A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #65941 2021.12.02. 23:18

Na, ez eléggé beszédes... Zampella hegeszti a Battlefield-et... Erre se fogadott volna senki
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65942 2021.12.03. 09:13

Botond írta:Lepörgött a wasteland3 és mindkét kiegje. Coopban, xsx-en. Szokásos rpg ívet jártuk be, elején kelésfekvés minden harcban kb, majd a harmadától átcsapott godmodeba. Sztori ötletes, kivitelezés és skillek jópofák. 3-3 főt tud irányítani mindkét játékos, nagyon észnél kell lenni a skilleknél és össze kell dolgozni ki mire specceli a karaktereit. Szóval ez a része jól össze van rakva. A kiegek meglepően ötletesek, mindkettőnek van annyi egyedi újítása, hogy megérje. Egyedül az volt bénán megoldva, hogy ha lemegy alapjáték, és utána indítja az ember a kiegeket, akkor visszavisz az időben a vége harc elé, és úgy épül be, és ha kész a két kieg, akkor jöhetne megint a vége harc az alapjátékban. De sose legyen nagyobb baj. 9 pont simán jár neki, jóféle cucc.
Zó 2019re tervezte abszolválni nem tudom meddig jutott végül.
Nem terveztem 2019-re, legfeljebb az első részt. Az most legkorábban 2022-es terv, a 2-3 majd.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65943 2021.12.03. 10:31

Zóanagyvarázsló írta:Devil May Cry 5
Onimusha: Warlords (egy 2001-es játék portja)
Desperados 3
Phoenix Point
Psychonauts 2
Disco Elysium
Wasteland 3

Ezek azok,a melyekkel reális esély is van, hogy sorra kerüljenek (ténylegesen egy vagy kettő fog, úgyis a pótolgatás megy majd), bár a Psychonauts 2 szerintem 2020-ig meg sem jelenik, és más is necces közülök. A REmake 2 is szóba jöhet, de szerintem nem jutok el addig. Szigorúan a Game Pass miatt szóba jöhet a GeoW 5 is, ha megjelenik és olyanom lesz.
2018ban kérdezve, hogy ki mit tervez jövőre és azt válaszolva, hogy wasteland3 az engem teljesen abba a hitbe ringatott, hogy 2019re wasteland3at tervezel! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65944 2021.12.03. 12:12

DanielT írta:Más: Nem tudom mióta van fent a Win 11, de pontosan azóta nincs vele semmi bajom.
Mindeközben napi szinten kell használnom a Win10-et a céges remote desktop miatt. Folyamatosan a kibaszott updatekkel zaklat természetesen, ma rá is nyomtam, hogy csinálja. Minden ablakot manuálisan bezártam előtte.

Reboot után TIZENKETTŐ ÜRES WORD DOKSI VÁRT megnyitva. Esküszöm ilyet nem lehetne kitalálni se. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #65945 2021.12.03. 14:08

DanielT írta:Mindeközben napi szinten kell használnom a Win10-et a céges remote desktop miatt. Folyamatosan a kibaszott updatekkel zaklat természetesen, ma rá is nyomtam, hogy csinálja. Minden ablakot manuálisan bezártam előtte.

Reboot után TIZENKETTŐ ÜRES WORD DOKSI VÁRT megnyitva. Esküszöm ilyet nem lehetne kitalálni se. :eljen: :eljen: :eljen:
valahogy rá kell venni a népet, h váltson.... lám, NÁLAD is működik, egyre inkább csodálod a 11-et :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #65946 2021.12.03. 17:18

Konzolon is 42gb a BF update? Azt hittem az egész játékot újra letölti, amikor megláttam a méretét...
Avatar
Moby

Hozzászólás #65947 2021.12.03. 17:43

eje75 írta:Konzolon is 42gb a BF update? Azt hittem az egész játékot újra letölti, amikor megláttam a méretét...
Konzolon 5 giga volt, de bár 0 bit lett volna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65948 2021.12.03. 20:03

Army of Two

+ abszolút co-opra dizájnolták, jó ötletekkel és nem tökéletes, de érdekes megvalósítással
+ mai szemmel különösen értékelendő a no-bullshit shooterség

0 sztorit nem innen vár az ember, de a C-kategóriás akciófilmes átvezetőket és dumákat megkapja az ember

- sok szempontból némiképp esetlennek tűnik (irányítás, kamera, fedezékhasználat), még a két évvel korábbi első Gears of Warhoz képest is
- igazán menő - vagy túltolt - akciójelenetek az átvezetőkben vannak, a játékmenetbe nem tudták ezeket integrálni
(- egyedül játszva nem tűnik épkézlábnak, de ilyen terv sose volt, mondhatni, inkább pozitívum, hogy feláldozták a single-t)

splitscreenbenkisséarchaikusdetökfaszaélményvolt/10

Kár, hogy a folytatásokhoz Xbox 360 vagy PS3 kellene. Az utóbbi, mondjuk, itt van tőlem két méterre.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65949 2021.12.03. 21:04

Megy a Game Awards Players Choice szavazásának az első fordulója és vasárnap kezdődik a második.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65951 2021.12.04. 08:57

Ez benne lesz a game pass for playstationban, vagy csak a game pass for pc és game pass for xboxban? :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65952 2021.12.04. 09:12

"Nothing matches 2042's Scale & Quality" - Digital Trends
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65953 2021.12.04. 09:45

Botond írta:Ez benne lesz a game pass for playstationban, vagy csak a game pass for pc és game pass for xboxban? :banplz:
Azt nem tudom, de már van belsős Sony kódneve (Spartacus) a majdnem ganépassz konkurens szolgáltatásnak. Persze nem fognak ingyen adni day1 mindent, mint a CSICSKÁK. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65954 2021.12.04. 09:51

DanielT írta:Azt nem tudom, de már van belsős Sony kódneve (Spartacus) a majdnem ganépassz konkurens szolgáltatásnak. Persze nem fognak ingyen adni day1 mindent, mint a CSICSKÁK. :nezze:
Szerintem is érdemes a hülyéket levenni sok pénzre, ha lehet. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65955 2021.12.04. 09:59

DanielT írta:Azt nem tudom, de már van belsős Sony kódneve (Spartacus) a majdnem ganépassz konkurens szolgáltatásnak. Persze nem fognak ingyen adni day1 mindent, mint a CSICSKÁK. :nezze:
Nem? Akkor ne is hozzák Steamre! :gonosz3:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65956 2021.12.04. 13:16

Botond írta:Szerintem is érdemes a hülyéket levenni sok pénzre, ha lehet. :eljen:
Ez 2 Switchcsel otthon, tőled hiteles. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65957 2021.12.04. 13:48

benőmenő írta:Ez 2 Switchcsel otthon, tőled hiteles. :banplz:
Csak az oled miatt! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65958 2021.12.04. 19:44

Csak nálam nem jön be Benö varázsgömbje? Nem szeretnék lemaradni a Heroes 3 megjelenéséröl.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65959 2021.12.04. 19:51

Zóanagyvarázsló írta:Csak nálam nem jön be Benö varázsgömbje? Nem szeretnék lemaradni a Heroes 3 megjelenéséröl.
A Heroes 3 megjelenésről és a No More Heroes 3 megjelenésről is lemaradtál pedig!
Avatar
eje75

Hozzászólás #65960 2021.12.04. 19:57

Moby írta:Konzolon 5 giga volt, de bár 0 bit lett volna.
Ja, valószínűleg csak valami file check volt, bár letöltésnek írta, aztán letöltött 6 gb-ot, de azt már nem vártam meg, RE Village-eztem helyette...mondom: ma megnézem a Rust-ot.... az egész csak fel le mozog, nem lehet fordulni benne :wilting: :wilting: :wilting:
Spoiler
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #65961 2021.12.04. 23:27

Nem tudom láttam-e ennél unalmasabb "kedvcsináló" videót valaha autós játékból. Szerintem én ezt a majdegyszeróccsón kategóriába helyeztem ezennel.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65962 2021.12.04. 23:49

Zóanagyvarázsló írta:Csak nálam nem jön be Benö varázsgömbje? Nem szeretnék lemaradni a Heroes 3 megjelenéséröl.
Mármint amit 3 éve nem frissítettem és 2x kértem DT-t, hogy szedje ki a bannerból? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65963 2021.12.05. 09:10

Közben rájöttem miért volt olyan nehéz időben kitérni néhányszor a Bloodborneban. Nos a tv nem volt game mode-ban. :lama:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65964 2021.12.05. 09:49

benőmenő írta:Mármint amit 3 éve nem frissítettem és 2x kértem DT-t, hogy szedje ki a bannerból? :D
Az a bibliám, meg a 2019-es konfigajánló. Bár az tényled érdekes, hogy mi volt itt a javasolt, csak nem túl meglepö. Meg már nem jönne ki annyiból a kétéves vas.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65965 2021.12.05. 09:51

Arty! Aliens: Fireteam? 3 fös online co-op, így nem lenne bot vagy idegen, mint a B4B-ben. Azzal úgyis csak az volt a baj. Mármint hogy a bénázásunkkal szabotáltuk a botot.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65966 2021.12.05. 12:18

Mobynak igaza volt, ez a Village gecijó... aki olyan hülye volt mint Én, és eddig kihagyta, az ne várjon tovább... benő, te tortahegesztő vagy PS-en? Látom Te is azt tolod...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65967 2021.12.05. 13:33

eje75 írta:Mobynak igaza volt, ez a Village gecijó... aki olyan hülye volt mint Én, és eddig kihagyta, az ne várjon tovább... benő, te tortahegesztő vagy PS-en? Látom Te is azt tolod...
Igen, és tényleg baromi jó. Mármint konkrétan nehéz otthagyni, mert "csak még a következő megnyílt területet átnézem" és eltelt a fél nap közben.
Annyit tanácsolnék, hogy aki látott már akár mást is Resit játszani messziről az a nehezebben kezdje, ne a Standard nehézségen. Konkrétan 2/4 flaskánál járok és rendes játék közben még nem haltam meg és belefulladok a lőszerekbe.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65968 2021.12.05. 18:28

benőmenő írta:Közben rájöttem miért volt olyan nehéz időben kitérni néhányszor a Bloodborneban. Nos a tv nem volt game mode-ban. :lama:
Az kellemes lehetett a fosframe pacing mellé! :taps:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #65969 2021.12.05. 19:10

benőmenő írta:Közben rájöttem miért volt olyan nehéz időben kitérni néhányszor a Bloodborneban. Nos a tv nem volt game mode-ban. :lama:
Azt hogy nem sikerült észrevenni? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65970 2021.12.05. 19:54

Greyfox írta:Azt hogy nem sikerült észrevenni? :D
Észrevettem én, hogy nem mindig sikerült kitérni minden igyekezetem ellenére, de betudtam annak hogy fozs a reakcióidőm.
Most a Rezi nyolcnál zavart hogy brutális utánhúzás van a faágaknál és végigzongoráztam a menüt a tv-n.
Egyébként a Dualsense fícsőröket is jól implementálta a Capcom, nem kellett kikapcsolnom.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65971 2021.12.05. 22:50

benőmenő írta:Annyit tanácsolnék, hogy aki látott már akár mást is Resit játszani messziről az a nehezebben kezdje, ne a Standard nehézségen. Konkrétan 2/4 flaskánál járok és rendes játék közben még nem haltam meg és belefulladok a lőszerekbe.
Most lett vége, gecire élveztem, nem bírtam abbahagyni, egybe letoltam... az utolsó néhány szintre visszagondolva, szerintem először mindenki menjen végig standard szinten... elég az :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65972 2021.12.06. 08:55

eje75 írta:Most lett vége, gecire élveztem, nem bírtam abbahagyni, egybe letoltam... az utolsó néhány szintre visszagondolva, szerintem először mindenki menjen végig standard szinten... elég az :banplz:
Igen, lassan én is kezdem kapisgálni miért járkálok 100+ handgun ammoval. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65973 2021.12.06. 12:54

A kétpálcás gagyiság definíciója, minden tekintetben.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #65974 2021.12.06. 16:24

Zóanagyvarázsló írta:Army of Two

+ abszolút co-opra dizájnolták, jó ötletekkel és nem tökéletes, de érdekes megvalósítással
+ mai szemmel különösen értékelendő a no-bullshit shooterség

0 sztorit nem innen vár az ember, de a C-kategóriás akciófilmes átvezetőket és dumákat megkapja az ember

- sok szempontból némiképp esetlennek tűnik (irányítás, kamera, fedezékhasználat), még a két évvel korábbi első Gears of Warhoz képest is
- igazán menő - vagy túltolt - akciójelenetek az átvezetőkben vannak, a játékmenetbe nem tudták ezeket integrálni
(- egyedül játszva nem tűnik épkézlábnak, de ilyen terv sose volt, mondhatni, inkább pozitívum, hogy feláldozták a single-t)

splitscreenbenkisséarchaikusdetökfaszaélményvolt/10

Kár, hogy a folytatásokhoz Xbox 360 vagy PS3 kellene. Az utóbbi, mondjuk, itt van tőlem két méterre.
3. részt péesen nyomtam le, megvan, szólj ha kell cooptesó, mennék! :) (nekem minden rész tetszett, egyedül is! és érthetetlen, hogy nem jött a 2-3 bwcompatba :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #65975 2021.12.06. 16:28

deep írta:Nem tudom láttam-e ennél unalmasabb "kedvcsináló" videót valaha autós játékból. Szerintem én ezt a majdegyszeróccsón kategóriába helyeztem ezennel.
phpBB [media]
ahoz képest, hogy ez csak egy GTS szinglidéelcé, elég drága (és h fizetős a ps5 upgrade, külön szánalom)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65976 2021.12.06. 16:37

arty írta:ahoz képest, hogy ez csak egy GTS szinglidéelcé, elég drága (és h fizetős a ps5 upgrade, külön szánalom)
Ennél azért kicsit többről van szó. Maga a hud az simán át lett emelve, de szerintem jó lesz ez. Btw miféle fizetős ps5 upgraderől beszélsz?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65977 2021.12.06. 17:03

Még nem néztem a GT videót, de van már virtual mirror a motorháztetős kamerán? Vagy ez is olyan megugorhatatlan fícsör, mint hogy a Resiben én kapcsolgathassam az elemlámpát és ne automatán ahol a fejlesztő jónak látta?
Avatar
Botond

Hozzászólás #65978 2021.12.06. 17:08

Anno1404 history edition (lásd még 64 bites verzió) ingyenes uplayen, azt sasoljátok, az az anno univerzum csúcsa!
Avatar
Botond

Hozzászólás #65979 2021.12.06. 18:22

Mondjuk 2022-ben úgyis ennyi a lényeg.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #65980 2021.12.06. 20:19

DanielT írta:A kétpálcás gagyiság definíciója, minden tekintetben.

[video]https://youtu.be/ojNFvNcMPsE[/video
Hát ez grafikailag akkora nulla, hogy nekem kellemetlen nézni a videót :D Istentelen kutyaütő banda ez a 343.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65981 2021.12.06. 20:52

DanielT írta:A kétpálcás gagyiság definíciója, minden tekintetben.
Az de még így is jobb lesz, mint a Battlefield... nem tud rosszabb lenni...képtelenség
Avatar
arty

Hozzászólás #65982 2021.12.06. 21:11

DanielT írta:A kétpálcás gagyiság definíciója, minden tekintetben.

héló
hihhhetetlen jól néz ki ámblokk, irtó részletes minden porcikája, már-már nem is jó látni a korábban elnagyolt ellenfeleket ilyen minőségben :)
az openworlségből adódóan van baja derekasan, nem jutott idő minden négyzetmétert utólag helyretenni, de ha nem DÉEFESKÉNT megyek majd végig rajta (márpedig nem :D ), akkor ezek fel se fognak tűnni... pl az ötösben soha fel nem tűnt a texture warping probléma, itt EZEKUTÁN már fogom látni, de nem hinném, hogy zavarna. (mint ahogy pl téged se zavar a pre-prevgen szinten sivár bf2042, kétpofára zabálod, márpedig akinek az lecsúszik, szerintem csendben adózzon a héló szépségének a gagyizás helyett! :D )

a hdr feltehetően szintén igen ütős lesz, köszönhetően a scifi-vonalnak (hiszen még a korábbi hélók gagyihdrje is odacsapott ABBAN a környezetben)

minden azon múlik, mennyire lesz unalmas, nem tudom a nagyjából egyféle pályát hogy lehet tolerálni, pláne ha kiaknázzák az openworldben rejlő héccáz órányi "tartalmat" :/
mindenesetre a coop várós, de az még kb egy év... (tuti azzal is elcsúsznak majd)

---

Botond: köszi a 1404et :) ez már a harmadik anno-m az accomon, amit majd.... nemjátszok. sose próbáltam egyet se, késő belevágni, majd a következő életemben, talán! ;)

---

TasManXT írta:Ennél azért kicsit többről van szó. Maga a hud az simán át lett emelve, de szerintem jó lesz ez. Btw miféle fizetős ps5 upgraderől beszélsz?
nem csak a hud, kb minden - a környezet, a kocsik... ha azt mondanák, ez a GTS, simán elhinném. összességében nem gond ez, jön ps4re is, érthető valahol. (igen, fizetős az upgrade ps5re, ez mára szokásos, ha ps4 verzát veszel... kedveskedve a ps5-höz egyelőre nem jutó péesfanoknak :D )
Avatar
Botond

Hozzászólás #65983 2021.12.06. 21:34

Nekem ezekről a halokról mindig az jut eszembe, amikor a cégnél még 2008as credit válság előtt jártak be ilyen saleses kiscsajok, akik mindig tukmáltak vmit az öltönyösöknek, és egyszer egy mellben nagyon, de nagyon erős csajt küldött vmelyik cég, és hát erős érdeklődést mutattunk a portéka után, de annyira, hogy a női kolléganők már kicsit túltolták az irigykedéssel kombinált féltékenykedést, és az egyik, mellben szintén előnyös megjelenésű kolléganő aztán oda is pöttyintette nekünk, hogy azért a saleses csaj arca nem volt szép. Főnököm ránézett a kolléganőre, és azt kérdezte: "Volt feje?" :banplz:
Szóval biztos van játék is ezekben a halokban, fogalmam nincs milyen lehet, mert ugye mindegyiket csak 2-3x lőttem végig, de én csak arra emlékszem, hogy nevettünk végig hol örömünkben, hol kínunkban, meg arra, hogy solóban sose jutna eszembe egy tizedmásodpercet se belerakni akármelyikbe se. Mondjuk most gondolkozok, hogy mit írjak, ami szögesen elválasztja a gearsektől, de nem jut eszembe semmi, az 100%ig ugyanez.
Szóval ja, biztos kurvaérdekes, hogy hogyan fog kinézni, meg mennyi micsoda van benne, de engem összesen két dolog érdekel.
1. Gyűjjön már a coop kampány része, mert az lesz a release date valójában
2. Technikai bug ne legyék benne (olyan amitől kifagy vagy ilyesmi)
Na a többi pont tökmindegy. Ha két pálcika, hát annyi. Nem lehet milyen olyan mélyen kidolgozott és művészien felépített mestermű, mint a Mona Lisa. Vagy a Maneater, ha már videójátékoknál akarunk maradni. :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65984 2021.12.06. 21:37

Watch Dogs legion 6590 huf alzában PS5-re, ha valakit érdekel:

https://www.alza.hu/gaming/watch-dogs-legion-ps5-d6158812.htm
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65985 2021.12.07. 09:00

Moby írta:Hát ez grafikailag akkora nulla, hogy nekem kellemetlen nézni a videót :D Istentelen kutyaütő banda ez a 343.
Ennél már csak a védőbeszéd és a tojáshéjon járkálás volt kellemetlenebb John részéről. Mert egyébként megfogalmaz végül minden kritikát, de olyan hihetetlen jóindulattal áll hozzá, mintha a saját dolgozatát osztályozná és egy ilyen sinlge cuccnál beszél arról, hogy a jövőben milyen potenciál van benne! :wilting:

Hát nemtom, pl, hogy a következő rész kevésbé lesz ocsmány, ha továbbfejlesztik és kijavítják a hibákat? Hát végülis.. :nemtudom:

De a legjobb az az engine demó amit a vége felé mutat, hogy mivel harangozták be a tech tudást... Nem mintha egy másik játék lenne, hanem mintha az egyik egy szőlőszem a másik meg egy űrhajó lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65986 2021.12.07. 09:21

DanielT írta:Hát nemtom, pl, hogy a következő rész kevésbé lesz ocsmány, ha továbbfejlesztik és kijavítják a hibákat? Hát végülis.. :nemtudom:
Amíg ez a rettenetes fakezű 343 készíti, addig marad ez a borzalmasan igénytelen vizualitás. Mindenesetre a tény, hogy ezt így ki merik tenni a világ elé (na nem a 343, ők ennyit tudnak, haragudni sem érdemes rájuk, de mondjuk Phil), ez a fajta hozzáállás a minőséghez biztosítja, hogy még nagyon sokáig fogok tudni 300Ft-ért venni a GamePasst. Nem kell izgulnom, hogy vajon még akkor jár-e le az aktuális előfizetés, amíg él a lehetőség. Életben tartják az XBOX divizió irányelvei.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65987 2021.12.07. 11:02

DanielT írta:Ennél már csak a védőbeszéd és a tojáshéjon járkálás volt kellemetlenebb John részéről. Mert egyébként megfogalmaz végül minden kritikát, de olyan hihetetlen jóindulattal áll hozzá, mintha a saját dolgozatát osztályozná és egy ilyen sinlge cuccnál beszél arról, hogy a jövőben milyen potenciál van benne! :wilting:
Hát nemtom, pl, hogy a következő rész kevésbé lesz ocsmány, ha továbbfejlesztik és kijavítják a hibákat? Hát végülis.. :nemtudom:
De a legjobb az az engine demó amit a vége felé mutat, hogy mivel harangozták be a tech tudást... Nem mintha egy másik játék lenne, hanem mintha az egyik egy szőlőszem a másik meg egy űrhajó lenne.
Igen feltűnt, hogy nagyon diplomatikus volt John. Mondjuk az elején amikor a pre-prevgen Crysis 3-at megvillantja, majd vissza a világ összes pénzéből készült új Halora... "Oof", vagy mit mondanak a kölykök manapság erre. :bdead:
Avatar
arty

Hozzászólás #65988 2021.12.07. 20:47

Moby írta:Amíg ez a rettenetes fakezű 343 készíti, addig marad ez a borzalmasan igénytelen vizualitás. Mindenesetre a tény, hogy ezt így ki merik tenni a világ elé (na nem a 343, ők ennyit tudnak, haragudni sem érdemes rájuk, de mondjuk Phil), ez a fajta hozzáállás a minőséghez biztosítja, hogy még nagyon sokáig fogok tudni 300Ft-ért venni a GamePasst. Nem kell izgulnom, hogy vajon még akkor jár-e le az aktuális előfizetés, amíg él a lehetőség. Életben tartják az XBOX divizió irányelvei.
vagy begombáztatok vagy csak a haló/343/MS gyűlölet miatt irtok ekkora méretes fassságokat :D (vagy mindkettő és bevallom nekem ez a logikus!)

---

DT: te. komolyan. azt. a. win11-et. szopkodod. amiben. a taskbart. nem. lehet. oldalra. tenni.

?!

tehát VALÓJÁBAN arra kérek igen/nem választ, hogy fogalmatlan vindózbérenc lettél-e és h miféle érdeked fűződik az evangelizáláshoz!!! :D (ez utóbbi különüljön el az IGEN, FOGALMATLAN VINDÓZBÉRENC VAGYOK _keretes_ szövegtől, amit utána a topik feletti alapigazságok alá kéretik kifüggeszteni! :P )
Avatar
arty

Hozzászólás #65989 2021.12.07. 20:55

benőmenő írta:Igen feltűnt, hogy nagyon diplomatikus volt John. Mondjuk az elején amikor a pre-prevgen Crysis 3-at megvillantja, majd vissza a világ összes pénzéből készült új Halora... "Oof", vagy mit mondanak a kölykök manapság erre. :bdead:
John nem diplomatikus volt, hanem egyrészt szereti a hélót, másrészt mivel kurvajól néz ki a játék nagyrésze, érthetően méltatta is a tech acsívmenteket ÉS nem ment el a néhány hiba mellett sem, ami az összképet azért annyira nem befolyásolja és/vagy javítják, de ha nem, akkor se dől össze a világ - ez egy (sajnos) openworld cucc, szinte perfekt 60frémmel, 4k-ban, remek fizikával, járművekkel, doom szintű mikrorészletességgel (elég sokhelyen :D ), full dinamikus bevilágítással. Mégcsak a közelébe se került eddig(!) soha, semmi. Oda kell tenni a béefet mellé, ami még csak nem is openworld, csak nagy pálya - és máris/mégis óriási bajok látszanak, frémben is, de látványban pláne DICE-hez méltatlan (kb a bf5 szebb, amennyit így 1 óra alatt láttam a 2042-ből).

Ez a motor feltehetően NEM csak héló6 alá készült, hiszen itt jórészt alig használják ki (a napszakváltás is kb a minek kategória...), noha nem tudom mit készíthet még a 343, ami nem héló (ha ez nagyot bukik, akkor sztem bármit) :D
Avatar
arty

Hozzászólás #65990 2021.12.07. 20:59

TasManXT írta:Watch Dogs legion 6590 huf alzában PS5-re, ha valakit érdekel:

https://www.alza.hu/gaming/watch-dogs-legion-ps5-d6158812.htm
a free ps5 upgrades ps4es csak 6090, ahogyan a superior xboxos is ;) amugy köszi, venném is, ha nem lenne reménytelen, hogy valaha eljutok a játszásáig :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65991 2021.12.07. 21:15

arty írta:John nem diplomatikus volt, hanem egyrészt szereti a hélót, másrészt mivel kurvajól néz ki a játék nagyrésze, érthetően méltatta is a tech acsívmenteket ÉS nem ment el a néhány hiba mellett sem, ami az összképet azért annyira nem befolyásolja és/vagy javítják, de ha nem, akkor se dől össze a világ - ez egy (sajnos) openworld cucc, szinte perfekt 60frémmel, 4k-ban, remek fizikával, járművekkel, doom szintű mikrorészletességgel (elég sokhelyen :D ), full dinamikus bevilágítással. Mégcsak a közelébe se került eddig(!) soha, semmi. Oda kell tenni a béefet mellé, ami még csak nem is openworld, csak nagy pálya - és máris/mégis óriási bajok látszanak, frémben is, de látványban pláne DICE-hez méltatlan (kb a bf5 szebb, amennyit így 1 óra alatt láttam a 2042-ből).
Ez a motor feltehetően NEM csak héló6 alá készült, hiszen itt jórészt alig használják ki (a napszakváltás is kb a minek kategória...), noha nem tudom mit készíthet még a 343, ami nem héló (ha ez nagyot bukik, akkor sztem bármit) :D
Isten áldja ezt az új YT klip fícsört! Én itt hátravetettem a fejem és kacagtam egy jó percen keresztül: Link
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65992 2021.12.07. 21:37

benőmenő írta:Isten áldja ezt az új YT klip fícsört! Én itt hátravetettem a fejem és kacagtam egy jó percen keresztül: Link
Visítottam a röhögéstől.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65993 2021.12.07. 22:29

arty írta:DT: te. komolyan. azt. a. win11-et. szopkodod. amiben. a taskbart. nem. lehet. oldalra. tenni.

?!

tehát VALÓJÁBAN arra kérek igen/nem választ, hogy fogalmatlan vindózbérenc lettél-e és h miféle érdeked fűződik az evangelizáláshoz!!! :D (ez utóbbi különüljön el az IGEN, FOGALMATLAN VINDÓZBÉRENC VAGYOK _keretes_ szövegtől, amit utána a topik feletti alapigazságok alá kéretik kifüggeszteni! :P )
Jobbat ajánlok! Nekem kifejezetten tetszik, hogy középen van a start menü és az ikonok. :D Előre gyűlöltem, de 1 nap alatt megszerettem, hogy nem kell forgatni a fejem.

Egyébként laptopon én is oldalra teszem, hogy a 16:9 -es 14" -ből a legkevesebb hasznos területet veszítsem... De mivel a 10 éves T430s-en nem fenyeget a Win 11 telepítésének veszélye, illetve a gép cseréje sem, így ezt a problémát egyelőre nem kell átélnem. Addigra meg hátha megoldják ezek a szuper mérnökök! :worship:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65994 2021.12.08. 11:42

Most nézem a Resi 8 végigjátszását kedvenc svéd sztrímerünknek. Basszus az egeres célzás milyen triviálissá teszi az egyik lategame ellenfél fajtát. :wilting:
Spoiler
A világító pöttyös soldatokra gondoltam természetesen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65995 2021.12.08. 13:58

benőmenő írta:Isten áldja ezt az új YT klip fícsört! Én itt hátravetettem a fejem és kacagtam egy jó percen keresztül: Link

Tettem alá hangot is, úgy szórakoztatóbb! :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65996 2021.12.08. 14:55

Moby írta:Tettem alá hangot is, úgy szórakoztatóbb! :banplz:
[video]https://coub.com/view/2yo5[video]
"hihhhetetlen jól néz ki ámblokk, irtó részletes minden porcikája, már-már nem is jó látni a korábban elnagyolt ellenfeleket ilyen minőségben :)"
Avatar
deep

Hozzászólás #65997 2021.12.08. 15:05

Moby írta:Tettem alá hangot is, úgy szórakoztatóbb!
Ahahhaha úristen zokogok :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65998 2021.12.08. 16:47

Moby írta:Tettem alá hangot is, úgy szórakoztatóbb! :banplz:
[video]https://coub.com/view/2yo5gl[/vido]
:taps: perfekt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65999 2021.12.08. 17:44

Moby írta:Tettem alá hangot is, úgy szórakoztatóbb! :banplz:
HaLoL.mp4
:taps:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66000 2021.12.08. 21:15

arty írta:3. részt péesen nyomtam le, megvan, szólj ha kell cooptesó, mennék! :) (nekem minden rész tetszett, egyedül is! és érthetetlen, hogy nem jött a 2-3 bwcompatba :( )
Az a baj, hogy előbb be kell szerezni a 2-t is. Amúgy lehet szó a co-op mókáról, de jelenleg vidéken van a PS3 (is, Pesten most csak PC van, a konzolok couch co-op platfrommá változtak), illetve húgommal is tervben van.

De egyelőre még találtam két DLC-küldetést az első részhez. Boxon alig tűnnek fel ezek, PC-n nehezebb elsilalni a régebbi játékok DLC-i fölött.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66001 2021.12.08. 21:15

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #66002 2021.12.08. 22:14

Az érkező Aliens: Fireteam melélé bekerült a napokbana Serious Sam 4 ganépasszba. Nem akarnak fogyni a co-op lövöldék.
Castle82

Hozzászólás #66003 2021.12.09. 01:07

Azért valahol vicces hogy miközben vérig fikázzátok az új HALO-t nagyban játszotok páran a Battlefieldek 2042-vel aminél a HALO gyakorlatilag minden létező elemében ide értve a látványt is egy kategóriákkal minőségibb alkotás, miközben a Battlefield annyira a legalját súrolja minden tekintetben hogy az idei évben hülyére veri az aktuális COD, ráadásul eljutott a BF arra a szintre hogy a csodálatos járműfizikáját főleg ami a repkedést illeti és "ütközéseit" gyakorlatilag lekörözi a 15+ éves agyonmodolt agyonfoltozott motorral hajtott Vanguard. Szapulható a HALO nemigen hoz lázba amúgy mert sosem szerettem ezt a másztörcsíf dolgot, viszont látványos hogy míg a pénzetekkel egy olyan szemetet mint amivé a Battlefield süllyedt támogattok addig nevetgéltek egy olyan játékon ami kvázi atomjaira szedi minden létező pillanatában és nem kb 2 évente kiokádott copypaste EA Liveservice csoda.:) Vagyis az hogy röhögtök ezen a szaron miközben egy jóval ócskább játékkal játszotok... :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #66004 2021.12.09. 07:52

Castle82 írta:Vagyis az hogy röhögtök ezen a szaron...
Nem, nem csak azon. :nyes:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66005 2021.12.09. 08:38

Castle82 írta:Azért valahol vicces hogy miközben vérig fikázzátok az új HALO-t nagyban játszotok páran a Battlefieldek 2042-vel aminél a HALO gyakorlatilag minden létező elemében ide értve a látványt is egy kategóriákkal minőségibb alkotás, miközben a Battlefield annyira a legalját súrolja minden tekintetben hogy az idei évben hülyére veri az aktuális COD, ráadásul eljutott a BF arra a szintre hogy a csodálatos járműfizikáját főleg ami a repkedést illeti és "ütközéseit" gyakorlatilag lekörözi a 15+ éves agyonmodolt agyonfoltozott motorral hajtott Vanguard. Szapulható a HALO nemigen hoz lázba amúgy mert sosem szerettem ezt a másztörcsíf dolgot, viszont látványos hogy míg a pénzetekkel egy olyan szemetet mint amivé a Battlefield süllyedt támogattok addig nevetgéltek egy olyan játékon ami kvázi atomjaira szedi minden létező pillanatában és nem kb 2 évente kiokádott copypaste EA Liveservice csoda.:) Vagyis az hogy röhögtök ezen a szaron miközben egy jóval ócskább játékkal játszotok... :taps:
Azért ment a BF-re is a szörnyülködés/kínunkban röhögés. 6 év és több mint fél milliárd dollár után azért nem kicsit gáz, hogy ilyen kontextusban beszélünk egy platformholder presztízs gigaexkluzívjáról.
A CoD pedig annak ellenére hogy még azért találni benne legacy furcsaságokat ha nagyon keresi az ember, azért a 2014-es Advanced Warfare óta minimum megfelel a kor követelményeinek. Már ami a prezentációt illeti.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #66006 2021.12.09. 09:13

En nem jatszom egyikkel se, de egy tlou2 session utan kozvetlenul nezve a halo videot majdnem megvakultam. Eloszor betudtam annak, hogy fingom sincs, es ez vmi rosszul feltuningolt prevprevgen remaster. Eszem agaban sem volt feltetelezni, hogy ez nem 2 generacioval ezelott jott ki… Persze a gameplay még lehet jó, meg lehet szeretni, de hogy okadek, az vedhetetlen. Bf se egy szepseg, de imho azert boven jobban nez ki.
Avatar
insp

Hozzászólás #66007 2021.12.09. 09:14

Castle82 írta:Azért valahol vicces hogy miközben vérig fikázzátok az új HALO-t nagyban játszotok páran a Battlefieldek 2042-vel aminél a HALO gyakorlatilag minden létező elemében ide értve a látványt is egy kategóriákkal minőségibb alkotás, miközben a Battlefield annyira a legalját súrolja minden tekintetben hogy az idei évben hülyére veri az aktuális COD, ráadásul eljutott a BF arra a szintre hogy a csodálatos járműfizikáját főleg ami a repkedést illeti és "ütközéseit" gyakorlatilag lekörözi a 15+ éves agyonmodolt agyonfoltozott motorral hajtott Vanguard. Szapulható a HALO nemigen hoz lázba amúgy mert sosem szerettem ezt a másztörcsíf dolgot, viszont látványos hogy míg a pénzetekkel egy olyan szemetet mint amivé a Battlefield süllyedt támogattok addig nevetgéltek egy olyan játékon ami kvázi atomjaira szedi minden létező pillanatában és nem kb 2 évente kiokádott copypaste EA Liveservice csoda.:) Vagyis az hogy röhögtök ezen a szaron miközben egy jóval ócskább játékkal játszotok... :taps:


Egyetértek. Reggel belenéztem a Campaign-be. Szerintem hozza az EPIK faktort. Jó ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66008 2021.12.09. 09:35

Greyfox írta:En nem jatszom egyikkel se, de egy tlou2 session utan kozvetlenul nezve a halo videot majdnem megvakultam. Eloszor betudtam annak, hogy fingom sincs, es ez vmi rosszul feltuningolt prevprevgen remaster. Eszem agaban sem volt feltetelezni, hogy ez nem 2 generacioval ezelott jott ki… Persze a gameplay még lehet jó, meg lehet szeretni, de hogy okadek, az vedhetetlen. Bf se egy szepseg, de imho azert boven jobban nez ki.
Játszani amúgy jó vele, meg ami jó lenne ebben a kissé semmilyen grafban, az az, hogy lehet hajtani, végre egy játék, amiben nem hogy látom, de rohadt sokat dobna rajta a 120fps, erre ezek a kutyaütők elbaszták, és nem megy benne a VRR :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #66009 2021.12.09. 09:43

Moby írta:Játszani amúgy jó vele, meg ami jó lenne ebben a kissé semmilyen grafban, az az, hogy lehet hajtani, végre egy játék, amiben nem hogy látom, de rohadt sokat dobna rajta a 120fps, erre ezek a kutyaütők elbaszták, és nem megy benne a VRR :D
Nekem a kedvencem az Series S verzió. 1080p@30 szar framepacinggel. Mégegyszer: az MS lándzsahegye a világ legdrágább ilyen projektjében elhozza a 6 évvel ezelőtt is rommásavazott From Software standardokat, mint nextgen élmény.
És immár ez a hibás termék nyerte a player's choice awardot a Game Awards szavazáson. Nem találom a szavakat. Azaz mégis: #leáldozott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #66010 2021.12.09. 11:05

benőmenő írta:Nekem a kedvencem az Series S verzió. 1080p@30 szar framepacinggel. Mégegyszer: az MS lándzsahegye a világ legdrágább ilyen projektjében elhozza a 6 évvel ezelőtt is rommásavazott From Software standardokat, mint nextgen élmény.
És immár ez a hibás termék nyerte a player's choice awardot a Game Awards szavazáson. Nem találom a szavakat. Azaz mégis: #leáldozott.
Az már akkor elnyerte, amikor még meg sem jelent. Vagy lehet pont ezért. Ja, és az inengine cutscene-ek 30fps-ek, de még azon belül is szaggatnak. Őrületes igényesség vanik. Dehát ahogy arty is mondta: az openworldségtől van baja derekasan :)

Vissza: “Leáldozott.hu”