A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #64751 2021.10.01. 17:34

Bluepointot végre megvette a szotyi. Idejevótmá.

Érdekes lenne, hogy milyen saját címmel jönnének elő, de nekem a döbbenet minőségű remazterek is tetszettek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64752 2021.10.01. 17:41

Moby írta:Hogy a bánatba dobta fel már neked frissítésre?
Végre valamiben előtted vagyok. :D Benyomtam az insidert a settingsben, mert már kint van a release-re szánt verzió.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64753 2021.10.01. 17:44

DanielT írta:Végre valamiben előtted vagyok. :D Benyomtam az insidert a settingsben, mert már kint van a release-re szánt verzió.
Már kigugliztam közben. Mindjárt fentvan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64754 2021.10.01. 17:46

Tudom, hogy már senkinek nem kell, de van megint ps5 a MM-ban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64755 2021.10.01. 18:26

Ebbe a Tsushimába pont 2x annyi konfettit fingottak bele, mint aminek a fele is már túl sok lett volna. Nyomom, mert nincs más és időelbaszásra pont megfelelő, de a boldogságközpontomat nem terheli túl...

Közben írom össze Eje-nek, hogy mik a konkrét bajok a játékkal, ez az egyik legszórakoztatóbb mellékküldetés.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64756 2021.10.01. 19:18

DanielT írta:Közben írom össze Eje-nek, hogy mik a konkrét bajok a játékkal, ez az egyik legszórakoztatóbb mellékküldetés.
Ne fáradj vele, látom benne a hibákat Én is bőven, azt nem mondtam, hogy hibátlan....csak NEKEM ezzel együtt is qwa nagy élmény volt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64757 2021.10.01. 20:14

eje75 írta:Ne fáradj vele, látom benne a hibákat Én is bőven, azt nem mondtam, hogy hibátlan....csak NEKEM ezzel együtt is qwa nagy élmény volt
Ne vedd már el tőlem!

Egyébként visszaolvasva rosszul emlékeztem a Deepnek írt kommentedre és nem azt mondtad, hogy mi lehetne benne ennél is jobb, hanem hogy mit tudtak volna még beletenni.

Mindegy, a lavina most már elindult és akkor úgy fogom fogalmazni, hogy mit lehetett volna még beletenni. (Spoiler alert: nem konfettit)
Avatar
Moby

Hozzászólás #64758 2021.10.01. 21:07

Amikor frissíteni kell egy frissítést az az operációs rendszerek "én úgy gondolom"-ja :)

todo.png
Avatar
eje75

Hozzászólás #64759 2021.10.01. 22:21

DanielT írta:Mindegy, a lavina most már elindult és akkor úgy fogom fogalmazni, hogy mit lehetett volna még beletenni. (Spoiler alert: nem konfettit)
Ez viszont érdekelne... őszintén! Lehet mondjuk nem is nekem kellene, hanem egyből a száker pancsnak... ha ráharapnak, az neked se lenne rossz.... lépjünk már túl a postás léten!
Avatar
Moby

Hozzászólás #64760 2021.10.02. 12:01

Páran bevásároltak az Alzában. LOL
phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #64761 2021.10.02. 13:20

Moby írta:Páran bevásároltak az Alzában. LOL

Mekkora lúzerek. Hol éri meg a kockazatot pár valoszinuleg lockolt kiallitott telefon meg kütyü, talan erteke harmadaert eladva, 5 felé dobva. Zsenik. Két óra múlva elfogták ôket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64762 2021.10.02. 13:59

Greyfox írta:Mekkora lúzerek. Hol éri meg a kockazatot pár valoszinuleg lockolt kiallitott telefon meg kütyü, talan erteke harmadaert eladva, 5 felé dobva. Zsenik. Két óra múlva elfogták ôket.
Tehát gyakorlatilag elintézték, hogy lecsukják őket. Felkeltek aznap reggel szabad emberként és úgy érezték ennek véget kell vetni. Lifehack gyanús! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64763 2021.10.02. 21:16

Másfél nap erős használat után eddig parádésan teljesít a win11. Először nagyon csak egy jól kinéző skinnek tűnt, de eddig (ms-től nagyon nem várt módon) szinte minden jobban, mondhatni tökéletesen működik, olyan nehezen orvosolható hibák is, amikre win10 esetén nem is találtam időnként megfelelő megoldást. Abszolút minőségi előrelépésnek tűnik. Egyébként nem csak használatban, hanem erőforrásgazdálkodásban is. TÉNYLEG jó használni a rendszert. Valszeg talált az MS a világban okos, értelmes embereket, akik elkezdtek azon gondolkodni hogy miként lehet jobb egy windows. Ami nem akkora feladat persze, de ez egy értékelendő előrelépés. Annak tükrében mindenképp, hogy azért érezni, hogy nem elég idejük volt, mert elő lehet bugyogtatni a szokásos win gagyiságokat, de ehhez melózni kell, szóval abszolút jó az irány :eljen: :eljen: :eljen: Hajrá, komolyan elkezdtem szurkolni nekik. Tök jó lenne, ha nem okoznának csalódást, de úgyis fognak :D

/szándékosan nem akartam bétázni semmilyen kiadás előtti állapottal, nem akartam semmit félkészen látni. Ez, amit most látok, így most ténylegesen teljesen kiadhatónak tűnik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64764 2021.10.02. 22:34

Moby írta:Másfél nap erős használat után eddig parádésan teljesít a win11. Először nagyon csak egy jól kinéző skinnek tűnt, de eddig (ms-től nagyon nem várt módon) szinte minden jobban, mondhatni tökéletesen működik, olyan nehezen orvosolható hibák is, amikre win10 esetén nem is találtam időnként megfelelő megoldást. Abszolút minőségi előrelépésnek tűnik. Egyébként nem csak használatban, hanem erőforrásgazdálkodásban is. TÉNYLEG jó használni a rendszert. Valszeg talált az MS a világban okos, értelmes embereket, akik elkezdtek azon gondolkodni hogy miként lehet jobb egy windows. Ami nem akkora feladat persze, de ez egy értékelendő előrelépés. Annak tükrében mindenképp, hogy azért érezni, hogy nem elég idejük volt, mert elő lehet bugyogtatni a szokásos win gagyiságokat, de ehhez melózni kell, szóval abszolút jó az irány :eljen: :eljen: :eljen: Hajrá, komolyan elkezdtem szurkolni nekik. Tök jó lenne, ha nem okoznának csalódást, de úgyis fognak :D

/szándékosan nem akartam bétázni semmilyen kiadás előtti állapottal, nem akartam semmit félkészen látni. Ez, amit most látok, így most ténylegesen teljesen kiadhatónak tűnik.
Ja. Egyébként tényleg mennyire egyértelmű epik fail a Win 10, hogy inkább új verzió alatt adták a "javítást", felrúgva az eredeti csodás tervet. Ami ugye az OS X másolása... Mindegy, végre valami jó történt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64765 2021.10.02. 22:41

Ultra epik CRT buli volt ma Deepnél. 14(?) év után ma működött először a Killer Instinctje, illetve az emulátor gépben lévő arcade monitort csúcs állapotra sikerült hekkelni. Bónuszként TasmanXT egy legendás Thomson kistévé tulajdonosa lett és azon csaptuk a SNESPie emugépet. A háttérben egy Cruisi'n USA duruzsolt.

Soha rosszabb estét! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #64766 2021.10.02. 22:44

DanielT írta:Ultra epik CRT buli volt ma Deepnél. 14(?) év után ma működött először a Killer Instinctje, az emulátor gépben lévő arcade monitort csúcs állapotra sikerült hekkelni. Bónuszként TasmanXT egy legendás Thomson kistévé tulajdonosa lett és azon csaptuk a SNESPie emugépet. A háttérben egy Cruisi'n USA duruzsolt.

Soha rosszabb estét! :)
Mi ez a csoda thomson amúgy? Nem fogok venni, csak érdekel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64767 2021.10.02. 22:45

DanielT írta:Ultra epik CRT buli volt ma Deepnél. 14(?) év után ma működött először a Killer Instinctje, illetve az emulátor gépben lévő arcade monitort csúcs állapotra sikerült hekkelni. Bónuszként TasmanXT egy legendás Thomson kistévé tulajdonosa lett és azon csaptuk a SNESPie emugépet. A háttérben egy Cruisi'n USA duruzsolt.

Soha rosszabb estét! :)
Kár, hogy ritka az ultraepik minőségű 65"-os CRT :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64768 2021.10.02. 22:46

DanielT írta:Soha rosszabb estét! :)
Budapestparkban Scooter volt. ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #64769 2021.10.02. 22:47

DanielT írta:Ultra epik CRT buli volt ma Deepnél. 14(?) év után ma működött először a Killer Instinctje, illetve az emulátor gépben lévő arcade monitort csúcs állapotra sikerült hekkelni. Bónuszként TasmanXT egy legendás Thomson kistévé tulajdonosa lett és azon csaptuk a SNESPie emugépet. A háttérben egy Cruisi'n USA duruzsolt.

Soha rosszabb estét! :)
Én szó szerint évek óta nem voltam ennyire boldog. Ez egyrészt a dolog horderejét mutatja, másrészt az életem színvonalát :D De tényleg, Dani nélkül ez nem valósult volna meg, örök hála.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64770 2021.10.02. 22:47

Moby írta:Mi ez a csoda thomson amúgy? Nem fogok venni, csak érdekel.
Egy random konyhai kistévé, ami a nagymamáméknál volt. Hozzám került és tönkretette számomra az összes másik kijelzőt. :D A típusa 418X, egy 14 colos kis semmikének kéne lennie. Közben meg a HDR1500 specifikációt szerintem kikapcsolva is hozná. :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64771 2021.10.02. 22:48

Botond írta:Budapestparkban Scooter volt. ;)
Az én kertemben meg Korda Gyuri koncert... el is menekültem vidékre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64772 2021.10.02. 22:53

DanielT írta:Az én kertemben meg Korda Gyuri koncert... el is menekültem vidékre.
Én is vidékre menekültem most, de nálam a Sepultura koncertezik a merevlemezemről.

Viszont ma sikerült egy kis időt megint a Psychonauts 2-re szánnom előtte. Fasza ez, kár, hogy ki kellett lépnem.
Avatar
deep

Hozzászólás #64773 2021.10.02. 23:13

DanielT írta:Az én kertemben meg Korda Gyuri koncert... el is menekültem vidékre.
Akkor írok Gyuri bácsinak is egy köszönőlevelet, mert ha ő ma nem koncertezik ott, nem jössz le, és akkor nincs ez a csoda ami ma történt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64774 2021.10.03. 09:53

deep írta:Akkor írok Gyuri bácsinak is egy köszönőlevelet, mert ha ő ma nem koncertezik ott, nem jössz le, és akkor nincs ez a csoda ami ma történt.
BIztosan nem te vagy az egyetlen, akinek egy Korda koncert megváltoztatta az életét! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64775 2021.10.03. 15:51

Most nézem, hogy egy játékom nem tudom elérni PS5-ön.
Anno a Trivial pursuit trivia játékot úgy vettem meg (és a trofiknál is ezt írja), hogy ps3 és ps4-re is megvan. Namost ps5-ről ezt nem is látom, csak a kizárólag ps4-es kiadást tudnám megvenni mégegyszer 5k HUF-ért. Egy újabb átlátható, logikus japó rendszer!
Még mielőtt a "mit akarsz 3 generáción keresztül játszani ingyé'?!" jönne: a Journey és a Resogun is így van meg és azokat le tudom tölteni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64776 2021.10.03. 17:16

benőmenő írta:Most nézem, hogy egy játékom nem tudom elérni PS5-ön.
Anno a Trivial pursuit trivia játékot úgy vettem meg (és a trofiknál is ezt írja), hogy ps3 és ps4-re is megvan. Namost ps5-ről ezt nem is látom, csak a kizárólag ps4-es kiadást tudnám megvenni mégegyszer 5k HUF-ért. Egy újabb átlátható, logikus japó rendszer!
Még mielőtt a "mit akarsz 3 generáción keresztül játszani ingyé'?!" jönne: a Journey és a Resogun is így van meg és azokat le tudom tölteni.
Én nem akarom megint a sony mosdatót játszani, de szerintem ilyen játék már nem létezik(ps4-re sem), a ps4-es változat az egy Live kiadás van fent ps4-re, viszont azt te biztosan nem vetted meg ps3-on. Ezt a játékot azért nem tudod letölteni, mert ez a játék már nem létezik. Hogy mé nem azt én nem tudom, biztos ez is kideríthető, de ebben én nem tennék időt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64777 2021.10.03. 19:08

Moby írta:Én nem akarom megint a sony mosdatót játszani, de szerintem ilyen játék már nem létezik(ps4-re sem), a ps4-es változat az egy Live kiadás van fent ps4-re, viszont azt te biztosan nem vetted meg ps3-on. Ezt a játékot azért nem tudod letölteni, mert ez a játék már nem létezik. Hogy mé nem azt én nem tudom, biztos ez is kideríthető, de ebben én nem tennék időt.
Trofik között ez van, a storeban pedig ezzel a névvel, de csak ps4-re amit megvehetek.
Spoiler
IMG_20211003_190421.jpg
Screenshot_2021-10-03-19-06-54-537_com.scee.psxandroid.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #64778 2021.10.03. 20:04

benőmenő írta:Trofik között ez van, a storeban pedig ezzel a névvel, de csak ps4-re amit megvehetek.
Spoiler
IMG_20211003_190421.jpg
Screenshot_2021-10-03-19-06-54-537_com.scee.psxandroid.jpg
És biztosan ez az account volt a tulajdonosa?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64779 2021.10.03. 22:13

A kötelezően lopakodós azonnal alarmot és restartot triggerelő jó kurva anyját a Tsushima designernek.

Szerk: Komment után azonnal sikerült. Előtte már videókat néztem, most először a játék során. A legrövidebb is több perces volt erre a szakaszra, magamtól meg megvolt max 40 sec alatt.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #64780 2021.10.03. 22:27

Lassan én is befejezem a csucsimát, a fősztorit már megcsináltam, még a DLC szigetből van hátra valamennyi. Szép ez, jó ez a játék, de semmivel nem tud többet, mint akármelyik random ánuszkríd. És valószínűleg Vietnám flashbackelni fogok, ha még egyszer az életben meglátok egy rókát.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64781 2021.10.03. 23:23

Moby írta:És biztosan ez az account volt a tulajdonosa?
Igen, ez az egy accountom van a PS3 óta.
Avatar
arty

Hozzászólás #64782 2021.10.04. 14:28

benőmenő írta:Igen, ez az egy accountom van a PS3 óta.
én mennék a supporthoz..... (nem volt UK -> HU migrálva se, ugye?)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64783 2021.10.04. 15:45

arty írta:én mennék a supporthoz..... (nem volt UK -> HU migrálva se, ugye?)
Egy próbát lehet megér. Nem volt migrálva, 2017-ben vettem a PS3-at, akkor már elég régóta volt magyar PSN.
Avatar
arty

Hozzászólás #64784 2021.10.04. 17:56

benőmenő írta:Egy próbát lehet megér. Nem volt migrálva, 2017-ben vettem a PS3-at, akkor már elég régóta volt magyar PSN.
kíváncsi leszek!

+ps3-on majd nézd már meg, hogy az a verzió letölthető-e :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64785 2021.10.04. 19:39

Nesze neked modern technika, már csak a skype meg az ICQ tartja magát! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64786 2021.10.04. 19:43

Botond írta:Nesze neked modern technika, már csak a skype meg az ICQ tartja magát! :banplz:
Signal says hello ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #64787 2021.10.04. 19:55

prohardver megy, telex megy, gmail megy, torrentek jönnek... he? történt valami? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64788 2021.10.04. 20:04

arty írta:prohardver megy, telex megy, gmail megy, torrentek jönnek... he? történt valami? :D
A prohardvert gondolom poenbol irtad, meg jo hogy nem sg :idiota: :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64789 2021.10.04. 20:12

Amíg a Leáld megy, addig nincs mitől félnetek!

Mondjuk gyakrabban döglik le, mint a Fácse, de mindegy... :D
Avatar
arty

Hozzászólás #64790 2021.10.04. 20:31

lekövettem a hardverpiaci trendeket (aka 2016-os pécém felújítására esély se nagyon látszik):
f1_steam.jpg

majd ma ~7 év után először:
f1_ps4ma.jpg

megnézem mennyire vállalhatatlan ez konzolon (minden évben 1 évvel lemaradva veszem/játszom vele)
a 2021-es ráadásul már currgenre is jött... szal innentől lehet "átállok"

(pláne h mit összeszoptam a 2019 HDR-jével, pécén...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64791 2021.10.04. 22:00

Pörög a Tsushima credits, bemásolom a jegyzeteim:

(Elején választható legnehezebb fokozaton nyomtam)

Pozitív:

- Grafika 100/100, csodálatos.
- Kamera kezelés, irányítás teljesen rendben.
- A harc rendszer a legjobban kidolgozott, bár konkrétan zongorázni kellett a kontrolleren. Ilyet még nem láttam semmiben, de ezt inkább pozitívnak mondom.
- Végig kihívás van, egy pillanatra sincs relax, akármennyire volt már maxolva minden képesség és egyebek.
- Csak annyira japán, hogy el bírtam viselni, eredeti szinkronnal mondjuk tuti nem ment volna.

Inkább negatív és semleges, amilyen sorrendben írtam játék közben és eszembe jutottak.

- Nincs benne humor szinte egyáltalán, túl komolyan veszi magát mindenki, hatása viszont kb semmi.
- Totál scriptelt minden, még egy ajtó nyitás is. De olyan szinten, hogy ilyet nem tudom mikor láttam utoljára. SEMMI szabadság nincs az utazáson kívül.
- Semmilyen döntés nincsen soha. Zéró.
- Érdektelen és unalmas gyűjtögető minigémek, fürdések, vers írások. Mindegyik ugyanaz a scriptelt jelenet huszadszor.
- A mászás annyira automata, hogy a cél az Ánuszkríd egyszerűsítése lehetett.
- A végletekig elcsépelt filler küldetések, pl jájj megmérgeződött a bácsi, hozzál neki moszatot a folyóból. A szamuráj. És TONNA ilyen.
- A másnapos szarnál kicsit kevesebbet érnek a küldetések jutalmai (charmok) el sem lehet adni őket. Csak az XP-nek van valós haszna.
- A játékban nincs fizika. Semmi nem reagál semmire, ami nem scriptelt. Semmi nem törhető, nem borul fel, nem történik semmi.
- Annyira a saját seggükben vannak a fejlesztők, hogy az ÖSSZES átvezető elnyomhatatlan. És BORZALMASAN UNALMASAK.
- Mindenki csak pofázik, de nem mond semmit. Harminc óra után is ugyanazt hajtogatják a főszereplők.
- Kibaszott bullshit, hogy egy bossfightra oda lehet menni nulla energiával és bónuszokkal és fullra maxolva is. Nem lehet tudni, hogy az lesz, csak amikor már ott vagy. Emiatt 10x-es difficulty spike. Anyátok.
- A legkisebb érzelmet nem tudta kiváltani semmi ami a karakterekkel történt.

Még megyek vissza takarítani, valszeg kijön a platina is, mert iszonyatosan nincs jobb dolgom most és a szép világban elvagyok.

De ebben a FELE! van a legnagyobb jóindulattal, de inkább harmada... Filler-filler-filler.

Filler/10
Avatar
deep

Hozzászólás #64792 2021.10.04. 22:22

DanielT írta:Pörög a Tsushima credits, bemásolom a jegyzeteim
Na, hát tökéletesen egyetértünk kivételesen. Annyit tennék hozzá, hogy "A végletekig elcsépelt filler küldetések, pl jájj megmérgeződött a bácsi, hozzál neki moszatot a folyóból." <- ez a legegyedibb küldi, nem véletlen emelted ki. De ennek a végén IS mongolokat kellett ölni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64793 2021.10.04. 22:42

deep írta:De ennek a végén IS mongolokat kellett ölni.
Ne is mond... csoda, hogy nem akadtak ki a mongolok... el se merem gondolni mi történt volna, ha arról szólt volna a játék, hogy a középkori japán megszállta volna az LGBT horda... és akkor minden küldetés végén buzikat kellett volna mészárolni... kb 24 órán belül lángoltak volna a japán nagykövetségek mindenhol a világon... nem is értem miért a mongolokat szemelték ki? A szirének, vagy a vizigótok miért nem voltak jók? Azok már nem tudnak megsértődni... ha én mongol lennék, nem örülnék, hogy mongolokat kell feldarabolnom... mongolként jobban örültem volna, ha néger... akarom mondani space grey amerikaiakat kellett volna felszecskáznom...
Avatar
eje75

Hozzászólás #64794 2021.10.04. 22:45

Nálam meg lement a Subnautica Below Zero... hát... lement, és annyi, még egy rókabőr egy jó játékról... ha kimarad, semmit nem vesztek... jöhet a postás szimulátor, elsőre lepattantam róla, hátja majd most a faszányos verzában nem csak szexmagazinokat kell kihordani a hegyekben...
Avatar
deep

Hozzászólás #64795 2021.10.04. 23:19

eje75 írta:Ne is mond... csoda, hogy nem akadtak ki a mongolok... el se merem gondolni mi történt volna, ha arról szólt volna a játék, hogy a középkori japán megszállta volna az LGBT horda... és akkor minden küldetés végén buzikat kellett volna mészárolni... kb 24 órán belül lángoltak volna a japán nagykövetségek mindenhol a világon... nem is értem miért a mongolokat szemelték ki? A szirének, vagy a vizigótok miért nem voltak jók? Azok már nem tudnak megsértődni... ha én mongol lennék, nem örülnék, hogy mongolokat kell feldarabolnom... mongolként jobban örültem volna, ha néger... akarom mondani space grey amerikaiakat kellett volna felszecskáznom...
Nemtom most viccezel-e vagy senem, de ha nem, akkor nem a mongolok mongolságán van a hangsúly, az remélem megvan azé.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64796 2021.10.04. 23:21

:love11:
Botond írta:Nesze neked modern technika, már csak a skype meg az ICQ tartja magát! :banplz:
Telegramot használok. Aki máshogy is el akar érni az küldjön emailt, vagy hívjon telefonon, vagy priviben itt a leáldon. :nemtudom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64797 2021.10.04. 23:30

benőmenő írta::love11: Telegramot használok. Aki máshogy is el akar érni az küldjön emailt, vagy hívjon telefonon, vagy priviben itt a leáldon. :nemtudom:
A random smiley az elején telefonos elütés, amit már nem tudtam szerkeszteni.
Avatar
deep

Hozzászólás #64798 2021.10.04. 23:36

benőmenő írta:A random smiley az elején telefonos elütés, amit már nem tudtam szerkeszteni.
Sose szégyeld az érzelmeidet. Itt nincsenek előítéletek, a szerelem, az szerelem! LMBTHIJKLMNOQ! Meg Z.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64799 2021.10.04. 23:37

deep írta:Nemtom most viccezel-e vagy senem, de ha nem, akkor nem a mongolok mongolságán van a hangsúly, az remélem megvan azé.
Persze, viccelek, megvan minden... amúgy már írtam is a mongol külügyminisztériumnak: sírjanak, mint a fürdős qwa, hogy a lelkükön ezzel a sebbel kell tovább élnie a nemzetnek, stb,stb... utána beindul a verkli... mongol felvonulások, mongol büszkeség napja, mongol bárok, ahová beülhetnek a mongolok és senki nem veri meg őket csak azért, mert mongolok... szerintem ebből még lego szett is lehet, a történelmük nagy pillanataiból, pl férfiak lefejezése és asszonyok megerőszakolása készlet.. már várom, hogy oldja meg a Lego a piramisokat koponyából..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64800 2021.10.05. 07:45

eje75 írta:Persze, viccelek, megvan minden... amúgy már írtam is a mongol külügyminisztériumnak: sírjanak, mint a fürdős qwa, hogy a lelkükön ezzel a sebbel kell tovább élnie a nemzetnek, stb,stb... utána beindul a verkli... mongol felvonulások, mongol büszkeség napja, mongol bárok, ahová beülhetnek a mongolok és senki nem veri meg őket csak azért, mert mongolok... szerintem ebből még lego szett is lehet, a történelmük nagy pillanataiból, pl férfiak lefejezése és asszonyok megerőszakolása készlet.. már várom, hogy oldja meg a Lego a piramisokat koponyából..
Bezzeg az én kritikáimra nem reagálsz, amiben meg sincsenek említve a monzsolok! :nezze: :szomoru1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64801 2021.10.05. 08:23

DanielT írta:Bezzeg az én kritikáimra nem reagálsz, amiben meg sincsenek említve a monzsolok! :nezze: :szomoru1:

Dehogynem reagálok, most akartam: majdnem mindennel 1-et kell értenem amit írtál, nyilván pár apróságtól eltekintve, de azok meg úgyis inkább egyéni preferenciák, nem számítanak... amiket leírtál az úgy van.... és ez sajnos gyakorlatilag szinte kivétel nélkül minden open word játékra igaz, az írásodban egy két dolgot ki kell pontozni, és oda be lehet írni az aktuális játék szarait.... furulya dallam helyett matróz nóták..... mongolok helyett robot állatok, vagy zombik.... kard készletek helyett motor festések... stb, stb... csak átírod ezt a pár dolgot, és megvan a TÖK MÁSIK JÁTÉK aktuális revjúja!
Avatar
eje75

Hozzászólás #64802 2021.10.05. 08:51

Hö...most nézem, hogy a win11-ben nem támogatott processzor a 6700K, nem lesz új oprendszerem... LOL
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64803 2021.10.05. 09:24

deep írta:Sose szégyeld az érzelmeidet. Itt nincsenek előítéletek, a szerelem, az szerelem! LMBTHIJKLMNOQ! Meg Z.
Értem én hogy LG HDTV+ kompatibilis a topik, de tényleg telóról pötyögtem meló után, hulla fáradtan. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64804 2021.10.05. 09:33

eje75 írta:Dehogynem reagálok, most akartam: majdnem mindennel 1-et kell értenem amit írtál, nyilván pár apróságtól eltekintve, de azok meg úgyis inkább egyéni preferenciák, nem számítanak... amiket leírtál az úgy van.... és ez sajnos gyakorlatilag szinte kivétel nélkül minden open word játékra igaz, az írásodban egy két dolgot ki kell pontozni, és oda be lehet írni az aktuális játék szarait.... furulya dallam helyett matróz nóták..... mongolok helyett robot állatok, vagy zombik.... kard készletek helyett motor festések... stb, stb... csak átírod ezt a pár dolgot, és megvan a TÖK MÁSIK JÁTÉK aktuális revjúja!
De egyikben sem kell NEGYVENKILENC KIBASZOTT RÓKAKÖVETŐS QUEST! És ez egy pontos szám! :wilting: :wilting: :wilting: Mi a faszt gondoltak ezek a barmok?!?!?!?!?!?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64805 2021.10.05. 09:37

eje75 írta:Hö...most nézem, hogy a win11-ben nem támogatott processzor a 6700K, nem lesz új oprendszerem... LOL
Komoly pénzeket fizethetett ezért az Intel! :eljen:

Szó szerint ezer éves kódmaradványok vannak benne, olyan legacy cuccok, hogy már a 3.1 ben is elavultak lehettek, de egy 5 éves proci az big no-no.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64806 2021.10.05. 09:45

eje75 írta:Hö...most nézem, hogy a win11-ben nem támogatott processzor a 6700K, nem lesz új oprendszerem... LOL
Ez azóta tudott, mióta kiszivárgott, hogy Dani nem független a jatekaim.hutól.
Én is ezért szoktam néha elmerengeni az alzás komplett gépek fölött, hogy akkor 1,4ért 5950x+vízhűtés+msigamingtriox3080ti, és akkor ultrasmooth lesz az anno1800 4k@60@ultra, de aztán mindig felbasz, hogy reálisan 1,1et érne egy ilyen konfig, összerakom inkább, elkezdem összevadászni, belefáradok, rájövök, hogy lófaszt nem játszok ami ne futna 4k@60@ultrán a 6700k+1080ti-on, és átrakom holnapra a problémát.
Ez eddig még csak pár százszor történt meg.
De hogy nem a win11 lesz az az inger ami miatt nyugdíjba megy a 6700k, az is biztos, nekem a win10el sincs bajom így steamOS szintre butítva a felhasználását.
Sajna tényleg be kell lássuk, hogy a csillagok együttállása valóban leszámolt a pc géminggel, ahogy az előre megjósoltatott!
Avatar
eje75

Hozzászólás #64807 2021.10.05. 10:09

DanielT írta:Komoly pénzeket fizethetett ezért az Intel! :eljen:

Szó szerint ezer éves kódmaradványok vannak benne, olyan legacy cuccok, hogy már a 3.1 ben is elavultak lehettek, de egy 5 éves proci az big no-no.
Közben persze kitúrtam, hogy csak egy dll-t kell átírni, és felmegy, épp települ....de akkor is... anyjukat megbasszák már...
Avatar
Botond

Hozzászólás #64808 2021.10.05. 10:21

eje75 írta:Közben persze kitúrtam, hogy csak egy dll-t kell átírni, és felmegy, épp települ....de akkor is... anyjukat megbasszák már...
Az ilyen csak átírok egy dll-t kezdetű sztorik végződnek mindig Dani féle ms üldöző őrjöngős keresztesháborúkban.
Szóval felmerül a jogos kérdés, hogy most ki hozza a popcornt?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64809 2021.10.05. 10:48

Botond írta:Az ilyen csak átírok egy dll-t kezdetű sztorik végződnek mindig Dani féle ms üldöző őrjöngős keresztesháborúkban.
Meanwhile a való világban 3 böngésző van fent az Exploreren kívül a Win 8.1-es laptopomon és soha semmi gondom nem volt vele. Pontosan annyi DLL-t írtam át, mint a Win10-es gépeken.

A Microsoft meg valamiért kukázta a Win 10-et... milyen érdekes. Mintha azért szartak volna rá évek óta, mert csinálták mellette titokban a 11-et. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64810 2021.10.05. 12:27

Hogy ne az döntsön ki mikor nyomja a refresht:

Battlefield 2042 béta kód akinek kell jelezze és sorsolok. Holnaptól lehet vele tolni.

Jelentkezés vége ma 19:00.

Olyan írjon aki ki is tudja használni ezt a bónusz 2 napot amit ez ad.
Avatar
Tom

Hozzászólás #64811 2021.10.05. 13:02

DanielT írta:Hogy ne az döntsön ki mikor nyomja a refresht:

Battlefield 2042 béta kód akinek kell jelezze és sorsolok. Holnaptól lehet vele tolni.

Jelentkezés vége ma 19:00.

Olyan írjon aki ki is tudja használni ezt a bónusz 2 napot amit ez ad.


Én szeretnék részt venni, ha ps5-ös vagy xsx-es a kód. Ha pc-s, akkor azt nem tudom használni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64812 2021.10.05. 13:07

Figyimán! Másik fórum xbox topikjában open bétát emlegetnek.
Mitől open, ha kód kell hozzá?! :idiota:
/szerk: és végigolvasva a linket télleg azt írja, hogy preorder for open béta. Hát én ilyet még nem basztam.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64813 2021.10.05. 13:09

DanielT írta:Hogy ne az döntsön ki mikor nyomja a refresht:

Battlefield 2042 béta kód akinek kell jelezze és sorsolok. Holnaptól lehet vele tolni.

Jelentkezés vége ma 19:00.

Olyan írjon aki ki is tudja használni ezt a bónusz 2 napot amit ez ad.
Kell, persze...PC-s?
Avatar
eje75

Hozzászólás #64814 2021.10.05. 13:11

Botond írta:Az ilyen csak átírok egy dll-t kezdetű sztorik végződnek mindig Dani féle ms üldöző őrjöngős keresztesháborúkban.
Szóval felmerül a jogos kérdés, hogy most ki hozza a popcornt?!
Csak átírtam ami kikapcsolja az ellenőrzést, és simán felment, ennyi, meg se nyikkant.... semmi őrjöngés nem volt
Avatar
Moby

Hozzászólás #64815 2021.10.05. 13:12

XSX-re felesleges kód, gamepassal ugyanúgy tolható holnaptól. Ezért nem álltam be a sorba. Elkezdem XSX-en, befejezem PS5-ön.
Avatar
Tom

Hozzászólás #64816 2021.10.05. 13:21

Botond írta:Figyimán! Másik fórum xbox topikjában open bétát emlegetnek.
Mitől open, ha kód kell hozzá?! :idiota:
/szerk: és végigolvasva a linket télleg azt írja, hogy preorder for open béta. Hát én ilyet még nem basztam.

A szerda, csütörtök az előrendelőké, utána már mindenki tolhatja péntek és szombat, meg valószínűleg nagy kegyesen majd menet közben vasárnapra is hosszabbítani fognak.
Avatar
Tom

Hozzászólás #64817 2021.10.05. 13:21

Moby írta:XSX-re felesleges kód, gamepassal ugyanúgy tolható holnaptól. Ezért nem álltam be a sorba. Elkezdem XSX-en, befejezem PS5-ön.

Na ezt nem is tudtam. Akkor tényleg felesleges a kód.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64818 2021.10.05. 13:37

eje75 írta:Csak átírtam ami kikapcsolja az ellenőrzést, és simán felment, ennyi, meg se nyikkant.... semmi őrjöngés nem volt
Majd ha telepited a chromeot :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #64819 2021.10.05. 13:38

Micsu írta:Majd ha telepited a chromeot :D
Azt Én sose... nem szeretem...de ez az Androidos appokat futtatom PC-n dolog ez vicces...kipróbáltam, nem minden appal megy, de jópofa...
Avatar
Botond

Hozzászólás #64820 2021.10.05. 13:45

eje75 írta:Csak átírtam ami kikapcsolja az ellenőrzést, és simán felment, ennyi, meg se nyikkant.... semmi őrjöngés nem volt
Azé nem támogatja a 6700k meg a többi antik procit, mert vmi hw-es mikrokódot is lehet használni, ami csak a 8000s szériától van.
Szóval annyit fogsz tapasztalni, hogy tolod a BF2042nek a harmadik fizetős dlc-jét, ami kihasználná ezt a mikrokódot, de hát a 6700k kurvára nem támogatja, szóval egy kékhalál keretében betérdel az egész renCCer.
És akkor beindul majd a verkli, hogy a kurvams, jöjjön már a chromeOS, miegymás.
De szumma-szummárum, köszi, hogy bétateszteled ezt nekem! Ez viszont open béta a javából! Kód se kellett!

Vissza: “Leáldozott.hu”