A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #64261 2021.09.08. 16:56

Moby írta:Nem semmi, mennyire informatív tud 3 karakter fekete alapon fehérrel! :banplz:
Moby, amúgy tolod a csuszimát? Te látsz valami különbséget a videó beállításoknál a minőség és a képkocka beállítás között? Mert én konkrétan semmit...
Avatar
Moby

Hozzászólás #64262 2021.09.08. 17:05

eje75 írta:Moby, amúgy tolod a csuszimát? Te látsz valami különbséget a videó beállításoknál a minőség és a képkocka beállítás között? Mert én konkrétan semmit...
Nem tolom, de amikor próbáltam, én sem nagyon láttam különbséget.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64263 2021.09.09. 16:36

Van a médiamarktban PS5, ha valakinek kell. Szinte egész nap elérhető, szal mondhati bedugult az ország a PS5-től. Már a kutyának sem kell. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64264 2021.09.09. 16:53

Moby írta:Van a médiamarktban PS5, ha valakinek kell. Szinte egész nap elérhető, szal mondhati bedugult az ország a PS5-től. Már a kutyának sem kell. :nezze:
Pont ma mondtam Zónak meg Artynak, hogy elfogytak az ajtók, mind ki van már támasztva, a KV-nál a legközelebbi szállítmánynál értesítjük 06.02-ről 08.25-re ugrott, míg korábban napokat araszolt előre a dolog.
Magyarország a világon konzollal legjobban ellátott ország, ezt is megéltük!
Avatar
eje75

Hozzászólás #64265 2021.09.09. 18:56

Moby írta:Ha úgy fogalmazzátok meg, hogy írjak már valamit recsit kontra psy2 ügyben, akkor csak annyit tudnék, hogy elnézést kérek mindenkitől, akit hozzásegítettem egy ajtókitámasztóhoz :D
Remélem holnap valamilyen módon jóváteszik ezt a 2021-et. Nagyon kell igyekezniük.
Erre akartam írni amúgy (nem a Moby véleményére reflektálva, azzal semmi gond...) hogy ha valaki 2020 elején megkérdezte volna, hogy megér-e nekem 190e-ret, hogy ugyanazokkal a játékokkal játszhatom 4K-ban néha akár 60 FPS-el, egy a Prő-höz képes néma rendszeren, 0 töltési idővel, akkor azonnal felköhögtem volna a lét, még akkor is, ha ezért hozzá kellett volna nyúlnom a sperma bankomban lévő betétemhez.... nekem ez a generáció már CSAK EZÉRT megérte, engem megvettek... tudom, nyomorult vagyok, ha ezzel ki lehet szúrni a szemem, de az b.meg, hogy a Csuszimában a gyorsutazás gombot megnyomom, és AZONNAL ott vagyok 0 töltési idővel, az egyszerűen az agyam nem tudja processzálni.... a látványról meg ne is beszéljünk... Benő, mennyire leszel amúgy kiakadva, ha a Bloodborne-t ma bejelentik remaszterben? Kíváncsi leszek?
Avatar
deep

Hozzászólás #64266 2021.09.09. 19:10

Végignyomtam a lasszófasz 1et (talán negyedszer összesen) hosszú idő, és ugye a 2. rész után. Hát, én nem értem ennek tükrében, hogy a sok rinyagép mit nyavajgott netszerte
Spoiler
Joel halálán. Hát tényleg csak nézőpont kérdése, hogy épp melyik oldalon állsz, ki kit öl meg miért, de ugye még a vakcina előállítását is meghiúsítja és irgalmatlan mennyiségű ártatlan embert belez ki. Szóval rohadtul megérdemelte.
.
Avatar
Tom

Hozzászólás #64267 2021.09.09. 19:35

eje75 írta:Erre akartam írni amúgy (nem a Moby véleményére reflektálva, azzal semmi gond...) hogy ha valaki 2020 elején megkérdezte volna, hogy megér-e nekem 190e-ret, hogy ugyanazokkal a játékokkal játszhatom 4K-ban néha akár 60 FPS-el, egy a Prő-höz képes néma rendszeren, 0 töltési idővel, akkor azonnal felköhögtem volna a lét, még akkor is, ha ezért hozzá kellett volna nyúlnom a sperma bankomban lévő betétemhez.... nekem ez a generáció már CSAK EZÉRT megérte, engem megvettek... tudom, nyomorult vagyok, ha ezzel ki lehet szúrni a szemem, de az b.meg, hogy a Csuszimában a gyorsutazás gombot megnyomom, és AZONNAL ott vagyok 0 töltési idővel, az egyszerűen az agyam nem tudja processzálni.... a látványról meg ne is beszéljünk... Benő, mennyire leszel amúgy kiakadva, ha a Bloodborne-t ma bejelentik remaszterben? Kíváncsi leszek?

Jogos. Bár a Tsusima elég rossz példa, mert az speciel hdd-vel sem tölt 2-3 másodpercnél többet gyors utazásnál. Elég jól megírták azt a játékot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64268 2021.09.09. 20:18

eje75 írta:Erre akartam írni amúgy (nem a Moby véleményére reflektálva, azzal semmi gond...) hogy ha valaki 2020 elején megkérdezte volna, hogy megér-e nekem 190e-ret, hogy ugyanazokkal a játékokkal játszhatom 4K-ban néha akár 60 FPS-el, egy a Prő-höz képes néma rendszeren, 0 töltési idővel, akkor azonnal felköhögtem volna a lét, még akkor is, ha ezért hozzá kellett volna nyúlnom a sperma bankomban lévő betétemhez.... nekem ez a generáció már CSAK EZÉRT megérte, engem megvettek... tudom, nyomorult vagyok, ha ezzel ki lehet szúrni a szemem, de az b.meg, hogy a Csuszimában a gyorsutazás gombot megnyomom, és AZONNAL ott vagyok 0 töltési idővel, az egyszerűen az agyam nem tudja processzálni.... a látványról meg ne is beszéljünk... Benő, mennyire leszel amúgy kiakadva, ha a Bloodborne-t ma bejelentik remaszterben? Kíváncsi leszek?
Amúgy én is ezt mondtam mindenkinek, hogy ez már pc szint. Mindkét gép. Ettől lett valós alternatíva, hogy van közel4k 60al és nincsenek perces töltési idők.
Pc-n is mindenki backlogot olvaszt, végre konzolon is lehet ezt fehér emberhez méltóan. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64269 2021.09.09. 21:55

5 perc.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64270 2021.09.09. 22:28

Moby írta:5 perc.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=T5VtfD2i3rc[/video
5 perc minőségi anyag lesz benne? Bárcsak... Egyelőre a közelében se járunk és már eltelt majdnem fél óra. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64271 2021.09.09. 22:30

DanielT írta:5 perc minőségi anyag lesz benne? Bárcsak... Egyelőre a közelében se járunk és már eltelt majdnem fél óra. :szomoru1:
Jah, híg fos kb. Nem is vártam mondjuk többet :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #64272 2021.09.09. 22:48

Szarvót.... a GOW jó vót... a többi szar vót....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64273 2021.09.09. 22:50

Elhányom magam, hogy az Insomniac egy Marvelgyár lett. Újabb pókember, meg a wolverine is... REMEK!

Mértem stopperrel, hogy mikor mutatnak olyat, amit nem teljes apátiával nézek: 1 perc 41 másodperc volt, bruttó jóindulattal.

A Forspoken még valami jó is lehet.

GT7 -ből tetszett 5 sec amikor láttam hogy végre megint van tuning és normál közúti kocsik. A HUD persze szánalmas volt, amiatt levonhatnék 90 órát.

GOW2 - Jó kis LATYAKBAN, meg über spoilerek a trailerben.

HZD 2 az egyetlen ami még mindig day1 gyanús.

Többire nem vesztegetek egy karaktert se.
Avatar
deep

Hozzászólás #64274 2021.09.09. 22:59

A címére nem emlékszem de a feszes jóseggű zöldgatyás kislányos kaszabolós játék jöhet :D A többi meh. A GOW is, a GT is, a többi meg szóra sem érdemes.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára deep 2021.09.09. 23:03-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64275 2021.09.09. 23:01

Engem a KOTOR remake érdekel, ha nem lesz szar. De az lesz. Ez a GOW kb úgy néz ki, mintha egy DLC lenne :D
Ez úgy összességében egy langyos fosvót. Nem tudtunk meg SEMMIT, amit eddig ne tudtunk volna. A GoW-hoz egy kibaszott dátumot nem mertek írni, miután 1 éve még 2021-re kamuzták.
Kettő új dolog jött, de mindkettő annyi. hogy cím: KOTOR, és Wolverine, és lehet menni haza. Nyátok...Ennek minek kellett műsor?
Avatar
Moby

Hozzászólás #64276 2021.09.09. 23:07

Ja, ez a forspoken még akár jó is lehetne, ha nem szaggatna már ez a "demó" is, mint a kurvaélet. Ezek vért fognak fosni a 30fps-ért is, most látszik rajta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64277 2021.09.10. 00:28

A GT7-nél mondtak valamit, hogy online váltja-e a Sportot pl.?
Meg hogy az AI továbbra is a PS1-es sínbohóc lesz-e?
A GoW meg nálam tökre érdektelenné vált ezzel az új szériával. A 2018-ast is szinte megállás nélkül görgettem valamelyik mostani sale alatt át, pedig elég olcsón mérték.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64278 2021.09.10. 06:30

benőmenő írta:A GoW meg nálam tökre érdektelenné vált ezzel az új szériával. A 2018-ast is szinte megállás nélkül görgettem valamelyik mostani sale alatt át, pedig elég olcsón mérték.
Ezt a hibát majdnem én is elkövettem, de ismét bebizonyosodott, hogy nem tudok hibázni. :nezze:

Nagyon jó az, adj neki őszinte esélyt.

Viszont ez a Ragnarok totál ugyanúgy néz ki, gondolom jön Ps4 - re is, szóval tényleg dlc fíling.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #64279 2021.09.10. 06:46

KOTOR remake - valószínű day one, ha látszólag nem fogják elbaszni
Project segg - elég középszerűnek tűnik
Tiny Tina - broáf
Forspoken - meh
Rainbow Six Extraction - hulladék
Alan Wake - lehet csak az emlékek szépítik meg, de ez ugyanúgy néz ki mint a PC-s verzió
GTAV elhalasztva - so what
Ghostwire Tokyo - nem tetszik és nem értem, hogy mégis mi akar ez lenni
galaxis őrzői - ez bukta lesz
Bloodhunt - battle royale :vomit:
Deathloop - egyszer jó lesz majd PC-n
gyerek amnézia kiállítás - wtf
Tchia - kisgyerekeknek biztos jó lesz
Uncsi4 - PC-re oké, legalább normális irányítással is végig tudom majd lőni, de azért kapja be a sony és a nóti ha egy 60fps patch-ért pénzt fognak kérni attól, akinek megvan a PS4-es verzió
GT7 - sosem érdekelt a széria
farkas/rozsomák/pézsmapatkány - ha jobb lesz mint a 2009-es játék, akkor részemről oké
szopókember 2 - day1
ragnarök - day1

sokat lesz az az ajtó kitámasztva
Avatar
eje75

Hozzászólás #64280 2021.09.10. 07:08

Tom írta:Jogos. Bár a Tsusima elég rossz példa, mert az speciel hdd-vel sem tölt 2-3 másodpercnél többet gyors utazásnál. Elég jól megírták azt a játékot.
Dede, jó példa az... sőt! Inkább az: "eléggé jól megírták azt a játékot" nem állja meg a helyét... Amikor kijött (és amikor mindenki tolta!), akkor ez messze nem 2-3 másodperc volt.... persze nem akarlak meghazudtolni (megteszik azt helyettem a tények...), hisz lehet neked valami csoda hhd van, de az átlag embereknek a töltési időből inkább az általad vázolt 2-3 másodpercnek a 2-300%-a jutott... utána jött ki a Sony az új mambó-jambóval és akkor rengeteg mindennek javult a töltési ideje PS4-en.... ezek voltak a jellemző töltési idők... kb...
phpBB [media]
Avatar
Tom

Hozzászólás #64281 2021.09.10. 07:26

eje75 írta:Dede, jó példa az... sőt! Inkább az: "eléggé jól megírták azt a játékot" nem állja meg a helyét... Amikor kijött (és amikor mindenki tolta!), akkor ez messze nem 2-3 másodperc volt.... persze nem akarlak meghazudtolni (megteszik azt helyettem a tények...), hisz lehet neked valami csoda hhd van, de az átlag embereknek a töltési időből inkább az általad vázolt 2-3 másodpercnek a 2-300%-a jutott... utána jött ki a Sony az új mambó-jambóval és akkor rengeteg mindennek javult a töltési ideje PS4-en.... ezek voltak a jellemző töltési idők... kb...


6-9 másodperc. Oké nem 2-3. :wilting: Nem tudom mennyit játszottál ps4-en bármit, de ez ott kiugróan alacsony töltési idő volt. Én is akkor toltam mikor kijött. Csak néztünk, hogy milyen gyors a töltés egy open world játéknál.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64282 2021.09.10. 08:22

Tom írta:6-9 másodperc. Oké nem 2-3. :wilting: Nem tudom mennyit játszottál ps4-en bármit, de ez ott kiugróan alacsony töltési idő volt. Én is akkor toltam mikor kijött. Csak néztünk, hogy milyen gyors a töltés egy open world játéknál.
Nem is azért mondtam, csak legyél pontos, mert MILLIÓSZOR kértem már, hogy ne túlozz állandóan.... :banplz: amúgy utána Prő-n is nagyon gyors lett a töltés az igaz, de ez a mostani, az egyszerűen... nem is tudom: élményt okoz vagy mi a tosz... megnyomom, és ott vagyok... végre valaki nem szarja le ezt a részét se... egy átlag játéknál eddig 40-50 órából 1-1,5 órát bámultad a töltőképernyőt.... végre vége
Avatar
Moby

Hozzászólás #64283 2021.09.10. 08:35

neoreg írta:KOTOR remake - valószínű day one, ha látszólag nem fogják elbaszni
Project segg - elég középszerűnek tűnik
Tiny Tina - broáf
Forspoken - meh
Rainbow Six Extraction - hulladék
Alan Wake - lehet csak az emlékek szépítik meg, de ez ugyanúgy néz ki mint a PC-s verzió
GTAV elhalasztva - so what
Ghostwire Tokyo - nem tetszik és nem értem, hogy mégis mi akar ez lenni
galaxis őrzői - ez bukta lesz
Bloodhunt - battle royale :vomit:
Deathloop - egyszer jó lesz majd PC-n
gyerek amnézia kiállítás - wtf
Tchia - kisgyerekeknek biztos jó lesz
Uncsi4 - PC-re oké, legalább normális irányítással is végig tudom majd lőni, de azért kapja be a sony és a nóti ha egy 60fps patch-ért pénzt fognak kérni attól, akinek megvan a PS4-es verzió
GT7 - sosem érdekelt a széria
farkas/rozsomák/pézsmapatkány - ha jobb lesz mint a 2009-es játék, akkor részemről oké
szopókember 2 - day1
ragnarök - day1

sokat lesz az az ajtó kitámasztva
Rohadtul érezni, hogy így is elvisznek minden gépet, bőven ráérnek ezek negyed gázon nyomni ezeket a showat. A 15 sony stúdióból 4-ről tudjuk hogy mit csinálnak(guerrilla, insomniac, Polyphony, Santa Monica), mindezt úgy, hogy mertek olyat is mutatni, amik SEHOGY nem állnak. Mit csinál a többi? Nem tudjuk mi készül a ND-nál, a SuckerPunchnál, a HouseMarqe-nál ha már megvették őket, a Team Asobi-nál, ha már beszántották végettük a japan studiót, nem tudjuk mi a rákot csinál a London Studio, vagy a Bendiek, vagy éppen a Firesprite, ha már megvették őket a minap. Szóval ilyen sehogynemállunkveledetudjukmitfogunkcsinálniWolvewrine lenne bőven gondolom, de kurvára felesleges ellődözni őket.
Avatar
Tom

Hozzászólás #64284 2021.09.10. 08:37

eje75 írta:Nem is azért mondtam, csak legyél pontos, mert MILLIÓSZOR kértem már, hogy ne túlozz állandóan.... :banplz: amúgy utána Prő-n is nagyon gyors lett a töltés az igaz, de ez a mostani, az egyszerűen... nem is tudom: élményt okoz vagy mi a tosz... megnyomom, és ott vagyok... végre valaki nem szarja le ezt a részét se... egy átlag játéknál eddig 40-50 órából 1-1,5 órát bámultad a töltőképernyőt.... végre vége

:worship: Azt adom. Meg tudja dobni az élményt. Ha lesz időm ránézek az AC:Odyssey-re, az is kapott patchot, ha jól tudom. Kíváncsi vagyok ott ez javult-e bármit, mert az pl: elég lassú volt konzolon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64285 2021.09.10. 10:14

Tom írta::worship: Azt adom. Meg tudja dobni az élményt. Ha lesz időm ránézek az AC:Odyssey-re, az is kapott patchot, ha jól tudom. Kíváncsi vagyok ott ez javult-e bármit, mert az pl: elég lassú volt konzolon.
Nem javult a töltés csak a szokásos random minimál PS5 előny.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64286 2021.09.10. 10:15

Moby írta:Engem a KOTOR remake érdekel, ha nem lesz szar. De az lesz. Ez a GOW kb úgy néz ki, mintha egy DLC lenne :D
Ez úgy összességében egy langyos fosvót. Nem tudtunk meg SEMMIT, amit eddig ne tudtunk volna. A GoW-hoz egy kibaszott dátumot nem mertek írni, miután 1 éve még 2021-re kamuzták.
Kettő új dolog jött, de mindkettő annyi. hogy cím: KOTOR, és Wolverine, és lehet menni haza. Nyátok...Ennek minek kellett műsor?
Nekem is az jott le hogy a gow az jon ps4re is :D
Tps mib meg kacsa volt? :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64287 2021.09.10. 10:16

KOTOR - érdekel, de szkeptikus vagyok, és mégiscsak remake. Az EA-ben sem bíznék, de az Asyprtól se gerjedek be
Forspoken - nem izgatott fel
Deathloop - a tréler nem tetszett, de lehet még érdekes
Wolverine - a Marvel-vonaton ragadásnak nem örülök, de lehet még jó, csak marhára nem system seller számomra, és amúgy sem mutattak semmit; a Rocksteady új játéka jobban érdekel
Spider-Man 2 - lásd eggyel feljebb, pedig az első rész előzetésénél még pozitívabb voltam
Alan Wake - már PC-n sem rajongtam érter, és bár mindig is szép volt, a 4K-sítás csodája így tréleren sokat nem tett hozzá
GoW: Ragnarök - nem mertem megnézni, az előző nagyon érdekel, aztán majd kiderül mennyire, de a mitológiai téma miatt úgyis muszáj lesz bevállalnom egyszer, bármilyen is
Uncharted 4/LL - félek tőle, kevés lesz a PC-m a 120 fps-hez
GTA V - nekem ráér, és az XSX-verzió még játszhat is, de ugye megvan PC-re
GT7 - vágtam a centit, hogy vége legyen a trélernek
Project Eve - nem fűzök hozzá nagy reménységeket, hangyafallosznyi esélyt látok rá, hogy rám cáfolnak
Tchia - nem érzem azt, hogy valaha is kelleni fog, de elég ganépasszosnak tűnik
Marvel's Guardians of the Galaxy - nem igazán érdekel
Tiny Tina - a DLC-je a legjobb Borderlands-tartalom, de annyi nekem elég volt belőle, akinek jobban bejön a BL, annak ez nagyobb dobás lehet, meg co-opban azért egyszer el tudom majd képzelni, csak marhára nem vágyakozva
Rainbow Six Extraction - kösz, de nem
Ghostwire: Tokyo - Tango Gameworks, talán egyszer, de nem ezen kívül nem tudom, miért
Vampire: The Masquerade - Bloodhunt - ööö

Kár volt időt szánnon a trélerekre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64288 2021.09.10. 10:22

Uc4 pc remake az jo lehet a szemkifolyos ps4es utan. Ps5on javult vmit?
Avatar
Moby

Hozzászólás #64289 2021.09.10. 10:26

Micsu írta:Nekem is az jott le hogy a gow az jon ps4re is :D
Tps mib meg kacsa volt? :P
Ahogy említettem egy csomó minden továbbra sincs bejelentve, szóval ezt nem tudjuk. Olyan szinten mindenképp, hogy a show-n nem volt, bár erről az alapján, hogy egy storeba kikerült, nem is volt szó, maximum mi gondoltuk így.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #64290 2021.09.10. 10:41

Nekem is csalódás volt ez a műsor.

Kotor, Forspoken és Ragnarök. (ez utóbbinak nagyon jót tesz a PS4 -es megjelenés, gyakorlatilag DLC -nek néz ki...ehh!)

többi az érdektelenségben van...esetleg a hálószövőt még meglesem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64291 2021.09.10. 11:02

Mondjuk a Gow kinezete 60fps mellett boven jo lesz azt meg sejtettem hogy annyi kulonbseg lesz a ket gameplay kozott mint anno az eredeti szerianal volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64292 2021.09.10. 11:36

Micsu írta:Uc4 pc remake az jo lehet a szemkifolyos ps4es utan. Ps5on javult vmit?
Szerinted? Hát mi a fitymás fitymadék lenne a PS5 re eladott "Remaster" lényege, ha nem javul? Nyilván 60 frém lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64293 2021.09.10. 11:47

Annyira nem bír elfogyni a PS5 már, hogy a MM-ban újra van! LOL Lassan úgy fogják utánaddobni, meg drágább tévé mellé ajándékba adni az eladhatatlan PS5-öket :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64294 2021.09.10. 12:01

DanielT írta:Szerinted? Hát mi a fitymás fitymadék lenne a PS5 re eladott "Remaster" lényege, ha nem javul? Nyilván 60 frém lesz.
Jó én nem néztem meg a videot abba meg bele se gondoltam hogy pc mellett jön ps5re is, de miért ne jönne :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64295 2021.09.10. 12:02

Moby írta:Annyira nem bír elfogyni a PS5 már, hogy a MM-ban újra van! LOL Lassan úgy fogják utánaddobni, meg drágább tévé mellé ajándékba adni az eladhatatlan PS5-öket :D
Lement az ázsiója mivel már Botondéknál is van több :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64296 2021.09.10. 12:09

Micsu írta:Lement az ázsiója mivel már Botondéknál is van több :banplz:
Lassan gondolkozok, hogy költözni kellene a barlangból.
Most már lehet olyan helyre kellene költözni ahol nem csak a fürdő/WC és a lakás többi része között van ajtó, mert lehet szerezni a további ajtókhoz is kitámasztót!
Talán tényleg felvirradt a másfél szobás panelek nagy napja?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64297 2021.09.10. 12:19

Néztem ezt a Mátrix trailert, hááááát, látványos de a képi világa mint egy marvel filmnek, ha nem lenne benne Moss meg Reeves nem is gondolnám hogy egy Matrix film, meg az a cgi amikor a robotokat mutatják :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64298 2021.09.10. 12:21

Botond írta:Lassan gondolkozok, hogy költözni kellene a barlangból.
Most már lehet olyan helyre kellene költözni ahol nem csak a fürdő/WC és a lakás többi része között van ajtó, mert lehet szerezni a további ajtókhoz is kitámasztót!
Talán tényleg felvirradt a másfél szobás panelek nagy napja?!
Az a feelinges, nincs kert, nincs négyzetmérter, kevesebbet kell takarítani, kevesebb a rezsi, minek kertes ház, Tokióban se divat :beka3:
Avatar
arty

Hozzászólás #64299 2021.09.10. 12:24

benőmenő írta:A GT7-nél mondtak valamit, hogy online váltja-e a Sportot pl.?
Meg hogy az AI továbbra is a PS1-es sínbohóc lesz-e?
A GoW meg nálam tökre érdektelenné vált ezzel az új szériával. A 2018-ast is szinte megállás nélkül görgettem valamelyik mostani sale alatt át, pedig elég olcsón mérték.
eddig minden géténél lelőtte a gennyszoni* az előzőt... szal kb ezzel lehet kalkulálni. de a gts ugyis egy so-so moslék, abszolut megszolgálta az 5990forintos árát, amin életútja nagyrészében kínálták.

és ez a gt7 eléggé egy gts+fizetőspecsnek tűnik, nem hiszem h tovább futtatnák a sport szériát, ha a tartalom ennyire megegyezik... (hol van a temérdek új pálya?! időjárás? napszak? törés?)

(*köszbazmeg az ingyé' overcooked gyűjteményt, ami szinte kötelezően 4player játék, amihez TERMÉSZETESEN nem jár a ps4 verza, ami játszható ds4/ds5el is..... nemnem, vegyél a psn+ fosához 4 DS5-öt, jóvan? :( a psn+ igazi patkány lineup, mostmár sok hónapja.... a játékokkal nem lenne gond, de ez a ps4-ps5 mizéria, ez az iparág legalja LENNE, ha nem lenne egy másik japán versenyző is a ringben............)
Avatar
arty

Hozzászólás #64300 2021.09.10. 12:25

neoreg írta:Uncsi4 - PC-re oké, legalább normális irányítással is végig tudom majd lőni, de azért kapja be a sony és a nóti ha egy 60fps patch-ért pénzt fognak kérni attól, akinek megvan a PS4-es verzió
xbox one kontroller? :eplus2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64301 2021.09.10. 12:32

Micsu írta:Néztem ezt a Mátrix trailert, hááááát, látványos de a képi világa mint egy marvel filmnek, ha nem lenne benne Moss meg Reeves nem is gondolnám hogy egy Matrix film, meg az a cgi amikor a robotokat mutatják :fejvakaras:
Megnéztem én is tegnap ezt a trailert.
Gyerek meghallotta a leckeírás végén, elkezdett kérdezősködni, hogy mi meg hogy, de az első húsz kérdés után feladtam, és leültünk megnézni az első részt. :D
Ma szerintem második rész.
Avatar
arty

Hozzászólás #64302 2021.09.10. 12:34

DanielT írta:Nem javult a töltés csak a szokásos random minimál PS5 előny.
viszont ahogy 60al mozog (ac odyssey), gyönyörű, egyszerűen csodaszép "lett" ... (TUDOM h csak 60frémet kapott, de akkor is szebbnek érzem, egyszerűen mint egy (régebbi) render... pedig nem zavar az aliasing, messzebb tudok ülni, de itt nem kell!!! :D ). egyik DF videoban mondták, hogy a több frém = jobb upsampling esély, lehet benne van, magamnak nyilván nem kockázom ki, csak ránézek és ejha vagy nem ejha. és ez ejha.

---

persze nem tenném egy pókember mellé, az nekem abszolut a referencia (perf rt mód), most h kiderült, h a milesmoralesen BELÜL megvehető remazter dlc az fut a molesmorales nélkül is, KÍVÜLRŐL, szal szépen lassan bele is vetem magam :) elképzelni nem tudom, a folytatás hogyan fogja tudni ezt überelni....... (hamár marvel: wolverine-t sajnálom, elég "földhözragadt" karakter, ebből ígéretes cuccot heggeszteni nagy kihívás lesz)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64303 2021.09.10. 12:39

Közben levertem Vicar Ameliat is. Mi volt ez a rakás szerencsétlenség?
Csak forgott szegény aztán amikor már kapzsi voltam néha eltalált véletlenül. Viszont most megint dunsztom nincs merre kéne menni. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #64304 2021.09.10. 12:47

benőmenő írta:Közben levertem Vicar Ameliat is. Mi volt ez a rakás szerencsétlenség?
Csak forgott szegény aztán amikor már kapzsi voltam néha eltalált véletlenül. Viszont most megint dunsztom nincs merre kéne menni. :idiota:
juteszembe, a DS-projekted félbemaradt vagy meglett minden acsi, amíg nemfigyeltem? (nem volt valami fogadás, valami téttel? :eplus2: )
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #64305 2021.09.10. 13:23

benőmenő írta:Közben levertem Vicar Ameliat is. Mi volt ez a rakás szerencsétlenség?
Csak forgott szegény aztán amikor már kapzsi voltam néha eltalált véletlenül. Viszont most megint dunsztom nincs merre kéne menni. :idiota:
Cuki, ahogy a legkönnyebb bossokat kommentálod. :zavart1:
Avatar
arty

Hozzászólás #64306 2021.09.10. 13:31

Megy valaki / jöttök ? :) sajna kissé egymásra csúsztak.......

RegameX - retro videojáték kiállítás - face event link
szeptember 18-19

Árkádia - játéktermi gépek kiállítása - face event link
szeptermber 24-25-26

terv:
regamex, szombat délután
árkádia, szombat nyitástól vakulásig

2019-ben voltunk mindkettőn a fiammal, zabáltuk, erre tavaly elmaradt minden.... DE MAJD MOST! :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64307 2021.09.10. 13:36

arty írta:Megy valaki / jöttök ? :) sajna kissé egymásra csúsztak.......

RegameX - retro videojáték kiállítás - face event link
szeptember 18-19

Árkádia - játéktermi gépek kiállítása - face event link
szeptermber 24-25-26

terv:
regamex, szombat délután
árkádia, szombat nyitástól vakulásig

2019-ben voltunk mindkettőn a fiammal, zabáltuk, erre tavaly elmaradt minden.... DE MAJD MOST! :)
Nekem egyik szombat se jó, vasárnap délután mindkettönél reálisabb.
Avatar
deep

Hozzászólás #64308 2021.09.10. 13:39

arty írta:Árkádia - játéktermi gépek kiállítása - face event link
szeptermber 24-25-26
Idén is elmarad sajnos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64309 2021.09.10. 13:58

arty írta:juteszembe, a DS-projekted félbemaradt vagy meglett minden acsi, amíg nemfigyeltem? (nem volt valami fogadás, valami téttel? :eplus2: )
IMG_20210910_135150.jpg

Persze az még márciusban a karantén alatt megvolt.
A DT által küldött cuccokra még kommenteltél is! Link
Avatar
neoreg

Hozzászólás #64310 2021.09.10. 14:07

KOTOR remake fail

a legjobb íróra bízták a projektet
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64311 2021.09.10. 14:28

neoreg írta:KOTOR remake fail

a legjobb íróra bízták a projektet
Mit kell megírni egy kész storyn?
Avatar
neoreg

Hozzászólás #64312 2021.09.10. 14:38

Micsu írta:Mit kell megírni egy kész storyn?
nem tudom, gondolom az eredetiben nem volt elég nő, fekete és lmbtq+ droid, valamint Darth Revan-ről sem derült ki egyértelműen, hogy meleg-e, na de majd most!
Avatar
Moby

Hozzászólás #64313 2021.09.10. 15:16

A sony központi szalonban van raktáron PS5 Digital, és állítólag az üzletben is hegyekben áll.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64314 2021.09.10. 17:18

Moby írta:A sony központi szalonban van raktáron PS5 Digital, és állítólag az üzletben is hegyekben áll.
Ennek is lealdozott, bezzeg videokartya most sincs :idiota:
Van 3070 foundersem, de kurva szep :finom:
Bar a 1080 founders az etalon, kene disznek venni egyet kar h draga.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64315 2021.09.10. 17:35

Micsu írta:Ennek is lealdozott, bezzeg videokartya most sincs :idiota:
Van 3070 foundersem, de kurva szep :finom:
Bar a 1080 founders az etalon, kene disznek venni egyet kar h draga.
Az én 1080 foundersem Artynál van már. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64316 2021.09.11. 07:39

TasManXT írta:Cuki, ahogy a legkönnyebb bossokat kommentálod. :zavart1:
Nyilván azért ilyenek a kommentárok mert a bossok is lepkefingok a játék elején.
Illetve nem: a kamera az elég kemény boss eddig.
Ezt amúgy hogy gondolták komolyan hogy olyan részre lockoljon, amit alapesetben el sem tudsz érni?! Ráadásul az animációk sokszor mintha 125%-ra lennének gyorsítva és ennek megfelelően olyan rángást csinál a kamera hogy lekövesse az ellenfelet, hogy még az is epilepsziás rohamot kap, aki amúgy nem is hajlamos rá.
Szóval marad a tryhardolás manuál kamerával meg clawgrippel. Nice gamedesign, 5/7.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64317 2021.09.11. 07:47

benőmenő írta:Nyilván azért ilyenek a kommentárok mert a bossok is lepkefingok a játék elején.
Illetve nem: a kamera az elég kemény boss eddig.
Ezt amúgy hogy gondolták komolyan hogy olyan részre lockoljon, amit alapesetben el sem tudsz érni?! Ráadásul az animációk sokszor mintha 125%-ra lennének gyorsítva és ennek megfelelően olyan rángást csinál a kamera hogy lekövesse az ellenfelet, hogy még az is epilepsziás rohamot kap, aki amúgy nem is hajlamos rá.
Szóval marad a tryhardolás manuál kamerával meg clawgrippel. Nice gamedesign, 5/7.
Valamelyik nap én is belenéztem csak az art kedvéért, de túl darkos ez még mindig az én ízlésemnek, kb kétszer annyira bejövős ez az art irány, mint Daninak a latyak (mármint kétszer annyira nem bejövős...), aztán elakadtam a tutorialban, mert hát annyira koncentráltam, hogy ne hányjak a sarokba a színektől, hogy nem derült ki számomra, hogy a fegyverek equippelése után mi lenne a következő lépés, hogy ne a temetőben ténferegjek körbe, de még nem nyomtam rá uninstallt, úgyse tudnék helyette mit felrakni az ajtótámasztóra. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64318 2021.09.11. 20:01

Lepörgött a Maneater, xsx-en, az xsx verzió.
Azt gondolom az ilyen Sony exclu címek maximálisan indokolják a ps5 tartását. Ez a komplex és átgondolt játékmenet, ezek a mélységek, amiket megpedz, egyszerűen ez tényleg indokolja, hogy a szentszoni drágábban adja a játékait!
Nade a tréfát félrerakva, ez pont az a 300 forintos cucc, ami passzol a ganépasszba. A középszer csúcsa. Eleinte tréfarépa cápával lenni, és halat meg embert enni, de aztán ez hamar elfárad, szóval tiszta mázli, hogy 7-8 óra alatt túl lehet rajta esni. Szórakoztatóan üde, hogy más, de semmi világrengető. Nem ezreztem, talán ki fogom, de nem valószínű, hogy rendszámtábla gyűjtésbe kezdjek. Fiam néha beleúszott cápavadászt enni csak úgy cél nélkül, így végül kilenc óra lett, és szerintem inkább ő a célközönség, mint én.
Erős 7 pont azért jár neki, nademajdarage2!
Avatar
arty

Hozzászólás #64319 2021.09.12. 14:15

Botond írta:Lepörgött a Maneater, xsx-en, az xsx verzió.
Azt gondolom az ilyen Sony exclu címek maximálisan indokolják a ps5 tartását. Ez a komplex és átgondolt játékmenet, ezek a mélységek, amiket megpedz, egyszerűen ez tényleg indokolja, hogy a szentszoni drágábban adja a játékait!
Nade a tréfát félrerakva, ez pont az a 300 forintos cucc, ami passzol a ganépasszba. A középszer csúcsa. Eleinte tréfarépa cápával lenni, és halat meg embert enni, de aztán ez hamar elfárad, szóval tiszta mázli, hogy 7-8 óra alatt túl lehet rajta esni. Szórakoztatóan üde, hogy más, de semmi világrengető. Nem ezreztem, talán ki fogom, de nem valószínű, hogy rendszámtábla gyűjtésbe kezdjek. Fiam néha beleúszott cápavadászt enni csak úgy cél nélkül, így végül kilenc óra lett, és szerintem inkább ő a célközönség, mint én.
Erős 7 pont azért jár neki, nademajdarage2!
én fiam is zabálja :) én bottal se. gyalázat, hogy egyáltalán szóbakerült ilyen szenny itt, a nyuggerklubban....
Avatar
arty

Hozzászólás #64320 2021.09.12. 14:21

deep írta:Idén is elmarad sajnos.
wat? respekt amugy a flippermuzeumnak, de azért pár arconrúgás kijárna nekik a kommunikációért...)
Avatar
arty

Hozzászólás #64321 2021.09.12. 14:27

neoreg írta:KOTOR remake fail

a legjobb íróra bízták a projektet
miket írt a csaj?

ja, az mindegy a náciknak, a lényeg h kiállt a négerekért és a nőkért (és a hímsovinizmus ellen) a twitteren TEHÁT szarlesz és mostmár biztos, hogy ő tehet MINDENRŐL is :D
ráadásul NEM a kotor a kedvenc játéka!!!4444444. pff.
Avatar
arty

Hozzászólás #64322 2021.09.12. 14:31

Botond írta:Az én 1080 foundersem Artynál van már. :idiota:
micsunak eladó, DRÁGÁN :D

Micsu írta:Mit kell megírni egy kész storyn?
remake = ~nyomokban tartalmazza majd csak az eredetit :)

szerintem minden egykori fan gyűlölni fogja valamiért, ebből nem lehet jól kijönni. és a sztori lesz a legkevesebb...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64323 2021.09.12. 16:06

arty írta:miket írt a csaj?

ja, az mindegy a náciknak, a lényeg h kiállt a négerekért és a nőkért (és a hímsovinizmus ellen) a twitteren TEHÁT szarlesz és mostmár biztos, hogy ő tehet MINDENRŐL is :D
ráadásul NEM a kotor a kedvenc játéka!!!4444444. pff.
Miért, aki mériszúzza Rey-t, az hímsoviniszta? És mi az, aki szerint a Last Jedi azért szar, mert a férfiak mindent elrontanak, szerinte?

Nem tünik normálisnak, de attól még lehet jó író, vannak erre példák. Részemröl aggódom, ezek rossz jelek. Egyébként az eredeti is tele van szájbarágós politikai korrektségre nevelös szállal, szóval aki eddig az emlékei alapján azt hitte, hogy az valami öskonzervatív játék, az téved, az akkori Sam Maggsek írták. És egyébként lenne mit javítani rajta, húgomnak is nagy kedvence a játék, de ö is úgy jellemezte, hogy a dark side az Scooby Doo-gonosz szint játszva. Hát kb. Ebböl - és sok más - szempontból ne is legyen a kedvence senkinek. Én is mocskosul átírnám.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64324 2021.09.12. 17:12

arty írta:miket írt a csaj?

ja, az mindegy a náciknak, a lényeg h kiállt a négerekért és a nőkért (és a hímsovinizmus ellen) a twitteren TEHÁT szarlesz és mostmár biztos, hogy ő tehet MINDENRŐL is :D
ráadásul NEM a kotor a kedvenc játéka!!!4444444. pff.
Én nem mertem eddig szólni, mert konkrétan rettegek. A KOTOR sztori nálam mindenidők legeslegnagyobb sztorija, amit gémingben valaha megtapasztaltam. Egyszerűen zseniálisan kidolgozták a legapróbb részletekig, és mindig csavartak rajta vmit ahogy haladt előre a sztori. A mellékes npc-k mindig elpötyögtek vmit, ami az addigra már szinte biztos koncepcióm megingatták. Mai napig beleborzongok az emlékekbe is, ahogy mindenkivel mindent nyolcszor megbeszéltem, csak derüljönmárkimiafaszvan. Persze nem derült ki, kb utolsó olyan játékélményem, ahol nem éreztem a 8. párbeszéd után, hogy mi a csavar, és amikor konkrétan kiderült a helyzet, akkor csak néztem bambán, hogy nane. Mondjuk lehet azóta pont ez az élmény acélozott meg, és vágom le egyből a csavart.
Mindegy, bármit nyúlnak a sztorihoz, csak rontani lehet rajta.
Az Aspyr amúgy kiadta ezt már iOS-re, konkrétan először iPadre, ami ugye nagyobb felbontás, mint anno az xbox classic volt, szóval van már egy 4k ráncfelvarrás ebből (el is kezdtem pár éve, olyan 60%-ig jutottam), ahhoz képest nem tudom mit pimpelnek a grafikán, vagy csak átportolják az iOS verziót? Aspyrnál ez utóbbi se lepne meg. Trailerből ugye lófasz nem derül ki azon kívül, hogy lesz.
Mindegy, 95% esélyt adok neki, hogy egy komolyabb ragefeszt befigyel tőlem, amikor ez kijön, és a támogatásotokkal új szintre fogjuk tudni emelni a fullbatolást is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64325 2021.09.12. 18:33

arty írta:micsunak eladó, DRÁGÁN :D

remake = ~nyomokban tartalmazza majd csak az eredetit :)

szerintem minden egykori fan gyűlölni fogja valamiért, ebből nem lehet jól kijönni. és a sztori lesz a legkevesebb...
Kar hogy az a videokartyakat dragan vasarlok erdekeit meg a hozzad hasonlo szocialisan tulerzekenyek se vedik, raadasul nemecsek is lettem, van nalunk elnyomottabb embertipus?
Neger vagyok amugy meg hermafrodita most jobb, olcson megkapom? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64326 2021.09.12. 19:06

Uj Gowot de nyomnam mar…
Avatar
Botond

Hozzászólás #64327 2021.09.12. 20:23

Micsu írta:Kar hogy az a videokartyakat dragan vasarlok erdekeit meg a hozzad hasonlo szocialisan tulerzekenyek se vedik, raadasul nemecsek is lettem, van nalunk elnyomottabb embertipus?
Neger vagyok amugy meg hermafrodita most jobb, olcson megkapom? :idiota:
Saját nevét is kicsivel írja, szóval ez részéről nem részrehajlás, de amúgy ha annyi forintom lenne ahányszor te leírtad, hogy "botond", akkor saját kezűleg készített összehasonlító tesztem lenne 3080ti-3090-3090super témakörben. :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64328 2021.09.12. 20:42

Botond írta:Saját nevét is kicsivel írja, szóval ez részéről nem részrehajlás, de amúgy ha annyi forintom lenne ahányszor te leírtad, hogy "botond", akkor saját kezűleg készített összehasonlító tesztem lenne 3080ti-3090-3090super témakörben. :mf2:
Gondolom akkor gyorsan talalsz egyet ha mar annyiszor irtam le, biztos elofordut bar ennek te vagy a szakertoje gondolom azert is alltal bele mint a Nepalozasba meg a Halozasba. :mf2:
Egyebkent meg kit erdekel hogy o hogy irja a sajatjat? Erdekes nalam Nepal = Tibet, ezt valahogy nem tudtad elfogadni :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64329 2021.09.12. 22:35

Micsu írta:Gondolom akkor gyorsan talalsz egyet ha mar annyiszor irtam le, biztos elofordut bar ennek te vagy a szakertoje gondolom azert is alltal bele mint a Nepalozasba meg a Halozasba. :mf2:
Egyebkent meg kit erdekel hogy o hogy irja a sajatjat? Erdekes nalam Nepal = Tibet, ezt valahogy nem tudtad elfogadni :D
A keresővel ez két pillanat.
Avatar
arty

Hozzászólás #64330 2021.09.13. 13:03

Zóanagyvarázsló írta:Miért, aki mériszúzza Rey-t, az hímsoviniszta? És mi az, aki szerint a Last Jedi azért szar, mert a férfiak mindent elrontanak, szerinte?

Nem tünik normálisnak, de attól még lehet jó író, vannak erre példák. Részemröl aggódom, ezek rossz jelek. Egyébként az eredeti is tele van szájbarágós politikai korrektségre nevelös szállal, szóval aki eddig az emlékei alapján azt hitte, hogy az valami öskonzervatív játék, az téved, az akkori Sam Maggsek írták. És egyébként lenne mit javítani rajta, húgomnak is nagy kedvence a játék, de ö is úgy jellemezte, hogy a dark side az Scooby Doo-gonosz szint játszva. Hát kb. Ebböl - és sok más - szempontból ne is legyen a kedvence senkinek. Én is mocskosul átírnám.
ez két kiemelt tweetje :) de közben írt két év alatt kétezret (tippelek), és lehet "mind egyben" már egy árnyaltabb képet adna.

"És mi az, aki szerint a Last Jedi azért szar, mert a férfiak mindent elrontanak, szerinte?" - egy arrogáns troll? szmájli nélkül viccelő idióta? DE az is lehet, hogy egy ultraszélsőséges feminista kretén, aki nem látja, mennyit árt a női egyenjogúság ügyének :)

Szerintem joggal aggódsz, ha imádtad a KOTOR-t. (de ugye írod, hogy erről nincs szó)
Márpedig ha nem imádtad, akkor van szemernyi esélye, hogy majd most ezt az újat fogod, neked végülis nincs vesztenivalód :)

Vissza: “Leáldozott.hu”