boldogot Dt ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #68547 2022.06.06. 11:22

DanielT írta:Köszönöm! :)

Sok minden nem változott, 39 és 40 évesen is a Diablo Immortalt nyomom folyamatosan.. Szombaton egy laza 10 óra ment bele. :wilting:
De mér nem látlak soha online? És mér nem lehet ezt a szart crossplay nyomni? Ipaden nem látom a pécés karimat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68548 2022.06.06. 11:36

Moby írta:De mér nem látlak soha online? És mér nem lehet ezt a szart crossplay nyomni? Ipaden nem látom a pécés karimat.
Lehet crossplay pedig úgy tudom, sőt teljesen biztos. Azért nem látsz, mert még a battle.net accommal se léptem be, full guest, random név, 0 pénz költés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68549 2022.06.06. 11:54

Mondjuk nem tudom miért nyomná ezt valaki pc-n, még az ipad is veszít a telefonnal szemben, egyszerűen a képarány miatt. A telefon 18:9 stb méretben sokkal több látszik és a UI elemek is erre vannak tervezve.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68550 2022.06.06. 12:51

Par video alapjan nagyon fapad ez az immortal, grafika csak nyomokban hozza a blizz szintet, karakter meretu repul az xp meg a mozgas is meh foleg a 4hez kepest. Nagyon erezni a mobil szagot, persze mobil szinten kiemelkedo.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68551 2022.06.06. 13:38

Micsu írta:Par video alapjan nagyon fapad ez az immortal, grafika csak nyomokban hozza a blizz szintet, karakter meretu repul az xp meg a mozgas is meh foleg a 4hez kepest. Nagyon erezni a mobil szagot, persze mobil szinten kiemelkedo.
Én nem tudom mennyire kiemelkdeő ez mobilszinen, de toltam ipden, és ahogy fut, az konkrétan hányás. Szaggat, megáll, akad, FOS. Szal az van, hogy graf szinten ez pont pécére való, csak a UI meg a működés mobilos.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68552 2022.06.06. 13:40

Moby írta:Én nem tudom mennyire kiemelkdeő ez mobilszinen, de toltam ipden, és ahogy fut, az konkrétan hányás. Szaggat, megáll, akad, FOS. Szal az van, hogy graf szinten ez pont pécére való, csak a UI meg a működés mobilos.
i12pron jol ment
Avatar
Moby

Hozzászólás #68553 2022.06.06. 13:44

Moby írta:Én nem tudom mennyire kiemelkdeő ez mobilszinen, de toltam ipden, és ahogy fut, az konkrétan hányás. Szaggat, megáll, akad, FOS. Szal az van, hogy graf szinten ez pont pécére való, csak a UI meg a működés mobilos.
De ami az okádás teteje, hogy nem lehet egérmódon játszani tapcsikolva. Nem. Csak a szívenszájonbaszott műkontrollerrel :eljen: Nyomorult férgek. Én nem tudom mennyit kéne fizessenek, hogy ezen a moslékosvödrön játsszam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68554 2022.06.06. 13:45

Micsu írta:i12pron jol ment
Én ezzel most nem lettem beljebb :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #68555 2022.06.06. 13:56

Moby írta:Én ezzel most nem lettem beljebb :D
11pron is hibátlan, a 1st gen pro iPad dobásán meg gondolkozok, mert érezhetően kiöregedett, a mesterséges iOS lassítások működnek már. Arra is letöltöttem de aztán töröltem próba nélkül.
Ez simán switches dio3 szint azt láttam a telefonon is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68556 2022.06.06. 14:00

Botond írta:11pron is hibátlan, a 1st gen pro iPad dobásán meg gondolkozok, mert érezhetően kiöregedett, a mesterséges iOS lassítások működnek már. Arra is letöltöttem de aztán töröltem próba nélkül.
Ez simán switches dio3 szint azt láttam a telefonon is.
De ez egy tavalyi ipad air, nem egy régi szar.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68557 2022.06.06. 14:38

Moby írta:Én ezzel most nem lettem beljebb :D
Dehogynem, szar az ipaded :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #68558 2022.06.06. 14:45

Micsu írta:Dehogynem, szar az ipaded :D
vegyek félmillióért egy másik szart, hogy a tapikontrolleren tolhassam a diablot? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68559 2022.06.06. 15:41

Én is megnéztem a diabolot, én ipaden toltam box controllerrel. Kár volt elfecsérelni rá 10 percet, jó nagy szar.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68560 2022.06.06. 16:04

Micsu írta:Par video alapjan nagyon fapad ez az immortal, grafika csak nyomokban hozza a blizz szintet, karakter meretu repul az xp meg a mozgas is meh foleg a 4hez kepest. Nagyon erezni a mobil szagot, persze mobil szinten kiemelkedo.
Szerintem konkrétan jobban balanszolt mint a Diablo 3 volt launcskor... A grafika telón nagyon frankó és a helyszínek designja és hangulata is csúcs. Láttam pc verziót nagy képernyőn és okádék.

Az irányítás meg annyira frankó telón, hogy tőlem a 4 is jöhet mobil exkluzívan. :fogmosas:

Már utolsó bossnál vagyok, csak nem tudtam leverni még.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68561 2022.06.06. 16:15

Moby írta:vegyek félmillióért egy másik szart, hogy a tapikontrolleren tolhassam a diablot? :D
Ezt rábízom hogy mondja meg a szülinapos :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68562 2022.06.06. 16:36

Micsu írta:Ezt rábízom hogy mondja meg a szülinapos :D
Köszönöm szépen a felkérést! Nos, ezesetben a válaszom: szerintem tableten is kényelmetlebb, túl nagy, sokat kell tornázni.

Egy klasszikust idézve: Don't you guys have phones?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68563 2022.06.06. 17:02

Ja, igen, és boldog DT napot! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #68564 2022.06.06. 17:39

Úristen mennyire ultragecijó volt ez a Maverick :eljen: Végre eljutottam megnézni, de szerintem 20 éve nem volt olyan moziélményem, hogy rendesen kapaszkodtam a szék karfájába. Rendesen szájtátva néztem.
Van még remény, nem halott a mozi, csak ellustult mindenki a számítógépek miatt. Kéne még pár ilyen maximalista állat, mint Tom, és rendben jönne minden.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68565 2022.06.06. 17:53

Moby írta:Úristen mennyire ultragecijó volt ez a Maverick :eljen: Végre eljutottam megnézni, de szerintem 20 éve nem volt olyan moziélményem, hogy rendesen kapaszkodtam a szék karfájába. Rendesen szájtátva néztem.
Van még remény, nem halott a mozi, csak ellustult mindenki a számítógépek miatt. Kéne még pár ilyen maximalista állat, mint Tom, és rendben jönne minden.
5 évente egy jó film visszahozza a reményt? Így 40 felett már nem tudok ilyen gyermeki lelkesedéssel és pozitívan nézni a jövőbe. Azért majd kap egy esélyt, itthon, ingyen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68566 2022.06.06. 18:21

DanielT írta:5 évente egy jó film visszahozza a reményt? Így 40 felett már nem tudok ilyen gyermeki lelkesedéssel és pozitívan nézni a jövőbe. Azért majd kap egy esélyt, itthon, ingyen.
Lehet, hogy tudna jönni több is, ha kiderülne, hogy nem csak lehet ilyeneket csinálni, de meg is éri. Csak ehhez az kell, hogy el is menjenek rá a népek a moziba, és szavazzanak ezekre, ha érted mire gondolok! :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68567 2022.06.06. 18:44

DanielT írta:5 évente egy jó film visszahozza a reményt? Így 40 felett már nem tudok ilyen gyermeki lelkesedéssel és pozitívan nézni a jövőbe. Azért majd kap egy esélyt, itthon, ingyen.
Azért van évente 1-2 jó film mindig, kb ennyi
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68568 2022.06.06. 22:54

Isten éltesse a tapibuziság útjára visszatért Danit! Ugyanitt elektrosokkos kezelését javaslom.

Én még csak a Hadest próbáltam hasonlóból mobilon, meglepően szép és vállalható, de PC-n vagy konzolon jobb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68569 2022.06.06. 23:07

Moby írta:Úristen mennyire ultragecijó volt ez a Maverick :eljen: Végre eljutottam megnézni, de szerintem 20 éve nem volt olyan moziélményem, hogy rendesen kapaszkodtam a szék karfájába. Rendesen szájtátva néztem.
Van még remény, nem halott a mozi, csak ellustult mindenki a számítógépek miatt. Kéne még pár ilyen maximalista állat, mint Tom, és rendben jönne minden.
Tizensok év után sikerült apám elrángatni moziba, plusz anyám meg a gyermeikeim. Lájkolta mindenki, fater se tudott belekötni, pedig neki ugye ez a szakmája. Haverjai se tudtak nagyon belekötni, ha jól láttam facse bejegyzéseiket.
Az meg külön plusz, hogy milyen átkötések/visszautalások voltak az első részre. Jó film volt, valóban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68570 2022.06.07. 12:47

phpBB [media]


Ha már itt nem volt. Érdekes, hogy előbb kapott dátumot, mint a rég bejelentett UC. És majd jön a fekapók is. Egyelőre nem vagyok besózva, de minden ilyen hír jó. Azért a lasszófaszoknak szívesebben adnék esélyt, mint 120. sandboxnak, ha annak idején viszonylag érdekelt is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68571 2022.06.07. 12:58

Zóanagyvarázsló írta:Ha már itt nem volt.
Minek lett volna? Rajtad kívül mindenkinek volt hozzá gépe eddig is, ha akarta nyomni :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #68572 2022.06.07. 13:13

Moby írta:Minek lett volna? Rajtad kívül mindenkinek volt hozzá gépe eddig is, ha akarta nyomni :)
Annak ellenére, hogy igazad van, és én is ps5ön fogom lepörgetni, nos ennek ellenére a hw rabszolgaság végleges feladása irányába tett minden lépés örömteli és támogatandó!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68573 2022.06.07. 13:18

Utólag is, boldogat DT!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68574 2022.06.07. 14:51

Köszi Fox, Zó, Benő!

Közben pörög a Diablo Immortal credits. Vagyis mivel végtelen a játék így az nem, de a főbossz lefeküdt, 60-as max szint elérve, nulla fillér elköltve.

Értem én, hogy fujj meg minden, csak közben kurvajó. Ha valaki meg arra akarja feltenni az életét, hogy még 40x-es nehézségen végigviszi és PVP-ben megaláz mindenkit... hát ja, annak biztos drágább lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68575 2022.06.07. 15:12

DanielT írta:Köszi Fox, Zó, Benő!

Közben pörög a Diablo Immortal credits. Vagyis mivel végtelen a játék így az nem, de a főbossz lefeküdt, 60-as max szint elérve, nulla fillér elköltve.

Értem én, hogy fujj meg minden, csak közben kurvajó. Ha valaki meg arra akarja feltenni az életét, hogy még 40x-es nehézségen végigviszi és PVP-ben megaláz mindenkit... hát ja, annak biztos drágább lesz.
Minket nem kell meggyőzni, hogy a diablo3 jó játék, mert az. Akkor is ha ingyen van, mobilon és picit átnevezik.
Nem fog rajta az idő. Mondjuk tényleg jópofaság, hogy Decard Cain el tud két sztorit is mesélni. Nem forradalmi, de jópofaság.
Iphone11pron felcsavartam maxra a grafikát, szerintem úgy 2 óra sincs a 100ról nulla az aksinak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68576 2022.06.07. 15:24

Botond írta:Iphone11pron felcsavartam maxra a grafikát, szerintem úgy 2 óra sincs a 100ról nulla az aksinak.
20,000 Mah-os power bankot gond nélkül lecuppantottam egy nap alatt és most is konnektoron lógok természetesen. :D

Mondom, szerintem jobb mint a D3 volt amikor day1 nyomtam. Az aukciósház miatt szerintem elbaszottabb volt az ökoszisztéma, mint így. (Casual 1x végignyomó gamernek) Ez soha nem dob olyat amit a karakterem nem tud használni, minden jobb cuccot megbecsültem, rohadt élvezetes volt az egész progressz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68577 2022.06.07. 15:33

DanielT írta:20,000 Mah-os power bankot gond nélkül lecuppantottam egy nap alatt és most is konnektoron lógok természetesen. :D

Mondom, szerintem jobb mint a D3 volt amikor day1 nyomtam. Az aukciósház miatt szerintem elbaszottabb volt az ökoszisztéma, mint így. (Casual 1x végignyomó gamernek) Ez soha nem dob olyat amit a karakterem nem tud használni, minden jobb cuccot megbecsültem, rohadt élvezetes volt az egész progressz.
Mostani állapotban gondolom a dio3at. Most az kb ugyanez Decard Cainestűl mindenestűl! Tűl, tűl! Másik mob skinek és másik sztori, lvl12ig ennyi tűnt fel.
És ez nem kritika, én imádtam a dio3at pc-n és switchen is a kiadás utáni sokéves állapotban. A kiadáskor nem találkoztam vele, fizetős AH meg ilyenek távol tartottak évekig.
Szóval az immortal is jó valszeg, csak még időm nem volt rá mélységében, amit át próbálok neked adni, hogy ha immortal ennyire elkapott lehet ideje egy új esélyt adni a dio3nak is a fizetős AH nélküli, egy millió patchel későbbi állapotában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68578 2022.06.07. 15:54

Botond írta:Mostani állapotban gondolom a dio3at. Most az kb ugyanez Decard Cainestűl mindenestűl! Tűl, tűl! Másik mob skinek és másik sztori, lvl12ig ennyi tűnt fel.
És ez nem kritika, én imádtam a dio3at pc-n és switchen is a kiadás utáni sokéves állapotban. A kiadáskor nem találkoztam vele, fizetős AH meg ilyenek távol tartottak évekig.
Szóval az immortal is jó valszeg, csak még időm nem volt rá mélységében, amit át próbálok neked adni, hogy ha immortal ennyire elkapott lehet ideje egy új esélyt adni a dio3nak is a fizetős AH nélküli, egy millió patchel későbbi állapotában.
Végignyomtam 2x azt annak idején, elég volt. Ezek a cuccok engem addig érdekelnek, amíg nem látok minden helyszínt és ellenfelet. Egyébként helyszín a Diablo 3-ból talán 4 rémlik, ebben meg van kapásból vagy nyóc.

Ja, egyébként pár hónapja belenéztem PS-en asszem és az első falu előtt kiléptem és letöröltem... Az kb 3 ellenfél és olyan 20 sec gameplay. (ha lassú az ember) :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68579 2022.06.07. 16:24

Botond írta:Mostani állapotban gondolom a dio3at. Most az kb ugyanez Decard Cainestűl mindenestűl! Tűl, tűl! Másik mob skinek és másik sztori, lvl12ig ennyi tűnt fel.
És ez nem kritika, én imádtam a dio3at pc-n és switchen is a kiadás utáni sokéves állapotban. A kiadáskor nem találkoztam vele, fizetős AH meg ilyenek távol tartottak évekig.
Szóval az immortal is jó valszeg, csak még időm nem volt rá mélységében, amit át próbálok neked adni, hogy ha immortal ennyire elkapott lehet ideje egy új esélyt adni a dio3nak is a fizetős AH nélküli, egy millió patchel későbbi állapotában.
Nahat nem tudom milyen most a dio 3 de az h ugy valtogatom a perkeket, kepessegeket ahogy csak kedven tartja full casualfos megoldas.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68580 2022.06.07. 18:04

AC:Egyiptomból nem csak az xbox, de a pc verzió is ganépasszba került, na ez a meglepő fordulat, legalábbis nekem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68581 2022.06.07. 18:46

Botond írta:AC:Egyiptomból nem csak az xbox, de a pc verzió is ganépasszba került, na ez a meglepő fordulat, legalábbis nekem.
Nemtom textúrákban stb mennyire vállalható a konzolos verzió, de egy kirándulásra lehet megnézném. Kár, hogy annak idején az Odyssey-t választottam. Így ha most még ez is felkerül a profilomra, akkor azt hihetné a külső szemlélő, hogy bejött az Ánusz és vissza akarok bele mászni. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68582 2022.06.07. 19:01

DanielT írta:Nemtom textúrákban stb mennyire vállalható a konzolos verzió, de egy kirándulásra lehet megnézném. Kár, hogy annak idején az Odyssey-t választottam. Így ha most még ez is felkerül a profilomra, akkor azt hihetné a külső szemlélő, hogy bejött az Ánusz és vissza akarok bele mászni. :wilting:
meg elrejteni se lehet? :p
Avatar
Botond

Hozzászólás #68583 2022.06.07. 19:10

DanielT írta:Nemtom textúrákban stb mennyire vállalható a konzolos verzió, de egy kirándulásra lehet megnézném. Kár, hogy annak idején az Odyssey-t választottam. Így ha most még ez is felkerül a profilomra, akkor azt hihetné a külső szemlélő, hogy bejött az Ánusz és vissza akarok bele mászni. :wilting:
Tippre teljesen jó, mert a görögök is pörfikt ebből a szempontból az xox patch után. A xsx patch csak frémet tesz hozzá. PC-n meg ugye eleve szuperior volt ebből a szempontból, mert textúra is pörfikt volt már rég, meg a frém is 60 volt, ha bírta a vas. 1080ti bírja a 4k@60@közelultrát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68584 2022.06.07. 19:26

Botond írta:Tippre teljesen jó, mert a görögök is pörfikt ebből a szempontból az xox patch után. A xsx patch csak frémet tesz hozzá. PC-n meg ugye eleve szuperior volt ebből a szempontból, mert textúra is pörfikt volt már rég, meg a frém is 60 volt, ha bírta a vas. 1080ti bírja a 4k@60@közelultrát.
Ez jó, de közben eszembe jutott, hogy a LOD viszont valszeg mega-éc. Na majd nézek valamit. A piramisra akarok csak felmászni egyébként, open world játékból annyi van most is megint, mint állat és valszeg mind jobb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68585 2022.06.07. 19:29

Botond írta:Annak ellenére, hogy igazad van, és én is ps5ön fogom lepörgetni, nos ennek ellenére a hw rabszolgaság végleges feladása irányába tett minden lépés örömteli és támogatandó!
Ettől feleslegesebb, értelmetlenebb időelbaszást nehezen tudnék mondani ilyen röhögcségesm foslé pécés eladási adatok mellett. Én nagyon röhögök az egész kínszaráson. Ha a faszukat vernék egész nap, és csak néhány nappal többet ölnének a többi készülőbe is több értelme volna. Dani tapcsikagémingje ehhez a sony címek pécésítéséhez képest kész bolygómentő epikakció! :idiota: Én mindent tudok támogatni, aminek van értelme, de ennek az égvilágon semmi. De nem csak értelmetlen, nem is igazán kíváncsi rá senki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68586 2022.06.07. 19:37

Ez az egész csak arra jó, hogy széjjelfingják az egyszeri psfanboy rózsaszín lufiját, amivel ezek álló nap zsibbasztják egymást, mely szerint ezeket SZÉJJEL optimákolja a konzolojára a sony. Saztán kijön pécére, és kiderül, hogy egy hulladék vason jobban fut, mint a szarján. Ők tudják. Még a ps4 időkben lett is volna értelme, hogy ne 30fps-en rohadjanak ezek meg, de ez már megoldódott, ilyen felütésben sincs ennek az egésznek semmi de semmi értelme. Fejetlen csirke módjára futkosás az utolsó lehulló fillérekre. Kicsit száni, kicsit zavaró, kicsit még nekem is kínos az egész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68587 2022.06.07. 19:43

És mindeközben az egyetlen cím, ami tényleg SZÉJJEL van optimálova a konzolokra, ami emberi ésszel felfoghatatlan hogyan képes így futni a konzolokon, ahogy csak high-end pécéken fut, azt úgy hívják, hogy AC Valhalla :vigyor:
Avatar
eje75

Hozzászólás #68588 2022.06.07. 19:53

Gondoltam 7 évvel a végigjátszás után kiplatkózom a Bloodborne-t. Mikolas kivételével minden bosson átmentem mint fős a libán. Nem emlékeztem pontosan mi kell ehhez a szarhoz csak a wet nurse után jöttem rá hogy az egyik endinghez 4 umbilical cord-ból három kell, 2 missable és el is buktam őket... Töröltem a picsába az egészet German előtt.. Qwa anyjukat azt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68589 2022.06.07. 19:56

Moby írta:Ez az egész csak arra jó, hogy széjjelfingják az egyszeri psfanboy rózsaszín lufiját, amivel ezek álló nap zsibbasztják egymást, mely szerint ezeket SZÉJJEL optimákolja a konzolojára a sony. Saztán kijön pécére, és kiderül, hogy egy hulladék vason jobban fut, mint a szarján.
Na az a hulladék vas minden esetben jobb, mint a konzol hw, ne őrüljünk meg teljesen... és pontosan azért futnak relatív jól ahhoz képest ahogy kinéznek, mert a hulladék vasra lett belőve a csoda.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68590 2022.06.07. 20:05

DanielT írta:Na az a hulladék vas minden esetben jobb, mint a konzol hw, ne őrüljünk meg teljesen... és pontosan azért futnak relatív jól ahhoz képest ahogy kinéznek, mert a hulladék vasra lett belőve a csoda.
Ebből a legtöbbet a Deck profitálja, ami már simán faszrahúzza a ps4-et is :D
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68591 2022.06.07. 20:11

eje75 írta:Gondoltam 7 évvel a végigjátszás után kiplatkózom a Bloodborne-t. Mikolas kivételével minden bosson átmentem mint fős a libán. Nem emlékeztem pontosan mi kell ehhez a szarhoz csak a wet nurse után jöttem rá hogy az egyik endinghez 4 umbilical cord-ból három kell, 2 missable és el is buktam őket... Töröltem a picsába az egészet German előtt.. Qwa anyjukat azt...
Én is Mikolasnál álltam meg. Annyira gyűlöltem a futkosós üldözős gimmicket, hogy nincs kedvem vele szarakodni... :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68592 2022.06.07. 20:13

Moby írta:Ebből a legtöbbet a Deck profitálja, ami már simán faszrahúzza a ps4-et is :D
[video]https://youtu.be/vt7JDRYSqqE?t=366[/vido]
Na hát na... nézzük már meg fullos écsdí felbontáson is. Értem én, hogy nagyon megy már a kamupixel tech, de na. NA.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68593 2022.06.07. 20:23

Bestbuy kanadánál $1030 a founders 3080.
Kanadai.
Dollár.
:ijedt: :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68594 2022.06.07. 21:45

A ST4 4K@HDR van fent a netflixen?
Avatar
Botond

Hozzászólás #68595 2022.06.07. 22:55

Moby írta:A ST4 4K@HDR van fent a netflixen?
Star trekre gondoltam hirtelen, de ha a furcsább dolgokra gondolsz arra HD-t ír az iPad. Nem tudom ez lenne e tv-n is kiírva, holnap megnézem, ha addig nem derül ki,
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68596 2022.06.08. 11:08

Moby írta:Ettől feleslegesebb, értelmetlenebb időelbaszást nehezen tudnék mondani ilyen röhögcségesm foslé pécés eladási adatok mellett. Én nagyon röhögök az egész kínszaráson. Ha a faszukat vernék egész nap, és csak néhány nappal többet ölnének a többi készülőbe is több értelme volna. Dani tapcsikagémingje ehhez a sony címek pécésítéséhez képest kész bolygómentő epikakció! :idiota: Én mindent tudok támogatni, aminek van értelme, de ennek az égvilágon semmi. De nem csak értelmetlen, nem is igazán kíváncsi rá senki.
hzd 1 millio peldany? Biztos tiszta rafizetes volt atportolni
Avatar
Botond

Hozzászólás #68597 2022.06.08. 11:18

Moby írta:A ST4 4K@HDR van fent a netflixen?
TV szerint 4K és HDR meg 5.1es hang is van. Magyarul is van 5.1 meg sima sztereó is és angolul és németül is ugyanez. Meg még egy tucat nyelv sztereóban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68598 2022.06.08. 11:29

Micsu írta:hzd 1 millio peldany? Biztos tiszta rafizetes volt atportolni
Mindeközben ps-re elment belőle húszmillió :D Biztos nem érné meg jobban bármit csinálni kicsit előbb, kicsit többet, kicsit bármit ps-re ugyanebből az erőforrásból? Nemtudom, nem értek hozzá, csak ezeket a röhögcséges számokat látom, amiből 30% eleve gabené. És ez volt a legjobbnan fogyó pc port. PS-re megejelnéskor elment kétmillió az első héten. PC-n kellett hozzá másfél év. A feléhez. De. Biztos kurvára megéri ez az egész.
Továbbra is ugyanazt gondolom: fejetlen csirke módjára futkosás a lepattanó fillérekre. Aprópénzre váltják az egyre drágább, és egyre nehezebben hozzáférhető időt és tehetséget. Közben a PS5 felhozatal akkora foslé, hogy nemigaz. Nem inkább ezeket kellene csinálni, a portolgatások helyett? 5-600 ezres eladásokért? Ennyi erővel kiküldhetnék a stúdióikban dolgozókat a piroslámpákhoz kéregetni! Onnan is biztos csurranna-cseppenne valami!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68599 2022.06.08. 11:43

Moby írta:Mindeközben ps-re elment belőle húszmillió :D Biztos nem érné meg jobban bármit csinálni kicsit előbb, kicsit többet, kicsit bármit ps-re ugyanebből az erőforrásból? Nemtudom, nem értek hozzá, csak ezeket a röhögcséges számokat látom, amiből 30% eleve gabené. És ez volt a legjobbnan fogyó pc port. PS-re megejelnéskor elment kétmillió az első héten. PC-n kellett hozzá másfél év. A feléhez. De. Biztos kurvára megéri ez az egész.
Továbbra is ugyanazt gondolom: fejetlen csirke módjára futkosás a lepattanó fillérekre. Aprópénzre váltják az egyre drágább, és egyre nehezebben hozzáférhető időt és tehetséget. Közben a PS5 felhozatal akkora foslé, hogy nemigaz. Nem inkább ezeket kellene csinálni, a portolgatások helyett? 5-600 ezres eladásokért? Ennyi erővel kiküldhetnék a stúdióikban dolgozókat a piroslámpákhoz kéregetni! Onnan is biztos csurranna-cseppenne valami!
akk 5%+ bevetel, a multik mar 2%ert is lekubazbak kb barkit, mindent a novekedesert. C csapatok csinaljak tudtommal a portokat, melyik csinalt ezek kozul aaa jatekot psre? A hzd 20 millioja amugy is kirivo eset, 10 megfogja az excluk nagyreszet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68600 2022.06.08. 11:44

Jó, megértem, nincs hova miért sietni. Merthát sajnos a pc-s portok eladási számaitól már csak egy szánalmasabb dolog van ebben a generációban: az MS eddigi teljesítménye. És ha a kezüket a valagukba rakják a generáció hátralévő idejére is több címet raktak le, mint amennyit az MS csilliárd dollárból összevásárolt hadserege fog a következő ötben. És hát várhatóan azok is legalább ilyen HALO szintet fognak megütni, szóval ez talán nem is baj. Ha nem jön cím, nincs károkozás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2022.06.08. 11:46-kor.

Vissza: “Leáldozott.hu”