A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #64961 2021.10.13. 15:45

Moby írta:Tehát a japókon múlik, hogy az MS tulajdonú bethesda nem csinálja meg, hogy a ps5 át tudja venni a mentéseket? :fejvakaras: Hm.Ez tényleg zseniális...
Xboxon nem lehet valami nagy kunszt megoldani, hogy elérhető legyen az XO és az XS játék számára "ugyanaz" a mentés, míg a kretén japóknál nyilván nem triviális, hiszen még "belsős" studiok is szopnak/-tak vele. És ha végül meg is oldják, általában csak ps4->ps5 irányban lehet migrálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64962 2021.10.13. 16:24

Micsu írta:Squid Gamet nezte valaki? A trailer nekem nem jott at.
Első részt végig bírtam nézni, másodikat a felétől tekertem. Harmadikat végigtekertem 3 perc alatt, a negyediket a tekerés felénél skippeltem és ez ennyiben marad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64963 2021.10.13. 16:47

arty írta:hiszen még "belsős" studiok is szopnak/-tak vele
Megvan az új Sephink! :nevetes1: Arty az insider, aki TUDJA, hogy a belsős stúdiók is SZOPNAK! :D
Avatar
deep

Hozzászólás #64964 2021.10.13. 19:20

deep írta:Tudtok számtek webshopot ami szállít EU-ba külföldre? Magyar kiosztású bill. kell, azért nem jó külföldi webshop.
Mediamarkt.
Avatar
deep

Hozzászólás #64965 2021.10.13. 19:41

deep írta:Mediamarkt.
Fütyit! Az országot kiválaszthatod, de irányítószámot nem írhatsz be. (jól elbeszélgetek magammal)
Avatar
Botond

Hozzászólás #64966 2021.10.13. 19:46

deep írta:Fütyit! Az országot kiválaszthatod, de irányítószámot nem írhatsz be. (jól elbeszélgetek magammal)
Múltkor megjegyezted, hogy ne szóljak bele, amihez semmi közöm, szóval nem mertem eddig megkérdezni, hogy mi a pontos cél, mert hátha az közelebb visz a megoldáshoz.
Szóval egy konkrét billentyűzetet kellene eljuttatni vkinek külföldre? Mert akkor könnyebb vkinek megvenni, postára adni és csá.
Vagy nagyobb volumenben kellene küldeni vkinek külföldre? Akkor meg lehet egyszerűbb az illetőnek érdeklődnie random számtech boltnál, hogy x volumen rendelése esetén vállalják e a külföldi kiszállítást.
Szóval nem tudom mi a konkrét igény az esetedben, de nem biztos, hogy az a megfelelő megoldás, amit most keresel. De ehhez már megintcsak semmi közöm, szóval akár tekintheted tárgytalannak is a fentieket.
/szerk: nekem egyszer szülinapi buliba kellett 40 km/h feloldva tábla. Mindenki sebesség korlátozás táblát ajándékozik ilyenkor, de valójában a szülinapos túllépi a 40et, szóval én feloldva táblát akartam. Sehol nem lehet kapni ilyet, lopni nem akartam, írtam a gyártónak, aki gyártja az út szélére, meg építkezésekre, hogy egy darabot tudnak küldeni, mert szülinapi buliba kellene holnaputánra. Visszaírtak, hogy hát x nap mire gyártásba kerül meg bla meg bla, de lényeg a lényeg, van három méret, melyikből szeretnék, plusz az ára mellé, hogy melyik melyik. Választottam, és másnapra megküldték futárral. A poén, hogy a futár a kezembe nyomta és elköszönt. Írok a cégnek, hogy oké, de hogyan fizetek, mert futár nem kért, semmit, előre nem fizettem semmit. Mondja a jóember, hogy hát ha kibontom a táblát, ott van mellette az átutalásos számla, 8 napos fizetési határidővel, azt legyek kedves. Egyszer írtam nekik hotmailről, ami simán lehet kamu, egy irodaház címére kérve a táblát, és egy 20as nem a világ vége, de na, simán elküldte két random hotmailes email után, hogy majd tuti utalok. Utaltam is, de na.
Szóval lehet egyel kreatívabb megoldást kellene keresned.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64967 2021.10.13. 20:16

Botond írta:Múltkor megjegyezted, hogy ne szóljak bele, amihez semmi közöm, szóval nem mertem eddig megkérdezni, hogy mi a pontos cél, mert hátha az közelebb visz a megoldáshoz.
Szóval egy konkrét billentyűzetet kellene eljuttatni vkinek külföldre? Mert akkor könnyebb vkinek megvenni, postára adni és csá.
Vagy nagyobb volumenben kellene küldeni vkinek külföldre? Akkor meg lehet egyszerűbb az illetőnek érdeklődnie random számtech boltnál, hogy x volumen rendelése esetén vállalják e a külföldi kiszállítást.
Szóval nem tudom mi a konkrét igény az esetedben, de nem biztos, hogy az a megfelelő megoldás, amit most keresel. De ehhez már megintcsak semmi közöm, szóval akár tekintheted tárgytalannak is a fentieket.
/szerk: nekem egyszer szülinapi buliba kellett 40 km/h feloldva tábla. Mindenki sebesség korlátozás táblát ajándékozik ilyenkor, de valójában a szülinapos túllépi a 40et, szóval én feloldva táblát akartam. Sehol nem lehet kapni ilyet, lopni nem akartam, írtam a gyártónak, aki gyártja az út szélére, meg építkezésekre, hogy egy darabot tudnak küldeni, mert szülinapi buliba kellene holnaputánra. Visszaírtak, hogy hát x nap mire gyártásba kerül meg bla meg bla, de lényeg a lényeg, van három méret, melyikből szeretnék, plusz az ára mellé, hogy melyik melyik. Választottam, és másnapra megküldték futárral. A poén, hogy a futár a kezembe nyomta és elköszönt. Írok a cégnek, hogy oké, de hogyan fizetek, mert futár nem kért, semmit, előre nem fizettem semmit. Mondja a jóember, hogy hát ha kibontom a táblát, ott van mellette az átutalásos számla, 8 napos fizetési határidővel, azt legyek kedves. Egyszer írtam nekik hotmailről, ami simán lehet kamu, egy irodaház címére kérve a táblát, és egy 20as nem a világ vége, de na, simán elküldte két random hotmailes email után, hogy majd tuti utalok. Utaltam is, de na.
Szóval lehet egyel kreatívabb megoldást kellene keresned.
Találtam neked recsit letöltőlkódot. Érdekel még?
Avatar
Botond

Hozzászólás #64968 2021.10.13. 20:20

Moby írta:Találtam neked recsit letöltőlkódot. Érdekel még?
Jóáron, persze. Privi. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #64969 2021.10.13. 20:41

Botond írta:Múltkor megjegyezted, hogy ne szóljak bele, amihez semmi közöm, szóval nem mertem eddig megkérdezni, hogy mi a pontos cél, mert hátha az közelebb visz a megoldáshoz.
Nem kell a passziv agresszio, feltettem egy kérdést. Nyilván a saját kezű postázás nekem is eszembe jutott, csak rohadtul semmi, de semmi kedvem baszódni vele. Ha az illető direktbe meg tudta volna rendelni, tisztább lett volna. De már megrendeltem hozzám és majd baszakodhatok a futárrendeléssel mert cuki vagyok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64970 2021.10.13. 20:48

deep írta:Nem kell a passziv agresszio, feltettem egy kérdést. Nyilván a saját kezű postázás nekem is eszembe jutott, csak rohadtul semmi, de semmi kedvem baszódni vele. Ha az illető direktbe meg tudta volna rendelni, tisztább lett volna. De már megrendeltem hozzám és majd baszakodhatok a futárrendeléssel mert cuki vagyok.
Semmi passzív agresszió nem volt, tényleg érdekelt, hogy mi a konkrét akadály, és akkor jól sejtettem, hogy egy postázással akár át is hidalható a dolog. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64971 2021.10.13. 21:01

Botond írta:Jóáron, persze. Privi. :)
afa?
Avatar
Botond

Hozzászólás #64972 2021.10.13. 21:05

Micsu írta:afa?
Majd a kamu falusi turizmusra épült családi házaknál befizetjük. ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #64973 2021.10.14. 00:39

Lepörgött a Wasteland3. XSX-en, coopban. Elég meggyőző HC cucc, a dlc-kre is benevezünk.
Igazándiból jól összerakott rpg, a hat fős partiban a skillek jól ki tudják egészíteni egymást, a sztoriban rengeteg gag van és ezek ülnek is. A körökre osztott harc és fegyverek, lehetőségek is rendben vannak. Meggyőző cucc volt annak ellenére, hogy majdnem annyira kedvelem az ilyen posztapokaliptikus környezetet, mint Dani a havasat.
De hogy ne csak jót mondjak. Az elején játszhatatlan volt kb, mióta elkezdtük túlzás nélkül két tucat feletti patchet kapott. Első pár alkalommal CTD, CTD-vel, és persze a coop el se indul, ha az autosave be van kapcsolva. Szóval belép az ember, kikapcsolja az autosavet örökre, és akkor lehet coopolni. A CTD és egyéb bugokat szépen kipatchelték, már technikailag is hibátlan a cucc. Vagyis majdnem, az autosaves bug az featureként marad, azt nem tudják fixelni.
Kényelmi funkciókat is fejlesztettek, szóval az eleinte tapasztalt technikai gondok miatti szájíz át tudott fordulni oda, hogy dlc vásárlás és coopolás lesz.
Ja, és igen. Itt is sikerült túlfejlődni a játékot, igaz elég lassan, de az utolsó 25% godmodeban ment kb, annyira nem volt már senki ellenfél, amikor beértek a skilljeink, kijött, hogy komplementer módon fejlesztjük a karaktereket, és az indokoltnál 2-3 szinttel magasabb minden karakterünk, mert hát mellékküldik és random fightok 4tw. Mondjuk a random fájt se random, de ez másik történet.
Jóvót, na. És aki most vág bele az az idegeit is megkíméli a korábbi bugoktól.
8/10, mert az elején mi megküzdöttünk a bugokkal erősen, de azért kurvajó volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64974 2021.10.14. 07:01

A kretén japók novemberben a psplus mellé adnak még 5 VR játékot, az 5 éves PSVR-t megünnepelendő.
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #64975 2021.10.14. 07:02

Botond írta:Jóáron, persze. Privi. :)
Mégsincs neki...szerintem vedd meg lemezen, 12-ért láttam már hardveraprón.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64976 2021.10.14. 08:56

Botond írta:Majd a kamu falusi turizmusra épült családi házaknál befizetjük. ;)
Megint tolod itt a negativ passziv agressziot, riöl falusi turizmus van errefele, es nem csaladi haz hanem vendeg es en nem is ott lakom, lakcimem is tudhatnad mert mar be lett linkelve az is. Ez nem a rozsadomb dagobert ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #64977 2021.10.14. 09:15

Moby írta:Mégsincs neki...szerintem vedd meg lemezen, 12-ért láttam már hardveraprón.
Már többször megírtam eladónak az üzenetet, hogy akkor megyek a lemezért, de aztán mindig beugrott milyen hangja volt Benő ps5ében, és azt én senkinek se kívánom, de magamnak pláne nem. Most még úgyis coopolunk többnyire a gyerekkel, vagy switchen pörgeti a zeldákat, mariokat meg rákapott a civ6ra is, szóval valójában minimál ideje jut az előző recsitre, jó lesz az karácsonyi akcióban is, ha letolják 14-18 közé vhova. Annyi felárat megér, hogy ne kelljen nekem is meg neki is ilyen hangfelismerést segítő applikáció egy-két végigjátszás után.
Lasszófasz2től is előre félek, amit eje adott kölcsön.

Lányommal meg pörgettük x360on egyik nap a Lego Harry Pottert. Na az az élmény való még állatoknak. Ezek a boot idők, mire eljutok vhova a menüben, aztán mire betölt meg a többi downtime.
Maxiriszpekt mindenkinek aki ezt a ps3-x360 érát végigbírta idegekkel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64978 2021.10.14. 09:23

Micsu írta:Megint tolod itt a negativ passziv agressziot, riöl falusi turizmus van errefele, es nem csaladi haz hanem vendeg es en nem is ott lakom, lakcimem is tudhatnad mert mar be lett linkelve az is. Ez nem a rozsadomb dagobert ;)
Figyi, sajnálom, hogy ez anno mélyebben betalált.
Random félszurkálós poén akart lenni, mint itt minden általában, ne vedd ennyire a lelkedre, úgyse felém vagy a topik felé kell ezzel elszámolnod.
És örülök neki, ha te vagy a ritka kivételek egyike, aki nem úgy oldja ezt meg, ahogy az európai polgárok többsége. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64979 2021.10.14. 09:27

Botond írta:Figyi, sajnálom, hogy ez anno mélyebben betalált.
Random félszurkálós poén akart lenni, mint itt minden általában, ne vedd ennyire a lelkedre, úgyse felém vagy a topik felé kell ezzel elszámolnod.
És örülök neki, ha te vagy a ritka kivételek egyike, aki nem úgy oldja ezt meg, ahogy az európai polgárok többsége. :eljen:
Nem csak maradjunk a tenyeknel ;) En meg nem szepitek, lehet hogy egyszer ott fogok lakni mert 5 evig kell uzemeltetni csak ami mar lejart, de meg nincs kedvem egy 300 fos faluban lakni ami egyebkent szep meg csendes de meg nem tartok ott agyilag ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #64980 2021.10.14. 09:28

Botond írta:Már többször megírtam eladónak az üzenetet, hogy akkor megyek a lemezért, de aztán mindig beugrott milyen hangja volt Benő ps5ében, és azt én senkinek se kívánom, de magamnak pláne nem. Most még úgyis coopolunk többnyire a gyerekkel, vagy switchen pörgeti a zeldákat, mariokat meg rákapott a civ6ra is, szóval valójában minimál ideje jut az előző recsitre, jó lesz az karácsonyi akcióban is, ha letolják 14-18 közé vhova. Annyi felárat megér, hogy ne kelljen nekem is meg neki is ilyen hangfelismerést segítő applikáció egy-két végigjátszás után.
Lasszófasz2től is előre félek, amit eje adott kölcsön.

Lányommal meg pörgettük x360on egyik nap a Lego Harry Pottert. Na az az élmény való még állatoknak. Ezek a boot idők, mire eljutok vhova a menüben, aztán mire betölt meg a többi downtime.
Maxiriszpekt mindenkinek aki ezt a ps3-x360 érát végigbírta idegekkel.
De azt csak addig hallod, amíg feltelepíti, utána már az ssd-ről fut az egész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64981 2021.10.14. 09:31

Egyébként az XSX-ben nekem olyan MS-esen halk a drive. Sajnos ugyanez nem volt elmondható a híresen csendes ventijéről, ami nálam olyan hangos volt, hogy percekre voltam attól, hogy kibasszam az ablakon az egészet, helyette inkább elküldtem Frankfurtba, ahol szerintem most jól nem csinálnak vele semmit, szóval kapott pár hét haladékot, mielőtt kibaszom az ablakon tényleg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64982 2021.10.14. 09:40

Moby írta:Egyébként az XSX-ben nekem olyan MS-esen halk a drive. Sajnos ugyanez nem volt elmondható a híresen csendes ventijéről, ami nálam olyan hangos volt, hogy percekre voltam attól, hogy kibasszam az ablakon az egészet, helyette inkább elküldtem Frankfurtba, ahol szerintem most jól nem csinálnak vele semmit, szóval kapott pár hét haladékot, mielőtt kibaszom az ablakon tényleg.
Ezt már ph-n is megdöbbenve olvastam, hogy pont neked jutott az egy darab ami hangos. Részvétem!
Nekem meg a recsit volt hangos install után is. Nyilván nem pörgette nonstop a lemezt, de többször olyan hangokat adott, azt hittem hogy felszáll a ps5.
Mindegy, lemezben én nem hiszek. Forza motorsport4el zártam a lemezes érát, az meg nem tegnap volt.
A Nintendo kártyás megoldása jópofa, azt használom is, de lemez? Á, túl sok helyet foglal, szerintem a hétvégén az antik DVD-s filmgyűjteményem is kiszelektálom és a nagyját kukázom. Ha felszabadul egy kis könyves polcszerűség, akkor az is repül a nappaliból, minimalizálni akarom a bútorokat, nem kell a porfogó. Szóval lemez nincs. Annál még a telibe 27ért is jobb megoldás nekem a recsitre, minthogy lemez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64983 2021.10.14. 10:02

"Én már az elmúlt két Far Cry-t is lélektelen, narratív szempontból gyáva, játékdesign terén pedig réges-rég megfáradt programnak tartottam – de a hatosként számozott rész minden korábbinál kopottabbnak bizonyult. Egy szemernyi kreativitás, egyetlen aprócska eredeti gondolat vagy ravasz megoldás sincs benne, csak egy újracsomagolt tucat-Far Cry, most éppen nem túl látványos karibi köntösbe csomagolva. (Ha már itt tartunk, a karibi környezet sem terjed túl néhány rég szavatosságát veszített klisén és sztereotípián – a szinkron pedig az általam igencsak utált módon spanyol akcentusú angol lett.) Az ezerszer beharangozott főgonosznak nincs egyénisége vagy akár beazonosítható politikája, a mi oldalunkon pedig mindenki egy túllihegett barom, a végjáték eseményeire pedig egyszerűen nem lehet kihatásunk, még akkor sem, ha mi messziről látnánk az árulásokat és fordulatokat. Bezártság egy óriási világban, intelligencia nélküli ellenfelek és kihívást nélkülöző feladatok közé. Hát persze, hogy el fog belőle fogyni tízmillió darab!"

Ez egy eléggé őszinte FC6 review-nak hangzik :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64984 2021.10.14. 10:32

Moby írta:[i]"Én már az elmúlt két Far Cry-t is lélektelen, narratív szempontból gyáva..
Hát az FC5 minden volt csak gyáva és lélektelen nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64985 2021.10.14. 10:38

DanielT írta:Hát az FC5 minden volt csak gyáva és lélektelen nem.
Én simán csak unalmas szarként írtam volna le, de a lelketlen is ül szerintem :D A gyávaság meg valóban nem az FC5 sajátossága, hanem a komplett ubisoft portfolióé.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64986 2021.10.14. 10:42

Moby írta:Én simán csak unalmas szarként írtam volna le, de a lelketlen is ül szerintem :D A gyávaság meg valóban nem az FC5 sajátossága, hanem a komplett ubisoft portfolióé.
Mennyit nyomtad?
Avatar
Moby

Hozzászólás #64987 2021.10.14. 10:44

DanielT írta:Mennyit nyomtad?
Megjelenéskor kb feléig(ps4-en), aztán párszor még bepróbálkoztam, de soha többé nem jutottam el ugyanaddig(xboxon). Legutóbb, amikor megkapta az fps boostot. Ráuntam minden alkalommal. Már nem próbálkozom vele. Ettől bármilyen más elfoglaltságot szórakoztatóbbnak tartok.

/A 4 ugyanerre a sorsra jutott, a new dawn-nak a közelébe se mentem már, a 6-ra meg ennyire sem voltam kíváncsi, amit a review leírt róla, csak véletlenül szembejött
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64988 2021.10.14. 10:54

Moby írta:Megjelenéskor kb feléig(ps4-en), aztán párszor még bepróbálkoztam, de soha többé nem jutottam el ugyanaddig(xboxon). Legutóbb, amikor megkapta az fps boostot. Ráuntam minden alkalommal. Már nem próbálkozom vele. Ettől bármilyen más elfoglaltságot szórakoztatóbbnak tartok.

/A 4 ugyanerre a sorsra jutott, a new dawn-nak a közelébe se mentem már, a 6-ra meg ennyire sem voltam kíváncsi, amit a review leírt róla, csak véletlenül szembejött
A 4 nálam is ment pár próba után a kukába, de az 5 kapcsán tartok mindent amit leírtam http://lealdozott.hu/viewtopic.php?p=61434#p61434
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64989 2021.10.14. 11:21

En a 3 ota egyiket se nyomtam, ha a 3 kimaradt volna akkor a Nepalost eroltettem volna a helyszin miatt, tobbi nem vonz kicsit sem, ez az uj ilyen Redzs2 fele faszsagnak tunik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64990 2021.10.14. 11:38

Nézmá', milyen kommentet találtam:

"AC:görögök ~200 óra, ami pont 120-150el több, mint ami emészthető egy-egy ACban..."

Ki írhatta vajon? :miaz:

Avatar
Micsu

Hozzászólás #64991 2021.10.14. 11:45

DanielT írta:Nézmá', milyen kommentet találtam:

"AC:görögök ~200 óra, ami pont 120-150el több, mint ami emészthető egy-egy ACban..."

Ki írhatta vajon? :miaz:

:banplz:
Ennyit a happy grindrol
Avatar
Botond

Hozzászólás #64992 2021.10.14. 14:39

DanielT írta:Nézmá', milyen kommentet találtam:

"AC:görögök ~200 óra, ami pont 120-150el több, mint ami emészthető egy-egy ACban..."

Ki írhatta vajon? :miaz:

Ezt tartom. Ez nem AC már, hanem egy stílusváltást követően inkább vmi rpgszerűség. Szóval ja, klasszikus AC-nek sok(k).
Nem véletlen, hogy a kitárgyalása során olyan párhuzamok merültek fel, mint gothic, bg, stb, amik ilyen 100-200 órás gigamegahardcore rpg-k.
De azt is tartom, hogy annak jó formuláját hozta be, első pc-s végigjátszásnál én olyan 120 óráig bírtam is, onnan kezdve untam el a második sztori dlc közepétől, de csak mert túl töményen toltam.
Egyiptom viszont hugylé egy az egyben, abban nincs normális, értékelhető másodlagos kontent a main sztori mellett. Ott minden egyiptomimongol irtás csak.
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #64993 2021.10.14. 18:49

Botond írta:Boldog Yaddle55 napot mindenkinek! :phone:
Nagyon köszönöm mindenkinek így utólag is! Teljesen belefeledkeztem a Days Gone-ba, jó hosszú játék, de valahogy mindig visz tovább, cseppet sem unalmas...
Avatar
arty

Hozzászólás #64994 2021.10.14. 23:42

Moby írta:Megvan az új Sephink! :nevetes1: Arty az insider, aki TUDJA, hogy a belsős stúdiók is SZOPNAK! :D
K-I-K-Ö-V-E-T-K-E-Z-T-E-T-T-E-M :mf2:
aztán persze lehet, hogy csak SZOPATÁSBÓL nem került be a savetransfer megannyi v1.0-ba.... (meg a visszafelémentés a 2.0-ba SE)

...vagy tényleg orákulum lettem :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #64995 2021.10.15. 07:25

arty írta:K-I-K-Ö-V-E-T-K-E-Z-T-E-T-T-E-M :mf2:
aztán persze lehet, hogy csak SZOPATÁSBÓL nem került be a savetransfer megannyi v1.0-ba.... (meg a visszafelémentés a 2.0-ba SE)

...vagy tényleg orákulum lettem :P
Mik azok a címek, amikbe nem került az 1.0-ba? Írhatnál ezekről a megannyi címekről valamit! Mondjuk egy listát :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #64996 2021.10.15. 11:58

Moby írta:Mik azok a címek, amikbe nem került az 1.0-ba? Írhatnál ezekről a megannyi címekről valamit! Mondjuk egy listát :ravasz1:
spiderman
arra konkrétan emlékszem
Avatar
Moby

Hozzászólás #64997 2021.10.15. 12:39

arty írta:spiderman
arra konkrétan emlékszem
Ez mind a megannyi cím? :D
A szopókemberben is minden bizonnyal azért nem került bele, mert NEHÉZ volt megcsinálni, és nem azért, mert prioritásban hátul volt, és félkészen kellett kiadni a MM-et, gamebraker bugok tömkelegével, mert be lett ígérve launchra, és az összes feature a következő 1-2 hónapban lett élesítve benne? Nem. Azért, mert pont csak a save transferrel szoptak. Minden más ment, mint a karikacsapás :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64998 2021.10.15. 14:19

Moby írta:Ez mind a megannyi cím? :D
A szopókemberben is minden bizonnyal azért nem került bele, mert NEHÉZ volt megcsinálni, és nem azért, mert prioritásban hátul volt, és félkészen kellett kiadni a MM-et, gamebraker bugok tömkelegével, mert be lett ígérve launchra, és az összes feature a következő 1-2 hónapban lett élesítve benne? Nem. Azért, mert pont csak a save transferrel szoptak. Minden más ment, mint a karikacsapás :D
Ez mind fasza, meg kék az ég, zöld a fű, és ha ugyanezt eljátsza a Bethesda, akkor a Microsoft a hülye, ha egy Sony stúdió, akkor meg tök oké.
Ne legyen már ennyire kettős a mérce!
Szóval ja, szent japók olyanra csinálták a renCCert, hogy dolgozni kell a save transzferrel, a balfaszok az MSnél meg olyanra, hogy megakadályozni se lehet a save transzfert.
És ezt többen skippelik is ezt ps5ön, nem szívnak vele, mert Mobyt idézem: “nem prioritás”. Sony stúdióknak áldassék a neve ezért, MS stúdiók meg jussanak a pokolra emiatt!
Arty alapfelvetése, hogy a balfaszjapók szarul rakták össze a rendszert az valós. Ha nem lennének balfaszjapók, akkor olyan lenne a rendszer, mint az MSé, hogy direkt se tudod inkompatibilissé tenni a mentést genek között. Na olyan a nem balfaszság. A többi rizsa.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64999 2021.10.15. 14:54

Botond írta:Ez mind fasza, meg kék az ég, zöld a fű, és ha ugyanezt eljátsza a Bethesda, akkor a Microsoft a hülye, ha egy Sony stúdió, akkor meg tök oké.
Ne legyen már ennyire kettős a mérce!
Szóval ja, szent japók olyanra csinálták a renCCert, hogy dolgozni kell a save transzferrel, a balfaszok az MSnél meg olyanra, hogy megakadályozni se lehet a save transzfert.
És ezt többen skippelik is ezt ps5ön, nem szívnak vele, mert Mobyt idézem: “nem prioritás”. Sony stúdióknak áldassék a neve ezért, MS stúdiók meg jussanak a pokolra emiatt!
Arty alapfelvetése, hogy a balfaszjapók szarul rakták össze a rendszert az valós. Ha nem lennének balfaszjapók, akkor olyan lenne a rendszer, mint az MSé, hogy direkt se tudod inkompatibilissé tenni a mentést genek között. Na olyan a nem balfaszság. A többi rizsa.
Áh inkább nem írok. Ostoba xbotokkal nem vitázom :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #65000 2021.10.15. 14:57

Micsu írta:A For All Mankind ha jól emlékszem érdekelt de ott vérzett el hogy a sok alkoholista vagy csődtömeg férfiak hogy férnek meg a sok okos sikeres nő mellett, valahogy nem kötött le pedig ált nem zavarnak a jó női karakterek de itt nem sok volt, de férfiba se.
Most pótoltam a napokban, nekem rohadtul bejött. Mondjuk gecire messze még a 3. évad, szóval bőven ráértem volna vele.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65001 2021.10.15. 21:32

Végre valaki veszi a fáradságot, hogy demonstrálja a bunyós játékok megkérdőjelezhetetlen felsőbbrendűségét és annak sok diplomás, Csanád művelőit.
phpBB [media]

Spoiler
/s :banplz:

Dat TÉK tho... :phone:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65002 2021.10.15. 21:34

Egy nagyon hasonlo video volt mar ide par eve beteve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65003 2021.10.15. 21:40

Micsu írta:Egy nagyon hasonlo video volt mar ide par eve beteve.
Ennek az első része. :) Na nézzük az újat! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #65004 2021.10.15. 21:49

benőmenő írta:Végre valaki veszi a fáradságot, hogy demonstrálja a bunyós játékok megkérdőjelezhetetlen felsőbbrendűségét és annak sok diplomás, Csanád művelőit.
Művészet! Mindegyikről Leonardo, Picasso, Mozart, van Gogh és a hozzájuk majdnem felérő művész ugrik be! Már értem miről beszélt Aby, hogy ez egy másik szint. :bohoc:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65005 2021.10.16. 00:13

Botond írta:Művészet! Mindegyikről Leonardo, Picasso, Mozart, van Gogh és a hozzájuk majdnem felérő művész ugrik be! Már értem miről beszélt Aby, hogy ez egy másik szint. :bohoc:
Lassú felfogású vagy, belölem már aaby is ugyanazt váltotta ki, mint a videó :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65006 2021.10.16. 12:20

Moby írta:Áh inkább nem írok. Ostoba xbotokkal nem vitázom :D
Days gone úgy oldotta meg az 1.80as patchet, hogy több hely kellett neki a játék mellett szabadon, mint a játék maga szorozva kettővel. Ennek örömére meggugliztam, hogy amúgy ez a játék hogyan bírkózik meg a ps4-ps5 save kérdéssel, és hát ezt a gyöngyszemet találtam.
Aszondja: "PS4's saves are region locked."
Hű, ez de fasza fejlesztés a sonytól, mennyire segíti a smooth júzer experiencét! Szegény nyomorék xbotok az ilyen értelmes fejlesztésekből is kimaradnak! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65007 2021.10.16. 12:55

Botond írta:Days gone úgy oldotta meg az 1.80as patchet, hogy több hely kellett neki a játék mellett szabadon, mint a játék maga szorozva kettővel. Ennek örömére meggugliztam, hogy amúgy ez a játék hogyan bírkózik meg a ps4-ps5 save kérdéssel, és hát ezt a gyöngyszemet találtam.
Aszondja: "PS4's saves are region locked."
Hű, ez de fasza fejlesztés a sonytól, mennyire segíti a smooth júzer experiencét! Szegény nyomorék xbotok az ilyen értelmes fejlesztésekből is kimaradnak! :banplz:
Ja, jól megúsztad :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65008 2021.10.16. 13:01

Botond írta:Days gone úgy oldotta meg az 1.80as patchet, hogy több hely kellett neki a játék mellett szabadon, mint a játék maga szorozva kettővel. Ennek örömére meggugliztam, hogy amúgy ez a játék hogyan bírkózik meg a ps4-ps5 save kérdéssel, és hát ezt a gyöngyszemet találtam.
Aszondja: "PS4's saves are region locked."
Hű, ez de fasza fejlesztés a sonytól, mennyire segíti a smooth júzer experiencét! Szegény nyomorék xbotok az ilyen értelmes fejlesztésekből is kimaradnak! :banplz:
Tipikus user error mikor van pcre is daysgone, jah hogy nincs a 300ftos gabeba? :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #65009 2021.10.16. 14:51

Hot Wheels Unleashed PS5 mini review:
Felemásak az érzéseim, lehetett volna ez egy új instant klasszikus, de kihagyták a ziccert a srácok.
Pro:
- Stílushoz mérten nagyon szép grafika. Jól néznek ki a pályák és a kocsik, ezen a téren ebbe a játékba nem kell több.
- A gyűjtögetősdi tök jó, random kapod a kocsikat.
- Van egy nagy terepasztal, ahol unlockolod az eventeket, ez is jópofa.

Con:
- Gyászosan egyhangúak az eventek. Sima verseny, és time attack. Ennyi. Tényleg nem volt idő / energia másra? Knockout, vagy esetleg demolition mód ahol fel lehet az ellenfeleket robbantani, vagy báármi egyéb?
- A zene egy iszonyat. Pokoli kín.
- Sokkal több dolgot ki lehetett volna találni a pályára ami a monotonitást megbontja. Vannak boostok, meg turbo töltő sávok és... Kb. ennyi. Szörnyen fantáziátlan. Lehet a levegőben forgatni a kocsit, de ez sehol nincs használva. Értelme semmi. Lehetett volna forgató ugratókat is berakni, meg még egy rakás dolgot. Vagy forgatáskor boostot tölteni. Akármit.
- A menüben jópár helyen kényelmetlen, hogy nem lehet elérni a menüpontokat közvetlenül. Ki-be kell lépkedni almenükbe, hogy elérd, amit lehetne simán a másikban is.

Szóval kicsit steril, kicsit befejezetlen feelingje van. De azért játszatja magát, ilyen na még egyet, na még egyet az unlockolgatás miatt, de lehetett volna ez sokkal több.
Avatar
deep

Hozzászólás #65010 2021.10.16. 15:02

deep írta:Hot Wheels Unleashed PS5 mini review:
Ja! A gameplay amúgy jó, frankó a speed feeling (boost közben) és jó a driftelős mechanika, 1-2 furaságot vettem észre fizikában, de elhanyagolható. VISZONT! Az a fránya difficulty. Már megint nem sikerült jól belőni, mint az autós cuccok 99%-ában, ahol van nehézég állítás. A normal túl könnyű, a következő nehézség a hard, az meg jópár pályán lehetetlen. Szóval kapcsolgatom fel-le a nehézséget, hogy legyen kihívás és ne egyedül autókázzak végig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65011 2021.10.16. 15:03

Botond írta:Days gone úgy oldotta meg az 1.80as patchet, hogy több hely kellett neki a játék mellett szabadon, mint a játék maga szorozva kettővel. Ennek örömére meggugliztam, hogy amúgy ez a játék hogyan bírkózik meg a ps4-ps5 save kérdéssel, és hát ezt a gyöngyszemet találtam.
Aszondja: "PS4's saves are region locked."
Hű, ez de fasza fejlesztés a sonytól, mennyire segíti a smooth júzer experiencét! Szegény nyomorék xbotok az ilyen értelmes fejlesztésekből is kimaradnak! :banplz:
Igen, ők ügyesen elugrottak a days gone elől :D

/De súgok, mer látom nagyon értöl a rencerhöz: a save-ek jellemzően regiolockosak, a dlc meg mind azok. Nem ps4-ps5 cross save viszonylatban, hanem platformon belül (is). Amit itt leítrnak, az nem a cross save miatt van, hanem mer így van. Ezt csak azé mondom, mer itt ritkán fog az működni, hogy az eu lemezessel elkezdek egy játékot, aztán megveszem usa storeban digitben, és azzal folytatom. Így vásároljál.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65012 2021.10.16. 17:14

Moby írta:Igen, ők ügyesen elugrottak a days gone elől :D

/De súgok, mer látom nagyon értöl a rencerhöz: a save-ek jellemzően regiolockosak, a dlc meg mind azok. Nem ps4-ps5 cross save viszonylatban, hanem platformon belül (is). Amit itt leítrnak, az nem a cross save miatt van, hanem mer így van. Ezt csak azé mondom, mer itt ritkán fog az működni, hogy az eu lemezessel elkezdek egy játékot, aztán megveszem usa storeban digitben, és azzal folytatom. Így vásároljál.
Én örülök neki, hogy minden júzer szopatásra van magyarázat, mi több, elfogadható magyarázat!
Most már végképp alaptalan Arty minden kreténes vádja, ezek nem kretének. Nem, ezek ha fele ennyire lennének balfaszok akkor lennének kretének, de ebben az állapotukban nem is tudom mi az idevágó jelző! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #65013 2021.10.16. 18:52

Megőrülök a Win11 taskbar button grouping punció kikapcsolhatatlanságától, az agyamra megy.... faszé nem lehet KÉT böngésző ablakot megnyitni EGYMÁS MELLÉ? FASZÉ? NEM? Gupta? Te találtad ki? Kibaszásból? Mert utálod a fehér embert? VAGY MÉ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65014 2021.10.16. 19:04

eje75 írta:Megőrülök a Win11 taskbar button grouping punció kikapcsolhatatlanságától, az agyamra megy.... faszé nem lehet KÉT böngésző ablakot megnyitni EGYMÁS MELLÉ? FASZÉ? NEM? Gupta? Te találtad ki? Kibaszásból? Mert utálod a fehér embert? VAGY MÉ?
A kérdés amit fel kell tenned még az előzőek után: Hogyan működik ez Mac OS-en? És ha így, akkor megkaptad a választ.

Nekem eddig jól működik egyébként. Nem villog a menü amikor hangkimenetet akarok váltani (hogy várni kelljen mire lenyugszik és tudjak kattintani), a könyvtármegosztást UGYANÚGY beállítva mint eddig most érdekes módon működik... és még a középen lévő start menüt se raktam vissza balra, mert nagyobb monitoron nem is rossz így.

De ha már hang, meg kimenet: ha rányomok az ikonra, utána nem tudom a görgővel fel-le állítani, mindenképpen meg kell fogni a csúszkát. Vat da fakk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65015 2021.10.16. 19:08

deep írta:Hot Wheels Unleashed PS5 mini review:
Próbáld ki multiplayerben, ott szerintem rohadt jó vesenyeket lehetne menni vele.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65016 2021.10.16. 19:44

Botond írta:Én örülök neki, hogy minden júzer szopatásra van magyarázat, mi több, elfogadható magyarázat!
Most már végképp alaptalan Arty minden kreténes vádja, ezek nem kretének. Nem, ezek ha fele ennyire lennének balfaszok akkor lennének kretének, de ebben az állapotukban nem is tudom mi az idevágó jelző! :idiota:
Ti olyanokon örjöngtök, amiből EGYEL SEM találkoztok SO-HA. Én örülök, hogy artynak lett egy társa az (agy) bajban, szerintem jól el tudtok ti erről diskurálni, csak ne csináljatok úgy, mintha választ keresnétek bármire, mert ez az egész nem erről szól. Ti jól(nem) érzitek magatokat enélkül, nekem meg nem kell hülyeségekre válaszolgatni. Mindenki nyer :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #65017 2021.10.16. 19:52

Moby írta:Ti olyanokon örjöngtök, amiből EGYEL SEM találkoztok SO-HA. Én örülök, hogy artynak lett egy társa az (agy) bajban, szerintem jól el tudtok ti erről diskurálni, csak ne csináljatok úgy, mintha választ keresnétek bármire, mert ez az egész nem erről szól. Ti jól(nem) érzitek magatokat enélkül, nekem meg nem kell hülyeségekre válaszolgatni. Mindenki nyer :)
Arty nevében nem nyilatkozhatok, de az én esetemben valóban csak fun factor, ahogy ennek tapsikolnak az emberek.
Amivel én találkoztam az pl az, hogy a Benő ps5 mentései elszálltak az éterbe, mert nincs cloudsave, mert minek is lenne?! Olyat csak a tetű ms ad alapból és ingyen. Itt bezzeg milyen kurvajó, hogy nincs. :idiota:
De az hogy szánalmas szarnak tartom ezeket, és kretén fasznak aki így találta ki az szerintem kurvamessze van az őrjöngéstől, inkább az basz fel, hogy van aki szerint ez oké. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65018 2021.10.16. 20:01

Botond írta:Arty nevében nem nyilatkozhatok, de az én esetemben valóban csak fun factor, ahogy ennek tapsikolnak az emberek.
Amivel én találkoztam az pl az, hogy a Benő ps5 mentései elszálltak az éterbe, mert nincs cloudsave, mert minek is lenne?! Olyat csak a tetű ms ad alapból és ingyen.
Nem, annak senki nem örül, hogy ez nincs ingyen, de azt tudjuk, hogy ez nem a cégek kezdőbetűje, se nem a további betűk miatt van, hanem amiatt, hogy az egyik végigszopta az elmúlt 10 évet, a másik meg nem, így most az egyik minden szart ingyen ad, a másik meg semmit nem ad ingyen. És ha az alanyokat kicserélhetnénk a mondatban, akkor gyakorlatilag minden mást érintetlenül hagyhatnánk. De most arra fogunk fogunk minden nap rácsodálkozni, hogy a víz nedves? Rly?
Avatar
Moby

Hozzászólás #65019 2021.10.16. 20:06

DanielT írta:A kérdés amit fel kell tenned még az előzőek után: Hogyan működik ez Mac OS-en? És ha így, akkor megkaptad a választ.

Nekem eddig jól működik egyébként. Nem villog a menü amikor hangkimenetet akarok váltani (hogy várni kelljen mire lenyugszik és tudjak kattintani), a könyvtármegosztást UGYANÚGY beállítva mint eddig most érdekes módon működik... és még a középen lévő start menüt se raktam vissza balra, mert nagyobb monitoron nem is rossz így.

De ha már hang, meg kimenet: ha rányomok az ikonra, utána nem tudom a görgővel fel-le állítani, mindenképpen meg kell fogni a csúszkát. Vat da fakk.
Nekem megy a görgős hangerő, csak a pointer ott kell álljon a a hangerőcsík felett.
Ja egyébként egy komplett önkéntes emberkísérletben veszek részt ezzel a win 11-el, mert MINDENBŐL a win11 sajátját használom. Edge böngészővel böngészek, a céges levelezésen kívül minden a postán keresztül megy, windowsos naptárt, todot és miegyebet használok. 3 hete. És eddig nem hagyott cserben semmi, és semmiféle hiányt, vagy rossz működést nem szenvedtem el. Mindenkinek nem ajánlanám, mert én túl sok mindenre már nem használom a gépet, de nem gondoltam, hogy ez meg tud történni. Én egyelőre IMÁDOM a win11-et.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.10.16. 20:14-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65020 2021.10.16. 20:12

Moby írta:Nem, annak senki nem örül, hogy ez nincs ingyen, de azt tudjuk, hogy ez nem a cégek kezdőbetűje, se nem a további betűk miatt van, hanem amiatt, hogy az egyik végigszopta az elmúlt 10 évet, a másik meg nem, így most az egyik minden szart ingyen ad, a másik meg semmit nem ad ingyen. És ha az alanyokat kicserélhetnénk a mondatban, akkor gyakorlatilag minden mást érintetlenül hagyhatnánk. De most arra fogunk fogunk minden nap rácsodálkozni, hogy a víz nedves? Rly?
Csak ismételni tudom magam, hogy én örülök, hogy mindenre van magyarázat, sőt elfogadható magyarázat, ha sonyról van szó, és a kurvaanyjukat, ha az msről.
Egyesek fanboiságot kiáltanának, vagy kettős mércét, mások objektívek és látják a fától az erdőt, az agresszív xbotok támadását!
Avatar
Moby

Hozzászólás #65021 2021.10.16. 20:15

Botond írta:Csak ismételni tudom magam, hogy én örülök, hogy mindenre van magyarázat, sőt elfogadható magyarázat, ha sonyról van szó, és a kurvaanyjukat, ha az msről.
Egyesek fanboiságot kiáltanának, vagy kettős mércét, mások objektívek és látják a fától az erdőt, az agresszív xbotok támadását!
Én nem tudom mikor kurvaanyáztam az MS-t, pláne bármi olyanért, amit ingyen ad, vagy jobban csinál, de ha emlékszel ilyenre linkeld már be, hogy elnézést kérehssek érte.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65022 2021.10.16. 20:35

Moby írta:Én nem tudom mikor kurvaanyáztam az MS-t, pláne bármi olyanért, amit ingyen ad, vagy jobban csinál, de ha emlékszel ilyenre linkeld már be, hogy elnézést kérehssek érte.
Az egész onnan indult, hogy Arty szóvá tette, hogy nincs a Bethesda játékban PS4-5 save transfer, felvetette, hogy talán a japánok kurvaanyját emiatt. És akkor jöttél, hogy az MS kurvaanyját emiatt, a szentszoni tévedhetetlen mindenben is, de bezzeg az MS.
Én nem tudom mit nem lehet azon megérteni, hogy az MS meg tudta csinálni OS szinten a zéró effortos cloudsave (rádásul ingyen) megy három generáción is oda-vissza dolgot, akkor ehhez képest bármi más az balfaszság. És tök mindegy, hogy ki miért és mennyi energiát nem rakott bele, vagy rakott bele, azon a ponton, hogy kellene bele energia, szemben a másik rendszeren meg nem kell bele energia, na ott rá lehet mutatni, hogy az egyik csapat kretén. Minden további indoklás, kifogás és mentség gyártás nélkül, itt vége a sztorinak, megvan a verdikt.
Ennyit mondott Arty, és igaza van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65023 2021.10.16. 20:50

Botond te csak azt nem érted, hogy nem azért vagyunk Sony fanbojok, mert szar a save rendszer, hanem mert jó játékokat készítenek a játékra vett gépünkre. Ja, sajnos fizetni kell értük, de így 40 körül már belefér.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65024 2021.10.16. 20:52

Moby írta:Nekem megy a görgős hangerő, csak a pointer ott kell álljon a a hangerőcsík felett.
És valóban. De annyira rajta kell lennie, hogy NAGYON. Ha a csík felett/alatt vagy pár milliméterrel, de még magán a megnyíló felületen, az nem elég. A CSÍKON kell lenni. Ennyi erővel meg ugye már meg is foghatom... hát ez így nem jó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65025 2021.10.16. 20:56

DanielT írta:Botond te csak azt nem érted, hogy nem azért vagyunk Sony fanbojok, mert szar a save rendszer, hanem mert jó játékokat készítenek a játékra vett gépünkre. Ja, sajnos fizetni kell értük, de így 40 körül már belefér.
Kiemelném neked a kommentből, hogy a konkrét esetről volt szó, és hogy ebben a konkrét esetben minden további balladai részlet hozzáadása nélkül azonosítható a kretén szekció az adott szempontot vizsgálva, de sajnos ahogy Moby szentszonifanboi szűrőjén se ment át a “nemmindigmindentökéletesszonifalván” üzenet, úgy a tieden se megy át.
Esetleg bedobhatnátok a generációs save átjárhatóság témában érvként, hogy a kék férfiasabb szín, mint a zöld, mert az is pont ennyire lenne kurvareleváns az adott konkrét kérdésben. Így 40 körül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65026 2021.10.16. 21:21

Botond írta:Az egész onnan indult, hogy Arty szóvá tette, hogy nincs a Bethesda játékban PS4-5 save transfer, felvetette, hogy talán a japánok kurvaanyját emiatt. És akkor jöttél, hogy az MS kurvaanyját emiatt, a szentszoni tévedhetetlen mindenben is, de bezzeg az MS.
Kezdessz teljesen megőrülni. A totális fasságok helyett nézzük a tényeket, hogy mit írtam én erről:
Ez szerintem nem az MS sara. Én az MSből nem nézem ki, hogy odaszóltak nekik, hogy ne legyen már "annyira" jó az a ps5 port.

Ennyire ne szoruljon már bele a fejetek az MS seggébe, hogy már olvasni sem tudtok! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65027 2021.10.16. 21:23

DanielT írta:És valóban. De annyira rajta kell lennie, hogy NAGYON. Ha a csík felett/alatt vagy pár milliméterrel, de még magán a megnyíló felületen, az nem elég. A CSÍKON kell lenni. Ennyi erővel meg ugye már meg is foghatom... hát ez így nem jó.
Az igazat megvallva én keyboardról állítom, nem egérrel, most ez csak kipróbáltam, hogy működik-e.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65028 2021.10.16. 21:26

Nahat ha Dt nem is de Moby pont szidja a Sony kurva anyjat is, az hogy te Halo, Ms erzekeny vagy nem az o bune :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #65029 2021.10.16. 21:40

Micsu írta:Nahat ha Dt nem is de Moby pont szidja a Sony kurva anyjat is, az hogy te Halo, Ms erzekeny vagy nem az o bune :D
Ma mindkettőt nagyon szeretem. Az MS-t a win11 miatt, a sonyt meg a PSVR miatt. Majd 1 év után ma elővettem, leporoltam. A PS5-öt meg két hét rest mód után ma bekapcsoltam, és játszottam a MOSS-al két órát. És ez a játék PSVRen csodás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65030 2021.10.16. 21:41

Moby írta:Kezdessz teljesen megőrülni. A totális fasságok helyett nézzük a tényeket, hogy mit írtam én erről:

Ennyire ne szoruljon már bele a fejetek az MS seggébe, hogy már olvasni sem tudtok! :banplz:
Az már a sokadik, kitolatós kommented volt, előtte azért más volt a nóta. Még cavinton se kell, itt vissza lehet olvasni sorban.

Vissza: “Leáldozott.hu”