A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #6581 2016.07.13. 15:30

Greyfox írta:Szedd le az összes nvidiás cuccot, és telepítsd újra. Ez segített havernak win7-en. Ha ez sem működik, cseréljünk vga-t! :zavart1:
Amúgymeg gyengék vagytok mind, és szégyeljétek magatokat! (ow) :whatever:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6582 2016.07.13. 15:46

Greyfox írta:Szedd le az összes nvidiás cuccot, és telepítsd újra. Ez segített havernak win7-en.
Ha ez sem működik, cseréljünk vga-t! :zavart1:
Egyébként ezt én is akartam mondani, hogy DDU uninstaller és clean driver fel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6583 2016.07.13. 15:47

Ez az új kosszréjder egy igazi kib@szott pszichopata szimulátor.
Beverhetjük az ellenfél fejét kővel, csákánnyal, illetve egy igen gusztustalan hangeffekt kíséretében eltörhetjük a nyakukat. Mindezt repülazikszpével és ordenáré "Stealhty" felirat fanfárokkal kísérve.
Aztán most jött az újabb mélypont, amikor felajánlotta, hogy mi lenne, ha kraftolgatnék még, mert nem elég a szadi. Mondjuk lövöldözhetnénk hollow point töltényekkel. :csodalk:
És akkor ezután még le merik egyesek írni, hogy dehát a régi részekben is lelőttük a kockafejű gonoszbácsikat. :wow3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6584 2016.07.13. 15:56

benőmenő írta:Ez az új kosszréjder egy igazi kib@szott pszichopata szimulátor.
Beverhetjük az ellenfél fejét kővel, csákánnyal, illetve egy igen gusztustalan hangeffekt kíséretében eltörhetjük a nyakukat. Mindezt repülazikszpével és ordenáré "Stealhty" felirat fanfárokkal kísérve.
Aztán most jött az újabb mélypont, amikor felajánlotta, hogy mi lenne, ha kraftolgatnék még, mert nem elég a szadi. Mondjuk lövöldözhetnénk hollow point töltényekkel. :csodalk:
És akkor ezután még le merik egyesek írni, hogy dehát a régi részekben is lelőttük a kockafejű gonoszbácsikat. :wow3:
Undorító egy moslék, add fel, jobban jársz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6585 2016.07.13. 16:06

benőmenő írta:Ez az új kosszréjder egy igazi kib@szott pszichopata szimulátor.
Beverhetjük az ellenfél fejét kővel, csákánnyal, illetve egy igen gusztustalan hangeffekt kíséretében eltörhetjük a nyakukat. Mindezt repülazikszpével és ordenáré "Stealhty" felirat fanfárokkal kísérve.
Aztán most jött az újabb mélypont, amikor felajánlotta, hogy mi lenne, ha kraftolgatnék még, mert nem elég a szadi. Mondjuk lövöldözhetnénk hollow point töltényekkel. :csodalk:
És akkor ezután még le merik egyesek írni, hogy dehát a régi részekben is lelőttük a kockafejű gonoszbácsikat. :wow3:
soha nem értettem ezeket az elveket. AKCIO játék, mégis mivel töltenék meg, nyuszisimogatással?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6586 2016.07.13. 16:33

Mekee írta:soha nem értettem ezeket az elveket. AKCIO játék, mégis mivel töltenék meg, nyuszisimogatással?
Korábban lehetett pókokat, denevéreket és hasonló aprótestű állatokat lövöldözni, a néhány rosszfiú mellett. Most meg kishíján úgy gyilkol Lara, mint Kratos...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6587 2016.07.13. 17:25

No, végre egy minőségi Vulkan teszt. Arty, vedd meg végre a 480-at ás életed végéig ezt nézd végtelenítve rajta. ;P

DRÁMAI AMD URALOM!

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6588 2016.07.13. 17:59

Mekee írta:soha nem értettem ezeket az elveket. AKCIO játék, mégis mivel töltenék meg, nyuszisimogatással?
Oké, de olyan még az Unchartedben sincs direktben kimondva, hogy akinek épp nem köpsz a fülébe, míg a nyakát töröd, azoknak turmixot csinálsz a beleiből, majd azt szürcsölgeted a kövi puzzleféleség alatt.
Egy Doom-ban, vagy GoW-ban elmegy (bár Kratoson is kiakadtam jópárszor), de egy reboottal ezelőtt még T-rexszel fejeltettél le harangokat bulletime lassításban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6589 2016.07.13. 18:08

DanielT írta:No, végre egy minőségi Vulkan teszt. Arty, vedd meg végre a 480-at ás életed végéig ezt nézd végtelenítve rajta. ;P

DRÁMAI AMD URALOM!

https://youtu.be/ZCHmV3c7H1Q
Sry a dupláért, a felesleget töröld majd légyszi.
Szóval akkor AMD-n még mindig 4.3-as OpenGL-el fut a cucc (elfelejtettem ingame chekkolni a settingsben pedig már 4.5 volt)?
Ezesetben mi a garancia, hogy ha AMD-n nem egy bughalmaz az opengl driver, akkor ők is csak 10%-ot nyernének az 50 helyett?
Avatar
deep

Hozzászólás #6590 2016.07.13. 18:32

Greyfox írta:Szedd le az összes nvidiás cuccot, és telepítsd újra. Ez segített havernak win7-en.
Ha ez sem működik, cseréljünk vga-t! :zavart1:
Bepróbálom, hátha.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6591 2016.07.13. 18:48

benőmenő írta:Oké, de olyan még az Unchartedben sincs direktben kimondva, hogy akinek épp nem köpsz a fülébe, míg a nyakát töröd, azoknak turmixot csinálsz a beleiből, majd azt szürcsölgeted a kövi puzzleféleség alatt.
Egy Doom-ban, vagy GoW-ban elmegy (bár Kratoson is kiakadtam jópárszor), de egy reboottal ezelőtt még T-rexszel fejeltettél le harangokat bulletime lassításban.
nézd ki hogy tolja. Én pl a legtöbb résznél lopakodva kikerültem oket. Persze van ahol nem teheted meg. Unchartedben pl nem is opcio a lopakodás, mert addig nem enged tovabb mig ki nem nyirsz mindenkit. Legalábbis az első 3 ilyen volt.
GTA ban is kimehetsz az utcára random járökelőket rpg-vel irtani.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6592 2016.07.13. 19:00

Mekee írta:nézd ki hogy tolja. Én pl a legtöbb résznél lopakodva kikerültem oket. Persze van ahol nem teheted meg. Unchartedben pl nem is opcio a lopakodás, mert addig nem enged tovabb mig ki nem nyirsz mindenkit. Legalábbis az első 3 ilyen volt.
GTA ban is kimehetsz az utcára random járökelőket rpg-vel irtani.
Ezaz, hogy benne van a lopakodás csírája, de rögtön azzal nyitja szibériát a játék, hogy valakit agyonversz kővel. Az arénákról nem is beszélve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6593 2016.07.13. 19:52

Fantasztikusan halad a Donkey Tropical Freeze emulációja. Szerintem ebből év végére nagyon jól játszható verzió lesz.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6594 2016.07.13. 20:01

Jájjanyám...

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #6595 2016.07.13. 20:25

deep írta:Bepróbálom, hátha.
Nem jött be...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #6596 2016.07.13. 20:52

deep írta:Nem jött be...
Szorry, akkor marad a másik megoldás. Kiszedtem a 970-et, neked hol jó? :ravasz1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6597 2016.07.13. 21:05

Kiprobáltam forzát, most hogy van fps kijelzés...
Persze mint minden peccs után, most is resetelte az összes grafikai beállitàst.
No mindent vissza feltoltam fullra, vsync ki, és 80-100 között van a frém, mondjuk ha rajtnál full hátul vagyok és mindenki füstölő kerekekkel indul akkor van 80 körül, amugy a 90-100 ami konstansabb. Viszont visszakapcsoltam a vsyncet, mer kiég a szemem a szétcsuszkátol.

Viszont aza fps kijelzés olyan mint maga az uwp, egy fércmunka, valami gagyi betütipussal irja a tükör felett, és csakis pályán irja, menüben, verseny előtt, replayben nem.
Igyekeznek ezek, de csak nem ismerik be az utolso utáni pillanatig sem, Hogy vakvágány ez az uwp.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6598 2016.07.13. 21:09

benőmenő írta:Ezaz, hogy benne van a lopakodás csírája, de rögtön azzal nyitja szibériát a játék, hogy valakit agyonversz kővel. Az arénákról nem is beszélve.
Hát ja. Nemtudom, mások vagyunk mind, engem ez a része nem zavart. Vannak benne fura részek, de én inkább sztori részen éreztem néhány rezgő lécet. De összességében egy jo uncharted szerintem, csak laranak jobb a segge. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6599 2016.07.13. 21:33

Mekee írta:Viszont aza fps kijelzés olyan mint maga az uwp, egy fércmunka, valami gagyi betütipussal irja a tükör felett, és csakis pályán irja, menüben, verseny előtt, replayben nem.
Igyekeznek ezek, de csak nem ismerik be az utolso utáni pillanatig sem, Hogy vakvágány ez az uwp.
LOL! Komolyan mondom, ha megkérdeznék, hogy hogyan lehet egy FPS kijelzést elcseszni, nem tudnék válaszolni... node nem hiába, nem én dolgozok ott! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6600 2016.07.13. 21:46

Újabb nap, újabb szopás. Kőegykissegítségplíz!
Akinek még ilyen prehisztórikus haswellje van, és meg is cibálva, és 212 evoja van, vagy valami hasonszőrű jószág, mérjen már nekem egy cpu hőfokot prime95 28.9 vagy valami hasonló újabbal? Úgy fest túlmelegszik a cucc. Leszedtem az evot, újrapasztáztam, de semmi. 85 fok húzva, alapon sem sokkal kevesebb. Írkálnak valami olyant, hogy igazából régebbi, 26.6-os primeal van értelme tesztelni, azzal valóban nem annyira megy 70 fok fölé, de ez engem nemigen nyugtat meg.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6601 2016.07.13. 21:50

Moby írta:Újabb nap, újabb szopás. Kőegykissegítségplíz!
Akinek még ilyen prehisztórikus haswellje van, és meg is cibálva, és 212 evoja van, vagy valami hasonszőrű jószág, mérjen már nekem egy cpu hőfokot prime95 28.9 vagy valami hasonló újabbal? Úgy fest túlmelegszik a cucc. Leszedtem az evot, újrapasztáztam, de semmi. 85 fok húzva, alapon sem sokkal kevesebb. Írkálnak valami olyant, hogy igazából régebbi, 26.6-os primeal van értelme tesztelni, azzal valóban nem annyira megy 70 fok fölé, de ez engem nemigen nyugtat meg.
Próbáld a hw info-t, nekem frankón megy, nem ir fals értéket sehol. Igazibol nemhiszem hogy egy olyan hűtővel reális hőfok érték lenne az
Avatar
Moby

Hozzászólás #6602 2016.07.13. 21:52

Mekee írta:Próbáld a hw info-t, nekem frankón megy, nem ir fals értéket sehol. Igazibol nemhiszem hogy egy olyan hűtővel reális hőfok érték lenne az
Hótmindegy mivel mérem, ugyanannyi. Nem fals értékekről van szó, ennyi a temp.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6603 2016.07.13. 21:59

Moby írta:Újabb nap, újabb szopás. Kőegykissegítségplíz!
Akinek még ilyen prehisztórikus haswellje van, és meg is cibálva, és 212 evoja van, vagy valami hasonszőrű jószág, mérjen már nekem egy cpu hőfokot prime95 28.9 vagy valami hasonló újabbal? Úgy fest túlmelegszik a cucc. Leszedtem az evot, újrapasztáztam, de semmi. 85 fok húzva, alapon sem sokkal kevesebb. Írkálnak valami olyant, hogy igazából régebbi, 26.6-os primeal van értelme tesztelni, azzal valóban nem annyira megy 70 fok fölé, de ez engem nemigen nyugtat meg.


en is ugy tudom, hogy 26.6-nal ujabb az fütesre jo, nem tesztre...
elöször nem is teszteltem Prime-al, de volt kis stabilitas gond, ugyhogy csak futottam vele par orat (26.6), igy legmelegebb mag 68 fok volt tan. ettöl melegebb sosenem lesz jatekban. a tetves Liberty Dome-ban se (Crysis 3 CPU bottleneck meg mindig). ne kinozd feleslegesen szvsz!

szerk.: ha 70 fokot mersz a 212-essel "rendes" Prime-al, akkor mi a gond? igaz top blow, de feltetelezem az en uj Noctua hütöm is van olyan jo, mint a 212-es es latod ott vagyok vele en is a hüvösebb Skylake-el. bar multkori ota nagyon minimalisan tolni kellett ra voltage-t, igy ugrott is +5 fokot lazan, de a Noctua ventijet is attettem a hatekonyabb pocicioba
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2016.07.13. 22:04-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6604 2016.07.13. 22:03

Moby írta:Újabb nap, újabb szopás. Kőegykissegítségplíz!
Akinek még ilyen prehisztórikus haswellje van, és meg is cibálva, és 212 evoja van, vagy valami hasonszőrű jószág, mérjen már nekem egy cpu hőfokot prime95 28.9 vagy valami hasonló újabbal? Úgy fest túlmelegszik a cucc. Leszedtem az evot, újrapasztáztam, de semmi. 85 fok húzva, alapon sem sokkal kevesebb. Írkálnak valami olyant, hogy igazából régebbi, 26.6-os primeal van értelme tesztelni, azzal valóban nem annyira megy 70 fok fölé, de ez engem nemigen nyugtat meg.
Szenny meleg van a nappaliban a gépnél, egyelőre itt tart, az ultra kussolós ventivel, rommá lassítva, 4,2 Ghz-re húzott 3570K.

dqdqdwqdddd.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #6605 2016.07.13. 22:04

Akkó megpandelt a procim, vagy valami. Fasza. Kösziek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6606 2016.07.13. 22:08

Moby írta:Akkó megpandelt a procim, vagy valami. Fasza. Kösziek.
Várjál, azóta fentebb ment, már 80 felett a maxok:

weeeeeeee.jpg

Viszont az aktuális megint visszamászott... a borda meg legfeljebb langyos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6607 2016.07.13. 22:10

DanielT írta:Várjál, azóta fentebb ment, már 80 felett a maxok:

weeeeeeee.jpg

Viszont az aktuális megint visszamászott...
Ok. Akkor még egy Intel burntest? Az első fél perc még kacagás, aztán elindul a buli(maximum stress).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6608 2016.07.13. 22:13

Moby írta:Ok. Akkor még egy Intel burntest? Az első fél perc még kacagás, aztán elindul a buli(maximum stress).
Bármit lemérek én, de mit akarunk látni? Hátha jobban tudok segíteni. Mennyin megy a procid? Honnan vetted észre, hogy gond van? Hány voltot szippant?

Ja és semmit nem jelent, a 212, vagy a venti, mert pl nálam nyitva van a ház oldala.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6609 2016.07.13. 22:17

DanielT írta:Bármit lemérek én, de mit akarunk látni? Hátha jobban tudok segíteni. Mennyin megy a procid? Honnan vetted észre, hogy gond van? Hány voltot szippant?

Ja és semmit nem jelent, a 212, vagy a venti, mert pl nálam nyitva van a ház oldala.

Azt szeretném látni, mennyire normális ez 212 mellett. Korábban én ezt nem méricskéltem, de a múltkor ugyebár kifejtettem hogyan kényszerültem biosresetre, és a korábbi profilom törlődött. Most állítgatnám be újra, de olyan lehetetlen dolgok történnek, hogy a hajam égnekáll. Korábban agyon kellett feszelnem ezt a procit 4.2-höz is, most meg alapfeszen viszi. Csak melegszik mint a kurrélet. Intel burntest 85 fokig fűti, alapfeszen, 4.2-n :ijedt:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6610 2016.07.13. 22:17

Moby írta:Újabb nap, újabb szopás. Kőegykissegítségplíz!
Akinek még ilyen prehisztórikus haswellje van, és meg is cibálva, és 212 evoja van, vagy valami hasonszőrű jószág, mérjen már nekem egy cpu hőfokot prime95 28.9 vagy valami hasonló újabbal? Úgy fest túlmelegszik a cucc. Leszedtem az evot, újrapasztáztam, de semmi. 85 fok húzva, alapon sem sokkal kevesebb. Írkálnak valami olyant, hogy igazából régebbi, 26.6-os primeal van értelme tesztelni, azzal valóban nem annyira megy 70 fok fölé, de ez engem nemigen nyugtat meg.
Én amikor elkezdtem utána olvasni, ott azt írták, hogy prime-al hülyeség tesztelni, mert a való életben semmi nem fogja úgy fölmelegíteni. Helyette az x264 enkódolást ajánlják.
Még kis script is volt mellé, hogy hány ciklus menjen le.
Rögtön ki is derült, milyen botkezűen állítgatom a hertzeket, viszont melegedési probléma se előtte, sem közben sem pedig utána nem volt. Most el is indítottam egy loopot, majd mondom a hőfokot. Annyi, hogy nekem nem evo, hanem Hyper 212 Plus van, amit a deszka "silent" profilja szabályoz.
Hőfokot a cpuid HWMonitorral nézek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6611 2016.07.13. 22:19

benőmenő írta:Én amikor elkezdtem utána olvasni, ott azt írták, hogy prime-al hülyeség tesztelni, mert a való életben semmi nem fogja úgy fölmelegíteni. Helyette az x264 enkódolást ajánlják.
Még kis script is volt mellé, hogy hány ciklus menjen le.
Rögtön ki is derült, milyen botkezűen állítgatom a hertzeket, viszont melegedési probléma se előtte, sem közben sem pedig utána nem volt. Most el is indítottam egy loopot, majd mondom a hőfokot. Annyi, hogy nekem nem evo, hanem Hyper 212 Plus van, amit a deszka "silent" profilja szabályoz.
Hőfokot a cpuid HWMonitorral nézek.

Ja, mert AVX-et nemigen használ semmi. Ezért ajánlják a 26.6-os prime95-öt (abban még nincs implementálva). És lehet, hogy ennyi az egész, hogy korábban régebbivel nézegettem, ezt szeretném kideríteni, ezért kértem a teszteket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6612 2016.07.13. 22:20

Moby írta:Azt szeretném látni, mennyire normális ez 212 mellett. Korábban én ezt nem méricskéltem, de a múltkor ugyebár kifejtettem hogyan kényszerültem biosresetre, és a korábbi profilom törlődött. Most állítgatnám be újra, de olyan lehetetlen dolgok történnek, hogy a hajam égnekáll. Korábban agyon kellett feszelnem ezt a procit 4.2-höz is, most meg alapfeszen viszi. Csak melegszik mint a kurrélet. Intel burntest 85 fokig fűti, alapfeszen, 4.2-n :ijedt:
Az alapfesz is ezer féle lehet, ráadásul a procitól is függ, mennyit kér. Lehet, hogy a mostani BIOS-al nagyobb offsetet engednek neki defaulton. És mondom, open ház, zárt ház, 10 fokok vannak ilyen helyzetekben. Most pl ha ott lettem volna este, be lenne nyomva a légkondi, az megint lezúz belőle mint állat.

Szard le. Vagy hozd ide a géped, pontosan az enyém helyére letesszük és mérünk. Úgy lenne értelme egyedül.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6613 2016.07.13. 22:23

Moby írta:Ja, mert AVX-et nemigen használ semmi. Ezért ajánlják a 26.6-os prime95-öt (abban még nincs implementálva). És lehet, hogy ennyi az egész, hogy korábban régebbivel nézegettem, ezt szeretném kideríteni, ezért kértem a teszteket.
Jelenleg így áll. Igaz nekem full alapon ketyeg a cucc. Jelenleg 29 fok van a panelban.
Képernyőfelvétel (8).png
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6614 2016.07.13. 22:24

benőmenő írta:Én amikor elkezdtem utána olvasni, ott azt írták, hogy prime-al hülyeség tesztelni, mert a való életben semmi nem fogja úgy fölmelegíteni. Helyette az x264 enkódolást ajánlják.
Még kis script is volt mellé, hogy hány ciklus menjen le.
Rögtön ki is derült, milyen botkezűen állítgatom a hertzeket, viszont melegedési probléma se előtte, sem közben sem pedig utána nem volt. Most el is indítottam egy loopot, majd mondom a hőfokot. Annyi, hogy nekem nem evo, hanem Hyper 212 Plus van, amit a deszka "silent" profilja szabályoz.
Hőfokot a cpuid HWMonitorral nézek.


na de Prime nem csak hömerseklet csekkre jo. custom FFT 1344-en pl a core voltage stabilitasara ajanlott.
futtattam korabban fel napot x264-el meg AIDA64-el gond nelkul, de Crysis3 olyan szepen ramkresselt, hogy ihaj! elinditottam az elöbb irt tesztet es core 2 ki is szallt a ringbül 30 mp alatt (ez a mag, amit regebben irtam, hogy joval melegebb, mint a többi, bar sztem nincs gond vele, inkabb a többi "tul hideg" :D). ugyhogy feltettem 1.25V-rol 1.26-ra es azota stabil.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6615 2016.07.13. 22:27

SlickAdam írta:na de Prime nem csak hömerseklet csekkre jo. custom FFT 1344-en pl a core voltage stabilitasara ajanlott.
futtattam korabban fel napot x264-el meg AIDA64-el gond nelkul, de Crysis3 olyan szepen ramkresselt, hogy ihaj! elinditottam az elöbb irt tesztet es core 2 ki is szallt a ringbül 30 mp alatt (ez a mag, amit regebben irtam, hogy joval melegebb, mint a többi, bar sztem nincs gond vele, inkabb a többi "tul hideg" :D). ugyhogy feltettem 1.25V-rol 1.26-ra es azota stabil.
Nekem olyan angyali kezem van (vagy csak szarul jártam az OC lottón), hogy pillanatok alatt crasheltem ezzel is. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6616 2016.07.13. 22:33

#6612
Az lesz. Az egész azért is merült fel, mer holnap gyön a új házikó, és azt hittem a 212 szopat, de ezekszerint nem (inkább lecseréltem vóna ha gázos).
Megtetszett Slick szép háza, de végül nem olyat vettem, hanem azt a überminimál házat, amire mindig vágytam, és végre rá is leltem. NZXT S340 Black/Red.
Spoiler
Kép

Egyetlen dologgal törném csak meg a látány homogenitását, egy ilyen MSI GAMING stickerrel. Nincs valakinek ilyen otthon? Nem adnék érte ebayen négyezret ha nem muszáj :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6617 2016.07.13. 22:35

Moby írta:#6612
Az lesz. Az egész azért is merült fel, mer holnap gyön a új házikó, és azt hittem a 212 szopat, de ezekszerint nem (inkább lecseréltem vóna ha gázos).
Megtetszett Slick szép háza, de végül nem olyat vettem, hanem azt a überminimál házat, amire mindig vágytam, és végre rá is leltem. NZXT S340 Black/Red.
Spoiler
Kép

Egyetlen dologgal törném csak meg a látány homogenitását, egy ilyen MSI GAMING stickerrel. Nincs valakinek ilyen otthon? Nem adnék érte ebayen négyezret ha nem muszáj :D
Nem rémlik ilyen levonó, de akkor holnap megnézem a vga dobozában van-e ilyen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6618 2016.07.13. 22:39

benőmenő írta:Nem rémlik ilyen levonó, de akkor holnap megnézem a vga dobozában van-e ilyen.

VGA-hoz nem adnak a kis buziek. Én sem kaptam sem a 970-hez, sem a 1070-hez. Csak alaplaphoz, de ahhoz is vagy 3-4 félét. Nekem viszont ilyen kéne. Na pont ilyet leltem is a hardveraprón, bontatlan, de nem adja el a tulaj, mert csak akkor él a gari, ha mindene megvan :wow3:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.07.13. 22:40-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6619 2016.07.13. 22:39

Moby írta:#6612
Az lesz. Az egész azért is merült fel, mer holnap gyön a új házikó, és azt hittem a 212 szopat, de ezekszerint nem (inkább lecseréltem vóna ha gázos).
Megtetszett Slick szép háza, de végül nem olyat vettem, hanem azt a überminimál házat, amire mindig vágytam, és végre rá is leltem. NZXT S340 Black/Red.
Spoiler
Kép

Egyetlen dologgal törném csak meg a látány homogenitását, egy ilyen MSI GAMING stickerrel. Nincs valakinek ilyen otthon? Nem adnék érte ebayen négyezret ha nem muszáj :D
Deepnél volt valami matrica a dobozban, de nem ilyen menő. Redditen nagy divat írni a gyártóknak, hogy ugyan adjanak már ilyen szarságokat és elég sikeresen szoktak végződni a sztorik, megszórják őket marékszám minden ilyesmivel.

Egy példa:
Kép
Másik, ő is kapta az áhított matricát is:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6620 2016.07.13. 22:48

Moby írta:VGA-hoz nem adnak a kis buziek. Én sem kaptam sem a 970-hez, sem a 1070-hez. Csak alaplaphoz, de ahhoz is vagy 3-4 félét. Nekem viszont ilyen kéne. Na pont ilyet leltem is a hardveraprón, bontatlan, de nem adja el a tulaj, mert csak akkor él a gari, ha mindene megvan :wow3:
Akkor én komoly plecsni díler lehetnék, mert amit a hibás giga laphoz adtak nem vakartam le és küldtem vissza, a cserével meg kaptam újat. :idiota:
Mondjuk néztem is volna nagyokat, ha ezt számon kérik. Rendkívül életszerű. Persze ezt magyarázhatod az ilyeneknek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6621 2016.07.13. 22:49

Ja és az az S340 ház is frankó. Én majdnem megvettem a Lian Li PC K6S-t, de a bolti verzió nem ugyanaz, amit a weboldalukon reklámoznak. Igénytelenebb kidolgozás és részletek vannak a valóban kaphatóakon... :levele: :levele: :levele:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6622 2016.07.13. 22:49

benőmenő írta:Akkor én komoly plecsni díler lehetnék, mert amit a hibás giga laphoz adtak nem vakartam le és küldtem vissza, a cserével meg kaptam újat. :idiota:
Mondjuk néztem is volna nagyokat, ha ezt számon kérik. Rendkívül életszerű. Persze ezt magyarázhatod az ilyeneknek.
Egy igazi barom az ember, klasszikus példány.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6623 2016.07.13. 22:50

Moby írta:#6612
Az lesz. Az egész azért is merült fel, mer holnap gyön a új házikó, és azt hittem a 212 szopat, de ezekszerint nem (inkább lecseréltem vóna ha gázos).
Megtetszett Slick szép háza, de végül nem olyat vettem, hanem azt a überminimál házat, amire mindig vágytam, és végre rá is leltem. NZXT S340 Black/Red.
Spoiler
Kép

Egyetlen dologgal törném csak meg a látány homogenitását, egy ilyen MSI GAMING stickerrel. Nincs valakinek ilyen otthon? Nem adnék érte ebayen négyezret ha nem muszáj :D


ezt neztem en is. a Phanteks mellett a masik nagyon nepszerü haziko. felepitesre szinte ugyanaz, eleje is jobban tetszik (hogy teljesen egyenes), de videokban mintha ugy lattam volna csillogosra van lakkozva. vagy csak a feher verzio? :nemtudom:

megneztem, nincs ilyen levonom sajnos. nem adtak a disznok. pedig elküldtem volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6624 2016.07.13. 23:02

SlickAdam írta:ezt neztem en is. a Phanteks mellett a masik nagyon nepszerü haziko. felepitesre szinte ugyanaz, eleje is jobban tetszik (hogy teljesen egyenes), de videokban mintha ugy lattam volna csillogosra van lakkozva. vagy csak a feher verzio? :nemtudom:

megneztem, nincs ilyen levonom sajnos. nem adtak a disznok. pedig elküldtem volna.
A sima változat csillogós(blöe), de a red/black, és mindegyik színes verza matte.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6625 2016.07.13. 23:03

amugy nekem is volt tegnap ejjel potencialis szivinfarktussal meghintett pece "ganyom".
attettem procihütön a ventit, gep bekapcs (ment rendesen), haz oldala vissza, mondom ovatosan visszatolom a masinat a helyere ---> ket centi utan kikapcs. se csattanas, se füst, se egesnyomok, semmi. alaplapon se villant fel semmi probalgatas utan... nem is aludtam szinte semmit.

na de mi volt a megoldas? olyan egyszerü (ajanlottak okosok), hogy szerintem hamarabb iratkoztam volna be valami elektro gyorstalpalora, hogy tudjak mericskelni, mint hogy lecsekkoljam: a tetves tápkábel. csere aztan ment ujra. vilag eletemben a vilag legstabilabb, legmasszivabb, ugyanakkor legegyszerübb kabeljenek tartottam...

:falbav: :zavart2: fingjanincs adi
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6626 2016.07.13. 23:04

Moby írta:A sima változat csillogós(blöe), de a red/black, és mindegyik színes verza matte.


ugy latom ezen csak a piros festes csillogos (hazon belül is). hataereset.:)
Avatar
Moby

Hozzászólás #6627 2016.07.13. 23:06

SlickAdam írta:ugy latom ezen csak a piros festes csillogos (hazon belül is). hataereset.:)
De az sem látszik, mert a ház oldala valójában takarja. Ilyen "üresen".
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6628 2016.07.14. 08:20

Hehe, Terry Crews is ott volt azon a múltkori BF1 eseményen, eléggé nagy hatással volt rá, mert már építi is az atomerőművét. :D

Videó, amin bejelenti, hogy csatlakozik a Master Race-hez
Avatar
deep

Hozzászólás #6629 2016.07.14. 09:13

DanielT írta:Hehe, Terry Crews is ott volt azon a múltkori BF1 eseményen, eléggé nagy hatással volt rá, mert már építi is az atomerőművét. :D

Videó, amin bejelenti, hogy csatlakozik a Master Race-hez
Nem értem, miért nem Xbox One készüléket vásárol, hiszen ugyanaz a játék lesz elérhető arra is. Totti megmondta má' mikó'?! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6630 2016.07.14. 09:25

DanielT írta:Deepnél volt valami matrica a dobozban, de nem ilyen menő. Redditen nagy divat írni a gyártóknak, hogy ugyan adjanak már ilyen szarságokat és elég sikeresen szoktak végződni a sztorik, megszórják őket marékszám minden ilyesmivel.

Egy példa:
Kép
Másik, ő is kapta az áhított matricát is:
Kép

Tegnap éjszaka írtam nekik. Ma reggel vettem észre, hogy rossz címet adtam meg nekik. Már sosem fog kiderülni mennyire rendesek vagy sem LOL
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6631 2016.07.14. 10:09

deep írta:Nem értem, miért nem Xbox One készüléket vásárol, hiszen ugyanaz a játék lesz elérhető arra is. Totti megmondta má' mikó'?! :nezze:
Fosgen konzoljai már vannak, csak elege lett a csöcslé csíraságból, miután meglátta mi az út.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6632 2016.07.14. 10:09

Moby írta:Tegnap éjszaka írtam nekik. Ma reggel vettem észre, hogy rossz címet adtam meg nekik. Már sosem fog kiderülni mennyire rendesek vagy sem LOL
Aucs. :zavart2:
skinnyman

Hozzászólás #6633 2016.07.14. 11:37

Moby írta:De az sem látszik, mert a ház oldala valójában takarja. Ilyen "üresen".
Kép

Ugyanilyen hazam van :eljen:
A vicc, hogy tokveletlenul a billem is ilyen fekete-piros szinu lett melle, meg az eger is (led beallitassal rasegitve), szoval tok veletlenul osszehoztam ilyen egysegesre az egesz dolgot. Es ebbe gyonyoruen illene az msi gaming x 1070 is :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6634 2016.07.14. 12:08

skinnyman írta:Ugyanilyen hazam van :eljen:
A vicc, hogy tokveletlenul a billem is ilyen fekete-piros szinu lett melle, meg az eger is (led beallitassal rasegitve), szoval tok veletlenul osszehoztam ilyen egysegesre az egesz dolgot. Es ebbe gyonyoruen illene az msi gaming x 1070 is :)
Akkor csak én vagyok olyan tróger, hogy a fekete, sárga ledes alaplapba belepattintottam a zöld, meg barna ram modulokat a piros-fekete vga mellé? :vigyor3:
skinnyman

Hozzászólás #6635 2016.07.14. 12:48

benőmenő írta:Akkor csak én vagyok olyan tróger, hogy a fekete, sárga ledes alaplapba belepattintottam a zöld, meg barna ram modulokat a piros-fekete vga mellé? :vigyor3:

Mondom, nalam is nulla szempont volt, csak akaratlanul osszehoztam egy kezdokombinaciot.. Haznal eredetileg full feketet akartam, csak valahol azt olvastam rola h az tukrozodik, ezert valasztottam valami szineset ami matt, kek lett volna a masik, ram epp feketeben volt (asszem volt amugy piros is csak az epp dragabb volt), utolag vettem a bill+egeret, billbol egy g103-at kukaztam olcson ami ugye megint piros-fekete (a led-jei mondjuk sargak, ami rontja a kepet), eger g502 ami alapbol fekete-kek lenne, de pont akkor mar volt ujabb RGB ledes verzio es ugyanannyiba kerult - szoval miert ne azt vegyem - aztan amikor megjottek es egyben lattam oket, mar muszaj volt az eger led-jet is pirosra beloni, es igy most mar nem tudom teljesen ignoralni a kerdest.. :) De azert ez lenne az utolso szempont ami miatt pluszba koltenek egy forintot is..
Avatar
Moby

Hozzászólás #6636 2016.07.14. 12:56

Meg is jött a kuckó, át is költöztem, csodálatos-fantasztikus, legszebb házam evör. Viszont most cserélhetek tápot valami modulárisra, fekete-piros szoknyázható kábelekkel. Ja meg alaplapot is :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6637 2016.07.14. 13:00

Moby írta:Meg is jött a kuckó, át is költöztem, csodálatos-fantasztikus, legszebb házam evör. Viszont most cserélhetek tápot valami modulárisra, fekete-piros szoknyázható kábelekkel. Ja meg alaplapot is :D


ez kell neked. na nem mintha latszana a hazban. kabelek feketek.:(
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6638 2016.07.14. 13:58

Ide (is) vág a mostani gépszerelés témához, egy igazi agyhalott barom cikkje.

Bicskákat vegyétek ki a zsebből

Néhány részlet:

"This is why people buy from Apple. It designs everything from the trackpad to the box the computer comes in, which unfolds neatly to reveal everything you need. Apple reduces friction to the point where even my mom could upgrade the RAM on her iMac"

Anyád upgradeli a meket mint a kurvaélet! Olyan könnyűE!

"It's hard to put all these PC parts together because they're made by different companies, but there isn't even pressure from consumers to come up with better, universal standards that will make the whole experience easier."

Szabványok meg nincsenekazok. Szerencsétlen bedugta a VGA-t a front USB-be, az egeret meg a RAM helyére. Mer' há' belemegy, szabványok híján!

És nem szép a buildetek me': "all PC cases are ugly anyway."
Avatar
deep

Hozzászólás #6639 2016.07.14. 14:11

DanielT írta:Ide (is) vág a mostani gépszerelés témához, egy igazi agyhalott barom cikkje.
Szektások térítéseit minek olvasod? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #6640 2016.07.14. 14:24

DanielT írta:Ide (is) vág a mostani gépszerelés témához, egy igazi agyhalott barom cikkje.

Bicskákat vegyétek ki a zsebből."
Mobilon olvastam az első képig, addig minden szava igaz! Nem való mindenkinek a pc és drága is. Trúsztori! Onnan indul a mókavonat gondolom, de azt meg elspoilerezted, szal kinyomtam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6641 2016.07.14. 14:34

DanielT írta:Ide (is) vág a mostani gépszerelés témához, egy igazi agyhalott barom cikkje.

Bicskákat vegyétek ki a zsebből

Néhány részlet:

"This is why people buy from Apple. It designs everything from the trackpad to the box the computer comes in, which unfolds neatly to reveal everything you need. Apple reduces friction to the point where even my mom could upgrade the RAM on her iMac"

Anyád upgradeli a meket mint a kurvaélet! Olyan könnyűE!

"It's hard to put all these PC parts together because they're made by different companies, but there isn't even pressure from consumers to come up with better, universal standards that will make the whole experience easier."

Szabványok meg nincsenekazok. Szerencsétlen bedugta a VGA-t a front USB-be, az egeret meg a RAM helyére. Mer' há' belemegy, szabványok híján!

És nem szép a buildetek me': "all PC cases are ugly anyway."
Sajnos a sajtószabadság azzal is jár, hogy a fejüket saját seggükben hordozó amőbáknak is jut felület.
skinnyman

Hozzászólás #6642 2016.07.14. 14:36

Mondjuk a tablet/mobil-lal kiegeszitett taplaleklancot meg nem lattam, nem olyan rossz. Csak az apple heathens rossz helyen van (boven a console peasants alatt kene h legyen), de gondolom a konzolosok cikizesere lett kitalalva :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6643 2016.07.14. 14:51

DanielT írta:Ide (is) vág a mostani gépszerelés témához, egy igazi agyhalott barom cikkje.


100 dollar pluszert siman talalt volna ceget, ami összerakva leszallitja neki az egeszet, de hat bolond...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6644 2016.07.14. 14:52

SlickAdam írta:100 dollar pluszert siman talalt volna ceget, ami összerakva leszallitja neki az egeszet, de hat bolond...
:kocsog: Iponék 2k Huf-ért megcsinálják. :fogmosas:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6645 2016.07.14. 14:56

benőmenő írta::kocsog: Iponék 2k Huf-ért megcsinálják. :fogmosas:


ugy ertettem, hogy egy helyröl összessegeben többe lettek volna az alkatreszek + összerakas. de hat irta is, hogy Amazon-tol rendelt mindent es igyis dragabbra jött ki a "kenyelem" miatt.

vagy Alienware Area-51 mindent bele püüüüü. azzal mehetett volna Joe-hoz is összeerinteni a cerkat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6646 2016.07.14. 17:37

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6647 2016.07.14. 17:56

Fantasztikus így HUD nélkül,ahogy minden játékon nagyot dob. Sajnos a BF kompetitív multijához nagyon kell a sokféle kijelzés, ami engem nagyon zavar, ha kikapcsolok valamit, egyből hátrányba kerülök. A BF4-ben nagyon jó volt a classic mód, ahol legalább a doritokat ki lehetett kapcsolni az emberek feje felett és akkor mindenkinél ki volt. Most meg kurvanagy nyalókák rohangálnak a bozótban... :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6648 2016.07.14. 19:17

Lö vas.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6649 2016.07.14. 19:20

Kijött a DX12-es 3Dmark!

Kép

Most mondanám, hogy eljött végre Arty ideje, de sajnos megmondta, hogy semmilyen formában nem reprezentatív amit ez a .......................* által lefizetett bencsmark mutat.


*Tetszőleges random cégnév behelyettesíthető, kivétel AMD.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6650 2016.07.14. 19:21

Moby írta:Lö vas.
Kép
Ejj, de guszta jószág ez koma! :finom: :eljen:

Hova lett a piros trim?

Vissza: “Leáldozott.hu”