A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66291 2021.12.27. 20:33

Moby írta:Pedig egyszerű ez: azért ajánlgattam, mert a psstore áránál olcsóbb megoldást kerestél. Az meg a lemez volt. A lemezhasználati szopásokat azért is vicces rajtam számonkérni, mert bár én rendelkezem a leáld egyetlen digit gépével, és bár ahhoz képest, hogy papíron nálam több gépet legfeljebb a scalperek vettek, de élőben így a megjelenés után több, mint egy évvel sem sikerült látnom lemezes gépet :D
Szóval én nem tudom milyen lemezezni, ha szar, akkor nem kell lemezt használni. Én sem teszem. Digitben viszont annyiba kerül a játék, amennyit a sony ír, én max megjelenéskor tudok ettől olcsóbb árat, de az sem múlik rajtam semennyire.
Másrészt a sony által bevezetett byte-patching nekem sem a szívem csücske, de ha bármi köze van ahhoz, hogy ennyire gecigyors a psn (elvileg sok köze kéne legyen, de ezt kívülről gecinehéz megállapítani), akkor éntőlem maradhat. Helyet (ssd-t) tudok venni, időt nem. Az említett problémák azért sem érintenek, mert előbbiből annyi van, hogy a ps5 saját belső ssd-jén soha nincs játék. Nem biztos, hogy ez a legoptimálisabb megoldás, de erre van ráhatásom. A live-hoz sokszor tapasztalható gecilassú letöltésre semmi nincs. Nem tudom gyógyulna-e bármit is, ha ők is áttérnének byte-patchingre, de egy próbát mindenképp megérne.
Én nagyon ritkán telepítek úgy, hogy azonnal kell (meg ugye ha stand by módban van a konzol, akkor már hazaúton szólhatok neki, hogy töltsön), de ha mégis, a gigabitet mostanában nálam már félig kihasználja a Live. Nálad most mit tud a Live és a PSN?

Botond mindenesetre más állatfaj, mindent is egyszerre akar telepíteni, ezért sose fér el. Eközben nálam van majd 200 GB szabad hely, pedig annyit még fölöslegesen elfoglal az FH4-5 is. De ha nála betárcsázás még a menö, akkor aligha ért egyet veled.
Avatar
Necro

Hozzászólás #66292 2021.12.27. 20:55

Micsu írta:Miert mar tobb eve banyaszol? Egy 3070 es 6os rignek ilyen 1,5 ev a megterulese 4k koruli arfolyamon kb.
Volt pár jó húzásom menet közben, jóáron megszabadultam az LHR mentes kártyáktól amik agyatlanul túl vannak árazva, cryptoból vettem kártyákat, ilyemi.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66293 2021.12.27. 20:57

Micsu írta:Láttad mit írt az első részről, biztos megéri neki a kétszer olyan hosszú kínszarás? :D Én már tűkön ülve várom a rivjút :banplz:
Tudom a fanatikus (balfasz) rajongók szerint hülye vagyok, de nekem az első nem annyira jött be.... végigtótam, de csak becsületből, mert untam, a második viszont gecire jó volt... a legjobb játékok egyike....
Avatar
Moby

Hozzászólás #66294 2021.12.27. 21:08

Zóanagyvarázsló írta:Én nagyon ritkán telepítek úgy, hogy azonnal kell (meg ugye ha stand by módban van a konzol, akkor már hazaúton szólhatok neki, hogy töltsön), de ha mégis, a gigabitet mostanában nálam már félig kihasználja a Live. Nálad most mit tud a Live és a PSN?

Botond mindenesetre más állatfaj, mindent is egyszerre akar telepíteni, ezért sose fér el. Eközben nálam van majd 200 GB szabad hely, pedig annyit még fölöslegesen elfoglal az FH4-5 is. De ha nála betárcsázás még a menö, akkor aligha ért egyet veled.
A PSN többnyire kimaxolja a gigabitet, a live 600 és 150Mbit között változik, megfigyeléseim szerint leginkább attól függően, hogy MIT töltök le, nem pedig akkor, hogy MIKOR. A két rendszer között a jelentős különbség, hogy az egyik képes letölteni a teljes pakkot, ami változik (Live), viszont lokálisan már nincs vele meló, csak be kell rakni a helyére, a másik viszont csak a változást tölti le, amihez ki kell csomagolni mindent, berakni a változást, majd visszacsomagolni, mindezt úgy, hogy ha valami nem adja ki, akkor legalább az eredeti állapot visszaállítható legyen. Az egyiknél a letöltés tart tovább, a másiknál a letöltés utáni geciskedés. Az egyiknél a szerver, illetve az infrastruki oldalon jelentkezik a terhelés, a másiknál a usernél, az infrastrukit viszont tehermentesíti (+ Kraken ugye). Egyik sem tökéletes, mindkettőnek van előnye és hátránya. Egy hipotetikus végtelen infrastrukinál a Live (és a PS korábban használt, hiszen a sony is csak kb 3 éve vezette be a byte-patchinget) módszere lenne a nyerő a felhasználók számára, a gyakorlat meg nem ilyen egyszerű sajnos, hiszen a userszámok között is jelentős a különbség. A sonynak valamit lépnie kellett, mert a stúdiók egyre szarabb munkát végeznek, a patchek egyree nagyobbak és sűrűbbek, miközben a userszám meg egyre csak növekszik. Statisztikai alapon ki lehetne számolni, hogy az átlag user ezzel így jobban járt-e vagy rosszabbul, de ilyen stat sajnos nem készül. Másrészt az előbbi okok miatt egyirányú az utca, és ugyanezt előbb-utóbb kénytelen lesz meglépni az MS is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66295 2021.12.27. 21:19

Az, hogy a szükséges tárhelyben a byte-patchinggel veszített a user, ezt Botond nélkül is tudtuk. Hogy sebességen nyertünk-e...matek alapon, az SSD sebessége miatt, azonnal rá kellene vágni, hogy átlagban nyernünk kellett, de ezt még a vérmes sony-fanboy énem sem merné leírni hasból.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66296 2021.12.27. 21:23

eje75 írta:Tudom a fanatikus (balfasz) rajongók szerint hülye vagyok, de nekem az első nem annyira jött be.... végigtótam, de csak becsületből, mert untam, a második viszont gecire jó volt... a legjobb játékok egyike....
Nekem adta mindketto, de az elso jobban. De ha Botondot nem viszi el a grafika akkor az elso reszhez kepest ugyan mi vinne el a masodikban :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #66297 2021.12.27. 21:25

Micsu írta:Nekem adta mindketto, de az elso jobban. De ha Botondot nem viszi el a grafika akkor az elso reszhez kepest ugyan mi vinne el a masodikban :P
Én má asse tudom, hogy most a recsitről beszéltek-e, vagy a lasszófaszról :D

/mondjuk tökmindegy, az utolsó mindkettőből egy húgylé :DD Hogy az azelőtti meg milyen vót akármelyikből...az mán régvót.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66298 2021.12.27. 21:38

Moby írta:Az, hogy a szükséges tárhelyben a byte-patchinggel veszített a user, ezt Botond nélkül is tudtuk. Hogy sebességen nyertünk-e...matek alapon, az SSD sebessége miatt, azonnal rá kellene vágni, hogy átlagban nyernünk kellett, de ezt még a vérmes sony-fanboy énem sem merné leírni hasból.
Az átlag egy dolog, de Botond szívószállal szipkázza le a biteket, így neki egyértelmüen a Live a jobb.

Nekem annyiból mindegy, hogy konzolon is, PC-n is igyekszem 20% szabad helyet hagyni SSD-n, és vésztelepítenem is ritkán kell. Análkólamentes Botondot nem is értem, hogy miért szereti PC-n megtölteni az SSD-t, amikor az nem ajánlott. (Gondolom, a konzolok ebben hülyebiztosabbak, de azért hagyok puffert.)


Szerk.: De azt legalább a PS3 is tudta, hogy mindenhez dupla hely kellett, és cserébe még lassú is volt. Botond imádta volna. Pláne, amikor még korrupt is lett az egész napos letöltés.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.12.27. 21:41-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66299 2021.12.27. 21:39

Moby írta:Én má asse tudom, hogy most a recsitről beszéltek-e, vagy a lasszófaszról :D

/mondjuk tökmindegy, az utolsó mindkettőből egy húgylé :DD Hogy az azelőtti meg milyen vót akármelyikből...az mán régvót.
Mindakettorol :eplus2:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #66300 2021.12.27. 22:08

géming számadás 2021 (csak befejezettek):

PS5:
ASTRO's Playroom
Ghost of Tsushima Director's Cut
Persona 5
Spider-Man: Miles Morales
Spider-Man Remastered (másodszor, régen csak az alap PS4 verziót toltam DLC-k nélkül)
The Last Guardian
The Last of Us 2

PC:
Alan Wake Remastered (másodszor, évekkel ezelőtt már toltam PC-n az eredeti verziót)
Black Mesa
Blacksad
Days Gone (másodszor, PS4-en már megvolt)
Death's Door
Deathloop
Final Fantasy 7 Remake Intergrade
Forza Horizon 5
GRIS
Halo 1
Halo 2
Halo 3
Halo 3: ODST
Halo 4
Halo 5 (youtube, mert nincs PC-re és hogy értsem mi a franc történik az Infinite-ben)
Halo Infinite (még így se értettem)
Horizon Zero Dawn (másodszor, PS4-en már megvolt)
Impostor Factory
Life Is Strange: True Colors
Lightmatter
Little Nightmares 2
Manifold Garden
Mass Effect Legendary Edition (másodszor, az eredeti verziókat toltam már amikor megjelentek sok-sok éve)
Nier Replicant
Ori and the Will of the Wisps
Rainbow Six Siege (~100 óra multi, valószínűleg végeztem vele örökre)
Scarlet Nexus
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Star Wars Jedi: Fallen Order
Superliminal
Tales of Berseria
Tell Me Why
The Forgotten City
The Great Ace Attorney Chronicles
The Last Campfire
The Medium
The Unfinished Swan
Twelve Minutes
Unheard
Yakuza 3
Yakuza 4
Yakuza 5
Yakuza 6

top 3 sorrend nélkül:
Persona 5
Ori and the Will of the Wisps
The Great Ace Attorney Chronicles

bottom 3 sorrend nélkül:
Life Is Strange: True Colors
Tell Me Why
The Unfinished Swan
Avatar
Botond

Hozzászólás #66301 2021.12.27. 22:25

neoreg írta:géming számadás 2021 (csak befejezettek):



Halo 1
Halo 2
Halo 3
Halo 3: ODST
Halo 4
Halo 5 (youtube, mert nincs PC-re és hogy értsem mi a franc történik az Infinite-ben)
Halo Infinite (még így se értettem)
Dícséretes és szép próbálkozás, hogy a ps5 címekkel kezdted, de ebből szerintem így is banán lesz, ha Dani eddig jut a listán. :idiota:
Amúgy hihetetlenül monumentális lista, ez több idő, mint amennyi a teljes év az én időszámításomban. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66302 2021.12.27. 22:34

Ezek utan Zo, Arty, Botond ne irja be, nem akarok szem karosodast szenvedni :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #66303 2021.12.27. 22:41

neoreg írta:géming számadás 2021 (csak befejezettek):

PS5:
ASTRO's Playroom
Ghost of Tsushima Director's Cut
Persona 5
Spider-Man: Miles Morales
Spider-Man Remastered (másodszor, régen csak az alap PS4 verziót toltam DLC-k nélkül)
The Last Guardian
The Last of Us 2

PC:
Alan Wake Remastered (másodszor, évekkel ezelőtt már toltam PC-n az eredeti verziót)
Black Mesa
Blacksad
Days Gone (másodszor, PS4-en már megvolt)
Death's Door
Deathloop
Final Fantasy 7 Remake Intergrade
Forza Horizon 5
GRIS
Halo 1
Halo 2
Halo 3
Halo 3: ODST
Halo 4
Halo 5 (youtube, mert nincs PC-re és hogy értsem mi a franc történik az Infinite-ben)
Halo Infinite (még így se értettem)
Horizon Zero Dawn (másodszor, PS4-en már megvolt)
Impostor Factory
Life Is Strange: True Colors
Lightmatter
Little Nightmares 2
Manifold Garden
Mass Effect Legendary Edition (másodszor, az eredeti verziókat toltam már amikor megjelentek sok-sok éve)
Nier Replicant
Ori and the Will of the Wisps
Rainbow Six Siege (~100 óra multi, valószínűleg végeztem vele örökre)
Scarlet Nexus
Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Star Wars Jedi: Fallen Order
Superliminal
Tales of Berseria
Tell Me Why
The Forgotten City
The Great Ace Attorney Chronicles
The Last Campfire
The Medium
The Unfinished Swan
Twelve Minutes
Unheard
Yakuza 3
Yakuza 4
Yakuza 5
Yakuza 6

top 3 sorrend nélkül:
Persona 5
Ori and the Will of the Wisps
The Great Ace Attorney Chronicles

bottom 3 sorrend nélkül:
Life Is Strange: True Colors
Tell Me Why
The Unfinished Swan

Te mán tavaly is beírtad a cusimát, meg a lastofus2-t. Ne az elmúlt 3 évet írjátok már be 2021-nek plíz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #66304 2021.12.27. 22:44

Micsu írta:Mindakettorol :eplus2:
Ezesetben a kiegészítésem kétszeresen érvényes! :vigyor3: Hozzátéve, hogy ezekért nem lemezt, de még PS5-öt sem vennék.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66305 2021.12.27. 22:46

Az létezik, hogy XSX-en nem lehet állítani a képméretet mint a PS5-ön, vagy csak Én nem találom, hol kell... A nagy TV-re dugva kilóg a kép szélérő a box, de nem találom hogy lehetne-e állítani bárhol is, mert a TV kalibrálás menüben megjelennek ugyan a vonalak, de nem lehet állítani a méretet... valaki?
Avatar
Moby

Hozzászólás #66306 2021.12.27. 22:47

eje75 írta:Az létezik, hogy XSX-en nem lehet állítani a képméretet mint a PS5-ön, vagy csak Én nem találom, hol kell... A nagy TV-re dugva kilóg a kép szélérő a box, de nem találom hogy lehetne-e állítani bárhol is, mert a TV kalibrálás menüben megjelennek ugyan a vonalak, de nem lehet állítani a méretet... valaki?
Kezd azzal, hogy mi az úristen keres nálad egy XSX??? :csodalk:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66307 2021.12.27. 22:53

Tegnap felkerült a storeba az Uncharted Legacy of Thieves Collection, ami a PS5-ös 4-et, és az LL-t fogja tartalmazni. 17K, de ha bármelyik rész megvan lemezen, vagy digitben, akkor 3K az upgrade a collection-re(3KHUF/10USD/10EUR). Ugyebár több ingyenes PS5 upgrade már nem lesz, itt viszont legalább megkapja mindkét részt az is, aki csak az egyiket fizette ki. Természetesen én megvettem mindkettőt, többször is, mert a magyar, és az usa accountomon is, szóval én gecijól fogok most járni :D
Lesz
4K@30fps :wilting: :wilting: :wilting:
1440p@60fps
1080@120fps
A sony olyan sebességgel nintendosodik elfele, hogy szemmel szinte már követhetetlen :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #66308 2021.12.27. 23:02

eje75 írta:Az létezik, hogy XSX-en nem lehet állítani a képméretet mint a PS5-ön, vagy csak Én nem találom, hol kell... A nagy TV-re dugva kilóg a kép szélérő a box, de nem találom hogy lehetne-e állítani bárhol is, mert a TV kalibrálás menüben megjelennek ugyan a vonalak, de nem lehet állítani a méretet... valaki?
Hát ennek így egy oka lehet, nevezetesen, hogy a tv menüjében kell a képet mozgatni amikor a csíkos képet mutatja, hogy a kép a helyére kerüljön. :idiota:
Még a crt monitorokon volt alul ilyen görgetős gomb, azzal lehetett középre rakni a félrecsúszó jelet, nem tudom a mai tv-ken hogy megy ez, mert azóta nem találkoztam a jelenséggel. :nemtudom:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #66309 2021.12.27. 23:16

Moby írta:Te mán tavaly is beírtad a cusimát, meg a lastofus2-t. Ne az elmúlt 3 évet írjátok már be 2021-nek plíz :D
ha ez a hsz rémlett, akkor ez idén volt pedig

szerk:
közben megkerestem a tavalyi listám (itt) és felfedeztem, hogy az ori-t azt nem is az idén toltam, úgyhogy azt ki kell húzni, a helyére meg mehet a Mass Effect Legendary a top 3-ba
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66310 2021.12.27. 23:33

Moby írta:Tegnap felkerült a storeba az Uncharted Legacy of Thieves Collection, ami a PS5-ös 4-et, és az LL-t fogja tartalmazni. 17K, de ha bármelyik rész megvan lemezen, vagy digitben, akkor 3K az upgrade a collection-re(3KHUF/10USD/10EUR). Ugyebár több ingyenes PS5 upgrade már nem lesz, itt viszont legalább megkapja mindkét részt az is, aki csak az egyiket fizette ki. Természetesen én megvettem mindkettőt, többször is, mert a magyar, és az usa accountomon is, szóval én gecijól fogok most járni :D
Lesz
4K@30fps :wilting: :wilting: :wilting:
1440p@60fps
1080@120fps
A sony olyan sebességgel nintendosodik elfele, hogy szemmel szinte már követhetetlen :D
4K@60 fps-t vártál? PC-n nálam szerint 1080p-ben fog menni, amennyi fps-t ki tudok belőle sajtolni. Esetleg egy kis DLSS. A Control nálam mostanság 720p-ből 4K-ra DLSS-ezve ultrán 100 fps körül ketyeg. Ray-tracinghez szerintem vehetném le 540p-be, hogy meglegyen a 60 fps.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66311 2021.12.27. 23:34

Micsu írta:Ezek utan Zo, Arty, Botond ne irja be, nem akarok szem karosodast szenvedni :)
Addig nem is fogom, amíg nem zárul az év, szerintem 30-án még lesz esélyem kicsit játszani. Sajnos az Infinite már nem fér bele :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66312 2021.12.27. 23:36

Moby írta:Akkor itt az én listám 2021-re, a következő pár napban már sem a számok, sem a tételek nem fognak jelentősen változni:
FH5 MIA?
Avatar
Botond

Hozzászólás #66313 2021.12.28. 07:13

Zóanagyvarázsló írta:FH5 MIA?
Xbox címek között a második 83 órával.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66314 2021.12.28. 09:13

neoreg írta:ha ez a hsz rémlett, akkor ez idén volt pedig

szerk:
közben megkerestem a tavalyi listám (itt) és felfedeztem, hogy az ori-t azt nem is az idén toltam, úgyhogy azt ki kell húzni, a helyére meg mehet a Mass Effect Legendary a top 3-ba

Ja, az Ori elvitte sok évre kb a legjobb játék címet anno.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66315 2021.12.28. 09:16

Zóanagyvarázsló írta:FH5 MIA?
?Miakérdés? :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #66316 2021.12.28. 09:28

Moby írta:Kezd azzal, hogy mi az úristen keres nálad egy XSX??? :csodalk:
Írtam már... Kariari volt, hogy a Kölyöknek ne kelljen a PC-re várnia, ha Forza-zni akar...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66317 2021.12.28. 09:31

Moby írta:?Miakérdés? :)
Hogy eltünt-e a misszióban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66318 2021.12.28. 09:38

Zóanagyvarázsló írta:Hogy eltünt-e a misszióban.
Nem tűnt el. Ottvan a listában is, bár nem ment egyelőre annyit, amennyit láttam bele az elején, de ez főleg azért van, mert jött egy csomó más. Majd megy még.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66319 2021.12.28. 11:06

Moby írta:Nem tűnt el. Ottvan a listában is, bár nem ment egyelőre annyit, amennyit láttam bele az elején, de ez főleg azért van, mert jött egy csomó más. Majd megy még.
Csak azért kérdeztem, mert felmerült, hogy GotY lesz, de végül ott már nem említetted, csak a másik a három hasonló kontextusban korábban előkerült játékot. Persze 83 óra egy FH-ban nem sok, így is nézhetjük.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66320 2021.12.28. 12:29

Zóanagyvarázsló írta:Csak azért kérdeztem, mert felmerült, hogy GotY lesz, de végül ott már nem említetted, csak a másik a három hasonló kontextusban korábban előkerült játékot. Persze 83 óra egy FH-ban nem sok, így is nézhetjük.
Ilyen komolyan sosem merült el. Rohadtul élvezem az FH5-öt, de ebből az autóstémából nálam sosem lesz goty semmise.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66321 2021.12.28. 13:07

Azé ez az epic store akciókban eléggé alázza steamet.
Bedobtam 3 játékot (hades, disco, deaths door), epicen 9k, steamen 17k.
Mocskosállatok. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66322 2021.12.28. 13:28

Greyfox írta:Azé ez az epic store akciókban eléggé alázza steamet.
Bedobtam 3 játékot (hades, disco, deaths door), epicen 9k, steamen 17k.
Mocskosállatok. :idiota:
Nemtudom, HADES gamepassos, a másik kettőt meg $18-ért tudnám meg tudnám MS-től. Ez alapján még az epicé sem akkora deal :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66323 2021.12.28. 13:33

Moby írta:Nemtudom, HADES gamepassos, a másik kettőt meg $18-ért tudnám meg tudnám MS-től. Ez alapján még az epicé sem akkora deal :)
A gamepass az kétségtelenül előnyösebb annak, aki orrvérzésig tolja egész évben. Nekem pc-n ez az éves termés kb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66324 2021.12.28. 14:52

Greyfox írta:Azé ez az epic store akciókban eléggé alázza steamet.
Bedobtam 3 játékot (hades, disco, deaths door), epicen 9k, steamen 17k.
Mocskosállatok. :idiota:
Nálam ugyanannyiba kerül mind, gondolom, kuponnal ócsítottál rajta, vagy nem értem. Egyébként a Hades kivételével a többi még achievementeket sem tud Epicen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66325 2021.12.28. 15:13

Moby írta:Ilyen komolyan sosem merült el. Rohadtul élvezem az FH5-öt, de ebből az autóstémából nálam sosem lesz goty semmise.
Nyugi, nem is vettem komolyan azt, aki az alábbit írta :banplz:

Jópár rohadtjó játékkal játszottam még ebben a szar 2021-ben is, szerintem többel, mint 2020-ban, de én 10 óra után simán odaadom ennek az év játéka címet, mert ebben olyan rettenetes mennyiségű munka és akarat van, ami ezekben a remaszterekkel kitömött, koviddal szétbaszott években olyan szinten parancsol tiszteletet, ami előtt le kell borulnia, és meg kell hajolnia mindenkinek.

Forrás.

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy a legjobb autós élményeim is kevesek ehhez. Rávághatnám, hogy a Carmageddon vagy a FlaOut 2 nálam GotY volt, de rájönnék gyorsan, hogy az előbbinek a Dungeon Keepert, a Bloodot, a Blade Runnert, az Incubationt, a MONKEY ISLAND 3-at, a Falloutot és a Theme Hospitalt (és még rengeteg klasszikus jelent meg), az utóbbinak meg az Okamit és a Dark Crusade-et (OK, csak kieg, de nagyon rendbe kapta a DoW-multit) kellene lenyomnia. Mondjuk, élményben ott kullognak a nyomukban. Hm, a FlatOut 2 talán lehetne az. (A Shadow of the Colossust azért nem is írom, mert azt nálam veri, a Call of Juarez határeset, annak idején nálam nagyot ütött, akár mennyire B kategória.)
Avatar
eje75

Hozzászólás #66326 2021.12.28. 15:24

Zóanagyvarázsló írta:Nyugi, nem is vettem komolyan azt, aki az alábbit írta :banplz:


Forrás.

Sírok b.meg :nyes: :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #66327 2021.12.28. 15:30

eje75 írta:Az létezik, hogy XSX-en nem lehet állítani a képméretet mint a PS5-ön, vagy csak Én nem találom, hol kell... A nagy TV-re dugva kilóg a kép szélérő a box, de nem találom hogy lehetne-e állítani bárhol is, mert a TV kalibrálás menüben megjelennek ugyan a vonalak, de nem lehet állítani a méretet... valaki?
Tudom, hogy lázasan túrta az egész fórum a megoldást, de most már megnyugodhattok: megoldottam :banplz: a Tv-n kellett a képarány állítani, de eskü azt se tudtam, hogy van ilyen lehetőség a TV-n mert életemben soha, semmilyen TV nem állítottam da képarányt...faszé állítottam volna? Eddig mindig jó volt...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66328 2021.12.28. 16:28

Zóanagyvarázsló írta:Nálam ugyanannyiba kerül mind, gondolom, kuponnal ócsítottál rajta, vagy nem értem. Egyébként a Hades kivételével a többi még achievementeket sem tud Epicen.

Én nem olcsósítottam semmit, az alap kedvezményes áron felül levon 6000Ft-ot vmi holiday izé miatt.
"achievementeket sem tud Epicen." Az kb. ugyanaz, mintha lenne, csak nem csilingel. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66329 2021.12.28. 16:53

eje75 írta:Tudom, hogy lázasan túrta az egész fórum a megoldást, de most már megnyugodhattok: megoldottam :banplz: a Tv-n kellett a képarány állítani, de eskü azt se tudtam, hogy van ilyen lehetőség a TV-n mert életemben soha, semmilyen TV nem állítottam da képarányt...faszé állítottam volna? Eddig mindig jó volt...
Én mondjuk azt sem értettem miben zavar ez téged. Kilógott a hud, vagy mi?
Avatar
Botond

Hozzászólás #66330 2021.12.28. 16:59

eje75 írta:Tudom, hogy lázasan túrta az egész fórum a megoldást, de most már megnyugodhattok: megoldottam :banplz: a Tv-n kellett a képarány állítani, de eskü azt se tudtam, hogy van ilyen lehetőség a TV-n mert életemben soha, semmilyen TV nem állítottam da képarányt...faszé állítottam volna? Eddig mindig jó volt...
Elolvastad a #66308-as kommentet, ahol ezt leírtam neked vagy még ennél is furmányosabb módon oldottad meg? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66331 2021.12.28. 17:01

Zóanagyvarázsló írta:Nyugi, nem is vettem komolyan azt, aki az alábbit írta :banplz:


Forrás.

Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy a legjobb autós élményeim is kevesek ehhez. Rávághatnám, hogy a Carmageddon vagy a FlaOut 2 nálam GotY volt, de rájönnék gyorsan, hogy az előbbinek a Dungeon Keepert, a Bloodot, a Blade Runnert, az Incubationt, a MONKEY ISLAND 3-at, a Falloutot és a Theme Hospitalt (és még rengeteg klasszikus jelent meg), az utóbbinak meg az Okamit és a Dark Crusade-et (OK, csak kieg, de nagyon rendbe kapta a DoW-multit) kellene lenyomnia. Mondjuk, élményben ott kullognak a nyomukban. Hm, a FlatOut 2 talán lehetne az. (A Shadow of the Colossust azért nem is írom, mert azt nálam veri, a Call of Juarez határeset, annak idején nálam nagyot ütött, akár mennyire B kategória.)
Ez nyilván csak egy túlzó szófordulat volt, 10 óra nincs GotY, bár ha a tartalom mennyiségét nézem, simán meg is érdemelhetné, ezt továbbra is fenntartom. Amit pláne felértékelt az utána érkező, patikamérlegen minimumra kiporciózott BF2042, vagy a totálisan üres, (agy)halott, sivár, unalomgeci Halo Infinite.
Egyébként már csak azért sem érdemelte volna meg, mert azóta jött hozzá patch, ami szanaszéjjel baszta a játékot a játékosok siráma alapján, amik tudomáson szerint azóta sincsenek javítva. Szóval oké, engem pont nem érintett már, mert akkor már mások pörögtek, de kb olyan lenne, mintha a BF2042-t mondtam volna 2021 játékának csak azért, mert abba ment a legtöbb idő.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66332 2021.12.28. 17:43

Moby írta:Én mondjuk azt sem értettem miben zavar ez téged. Kilógott a hud, vagy mi?
Igen... meg alul a feliratok se látszottak pl GTA remasterben... gáz volt az egész... PS4-nél volt ilyen, de ott a PS menüjében simán lehetett ezt állítani
Avatar
eje75

Hozzászólás #66333 2021.12.28. 17:44

Botond írta:Elolvastad a #66308-as kommentet, ahol ezt leírtam neked vagy még ennél is furmányosabb módon oldottad meg? :banplz:
Elolvastam, és furmányosan megoldottam :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66334 2021.12.28. 17:50

Tegnap lement a Witcher 2. évad. Jó lassan fogyasztottam, de túl sokáig így sem tartott sajnos. Bár picit vérszegényebb, mint az első évad volt, de nekem bejön továbbra is, annak ellenére, hogy nem követi hűen a könyvet. Az egyetlen nagyobb bajom vele (továbbra is), hogy ez a cigánylány teljes mellényúlás minden szempontból. Teljesen alkalmatlan a szerepre. Ez nehezen feledhető bűn, de azért csak sikerült ismét továbblépni ezen, mert most megint a kínzó várakozás marad :( Arra mindenesetre jó volt ez a 2. évad, hogy ismét nekiálltam a játéknak, meg a könyveknek is (az alapszériának), és közben reménykedem, hogy a harmadik évaddal nem akarják majd mégjobban kiszolgálni a nyivákolókat, mert tovább fog lassulni, és azzal már képes lesz átmenni unalomba is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66335 2021.12.28. 18:01

Ja,de ha már film: szenteste megnéztem a Mátrixtot. Az egyetlen pozitívum, amit szívesen leírnék róla az az, hogy az enkórról töltöttem le, így senki egy rohadt fillért nem látott abból, hogy én ezt megnéztem. Magáról a filmről meg annyit, hogy olyan jól sikerült, mint wachowskiék nővé válása. Kellemes volt nézni, na...De aki eddig el tudott ugrani előle, az nagyon vigyázzon erre az állapotra, és adjon hálát az istennek mindezért :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #66336 2021.12.28. 18:30

Moby írta:Ja,de ha már film: szenteste megnéztem a Mátrixtot. Az egyetlen pozitívum, amit szívesen leírnék róla az az, hogy az enkórról töltöttem le, így senki egy rohadt fillért nem látott abból, hogy én ezt megnéztem. Magáról a filmről meg annyit, hogy olyan jól sikerült, mint wachowskiék nővé válása. Kellemes volt nézni, na...De aki eddig el tudott ugrani előle, az nagyon vigyázzon erre az állapotra, és adjon hálát az istennek mindezért :idiota:
Nézted volna inkább a Ne nézz fel! című filmet. Azzal sokkal jobban jártál volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66337 2021.12.28. 18:41

TasManXT írta:Nézted volna inkább a Ne nézz fel! című filmet. Azzal sokkal jobban jártál volna.
Az ma jön.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66338 2021.12.28. 19:23

TasManXT írta:Nézted volna inkább a Ne nézz fel! című filmet. Azzal sokkal jobban jártál volna.
Én megnéztem... geci jó volt
Avatar
Botond

Hozzászólás #66339 2021.12.28. 20:33

eje75 írta:Én megnéztem... geci jó volt
Én is akkor láttam, amikor Micsunak beírtam az áfás kommentjére. Jóvót!
Avatar
eje75

Hozzászólás #66340 2021.12.28. 20:52

Most először vásároltam boxon.... teccik, hogy adnak arra, hogy meglegyen a wow élmény.... ezt a kedves levelet kaptam tőlük: "Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük, hogy a(z) 2021. december 28., kedd helyen vásárolt! Az előrendeléseken kívül megvásárolt letöltések már elérhetők." Wut? :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66341 2021.12.28. 22:15

eje75 írta:Most először vásároltam boxon.... teccik, hogy adnak arra, hogy meglegyen a wow élmény.... ezt a kedves levelet kaptam tőlük: "Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük, hogy a(z) 2021. december 28., kedd helyen vásárolt! Az előrendeléseken kívül megvásárolt letöltések már elérhetők." Wut? :wilting:
A lokalizáció MS-nél sírvaröhögős szinten fut, majd még fogsz látni sok ilyet. Mondjuk én ezt ritkán látom, mert ritkán vásárolok a magyar sztórban. Nálam ez az esetek jelentős többségében (ami azért önmagában is ritkán van, gamepass mellett nem okos dolog sokat vásárolni náluk) ez úgy hangzik, hogy "Olá, Obrigado por comprar conosco em terça-feira, 28 de dezembro de 2021.". Amin amúgy a portugálul értők lehet, hogy ugyanilyen jókat röhögnek, de én nem tudok ezen a nyelven, szóval én ezt be is vettem :D Viszont a pénztárcámnak is vidám, ha ezen a nyelven küldik nekem a leveleket.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66342 2021.12.29. 00:15

Moby írta:A lokalizáció MS-nél sírvaröhögős szinten fut, majd még fogsz látni sok ilyet. Mondjuk én ezt ritkán látom, mert ritkán vásárolok a magyar sztórban. Nálam ez az esetek jelentős többségében (ami azért önmagában is ritkán van, gamepass mellett nem okos dolog sokat vásárolni náluk) ez úgy hangzik, hogy "Olá, Obrigado por comprar conosco em terça-feira, 28 de dezembro de 2021.". Amin amúgy a portugálul értők lehet, hogy ugyanilyen jókat röhögnek, de én nem tudok ezen a nyelven, szóval én ezt be is vettem :D Viszont a pénztárcámnak is vidám, ha ezen a nyelven küldik nekem a leveleket.
Csak Minecraft Dungeons DLC-ket vettem meg boxra, megint, mert a PC-re már megvetteket nem lehet a konzolon használni.. geciek... Valahol le van írva egy a brazil store-os vásárlás? Megnézném... THX
Avatar
Moby

Hozzászólás #66343 2021.12.29. 10:15

eje75 írta:Csak Minecraft Dungeons DLC-ket vettem meg boxra, megint, mert a PC-re már megvetteket nem lehet a konzolon használni.. geciek... Valahol le van írva egy a brazil store-os vásárlás? Megnézném... THX
Nincs vele különösebb extra. Veszel brazil feltöltőt bárhol (mondjuk MTCGame-en), a beváltás egyedül a problémás. Én egy régi xbox appot használok erre a telefonon, mert azon még be lehet állítani a régiót, de állítólag a konzolon is be lehet váltani, csak át kell állítani a régiót brazilra. Ha a beváltás megvan, onnantól bárhogy(böngészőn, konzolon) meg lehet venni a játékokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66344 2021.12.29. 16:49

Lepörgött errefelé a Cloudpunk credits.

Nagyon jó kis relax game, szuper neonpunk világban egy futárként kell mókolni. A kihívás a többnyire a navigáció, nem lehet bárhol leszállni és csak ledobni akármit. A lényeg pedig a jó történet és a karakterek akivel összehoz a sors.

Platinázni akartam, de az sajnos elúszott... Van ugyanis megismételhetetlen küldi ami ha nem megy elsőre időre, akkor lehet nyomni a new game-t. Szerencsére csak a játék vége előtt 30 perccel van, tehát csak 95%-ot kellene újracsinálni. :eljen:

Most akciós és tudtam, hogy szarul fut mindenen, de a régen ígért nextgen pecsre most már tényleg felvettek új fejlesztőt. Azt akartam megvárni, de elindítottam kipróbálásra és hát végignyomtam... :miaz:

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #66345 2021.12.29. 20:30

Kint van a The Book of Boba Fett első része... nem biztos, hogy bárkit is érdekel, csak szólok...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66346 2021.12.30. 00:05

DanielT írta:Lepörgött errefelé a Cloudpunk credits.

Nagyon jó kis relax game, szuper neonpunk világban egy futárként kell mókolni. A kihívás a többnyire a navigáció, nem lehet bárhol leszállni és csak ledobni akármit. A lényeg pedig a jó történet és a karakterek akivel összehoz a sors.

Platinázni akartam, de az sajnos elúszott... Van ugyanis megismételhetetlen küldi ami ha nem megy elsőre időre, akkor lehet nyomni a new game-t. Szerencsére csak a játék vége előtt 30 perccel van, tehát csak 95%-ot kellene újracsinálni. :eljen:

Most akciós és tudtam, hogy szarul fut mindenen, de a régen ígért nextgen pecsre most már tényleg felvettek új fejlesztőt. Azt akartam megvárni, de elindítottam kipróbálásra és hát végignyomtam... :miaz
Nálam a What Remains of Edith Finch ment végig ma XSX-en. Tök jó walking sim, nongame-böl talán a legjobb, de az a sub 30 fps hulladékság, amit elöadott ezzel a prevgennek szódával elmegy grafikával és a külsö helyszíneken elém poppolással... Nem bánom, hogy kimaradt az elözö gen, melyen ez így GotY lehetett. Jo volt, demiafasz ez a performansz?! (VRR-mentes tévén ment most.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66347 2021.12.30. 08:18

Zóanagyvarázsló írta:Nálam a What Remains of Edith Finch ment végig ma XSX-en. Tök jó walking sim, nongame-böl talán a legjobb, de az a sub 30 fps hulladékság, amit elöadott ezzel a prevgennek szódával elmegy grafikával és a külsö helyszíneken elém poppolással... Nem bánom, hogy kimaradt az elözö gen, melyen ez így GotY lehetett. Jo volt, demiafasz ez a performansz?! (VRR-mentes tévén ment most.)
Ja, a műfajban nekem is ez tetszett legjobban. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66348 2021.12.30. 09:46

A walking simekről jut eszembe, elkezdtem az FF7R-t, de egyelőre csak keresem, hogy ebben pontosan mi is a jó. Mármint én, aki a szériát csak az újságokból ismeri, nekem ez az egész nem mond semmit. Videójátékként komolyanvehetetlen ezzel a toldelőreakart meg néha nyomogasdazXet stílussal, filmként meg így önmagában felvehetetlen szál, a kamerakezeléstől meg konkrétan klausztrofóbiám van. Nagyon elszánt vagyok, eltökélten kutatom benne, hogy mitől kihagyhatatlan, de egyelőre így chapter3 környékén úgy pattanok le róla, mint Botond a PS5 rendszerről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66349 2021.12.30. 09:56

Moby írta:A walking simekről jut eszembe, elkezdtem az FF7R-t, de egyelőre csak keresem, hogy ebben pontosan mi is a jó. Mármint én, aki a szériát csak az újságokból ismeri, nekem ez az egész nem mond semmit. Videójátékként komolyanvehetetlen ezzel a toldelőreakart meg néha nyomogasdazXet stílussal, filmként meg így önmagában felvehetetlen szál, a kamerakezeléstől meg konkrétan klausztrofóbiám van. Nagyon elszánt vagyok, eltökélten kutatom benne, hogy mitől kihagyhatatlan, de egyelőre így chapter3 környékén úgy pattanok le róla, mint Botond a PS5 rendszerről.
Talán nem kéne megpróbálni felvenni egy olyan szálat ami nem létezik. :D SEMMIT nem kell tudnod az előzményekről, mert _nincsenek_előzmények. Ez egy teljesen önálló játék, mindent úgy látsz, mintha az első Halo-t élnéd át.

Teljesen felesleges bármiféle elvont dolgot keresni benne, ott van minden előtted, relatíve földhözragadt és teljesen felfogható. Nyomjad csak, mert jó. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66350 2021.12.30. 10:05

DanielT írta:Nyomjad csak, mert jó. :nezze:
De mikortól jön a jó? Mennyit tartalékoljak az elszántságból? :) Egyelőre csak az visz tovább, ha a vegytiszta véleményemre hagyatkoznék, már akkorát töröltem volna, mint a ház :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66351 2021.12.30. 10:19

Moby írta:De mikortól jön a jó? Mennyit tartalékoljak az elszántságból? :) Egyelőre csak az visz tovább, ha a vegytiszta véleményemre hagyatkoznék, már akkorát töröltem volna, mint a ház :idiota:
Folyamatosan jó, csak mondom, ne keress semmit ami nincs ott. Koncentrálj a CSÖCSÖKRE például, vagy ha igazán perverz vagy akkor a cuki pofikra. Szerintem a harc is rohadt élvezetes és látványos, a helyszínek gyönyörűek, nem tudom mi kéne még. Nem konfettifos, hanem folyamatosan halad minden.

Lehet pécén kéne próbálnod egy olyan moddal, amivel oda kell autózni a lugason át a következő NPC-hez... :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #66352 2021.12.30. 10:35

Moby írta:A walking simekről jut eszembe, elkezdtem az FF7R-t, de egyelőre csak keresem, hogy ebben pontosan mi is a jó. Mármint én, aki a szériát csak az újságokból ismeri, nekem ez az egész nem mond semmit. Videójátékként komolyanvehetetlen ezzel a toldelőreakart meg néha nyomogasdazXet stílussal, filmként meg így önmagában felvehetetlen szál, a kamerakezeléstől meg konkrétan klausztrofóbiám van. Nagyon elszánt vagyok, eltökélten kutatom benne, hogy mitől kihagyhatatlan, de egyelőre így chapter3 környékén úgy pattanok le róla, mint Botond a PS5 rendszerről.
Ilyen élménnyel én a lasszófasz1 óta nem találkoztam. Mondjuk azóta el se merek indítani semmit, mert ha ez a géming csúcsa, akkor lehet nem való ez nekem, hanem mégiscsak ipari méretben kellene papírcsákót hajtani a nepáli elnyomottaknak vagy nemtom.
/szerk: amúgy az ff7 mindenidők harmadik legjobb játéka a zelda botw után kettővel az animal crossing előtt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #66353 2021.12.30. 11:31

DanielT írta:Folyamatosan jó, csak mondom, ne keress semmit ami nincs ott.
Jó, hát én csak próbáltam valami kapaszkodót találni, hogy a jó valami általam ismeretlen, nem látott dologban rejlik, mert ha pusztán ebben kellene megtalálnom, amit látok, akkor nem tesztelem az állóképességem valami tényleg elvont, és homályos célért, aminek alapvetően az az alapja, hogy ha az egész világ rajong érte, akkor nekem is illenék. Szerintem ezen ismeretek birtokában én ezt elengedem. Cuki dolog, hogy odaadták ingyen, mert így még anyagi jellegű érdekeltségem sem maradt, hogy úgy mondjam tiszta szívvel baszom félre :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66354 2021.12.30. 13:49

Zóanagyvarázsló írta:(VRR-mentes tévén ment most.)
Bár ez 40 fps alatt mindegy lehetett.

A DF is megmondta pedig, hogy konzolon nem az igazi:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66355 2021.12.30. 13:53

Moby írta:Jó, hát én csak próbáltam valami kapaszkodót találni, hogy a jó valami általam ismeretlen, nem látott dologban rejlik, mert ha pusztán ebben kellene megtalálnom, amit látok, akkor nem tesztelem az állóképességem valami tényleg elvont, és homályos célért, aminek alapvetően az az alapja, hogy ha az egész világ rajong érte, akkor nekem is illenék. Szerintem ezen ismeretek birtokában én ezt elengedem. Cuki dolog, hogy odaadták ingyen, mert így még anyagi jellegű érdekeltségem sem maradt, hogy úgy mondjam tiszta szívvel baszom félre :D
Én a régi FF7-ben kerestem a jóságot, de nem jött, amg kiment a Game Passból. Később biztos többet tud, de az 1-2 fős party az elején a szinte érdemleges opciók nélkül marha unalmas is primitív volt, PC-n 10 évvel korábban is kínos lett volna. A sztori meg csak lassan alakulgatott. Egyszer talán jobban rászánom az időt, de addig nem érdekel az új sem, bár jól néz ki. Game Passban lesz úgyis, a Square Enix játékai mind be szoktak kerülni, csak mivel sok van és hosszúak, nehéz így végigjátszani őket. És ezt nem azért mondom, mert az FF7-be túl későn ugrottam bele.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66356 2021.12.30. 13:56

Moby írta:Ez nyilván csak egy túlzó szófordulat volt, 10 óra nincs GotY, bár ha a tartalom mennyiségét nézem, simán meg is érdemelhetné, ezt továbbra is fenntartom. Amit pláne felértékelt az utána érkező, patikamérlegen minimumra kiporciózott BF2042, vagy a totálisan üres, (agy)halott, sivár, unalomgeci Halo Infinite.
Egyébként már csak azért sem érdemelte volna meg, mert azóta jött hozzá patch, ami szanaszéjjel baszta a játékot a játékosok siráma alapján, amik tudomáson szerint azóta sincsenek javítva. Szóval oké, engem pont nem érintett már, mert akkor már mások pörögtek, de kb olyan lenne, mintha a BF2042-t mondtam volna 2021 játékának csak azért, mert abba ment a legtöbb idő.
Csak nehogy valaki a néha napján elkövetett túlzó szófordulatokat hullámvasutazásnak vélje!

De mit csesztek szét? FH5-öt? A megjelenéskor ment 2 órát, azóta nem, fingomsincs.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #66357 2021.12.30. 14:37

Az FF7 remake-et csak úgy lehet igazán érteni, ha az ember játszotta (vagy legalábbis youtube-on végignézte) az eredeti FF7-et, valamint a Crisis Core-t. Elég erősen belenyúltak a sztoriba.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #66358 2021.12.30. 15:39

Botond írta:Ilyen élménnyel én a lasszófasz1 óta nem találkoztam. Mondjuk azóta el se merek indítani semmit, mert ha ez a géming csúcsa, akkor lehet nem való ez nekem, hanem mégiscsak ipari méretben kellene papírcsákót hajtani a nepáli elnyomottaknak vagy nemtom.
/szerk: amúgy az ff7 mindenidők harmadik legjobb játéka a zelda botw után kettővel az animal crossing előtt!
Igen, egy japan nevu vilagban biztosan :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66359 2021.12.30. 16:12

Moby írta:A walking simekről jut eszembe, elkezdtem az FF7R-t, de egyelőre csak keresem, hogy ebben pontosan mi is a jó. Mármint én, aki a szériát csak az újságokból ismeri, nekem ez az egész nem mond semmit. Videójátékként komolyanvehetetlen ezzel a toldelőreakart meg néha nyomogasdazXet stílussal, filmként meg így önmagában felvehetetlen szál, a kamerakezeléstől meg konkrétan klausztrofóbiám van. Nagyon elszánt vagyok, eltökélten kutatom benne, hogy mitől kihagyhatatlan, de egyelőre így chapter3 környékén úgy pattanok le róla, mint Botond a PS5 rendszerről.
Tegnap vagy ma volt valami thread Era-n, hogy a csapattársak AI-ja olyan hülye, hogy folyamatosan váltogatni kell kit irányítasz, mert visszaszaladnak az ellenfél aoe támadásába. :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66360 2021.12.30. 18:24

Zóanagyvarázsló írta:Csak nehogy valaki a néha napján elkövetett túlzó szófordulatokat hullámvasutazásnak vélje!

De mit csesztek szét? FH5-öt? A megjelenéskor ment 2 órát, azóta nem, fingomsincs.
Csak azt tudom, amiket olvastam: corrupted save-ek, neverending töltések, stb. Van vele baj dögivel. Namost a patch előtt gyakorlatilag semmi nagyobb baj nem volt vele.

Vissza: “Leáldozott.hu”