A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #68041 2022.04.15. 09:51

Mondjuk a monitor dolog az pont átmeneti, és csak addig van, amíg el nem kezdik árulni nálunk is a 42C2-t. Ténylegesen monitorként ez sem üzemelt egy percet sem, csak a konzolok mennek rajta. Hol ezen, hol a C9, attól függ hol játszok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68042 2022.04.15. 10:17

Moby írta:Úgy csinálsz, mint akinek nincs xboxa :)
[img]https://www.windowscentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/large/public/field/image/2020/08/xbox-audio-controls-aug-2020_2.jpg]
Értem, de itt is annyi a mágia, hogy az alapbeállítás nem a max.
Nekem hang gondom legutóbb amúgy a ps5el volt. Átkötöttem a monitorra hdmivel, monitorra kötöttem a hangfalakat, és halk volt, előredőltem, a kis kezemmel tekertem feljebb a hangfalon, és gerjedt mint a rossebb. Akkor megint előredőltem, megnéztem a monitoron mire van rakva a kimenet, 50%on volt, felhúztam 100ra és akkor nem kellett sokat tekerni a játék hangfalakon és nem gerjedt.
Na most pc és konzol esetén is egyszer kell jól belőni a kezdő beállításokat és onnan kezdve mindent lehet és mindennek az ellenkezőjét is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68043 2022.04.15. 10:20

Moby írta:A kikapcsolásban sem a sleep volt a lényeg, nekem jó lenne kikapcsolás is, ha be tudném kapcsolni kontrollerrel, de az még esélytelenebb, mint sleepből felébreszteni vele. Mondjuk sleepből még legalább egérrel fel tudom ébreszteni, mert a gép el van rakva most is ugyanúgy a szekrénybe, csak most az eddigiektől eltérően ki van kötve a monitorra (nem az oledre, azt nem kenem össze ezzel a takonnyal :D)

Tehát most az a szkenárió, hogy egy egér van elöl, amivel BE kapcsolom a gépet, mást nem nagyon csinálok vele. KI tudom kapcsolni a gépet bigpicture-ből (el tudom küldeni sleepbe), meg a képernyőbill is többé-kevésbé használhatóan megy kontrollerrel, de a hangerőt most csak úgy tudtam megoldani, hogy fel van tolva az égbe, és onnan kell visszahalkítani per alkalmazás, éshát az intró az üvöltve indul a fülesben. Gány. És ez is csak addig működik valamennyire amíg tud menni steamből.
A pécé konzolsítása kínszarás kategória.
Ez való igaz. A konzolosítás pont ugyanannyira könnyű, mintha okoshűtőt akarnál konzolosítani, vagy ha ps5ön akarnál ÁFA bevallást csinálni.
Vannak funkciók, amik kényelmi funkciók, de a pc nem konzol és ebből kifolyólag a pc nem konzol.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68044 2022.04.15. 10:23

Botond írta:Értem, de itt is annyi a mágia, hogy az alapbeállítás nem a max.
Nekem hang gondom legutóbb amúgy a ps5el volt. Átkötöttem a monitorra hdmivel, monitorra kötöttem a hangfalakat, és halk volt, előredőltem, a kis kezemmel tekertem feljebb a hangfalon, és gerjedt mint a rossebb. Akkor megint előredőltem, megnéztem a monitoron mire van rakva a kimenet, 50%on volt, felhúztam 100ra és akkor nem kellett sokat tekerni a játék hangfalakon és nem gerjedt.
Na most pc és konzol esetén is egyszer kell jól belőni a kezdő beállításokat és onnan kezdve mindent lehet és mindennek az ellenkezőjét is.
Egyszer belőni? Semmit nem lehet egyszer belőni. Egyrészt a játékok audio szintje nem azonos. Másrészt a fülesben sem azonos hangerőt használok nappal meg éjszaka. Ilyen könnyen sem egy tévében, sem egy receiverben, sem sehol nem lehet lemondani a hangerőgombokról, de szívesen meghallgatom, ha ezt valaki vállalja :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #68045 2022.04.15. 10:29

Botond írta:Ez való igaz. A konzolosítás pont ugyanannyira könnyű, mintha okoshűtőt akarnál konzolosítani, vagy ha ps5ön akarnál ÁFA bevallást csinálni.
Vannak funkciók, amik kényelmi funkciók, de a pc nem konzol és ebből kifolyólag a pc nem konzol.
Némi akarat mégis volt bennük ezzel a big picture-el, meg az ms-nek is az xbox gamebar-al, csak valahogy egyik sem ért a dolog végére, inkább csak elkezdték, és úgymaradt. Majd a Deck-re leszek kíváncsi, az mennyire mutatja a kész konzol képét.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68046 2022.04.15. 10:35

Moby írta:Egyszer belőni? Semmit nem lehet egyszer belőni. Egyrészt a játékok audio szintje nem azonos. Másrészt a fülesben sem azonos hangerőt használok nappal meg éjszaka. Ilyen könnyen sem egy tévében, sem egy receiverben, sem sehol nem lehet lemondani a hangerőgombokról, de szívesen meghallgatom, ha ezt valaki vállalja :D
Egyszer alatt értem, hogy magát a rendszert kurvára túlhangosítod Windows beállítás szintjét, és akkor az egész játékokban a közép lesz a jó beállítás az optionsben és máris működik ehhez képest a kontrollerrel állítható hangosítás és halkítás. Nyilván kicsit küzdősebb, de megoldás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68047 2022.04.15. 10:37

Moby írta:Némi akarat mégis volt bennük ezzel a big picture-el, meg az ms-nek is az xbox gamebar-al, csak valahogy egyik sem ért a dolog végére, inkább csak elkezdték, és úgymaradt. Majd a Deck-re leszek kíváncsi, az mennyire mutatja a kész konzol képét.
Igen, kényelmi funkciókat raktak be, de attól a pc az pc marad. Minden előnyével és hátrányával.
Mint a 4 üléses kabrió se lesz szedán vagy kombi attól, mert két üléssor van, de vannak helyzetek amikor hasonló dolgokat tudhat, mint egy rendes autó, de nem mindig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68048 2022.04.15. 10:43

Botond írta:Igen, kényelmi funkciókat raktak be, de attól a pc az pc marad. Minden előnyével és hátrányával.
Mint a 4 üléses kabrió se lesz szedán vagy kombi attól, mert két üléssor van, de vannak helyzetek amikor hasonló dolgokat tudhat, mint egy rendes autó, de nem mindig.
Hátdeneeeee, attól marad az ami, hogy úgy hagyják. Nem attól, mer nem lehet. Ezek ilyen tipik maszterrész betegségek, hogy a kontrollerről meg tudom nézni a gpu hőfokot, mert a GECIFONTOS, de a hangerőt nem tudom állítani :D 5 perces dolgok. Csak senki nem foglalkozik vele.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68049 2022.04.15. 11:33

Moby írta:Hátdeneeeee, attól marad az ami, hogy úgy hagyják. Nem attól, mer nem lehet. Ezek ilyen tipik maszterrész betegségek, hogy a kontrollerről meg tudom nézni a gpu hőfokot, mert a GECIFONTOS, de a hangerőt nem tudom állítani :D 5 perces dolgok. Csak senki nem foglalkozik vele.
Engem pont az cseszett fel, hogy PC-n kontrollerrel véletlenül sikerült a hangerön állítani, pedig nem akartam.

Volt idö, amikor gerjedtem a Big Picture-re, de az annyira nem akart fejlödni, hogy szinte Steam Controllerrel is jobb volt a hagyományos felület, a nem kontrollerre való játékok és a desktop miatt meg mindig van kéznél bill+egér (amit konzollal is használtam már), így meg kényelmesebb heverészve, mint ugyanonnan a konzol. (Ha nem csak a legutóbbi játék elindításáról van szó.)

A probléma valós, csak nem igazán az enyém.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68050 2022.04.15. 13:38

Ez a DD végig ilyen, hogy másról sem szól a játék, csak hogy az együgyű baromállat társaimat élesztgetem fel másodpercenként, easy fokozaton is? Elég kiábrándító, meg fogalmam sincs minek vannak. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #68051 2022.04.15. 13:59

Moby írta:Hátdeneeeee, attól marad az ami, hogy úgy hagyják. Nem attól, mer nem lehet. Ezek ilyen tipik maszterrész betegségek, hogy a kontrollerről meg tudom nézni a gpu hőfokot, mert a GECIFONTOS, de a hangerőt nem tudom állítani :D 5 perces dolgok. Csak senki nem foglalkozik vele.
A maximum fölé konzolon se tudod állítani a hangerőt. Ott nem a max a default ezért tudod még tolni feljebb. Magic.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68052 2022.04.15. 14:08

Moby írta:Hátdeneeeee, attól marad az ami, hogy úgy hagyják. Nem attól, mer nem lehet. Ezek ilyen tipik maszterrész betegségek, hogy a kontrollerről meg tudom nézni a gpu hőfokot, mert a GECIFONTOS, de a hangerőt nem tudom állítani :D 5 perces dolgok. Csak senki nem foglalkozik vele.
Mondjuk az elony az h tuti van ra program, app akarmi, de ertem en h ganyolni meg se ido se kedv.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68053 2022.04.15. 16:55

Anno azt mondtam, ha 1000 Eurért lesz 3080 10gb, akkor rámegyek. Hát, most van, de ha ilyen ütemben zuhan az ára, akkor megvárom, hogy a Ti zuhanjon ide :D :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68054 2022.04.15. 16:59

Moby írta:Ez a DD végig ilyen, hogy másról sem szól a játék, csak hogy az együgyű baromállat társaimat élesztgetem fel másodpercenként, easy fokozaton is? Elég kiábrándító, meg fogalmam sincs minek vannak. :(
Nyilván ahol AI-ra van utalva az ember, ott meglátszik, ez elkerülhetetlen. De a pawnok tanulnak, szóval ha hülyék, akkor arról a gazdájuk is tehet, aki beállította öket, illetve akit utánoznak. Tehát baromállat, aki mondja :banplz:

Én többször végigjátszottam hardon, és volt olyan pawn, mely helyettem steamrollingolt.
Castle82

Hozzászólás #68055 2022.04.15. 19:33

Micsu írta:A witcher mondjuk annyira nem pc sztem, a vikingek meg netflix gyártás? Régen nem az volt.



Nem-e? :D
Egy rakás karaktert átszíneztek benne és megváltoztatták a jellemüket is hogy megfelelő legyen a "színhez", belerúgtak a történetbe is pusztán ezért.:)
A könyvekhez képest az egész sorozat egy felületes blőd katyvasz lett, amiben fontos szereplőkböl idiótákat csinálnak személyiségüket kiherélik, a történet fontos momentumait nagyjából 2 percben kirázzák iszonyatosan hiányosan és szép lassan a könyveket maguk mögött hagyva a saját fejük után mennek a csodás netflixes készítők. 2 évad kellett hogy eljusson olyan mélységekbe mint ahova például a Trónok harca jutott 4-5 évad után elhagyva teljesen a könyveket. Egy blőd PC popcorn sorozat lett az egészből. Egyedül a nép nyomásának és hőbörgésének tudható be hogy nem lett töményebben PC mert az első hírek amikben olyan információk szivárogtak minthogy Kökörcsin búza lesz és még egyéb hasonló nyalánkságok kiverték a fanoknál a biztosítékot joggal...

Vikingek pedig régen nem volt valóban. A valhalla már az. Na olyan is lett.... Már az megmosolyogtató hogy egyáltalán mit keres ott egy feka, pláne jarlként aki egyébként Haakon Ericsson csak nevet váltottak rajta mert az EricsSON kicsit hülyén vette volna ki magát bár a célközönségnek valószínű fel se tünt volna...:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #68056 2022.04.15. 19:45

Greyfox írta:Anno azt mondtam, ha 1000 Eurért lesz 3080 10gb, akkor rámegyek. Hát, most van, de ha ilyen ütemben zuhan az ára, akkor megvárom, hogy a Ti zuhanjon ide :D :banplz:
Állítólag szeptemberben bemondják a 4070-80-90eseket. Nano váltás miatt tippre a 4070 minimum ott lesz, mint a 3080ti, csak 10-20% wattal kevesebbért és 1000 EUR alatt.
970es jó volt, jó lesz a 4070 is nekem, én már ezt a 3080tiájkodást elengedtem, ha eddig elvoltam nélküle, akkor karácsonyig kibírom még a 1080tiájjal. Úgyis én is retrózok meg stratégiákat pörgetek vele, annak elég és azokból nem is hiányzik a raytracing. Najó, talán a minecraftból, amikor a lányom pc-vel csatlakozik a tesójához minecraftozni. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68057 2022.04.15. 20:04

Botond írta:A maximum fölé konzolon se tudod állítani a hangerőt. Ott nem a max a default ezért tudod még tolni feljebb. Magic.
Fogalmam sincs milyen max, meg max fölé, meg default :D Az egyiken tudom állítani a rendszer szintű hangerőt kontrollerről, a másikon meg nem :D Ennyi. Nincs magic, nincs semmi. Ez egy valami, ami pécén NINCS. Lehet rendszer szintű hangerőt állítani, egérrel, a tálca jobb alsó sarkában. Bigpictureben, kontrollerrel nem. Nem azért nincs, mert nem lehet megoldani, azért nincs, mert nem csinálta meg senki. 5 perc lenne megcsinálni, de nem tette bele senki ezt az öt percet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68058 2022.04.15. 20:24

Zóanagyvarázsló írta:Nyilván ahol AI-ra van utalva az ember, ott meglátszik, ez elkerülhetetlen. De a pawnok tanulnak, szóval ha hülyék, akkor arról a gazdájuk is tehet, aki beállította öket, illetve akit utánoznak. Tehát baromállat, aki mondja :banplz:

Én többször végigjátszottam hardon, és volt olyan pawn, mely helyettem steamrollingolt.
Lehet, hogy nagyon lassan tanulnak majd valamikor, de én még az elején vagyok. Lementem Everfallba, ott jöttek a kukacok, ezeknek a nyomorultaknak meg hiába adtam ki a "gyertek!" parancsot, le se szarták,inkább ott döglöttek meg mind. És nagyjából ez az általános kép bárhova megyek :D Amivel nem lenne baj, ha mindenhova elég lennék én, de sajnos nem, ezekre az agyhalott férgekre viszont nem számíthatok semmiben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68059 2022.04.15. 23:58

Ezzel a Dragon's Dogmával megint csak annyi derült ki, hogy bármi, ami múltban kimaradt, az okkal történt. Persze tök jó lenne valami múltban hagyott gyöngyöt találni, de ezt pont egyszer sem történik meg.
Sebaj, a gamerpécé legalább folytathatja jól megérdemelt nyugdíjaséveit a szekrény mélyén. Amúgy éredekes kis experiensz volt, de nem hiányzik már egy cseppet sem :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68060 2022.04.16. 00:34

Ez az autós kínálat nagyon hasonlít a monitoroshoz. Gyakorlatilag a szarban lehet halászni bármilyen összegért. Végül ferde hátú Kia Ceed helyett egy Sedan J Astra lett a befutó. Ha minden igaz, pár nap és vezethetem amiért a téli szezonban dolgoztam. :hawaii:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68061 2022.04.16. 12:50

Egy nem várt következménye a járványnak, hogy már sokadik laikus ismerős panaszkodik hogy milyen homályos a kép a mozikban az otthoni 4k lapostévé meg telefon kijelző után.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68062 2022.04.16. 13:22

benőmenő írta:Egy nem várt következménye a járványnak, hogy már sokadik laikus ismerős panaszkodik hogy milyen homályos a kép a mozikban az otthoni 4k lapostévé meg telefon kijelző után.
Naponta iksz időt távolba kell nézni, különben eltompul a látás és rövidlátó lesz az ember, és akkor ami messze van az homályos valóban.
Nálam nem kellett ehhez covid, én már hat évesen bebiztosítottam magam a c64el. :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68063 2022.04.16. 14:56

benőmenő írta:Egy nem várt következménye a járványnak, hogy már sokadik laikus ismerős panaszkodik hogy milyen homályos a kép a mozikban az otthoni 4k lapostévé meg telefon kijelző után.

Engem a gyenge kontraszt jobban zavar.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #68064 2022.04.16. 14:57

Igazatok volt, behuzott a hzd, jo cucc! :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68065 2022.04.16. 15:02

Botond írta:Naponta iksz időt távolba kell nézni, különben eltompul a látás és rövidlátó lesz az ember, és akkor ami messze van az homályos valóban.
Nálam nem kellett ehhez covid, én már hat évesen bebiztosítottam magam a c64el. :idiota:
Köszönöm, hogy így kifejtetted mi is az a rövidlátás. Gyorsan meg is törlöm a -4.00-es szemüvegegemet. :idiota:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #68066 2022.04.16. 15:07

benőmenő írta:Köszönöm, hogy így kifejtetted mi is az a rövidlátás. Gyorsan meg is törlöm a -4.00-es szemüvegegemet. :idiota:
[img[/img]
Követő vagy. Én már -5ig jutottam a J astrát meg 13ban vettem és azóta egy válás keretében már meg is szabadultam tőle! Zárkózz fel! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68067 2022.04.16. 15:50

benőmenő írta:Egy nem várt következménye a járványnak, hogy már sokadik laikus ismerős panaszkodik hogy milyen homályos a kép a mozikban az otthoni 4k lapostévé meg telefon kijelző után.
Hat a szinek szarabbak, az otthoni is homalyos lenne akkora meretben :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #68068 2022.04.16. 17:20

Lassan tényleg annyiba fog kerülni a 3080, amennyiért annakidején belengette az nvidia. Már csak hónapok kérdése. Kár, hogy már nem érdekel cseppet sem. Illetve anno a refhűtősre voltam ráizgulva, de egy ilyentől sem sértődtem volna meg. Ejj, régi szép idők :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68069 2022.04.16. 17:45

Moby írta:Lehet, hogy nagyon lassan tanulnak majd valamikor, de én még az elején vagyok. Lementem Everfallba, ott jöttek a kukacok, ezeknek a nyomorultaknak meg hiába adtam ki a "gyertek!" parancsot, le se szarták,inkább ott döglöttek meg mind. És nagyjából ez az általános kép bárhova megyek :D Amivel nem lenne baj, ha mindenhova elég lennék én, de sajnos nem, ezekre az agyhalott férgekre viszont nem számíthatok semmiben.
Igen, az elején még bajos is okosat találni, a működési elvük és a lore alapján sem meglepő ez. Nem mindenkinek való, nehéz eset, de a játék finomságait kiásni kell némi türelem és figyelem, és nagyon egyedi egy csomó megoldása. Az egyik legkülönlegesebb játék, mellyel valaha játszottam, pedig a "core sandbox RPG-ing" maga közepes benne.

A játék meg nem könnyű, de azért annyira nem is vészes, ugye nem kell mindenkivel leállni. Neked leginkább talán a Bitterblack Island jöhetett volna be benne, az egy idő után unlockolható kiegészítős rész, az kegyetlenül brutálisan durva (persze nem mindegy, egy hányas szinten mész oda), ráadásul egyszer teljesítve új leosztásban jönnek az ellenségek, és még durvább lesz a végjátékkal együtt (bármilyen szinten). Az utolsó bossnak többször futottam neki, mint a Demon's Soulsban az összes bossnak együtt, és kellett hozzá mázli is. Hardon, mondjuk, és az alapjáték első végigjátszása közben, a másodikra már jobban feltápoltam magam, de azért az max közeli állapot volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68070 2022.04.16. 17:47

Moby írta:Ezzel a Dragon's Dogmával megint csak annyi derült ki, hogy bármi, ami múltban kimaradt, az okkal történt. Persze tök jó lenne valami múltban hagyott gyöngyöt találni, de ezt pont egyszer sem történik meg.
Sebaj, a gamerpécé legalább folytathatja jól megérdemelt nyugdíjaséveit a szekrény mélyén. Amúgy éredekes kis experiensz volt, de nem hiányzik már egy cseppet sem :)
Ha minden neked szóba jöhetőt próbálasz vagy szétvideózol frissiben, akkor nehezebb is gyöngyszemeket találni. Én utazok annyi műfajban és tartok akkora hiátusokat a játékoskarrieremben, hogy ez a kettő közül önmagában is bármelyik miatt lehetetlenség legyen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68071 2022.04.16. 17:48

Greyfox írta:Igazatok volt, behuzott a hzd, jo cucc! :)
Akciós most is, de nem merem a GoW mellé megvenni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68072 2022.04.16. 19:10

Zóanagyvarázsló írta:Igen, az elején még bajos is okosat találni, a működési elvük és a lore alapján sem meglepő ez. Nem mindenkinek való, nehéz eset, de a játék finomságait kiásni kell némi türelem és figyelem, és nagyon egyedi egy csomó megoldása. Az egyik legkülönlegesebb játék, mellyel valaha játszottam, pedig a "core sandbox RPG-ing" maga közepes benne.
Nekem tök elég lett volna, ha kapok párszor olyan pillanatokat, mint a kétperces tutorial a legelején. Gyak az adta el az egész játékot nekem. De ilyen soha többé nem láttam benne 8 óra alatt :( Meg valahogy a koncepciót sem tudtam megfogni. Csapkodószimulátornak súlytalan, az RPG elemek inkább csak mutatóban vannak, felvettem az elején minden szart, aztán az sem tudtam mi a main quest, stb. Az egész annyira identitászavaros, hogy úgy éreztem magam, mintha egy bioware bétával nyomnám az összes bioware betegséggel, ahol az karakterek írói egyelőre nem kezdtek el dolgozni, mert karakterek nem nagyon vannak benne, inkább csak nevek.
De az a két perces "trailer" az elején, az viszont odabasz...
Avatar
Necro

Hozzászólás #68073 2022.04.16. 22:47

Tologatom az ER-t másodjára hogy felgöngyölítsem a kimaradt endingeket, úgy, hogy az easymód castert indítottam amire a játék végéig elég felszerelést tizedik percben meg lehet szerezni. Exploration off, oda megyek ahol dolgom van plusz felveszem a flask upgradeket.

Nagyon kijön hogy a dungeonok gagyik, és nem a chalice-ok hanem a rendes nagyok: Stormveil Castle, kb 10 szoba, két udvar, 3 folyosó. Raya Lucaria Academy kb 8 szoba, két kert (ahol nincs semmi) három híd. Ja, lehet baszakodni a háztetőkön ellenfelek nélkül. Ezekre jut helyszínenként 3-4 bonfire, köztük nem vagyok biztos hogy lenne akár egy olyan is ahol tíznél több ellenfél van összesen. Amikor a BB-ban megnyitottam a pálya 90%-a körüli shortcutot akkor többet kellett visszafutni (ölni) mint itt checkpointról-checkpointra. Az ambiciózus méretek, a várfalak meg a belmagasság megvan, de mégis annyira összetettek ezek a várak mint kétszobás panellakás (és akkor ezek a játék ~fénypontjai vagy mi).

Tudok mondani ellenpéldát: biztos megcsináltam már tizenötször, de DS1 Depths-től most is felfordul a gyomrom, de mondhatom a Tomb of Giants-ot vagy New Londo Ruins-t is. Nyomorult, lepra, undorító, szar helyeket kellett volna csinálniuk hogy legyen kontraszt a happy-happy openworld-el meg a highfantasy-val. Ja, meg a létrázás Blighttown-ban.

BB bármelyik pályáját is mondhatnám, és nem azért mert 8 éve nem láttam.

Itthagyok egy Depths térképet.

depths.png
Avatar
Moby

Hozzászólás #68074 2022.04.16. 22:57

Necro írta:Tologatom az ER-t másodjára hogy felgöngyölítsem a kimaradt endingeket, úgy, hogy az easymód castert indítottam amire a játék végéig elég felszerelést tizedik percben meg lehet szerezni.
A tizedik percében?
Akkora kamu, mint a ház! Az egész játék nincs tíz perc!
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68075 2022.04.16. 23:01

Moby írta:Nekem tök elég lett volna, ha kapok párszor olyan pillanatokat, mint a kétperces tutorial a legelején. Gyak az adta el az egész játékot nekem. De ilyen soha többé nem láttam benne 8 óra alatt :( Meg valahogy a koncepciót sem tudtam megfogni. Csapkodószimulátornak súlytalan, az RPG elemek inkább csak mutatóban vannak, felvettem az elején minden szart, aztán az sem tudtam mi a main quest, stb. Az egész annyira identitászavaros, hogy úgy éreztem magam, mintha egy bioware bétával nyomnám az összes bioware betegséggel, ahol az karakterek írói egyelőre nem kezdtek el dolgozni, mert karakterek nem nagyon vannak benne, inkább csak nevek.
De az a két perces "trailer" az elején, az viszont odabasz...
Igen, az elején ad is kóstolót a magasabb szintű élményekbe, aztán meg kezdheted nulláról. A low level az nem olyan. De marhára nincs szó átverésről.

Abban egyetértek, hogy ha beszélgetős RPG-t vagy csodaérdekes küldetésszálakat akar az ember, akkor ez a játék nem jó - bár a küldetésekbe időnként bele lehet variálni. A fantasy világ snassz. A lore és a főszál végső kifutása viszont ennél már érdekesebb, ahogy az egész Dark Arisen (kiegészítő) is, tehát nem egy értéktelen vacak, de nem ezért kell játszani.

A harcrendszer szerintem konkrétan a legjobb akció-RPG-ben amit valaha láttam (hogy ez a műfajt minősíti-e az vitatható, de lehet próbálkozni jobbat találni vagy ajánlani). Részben azért is, mert az összes hivatás jól használható és élvezetes tud lenni, és a rengeteg spéci szörny a maga sajátos AI-ával (lásd a nőkre agrózó, őket elrabló kanos ogrékat) és trükkjeikkel érdekessé teszi. Nem lesz Souls, annál pörgősebb, sőt bizonyos karakterekkel DMC-sebb a játék. (A játék a DMC 3-4-5 "rendezőjének" a szerelemprojektje.) Minden létező hibája ellenére szerintem szinte hihetetlen, amit egy ilyen akcióorientált RPG-ből ki lehet hozni, főleg ahhoz képest, hogy egyedül vagy ember, mindenki más AI, és mégis vezényelsz. Vagy hát nem tudom, ki mit várt, az én játékostapasztalataim alapján ez egyáltalán nem vártam élhető végeredményt.

A legizgalmasabb részek amúgy az alapjátékban az Everfall alsóbb szintjein vannak az alapjátékban a post-game-ben, de az említett Bitterblack Isle aztán arra is rátett száz lapáttal, és előbb megnyílik. És mivel már addigra végigment kétszer, nekem az Everfall már vicc volt.

A karakterfejlesztés egyébként érdekes, de japó módra "gamey", fura korlátok elé állít (az FF12-ben is ezt tapasztalom). Én jobban szeretem a szervesebbnek ható rendszereket, de működik és egyedi.

Bővebben annak idején itt írtam róla, az árnyoldalait akkor sem hanyagoltam. De nálam az összes PS3-exkluzívval felmosta a padlót. Talán a Little Big Planetben láttam némi spirituszt, mint innovátorban, de az nem ment - még - sokat, illetve a Puppeteerben, mely remek és ötletes volt (nagy öröm volt számomra egy ilyen jellegű exkluzív!), de azért nem kiemelkedő. A legtöbb exkluzív inkább maga volt a trendkövető, patikamérlegen mért, de igényes és piacvezető konformitás. De régen is jellemzően a third-party diktálta a tempót: GTA, MGS, Okami, DMC - ezek pörköltek oda nagyot és eredeti(bbe)t. Vagy a nem előzmények nélküli szintén nem belsős DeS. Persze akadnak kivételek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68076 2022.04.16. 23:05

Necro írta:Nagyon kijön hogy a dungeonok gagyik
Mondom én, hogy azért jó az Elden, mert ezt azok is tudják élvezni, akik kevesek voltak az eredeti Soulsborneokhoz és végre részeseinek érezhetik magukat. Egyfajta ovis mód casualoknak, akiknek kell egy következő lágy lépcső a Candy Crush után a más stílusú játékok világába, de még nem állnak készen valamelyik randomszar Assassin's Creedre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68077 2022.04.16. 23:17

DanielT írta:Mondom én, hogy azért jó az Elden, mert ezt azok is tudják élvezni, akik kevesek voltak az eredeti Soulsborneokhoz és végre részeseinek érezhetik magukat. Egyfajta ovis mód casualoknak, akiknek kell egy következő lágy lépcső a Candy Crush után a más stílusú játékok világába, de még nem állnak készen valamelyik randomszar Assassin's Creedre.
Visítanék twitchen, ahogy margit a valagát törli ki veled nagyszájúkám :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68078 2022.04.16. 23:22

Moby írta:Visítanék twitchen, ahogy margit a valagát törli ki veled nagyszájúkám :banplz:
Ja, tudom, hogy van pár elbaszott opcionális boss, amivel legitimizálni akarják a kiscsoportos célközönség erőfeszítéseit... Persze kötelezőnek nem merik betenni, hogy a félszemű, félkezű, félfogúak is el tudjanak lovagolni a creditsig.

Valszeg szegény Margit felett diadalt aratók sírva menekülnének anyu szoknyája mögé az Anor Lando-i nyilas párkánytól. :nezze: :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68079 2022.04.16. 23:30

Zóanagyvarázsló írta:Igen, az elején ad is kóstolót a magasabb szintű élményekbe, aztán meg kezdheted nulláról. A low level az nem olyan. De marhára nincs szó átverésről.

Abban egyetértek, hogy ha beszélgetős RPG-t vagy csodaérdekes küldetésszálakat akar az ember, akkor ez a játék nem jó - bár a küldetésekbe időnként bele lehet variálni. A fantasy világ snassz. A lore és a főszál végső kifutása viszont ennél már érdekesebb, ahogy az egész Dark Arisen (kiegészítő) is, tehát nem egy értéktelen vacak, de nem ezért kell játszani.

A harcrendszer szerintem konkrétan a legjobb akció-RPG-ben amit valaha láttam (hogy ez a műfajt minősíti-e az vitatható, de lehet próbálkozni jobbat találni vagy ajánlani). Részben azért is, mert az összes hivatás jól használható és élvezetes tud lenni, és a rengeteg spéci szörny a maga sajátos AI-ával (lásd a nőkre agrózó, őket elrabló kanos ogrékat) és trükkjeikkel érdekessé teszi. Nem lesz Souls, annál pörgősebb, sőt bizonyos karakterekkel DMC-sebb a játék. (A játék a DMC 3-4-5 "rendezőjének" a szerelemprojektje.) Minden létező hibája ellenére szerintem szinte hihetetlen, amit egy ilyen akcióorientált RPG-ből ki lehet hozni, főleg ahhoz képest, hogy egyedül vagy ember, mindenki más AI, és mégis vezényelsz. Vagy hát nem tudom, ki mit várt, az én játékostapasztalataim alapján ez egyáltalán nem vártam élhető végeredményt.

A legizgalmasabb részek amúgy az alapjátékban az Everfall alsóbb szintjein vannak az alapjátékban a post-game-ben, de az említett Bitterblack Isle aztán arra is rátett száz lapáttal, és előbb megnyílik. És mivel már addigra végigment kétszer, nekem az Everfall már vicc volt.

A karakterfejlesztés egyébként érdekes, de japó módra "gamey", fura korlátok elé állít (az FF12-ben is ezt tapasztalom). Én jobban szeretem a szervesebbnek ható rendszereket, de működik és egyedi.

Bővebben annak idején itt írtam róla, az árnyoldalait akkor sem hanyagoltam. De nálam az összes PS3-exkluzívval felmosta a padlót. Talán a Little Big Planetben láttam némi spirituszt, mint innovátorban, de az nem ment - még - sokat, illetve a Puppeteerben, mely remek és ötletes volt (nagy öröm volt számomra egy ilyen jellegű exkluzív!), de azért nem kiemelkedő. A legtöbb exkluzív inkább maga volt a trendkövető, patikamérlegen mért, de igényes és piacvezető konformitás. De régen is jellemzően a third-party diktálta a tempót: GTA, MGS, Okami, DMC - ezek pörköltek oda nagyot és eredeti(bbe)t. Vagy a nem előzmények nélküli szintén nem belsős DeS. Persze akadnak kivételek.
Hát lehet, hogy a maga idejében kellett volna tolnom, és szerettem volna, sőt, meg is vettem, de annyira moslékul futott ps3-on, hogy én akkor azt nem bírtam. De most sem a graffal, vagy az animációkkal van a főbajm (pedighát ezekkel éppen lehetne is), hanem pl azzal, hogy órákat belevertem trial&errorba, amikor tök véletlenül kiderült, hogy nem is a főszálon megyek, hanem egy olyan mellékszálon, amihez még kurvakevés a szint, mert a főszál egyszerűen nem ment tovább(??) és így meg sem jelent a questek között. És erre csak abból jöttem rá, hogy kínomban elkeztdem utánaolvasni, mert semmilyen utalás, semmi nincs az egész mögött, miközben az első öt órában novellákat tol a játék a pofámba arról, hogy mi a micsoda, és hogy működik. De addigra már mindent utáltam benne. Mai szemmel, mai aggyal sokkal jobb lehetett ez volna, ha ezt a társas balfaszkodást kihagyják belőle, mert az idő ezt ölte meg mára leginkább, és inkább törekedtek volna arra, hogy legyenek karakterek, meg egy valami kerete, ami viszi a hátán, lásd witcherek. Ebben mondjuk az animéja sokkal jobb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68080 2022.04.16. 23:43

DanielT írta:Valszeg szegény Margit felett diadalt aratók sírva menekülnének anyu szoknyája mögé az Anor Lando-i nyilas párkánytól. :nezze: :mf2:
Erre a kérdésre azok tudják a választ, akik már megették mindkettőt. Ha érted mire gondolok :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68081 2022.04.17. 00:02

Moby írta:Hát lehet, hogy a maga idejében kellett volna tolnom, és szerettem volna, sőt, meg is vettem, de annyira moslékul futott ps3-on, hogy én akkor azt nem bírtam. De most sem a graffal, vagy az animációkkal van a főbajm (pedighát ezekkel éppen lehetne is), hanem pl azzal, hogy órákat belevertem trial&errorba, amikor tök véletlenül kiderült, hogy nem is a főszálon megyek, hanem egy olyan mellékszálon, amihez még kurvakevés a szint, mert a főszál egyszerűen nem ment tovább(??) és így meg sem jelent a questek között. És erre csak abból jöttem rá, hogy kínomban elkeztdem utánaolvasni, mert semmilyen utalás, semmi nincs az egész mögött, miközben az első öt órában novellákat tol a játék a pofámba arról, hogy mi a micsoda, és hogy működik. De addigra már mindent utáltam benne. Mai szemmel, mai aggyal sokkal jobb lehetett ez volna, ha ezt a társas balfaszkodást kihagyják belőle, mert az idő ezt ölte meg mára leginkább, és inkább törekedtek volna arra, hogy legyenek karakterek, meg egy valami kerete, ami viszi a hátán, lásd witcherek. Ebben mondjuk az animéja sokkal jobb.
Örülnék, ha jobb lenne azokban az aspektusaiban, melyekben gyenge, de Witchernek ott vannak a Witcherek. Az epigonsággal sincsen baj, de nem pont egy unikális játékot áldoznék be azért, hogy beleszürküljön a tömegbe. Ez pontosan egy olyan játék, melyről könnyű és érthető a lepattanás. Én az első nekifutás során még azelőtt félretettem hónapokra, hogy elhagytam volna a kezdőfalut. Tény, akkor sem számított szépnek PS3-on, de legalább fájdalmas volt a performansz.

Nekem eszem ágában sincs meggyőzni arról, hogy folytasd, de most azért nagyjából te is azt csinálod, mint DT az Elden Ringnél, csak ő videók alapján karcolgatja a felszínt, te pedig pár óra szopórolleres bolyongás után.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68082 2022.04.17. 00:51

DanielT írta:Mondom én, hogy azért jó az Elden, mert ezt azok is tudják élvezni, akik kevesek voltak az eredeti Soulsborneokhoz és végre részeseinek érezhetik magukat. Egyfajta ovis mód casualoknak, akiknek kell egy következő lágy lépcső a Candy Crush után a más stílusú játékok világába, de még nem állnak készen valamelyik randomszar Assassin's Creedre.
Jo de nehogy ez legyen az uj gow hogy megy az ekezes majd par honap mulva az uj kedvenc lesz :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #68083 2022.04.17. 09:42

Moby írta:Erre a kérdésre azok tudják a választ, akik már megették mindkettőt. Ha érted mire gondolok :ravasz1:
Jaja, ráadásul akik mindkettőt tolták, azok a nevét is le tudják írni helyesen, ami Anor Londo :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68084 2022.04.17. 10:22

TasManXT írta:Jaja, ráadásul akik mindkettőt tolták, azok a nevét is le tudják írni helyesen, ami Anor Londo :nezze:
A telefon folyamatosan Anál Rodeóra akarta javítani, örülj, hogy azt sikerült amit! :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #68085 2022.04.17. 16:22

Kár hogy egy filler fostömlő :(
Spoiler
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68086 2022.04.17. 16:38

TasManXT írta:Kár hogy egy filler fostömlő :(
Spoiler
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Én is ezt mondom... :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68087 2022.04.17. 16:46

Előbb felejti el mindenki az AoE4-et, mint hogy leállnának a 2-höz gyártott új tartalommal:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #68088 2022.04.17. 21:04

Zóanagyvarázsló írta:Előbb felejti el mindenki az AoE4-et, mint hogy leállnának a 2-höz gyártott új tartalommal:
Nem baj ez. Harmadik részhez is jött pár dlc, azokban sajnos nincs kampány csak scenariók, pedig annál is nagyot ütne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68089 2022.04.17. 21:27

Pörög a The Ascent credits.
Szóról-szóra ugyanazt tudom leírni róla, mint a CP2077-ről. Úgy látszik ez ilyen cyberpunk átok. Mocskosszar állapotban jelent meg, azóta milliószor jobb már, de most sem tökéletes, sőt, valszeg sosem lesz már az. Viszont mostanra már van olyan állapotban, hogy bőven megéri az iszonyúan baszó világ/graf/atmoszféra/art miatt végignyomni. Egyébként nagyon rövid a játék, szal valszeg megcsinálom a sidequesteket is, mert nagyon jó létezni benne. Aztán szerintem a sor másik hasonszőrű követi.
Sosem lesz tökéletes, de vétek kihagyni/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68090 2022.04.17. 21:52

Moby írta:Pörög a The Ascent credits.
Szóról-szóra ugyanazt tudom leírni róla, mint a CP2077-ről. Úgy látszik ez ilyen cyberpunk átok. Mocskosszar állapotban jelent meg, azóta milliószor jobb már, de most sem tökéletes, sőt, valszeg sosem lesz már az. Viszont mostanra már van olyan állapotban, hogy bőven megéri az iszonyúan baszó világ/graf/atmoszféra/art miatt végignyomni. Egyébként nagyon rövid a játék, szal valszeg megcsinálom a sidequesteket is, mert nagyon jó létezni benne. Aztán szerintem a sor másik hasonszőrű követi.
Sosem lesz tökéletes, de vétek kihagyni/10.
Mindenképpen kap majd egy esélyt, hátha benne is lesz az új Szotyipasszban. Single módban kikapcsolható, vagy bármilyen formában befolyásolható a karakter körüli színes jelző ocsmodékság?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68091 2022.04.17. 22:45

DanielT írta:Mindenképpen kap majd egy esélyt, hátha benne is lesz az új Szotyipasszban. Single módban kikapcsolható, vagy bármilyen formában befolyásolható a karakter körüli színes jelző ocsmodékság?
Semmi nem állítható, de zavaró/oda nem való dolog nem igazán van a képernyőn, meg nem a karaktered nézed játék közben, hanem a következő célt keresed a képernyőn. Vagyishát keresni nem nagyon kell, dönti rád az ellent a játék, főleg a végén. Hozzáteszem a játék az elején kifejezetten nehéz, amíg csirke vagy, de nagyon jó a progressz, a végére baszó cuccok, high level, pusztulgurul minden. Nagy maflásokat azárt a végén is lehet kapni, de az első bossnál majdnem lepattantam a játékról. 10-15 try biztos benne volt.

/most nézem, van haljmegszázszor trofi, a progressze alapján pont hatvanszor sikerült megpandelnem a végigjátszásban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68092 2022.04.17. 22:52

Imádom ezeket :DDD
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68093 2022.04.17. 23:43

Moby írta:Pörög a The Ascent credits.
Szóról-szóra ugyanazt tudom leírni róla, mint a CP2077-ről. Úgy látszik ez ilyen cyberpunk átok. Mocskosszar állapotban jelent meg, azóta milliószor jobb már, de most sem tökéletes, sőt, valszeg sosem lesz már az. Viszont mostanra már van olyan állapotban, hogy bőven megéri az iszonyúan baszó világ/graf/atmoszféra/art miatt végignyomni. Egyébként nagyon rövid a játék, szal valszeg megcsinálom a sidequesteket is, mert nagyon jó létezni benne. Aztán szerintem a sor másik hasonszőrű követi.
Sosem lesz tökéletes, de vétek kihagyni/10.
Hmm, annyira kibárándító volt, hogy a Gearsek és a Halók után se volt hozzá gyomrunk Botonddal, de hátha!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68094 2022.04.18. 00:15

Mondom megnezem a bekeharcos utolso reszet, angol felirat megy alatta mondom mi, ranzek a beallitasokra
Mi a fasz ez? :idiota: Hbo max bazdmeg, nah most ilyenkor mi van?
Csatolmányok
286C44DA-E46D-4D3B-BBDE-FCE5618878C5.jpeg
Avatar
Botond

Hozzászólás #68095 2022.04.18. 08:46

Zóanagyvarázsló írta:Hmm, annyira kibárándító volt, hogy a Gearsek és a Halók után se volt hozzá gyomrunk Botonddal, de hátha!
Mondjuk a bugmentesség jó kezdet. Talán így már a quest npc is ott lesz amikor ott kell lennie és nem lesz megkerülhetetlen gamebreaking bug.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68096 2022.04.18. 08:54

Micsu írta:Mondom megnezem a bekeharcos utolso reszet, angol felirat megy alatta mondom mi, ranzek a beallitasokra
Mi a fasz ez? :idiota: Hbo max bazdmeg, nah most ilyenkor mi van?
Tetszik ez a HANGFELIRATOZÁS szó! Majdnem 40 évet vesztegettem el úgy, hogy soha nem hallottam, vagy láttam leírva. De most végre! Köszönöm Micsu+HBO! :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68097 2022.04.18. 09:18

DanielT írta:Tetszik ez a HANGFELIRATOZÁS szó! Majdnem 40 évet vesztegettem el úgy, hogy soha nem hallottam, vagy láttam leírva. De most végre! Köszönöm Micsu+HBO! :worship:
Mivel nem vagy hallássérült, ez viszonylag normális, ettől még a szó, és a szó mögött rejlő jelentés létezik (ez feliratozza a beszéden kívüli hangokat is).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68098 2022.04.18. 11:17

Moby írta:Mivel nem vagy hallássérült, ez viszonylag normális, ettől még a szó, és a szó mögött rejlő jelentés létezik (ez feliratozza a beszéden kívüli hangokat is).
Nah es hogy lesz ebbol ujra magyar?
Avatar
Botond

Hozzászólás #68099 2022.04.18. 11:34

Micsu írta:Nah es hogy lesz ebbol ujra magyar?
Superman és Lois részek is ki szoktak néha kerülni teljesen angolul, aztán amikor elkészül a felirat akkor alárakják.
Amit meg szinkronizálnak (Roswell: New Mexico pl) ahhoz meg van hogy hónapokkal később kerül oda a szinkron.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68100 2022.04.18. 11:41

Micsu írta:Nah es hogy lesz ebbol ujra magyar?
Fingom sincs. Ilyet ez a fos már nálunk is csinált: a nejem profijával nem volt magyarul elérhető, ugyanaz a film az enyémmel igen...csodás ez az hbo max.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68101 2022.04.18. 11:43

Moby írta:Fingom sincs. Ilyet ez a fos már nálunk is csinált: a nejem profijával nem volt magyarul elérhető, ugyanaz a film az enyémmel igen...csodás ez az hbo max.
Ugyanez nalam is, az elozo reszek amiket lattam is mar csak angolul vannak :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #68102 2022.04.18. 12:10

Botond írta:Mondjuk a bugmentesség jó kezdet. Talán így már a quest npc is ott lesz amikor ott kell lennie és nem lesz megkerülhetetlen gamebreaking bug.
Ahogy írtam most sem tökéletes. Az egyik questnél most csak úgy tudtam beszélni az illetékessel, hogy újra kellett indítanom a játékot. Bugmentesnek semmiképp nem mondanám.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #68103 2022.04.18. 14:24

Micsu írta:Mondom megnezem a bekeharcos utolso reszet, angol felirat megy alatta mondom mi, ranzek a beallitasokra
Mi a fasz ez? :idiota: Hbo max bazdmeg, nah most ilyenkor mi van?
az utolsó részek nincsennek szinkronizálva, csak felirat
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68104 2022.04.18. 14:40

Kandurex írta:az utolsó részek nincsennek szinkronizálva, csak felirat
En mindet felirattal neztem, csak angol hang volt rajta bar akkor is igy neztem volna ha lett vna magyar
Szerk: most ertem haza, most jo, van angol hang meg magyar felirat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68105 2022.04.19. 15:41

Kép
Már vagy nyolcszor meg akartam venni az ac Egyiptomot, hogy mindjárt itt a 60 fps patch, de mivel még nem patchelték, ezért mindig le tudtam beszélni magam. De akkor már nem is kell megvenni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68106 2022.04.19. 15:44

Botond írta:Kép
Már vagy nyolcszor meg akartam venni az ac Egyiptomot, hogy mindjárt itt a 60 fps patch, de mivel még nem patchelték, ezért mindig le tudtam beszélni magam. De akkor már nem is kell megvenni.
Pont az Originsnál szokták mondani, hogy abban a DLC-k a legjobbak, szemben az Odyssey-vel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68107 2022.04.19. 15:50

Érthető, óriási kockézatot rejt az a 8 euro, amit az argetín kódért kérnek a deluxe változatra :DD
Avatar
Botond

Hozzászólás #68108 2022.04.19. 15:56

Moby írta:Érthető, óriási kockézatot rejt az a 8 euro, amit az argetín kódért kérnek a deluxe változatra :DD
Ki látott itt egyben 8 eurót! Vagyis 8 eurónak megfelelő pesot! Szerinted én a fáról szedem a pénzt?! Nem vagyok én Micsu!
Avatar
Botond

Hozzászólás #68109 2022.04.19. 16:04

Zóanagyvarázsló írta:Pont az Originsnál szokták mondani, hogy abban a DLC-k a legjobbak, szemben az Odyssey-vel.
Szerintem ezt csak olyanok mondják, akik nem játszottak egyikkel se, vagy maximum az egyikkel.
Pc-n maxoltam mindkét játékot, és hát az originstől legjobban az tart vissza, hogy az a 8 euró is 7,9el a reális értéke fölé van lőve, a görögöket meg simán behúztam 10-11ezer forintokért dlc-kel együtt xsx-re meg ps5re is, mert simán ér annyit még így is, hogy megvan az ultimate pc-re is.
Az Egyiptom egy foskazal, egy kezdeti koncepció, amit a görögöknél csiszoltak jóra. Egy kínszarás volt az az 55-60 óra, az egyik dlc pár neves bosst hoz be, amik 4-5 több fázisos harc és aztán erre a mai napig megy a heti community event, hogy sebezzünk játékosok mind együtt x millió dimidzst a hóruszba vagy vmelyik másikba és akkor lesz legendary nyersanyag a semmire, dejó!
A másik dlc meg ugyanolyan, mint az egész Egyiptom, egy skicc gondolatkísérlet, amiből aztán végül egy komplett játék lett, de az az ac görögök.
Mindegy, ingyen jó lesz, talán két hétvége alatt le is pörgetem, ha nem unom szarrá.
Tétet arra tennék, hogy csippanni fog az első platina az ac görögökből, meg ki fog esni az összes nem multi trophy az ac4 black flagből, az ingyen Egyiptom meg kap 1,5 órát a kasza előtt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #68110 2022.04.20. 00:32

Még ismerkedünk. Nem egy versenyautó, de a seggem meg a cuccaimat tudni fogja hozni-vinni.
IMG_20220418_213151_956.jpg
Sorry az offért, de egyelőre baromi szürreális az egész helyzet. :lama:

Vissza: “Leáldozott.hu”