A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #65731 2021.11.19. 07:48

TasManXT írta:Update: Ha van még 3000 forintos kuponotok, akkor az is felhasználható rá. szóval szállítással együtt nekem 8580 forint lett.
Kösziek, kuponnal behúztam én is egyet. Ugyan 2022-re amúgy is elő vagyok fieztve, most meglesz 2023-ra is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65732 2021.11.19. 08:03

TasManXT írta:1 éves ps plus előfizetés emagnál: 10990 huf
És ennyi volt, el is fogyott.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65733 2021.11.19. 08:33

Update 2: Konzolvilágban 11999 huf
Avatar
Moby

Hozzászólás #65734 2021.11.19. 08:52

Botond írta:Tucatnyi ismerősöm játszotta ezt most meg, hogy beteg lett, COVID gyanú, negatív teszt, majd három nap múlva is teszt, na az már pozitív. Többsége nyilván először otthon tesztelt, csak utána rendes pcr.
Jobbulást!
Ha meg úgyis otthon henyélsz, akkor ráérős idődben az akciós Rift apart meg kena kódokat hajtsad már fel lécci! :banplz:
Nesze, Rift Apart. Oké, lemezes, de be kell érjed ezzel. Kód már nem nagyon lesz.

/A pisztácia elfogyott, Kena kód meg nem is volt. A sztórban vettem én is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65735 2021.11.19. 09:47

Néha bejátszik a mázlifaktor :D
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #65736 2021.11.19. 10:44

Moby írta:Nesze, Rift Apart. Oké, lemezes, de be kell érjed ezzel. Kód már nem nagyon lesz.

/A pisztácia elfogyott, Kena kód meg nem is volt. A sztórban vettem én is.
Este behúzom digitálisan húszért, de htx!
Lasszófasz kettővel megbüntetem magam, ha már elkértem a lemezt ejétől, de szerintem az lesz az első és egyetlen lemez amit megjáratok a gépben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65737 2021.11.19. 15:45

Most jutottam el oda, hogy kikapcsoltam a Dualsense ravaszokat a Dirt 5 közben. Eleve csak közepesen használtam (az erős a default), de így is fáj tőle a kezem 2 nap 1-1 óra játék után. Plusz sokkal nehezebb jól kigyorsítani vele mert egy lineáris rugóhoz képest fingom nincs mennyire húzom éppen.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #65738 2021.11.19. 16:26

benőmenő írta:Most jutottam el oda, hogy kikapcsoltam a Dualsense ravaszokat a Dirt 5 közben. Eleve csak közepesen használtam (az erős a default), de így is fáj tőle a kezem 2 nap 1-1 óra játék után. Plusz sokkal nehezebb jól kigyorsítani vele mert egy lineáris rugóhoz képest fingom nincs mennyire húzom éppen.
pontosan a megjelenés napján kapcsoltam ki minden bizbasz rezgést és rúgózást….
Avatar
arty

Hozzászólás #65739 2021.11.19. 17:07

disznók elé gyöngyöt :(

---

na, ki mit vett feketepénteken?

Botond: ugrott végre oled a kosárba?
Avatar
arty

Hozzászólás #65740 2021.11.19. 18:34

nvidia korlátozza az fps-t geforce now-ban: 45-50-55fps-re akár... [url=pcgamer]https://www.pcgamer.com/nvidia-geforce-now-is-capping-fps-for-priority-tier-users/[/url]
hogy lesz abból tutiság a 60hz-es kijelzőn? és ha freesynces a kijelző, akkor a gefnow kliens képes "kihasználni" vajon?

mindegy, remélem a streamingeseknek egyre rosszabb lesz :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65741 2021.11.19. 19:39

TasManXT írta:Update 2: Konzolvilágban 11999 huf
PS storeban meg egy forinttal több.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65742 2021.11.19. 20:03

arty írta:disznók elé gyöngyöt :(

---

na, ki mit vett feketepénteken?
Nem sok mindent. PSPlus-t, egy órát a kölkömnek, meg BF-et :D
Majdnem el is ütöttek benne rögtön, a sneciek...
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65743 2021.11.19. 20:09

arty írta:disznók elé gyöngyöt :(
---
na, ki mit vett feketepénteken?
Az Astroban jópofa volt, de a Dirt 5-ben fozs az implementáció szvsz. A "pedál érzetet" úgy tudnám leírni, hogy az elején kemény mint a jeti sarka, majd hirtelen vált széthajtott MK1 Focus-ra.
12 hó PS+-t és ízületvédőt.
Avatar
arty

Hozzászólás #65744 2021.11.19. 20:40

Botond írta:PS storeban meg egy forinttal több.
csak az gondolom hosszabbítja az előfizut..... tehát nem lehet skippelni olyan remek hónapokat, mint pl ez a mostani :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #65745 2021.11.19. 20:48

arty írta:csak az gondolom hosszabbítja az előfizut..... tehát nem lehet skippelni olyan remek hónapokat, mint pl ez a mostani :P
Mondjuk mióta van ps plusom, azóta ez az első hónap, hogy van benne olyan játék, ami érdekel. De igen, hosszabbított egy évvel. Mellécsaptam a recsitet meg a zsákfiút és ezzel a BF kifújt.
TV-t majd karácsonyra veszek egyet a macska által megölt kukatv helyett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65746 2021.11.19. 21:03

arty írta:csak az gondolom hosszabbítja az előfizut..... tehát nem lehet skippelni olyan remek hónapokat, mint pl ez a mostani :P
Mindegyik hosszabbítja, tökmindegy milyen formában veszed meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65747 2021.11.19. 21:33

Jó volt ma a BF, amióta SMG-ket használok, azóta ölni is tudok...
Avatar
arty

Hozzászólás #65748 2021.11.19. 22:12

Moby írta:Mindegyik hosszabbítja, tökmindegy milyen formában veszed meg.
a fizikai card (amit vettem) nem - hiszen nem redeemelem, amíg nem akarom :)

legutóbb is tök jó volt, h kihagytam 3-4 hónapot... havi játékok fosik voltak, akció nem jött semmi, multizni nem multizok szinte soha
meg a szünetben megtok olyat is venni, amit kaptam plusban, de "véglegesebben" szeretném az accomra - köszi sony, hogy úgyamúgy NEM :D

mondhanánk, hogy miafaxnak nekem a plus, de havi 900ér pörög a mostanim, ez a béefes card meg ezresér fog... 1-2 akció, 1-2 plusos játék és már nullán vagyok, CSERÉBE az év 3 napján, amikor rámjön, mehetek online lűni. persze azé' b*ssza az agyam :)

---

Botond ??? Melyik???????????????
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65749 2021.11.19. 22:13

Napi játékösszefoglaló.

Pörgött a GOG-os Control, és egyre jobban bejön. Persze ha csak ilyen ütemben emelkedik csak a tetszési index, akkor is kellene ezer óra, hogy látótávolságon belül integethessen a Max Payne 2 cipőfűzőjének, de van kedvem folytatni, és a látványt is kezdem megszeretni. Korábban kékhalált okozott, de úgy, hogy utána a Win se bootolt be, ezt olyan lépésekkel oldottam meg, mint a BIOS-ban a bootlista kitakarítása (az optikait még fizikailag is lehúztam). Szerencs, hogy a buszon hagytam a windowsos pendrive-omat, így nem raktam újra rendszert, hanem megoldottam így. Érdekes, hónapok óta nem zavarták azok a beállítások, csak most. Azóta stabil, Alt-Tab is, minden mehet, még vállalhatóan is teljesít 1060-on, de pont úgy, hogy VRR kéne neki, ha tudná a Pascal.

Ment az FH5 is. Szép, de tényleg, viszont egyre jobban zavar a 30 fps, szóval a kigyönyörködés után ebből performance mode lesz, de ez nem is volt sosem kérdés. De kedvem nincs hozzá így ingyen sem. Meglátjuk, de szinte minden jobban motivál a ganépasszból, ez csak a daykevés tapasztalatok kedvéért megy. Az FH4 kiégetett.

Ezután a Heroes 2-ben (GOG) szinte veszteség nélkül lehoztam volna egy kemény csatát, erre az utolsó 2 fős dzsinngárda befelezett a végén. A fattyúk! Sírva mentem szaloncukrot kóstolni a másik tévé elé.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65750 2021.11.19. 22:19

arty írta:Botond ??? Melyik???????????????
Kingdom of amalur megvan steamre is, originre is, de a gfx tuningos verza nincs meg, és lassan túl kellene esni rajta, nem akarok vele 25+ évet várni, mint Zó a heroes2vel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65751 2021.11.19. 22:23

arty írta:és az MK Arkad Kollektion... (meg még másik 1000 cím, sajnos)

utólag megnéztem az MS videoját 20th anniversary eventről, szerintem prő volt, totál elérzékenyültem (jön majd a teljes doku decemberben), de az h ennyivót, az végtelenül lehangoló :(
Az megvan nekem Steamre, konkrétan pörgött is idén. A GfWL rossz pont persze, de a baja, hogy szadista arcade - ezt már megbeszéltük akkor itt. Utána mentem el inkább SF-ezni, annak (a 2-nek) jobban el tudom fogadni, hogy szívatni akar, mint ennek a gyökkettőnek. A GOG-os MK-knak még tervezek esélyt adni, csak lusta vagyok belőni a kontrollert. MK4-en is vettem náluk idén (bár azt "végigjátszottam" annak idején, ahogy az 1-et is).

Persze egyetértek, 100%-os BC kéne, de most úgy érzem, hogy én már mindenhez hozzájuthatok, amihez reálisan szeretnék. A Red Dead Revolvert és a Conant vártam talán legjobban. Mondjuk, a Ridge Racer 6 is érdekel, de egy kicsit lelomboztál.

Áá, a Condemned 2 hiányzik még, pedig arról beszéltünk is a múltkor. Ja, meg Project Gotham Racing(ek) sincsenek, mi? :rinya:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65752 2021.11.19. 22:27

Botond írta:Nekem rendszeresen van autóbalesetem. 22 évente, az is egy rendszeresség. :idiota:
De én rendszeresen retrózom. Csak most az összes játékidőm is klevesebb, illetve a Heroes 2 elviszi a retrót, míg a ganét nem győzöm lapátolni konzolközelben. Például a Red Dead Revolver telepítve is van PS3-ra. Az RDR-ek most elég elöl állnak a prioritáslistán.

Ha az FH5 nem kap el, a Heroes 2 végigmegy, esetleg az XSX is utazik velem, akkor jobban megy majd a konzolos retró is. Persze arra itt van három Nintendo-konzol, a PS3 és a PC-k is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65753 2021.11.19. 22:28

Botond írta:Az járt jól, aki kivárt a Sony egyik legjobb PS5 exclu 10/10 húzócímével, a játékok valaha volt legjobbikával, mert csak most kapott rtx támogatást a maneater!
Zónak van igaza, nem szabad semmit elkapkodni! Zó, most már tolhatod te is, készen van a gém!
Tudod nagyon jól, hogy már rég kiezreztem :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65754 2021.11.19. 22:31

Botond írta:Kingdom of amalur megvan steamre is, originre is, de a gfx tuningos verza nincs meg, és lassan túl kellene esni rajta, nem akarok vele 25+ évet várni, mint Zó a heroes2vel.
Várt a fene, annak idején is belement sok óra, csak teljesen végig nem mentek a kampányok. Régen nem is ezért játszottam ezeket. Sőt, a CoD1-ben is leragadtam a tutorialban, az UO-kampányba meg bele sem szagoltam, de a multi pörgött sokat. Nem Sony: The Interactive Movie sem a Heroes, sem a CoD.

A KoA viszont az a szint, hogy még én sem számolok azzal, valaha sorra kerül.
Avatar
arty

Hozzászólás #65755 2021.11.19. 23:36

Zóanagyvarázsló írta:Az megvan nekem Steamre, konkrétan pörgött is idén. A GfWL rossz pont persze, de a baja, hogy szadista arcade - ezt már megbeszéltük akkor itt. Utána mentem el inkább SF-ezni, annak (a 2-nek) jobban el tudom fogadni, hogy szívatni akar, mint ennek a gyökkettőnek. A GOG-os MK-knak még tervezek esélyt adni, csak lusta vagyok belőni a kontrollert. MK4-en is vettem náluk idén (bár azt "végigjátszottam" annak idején, ahogy az 1-et is).

Persze egyetértek, 100%-os BC kéne, de most úgy érzem, hogy én már mindenhez hozzájuthatok, amihez reálisan szeretnék. A Red Dead Revolvert és a Conant vártam talán legjobban. Mondjuk, a Ridge Racer 6 is érdekel, de egy kicsit lelomboztál.

Áá, a Condemned 2 hiányzik még, pedig arról beszéltünk is a múltkor. Ja, meg Project Gotham Racing(ek) sincsenek, mi? :rinya:
Igen, MK-ból csak az első élhető :D
Most h ennyi MK jött, ráadásul a DC-s, licensborzalmas is, jó lett volna ha az arcade is jön... meg a 4... meg az xboxosok... meg a shaolin.... áh, látod, nagy a baj.
A gog-os MK-val nem ment a kontrollerem :( gog kezd csalódás lenni.... bár tudom h 20 évvel későbbi játékokban se volt toppon a konti support, de na :D

Conant játszottad amugy? Nem emlékszem. Arra emlékszem, h Tinman igen, hardon.
Szóval ha te még nem, neked is megvan a lecke. Én normált vállaltam be, 2x. Szerintem brutálisan alulértékelt cím, zabálom, ahogy kinéz... de én persze nem vagyok gow-buzi...

Condemned2-nek második nekifutásra se értem a semeddigjéig se, szal kimarad. Darknesseket kell pótolni, Totti is dícsérte, amikor anno belenéztem tetszett is és kompatibilis mindkettő :)

Van pisihármad, szal nincs miért lelombozódni, ott a superior verza RR-ből ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65756 2021.11.20. 09:38

arty írta:Igen, MK-ból csak az első élhető :D
Most h ennyi MK jött, ráadásul a DC-s, licensborzalmas is, jó lett volna ha az arcade is jön... meg a 4... meg az xboxosok... meg a shaolin.... áh, látod, nagy a baj.
A gog-os MK-val nem ment a kontrollerem :( gog kezd csalódás lenni.... bár tudom h 20 évvel későbbi játékokban se volt toppon a konti support, de na :D

Conant játszottad amugy? Nem emlékszem. Arra emlékszem, h Tinman igen, hardon.
Szóval ha te még nem, neked is megvan a lecke. Én normált vállaltam be, 2x. Szerintem brutálisan alulértékelt cím, zabálom, ahogy kinéz... de én persze nem vagyok gow-buzi...

Condemned2-nek második nekifutásra se értem a semeddigjéig se, szal kimarad. Darknesseket kell pótolni, Totti is dícsérte, amikor anno belenéztem tetszett is és kompatibilis mindkettő :)

Van pisihármad, szal nincs miért lelombozódni, ott a superior verza RR-ből ;)
Lehet szavazni community wishlisten a kontrollertámogatós opciókra. Sajnos nincs rá átütö igény :(

Sokan meg fel se fogják, hogy mennyire nem mindegy a kliens, amikor a Steam tud rátolni szinte mindenre kontrollertámogatást, family sharinget stb. A GOG jó platform, a DRM-mentesség jó, de vannak hátrányai. És akkor ott az Epic meg a többi szemét.

A Conan késöbbre volt tervben, de idöközben sokadlagos platform lett a PS3, így most jókor jött a superior verzió. De amennyi játékom van, és amennyit költöttem mostanában nem fogom kifizetni érte a 4-5k-t. In Gold we trust.

A Condemned 1 végigment PC-n, az persze van XSX-en, így a 2 legfeljebb PS3-on jöhet szóba. Többször próbáltam venni, de az eladó részéröl mindig közbejött valami. Ugyanakkor bár nem volt rossz, nem voltam rajongója az 1-nek se.

RR-böl a kényelmesebb platform és a Gold hangzik jól, illetve a 4K-sítás, amellett hogy 360-on részletesebb volt a játék a csodakonzolnak és a 720p-nek hála, de játékként egyértelmüen inferiornak hírlik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65757 2021.11.20. 09:42

arty írta:na, ki mit vett feketepénteken?
Néhány filléres középszar régi kalandjátékot GOG-on (Atlantis 1-3, Starship Titanic) és egy bundle-t a Humble-ön (Heavy Rain, Beyond, We Were Here Together, Beholder 2, Detroithoz kupon, meg még valami).
Avatar
eje75

Hozzászólás #65758 2021.11.20. 21:53

arty írta:na, ki mit vett feketepénteken?
Én végre vettem 1,5 méteres usb-c kábelt...rég fájt rá a fogam, most végre volt jó áron, be is húztam kettőt!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65759 2021.11.20. 22:38

BF zsémereknek amit tudok ajánlani: sorozatlövő PP29, távolra SVK. Mással teljesen felesleges próbálkozni, de ezekkel jó a buli.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65760 2021.11.21. 11:17

Előző generáció első teljes éve visszatekintve:
phpBB [media]

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #65761 2021.11.21. 11:50

DanielT írta:BF zsémereknek amit tudok ajánlani: sorozatlövő PP29, távolra SVK. Mással teljesen felesleges próbálkozni, de ezekkel jó a buli.
Az a PP29 az első adandó alkalommal lesz hülyére nerfelve. De nem is értem miért nem azzal kezdtél amiko rmeglett, mert a trial második napján azzal volt tele minden, hogy milyen geci OP fegyver az, és amúgy is, mindenki azzal fut.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65762 2021.11.21. 12:36

Moby írta:Az a PP29 az első adandó alkalommal lesz hülyére nerfelve. De nem is értem miért nem azzal kezdtél amiko rmeglett, mert a trial második napján azzal volt tele minden, hogy milyen geci OP fegyver az, és amúgy is, mindenki azzal fut.
Mert egy barom vagyok, mi másért? :miaz: Ja meg lehet azért mert level 18 kellett hozzá és a szutykokkal azt elég nehéz volt elérni, a kb 9 óra alatt amíg rendesen működött a trial alatt a játék és nem az error üzeneteket néztem a menüben.

Nem az lesz nerfelve, hanem a többi hibás szar javítva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65763 2021.11.21. 13:01

DanielT írta:Mert egy barom vagyok, mi másért? :miaz: Ja meg lehet azért mert level 18 kellett hozzá és a szutykokkal azt elég nehéz volt elérni, a kb 9 óra alatt amíg rendesen működött a trial alatt a játék és nem az error üzeneteket néztem a menüben.

Nem az lesz nerfelve, hanem a többi hibás szar javítva.
ott az a kurva portal, tele xp boostoló, 1hp botos szerverekkel. Én nem éltem vele, de nem véletlenül tele a játék ilyen 90-es szintű playerekkel. Na arra egyébként pont jók, hogy elmenjél egy ilyenen a PP29-ig. Meg összelapátold ami épp kell. De ez is ilyen intézményesített cheat balfaszság, amivel kezdeni kéne nekik valamit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65764 2021.11.21. 14:13

Moby írta:ott az a kurva portal, tele xp boostoló, 1hp botos szerverekkel. Én nem éltem vele, de nem véletlenül tele a játék ilyen 90-es szintű playerekkel. Na arra egyébként pont jók, hogy elmenjél egy ilyenen a PP29-ig. Meg összelapátold ami épp kell. De ez is ilyen intézményesített cheat balfaszság, amivel kezdeni kéne nekik valamit.
Rég le van tiltva az összes Portal boost mód, éltek vagy 2 napot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65765 2021.11.21. 15:49

Mindenki kedvenc 50 éves fiúbanda frontembere:

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65766 2021.11.21. 15:59

Egy teljes helis etap DT-vel, vágatlanul. Az utolsó 2 percben van nagyobb akció.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #65767 2021.11.21. 16:55

DanielT írta:Mindenki kedvenc 50 éves fiúbanda frontembere:

[video]https://youtu.be/cJkx-OLgLzo[/video
És milyen kikúrt fontos dologokról beszél...Egyébként inkább egyre inkább úgy néz ki Cerny, mint egy látens tranvesztita, vagy sokkal inkább úgy, mint aki két nemváltó műtéten is átesett, mert végül meggondolta magát, de egyik sem sikerült túl jól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65768 2021.11.21. 17:29

Moby írta:És milyen kikúrt fontos dologokról beszél...Egyébként inkább egyre inkább úgy néz ki Cerny, mint egy látens tranvesztita, vagy sokkal inkább úgy, mint aki két nemváltó műtéten is átesett, mert végül meggondolta magát, de egyik sem sikerült túl jól.
Ja... semmi haszna nem volt, de amikor linkeltem még nem néztem meg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65769 2021.11.21. 18:26

Hbo go ma feldobta a star trek filmeket, kiváncsi voltam flixin hol tart a sorozat. Hát itt.
Ez a Paramount, ez véletlenül nem szentszoni cég?! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65770 2021.11.22. 12:37

PÁR DARAB (szerintem maradt 2) FINAL FANTASY 7 REMAKE INGEGRADE PS5

ALZA 8000 HUF körül
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65771 2021.11.22. 19:37

Lófejű Ludwig végre a szarjába lett panírozva. Igaz már 3. napja szívtam vele. :vigyor5:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65772 2021.11.22. 21:18

benőmenő írta:Lófejű Ludwig végre a szarjába lett panírozva. Igaz már 3. napja szívtam vele. :vigyor5:
:taps: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65773 2021.11.22. 23:52

Mexikó! Mexikó mindenhol!
phpBB [media]

Btw GTA4 napi patchnél múlt héten kimaradt két nap, de aztán visszaállt a napi patchelés!
Castle82

Hozzászólás #65774 2021.11.23. 17:57

Eltekintve az ékes felvidéki akcentusától a lényeget elmondja, és a végén maximálisan igaza van... Ez egy szemét, nem battlefield. Talán 1 év múlva rá lehet nézni, ha kiveszik az összes agyszüleményt és rendbe vágják... Végre egy játék aminek a metacritic user pontszáma reális....

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #65775 2021.11.23. 19:01

Castle82 írta:Eltekintve az ékes felvidéki akcentusától a lényeget elmondja, és a végén maximálisan igaza van... Ez egy szemét, nem battlefield. Talán 1 év múlva rá lehet nézni, ha kiveszik az összes agyszüleményt és rendbe vágják... Végre egy játék aminek a metacritic user pontszáma reális....

phpBB [media]
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #65777 2021.11.24. 07:12

Jönnek update-ek BroáF-hoz. Természtesen nerfelik a PP29-et :D
Avatar
arty

Hozzászólás #65778 2021.11.24. 09:01

Botond írta:xbox pride
nem ért meglepetés :( :D
8KnGdkkxKVQH.png

1214555Capture.JPG
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.11.24. 09:06-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65779 2021.11.24. 09:01

Botond írta:Kép
Elírták a "Most time wasted while driving for no reason" feliratot. :ejnye1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65780 2021.11.24. 09:13

DanielT írta:Elírták a "Most time wasted while driving for no reason" feliratot. :ejnye1:
A melóba ingázást nem méri az xbox, azért nincs ez a kategória, amit írsz! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #65781 2021.11.24. 09:14

DanielT írta:Elírták a "Most time wasted while driving for no reason" feliratot. :ejnye1:
lássuk a tiédet! ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #65782 2021.11.24. 09:33

arty írta:lássuk a tiédet! ;)
Ezt inkább a leáldon kívül intézzétek, én nem szeretném látni! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65783 2021.11.24. 09:33

arty írta:lássuk a tiédet! ;)
Nem meri kirakni a gearshalofable tábláját! :banplz:
Vagy neki is a forza horizon1 a most played! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65784 2021.11.24. 09:34

Moby írta:Ezt inkább a leáldon kívül intézzétek, én nem szeretném látni! :banplz:
Látod, ha rendes covidod lenne és nem csak a szaglásod megy el, hanem a látásod is, akkor mennyivel nyugodtabb lenne az élet! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #65785 2021.11.24. 09:36

Botond írta:Nem meri kirakni a gearshalofable tábláját! :banplz:
Vagy neki is a forza horizon1 a most played! :idiota:
órákig tart a szégyenfal fotosoppolása, talán délutánra jön valami! ;)

moby: közérdek, hogy mindenki kámingáutoljon a múltjával! :idiota:
ezen előbb utóbb túl kell esni, az évforduló remek alkalom!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65786 2021.11.24. 09:42

arty írta:nem ért meglepetés :( :D
xboxmuseum01.jpg

xboxmuseum01.jpg
Engem viszont igen:

Kép
xboxmuseum01.jpg

xboxmuseum02.jpg


Szerencsére nem vette figyelembe az FH4 szégyenét, és szerinte a Games for Windows Live-os DoW II az első 360-as játékom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65787 2021.11.24. 10:12

Nekem a másik négy most played az age of empires online, a toy story3, az F1 race stars és az ac: görögök! :idiota:

21 most played a görögök, 20ban az ac4, 19ben kinect adventures, 17-18ban az F1 race stars. :wow3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65788 2021.11.24. 11:16

Megmutatom én mindenemet, csak azt nem tudom mi az Xbox accountom neve, vagy hol tudom megnézni...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65789 2021.11.24. 11:21

Egyébként 2018-ban végigment a Kane & Lynch: Dead Men, mégpedig LIve-ba bejelentkezve, achievementeket is adott, ehhez képest abban az évben nem is játszottam a múzeum szerint.
Avatar
arty

Hozzászólás #65790 2021.11.24. 11:31

nem vagyok meggyőződve az adatok pontosságáról :D

nálam a furcsaság: just dance 2018 - ez lett volna '18 legjátszottabbja?!?
hiszen ez ugye 2017(!) végén jelent meg, tehát '17 téliszünetében, szilveszter estéjén mehetett leginkább
a következő évben is játszoGATTUK, nyilván, de '18-ban azt gondolnám, hogy már a JD'19 ment többet (megintcsak: téliszünet + szilveszter este!)

Botond: és neked az F1 az reális lehet 17-18-ra??

Zó: azt amugy valahol értem h a gfwl leválasztásába nem tettek effortot most (SE!) és xbox-ra könyveték el cakkpakk :)
+TE SÚTERBUZI, csak most látom !! :D

DT: DanielT HUN a gamertaged (outrun leaderboard, x360 - One-on nem látlak :O )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65791 2021.11.24. 11:42

arty írta:DT: DanielT HUN a gamertaged (outrun leaderboard, x360 - One-on nem látlak :O )
Ez szuper, de még mindig nem tudom hol lehet megnézni... szerintem sgmail-es címmel voltam még regisztrálva. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #65792 2021.11.24. 11:59

arty írta:nem vagyok meggyőződve az adatok pontosságáról :D

nálam a furcsaság: just dance 2018 - ez lett volna '18 legjátszottabbja?!?
hiszen ez ugye 2017(!) végén jelent meg, tehát '17 téliszünetében, szilveszter estéjén mehetett leginkább
a következő évben is játszoGATTUK, nyilván, de '18-ban azt gondolnám, hogy már a JD'19 ment többet (megintcsak: téliszünet + szilveszter este!)

Botond: és neked az F1 az reális lehet 17-18-ra??

Zó: azt amugy valahol értem h a gfwl leválasztásába nem tettek effortot most (SE!) és xbox-ra könyveték el cakkpakk :)
+TE SÚTERBUZI, csak most látom !! :D

DT: DanielT HUN a gamertaged (outrun leaderboard, x360 - One-on nem látlak :O )
Szerintem se tűpontos az adatbázisuk, de oltári nagyot nem tévednek.
Gyerekek csapatták az F1RS-t sokat 17-18ban, én 20ban kezdtem érdemben xboxozni a FH1 és 2015 után.
Ez látszik az éves GSen is, 2017-18-19 az mind 1500-1600 GS, 2020 már 17k, idén már 23k fölött.
/szerk: Dani, xbox museum a hely, és xbox login meg jelszóval kell belépni. Ez emailcím és az xboxos jelszó. Ideális esetben ugyanazzal használod most a win11et is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65793 2021.11.24. 12:10

Botond írta:Szerintem se tűpontos az adatbázisuk, de oltári nagyot nem tévednek.
Gyerekek csapatták az F1RS-t sokat 17-18ban, én 20ban kezdtem érdemben xboxozni a FH1 és 2015 után.
Ez látszik az éves GSen is, 2017-18-19 az mind 1500-1600 GS, 2020 már 17k, idén már 23k fölött.
/szerk: Dani, xbox museum a hely, és xbox login meg jelszóval kell belépni. Ez emailcím és az xboxos jelszó. Ideális esetben ugyanazzal használod most a win11et is.
Nálam azért fura, hogy a 300+ órás FH 4 ott van, mint multizott játák, de a TOP 5-be nem fért be. A K&L-t elnézem. A steames Halóim és Age of Empires DE-m pedig joghézagot jelentenek, hiszen adnak live-os achievementeket is, sőt külön méri a Live a játékidőt, de ebben az összeállításban már nem szerepelnek.

Egyébként az Arkham Asylum 8 órát ment asnnak idején a Steam szerint, de éppen a Live miatt mérte rosszul, 40 óra lehet a realitás. (Azóta nem 8 órát mutat a Steam, mert ment GfWL-telenítés után is, még be is tervezem fejezni azt az újrajátszást.)
Avatar
arty

Hozzászólás #65794 2021.11.24. 13:42

DanielT írta:Ez szuper, de még mindig nem tudom hol lehet megnézni... szerintem sgmail-es címmel voltam még regisztrálva. :D
óbammeg :)
nem próbálod meg visszaszerezni?
mommeg a supportnak, hogy arty1977 jót áll érted, meg deepsith is :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65795 2021.11.24. 13:59

Nálam annyit ír, hogy nem tud csinálni ilyet, játszak többet. :idiota:
Anno a gfwl-es profilom egy azóta elveszett email címmel volt, szóval az nem is lesz már meg soha.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65796 2021.11.24. 14:38

Botond írta:/szerk: Dani, xbox museum a hely, és xbox login meg jelszóval kell belépni. Ez emailcím és az xboxos jelszó. Ideális esetben ugyanazzal használod most a win11et is.
A mostani accommal be tudtam lépni, de ott sok izgalmas nem történik. A régit kéne megtalálnom valahogy, de inkább leszarom. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65797 2021.11.24. 14:47

DanielT írta:A mostani accommal be tudtam lépni, de ott sok izgalmas nem történik. A régit kéne megtalálnom valahogy, de inkább leszarom. :D
Pedig tetszene, ha a Fable 2 lenne a most played :buck:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65798 2021.11.24. 15:02

Moby, ment PÜ!
Avatar
Botond

Hozzászólás #65799 2021.11.24. 15:04

Zóanagyvarázsló írta:Pedig tetszene, ha a Fable 2 lenne a most played :buck:
Gears1 vagy 2 lesz az! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65800 2021.11.24. 15:53

Zóanagyvarázsló írta:Moby, ment PÜ!
Vissza is :)

Vissza: “Leáldozott.hu”