A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64401 2021.09.15. 22:45

Botond írta:Délelott már mondtam. :idiota:
Ha mostantól ha valaki nem úgy hivatkozik rád, mint a leghitelesebb forrás mindenben ami Battlefield, azt saját kezeimmel fojtom meg! :nezze: :nezze: :nezze: :worship: :worship: :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64402 2021.09.16. 13:55

DanielT írta:Ha mostantól ha valaki nem úgy hivatkozik rád, mint a leghitelesebb forrás mindenben ami Battlefield, azt saját kezeimmel fojtom meg! :nezze: :nezze: :nezze: :worship: :worship: :worship:
Az új béta időpontokat akkor nem is mondom, ha így bántol, meg mert már úgyis mindenkinek szembejött a neten. :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64403 2021.09.16. 15:41

Insiderebb vagy mar mint Sephi, Nintendo uk? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64404 2021.09.16. 18:13

Ez a csucsima DLC olyan szívenbaszottul telibevert unalomtenger, hogy törlésre ment, mielőtt végetért volna. Egy újabb dejó sonyex, amit kurvanagy értelme volt megvenni. Kitudja hanyadik, már nem is számolom ... :wilting:

/2 hónap után végre bekapcsoltam ezt a szart, még a nap sem ment le, de már meg is bántam :D Nem kell valakinek egy digitális ajtókitámasztó esetleg? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64405 2021.09.16. 18:20

Moby írta:Ez a csucsima DLC olyan szívenbaszottul telibevert unalomtenger, hogy törlésre ment, mielőtt végetért volna. Egy újabb dejó sonyex, amit kurvanagy értelme volt megvenni. Kitudja hanyadik, már nem is számolom ... :wilting:

/2 hónap után végre bekapcsoltam ezt a szart, még a nap sem ment le, de már meg is bántam :D Nem kell valakinek egy digitális ajtókitámasztó esetleg? :D
Bezzeg mikor en szidom sofisztikaltabban a Sony excleket az semmitmondo hulyeseg mi :D
Persze ami jo az tenyleg jo csak 7 evre keves foleg hogy nekem kb a fele tetszik annak ami pl neked :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #64406 2021.09.16. 18:25

Micsu írta:Bezzeg mikor en szidom sofisztikaltabban a Sony excleket az semmitmondo hulyeseg mi :D
Persze ami jo az tenyleg jo csak 7 evre keves foleg hogy nekem kb a fele tetszik annak ami pl neked :P
Hát nekem aztán jó sok minden tetszik, vagy 3 éve nemláttam tőlük épkézláb játékot, csak a színesszagos szemét jön ki a sony stúdiókból. Illetve néha már az se, mer jönnek a bénaságok is kifele rendesen. Ez is mi a k.isten? Valami szar PS3-on futtatom? :D
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #64407 2021.09.16. 18:27

De én vagyok a FASZ, hogy veszem őket. Tényleg, abszolút. 100%-ban az én hibám az egész, tudom, nem kell mondani :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #64408 2021.09.16. 22:02

Moby írta:Hát nekem aztán jó sok minden tetszik, vagy 3 éve nemláttam tőlük épkézláb játékot, csak a színesszagos szemét jön ki a sony stúdiókból. Illetve néha már az se, mer jönnek a bénaságok is kifele rendesen. Ez is mi a k.isten? Valami szar PS3-on futtatom? :D
Szegény Moby, komolyan mondom már sajnálom... hogy lehet ennyire peches, hogy mindenből csak a szar jut neki?? Fel nem foghatom... Én is ugyanonnan vettem a kódot, de nekem szerencsére olyan verza jutott, hogy magam alá csinálok minden másodpercben, annyira jól néz ki... csórikám, már a gamingben is folyton csalódnia kell...poor, poor Moby......mondjuk ahogy láttam azé valamikor indulatból kiplatkózta :banplz:
Spoiler
Ezek csak totál random képek, nem is fotómód, csak simán a képernyő készítése gomb.. beszarás, ahogy kinéz...
Ghost of Tsushima_20210910224123.jpg
Ghost of Tsushima_20210916214250.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64409 2021.09.16. 22:54

Nekem ez mar olyan giccsomleny mint az Ori, bar egszer lehet kiprobalom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64410 2021.09.16. 23:44

Na ebből hátha kiderül valami szakszerű is:

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #64411 2021.09.17. 07:17

A Windows új frissítéseket telepített
Spoiler
20210917_065252.jpg
20210917_065317.jpg
20210917_065334.jpg
20210917_071454.jpg
Konkrétan semmi nem segít, se a rendszer visszaállítas, se semmi... A visszaállítas lefut, aztán ugyanúgy a telepitő fogad... Ilyet se basztam még... :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64412 2021.09.17. 07:20

eje75 írta:Szegény Moby, komolyan mondom már sajnálom... hogy lehet ennyire peches, hogy mindenből csak a szar jut neki?? Fel nem foghatom... Én is ugyanonnan vettem a kódot, de nekem szerencsére olyan verza jutott, hogy magam alá csinálok minden másodpercben, annyira jól néz ki... csórikám, már a gamingben is folyton csalódnia kell...poor, poor Moby......mondjuk ahogy láttam azé valamikor indulatból kiplatkózta :banplz:
Ez mind nagyon szép, meg lélekemelő, a gond csak ott van, hogy én nem azt írtam,hogy ronda, hanem azt, hogy unalmas, és ezek nem rokonértelmű szavak :D Ne told fullba a Micsut! A kiplatkózás meg még ps4-en történt megjelenéskor, csak mivel a mentésemet áthozta, így automatikusan megkaptam minden trofit ps5-ön is. Ahogy a nioh-kban, szopókemberben, és minden másban.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64413 2021.09.17. 08:00

Moby írta:Ez mind nagyon szép, meg lélekemelő, a gond csak ott van, hogy én nem azt írtam,hogy ronda, hanem azt, hogy unalmas, és ezek nem rokonértelmű szavak :D Ne told fullba a Micsut! A kiplatkózás meg még ps4-en történt megjelenéskor, csak mivel a mentésemet áthozta, így automatikusan megkaptam minden trofit ps5-ön is. Ahogy a nioh-kban, szopókemberben, és minden másban.
Átolvastam még 3x amit írtál, + 10x megnéztem a videót amit linkeltél, de még mindig nem jött le, hogy azt akartad kihozni belőle, hogy UNALMAS... Előtte volt egy hozzászólásod a dlc-ről, de én a videóra írtam, azt hittem abban már a grafot szapulod... Nem jött át nekem, hogy a videóban a tömény unalmat próbálod bemutatani... májbed... Persze amúgy tudom: nálad nem azt kell nézni amit írsz, hanem amit gondolsz... Próbálkozom, csak még nem mindig megy, majd dolgozom rajta... Amúgy meg : az a Micsus összehasonlítás azért egy kicsit erős volt... Anyámat bármikor, de ezt ne... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64414 2021.09.17. 08:12

Az első mondtad ez:
Ez a csucsima DLC olyan szívenbaszottul telibevert unalomtenger, hogy törlésre ment, mielőtt végetért volna.

Kész. Erre nem tudok már mit írni. Vagyis tudnék, de kár ide minden karakter már.

/a videót a bénaságokra tettem bele, merthogy van benne bénaság dögivel, de mindegy, most úgy érzem magam, mintha a macskámnak olvasnék fel a az idő rövid történetéből :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #64416 2021.09.17. 08:45

Moby írta:Az első mondtad ez:

Kész. Erre nem tudok már mit írni. Vagyis tudnék, de kár ide minden karakter már.

/a videót a bénaságokra tettem bele, merthogy van benne bénaság dögivel, de mindegy, most úgy érzem magam, mintha a macskámnak olvasnék fel a az idő rövid történetéből :D
Ne oltogassál már, nem vagyok bozóttűz.. :nyes: A 64406-os hozzászólásodnak (amire reagáltam) a... hogy is van az a szó, amit keresek... ja igen: a LÓFASZT! ...szóval: a lófaszt az ez első mondata... olvasd el, mire reagáltam, aztán folytassuk: a Micsut lehet keresztül tudod dumálni a “keresztes vitéz feladja magányos harcát az idiotizmus ellen” szöveggel, de nálam ez nem fog működni mert nálam ezt a játékot senki se játssza jobban.... a régi mondás sose volt igazabb: Téged még csak csiszoltak, amikor Én már ragyogtam! Szóval....na.... tudjuk már mi a szitu... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64417 2021.09.17. 09:17

LOL :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64418 2021.09.17. 10:06

eje75 írta:Átolvastam még 3x amit írtál, + 10x megnéztem a videót amit linkeltél, de még mindig nem jött le, hogy azt akartad kihozni belőle, hogy UNALMAS... Előtte volt egy hozzászólásod a dlc-ről, de én a videóra írtam, azt hittem abban már a grafot szapulod... Nem jött át nekem, hogy a videóban a tömény unalmat próbálod bemutatani... májbed... Persze amúgy tudom: nálad nem azt kell nézni amit írsz, hanem amit gondolsz... Próbálkozom, csak még nem mindig megy, majd dolgozom rajta... Amúgy meg : az a Micsus összehasonlítás azért egy kicsit erős volt... Anyámat bármikor, de ezt ne... :banplz:
Nah jolvan, lehet itt Micsuzni en nem banom de a jatekaimos fiasko utan azert nah :kuss: :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64419 2021.09.17. 10:14

DanielT írta:LOL :D
Azhiszem mostanra mindenki érti a játékaimos fiaskót :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64420 2021.09.17. 10:22

DanielT írta:Na ebből hátha kiderül valami szakszerű is:

[video]https://youtu.be/Y8-97fwkO78[/vide]
Elkezdtem nézni, de amikor megjelent ez a tüdőbajos-láncdohányos mekkelek, sikítva zártam be a lejátszót. Hogy kerül ez ide? :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64421 2021.09.17. 10:37

Moby írta:Elkezdtem nézni, de amikor megjelent ez a tüdőbajos-láncdohányos mekkelek, sikítva zártam be a lejátszót. Hogy kerül ez ide? :wilting:
Nem értettem én se az egészet.
Nem derült ki, hogy jobban melegszik e, le fog e olvadni, csak annyi, hogy pár uncapped játékban +/-1 frém a különbség a két gépen, még csak nem is konzisztensen egyiknek vagy másiknak. Oké, és? 10 percig ugyanaz, de amikor már két órája csapatom a lasszófasz2vel, vagy a réjtrészelt szopókemberrel, akkor mi van? Lekapcsol az új a közepén, hogy na akkor 128 fok és ez a vége, avagy sem?
Zagyvaság vót az egész!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64422 2021.09.17. 10:48

SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem derült ki a videóból, én kérek elnézést. De konkrétan mi a F&SZ volt ez?!

A Gamer Nexusos videó talán informatívabb, de az általában 40 perc hosszan taglalja a legapróbb részleteket is, szóval rá se nyomtam.. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #64423 2021.09.17. 10:49

DanielT írta:Na ebből hátha kiderül valami szakszerű is:

df gamernexus promó.avi
nagyonvártam, de a nexus videoja nélkül kb alig ér valamit :(

phpBB [media]


nade ez meg nekem túl mély :D

amugy a kevesebb réz mellett is okés, meg h a ventik szórása dönti el a géped halkságát, végsőroson.
oké... nesze semmi

továbbra sincs fekete gép, továbbra is van ramhütés gond ( "gond" ...), továbbra is ronda a támasz, ééééés még VRR sincs.
icipicit jobb lett a juzerikszpériensz az elmult hónapokban, node a ps5 nagyon mélyről indult..... lassan 1 év telt el, ez eddig LÓFASZ.
pedig a gép jó*, a játékok jók**, a PSVR2 nagyon ígéretes (btw, állítólag lesz Horizon VR-ben... vagy önálló sztorival (neeeeEEEEEE!!!4!), vagy rendes vr módban lesz játszható valamelyik rész)

*azér ez az öccáz gigás ssd kicsit kevéske így 2021 és az XSX 800-a mellett
**legalábbis amik engem érinthetnek: a ps4 gémek pecselve
Avatar
arty

Hozzászólás #64424 2021.09.17. 10:51

Botond írta:Nem értettem én se az egészet.
Nem derült ki, hogy jobban melegszik e, le fog e olvadni, csak annyi, hogy pár uncapped játékban +/-1 frém a különbség a két gépen, még csak nem is konzisztensen egyiknek vagy másiknak. Oké, és? 10 percig ugyanaz, de amikor már két órája csapatom a lasszófasz2vel, vagy a réjtrészelt szopókemberrel, akkor mi van? Lekapcsol az új a közepén, hogy na akkor 128 fok és ez a vége, avagy sem?
Zagyvaság vót az egész!
ebből a szempontból a df directen is több infó jött: Rich berakta a tökzárt, kicsi polcára a gépet, unlockolt control fotómóddal sütötte pár órát a dobozt és... BÍRTA!! end of story, várjuk a következő, remélhetőleg slim/FEKETE revíziót.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64425 2021.09.17. 13:09

arty írta:nagyonvártam, de a nexus videoja nélkül kb alig ér valamit :(

[video]https://www.youtube.com/watch?v=VgWuGA8cExo[/vide]

nade ez meg nekem túl mély :D

amugy a kevesebb réz mellett is okés, meg h a ventik szórása dönti el a géped halkságát, végsőroson.
oké... nesze semmi

továbbra sincs fekete gép, továbbra is van ramhütés gond ( "gond" ...), továbbra is ronda a támasz, ééééés még VRR sincs.
icipicit jobb lett a juzerikszpériensz az elmult hónapokban, node a ps5 nagyon mélyről indult..... lassan 1 év telt el, ez eddig LÓFASZ.
pedig a gép jó*, a játékok jók**, a PSVR2 nagyon ígéretes (btw, állítólag lesz Horizon VR-ben... vagy önálló sztorival (neeeeEEEEEE!!!4!), vagy rendes vr módban lesz játszható valamelyik rész)

*azér ez az öccáz gigás ssd kicsit kevéske így 2021 és az XSX 800-a mellett
**legalábbis amik engem érinthetnek: a ps4 gémek pecselve
Psvr2re lesz Alyx? Ennyit az igeretesrol :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64426 2021.09.17. 13:23

arty írta:ah, tényleg, a resi2... ügyes példa (állítólag) :eljen: (van itt aki eretnekségnek tartja?)

MK9 - sose tekintettem remake-nek, pedig lehet h definicio szerint tényleg az. A korai mk-k "történetmesélése" az alig-alig létezett szerintem, szal az MK9-ben nem tudtam felfedezni a régieket (de tény h rajongó se vagyok).
De ha az MK9 az az induló trilógia remake-je, micsoda az MK10, 11? Az valamelyik későbbi, már 3D rész remake-je?
A 10-11 szimplán folytatás szerintem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64427 2021.09.17. 13:24

arty írta:*azér ez az öccáz gigás ssd kicsit kevéske így 2021 és az XSX 800-a mellett
A Kraken miatti méretkülönbségek miatt az XSX-el összehasonlítva már most ezeötszá gugabíyte-nak tekinhető. A Deadthloop valami TIZENHAT gigabyte, az egész játék, de most láttam valamelyik patch összehasonlítását, ahol az XSX patch valami 24 giga, a PS5-é meg 3...
Avatar
Moby

Hozzászólás #64428 2021.09.17. 13:26

Tévedtem. A watchdogs pathcről van szó. Mármint tévedtem a 24 gigabyte-al. AZ az xbox one. Az XSX-é NEGYVEN!!! :D
Sizes
PS4: 26.6gb
PS5: 3.2gb
XB1: 23.8gb
XSX: 40.2gb
PC/Stadia: 25.98gb
Egyébként meg mostmá lehet bővíteni. Olcsóbb, mint az xboxba a spéci ssd.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64429 2021.09.17. 13:29

Moby írta:Tévedtem. A watchdogs pathcről van szó. Mármint tévedtem a 24 gigabyte-al. AZ az xbox one. Az XSX-é NEGYVEN!!! :D
Sizes
PS4: 26.6gb
PS5: 3.2gb
XB1: 23.8gb
XSX: 40.2gb
PC/Stadia: 25.98gb
Egyébként meg mostmá lehet bővítani. Olcsóbb, mint az xboxba a spéci ssd.
Watchdogs patch? Az első részhez? Azt félreraktam viszonylag hamar, mert nem jött be, de ha patcheltek vmit a látványon/frém darabszámon, akkor lehet megint előkapom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64430 2021.09.17. 13:30

Botond írta:Watchdogs patch? Az első részhez? Azt félreraktam viszonylag hamar, mert nem jött be, de ha patcheltek vmit a látványon/frém darabszámon, akkor lehet megint előkapom.
Nyilván a másodikhoz, az elsőből nincs ps5/xsx verza.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64431 2021.09.17. 13:32

Moby írta:Nyilván a másodikhoz, az elsőből nincs ps5/xsx verza.
Micsu itt mar mindenki :fogmosas: :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64432 2021.09.17. 13:35

Moby írta:Nyilván a másodikhoz, az elsőből nincs ps5/xsx verza.
Egy próbát megért. Amúgy xbox one verzió van wd1 és wd2 esetén is, amíg nem patchelik xsx verzióra, és az elsőből is van xbox one verza, azt kiadták mindkét gépre, külön x360 és x1 verziókban. Vagy nem tudom hogy érted az xsx verziót wd2 esetén, ha nem így.
A PS5 részét most hagyjuk figyelmen kívül, az nem érdekel csak sony excluk esetén.
/szerk: wd2m csak pcre van, azt nem követtem, hogy már korábban xsx-re patchelték e, vagy az most jött vagy mi van, az elsőt még nem, arra ha jönne, akkor most jönne az xsx-re patchelés, de hívhatjuk upgradenek és csak a hibajavítást patchelésnek és akkor megint más értelme van annak amit írsz. Mindegy, nekem amikor kijön az xsx upgrade arra is hallottam már a patch kifejezést.
De akkor marad a putri wd1, az a lényeg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64433 2021.09.17. 13:55

Micsu írta:Micsu itt mar mindenki :fogmosas: :nyes:
Pontosan, már én is, mert nem a másodikhoz, hanem a Legion-höz :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64434 2021.09.17. 14:01

Moby írta:Pontosan, már én is, mert nem a másodikhoz, hanem a Legion-höz :D
Igen, akkor már sejtettem, de hátha nem, ha már ekkora iskolát tartottál ma.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64435 2021.09.17. 14:24

Botond írta:Igen, akkor már sejtettem, de hátha nem, ha már ekkora iskolát tartottál ma.
Már én is elfelejtem, hogy nem a második a legújabb. Mindenkivel előfordul, hogy elfelejt dolgokat, nem?
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #64436 2021.09.17. 14:35

Moby írta:Már én is elfelejtem, hogy nem a második a legújabb. Mindenkivel előfordul, hogy elfelejt dolgokat, nem?
phpBB [media]
És ahogy megörül neki! A feledékenység mennyi örömet okoz! :D Ráadásul eredeti nepáli felvételek!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64437 2021.09.17. 14:47

Botond írta:És ahogy megörül neki! A feledékenység mennyi örömet okoz! :D Ráadásul eredeti nepáli felvételek!
Elismeri hogy hibazott, probald ki neha te is :eplus2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64438 2021.09.17. 14:53

Moby írta:Már én is elfelejtem, hogy nem a második a legújabb. Mindenkivel előfordul, hogy elfelejt dolgokat, nem?
phpBB [media]
Natessék, már linkelni sem tudok...kész, ma nem megy semmi :(

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64439 2021.09.17. 16:26

Én pedig Moby iránymutatásai alapján haladok, felkészül Ghost of Uncsima!

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #64440 2021.09.17. 16:42

A reggeli problémámmal találkozott már valaki? Tegnap este frissítés és lekapcsolassal lőttem le a gépet, ma reggel pedig a linkelt kép fogadott... Van még ötlet vagy telepítsem újra? A hagyományos visszaállítas mókák közül semmi nem működött...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64441 2021.09.17. 19:15

eje75 írta:A reggeli problémámmal találkozott már valaki? Tegnap este frissítés és lekapcsolassal lőttem le a gépet, ma reggel pedig a linkelt kép fogadott... Van még ötlet vagy telepítsem újra? A hagyományos visszaállítas mókák közül semmi nem működött...
Mi a hagyományos visszaállítás nálad? USB javító gecmájer volt? Win installos drive.

Telepítsd újra a picsbe a fileok megtartásával.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64442 2021.09.17. 21:58

DanielT írta:Mi a hagyományos visszaállítás nálad? USB javító gecmájer volt? Win installos drive.

Telepítsd újra a picsbe a fileok megtartásával.
Közben megoldottam, má minden remek...user (ökör) error volt, Microsoft nem hibázott, remek cég! Ajánlom Őket!
Avatar
Botond

Hozzászólás #64443 2021.09.17. 22:25

eje75 írta:Közben megoldottam, má minden remek...user (ökör) error volt, Microsoft nem hibázott, remek cég! Ajánlom Őket!
Kiderült, hogy a chromeot hogyan lehet uninstallni, vagy hogy nem kell mindenre okét nyomni, csak azért, mert nagyon kicsi betűkkel írja ki, hogy "bele fogok írni a kernelbe, amitől majd előbb utóbb megpandel a windows, de úgyis mindenki az MS-t fogja szapulni!", vagy mi vót? :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64444 2021.09.18. 08:10

Botond írta:Kiderült, hogy a chromeot hogyan lehet uninstallni, vagy hogy nem kell mindenre okét nyomni, csak azért, mert nagyon kicsi betűkkel írja ki, hogy "bele fogok írni a kernelbe, amitől majd előbb utóbb megpandel a windows, de úgyis mindenki az MS-t fogja szapulni!", vagy mi vót? :idiota:
Annyira noob move volt, hogy le se írom, mert akkor mindenki rajtam röhögne, mint a falusi kutyák a Vahúron..
Avatar
Tom

Hozzászólás #64445 2021.09.18. 08:45

eje75 írta:Annyira noob move volt, hogy le se írom, mert akkor mindenki rajtam röhögne, mint a falusi kutyák a Vahúron..

Lécci ne fossz meg minket ettől :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64446 2021.09.18. 13:48

H Zónak jo napja legyen
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #64447 2021.09.18. 15:38

="Tom"]Lécci ne fossz meg minket ettől :banplz:[/quote]Reggel bekapcsoltam a gépet, és folyton a telepítő jött fel, semmi nem működött, se a visszaállítás, se a safe mode, semmi, nem is értettem... este hazajöttem a munkából, újra bevetettem a régi zorg slágereket, de semmi: minden újraindulás utána makacsul a telepítő jött fel... fel nem fogtam, hogy honnan jön fel a telepítő, hisz nincs is rajta semmi amiről telepíthetne, de anyjába sem segített semmi..... már beírtam az 1300 Ft-ért legálisan megvásárol szoftverkulcsot, és az egér az újratelepítés gomb felett járt, amikor lenéztem oldalra, és megláttam a tegnap este PS5 képek átmásolása miatt bedugott USB kulcsot!!!! :banplz: Kell mondanom? Kihúztam, és NYILVÁN indult, utána megnéztem az USB-t és hát persze, hogy installra volt formázva... Egy kellemes másfél órám elment a troubleshooting-gal...... de hé: a végén magamtól rájöttem, hol volt a hiba....bennem...
Avatar
eje75

Hozzászólás #64448 2021.09.18. 15:38

Micsu írta:H Zónak jo napja legyen
phpBB [media]
Ez nekem is bejön...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64449 2021.09.18. 16:11

Reggel bekapcsoltam a gépet, és folyton a telepítő jött fel, semmi nem működött, se a visszaállítás, se a safe mode, semmi, nem is értettem... este hazajöttem a munkából, újra bevetettem a régi zorg slágereket, de semmi: minden újraindulás utána makacsul a telepítő jött fel... fel nem fogtam, hogy honnan jön fel a telepítő, hisz nincs is rajta semmi amiről telepíthetne, de anyjába sem segített semmi..... már beírtam az 1300 Ft-ért legálisan megvásárol szoftverkulcsot, és az egér az újratelepítés gomb felett járt, amikor lenéztem oldalra, és megláttam a tegnap este PS5 képek átmásolása miatt bedugott USB kulcsot!!!! :banplz: Kell mondanom? Kihúztam, és NYILVÁN indult, utána megnéztem az USB-t és hát persze, hogy installra volt formázva... Egy kellemes másfél órám elment a troubleshooting-gal...... de hé: a végén magamtól rájöttem, hol volt a hiba....bennem...
Bárkivel előfordulhat.
Spoiler
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #64450 2021.09.18. 19:55

Ingyenes Hell Let Loose béta van a PS5-ön... konkrétan jobban néz ki, mint a PC-men.. aki kíváncsi milyennek KELLENE lenni egy WWII játéknak, az nézzen rá....
Avatar
trade1

Hozzászólás #64451 2021.09.18. 20:17

Sziasztok!
Megtöröm az éves egy hozzászólás szülinapkor rendet. :vigyor2:
Sikerült beszerezni egy PS5-öt.
Tegnap kaptam infót, hogy Media Markt-ban van gép csak kérni kell. Hát én elmentem, kértem és nem adtak :wave: . "Az nem úgy van, hiába van, de az már el van rakva azoknak akik feliratkoztak stb."
Szóval az esélytelenek nyugalmával átsétáltam az Euronicshoz és rákérdeztem.
Volt egy gép, amit a megrendelő lemondott, ha gondolom vigyem el kihozza a raktárból.
Így elhoztam, most már csak az a kérdés melyik ajtót támasszam ki vele, illetve mennyire fogja elviselni egy 10 hónapos baba rágcsálását :crazya:
Szóval egy kis városban Szolnokon egy nap alatt lehetett szerezni....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64452 2021.09.18. 20:51

trade1 írta:Sziasztok!
Megtöröm az éves egy hozzászólás szülinapkor rendet. :vigyor2:
Sikerült beszerezni egy PS5-öt.
Tegnap kaptam infót, hogy Media Markt-ban van gép csak kérni kell. Hát én elmentem, kértem és nem adtak :wave: . "Az nem úgy van, hiába van, de az már el van rakva azoknak akik feliratkoztak stb."
Szóval az esélytelenek nyugalmával átsétáltam az Euronicshoz és rákérdeztem.
Volt egy gép, amit a megrendelő lemondott, ha gondolom vigyem el kihozza a raktárból.
Így elhoztam, most már csak az a kérdés melyik ajtót támasszam ki vele, illetve mennyire fogja elviselni egy 10 hónapos baba rágcsálását :crazya:
Szóval egy kis városban Szolnokon egy nap alatt lehetett szerezni....
Szóval csak egy év és iszonyatos mázli kellett hozzá! :taps: Elég tuti a recept! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64453 2021.09.18. 21:01

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #64454 2021.09.18. 21:24

trade1 írta:Sziasztok!
Megtöröm az éves egy hozzászólás szülinapkor rendet. :vigyor2:
Sikerült beszerezni egy PS5-öt.
Tegnap kaptam infót, hogy Media Markt-ban van gép csak kérni kell. Hát én elmentem, kértem és nem adtak :wave: . "Az nem úgy van, hiába van, de az már el van rakva azoknak akik feliratkoztak stb."
Szóval az esélytelenek nyugalmával átsétáltam az Euronicshoz és rákérdeztem.
Volt egy gép, amit a megrendelő lemondott, ha gondolom vigyem el kihozza a raktárból.
Így elhoztam, most már csak az a kérdés melyik ajtót támasszam ki vele, illetve mennyire fogja elviselni egy 10 hónapos baba rágcsálását :crazya:
Szóval egy kis városban Szolnokon egy nap alatt lehetett szerezni....
Szolnok az nem kis város... az maga a pokol... Én csak tudom: ott szolgáltam a Zagyvarékasi úti laktanyában :banplz: amúgy gratula! Ja: szólj hozzá gyakrabban! :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64455 2021.09.18. 21:32

Moby írta:[video]kínaisouls[/video]
Minden másodperce koppintás, Én egy eredeti ötletet se láttam benne, de rohadt jól néz ki, az már biztos!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64456 2021.09.19. 00:15

trade1 írta:Sziasztok!
Megtöröm az éves egy hozzászólás szülinapkor rendet. :vigyor2:
Sikerült beszerezni egy PS5-öt.
Tegnap kaptam infót, hogy Media Markt-ban van gép csak kérni kell. Hát én elmentem, kértem és nem adtak :wave: . "Az nem úgy van, hiába van, de az már el van rakva azoknak akik feliratkoztak stb."
Szóval az esélytelenek nyugalmával átsétáltam az Euronicshoz és rákérdeztem.
Volt egy gép, amit a megrendelő lemondott, ha gondolom vigyem el kihozza a raktárból.
Így elhoztam, most már csak az a kérdés melyik ajtót támasszam ki vele, illetve mennyire fogja elviselni egy 10 hónapos baba rágcsálását :crazya:
Szóval egy kis városban Szolnokon egy nap alatt lehetett szerezni....
Grat hozzá, meg az ajtókitámasztóhoz is! :integet2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64457 2021.09.19. 08:10

Boldog kerek Tasmanxt napot mindenkinek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #64458 2021.09.19. 10:50

Boldog Tasman-t mindenkinek!

/ma majdnem vettem egy lemezes ps5-öt magamnak, de nemvót. Tegnap még vót :) Mindegy, veszek mostmár egy lemezes gépet valamikor. Viszont nem veszek több digit játékot a sonytól. Azthiszem végérvényesen elmúltak azok az idők, amikor ezt bátran meg lehetett tenni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64459 2021.09.19. 10:53

Boldogságot és sok Givi terméket kívánok!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64460 2021.09.19. 11:47

Boldogot Tx
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #64461 2021.09.19. 12:26

Hát köszi mindenkinek,

Ez a 40-es tábla nem hiányzott annyira.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64462 2021.09.19. 13:12

Isten éltessen, Tasman! :pias:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64463 2021.09.19. 19:18

Kipróbáltam a Vanguard bétát, természetesen szemét az egész, annyit se ér, mint emlő a kandisznón... ami viszont igazán mellbe b..szott, hogy PS5-ön és a PC-men is néztem, és basszus a gépen szaggatott, akárhogy is húzogattam a graf-ot, a kitámasztón pedig nemcsak, hogy qwa jól nézett ki, de gecijól is futott... csak néztem... Persze kontrollerrel béna voltam, úgyhogy hozzá kötöttem a az egeret és a billentyűzetet, és simán...nem ment a bill... a G Pro egeret érzékelte, az MX keys viszont nem tetszett neki... próbaként rádugtam a Razer Tartarus V2-t, azt meg azonnal felismerte :wilting: ... úgyhogy egérrel meg game paddal nyomtam a COD-ot Playstation rendszeren... hát mit ne mondjak: szürreális volt...
Avatar
eje75

Hozzászólás #64464 2021.09.19. 19:34

Most nézem... 40?? Isten hozott a klubban TasManXT!
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64465 2021.09.19. 20:10

phpBB [media]

Ezt te toltad Botond, nekem eddig totál elkerülte a figyelmem?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64466 2021.09.19. 22:38

TasManXT írta:Hát köszi mindenkinek,

Ez a 40-es tábla nem hiányzott annyira.
HBD! Párat alszol, és itt a 80!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64467 2021.09.19. 22:40

Micsu írta:H Zónak jo napja legyen
JA3.avi
Nyilván valami butított próbálkozás lesz, de eddig a JA2 óta mind random fejlesztők általi nekifutás szánalmasnak tűnt, ez végre nem. A Haemimont sem rossz jel, de nem is garancia.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64468 2021.09.19. 23:10

Micsu írta:Ezt te toltad Botond, nekem eddig totál elkerülte a figyelmem?
Láttam itt-ott infókat róla, de nekem sincs vele konkrét tapasztalatom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64469 2021.09.20. 12:18

@Moby: Utoljára 13 napja teszteltem a GPU kód rápótlást, két kóddal, mert az volt az utolsó két kódja a srácnak. Nem a módszer szűnik meg, a kód fogy el.
Gold ugyanez, azt Zó járta végig. Lesz gold kód, csak nem olcsó global, hanem drága régiós, vagy VPN szopás. Ő is kb 1,5 hete járta ezt végig az összes létező hw aprós eladóval, ide is írta.
Persze lehet pont 09.15én (vagy egyéb random dátum az elmúlt egy hétben) alapjaiban változott meg a rendszer, de arra kerek 0% esélyt adok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64470 2021.09.20. 13:49

Botond írta:@Moby: Utoljára 13 napja teszteltem a GPU kód rápótlást, két kóddal, mert az volt az utolsó két kódja a srácnak. Nem a módszer szűnik meg, a kód fogy el.
Gold ugyanez, azt Zó járta végig. Lesz gold kód, csak nem olcsó global, hanem drága régiós, vagy VPN szopás. Ő is kb 1,5 hete járta ezt végig az összes létező hw aprós eladóval, ide is írta.
Persze lehet pont 09.15én (vagy egyéb random dátum az elmúlt egy hétben) alapjaiban változott meg a rendszer, de arra kerek 0% esélyt adok.
Ja, az általatok ajánlott kettő helyett a hamradiknál vettem. A vicces az volt, hogy nagyban relámozták azt, amiről privátban kiderült, hogy elfogyott. Ezzel kifejezetten rossz pontot szereztek nálam ezek a felszopott orgazdák. A harmadik viszont azt mondta, hogy betárazott kulcsokból 10 évre, de ha most mindenki őt rohamozza, akkor ez barokkos túlzássá válhat. Hogy az utolsó két kódot kitől vetted, azt nem tudom, ha tőle, akkor már csak 3 évig tudok fillérekért játszani :rinya:

Vissza: “Leáldozott.hu”