A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #631 2016.03.24. 20:51

DanielT írta:Sajnos úgy néz ki erre már nem fogok tudni fényt deríteni. Ez 2x full reset után a gépem, közvetlen bootot követően.
Ésezthogy? Ez is vmi spéci retroeffekt amit kitúrtál vhonnan? -.-
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #632 2016.03.24. 20:53

DanielT írta:Sajnos úgy néz ki erre már nem fogok tudni fényt deríteni. Ez 2x full reset után a gépem, közvetlen bootot követően.
SQJ fent csettint egyet és "ugyemegmondtam" fejet vág.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #633 2016.03.24. 21:03

benőmenő írta:SQJ fent csettint egyet és "ugyemegmondtam" fejet vág.
+1
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #634 2016.03.24. 21:15

Moby írta:Egyetlen cím, ami érdekel a platformról. Sajnos már kölcsönkérni sem tudok hozzá gépet, valami galaktikus összeesküvés háttérrel minden ismerősöm mára megszabadult tőle. Pedig ehhez valamikor jól jött volna egy fiókgép :(
Te nem várod a PS4.5-öt? :guluszem1:

Én mondjuk kíváncsi vagyok még, hogy miből mi lesz. Mármint az NX-re és a Sonyra is, pár exkluzív miatt lehet, hogy be fogok nevezni valamire. Csak hát a Sony inkompetens idióta, a Nintendo pedig a kontrollerviccével riogat. Mondjuk már a WiiU-nál sem értettem a tabletet, aztán dicsértétek agyba-főbe. (Jó, te talán éppen nem, de a WiiU-s cimbijeid, akik a topikból beálltak a sorba, azok igen.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #635 2016.03.24. 21:21

Na, nyugalomra semmi ok, a gép feltámadt. Szokás szerint az Afterburner nem bírt magával, driver frissítés után valami nem tetszett neki. (Nem ma frissítettem, de azóta még nem volt reboot)

Botond: A kontrollert érzékeli és néhány művelet működik is, de irányíthatatlan bugfeszt, bal kar minden mozdulatára ezerrel pörög maga körül a karakter. De jó lesz vele, már a többiből érzem. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #636 2016.03.24. 21:56

Pár óra(perc?) és ez is jelenik:

phpBB [media]


Avatar
Moby

Hozzászólás #637 2016.03.25. 00:45

Zóanagyvarázsló írta:Te nem várod a PS4.5-öt? :guluszem1:


Kevés dolgot várok jobban. Hihetetlenül szórakoztató lesz nézni a fosfrémdefenseforceos konzolréeg örjöngését, és meghasonulását. Tottinak ehhez már ps4.5 sem kellett. Az sg-n feltettem a ps4 topiknak a millió dolláros kérdést, hogyha a powa valóban nem számít, akkor megszavaznák-e, hogy a ps4-ben legyen ugyanaz a hardver mint a boneban, vagy rosszabb. vajon ki volt az egyetlen aki megszavazta, egy nappal azután, hogy megvette a ps4-et? :nevetes2: Ha bejelentik a gépet, akkora trollhadjáratok indítok, hogy kiraknak örökre az sg-ről :D De viszek magammal a pokolba egy csokor örjöngő, pszichotikus marhát :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #638 2016.03.25. 06:04

17 :vigyor2:
siren.jpg
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #639 2016.03.25. 06:08

Az NX kontroller leak pedig fake volt:
phpBB [media]

VjQmBBr.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #640 2016.03.25. 06:52

TasManXT írta:Az NX kontroller leak pedig fake volt:
AZ a kép fake volt, a többi nem.

Szerk: Vagy a legjobb kamuk evör.
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #641 2016.03.25. 06:55

DanielT írta:AZ a kép fake volt, a többi nem.
A másik is. A 3D modell alapján replika / nyomtatott.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #642 2016.03.25. 08:08

DanielT írta:Na, nyugalomra semmi ok, a gép feltámadt. Szokás szerint az Afterburner nem bírt magával, driver frissítés után valami nem tetszett neki. (Nem ma frissítettem, de azóta még nem volt reboot)

Botond: A kontrollert érzékeli és néhány művelet működik is, de irányíthatatlan bugfeszt, bal kar minden mozdulatára ezerrel pörög maga körül a karakter. De jó lesz vele, már a többiből érzem. :)
Jónak tűnik z az Umbra Project, de még kicsit tartok tőle. Majd számolj be róla néha, hogy hol tartanak :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #643 2016.03.25. 08:51

kigyi írta:Jónak tűnik z az Umbra Project, de még kicsit tartok tőle. Majd számolj be róla néha, hogy hol tartanak :)
Eddig minden jel pozitív velük kapcsolatban, engem ami aggaszt, az az, hogy vajon kiégtem -e a műfajban... A Diablo 3-at elvitte az a hátán, hogy nagyon hiányzott a stílus, de a játék végül elég foslé volt amikor én nyomtam. Aztán jött a POE, ami abszolút minőségi cucc, de a végére már annyira eluntam a nóskill-klikkoldát, hogy nem fejeztem be. Szóval itt még rajtam is bukhat a dolog. :(

Néha ránézek, de inkább majd akkor, amikor előrébb jár a projekt, nem akarom látni, hogyan készül a pacalpörkölt, de a kész és minőségi produktumot örömmel fogyasztom.
Avatar
arty

Hozzászólás #644 2016.03.25. 09:04

DanielT írta:Hahaha, a failgen soha nem okoz csalódást! 900p, 20 fps megnyalás, frame-pacing nincs, hölgyeim és uraim: a Fosbone DS3!

phpBB [media]
ez elsősorban a fejlesztőt minősíti :) Fail Software, vagy mi is a nevük?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #645 2016.03.25. 09:04

DanielT írta:Eddig minden jel pozitív velük kapcsolatban, engem ami aggaszt, az az, hogy vajon kiégtem -e a műfajban... A Diablo 3-at elvitte az a hátán, hogy nagyon hiányzott a stílus, de a játék végül elég foslé volt amikor én nyomtam. Aztán jött a POE, ami abszolút minőségi cucc, de a végére már annyira eluntam a nóskill-klikkoldát, hogy nem fejeztem be. Szóval itt még rajtam is bukhat a dolog. :(

Néha ránézek, de inkább majd akkor, amikor előrébb jár a projekt, nem akarom látni, hogyan készül a pacalpörkölt, de a kész és minőségi produktumot örömmel fogyasztom.
Te ezeket a co-opra kitalált cuccokat egyedül játszod?
Avatar
arty

Hozzászólás #646 2016.03.25. 09:06

DanielT írta:Driveclub fejlesztő:

wdewe.jpg


Kezdődik.
exciting to develop for :DDD ha a játékfejlesztés ment volna annyira, mint a kommunikácio, ma talán motorstorm4-et készítenének...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #647 2016.03.25. 09:07

Zóanagyvarázsló írta:Te ezeket a co-opra kitalált cuccokat egyedül játszod?
Ez a legrosszabb tulajdonsága a házigazdánknak. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #648 2016.03.25. 09:08

arty írta:ez elsősorban a fejlesztőt minősíti :) Fail Software, vagy mi is a nevük?
Ez elsősorban a platformot minősíti, ahol engednek így megjelenni egy játékot. A gyávageciszonigeci is csak a lolwut failvr-je kapcsán merte kimondani a mandatory 60fps-t. Egyébként meg mindentszabad. Hát van is rá minden.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #649 2016.03.25. 09:09

A trailer már egy hónapos, de a minap megjelent (GOG, Steam) ez is.

phpBB [media]


Az első rész és a második rész első fele ingyen játszható böngészőből.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.25. 09:11-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #650 2016.03.25. 09:10

DanielT írta:#Semmisemváltozott, csak akkora szar lett ez a generáció, hogy kb 3 éve arról mehetett a Sony-nál a diskurzus, hogy mikortól nem gáz bebuktatni az egészet és megmentőként hozni az új gépet. :eljen:

És persze MS -nél is ugyanez a szitu, ott is jön majd az új NemakkoraFosbone, addig meg tűzoltás a Win10-el.

Nintendo meg már day1 behasalt.

E-PIK. Shit.
Pletyka, találgatás. Vagy mondhatnám: bullshit! Egyszerüen nem tudom elhinni, hogy tönkrekurnák minden idők legsikeresebb konzolgenjét - csak mert ti itt páran failgeneztek :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #651 2016.03.25. 09:10

Moby írta:Kevés dolgot várok jobban. Hihetetlenül szórakoztató lesz nézni a fosfrémdefenseforceos konzolréeg örjöngését, és meghasonulását. Tottinak ehhez már ps4.5 sem kellett. Az sg-n feltettem a ps4 topiknak a millió dolláros kérdést, hogyha a powa valóban nem számít, akkor megszavaznák-e, hogy a ps4-ben legyen ugyanaz a hardver mint a boneban, vagy rosszabb. vajon ki volt az egyetlen aki megszavazta, egy nappal azután, hogy megvette a ps4-et? :nevetes2: Ha bejelentik a gépet, akkora trollhadjáratok indítok, hogy kiraknak örökre az sg-ről :D De viszek magammal a pokolba egy csokor örjöngő, pszichotikus marhát :)
Idióta barmok.

Spoiler
Banolás teszt, meglátjuk itt túlélem -e, ezt a minősítést... :miaz:

Egyébként az a baj, hogy akik kitartanak, azok olyan sötétek, hogy a trollkodó térítés sem ér célt, innentől kezdve pedig már nem olyan szórakoztató. És most nem azokról beszélek, akiknél ott figyel a PS4 és azon nyomják(tegyék csak), hanem akik emellett fullban nyomják a kretént, mert azt hiszik, úgy megússzák arcvesztés nélkül. Sajnos nem elég intelligensek, ezzel meg nincs mit kezdeni. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #652 2016.03.25. 09:12

Zóanagyvarázsló írta:Te ezeket a co-opra kitalált cuccokat egyedül játszod?
Abszolút. Engem teljesen kizökkent, hogy valaki más is ott rohangál a kaszával és lopja az áldozataimat, lootomat, felfedezi helyettem a térképet, stb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #653 2016.03.25. 09:15

Moby írta:Ez elsősorban a platformot minősíti, ahol engednek így megjelenni egy játékot. A gyávageciszonigeci is csak a lolwut failvr-je kapcsán merte kimondani a mandatory 60fps-t. Egyébként meg mindentszabad. Hát van is rá minden.
Jaja, ZÉRÓ felhasználóképviselet/védelem. Semmilyen szűrő nincs, szabadon lehet átbaszni mindenkit a pénzéért, amit aztán persze vissza sem adnak. Eszméletlen, hogy mennyire alázzák a felhasználóikat, én kis kezdő vagyok hozzájuk képest!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #654 2016.03.25. 09:16

arty írta:Pletyka, találgatás. Vagy mondhatnám: bullshit! Egyszerüen nem tudom elhinni, hogy tönkrekurnák minden idők legsikeresebb konzolgenjét - csak mert ti itt páran failgeneztek :)
:wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #655 2016.03.25. 09:24

Moby írta:Ez elsősorban a platformot minősíti, ahol engednek így megjelenni egy játékot. A gyávageciszonigeci is csak a lolwut failvr-je kapcsán merte kimondani a mandatory 60fps-t. Egyébként meg mindentszabad. Hát van is rá minden.
So-so, ezen el lehet agyalni, hogy vajon mit lépne a fejlesztő a visszadobott 20frémes szarjára. Hagynák a platformot a 'csába vagy összeszednék magukat. Sose tudjuk meg...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #656 2016.03.25. 09:25

DanielT írta:Abszolút. Engem teljesen kizökkent, hogy valaki más is ott rohangál a kaszával és lopja az áldozataimat, lootomat, felfedezi helyettem a térképet, stb.
Elsőre én is szeretem magam végigvinni a játékot aztán, ha van még benne akkor jöhet a coop móka. Dio-t is így játszottam. Az is igaz, hogy szeretek nézelődni lassan megfontoltan haladni bejárni mindent teljesen ami ugye coop-ban nem játszik, mert elfutnak a többiek... lekaszabolják a mobokat...
Avatar
Moby

Hozzászólás #657 2016.03.25. 09:29

arty írta:So-so, ezen el lehet agyalni, hogy vajon mit lépne a fejlesztő a visszadobott 20frémes szarjára. Hagynák a platformot a 'csába vagy összeszednék magukat. Sose tudjuk meg...
Sose??? Most fogod megtudni ősszel, ahogy elindul a failvr. Mondom mi fog történni, ha amúgy nem lenne kibebaszottegyértelmű: egy RAKAT fog megjelenni rá hetente, és láss csodát: MIND fix60-on futni. Ennyi fog történni. Van ugyanis egy alapvető dolog, amit totál kihagytál a víziódból: ha tudod a szabályokat, SOHA nem készült volna el 20fps-ben, ergo vissza sem dobták volna. Addig húznád a csúszkát tervezési szakaszban, hogy kiguruljon a fix30/60/mandatorybármi, és erre lenne minden felépítve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #658 2016.03.25. 09:35

Zóanagyvarázsló írta:A trailer már egy hónapos, de a minap megjelent (GOG, Steam) ez is.

Az első rész és a második rész első fele ingyen játszható böngészőből.
Az elsőt szerintem végignyomtam, igencsak különleges cucc. Jó, hogy szóltál, majd ránézek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #659 2016.03.25. 09:44

DanielT írta:Az elsőt szerintem végignyomtam, igencsak különleges cucc. Jó, hogy szóltál, majd ránézek.
Szemeztem ezzel a hárommal, nagyon különlegesnek tűnik (az előzőeket nem ismerem sajnos), de ennyi játékra egyszerűen már nincs idő... :( Az eddig megvettekre sincs már. 3 élet kéne ilyen dömping mellett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #660 2016.03.25. 09:49

Nemtudom mi volt az általános vélekedés sw ügyben megjelenéskor, hozzám tegnap jutott el végre. Megnéztem, nekem tetszett. Láttam mostanában ettől lényegesen jobb filmeket is, és bár a gyerekkorom meghatározó élménye volt az sw, ma már racionálisan nincsenek a témával kapcsolatban teljesíthetetlen elvárásaim :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #661 2016.03.25. 09:53

Moby írta:Szemeztem ezzel a hárommal, nagyon különlegesnek tűnik (az előzőeket nem ismerem sajnos), de ennyi játékra egyszerűen már nincs idő... :( Az eddig megvettekre sincs már. 3 élet kéne ilyen dömping mellett.
Egy óra sincs az első rész vagy folytatás ingyenes része. Szóval határozottan időbarátok :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #662 2016.03.25. 09:59

Zóanagyvarázsló írta:Egy óra sincs az első rész vagy folytatás ingyenes része. Szóval határozottan időbarátok :)
Nemá...a shadowrun humbleb-nél is vagy 50x el kellett mondanom magamnak, hogy "nemkellújabbsornemkellújabbsor" :( Működött, és mára meg is bántam :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #663 2016.03.25. 10:00

Moby írta:Nemtudom mi volt az általános vélekedés sw ügyben megjelenéskor, hozzám tegnap jutott el végre. Megnéztem, nekem tetszett. Láttam mostanában ettől lényegesen jobb filmeket is, és bár a gyerekkorom meghatározó élménye volt az sw, ma már racionálisan nincsenek a témával kapcsolatban teljesíthetetlen elvárásaim :D
Botondnak nem tetszett, mert kevés a Jar-Jar.

Szerintem egy tök jó fan homage remake, és ahhoz képest milyen látványos! Mondjuk mellette az eredeti trilógia is hard sci-fi, ami nagy szó. Amúgy én bőven jól szórakoztam, tetszett, de ez egy antiambíciózus alapozás az új trilógiához, a szokásos SW-infantilizmussal, szóval nem egy klasszikus a popcornok mezőnyében sem (az IMDb és a kritikusok rajongása megint túlzó). De ugye az eredetire sem szabadna ma már vallást építeni, akármekkorát is szólt, akármennyire is szeretem. Kíváncsi leszek a VIII-ra, de nagy szintlépés kell ahhoz, hogy ne váljon kínossá. Rey kapcsán úgyis lesz pár "meglepő" szappanoperás fordulat, az tuti.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #664 2016.03.25. 10:06

DanielT írta:Pár óra(perc?) és ez is jelenik:
Ahogy olvasom a véleményeketl, ehelyett a Slain helyett nyugodtan futhatsz a Blackthorne-ig :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #665 2016.03.25. 10:11

Zóanagyvarázsló írta:Ahogy olvasom a véleményeketl, ehelyett a Slain helyett nyugodtan futhatsz a Blackthorne-ig :(
Jaja, epik fail lett a cucc. Hát ezt a videóból nem láttam, pedig úgy tanultam valakitől még korábban, hogy nem kell demózni, a videókból meg a streamekből pont eleget lehet megtudni a játékokról...

BTW a Szarasztímen kívül melyik boltoknál vannak user értékelések, amit csak azok adhatnak le, akiknek megvan az adott játék és jelzi is, hogy mennyi időt toltál vele, illetve promó példányról van -e szó? Szörnyű, hogy ezt el kell viselnem, szívesen menekülnék máshova, mert tegnap is a gyakorlati maximumon, 31 és 29.9 Megabyte/seccel jött csak a Wolcen. :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #666 2016.03.25. 10:14

Zóanagyvarázsló írta:Botondnak nem tetszett, mert kevés a Jar-Jar.

Szerintem egy tök jó fan homage remake, és ahhoz képest milyen látványos! Mondjuk mellette az eredeti trilógia is hard sci-fi, ami nagy szó. Amúgy én bőven jól szórakoztam, tetszett, de ez egy antiambíciózus alapozás az új trilógiához, a szokásos SW-infantilizmussal, szóval nem egy klasszikus a popcornok mezőnyében sem (az IMDb és a kritikusok rajongása megint túlzó). De ugye az eredetire sem szabadna ma már vallást építeni, akármekkorát is szólt, akármennyire is szeretem. Kíváncsi leszek a VIII-ra, de nagy szintlépés kell ahhoz, hogy ne váljon kínossá. Rey kapcsán úgyis lesz pár "meglepő" szappanoperás fordulat, az tuti.
Ebben nincs semmi meglepő. Számtalan bizonyítékot találtunk már rá, hogy én vagyok Botond reciproka :D Amúgy igen, pont az tetszett benne, hogy az eredeti trilógia könnyed infantilizmusát hozza, amit gyerekfejjel még nyilván nem is detektálhattam. Kimondottan megnyugtató és felszabadító volt látni, hogy nem akar hardkór lenni (amitől kicsit tartottam). Nagyon szívesen vennék egyszer egy darkba forduló, iszonyatosan hardkór rebootot egyszer, de ezt nem az "erdeti" szériától várom. Meg annak a képi leképzését rá is bíznám a dice-ra :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #667 2016.03.25. 10:29

Moby írta:Ebben nincs semmi meglepő. Számtalan bizonyítékot találtunk már rá, hogy én vagyok Botond reciproka :D Amúgy igen, pont az tetszett benne, hogy az eredeti trilógia könnyed infantilizmusát hozza, amit gyerekfejjel még nyilván nem is detektálhattam. Kimondottan megnyugtató és felszabadító volt látni, hogy nem akar hardkór lenni (amitől kicsit tartottam). Nagyon szívesen vennék egyszer egy darkba forduló, iszonyatosan hardkór rebootot egyszer, de ezt nem az "erdeti" szériától várom. Meg annak a képi leképzését rá is bíznám a dice-ra :)
Nem is arra céloztam, hogy hard sci-fit vártam, de sikerült azért alulmúlni ezen a szinten minden elképzelhető elvárást.

Meg komolyan, a 4-7-ig 4 filmen belül ez már a

Spoiler
harmadik Death Star (spoilerbe tettem, mert bár a plakáton is rajta van, hátha valaki űrteleszkópnak nézte). Bocsánat, nem is, ez Starkiller! Elszívja a napot, és azzal lő oda! Egyszerre már több bolygónak baszki! Még szerencse, hogy a havas bolygón a fagyponton alatt maradt a hőmérséklet, miután beszippantott a légkörön át egy csillagot :D
Ez sci-finél instant hányás, egy amúgy jópofa űrmesénél pedig félmosoly, hogy miért kellett full retardba átmenni a fél helyett, és erőltetetten majmolni.
Avatar
arty

Hozzászólás #668 2016.03.25. 10:31

Moby írta:Sose??? Most fogod megtudni ősszel, ahogy elindul a failvr. Mondom mi fog történni, ha amúgy nem lenne kibebaszottegyértelmű: egy RAKAT fog megjelenni rá hetente, és láss csodát: MIND fix60-on futni. Ennyi fog történni. Van ugyanis egy alapvető dolog, amit totál kihagytál a víziódból: ha tudod a szabályokat, SOHA nem készült volna el 20fps-ben, ergo vissza sem dobták volna. Addig húznád a csúszkát tervezési szakaszban, hogy kiguruljon a fix30/60/mandatorybármi, és erre lenne minden felépítve.
Ok, ebben van ráció.

De én már egy refund + juzerkritika tabnak is örülnék a játékok mellett (lájv/psn-en).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #669 2016.03.25. 10:33

DanielT írta:Jaja, epik fail lett a cucc. Hát ezt a videóból nem láttam, pedig úgy tanultam valakitől még korábban, hogy nem kell demózni, a videókból meg a streamekből pont eleget lehet megtudni a játékokról...

BTW a Szarasztímen kívül melyik boltoknál vannak user értékelések, amit csak azok adhatnak le, akiknek megvan az adott játék és jelzi is, hogy mennyi időt toltál vele, illetve promó példányról van -e szó? Szörnyű, hogy ezt el kell viselnem, szívesen menekülnék máshova, mert tegnap is a gyakorlati maximumon, 31 és 29.9 Megabyte/seccel jött csak a Wolcen. :zavart2:
Mondjuk ahol nagy a kaki, az kibukik gyorsan, mint itt is. Demó persze fontos, de ismét megvédtek a alfateszterek, akik helyettünk áldozták fel magukat.

A konzolosok ugyanezt csinálják, csak ők utána megmagyarázzák, hogy úgy is tökéletes a játék :hehe:

Szerk.: A Steam órája bugos tud lenni, bár uplayes vagy GfWL-es játékoknál, sajátnál még nem volt gond. Illetve mi a helyzet, ha a GOG-os cucc alapján írok review-t? Így van sok review fenn, ahol azzal kezdi, hogy máshonnan van sok játékideje. De persze ez egy jó szűrű és hasznos mutató. Még GOG-on is írhatsz kritikát bármiről, de mivel az eleve DRM-free, illetve sokan 20 éve játszottak a játékkal, ez érthető. Csak mondjuk az a portot tekintve nem túl mérvadó, mindenesetre ott kevésbé lenne logikus a steames út.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #670 2016.03.25. 10:46

arty írta:Pletyka, találgatás. Vagy mondhatnám: bullshit! Egyszerüen nem tudom elhinni, hogy tönkrekurnák minden idők legsikeresebb konzolgenjét - csak mert ti itt páran failgeneztek :)
sonynak az, szart jopenze veszik mint a cukrot = profit
Mseknel meg nincsendoeknal mar nem ilyen rozsas a helyzet
Avatar
Moby

Hozzászólás #671 2016.03.25. 10:49

arty írta:Ok, ebben van ráció.

De én már egy refund + juzerkritika tabnak is örülnék a játékok mellett (lájv/psn-en).
A refund egy fegyver, ami azért kell, mert a pécé egy szabályozatlan mocsárvidék. Ami fura módon mára oda jutott, hogy képes magát jobban szabályozni, mint a földesurak teszik ott, ahol megtehetnék, és ez az dolguk. Konzolokon ilyenre nem is lenne szükség, nem szabad, hogy szükség legyen. Nem fegyverek kellenek. A minőséget a platformholder kell biztosítsa (a brand kéne ezt jelentse, ma nem jelent semmit), minden másra szavaznak amúgy pénztárcával. És ennek bőven elégnek kell lennie, mert ebben nem sérül(NE) senki.
Avatar
arty

Hozzászólás #672 2016.03.25. 10:52

hja és kimaradt előző oldalról: éljen az opensource nvidia cucc!

(de persze nyilván átbaszás van benne, amit egyelőre nem látok, hogy mi :D )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #673 2016.03.25. 10:53

Moby írta:A refund egy fegyver, ami azért kell, mert a pécé egy szabályozatlan mocsárvidék. Ami fura módon mára oda jutott, hogy képes magát jobban szabályozni, mint a földesurak teszik ott, ahol megtehetnék, és ez az dolguk. Konzolokon ilyenre nem is lenne szükség, nem szabad, hogy szükség legyen. Nem fegyverek kellenek. A minőséget a platformholder kell biztosítsa (a brand kéne ezt jelentse, ma nem jelent semmit), minden másra szavaznak amúgy pénztárcával. És ennek bőven elégnek kell lennie, mert ebben nem sérül(NE) senki.
a refound rossz Tinnan mar ezt is megmondta mert van az a 0,5% ember aki gusztustalanul hasznalja
Avatar
Micsu

Hozzászólás #674 2016.03.25. 10:54

arty írta:hja és kimaradt előző oldalról: éljen az opensource nvidia cucc!

(de persze nyilván átbaszás van benne, amit egyelőre nem látok, hogy mi :D )
szted iden ker az amd csodvedelmet? Vagy o szallitja tovabbra is a szart a ps 4.1be?
Avatar
arty

Hozzászólás #675 2016.03.25. 11:14

Moby írta:A refund egy fegyver, ami azért kell, mert a pécé egy szabályozatlan mocsárvidék. Ami fura módon mára oda jutott, hogy képes magát jobban szabályozni, mint a földesurak teszik ott, ahol megtehetnék, és ez az dolguk. Konzolokon ilyenre nem is lenne szükség, nem szabad, hogy szükség legyen. Nem fegyverek kellenek. A minőséget a platformholder kell biztosítsa (a brand kéne ezt jelentse, ma nem jelent semmit), minden másra szavaznak amúgy pénztárcával. És ennek bőven elégnek kell lennie, mert ebben nem sérül(NE) senki.
refund azért kell, hogy pl n000rbi esete* ne fordulhasson elő :) hiába van kvalitikontrol, akkor is becsuszhat hibás termék a kínálatba....

* "Sok év után múlt hónapban ismét gitárt ragadtam és ezen felbuzdulva ész nélkül meg is vettem digitálisan a Rocksmith 2014 Edition-t ps4-re. Igen ám, csak miután elindítottam derült ki, hogy az a szar csak optikai kábellel kivezetett hanggal játszható (még úgy is van minimális lag), HDMI-vel konkrétan játszhatatlan. Hozzáteszem, hogy a storeban még véletlenül sem írják ezt az apró, ám nem elhanyagolandó információt a játék leírásánál. Tetves Sony szarik a fejemre, nincs refund, mert már letöltöttem és elindítottam a játékot (ja, egyébként honna tudnám, hogy szar?), valamint ők szerintük nem felelősek a játék hiányos leírásáért, a ubisoft support szerint meg a sonynak kellene fizetni. Ott áll 21 ezrem ebben a fosban. Mit lehet ilyenkor tenni?"
Avatar
Moby

Hozzászólás #676 2016.03.25. 11:27

arty írta:refund azért kell, hogy pl n000rbi esete* ne fordulhasson elő :) hiába van kvalitikontrol, akkor is becsuszhat hibás termék a kínálatba....

* "Sok év után múlt hónapban ismét gitárt ragadtam és ezen felbuzdulva ész nélkül meg is vettem digitálisan a Rocksmith 2014 Edition-t ps4-re. Igen ám, csak miután elindítottam derült ki, hogy az a szar csak optikai kábellel kivezetett hanggal játszható (még úgy is van minimális lag), HDMI-vel konkrétan játszhatatlan. Hozzáteszem, hogy a storeban még véletlenül sem írják ezt az apró, ám nem elhanyagolandó információt a játék leírásánál. Tetves Sony szarik a fejemre, nincs refund, mert már letöltöttem és elindítottam a játékot (ja, egyébként honna tudnám, hogy szar?), valamint ők szerintük nem felelősek a játék hiányos leírásáért, a ubisoft support szerint meg a sonynak kellene fizetni. Ott áll 21 ezrem ebben a fosban. Mit lehet ilyenkor tenni?"
Jah. És a szoninál óriási kvaliti kontroll van. Éppen erről beszélgetünk ugyebár. Le is írja. "valamint ők szerintük nem felelősek a játék hiányos leírásáért". Sony kvqlitikontroll. LÁL.
Avatar
Moby

Hozzászólás #677 2016.03.25. 11:28

Moby írta:Jah. És a szoninál óriási kvaliti kontroll van. Éppen erről beszélgetünk ugyebár. Le is írja. "valamint ők szerintük nem felelősek a játék hiányos leírásáért". Sony kvalitikontroll. LÁL.
Én biztos visszakérdeztem volna a magam stílusában: aztán mégis ki a faszom felelős érte, he?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #678 2016.03.25. 11:30

arty írta:refund azért kell, hogy pl n000rbi esete* ne fordulhasson elő :) hiába van kvalitikontrol, akkor is becsuszhat hibás termék a kínálatba....

* "Sok év után múlt hónapban ismét gitárt ragadtam és ezen felbuzdulva ész nélkül meg is vettem digitálisan a Rocksmith 2014 Edition-t ps4-re. Igen ám, csak miután elindítottam derült ki, hogy az a szar csak optikai kábellel kivezetett hanggal játszható (még úgy is van minimális lag), HDMI-vel konkrétan játszhatatlan. Hozzáteszem, hogy a storeban még véletlenül sem írják ezt az apró, ám nem elhanyagolandó információt a játék leírásánál. Tetves Sony szarik a fejemre, nincs refund, mert már letöltöttem és elindítottam a játékot (ja, egyébként honna tudnám, hogy szar?), valamint ők szerintük nem felelősek a játék hiányos leírásáért, a ubisoft support szerint meg a sonynak kellene fizetni. Ott áll 21 ezrem ebben a fosban. Mit lehet ilyenkor tenni?"
jobb kabel nem segit? Hanyas hdmi port vana ps4en? Hdmi pont tokeletes digitalis hang atadasara
Nekem erositon hdcp 2.2van
Avatar
Moby

Hozzászólás #679 2016.03.25. 12:32

Én szégyellem a pofámat mindenki helyett a szavazás állása miatt... :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #680 2016.03.25. 12:33

Moby írta:Én szégyellem a pofámat mindenki helyett a szavazás állása miatt... :banplz:
Pont ebben a pillanatban néztem rá én is, szomorú ez. :D Büntiből annak a 9 embernek végig kellene játszania az első részt, ha még nem történt meg. :vigyor5:
Avatar
Botond

Hozzászólás #681 2016.03.25. 12:35

Moby írta:Ebben nincs semmi meglepő. Számtalan bizonyítékot találtunk már rá, hogy én vagyok Botond reciproka :D
Most kivételesen viccolt Zó! Szó nem volt ilyenről hogy nekem nem tetszett vagy kevés a Jar-jar! :D Szerintem is egyszer nézhető nosztalgia hullámos cucc, szóval én kétszer láttam moziban! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #682 2016.03.25. 12:36

TasManXT írta:Pont ebben a pillanatban néztem rá én is, szomorú ez. :D Büntiből annak a 9 embernek végig kellene játszania az első részt, ha még nem történt meg. :vigyor5:
Ja. Hatalmas büntetés lenne, hogy a történelem egyik legjobb videójátékával kell játszaniuk. Muszájból. Horror...LOL
Avatar
Botond

Hozzászólás #683 2016.03.25. 12:37

TasManXT írta:Pont ebben a pillanatban néztem rá én is, szomorú ez. :D Büntiből annak a 9 embernek végig kellene játszania az első részt, ha még nem történt meg. :vigyor5:
Terveztem is, igényeltemis egy példányt Tinmanrdy áron de nem küldték a kódot. :( 360ra megvan, szóval majdegyszer!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #684 2016.03.25. 12:38

Botond írta:Terveztem is, igényeltemis egy példányt Tinmanrdy áron de nem küldték a kódot. :( 360ra megvan, szóval majdegyszer!
Szigorúan pc + dsfix. Ini beállításokban segítünk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #685 2016.03.25. 12:39

Moby írta:Ja. Hatalmas büntetés lenne, hogy a történelem egyik legjobb videójátékával kell játszaniuk. Muszájból. Horror...LOL
Már civ5 a téma? Előbb még a darkszószról volt szó!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #686 2016.03.25. 12:40

Na, mi a helyzet a játékok világában? Vannak még életjelek?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #687 2016.03.25. 12:42

Múltkor vettem ám én is pár játékot. Fallout 4-et, meg Metal Geart (de még csak a Falloutot játszottam.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #688 2016.03.25. 12:43

DanielT írta:AZ a kép fake volt, a többi nem.

Szerk: Vagy a legjobb kamuk evör.
Kép


Ez mi?!?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #689 2016.03.25. 12:45

Dark Souls...
...hmm...
...úbazeg, Goblin 1000 éves Démon Szósza még lehet, hogy nálam van (de fogalmam sincs, hogy hol)! #facepalm

Goblin él még?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #690 2016.03.25. 12:47

aabyssx írta:Múltkor vettem ám én is pár játékot. Fallout 4-et, meg Metal Geart (de még csak a Falloutot játszottam.)
"Minden idők legsikeresebb konzolgenerációjának" TM by Arty, melyik gépére?

Dark Souls kimaradt még?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #691 2016.03.25. 12:49

Moby írta:Ja. Hatalmas büntetés lenne, hogy a történelem egyik legjobb videójátékával kell játszaniuk. Muszájból. Horror...LOL
Pontosan ezért. Minek szavazzak egy olyan játék megvételére aminek az első részével sem játszottam. Csak azok szavazhattak a nemmel. Ha annak idején nem basztattak volna, én is kimaradok egy hatalmas élményből. Azóta meg demon's souls, bloodborne is lepörgött a ds2-vel együtt, igaz Demon's soulst sajnos a vége előtt nem sokkal hagytam abba, mert már idegbeteg voltam. :zavart2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #692 2016.03.25. 12:57

TasManXT írta:Pontosan ezért. Minek szavazzak egy olyan játék megvételére aminek az első részével sem játszottam. Csak azok szavazhattak a nemmel. Ha annak idején nem basztattak volna, én is kimaradok egy hatalmas élményből.
KIK voltak EZEK a rejtélyes b@sztató elemek? :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #693 2016.03.25. 13:01

Engem továbbá még az is érdekelne, hogy kicsoda legújabb regisztrált tagunk, dzsingiszbatukán? Remélem nem egy kém, vagy egy felforgató alak! :ijedt:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #694 2016.03.25. 13:03

TasManXT írta:Pontosan ezért. Minek szavazzak egy olyan játék megvételére aminek az első részével sem játszottam. Csak azok szavazhattak a nemmel. Ha annak idején nem basztattak volna, én is kimaradok egy hatalmas élményből. Azóta meg demon's souls, bloodborne is lepörgött a ds2-vel együtt, igaz Demon's soulst sajnos a vége előtt nem sokkal hagytam abba, mert már idegbeteg voltam. :zavart2:

Ez a kis jórégen-kiplatinázott-dEs-lelkemnek kicsit rosszulesett! :rinya:
Én a das-t szívtam meg nagyon. Elkezdtem ps3-on... Aztán beszereztem pc-re, annyit nyomtam, mint még sohasemmit, nem néztem az acsikat, de azért fájt, amikor gfwl megszűnésével kukázódott az összes, a mentett állásaimmal együtt, pedig a steamre importnál követtem mindent, lépésről lépésre. Köszi ms!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #695 2016.03.25. 13:03

DanielT írta:KIK voltak EZEK a rejtélyes b@sztató elemek? :miaz:
Asszem a neve valami D-vel kezdődik és T-vel végződik és banolják mindenhonnan. :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #696 2016.03.25. 13:05

DanielT írta:"Minden idők legsikeresebb konzolgenerációjának" TM by Arty, melyik gépére?

Dark Souls kimaradt még?
PONT ezt akartam kérdezni én is: hogy MIRE vette vajon! :mf2:
(amúgy örülök, hogy a One-os DarkSouls még fosabbul fut, mint a 360as, így TUTI nem veszem már soha elő, hogy csak a frusztrációm növeljem. arra bőven jó egy félóra m1-híradó)

és ha már ittvagy aabyssx: tekketn tag tournament 2 vagy tekken 6? ;) előbbi olyan ócsó, hogy lehet megdemózom :))
tekken6 iszonyat gagyi beat'em up betéte után jó volna megint pofára esni :D (asszem abban volt, ugye?)

fontos szempont: könnyű, laikusok számára butitható árkád (szingli) "kampány"!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.03.25. 13:09-kor.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #697 2016.03.25. 13:08

Greyfox írta:Ez a kis jórégen-kiplatinázott-dEs-lelkemnek kicsit rosszulesett! :rinya:
Én a das-t szívtam meg nagyon. Elkezdtem ps3-on... Aztán beszereztem pc-re, annyit nyomtam, mint még sohasemmit, nem néztem az acsikat, de azért fájt, amikor gfwl megszűnésével kukázódott az összes, a mentett állásaimmal együtt, pedig a steamre importnál követtem mindent, lépésről lépésre. Köszi ms!
Jó kis DeS, mai napig sajnálom, hogy nem volt hozzá türelmem. Kb 3 bossra voltam a végétől, na mindegy.(az is gáz ugye, hogy a das 2 után kezdtem el a des-t) A steam-es átállást én is megszívtam, de előtte a progress egyébként sem volt túl komoly anal rodeoban(anor londo) jártam éppen amikor elkezdték az átállást, sehogy sem tudtam elindítani a gfwl változatot, és mérgemben inkább elölről kezdtem.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #698 2016.03.25. 13:15

DanielT írta:"Minden idők legsikeresebb konzolgenerációjának" TM by Arty, melyik gépére?

Dark Souls kimaradt még?
A notebook helyett internetezésre vett asztali pécébe rakott 60e Ft-os videokártyára.
(Ez majdnem 2x erősebb, mint a PS4. Ez még gázabb generáció, mint az előző, és én már azokkal is küzdöttem. Csak akkor fogok konzolt venni, ha a következő Tekken rákényszerít. De asszem ezeket már írtam valamikor régebben is.)

----------------------------

Dark Soulsszal én nem játszottam soha. Goblin nyomására próbáltam anno a Démonszószt is, de nem pálya nekem, uncsi.
(Nekem a DMC, Ninnyagájden, God Hand, Bayonetta a pálya. De asszem ezek kihaltak.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #699 2016.03.25. 13:21

aabyssx írta:Dark Soulsszal én nem játszottam soha. Goblin nyomására próbáltam anno a Démonszószt is, de nem pálya nekem, uncsi.
Életed egyik nagy hibája, ha kihagyod. Nincs racionális érv, hogy miért ne nyomnád a világ legjobb singleplayer játékát. A csodát, a legendát, az alfát és omegát. Ami előtt és után minden felesleges körítés és tévút.
Avatar
Moby

Hozzászólás #700 2016.03.25. 13:23

DanielT írta:Engem továbbá még az is érdekelne, hogy kicsoda legújabb regisztrált tagunk, dzsingiszbatukán? Remélem nem egy kém, vagy egy felforgató alak! :ijedt:
Szerintem csak azé regelt, hogy megolthassa a "Nem, kihagyom" szavazatokat. Meeee gondolom nem Aaby nyomta meg. Remélem. Ajánlom! :D

Vissza: “Leáldozott.hu”