A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6511 2016.07.11. 22:33

igen, de neked nem jó úgyhogy ideje fejleszteni ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6512 2016.07.11. 22:38

phpBB [media]



:eplus2: :eplus2: :eplus2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6513 2016.07.11. 22:40

Micsu írta:igen, de neked nem jó úgyhogy ideje fejleszteni ;)
Á, én sose érek fel addig, nekem csak a filléres apróságok jutnak az ilyen nagymenők asztalánál, mint te! ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6514 2016.07.11. 22:56

Micsu írta: :eplus2: :eplus2: :eplus2:


phpBB [media]


:mf1:

------------------------------------------------------------------------------

ez amugy volt tema korabban? durvisat fejlödött, erdemes vegignezni

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #6515 2016.07.11. 23:32

Nakérem. Tilitologattam a W3-at a 1070-el. Pedaltothemetal. Bementem egy csehóba, rázoomoltam Geralt fejire, és 40 lett az fps-em :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6516 2016.07.11. 23:33

Moby írta:Nakérem. Tilitologattam a W3-at a 1070-el. Pedaltothemetal. Bementem egy csehóba, rázoomoltam Geralt fejire, és 40 lett az fps-em :DD
Majd a 1170 2 év múlva, vagy a Neo-n a remaster! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6517 2016.07.11. 23:33

Moby írta:Nakérem. Tilitologattam a W3-at a 1070-el. Pedaltothemetal. Bementem egy csehóba, rázoomoltam Geralt fejire, és 40 lett az fps-em :DD
1080ast kellett volna venni, különben sosem jön el a FHD kora! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6518 2016.07.11. 23:34

Moby írta:Nakérem. Tilitologattam a W3-at a 1070-el. Pedaltothemetal. Bementem egy csehóba, rázoomoltam Geralt fejire, és 40 lett az fps-em :DD


tuti hairworks high (felesleges) + 8xAA rá, mi? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6519 2016.07.11. 23:50

SlickAdam írta:tuti hairworks high (felesleges) + 8xAA rá, mi? :D
Ütközőig tótam mindent :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6520 2016.07.12. 00:37

batman arkham knight first impression:

- MINDENT feltoltam maxra (inkl. PhysX cuccok), motion blur, chromatic szenny es film grain ki, riva-ban 60-as limit, nvidia panel triple buffering
- beepitett benchmark atom hatvan, tökeletes frametime-al. teszt elejen epuleten belül sok physx cucc van, ott 80%-ra felmegy a GPU, amugy szabadban 50%. CPU terheles max 60%.
- megkaptam az iranyitast -> tovabbra is tokeletes, forgatom a kamerat, mint a bolond. GPU 44%-on
- graphics settings-ben irja, hogy kb mennyi VRAM-ot fog felzabalni a jatek es maxon 4.6GB-ot ir. es valoban, most is 4.2 eppen.

mindjart jön autos üldözes, meg jelentkezek.:)

amugy tenyleg nagyon pozitivak az ujabb review-k. irjak, hogy kisebb (ritkan nagyobb) gondok lehetnek vele, pl. varatlan frem eses, de ez igy hirtelen eleg igeretesnek indul.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6521 2016.07.12. 01:00

autosüldözes is lement. nagyon gyors es raketak meg anyamkinja, ugyhogy a szamlalon vettem csak eszre, hogy 2-szer lement 58-ra a frem. streaming problema talan?
utana tank módusz tutorial is, meg se reccent. GPU stabilan 50%-on ketyeg, max ha belefarol a batmobil a kameraba physx füstöt eregetve, akkor pillanatra 80%.
VRAM hasznalat ca. 4600MB

beszarok, ugy nez ki. ezert en orankenti crash-t is bevallalok siman.:)

na de vissza Witcher-hez. ez majd utana.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6522 2016.07.12. 07:51

Na eddig a Doom újrázásnak nem áll túl jól a szénája. Új API, több patch, és még annál is több AMD driver után még mindig nem működik a borderless mód. :falbav:
Most kezdhetem megint végigzongorázni, hogy az ingame vsycn javult-e már, valamelyik külső progi, vagy esetleg a retek szoftver tud-e ráerőszakolni normális vsync-et.
Ha nem, akkor az fps gain kb. leszarom kategória, mert tolhatom megint keretes windowed módban, az pedig még mindig nem fasza. :levele:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6523 2016.07.12. 08:20

benőmenő írta:Na eddig a Doom újrázásnak nem áll túl jól a szénája. Új API, több patch, és még annál is több AMD driver után még mindig nem működik a borderless mód. :falbav:
Most kezdhetem megint végigzongorázni, hogy az ingame vsycn javult-e már, valamelyik külső progi, vagy esetleg a retek szoftver tud-e ráerőszakolni normális vsync-et.
Ha nem, akkor az fps gain kb. leszarom kategória, mert tolhatom megint keretes windowed módban, az pedig még mindig nem fasza. :levele:
Ellenben rohadt jó fut már. Egy konkrét helyen, ahol ilyen kék áttetsző csövek voltak csutka lowon a 40-esekben volt a frém, most mediumon nem ment 70 alá. Eddig ez a Vulkán cucc jóval meggyőzőbb, mint bármelyik eddigi dx12-s foshalmaz. Persze itt durva boost, hogy nem dx-hez, hanem opengl-hez tudom közvetlen viszonyítani.
Csak az a rohadt vsync működne rendesen. :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6524 2016.07.12. 08:24

SlickAdam írta:batman arkham knight first impression:

- MINDENT feltoltam maxra (inkl. PhysX cuccok), motion blur, chromatic szenny es film grain ki, riva-ban 60-as limit, nvidia panel triple buffering
- beepitett benchmark atom hatvan, tökeletes frametime-al. teszt elejen epuleten belül sok physx cucc van, ott 80%-ra felmegy a GPU, amugy szabadban 50%. CPU terheles max 60%.
- megkaptam az iranyitast -> tovabbra is tokeletes, forgatom a kamerat, mint a bolond. GPU 44%-on
- graphics settings-ben irja, hogy kb mennyi VRAM-ot fog felzabalni a jatek es maxon 4.6GB-ot ir. es valoban, most is 4.2 eppen.

mindjart jön autos üldözes, meg jelentkezek.:)

amugy tenyleg nagyon pozitivak az ujabb review-k. irjak, hogy kisebb (ritkan nagyobb) gondok lehetnek vele, pl. varatlan frem eses, de ez igy hirtelen eleg igeretesnek indul.
minden ok nelkul beszaggat
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6525 2016.07.12. 10:02

Micsu írta:minden ok nelkul beszaggat


egyszeruen kell neki a sok VRAM, nem tud jol skalazodni. 2 gigas kartyakkal eröltettek DF videokban tök feleslegesen. aztan uccso peccs utan 970-es karival, hogy "jajjj maxon nem eleg neki a 4 giga se". visszavettek texturakat normalra, de ugy se. nos megneztem normal texturakkal: 3.6-3.7 GB VRAM. az mar a problemas tartomanyba esik a 970-es kartyan. bar epp tegnap linkeltem a mythbuster videot, de szarul optimalizalt jatekban autos szaguldas közben lehet tenyleg lassu neki az uccso 500MB sebessege, nem?

kovajogtam meg benne vagy fel orat (nem akarom meg rendesen jatszani), de tovabbra is atom stabil.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6526 2016.07.12. 11:37

SlickAdam írta:egyszeruen kell neki a sok VRAM, nem tud jol skalazodni. 2 gigas kartyakkal eröltettek DF videokban tök feleslegesen. aztan uccso peccs utan 970-es karival, hogy "jajjj maxon nem eleg neki a 4 giga se". visszavettek texturakat normalra, de ugy se. nos megneztem normal texturakkal: 3.6-3.7 GB VRAM. az mar a problemas tartomanyba esik a 970-es kartyan. bar epp tegnap linkeltem a mythbuster videot, de szarul optimalizalt jatekban autos szaguldas közben lehet tenyleg lassu neki az uccso 500MB sebessege, nem?

kovajogtam meg benne vagy fel orat (nem akarom meg rendesen jatszani), de tovabbra is atom stabil.
3gbt használ max a program szerint, úgy skáláztam be, játsszál még azé, eleinte nekem se volt gondom
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6527 2016.07.12. 11:38

Micsu írta:3gbt használ max a program szerint, úgy skáláztam be, játsszál még azé, eleinte nekem se volt gondom


de ugye a legfrissebb pöccsel toltad?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6528 2016.07.12. 11:51

1060 VS 480

Hivatalos, vagyis nVidiától származó benchmarkok. Jelen helyzetben persze a "hivatalos" szó elég érdekes értelmezést nyer...

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6529 2016.07.12. 12:08

DanielT írta:1060 VS 480

Hivatalos, vagyis nVidiától származó benchmarkok. Jelen helyzetben persze a "hivatalos" szó elég érdekes értelmezést nyer...


founder edition-re 320 euro az ajanlott europai ar. custom verziok akkor siman 330-350. az gtx 970 ar. teljesitmenyben meg gtx 970 es 980 között. vagy ez 980-as szint? nem emlekszem mar mekkora volt a kulonbseg köztük.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6530 2016.07.12. 12:46

SlickAdam írta:de ugye a legfrissebb pöccsel toltad?
steam verza, gondolom falpatchelte v azt a verzat szedte le ami a legujabb
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6531 2016.07.12. 13:19

Ez valami vicc?!?!? Ezt a FOST full 60 eurós áron akarják eladni?

Avatar
Mekee

Hozzászólás #6532 2016.07.12. 13:31

DanielT írta:Ez valami vicc?!?!? Ezt a FOST full 60 eurós áron akarják eladni?
jepp. érdekelne, de ahogy nézegettem róla, egyre jobban taszít az art, a full ár meg vicc, elite: dangerous is szezonpasszal együtt 50, és hát khm... nem egy kategória
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6533 2016.07.12. 15:05

DanielT írta:Ez valami vicc?!?!? Ezt a FOST full 60 eurós áron akarják eladni?

vómá pár hónapja
ha jó cucc engem érdekel valszeg nem teljes áron
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6534 2016.07.12. 16:24

szeresse a RAMtot, de meg mindig csak 59.3 fps volt a legalacsonyabb az elsö ótóka óta.
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #6535 2016.07.12. 17:12

SlickAdam írta:szeresse a RAMtot, de meg mindig csak 59.3 fps volt a legalacsonyabb az elsö ótóka óta.img]
Akkor ide jöhet az 59-ötvenkilenc-ÖTVENKILENC-PCakukában képsor... :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6536 2016.07.12. 17:21

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6537 2016.07.12. 17:47

Botond írta:Akkor ide jöhet az 59-ötvenkilenc-ÖTVENKILENC-PCakukában képsor... :)
Mivel imádom, be is rakom. :D

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #6538 2016.07.12. 18:54

benőmenő írta:
phpBB [media]
Botond! Készülj! :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6539 2016.07.12. 18:58

Mivel a DaS 2 dlc olyan szinten felhúzott, hogy hirtelen nyomtam rá egy shiftdel-t, a DaS 3 pedig még mindig drága ezért a gyűjteményem casual szekciójából kerestem valamit. És megtaláltam a kecidrágán megvásárolt koszréjder folytatást pár perc benchmark idővel.
A helyezet pont, mint a witcher 3-nál, koppig az összes csúszka balra és úgy sem reális a 60 fps (gpu kihasználtságon látszik, hogy nem lustálkodik a cucc), szóval marad a parasztmódi 30 rivatunerből. Apropó RTSS!
Nos dx12-ben nem igazán működik az overlay, így gondolom a frémkontroll sem. Azért kíváncsiságból toltam egy-egy benchet. Namost a min fps-en ugyan dobott jelentősen a dx12, viszont (az egyébként átlag kőkemény 1 frémmel gyorsabb) dx11-ben a helyszín cseréjekor esik csak be ilyen 11 fps-re egy nanoszekundumra (ilyet ingame még nem tapasztaltam) utána bőnyállal 40-50 frame közepes körüli settinggel is.
A beállításokban rengeteg kapcsoló van, ami szép és jó, viszont így sem tudok mindent kikapcsolni. Például a képre fröccsenő sarat, vizet és ilyen hülyeségeket utálom, és offon is van, de átvezetőknél mégis látszik. Ráadásul a 16:10-es krumpli monitoromon alul és felül van egy tiszta sáv, mert az effekt csak 16:9-ben van rajta a képen. :vomit: Továbbá rohadtul illúzióromboló, amikor a gleccserbarlangot csodálnád és egy ordas fekete szövegdoboz a képedbe tolja, hogy opcionális tombot lehet majd réjdelni, figyeljé' majd oda. :zavart2:
Gameplayre meg, mint az első koszréjder. Nemrég vertem agyon a medvét, és ez eddig inkább animációs film volt, mint videójáték. A harmadik nehézségi fokon nyomom, asszem annál már nincs aim assist.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6540 2016.07.12. 19:10

Kevés érdeklőrésre tart számot, de azért:

Új OW hős: Ana - support sniper

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #6541 2016.07.12. 19:13

DanielT írta:Kevés érdeklőrésre tart számot, de azért:

Új OW hős: Ana - support sniper
Nem is tolod már. Akkormeg?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6542 2016.07.12. 19:28

Moby írta:Nem is tolod már. Akkormeg?
Majd fogom, most pihi. Ez az új hero, aki ráadásul illik is a játékstílusomhoz, jó alkalom lesz a visszatéréshez.
Avatar
arty

Hozzászólás #6543 2016.07.12. 21:36

benőmenő írta:Az iD-hez megérkeztek az AMD-s bőröndök!
"Currently asynchronous compute is only supported on AMD GPUs and requires DOOM Vulkan supported drivers to run. We are working with NVIDIA to enable asynchronous compute in Vulkan on NVIDIA GPUs."
KNOWN ISSUES
-DOOM crashes as soon as the game starts when running Vulkan on the NVIDIA GTX 690.
-DOOM crashes, is stuck on a black screen at launch or exhibits severe graphical corruption on supported NVIDIA GPUs that have 2GB VRAM when running Vulkan on Windows 7.
-While running the Vulkan API on an NVIDIA GTX 970, strange black checkering or primarily black screens appear after changing resolution or display mode settings.
És biztos jelei az AMD szoftvermérnökök közreműködésének:
While running the Vulkan API, DOOM crashes when taking a screenshot using the Steam overlay on AMD GPUs.
Windows 10 users running OpenGL or Vulkan on the AMD R9 Fury X znd R9 390X at 1080p or higher may experience framerates below 60 FPS with Vertical Sync enabled.

Vagy ilyenkor csak a dszíszíen 3 éve hangoztatott mindenhatóságáról lenne szó? :miaz:
én ezeken nem tudok kiigazodni :( nagyon kellhet a píz... (dumot is hamar beárazták majdnem a felére :P )
Avatar
arty

Hozzászólás #6545 2016.07.12. 21:40

http://www.theverge.com/2016/7/12/12157310/pewdiepie-youtubers-sponsored-videos-ftc-warner-bros

kurva anyád pivdipáj, warner, ésatöbbiféreg. remélem most mindenki leiratkozik, warner játékot csak warezban, ésatöbbi.

UGYE?! :(

(nemérdekel, hogy apróbetűsben ottvolt, hogy szponzorált fost okád a száján! plusz jó volna, ha szétb*sznák őket - mindkét felet! - a bujtatott reklámozásér', példát statuálva a jövő sztrímereinek. is.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6546 2016.07.12. 22:01

benőmenő írta::bdead:
ROTTR_2016_07_12_21_30_34_269.jpg
De megtaláltad a titkos sírt vagy nem?! (Ha nem, akkor egy kis hint: ott van az a hatalmas, teljes terjedelmében kapaszkodó textúrás jégfal, látod? Na. Oda ugorj át és mássz fel. Szívesen.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6547 2016.07.12. 22:06

arty írta:én ezeken nem tudok kiigazodni :( nagyon kellhet a píz... (dumot is hamar beárazták majdnem a felére :P )
Én nagyon szeretnék hinni az ID expertenciájában* De azért egy kicsit elgondolkodtató, hogy 10 éve vergődtek már a saját OpenGL enginejükkel, mire valamit össze tudtak belőle tákolni, ami a kor színvonalának megfelelő. Szóval megvárom, amíg valaki más is implementálja a cuccát. De ki is? Mármint aki kompetens. Pl a fakezű Dice, hát ők a büdös életben nem fogják valszeg, márpedig A Fosbájt lefedi az AAA címek jó nagy részét.

Esetleg az Unreal Engine 4? Na az poén lenne mondjuk!


*Ok, tudom, hogy nincs ilyen szó. Vagyis nem volt, most már van.
Avatar
arty

Hozzászólás #6548 2016.07.12. 22:32

DanielT írta:De megtaláltad a titkos sírt vagy nem?! (Ha nem, akkor egy kis hint: ott van az a hatalmas, teljes terjedelmében kapaszkodó textúrás jégfal, látod? Na. Oda ugorj át és mássz fel. Szívesen.)
én a fenti képnél akadtam el, nem találom a titkos sírt! esetleg tipp?
egyáltalán, nincs valami képelemző szoftvere ilyenekre? :(
Avatar
arty

Hozzászólás #6549 2016.07.12. 22:40

DanielT írta:Én nagyon szeretnék hinni az ID expertenciájában* De azért egy kicsit elgondolkodtató, hogy 10 éve vergődtek már a saját OpenGL enginejükkel, mire valamit össze tudtak belőle tákolni, ami a kor színvonalának megfelelő. Szóval megvárom, amíg valaki más is implementálja a cuccát. De ki is? Mármint aki kompetens. Pl a fakezű Dice, hát ők a büdös életben nem fogják valszeg, márpedig A Fosbájt lefedi az AAA címek jó nagy részét.
Esetleg az Unreal Engine 4? Na az poén lenne mondjuk!
*Ok, tudom, hogy nincs ilyen szó. Vagyis nem volt, most már van.


Sajnos perifériára került a mocijuk. Saját cuccaikhoz jó ugyan (doomlátványt szvsz 60frémmel semmi nem üti konzolon), de én szívesen mentem volna a wolfiban is rendes erdőben is kicsit - na, de azt a megatextúra nembírja(?). Azé túlélem. Összességében a konzolos60 elkötelezettség miatt maxireszpekt (rage, wolf, doom), jó kompromisszumokat kötöttek, csak azért icipicit érezni az egyhangúságot, hogy mindenhol "ugyanazt" erőltetik - amit a motor (jól) bír, kreatív szabadság - gondolom - emiatt azé' minima perkettő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6550 2016.07.12. 22:41

arty írta:egyáltalán, nincs valami képelemző szoftvere ilyenekre? :(
Már készíti az nVidia, utána pedig 2-3 hónappal az AMD -nél is megjelenik FreeAn4lyz, vagy hasonló néven, azzal az eltéréssel, hogy nem működik. :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6551 2016.07.12. 23:19

Moby írta:Botond! Készülj! :D
My body iz ready! :violent:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6552 2016.07.13. 00:01

Ma esti pécé gányolásom története pár mondatban, okulásul:
Kezdődött avval, hogy feltűnt: nem megy a speedstepping. Biosturka, trábölsúting, mindentvisszalapra. Semmi. Biostörlés. Semmi. Google, winturkálás: energiagazdálkodás átállt teljesítménycentrikusra. Fogsincs mikor miért hogyan. Oké, lehet a balfasságom is, lendüljünk tovább.
A múltkor mondtam, hogy a forza akadozik. Nos, továbbra is. Az volt itt a mondás, hogy 16 giga kell, beletettem, semmi. 1070, semmi. Akadozik. Meg a witcher is néha. Meg csomó játék néha mikroakad. Namost amikor a speedsteppel szoptam, feltűnt, hogy miután elindul a win, kurvasokáig 100%-on teker a proci, éshát kiderült, hogy a onedrive. Ugyanis az 1 gigás netnek van egyetlen hátránya: szétzabálja a procit. Ha csak letöltök csövön, 70% felett teker a procmirci. Namost ugyebár ha a onedrive aktív, akkor a dokumentum helyett azt használja minden, a játékok is mentésre...ugye nem kell részletezzem. Kilőttem a onedriveot a gecibe a tweakerrel, meggyógyultak a játékok. Ugyan nincs felhőmentés a doksikra, de ez egy játékgép szerencsére, ilyen áron meg nem mentsen semmit. A forzát nem is értem, mert nem látok arra utaló nyomot, hogy az oda mentne, de megjavult az is, szal leszarom miért.
Avatar
deep

Hozzászólás #6553 2016.07.13. 00:09

Moby írta:... kiderült, hogy a onedrive...
Undorító férgek. Nekem 2 hete random akadozik az egerem. Nem tudok se single, se multi játékot tolni amit egérrel kell irányítani. Overwatch, Doom, stb. Kontrollerrel semmi gond. Win10 persze. Emiatt kénytelen leszek visszarakni valami régebbi win-t, amúgy is elegem volt ebből a taklnyból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6554 2016.07.13. 08:13

Moby írta:A múltkor mondtam, hogy a forza akadozik. Nos, továbbra is. Az volt itt a mondás, hogy 16 giga kell, beletettem, semmi. 1070, semmi. Akadozik.
Ööööö... mondtam, hogy nálam a kapható legfikább 1333-as DDR3 rammal, abból is csicska 8 gigával tökéletes... tehát az nem lehet gond.

Jaaaaaaaaaaa, hogy nálam Win install után az első dolog a Onedrive és társai letiltása? Háttiggen. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6555 2016.07.13. 08:15

deep írta:Undorító férgek. Nekem 2 hete random akadozik az egerem. Nem tudok se single, se multi játékot tolni amit egérrel kell irányítani. Overwatch, Doom, stb. Kontrollerrel semmi gond. Win10 persze. Emiatt kénytelen leszek visszarakni valami régebbi win-t, amúgy is elegem volt ebből a taklnyból.
Aztán meg rakhatod vissza, hogy még idegesebb legyél, mert kikerülhetetlen a Win10. Ez nem a védelme, ez egy tény. Beszoptál valamit csúnyán, amit Win7-tel is beszophattál volna.

szerk: Sőt, ha csak beírod rendszerre szűkítés nélkül a jelenséget, ömlik a Win7.
Avatar
deep

Hozzászólás #6556 2016.07.13. 08:38

DanielT írta:Aztán meg rakhatod vissza, hogy még idegesebb legyél, mert kikerülhetetlen a Win10. Ez nem a védelme, ez egy tény. Beszoptál valamit csúnyán, amit Win7-tel is beszophattál volna.

szerk: Sőt, ha csak beírod rendszerre szűkítés nélkül a jelenséget, ömlik a Win7.
Ok, akkor eladom a gépet, ez még a másik eshetőség, mert most konkrétan használhatatlan. A PS4ek most egész jó áron mennek...
Avatar
Botond

Hozzászólás #6557 2016.07.13. 08:45

Tegnap megnéztük asszonnyal a Központ hírszerzés című filmeposzt a moziban. Fergeteges vígjáték sok sírvanevetős poénnal, amiknek ráadásul a többsége nem is a röfögősböfögősedemszendlörféle alpáriság. 10/10 a maga könnyed egyszernézős kikapcsolódás kategóriájában, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6558 2016.07.13. 09:30

deep írta:Ok, akkor eladom a gépet, ez még a másik eshetőség, mert most konkrétan használhatatlan. A PS4ek most egész jó áron mennek...
Nincs ebben az ötletben semmi, ami ne tetszene. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6559 2016.07.13. 09:32

Botond írta:Tegnap megnéztük asszonnyal a Központ hírszerzés című filmeposzt a moziban. Fergeteges vígjáték sok sírvanevetős poénnal, amiknek ráadásul a többsége nem is a röfögősböfögősedemszendlörféle alpáriság. 10/10 a maga könnyed egyszernézős kikapcsolódás kategóriájában, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Köszi az ajánlást, gyorsan belenéztem a trailerbe, azzal kezdődött, hogy a "Családi üzelmek rendezőjétől" úgyhogy azonnal bezártam.

Spoiler
Hatalmas kedvencem, úgyhogy ezt is 100% meg fogom nézni. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6560 2016.07.13. 10:26

DanielT írta:Köszi az ajánlást, gyorsan belenéztem a trailerbe, azzal kezdődött, hogy a "Családi üzelmek rendezőjétől" úgyhogy azonnal bezártam.

Spoiler
Hatalmas kedvencem, úgyhogy ezt is 100% meg fogom nézni. :eljen: :eljen: :eljen:
Igen ezt akartam írni még hogy kb a Millers volt ekkora jóság de nem ugrott be se az angol se a magyar teljes cím szóval végül nem barchobáztam körbe hogy értsétek mire gondolok! :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #6561 2016.07.13. 10:47

deep írta:Ok, akkor eladom a gépet, ez még a másik eshetőség, mert most konkrétan használhatatlan. A PS4ek most egész jó áron mennek...
Sweet...van is egy eladó PS4-em, kurvajó áron.... Nekem kurvajó lesz, neked meg áron...Na? Deal?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6562 2016.07.13. 11:01

eje75 írta:Sweet...van is egy eladó PS4-em, kurvajó áron.... Nekem kurvajó lesz, neked meg áron...Na? Deal?
Gyerünk Deep, ebbe most bele kell állnod! :nezze:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #6563 2016.07.13. 11:15

Hozd el Deep szombaton a gépet is megcsinálom. Én ezt nem bírom tovább. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6564 2016.07.13. 11:15

DanielT írta:Aztán meg rakhatod vissza, hogy még idegesebb legyél, mert kikerülhetetlen a Win10. Ez nem a védelme, ez egy tény. Beszoptál valamit csúnyán, amit Win7-tel is beszophattál volna.

szerk: Sőt, ha csak beírod rendszerre szűkítés nélkül a jelenséget, ömlik a Win7.
azért az erős hogy a win10 kikerülhetetlen, hacsak nem win10 excl címmel akarsz játszani ;)
Deep te meg hamar feladod, semeddig se tart feltenni újra a wint vagy egy másik wint, vagy régebbi egér driverrel is lehet próbálkozni
Avatar
deep

Hozzászólás #6565 2016.07.13. 11:17

DanielT írta:Gyerünk Deep, ebbe most bele kell állnod! :nezze:
Maximum a gerely fog ebbe beleállni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6566 2016.07.13. 11:19

Micsu írta:azért az erős hogy a win10 kikerülhetetlen, hacsak nem win10 excl címmel akarsz játszani ;)
Deep te meg hamar feladod, semeddig se tart feltenni újra a wint vagy egy másik wint, vagy régebbi egér driverrel is lehet próbálkozni
Ok, most még kikerülhető. 1 év múlva már nem lesz az a DX12 miatt, 2 év múlva meg aztán végleg. És mivel nem lesz több nagy Win verzió, csak erre jönnek updatek, így totál felesleges az ellenállás.
Avatar
deep

Hozzászólás #6567 2016.07.13. 11:19

TasManXT írta:Hozd el Deep szombaton a gépet is megcsinálom. Én ezt nem bírom tovább. :D
Ok, hónom alá csapok 10 kiló ormótlan cuccot és átviszem a városon. Vagy esetleg távoli asztal eléréssel ránézhetsz, bár mivel már mindent megpróbáltam, minden felesleget letöröltem és így is szar, tök felesleges.
Avatar
deep

Hozzászólás #6568 2016.07.13. 11:22

Micsu írta:azért az erős hogy a win10 kikerülhetetlen, hacsak nem win10 excl címmel akarsz játszani ;)
Deep te meg hamar feladod, semeddig se tart feltenni újra a wint vagy egy másik wint, vagy régebbi egér driverrel is lehet próbálkozni
Kikúrt frusztráló ám nyomni a végnélküli vakon tapogatózó troubleshootingot, minden alkalommal koppanva.
Avatar
arty

Hozzászólás #6569 2016.07.13. 11:36

deep írta:Ok, akkor eladom a gépet, ez még a másik eshetőség, mert most konkrétan használhatatlan. A PS4ek most egész jó áron mennek...
Nanee, "ide" nem jöhetsz! Elhúztál pöcére, maradj csak ott! Guglizd ki, 1 perc alatt meg lehet ilyeneket oldani :mf1:

(amugyis, mi a gond a kontrollerrel?! kompetitiv multizást amugy is felejtsd má' el :P)
Avatar
Botond

Hozzászólás #6570 2016.07.13. 11:38

deep írta:Kikúrt frusztráló ám nyomni a végnélküli vakon tapogatózó troubleshootingot, minden alkalommal koppanva.
Az ilyen feszülések mögött mindig vmi basic usererror van, mint a nem kikapcsolt onedrive. Ha direkt el akarod rontani az még ps4-en is menni fog. A bazári bölcsességet félretéve azért drukkolok hogy felszámolódjon a probléma hamar, mert egy konzol azért méltatlan lenne!
Avatar
eje75

Hozzászólás #6571 2016.07.13. 11:42

deep írta:Kikúrt frusztráló ám nyomni a végnélküli vakon tapogatózó troubleshootingot, minden alkalommal koppanva.
Igazán nem akarok zenélni neked, a Muzsikusnak, de nem lehet, hogy csak az egered xart be? Másikkal próbáltad? Lehet egyébként, hogy csak ki kell venni belőle a golyót, és megtisztogatni...
Avatar
arty

Hozzászólás #6572 2016.07.13. 11:46

Botond írta:Az ilyen feszülések mögött mindig vmi basic usererror van, mint a nem kikapcsolt onedrive. Ha direkt el akarod rontani az még ps4-en is menni fog. A bazári bölcsességet félretéve azért drukkolok hogy felszámolódjon a probléma hamar, mert egy konzol azért méltatlan lenne!
na, nem sok kellett az első áldozathibáztatáshoz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6573 2016.07.13. 11:48

Botond írta:Az ilyen feszülések mögött mindig vmi basic usererror van, mint a nem kikapcsolt onedrive. Ha direkt el akarod rontani az még ps4-en is menni fog. A bazári bölcsességet félretéve azért drukkolok hogy felszámolódjon a probléma hamar, mert egy konzol azért méltatlan lenne!
Hát azé a onedrive kikapcsolása nem kéne default legyen. Merhogy értelme azé lenne, minekután nem steames, és a steamen sem mandatory a felhőbementés. Az sem biztos, hogy lassabb netnél ez problémát okoz-e (vagy lassítva, elvileg állítható, de nem volt kedvem vele most buzizni).
Avatar
Botond

Hozzászólás #6574 2016.07.13. 12:09

eje75 írta:Igazán nem akarok zenélni neked, a Muzsikusnak, de nem lehet, hogy csak az egered xart be? Másikkal próbáltad? Lehet egyébként, hogy csak ki kell venni belőle a golyót, és megtisztogatni...
Na lehet ez a baj, hogy ilyen kontárok tanácsára hallgat, mint te. Nem golyót kell csiszolni, mert még elkopik, bent a görgők koszolódnak, azt kellene megnéznie és megtisztítania!
Avatar
eje75

Hozzászólás #6575 2016.07.13. 12:18

Botond írta:Na lehet ez a baj, hogy ilyen kontárok tanácsára hallgat, mint te. Nem golyót kell csiszolni, mert még elkopik, bent a görgők koszolódnak, azt kellene megnéznie és megtisztítania!
Jóvanna, csak vicceltem.... nincs neki golyója, ebben biztos vagyok.... ha lenne, megvenné a PS4-em a generáció váltás kapujában is!!!
Avatar
deep

Hozzászólás #6576 2016.07.13. 12:46

Köszi a tilpeket! Természetesen eszemben sincs eladni :D Minden win10 rákfene ki van irtva a tweakerrel. Másik egérrel is tesztelve. Sokmindenen túl vagyok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #6577 2016.07.13. 14:08

deep írta:Köszi a tilpeket! Természetesen eszemben sincs eladni :D Minden win10 rákfene ki van irtva a tweakerrel. Másik egérrel is tesztelve. Sokmindenen túl vagyok.
Másik egérben is lehet koszos a golyó/görgő! Azt nézted? :gonosz1:
Avatar
deep

Hozzászólás #6578 2016.07.13. 14:27

Botond írta:Másik egérben is lehet koszos a golyó/görgő! Azt nézted? :gonosz1:
Hát persze...
/-Halló, jónapot főnök, ki a célpont?
- Valami botond, ip alapján nyomozzátok le.
- Ok, és hogy legyen? Golyó, méreg?
- Pazarlás. Követ a nyakába és a folyóba vele./
:hehe:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #6580 2016.07.13. 15:28

deep írta:Köszi a tilpeket! Természetesen eszemben sincs eladni :D Minden win10 rákfene ki van irtva a tweakerrel. Másik egérrel is tesztelve. Sokmindenen túl vagyok.
Szedd le az összes nvidiás cuccot, és telepítsd újra. Ez segített havernak win7-en.
Ha ez sem működik, cseréljünk vga-t! :zavart1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2016.07.13. 15:31-kor.

Vissza: “Leáldozott.hu”