A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67971 2022.04.09. 14:08

benőmenő írta:Semmi rádiótorony mászás? Az úgy nem is ópenwörd!
Kell hagyni innovációt a harmadik részre is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67972 2022.04.09. 15:21

benőmenő írta:Semmi rádiótorony mászás? Az úgy nem is ópenwörd!
A 10/10-es openworld rage2-ben volt? Itt az a referencia! :DDD Meg a csak vízszintesen ütnivágni képes, doktorandusz alapanyag.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67973 2022.04.09. 16:32

Moby írta:A 10/10-es openworld rage2-ben volt? Itt az a referencia! :DDD Meg a csak vízszintesen ütnivágni képes, doktorandusz alapanyag.
Őszintén szólva akkora nyomot hagyott bennem a Rage 2 (amire én ha jól emlékszem inkább 7/10-et mondtam), hogy fogalmam sincs mi volt már benne. Ilyen kifli vége feeling a Doom Eternal meg a kiegje között.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67974 2022.04.09. 16:43

Moby írta:Najó. Del. Ebbe inkább nem kellett volna belemerülni. Én erről nem tudok többet egy pozitív dolgot leírni azon kívül, hogy azért jó, mert ez vezetett oda, hogy elkészültek a későbbiek. Minden más tekintetben a from legalja. Pedig régen még tudtam szeretni is :( Talán majd egyszer kap egy méltó remaket, de nem lesz egyszerű ezt rengeteg fos működéseket kijavítani. A legegyszerűbb megoldás persze szimplán az volt, hogy nem emlékeztem ezekre, és ezt a csodás állapotot kellett volna csak fenntartani.
Régenmindejobbvót(tm) :(
Szerintem amiket írsz, azokat pont lehetett érezni régen is, csak nem nagyon volt jobb, és elnézte egy játéinak az ember. Szóval ebben benne van egy jókora hajdani rózsaszín szemüveg is. Lásd még Mass Effect.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67975 2022.04.09. 17:09

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem amiket írsz, azokat pont lehetett érezni régen is, csak nem nagyon volt jobb, és elnézte egy játéinak az ember. Szóval ebben benne van egy jókora hajdani rózsaszín szemüveg is. Lásd még Mass Effect.
Persze ha regen irt ra valami rosszat az ember ment a mosdatas, ez lesz majd az elden ring lovaglasaval is, 5 ev mulva mar gaz lesz :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67976 2022.04.09. 17:58

Micsu írta:Persze ha regen irt ra valami rosszat az ember ment a mosdatas, ez lesz majd az elden ring lovaglasaval is, 5 ev mulva mar gaz lesz :idiota:
Már most is iszonyatosan gáz és nevetséges ahogy viselkedik az az állat (most nem Mobyra gondolok). Nyilván kellett valami ami a nagy büdös pusztát elviselhetővé teszi, de kb olyan színvonalú a megvalósítás mint a WOW - ban a mountok. 30 méteres teleport ugrás, mert nem volt jobb ötlet a giga szintkülönbségek leküzdésére, normál ugrás és úgy általában a collision detection komikus, a Witcher 3 lóbugjainak legszebb napjait idézi. A sík terepen rohanás közben néz ki úgy, hogy az ember nem egy áprilisi tréfának véli.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67977 2022.04.09. 17:58

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem amiket írsz, azokat pont lehetett érezni régen is, csak nem nagyon volt jobb, és elnézte egy játéinak az ember. Szóval ebben benne van egy jókora hajdani rózsaszín szemüveg is. Lásd még Mass Effect.
Ez is simán lehet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67978 2022.04.09. 18:00

Micsu írta:Persze ha regen irt ra valami rosszat az ember ment a mosdatas, ez lesz majd az elden ring lovaglasaval is, 5 ev mulva mar gaz lesz :idiota:
Adja az isten, hogy kiderüljön 15 év múlva, hogy mennyivel jobban is lehet ezt csinálni, és jöjjön valami, ami egy kibaszott nagy zárójelbe rakja az egészet. Engem tuti nem sértenek meg vele.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #67979 2022.04.10. 09:10

North water es severence tök jó sorik.
Elsôt különösen ajanlom Dt-nek, nincsenek benne erôs nôk, sôt, teljesen nômentes, sok erôs ferfival.
A második mar neccesebb, mert van benne nő, de annyira nem erős, nezhető! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #67980 2022.04.10. 10:04

Ezeket az itthoni vga arakat nem ertem. 1350 EUR-ert van kintről 3080Ti, itthon 650. Azert ez 150k difi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67981 2022.04.10. 10:37

Greyfox írta:Ezeket az itthoni vga arakat nem ertem. 1350 EUR-ert van kintről 3080Ti, itthon 650. Azert ez 150k difi.
Dübörög a gazdaság, előre megyünk nem hátra! A szokásos 20-30% szittya magyar felár ,ennyit megér az unorthodoxság! És hamarosan fizetheted Rubelben remélhetőleg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67982 2022.04.10. 11:03

Greyfox írta:Ezeket az itthoni vga arakat nem ertem. 1350 EUR-ert van kintről 3080Ti, itthon 650. Azert ez 150k difi.
En 1800 dodoert lattam legolcsobban
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67983 2022.04.10. 11:10

DanielT írta:Dübörög a gazdaság, előre megyünk nem hátra! A szokásos 20-30% szittya magyar felár ,ennyit megér az unorthodoxság! És hamarosan fizetheted Rubelben remélhetőleg.
Mondjuk, Európában elég megszokott a 20%-os áfa, ha nagy a különbség, azt nem lehet csak a mi 27-es csúcsunkra fogni. Tartok töle, egy áfacsökkentés után is várhatnánk még egy darabig, hogy egy-egy alkalmi ajánlaton túl megérezzük.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67984 2022.04.10. 11:51

Greyfox írta:North water es severence tök jó sorik.
Elsôt különösen ajanlom Dt-nek, nincsenek benne erôs nôk, sôt, teljesen nômentes, sok erôs ferfival.
A második mar neccesebb, mert van benne nő, de annyira nem erős, nezhető! :banplz:
En ezt az Umbret nezem, kemeny a roman setting, 3. evadra mar nemi koltsegvetest is sikerult raszanni. Dtnek ajanlanam mert pc sallangoktol mentes de o nem igazan birja a gengszter dramat.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #67985 2022.04.10. 12:20

Micsu írta:En 1800 dodoert lattam legolcsobban

Kapsz hozzá pro gamepadot is. :D
Persze DE/AT szállítás, de ha nagyon akarod, megoldod :D
Lemegy 1000-re lehet behúzok egyet. Az már úgy egész jó ár.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #67986 2022.04.10. 12:24

DanielT írta:Dübörög a gazdaság, előre megyünk nem hátra! A szokásos 20-30% szittya magyar felár ,ennyit megér az unorthodoxság! És hamarosan fizetheted Rubelben remélhetőleg.

Van amit megéri itthon venni, mert nagyjából ugyanolyan áron van, csak itt +2 év a gari.
Persze a német 19% áfa vs magyar 27% az azért mellbebasz, de még mindig nem indokolja a vga-nál a különbséget. Szerintem bevásárlolták magas beszerzési áron, és hát, most úgy kéne eladni, hogy nem akkora profittal.
Remélem rájuk rohad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #67987 2022.04.10. 12:36

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk, Európában elég megszokott a 20%-os áfa, ha nagy a különbség, azt nem lehet csak a mi 27-es csúcsunkra fogni. Tartok töle, egy áfacsökkentés után is várhatnánk még egy darabig, hogy egy-egy alkalmi ajánlaton túl megérezzük.
Mondjuk baromság is lenne az áfát csökkenteni. Hovaminek? Megint legyen helyette végtelenített SZJA és arra menjen el minden energiája a NAVnak, hogy a minimálbéres vállalkozókat üldözze, akik a minimálbérből évente két új Porschét vesznek?
ÁFA korrektebb így hogy az SZJA kvázi megszűnt. Mindenki úgy csalja el az SZJA-t ahogy akarja, meg nem szégyelli, hacsak nem papírpénzt eszik meg azzal fűt, akkor végül úgyis be kell fizetnie az állam részét minden egyes vásárlásnál a közösbe.
Németeknél kicsit másabb az adózói fegyelem, meg a szolidaritás, ide a Balkánra, ehhez a mentalitáshoz pont ez a megoldás passzol, ami nálunk van, ez közgazdaságilag is jól belátható tény a populista faszságokon túl tekintve.
Meg nyilván a 7%-al magasabb ÁFA miatt nő 30%-al ár, de lehet még a 0%-os vámtarifa is megdobja, nem? Merthát a matek az ilyen relatív dolog, ellentétben a teljesen egzakt kapzsi szabadrablással, ahol a kereskedő az utolsó fillért is lenyúzná a balekról, merhát kell évente két Porschére a zsuga, eddig is ennyiért vitték, vigyék ezután is ennyiért, mitpofázik a szaros vevő, nehogymá!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67988 2022.04.10. 12:53

Botond írta:Mondjuk baromság is lenne az áfát csökkenteni. Hovaminek? Megint legyen helyette végtelenített SZJA és arra menjen el minden energiája a NAVnak, hogy a minimálbéres vállalkozókat üldözze, akik a minimálbérből évente két új Porschét vesznek?
ÁFA korrektebb így hogy az SZJA kvázi megszűnt. Mindenki úgy csalja el az SZJA-t ahogy akarja, meg nem szégyelli, hacsak nem papírpénzt eszik meg azzal fűt, akkor végül úgyis be kell fizetnie az állam részét minden egyes vásárlásnál a közösbe.
Németeknél kicsit másabb az adózói fegyelem, meg a szolidaritás, ide a Balkánra, ehhez a mentalitáshoz pont ez a megoldás passzol, ami nálunk van, ez közgazdaságilag is jól belátható tény a populista faszságokon túl tekintve.
Meg nyilván a 7%-al magasabb ÁFA miatt nő 30%-al ár, de lehet még a 0%-os vámtarifa is megdobja, nem? Merthát a matek az ilyen relatív dolog, ellentétben a teljesen egzakt kapzsi szabadrablással, ahol a kereskedő az utolsó fillért is lenyúzná a balekról, merhát kell évente két Porschére a zsuga, eddig is ennyiért vitték, vigyék ezután is ennyiért, mitpofázik a szaros vevő, nehogymá!
Kép

Bolgárra menjünk, ne dánra!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67989 2022.04.10. 13:16

Botond írta:Mondjuk baromság is lenne az áfát csökkenteni. Hovaminek? Megint legyen helyette végtelenített SZJA és arra menjen el minden energiája a NAVnak, hogy a minimálbéres vállalkozókat üldözze, akik a minimálbérből évente két új Porschét vesznek?
ÁFA korrektebb így hogy az SZJA kvázi megszűnt. Mindenki úgy csalja el az SZJA-t ahogy akarja, meg nem szégyelli, hacsak nem papírpénzt eszik meg azzal fűt, akkor végül úgyis be kell fizetnie az állam részét minden egyes vásárlásnál a közösbe.
Németeknél kicsit másabb az adózói fegyelem, meg a szolidaritás, ide a Balkánra, ehhez a mentalitáshoz pont ez a megoldás passzol, ami nálunk van, ez közgazdaságilag is jól belátható tény a populista faszságokon túl tekintve.
Meg nyilván a 7%-al magasabb ÁFA miatt nő 30%-al ár, de lehet még a 0%-os vámtarifa is megdobja, nem? Merthát a matek az ilyen relatív dolog, ellentétben a teljesen egzakt kapzsi szabadrablással, ahol a kereskedő az utolsó fillért is lenyúzná a balekról, merhát kell évente két Porschére a zsuga, eddig is ennyiért vitték, vigyék ezután is ennyiért, mitpofázik a szaros vevő, nehogymá!
Kb ilyen aron mennek nagykerekben is mint amit grey linkelt megsugom neked ;)
Ismerek par scalpert, egyik se jar porcheval. Teged melyik multi is etet? Mivel jar a fonok? En oda kepzelek el vmi porche felet :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67990 2022.04.10. 16:05

Véget ért a Severance (Különválás) 1. évad. Ha valami különlegeset akartok látni, akkor ajánlom. 9 rész, szóval gyorsan le lehet darálni, és nem egy szokásos cucc az biztos. 10/10
Avatar
Botond

Hozzászólás #67991 2022.04.10. 17:02

Zóanagyvarázsló írta:[img]Bolgárra menjünk, ne dánra!
Úgy-úgy! Bolgároknál a legnagyobb az elvándorlási arány! Menekülnek az alacsony áfa elől!
De valós félelem, hogy nem figyelünk oda és egyszercsak ott találjuk magunkat a svád-norvég-dán nyomortanyákkal egy szinten és nem a dícső bolgár életszínvonal köszön ránk! Ria-ria-Bulgária!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67992 2022.04.10. 18:13

Csak nalam hulladek az hbomax app?
Sokszor elinditas utana fekete kepernyo, musor nem erheto el felirat, kereses kozben csak teker majd jon h ijditsam ujra az appot, nameg neha kurva lassu.
Netflixnel nem emlekszem ilyesmire
Avatar
Botond

Hozzászólás #67993 2022.04.10. 18:23

Micsu írta:Csak nalam hulladek az hbomax app?
Sokszor elinditas utana fekete kepernyo, musor nem erheto el felirat, kereses kozben csak teker majd jon h ijditsam ujra az appot, nameg neha kurva lassu.
Netflixnel nem emlekszem ilyesmire
ipaden eldobja a netet a semmiből néha. Engem is felbasz gyakran.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67994 2022.04.10. 18:54

Micsu írta:Csak nalam hulladek az hbomax app?
Sokszor elinditas utana fekete kepernyo, musor nem erheto el felirat, kereses kozben csak teker majd jon h ijditsam ujra az appot, nameg neha kurva lassu.
Netflixnel nem emlekszem ilyesmire
Egy filmet nem tudtam eddig végignézni anélkül, hogy ne állt volt le kesseléssel. Egy határ szar.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67995 2022.04.11. 07:35

Csak PS5-ön HBO Maxoltam, eddig 4 filmből 4-et tudtam probléma nélkül végignézni.
A bitrátáról így Junoszty tv-n, mobil hotspotról nem tudok érdemben nyilatkozni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #67996 2022.04.11. 19:35

Meanwhile, Moby ~4 nap alatt 27 órát vert bele a DS remasterbe xboxon. :banplz:
Csak ha vki esetleg kíváncsi lenne hol tart a hullámva..., izé, fromvonat!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67997 2022.04.11. 19:44

Botond írta:Meanwhile, Moby ~4 nap alatt 27 órát vert bele a DS remasterbe xboxon. :banplz:
Csak ha vki esetleg kíváncsi lenne hol tart a hullámva..., izé, fromvonat!
Hát akkora szar, hogy az ember nem tudja gyorsan átrágni magát rajta! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67998 2022.04.11. 21:11

Botond írta:Meanwhile, Moby ~4 nap alatt 27 órát vert bele a DS remasterbe xboxon. :banplz:
Csak ha vki esetleg kíváncsi lenne hol tart a hullámva..., izé, fromvonat!
Lehet hogy Zotol eltanulta a retrot :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #67999 2022.04.11. 22:27

Botond írta:Meanwhile, Moby ~4 nap alatt 27 órát vert bele a DS remasterbe xboxon. :banplz:
Csak ha vki esetleg kíváncsi lenne hol tart a hullámva..., izé, fromvonat!
Nem találok semmit (illetve most talán leltem valamit, ami érdekelhet, majd kiderül), egyszer végigviszem, aztán ennyi. Rendkívül unom, főleg a balfaszságait. Kicsit kényszeres, de nem szeretek félbahagyni semmit. Az a 27 óra a valóságban alig lehet több 15-nél, de pl tegnap v tegnap előtt itthagytam a gépet, és egész nap ment, mert úgy döntött, hogy nem kapcsol ki. Nem mindig jó ötlet ez az alpha skip-ahead ring, de néha jön újodnság ami jó, néha meg a béta balfasságok, amikből mostanában kijut rendesen, hogy heti 3 fw is jön. De ezek legalább csinálnak is valamit, nem úgy, mint a sony. Nem mindig jót, ez tény.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68000 2022.04.11. 23:01

benőmenő írta:Csak PS5-ön HBO Maxoltam, eddig 4 filmből 4-et tudtam probléma nélkül végignézni.
A bitrátáról így Junoszty tv-n, mobil hotspotról nem tudok érdemben nyilatkozni.
Szerintem még az sem mindegy, hogy mikor nézem. Nejem nézi, nála nincs gond soha. Én csak éjjel nézem, nálam szar. De az egész app egy retek. Vannak profilok, tök jó, de senki nem tudja, hogy minek, mert ha belépek az enyémmel, ott folytatja, ahol a nejem abbahagyta az övét. Nem tudjuk minek van a profil. Van máshol is, tehát akkor legyen nálunk is. Választ a user egyet, és biztos örül neki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68001 2022.04.11. 23:27

Huuhúúú, de jó lesz az Activision/Blizzard mostanú'! Olvassátok micsoda forradalmi változások várhatóak, amitől rohadt jó játékokat fognak csinálni:

Ms. Hines will assume her new post on April 25. She comes to Activision Blizzard from Accenture, where she most recently led the Global Inclusion, Diversity and Equity practice, Activision Blizzard said.

In her new role, Ms. Hines will "strengthen work underway with the company's leadership team and its Employee Resource Groups to implement programs and policies that foster a diverse, equitable, and inclusive workplace environment," the company said. She will also work with gaming teams to "ensure diverse and inclusive perspectives are included in game design, including storylines, character development, gameplay and community interaction," Activision Blizzard said.

Vajon a Starcraft 2-ben visszamenőleg lesznek buzik a zergek, vagy a harmadik részben lesznek transzneműek? A kettő kombinációjáról álmodni sem merek annyira szupcsy lenne!

Tessék tehát, az új Chief Diversity, Equity, and Inclusion Officer. Nem vicc, ez a titulus létezik.

Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #68002 2022.04.12. 06:45

Meanwhile a fontos dolgok jó irányba haladnak. Halo MCC-ben megjelent a crossplatform coop kampány. Halo3 és odst esetén már van Xbox-pc coop kampány.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68003 2022.04.12. 09:55

DanielT írta:Huuhúúú, de jó lesz az Activision/Blizzard mostanú'! Olvassátok micsoda forradalmi változások várhatóak, amitől rohadt jó játékokat fognak csinálni:

Ms. Hines will assume her new post on April 25. She comes to Activision Blizzard from Accenture, where she most recently led the Global Inclusion, Diversity and Equity practice, Activision Blizzard said.

In her new role, Ms. Hines will "strengthen work underway with the company's leadership team and its Employee Resource Groups to implement programs and policies that foster a diverse, equitable, and inclusive workplace environment," the company said. She will also work with gaming teams to "ensure diverse and inclusive perspectives are included in game design, including storylines, character development, gameplay and community interaction," Activision Blizzard said.

Vajon a Starcraft 2-ben visszamenőleg lesznek buzik a zergek, vagy a harmadik részben lesznek transzneműek? A kettő kombinációjáról álmodni sem merek annyira szupcsy lenne!

Tessék tehát, az új Chief Diversity, Equity, and Inclusion Officer. Nem vicc, ez a titulus létezik.

Spoiler
Kép
Tok jo h azert veszunk fel valakit mert hermafrodita nem azert mert tehetseges.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68004 2022.04.12. 12:40

Micsu írta:Tok jo h azert veszunk fel valakit mert hermafrodita nem azert mert tehetseges.
Be is adom az önéletrajzomat. Meleg, trans és néger Ázsiai nő leszek. Ha bármit meg mer kérdőjelezni, azonnal indul a per diszkriminációért. Ha jól keverem a lapokat, egy percet se kell dolgoznom és ugranak a milliók.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68005 2022.04.13. 00:42

Micsu írta:Lehet hogy Zotol eltanulta a retrot :taps:
Erről jut eszembe, mennyire más vonaton ülünk. Ennek egyébként az is az oka, hogy ő Souls-like-okat gyűr, melyek most pörögnek, és van bennük fejlődés (legalábbis hiszek neki, és örülök az ezirányú boldogságának). Meg is értem, hogy kellemetlenebb a múltba révedni. Most hogy Age of Empiresek pörögnek, sőt megvettem a C&C Remasteredet, még inkább látszik ez a különbség.

RTS-eknél ugye az a helyzet, hogy kevés van, vagy nagyon átment más műfajba (MOBA), esetleg nagyon eltérő a koncepció (Paradox grand strategyk, Total War stb.). Itt van például az AoE1, éppen arról volt szó Botonddal, hogy mennyire zabálta régen, de mára megkopott, én meg éppen, hogy régen még kevésbé tömtem magamba két pofára. Miért is? Amellett, hogy akkoriban RTS-dömping volt, szinte minden hónapra jutott egy "Red Alert killer", nekem az ókor akkoriban annyira nem volt az esetem, és 14"-on mütyür volt. De fontos, hogy ami ma fapados volt benne, az régen is. Fasza játék volt, de úgy kellett farmolni a farmokat, hogy mindig manuálisan kellett újragyártani, a töküket vakarászó parasztokhoz meg nem volt külön jelzés. Ráadásul a nagy helyet foglaló farmok blokádként is működtek, ami ebben a játékban nem volt jó ötlet. Aztán jött az AoE2, és megoldotta mindezt. Sőt, az útvonalkeresés is jobb lett, pedig az 1 alig múlta felül a WC2-t. Most is gyengébb még, de százszor jobb a DE, mint az eredeti 1 volt, leszámítva persze, hogy nyilván így is archaikus mai szemmel, de játszhatóbb. (A populációs limit maradt a röhejes 50.) Márpedig én annak idején is küzdöttem a játszhatósággal! Annyira, hogy a többi ok mellett ezért is a 2-vel kezdődött igazán a széria.

De a Dune 2 és a WC1 is problémás volt számomra. Vagy a Dungeon Keeperben az építkezés és kijelölés nehézsége már a 2 újítása előtt nyilvánvalóan fájdalmas volt (és a 2 végigjátszása után évekkel is kéjes örömmel játszottam újra).

Mindenesetre vannak műfajok, melyekhez így vagy úgy, de bőven érdemes lehet sok év után is hozzányúlni, mert nincs jobb. Nincs már Sir-Tech, hogy felülmúlja a Jagged Alliance 2-t vagy új Wizardryt gyártson, sőt még az új XCOM sem tudja kiütni a nyeregből a régit, mert van, amiben az egyszerűen jobb. De a Monkey Island 3 humorát és már egyébként nagyon felhasználóbarát irányítását is nehéz elavultnak nevezni.

És ha előveszek egy régi Doomot vagy mostanában éppen akár a Return to Castle Wolfensteint, akkor élvezem, hogy NEM egy modern CoD, Halo, Killzone vagy egyéb mocsok. Bár a 2016-os Doom és a Wolfenstein: TNO rendben van, ezekből sok azért nincs. Persze én az az ember vagyok, akinek megjelenéskor megfeküdte a Half-Life gyomrát, és 11 évvel később játszotta végig, akkor is vegyes érzésekkel (mármint zseniális, de mindig is volt zavaró hülyeség benne). Érdekes, hogy a CoD-módit kezdetben mint újdonságot jobban toleráltam, ha mindig is zavart, de a 4 hiába fejlődött sokat a 2-höz képest (a 3 ugye egy konzolexkluzív 2.5 volt mint első nem IW-s CoD, nem számított akkor igazi új résznek), a HL-hez hasonlóan idő kellett neki, a day-1 lepattanás után 6 évvel játszottam végig, akkor is fogcsikorgatva.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #68006 2022.04.13. 07:57

Zóanagyvarázsló írta:Dolgok
Ha különleges RTS élmény kell akkor ott a Frostpunk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68007 2022.04.13. 07:59

TasManXT írta:Ha különleges RTS élmény kell akkor ott a Frostpunk.
Az nekem vhogy nem jött át. Nem rossz a koncepció, de majd egy nyugodtabb pillanatban kellene visszatérnem rá, mert szokásos ganépassz feeling.
Avatar
Necro

Hozzászólás #68008 2022.04.13. 09:05

A Forstpunk kurva jó volt. Pont azon a pár napon toltam kurva hideg volt meg havazás. Nyáron lehet nem jött volna át :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #68009 2022.04.13. 09:13

Botond írta:Az nekem vhogy nem jött át. Nem rossz a koncepció, de majd egy nyugodtabb pillanatban kellene visszatérnem rá, mert szokásos ganépassz feeling.
Hát nem egy ganépassz minőség. Ott a polcon a day 1 papírdobozos verzió kemény táblás kis art bookkal. Ahogy lehetett venni a season passt hozzá az is mellé került. A megjelenés óta rengeteg tartalom került bele season pass-en kívül is, és a különböző scenariok közül biztos van olyan ami megfelelő minden RTS rajongónak. Szerencsére jön a 2, így az is a polcra kerül. Másik csoda tőlük a This war of mine, ami most sajnos még aktuális is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68010 2022.04.13. 09:15

TasManXT írta:Hát nem egy ganépassz minőség. Ott a polcon a day 1 papírdobozos verzió kemény táblás kis art bookkal. Ahogy lehetett venni a season passt hozzá az is mellé került. A megjelenés óta rengeteg tartalom került bele season pass-en kívül is, és a különböző scenariok közül biztos van olyan ami megfelelő minden RTS rajongónak. Szerencsére jön a 2, így az is a polcra kerül. Másik csoda tőlük a This war of mine, ami most sajnos még aktuális is.
Dehogynem, kérdezd meg Danit. A ganépasszban csak trágya van, mint a 10/10 rage2 vagy maneater, meg a frostpunk.
De viccet félretéve, én is láttam benne a potenciált, de rosszkor néztem bele, éppen nagyon benne voltam vmiben és nem tudtam kellően elmerülni és így félreraktam, de listán van. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #68011 2022.04.13. 09:34

Botond írta:Dehogynem, kérdezd meg Danit. A ganépasszban csak trágya van, mint a 10/10 rage2 vagy maneater, meg a frostpunk.
De viccet félretéve, én is láttam benne a potenciált, de rosszkor néztem bele, éppen nagyon benne voltam vmiben és nem tudtam kellően elmerülni és így félreraktam, de listán van. :eljen:
Nem azt mondtam, hogy ganépasszban csak trágya van, hanem, hogy Xboxon csak trágya van azon kívül ami minden más -felsőbbrendű- platformon elérhető.

De egyébként ennek köszönhetően valóban áthatja némi trágyaszag a ganépassz mindenkori felhozatalát. :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68012 2022.04.13. 12:03

TasManXT írta:Hát nem egy ganépassz minőség. Ott a polcon a day 1 papírdobozos verzió kemény táblás kis art bookkal. Ahogy lehetett venni a season passt hozzá az is mellé került. A megjelenés óta rengeteg tartalom került bele season pass-en kívül is, és a különböző scenariok közül biztos van olyan ami megfelelő minden RTS rajongónak. Szerencsére jön a 2, így az is a polcra kerül. Másik csoda tőlük a This war of mine, ami most sajnos még aktuális is.
Elkezdtem en is a frostpunkot, nem rossz de annyira nem huzott meg be.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68013 2022.04.13. 12:09

Micsu írta:Elkezdtem en is a frostpunkot, nem rossz de annyira nem huzott meg be.
Ganépasszban vagy ps5ön? Naugye! Biztos a VRR miatt nem adta úgy az élmény! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68014 2022.04.13. 12:31

Botond írta:Ganépasszban vagy ps5ön? Naugye! Biztos a VRR miatt nem adta úgy az élmény! :banplz:
Steamen, az arja platformon :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68015 2022.04.13. 22:35

TasManXT írta:Ha különleges RTS élmény kell akkor ott a Frostpunk.
A különleges egy jó szó, annak idején sok is volt, ezért is szerettem a Dungeon Keepet (game of the EVER), és a Dawn of War (>>>>>>>>>>>>>>minden AoE) kellett, hogy visszarántson. Ez is szimpi, meg is lett nemrég GOG-ra, csak idő kellene. Day1 PC óta óta haladtam 10 percet a GoW 4 második pályájával.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68016 2022.04.13. 22:37

DanielT írta:Nem azt mondtam, hogy ganépasszban csak trágya van, hanem, hogy Xboxon csak trágya van azon kívül ami minden más -felsőbbrendű- platformon elérhető.

De egyébként ennek köszönhetően valóban áthatja némi trágyaszag a ganépassz mindenkori felhozatalát. :mf2:
Biztos áthatja, de annyi kurva jó játék van benne egy mindenevőnek, hogy durva. Én mostanában szinte hozzá sem érek, de azért, mert le se tudom követni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68017 2022.04.13. 22:43

Botond írta:Ganépasszban vagy ps5ön? Naugye! Biztos a VRR miatt nem adta úgy az élmény! :banplz:
MInt az AoE1 DE-ben. Míg a 2 csont nélkül 120 fps 4-kban, ez 1080p fölött 40-60 fps, csak VRR segítségével élvezhető alig kihasznált GPU mellett. FIL! Szólj már rájuk, baszki!

Legjobb nem Blizzard RTS (a jamerát újabb oprendszeren moddolni illene mondjuk, én szoktam):

phpBB [media]


És bónuszként egy kis DUNGEON KEEPER:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #68018 2022.04.13. 23:44

Lepörgött a rühesparaszt futkosószimulátor. Kimondhatatlanul boldog vagyok, hogy soha többé semmilyen formátumban nem kell már megpiszkálnom, mert élethosszig tartó nyomot hagyott elpusztítva bármilyen pozitív emléket bármilyen szarszószoknak. Egy nyomorult fillérbaszó állat vagyok, hogy végigcsináltam, mert nem szólt semmi másról, csak és kizárólag arról, hogy ne legyen az a párezer kidobott pénz, és alapvetően abból indult ki, hogy majd jól kiplatinázom. Az eddigi legrosszabb ötletének bizonyult idén. Viszont hozzászoktatta a szemem a moslékgrafóhoz, szóval ahogy micsu mondta, folytatódik a retró, de már egy nagyon más vonalon. :D

/viszont ehhez lehet, hogy két év után le kell porolnom a gamerpécét, mert sajnos van pár cím, amit hagytak konzolon megrohadni valami puttó állapotban. Igen, még az MS is. Kellett volna még egy darabig menjen ez a fps boost porgram, mert sokminden kimaradt belőle...
Avatar
Moby

Hozzászólás #68019 2022.04.13. 23:57

Ja meg jön valami UE5 motoros játék, amiről kb annyit tudni, hogy lesznek benne színes pixelek, és hogy első nekifutásra kicsit ilyen kojima másolmánynak tűnik, meg hogy ismeretelnek csinálják, szal várhatóan foslé lesz :)
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #68020 2022.04.14. 09:08

Moby írta:Lepörgött a rühesparaszt futkosószimulátor. Kimondhatatlanul boldog vagyok, hogy soha többé semmilyen formátumban nem kell már megpiszkálnom, mert élethosszig tartó nyomot hagyott elpusztítva bármilyen pozitív emléket bármilyen szarszószoknak. Egy nyomorult fillérbaszó állat vagyok, hogy végigcsináltam, mert nem szólt semmi másról, csak és kizárólag arról, hogy ne legyen az a párezer kidobott pénz, és alapvetően abból indult ki, hogy majd jól kiplatinázom. Az eddigi legrosszabb ötletének bizonyult idén. Viszont hozzászoktatta a szemem a moslékgrafóhoz, szóval ahogy micsu mondta, folytatódik a retró, de már egy nagyon más vonalon. :D

/viszont ehhez lehet, hogy két év után le kell porolnom a gamerpécét, mert sajnos van pár cím, amit hagytak konzolon megrohadni valami puttó állapotban. Igen, még az MS is. Kellett volna még egy darabig menjen ez a fps boost porgram, mert sokminden kimaradt belőle...
Kingdom come 30 fps, igen, rád nézünk! :ejnye1:

/szerk: amúgy engem legalább 50%ban ez tart távol az egész from gémingtől, hogy egy depresszív hányinger az összesnek az art-ja. Benő végigjátszása is olyan sivár volt látvány szempontjából mindig amikor belenéztem, hogy többször percekig kellett figyelni, hogy tuti nem az eye of beholder egyet nyomja, mert egy az egyben ugyanaz a grafika.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68021 2022.04.14. 09:25

Botond írta:Kingdom come 30 fps, igen, rád nézünk! :ejnye1:

/szerk: amúgy engem legalább 50%ban ez tart távol az egész from gémingtől, hogy egy depresszív hányinger az összesnek az art-ja. Benő végigjátszása is olyan sivár volt látvány szempontjából mindig amikor belenéztem, hogy többször percekig kellett figyelni, hogy tuti nem az eye of beholder egyet nyomja, mert egy az egyben ugyanaz a grafika.
Nincs az már ganépasszban. Okos ember PC-re vette, feljebb csavarható a grafika és az fps is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68022 2022.04.14. 13:16

Botond írta:Kingdom come 30 fps, igen, rád nézünk! :ejnye1:
Az is lehetne, de nem róla van szó. A Dragon's Dogma konkrétan a delikvens. De még jópár címet lehetne felsorolni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68023 2022.04.14. 14:19

Botond írta:Kingdom come 30 fps, igen, rád nézünk! :ejnye1:

/szerk: amúgy engem legalább 50%ban ez tart távol az egész from gémingtől, hogy egy depresszív hányinger az összesnek az art-ja. Benő végigjátszása is olyan sivár volt látvány szempontjából mindig amikor belenéztem, hogy többször percekig kellett figyelni, hogy tuti nem az eye of beholder egyet nyomja, mert egy az egyben ugyanaz a grafika.
Artja igazandibol a Bloodbornnak van csak :idiota:
Am a des remaster sztem mar messze van a depresszivtol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68024 2022.04.14. 18:01

Zóanagyvarázsló írta:Nincs az már ganépasszban. Okos ember PC-re vette, feljebb csavarható a grafika és az fps is.
PCre konkrétan ingyen volt, azzal nyitott az epic aranyeső.
Castle82

Hozzászólás #68025 2022.04.14. 18:34

Micsu írta:Csak nalam hulladek az hbomax app?
Sokszor elinditas utana fekete kepernyo, musor nem erheto el felirat, kereses kozben csak teker majd jon h ijditsam ujra az appot, nameg neha kurva lassu.
Netflixnel nem emlekszem ilyesmire


Én használom telefonon (android) és Chromecast tv okosítón keresztül premier óta. Telefonon eddig talán egy alkalommal volt megakadás, tv-n szintén volt egy alkalom mikor összecsuklott a kép és kiírta hogy a tartalom nem elérhető próbáljam késöbb. Ujraindítás és ment. Illetve volt egy este mikor egyszercsak a Dolbyvision kép konkrétan bezöldült és mindennek ilyen zöldes árnyalata lett. Ezen restart sem segített, másnap viszont már nem volt gond. Ezeket a ritka problémákat leszámítva semmi gondom nem volt eddig vele.

Mióta van a HBO megvettem lemondásig 1500ft-ért, mellé amazon 1800ft-ért (illetve még fél évig 900 ft) a netflixet meg letöröltem a francba jó lesz virágboltból ami még érdemes rajta, egy drága szemét lett amin az értelmes sorozatokat lelövik 1-2 évad után és az lgbtq meg PC szemeteket tolják ezerrel miközben olyan könyveket játékokat mitológiákat történelmet vagy bármit meggyaláznak mint péel a Witcher sorozatuk telibe köpve az eredeti karaktereket és cselekményt hogy kellően PC legyen és elegendő legyen az 1 bitesre butított sztori a megfelelő nézőknek, vagy épp a Vikingek az első norvég uralkodóval aki mint azt láthatjuk feka volt és nő...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68026 2022.04.14. 18:45

Castle82 írta:Én használom telefonon (android) és Chromecast tv okosítón keresztül premier óta. Telefonon eddig talán egy alkalommal volt megakadás, tv-n szintén volt egy alkalom mikor összecsuklott a kép és kiírta hogy a tartalom nem elérhető próbáljam késöbb. Ujraindítás és ment. Illetve volt egy este mikor egyszercsak a Dolbyvision kép konkrétan bezöldült és mindennek ilyen zöldes árnyalata lett. Ezen restart sem segített, másnap viszont már nem volt gond. Ezeket a ritka problémákat leszámítva semmi gondom nem volt eddig vele.

Mióta van a HBO megvettem lemondásig 1500ft-ért, mellé amazon 1800ft-ért (illetve még fél évig 900 ft) a netflixet meg letöröltem a francba jó lesz virágboltból ami még érdemes rajta, egy drága szemét lett amin az értelmes sorozatokat lelövik 1-2 évad után és az lgbtq meg PC szemeteket tolják ezerrel miközben olyan könyveket játékokat mitológiákat történelmet vagy bármit meggyaláznak mint péel a Witcher sorozatuk telibe köpve az eredeti karaktereket és cselekményt hogy kellően PC legyen és elegendő legyen az 1 bitesre butított sztori a megfelelő nézőknek, vagy épp a Vikingek az első norvég uralkodóval aki mint azt láthatjuk feka volt és nő...
A witcher mondjuk annyira nem pc sztem, a vikingek meg netflix gyártás? Régen nem az volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68027 2022.04.14. 20:23

Meanwhile KurvaanyádMS! világában elbúcsúzunk egy felesleges klienstől.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68028 2022.04.14. 20:32

Botond írta:Meanwhile KurvaanyádMS! világában elbúcsúzunk egy felesleges klienstől.
Fallout 76on kívül kötelező volt használni? Ezzel semmivel nem vagyunk előrébb.
Én se vagyok oda a kliensekért, sőőőt, utóbbi időben már kb only steam mivel ea is migrált steamre meg ms is, de az hogy az ms legyen egyeduralkodó a piacon a saját kliensével, nah inkább maradjon minden így ;) úgyhogy jah kurvaanyádms, az hogy van egy cég végtelen pénzzel akiknek hóborjuk lett a gaming meg hogy ott nem piacvezetők, lassan felvásárolnak mindenkit és mindent, innováció 0, ehhez én nem asszisztálok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68029 2022.04.14. 20:56

Nem gémeltem pécén mióta kijött a win11, tökre azt hittem, hogy történt előrelépés géming szinten, de semmi. Ilyen egyszerű, csak egy kontroller meg a pécé, ez továbbra sem működő ábránd. Persze nem akkora dealbreaker ez, meg van a világon billegér, de ez a couchgéming meg windows abból kiindulva, hogy ebben egészen sokat fejlódott az MS az xboxal, és fejlődött a win11 is, de ezek nem érnek össze. Nem befolyásol semmit, retrózni még mindig legjobb a pécé a gányba hagyott konzolcímek miatt, de én ezekkel csak ilyen ritka alkalmakkor élek, szal ha lemegy a DD (ha lemegy egyáltalán) megy vissza a szekrénybe a gémerpécé porosodni. De tökre értem Zót. Ezt a DD-t valszeg két bit átbillentésével meg lehetett volna csinálni 120fps-re konzolokon, de ott ez már senkit nem érdekel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68030 2022.04.14. 20:59

Ja, a 3 órája telepített hótüres win11, amin csak egy steam, meg a DD van, meg epic kliens, már összefosta magát. Gépházban bármire nyomok, az MS store jön be.
Nagyon röhögök már az egészen :D Mázli, hogy kurávra nem érdekes az sem, ha semmi más nem tud elindulni, csak a játék. De azé na. Ebből a kutyából már sosem lesz szalonna. Bármennyi pénz van mögöttük, bármennyi idő telik el, bármennyire úgy tűnik sokszor, hogy haladnak valamerre. Nem. Semmi. None. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68031 2022.04.14. 21:00

Mi nem mukodik?
Avatar
Moby

Hozzászólás #68032 2022.04.14. 21:05

Micsu írta:Mi nem mukodik?
Leírtam. Bármire nyomok a gépházban, bármilyen opcióra, feljön egy kisablak, a következő alkalmazáásal szereném-e megnyitni: áruház. Nincs más opció. :D Tök mindegy semmit nem akarok állítgatni rajta, csak a játékot akarom végivinni, az meg megy, a többit meg leszarom. A szekrénynek nem kell rá működő windows.

/jelzem: nincs rajta chrome :) Se semmi egyéb. friss win11, steam, epic kliens (nemtudom minek, kézenfekvő volt feltenni, ha már itt szóba került :D), Dragon's Dogma.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68033 2022.04.14. 21:09

Moby írta:Leírtam. Bármire nyomok a gépházban, bármilyen opcióra, feljön egy kisablak, a következő alkalmazáásal szereném-e megnyitni: áruház. Nincs más opció. :D Tök mindegy semmit nem akarok állítgatni rajta, csak a játékot akarom végivinni, az meg megy, a többit meg leszarom. A szekrénynek nem kell rá működő windows.

/jelzem: nincs rajta chrome :) Se semmi egyéb. friss win11, steam, epic kliens (nemtudom minek, kézenfekvő volt feltenni, ha már itt szóba került :D), Dragon's Dogma.
Azt a kommentet pont nem lattam :P
Egyelore maradok a win10nel, nekem most patika, kontroller is mindig kapcsolodik jol, wastelandnal volt h kidobalt meg belassult de az bugos, cyberpunk is suhan gond nelkul meg a tobbi cucc is ok
Avatar
Moby

Hozzászólás #68034 2022.04.14. 21:19

Micsu írta:Azt a kommentet pont nem lattam :P
Egyelore maradok a win10nel, nekem most patika, kontroller is mindig kapcsolodik jol, wastelandnal volt h kidobalt meg belassult de az bugos, cyberpunk is suhan gond nelkul meg a tobbi cucc is ok
ja hogy mi nem működik ilyen kontrolleres játékgépként? Hát pl hangerőt nem lehet állítani. Halkkítani lehet per alkalmazás, de hangosítani nem. Ha elküldöm aludni a gépet, a kontrollerrel már nem tudom felébreszetni. És hát ilyenek. Értem, nincs erre szükség pécés körökben. Tiszta sor. Ami furcsa, hogy akár a stemate nézem, akár a win-t, ez ilynen látens dolog, hogy hát vannak ilyen játékgép-szerű felület/funkció óó...kezdemények, de ezek ilyen elemi kihívásokkal küzdenek máig. Ha meg erre nincs igazán igény (láthatóan nincs, különben ezek mennének jól gondolom), akkor a kezdeményezést sem értem. Mindegy, nem gáz ez, én már nem megyek tovább ezen a vonalom egyébként sem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #68035 2022.04.14. 21:34

Moby írta:ja hogy mi nem működik ilyen kontrolleres játékgépként? Hát pl hangerőt nem lehet állítani. Halkkítani lehet per alkalmazás, de hangosítani nem. Ha elküldöm aludni a gépet, a kontrollerrel már nem tudom felébreszetni. És hát ilyenek. Értem, nincs erre szükség pécés körökben. Tiszta sor. Ami furcsa, hogy akár a stemate nézem, akár a win-t, ez ilynen látens dolog, hogy hát vannak ilyen játékgép-szerű felület/funkció óó...kezdemények, de ezek ilyen elemi kihívásokkal küzdenek máig. Ha meg erre nincs igazán igény (láthatóan nincs, különben ezek mennének jól gondolom), akkor a kezdeményezést sem értem. Mindegy, nem gáz ez, én már nem megyek tovább ezen a vonalom egyébként sem.
Hangerot en tavkapcsoloval allitok, mivel a hangfalhoz van ;)
En mindig kikapcsolom nem altatok :D
Hat amugy ertelek, a pc sose lesz konzol, de a konzol se pc.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68036 2022.04.15. 03:37

Botond írta:PCre konkrétan ingyen volt, azzal nyitott az epic aranyeső.
Addigra én már játszottam vele. Meg ugye DLC-k. Az alapjáték fosplatformra ingyen volt, miközben megfelelö akcióban a Royal Edition se volt drága normálisra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #68037 2022.04.15. 03:40

Moby írta:Az is lehetne, de nem róla van szó. A Dragon's Dogma konkrétan a delikvens. De még jópár címet lehetne felsorolni.
Annál eleve érthetetlen a 30 fps, de ugye 750 Ti- n végighatvanefpéeseztem, így kevésbé is hat meg. PS3-on elég szánalmas volt a vele töltött 250 órám.
Avatar
Botond

Hozzászólás #68038 2022.04.15. 07:38

Moby írta:ja hogy mi nem működik ilyen kontrolleres játékgépként? Hát pl hangerőt nem lehet állítani. Halkkítani lehet per alkalmazás, de hangosítani nem. Ha elküldöm aludni a gépet, a kontrollerrel már nem tudom felébreszetni. És hát ilyenek. Értem, nincs erre szükség pécés körökben. Tiszta sor. Ami furcsa, hogy akár a stemate nézem, akár a win-t, ez ilynen látens dolog, hogy hát vannak ilyen játékgép-szerű felület/funkció óó...kezdemények, de ezek ilyen elemi kihívásokkal küzdenek máig. Ha meg erre nincs igazán igény (láthatóan nincs, különben ezek mennének jól gondolom), akkor a kezdeményezést sem értem. Mindegy, nem gáz ez, én már nem megyek tovább ezen a vonalom egyébként sem.
A hangot nem értem. Én is alig játszok már pc-s játékokkal, de ennyit változott volna a sok pc-s játék, hogy már options sincs benne? Vagy ha van és maxról indul a hangerő, mint a konzol játékokban is, akkor értem a halkítani részt, de konzollal hogy hangosítod a max fölé? A Micsu féle távirányítós részt értem, de az pc és konzol esetén is ugyanúgy működik.
Az alvással is úgy vagyok mint Micsu. Vagy használom vagy nem a gépet, sleep, mint opció le van tiltva, gyűlölöm. Igaz, nem is beégős oledre van kötve a pc sose.
Avatar
Moby

Hozzászólás #68039 2022.04.15. 09:24

Botond írta:A hangot nem értem. Én is alig játszok már pc-s játékokkal, de ennyit változott volna a sok pc-s játék, hogy már options sincs benne? Vagy ha van és maxról indul a hangerő, mint a konzol játékokban is, akkor értem a halkítani részt, de konzollal hogy hangosítod a max fölé? A Micsu féle távirányítós részt értem, de az pc és konzol esetén is ugyanúgy működik.
Az alvással is úgy vagyok mint Micsu. Vagy használom vagy nem a gépet, sleep, mint opció le van tiltva, gyűlölöm. Igaz, nem is beégős oledre van kötve a pc sose.
Úgy csinálsz, mint akinek nincs xboxa :)
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #68040 2022.04.15. 09:32

A kikapcsolásban sem a sleep volt a lényeg, nekem jó lenne kikapcsolás is, ha be tudném kapcsolni kontrollerrel, de az még esélytelenebb, mint sleepből felébreszteni vele. Mondjuk sleepből még legalább egérrel fel tudom ébreszteni, mert a gép el van rakva most is ugyanúgy a szekrénybe, csak most az eddigiektől eltérően ki van kötve a monitorra (nem az oledre, azt nem kenem össze ezzel a takonnyal :D)

Tehát most az a szkenárió, hogy egy egér van elöl, amivel BE kapcsolom a gépet, mást nem nagyon csinálok vele. KI tudom kapcsolni a gépet bigpicture-ből (el tudom küldeni sleepbe), meg a képernyőbill is többé-kevésbé használhatóan megy kontrollerrel, de a hangerőt most csak úgy tudtam megoldani, hogy fel van tolva az égbe, és onnan kell visszahalkítani per alkalmazás, éshát az intró az üvöltve indul a fülesben. Gány. És ez is csak addig működik valamennyire amíg tud menni steamből.
A pécé konzolsítása kínszarás kategória.

Vissza: “Leáldozott.hu”