A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68251 2022.05.02. 19:13

Botond írta:Jött ugye a vrr patch recsit riftaparthoz, de ma megint patchelt vmit, fiam kiszúrta, hogy azon áll ps5ön a kiválasztás, kérdezte, hogy játszottam e, mondtam, hogy Á, csak patchelt, nem tartok sehol,belépek, hogy mutassam, hogy semmi, mondja menjek jobbra, ott ez ott az, és trofi. Szerintem 9 hónapja nem volt a játékban, sose látott guideot, és a secret acsit így is megtalálta anno, és még mindig emlékezett rá.
Bezzeg a pénteken a suliban tanult bizánci birodalomról lófaszt nem tud, mehetett az ismétlés előről! :banplz:
Mert nem mesélted el elég szemléletesen, hogyan vágtad földhöz az óriást! :nezze: link
Avatar
Botond

Hozzászólás #68252 2022.05.02. 20:09

benőmenő írta:Mert nem mesélted el elég szemléletesen, hogyan vágtad földhöz az óriást! :nezze: link
Botond ugye egy mmo karakterem, ami egy pajzsos buzogányos karakter volt, és a leghíresebb buzogányos csávó Botond, aki a buzogánnyal betörte a bizánci kaput, erre itt linkeled a történelem hamisítást, hogy baltával törte be?! Ez mi?! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68253 2022.05.02. 20:52

Botond írta:Botond ugye egy mmo karakterem, ami egy pajzsos buzogányos karakter volt, és a leghíresebb buzogányos csávó Botond, aki a buzogánnyal betörte a bizánci kaput, erre itt linkeled a történelem hamisítást, hogy baltával törte be?! Ez mi?! :banplz:
Szorri, biztos valami nemzetellenes libsi oldal lehet ez a Nemzeti Köznevelési Portál! :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #68254 2022.05.02. 21:35

DanielT írta:Egészen biztos, hogy nem lesz semmi negatív hatása ezeknek a felvásárlásoknak, szupi irány! :eljen:
Az embracer meghagyja minden studionál a kreatív szabadságot amíg profitálnak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68255 2022.05.02. 22:25

Zseniális. Egyszerűen csak zseniális.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68256 2022.05.02. 22:25

deep írta:Az embracer meghagyja minden studionál a kreatív szabadságot amíg profitálnak.
Téged már ők fizetnek, Dani pedig az Igazság Bajnoka banhammerral a kézben, nyilván neki hiszek! :zavart1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68257 2022.05.02. 22:30

deep írta:Az embracer meghagyja minden studionál a kreatív szabadságot amíg profitálnak.
Én még olyat soha nem hallottam hogy valamelyik bálna aki megvett valakit mást mondott volna, és tudjuk hogy mi lett a vége sok esetben :nemtudom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68258 2022.05.03. 20:12

Mostanában a GT6-tal ökörködöm, de kabaré. Nézem, 6:42.8-at megy mindig kb. a győztes, oké. Grind ON. Majd amikor végre utolérem, Chewy ráadja a tartalékot és hirtelen 6:39-et megy. :zavart2:
Itt eldurrant az agyam és a kövi versenyen ahol beértem bodychekkel falba tettem, majd egy 6:40-es idővel bezsákoltam az aranyat és a vele járó 3 csillagot. Ríöl drájving szimulétör, érted! Egy nanoszekundumnyi szégyent sem éreztem. A hetedikből tőlem ott rohad el a polcon az összes polikarbonát korong ebből a szemétből.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68259 2022.05.03. 22:56

1883
3 reszt lattam de nagyon baszo western sorozat, aki szereti ezt az erat annak kotelezo sztem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68260 2022.05.03. 23:36

A legendás Blizzard egyszerűen nem tud hibázni. Jön az Overwatch 2, jön a Diablo mobil, most jön egy Warcraft mobil, atyaég micsoda széria! Jó vásárt csinált a Microsoft.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #68261 2022.05.04. 07:36

DanielT írta:A legendás Blizzard egyszerűen nem tud hibázni. Jön az Overwatch 2, jön a Diablo mobil, most jön egy Warcraft mobil, atyaég micsoda széria! Jó vásárt csinált a Microsoft.]
Húsz éve nem voltam mekiben, de ha happimílben lesznek ezek a figurák akkor ott fogok enni napi háromszor! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68262 2022.05.04. 08:57

Akinek van Bethesda.net accountja, az már linkelheti a Steam accountjával és egy gombnyomással átviheti a Bethesdán meglévő játékait Steamre. Mivelhogy a Bethesda launchert szép lassan megszüntetik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68263 2022.05.04. 11:24

Olyan frankón sikerült ezt a ps5 VRR-t másfél év alatt megoldani, hogy a Far Cry 6-ban első indításkor működött, azóta soha többé. Gép restart, minden volt.

Ja a másfél év az valójában lehet 4,vagy ki tudja mikor kezdték tervezni a gépet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68264 2022.05.04. 11:34

DanielT írta:Olyan frankón sikerült ezt a ps5 VRR-t másfél év alatt megoldani, hogy a Far Cry 6-ban első indításkor működött, azóta soha többé. Gép restart, minden volt.

Ja a másfél év az valójában lehet 4,vagy ki tudja mikor kezdték tervezni a gépet.
Neopc :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68265 2022.05.04. 12:38

Micsu írta:Neopc :taps:
Pc-n 2 napom ment el a "gondtalan streaming" szolgáltatások beüzemelésére és tesztelésére...

Ha már PS5 VRR, akkor elmondom, hogy amikor Pc-n be volt kapcsolva a Freesync, 3 és 60 frém között ugrált kb még a streamelt videó is, a natív 3D tartalom pedig soha, de soha egy másodpercig nem működött semmilyen játékban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68266 2022.05.04. 14:28

DanielT írta:Pc-n 2 napom ment el a "gondtalan streaming" szolgáltatások beüzemelésére és tesztelésére...

Ha már PS5 VRR, akkor elmondom, hogy amikor Pc-n be volt kapcsolva a Freesync, 3 és 60 frém között ugrált kb még a streamelt videó is, a natív 3D tartalom pedig soha, de soha egy másodpercig nem működött semmilyen játékban.
Amivel te kuszkodtel azt nem neveznem pcnek :D Kinek mi
Avatar
Moby

Hozzászólás #68267 2022.05.04. 15:47

Xcloud hihetetlenül egyszerűen működik, csak a minősége moslék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68268 2022.05.04. 15:53

Moby írta:Xcloud hihetetlenül egyszerűen működik, csak a minősége moslék.
Telefonon/tableten a körökre osztott cuccokkal tökéletes. Minden másra használni meg őrültség.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #68269 2022.05.04. 16:33

Moby írta:Xcloud hihetetlenül egyszerűen működik, csak a minősége moslék.
Épp megnéztem volna a tv-n, de a Mi Box-ra, nincs applikáció hozzá. Így maradt a Stadia, amivel eléggé vegyes tapasztalataim vannak, de minőségre nagyon rendben van. 3 hónap Pro-t adtak most ingyé a youtube prémium mellé.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68270 2022.05.04. 17:21

TasManXT írta:Épp megnéztem volna a tv-n, de a Mi Box-ra, nincs applikáció hozzá. Így maradt a Stadia, amivel eléggé vegyes tapasztalataim vannak, de minőségre nagyon rendben van. 3 hónap Pro-t adtak most ingyé a youtube prémium mellé.
Applikáció??? Milyen applikáció? Egy chrome böngésző kell hozzá, és xbox.com/play
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #68271 2022.05.04. 17:56

Moby írta:Applikáció??? Milyen applikáció? Egy chrome böngésző kell hozzá, és xbox.com/play
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamepass&hl=hu&gl=US
Vagy kössek rá egy pécét a tv-re és toljam azt amit natívban tolhatok rajta? :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68272 2022.05.04. 18:19

TasManXT írta:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamepass&hl=hu&gl=US
Vagy kössek rá egy pécét a tv-re és toljam azt amit natívban tolhatok rajta? :vigyor5:
Ez most milyen kontextusban van azzal, amit írtam? Igen, van hozzá app. Meg megy böngészőből is(kénytelenek voltak megcsibnálni, mert az apple nem engedi be őket appként). Miaz, amit nem értöl megint? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #68273 2022.05.04. 18:23

De ez valami androidos szar nem? Nem tudom elképzelni, hogy arra ne lehetne feltenni apk-ból a ganépassz appot is.

/szerk ez nemaz?
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68274 2022.05.04. 19:34

Moby írta:De ez valami androidos szar nem? Nem tudom elképzelni, hogy arra ne lehetne feltenni apk-ból a ganépassz appot is.

/szerk ez nemaz?
[video]https://www.youtube.com/watch?v=bekTmv8lySc[/vieo]
Fel lehet tenni. Csak hiába mondta Botond ezek szerint, hogy ennél egyértelműbb és egyszerűbb nincs a világon, mert én is több Xbox nevű gyári MS appot tettem fel, mire az egyik azt csinálta amit kellett volna. Ezek szerint Tasman se ért hozzá! Ejj-ejj, de sok hülye ember van, csak az MS nem tud hibázni...
Avatar
Botond

Hozzászólás #68275 2022.05.04. 19:40

DanielT írta:Fel lehet tenni. Csak hiába mondta Botond ezek szerint, hogy ennél egyértelműbb és egyszerűbb nincs a világon, mert én is több Xbox nevű gyári MS appot tettem fel, mire az egyik azt csinálta amit kellett volna. Ezek szerint Tasman se ért hozzá! Ejj-ejj, de sok hülye ember van, csak az MS nem tud hibázni...
Jelzem, hogy én nem appból nyomom, mert iOS minden is. Moby is böngésző megoldást mond. A szent chrome végre érne vmit!
Avatar
Moby

Hozzászólás #68276 2022.05.04. 20:16

DanielT írta:Fel lehet tenni. Csak hiába mondta Botond ezek szerint, hogy ennél egyértelműbb és egyszerűbb nincs a világon, mert én is több Xbox nevű gyári MS appot tettem fel, mire az egyik azt csinálta amit kellett volna. Ezek szerint Tasman se ért hozzá! Ejj-ejj, de sok hülye ember van, csak az MS nem tud hibázni...
Tasmannak azért legalább ezt sikerült megugrania, hiszen be is linkelte. De én csak magamat tudom ismételni: akinek ez is magas, annak ott az xbox.com/play :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #68277 2022.05.05. 00:00

PS5be rakott már vki plusz ssd-t? Nem melegszik tőle jobban? Nem pörgeti tőle jobban a ventit? És mit raktatok bele?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68278 2022.05.05. 09:02

Botond írta:PS5be rakott már vki plusz ssd-t? Nem melegszik tőle jobban? Nem pörgeti tőle jobban a ventit? És mit raktatok bele?
Nekem van benne egy 980pro csamcsung. Nem tekeri tőle jobban a ventit. De ne ilyet vegyél, mert ezen még utólag kell bordával is szopóskodni, lehet már olyat kapni, ami olcsóbb, kicsit gyorsabb is, és fel van bordázva olyan bordával, ami el is fér a ps5-ben. Pl. EZE.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68279 2022.05.05. 10:39

Moby írta:Nekem van benne egy 980pro csamcsung. Nem tekeri tőle jobban a ventit. De ne ilyet vegyél, mert ezen még utólag kell bordával is szopóskodni, lehet már olyat kapni, ami olcsóbb, kicsit gyorsabb is, és fel van bordázva olyan bordával, ami el is fér a ps5-ben. Pl. EZE.
HTX!
Még nem szántam el magam, mert mindig 1-2 játékot tolok a ps-en, de látom már, hogy a gyerekek miatt van ami ott fog ragadni és így elég feszes a 600giga.
Azért a Mikulásnak megírom, hogy ilyet szeretnék, aztán meglássuk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68280 2022.05.05. 14:27

Botond írta:HTX!
Még nem szántam el magam, mert mindig 1-2 játékot tolok a ps-en, de látom már, hogy a gyerekek miatt van ami ott fog ragadni és így elég feszes a 600giga.
Azért a Mikulásnak megírom, hogy ilyet szeretnék, aztán meglássuk.
PS4-es játékokat ki lehet tenni egy külső, usb-s ssd-re is, csak a ps5 játékokhoz kell a belső bővítés (amire aztán mehet minden más is term.).
Avatar
Botond

Hozzászólás #68281 2022.05.05. 14:45

Moby írta:PS4-es játékokat ki lehet tenni egy külső, usb-s ssd-re is, csak a ps5 játékokhoz kell a belső bővítés (amire aztán mehet minden más is term.).
Ja, ezt vágom. Csak kb minden második hétvégén hátizsákba dobom a gépet és viszem ahova kell, egy külső tárhely már iszonyat sok macera lenne pakolni, szóval az kizárt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68282 2022.05.05. 18:17

Botond írta:Ja, ezt vágom. Csak kb minden második hétvégén hátizsákba dobom a gépet és viszem ahova kell, egy külső tárhely már iszonyat sok macera lenne pakolni, szóval az kizárt.
Erre a hozomviszemre nem vóna jobb egy series s, mint a kapható legnagyobb kiterjedésű konzol? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68283 2022.05.05. 18:27

Moby írta:Erre a hozomviszemre nem vóna jobb egy series s, mint a kapható legnagyobb kiterjedésű konzol? :D
Ami lesokkolt, hogy a Series X is élőben mennyivel kisebb mint a PS5. Melóhelyen a diáksrác simán hurcolta egy sima hátizsákban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68284 2022.05.05. 18:30

benőmenő írta:Ami lesokkolt, hogy a Series X is élőben mennyivel kisebb mint a PS5. Melóhelyen a diáksrác simán hurcolta egy sima hátizsákban.
Néha én is költöztetem hátizsákban, még tömegközlekedni is lehet vele. PS5-tel ezt nem vállalnám be.

Egyszer azért kinyílt a hátizsák, és majdnem a metró alá esett, de megmenekült.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68285 2022.05.05. 18:32

Moby írta:Erre a hozomviszemre nem vóna jobb egy series s, mint a kapható legnagyobb kiterjedésű konzol? :D
Azért nem duplaajtós hűtő ez baszki. Van egy 1993as nike hátizsákom, amivel gimibe jártam, abba pont bele tudom baszni a ps5öt vagy az xsx-et (plusz kábelek, kontrollerek), meg két váltás ruhát, oszt a bepakolt hátizsák meg a csomitartóba és go szüleimhez a c1re kötni.
De van egy kisebb műbőr sporttáskám is, abban meg elfér a ps5, xsx, switch+dock, switch light meg a tucatnyi kontroller egyszerre, ha hosszabb időre megyünk, és az is vidáman elvan a csomitartóban. Régebben ebben szállítottam a kedvenc társasjátékokat ilyen hosszabb alkalmakkor.
Ez az xss akkor lenne indokolt, ha mondjuk mindezt busszal kellene lehozni, vagy gyalog, hegynek felfele sétálva, de ezekről szó nincs. Pöttömpannák ezek mind, és amúgy meglepő módon mindháromnak (xsx, xss, ps5) olyan a formája, hogy hátizsákba bebasz és go.
Kivéve a kiálló részeket, ami letörhet, szóval xsx-be való kiálló memóriakártya se játszik, meg külső ssd se.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68286 2022.05.05. 18:35

benőmenő írta:Ami lesokkolt, hogy a Series X is élőben mennyivel kisebb mint a PS5. Melóhelyen a diáksrác simán hurcolta egy sima hátizsákban.
Nálam a ps5 ugyanez. Meg nyilván az xsx is, mikor melyik. Kis lófaszok ezek. Egymáshoz képest lehet sorba rakni, hogy kicsi, közepes, nagy, de olyan szempontból, hogy hátizsákba be és go, hát így egyenértékűek. Az xsx meglepően nehéz, amiatt szoktam aggódni, hogy leszakítja a vatta új 1993as hátizsákom pántját, de eddig még nem volt baleset szerencsére.
A méretnél nagyobb para, hogy mind a tápkábelt, mind a hdmi kábelt éves szinten 100 feletti alkalommal dugom be-húzom ki mindegyikből, oszt a port egyszercsak megadhatja magát. De azt majd Dani meg forrasztópákázza, ha úgy alakul!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68287 2022.05.05. 18:52

Botond írta:Nálam a ps5 ugyanez. Meg nyilván az xsx is, mikor melyik. Kis lófaszok ezek. Egymáshoz képest lehet sorba rakni, hogy kicsi, közepes, nagy, de olyan szempontból, hogy hátizsákba be és go, hát így egyenértékűek. Az xsx meglepően nehéz, amiatt szoktam aggódni, hogy leszakítja a vatta új 1993as hátizsákom pántját, de eddig még nem volt baleset szerencsére.
A méretnél nagyobb para, hogy mind a tápkábelt, mind a hdmi kábelt éves szinten 100 feletti alkalommal dugom be-húzom ki mindegyikből, oszt a port egyszercsak megadhatja magát. De azt majd Dani meg forrasztópákázza, ha úgy alakul!
Az én standard méretü hátizsákomba a PS5 be se férne.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68288 2022.05.05. 19:48

Zóanagyvarázsló írta:Az én standard méretü hátizsákomba a PS5 be se férne.
Egy rendes iskolatáska kellene akkor neked is. :)
Kb mint egy közepes méretű samsonite laptop hátizsák, akkora, nem ez a nagy túra hátizsák méret.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68289 2022.05.06. 08:16

Egy darabig tipródtam, hogy mi legyen ezzel a ganépaszz-psplus prémium kérdéskörrel, aztán eldöntötte helyettem a szotyi ezzel a buzeráns policyvel. Így most egy darabig megint csitu van.
És egyből kapcsolódó információként jelezném, hogy ez a Trek to Yomi szivenbaszott igényes cucc!
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #68290 2022.05.06. 09:42

Moby írta:Egy darabig tipródtam, hogy mi legyen ezzel a ganépaszz-psplus prémium kérdéskörrel, aztán eldöntötte helyettem a szotyi ezzel a buzeráns policyvel. Így most egy darabig megint csitu van.
És egyből kapcsolódó információként jelezném, hogy ez a Trek to Yomi szivenbaszott igényes cucc!
Kép
Milyen policy?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68291 2022.05.06. 09:53

Botond írta:Milyen policy?
2.5 év psplus essentialom van most bestackelve. Még abból az időből származik, amikor az új psplus rendszer nem volt ismert. Én így egyetlen módon tudom igénybe venni a psplus extra vagy prémium szolgáltatást: a teljes időszakot át kell konvertálnom. Nincs lehetőségem 1 hónap, 3 hónap, 6 hónap, stb extra vagy prémium igénybevételére, vagy kipróbálására.
Illetve egyetlen mód azért van: egy másik accountra veszek egy hónaposat. Nyilván ezt is fogom tenni, de ez egy nyomorúság így. A faszom se akar majd 3 évre előfizetni úgy, hogy senkinek fingja nincs legalább arról, hogy mi lesznek benne, milyen sűrűn cserélgetik, stb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68292 2022.05.06. 10:28

Moby írta:2.5 év psplus essentialom van most bestackelve. Még abból az időből származik, amikor az új psplus rendszer nem volt ismert. Én így egyetlen módon tudom igénybe venni a psplus extra vagy prémium szolgáltatást: a teljes időszakot át kell konvertálnom. Nincs lehetőségem 1 hónap, 3 hónap, 6 hónap, stb extra vagy prémium igénybevételére, vagy kipróbálására.
Illetve egyetlen mód azért van: egy másik accountra veszek egy hónaposat. Nyilván ezt is fogom tenni, de ez egy nyomorúság így. A faszom se akar majd 3 évre előfizetni úgy, hogy senkinek fingja nincs legalább arról, hogy mi lesznek benne, milyen sűrűn cserélgetik, stb.
Megszoktuk a jót, hogy kvázi ingyen van az upgrade meglevő kisebb szolgáltatásról az MSnél, és elfelejtetted, hogy a Sony a balekok, izé, fanboik szemérmetlen lerántását tekinti elsődleges célnak.
Van ilyen. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #68293 2022.05.06. 21:01

MS évtizedes baromsága ma teljesedett be, lekapcsolták a forza hubot és a heti forza rewardot. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #68294 2022.05.06. 22:08

Botond írta:MS évtizedes baromsága ma teljesedett be, lekapcsolták a forza hubot és a heti forza rewardot. :(
És ez most rossz nekünk? :) Nemtudom, azért kérdezem!
Avatar
Botond

Hozzászólás #68295 2022.05.07. 07:33

Moby írta:És ez most rossz nekünk? :) Nemtudom, azért kérdezem!
Igen, nem is kicsi. Ez a forza hub reward rendszer volt a forzákban a kerülő út, hogy ne járjon úgy az ember, mint a GT7ben, hogy 82 óra nonstop grind a hűmegha autó, hanem beesik heti x credit, mert már régóta és sokat forzázott. Artynak heti 500k jött, nekem heti 300k, a fiamnak "csak" heti 75k, de mégis jött vmit, talált pénz volt, ami időt spórolt.
Emellett egyfajta alternatív acsi rendszer is volt, mert külön szintezte a forza fanboiságot, hogy mennyi tökéletes előzést csináltál, mekkora szintre sikerült eljutni, stb. FH5ben ez már nem volt, és akkor be is jelentették, hogy kivezetik a rendszert, és akkor Artyval már dühösködtünk egyet emiatt. Kár volt ezt is dobniuk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68296 2022.05.07. 09:10

De, hogy jó hír is legyen a forza világából. A Forza Horizon5öt végre sikerült a fakezűeknek játszhatóra patchelni.
A 4 ugye kb tökugyanaz, mint az 5, ennek ellenére a 4ben mindent maxra húzva a szögegyenes 60 fps az 80-85%on pörgeti a GPUt, addig kiadás pillanatában az 5 az 100%on pörgette a GPUt és cserébe adott 35-38 frémet, pár patchel később maradt a 100%, de már 45-48 frém, aztán jó sokat volt a "polcon", és ma belenézve azt látom, hogy már itt is megvan a szögegyenes 60 fps. Ez üdvözítő, igaz még mindig 92-98%on pörgeti a GPUt, szóval némi, már-már PS5öt idéző hanghatással jár a dolog, de na, fix60 az fix60. Végre! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68297 2022.05.07. 10:06

Botond írta:Igen, nem is kicsi. Ez a forza hub reward rendszer volt a forzákban a kerülő út, hogy ne járjon úgy az ember, mint a GT7ben, hogy 82 óra nonstop grind a hűmegha autó, hanem beesik heti x credit, mert már régóta és sokat forzázott. Artynak heti 500k jött, nekem heti 300k, a fiamnak "csak" heti 75k, de mégis jött vmit, talált pénz volt, ami időt spórolt.
Emellett egyfajta alternatív acsi rendszer is volt, mert külön szintezte a forza fanboiságot, hogy mennyi tökéletes előzést csináltál, mekkora szintre sikerült eljutni, stb. FH5ben ez már nem volt, és akkor be is jelentették, hogy kivezetik a rendszert, és akkor Artyval már dühösködtünk egyet emiatt. Kár volt ezt is dobniuk.
Szerintem meg vicc volt, hogy hetente kattintgatni kellett az appban, hogy egy 120. levél is érkezzen a pénzzel az inventoryba. A heti 75k meg vicc, FH4-ben az két dutam, 6-7 perc. Az 500k már jobb, de az arra jó, hogy ha az elözöekben már végigjártad a low levelt, akkor azt meggyorsíthasd az újban. FH4-beb 100 óra után nincs értéke az 500k-nak se, tehát egy sokat játszó fanboi számára csak ideig-óráig van jelentösége.

tldr: pluszkattintáspluszappnemfoghiányozni
Avatar
Botond

Hozzászólás #68298 2022.05.07. 14:15

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem meg vicc volt, hogy hetente kattintgatni kellett az appban, hogy egy 120. levél is érkezzen a pénzzel az inventoryba. A heti 75k meg vicc, FH4-ben az két dutam, 6-7 perc. Az 500k már jobb, de az arra jó, hogy ha az elözöekben már végigjártad a low levelt, akkor azt meggyorsíthasd az újban. FH4-beb 100 óra után nincs értéke az 500k-nak se, tehát egy sokat játszó fanboi számára csak ideig-óráig van jelentösége.

tldr: pluszkattintáspluszappnemfoghiányozni
Igen, ezt mindenki így látja, aki nem forzázik, meg alig vmit forzázott valaha! Szóval jó sok ember ért veled egyet.
Azok akik sok forzával, sokat játszanak/játszottak, mondjuk csak itt a topikban, nos ők máshogy látják. Kérdezd meg Artyt is akár.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68299 2022.05.07. 18:17

Botond írta:Igen, ezt mindenki így látja, aki nem forzázik, meg alig vmit forzázott valaha! Szóval jó sok ember ért veled egyet.
Azok akik sok forzával, sokat játszanak/játszottak, mondjuk csak itt a topikban, nos ők máshogy látják. Kérdezd meg Artyt is akár.
Kikerem ezt Zo neveben mivel a forzaban tobb oraja van mint Baldurs Gateben :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68300 2022.05.07. 20:24

Megint letöltöttem a Bloodbornet és a játéknál csak az idegesít jobban, hogy Moby szerint ez könnyű...

Brutális, hogy milyen szinten pattanok le minden akadályról, legyen az boss vagy navigáció. Aztán valami videó vagy segít vagy nem...

Most is esélyem nem volt meglátni két iszonyatosan fontos utat, amit ráadásul tudtam hogy ott kell keresni, csak még így is félrevezet a játék ahogy csak tud. Pedig úgy szeretnék bedessz lenni, de csak a csicska fokozatig jutok. ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #68301 2022.05.07. 21:28

DanielT írta:Megint letöltöttem a Bloodbornet és a játéknál csak az idegesít jobban, hogy Moby szerint ez könnyű...

Brutális, hogy milyen szinten pattanok le minden akadályról, legyen az boss vagy navigáció. Aztán valami videó vagy segít vagy nem...

Most is esélyem nem volt meglátni két iszonyatosan fontos utat, amit ráadásul tudtam hogy ott kell keresni, csak még így is félrevezet a játék ahogy csak tud. Pedig úgy szeretnék bedessz lenni, de csak a csicska fokozatig jutok. ;(
Hát én visszatértem az elden ringhez egy pure meele builddel...nem tudom hogyan lehet abbahagyni ezt a játékot. Félretenni lehet csak egy időre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68302 2022.05.07. 22:14

Moby írta:Hát én visszatértem az elden ringhez egy pure meele builddel...nem tudom hogyan lehet abbahagyni ezt a játékot. Félretenni lehet csak egy időre.
Tegnap TasManXT elhozta, minden ellenkezésem ellenére és be kellett tenni a gépbe. Inkább nyomom végig fegyver nélkül, kikapcsolt Tv-vel a BB-t, mint hogy mégegyszrer lássam...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68303 2022.05.08. 17:19

Moby írta:Hát én visszatértem az elden ringhez egy pure meele builddel...nem tudom hogyan lehet abbahagyni ezt a játékot. Félretenni lehet csak egy időre.
Kezdo vagy te meg Soulsban, vegigtoltad mar minden letezo platformon mint Tinman mester ? :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68304 2022.05.08. 18:08

Botond írta:Igen, ezt mindenki így látja, aki nem forzázik, meg alig vmit forzázott valaha! Szóval jó sok ember ért veled egyet.
Azok akik sok forzával, sokat játszanak/játszottak, mondjuk csak itt a topikban, nos ők máshogy látják. Kérdezd meg Artyt is akár.
Nem hiszem, hogy a forzásoknak jó volt az, hogy appban kellett kattintgatni ahelyett, hogy maga a Live-fiók automatikusan adta volna bónuszt. Extra bürokráciát épített fel önreklámnak és "szociális" felületnek az MS, ennek örültetek. Fasza volt, mint amikor orvosnál alá kellett írnod a számlát. Bár az azon olvasható információk relevánsak voltak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68305 2022.05.08. 20:13

Zóanagyvarázsló írta:Nem hiszem, hogy a forzásoknak jó volt az, hogy appban kellett kattintgatni ahelyett, hogy maga a Live-fiók automatikusan adta volna bónuszt. Extra bürokráciát épített fel önreklámnak és "szociális" felületnek az MS, ennek örültetek. Fasza volt, mint amikor orvosnál alá kellett írnod a számlát. Bár az azon olvasható információk relevánsak voltak.
Na én meg orvoshoz nem járok, meg senki a rokonságból, szóval szerintem meg az felesleges dolog, odamenni, várni, mennyivel kényelmesebb lenne a netre, mindenki oldja meg otthon, semmi felesleges vándorlás, a felszabaduló kórházak helyén meg lehet stadion vagy pláza!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68306 2022.05.08. 20:25

Botond írta:Na én meg orvoshoz nem járok, meg senki a rokonságból, szóval szerintem meg az felesleges dolog, odamenni, várni, mennyivel kényelmesebb lenne a netre, mindenki oldja meg otthon, semmi felesleges vándorlás, a felszabaduló kórházak helyén meg lehet stadion vagy pláza!
De azt miért nem árulod el, hogy mi a jó abban, hogy egy plusz app kell ahhoz, hogy a játékban elért teljesítményedért több játékpénzt kapj a játékban? Vagy ad ki valami frankó statisztikákat, melyek ingame és achievementeket nézve pótolhatatlanok? Mert ez utóbbit még megérteném (én ilyet nem találtam), de a kattintáshoz kötött jutalmat nem értem. Mi a franc jó abban, ha sárga csekkel kell menni postára csoportos beszedés helyett?

A Telekomnál is imádom, hogy kedvezményt ad, ha gyorsabban fizeted be a számlát. De cseszd meg, ha csoportos beszedéssel fizetek, akkor vonják le ők még előbb, ne nekem kelljen manuálisan fizewtnem, ha a kényelem miatt választottam, hogy ők intézzék helyettem :ticking:
Avatar
Botond

Hozzászólás #68307 2022.05.08. 21:05

Zóanagyvarázsló írta:De azt miért nem árulod el, hogy mi a jó abban, hogy egy plusz app kell ahhoz, hogy a játékban elért teljesítményedért több játékpénzt kapj a játékban? Vagy ad ki valami frankó statisztikákat, melyek ingame és achievementeket nézve pótolhatatlanok? Mert ez utóbbit még megérteném (én ilyet nem találtam), de a kattintáshoz kötött jutalmat nem értem. Mi a franc jó abban, ha sárga csekkel kell menni postára csoportos beszedés helyett?

A Telekomnál is imádom, hogy kedvezményt ad, ha gyorsabban fizeted be a számlát. De cseszd meg, ha csoportos beszedéssel fizetek, akkor vonják le ők még előbb, ne nekem kelljen manuálisan fizewtnem, ha a kényelem miatt választottam, hogy ők intézzék helyettem :ticking:
Külön, forzákon átívelő verseny volt, külön acsikkal (mégha nem is pont acsik, de hasonló) és még pluszban pénzt is ad, ami mondjuk egy forza motorsport5nél ha csak heti 75ezer akkor is aranyat ér, mert a kezdő autó az indulók száma +5 befutópozícióra elég, és pár fix utolsó versenyt le kell nyomni, hogy upgradere legyen pénz és ne tökutolsó legyél rögtön az első futamon, kedvcsinálónak.
De ez csak kiragadott példa egynek. Aki játszott már féltucatnál több forzát érdemben az mind érti miért jó, aki nem az meg nem érti minek az orvoshoz rohangálni, amikor otthon is lehet egészséges mindenki.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68308 2022.05.08. 22:44

Botond írta:Külön, forzákon átívelő verseny volt, külön acsikkal (mégha nem is pont acsik, de hasonló) és még pluszban pénzt is ad, ami mondjuk egy forza motorsport5nél ha csak heti 75ezer akkor is aranyat ér, mert a kezdő autó az indulók száma +5 befutópozícióra elég, és pár fix utolsó versenyt le kell nyomni, hogy upgradere legyen pénz és ne tökutolsó legyél rögtön az első futamon, kedvcsinálónak.
De ez csak kiragadott példa egynek. Aki játszott már féltucatnál több forzát érdemben az mind érti miért jó, aki nem az meg nem érti minek az orvoshoz rohangálni, amikor otthon is lehet egészséges mindenki.
Azt a biztosan tudom, hogy nekem azért kellett (volna) nyomogatni benne a claimet, mert csak. Lehetett volna ingame automatikus. Ez a tény. Hogy ezen kívül tudhatott valami értelmeset is, nem zárom ki, de nekem nem jött össze ilyen, csak a nyűg vele.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68309 2022.05.09. 08:02

Most nézem Era-n, hogy közben folyamatosan áll le az Xbox live egyeseknél EU-ban és USA-ban. :fejvakaras:
szósz
A nagyobb gond, hogy a már megvásárolt és letöltött játékok sem indultak ezidő alatt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68310 2022.05.09. 08:11

benőmenő írta:Most nézem Era-n, hogy közben folyamatosan áll le az Xbox live egyeseknél EU-ban és USA-ban. :fejvakaras:
szósz
A nagyobb gond, hogy a már megvásárolt és letöltött játékok sem indultak ezidő alatt.
Szombaton gond nélkül tudtunk a fiammal coop gémelni, vasárnap nem jártunk az ms ökoszisztéma közelében, akkor nem tudom mi volt, de ph-s xbox topikban is x száz kommentből egy foglalkozott ezzel, szóval nyilván vmi major issue volt. Elméletben. Mint a forza app szakértés, hogy a vmi helyett mennyivel jobb a semmi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68311 2022.05.09. 13:32

Botond írta:Szombaton gond nélkül tudtunk a fiammal coop gémelni, vasárnap nem jártunk az ms ökoszisztéma közelében, akkor nem tudom mi volt, de ph-s xbox topikban is x száz kommentből egy foglalkozott ezzel, szóval nyilván vmi major issue volt. Elméletben. Mint a forza app szakértés, hogy a vmi helyett mennyivel jobb a semmi.
Hat sok dolog van/volt ami helyett jobb lenne a semmi az is biztos :wink:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68312 2022.05.09. 16:51

UE5...
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68313 2022.05.09. 18:11

Moby írta:UE5...
[video]https://youtu.be/2paNFnw1wRs[/vieo]
Telefonon nézve addig nem hittem el, hogy nem valóság amíg le nem kapcsolta a napot. Ez valami őrület.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68314 2022.05.10. 21:34

Ezt a batmant erdemes vegigneznem mert a felenel vagyok de rohadt unalmas. Pedig szeretem a krimit :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68315 2022.05.10. 21:37

Micsu írta:Ezt a batmant erdemes vegigneznem mert a felenel vagyok de rohadt unalmas. Pedig szeretem a krimit :zavart2:
Nálam olyan 12 nekifutásra ment le, de azóta se tudom minek. Szerintem ne kínlódj vele, nem vár semmi jó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68316 2022.05.10. 21:45

Micsu írta:Ezt a batmant erdemes vegigneznem mert a felenel vagyok de rohadt unalmas. Pedig szeretem a krimit :zavart2:
Ha addig nem kötött le, akkor kár kínlódni vele. Nekem egynek jó volt. És ha már egynek jó volt, a legutóbbi pókembert is kb. ide sorolnám.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68317 2022.05.11. 11:02

Addig neztem amikor kidobta a
musor nem erheto el hibajelzest :idiota:
Egy biztos ezt a batmant nem nekem csinaltak, a joker viszont jo volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68318 2022.05.11. 22:58

No, így 12 óra játék után én azt mondom, ezt a salt and sacrifice-t végigtolni sem fogom, nemhogy kiplatinázni. A fiúk kicsit fullba tolták a kretént ezzel a folytatással. Az egy dolog, hogy ilyen totálisan öncélú buziságokkal pakolták tele, de gyakorlatilag nem szól másról az egész, minthogy a kontent hiányát azzal leplezik, hogy játszhatatlan nehézségű bossok és trashmobokat önt arra KETTŐ pályára a játék, amit eddig fel bírt mutatni. Egy bossig kb 50 olyan mobon kell átverekedni magad, és 5-4 one hitel... ami nem lenne talán akkora baj, de behozták a játékba a hub rendszert, mert ha a from így, akkor majd ők is így, hát úgy hiányzott a játékba, mint a zsebbe a meleg szar. Ha lenne lehetőség rá, már refundoltam volna, szerintem egy darabig elviszem még, de kb okádok az egésztől.
Mindeközben ER-t a pure meele karakteremmel elvittem 20 óra alatt fire giant utánig. Nem nehezebb ez kardozva sem, csak kicsit más.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68319 2022.05.12. 20:16

Ha a szinte 0 infó és (mozgó)képanyag nem lett volna elég intő jel, hivatalosan is jövőre csúszik a Starfield.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68320 2022.05.12. 20:51

Akkorat nyakalt a crypto piac, amit szerintem elkepzelni sem tudott senki. A luna 99%-ot nyakalt, ami szepen magaval rantott mindent, sok embernek elete megtakaritasa lett oda (ami eleg szomoru). Szerintem alapjaiban rendult meg a bizalom a cryptoban.

Hacsak nem tortenik valami csoda, akkor hamarosan elarasztjak a hasznalt gpu-k a piacot. Ez azert lesz mokas, mert pl. a ph-s scalper kocsogok is tobb szaz kulonfele 30-as kartyat taroltak be, amit mar most nem visz senki, vajon mekkora szarban lesznek, ha hasznalt kartyak tomkelege dol a piacra. Na oket nem sajnalom. Sot!

Vissza: “Leáldozott.hu”