A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #65031 2021.10.17. 08:30

Botond írta:Az már a sokadik, kitolatós kommented volt, előtte azért más volt a nóta. Még cavinton se kell, itt vissza lehet olvasni sorban.
De egyeztessük már a sztorit, legyen akkor az, hogy aki visszaolvas, és nem találja azt a bizonyos MS kurvaanyázós posztomat arty témájávAL kapcsolatban, annak mondjuk azt, hogy Dani kitörölte a túl erős nyelvezete miatt? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65032 2021.10.17. 08:38

Moby írta:De egyeztessük már a sztorit, legyen akkor az, hogy aki visszaolvas, és nem találja azt a bizonyos MS kurvaanyázós posztomat arty témájávAL kapcsolatban, annak mondjuk azt, hogy Dani kitörölte a túl erős nyelvezete miatt? :banplz:
Nyilván nem a nyelvezet a lényeg, hanem a szerecsen mosdatás.
Merhogy amúgy Arty kommentje is ilyen visszafogott stílusban volt. Az emelkedett hangnem már a végtelenpluszkettedik kommentben került a társalgásba a letisztult retorika jegyében, nehogy vkit megzavarjon egy ilyen eufémizmus, hogy "nagyon érzik a konzolosságot", hanem értse világosan a felületes szemlélő is, hogy "lásd még: kretének". :email:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65033 2021.10.17. 09:10

Botond írta:Nyilván nem a nyelvezet a lényeg, hanem a szerecsen mosdatás.
Merhogy amúgy Arty kommentje is ilyen visszafogott stílusban volt. Az emelkedett hangnem már a végtelenpluszkettedik kommentben került a társalgásba a letisztult retorika jegyében, nehogy vkit megzavarjon egy ilyen eufémizmus, hogy "nagyon érzik a konzolosságot", hanem értse világosan a felületes szemlélő is, hogy "lásd még: kretének". :email:
Tehát miközben azt írtam, hogy ez szerintem nem az MS bűne, valójában arra gondoltam, hogy a kurva anyját az MS-nek, csak azért nem írtam le ezt, mert féltem tőle, hogy megorrol rám Arty/Zó, és kivet magából a leáld(de legalábbis az xbot szekció)?
Úgyérzem most nyakoncsípett a gondolatrendőrség! :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65034 2021.10.17. 09:41

Moby írta:Tehát miközben azt írtam, hogy ez szerintem nem az MS bűne, valójában arra gondoltam, hogy a kurva anyját az MS-nek, csak azért nem írtam le ezt, mert féltem tőle, hogy megorrol rám Arty/Zó, és kivet magából a leáld(de legalábbis az xbot szekció)?
Úgyérzem most nyakoncsípett a gondolatrendőrség! :szomoru1:
Igen, ezek a túlzások ritkák, és elő se fordulnak, különösen veled nem.
Mondjuk ennek ellentmond, hogy Arty az “ügyes” kifejezést használta, de te már “hülyét” írtál, amibe a felületes külső szemlélő ugyanezt beleláthatná, de ezek csak ilyen gondolatgestapós titkosügynökök, azért.
De így 40 körül megértem, hogy szedni kell a vérnyomáscsökkentőt meg a savlekötőt, de most véletlenül bevetted a szövegértésgátlót is, mert azért nem kell az első három általános iskolai osztálynál többet elvégezni, hogy a hülyejapós kommented érteni lehessen, hogy hülye ms.
Ahogy akkor még te is értetted Arty kommentjét, hogy amikor azt írta, hogy ügyesek a szentszonisok, akkor azt úgy értette, hogy valójában nem, pedig nem is csatolta a gondolat rendőrségi jegyzőkönyvet!
Avatar
Moby

Hozzászólás #65035 2021.10.17. 09:55

Botond írta:Igen, ezek a túlzások ritkák, és elő se fordulnak, különösen veled nem.
Mondjuk ennek ellentmond, hogy Arty az “ügyes” kifejezést használta, de te már “hülyét” írtál, amibe a felületes külső szemlélő ugyanezt beleláthatná, de ezek csak ilyen gondolatgestapós titkosügynökök, azért.
De így 40 körül megértem, hogy szedni kell a vérnyomáscsökkentőt meg a savlekötőt, de most véletlenül bevetted a szövegértésgátlót is, mert azért nem kell az első három általános iskolai osztálynál többet elvégezni, hogy a hülyejapós kommented érteni lehessen, hogy hülye ms.
Ahogy akkor még te is értetted Arty kommentjét, hogy amikor azt írta, hogy ügyesek a szentszonisok, akkor azt úgy értette, hogy valójában nem, pedig nem is csatolta a gondolat rendőrségi jegyzőkönyvet!
Ezt már tényleg én sem láttam jönni, hogy a hülyejapók alatt hülyems-t értettem :D
De hogy rövidre zárjuk ezt a semerre nem haladó beszélgetést, igazzá teszem neked az összes feltételezést:
KurvaanyádMS!
Haladhatunk végre tovább? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #65036 2021.10.17. 10:05

Moby írta:Ezt már tényleg én sem láttam jönni, hogy a hülyejapók alatt hülyems-t értettem :D
De hogy rövidre zárjuk ezt a semerre nem haladó beszélgetést, igazzá teszem neked az összes feltételezést:
KurvaanyádMS!
Haladhatunk végre tovább? :)
Mindent értek.
Nos akkor kérdésedre válaszolva, ha jön vki és kérdezi, akkor legyen ez az egyeztetett sztorink:
Arty őszinte csodálatát és rajongását fejezte ki, hogy végre van olyan játék ahol a ps4-5 save nem átjárható, mire te helyeseltél, hogy hülyejapók, ami a dicséretnek pont az ellenkezője, én meg belementem a játékba, hogy mindent pont fordítva értünk/írunk, hogy ez játéknak tűnjön, nehogy vasban vigyenek el a gondolatrendőrök, mert ilyen fordítva értést/mondást csinálunk komolyan.
Így történt, a vak is láthassa!
Lapozhatunk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65038 2021.10.17. 10:43

Botond írta:Mindent értek.
Nos akkor kérdésedre válaszolva, ha jön vki és kérdezi, akkor legyen ez az egyeztetett sztorink:
Arty őszinte csodálatát és rajongását fejezte ki, hogy végre van olyan játék ahol a ps4-5 save nem átjárható, mire te helyeseltél, hogy hülyejapók, ami a dicséretnek pont az ellenkezője, én meg belementem a játékba, hogy mindent pont fordítva értünk/írunk, hogy ez játéknak tűnjön, nehogy vasban vigyenek el a gondolatrendőrök, mert ilyen fordítva értést/mondást csinálunk komolyan.
Így történt, a vak is láthassa!
Lapozhatunk.
Ilyen bonyolult történetekkel nem kell már fárasztani senkit, elég lesz ezentúl bármelyik posztomat belinkelni! :idiota:



KurvaanyádMS!
Avatar
Botond

Hozzászólás #65039 2021.10.17. 11:00

Moby írta:Ilyen bonyolult történetekkel nem kell már fárasztani senkit, elég lesz ezentúl bármelyik posztomat belinkelni! :idiota:



KurvaanyádMS!
Már lapoztunk?
Mióta az irónia köztörvényes bűncselekmény lett, és a gondolatrendőrség azonnal lecsap mindenkire aki él vele, azóta nehezen ismerem ki magam a kommentek világában. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65040 2021.10.17. 11:56

Hát ez elég gyász. Oké, nem tudni mikori állapot, de ez ilyen prevgen SE.
phpBB [media]






KurvaanyádMS!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65041 2021.10.17. 12:40

Moby írta:Hát ez elég gyász. Oké, nem tudni mikori állapot, de ez ilyen prevgen SE.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=Fy0ayzIgEyU[/vido]
Ez konkrétan nevetséges, tuti sokkal de sokkal jobb lesz. Ellenben a trailer, ami ennél legalább 3x jobban nézett ki, az is gyenge volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65042 2021.10.18. 00:15

Fú ezért a MOSS-ért nagyon megérte leporolni a jó öreg PSVR-t! :eljen: Kizárólag a rövidsége miatt egy erős 9/10-es cucc.
Nagyon várom a folytatást, de az már remélem PSVR2-re jön. És az bizony day1 lesz. Meg valamikor kiplatinázom ezt is, de ez a menj végig halál nélkül, ettől a hajam égnek áll :)
phpBB [media]





KurvaanyádMS!
Avatar
Tom

Hozzászólás #65043 2021.10.18. 01:06

ööö... ...
.
.
.
Megnéztem ezt a Dünét...
...
...
...
A tököm sem tudta, hogy ez egy fél film... Ahogy olvasom még nem is kaptak zöld utat a befejezésre... Ennek a bevezető, felvezető fél valaminek a sikere függvényében folytatják, avagy sem.
Miért ilyen állatok?! :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65044 2021.10.18. 09:37

Én meg elkezdtem tegnap ezt a Squid Game-et. És be is fejeztem 1 rész utén.
Ez valami médiahack? :nemtudom:




KurvaanyádMS!
Avatar
Tom

Hozzászólás #65045 2021.10.18. 10:48

Moby írta:Én meg elkezdtem tegnap ezt a Squid Game-et. És be is fejeztem 1 rész utén.
Ez valami médiahack? :nemtudom:




KurvaanyádMS!

Én is csak a második rész feléig bírtam kb. Nem nagyon értem a média felhajtást körülötte.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65046 2021.10.18. 13:33

Megjött a hangoskodó XBOX-om frankfurtból a javítóból. Miután összesen egy fél napot töltött ott, nem vártam, hogy bármit csinálnak vele. Utólag be kell lássam, hogy tévedtem.
A németeknek fél nap elegendő volt ahhoz, hogy leejtsék a gépet, letörjék és felgyűrjék a sarkát a gépnek, majd az elejét végigszántsák csavarhúzóval, a drive-ot pedig megetessék cérnával (erre szerintem csak valami abszurd magyarázat lehet), aminek szerencsére kilógott a vége, így ki tudtam belőle húzni, mielőtt megeszi az egészet.
Ugyanagy a hangja nem változott semmit, de mostmár a külalakja szimmetriába került a venti minőségével. Igazi profi munka ez kérem! :eljen:
A jókurvaanyádatMS!
Spoiler
Kép





KurvaanyádMS
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65047 2021.10.18. 13:37

Moby írta:Megjött a hangoskodó XBOX-om frankfurtból a javítóból. Miután összesen egy fél napot töltött ott, nem vártam, hogy bármit csinálnak vele. Utólag be kell lássam, hogy tévedtem.
A németeknek fél nap elegendő volt ahhoz, hogy leejtsék a gépet, letörjék és felgyűrjék a sarkát a gépnek, majd az elejét végigszántsák csavarhúzóval, a drive-ot pedig megetessék cérnával (erre szerintem csak valami abszurd magyarázat lehet), aminek szerencsére kilógott a vége, így ki tudtam belőle húzni, mielőtt megeszi az egészet.
Ugyanagy a hangja nem változott semmit, de mostmár a külalakja szimmetriába került a venti minőségével. Igazi profi munka ez kérem! :eljen:
A jókurvaanyádatMS!
Spoiler
Kép





KurvaanyádMS
Tudhattad volna, hogy olvassák a leáldot, magadnak csináltad :kuss:
Avatar
deep

Hozzászólás #65048 2021.10.18. 14:27

Tom írta:Én is csak a második rész feléig bírtam kb. Nem nagyon értem a média felhajtást körülötte.
Megmondom én. Másmilyen, mint az átlag fosfolyam, még ha nem is durván más. És ez elég. Én végignézten, és jó volt. Lekötött.
Avatar
deep

Hozzászólás #65049 2021.10.18. 14:30

Moby írta:Javított xbox
:wow1: :ijedt: :merges2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65050 2021.10.18. 17:17

Moby írta:Megjött a hangoskodó XBOX-om frankfurtból a javítóból.
Ez kegyetlen. Remélem nem hagyod ennyiben, mert ilyet nem szabad.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65051 2021.10.18. 17:51

Moby írta:Megjött a hangoskodó XBOX-om frankfurtból a javítóból. Miután összesen egy fél napot töltött ott, nem vártam, hogy bármit csinálnak vele. Utólag be kell lássam, hogy tévedtem.
A németeknek fél nap elegendő volt ahhoz, hogy leejtsék a gépet, letörjék és felgyűrjék a sarkát a gépnek, majd az elejét végigszántsák csavarhúzóval, a drive-ot pedig megetessék cérnával (erre szerintem csak valami abszurd magyarázat lehet), aminek szerencsére kilógott a vége, így ki tudtam belőle húzni, mielőtt megeszi az egészet.
Ugyanagy a hangja nem változott semmit, de mostmár a külalakja szimmetriába került a venti minőségével. Igazi profi munka ez kérem! :eljen:
A jókurvaanyádatMS!
Spoiler
Kép





KurvaanyádMS
A qwa anyjukat... hagyd ezt a szar a felébe, ne szarakodj vele.... megveszem Tőled, ne szopj vele többet.... 50e? Az több mint fair ár ezért az ütött-kopott kerregő szarért....amire még exku. sincs... tekints baráti szívességnek, hogy megszabadítalak a gondtól, mert még leadni is úgy tudnád, ha fizetsz érte, mert veszélyes hulladék... ja, szívesen!
Avatar
Moby

Hozzászólás #65052 2021.10.18. 18:02

DanielT írta:Ez kegyetlen. Remélem nem hagyod ennyiben, mert ilyet nem szabad.
Nincs kinél/hol/hogy nem hagyni. A magyar support ilyen sony szintű, nyálcsorgató izék, semmiről sem tudnak semmit, és semmit nem tudsz velük intézni, kötelező biodíszletként vannak, a szervizelést meg gép intézi. Gyakorlatilag nincs hol reklamálni. Itt nincs triwarden, meg hireltech, hogy majd ledumálod az ügyet valakivel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65053 2021.10.18. 18:07

eje75 írta:A qwa anyjukat... hagyd ezt a szar a felébe, ne szarakodj vele.... megveszem Tőled, ne szopj vele többet.... 50e? Az több mint fair ár ezért az ütött-kopott kerregő szarért....amire még exku. sincs... tekints baráti szívességnek, hogy megszabadítalak a gondtól, mert még leadni is úgy tudnád, ha fizetsz érte, mert veszélyes hulladék... ja, szívesen!
Még nem döntöttem el, de valszeg a hardveraprón végzi. Ehhez nekem nem tud elég olcsó lenni a 300 forintos ganépassz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65054 2021.10.18. 18:36

Moby írta:Nincs kinél/hol/hogy nem hagyni. A magyar support ilyen sony szintű, nyálcsorgató izék, semmiről sem tudnak semmit, és semmit nem tudsz velük intézni, kötelező biodíszletként vannak, a szervizelést meg gép intézi. Gyakorlatilag nincs hol reklamálni. Itt nincs triwarden, meg hireltech, hogy majd ledumálod az ügyet valakivel.
Nahát pedig az xbotoktól mindig ezt hallottam: MS support :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65055 2021.10.18. 18:44

Micsu írta:Nahát pedig az xbotoktól mindig ezt hallottam: MS support :eljen: :eljen:
A cseréket egész faszán le tudták managelni. Amikor már a kezükbe is kell venni valamit, ott már ezek szerint jön a balfaszkodás. Amit nehéz megérteni, hogy ilyenért minek kell franfurtig menni? Ilyen kontárokat itt MO-n is találnának. Olcsóbban. :nemtudom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65056 2021.10.18. 19:54

Moby írta:Megjött a hangoskodó XBOX-om frankfurtból a javítóból.
*összebarmoltkonzol.jpg*
Ez a méreg, nem a cián! :wilting:
Nézd a pozitív oldalát: már erre is lehet lukat fúrni végre. Rondább már nem lesz. :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.10.18. 19:56-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65057 2021.10.18. 19:56

Moby írta:Nincs kinél/hol/hogy nem hagyni. A magyar support ilyen sony szintű, nyálcsorgató izék, semmiről sem tudnak semmit, és semmit nem tudsz velük intézni, kötelező biodíszletként vannak, a szervizelést meg gép intézi. Gyakorlatilag nincs hol reklamálni. Itt nincs triwarden, meg hireltech, hogy majd ledumálod az ügyet valakivel.
Ez elég durván hangzik :ticking:
Avatar
eje75

Hozzászólás #65058 2021.10.18. 22:20

Moby írta:Még nem döntöttem el, de valszeg a hardveraprón végzi. Ehhez nekem nem tud elég olcsó lenni a 300 forintos ganépassz.
Sounds like a megegyezés to nekem... 50e jó pénz érte: nekem jó, neked meg pénz... :eljen:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #65059 2021.10.19. 07:49

Ért itt valaki a 3d nyomtatókhoz valamelyest?
Felmerült, hogy kéne vegyek egyet, de még csak épo sötétben kezdtem el tapogatózni.
Abban má talán biztos vagyok, hogy resin nyomtató kell.
Makettezéshez kellene apróságokat nyomtatni, 1:24 autókhoz pl turbot, egyéb apró, pár mm es cuccoktol a pár centisig, de elég nagy részletességgel.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65060 2021.10.19. 08:04

Tom írta:ööö... ...
.
.
.
Megnéztem ezt a Dünét...
...
...
...
A tököm sem tudta, hogy ez egy fél film... Ahogy olvasom még nem is kaptak zöld utat a befejezésre... Ennek a bevezető, felvezető fél valaminek a sikere függvényében folytatják, avagy sem.
Miért ilyen állatok?! :wilting:
Mindenképpen 2 részesre tervezték. Túl sok a tartalom, hogy beleférjen egy mozis idősávba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65061 2021.10.19. 08:08

Meanwhile egy párhuzamos univerzumban bekerült a pc-s ganépasszba is az outriders, és van benne xbox-pc crossplay, szóval már alig várom, hogy bétatesztelhessem ezt a featurét, és ugyancsak ez a tervem, hogy a back4bloodban teszteljem a pc-xsx crossplayt.
Kíváncsi vagyok, a gyakorlatban ez hogyan fog hasítani. Reméljük jobban, mint az ms szervíz.
Szerintem is az a kitörési pont Moby, hogy eladod vmi diszkonttal a faszba a hangoskarcos cuccot és veszel egy nem hangosat és kész. Ha a karcok hiányoznának azt tudod gyorsan reprodukálni, ha meg a hangosság kezd el hiányozni, akkor csak bekapcsolod mellé a ps5öt is és problem solved.
/szerk: düne majd pénteken imaxban (de több különböző baráti-kollegiális társaságba is van meghívásom, szóval lesz az 3x IMAX is, de pénteken kezdek, ha lesz jegy), én hallottam, hogy darabolták, mint a hobbitot, de ettől még lehet jó, meg remélem imaxban baszó lesz a látvány.
A squidgém, meg majd idővel, birizgálja a fantáziámat a hype, és gyötör a fomo is, de most nincs ilyenre időm, éppen "6. aegon targaryen kalandjai a közeli és távoli rokonokkal" című sorozatot néztem újra, és az nem két perc volt.
/szerk2: napi ms alakítás: ac:vikingek gold (ami az alapgém+seasonpassz) az egy ezressel drágább, mint külön megvenni az alapgémet és a külön a season passt. Immortal felix ugyanez. Taps. Xboxon mindez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65062 2021.10.19. 08:29

Mekee írta:Ért itt valaki a 3d nyomtatókhoz valamelyest?
Felmerült, hogy kéne vegyek egyet, de még csak épo sötétben kezdtem el tapogatózni.
Abban má talán biztos vagyok, hogy resin nyomtató kell.
Makettezéshez kellene apróságokat nyomtatni, 1:24 autókhoz pl turbot, egyéb apró, pár mm es cuccoktol a pár centisig, de elég nagy részletességgel.
Az elmúlt két évet jórészt a prototyping területünk tökéletesítésével töltöttük a cégnél, egész komolynak mondható nyomtatófarmmal, 3d szkenerrel, vákuumöntészettel, stb. Van némi rálátásom a dologra.
Avatar
Tom

Hozzászólás #65063 2021.10.19. 08:50

TasManXT írta:Mindenképpen 2 részesre tervezték. Túl sok a tartalom, hogy beleférjen egy mozis idősávba.

Ez rendben van (Habár ez a felvezető kb. két mondattal leírható cselekménnyel rendelkezik). A baj ezzel az, hogy nem zsírozták le a második rész gyártását. Ha bukni fog a kasszáknál, amire elég jó esély van lévén a járvány miatt, illetve hogy streamingen elérhető egy idejüleg. Így simán előfordulhat, hogy ez így ennyi marad. Olyan kicsit mintha fognál egy star wars filmet, amik előtt mindig egy rövid szöveges felvezető van és azt filmesítenéd meg, ami úgy ér véget (vagy inkább úgy nem ér véget), hogy várod hogy elkezdődjön a film. Ez így ebben a formában nem jó. Ha párhuzamosan forgatták volna a kettőt, és biztos lenne, hogy elkészül a vége is, akkor semmi baj nem lenne, mert amúgy a színészek jók, a történet és a világ bemutatása remek, de ha sosem fogják befejezni, akkor csak lógni fog a levegőbe sajnos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65064 2021.10.19. 09:08

Tom írta:Ez rendben van (Habár ez a felvezető kb. két mondattal leírható cselekménnyel rendelkezik). A baj ezzel az, hogy nem zsírozták le a második rész gyártását. Ha bukni fog a kasszáknál, amire elég jó esély van lévén a járvány miatt, illetve hogy streamingen elérhető egy idejüleg. Így simán előfordulhat, hogy ez így ennyi marad. Olyan kicsit mintha fognál egy star wars filmet, amik előtt mindig egy rövid szöveges felvezető van és azt filmesítenéd meg, ami úgy ér véget (vagy inkább úgy nem ér véget), hogy várod hogy elkezdődjön a film. Ez így ebben a formában nem jó. Ha párhuzamosan forgatták volna a kettőt, és biztos lenne, hogy elkészül a vége is, akkor semmi baj nem lenne, mert amúgy a színészek jók, a történet és a világ bemutatása remek, de ha sosem fogják befejezni, akkor csak lógni fog a levegőbe sajnos.
Nem láttam, de kétlem, hogy bármelyik megfilmesítése felér a könyvekhez.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65065 2021.10.19. 09:51

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #65066 2021.10.19. 12:55

DIGI-nél decemberben jön a 10GBPS havi ÖTEZERÉR LOL.
Asszem váltok erre :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65067 2021.10.19. 13:28

Moby írta:DIGI-nél decemberben jön a 10GBPS havi ÖTEZERÉR LOL.
Asszem váltok erre :D
Ha csak a felszin nezem jol hangzik de felenk olyan szarul szolgaltanak meg fapad hogy ihaj, nameg miota Meszie lett meg annyira se erdekel, valszeg meg szarabb lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65068 2021.10.19. 13:47

Micsu írta:Ha csak a felszin nezem jol hangzik de felenk olyan szarul szolgaltanak meg fapad hogy ihaj, nameg miota Meszie lett meg annyira se erdekel, valszeg meg szarabb lesz.
A többi szolgáltató gigabitjét nem ismerem, de egyszer nem tudtam az elmúlt 5 évben nyakoncsípni őket, hogy ne lenne meg a gigabit. Nem tudom felétek miért olyan szar. Totálisan ismeretlen fogalom a szolgáltatáskiesés errefelé.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65069 2021.10.19. 14:38

Moby írta:A többi szolgáltató gigabitjét nem ismerem, de egyszer nem tudtam az elmúlt 5 évben nyakoncsípni őket, hogy ne lenne meg a gigabit. Nem tudom felétek miért olyan szar. Totálisan ismeretlen fogalom a szolgáltatáskiesés errefelé.
Ja, nekem is velük a legjobbak a tapasztalataim. Pesten viszont csak most jön a gigabit és a wifi6, de igazság szerint 100 Mbittel is jól elvoltam. De hát ugyanúgy 6k lesz telefon+tévé+telefon, belefér.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65070 2021.10.19. 15:34

Moby írta:A többi szolgáltató gigabitjét nem ismerem, de egyszer nem tudtam az elmúlt 5 évben nyakoncsípni őket, hogy ne lenne meg a gigabit. Nem tudom felétek miért olyan szar. Totálisan ismeretlen fogalom a szolgáltatáskiesés errefelé.
Nekem is az első zsigeri reakcióm az volt a hírre, hogy előbb azt kéne megoldaniuk, hogy ne 400mbit jöjjön gigabit címén a vadi új, lakásba behúzott optikán. Bár 10 gbitnek azért már a 40%-a sem lenne rossz ötezeré'. :circling:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65071 2021.10.19. 17:57

benőmenő írta:Nekem is az első zsigeri reakcióm az volt a hírre, hogy előbb azt kéne megoldaniuk, hogy ne 400mbit jöjjön gigabit címén a vadi új, lakásba behúzott optikán. Bár 10 gbitnek azért már a 40%-a sem lenne rossz ötezeré'. :circling:
Ott valami router lesz szar szerintem. Nem tudok másra gondolni. Nálam mintha valami digi next lenne hozzátok képest :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #65072 2021.10.19. 17:58

eje75 írta:Sounds like a megegyezés to nekem... 50e jó pénz érte: nekem jó, neked meg pénz... :eljen:
Lemaradtál róla sajna. Az MS cseréli nekem egy újra. Elismerték, hogy náluk lett ilyen. Már úton van frankfurtba. Ismét.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65073 2021.10.19. 18:02

benőmenő írta:Nekem is az első zsigeri reakcióm az volt a hírre, hogy előbb azt kéne megoldaniuk, hogy ne 400mbit jöjjön gigabit címén a vadi új, lakásba behúzott optikán. Bár 10 gbitnek azért már a 40%-a sem lenne rossz ötezeré'. :circling:
Nekem csak 300/20as T van, aminek tökre elégedett vagyok a sebességével, csak az xboxról pc streamelés volt gány.
Úgyhogy léptem egy merészet és egyik nap lecseréltem a huszonéve használt utp kábeleket újakra, a többsége rövidebb is lett 50-100-200 centivel, mert ugye nem maradék kábel, hanem pont oda vettem ahova kell, akkorát amekkora kell, azóta packloss jelenség megszűnt, vajsima lett minden is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65074 2021.10.19. 20:19

Moby írta:Lemaradtál róla sajna. Az MS cseréli nekem egy újra. Elismerték, hogy náluk lett ilyen. Már úton van frankfurtba. Ismét.
Ms support :eljen:
Gyorsan eltunt ez a kurva anyad ms :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #65075 2021.10.19. 21:02

Micsu írta:Ms support :eljen:
Gyorsan eltunt ez a kurva anyad ms :D
Az már ezt megelőzően elkopott. Már akkor, amikor aktuálisabb lett volna, mint bármikor. De nincs kanalam másolgatni, a leáldon meg nincs aláírás...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65076 2021.10.19. 22:37

Moby írta:Ott valami router lesz szar szerintem. Nem tudok másra gondolni. Nálam mintha valami digi next lenne hozzátok képest :D
Vagy csak Ausztriáig nem ér el a wifi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65077 2021.10.20. 06:34

Boldog cloudnapot mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #65078 2021.10.20. 14:44

Reggel kivágtak két anyajegyet a hátamból, szóval ma ilyen itthon relaxálós programot szerveztem csak, mert nem tudok se hátradőlni, se semmit lényegiben, mert szétszakad az összevarrt seb a hátamon, és relax közben olvastam a hírekben ezt az M3as autópályán a belső sávban állóra fékezésre kényszerített egy autós egy másikat cikket (videó , mert így bemondásra simán rámondanám, hogy aki ilyet mond, hogy van az hazudik...), megnéztem a videót, és elkezdte a youtube sorban feldobni a hasonlókat, és látom a reggeli gyereket kirakom az egyik suliban, másikat a másik suliban, majd melóba be úton milyen balesetek vannak feltöltve a budapesti autósok csatornára, és erősen érik bennem a gondolat, hogy csőrös Zilre cserélem az autót a picsába, aztán hadd szóljon! :csodalk: El nem hiszem mik vannak feltöltve.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65079 2021.10.20. 15:46

Moby írta:Lemaradtál róla sajna. Az MS cseréli nekem egy újra. Elismerték, hogy náluk lett ilyen. Már úton van frankfurtba. Ismét.
60e-ig felmehetek, de ez a final ajánlatom.. Szép papírba lesz csomagolva, de attól az még kutyaszar... Szép papírban.. 60e!
Spoiler
amúgy meg: még jó hogy kicserélték.. qwa anyjukat
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65080 2021.10.20. 16:59

eje75 írta:60e-ig felmehetek, de ez a final ajánlatom.. Szép papírba lesz csomagolva, de attól az még kutyaszar... Szép papírban.. 60e!
Spoiler
amúgy meg: még jó hogy kicserélték.. qwa anyjukat
Most ne vegyel egy darabig bitcoint nehogy megint bezuhanjon :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #65081 2021.10.20. 18:54

Micsu írta:Most ne vegyel egy darabig bitcoint nehogy megint bezuhanjon :D
Hát bezuhan az nélkülem is, így a csúcsról....
Avatar
insp

Hozzászólás #65082 2021.10.20. 19:36

BOOOOOOYYYYYY:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65083 2021.10.20. 21:52

Na hát ettől azért kicsit becsandázgatok, hogy ennyire nyit a Sony Pc-re. Hamarosan remélem a Ganépasszban nyit a TLOU3.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65084 2021.10.20. 22:27

DanielT írta:Na hát ettől azért kicsit becsandázgatok, hogy ennyire nyit a Sony Pc-re. Hamarosan remélem a Ganépasszban nyit a TLOU3.
Ez elkerülhetetlen volt. PCn még tömegek vannak, de mindenki alól öregszik ki a config, új megfizethetetlen, ha hagyod az ms-t egyedül szabadon garázdálkodni, akkor amikor megdöglik a pc akkor mindenki xboxot vesz, muszáj promózni a másik ökoszisztémát, ha versenyben akarnak maradni.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #65085 2021.10.20. 22:49

insp írta:BOOOOOOYYYYYY:

[vdeo]https://www.youtube.com/watch?v=HqQMh_tij0c[/video]
Folytatódik a beetetés. Nemhülyékezek.

*fél év után amúgy pont ma néztem rá a gpu árakra. Lol.
Avatar
eje75

Hozzászólás #65086 2021.10.21. 07:58

Botond írta:Reggel kivágtak két anyajegyet a hátamból, szóval ma ilyen itthon relaxálós programot szerveztem csak, mert nem tudok se hátradőlni, se semmit lényegiben, mert szétszakad az összevarrt seb a hátamon,
Jobbulást.... nekem a mellkasomról szedtek le annó kettőt.. szétnyílt az is a munkahelyemen, azt vettem először észre, hogy fázok, lenéztem, akkor már csurom vér volt az ingem.... visszavittek a kórházba, bekopogtam, a nővér kinézett, látta, hogy egy maroknyi véres gézlapot szorítok a mellkasomra és egyből mondta: "meglőtték? menjen a traumára..."... mondtam nem, csak a kolléga aki ott ül és röhögcsél, elbaszott valamit... faszi felállt, bocsánatot se kért, csak ráöltött még kettőt, aztán: "menjen haza és otthonában gyógyuljon..."
Avatar
Botond

Hozzászólás #65087 2021.10.21. 09:05

eje75 írta:Jobbulást.... nekem a mellkasomról szedtek le annó kettőt.. szétnyílt az is a munkahelyemen, azt vettem először észre, hogy fázok, lenéztem, akkor már csurom vér volt az ingem.... visszavittek a kórházba, bekopogtam, a nővér kinézett, látta, hogy egy maroknyi véres gézlapot szorítok a mellkasomra és egyből mondta: "meglőtték? menjen a traumára..."... mondtam nem, csak a kolléga aki ott ül és röhögcsél, elbaszott valamit... faszi felállt, bocsánatot se kért, csak ráöltött még kettőt, aztán: "menjen haza és otthonában gyógyuljon..."
Köszi, nekem eddig nem volt gond, de még csak most jön az első átkötözés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65088 2021.10.21. 09:25

MoslékPunk 2077 nextgen verzió elhalasztva 2022 Q1-re, milyen meglepő!

"elhalasztva" vagyis az ismét hibásan felmért határidőhöz képest most mondtak egy másikat.

Nyugodtan lehetne ebből 2023 és még akkor se tudná a behazudott dolgok felét se.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65089 2021.10.21. 09:27

Greyfox írta:Folytatódik a beetetés. Nemhülyékezek.

*fél év után amúgy pont ma néztem rá a gpu árakra. Lol.
Elég, ha félévente ránézel, csak szólj, ha már nem LOL, és jöhet nekem is a BOI.

Addig meg a HoMM II-övel integrált kártyán is elvagyok. A PC a legjobb és legolcsóbb! (Múltkor éjfélkor belenéztem, hajnal 5-ig. Ilyen konzolexkluzívval még sose volt. Forzával PC-n igen, de azt hagyjuk.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65090 2021.10.21. 11:46

Botond írta:Ez elkerülhetetlen volt. PCn még tömegek vannak, de mindenki alól öregszik ki a config, új megfizethetetlen, ha hagyod az ms-t egyedül szabadon garázdálkodni, akkor amikor megdöglik a pc akkor mindenki xboxot vesz, muszáj promózni a másik ökoszisztémát, ha versenyben akarnak maradni.
Nahat amig a streamerek, influencerek eroltetik a pct addig nem kell temetni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65091 2021.10.21. 11:47

DanielT írta:MoslékPunk 2077 nextgen verzió elhalasztva 2022 Q1-re, milyen meglepő!

"elhalasztva" vagyis az ismét hibásan felmért határidőhöz képest most mondtak egy másikat.

Nyugodtan lehetne ebből 2023 és még akkor se tudná a behazudott dolgok felét se.
Gondolkoztam rajta h elkezdem pcn de meg bugos most is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65092 2021.10.21. 12:12

Micsu írta:Gondolkoztam rajta h elkezdem pcn de meg bugos most is.
És ha egy bug se lenne, akkor is hiányozna az összes dolog ami miatt pl én is vártam és amit kamuztak róla. Undorító ami ezzel a projekttel történt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65093 2021.10.21. 12:19

DanielT írta:És ha egy bug se lenne, akkor is hiányozna az összes dolog ami miatt pl én is vártam és amit kamuztak róla. Undorító ami ezzel a projekttel történt.
Mi faj a legjobban?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65094 2021.10.21. 12:47

Micsu írta:Mi faj a legjobban?
Nincs semmi döntésed a sztoriban, aminek jelentősége lenne. Nincs jelentősége a karakter előéletének, 20 perc játékidő után mindenki ugyanoda kerül. Az egész világ egy papírmasé szar, minden hazugság volt a bejárható létező boltoktól kezdve, a közlekedésen át, MINDEN. Csak autó+motor van, nincs semmi repülő cucc, vagy érdekes sci-fi jármű. Nincs valódi karakter customizálás, a játékmenet balansz nem létezik. Szó szerint egy műfasszal végig lehet vinni az egészet fegyverként. A mesterséges intelligencia a Pac-Manban jobb volt, borzalom az egész ami nem screenshoton jól beállított jelenet.

Tényleg ÓRÁKIG lehetne sorolni, hogy mi minden nincs benne, mert nincs benne semmi, amit ne csinált volna meg már szinte mindenki jobban és hihetőbben 10-20 éve.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65095 2021.10.21. 12:49

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65096 2021.10.21. 17:17

DanielT írta:Nincs semmi döntésed a sztoriban, aminek jelentősége lenne. Nincs jelentősége a karakter előéletének, 20 perc játékidő után mindenki ugyanoda kerül. Az egész világ egy papírmasé szar, minden hazugság volt a bejárható létező boltoktól kezdve, a közlekedésen át, MINDEN. Csak autó+motor van, nincs semmi repülő cucc, vagy érdekes sci-fi jármű. Nincs valódi karakter customizálás, a játékmenet balansz nem létezik. Szó szerint egy műfasszal végig lehet vinni az egészet fegyverként. A mesterséges intelligencia a Pac-Manban jobb volt, borzalom az egész ami nem screenshoton jól beállított jelenet.

Tényleg ÓRÁKIG lehetne sorolni, hogy mi minden nincs benne, mert nincs benne semmi, amit ne csinált volna meg már szinte mindenki jobban és hihetőbben 10-20 éve.
Ja és természetesen 1 éve nem nyúltam hozzá, ott rohad 1%-on. Mindent az ezer videóból, fórumból stb tudom, mert az egyetlen szórakozás amit ad, hogy nézem ezt a borzalmat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65097 2021.10.21. 17:21

Botond írta:Ez elkerülhetetlen volt. PCn még tömegek vannak, de mindenki alól öregszik ki a config, új megfizethetetlen, ha hagyod az ms-t egyedül szabadon garázdálkodni, akkor amikor megdöglik a pc akkor mindenki xboxot vesz, muszáj promózni a másik ökoszisztémát, ha versenyben akarnak maradni.
Miért lenne a PC helyett a default választás az Xbox? Simán mennének PS5 re a népek, mert ott végre nem ugyanaz a szar van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65098 2021.10.21. 17:34

DanielT írta:Miért lenne a PC helyett a default választás az Xbox? Simán mennének PS5 re a népek, mert ott végre nem ugyanaz a szar van.
Talan van 300ftos gane psen? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65099 2021.10.21. 18:06

Uc film trailerenek a nezesekor annyira volt uc feelingem mindha egy kombajn tesztelos videot neztem volna. Par helyszin ismeros volt es kb ennyi :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #65100 2021.10.21. 20:18

Zóanagyvarázsló írta:Elég, ha félévente ránézel, csak szólj, ha már nem LOL, és jöhet nekem is a BOI.

Addig meg a HoMM II-övel integrált kártyán is elvagyok. A PC a legjobb és legolcsóbb! (Múltkor éjfélkor belenéztem, hajnal 5-ig. Ilyen konzolexkluzívval még sose volt. Forzával PC-n igen, de azt hagyjuk.)

Gondolom másnak igen. Egyik se jobb, mint a másik. Ezért kell mindkettő :D

Vissza: “Leáldozott.hu”