A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
neoreg

Hozzászólás #67691 2022.03.26. 17:44

Ghostwire Tokyo

a legnagyobb uborkaszezonban maximum 15 euróért talán érdemes lehet elszórakozni vele pár órát, de amúgy mindenben középszerű

/10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67692 2022.03.26. 20:10

neoreg írta:Ghostwire Tokyo

a legnagyobb uborkaszezonban maximum 15 euróért talán érdemes lehet elszórakozni vele pár órát, de amúgy mindenben középszerű

/10
Jah, a megjelenésekor kb összeomlott minden remény vele kapcsolatban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67693 2022.03.26. 21:06

Elden Ring.
96 óra, lvl143.
Volt egy opcionális boss, ahol hajszál híján abbahagytam a játékot, de végül csak lenyomtam, és nem bántam meg. Az az egy bosst kivéve mocskosul élveztem minden percét. Még tuti végignyomom totál más karival, meg maradt még tennivaló, de sok minden áll sorban, szóval majd később. Csodás volt, és csak egyetlen bajom volt a jáékkal: a katakombák. Ötlettelen, filler szar mind, és nem értem minek, mert azok nélkül is BRUTÁLIS a tartalom a játékban, bár nem szükölködik az újrahasználással, de ebben nem voltak jobbak a korábbi soulsok sem, és azok ezt úgy adták elő, hogy beleférnének ebbe háromszor.
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #67694 2022.03.26. 22:01

Botond írta:Vmit benézhettél, clean installnál megkérdezi, hogy gefnowal vagy anélkül kéred.
clean install a gyengék fegyvere
évente 2x rakok driver, nem fogom ujrakezdeni nulláról!!!!!! (nem mintha játszanék és azékéne...)

(és nem volt fent előtte a gefex és utólag lehetett uninstallálni... szal ez most valami uj geciség, h már ott a pipa kiszedhetetlenül)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67695 2022.03.26. 22:04

Moby írta:Elden Ring.
96 óra, lvl143.
Volt egy opcionális boss, ahol hajszál híján abbahagytam a játékot, de végül csak lenyomtam, és nem bántam meg. Az az egy bosst kivéve mocskosul élveztem minden percét. Még tuti végignyomom totál más karival, meg maradt még tennivaló, de sok minden áll sorban, szóval majd később. Csodás volt, és csak egyetlen bajom volt a jáékkal: a katakombák. Ötlettelen, filler szar mind, és nem értem minek, mert azok nélkül is BRUTÁLIS a tartalom a játékban, bár nem szükölködik az újrahasználással, de ebben nem voltak jobbak a korábbi soulsok sem, és azok ezt úgy adták elő, hogy beleférnének ebbe háromszor.
Kép
Brutál, hogy maxoltad... :worship:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67696 2022.03.26. 23:07

Moby írta:Elden Ring.
96 óra, lvl143.
Volt egy opcionális boss, ahol hajszál híján abbahagytam a játékot, de végül csak lenyomtam, és nem bántam meg. Az az egy bosst kivéve mocskosul élveztem minden percét. Még tuti végignyomom totál más karival, meg maradt még tennivaló, de sok minden áll sorban, szóval majd később. Csodás volt, és csak egyetlen bajom volt a jáékkal: a katakombák. Ötlettelen, filler szar mind, és nem értem minek, mert azok nélkül is BRUTÁLIS a tartalom a játékban, bár nem szükölködik az újrahasználással, de ebben nem voltak jobbak a korábbi soulsok sem, és azok ezt úgy adták elő, hogy beleférnének ebbe háromszor.
Kép
Látom dübörög a hómoffisz! :fogmosas:
Grat hozzá!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67697 2022.03.27. 09:28

benőmenő írta:Látom dübörög a hómoffisz! :fogmosas:
Grat hozzá!
Csak a szokásos "nincs időm játszani" szituáció. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #67698 2022.03.27. 10:02

benőmenő írta:Látom dübörög a hómoffisz! :fogmosas:
Grat hozzá!
20 nap alatt ment le, az átlag napi 4,5 óra. Nem jó, de nem is tragikus :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #67699 2022.03.27. 12:50

Moby írta:20 nap alatt ment le, az átlag napi 4,5 óra. Nem jó, de nem is tragikus :)
Pont azt akartam írni... Amikor kijött az EDR azonnal abbahagytam a Horizon FW-t és minden szabadidőmben azt toltam, de így is csak tegnap fejeztem be és sehol se vagyok a platinától... Ugyan eléggé kisöpörtem a térképet,
78 óra alatt lett meg az EdR 178-as a karim de közben te kitoltad a Horizon-t Is platinára... Mijafasz?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67700 2022.03.27. 17:31

Ez a cyberpunk ultran rtx el azert mozgasban latvanyosan jobban nez ki nappal rtxel mint nelkule. ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67701 2022.03.27. 20:49

Lement ez a Raised by Wolves masodik evad, annyival volt jobb h itt gyenge kezdes utan lett erdekesebb nem forditva mint az eslo evad eseteben de igy is egy kozepszar kategoria.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #67702 2022.03.27. 21:28

Lepörgött a csucsima alapjáték.
+Legszebb techno amit valaha láttam. Tűéles és végletekig kidolgozott minden. A páncélok, a házak, tonnányi növényzet, a fények, részecskeeffektek.. 60fps. Egyszerűen brutális, ahogy kinéz.
+Nekem az art is/zene is adta, főleg a mítikus cuccoknál
o Gameplay-t eleinte ekéztem, de a végére megtetszett, ahogy jöttek az új skillek/ellenfelek, szóval elment. A párbajok néha egész izgik voltak.
o Sztori
o Mellékküldetések

És egy olyan három méteres mínusz: Far cry féle openworld. Szabadítsd fel, mászd meg, haiku, keresd meg, kövesd. Hányadék, felejtsék már ezt el.
A bambuszgyakorlókon kívűl egyiket se élveztem, és persze vagyok olyan kényszeres, hogy megcsináltam az összeset.
Ötödennyi bőven elég lett volna.

Mivel a ps5 változat tartalmazza az Iki kiegészítőt, azt is elkezdtem, és eddig ötletesebb a sztori, meg értelmesebbek a mellékküldik / kihívások.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67703 2022.03.27. 22:12

Ez a Tunic eklatáns példája, hogy lehet geciszarul is csinálni azt, amit a Death's Door egyébként zseniálisan csinál. Hamisítatlan ganépassz töltelék. Az egész egy ilyen irgalmatlan filléres souls (mellé)nyúlás, amiből született már tucatnyi kurvajó, de kb még minden féleszű hülye belepróbál a stílusba, hátha nekik is megy. Hát ezeknek nem ment. Hűdenagyonnem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67704 2022.03.27. 22:23

Micsu írta:Lement ez a Raised by Wolves masodik evad, annyival volt jobb h itt gyenge kezdes utan lett erdekesebb nem forditva mint az eslo evad eseteben de igy is egy kozepszar kategoria.
Pont ugyanezt gondolom róla.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #67705 2022.03.27. 22:24

Greyfox írta:Lepörgött a csucsima alapjáték.
most tolom a rendezőit, de már a legnehezebb szinten, mert pikk-pakk túllehet fejlődni a cuccot
Avatar
Botond

Hozzászólás #67706 2022.03.28. 00:13

Moby írta:Ez a Tunic eklatáns példája, hogy lehet geciszarul is csinálni azt, amit a Death's Door egyébként zseniálisan csinál. Hamisítatlan ganépassz töltelék. Az egész egy ilyen irgalmatlan filléres souls (mellé)nyúlás, amiből született már tucatnyi kurvajó, de kb még minden féleszű hülye belepróbál a stílusba, hátha nekik is megy. Hát ezeknek nem ment. Hűdenagyonnem.
Ennek a gyerek a célközönsége, nálunk is ő tolja és élvezi. Kirby ugyanez. Felháborító tudom, de nem minden a mi korosztályunknak készül. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #67707 2022.03.28. 00:35

Botond írta:Ennek a gyerek a célközönsége, nálunk is ő tolja és élvezi. Kirby ugyanez. Felháborító tudom, de nem minden a mi korosztályunknak készül. :D
A gyerek bármivel játszik, ami a figyelmét lekötni, ez nem mérce, mert még nincs kialakult izlése meg értékitélete, se rálátása az alternatívákra, ezért nem kéne ilyen mocskokkal etetni őket. Ez egy kétpálcás szemét, egy talmi, értéktelen kacat, függetlenül a célközönségtől. Egy rossz másolmány, olyanoktól, akik értéket csinálnak. Ezt a zsánert én is fogyasztom, nem csak a gyerekek, és ez ottvan ennek valahol az alján, a gödörben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67708 2022.03.28. 00:49

Azt már nem is értem hogy jön a kirby egy soulslike nehézségű echte soulslike játékhoz, meg hogy egyáltalán mennyire való gyereknek egy soulslike játék, de ha elvan vele, akkor oké, de akkor is inkább valami jóval ugényesebbet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67709 2022.03.29. 09:23

Tegnap lement ez a FAR: Changing Tides, ez pl egy tök jópofa kis relaxgame volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67710 2022.03.29. 14:15

Befutott a Sony ganépassza. Két új szint jön a jelenlegi fölé de okat nem tudni a kínálatról, így nehéz bármit is eldönteni. Induláskor benne lesz a szopókemberek, returnal, GoW, aztán ekb ennyi, amit tudni lehet.
Avatar
Necro

Hozzászólás #67711 2022.03.29. 14:32

Végigment az ER. Volt egy kis osztálytalálkozó feeleingje a régi soulsos/bloodborne-os ellenfelekkel (lehet sekirósak is voltak, azokat nem ismerem) de nem tudom hogy lehetne játék ennél jobb. Fennatartom hogy jobb lett volna ha 2-3 játékként adják ki, ez a mennyiségű spell/fegyver/spec mozdulat nekem teljesen feldolgozhatatlan.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67712 2022.03.29. 16:20

Moby írta:Befutott a Sony ganépassza. Két új szint jön a jelenlegi fölé de okat nem tudni a kínálatról, így nehéz bármit is eldönteni. Induláskor benne lesz a szopókemberek, returnal, GoW, aztán ekb ennyi, amit tudni lehet.
Nah innentol mar Botond is megy a szotyi fanboyok koze ha lesz ebbol is 300ftos verzio :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #67713 2022.03.29. 17:21

Micsu írta:Nah innentol mar Botond is megy a szotyi fanboyok koze ha lesz ebbol is 300ftos verzio :idiota:
299-ért legyen! Ígérjenek rá az msre!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67714 2022.03.29. 17:41

Moby írta:Befutott a Sony ganépassza. Két új szint jön a jelenlegi fölé de okat nem tudni a kínálatról, így nehéz bármit is eldönteni. Induláskor benne lesz a szopókemberek, returnal, GoW, aztán ekb ennyi, amit tudni lehet.
Kár, hogy a Sony nem egy felkapaszkodó galandféreg szintjén van a gaming szcénában és így nem kell ingyen adnia évekig... :gonosz3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #67715 2022.03.29. 17:48

DanielT írta:Kár, hogy a Sony nem egy felkapaszkodó galandféreg szintjén van a gaming szcénában és így nem kell ingyen adnia évekig... :gonosz3:
Mármint úgy érted, hogy nem ott vannak, mint az MS, hogy csomagba kell baszni minden játékukat és ráírni, hogy havi 15 dollár? Ezt szerencsésen elkerülték! Ahogy az Ubi és az EA is! Csak az MS süllyed ide!
Avatar
Moby

Hozzászólás #67716 2022.03.29. 19:36

Botond írta:Mármint úgy érted, hogy nem ott vannak, mint az MS, hogy csomagba kell baszni minden játékukat és ráírni, hogy havi 15 dollár? Ezt szerencsésen elkerülték! Ahogy az Ubi és az EA is! Csak az MS süllyed ide!
Egyelőre épp ez a gáz az egészben, hogy szó sincs róla, hogy a játékaik belekerülnének. Ehhez képest meg drága. De amíg nincs nyilvános lista, addig az egészen gondolkodni sem érdemes.
Avatar
Botond

Hozzászólás #67717 2022.03.29. 19:40

Moby írta:Egyelőre épp ez a gáz az egészben, hogy szó sincs róla, hogy a játékaik belekerülnének. Ehhez képest meg drága. De amíg nincs nyilvános lista, addig az egészen gondolkodni sem érdemes.
Egyelőre annyit lehet érteni abból amit bejelentettek, hogy nem az UBI/MS féle day1 kerülnek be, hanem az EA féle egy idő után (6-12 hónap?) kerülnek be módszerrel mennek.
Legalábbis én ezt értem a bejelentésből, de majd meglássuk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67718 2022.03.29. 19:53

Botond írta:Egyelőre annyit lehet érteni abból amit bejelentettek, hogy nem az UBI/MS féle day1 kerülnek be, hanem az EA féle egy idő után (6-12 hónap?) kerülnek be módszerrel mennek.
Legalábbis én ezt értem a bejelentésből, de majd meglássuk.
ÁÉn félek tőle, hogy csak szeméttel lesz kitömve. Az exeket meg megveszem megjelenéskor, mert akkor van olcsón. Pont gecire nem megyek semmire, hogy egy év után beleteszik. Ha lenne olyan, hogy a sok szart nem, de az exeket odaadják valami hasonló áron, mint a prémium, azt venném. Így nem sok esély van arra, hogy én ennek az eddigieken felül előfizetője leszek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67719 2022.03.30. 09:43

Moby írta:ÁÉn félek tőle, hogy csak szeméttel lesz kitömve.
Nem láttam említést, hogy az MS stúdiók cuccait is feltöltik, szóval felesleges az aggodalom. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #67720 2022.03.30. 09:55

DanielT írta:Nem láttam említést, hogy az MS stúdiók cuccait is feltöltik, szóval felesleges az aggodalom. :banplz:
Rage2 se lesz?! :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67721 2022.03.30. 11:39

Botond írta:Rage2 se lesz?! :szomoru1:
Az már volt, de kb annyira MS cím, mint bármi más ami nem HaloForza.
Avatar
eje75

Hozzászólás #67722 2022.03.30. 18:20

Megnéztem a Halo sorozat első részét, nem volt annyira szar mint gondoltam, sőt, eléggé éltem... jöhet a második rész
Avatar
Moby

Hozzászólás #67723 2022.03.30. 20:21

Spring szélben 2800-ért méri a szotyi a Curse of the Dead Gods. Akinek még nem vót meg: ennyit simán megér.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67724 2022.03.30. 22:07

Moby írta:ÁÉn félek tőle, hogy csak szeméttel lesz kitömve. Az exeket meg megveszem megjelenéskor, mert akkor van olcsón. Pont gecire nem megyek semmire, hogy egy év után beleteszik. Ha lenne olyan, hogy a sok szart nem, de az exeket odaadják valami hasonló áron, mint a prémium, azt venném. Így nem sok esély van arra, hogy én ennek az eddigieken felül előfizetője leszek.
Újra elővenni még jó lehet, ha korábban eladtad minimális bukóval. De ami igazán fontos, azt inkább megveszem, inkább megvettem a minap az AoE 2 DE-t is Steamre, sőt még az Anthologyn is gondolkoztam, hiába örök ganépasszos. (A tököm se vesz DLC-ket MS-kliensre, ha még Play Anywhere-rről sincs szó a PC-exkluzivitás miatt.) Egy-két FF-et is vettem. Persze a X/X-2-nél számít ez, mert azokból a steames a superior.

Azzal persze egyetértek, hogy ez a PS Plus így nem túl csábító. Eleve a streamelt PS3-as játékok sem hangzanak jól. Most akkor marad a mocsok performansz? Akkor hogy váltom ki így a PS3-at? Na meg továbbra is PS3-asnak számítanak így a trófeák (a GOG Galaxy miatt érdekes, a 7. genes achievementeket nem hozza).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2022.03.30. 22:10-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67725 2022.03.30. 22:09

Moby írta:Spring szélben 2800-ért méri a szotyi a Curse of the Dead Gods. Akinek még nem vót meg: ennyit simán megér.
29,33 havi ganépassz ára.

Spoiler
Az eddigi legjobb promócióval számítva, hogy unfair legyek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67726 2022.03.30. 22:16

Zóanagyvarázsló írta:Újra elővenni még jó lehet, ha korábban eladtad minimális bukóval. De ami igazán fontos, azt inkább megveszem, inkább megvettem a minap az AoE 2 DE-t is Steamre, sőt még az Anthologyn is gondolkoztam, hiába örök ganépasszos. (A tököm se vesz DLC-ket MS-kliensre, ha még Play Anywhere-rről sincs szó a PC-exkluzivitás miatt.) Egy-két FF-et is vettem. Persze a X/X-2-nél számít ez, mert azokból a steames a superior.

Azzal persze egyetértek, hogy ez a PS Plus így nem túl csábító. Eleve a streamelt PS3-as játékok sem hangzanak jól. Most akkor marad a mocsok performansz? Akkor hogy váltom ki így a PS3-at? Na meg továbbra is PS3-asnak számítanak így a trófeák (a GOG Galaxy miatt érdekes, a 7. genes achievementeket nem hozza).
Deén nem adok semmit semekkora bukóval, mer nem lehet lemezt tenni a gépembe továbbra sem :D Nem azért veszem megjelenéskor olcsón, mert lemezen veszem, hanem azé, mer a kulcsosembereknél acsak akkor van olcsón, amíg el nem fogy (azaz gyorsan). Azután már nincs, csak sztórból drágán. A mai napig nem volt soha annyiért Demon's Souls vagy Returnal, amennyiért én vettem megjelenéskor, pedig az már lassan másfél éve volt. Utóbbi mondjuk most belekerül a két nagyobb előfuzuba. Előbbi meg néha volt már 17 is...Szal nekem ez az egész kurávra nem deal, maximum akkor, ha kihullanak ezek a kulcsos izék. Akkor átmegyek valszeg lemezes gépre. De hátlisten nem úgy tűnik, hogy megszűnne, mer egyre többen köszönnek mostmár be, szal már néha tukmálják, hogy vigyem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2022.03.30. 22:22-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67727 2022.03.30. 22:22

Moby írta:Deén nem adok semmit semekkora bukóval, mer nem lehet lemezt tenni a gépembe továbbra sem :D Nem azért veszem megjelenéskor olcsón, mert lemezen veszem, hanem azé, mer a kulcsosembereknél acsak akkor van olcsón, amíg el nem fogy (azaz gyorsan). Azután már nincs, csak sztórból drágán. A mai napig nem volt soha annyiért Demon's Souls vagy Returnal, amennyiért én vettem megjelenéskor, pedig az már lassan másfél éve volt. Utóbbi mondjuk most belekerül a két nagyobb előfuzuba. Előbbi meg néha volt már 17 is...Szal nekem ez az egész kurávra nem deal, maximum akkor, ha kihullanak ezek a kulcsos izék. Akkor átmegyek valszeg lemezes gépre.
Én is úgy tippelem, hogy a következő 8 PS5-ödből legalább 4 lemezes lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67728 2022.03.30. 22:24

Zóanagyvarázsló írta:Én is úgy tippelem, hogy a következő 8 PS5-ödből legalább 4 lemezes lesz.
Nagyon-nagyon. NAGYON megérősnek kellene lennie a dolognak, hogy én átköltözzek másik gépre. NAPOKba tellne. Én már ilyneket nem vállalok be. Ezé nem veszek új telefont se, stb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67729 2022.03.30. 22:34

Moby írta:Nagyon-nagyon. NAGYON megérősnek kellene lennie a dolognak, hogy én átköltözzek másik gépre. NAPOKba tellne. Én már ilyneket nem vállalok be. Ezé nem veszek új telefont se, stb.
wat

Mit kell csinálni hozzá?
Avatar
Moby

Hozzászólás #67730 2022.03.30. 22:39

Sőt, most úgy belegondolva, ez nem tud megtörténni. Ezt maximum akkor vállalnám be, ha százezreket tudnék vele sprólni, de ennyit nem költök már játékra évek alatt sem. Az idén vettem eddig egy HFW-t, egy Elden Ringet, és ha minden jól megy, akkor még tudok venni az idén egy God of Wart. Ha.
Ha ezt teliáron vettem volna, se lenne százezer sem. Egy évre. Melózzon ezért napokat az, akit nem anya szült. Veszem olcsón amíg van, és ha nem lesz, akkor veszem nemolcsón. De ami nem sony, azt meg úgyis boxra veszem olcsón, szal ez nem tud megérős lenni sehogyansem. Ennyi játék ma már nem terem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67731 2022.03.30. 22:45

Zóanagyvarázsló írta:wat

Mit kell csinálni hozzá?
Szopni. 9 fiók van a gépen, ebből 5 használatban, 3 napi szinten használatban, mert a gyerekeknek is van saját, de az is duplán. És mindösszesen az enyémen van psplusz, tehát csak annak a mentései vannak meg a felhúben, de a nvme ssd-t is hiába tenném át, gondolom minden bukik róla, stb. Neeeenemnemenem. Én ezt biztosan nem kérem. A telefonomnál is mindenki nagyon okos, hogy milyen csuda programmal tudok MINDENT átvinni, de amikor azt kérdezem, hogy a mindebe beletartozik a google authentikáció is a 40 darab tokennel benne, akkor mindenki csak hümmög. Nem. Ez a korszak lezárult. Minden addig megy már, amíg élet van benne, mert a migráció mindenhol szopás, és ami az én szempontból a legnagyobb pokol: kurvasok idő. Az idő meg pénz, és én már saját fasságaimra is nagyon drágán mérem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67732 2022.03.30. 23:19

Jaaaaj ez a tipik frombetegség :( Nem tudok semmivel játszani az ER után, mert nem köt le semmi, minden ilyen fosnak tűnik :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67733 2022.03.31. 00:21

Moby írta:Szopni. 9 fiók van a gépen, ebből 5 használatban, 3 napi szinten használatban, mert a gyerekeknek is van saját, de az is duplán. És mindösszesen az enyémen van psplusz, tehát csak annak a mentései vannak meg a felhúben, de a nvme ssd-t is hiába tenném át, gondolom minden bukik róla, stb. Neeeenemnemenem. Én ezt biztosan nem kérem. A telefonomnál is mindenki nagyon okos, hogy milyen csuda programmal tudok MINDENT átvinni, de amikor azt kérdezem, hogy a mindebe beletartozik a google authentikáció is a 40 darab tokennel benne, akkor mindenki csak hümmög. Nem. Ez a korszak lezárult. Minden addig megy már, amíg élet van benne, mert a migráció mindenhol szopás, és ami az én szempontból a legnagyobb pokol: kurvasok idő. Az idő meg pénz, és én már saját fasságaimra is nagyon drágán mérem.
Faszán hangzik 2022-ben :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #67734 2022.03.31. 07:17

Moby írta:Jaaaaj ez a tipik frombetegség :( Nem tudok semmivel játszani az ER után, mert nem köt le semmi, minden ilyen fosnak tűnik :(
Én is pont így voltam ezzel, vissza akartam menni Horizon FW-re, de unalmasnak éreztem... aztán megvettem a Sifu-t... az rendbetett, gecijó cucc... előszőr csak Pc warez volt de megvettem Ps-re... imádom
Avatar
deep

Hozzászólás #67735 2022.03.31. 10:24

Zóanagyvarázsló írta:Faszán hangzik 2022-ben :wilting:
Azért ahogy ő használja a dolgokat, az elég specifikus és egyáltalán nem általános. Nekem semmilyen problémát nem okozna, ha most le kéne cserélnem a telefonomat, vagy a ps5-öt. Fél órán belül lenne mindkét történet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67736 2022.03.31. 10:30

deep írta:Azért ahogy ő használja a dolgokat, az elég specifikus és egyáltalán nem általános. Nekem semmilyen problémát nem okozna, ha most le kéne cserélnem a telefonomat, vagy a ps5-öt. Fél órán belül lenne mindkét történet.
A mentések kezelése a Sony hibája. MS-nél Gold nélkül is van felhö, a Sonynál meg minden gyereknél fizess elö PS Plusra, mert fizikai adathordozóval sem lehet átmásolni. Steamen, GOG-on sincs ilyen gond, igaz, nincs minden játéknál.
Avatar
Necro

Hozzászólás #67737 2022.03.31. 10:32

Nekem a ~10 Auth token egy QR kód olvasással költözött a telefonok között, egymás után többször is. Az egyik váltásnál volt egy amit kézzel fel kellett venni újból, azelőtt az is mindig átment simán. (DUO mobile-t használok)

Az persze elég szopás hogy milyen extra szervezést (szopást) jelent akár csak szervízbe beadni a telefont, mivel tényleg ez a költöztetés legszarabb része.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67738 2022.03.31. 10:34

Zóanagyvarázsló írta:A mentések kezelése a Sony hibája. MS-nél Gold nélkül is van felhö, a Sonynál meg minden gyereknél fizess elö PS Plusra, mert fizikai adathordozóval sem lehet átmásolni. Steamen, GOG-on sincs ilyen gond, igaz, nincs minden játéknál.
Ja, ez undorító. Lehetne olyan, hogy költözési időszak és mittomén egy acc 2 hétre feltölthetné a mentéseit ingyen, ami utána törlődne. Az átpakoláshoz elég és nyilván a saját ökoszisztémájukban maradsz úgyis, tehát támogatniuk kéne.
Avatar
Botond

Hozzászólás #67739 2022.03.31. 10:35

deep írta:Azért ahogy ő használja a dolgokat, az elég specifikus és egyáltalán nem általános. Nekem semmilyen problémát nem okozna, ha most le kéne cserélnem a telefonomat, vagy a ps5-öt. Fél órán belül lenne mindkét történet.
Igen, igen, én is ezt szoktam mondani, hogy a gyerekek helyett 1-1 ferrarit kellett volna venni. Olcsóbban is kijövök, csajozni is könnyebb lenne úgy, és ráadásul ha este fáradtan hazaesek, akkor a ferrari elvan kussban a garázsban és nem zsibogja tele a nappalit, arról már nem is beszélve, hogy a mentések ps-ről ps-re migrálása se lenne gond, szóval tökre igazad van!
De azt mondjuk el, hogy ez sem a szentszoni egyedüli privilégiuma, ebben lelkes társa a gémingipar másik rablóbandája, szóval suba a subához, guba a gubához alapon, az EA-vel egy szinten mozognak, ahol egy gépcsere során sikerült kilőni kicsilányom 200 órás sims4 mentését, mert az új gépen új install során realizáltam, hogy ahhoz sincs felhőmentés. A szotyi+ea a nyerő páros a mentések kezelésénél! Lehetne vmi fizetős mentés átmentő szolgáltatás, egyszeri 100 dolláros fee vagy vmi az illene ezekhez a tolvajokhoz!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67740 2022.03.31. 10:51

Moby írta:Jaaaaj ez a tipik frombetegség :( Nem tudok semmivel játszani az ER után, mert nem köt le semmi, minden ilyen fosnak tűnik :(
Te aki szinte mindenre ugrik day1 ami erdekel ugyan mivel tudnal jatszani amugy is? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67741 2022.03.31. 10:52

deep írta:Azért ahogy ő használja a dolgokat, az elég specifikus és egyáltalán nem általános. Nekem semmilyen problémát nem okozna, ha most le kéne cserélnem a telefonomat, vagy a ps5-öt. Fél órán belül lenne mindkét történet.
Nekem annyi szokott lenni pl egy uj telonal h backup, majd a backup megy az uj telora es ennyi volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67742 2022.03.31. 11:31

deep írta:Azért ahogy ő használja a dolgokat, az elég specifikus és egyáltalán nem általános. Nekem semmilyen problémát nem okozna, ha most le kéne cserélnem a telefonomat, vagy a ps5-öt. Fél órán belül lenne mindkét történet.
Abszolút, én is specifikusnak érzem, hogy van két gyerekem, ők is játszanak, és nem fizetünk elő háromszor psplusra. Totál adom! :D

/vagy vehetnék három PS5-öt, meg még egy csomó nemspecifikus ötletem is lenne a hülyeségeim megoldására!
Avatar
Moby

Hozzászólás #67743 2022.03.31. 11:38

DanielT írta:Ja, ez undorító. Lehetne olyan, hogy költözési időszak és mittomén egy acc 2 hétre feltölthetné a mentéseit ingyen, ami utána törlődne. Az átpakoláshoz elég és nyilván a saját ökoszisztémájukban maradsz úgyis, tehát támogatniuk kéne.
Nyilván lehetne azt is, hogy veszek minegyikre egy hónaposat, meg mittudomén, NEM ÉR ennyit nekem, hogy lemezes gépen legyen. A csinálás, szopás, jaj most mi nem jött át, izé...lehet, hogy néha ez így drágább, de így veszek időt magamnak. Az itt szétszórt lemezes gépek bármelyikét megtarthattam volna, ezért nem tettem. És nem is fogom tenni. A 11 ps4 korszaka ott lejárt, hogy lettek gyerekeim, és gémerkednek ők is. Már sokkal inkább sz övék a konzolok, mint az enyém.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67744 2022.03.31. 11:41

Felraktam a BB-t, hátha segít kitisztulni a drogot a véremből. Csináltam egy új karaktert, elmentem az első bossig, és beleforgatam a szarába úgy, hogy vial-t sem használtam. Egyrészt ez még mindig faszrahúz BÁRMIT, másrészt az évek alatt gecijó souls játékos lettem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67745 2022.03.31. 11:51

Micsu írta:Te aki szinte mindenre ugrik day1 ami erdekel ugyan mivel tudnal jatszani amugy is? :D
Van egy csomó. ilyenolyankból kimaradt játé, plusz vannak olyanok, amiket újráznék.
A lista a csőben:
GTAV (sokadszor, currgenpeccselve kéne még egyet vele futni)
GTA IV (sosem ment le, egyéb okokból, azóta is nagyon szeretném, itt integet feltelepítve)
AC Valhalla (nyertem egyet XSX-re, rá kéne szánnom magam, nem nagyon megy)
Ni No Kuni Remastered (anno kimaradt, elkezdtem, tetszett is, folytatni kéne)
Salt and Sanctuary (el kéne kezdeni végre)
GT7 (néha megy, leginkább a nagypatchre várok)
Days Gone (egyszer ki kéne végre paltinázni)
Cuphead (egyszer neki kéne állni végre)
Dying Light (sosem ment végig, de százszor újra kezdtem már, most patchelték fossá currgenre)
Gears of War Judgement (elindult, tetszett is, leállt, folytatni kéne)
DAI (ugyanez)
Scarlet Nexus (ugyanez)
Sekiro (újra le kéne nyomni, imádtam)
Witcher 3 (szintén újra le kéne nyomni, imádtam)
CP2077 (még egy végigjátszás megéren a curergen peccsel, hátha kicsit jobb állapotú már)
Trine összes (el kéne kezdeni egyszer végre)
RDR1 (tök jó lenne újranyomni, mikor???)á
Alien Isolation (szintén a sosem ment végig, de százszor újrakezdtem kategória)

Mindez úgy, hogy ezeket nem kell keresnem, mert itt van mind feltelepítve, csak arra vár, hogy rábökjek. Mi lenne, ha egyszer úgy tényleg keresnék is?
Avatar
Moby

Hozzászólás #67746 2022.03.31. 11:54

Ja... és az FH5-öt bármikor lehetne folytatni, sehol sem vagyok benne, az art of rallyt be kéne végre fejezni, illetve a ME Legendary újrázást is, ha már egyszer pénzt adtam érte. Bár az első része már feljött egyszer a vacsival. Hátha a második-harmadik kevésbé bántó manapság.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67747 2022.03.31. 11:55

Moby írta:Felraktam a BB-t, hátha segít kitisztulni a drogot a véremből. Csináltam egy új karaktert, elmentem az első bossig, és beleforgatam a szarába úgy, hogy vial-t sem használtam. Egyrészt ez még mindig faszrahúz BÁRMIT, másrészt az évek alatt gecijó souls játékos lettem.
Ezt én is megcsináltam már 2x az elmúlt évben, legutóbb 2 hete. A különbség annyi, hogy a trashmobok törölték fel velem a padlót és el se jutottam az első bossig. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67748 2022.03.31. 11:57

Moby írta:CP2077 (még egy végigjátszás megéren a curergen peccsel, hátha kicsit jobb állapotú már)
Ezerszer jobb, épp most kaja után fogom befejezni a sztorit, amit halogatok hetek óta. Sajnos képtelen vagyok felporszívózni a konfettiket, annyi van. Sidequestek elvileg megvannak (listában legalábbis nincs már semmi).

RDR1-et jó lenne újranyomni? Szerintem maradj meg ebben az ideális "álom" állapotban...
Avatar
Botond

Hozzászólás #67749 2022.03.31. 12:03

Moby írta:Van egy csomó. ilyenolyankból kimaradt játé, plusz vannak olyanok, amiket újráznék.
A lista a csőben:
GTAV (sokadszor, currgenpeccselve kéne még egyet vele futni)
GTA IV (sosem ment le, egyéb okokból, azóta is nagyon szeretném, itt integet feltelepítve)
AC Valhalla (nyertem egyet XSX-re, rá kéne szánnom magam, nem nagyon megy)
Ni No Kuni Remastered (anno kimaradt, elkezdtem, tetszett is, folytatni kéne)
Salt and Sanctuary (el kéne kezdeni végre)
GT7 (néha megy, leginkább a nagypatchre várok)
Days Gone (egyszer ki kéne végre paltinázni)
Cuphead (egyszer neki kéne állni végre)
Dying Light (sosem ment végig, de százszor újra kezdtem már, most patchelték fossá currgenre)
Gears of War Judgement (elindult, tetszett is, leállt, folytatni kéne)
DAI (ugyanez)
Scarlet Nexus (ugyanez)
Sekiro (újra le kéne nyomni, imádtam)
Witcher 3 (szintén újra le kéne nyomni, imádtam)
CP2077 (még egy végigjátszás megéren a curergen peccsel, hátha kicsit jobb állapotú már)
Trine összes (el kéne kezdeni egyszer végre)
RDR1 (tök jó lenne újranyomni, mikor???)á
Alien Isolation (szintén a sosem ment végig, de százszor újrakezdtem kategória)

Mindez úgy, hogy ezeket nem kell keresnem, mert itt van mind feltelepítve, csak arra vár, hogy rábökjek. Mi lenne, ha egyszer úgy tényleg keresnék is?
RDR1, GTA IV, Witcher3, DAI (ha ez a dragon age inq), AC:vikingek, ninokuni1 és 2, days gone nekem is itt áll a lista elején, hogy vmikor kellene rá időt szakítani 0ról kezdve először, vagy 5-10% folytatva az első végigjátszást, és még kb az összes ps és nintendo exclu is ugyanez. Emellett újrázni vágyálom, a 3. ac:görögök kör se tart sehol.

Lassan egy hónapja behúztam ezt is, day1 persze, mert 3d-s octopath traveller for president, és komoly eredményeim vannak vele, egyszer járt a gépben annyi időre, hogy patchet leszedje és a bónusz pontokat beváltsam és ennyi. 1 hónap alatt.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #67750 2022.03.31. 12:07

DanielT írta:Ezerszer jobb, épp most kaja után fogom befejezni a sztorit, amit halogatok hetek óta. Sajnos képtelen vagyok felporszívózni a konfettiket, annyi van. Sidequestek elvileg megvannak (listában legalábbis nincs már semmi).

RDR1-et jó lenne újranyomni? Szerintem maradj meg ebben az ideális "álom" állapotban...
RDR1et elkezdtem, azért xsx-en a xox patchel nagyon naprakész élmény az még mindig grafikailag, a játékmenet meg nem sokat változott/öregedett a GTA4-5höz képest az első ~10% alapján, ameddig jutottam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67751 2022.03.31. 12:16

RDR1 ki van szépítve 4K-ra xboxon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #67752 2022.03.31. 12:16

Ja, és hát a végtelenített időtemetőkről ne is beszéljük. Anno1800 season4 trailer 4k videó van a link alatt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67753 2022.03.31. 12:49

Botond írta:Igen, igen, én is ezt szoktam mondani, hogy a gyerekek helyett 1-1 ferrarit kellett volna venni. Olcsóbban is kijövök, csajozni is könnyebb lenne úgy, és ráadásul ha este fáradtan hazaesek, akkor a ferrari elvan kussban a garázsban és nem zsibogja tele a nappalit, arról már nem is beszélve, hogy a mentések ps-ről ps-re migrálása se lenne gond, szóval tökre igazad van!
De azt mondjuk el, hogy ez sem a szentszoni egyedüli privilégiuma, ebben lelkes társa a gémingipar másik rablóbandája, szóval suba a subához, guba a gubához alapon, az EA-vel egy szinten mozognak, ahol egy gépcsere során sikerült kilőni kicsilányom 200 órás sims4 mentését, mert az új gépen új install során realizáltam, hogy ahhoz sincs felhőmentés. A szotyi+ea a nyerő páros a mentések kezelésénél! Lehetne vmi fizetős mentés átmentő szolgáltatás, egyszeri 100 dolláros fee vagy vmi az illene ezekhez a tolvajokhoz!
Az EA-nél is van felhőmentés, csak nem mindenhez. A probléma, hogy a Steammel és a GOG-gal szemben azt se tudom, hogy derül konkrét játéknál. De a felhőmentéses steames KotOR-nál 49 órát buktam, mert hiába írta, nem működött. Persze ellenőrizni lehetett volna meg biztonság kedvéért backupolni, de na.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67754 2022.03.31. 12:51

Geszkony papa is lement elsőre. LOL
Avatar
Moby

Hozzászólás #67755 2022.03.31. 13:02

Nála azért már elment jópár vial, de annyira a az ER van még a kezemben, hogy sokszor ugrani próbálok, meg vial helyett kővel dobálom :D Viszont ezidáig még csak elején haltam meg a farkasnál.
Ja, és a 4-es szintű, bocs, hogy élek bohóccal kezdtem :D
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #67756 2022.03.31. 13:25

Moby írta:Abszolút, én is specifikusnak érzem, hogy van két gyerekem, ők is játszanak, és nem fizetünk elő háromszor psplusra. Totál adom! :D

/vagy vehetnék három PS5-öt, meg még egy csomó nemspecifikus ötletem is lenne a hülyeségeim megoldására!
Ok a mentés cigóskodás az menthetetlen, de a többi agybaj amit írsz, az nem common.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67757 2022.03.31. 13:41

Nekem most volt pár szabadnapom és a Jedi Fallen Order pörög. Kb. a felénél járhatok érzésre. Ez a souls-light gameplay kicsit olyan tehénen a gatya szegényen. Nekem sokkal jobban csúszna most ha kicsit könnyedebb, lineárisabb cucc lenne.
Ha meg mindenáron souls wars akkor meg szakadjanak el ettől a felkelők-stormtrooperek tengelyről legalább annyira mint a Kotor, és akkor sokkal jobban rá lehetne húzni a formulát.
Kicsit olyan az egész játék, mintha kb. egy délutáni brainstorming után már sebtében neki is álltak volna megcsinálni. Mindenből lop egy kicsit, de semmiben nem mélyül el túlságosan. Olyan tisztes iparosmunka/10-nek néz ki eddig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67758 2022.03.31. 14:11

Moby írta:RDR1 ki van szépítve 4K-ra xboxon.
Remek! Csillámporral beszórt szar, nyaminyami. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67759 2022.03.31. 14:12

De ha már... Cyberpunk utolsó küldetés: TERMÉSZETESEN elbaszták. Soha nem volt checkpoint probléma a játékban, mindig megfelelő helyre tett, vagy lehetett jókor quicksavelni. Na hát nyilván itt MINDEN le van tiltva és olyan részeket kell újracsinálnom, amitől épp ott tartok, hogy vagy leveszem easyre (végig hardon nyomtam), vagy megy a shiftdel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67760 2022.03.31. 15:28

Hogy ne csak a Sony legyen szidva, engedem az MS-nek, hogy a saját havi csulája alá álljon:

phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”