A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #66081 2021.12.11. 12:43

Moby írta:Én nem nagyon értem ezt a hypot az it takes two körül. Mármint jó-jó ez a nagyon coopra kihegyezett játékmenet, de mondjuk nagyobbat üthetne, ha a sztori olyan lenne, ami inkább gyereknek is való. Másrészt meg mint játék, szerintem a Sackboy sok szempontból igényesebb, bár kevésbé kooperációra kihegyezett a tartalom, de mindezzel együtt is jobb, tartalmasabb coop játék.
Jogos, sokat leront a dologból, hogy nem gyerek kompatibilis a sztori és hogy nincs magyar felirat, a 11 éves gyerek azért a nagyját még nem érti, fordítani kell, sőt ez a kapcsolati válság elvált szülők gyerekének meg pláne nem sikerdíjas ötlet, szóval ez a része tök valid kritika. De a gémpléj elviszi, és kellően változatos is. Mire megszoktuk a szöggel kalapáccsal rögzítős akadályokat már teljesen más eszközeink voltak, szóval magát a gémpléjt szerintem is elkapták 10 pontra az első harmada alapján, nem tudom a második és harmadik harmad hogyan alakul, de a 10 pontozások alapján nem számítok rá, hogy besablonosodik.

A zsákfiú meg hát nemtom. Elkezdtük hárman nyomni, mert lányom zabálja az artot, de megmondom őszintén mondjuk a macskásmárió (3d wörld vagy mi) ezerszer jobb platformer (azt is szoktuk hármasban csavarni néha), és azért mindegyikben közel nulla a coop elem, a zsákfiú a talajból kihúzós cérnákat kivéve kifejezetten az egymással versengést preferálja, nem a coopságot, mert a végén ranglista ki mennyi csengőt vagy mi a szart söpört be, aki kapja marja, nem osztja mindenkinek egyenlően, vkinek összejön az új ruhára, vkinek nem, nyilván fiam ügyesebb neki több csengő jut, lányomnak érdekes lenne a ruha, neki meg nem, szóval három-négy pálya után inkább kikapcsoltam, "ne öljék egymást". Majd nyomja egyedül a lányom, akkor övé lesz a csengő meg a ruha is.

Ami teljesen gyerekbarát coop volt az szerintem az unreavel2, bár a sztori ott totál zagyvaság, de mondjuk olyan szinten a háttérben zajlik, hogy kurvamindegy is. Way out megintcsak nem egy gyerekbarát sztori. Sőt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #66082 2021.12.11. 13:15

Botond írta:Jogos, sokat leront a dologból, hogy nem gyerek kompatibilis a sztori és hogy nincs magyar felirat, a 11 éves gyerek azért a nagyját még nem érti, fordítani kell, sőt ez a kapcsolati válság elvált szülők gyerekének meg pláne nem sikerdíjas ötlet, szóval ez a része tök valid kritika. De a gémpléj elviszi, és kellően változatos is. Mire megszoktuk a szöggel kalapáccsal rögzítős akadályokat már teljesen más eszközeink voltak, szóval magát a gémpléjt szerintem is elkapták 10 pontra az első harmada alapján, nem tudom a második és harmadik harmad hogyan alakul, de a 10 pontozások alapján nem számítok rá, hogy besablonosodik.

A zsákfiú meg hát nemtom. Elkezdtük hárman nyomni, mert lányom zabálja az artot, de megmondom őszintén mondjuk a macskásmárió (3d wörld vagy mi) ezerszer jobb platformer (azt is szoktuk hármasban csavarni néha), és azért mindegyikben közel nulla a coop elem, a zsákfiú a talajból kihúzós cérnákat kivéve kifejezetten az egymással versengést preferálja, nem a coopságot, mert a végén ranglista ki mennyi csengőt vagy mi a szart söpört be, aki kapja marja, nem osztja mindenkinek egyenlően, vkinek összejön az új ruhára, vkinek nem, nyilván fiam ügyesebb neki több csengő jut, lányomnak érdekes lenne a ruha, neki meg nem, szóval három-négy pálya után inkább kikapcsoltam, "ne öljék egymást". Majd nyomja egyedül a lányom, akkor övé lesz a csengő meg a ruha is.

Ami teljesen gyerekbarát coop volt az szerintem az unreavel2, bár a sztori ott totál zagyvaság, de mondjuk olyan szinten a háttérben zajlik, hogy kurvamindegy is. Way out megintcsak nem egy gyerekbarát sztori. Sőt!
3D world nekünk is megvan, de itt nem aratott sikert. Mármint coopban annyira nem, hogy szerintem még meg sem néztük. Mármint én konkrétan a játékot magát sem láttam sehogyansem, csak a nagyobbik tolta, de akkor lehet kap egy esélyt coopban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66083 2021.12.11. 15:47

Moby írta:Nálunk is megy most az it takes two.l, de én annyira nem fostam le tőle a bokám. Egy coopnak oké, de ennyi
A hades meg szerintem kifejezetten gyenge volt játékmenetben, csak a szövegek jók benne. Játékmenetben a curse of the dead gods megeszi reggelire.
Szerintem zseniálisan van belőve co-op élménynek. Sztoriban és mechanikailag is lenyomja a Psychonauts 2 nagyon, bár az az első rész kétszeri rongyosra játszása után kevésbé nóvum számomra. Azt én is néztem, hogy gyerekkel necces lenne ez a párkapcsolatos sztori, de húgom már felnőtt, amúgy meg jó az a része is, csak családinak tűnő játéknál fura.
Egyébként tök igényesen is néz ki, bár egy átvezetőben már összejött az egy számjegyű fps. (Most 1080p-s, VRR-mentes kijelzőn van az XSX, így azért több játékban tűnt fel hullámzás.)

A co-op rész nélkül egy tök jó kis játék lenne, de így azért más. És nem azért, mert co-opban minden jobb, még a Halo is. Az A Way Outot bírtam, de ez annál sokkal jobb, azt single-ben alig tudnám értelmezni. Önmagához képest is nagyot ugrott a Hazelight. (Bár a még a Starbreeze-en belül elkövetett Brothers rendben volt egyedül is.)

Én görögmitológia-buziként bírom a Hadest, nagyon érdekes ez a narratív oldala, a GoW hozzá képest primkóhulladékság, meg szinte bármi. Már ha valaki értékeli ezt a módit. Mechanikailag nem rossz, leköt, a sok gagyi looter-shooterhez képest szerintem még mindig tök érdekesen adagolja a fejlődést, az egyszerű harc is jól működik, de ha csak ezen múlna nálam is kikopna, hiszen az ilyesmit is tipikusan co-opban fogyasztom. Hozzáteszem, ez az egyszerűség még mindig szofisztikáltabb valójában, mint az átlag felszopott. A Curse of the Dead Gods nekem akkorra van tervben, ha a Hades már lement.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66084 2021.12.11. 16:19

Az a bajom ezzel az it takes two-val, hogy meglehetősen kihívásmentes. Amit egyébként teljesen értenék, ha gyerekkompatibilis lenne, de az a része meg marha nagy kapufa. Az ötletek jók benne, a megvalósítással sincs gond, a látvány okés, de valahogy rohadtul nem koherens az artstyle, a mechanika, a nehézség meg a téma, amiért az egész készült. Így aztán valahogy a poénok sem ülnek, meg sokszor érzem magam kényelmetlenül, hogy ez most ilyen infantilis felnőtteknek akar tetszeni, vagy a poklot megjárt gyerekeknek, de egyik feltételezés sem tetszik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66085 2021.12.11. 16:30

Moby írta:Az a bajom ezzel az it takes two-val, hogy meglehetősen kihívásmentes. Amit egyébként teljesen értenék, ha gyerekkompatibilis lenne, de az a része meg marha nagy kapufa. Az ötletek jók benne, a megvalósítással sincs gond, a látvány okés, de valahogy rohadtul nem koherens az artstyle, a mechanika, a nehézség meg a téma, amiért az egész készült. Így aztán valahogy a poénok sem ülnek, meg sokszor érzem magam kényelmetlenül, hogy ez most ilyen infantilis felnőtteknek akar tetszeni, vagy a poklot megjárt gyerekeknek, de egyik feltételezés sem tetszik.
Kihívás csak akkor van, megpróbálsz felmászni a pokoli toronyba. OK, az is abszolválható simán, de azért nekem pár hajszálam beleőszült. Persze az totál opcionális, és a co-ophoz sincs semmi köze. Amúgy hol nehezebb az a Way Out? Hát sehol. Beyond: Two Souls? Még elcsesződni is nehezen lehet hagyni a dolgokat, mert jön Aiden. Borderlands? Nem megoldhatatlan, de azért ott is mindig jössz újra, amíg meg nem hal az ellenség, kb. new game+ összehozni valami kihívást. (Bár abban a gunplay se jó.) Az biztos, hogy ezen a vonalon lehetne előrelépni. De hogy ne lenne szép, érdekes, szórakoztató és közös móka, azt nem mondanám.

Az már nem is számít, ha valami megüti a Maneater szintjét?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66086 2021.12.11. 16:47

OK, nem tudok beágyazni, akkor nem fogok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66087 2021.12.11. 17:24

Az It takes two sztori körítése szerintem is melléfogás volt és az ötletek más háttérrel is ugyanígy működtek volna. Plusz nem kellett volna azt az iszonyat idegesítő nőt hallgatni...

Sokkal jobb lett volna ha fordított a szerep és a gyerekek mennek kalandozni, mint ez a klimaxos ribanc.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66088 2021.12.11. 17:29

DanielT írta:Az It takes two sztori körítése szerintem is melléfogás volt és az ötletek más háttérrel is ugyanígy működtek volna. Plusz nem kellett volna azt az iszonyat idegesítő nőt hallgatni...

Sokkal jobb lett volna ha fordított a szerep és a gyerekek mennek kalandozni, mint ez a klimaxos ribanc.
Én semmit nem tudtam elözetesen a játékról, teljesen azt hittem, hogy gyerekkaland lesz, nem a szülökre számítottam. De tényleg nem láttam belöle trélert se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66089 2021.12.11. 17:52

Gondoltam eladom végre a francba PS5-öt és 0-24-ben Gamepassban tolom a jobbnál jobb dolgokat a céges minipécén.

Kép

Nagyon meg vagyok lepve, hogy a Microsoft azon kívül, hogy BEJELENTKEZVE ismét bekéri a jelszavamat, még ilyennel is megakasztja a folyamatot. Nem jellemző rájuk, hogy fogalmatlan senkiházi turhák, akik egy store-t nem tudtak még mindig megcsinálni.

Vagy újraindíthatom a BERENDEZÉSEM. Ez mondjuk igaz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66090 2021.12.11. 17:53

Ja még azt is megmondhatná valaki, hogy miért kell a Store mellett egy IKSZBOKSZ alkalmazást is futtatni, hogy letöltse (vagy ne töltse és hibát dobjon)?

szerk: Újraindítottam a berendezésemet. A Store-t elindítva azonnal már hibát írt a telepítés gomb mellett, pedig rá se nyomtam. Aztán mondom csak rányomok, mi baj lehet? És elkezdte letölteni. Hátralévő idő kijelző nincs, az gondolom majd a Windows 12 funkciólistájára van tervezve.

Nyomorult taknyok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66091 2021.12.11. 18:02

És most nem indította el az Xbox appot, mint az előbb. Következetes, profi, minőségi élmény ez a visszatérés 2+ év kihagyás után a pécézsémingbe. Na nézem milyen videókártyát vegyek, hol vannak most jó akciók valami ötős cuccra? 180k a keret. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66092 2021.12.11. 18:04

DF csinált egy egész estés mozit a Mátrix demóról.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66093 2021.12.11. 18:07

Gondoltam megnézem akkor a Psy 2-t is. Ugyanaz a store ami éppen tölti a Gears 5-öt, nem tudja, hogy már van Ganépasszom és el akarja adni 300'é. És már megint az Xbox alkalmazást tolja a pofámba.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66094 2021.12.11. 18:14

Ráírtam valakire a friend listából. Klassz nem? Ahogy megjeleníti a szövegeket. Mint egy cset szokta. Csak nincsenek szövegek.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66095 2021.12.11. 18:21

DanielT írta:Ja még azt is megmondhatná valaki, hogy miért kell a Store mellett egy IKSZBOKSZ alkalmazást is futtatni, hogy letöltse (vagy ne töltse és hibát dobjon)?

szerk: Újraindítottam a berendezésemet. A Store-t elindítva azonnal már hibát írt a telepítés gomb mellett, pedig rá se nyomtam. Aztán mondom csak rányomok, mi baj lehet? És elkezdte letölteni. Hátralévő idő kijelző nincs, az gondolom majd a Windows 12 funkciólistájára van tervezve.

Nyomorult taknyok.
Csak egy kérdésem van. Chrome van fenn? Na ugye.

Elképesztö hulladék tényleg, az egyik PC-men konkrétan nem lehetett telepíteni vagy játszani, mert csak (de írtam is akkor).

Nem is érdrkelnek a ganépasszos stratégiák rá. Ami kikerülös, arra úgysem lenne elég idöm, DLC meg általában fizetös, és ezekhez szokott lenni. (Plusz a GOG DRM-mentes, a Steamen meg ott a family sharing.) PC-only játékot idiotizmus rávenni. Multiplatformnál viszont nyerhetsz az emeslottón, és müködhet az, amiért fizettél :eljen:

Agyhalál, amit PC-n müvelnek, néha az az érzésem, hogy sonysta szabotöröj csinálják. De már nem 10 MB/s a letöltés, hanem 50, az okés.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66096 2021.12.11. 18:49

DanielT írta:Ja még azt is megmondhatná valaki, hogy miért kell a Store mellett egy IKSZBOKSZ alkalmazást is futtatni, hogy letöltse (vagy ne töltse és hibát dobjon)?

szerk: Újraindítottam a berendezésemet. A Store-t elindítva azonnal már hibát írt a telepítés gomb mellett, pedig rá se nyomtam. Aztán mondom csak rányomok, mi baj lehet? És elkezdte letölteni. Hátralévő idő kijelző nincs, az gondolom majd a Windows 12 funkciólistájára van tervezve.

Nyomorult taknyok.
Több lehetőség adott. Az egyik, hogy fogalmatlan hülye módjára nekiesel, hátha sikerül szétbaszni direkt, de ilyenkor nem érdemes sok időt beleszánni, beversz egy százas szöget a monitor közepébe, és nyomhatod telefonról ide a kommenteket, hogy kurvaMS.
Aztán van a 60as IQ szint feletti verzió. Van ugye a store, ami meglepő módon vásárlásra való. Te melyik játékot vetted meg tőlük? A gears5öt vagy a psy2t? Amit megvettél azt simán le tudod tölteni a storeból, mert a store erre való!
Aztán van az ócsójancsik világa, a ganépassz, na az nem vásárlás, szóval azt az MS, Windows, de még a PS storeban se tudod jól kezelni. Ne, ne rohant a Nintendo honlapra se.
Szóval van a ganépassz, annak van appja, az meg teljesen eltér a steamtől, szóval szokni kell, mert ugye a Steam appba be kell lépni, na most az Xbox appban is. A steamen ki kell választani mit és hova szeretnél telepíteni, na most az Xbox appban is. Aztán a Steamben meg kell várni, míg letölti, az Xbox appban is, és végül a steamen rá kell nyomni, hogy play mikor letöltötte, na az Xbox appon meg a playt kell megnyomni, ha letöltötte.
Alapvetően más a kettő, szerintem tanulhatatlan, külön okj képzés kellene hozzá!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66097 2021.12.11. 18:50

Elindult a Gears 5, nagyon frankó. A hang mondjuk teljesen élvezhetetlen, de nyilván az én hibám.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66098 2021.12.11. 18:55

Botond írta:Több lehetőség adott. Az egyik, hogy fogalmatlan hülye módjára nekiesel, hátha sikerül szétbaszni direkt!
Igen, ez történt. Lebuktam. ;(((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66099 2021.12.11. 19:34

Hozzáraktam direktben bluetooth fülest a Pc-hez. A Gears intró alatt van hang, megy az alap moraj a töltés közben majd elnémul és mire betölt a menü, néma csend.

Botond, mit csináljak?

szerk: Videók alatt van hang persze BT fülessel és a kontrollerrel is. Psychonautssal is volt hang kontrolleres fülessel. Gondoltam most megnézem ott mi a helyzet BT-vel. Nem indul el a játék. Rányomok és nem történik abszolút semmi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66100 2021.12.11. 19:47

Kellemes 2 óra volt, köszönöm szépen ennyi elég. A Psy2 -t majd megveszem 40x drágábban PS5-re.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66101 2021.12.11. 20:27

DanielT írta:Kellemes 2 óra volt, köszönöm szépen ennyi elég. A Psy2 -t majd megveszem 40x drágábban PS5-re.
Én nagyon bízok benne, hogy igazándiból nem tettél bele időt, úgyis csak annyi volt a cél, hogy vmi random faszságot beírj, amit a gugli feldob, hogy milliárdból egy embernél van ilyen hiba, ahhoz meg tök fölösleges az xbox appal szarozni, elég a chromeban guglizni pár idióta beírását pár másodperc alatt. :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #66102 2021.12.11. 20:32

DanielT írta:Elindult a Gears 5, nagyon frankó. A hang mondjuk teljesen élvezhetetlen, de nyilván az én hibám.

Kép
Nekem annyira csúszott a hang az Xbox fejesen keresztül, ha NEM ZSINÓRRAL volt csatlakoztatva, hanem a saját xbox adapteren keresztül, hogy elviselhetetlen volt.... kitúrtam ezt és ezzel a virtual audio cabel-el tökéletes lett a hang
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66103 2021.12.11. 20:47

Botond írta:Én nagyon bízok benne, hogy igazándiból nem tettél bele időt, úgyis csak annyi volt a cél, hogy vmi random faszságot beírj, amit a gugli feldob, hogy milliárdból egy embernél van ilyen hiba, ahhoz meg tök fölösleges az xbox appal szarozni, elég a chromeban guglizni pár idióta beírását pár másodperc alatt. :eljen:
A cél holnap Gears 5 lett volna, a google keresést pedig bárki megteheti és eldöntheti mennyire valós a probléma.

Vagy szerinted volt forgatókönyv, ami alapján ezt az élményt átadtam ma nektek? Kitaláltam a hibákat, kerestem a "bizonyítékokat", stb? Mindezt pedig azért mert... Na itt vagyok kicsit gondban, de a többi felvetéseddel valóban nehéz vitatkozni, annyira betaláltak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66104 2021.12.11. 20:48

eje75 írta:Nekem annyira csúszott a hang az Xbox fejesen keresztül, ha NEM ZSINÓRRAL volt csatlakoztatva, hanem a saját xbox adapteren keresztül, hogy elviselhetetlen volt.... kitúrtam ezt és ezzel a virtual audio cabel-el tökéletes lett a hang
Nálam az már 5 éve is tökéletes volt, semmi delay. A Gears 5 van elbaszva, vagyis csak arról hazudom ezt.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #66105 2021.12.11. 20:50

DanielT írta:PC-s ganépassz kalandok.txt
Vadász, vadász, te szopni jársz ide. :banplz:

Mellesleg a napokban toltam végig ganépassznak hála és coviddal fertőzve a HALO összest PC-n (kivéve az 5-öt, mert az youtube-on, mert a kurvaanyádms úgy gondolta, hogy azt mégis mi a fenének kiadni a PC-s parasztoknak a 6 előtt, még a végén megértenék azt a minimális sztorit is) és azt kell mondanom, hogy az egész sorozat masszívan túl van értékelve az xboxosok által. Nem rémlik, hogy az idén játszottam volna ezeknél rosszabb játékokkal, amiket végig is vittem (talán csak a Life is Strange True Colors volt az).
Avatar
eje75

Hozzászólás #66106 2021.12.11. 21:10

DanielT írta:Nálam az már 5 éve is tökéletes volt, semmi delay. A Gears 5 van elbaszva, vagyis csak arról hazudom ezt.
Nálam már 10 éve az...CSAK EBBEN A CSODÁBAN csúszik a hang... a saját rendszerükön a saját fülesükkel.. a saját játékukban
Avatar
Moby

Hozzászólás #66107 2021.12.11. 23:32

110 óra után elbúcsúztam a BF-től is. Nincs ebben egy másodperccel sem több, amit jó szívvel beleraknék bármikor is a jövőben. Az elején még egész jól elvoltam vele, de irtó gyorsan kifulladt ez a néhány map(ami egyáltalán játszható, és nem olyan, hogy tolom rögtön a kilépést, ahogy meglátom), meg a hibák is inkább csak sokasodtak, semmit megoldódtak, de ha majd egyszer normálisan fog tudni mindent, akkor sem fog tudni semmi olyat, amit ne láttam volna milliószor a múltban. Kipróbáltam az összes játéktípust benne, a nagyrésze kalapszar, ami jó lenne, azt nagyrészt tönkreteszi az amúgy az egész játékot kegyetlenül lerontó komplett "játékbakerülési rendszer". Remélem elvitt mindenkit a covid, akiknek köze volt a respawn rendszerhez, a szerverválasztóhoz, és minden kapcsolódó munkához. Jobb hely lenne a világ nélkülük. Szerintem nekem ez volt az utolsó multi, amit egyáltalán megpiszkáltam, mert sem a mai trendek, sem a mai multijátékok nem érdekelnek, mert szarok, és nagyrészt azok is, akik játsszák ezeket, és ezeknek az agyhalott fullkocka tizenéveseknek készülnek mamár. Valahol vicces, hogy ennek a sokszorosát toltam anno a BF1-be mire azt éreztem, hogy elég volt ebből, pedig azt még szarnak is tartottam, ezt meg nem. Időnként egész jól elvoltam vele, de úgy összességében soselássam többet. /10.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66108 2021.12.11. 23:39

neoreg írta:Vadász, vadász, te szopni jársz ide. :banplz:

Mellesleg a napokban toltam végig ganépassznak hála és coviddal fertőzve a HALO összest PC-n (kivéve az 5-öt, mert az youtube-on, mert a kurvaanyádms úgy gondolta, hogy azt mégis mi a fenének kiadni a PC-s parasztoknak a 6 előtt, még a végén megértenék azt a minimális sztorit is) és azt kell mondanom, hogy az egész sorozat masszívan túl van értékelve az xboxosok által. Nem rémlik, hogy az idén játszottam volna ezeknél rosszabb játékokkal, amiket végig is vittem (talán csak a Life is Strange True Colors volt az).
A Halo szériát az xboxosok java se tartja semmire. A fénykora valamikor a Halo3 körül tetőzött, akkor még talán ki lehetett mondani, hogy tömegeket mozgatott meg, de amúgy semmi. Kicsit olyan ciki is ez, hogy az MS ennyire kapaszkodik bele, miközben nem érdekel ez különösebben senkit. Elnézve ez az infinite körüli szenvedését a 343i-nek, nekem úgy tűnik, hogy az MS részéről is ez az egész inkább csak ilyen évődés, mert nincs semmilyen múlttal, meg referenciákkal rendelkező, XBOX-hoz köthető cím, ami valamilyen módon promócióképes lenne, ezért tolják csak ezt is, de ez az infinite sem tűnik nekem úgy, hogy pénz, apripa, fegyver, minden meglett volna hozzá. Vagyishát van nekik, a leginkább promócióképes játékuk ez a Gamepass nevezetű. Csak azt meg nem akarja letesztelni, meg lepontozni egyik review sem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66109 2021.12.12. 00:31

Lepörgött az Outriders, pc-n és xsx-en vegyesen, coopban. Majd Zó ír róla bővebben, de szerintem elbaszott egy koncepció ez, hogy a nehézséget ennyiben képzeljük el, hogy jön több ellenfél, mint amennyi lőszer elfér nálad valaha szorozva néggyel, vagy hogy a boss fightot annyival kell letudni, hogy sima ellenfél, DE! Egymilliószor annyi lövést bír, mint a sima, szóval lőni kell 40 percig. Agyhalál. A sztori nem volt annyira rossz, a prezentálása se, de a harcot valahogy nem találták el. Mondjuk első etap remnant után volt, főleg ahhoz képest volt erős a kontraszt, hogy lehet egy coop shootert kurva jól megcsinálni, meg nem kurva jól. A kiegtutikimarad/10.
Avatar
Botond

Hozzászólás #66110 2021.12.12. 00:37

DanielT írta:A cél holnap Gears 5 lett volna, a google keresést pedig bárki megteheti és eldöntheti mennyire valós a probléma.

Vagy szerinted volt forgatókönyv, ami alapján ezt az élményt átadtam ma nektek? Kitaláltam a hibákat, kerestem a "bizonyítékokat", stb? Mindezt pedig azért mert... Na itt vagyok kicsit gondban, de a többi felvetéseddel valóban nehéz vitatkozni, annyira betaláltak.
Az internet tele van random faszságokkal. Pl miért van égett szaga a ps5nek? Vagy PS5 lekapcsol játék közben, mert túlmelegszik.
Bármilyen random baromságot beírsz a gugliba, akkor találsz reddit topikot, meg picsogó embert, aki jajj nem érti a baj, mert írni tud, de olvasni már nem. Vagy ugye eleve az a célja, hogy fel tudjon háborodni, mivel a meg igekötős részén már túl van, és hát gyorsan random ok kell, hogy vkibe belerúgjon.
Én nem hiszem, hogy hétköznapi szuperhősök akik napi szinten le bírják gyűrni a pc-s xbox appot és tudnak vele játszani, de jó tudni, hogy szerinted azok vagyunk. Moby is szuperhős, Zó is, meg a többiek is, egyszerűen emberfeletti képességekkel rendelkeznek, hogy úgy bírják görbíteni a teret, hogy egy pc működjön. Csoda!
És meg is hagylak ebben a hitedben, majd megveszed ps5re a gears5öt 48k-ért és kisimul a világ, jól megmutattad az MS-nek megint, és a napi szórakozás is megvolt, a szükséges és elengedhetetlen őrjöngéssel. Win10et nem raktad vissza, hogy holnap is legyen vmi randomfaszság?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66111 2021.12.12. 06:13

Chrome-ról írok, szóval nem értek hozzá, de arról az MS-ről beszélünk akiknek vérverejtékes munkával sikerült megoldaniuk, hogy kb. ~1 éve SSD-nek látja az egyetlen mechanikus hdd-met a Feladatkezelő? Vagy itt mi lehet a user error a nyilvánvalón felül?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66112 2021.12.12. 09:16

Hasznalja lg-n valaki az optikai kimenetet?
Bekotottem az analog erositom es a tv koze egy dac-ot, es hat neha van egy tizedmasodperces szunet…
Mivel mas forrasbol nincs hasonlo, gyanitom a tv a ludas.
Persze minden beallitast probaltam, konstans szar :/
Avatar
Moby

Hozzászólás #66113 2021.12.12. 10:02

Greyfox írta:Hasznalja lg-n valaki az optikai kimenetet?
Bekotottem az analog erositom es a tv koze egy dac-ot, es hat neha van egy tizedmasodperces szunet…
Mivel mas forrasbol nincs hasonlo, gyanitom a tv a ludas.
Persze minden beallitast probaltam, konstans szar :/
Igen, neklem a soundbar optikán van bekötve, és nincs szünet, se késés, se semmi. Korábban volt nekem is gondom vele, de kideült, hogy a kábel ludas: egyszer amikor baszakodott kihúztam, és láttam, hogy alig pislákol benne a fény. Elszaladtam az alzába, vettem másikat, na ezzel úgy világít, ahogy kell, azóta nincs is gondom vele.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66114 2021.12.12. 10:05

Azt az igénytelen mocskos kurva eget...:wilting: :wilting: :wilting:
Hát ez MI? Mik azok karakterek, azok az animációk, az arcok, a bevilágítás (gyak semminek nincs vetett árnyéka). Hogy az isten faszában volt pofájuk ezt a világ elé szarni 2021-ben???????? Ez 10 éve is gecinagy gáz lett volna, de a világ valaha volt legerősebb konzolján????? ÚRISTEN.
És errte röpködtek a 9-10 pontok. Erre a köpedelemre. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :bdead: :bdead: :bdead: :bdead:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66115 2021.12.12. 10:32

Moby írta:Igen, neklem a soundbar optikán van bekötve, és nincs szünet, se késés, se semmi. Korábban volt nekem is gondom vele, de kideült, hogy a kábel ludas: egyszer amikor baszakodott kihúztam, és láttam, hogy alig pislákol benne a fény. Elszaladtam az alzába, vettem másikat, na ezzel úgy világít, ahogy kell, azóta nincs is gondom vele.
Az a furcsa, hogy ha spotify-t hasznalok (sztereo kontent), nincs problema. :/ Valami dd plus konverziorol regelnek a neten, es hdmi arc-ot javasoljak..persze ahhoz kene egy konverter a dac ele.. :/ mind1, megprobalok egy masik kabelt, hatha…
Avatar
Moby

Hozzászólás #66116 2021.12.12. 10:36

Greyfox írta:Az a furcsa, hogy ha spotify-t hasznalok (sztereo kontent), nincs problema. :/ Valami dd plus konverziorol regelnek a neten, es hdmi arc-ot javasoljak..persze ahhoz kene egy konverter a dac ele.. :/ mind1, megprobalok egy masik kabelt, hatha…
Mi? Milyen DD plus konverzió? Egyébként valszeg sztereo kontentnél is van gond, csak azt nem hallod meg, max lesz egy kis jitter, ha a tömörített streamben van hiba, az ugye nagyobb kiesést okoz. Amúgy a DAC az garantáltan okés? Ez olyan DAC, hogy DD-t, meg minden szart analógba forgat sokcsatornán?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66117 2021.12.12. 10:41

10 perce kiléptem a játékból, de azóta is nyomom a Microsoft szerint.

Kép

Rosszul léptem ki Botond? Nyomtam, hogy Quit to destop és kilépett a játék, nem fut már. Most melyik idióta google keresést alkalmazzam nem létező problémáimra?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #66118 2021.12.12. 10:59

Moby írta:110 óra után elbúcsúztam a BF-től is. Nincs ebben egy másodperccel sem több, amit jó szívvel beleraknék bármikor is a jövőben. Az elején még egész jól elvoltam vele, de irtó gyorsan kifulladt ez a néhány map(ami egyáltalán játszható, és nem olyan, hogy tolom rögtön a kilépést, ahogy meglátom), meg a hibák is inkább csak sokasodtak, semmit megoldódtak, de ha majd egyszer normálisan fog tudni mindent, akkor sem fog tudni semmi olyat, amit ne láttam volna milliószor a múltban. Kipróbáltam az összes játéktípust benne, a nagyrésze kalapszar, ami jó lenne, azt nagyrészt tönkreteszi az amúgy az egész játékot kegyetlenül lerontó komplett "játékbakerülési rendszer". Remélem elvitt mindenkit a covid, akiknek köze volt a respawn rendszerhez, a szerverválasztóhoz, és minden kapcsolódó munkához. Jobb hely lenne a világ nélkülük. Szerintem nekem ez volt az utolsó multi, amit egyáltalán megpiszkáltam, mert sem a mai trendek, sem a mai multijátékok nem érdekelnek, mert szarok, és nagyrészt azok is, akik játsszák ezeket, és ezeknek az agyhalott fullkocka tizenéveseknek készülnek mamár. Valahol vicces, hogy ennek a sokszorosát toltam anno a BF1-be mire azt éreztem, hogy elég volt ebből, pedig azt még szarnak is tartottam, ezt meg nem. Időnként egész jól elvoltam vele, de úgy összességében soselássam többet. /10.
Majd a modern warfare 2-re nézz be.
Avatar
insp

Hozzászólás #66119 2021.12.12. 11:13

DanielT írta:Elindult a Gears 5, nagyon frankó. A hang mondjuk teljesen élvezhetetlen]


Fura. A Division 2 meg a Shadow of the Tomb raider mellett a Gears 5 a standard Dolby Atmos demom, ha valaki kivancsi a tech-re..
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66120 2021.12.12. 11:15

Moby írta:Mi? Milyen DD plus konverzió? Egyébként valszeg sztereo kontentnél is van gond, csak azt nem hallod meg, max lesz egy kis jitter, ha a tömörített streamben van hiba, az ugye nagyobb kiesést okoz. Amúgy a DAC az garantáltan okés? Ez olyan DAC, hogy DD-t, meg minden szart analógba forgat sokcsatornán?

Na, beszoptam a jo kis ess chippel, sajna a dacon nem lehet jitter tolerancet allitani, ugyhogy vagy tv-tvvagy dacot cserelek..
ittene
Avatar
Botond

Hozzászólás #66121 2021.12.12. 12:02

DanielT írta:10 perce kiléptem a játékból, de azóta is nyomom a Microsoft szerint.

Kép

Rosszul léptem ki Botond? Nyomtam, hogy Quit to destop és kilépett a játék, nem fut már. Most melyik idióta google keresést alkalmazzam nem létező problémáimra?
Ja, ez létező bug. Miben akadályozott? Miben változtatta meg az életed, hogy egy általad sose használt program csak 5-10 perccel később észleli, hogy már kiléptél a játékból? Mert nekem kellemetlen, hogy amikor látom, hogy a lányom minecraftozik az anyjánál a telefonján, akkor rá akarok csatlakozni, hogy írjak neki vmit, mert olyankor más csatornán se lát se hall, aztán paff, kilépett már 4 perce, és nem találom a 10 másodperc alatt elindított minecraftban és akkor mégis írhatok neki sms-t vagy vibert és pocsékba megy 20 másodperc az életemből minden alkalommal, és pár év múlva ez már percekben kifejezhető elpocsékolt idő lesz, de érdekelne, hogy téged milyen veszteség ér azzal, hogy nem ezredmásodpercre pontosan syncel egy nyolcvanadik app, amiben látható, hogy a friendek éppen mivel játszanak.
Szokott vki random, előzetes megbeszélés nélkül rád joinolni játék közben és most vélhetően ez millióból egyszer fail lesz?
Kérd vissza a 300 forintod és hagyd a picsába, nem való ez neked, túl sok, túl komplex.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66122 2021.12.12. 13:21

Greyfox írta:Na, beszoptam a jo kis ess chippel, sajna a dacon nem lehet jitter tolerancet allitani, ugyhogy vagy tv-tvvagy dacot cserelek..
ittene
Vagy veszel egy hdmi arc to toslink kifejtőt. Valami ilyesmit. - szerk bár most olvasom, hogy ez nem kompatible DD/DTS-el, de biztos van ilyenből olyan is, ami kifejt bármit is. A lényeg csak annyi, hogy ARC/eARC-ot tudjon, mert itt neked az kell, hogy HDMI-n jöjjön _KI_ a tévéből a hang.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66123 2021.12.12. 13:37

Tök jó lett a hitreg az új patch után
phpBB [media]

Spoiler
töröltem le a gecibe, sose lássam többé...életem eddigi legszarabb játéka, még nem láttam rosszabbat
Avatar
Moby

Hozzászólás #66124 2021.12.12. 13:40

eje75 írta:Tök jó lett a hitreg az új patch után
[video]töröltem le a gecibe, sose lássam többé...életem eddigi legszarabb játéka, még nem láttam rosszabbat
A helyedben az ilyen elhamarkodott kijelentések előtt ránéznék a 9 pontos Halo Infinite-re :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66125 2021.12.12. 13:46

Botond írta:Lepörgött az Outriders, pc-n és xsx-en vegyesen, coopban. Majd Zó ír róla bővebben, de szerintem elbaszott egy koncepció ez, hogy a nehézséget ennyiben képzeljük el, hogy jön több ellenfél, mint amennyi lőszer elfér nálad valaha szorozva néggyel, vagy hogy a boss fightot annyival kell letudni, hogy sima ellenfél, DE! Egymilliószor annyi lövést bír, mint a sima, szóval lőni kell 40 percig. Agyhalál. A sztori nem volt annyira rossz, a prezentálása se, de a harcot valahogy nem találták el. Mondjuk első etap remnant után volt, főleg ahhoz képest volt erős a kontraszt, hogy lehet egy coop shootert kurva jól megcsinálni, meg nem kurva jól. A kiegtutikimarad/10.
Azt nem mondanám, hogy normál ellenségek voltak a bossok sok HP-val, mert voltak spéci támadásaik, spelljeik, vagy éppen mobokat hívtak be szakaszosan. De a megvalósítás förtelem tudott lenni. Na szóval:

Outriders

+ alapból jó lenne a gunplay
+ még a skillek között is vannak jófélébbek
+ co-op
+ van néhány jobb duma, és nem finomkodik a játék, anélkül vagyunk "renegade Shepard", hogy ezt erőltetett keménykedéssel szeretnénk bizonygatni

0 a sztori nem sztoris akciójátékként nézveegy PCF-től elmegy, pár meglepetés minket azért ért, mert nem figyeltünk rá, mit pofáznak; máskor meg, amikor azt hittük, hogy lemaradtunk valamiről, kiderült, hogy nem, nem kéne tudnunk azt, amit ennek ellenére kitaláltunk; biztos nem ebben okozott csalódást, a játékmenet fájt

- cleartheareacleartheareaclearthareadefendthetököm - még műfajon belül is nehezen megy neki a változatosság fenntartása
- értem én, hogy mindenbe is kell crafting és loot, de az esetek többségében ez inkább időt húz, mint élményt ad, itt is
- az, hogy lőjétek egy évig a boss fejét, mire lemegy egy ezredmillimiéter a HP-jából, miközben a restoration aurával a kómából is vissza tudja magát hozni, felfoghatatlanul szánalmas (még rommá tápolt fegyverekkel, story mode-ban is tovább kell lőni azt, akire gondolok, mint ameddig bármelyik bossharc tart a Demon's Soulsban)
- Botond PC-n análkólázva szívott a bugokkal

A looter-shooterság kicsinálja ezt a kellemes játékot, ha hánysz a műfajtól, akkor még inkább. /10
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66126 2021.12.12. 13:49

Moby írta:A helyedben az ilyen elhamarkodott kijelentések előtt ránéznék a 9 pontos Halo Infinite-re :banplz:
Ja, hosszú még a december, ismerek valakit a leáldban, akinél még megosztott GotY is lehet a BF és a Halo :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #66127 2021.12.12. 14:04

Moby írta:A helyedben az ilyen elhamarkodott kijelentések előtt ránéznék a 9 pontos Halo Infinite-re :banplz:
Minden nap azt tolom... nem egyszerűen jobb játék, hanem még szebb is, mint az a félkész szar....
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66128 2021.12.12. 14:14

Moby írta:Vagy veszel egy hdmi arc to toslink kifejtőt. Valami ilyesmit. - szerk bár most olvasom, hogy ez nem kompatible DD/DTS-el, de biztos van ilyenből olyan is, ami kifejt bármit is. A lényeg csak annyi, hogy ARC/eARC-ot tudjon, mert itt neked az kell, hogy HDMI-n jöjjön _KI_ a tévéből a hang.
Á, hagyom a fenébe. Úgyis ingyen kaptam unokaöcsémtől, mert már neki nem kell. Amúgy picsajó cucc, persze, hogy így használhatatlan :D Nézek valami más dacos szart, meg erősítőcsere is kilátásban van, mert az új hangfalhoz sajna kevés a kraft.
DE! Persze ha már leszedtem a tv-t a falról, átdugtam a ps5-öt az oldalsó hdmi portból hátulra.
Új port, úgyhogy a régi beállítások mentek a kukába, és hello black crush. Bárhogy állítom, vagy fakó a kép, vagy törik a fekete ps5-ön.
Mi is volt a jó beállításom? :D Persze ahány videót megnézek, annyiféle kombinációt ajánlanak. (Tv-n low, konzolon auto, tv-n high, konzolon full, limited, amit akarsz).
Avatar
Botond

Hozzászólás #66129 2021.12.12. 14:15

Greyfox írta:Á, hagyom a fenébe. Úgyis ingyen kaptam unokaöcsémtől, mert már neki nem kell. Amúgy picsajó cucc, persze, hogy így használhatatlan :D Nézek valami más dacos szart, meg erősítőcsere is kilátásban van, mert az új hangfalhoz sajna kevés a kraft.
DE! Persze ha már leszedtem a tv-t a falról, átdugtam a ps5-öt az oldalsó hdmi portból hátulra.
Új port, úgyhogy a régi beállítások mentek a kukába, és hello black crush. Bárhogy állítom, vagy fakó a kép, vagy törik a fekete ps5-ön.
Mi is volt a jó beállításom? :D Persze ahány videót megnézek, annyiféle kombinációt ajánlanak. (Tv-n low, konzolon auto, tv-n high, konzolon full, limited, amit akarsz).
Már várom 26-át, mikor fent lesz a falon az oled, és mehet nekem is a barkácsolás. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66130 2021.12.12. 14:18

Amúgy szerintem csak azért néz ki ilyen fosul az új Héló mert szeretnének egy új sort a bannerban :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #66131 2021.12.12. 16:57

eje75 írta:Minden nap azt tolom... nem egyszerűen jobb játék, hanem még szebb is, mint az a félkész szar....
Mindig jó a humorod, de most magadon is túltettél! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66132 2021.12.12. 17:34

Greyfox írta:Amúgy szerintem csak azért néz ki ilyen fosul az új Héló mert szeretnének egy új sort a bannerban :D
Viszont a pröhadrvern olyanokan írnak róla, hogy a fejlesztők fantasztikus munkát végeztek, meg hogy nem értik miért tartom rondának :nevetes1:
Tökre megértem, hogy ez ilyen. Részint szerintem ezek ennyire képesek, részint a mellékelt ábra szerint xboxon ez is teljesen oké. Sőt. Ott ez már a fanszatikus szint :idiota: Nincs igény ettől jobbra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66133 2021.12.12. 19:02

Greyfox írta:Á, hagyom a fenébe. Úgyis ingyen kaptam unokaöcsémtől, mert már neki nem kell. Amúgy picsajó cucc, persze, hogy így használhatatlan :D Nézek valami más dacos szart, meg erősítőcsere is kilátásban van, mert az új hangfalhoz sajna kevés a kraft.
DE! Persze ha már leszedtem a tv-t a falról, átdugtam a ps5-öt az oldalsó hdmi portból hátulra.
Új port, úgyhogy a régi beállítások mentek a kukába, és hello black crush. Bárhogy állítom, vagy fakó a kép, vagy törik a fekete ps5-ön.
Mi is volt a jó beállításom? :D Persze ahány videót megnézek, annyiféle kombinációt ajánlanak. (Tv-n low, konzolon auto, tv-n high, konzolon full, limited, amit akarsz).
Pedig egyszerű ez, csak azt kell érteni, mi történik. És ez még csak nem is típus meg elnevezésfüggő.
A tv oldalán két érték létezik. Bárhogy is van elnevezve. Az egyik állásban a fekete nem annyira mély, és a fehér sem annyira világít (bárhogy is van beállítva a forrás oldal). Ez a normál állapot, ilyenkor a bejövő jelet a képre feszített scalebe nem nyúl bele a tv. Na ez akkor kell, ha a forrás Full RGB-t ad ki. És van a másik beállítás, amikor sötétebbnek tűnik a fekete, és világosabbnak a fehlr, ilyenkor a bejövő jelet "túlfeszíti" a scale-en a tévé. Az akkor kell, ha a forrás limited-et ad ki. Ennek érthetőnek kell lennie, mert a full és a limited csak a jelátvitelben játszik szerepet, mind a forrás oldalon és mind a megjelenés oldalán valójában lefedi a teljes scale-t, csak egy szűkített felbontással. Tehát a limited RGB-nél logikailag a bejövő tartományt túl kell feszíteni a megjelenítési tartományon, hogy visszakapd az eredeti teljes skálát.
Natehát...
Ha a forrás FullRGB, akkor két lehetséges beállítással két állapotot tudsz előidézni: az egyikkel tökéletes a kép, a másikkal black crush van, mert a túlfeszítéssel levágtad az alját (és a tetejét is).,
Ha a forrás LimitedRGB, akkor két állapotot tudsz előidézni: az egyikben tökéletes a kép, a másikben túl szürke a fekete, és túl szürke a fehér, mert nem feszítetted szét a teljes megjelenítési skálára.
Mégtovább egyszerűsítve:
Ha a forrás FullRGB akkor a kevésbé mély fekete a jó beállítás. Ha a forrás LimitedRGB, akkor a mélyebb fekete a jó beállítás.
Az auto használatát meg nem javaslom, mert a gyakorlatban típus és firmware függő, hogy épp jól működik-e, másrészt ha a fentieket érted, akkor semmi szükség rá.

Most végigolvasva nem biztos, hogy ebből jobban fogja bárki is érteni :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #66134 2021.12.12. 19:41

Youtube algoritmus a világ legnagyobb trollja, ma ezt dobta fel első ajánlásnak:
phpBB [media]

:gonosz1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #66135 2021.12.12. 19:48

E! Beszart a tévém. Kéne egy új és nem vagyok up-to-date. Van ok, ami miatt ne B1-et vegyek C1 helyett? Negyedével olcsóbb.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #66136 2021.12.12. 19:52

Amúgy mostanában gamingben sem vagyok up-to-date, mert nem játszom vagy negyed éve, IRL kalandok viszik el az időmet. Néha-néha indítok el valamit, de nem halad, nem is köt le, újabb kiégési fázisomban lehetek.
De tévéből lehet, hogy érdemes gamingképeset is venni, mert lehet, hogy egyszer újra visszatérek - végülis sikerült már 2x pályafutásom során.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66137 2021.12.12. 20:05

Botond írta:Youtube algoritmus a világ legnagyobb trollja, ma ezt dobta fel első ajánlásnak:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=kWSIFh8ICaA[/video
:gonosz1:
És ezzel a videóval egy komplett generációra kinyírták az MS-t (vagy amazok magukat, ez szemantikai kérdés) :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66138 2021.12.12. 21:01

aabyssx írta:E! Beszart a tévém. Kéne egy új és nem vagyok up-to-date. Van ok, ami miatt ne B1-et vegyek C1 helyett? Negyedével olcsóbb.
Ja. Azt még senki nem bánta meg, hogy a jobbat vette.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #66139 2021.12.12. 22:54

DanielT írta:Ja. Azt még senki nem bánta meg, hogy a jobbat vette.
Az biztos. De én a fogamhoz verem a garast, és nem tudom, hogy mi az a plussz, amiért felárat kérnek. Elkezdhetek keresgélni, meg reviewkat nézni, csak gondoltam itt amúgy is téma a tv.
Avatar
deep

Hozzászólás #66140 2021.12.12. 22:55

aabyssx írta:E! Beszart a tévém. Kéne egy új és nem vagyok up-to-date. Van ok, ami miatt ne B1-et vegyek C1 helyett? Negyedével olcsóbb.
Nekem B1 van, a procija más, ami szerintem totálisan mellékes.

They have many of the same features and performance, but they use different processors, which we don't test. The C1 gets brighter, but the difference isn't very noticeable. The C1 also has a wider refresh rate range because it has low frame rate compensation that allows the VRR to drop below 40Hz, which the B1 doesn't have. The B1 has much better gradient handling, so there's less banding in HDR content.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66141 2021.12.12. 23:05

aabyssx írta:Az biztos. De én a fogamhoz verem a garast, és nem tudom, hogy mi az a plussz, amiért felárat kérnek. Elkezdhetek keresgélni, meg reviewkat nézni, csak gondoltam itt amúgy is téma a tv.
Jobb a képe, jobb a hangja, jobb a procija. Létezik jobb, mint a rosszabb, az mindegy mennyivel. Évekre veszed és SOHA nem fog hiányozni az a mittomén hány tízezer Ft, ellenben eszedbe fog jutni, hogy bazze' nem kellett volna mégis a jobb? És akkor már késő lesz. Rövid az élet ehhez.

szerk: Szomszédommal összefutottam múlt héten a garázsban és mondta, hogy hú van A1 akcióban és az teljesen elég lesz neki, mert blablabla. Mondom jól van, ha így gondolja, hajrá. Szóval így esett, hogy pár napra rá mentem hozzá segíteni beállítani a C1-et. Mert jó az amikor az ember igyekszik meggyőzni magát, csak nem mindig sikerül.
Avatar
deep

Hozzászólás #66142 2021.12.12. 23:12

aabyssx írta:Az biztos. De én a fogamhoz verem a garast, és nem tudom, hogy mi az a plussz, amiért felárat kérnek. Elkezdhetek keresgélni, meg reviewkat nézni, csak gondoltam itt amúgy is téma a tv.
Nézd meg egymás mellett a kettőt boltban. Nem fogsz különbséget látni a képén. Hangot meg úgyis külső forrásból hallgatod, nem a saját hangszóróján, mint az állatok. 120Hz és VRR ugyanúgy megvan.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #66143 2021.12.13. 00:23

Köszi a gondolatokat, holnap szerintem rábökök az egyikre.
Avatar
eje75

Hozzászólás #66144 2021.12.13. 00:31

Moby írta:Mindig jó a humorod, de most magadon is túltettél! :idiota:
A vicc az, hogy ez nem vicc... van egy álmom: képzelj el egy világot, ahol ha egy videójátékban megcélzol valamit, és meghúzod a ravaszt, akkor az eltalálod...ahol a fejlesztők gondoltak arra, hogy ha betesznek egy járművet, akkor azt el lehessen pusztítani kevesebb, mint 5 direkt RPG hittel... ahol gondoltak arra, hogy ne legyen olyan, hogy egy tank feláll a pálya egyik sarkában egy dombra, és végig ágyúzza az egész meccset... ahol a grafika nem úgy néz ki, mintha 3-al előtti játékból vették volna... ahol a fizika törvényei léteznek, és nem megy fel egy légpárnás a felhőkarcoló oldalán...stb, stb,stb..... tudom, nehéz ezt elképzelni, hogy van ilyen, de legyünk merészek, álmodjunk nagyot: van ilyen játék... de az nem a Battlefield 20-42 FPS
Avatar
deep

Hozzászólás #66145 2021.12.13. 14:26

Gyönyörű színek :D
phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #66146 2021.12.13. 16:55

Ez a forspoken akkora hulladék, hogy kiég az ember szeme tőle.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #66147 2021.12.13. 17:54

deep írta:Gyönyörű színek :D
Melyikben lesz VRR?
Marad a bordó-fekete-fehér kontroller szín paletta itthon, több nem kell. :)
Castle82

Hozzászólás #66148 2021.12.13. 22:33

Moby írta:Ez a forspoken akkora hulladék, hogy kiég az ember szeme tőle.
phpBB [media]



Reméljük lehet majd benne nagy BLM matricákat gyűjtögetni ha már a témája - alapkoncepciója (vagyis szegény feka lányt bántalmazzák a gonosz fehérek) az aktuális PC sztereotípia agymenése...:)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66149 2021.12.14. 11:08

Moby írta:Ez a forspoken akkora hulladék, hogy kiég az ember szeme tőle.
Sajnos nem elérhető már a videó, de eddig sem hozott lázba.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66150 2021.12.14. 13:58

Zóanagyvarázsló írta:Sajnos nem elérhető már a videó, de eddig sem hozott lázba.
Lehet, hogy megtaláltam :wow1:

phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”