A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #64611 2021.09.25. 09:42

Botond írta:Atyaúristen a beteg japó állatok! Csinálni kell egy fake offline accountot és amikor online-á forgatom át, akkor marad rajta a ps5ön. Ez bazmeg, gratulálok! Aki ezt kitalálta az is rászolgált egy alapos kibelezésre. :banplz:
Nincs olyan, hogy offline account. Értelmezhetetlen amit írsz, és amit csinálsz. Egyetlen account létezik, a PSN account.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64612 2021.09.25. 09:56

Moby írta:Nincs olyan, hogy offline account. Értelmezhetetlen amit írsz, és amit csinálsz. Egyetlen account létezik, a PSN account.
Aha, hát a sonynak nem szóltak erről, és lehetne úgy is, ahogy írod, csak nem úgy van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64613 2021.09.25. 10:11

Botond írta:Aha, hát a sonynak nem szóltak erről, és lehetne úgy is, ahogy írod, csak nem úgy van.
Hát hogy van mester? :D Elkezdtél csinálni egy fiókot, amit nem fejeztél be azzal, hogy létrehoztad volna a PSN-en, majd tátott szájjal rácsodálkoztál, hogy a le-nem-homeolt fiókot a kötelező 24 órás online ellenőrzésnél elbukott azzal, hogy nem létezik(lehomeolni meg nyilván egy, a szerveren létező, valós fiókot lehet csak, ezt meg is teszi a gép azokkal a fiókokkal, amit a gépen hozol létrem mármint ha tényleg létrehozod) :) Majd ezek után elkezdtesz itt hetet-havat összeírni offline fiókokról meg online-ba forgatásról :D Nincs olyan, hogy offline account. Van offline live account? Azt hogy hozod létre? Bemész az ms szerverre, és elhozod pendrive-on? :D
Csináltál egy fiókot...félig. Ennyi történt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64614 2021.09.25. 10:16

Mielőtt elkezdődne a nóta, hogy de ez az ms-nél...ez az ms-nél is pontosan ugyanígy van. A le nem homeolt fiókoknak 24 óránként be kell jelentkezniük.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64615 2021.09.25. 11:19

Moby írta:Hát hogy van mester? :D Elkezdtél csinálni egy fiókot, amit nem fejeztél be azzal, hogy létrehoztad volna a PSN-en, majd tátott szájjal rácsodálkoztál, hogy a le-nem-homeolt fiókot a kötelező 24 órás online ellenőrzésnél elbukott azzal, hogy nem létezik(lehomeolni meg nyilván egy, a szerveren létező, valós fiókot lehet csak, ezt meg is teszi a gép azokkal a fiókokkal, amit a gépen hozol létrem mármint ha tényleg létrehozod) :) Majd ezek után elkezdtesz itt hetet-havat összeírni offline fiókokról meg online-ba forgatásról :D Nincs olyan, hogy offline account. Van offline live account? Azt hogy hozod létre? Bemész az ms szerverre, és elhozod pendrive-on? :D
Csináltál egy fiókot...félig. Ennyi történt.
Mondom, akár ezek is előfordulhatnának, de a sony nem így találta ezt ki. Meg ezek közül amiket írsz egyiket se próbáltam, de köszi a tippeket!
Szóval, ha valóban érdekel, akkor úgy van, hogy veszel egy ps5öt, kibontod, összedugod, elkezded setupolni, megadod a PSN emailcímed, passwordöd és akkor az lesz a main acc a gépen, az automatikusan "odahomeol", és örülés van lehet játszani.
A problémák akkor kezdődnek, ha remote play érdekel, vagy második accountot akarsz odatenni, mint Dani. Ilyenkor nem csinál mást az egyszerű együgyű juzer, aki direkt bekérdezi leáldba az ezer éve PSen nyomuló arcokat, hogy ilyenkor mi a teendő, de mivel nulla választ kap, hogy hát rámegy a jobb felső sarokban a juzerére, lenyílik egy menü, és ott van switch júzer, megnyomja. Erre bejön egy júzer választó képernyő, ahol két opció van, "add user" meg a default userre vissza, mégse váltunk júzert.
Ki tud angolul? Az "add user" mit jelent? Hogy hozzáadunk még egy felhasználót a ps5ünkhöz? Azt te hiszed, az bizony azt jelenti, hogy "akarsz egy másik psn accal egyszer belépni, aztán kikapcsolásnál felejtse is el a ps5?". Merhogy itt futott rá a cumira Dani is, hogy gondolom vagy itt, vagy a rögtön bekapcsolásnál feljövő add usernél írta be a haverja login/pw-jét, és ilyenkor az egyszeri belépés nem jogosít fel arra, hogy odahomeolja a haver accountját és ezért se volt az opció, a setupban, és én is ezért futottam rá a cumira a haver accountjával. Na de hát itt senkinek sincs ps5, szóval minek is szólt volna bárki is, hogy nem így kell?!
Oké, de csak van vmi megoldás erre, nem? Van. Bemész a setupba, az account részbe, és ott az alja felé kijön egy make another user, vagy vmi ilyesmi menüpont a jobb oldalon a default user fölött, és azt megnyomva létre lehet hozni egy kamu profilt, ami 2 infót kér, nicknév és avatar kép, és leokézod, és akkor az a profil így létrehozva bizony az idők végezetéig ottan ragad a ps5ön.
Örülés van, váltsunk az új profilra ami egy pistike nicknév és egy recsites avatarkép. Ráváltva konstatálhatjuk, hogy aztat írja offline. Szegény sony nem tudja, hogy nincs offline account, szóval ezek a fos ps5ök ilyenkor kiírják, hogy offline. És akkor belemászva megint a setupba, az account részbe az első menüpontnál van, hogy sign in. Na ottan lehet megadni, hogy emailcím és password és legyen az offline kamu acc is inkább psn acc és az így odavarázsolva a második psn accot lehet ezt a második psn accot is "odahomeolni".
Ezzel szemben MS-nél rögtön login képernyőn belépsz emailcím meg passworddel és megkérdeni, hogy natehülyemajon, akkor most belépünk, de a jövőre nézve ez mindenféle kérdés nélkül belépős acc legyen, vagy azé kérjek passwordöt, vagy adsz meg pint, meg még mittudom én mik a lehetőségek. Nem ilyen furfangos az MS, hogy kiírja, hogy "add user" oda, ahol kurvára nem usert addolsz, hanem "ontime login" a funkció az oké lenyomása mögött.
Apukám is mindig mondja, hogy a nagy tudás megzavarja a tisztánlátást, na most pont így jártam, ha nem tanultam volna angolul, ahogy a sonynál se senki, akkor lehet nekem is könnyebben meglett volna ez.
De kérdezzél nyugodtan, úgy látom 15 perc után többet tudok a rendszerről, mint a komplett topik évtizedek után.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64616 2021.09.25. 11:24

Moby írta:Mielőtt elkezdődne a nóta, hogy de ez az ms-nél...ez az ms-nél is pontosan ugyanígy van. A le nem homeolt fiókoknak 24 óránként be kell jelentkezniük.
Az elmúlt 12-24 kommentedből két dolog derült ki számomra elég világosan.
1. Fogalmad nincs, hogy a sonynál mi hogy működik.
2. Fogalmad nincs, hogy az MSnél mi hogy működik.
Ezeknek a fényében az ilyen tétel megmondások elég meredek dolgok szerintem.
Nintendo accountokkal kapcsolatban egy gyors visszavágó? :banplz:
Tudok még továbbképzést tartani main és gyerek acc egymáshoz viszonyulása, jogosultságok, korlátozások, azok hogyan érintik a multit, stb témában is mind ms, mind nintendo vonalon, a sonysat még nem néztem meg, kérdeznék, de itt senkinek sincs róla fingja se, szóval felesleges lenne. Ja, és ugyanez a gyerek és szülő acc egymáshoz miként mit hogy és miért témában felkészültem apple/google vonalon is.
Oszt sony mégis meglepett. Az összes kibaszott account háborús faszkalácsok közül ezek az elsők, akik megleptek. Mert pont ugyanúgy működik meg mert nincs offline acc, ami van.
/szerk: Amúgy kérdésedre válaszolva, ja xboxon is van offline account. X360on lehetett létrehozni ilyen guest accountokat, xsx-en még nem próbáltam. Azt megértem, hogy ha odahaluzod mellé, hogy live, vagy psn az account szó mellé, akkor baromság lesz az egész, de hát mondjuk én pont ezért nem írom oda ezeket a kifejezéseket, mert az online account nem lehet offline, de a te hallucinációidra nem tudom mi a megoldás. Próbáld meg csak a leírt szavakat értelmezni, ne amiket odaképzelsz mellé, úgy könnyebben érthető minden szöveg.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64617 2021.09.25. 12:18

Botond írta:Reggelre elfelejtette a másik accot a ps5, újra beléptem, de már nem engedi a remote playt. Egyszerűen zseniális ez a rendszer.
/szerk: és megtúrtam a remote playt, 720p ez, nem fullHD.
Le kene torolni a chromeot nem? :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64618 2021.09.25. 13:03

Botond írta:Az elmúlt 12-24 kommentedből két dolog derült ki számomra elég világosan.
1. Fogalmad nincs, hogy a sonynál mi hogy működik.
2. Fogalmad nincs, hogy az MSnél mi hogy működik.
Ezeknek a fényében az ilyen tétel megmondások elég meredek dolgok szerintem.
Nintendo accountokkal kapcsolatban egy gyors visszavágó? :banplz:
Tudok még továbbképzést tartani main és gyerek acc egymáshoz viszonyulása, jogosultságok, korlátozások, azok hogyan érintik a multit, stb témában is mind ms, mind nintendo vonalon, a sonysat még nem néztem meg, kérdeznék, de itt senkinek sincs róla fingja se, szóval felesleges lenne. Ja, és ugyanez a gyerek és szülő acc egymáshoz miként mit hogy és miért témában felkészültem apple/google vonalon is.
Oszt sony mégis meglepett. Az összes kibaszott account háborús faszkalácsok közül ezek az elsők, akik megleptek. Mert pont ugyanúgy működik meg mert nincs offline acc, ami van.
/szerk: Amúgy kérdésedre válaszolva, ja xboxon is van offline account. X360on lehetett létrehozni ilyen guest accountokat, xsx-en még nem próbáltam. Azt megértem, hogy ha odahaluzod mellé, hogy live, vagy psn az account szó mellé, akkor baromság lesz az egész, de hát mondjuk én pont ezért nem írom oda ezeket a kifejezéseket, mert az online account nem lehet offline, de a te hallucinációidra nem tudom mi a megoldás. Próbáld meg csak a leírt szavakat értelmezni, ne amiket odaképzelsz mellé, úgy könnyebben érthető minden szöveg.

Vagy csak lehet elég lenne a user és account szavak között tudni különbséget tenni (legyen a mai a nap, amikor megtudtad, hogy nem ugyanazt jelentik), és akkor nem kéne kétoldalas esszéket írni a szerencsétlenkedésedről. Offline account...édesistenem :banplz: Mára ennyi szerintem elég lesz, a legközelebbi órán átvesszük a user-account relációit! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64619 2021.09.25. 13:04

A múltkor azt írtam, hogy patchelni akarta az XSX a letörölt Mediumot. Nos, fake news volt, kuderült, hogy csak terveztem az uninstallt. Meg még egy rakat más játéknál is. Túl kényelmesen férek el egyelöre.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64620 2021.09.25. 13:05

Moby írta:Vagy csak lehet elég lenne a user és account szavak között tudni különbséget tenni (legyen a mai a nap, amikor megtudtad, hogy nem ugyanazt jelentik), és akkor nem kéne kétoldalas esszéket írni a szerencsétlenkedésedről. Offline account...édesistenem :banplz: Mára ennyi szerintem elég lesz, a legközelebbi órán átvesszük a user-account relációit! :idiota:
Vegyük hozzá harmadiknak a lúzer szót is, engen annak is érdekel a jelentése :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64621 2021.09.25. 13:11

Moby írta:Vagy csak lehet elég lenne a user és account szavak között tudni különbséget tenni (legyen a mai a nap, amikor megtudtad, hogy nem ugyanazt jelentik), és akkor nem kéne kétoldalas esszéket írni a szerencsétlenkedésedről. Offline account...édesistenem :banplz: Mára ennyi szerintem elég lesz, a legközelebbi órán átvesszük a user-account relációit! :idiota:
Majd ha kiderült akkor írd meg a sonynak is, mert ugye add usernél login/passwordöt kér, igen a psn accountét, ps help honlapon meg felváltva hívja usernek, accountnak vagy loginnek.
Szóval szerintem is ég és föld a kettő, de most ugye a ps5ről volt szó, ahol meg mégsem, sőt még a login is ugyanazt jelenti.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64622 2021.09.25. 13:29

Botond írta:Majd ha kiderült akkor írd meg a sonynak is, mert ugye add usernél login/passwordöt kér, igen a psn accountét, ps help honlapon meg felváltva hívja usernek, accountnak vagy loginnek.
Szóval szerintem is ég és föld a kettő, de most ugye a ps5ről volt szó, ahol meg mégsem, sőt még a login is ugyanazt jelenti.
Szerintem zárjuk ezt le azzal, hogy én egy rém mázlista ámde segghülye vagyok, akinek merő véletlen, hogy sikerül megoldania, Te viszont egyszerűen túlképzett vagy hozzá, viszont másfél nap tréningel hozzáostobultál egy rövid időre a japók rendszeréhez, és ez a rövid idő pont elég volt ahhoz, hogy megold, amít leírtam (rosszul természetesen). Ha bármikor felmerül a jövőben ez a téma, majd így meséljük mindenkinek! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64623 2021.09.25. 13:53

Moby írta:Szerintem zárjuk ezt le azzal, hogy én egy rém mázlista ámde segghülye vagyok, akinek merő véletlen, hogy sikerül megoldania, Te viszont egyszerűen túlképzett vagy hozzá, viszont másfél nap tréningel hozzáostobultál egy rövid időre a japók rendszeréhez, és ez a rövid idő pont elég volt ahhoz, hogy megold, amít leírtam (rosszul természetesen). Ha bármikor felmerül a jövőben ez a téma, majd így meséljük mindenkinek! :idiota:
Addig is, itt egy tutorial, hogy hogyan kell offline xbox accountot/profilt xbox live accounttá alakítani.
Ezek az ostoba újságírók is nemlétező dolgokra keresnek megoldást. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64624 2021.09.25. 15:43

Lement a Foundation elso resze, kurva jol nez ki de az elso resz alapjan kb ennyi. Sajna ez mondhato el korunk scifi sorozatairol :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #64625 2021.09.25. 17:10

Botond írta:Addig is, itt egy tutorial, hogy hogyan kell offline xbox accountot/profilt xbox live accounttá alakítani.
Ezek az ostoba újságírók is nemlétező dolgokra keresnek megoldást. :)
Megtaláltad az szavak értelmezési problémakörében a sorstársad Ashis személyében! Jelöld be őt a facebookon! :banplz: Bár szegény hozzád képest hátrányból indul, mert maga sem tudja eldönteni, hogy akkor most az, ami offline, az offilne xbox profile, vagy offline xbox account. Mindegy, szerintem szót fogtok érteni :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #64626 2021.09.25. 17:12

Micsu írta:Lement a Foundation elso resze, kurva jol nez ki de az elso resz alapjan kb ennyi. Sajna ez mondhato el korunk scifi sorozatairol :(
Még csak nem is hallottam róla, szól ez most jól jött, köszi, már csak azért is, mert apple+ -om pont van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64627 2021.09.25. 17:26

Szotyisztórban psplus-al 3500 a Curse of the Dead Gods. Akinek nincs plus-a, annak most $1 az egyhavi psplus US storeban, szal $11-ért megvehető ott is. Meg van jópár cím leárazva psplus-al double discountban, szal érdemes rámenni erre az $1-os dologra akkor is, ha amúgy csak vásárolni veszitek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64628 2021.09.25. 17:36

Moby írta:Megtaláltad az szavak értelmezési problémakörében a sorstársad Ashis személyében! Jelöld be őt a facebookon! :banplz: Bár szegény hozzád képest hátrányból indul, mert maga sem tudja eldönteni, hogy akkor most az, ami offline, az offilne xbox profile, vagy offline xbox account. Mindegy, szerintem szót fogtok érteni :D
Lovagolhatsz a szóértelmezésen, de a szentszoni azt írja a menüpontban, hogy add user, majd kéri az account login/passwordöt. Tuti ők is így értik, ahogy te, hogy ég és föld a kettő gyakorlati szempontból ezért van az egésznek egy menüpont.
De már kurva messze járunk az eredeti témától.
Add user nem addol usert és ez szoni balfaszság, hanem az almenü almenüjének az almenüjében lehet addolni, ahol persze nem ezt írják. Kretének.
És az ms-nél meg pont nem így van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64629 2021.09.25. 17:53

Botond írta:Lovagolhatsz a szóértelmezésen, de a szentszoni azt írja a menüpontban, hogy add user, majd kéri az account login/passwordöt. Tuti ők is így értik, ahogy te, hogy ég és föld a kettő gyakorlati szempontból ezért van az egésznek egy menüpont.
De már kurva messze járunk az eredeti témától.
Add user nem addol usert és ez szoni balfaszság, hanem az almenü almenüjének az almenüjében lehet addolni, ahol persze nem ezt írják. Kretének.
És az ms-nél meg pont nem így van.
Olyannyira addol az, hogy mind a kilenc useremet ott adtam hozzá. Ha persze mellette a guest részen jelentkeztetted be akkor törlni, de ez oda is van írva, de ez már akkora blama lenne, hogy ezt nem is merem feltétlezni :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #64630 2021.09.25. 18:09

Moby írta:Olyannyira addol az, hogy mind a kilenc useremet ott adtam hozzá. Ha persze mellette a guest részen jelentkeztetted be akkor törlni, de ez oda is van írva, de ez már akkora blama lenne, hogy ezt nem is merem feltétlezni :)
Kép
Igen, a saját accountomnál a jobb felsőben megnyomtam, hogy switch account és ott megnyomtam, hogy "login with guest acc" (baloldali piros karikázás) és úgy csináltam, persze.
Most is be vagyok lépve a Moby_HUN accountommal. Vagy nem tudom mi a nickneved PS-en, de ha megmondod átírom, és akkor olyan accountom lesz. Na ez meg offline account (jobb felsőben piros karikázás), ha próbálnék mögé a setupban emailcímet és logint rakni, akkor kapna egy másik nicknevet, amit a psn accnál beadok, a recsites az így került oda, mert az is psn acc, szóval az is online acc. A Moby_HUN meg nem online, szóval nem is akadnak ezért össze a PSN-en lévő nickek.
De mikor bekapcsolom a ps5-öt és nincs beállítva automata login, akkor ugyanez a kép fogad. Megnyomod add user, és kéri az account adatait. Aztán elfelejti, mert nem addolsz te lófaszt se azzal, se usert, se accountot, se profilt, semmit. Az MSnél meg pont így kell addolni a usert/profilt/accountot/free nepál mozgalmistákat/stb.
De nyugodtan mutass rá, hogy hol szerepel a képen a guest, meg hogy az add user az miért kér psn login/passwordöt, ha a kettő teljesen más, és végül az add hogyan jelenti azt, hogy egyszeri belépés, mert ezek tényleg izgassák ám a kicsi fantáziám.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64631 2021.09.25. 18:20

Moby írta:Még csak nem is hallottam róla, szól ez most jól jött, köszi, már csak azért is, mert apple+ -om pont van.
A koncepcio nekem jobban adja mint a raised by wolvese, meglassuk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64632 2021.09.25. 20:12

Botond írta:Kép
Igen, a saját accountomnál a jobb felsőben megnyomtam, hogy switch account és ott megnyomtam, hogy "login with guest acc" (baloldali piros karikázás) és úgy csináltam, persze.
Most is be vagyok lépve a Moby_HUN accountommal. Vagy nem tudom mi a nickneved PS-en, de ha megmondod átírom, és akkor olyan accountom lesz. Na ez meg offline account (jobb felsőben piros karikázás), ha próbálnék mögé a setupban emailcímet és logint rakni, akkor kapna egy másik nicknevet, amit a psn accnál beadok, a recsites az így került oda, mert az is psn acc, szóval az is online acc. A Moby_HUN meg nem online, szóval nem is akadnak ezért össze a PSN-en lévő nickek.
De mikor bekapcsolom a ps5-öt és nincs beállítva automata login, akkor ugyanez a kép fogad. Megnyomod add user, és kéri az account adatait. Aztán elfelejti, mert nem addolsz te lófaszt se azzal, se usert, se accountot, se profilt, semmit. Az MSnél meg pont így kell addolni a usert/profilt/accountot/free nepál mozgalmistákat/stb.
De nyugodtan mutass rá, hogy hol szerepel a képen a guest, meg hogy az add user az miért kér psn login/passwordöt, ha a kettő teljesen más, és végül az add hogyan jelenti azt, hogy egyszeri belépés, mert ezek tényleg izgassák ám a kicsi fantáziám.
Nem itt, hanem amikor rányomsz az add userre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64633 2021.09.25. 20:12

Micsu írta:A koncepcio nekem jobban adja mint a raised by wolvese, meglassuk.
Az egy fosvót, remélem ez jobb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64634 2021.09.25. 20:35

Írhatnám, hogy lepörgött a Kena, de még a főgenya harc hátravan, ami szerintem éjjel lemegy, utána már nem akarok körmölni.
Naszal a végére azért megszerettem a játékot. Ebben óriási szerepe van annak, hogy az irányítást kipatchelték, eredeti állapotában végig sem ment volna. Persze most sem jó az irányítás, több baj is van vele, de ez egy kis csapat, bénázgatnak. Mire idáig értem összegyűjtöttem minden összegyűjthető dolgot, mert az exploration rohadtjó a játékban. És a graf, a zenék, és az atmoszféra. Ez visz mindent a hátán. Ami viszont nem jó, azok a harcok. Nem élveztem egyet sem, gecire örültem, amikor lementek. A platforming szódával elmegy. És a játék nehéz. Vagyis a harcok nehezek. Ebben több dolog is szerepet játszik. Szar a kamerakezelés, bénázik az irányítás, sokszor bénázik a kód, stb. Meglettem volna, ha egyáltalán nem lett volna persze harc. Ami kimagaslóan jó a graf mellett, az a progressz. Nagyon szépen van felépítve az egész. Náluk sokkal nagyobbak is megirigyelnék. Ehhez persze a legjobbaktól lop, ami alapvetően nem bűn, de itt azzá válik mert...mert amúgy össze tud állni egy remek összképpé az egész játék, mégis, a legnagyobb hibája az, hogy nincs benne semmi egyediség. Tök jól csinálja mindazt, amit szintén nagyon jók máshol szintén jól csinálnak. Itt-ott talán kicsit jobban. Szóval ez egy szép és jó játék, ami nem fogja megváltani a világot, nem fog felkapaszkodni a Psychonauts 2-höz, de legalább valami értékelhető ajtókitámasztóra az idei évre.
Platina nem lesz belőle, ahhoz végig kéne nyomni master fokozaton, ami az első végigjátszás után nyílik, viszont a harcok miatt én azt látni sem akarom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64635 2021.09.25. 21:06

Moby írta:Nem itt, hanem amikor rányomsz az add userre.
Igen, rányomtam, kérte a login/passwordöt, a psn accét, pedig usert ír, nem accot, ami ugye teljesen más, majd másnapra elfelejti. Pont ezt mondom, hogy ez nem így működik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64636 2021.09.25. 21:10

Moby írta:Írhatnám, hogy lepörgött a Kena, de még a főgenya harc hátravan, ami szerintem éjjel lemegy, utána már nem akarok körmölni.
Naszal a végére azért megszerettem a játékot. Ebben óriási szerepe van annak, hogy az irányítást kipatchelték, eredeti állapotában végig sem ment volna. Persze most sem jó az irányítás, több baj is van vele, de ez egy kis csapat, bénázgatnak. Mire idáig értem összegyűjtöttem minden összegyűjthető dolgot, mert az exploration rohadtjó a játékban. És a graf, a zenék, és az atmoszféra. Ez visz mindent a hátán. Ami viszont nem jó, azok a harcok. Nem élveztem egyet sem, gecire örültem, amikor lementek. A platforming szódával elmegy. És a játék nehéz. Vagyis a harcok nehezek. Ebben több dolog is szerepet játszik. Szar a kamerakezelés, bénázik az irányítás, sokszor bénázik a kód, stb. Meglettem volna, ha egyáltalán nem lett volna persze harc. Ami kimagaslóan jó a graf mellett, az a progressz. Nagyon szépen van felépítve az egész. Náluk sokkal nagyobbak is megirigyelnék. Ehhez persze a legjobbaktól lop, ami alapvetően nem bűn, de itt azzá válik mert...mert amúgy össze tud állni egy remek összképpé az egész játék, mégis, a legnagyobb hibája az, hogy nincs benne semmi egyediség. Tök jól csinálja mindazt, amit szintén nagyon jók máshol szintén jól csinálnak. Itt-ott talán kicsit jobban. Szóval ez egy szép és jó játék, ami nem fogja megváltani a világot, nem fog felkapaszkodni a Psychonauts 2-höz, de legalább valami értékelhető ajtókitámasztóra az idei évre.
Platina nem lesz belőle, ahhoz végig kéne nyomni master fokozaton, ami az első végigjátszás után nyílik, viszont a harcok miatt én azt látni sem akarom.
Magyar accra is aktiválható ócsókód van belőle végül? Csend lett ekörül. Köszi!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64637 2021.09.25. 21:19

Moby írta:Írhatnám, hogy lepörgött a Kena, de még a főgenya harc hátravan, ami szerintem éjjel lemegy, utána már nem akarok körmölni.
Naszal a végére azért megszerettem a játékot. Ebben óriási szerepe van annak, hogy az irányítást kipatchelték, eredeti állapotában végig sem ment volna. Persze most sem jó az irányítás, több baj is van vele, de ez egy kis csapat, bénázgatnak. Mire idáig értem összegyűjtöttem minden összegyűjthető dolgot, mert az exploration rohadtjó a játékban. És a graf, a zenék, és az atmoszféra. Ez visz mindent a hátán. Ami viszont nem jó, azok a harcok. Nem élveztem egyet sem, gecire örültem, amikor lementek. A platforming szódával elmegy. És a játék nehéz. Vagyis a harcok nehezek. Ebben több dolog is szerepet játszik. Szar a kamerakezelés, bénázik az irányítás, sokszor bénázik a kód, stb. Meglettem volna, ha egyáltalán nem lett volna persze harc. Ami kimagaslóan jó a graf mellett, az a progressz. Nagyon szépen van felépítve az egész. Náluk sokkal nagyobbak is megirigyelnék. Ehhez persze a legjobbaktól lop, ami alapvetően nem bűn, de itt azzá válik mert...mert amúgy össze tud állni egy remek összképpé az egész játék, mégis, a legnagyobb hibája az, hogy nincs benne semmi egyediség. Tök jól csinálja mindazt, amit szintén nagyon jók máshol szintén jól csinálnak. Itt-ott talán kicsit jobban. Szóval ez egy szép és jó játék, ami nem fogja megváltani a világot, nem fog felkapaszkodni a Psychonauts 2-höz, de legalább valami értékelhető ajtókitámasztóra az idei évre.
Platina nem lesz belőle, ahhoz végig kéne nyomni master fokozaton, ami az első végigjátszás után nyílik, viszont a harcok miatt én azt látni sem akarom.
Ha valamiben nem élvezi az embet a harcot, akkor az nehezebbnek is tünik, mert az agyára megy. Az alapján olyan a játék, amilyennek elsöre is tünik. Ha egyszer szembe jön, és olyan kedvem less, simán lehet, hogu végigmegy, de végtelen backlig mellett nem hiszem, hogy külön keresni fogom a társaságát. A ganépassz arra feltétlen jó, hogy erre a kategóriára külön már ne adjak ki egy fillért se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64638 2021.09.25. 22:53

Moby írta:Írhatnám, hogy lepörgött a Kena, de még a főgenya harc hátravan, ami szerintem éjjel lemegy, utána már nem akarok körmölni.
Naszal a végére azért megszerettem a játékot.
Naugye. Az acc share révén én is kipróbáltam ma a tutorial végéig és még egy picit tovább, de az első futás, ugrás, ütés, stb is már azonnal rendben volt fíling és animáció szinten is. A kamerán gyorsítottam 30% körül és ez így nekem ok. Nemtom milyen lehetett előtte, de akkor mázli, hogy már egyből ezt kaptam. A választható legnehezebb fokozaton kezdtem, meglássuk!

A Tsushima pedig továbbra is versenyszerűen altat. A párbeszédek előadásmódja, tartalma, mindenki mintha le lenne szedálva... ehhez jönnek még az olyan vérpezsdítő side-questek, mint a fürdés a melegvízű forrásban és meditálás/lamentálás! :eljen:

Bónuszként a legutóbbi interakció, gondoltam még egy küldetést felveszek/megcsinálok és alvás.

"Beszélj a valami mamival"

Ok, megyek, látom hogy ott mereszti a vén picsáját a ház előtt, de előtte beugrottam a házba, hátha van valami loot. VÓT! Meg egy másik nő is!

Speak másik nő:

-Heló, mé' sírsz?
-Jajj én azt nem mondhatom meg, beszélj a mamival.

Kimegyek a mamihoz:

-Mivan mami?
-Beszélj a másik nővel!

Bemegyek a házba:

-Heló, megint én.
-Jajj hát nagy bajom van nekem, meg akar ölni a MAMI!
-Chill ribanc, mindjárt beszélek vele, addig gondolkodjál.

Kimegyek:

-Hé mami, mé' akarod megölni?
-Relaxkázzál, mondjad mit mondott!
-Még semmit, hagytam gondolkodni.
-Ok, menjünk arrébb beszélni.

Feladat: KÖVESD A MAMIT ÉS BESZÉLJ VELE


Na, hát így történt, hogy a PS5 instant offra lett csapva. :wilting:

Meanwhile Sucker Punchék előző játéka:

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #64639 2021.09.26. 00:19

Én mondtam, hogy egy éc a csucsima. És ebből a küldiből is valahogy kikerekedik majd, ahogy az összesből (nem vicc), hogy mongolokat kell gyilkolni. Csináltak egy jónak mondható harcrendszert, amire elment minden fejlesztési idő/energia, aztán köré csandáztak valami rettenetet, hogy játéknak lehessen nevezni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64640 2021.09.26. 08:45

Botond írta:Magyar accra is aktiválható ócsókód van belőle végül? Csend lett ekörül. Köszi!
Még nincs. Várunk. Ezek ilyen 1-2 hét késéssel szoktak jönni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64641 2021.09.26. 08:51

Moby írta:Még nincs. Várunk. Ezek ilyen 1-2 hét késéssel szoktak jönni.
Oksa, köszi! Szólj, ha van ár, mert nekem azért még piszkálja a fantáziám.
Magyar accra rámennek ezek amúgy? Mert egyelőre csak az van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64642 2021.09.26. 09:10

Botond írta:Oksa, köszi! Szólj, ha van ár, mert nekem azért még piszkálja a fantáziám.
Magyar accra rámennek ezek amúgy? Mert egyelőre csak az van.
Eddig még minden ilyen kód magyar accountra ment.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64643 2021.09.26. 10:07

Botond írta:Oksa, köszi! Szólj, ha van ár, mert nekem azért még piszkálja a fantáziám.
Magyar accra rámennek ezek amúgy? Mert egyelőre csak az van.
De mi nálad ez a lelkesedés? FOMO? A többieknél jobban megszoktam, meg hát ök mindig kifogyva is szokták magukat érezni játékból.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64644 2021.09.26. 10:15

Zóanagyvarázsló írta:De mi nálad ez a lelkesedés? FOMO? A többieknél jobban megszoktam, meg hát ök mindig kifogyva is szokták magukat érezni játékból.
Tetszik az art, vmi nagyon bekattant a kyrandia nosztalgiavonaton, de ezt már beszéltük, hogy konkrét érvekkel nem tudom alátámasztani, csak egy érzés, villanás.
@Moby: Köszi, ha lesz kód jelezd az árat akkor. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64645 2021.09.26. 10:43

Zóanagyvarázsló írta:De mi nálad ez a lelkesedés? FOMO? A többieknél jobban megszoktam, meg hát ök mindig kifogyva is szokták magukat érezni játékból.
FOMO olyasvalakinél, aki fél éve vette meg az első Playstationjét? Sok mindennel lehet vádolni Botondot -és meg is teszem minden adandó alkalommal- de ezzel nem. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64646 2021.09.26. 11:22

DanielT írta:FOMO olyasvalakinél, aki fél éve vette meg az első Playstationjét? Sok mindennel lehet vádolni Botondot -és meg is teszem minden adandó alkalommal- de ezzel nem. :idiota:
Ez egyáltalán nem zárja ki a FOMO-t. Nagyon nem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64647 2021.09.26. 11:23

Botond írta:Tetszik az art, vmi nagyon bekattant a kyrandia nosztalgiavonaton, de ezt már beszéltük, hogy konkrét érvekkel nem tudom alátámasztani, csak egy érzés, villanás.
@Moby: Köszi, ha lesz kód jelezd az árat akkor. :)
Végül is. Nekem ez még mindig túl távoli asszociáció. De tény, hogy én is a látvány és a topikon belüli témázás miatt nézném meg. Ingyen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64648 2021.09.26. 11:57

Zóanagyvarázsló írta:De mi nálad ez a lelkesedés? FOMO? A többieknél jobban megszoktam, meg hát ök mindig kifogyva is szokták magukat érezni játékból.
Jo rajta lehet ha meg az afa csalasba is belemegy :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64649 2021.09.26. 12:11

Zóanagyvarázsló írta:Ez egyáltalán nem zárja ki a FOMO-t. Nagyon nem.
Jó, hát eddig tudta kezelni... csak miután minden platformon minden Gearshalot végignyomott 23x, kell valami új. :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64650 2021.09.26. 12:30

DanielT írta:Jó, hát eddig tudta kezelni... csak miután minden platformon minden Gearshalot végignyomott 23x, kell valami új. :fogmosas:
A recore! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64651 2021.09.26. 13:10

Októberi psplusban Hell Let Loose jön.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64652 2021.09.26. 13:28

Moby írta:Októberi psplusban Hell Let Loose jön.
Hivatalos? Mert ha nem, akkor az eddigi tapasztalatok alapján a pletykák 98%-a full kamu. Mondjuk ha igaz, akkor újabb skip hónap.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64653 2021.09.26. 16:18

Moby írta:Októberi psplusban Hell Let Loose jön.
ISTENEM! Köszönöm!
Avatar
Moby

Hozzászólás #64654 2021.09.26. 16:53

Najó, ez a Kena utolsó harc egy bugos éc. Hozzáteszem akkor sem lennék hajlandó erre már, ha nem lenne bugos, mert egy molekulányival lenne csak kevésbé éces. Megnézem youtube-on, és ennyi elég is volt ezekből a kurvaszar harcokból. Én bírom a játékokban a csetepatét, de ezt a játékot konkrétan elbaszták ezekkel a retek harcokkal.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64655 2021.09.26. 17:02

Azé finális boss fightot még thumbnailben se spoilerezzünk már megjelenés másnapján. :nezze:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #64656 2021.09.26. 17:05

DanielT írta:Azé finális boss fightot még thumbnailben se spoilerezzünk már megjelenés másnapján. :nezze:
olyan egy-kaptafa az összes boss, hogy semmit nem veszítesz…
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #64657 2021.09.26. 17:24

Megnéztem DT retro setupját, és most azt a kurva tévét keresem mindenhol. Arty, ha jól értesültem, akkor te is láttad... hát ez odbaszcsizott a retinámnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64658 2021.09.26. 17:27

Kandurex írta:olyan egy-kaptafa az összes boss, hogy semmit nem veszítesz…
Na tessék, még egy spoiler! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64659 2021.09.26. 17:32

DanielT írta:Azé finális boss fightot még thumbnailben se spoilerezzünk már megjelenés másnapján. :nezze:
Direkt olyanra vágtam, hogy nincs benne, ne fossál be.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64660 2021.09.26. 17:35

Moby írta:Direkt olyanra vágtam, hogy nincs benne, ne fossál be.
Már késő, befossantás ist done.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64661 2021.09.26. 17:36

A videóban olyan trashmobok vannak csak, amikből pont tizenötezer van a játékban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64662 2021.09.26. 18:51

Micsu írta:A koncepcio nekem jobban adja mint a raised by wolvese, meglassuk.
Első rész nehezen indul, holnapi futópadozásnál kiderül hogyan halad tovább.
Farkasos cucc meg a klasszikus gyenge kezdés után erős visszaesés receptjét tolta. A vége teljesen sickfuck vót, második évad nem tudom lesz e belőle, érdekel e az még vkit, komolyan tudja e venni bárki.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64663 2021.09.26. 19:55

Botond írta:Első rész nehezen indul, holnapi futópadozásnál kiderül hogyan halad tovább.
Farkasos cucc meg a klasszikus gyenge kezdés után erős visszaesés receptjét tolta. A vége teljesen sickfuck vót, második évad nem tudom lesz e belőle, érdekel e az még vkit, komolyan tudja e venni bárki.
Gyereknevelés, havi 100k GS, PS5, day1 sorozatozás. Mikor dolgoztok vagy aludtok?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64664 2021.09.26. 19:59

Zóanagyvarázsló írta:Gyereknevelés, havi 100k GS, PS5, day1 sorozatozás. Mikor dolgoztok vagy aludtok?
Dolgozni a szegnyek szoktak :vigyor2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64665 2021.09.26. 20:19

Zóanagyvarázsló írta:Gyereknevelés, havi 100k GS, PS5, day1 sorozatozás. Mikor dolgoztok vagy aludtok?
Á, túl van ez gondolva.
Eleve gyereknevelésből elég annyi, hogy rájuk ordít az ember, hogy hol a lecke, már attól összeszarják magukat, el kell kezdeni egyesével kikérdezni mi volt órán, pár kérdéssel összezavarni őket, aztán megint egy kis ordítozás, hogy takarodjatok a szobátokba rendesen megtanulni, és akkor rögtön van egy kis idő játszani, sorozatozni, mert ha bőgésből kell felállniuk és úgy tanulni az dupla idő, akkor pont elég időt nyer az ember magának.
A munka meg ugye pénzkeresésre kell. Nem vagyok én Micsu, hogy vidéki kúriában lakjak, vagy aby, hogy az agglomerációs kacsalábon forgóban. Itt a senkiföldjén a lefingott putriban eltengődni az megvan fillérekből, azért nem kell agyondolgoznia magát az embernek, kényelmesen el lehet lenni az éhhalál szélén minimál időben dolgozgatva. A két magyar szabványt kell variálni a "TL"-t és az "IÁ"-t. A "TL" az a tessék-lássék, az "IÁ" meg az ímmel-ámmal. Oszt ennyike.
Maradék időben meg lehet bőven gémingelni meg aludni.
Szóval már a régi görögök is megmondták, hogy minden csak tájmmenedzsment kérdése. Asszem pont ezt a szófordulatot használták már Athénban is a kínai megszállás alatt!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64666 2021.09.26. 20:32

Botond írta:Á, túl van ez gondolva.
Eleve gyereknevelésből elég annyi, hogy rájuk ordít az ember, hogy hol a lecke, már attól összeszarják magukat, el kell kezdeni egyesével kikérdezni mi volt órán, pár kérdéssel összezavarni őket, aztán megint egy kis ordítozás, hogy takarodjatok a szobátokba rendesen megtanulni, és akkor rögtön van egy kis idő játszani, sorozatozni, mert ha bőgésből kell felállniuk és úgy tanulni az dupla idő, akkor pont elég időt nyer az ember magának.
A munka meg ugye pénzkeresésre kell. Nem vagyok én Micsu, hogy vidéki kúriában lakjak, vagy aby, hogy az agglomerációs kacsalábon forgóban. Itt a senkiföldjén a lefingott putriban eltengődni az megvan fillérekből, azért nem kell agyondolgoznia magát az embernek, kényelmesen el lehet lenni az éhhalál szélén minimál időben dolgozgatva. A két magyar szabványt kell variálni a "TL"-t és az "IÁ"-t. A "TL" az a tessék-lássék, az "IÁ" meg az ímmel-ámmal. Oszt ennyike.
Maradék időben meg lehet bőven gémingelni meg aludni.
Szóval már a régi görögök is megmondták, hogy minden csak tájmmenedzsment kérdése. Asszem pont ezt a szófordulatot használták már Athénban is a kínai megszállás alatt!
Najó, ezért kapsz pontot! :taps: :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64667 2021.09.26. 21:27

Botond írta:Á, túl van ez gondolva.
Eleve gyereknevelésből elég annyi, hogy rájuk ordít az ember, hogy hol a lecke, már attól összeszarják magukat, el kell kezdeni egyesével kikérdezni mi volt órán, pár kérdéssel összezavarni őket, aztán megint egy kis ordítozás, hogy takarodjatok a szobátokba rendesen megtanulni, és akkor rögtön van egy kis idő játszani, sorozatozni, mert ha bőgésből kell felállniuk és úgy tanulni az dupla idő, akkor pont elég időt nyer az ember magának.
A munka meg ugye pénzkeresésre kell. Nem vagyok én Micsu, hogy vidéki kúriában lakjak, vagy aby, hogy az agglomerációs kacsalábon forgóban. Itt a senkiföldjén a lefingott putriban eltengődni az megvan fillérekből, azért nem kell agyondolgoznia magát az embernek, kényelmesen el lehet lenni az éhhalál szélén minimál időben dolgozgatva. A két magyar szabványt kell variálni a "TL"-t és az "IÁ"-t. A "TL" az a tessék-lássék, az "IÁ" meg az ímmel-ámmal. Oszt ennyike.
Maradék időben meg lehet bőven gémingelni meg aludni.
Szóval már a régi görögök is megmondták, hogy minden csak tájmmenedzsment kérdése. Asszem pont ezt a szófordulatot használták már Athénban is a kínai megszállás alatt!
Ez a legjobb reklámja eddig a gyermeknevelésnek, amit valaha olvastam. Ha én lennék a családügyi miniszter, lopnám :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64668 2021.09.26. 21:43

Oh, mégis jön jó cucc a plusba, ha igaz a pletyka!

PGA Tour 2K1 golf játék! Felbuzdulva a Neo Turf Masters élményen, ha ez nem is lehet annyira jó, de elvileg imádja a közönsége. És van ps5 upgrade is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64669 2021.09.26. 21:53

Továbbá miért hittem azt, hogy a Psychonauts 2 az MS platform exkluzív?
Avatar
Botond

Hozzászólás #64670 2021.09.26. 22:02

DanielT írta:Továbbá miért hittem azt, hogy a Psychonauts 2 az MS platform exkluzív?
Mert így van, csak nem ez a teljes mondat.
A teljes mondat úgy szól, hogy a psychonauts2 MS platform exkluzív az aktuális konzol generációt tekintve.
Vagyis van fapad prevgen verzió PS4 és Xbox one-ra is, de fancy, currgen patches verzió csak Xbox series gépeken van. És PS5re nem is lesz.
Ebből juthatott el hozzád vmi rész információ, és gondolom azért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64671 2021.09.26. 22:06

DanielT írta:Oh, mégis jön jó cucc a plusba, ha igaz a pletyka!

PGA Tour 2K1 golf játék! Felbuzdulva a Neo Turf Masters élményen, ha ez nem is lehet annyira jó, de elvileg imádja a közönsége. És van ps5 upgrade is.
Biztos szuper, most van a havi Humble-ban, ahogy megláttam, azonnal nyomtam a pause-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64672 2021.09.26. 22:08

Botond írta:Mert így van, csak nem ez a teljes mondat.
A teljes mondat úgy szól, hogy a psychonauts2 MS platform exkluzív az aktuális konzol generációt tekintve.
Vagyis van fapad prevgen verzió PS4 és Xbox one-ra is, de fancy, currgen patches verzió csak Xbox series gépeken van. És PS5re nem is lesz.
Ebből juthatott el hozzád vmi rész információ, és gondolom azért.
Meg ha valami nem változott, akkor BC-s játékoknál még mindig nem tudja a PS5 a 120 fps-t, míg XSX-en rá lehet menni a csillió frémre.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64673 2021.09.26. 22:43

Botond írta:Á, túl van ez gondolva.
Eleve gyereknevelésből elég annyi, hogy rájuk ordít az ember, hogy hol a lecke, már attól összeszarják magukat, el kell kezdeni egyesével kikérdezni mi volt órán, pár kérdéssel összezavarni őket, aztán megint egy kis ordítozás, hogy takarodjatok a szobátokba rendesen megtanulni, és akkor rögtön van egy kis idő játszani, sorozatozni, mert ha bőgésből kell felállniuk és úgy tanulni az dupla idő, akkor pont elég időt nyer az ember magának.
A munka meg ugye pénzkeresésre kell. Nem vagyok én Micsu, hogy vidéki kúriában lakjak, vagy aby, hogy az agglomerációs kacsalábon forgóban. Itt a senkiföldjén a lefingott putriban eltengődni az megvan fillérekből, azért nem kell agyondolgoznia magát az embernek, kényelmesen el lehet lenni az éhhalál szélén minimál időben dolgozgatva. A két magyar szabványt kell variálni a "TL"-t és az "IÁ"-t. A "TL" az a tessék-lássék, az "IÁ" meg az ímmel-ámmal. Oszt ennyike.
Maradék időben meg lehet bőven gémingelni meg aludni.
Szóval már a régi görögök is megmondták, hogy minden csak tájmmenedzsment kérdése. Asszem pont ezt a szófordulatot használták már Athénban is a kínai megszállás alatt!
Ezen jót röhögtem a gépem előtt....
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #64674 2021.09.27. 07:34

Zóanagyvarázsló írta:Meg ha valami nem változott, akkor BC-s játékoknál még mindig nem tudja a PS5 a 120 fps-t, míg XSX-en rá lehet menni a csillió frémre.
Soha nem is fogja tudni(ennek az az egyszerű oka, hogy a PS4 sem tudja, és azért nem, mert az API nem tudja, így minden, ami abban a környezetben fut, kényszerűen nem fogja tudni), de van erre valós igény?
Avatar
Botond

Hozzászólás #64675 2021.09.27. 08:55

phpBB [media]

Uplay kliens a pofámba tolta, hogy majd jön, hát belenéztem. Azon kívül, hogy a játékmenetről nem derül ki az ég egy adta világon semmi, az érdekes az utolsó 1,5 másodpercben, hogy jön a játék majd pcre, xsxre, ps5re, stadiára, és lunára. Mi a retkespicsa az a luna?! Gugli szerint az amazon streaming platformja. Hát ez is elkerülte a figyelmem jól.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64676 2021.09.27. 11:15

Moby írta:Soha nem is fogja tudni(ennek az az egyszerű oka, hogy a PS4 sem tudja, és azért nem, mert az API nem tudja, így minden, ami abban a környezetben fut, kényszerűen nem fogja tudni), de van erre valós igény?
Valós igény sokáig még a 60 fps-nél is kérdés volt, de itt aztán tényleg nincs - még egy jó darabig. De nem érdekel a plebs, amely képes 60 fps-es mocsárban fetrengeni, sőt még a 40 fps-es Ratchettől is eláll a szájuk! Nem vagyunk mi állatok!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64677 2021.09.27. 11:22

Zóanagyvarázsló írta:Valós igény sokáig még a 60 fps-nél is kérdés volt, de itt aztán tényleg nincs - még egy jó darabig. De nem érdekel a plebs, amely képes 60 fps-es mocsárban :eplus2: :mf2: fetrengeni, sőt még a 40 fps-es Ratchettől is eláll a szájuk! Nem vagyunk mi állatok!
Xsxel, dehogynem vagytok
Avatar
Botond

Hozzászólás #64678 2021.09.27. 11:36

Micsu írta:Xsxel, dehogynem vagytok
Ez akár egy szellemes, Nepálszerte közsikernek örvendő visszavágás is lehetne, ha ugye az fps boost nem lenne az egyetlen kézzel fogható bizonyítéka, hogy xsx-en nem csak állatok vannak és nekik van valós igényük a 60-120 frémre.
Szóval a tényeket figyelmen kívül hagyva jól megmondtad neki!
És mit nekünk tények, ugye!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64679 2021.09.27. 11:45

Botond írta:Ez akár egy szellemes, Nepálszerte közsikernek örvendő visszavágás is lehetne, ha ugye az fps boost nem lenne az egyetlen kézzel fogható bizonyítéka, hogy xsx-en nem csak állatok vannak és nekik van valós igényük a 60-120 frémre.
Szóval a tényeket figyelmen kívül hagyva jól megmondtad neki!
És mit nekünk tények, ugye!
Megjott Botondhisztor aki a usert nem tudja megkulonboztetni a accountol vagy az oposszumot a patkanytol, ha mar tenyek.
Gondolom megengeded amugy hogy viccelodjek Zó cimborammal ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #64680 2021.09.27. 12:00

Micsu írta:Megjott Botondhisztor aki a usert nem tudja megkulonboztetni a accountol
Ez mondjuk konkrétan a szentszoni, aki szerint a kettő ugyanaz, de innen is köszönet és hála, hogy ilyen magasságokba emelsz!

Vissza: “Leáldozott.hu”