A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66711 2022.01.18. 15:04

Botond írta:Veszel 3 évre "olcsón" goldot, és amikor már van 3 éves goldod, akkor kapcsolod be a 300 forintost GPUt és az egész goldod GPUnak konvertálja 1:1ben, szóval kb havi 1000 forintért megvagy három évre előre.
Viszont ha GPU-t veszel közvetlenül az MS-től, akkor 100 Ft egy hónap, tehát a hülyének is megéri trükközni :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66712 2022.01.18. 15:05

TasManXT írta:https://news.xbox.com/en-us/2022/01/18/welcoming-activision-blizzard-to-microsoft-gaming/

Itt a hivatalos is, de a kép is onnan van amit Moby linkelt.

Nem tudom, hogy jó e vagy rossz, de az biztos, hogy “tyíbazdmeg”!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66713 2022.01.18. 15:07

Moby írta:MS ledobta az atomot: Megvették az actit, blizzardostól, mindenestől. :wow1: MINDEN gamepassos lesz lassan, ami nem sony.
Kép
Ennél jelentéktelenebb atombombát kb elképzelni se tudok. Megvettek egy Cod-ot meg egy Diablo-t és pár csapatot akik ezeket gyártják.

Overwatch? Starcraft? WOW? Mi ez? Valami nyugdíjas klub retró délutánjának műsorfüzete?
Avatar
Moby

Hozzászólás #66714 2022.01.18. 15:10

Innentől már csak azé a kérdés, hogy az MS előbb megveszi a UBI-t meg az EA-t, és csak aztuán kebelezik be a Sony-t, vagy nem szórakoznak már kicsikkel? :D
Mennyit ér a sony? 130Mrd? Nem akkora ugrás innen már :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #66715 2022.01.18. 15:13

Moby írta:Innentől már csak azé a kérdés, hogy az MS előbb megveszi a UBI-t meg az EA-t, és csak aztuán kebelezik be a Sony-t, vagy nem szórakoznak már kicsikkel? :D
Mennyit ér a sony? 130Mrd? Nem akkora ugrás innen már :)
154 mrd a tv, laptop, konzol, stb üzletággal meg mindennel együtt is. MS is majdnem ugyanannyi, 2300 mrd. Dollárban mindkét szám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66716 2022.01.18. 15:20

Moby írta:Innentől már csak azé a kérdés, hogy az MS előbb megveszi a UBI-t meg az EA-t, és csak aztuán kebelezik be a Sony-t, vagy nem szórakoznak már kicsikkel? :D
Mennyit ér a sony? 130Mrd? Nem akkora ugrás innen már :)
Azt lehet megvenni, ami eladó. Eladó lett volna fénykorában a Blizzard? Vagy az Activision? Amikor a Blizzard megrohadt, eladták magukat. Amikor ketten együtt megrohadtak, eladták magukat. 10/10, de nem úgy mint a Maneater! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66717 2022.01.18. 15:26

Ja és mivel ezek publikus részvényekkel bíró vállalatok, a felvásárlás értékébe az is beletartozik, szóval egyik zsebből átrakják a nagy részét a másikba. Pénzt vettek pénzért, meg némi apróért amit ezek a csoffatag lerágott csont IP-k még érnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66718 2022.01.18. 15:29

DanielT írta:Ja és mivel ezek publikus részvényekkel bíró vállalatok, a felvásárlás értékébe az is beletartozik, szóval egyik zsebből átrakják a nagy részét a másikba. Pénzt vettek pénzért, meg némi apróért amit ezek a csoffatag lerágott csont IP-k még érnek.
Saját natív ms app lett a candy crush a windowsban! Te, mint a candy crusht legtöbbször telepítő fórumtársunk ezt igazán értékelhetnéd! Candy crusht mindenkinek! :banplz:
Lássad már a történelmi pillanatot!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66719 2022.01.18. 15:30

A következő atombomba meg az EA felvásárlása lehetne, ami mostanra a Fifa (amit csak jövőre? buknak el), meg a BF amit beborítottak, meg a... az NFS! Na az!

Ennél Ganépassz kompatibilisebb, évente totálisan elértéktelenedő (gyakran hetek alatt inkább) fosokat kívánni se lehetne! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66721 2022.01.18. 15:53

Moby írta:Lassan megoldódik a pécégéming rákfenéje: eltűnik a sok kliens. MS megvesz mindenkit, egy kliens marad. Battlenetre is rábasszák így az ajtót gondolom.
Egyelőre övék a legtöbb, funkciótlan trágyalé launcher, kezdve a saját MS storejukkal, majd a Bethesda launcher és most a Battle.net. Legalább valami szándéknyilatkozatot adnának ki, hogy ez változni fog valaha.
2 dolog még:
-Spyro és Crash így már MS tulajdon
-a 2009-es Wolfensteint remélem visszarakják Steamre
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66722 2022.01.18. 15:56

Moby írta:HETVEN milliárd dollár. Ennyit mond a wall street journal.
Ezek nagyon készen vannak...
És ezt mind a gamingből termelték ki, a ganepass sikere :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66723 2022.01.18. 15:56

DanielT írta:Azt lehet megvenni, ami eladó. Eladó lett volna fénykorában a Blizzard? Vagy az Activision? Amikor a Blizzard megrohadt, eladták magukat. Amikor ketten együtt megrohadtak, eladták magukat. 10/10, de nem úgy mint a Maneater! :eljen:
A Blizzardot fénykorában is adták-vették. Az Activisionhöz is úgy került, hogy még az első WarCraft előtt megvette őket bagóért a Davidson & Associates, majd jártak kézről kézre, míg a Vivendi meg nem vette őket, mely végül fuzionált az Activisionnel. Persze a Blizzardnak legalább volt emlékezetes dobása függetlenként, a Naughty Dog annyira nem lejtmenetben adta el magát, hogy innen se ismeri kb. senki a pre-Sony játékaikat.

Az aktuális megrendülés oka egyébként a szexuális bűncselekményekhez kötődő botrányok, azok megkönnyíthették a felvásárlást.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66724 2022.01.18. 15:57

Micsu írta:És ezt mind a gamingből termelték ki, a ganepass sikere :banplz:
Az MS nem élősködik a játékiparon. Ők nem kivesznek belőle, hanem betesznek :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66725 2022.01.18. 15:57

DanielT írta:A következő atombomba meg az EA felvásárlása lehetne, ami mostanra a Fifa (amit csak jövőre? buknak el), meg a BF amit beborítottak, meg a... az NFS! Na az!

Ennél Ganépassz kompatibilisebb, évente totálisan elértéktelenedő (gyakran hetek alatt inkább) fosokat kívánni se lehetne! :eljen:
Ha őket is megveszik, akkor nyugodjon békében az NFS sorozat. Már csak azért, mert a Heat is egy ilyen szegény ember Forza Horizonja volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66726 2022.01.18. 15:59

DanielT írta:Ennél jelentéktelenebb atombombát kb elképzelni se tudok. Megvettek egy Cod-ot meg egy Diablo-t és pár csapatot akik ezeket gyártják.

Overwatch? Starcraft? WOW? Mi ez? Valami nyugdíjas klub retró délutánjának műsorfüzete?
A pcs nyugdíjas címekből megy el annyi mint a sony exclukból a többi meg nem egy liga, csak ha a számokat nézzük, persze tudjuk van a prodüksönvaljú.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66727 2022.01.18. 16:01

Kép
Csakafozs!
@Benő: Igen, CrashBandit is, csak az előző képről lemaradt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66728 2022.01.18. 16:15

Botond írta:Kép
Csakafozs!
@Benő: Igen, CrashBandit is, csak az előző képről lemaradt.
Lehagytad a Zorkot és a Space Questet, te állat! :ejnye1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66729 2022.01.18. 16:37

Botond írta:Kép
Csakafozs!
@Benő: Igen, CrashBandit is, csak az előző képről lemaradt.
Verseny van
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66730 2022.01.18. 17:27

Botond írta:Kép
Csakafozs!
@Benő: Igen, CrashBandit is, csak az előző képről lemaradt.
Valóban szép rakás szar, plusz Psychonauts 2. :eljen:

Alig várom a következő részeket Ezekből! Majd meséljétek el mi volt a korábbi részekben mert ezekből kettőt kukáztam próba után, a többit meg anélkül.
Avatar
Tom

Hozzászólás #66731 2022.01.18. 17:43

Azért az tényleg elég komoly atom, hogy megveszik az ACTI-t :wow1: 70 milliárdért :wow1: Bár nem tuti, hogy engedik is-e, majd elválik. Nekem tetszik, mert ledegradálódtak a játékaik annyira, hogy ne vegyem meg őket, de azt a színvonalat még néha meg tudják ütni, hogy esetlegesen gamepass-ban ránézzek.
Látom felvetődött viccből, hogy innen már csak egy lépés a sony-t megvenni :). Kajak nem bánnám, elég lenne egy konzolgépet venni. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #66732 2022.01.18. 18:49

Tom írta:Kajak nem bánnám, elég lenne egy konzolgépet venni. :banplz:
Abban is 3080ti lenne, mert ez a kurvaMS már erre se fordít energiát, hogy rád erőltesse a vasukat, hanem az csak egy opció. A szemetek!
Avatar
arty

Hozzászólás #66733 2022.01.18. 20:02

deep írta:sony fikázó MS seggnyaló és leszarja, hogy nincs beépített akksi a megváltó fosbox kontrollerében, sőt kimondottan jóazúgy. Plusz ugyanazt a csodás teknót tudja csak, amit már a PS1 kontroller is tudott. Nem érdekli, hogy csak a multiplatform genny ömlik a gépére, jókazokajátékoknagyon. Nyomd végig még 10x szerintem a gírszeket, az lesz a legjobb.
pedig mennyire borzalom, hogy a régi kontrollerbe is van a mai napig akku (AA), ami ráadásul nem merül le (najo, de, 30 óra alatt), s nem kell kábelen játszani, mert CSERÉLHETŐ (félperc)

és nincs mit tenni, a 360 kontroller a dpadot leszámítva PERFEKT, azon sokat javítani onnan már nem lehetett - amit igen, az is kész lett prevgenre :D
a DS5-be meg kell a gimmick, mert egyébként kilóg a bele minden ponton.............

---

BUÉK ! :D

botond rámchatelt és ledobta a 70 mrd-os atomot, nem bírtam ki h ne jöjjek olvasni :D
Avatar
arty

Hozzászólás #66734 2022.01.18. 20:19

Moby írta:Az utolsó szöget amúgy nem a hagnja verte bele a koporsójába, hanem a VR. Ami komoly meló összerakni, felvenni, elhelyezkedni, kizárni a külvilágot, majd mire minden összeáll, rádöbbenni, hogy nincs bent a gépben a lemez, amivel éppen játszani akartál...absz osztom Botond véleményét. A fillérbaszáson kívül egyetlen érv sem szól mellette, ellene annál több.
legutóbbi iron man etapom :D (~megjelenéskor vettem, azóta "játszom", de tényleg... és... 5 percig agyaltam, hogy mi MÁST akarok még tolni, de végül csak el kellett ballagni a korongért :( )

egyébként van a lemeznek előnye: library (meg kiszolgálod vele az elmebetegséged: a gyűjtő és vásárlási szenvedélybetegséged.)
de ez is főleg csak azért, mert a konzolgyárosoknál NEM szempont (sőt), h a régi címeid elővedd..... ns is lásd őket.... ne is emlékezz, h valaha vettél már valamit - vegyél valami újat, amit a pofádba nyomunk már a főképernyőn! (xbox dashboard 2022, komolya verseny h szarabb tud-e maradni a sonyénál, eddig tartják!)
Avatar
Moby

Hozzászólás #66735 2022.01.18. 21:14

Könyékig vagyok az otthonokosításban. Az összes kínai vackom többé-kevésbé működik, inkább többé. Kettő eszközöm van, ami nem, és rohadtul fáj. Az egyik nagyon. A szivenbaszott LG oled. Ugyan az LG úgy árulja, hogy kompatibilis google home-al, csak azt felejti leírni, hogy ez működik usában, uk-ben, és sehol máshol a világban. Ezer workaround, hack, és minden után feladtam. Nincs megoldás. A legalapabb dolgokat tudom vele csiálni infra okosítóval, pedig az eszköz ettől többre lenne képes de nem, és a C1 ugyanez. Ha a C2-ben sem lesz erre megoldás, bármennyire kívánom a 42-est, én több LG-t nem veszek. Oledet csinál már mindenki is, ennek annyira alapnak kéne lennie, hogy több kedves hangú levelet is írtam a héten az LG-nek.
A másik ami nem működik, na miaz? Úgyvan! A PS5. De olyan szinten semennyire, hogy semmilyen megoldás nincs. PS4-re még volt home assistant megoldás 2nd screen appon keresztül, de a PS5-ön már ez sincs, szóval tökéletesen inkompatibilis bármilyen okosotthon megoldással. Egy konzolnál ez nem akkora gáz (mint mondjuk a tévénél), de rohadt kínos, mert ezzel szemben az XBOX Google Home integrációja olyan gecijó, hogy csak azt kéne lemásolniuk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66736 2022.01.18. 21:18

Moby írta:Könyékig vagyok az otthonokosításban. Az összes kínai vackom többé-kevésbé működik, inkább többé. Kettő eszközöm van, ami nem, és rohadtul fáj. Az egyik nagyon. A szivenbaszott LG oled. Ugyan az LG úgy árulja, hogy kompatibilis google home-al, csak azt felejti leírni, hogy ez működik usában, uk-ben, és sehol máshol a világban. Ezer workaround, hack, és minden után feladtam. Nincs megoldás. A legalapabb dolgokat tudom vele csiálni infra okosítóval, pedig az eszköz ettől többre lenne képes de nem, és a C1 ugyanez. Ha a C2-ben sem lesz erre megoldás, bármennyire kívánom a 42-est, én több LG-t nem veszek. Oledet csinál már mindenki is, ennek annyira alapnak kéne lennie, hogy több kedves hangú levelet is írtam a héten az LG-nek.
A másik ami nem működik, na miaz? Úgyvan! A PS5. De olyan szinten semennyire, hogy semmilyen megoldás nincs. PS4-re még volt home assistant megoldás 2nd screen appon keresztül, de a PS5-ön már ez sincs, szóval tökéletesen inkompatibilis bármilyen okosotthon megoldással. Egy konzolnál ez nem akkora gáz (mint mondjuk a tévénél), de rohadt kínos, mert ezzel szemben az XBOX Google Home integrációja olyan gecijó, hogy csak azt kéne lemásolniuk.
Ez miért jó? Nulla másodpercet szántam eddig a témára, így nem tudom mi az előnye, ha okosítasz, így az igény se jelent meg, de ha komoly energiát fektettél bele, akkor csak felcsigázta a kíváncsiságom, hogy mégis miért?
Avatar
Moby

Hozzászólás #66737 2022.01.18. 21:27

Botond írta:Ez miért jó? Nulla másodpercet szántam eddig a témára, így nem tudom mi az előnye, ha okosítasz, így az igény se jelent meg, de ha komoly energiát fektettél bele, akkor csak felcsigázta a kíváncsiságom, hogy mégis miért?
Több oka van.
- automatizálás mániás műszaki ember vagyok
- régóta érdekel
- elkezdünk céges szinten foglalkozni ezzel, muszáj, hogy rálátásom legyen, konkrét működésekre is
- kényelem
- olyan ez, mint a pécégéming. Amúgy is egyre több okos szarom van itthon, úgy is, hogy direkt nem vadásztam ezeket(eddig). A számuk csak egyre nő, illetve mostmár célzottan okosítom azt is, ami amúgy nem az. Lassan 10 különböző appal, rendszerrel, izolált műkdöéssel, ahelyett, hogy ezt az egészen ilyen organikus módon kezelném, ahogy ezt a nagyobb okosotthon rendszerek teszik
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66738 2022.01.18. 21:40

Én is akartam okosítani, volt is kiváló alkalom az új lakás, de értelmes felhasználási módot azt nem találtam. Hanggal tudnám esetleg a világítást, de nyilván a 800+ mhz es rendszeremhez nincs Hub, az összes vezérlőt meg le nem cserélem. Szóval maradt a távirányító, mint az állatoknak.

Ja, és a porszívót tudnám hanggal indítani esetleg és nem a most is a kezemben lévő telefonnal... Nem érzem annyira a win szituációt ezt se. A :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66739 2022.01.18. 21:43

Moby, a KONKRÉT példa jöhetne, pl mi lenne az okos oled feladata?
Avatar
Moby

Hozzászólás #66740 2022.01.18. 21:49

DanielT írta:Moby, a KONKRÉT példa jöhetne, pl mi lenne az okos oled feladata?
Nálam eddig a hangrendszer van rajta (a broadcast miatt tonképp még ez is bővül most épp, részben éppen emiatt akkor már olyannal, amit direkt be tudok venni a rendszerbe), klíma, porszívó, légtisztó, lámpák, konzolok, tévé (valamilyen szinten), megfigyelőkamera. A konkrét az az, hogy természetesen mindent tudok telefonról is vezérelni, de már most gecisok app kell ezekhez. Éppen azért kezdtem el, hogy ne szopjam be vele, hogy maj dutólag fájjon a fejem, hogy cserélek valamit, de az nem lesz kompi. Hát erre ittvan. Oled meg PS5. Ha tudom, más vettem volna helyettük :banplz:
Egyébként mindenre tervezem kiterjeszteni, amire csak lehetséges. De olyan szinten, hogy függönyredőny apámfasza.

Na, de hogy konkrét legyek: okos oled feladata lenne, például netflixhez ne kelljen távir. Onnan ne kelljen, hogy ki van kapcsolva a készülék, és néznék valamit, és ha lehet ne kergessem a távot. Ez persze absz ilyen kényelmi dolog, meg valahol sznobizmus, de a feladat ettől még valós. Ha bekötöm majd a hdmi mátrixot a feladat ettől sokkal összetettebb is lehet, amihez már nem lesz elég az infra, meg a hdmi-cec.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66741 2022.01.18. 21:52

Appal kikapcsolhato konnektorokon/vilagitas meg sotitesen kivul engem se vonz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66742 2022.01.18. 21:58

Micsu írta:Appal kikapcsolhato konnektorokon/vilagitas meg sotitesen kivul engem se vonz.
Pedig szerintem eléggé természetes módja lenne egyébként akonkrét példánál maradva az, hogy ne kelljen nekem pl a netflix menüiben (ami még istenes, de pl. apple plusz mocsokban megtalálni bármit...) turkálni, ha erre a tv amúgy képes célirányosan is. És az oled erre képes, csak azon kettő országon kívül ezeket a funkciókat nem adja neked oda. Persze ettől többre képes, mert kikeresi és kigyűjti neked például téma szerint az elérhető filmeket (mindenhol, nem csak 1 szolgáltatóra) meg ilyenek. Valamilyen szinten ez most is működik az IR-be integrált mikrofonnal vezérelhető hangfelismerőben, de nagyon nem az a szint, amire egyébként google assistanttal képes, mert az ugye összetett kifejezéseket megért, képes mögé rakni a logikát, stb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66743 2022.01.18. 22:30

Moby írta:Pedig szerintem eléggé természetes módja lenne egyébként akonkrét példánál maradva az, hogy ne kelljen nekem pl a netflix menüiben (ami még istenes, de pl. apple plusz mocsokban megtalálni bármit...) turkálni, ha erre a tv amúgy képes célirányosan is.
Mé'? Te nem lapozgatod a netflixet, meg az összes hasonló szart? Néha én is rákeresek valamire (3% kb), arra meg a kezemben lévő távirányító is alkalmas. (hanggal persze) Nameg flixen úgysincs soha amit keresnék...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66744 2022.01.18. 22:44

Moby írta:Pedig szerintem eléggé természetes módja lenne egyébként akonkrét példánál maradva az, hogy ne kelljen nekem pl a netflix menüiben (ami még istenes, de pl. apple plusz mocsokban megtalálni bármit...) turkálni, ha erre a tv amúgy képes célirányosan is. És az oled erre képes, csak azon kettő országon kívül ezeket a funkciókat nem adja neked oda. Persze ettől többre képes, mert kikeresi és kigyűjti neked például téma szerint az elérhető filmeket (mindenhol, nem csak 1 szolgáltatóra) meg ilyenek. Valamilyen szinten ez most is működik az IR-be integrált mikrofonnal vezérelhető hangfelismerőben, de nagyon nem az a szint, amire egyébként google assistanttal képes, mert az ugye összetett kifejezéseket megért, képes mögé rakni a logikát, stb.
A netflix menuben turkalas hanyinger akarhogy csinalom, soha nem talalok semmit ami tetszene.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66745 2022.01.19. 02:25

Csak elindítottam éjfélkor 10 percre a God of Wart. Brutálisan néz ki. A DLSS teljesen jól teljesít ultra performance módban is (720p-ről 4K), ultrán így 45-65 fps a játék első szakasza, de inkább levettem high-ra, így 60-80 (sokkal jobban esik), és talán inkább az original után érzékelhető csak némi ugrás. 1080p-ről a resolution scalingelve alig fut jobban, ha egyáltalán, szóval ez a legjobb kompromisszum. Egyébként 4K-ban ultrán is 30 fps körül ment, ami meglepően jó, csak mivel DLSS-hez képest lópikula a különbség, nagyon felejtős.

Exclusive fullscreen meg nincs, szóval más opció nagyon nincs. Gondolom, az új driverben ezért lehet beállítani, hogy teljes képernyőn ÉS ablakban is menjen a GSync, mert eddig mintha vagy-vagy lett volna.

Bejön, de nem egy Maneater, még meglátom, hogy jegelve lesz-e addig, amíg végigjátszom a Game Passot.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66746 2022.01.19. 02:27

Isten éltessen botondot, érte játszottam 0:00-tól! Előtte meg vele szoptam egy Remnant-bossnál.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66747 2022.01.19. 07:14

Zóanagyvarázsló írta:Isten éltessen botondot, érte játszottam 0:00-tól! Előtte meg vele szoptam egy Remnant-bossnál.
Htx!
Avatar
Moby

Hozzászólás #66748 2022.01.19. 09:38

Boldog Botondot mindenkinek! Botondnak is! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66749 2022.01.19. 10:20

Boldog születésnapot, Botond! :vigyor2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #66750 2022.01.19. 10:35

Htx mindkettőtöknek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66751 2022.01.19. 11:50

Botond írta:Htx mindkettőtöknek!
Boldog szülinapot, az ajándékot tegnap megkaptad! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #66752 2022.01.19. 11:50

DanielT írta:Boldog szülinapot, az ajándékot tegnap megkaptad! :nezze:
Htx! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66753 2022.01.19. 13:44

Boldog szulinapot az ms supportnak :eplus2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #66754 2022.01.19. 13:58

Micsu írta:Boldog szulinapot az ms supportnak :eplus2:
Fil és a többiek nevében is köszi! :wave:
Avatar
eje75

Hozzászólás #66755 2022.01.19. 14:11

HBD Botond.... a fél fórum így köszöntene!
Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #66756 2022.01.19. 15:46

eje75 írta:HBD Botond.... a fél fórum így köszöntene!
Köszi, á, engem mindenki szeret! Dani még azt is tudta, hogy tegnap megkaptam a géming ajándékom!
Mondjuk nem tudom hogyan neszelte ki, hogy tegnap behívtak a Settlers bétába, de kedves tőle, hogy ennyire szívén viseli a sorsom! :fogmosas:
Avatar
eje75

Hozzászólás #66757 2022.01.19. 18:02

Botond írta:Köszi, á, engem mindenki szeret! Dani még azt is tudta, hogy tegnap megkaptam a géming ajándékom!
Mondjuk nem tudom hogyan neszelte ki, hogy tegnap behívtak a Settlers bétába, de kedves tőle, hogy ennyire szívén viseli a sorsom! :fogmosas:
Ja elfelejtettem írni, hogy Én abba a felébe tartozom, aki nem verné a fejedet véletlennek álcázva, de amúgy készakarva az asztalba! Ezt szögezzük le! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66758 2022.01.19. 18:20

eje75 írta:Ja elfelejtettem írni, hogy Én abba a felébe tartozom, aki nem verné a fejedet véletlennek álcázva, de amúgy készakarva az asztalba! Ezt szögezzük le! :banplz:
Te csak leszögeznéd a fejét? :buck:
Avatar
trade1

Hozzászólás #66759 2022.01.20. 04:29

Boldog születésnapot Botond!
Avatar
Botond

Hozzászólás #66760 2022.01.20. 06:31

trade1 írta:Boldog születésnapot Botond!
Köszi!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66761 2022.01.20. 18:12

Boldog Botondnapot tegnapra! :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #66762 2022.01.20. 19:22

Ezt csak úgy iderakom... ha a stroy olyan lesz mint a látvány, és a gameplay minimum eléri az első szintjét, akkor nekem EZ lesz a világ legjobb játéka... most a Last of Us II az... komolyan gondolom, hogy annak nem kell next gen patch... nekem OLEG-en a minden igényemet kielégíti a látvány, iszonyat, ahogy kinéz...
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66763 2022.01.20. 19:59

eje75 írta:Ezt csak úgy iderakom... ha a stroy olyan lesz mint a látvány, és a gameplay minimum eléri az első szintjét, akkor nekem EZ lesz a világ legjobb játéka... most a Last of Us II az... komolyan gondolom, hogy annak nem kell next gen patch... nekem OLEG-en a minden igényemet kielégíti a látvány, iszonyat, ahogy kinéz...
[video]https://www.youtube.com/watch?v=UxDWGW7Z67I[/vieo]
Dehogy lesz az jó, hiszen fizetni kell érte, nincs benne NFT és crypto-t se lehet vele keresni! Ezt még játéknak lehet így nevezni manapság? Uttyanmár..
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66764 2022.01.20. 20:03

Jól néz ki ez az ötvözet :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #66765 2022.01.20. 20:08

Greyfox írta:Boldog Botondnapot tegnapra! :)
HTX!
Avatar
Botond

Hozzászólás #66766 2022.01.20. 20:09

eje75 írta:Ezt csak úgy iderakom... ha a stroy olyan lesz mint a látvány, és a gameplay minimum eléri az első szintjét, akkor nekem EZ lesz a világ legjobb játéka... most a Last of Us II az... komolyan gondolom, hogy annak nem kell next gen patch... nekem OLEG-en a minden igényemet kielégíti a látvány, iszonyat, ahogy kinéz...
Második chapterig nyomultam előre egyik este a lasszófasz2ben, de már most végtelenszer több játékot találtam benne, mint az első részben összesen.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66767 2022.01.20. 20:17

Botond írta:Második chapterig nyomultam előre egyik este a lasszófasz2ben, de már most végtelenszer több játékot találtam benne, mint az első részben összesen.
Fura, de pl az első nekem se tetszett..mindenki imádja, Én csak a feljavítottat toltam PS4-en, de nem jött be, untam...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #66768 2022.01.20. 20:20

DanielT írta:Dehogy lesz az jó, hiszen fizetni kell érte, nincs benne NFT és crypto-t se lehet vele keresni! Ezt még játéknak lehet így nevezni manapság? Uttyanmár..
Se they/them pronounce.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66769 2022.01.20. 20:25

Sztem mind2 lasszófasz kurvajó. Adnám a 3. részt valamikor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66770 2022.01.20. 20:43

Greyfox írta:Sztem mind2 lasszófasz kurvajó. Adnám a 3. részt valamikor.
Az jó lenne, de ez a betyöpösödott story már uncsi valami új kellene...pl. egy kiégett coin bányász elindul a local hardver elosztójához, hogy átvegye scalper áron a bányász kártyáját, amikor a transznemű “barátnője” felhívja, hogy a szomszéd srác most jött haza kínából, de nagyon köhög, és tök idegesítő, de whatever, meg amúgy is : látta-e az új Lego készletet, amiben minden bábú tökegyforma, amikor egyszer csak bejelentik a TV-ben, hogy az Oroszok elzárták a gázt, és bemondják, hogy mindenki készüljön a legrosszabbra, meg bemutatják, hogy lehet gyertyából, meg befőttes üvegből kályhát építeni.... és itt. akkor elmenne az áram, és innen indulna a game....ez tök imba lenne, ilyen a valóságban szerencsére nem történhet meg...
Avatar
arty

Hozzászólás #66771 2022.01.20. 20:44

Last of Us -ból csak egy rész létezik és az nem a II :gun:

(de lehet csak az ingyenes pecsek miatt nem élveztem...)
Avatar
eje75

Hozzászólás #66772 2022.01.20. 20:46

Botond írta:Második chapterig nyomultam előre egyik este a lasszófasz2ben, de már most végtelenszer több játékot találtam benne, mint az első részben összesen.
Simán... egy dolog miatt lenne jó a next gen verza: a töltési idő maradt PS4 szintű...de amúgy remek cucc
Avatar
Botond

Hozzászólás #66773 2022.01.20. 21:27

eje75 írta:Az jó lenne, de ez a betyöpösödott story már uncsi valami új kellene...pl. egy kiégett coin bányász elindul a local hardver elosztójához, hogy átvegye scalper áron a bányász kártyáját, amikor a transznemű “barátnője” felhívja, hogy a szomszéd srác most jött haza kínából, de nagyon köhög, és tök idegesítő, de whatever, meg amúgy is : látta-e az új Lego készletet, amiben minden bábú tökegyforma, amikor egyszer csak bejelentik a TV-ben, hogy az Oroszok elzárták a gázt, és bemondják, hogy mindenki készüljön a legrosszabbra, meg bemutatják, hogy lehet gyertyából, meg befőttes üvegből kályhát építeni.... és itt. akkor elmenne az áram, és innen indulna a game....ez tök imba lenne, ilyen a valóságban szerencsére nem történhet meg...
The Division1 sztorijára nézz rá, ha valóság szimulátort keresel. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66774 2022.01.20. 22:54

eje75 írta:Simán... egy dolog miatt lenne jó a next gen verza: a töltési idő maradt PS4 szintű...de amúgy remek cucc
Én is élvezem, meg az első részhez képest határozottan jobb játék, de azért még mindig olyan Nótidogosan suta.
Ezt az R2-vel tárazást például soha nem fogom megszokni és az Unchartedokban is utáltam.
Táraznám újra a derékmagas fal mögött kushadva a hangtompítóst amíg a paraszt elfordul, erre reflexből rossz gomb, feláll a hősnő és jól beveri a legközelebbi ablaküveget. :lama:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #66775 2022.01.21. 08:11

arty írta:Last of Us -ból csak egy rész létezik és az nem a II :gun:

(de lehet csak az ingyenes pecsek miatt nem élveztem...)
Miféle ingyenes pecsek?
Avatar
Botond

Hozzászólás #66776 2022.01.21. 09:15

TasManXT írta:Miféle ingyenes pecsek?
Tudod, ami xboxon van, hogy nem kell fizetni, hogy nagyobb felbontást meg több frémet kapjon egy játék, one x patch, series s/x patch néven futnak ezek.
Úgy képzeld el, hogy mikor kifizeted a 10-40-80 eurót, hogy a ps3ra vagy ps4re már 70 euróért megvásárolt játékod fusson ps5-re, akkor ez nem kerül újra x euródba, annak ellenére, hogy nagyobb lesz a felbontás vagy több a frém a ps5ön. Az az ingyenes patch.
Mondjuk számodra ez elképzelhetetlen, mert ugye a szentszoni ilyet nem csinál, ők lerántanak minden nubót, aki hagyja, szóval nem tudom jól elmagyarázni úgy, hogy megértsd. :banplz:

Tudom, hogy nem fogod érteni a fenti poént, de vigasztaljon, hogy deep se. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66777 2022.01.21. 10:08

Botond írta:Tudod, ami xboxon van, hogy nem kell fizetni, hogy nagyobb felbontást meg több frémet kapjon egy játék, one x patch, series s/x patch néven futnak ezek.
Melyik játék? A Forza a Halo vagy a Gears?

A HZD, TLOU2, Days Gone, GOW meg a többi PS5 pecsért mennyit fizettél?
Avatar
Botond

Hozzászólás #66778 2022.01.21. 10:16

DanielT írta:Melyik játék? A Forza a Halo vagy a Gears?

A HZD, TLOU2, Days Gone, GOW meg a többi PS5 pecsért mennyit fizettél?
Red Dead Redemption1 pl (amivel ez a legjobb elérhető minőség abból a játékból), vagy Assassin's Creed: Odyssey (ez meg azért jó példa, mert na ez pl PS5ön is ingyen patches, szóval csak el tudom magyarázni fogalmatlanoknak is mire gondolok), hogy csak két indie játékot mondjak. :mf2:
/szerk: HZD, TLOU2, Days Gone meg GOW nálad PS5 patches? Nekem letöltésnél és storenál is azt írja, hogy PS4 verziót tudok letölteni. A szopókembernél írja, hogy van külön ps4 meg ps5 verzió, az ingyenes patches? Vagy a ps3as demon soulsból látok ps5 verziót, az is ingyen upgradelhető?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66779 2022.01.21. 10:24

Botond írta:Red Dead Redemption1 pl (amivel ez a legjobb elérhető minőség abból a játékból), vagy Assassin's Creed: Odyssey (ez meg azért jó példa, mert na ez pl PS5ön is ingyen patches, szóval csak el tudom magyarázni fogalmatlanoknak is mire gondolok), hogy csak két indie játékot mondjak. :mf2:
/szerk: HZD, TLOU2, Days Gone meg GOW nálad PS5 patches? Nekem letöltésnél és storenál is azt írja, hogy PS4 verziót tudok letölteni. A szopókembernél írja, hogy van külön ps4 meg ps5 verzió, az ingyenes patches? Vagy a ps3as demon soulsból látok ps5 verziót, az is ingyen upgradelhető?
Én vagyok a hülye, hogy reagáltam, elnézést.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66780 2022.01.21. 10:34

DanielT írta:Én vagyok a hülye, hogy reagáltam, elnézést.
Megkérdeztem a szotyi honlapot, hogy nekik mi a meglátásuk erről:
Kép
A 21 játék között van Zsákfiú, Recsit és klank rift apart, destiny2, dirt5 meg mátrix demó, de pl amiket te írsz azok közül semmi, azt mind a ps4es részt kiválasztva listázza a szotyi.
Akkor ezek hülyék a szotyinál és ti jobban tudjátok, mint ők? Írjatok már nekik, hogy kapják össze magukat, mert ti jobban tudjátok!

Vissza: “Leáldozott.hu”