A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67621 2022.03.18. 08:12

Moby írta:HP rpg
Hát ez így elsőre teljesen rendben van, a combat során remélem nem lesz agyfasz az állandó szöveg kántálás.
Avatar
arty

Hozzászólás #67622 2022.03.18. 14:32

TasManXT írta:Nekem lement a GT7 credits. Szerintem fasza volt, kellő kihívás volt benne, de a jogsikból gyakorlatilag csak kettőt kell megcsinálni.

Viszont dráma, hogy reggel óta nem megy a játék egy jó sikerült patch után. Nem kicsit ideges mindenki.

Plusz patchelték a credit szerzést, mert pár eventnél szerintük túl sokat adott a játék, pár eventnél meg semmit.. Elég bullshit, mert egyértelműen nem tetszett nekik, hogy mindenki a 3 perces rallyt farmolta a milliókért.

Sports mód meg alig ad creditet. Megértem én, hogy el kell adni valamivel a lóvét, de ennél sokkal jobb módja is lenne annak, hogy pénzt keressenek. Kocsi dlc, season pass, BÁRMI jobb lenne ennél amit csinálnak. Ja és úton a platina felé, már csak pár hiányzik. Abból az egyik a three legendary cars, amiről vicces topik van itt: https://forum.psnprofiles.com/topic/123 ... ars-trophy
a nehézségállítás a karrierversenyekre is érvényes?
ha igen: milyen nehézségen nyomtad?

kocsi dlc is veszélyes, ha ilyen polifónis-szonis gennyedék módban tálalják (értsd: egyből p2w módon ütnének minden alap autót multiban :D )
fm széria dlc-i elég erőltetettek voltak korábban, szóval őszintén szólva nem'tom mi lenne a jó módszer a 28k feletti pénzbeszedésre.... szerintem a/egy gt8 lenne az igazi jó válasz, csak az ugye melós bevétel ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #67623 2022.03.18. 16:11

techpowerup radeon super resolution teszt:
https://www.techpowerup.com/review/amd-radeon-super-resolution-rsr/
konkluzio: egy sima (pl bilinear) upscalingnél SOKKAL jobb (fsrnél/dlssnél meg nyilván szarabb... viszont nem kell per játék támogatás!)

hud/szövegek is egész faszák maradnak, üljhátrébb™ mellett szerintem 10/10
Avatar
arty

Hozzászólás #67624 2022.03.18. 16:28

Sony jófej volt, adott ingyen +2 hetet a lejáró PSN előfizetésemhez :worship:

Spoiler
SDR dashboardra vagy VRR-re azé' becserélném....
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67625 2022.03.18. 16:54

arty írta:a nehézségállítás a karrierversenyekre is érvényes?
ha igen: milyen nehézségen nyomtad?

kocsi dlc is veszélyes, ha ilyen polifónis-szonis gennyedék módban tálalják (értsd: egyből p2w módon ütnének minden alap autót multiban :D )
fm széria dlc-i elég erőltetettek voltak korábban, szóval őszintén szólva nem'tom mi lenne a jó módszer a 28k feletti pénzbeszedésre.... szerintem a/egy gt8 lenne az igazi jó válasz, csak az ugye melós bevétel ;)
Legmagasabb nehézségen, de vannak event-ek, ahol ilyen külön ikon jelzi a nehézséget, ott mindegy mit állítasz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67626 2022.03.18. 22:48

Az események sokkoló fordulatot vettek a Microsoft Games Studios Gamepass Phil portáján: Az Ori fejlesztő Moon Studios nem dolgozik többé velük.

Illetve itt hosszan taglalják, hogy van probléma bőven a fejlesztők háza táján.

https://venturebeat.com/2022/03/18/desp ... e-to-work/
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67627 2022.03.18. 23:55

DMC 4-nek eljutottam a Dantés feléhez, és a fehér kontrollerrel rendszeresen szar a styleswitch, mert a d-pad felfele helyett jobbrát érzékel 5-ből 4x. :wilting:
Avatar
Necro

Hozzászólás #67628 2022.03.19. 12:28

Ezt az Elden Ringet halálos nyugalommal szétvághatták volna háromfele és kiadhatták volna másfél évente full áras címekként. Feldolgozatatlan ez a méret/minőség így egyben. (fele körül járok)
Avatar
neoreg

Hozzászólás #67629 2022.03.19. 13:18

ANNO: Mutationem

A grafikai stílusán kívül sajnos semmi kiemelkedő nincs ebben a játékban és PC-n rohadt bugos. Amikor zsinórban másodjára nem tudtam kilépni az egyik craft menüből, csak alt+f4-gyel, ment rá az uninstall.

/10
Avatar
deep

Hozzászólás #67630 2022.03.19. 14:04

Necro írta:Ezt az Elden Ringet halálos nyugalommal szétvághatták volna háromfele és kiadhatták volna másfél évente full áras címekként. Feldolgozatatlan ez a méret/minőség így egyben. (fele körül járok)
40 óra után még mindig találok bőven felfedezetlen map részeket. Meg nyilván még több nagyobb erőd, miegymás még nem lett bejárva. Egészen brutális.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67631 2022.03.19. 17:50

deep írta:40 óra után még mindig találok bőven felfedezetlen map részeket. Meg nyilván még több nagyobb erőd, miegymás még nem lett bejárva. Egészen brutális.
Tényleg 40 óra után még mindig találsz felfeldezetlen területeket? LOL
Én 40 óra után nem tartok SEHOL :D Limgrave van teljesen kész (a 40 bossból 3-at nem érek el, a többi kész), Stormveil Castle kész, meg Liurnia egy része (renella lement, azóta backtrackelek). Aztán heló :D AZ alsó szintből láttam kb semmit. Caelid még fel sincs nyitva, csak látom, hogy ott van. De az nem rossz, hogy még mindig találsz feldezetelen régiókat :D
Avatar
deep

Hozzászólás #67632 2022.03.20. 08:37

Moby írta:Tényleg 40 óra után még mindig találsz felfeldezetlen területeket? LOL
Én 40 óra után nem tartok SEHOL :D Limgrave van teljesen kész (a 40 bossból 3-at nem érek el, a többi kész), Stormveil Castle kész, meg Liurnia egy része (renella lement, azóta backtrackelek). Aztán heló :D AZ alsó szintből láttam kb semmit. Caelid még fel sincs nyitva, csak látom, hogy ott van. De az nem rossz, hogy még mindig találsz feldezetelen régiókat :D
Hát bocs, én nem porszívózva haladok csekklista szerint. Én felfedezek. Fogalmam sincs hány boss van és hányat vertem le eddig. Megyek ad-hoc és élvezem. Próbálom felderíteni a térképet.
Avatar
eje75

Hozzászólás #67633 2022.03.20. 15:49

deep írta:Hát bocs, én nem porszívózva haladok csekklista szerint. Én felfedezek. Fogalmam sincs hány boss van és hányat vertem le eddig. Megyek ad-hoc és élvezem. Próbálom felderíteni a térképet.
Én már nagyon a végén tartok, de még mindig nyílnak meg új területek... Elképesztő mennyiségű anyag van benne, mindig megdöbbentem, amikor megnyilt egy új terület... Mondjuk amikor az 1.03-al gyakorlatilag wipe-olták a buildemet, akkor majdnem abbahagytam... Értem Én, hogy el baszták a ballanszt (mondjuk az enyémet azért nerfelték mert a sok geci nyígott a multiban miatta... nyilván követelték hogy ezt a csít buildet nyirják ki, hogy a saját geci csít szarukkal ledarálhassanak egy mp alatt... vatever.. ) de ezt akkor is miért így? Legalább vennék ki alapra a szintjét, és kapnám vissza belőle a köveimet, hogy eldönthessem meg akarom-e megint építeni... Mind1, folytattam, de csak mert érdekel a vége... Vszinűleg szokásos From vége lesz... Kiemelkedek a vér tóból, miután én lettem az új főgeci vagy valami hasonló izgalmas lezárásra számítok...
Avatar
arty

Hozzászólás #67634 2022.03.21. 11:01

DanielT írta:Az események sokkoló fordulatot vettek a Microsoft Games Studios Gamepass Phil portáján: Az Ori fejlesztő Moon Studios nem dolgozik többé velük.

Illetve itt hosszan taglalják, hogy van probléma bőven a fejlesztők háza táján.

https://venturebeat.com/2022/03/18/desp ... e-to-work/
Jó, de mér szakítottak? :(

Azok a problémák meg... kb mindenki problémái.
Nagy hajtás, "kretén a managger", időnként rossz viccek a melóban - jelentkezzen, akinél nincs ilyen :P (nyilván a súlyosságot/mértéket nem ismerhetjük és nemtom a bónuszok mennyire kompenzáltak bármit)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67635 2022.03.21. 16:02

A GT7 nálam átkerült a "majd 7 ezerér' egyszer ránézek" kategóriából, az "esetleg ha ők fizetnek érte" halmazba. :gunyos1:
FOVXyUwX0AEqESd.jpeg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67636 2022.03.21. 16:34

benőmenő írta:A GT7 nálam átkerült a "majd 7 ezerér' egyszer ránézek" kategóriából, az "esetleg ha ők fizetnek érte" halmazba. :gunyos1:
FOVXyUwX0AEqESd.jpeg
Azért az őrületgrindhoz sokat kellene fizetni, nem csak aprópénzt. Az FH4-nél is az egyik érv az Ultimate mellett a grindrövidítés volt, csak azért nyilván nem vettem volna. A végére persze minden meglett többször is, de az elején aránytalanul kínlódós lett volna a grind. Így meg alapból hozzám vágtak annyi kocsit, hogy túlzás volt. Ugye az Ultimate - a DLC-k/kiegek mellett - adta a heti super wheelspint, a dupla kreditet versenyek után, plusz ingyen az egyébként 5 millás házat, mely duplázza a Forzathon-pontokat (sok spéci kocsit abból lehetett megvenni, de felezve fárasztó volt a grindjuk). A kettő közötti állapot kellett volna szerintem, méghozzá mindenkinek. Persze a ganépassz miatt ez duplán érdekes lett volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67637 2022.03.21. 17:49

CDPR visszatér ahhoz, amihez ért. Le is halt az oldaluk tőle :D
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #67638 2022.03.21. 17:51

REDengine-t kukázták, UE5-re jön.

This is an exciting moment as we’re moving from REDengine to Unreal Engine 5, beginning a multi-year strategic partnership with Epic Games. It covers not only licensing, but technical development of Unreal Engine 5, as well as potential future versions of Unreal Engine, where relevant. We'll closely collaborate with Epic Games’ developers with the primary goal being to help tailor the engine for open-world experiences.

At this point, no further details regarding the game — such as a development time frame or release date — are available.

REDengine, the technology which powers Cyberpunk 2077, is still being used for the development of the upcoming Cyberpunk 2077 expansion.
Avatar
Botond

Hozzászólás #67639 2022.03.21. 18:03

Zóanagyvarázsló írta:Azért az őrületgrindhoz sokat kellene fizetni, nem csak aprópénzt. Az FH4-nél is az egyik érv az Ultimate mellett a grindrövidítés volt, csak azért nyilván nem vettem volna. A végére persze minden meglett többször is, de az elején aránytalanul kínlódós lett volna a grind. Így meg alapból hozzám vágtak annyi kocsit, hogy túlzás volt. Ugye az Ultimate - a DLC-k/kiegek mellett - adta a heti super wheelspint, a dupla kreditet versenyek után, plusz ingyen az egyébként 5 millás házat, mely duplázza a Forzathon-pontokat (sok spéci kocsit abból lehetett megvenni, de felezve fárasztó volt a grindjuk). A kettő közötti állapot kellett volna szerintem, méghozzá mindenkinek. Persze a ganépassz miatt ez duplán érdekes lett volna.
Forza hubból ömlik a zs a standard editionnel is, ha csak a fh4el játszottál akkor is (heti 75k-t kap a fiam emiatt), ha meg korábban bármi forzát csinákoltál akkor meg mégjobban ömlik (nekem heti 300k, Artynak heti 500k), szóval azért vannak más módjai is a grind kerülésnek. Plusz ha nyomtál korábbi forzákat, akkor minden forza után kapsz egy autót kezdésnek, szóval 6-8 autóval neki lehet indulni.
A FH5re a heti pénzt kivezették, a forza hub szolgáltatást is lekapcsolják idén augusztusban, újként regisztrálni meg tavaly decemberig lehetett talán, de az előző részekre autót kapsz dolog megmaradt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67640 2022.03.21. 18:47

Moby írta:CDPR visszatér ahhoz, amihez ért. Le is halt az oldaluk tőle :D
Kép
Hat a core gameplay meg a cpbe is jobb, eddig a witcher az only geralt, 5 kepesseg, szar szintezes, szar loot volt. Talan meg a core gameplay a masodikban tetszett a legjobban, az elso harcrendszere is eleg szar volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67641 2022.03.21. 19:19

Botond írta:Forza hubból ömlik a zs a standard editionnel is, ha csak a fh4el játszottál akkor is (heti 75k-t kap a fiam emiatt), ha meg korábban bármi forzát csinákoltál akkor meg mégjobban ömlik (nekem heti 300k, Artynak heti 500k), szóval azért vannak más módjai is a grind kerülésnek. Plusz ha nyomtál korábbi forzákat, akkor minden forza után kapsz egy autót kezdésnek, szóval 6-8 autóval neki lehet indulni.
A FH5re a heti pénzt kivezették, a forza hub szolgáltatást is lekapcsolják idén augusztusban, újként regisztrálni meg tavaly decemberig lehetett talán, de az előző részekre autót kapsz dolog megmaradt.
Én 350 óra FH4-gyel kaptam 100k-t. De valóban nem is tudtam kezdetben a Forza Hubról. Ettől függetlenül heti 15-50 óra forzázás mellett a 100k is aprópénz (jattnak is kevés, étteremből kidobnának), nemhogy a kevesebb. Az ötmilliós Forzathon-házhoz meg a tizenmilliós kastélyokhoz lassan gyűlne össze belőle. Amúgy is több kocsihoz jutottam pörgetéssel és Forzathonból, mint pénzből, az inkább a házakhoz és tuninghoz kellett. Igen, tuningra is lópikula.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67642 2022.03.21. 19:36

Micsu írta:Hat a core gameplay meg a cpbe is jobb, eddig a witcher az only geralt, 5 kepesseg, szar szintezes, szar loot volt. Talan meg a core gameplay a masodikban tetszett a legjobban, az elso harcrendszere is eleg szar volt.
Egyrészt ez hülyeség, mert az 5 képesség mellett ott a komplett alkimia, olajok, főzetek satöbbi, a másik meg, hogy ami rohadtul nem hiányzik, az a sok felesleges baszom, amivel ezeketek teletömik teljesen feleslegesen. Az Elden Ring eklatáns példája ennek. Van kb 300 item a tarisznyámban, és a 40 óra alatt nem használtam ezekből SEM-MIT. Semmit. Nem kraftoltam semmit, és nem használtam semmit, mert szükség sem volt rá, mésrészt azt sem tudom mi mire jó, és nem tudom van-e ember aki fejben tudná tartani a tizedét.
na ez gecire nem hiányzik a witcherből. Pedig még abban is van felesleg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67643 2022.03.21. 19:52

Moby írta:Egyrészt ez hülyeség, mert az 5 képesség mellett ott a komplett alkimia, olajok, főzetek satöbbi, a másik meg, hogy ami rohadtul nem hiányzik, az a sok felesleges baszom, amivel ezeketek teletömik teljesen feleslegesen. Az Elden Ring eklatáns példája ennek. Van kb 300 item a tarisznyámban, és a 40 óra alatt nem használtam ezekből SEM-MIT. Semmit. Nem kraftoltam semmit, és nem használtam semmit, mert szükség sem volt rá, mésrészt azt sem tudom mi mire jó, és nem tudom van-e ember aki fejben tudná tartani a tizedét.
na ez gecire nem hiányzik a witcherből. Pedig még abban is van felesleg.
Nem szeretem en se a tulbonyolitott craftolast, nem azt irtam hogy nincsen benne eleg gyujtogetni valo de ott is ugy volt mint neked az elden ringben, a tizedet nem hasznaltam. Lootnal inkabb arra gondoltam h lehet ketfele kardod es csokolom, azokbol talalsz orankent erosebbet, 0 opcio. Szintezesnel olyan nyalanksagok voltak h egy szintel erosebb ellenfelet 15 percig pufoltem evadel, fel eletet alig birtam leverni, 1 szintet leptem, 3 csapas volt :D Mondom ez mi? Nincs lopakodas, nincs cutomizacio, ami volt az hosszu meg alapos mellek kuldetesek par valasztasi lehetoseggel, statusqout nagyon nem lehetett valtoztatni. Ha mar akcio rpg a deusex az amiben adta a gameplay.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67644 2022.03.21. 20:29

Wasteland 3

+jópofa történetek és karakterek
+Mark Morgan indusztriális zenéje mellett nagyon jól passzolnak a játékhoz a countrys meg egyéb dallamok
+kellően mély harcrendszer, crafting, loot, képességek, ebben hozza a kötelezőt
+nagyon sok popkulturális utalás
+egyik kedvenc állatom a méhész görény is lehet companion :banplz:

0 habár nem csúnya de pont hiányzik egy egyedi és baszó art hogy látványban a legjobbak közé kerüljön

-fagyogatott, lassulgat, buggal is találkoztam bár nem sokkal
-snassz ui

Ennél jobban éreztem a Fargo minőséget mint a második résznél bár az is tetszett de ez szerintem jobb. Normálon nem volt nehéz, volt egykét húzós harc és ennyi ha tudom akkor nehezebben kezdem. Vannak op cuccok és képességek, nagyon el kell baszni a partyt hogy normálon ez nehéz legyen.
Ha az art és az ui lépne egy szintet, a bugokat kigyomlálnák simán mellé lehetne tenni a nagyok mellé mert habár újat nem mutat de összességében hangulatos és jól játszható.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67645 2022.03.21. 21:02

Micsu írta:Nem szeretem en se a tulbonyolitott craftolast, nem azt irtam hogy nincsen benne eleg gyujtogetni valo de ott is ugy volt mint neked az elden ringben, a tizedet nem hasznaltam. Lootnal inkabb arra gondoltam h lehet ketfele kardod es csokolom, azokbol talalsz orankent erosebbet, 0 opcio. Szintezesnel olyan nyalanksagok voltak h egy szintel erosebb ellenfelet 15 percig pufoltem evadel, fel eletet alig birtam leverni, 1 szintet leptem, 3 csapas volt :D Mondom ez mi? Nincs lopakodas, nincs cutomizacio, ami volt az hosszu meg alapos mellek kuldetesek par valasztasi lehetoseggel, statusqout nagyon nem lehetett valtoztatni. Ha mar akcio rpg a deusex az amiben adta a gameplay.
Nem a harc a witcherek erőssége, ez tény. Bár é soha nem tartottam nagyon rossznak sem, de nem ezért szeretjük főleg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67646 2022.03.21. 21:04

Most, hogy már lett M1-es air, hogy-hogynem, az egyel azelőttit nálam rögtön utolérte az apple átok egy frissítés keretében: 100%-ról reggelre 68-ra merül a tábla a semmitől.
Ejjj..ezek már sosem javulnak meg :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67647 2022.03.21. 21:06

benőmenő írta:A GT7 nálam átkerült a "majd 7 ezerér' egyszer ránézek" kategóriából, az "esetleg ha ők fizetnek érte" halmazba. :gunyos1:
FOVXyUwX0AEqESd.jpeg
99 kocsinál járok, még nem szedtem ki az összes mission verdát, de lassan azokkal is megvagyok. Vettem már 3 millás autót, és 3 trophyra vagyok a platinától. Olyan 50 órám van a játékban eddig. Nem a kurva drága kocsikkal van a gond és nem is azzal, hogy meg kell dolgozni érte. A nevetséges rulett basz fel, és az hogy nem lehet eladni a verdákat. (van amiből dupla van, mert véletlen megvettem és ajándék kocsi volt jogsiért)

Természetesen ezeknek a férgeknek soha egy fillért se adjatok creditért. Talán majd egyszer patchelnek még bele kontentet, vagy nem boostolják fel a pénz gyártást. Továbbra is a fisherman ranch egyébként a legjobb bevételi forrás, vagy lenyomni újra az utolsó bajnokságot, ami 1óra alatt 450.000 credit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67648 2022.03.21. 21:11

Moby írta:CDPR visszatér ahhoz, amihez ért. Le is halt az oldaluk tőle :D
Kép
Kár, de biztos nem lesz rossz végülis. Meg az is biztos, hogy nem veszem day1...
Avatar
Botond

Hozzászólás #67649 2022.03.21. 21:18

Moby írta:Most, hogy már lett M1-es air, hogy-hogynem, az egyel azelőttit nálam rögtön utolérte az apple átok egy frissítés keretében: 100%-ról reggelre 68-ra merül a tábla a semmitől.
Ejjj..ezek már sosem javulnak meg :(
Nálam a 1st gen pro jobban bírja ennél, de éppen mostanában kezdem én is érezni, hogy gatya már ez az aksi. Mondjuk a reviewek alapján azt látni, hogy aki m1es airt vesz az m1es pro tavalyi pro helyett, hogy megfogjon három fillért, az nem sikeres ember.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67650 2022.03.21. 21:46

Moby írta:Nem a harc a witcherek erőssége, ez tény. Bár é soha nem tartottam nagyon rossznak sem, de nem ezért szeretjük főleg.
Szerintem az 1 is inkább más volt, mint rossz. Legalábbis attól függ, mihez viszonyítunk, a Mass Effectnek sem a harc az erőssége, a Jagged Alliance (2)-nek, a Wizardry (8)-nak vagy a Dragon's Dogmának meg igen, de itt senki nem azokra gondol. Úgy általában a BioWare-, illetve RtwP-vonalon nincs magasan a léc. A TES is bénus. Akkor már inkább a régi Falloutok.

A Deus Exekkel az a baj, hogy inkább lopakodásban jók, mint lövöldözve, úgy mind elmarad az FPS-ektől, de a szórakoztató képeségekkel és fegyverekkel együtt akció-RPG-k között (meg nyilván azt az FPS-ek sem tudják jobban a gunplayen felül). A DX1 elég esetlen tud lenni, a HR és MD sokat fejlődött, de sok év is telt közben, és melee helyett takedown-mozizás van, amiért kár. Az IW-t és a The Fallt hagyjuk.

Egyébként esetlen, de mégis meglepően jó a maga nemében a Risenben a melee. De a Gothic 1-2-é is jó volt a maga idejében, nem is nagyon volt épkézláb akció-RPG akkoriban. A Severance: Blade of Darkness és From-játékok persze nyilván jobbak, ha kicsit is RPG-nek számítanak.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #67651 2022.03.21. 21:57

Micsu írta:Hat a core gameplay meg a cpbe is jobb, eddig a witcher az only geralt, 5 kepesseg, szar szintezes, szar loot volt. Talan meg a core gameplay a masodikban tetszett a legjobban, az elso harcrendszere is eleg szar volt.

Én az első részt élveztem a legjobban. Nagyot kell durrantaniuk gameplay terén, hogy érdekeljen, a sorozatból végleg kiábrándultam a 2. évad után.
Avatar
arty

Hozzászólás #67652 2022.03.22. 08:13

TasManXT írta:99 kocsinál járok, még nem szedtem ki az összes mission verdát, de lassan azokkal is megvagyok. Vettem már 3 millás autót, és 3 trophyra vagyok a platinától. Olyan 50 órám van a játékban eddig. Nem a kurva drága kocsikkal van a gond és nem is azzal, hogy meg kell dolgozni érte. A nevetséges rulett basz fel, és az hogy nem lehet eladni a verdákat. (van amiből dupla van, mert véletlen megvettem és ajándék kocsi volt jogsiért)

Természetesen ezeknek a férgeknek soha egy fillért se adjatok creditért. Talán majd egyszer patchelnek még bele kontentet, vagy nem boostolják fel a pénz gyártást. Továbbra is a fisherman ranch egyébként a legjobb bevételi forrás, vagy lenyomni újra az utolsó bajnokságot, ami 1óra alatt 450.000 credit.
te még az "ingyenpénz" korszakban toltad "végig" a játékot, könnyen beszélsz! ;)
aki most állna neki.... nos, ahogy mondod, annak már meg kell dolgoznia minden fillérért :D márpedig 21 óra MUNKA egy autóért nem normális (de 93 óra JÁTÉK sem az)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67653 2022.03.22. 08:44

arty írta:te még az "ingyenpénz" korszakban toltad "végig" a játékot, könnyen beszélsz! ;)
aki most állna neki.... nos, ahogy mondod, annak már meg kell dolgoznia minden fillérért :D márpedig 21 óra MUNKA egy autóért nem normális (de 93 óra JÁTÉK sem az)
Nem jutalmaz eléggé a játék, ez tény. Vagyis pontosabban nem tiszteli az időt amit beleraksz. Viszont részemről még mindig jobban felbasz a rulett rendszer, mint az hogy vannak közel 20 milliós verdák amiket nem tudok megvenni. Szinte az összes kurva reward a legkisebb pénz nyeremény volt. 2 napja volt az ELSŐ kocsi pörgetésem úgy, hogy a megjelenés óta minden nap tolom. Kapom a kibaszott gyártó meghívót, hogy megvehetek kocsikat 3 millióért... hát köszi, de kösz nem. A rally farmolás meg kibaszott szar volt, hiába fizetett sokat. Nagyobb élmény volt letolni az esős spa-t aranyra a gold trophy-hoz. Pedig az maga volt a pokol.

A trophy el fog tartani egy ideig. Legalább 9 millióra van még szükségem hozzá. (Attól függően, hogy mennyire kerülnek majd a további szükséges legendary verdák)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67654 2022.03.22. 09:01

TasManXT írta:Nem jutalmaz eléggé a játék, ez tény. Vagyis pontosabban nem tiszteli az időt amit beleraksz. Viszont részemről még mindig jobban felbasz a rulett rendszer, mint az hogy vannak közel 20 milliós verdák amiket nem tudok megvenni. Szinte az összes kurva reward a legkisebb pénz nyeremény volt. 2 napja volt az ELSŐ kocsi pörgetésem úgy, hogy a megjelenés óta minden nap tolom. Kapom a kibaszott gyártó meghívót, hogy megvehetek kocsikat 3 millióért... hát köszi, de kösz nem. A rally farmolás meg kibaszott szar volt, hiába fizetett sokat. Nagyobb élmény volt letolni az esős spa-t aranyra a gold trophy-hoz. Pedig az maga volt a pokol.

A trophy el fog tartani egy ideig. Legalább 9 millióra van még szükségem hozzá. (Attól függően, hogy mennyire kerülnek majd a további szükséges legendary verdák)
Ezt a szerencsejátékozást én se értem. A Forzában is utáltam. Nem a random miatt, hanem hogy ilyen primitív nyerögépes szinten hatnak a fogyasztókra, és mert fölösleges sallang, idöhúzás ez is. Persze van benne interakció, de annál rosszabb, ha pár másodpercet is veszödik vele az ember.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67655 2022.03.22. 10:22

Zóanagyvarázsló írta:Ezt a szerencsejátékozást én se értem. A Forzában is utáltam. Nem a random miatt, hanem hogy ilyen primitív nyerögépes szinten hatnak a fogyasztókra, és mert fölösleges sallang, idöhúzás ez is. Persze van benne interakció, de annál rosszabb, ha pár másodpercet is veszödik vele az ember.
Ha lenne egy minimum nyeremény az már megoldás lenne. Főleg a daily workout miatt legalább napi 50-100k fix nyereménynek kellene lennie. Ezen felül pedig kaphatnál valami extrát amit kipörgetsz. Maga a felület is pokolian szar és nem illik az egész játékhoz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67656 2022.03.22. 10:37

TasManXT írta:Ha lenne egy minimum nyeremény az már megoldás lenne. Főleg a daily workout miatt legalább napi 50-100k fix nyereménynek kellene lennie. Ezen felül pedig kaphatnál valami extrát amit kipörgetsz. Maga a felület is pokolian szar és nem illik az egész játékhoz.
Nem ismerem a GT rendszerét, az FH-ban mindenképpen nyersz valamit, de ettől még undorító szánalomtornádó az egész.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67657 2022.03.22. 11:29

Zóanagyvarázsló írta:Nem ismerem a GT rendszerét, az FH-ban mindenképpen nyersz valamit, de ettől még undorító szánalomtornádó az egész.
Elég annyit tudni, hogy az átlag pörgetés amit tolok nem elég egy set tisztességes sport gumira.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67658 2022.03.22. 14:53

TasManXT írta:99 kocsinál járok, még nem szedtem ki az összes mission verdát, de lassan azokkal is megvagyok. Vettem már 3 millás autót, és 3 trophyra vagyok a platinától. Olyan 50 órám van a játékban eddig. Nem a kurva drága kocsikkal van a gond és nem is azzal, hogy meg kell dolgozni érte. A nevetséges rulett basz fel, és az hogy nem lehet eladni a verdákat. (van amiből dupla van, mert véletlen megvettem és ajándék kocsi volt jogsiért)

Természetesen ezeknek a férgeknek soha egy fillért se adjatok creditért. Talán majd egyszer patchelnek még bele kontentet, vagy nem boostolják fel a pénz gyártást. Továbbra is a fisherman ranch egyébként a legjobb bevételi forrás, vagy lenyomni újra az utolsó bajnokságot, ami 1óra alatt 450.000 credit.
Ez a rulett meg hogy el sem lehet adni autókat....most egy Real Racingnél telefonon belefér, mert abba úgy toltam bele 100+ órát, hogy egy Forintot nem fizettem érte. De ez egy 27500 Ft-os konzoljáték. Jamaucsinak az asztal alatt alvás közben bilibe lógott a keze. :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #67659 2022.03.23. 10:42

Jön a VRR PS5-re!
Link
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #67660 2022.03.23. 12:51

A PS5 másnál is csinálja hogy nem tud sleep - be menni, mert kifagy? Ha fel akarom éleszteni, azonnal rebootol és utána még le is basz, hogy nem megfelelően állítottam le... Másnak van ilyen gondja?
Avatar
Necro

Hozzászólás #67661 2022.03.23. 12:53

eje75 írta:A PS5 másnál is csinálja hogy nem tud sleep - be menni, mert kifagy? Ha fel akarom éleszteni, azonnal rebootol és utána még le is basz, hogy nem megfelelően állítottam le... Másnak van ilyen gondja?
Semmi ilyen, pedig az enyém egy éve nem volt kikapcsolva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #67662 2022.03.23. 12:54

eje75 írta:A PS5 másnál is csinálja hogy nem tud sleep - be menni, mert kifagy? Ha fel akarom éleszteni, azonnal rebootol és utána még le is basz, hogy nem megfelelően állítottam le... Másnak van ilyen gondja?
Nincs.
Avatar
eje75

Hozzászólás #67663 2022.03.23. 13:55

"Remek"
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67664 2022.03.23. 14:22

eje75 írta:A PS5 másnál is csinálja hogy nem tud sleep - be menni, mert kifagy? Ha fel akarom éleszteni, azonnal rebootol és utána még le is basz, hogy nem megfelelően állítottam le... Másnak van ilyen gondja?
Nope. Felkeltésnél tud problémázni néha a mai napig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67665 2022.03.23. 14:26

Moby írta:Jön a VRR PS5-re!
Link
Kép
SOON! Aztán most meg a horizonton pár HÓNAP múlva. Hogy a jó anyátok. De legalább tényleg létezik a funkció, már csak azt lenne jó tudni, hogy mit kellett másfél évig gányolni...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #67666 2022.03.23. 14:45

eje75 írta:A PS5 másnál is csinálja hogy nem tud sleep - be menni, mert kifagy? Ha fel akarom éleszteni, azonnal rebootol és utána még le is basz, hogy nem megfelelően állítottam le... Másnak van ilyen gondja?

sleepbe lemegy, eddig 2x nem kelt fel ps gombra. Bekapcs gombbal felkel, aztan panaszkodik, hogy nem jol lett leallitva…
Avatar
eje75

Hozzászólás #67667 2022.03.23. 15:57

Greyfox írta:sleepbe lemegy, eddig 2x nem kelt fel ps gombra. Bekapcs gombbal felkel, aztan panaszkodik, hogy nem jol lett leallitva…
pontosan ugyanez van nekem is, csak 10-ből 10x nem áll fel rendesen...
Avatar
Moby

Hozzászólás #67668 2022.03.23. 17:24

eje75 írta:pontosan ugyanez van nekem is, csak 10-ből 10x nem áll fel rendesen...
Ez minket nem, maximum a nejedet zavarja, de simán lehet, hogy neki is csak egy nyűggel kevesebb, szal szerintem nem akkora probléma ez :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67669 2022.03.24. 00:01

Moby írta:Ez minket nem, maximum a nejedet zavarja, de simán lehet, hogy neki is csak egy nyűggel kevesebb, szal szerintem nem akkora probléma ez :banplz:
Valaki csak lecsapta a magas labdát! :nevetes2:
Avatar
arty

Hozzászólás #67670 2022.03.24. 09:28

DanielT írta:SOON! Aztán most meg a horizonton pár HÓNAP múlva. Hogy a jó anyátok. De legalább tényleg létezik a funkció, már csak azt lenne jó tudni, hogy mit kellett másfél évig gányolni...
megvan az az előnye, hogy méretes unsupported games lista jött mostanra össze :eljen: (ami majd vagymegy vagynemmegy)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67671 2022.03.24. 09:44

arty írta:megvan az az előnye, hogy méretes unsupported games lista jött mostanra össze :eljen: (ami majd vagymegy vagynemmegy)
Azért nem annyira méretes az... én saját tapasztalatból EGYETLEN játékot tudok mondani, ami nem tökéletes 60 frém: Far Cry 6, néha egy mikronnyit beránt.

Szóval nyilván gáz, hogy nincs VRR, de valójában egy elméleti probléma jelenleg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #67672 2022.03.24. 10:14

DanielT írta:Azért nem annyira méretes az... én saját tapasztalatból EGYETLEN játékot tudok mondani, ami nem tökéletes 60 frém: Far Cry 6, néha egy mikronnyit beránt.

Szóval nyilván gáz, hogy nincs VRR, de valójában egy elméleti probléma jelenleg.
From játékokat kell kerülni, azok szerencsére mind szar mindig és a topikban se érdekel egyik se senkit és nincs gáz, tényleg elméleti a probléma akkor! :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #67673 2022.03.24. 10:18

Az MS elspoierelte a A Plague Tale: Requiem megjelenését a storeban: június 17.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67674 2022.03.24. 11:01

Botond írta:From játékokat kell kerülni, azok szerencsére mind szar mindig és a topikban se érdekel egyik se senkit és nincs gáz, tényleg elméleti a probléma akkor! :fogmosas:
Azzal nincs és nem is lesz SAJÁT tapasztalatom, de ja. Na akkor már 2 címet tudtunk mondani, ne álljunk meg itt, hiszek abban, hogy összejön a 3! :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67675 2022.03.24. 12:44

Az Elden Ring jelenlegi problémáit nem oldja meg a VRR.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67676 2022.03.24. 12:59

TasManXT írta:Az Elden Ring jelenlegi problémáit nem oldja meg a VRR.
Xboxon megoldja... DF videóban elhangzik.
Avatar
arty

Hozzászólás #67677 2022.03.24. 14:14

DanielT írta:Azzal nincs és nem is lesz SAJÁT tapasztalatom, de ja. Na akkor már 2 címet tudtunk mondani, ne álljunk meg itt, hiszek abban, hogy összejön a 3! :idiota:
GÉTÉ!

Meg kb "rengeteg" df video konkluzioja volt az elmult években, h "xboxon legalább van vrr" :P (mert a frém meg sokszor szarabb volt boxon :( )
Avatar
Botond

Hozzászólás #67678 2022.03.24. 14:39

arty írta:(mert a frém meg sokszor szarabb volt boxon :( )
Ja, a felbontás meg nagyobb, merthogy ingyen ebéd sehol sincs, a stabilabb frémnek ára van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #67679 2022.03.24. 15:16

arty írta:GÉTÉ!

Meg kb "rengeteg" df video konkluzioja volt az elmult években, h "xboxon legalább van vrr" :P (mert a frém meg sokszor szarabb volt boxon :( )
Nyilván logikusabb ott a frémben kompromisszumot kötni, ahol van VRR. Bár én inkább úgyis a magasabbat pártolom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #67680 2022.03.24. 18:56

Hallom jön a VRR PS5-re. Beszarás, hogy hol tartunk.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #67681 2022.03.24. 18:58

Én amúgy nem nagyon játszom újabban. Idén egy játékot kezdtem el, azt is abbahagytam.
Filmek sem nagyon kötnek már le, mert az újakból üvölt az erőltetett PC, diversityfos és nagyon zavaróan, irreálisan buta lesz minden. Kár, szerettem filmezni...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67682 2022.03.24. 19:03

DanielT írta:Xboxon megoldja... DF videóban elhangzik.
A mikro stuttert ami pécén is ott van? Bizonyára.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67683 2022.03.24. 20:23

TasManXT írta:A mikro stuttert ami pécén is ott van? Bizonyára.
Bizonyára.

https://youtu.be/uVcfiBnX1c0?t=253
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #67684 2022.03.25. 00:09

TasManXT írta:A mikro stuttert ami pécén is ott van? Bizonyára.
PC-n nem a shader compile akadások, amik túlmennek a VRR-en? Bár lehet csak rosszul emlékszem meg azért patchelgetik is közben.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67685 2022.03.25. 08:01

benőmenő írta:PC-n nem a shader compile akadások, amik túlmennek a VRR-en? Bár lehet csak rosszul emlékszem meg azért patchelgetik is közben.
Javul, de még messze nem tökéletes.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #67686 2022.03.25. 18:17

11 allomast latta vki?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #67687 2022.03.25. 19:10

Micsu írta:11 allomast latta vki?
belekezdtem, de valahogy nem szippantott be.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #67688 2022.03.26. 10:48

Far Cry 6 ingyenes hétvége van, ha valaki ki akarja próbálni. (vagy végignyomni...)
Avatar
arty

Hozzászólás #67689 2022.03.26. 14:07

5xx driverben KÖTELEZŐ a geforce experience??? ez valami kibaszott vicc??

DT: én rámegyek, sajna ma fél nap melónap volt :( szal ez csak demózás lesz :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #67690 2022.03.26. 16:46

arty írta:5xx driverben KÖTELEZŐ a geforce experience??? ez valami kibaszott vicc??(
Vmit benézhettél, clean installnál megkérdezi, hogy gefnowal vagy anélkül kéred.

Vissza: “Leáldozott.hu”