A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #64191 2021.09.07. 10:15

DanielT írta:Úristen, ha megtudod, hogy a Last of us meg egy PS3 játék... :wow1: :wow1: :wow1: Bár ottan nuku klattyogás vót.
Azt tudom és klattyog a remaster, mert ugye az volt a ps5 welcome csomagban.
Avatar
arty

Hozzászólás #64192 2021.09.07. 10:30

Mekee írta:Nemtudom miben függ össze a ps4-re kiadás meg a rendes vr...
Amennyiben a rendes azt jelenti, hogy az egész játék játszható benne, nos arra eddígsem volt sok esély, de így sem, hacsak nem térünk vissza a 6 autó a pályán gt2-re
kijön ps4-re -> ps4-en is kell vr támogatás -> alap ps4en is kell vr támogatás -> möszjöh jamakucsi annyit nem hajlando butitani -> inkább nem lesz vr (vagy a gts alibi vr-je lesz csak)

ha ps5 only lett volna, GTS színvonalon vr-ben is elmozog sokautóval a teljes játék -> maga a mennyország! :)

Moby írta:Nyilván emiatt készül. N éve, amikor elkezdték ezeket csinálni, tudták, majd hiánycikk lesz a PS5, szal nekiálltak a PS4 verzának is. Nem a 100m potenciális vevő miatt, hanem a jó szívük :nezze: Nincs is ezzel semmi gond, csak ez a duma, ami levertek itt a genváltás környékén, hogy ők hisznek a generációkban...mert hazugságokkal is rá kellett tromfolni az MS-re.
Nemtom, elég sokára szánták el magukat a comingoutra.... miért nem day1 crossgen címként hitegettek?

Lehet mindkét forgatókönyv élt és ha nem megy eléggé a ps5, akkor lehet rajta rúgni egyet egy gt7-el, mint systemseller (bár nemtom az-e ma még egy gt).
Nade a ps5 megy amúgyis, akkor meg miért ne tarolnák le a ps4 tábort?
Avatar
arty

Hozzászólás #64193 2021.09.07. 10:39

deep írta:2018 augusztusban vettem az 50 ccm Scarabeo-t. 19 márciusban ahogy lehetett, kezdtem az A2-es jogsit, március végén már megvolt a 300-as SH, április 8-án pedig a vizsga. Onnantól azzal jártam egész nyáron, kiderült eszi az olajat, eladtam és vettem egy 2 évvel fiatalabb 300-as SH-t :D Aztán a koronagenyóig azzal jártam melóba, és amióta home office van, és marad is, már szinte csak hosszabb távra megyek így ezt néztem ki, mivel szempont volt az automata váltó, az meg csak pár Honda modellben van és ezt lehetett A2-re fojtani.
nem szórakoztál 1-1 kategóriában túl sokat, persze éééértemén, kell a póva :)

... és ez a mostanid, A2-re van fojtva, detényleg? ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #64194 2021.09.07. 10:51

Botond írta:Nem fogom kikapcsolni, jópofaság, lányos apaként a történet eleje jobban megfogott, mint egy ilyen gimmick cucc, csak az fáj, hogy emiatt három órát bír a kontroller egy töltéssel. Szerencsére van hozzá egy 25 centis kábel, szóval kényelmesen lehet nézni a 65 colos tévét 30 centiről!
Arty, az az optimális távolság?! :idiota:
Na mindegy, pörgetem, mert ejének vissza kell adni majd vmikor a második rész lemezét.
A klattyogásban meg amúgy azt nem értem továbbra se, hogy akikkel én szoktam játszani, ők mind fülessel nyomják, szóval ha jól értem ez a klattyog a kontroller csak és kizárólag az én kedvemért lett kifejlesztve. Mondjuk bevált, vettem is rögtön ps5öt. Kettőt!
már nememlékszem, mi lett a pecselgetés vége - van 4k60 mód ps5ön? tudom, h a ps4pró korszakban volt macera, amikor én nyomtam még frémgondok is voltak.... (1080p-ben használtam a prót, így volt dáunmintázás, de ez neked ugye nem opcioó)

amúgy erről mindenképp jöjjön majd rivju, remélem semmit nem tudsz a játékról :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #64195 2021.09.07. 11:02

arty írta:már nememlékszem, mi lett a pecselgetés vége - van 4k60 mód ps5ön? tudom, h a ps4pró korszakban volt macera, amikor én nyomtam még frémgondok is voltak.... (1080p-ben használtam a prót, így volt dáunmintázás, de ez neked ugye nem opcioó)

amúgy erről mindenképp jöjjön majd rivju, remélem semmit nem tudsz a játékról :)
Nulláról megyek neki. Semmit, de tényleg semmit nem olvastam utána semminek Sony világból (se játék, se hw), szóval lesz még ilyen a ps4 kontroller is klattyogott meglepetés, újszülöttnek minden vicc új! A játékok sztorija meg abszolúte újdonság. A mechanikákat nyilván láttam, így pl egy BB vagy GoW véleményes, hogy egyáltalán nekiüljek e majd a lasszófaszok és az uncsik után.
1800p és 60 van low árnyékokkal meg 1080p és 60 durva árnyékokkal, vagy vmi ilyesmit olvastam a setupnál. 1800p-t használom HDR-el, mert arra is rákérdezett, hogy kérem vagy nem kérem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64196 2021.09.07. 11:15

Botond írta:Nulláról megyek neki. Semmit, de tényleg semmit nem olvastam utána semminek Sony világból (se játék, se hw), szóval lesz még ilyen a ps4 kontroller is klattyogott meglepetés, újszülöttnek minden vicc új! A játékok sztorija meg abszolúte újdonság. A mechanikákat nyilván láttam, így pl egy BB vagy GoW véleményes, hogy egyáltalán nekiüljek e majd a lasszófaszok és az uncsik után.
1800p és 60 van low árnyékokkal meg 1080p és 60 durva árnyékokkal, vagy vmi ilyesmit olvastam a setupnál. 1800p-t használom HDR-el, mert arra is rákérdezett, hogy kérem vagy nem kérem.
Ráadásul neked a Walking Dead is kimaradt tudtommal, pedig kíváncsi lettem volna, hogy annak ismerete mennyit rontott volna a frissességén.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64197 2021.09.07. 12:17

Ugy latszik most en maradtam le mint eje, ganepassz tele van jatekokkal, sony cimek es uzletpolitika nem erdeklik, megis tlout tolja, whut ? :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #64198 2021.09.07. 12:40

arty írta:nem szórakoztál 1-1 kategóriában túl sokat, persze éééértemén, kell a póva :)

... és ez a mostanid, A2-re van fojtva, detényleg? ;)
Tényleg, egy hónapot vártam rá a hatóságnál... Egyébként 8 lóerőről beszélünk, a Honda szerint 0-100ig nincs különbség.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #64199 2021.09.07. 12:55

Zóanagyvarázsló írta:HBD neki, bármennyire is messze kujtorog!

Nem kujtorog messze és köszöni mindenkinek aki gondolt rá :)
Kártyázom már csak a runaterrával kb ami a piacon most a legjobb :D
Várom az új battlefieldet azt hiszem meg lehet kipróbálom az age of 4 et, de nagyjából már semmivel sem játszom a fentebb említett játékot leszámítva. Szóval már csak olvasni járok ide, ha nem is sokat a sötétből, de itt vagyok azért :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #64200 2021.09.07. 13:03

deep írta:Tényleg, egy hónapot vártam rá a hatóságnál... Egyébként 8 lóerőről beszélünk, a Honda szerint 0-100ig nincs különbség.

Nekem is fojtott motorom van, közel 3 hónapba került mire minden kész lett annyira szívás volt a papírozás, bár ez egy új motor volt. De nem kívánom senkinek ezt a bürokratikus szopást.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64201 2021.09.07. 13:06

donatus13 írta:Nem kujtorog messze és köszöni mindenkinek aki gondolt rá :)
Kártyázom már csak a runaterrával kb ami a piacon most a legjobb :D
Várom az új battlefieldet azt hiszem meg lehet kipróbálom az age of 4 et, de nagyjából már semmivel sem játszom a fentebb említett játékot leszámítva. Szóval már csak olvasni járok ide, ha nem is sokat a sötétből, de itt vagyok azért :)
Bf legalabb meghajtja a 2080tit.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64202 2021.09.07. 13:11

Micsu írta:Ugy latszik most en maradtam le mint eje, ganepassz tele van jatekokkal, sony cimek es uzletpolitika nem erdeklik, megis tlout tolja, whut ? :idiota:
Arty felcsigázott a ps vr2.0val, meg a gyerek picsogott, hogy őt nem hagytam recsitezni, szóval szereztem egy ps5lite-ot is, saját használatra.
És ha már itt ragadt nálam akkor nyilván megnézem mitől kell elájulni, hogy mire megjött a vr2.0 legalább ezekkel első kézből képben legyek.
Mindez eje támogatásával, mert a ps5lite is tőle van (a sima is tőle volt) és a lasszófasz2 is, de még az elsővel küzdök.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #64203 2021.09.07. 13:11

Micsu írta:Bf legalabb meghajtja a 2080tit.

Ami azt illeti nekem csak 2070-em van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64204 2021.09.07. 13:35

donatus13 írta:Nem kujtorog messze és köszöni mindenkinek aki gondolt rá :)
Kártyázom már csak a runaterrával kb ami a piacon most a legjobb :D
Várom az új battlefieldet azt hiszem meg lehet kipróbálom az age of 4 et, de nagyjából már semmivel sem játszom a fentebb említett játékot leszámítva. Szóval már csak olvasni járok ide, ha nem is sokat a sötétből, de itt vagyok azért :)
Na akkor boldogot! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #64205 2021.09.07. 13:40

donatus13 írta:Nem kujtorog messze és köszöni mindenkinek aki gondolt rá :)
Kártyázom már csak a runaterrával kb ami a piacon most a legjobb :D
Várom az új battlefieldet azt hiszem meg lehet kipróbálom az age of 4 et, de nagyjából már semmivel sem játszom a fentebb említett játékot leszámítva. Szóval már csak olvasni járok ide, ha nem is sokat a sötétből, de itt vagyok azért :)
HBD!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64206 2021.09.07. 13:43

donatus13 írta:Nem kujtorog messze és köszöni mindenkinek aki gondolt rá :)
Kártyázom már csak a runaterrával kb ami a piacon most a legjobb :D
Várom az új battlefieldet azt hiszem meg lehet kipróbálom az age of 4 et, de nagyjából már semmivel sem játszom a fentebb említett játékot leszámítva. Szóval már csak olvasni járok ide, ha nem is sokat a sötétből, de itt vagyok azért :)
Boldog születésnapot! :integet2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64207 2021.09.07. 14:04

Botond írta:Arty felcsigázott a ps vr2.0val, meg a gyerek picsogott, hogy őt nem hagytam recsitezni, szóval szereztem egy ps5lite-ot is, saját használatra.
És ha már itt ragadt nálam akkor nyilván megnézem mitől kell elájulni, hogy mire megjött a vr2.0 legalább ezekkel első kézből képben legyek.
Mindez eje támogatásával, mert a ps5lite is tőle van (a sima is tőle volt) és a lasszófasz2 is, de még az elsővel küzdök.
Megerzed a szentsony erejet :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64208 2021.09.07. 14:05

donatus13 írta:Ami azt illeti nekem csak 2070-em van.
Akkor ideje valtani :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64209 2021.09.07. 14:16

phpBB [media]

Ezt a Pathfinder szériát is el kéne már kezdeni mert részről részre jobb...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64210 2021.09.07. 15:12

Micsu írta:[video]https://www.youtube.com/watch?v=YO6J4PjKV0Y&ab_channel=GamingBolt[/vdeo]
Ezt a Pathfinder szériát is el kéne már kezdeni mert részről részre jobb...
Állatira irigylem, hogy bele tudod ezekbe tenni az időt. A Divinity ről is lepattantam pedig az is annyira gyönyörű volt minden tekintetben. Mondjuk ott ami meglepett, hogy egyszerűen a harcokat nem tudtam megnyerni... :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64211 2021.09.07. 16:01

DanielT írta:Állatira irigylem, hogy bele tudod ezekbe tenni az időt. A Divinity ről is lepattantam pedig az is annyira gyönyörű volt minden tekintetben. Mondjuk ott ami meglepett, hogy egyszerűen a harcokat nem tudtam megnyerni... :szomoru1:
Ez ugy mukodik nalam hogy elkezded jatszni, megszokni, felfogni mert mindegyik mas rendszerrel dolgozik es van ami egybol behuz de van ami csak kesobb vagy soha ( :idiota: ), az biztos hogy a kezdet altalaban nehez.
A youtube tud segiteni ha nem megy de 10 percet keves raszanni. En mar regota tolom ezeket ugyh nem kell youtubeoznom de most bele akarok kostolni egy kicsit mas mufajba (space strategy), ott makd rakell neznem egyket videora.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64212 2021.09.07. 16:32

DanielT írta:Állatira irigylem, hogy bele tudod ezekbe tenni az időt. A Divinity ről is lepattantam pedig az is annyira gyönyörű volt minden tekintetben. Mondjuk ott ami meglepett, hogy egyszerűen a harcokat nem tudtam megnyerni... :szomoru1:
Ahogy Micsu is írja, ez rutin kérdése is. Nyilván végtelen időt nem tudunk ebbe a gémingbe rakni, bár próbálunk, így mindenki másra specializálódott, ami csukott szemmel is megy, és vannak vakfoltok is, neked lehet, hogy pl ez a stílus, teljesen normális ez.
És szintén igaza van Micsunak abban, hogy ezek a komolyan odaülős témák, de a végtelenbe se lehet húzni, szóval 1-2 hónap alatt bele kell csapatni a 100-120-150-200 órát, különben megtörik a sztori íve, ha húzod, meg közben játszol nyolc másik vmit. És hát két hónapon keresztül ugyanazt kockulni, abba azért bele is fárad az ember, szóval ezekhez azért komoly monotonitástűrés is kell.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64213 2021.09.07. 16:34

Botond írta:Ahogy Micsu is írja, ez rutin kérdése is. Nyilván végtelen időt nem tudunk ebbe a gémingbe rakni, bár próbálunk, így mindenki másra specializálódott, ami csukott szemmel is megy, és vannak vakfoltok is, neked lehet, hogy pl ez a stílus, teljesen normális ez.
És szintén igaza van Micsunak abban, hogy ezek a komolyan odaülős témák, de a végtelenbe se lehet húzni, szóval 1-2 hónap alatt bele kell csapatni a 100-120-150-200 órát, különben megtörik a sztori íve, ha húzod, meg közben játszol nyolc másik vmit. És hát két hónapon keresztül ugyanazt kockulni, abba azért bele is fárad az ember, szóval ezekhez azért komoly monotonitástűrés is kell.
Ezek az rpg azert megallnak 50-100 ora kozott ugy hogy sok mindent lattal de 2x annyit is bele lehet tenni ez teny.
Strategiak mar mas teszta, azok innen indulnak :d
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64214 2021.09.07. 16:45

Divinity Original Sin2t akartam ev vegen tolni de megvarom mar a magyaritast mert max fel ev es kesz lesz. Bg3nal mar nem varok azt egybol tolom majd megjeleneskor. Meg meg ott a Wasteland3, uj Planescape, Tyranni, Pathfinder sorozat, Poe 2, crpg szinten nem panaszkodom, jol elvagyok latva :P
Avatar
donatus13

Hozzászólás #64215 2021.09.07. 17:33

Micsu írta:Akkor ideje valtani :P

A mostani árakat nézve a mobiljátékomra teljesen megfelel a 2070 is, 60 fps-ben elviszi :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #64216 2021.09.07. 17:42

Micsu írta:Ez ugy mukodik nalam hogy elkezded jatszni, megszokni, felfogni mert mindegyik mas rendszerrel dolgozik es van ami egybol behuz de van ami csak kesobb vagy soha ( :idiota: ), az biztos hogy a kezdet altalaban nehez.
A youtube tud segiteni ha nem megy de 10 percet keves raszanni. En mar regota tolom ezeket ugyh nem kell youtubeoznom de most bele akarok kostolni egy kicsit mas mufajba (space strategy), ott makd rakell neznem egyket videora.

Stellaris ? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64217 2021.09.07. 18:31

donatus13 írta:Stellaris ? :D
Most korokre osztottra vagyom ugyhogy Endless Space 2 de a Stellaris is erdekel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64218 2021.09.07. 18:32

Micsu írta:Ez ugy mukodik nalam hogy elkezded jatszni, megszokni, felfogni mert mindegyik mas rendszerrel dolgozik es van ami egybol behuz de van ami csak kesobb vagy soha ( :idiota: ), az biztos hogy a kezdet altalaban nehez.
A youtube tud segiteni ha nem megy de 10 percet keves raszanni. En mar regota tolom ezeket ugyh nem kell youtubeoznom de most bele akarok kostolni egy kicsit mas mufajba (space strategy), ott makd rakell neznem egyket videora.
Daninak a klasszikus Sony-címek valók, mint a Fable és a Mass Effect :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64219 2021.09.07. 18:33

Micsu írta:Most korokre osztottra vagyom ugyhogy Endless Space 2 de a Stellaris is erdekel.
Semmi ilyersmire nincs idöm, örülök, ha egy pici Psychonauts 2 tud menni. Ami eddig Psychonauts 1 HD.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64220 2021.09.07. 18:44

Zóanagyvarázsló írta:Semmi ilyersmire nincs idöm, örülök, ha egy pici Psychonauts 2 tud menni. Ami eddig Psychonauts 1 HD.
Bezzeg Gearsre, Halora mindig jutott :banplz:
Forza Horizont csak a jo viszony miatt nem akartam emliteni. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64221 2021.09.07. 18:48

Micsu írta:Bezzeg Gearsre, Halora mindig jutott :banplz:
Forza Horizont csak a jo viszony miatt nem akartam emliteni. :idiota:
Kisinasok vagyunk mi a topik gearskirálya mellett! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64222 2021.09.07. 20:53

Micsu írta:Bezzeg Gearsre, Halora mindig jutott :banplz:
Forza Horizont csak a jo viszony miatt nem akartam emliteni. :idiota:
Akkor még volt idöm, de ahogy kifogytam ezekböl a TERAexkluzívokból, eltünt a szabadidöm is. Ki érti ezt? :nemtudom:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #64223 2021.09.07. 22:44

arty írta:kijön ps4-re -> ps4-en is kell vr támogatás -> alap ps4en is kell vr támogatás -> möszjöh jamakucsi annyit nem hajlando butitani -> inkább nem lesz vr (vagy a gts alibi vr-je lesz csak)

ha ps5 only lett volna, GTS színvonalon vr-ben is elmozog sokautóval a teljes játék -> maga a mennyország! :)
És az nemlehet, hogy csak nemes egyszerűséggel vr csak ps5ön lesz?
Avatar
arty

Hozzászólás #64224 2021.09.07. 23:55

Mekee írta:És az nemlehet, hogy csak nemes egyszerűséggel vr csak ps5ön lesz?
nincs rá precedens, nem tudni h megtehető-e ez így egyáltalán... de azt el tudom képzelni, hogy húznak egy psvr2-only-t :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #64225 2021.09.08. 08:19

Holnap jön az új matrix trailer is.

Addig fellőttek egy fasza teaser oldalt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64226 2021.09.08. 08:29

TasManXT írta:Holnap jön az új matrix trailer is.

Addig fellőttek egy fasza teaser oldalt.
Ó a legjobb, amikor teaselünk egy trailert ami egy film teasere. Mintha KONKRÉTAN a Mátrixban lennénk! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #64227 2021.09.08. 08:32

DanielT írta:Ó a legjobb, amikor teaselünk egy trailert ami egy film teasere. Mintha KONKRÉTAN a Mátrixban lennénk! :eljen: :eljen: :eljen:
Talán így is van. :D A teaser elején az óra mindig a pillanatnyi időt mutatja, szóval én bármit elhiszek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #64228 2021.09.08. 08:40

DanielT írta:Ó a legjobb, amikor teaselünk egy trailert ami egy film teasere. Mintha KONKRÉTAN a Mátrixban lennénk! :eljen: :eljen: :eljen:
Szerintem konkrétan így van amúgy, ez csakis szimuláció lehet körülöttünk, és ebben a videójátékban videójátékozunk, amiben ha mondjuk az a Way out, akkor abban is videójátékozunk. Ördögi körök ezek!
Amúgy annyira teleszórták a netet ezzel a jön a mátrix4, hogy én azt hittem már tényleg a film jön és nem egy teaser, szóval csalódott vagyok. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #64229 2021.09.08. 09:31

Tegnap lement ez a Carrion. Itt többen írták, hogy abból áll a játék, hogy keresed merre kell menni, én ezt nem tudom leigazolni. Jópofa, ötletes kis game volt. Nekiültem, és 1 helyben kigurult belőle az 1000g. Kezdek belejönni ebbe a ganépassz takarításba :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #64230 2021.09.08. 09:37

Moby írta:Tegnap lement ez a Carrion. Itt többen írták, hogy abból áll a játék, hogy keresed merre kell menni, én ezt nem tudom leigazolni. Jópofa, ötletes kis game volt. Nekiültem, és 1 helyben kigurult belőle az 1000g. Kezdek belejönni ebbe a ganépassz takarításba :D
Csakafozs(tm). :eljen:
Nekem meg minden hónap utolsó két napján főhet a fejem, hogy honnan kerüljön 2000 gs, hogy ne második legyek a hónapban. :idiota: Most is már 1500 körüli a lemaradásom, ószom! :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64231 2021.09.08. 10:04

Botond írta:Csakafozs(tm). :eljen:
Majd a le TLOU2 lenyomása után csinálj róluk egy összehasonlító elemzést! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64232 2021.09.08. 10:11

Úgy látszik még az nCore elől is elviszi a Gamepass! :D

ÖT! Seeder és 0 letöltő. :D Megelőlegezem, hogy a Last Of 2-t legalább 6-an osztanák..

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64233 2021.09.08. 10:20

Mindeközben a Days Gone a második a toplistán, ami egy retró Sony cím...

Hátőőő... na.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64234 2021.09.08. 10:21

DanielT írta:Majd a le TLOU2 lenyomása után csinálj róluk egy összehasonlító elemzést! :banplz:
Én ezt Mobytól is meghallgatnám :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64235 2021.09.08. 10:25

DanielT írta:Mindeközben a Days Gone a második a toplistán, ami egy retró Sony cím...

Hátőőő... na.
Azt mondod az annyira szar, hogy inkább nem adnak érte pénzt az emberek?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64236 2021.09.08. 10:31

Botond írta:Azt mondod az annyira szar, hogy inkább nem adnak érte pénzt az emberek?
Hát egy abban a világban, ahogy az exkluzív AAA játékok konkurenciája a falu legolcsóbb videótékája... ott simán lehet ez az ok. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64237 2021.09.08. 10:31

Zóanagyvarázsló írta:Én ezt Mobytól is meghallgatnám :banplz:
Na tudtam, hogy ezt valaki lecsapja. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #64238 2021.09.08. 11:07

Moby írta:Tegnap lement ez a Carrion. Itt többen írták, hogy abból áll a játék, hogy keresed merre kell menni, én ezt nem tudom leigazolni. Jópofa, ötletes kis game volt. Nekiültem, és 1 helyben kigurult belőle az 1000g. Kezdek belejönni ebbe a ganépassz takarításba :D
Gyerekem egész nyáron nyomkodta (sokszor eltévedt, nem találta a kiutat), jópofa cuccnak tűnt (de nekem sose lesz ilyenekre időm). Ez az ezrezés azért megütött, eléggé maxon nyomod a géminget, ebben a hónapban se kell nézegetnem a leaderboardot :D (Botond, Zó, tik is kapjátok be! :D )

DanielT írta:Majd a le TLOU2 lenyomása után csinálj róluk egy összehasonlító elemzést! :banplz:
kitérdekel a 2, én a tlou1 után kérem azt a rivjút!
Avatar
Moby

Hozzászólás #64239 2021.09.08. 11:42

DanielT írta:Na tudtam, hogy ezt valaki lecsapja. :idiota:
Nekem inkább az nem világos, hogy mit szeretnétek ebből kihozni :D Az egyik egy pár órás minigame fillérekből, a másik meg egy szuperprodukció, amit utáltam, de ez itt most irreleváns. Hogy...hol jön össze a kettő?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64240 2021.09.08. 11:51

Moby írta:Nekem inkább az nem világos, hogy mit szeretnétek ebből kihozni :D Az egyik egy pár órás minigame fillérekből, a másik meg egy szuperprodukció, amit utáltam, de ez itt most irreleváns. Hogy...hol jön össze a kettő?
Hát Botond napi szinten bizonygatja, hogy a Gamepass így meg úgy és hogy a platform háborúban ez fegyver. Valójában meg olyan komoly sebeket ejt, mint egy olvadt fagyi. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #64241 2021.09.08. 11:52

Ha úgy fogalmazzátok meg, hogy írjak már valamit recsit kontra psy2 ügyben, akkor csak annyit tudnék, hogy elnézést kérek mindenkitől, akit hozzásegítettem egy ajtókitámasztóhoz :D
Remélem holnap valamilyen módon jóváteszik ezt a 2021-et. Nagyon kell igyekezniük.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64242 2021.09.08. 12:01

DanielT írta:Hát Botond napi szinten bizonygatja, hogy a Gamepass így meg úgy és hogy a platform háborúban ez fegyver. Valójában meg olyan komoly sebeket ejt, mint egy olvadt fagyi. :idiota:
Ezek egymást nem tudják legyőzni, magukat viszont kiválóan ki tudják nyírni :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64243 2021.09.08. 12:19

DanielT írta:Hát Botond napi szinten bizonygatja, hogy a Gamepass így meg úgy és hogy a platform háborúban ez fegyver. Valójában meg olyan komoly sebeket ejt, mint egy olvadt fagyi. :idiota:
Nyilván vicces lenni AAA nagyágyúk ellen a kisebb játékokat, csak hát Hummert se vezsek a városba járáshoz, ha vonattal 15 perc. Bár amikor múltkor írtam a vonatról, hogy milyen fasza ez így, akkor plusz 8 percet rostokultunk utána a Keleti előtt (20-ból egyszer esett meg eddig, pedig volt már más szakaszokon elég bajom a MÁV-val), de tankkal még mindig lassabb lett volna. Maradjunk annyiban, hogy feldughatnám a Hummeremet a seggembe, ha csak gyorsan szeretnék bemenni sörözni a városba. De home office-ba járáshoz sincs rá szükségem :email:

Magyarán igény kérdése. Persze legyenek méregdrága csodák is (engem mindig is érdekelt a faszok lasszózása!), csak a bálványozásuk sok tud lenni. A Days Gone-ról is elhiszem, hogy tök jó, de az, hogy rácuppannak, mert PC-re lepottyantott GIGAmorzsa, szinte már vekni, inkább komikus. Tény, hogy a Sony áll jobban ebben a generációban, de nem tudom, hogy ettől miért kellene hasra vágnia magát a konkrét játékosnak.

De hogy legyen MS-áztatása is: Botond panaszkodott, hogy nála régen letörölt Windows Store-os játékokat akar patchelés ürügyén újratelepíteni a csodálatos ökoszisztéma. Nálam ilyen nincs, az én Win 10-em még third-party böngészőkkel is jobb! Nálam csak az XSX akarja patchelni a rég uninstallált The Mediumot :buck:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64244 2021.09.08. 12:25

DanielT írta:Hát Botond napi szinten bizonygatja, hogy a Gamepass így meg úgy és hogy a platform háborúban ez fegyver. Valójában meg olyan komoly sebeket ejt, mint egy olvadt fagyi. :idiota:
Hámeraz. Lehet neked nem szempont, meg Deepnek meg TasmanXTnek sem, de nem három konzolt adnak el generációnként, és xsx topikba napi szinten dőlnek a kommentek, hogy vettek az ajtótámasz mellé xsx-et játszani és van e ds elrendezésű kontroller xboxhoz, mert rossz helyen van a stick és a dpad. Moby is olvassa és válaszolgat oda.
Szóval tetszik, nem tetszik, fegyver, nem olvadó fagyi szint.
És van aki el is adja mellőle az ajtótámasztót.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64245 2021.09.08. 12:41

Zóanagyvarázsló írta:Nyilván vicces lenni AAA nagyágyúk ellen a kisebb játékokat, csak hát Hummert se vezsek a városba járáshoz, ha vonattal 15 perc.
Na jó, csak az a különbség, hogy PS-en van Hummer, vonat és még roller IS. Nem kényszerből kell választani, mert minden van. Oké Carrion MÉG nincs speciel, mert fizetett az MS a túszért, de természetesen lesz.

Ja azt írtam már, hogy a bírósági infók alapján 100 millió dollárt fizetett az MS, hogy a Tomb Raider 1 évig exkluzív legyen Fosbone-ra? (még a valamelyik korábbi)
Avatar
Moby

Hozzászólás #64246 2021.09.08. 12:58

DanielT írta:Na jó, csak az a különbség, hogy PS-en van Hummer, vonat és még roller IS. Nem kényszerből kell választani, hanem mert minden van. Oké Carrion MÉG nincs speciel, mert fizetett az MS a túszért, de természetesen lesz.

Ja azt írtam már, hogy a bírósági infók alapján 100 millió dollárt fizetett az MS, hogy a Tomb Raider 1 évig exkluzív legyen Fosbone-ra? (még a valamelyik korábbi)
A Carrion-ról lemaradást még túl is lehet élni (én nem tudtam, hogy nincs ps-re), a PSY2-ről, vagy a Death's Door-ról már fájdalmasabb lenne. Utóbbi mondjuk valszeg szintén tiszteletét teszi majd egyszer PS-en.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64247 2021.09.08. 13:07

Moby írta:A Carrion-ról lemaradást még túl is lehet élni (én nem tudtam, hogy nincs ps-re), a PSY2-ről, vagy a Death's Door-ról már fájdalmasabb lenne. Utóbbi mondjuk valszeg szintén tiszteletét teszi majd egyszer PS-en.
Én a Szopónauták második eljövetelének hiányát is lábon kihordom szerintem! :fogmosas:
Avatar
eje75

Hozzászólás #64248 2021.09.08. 13:42

Remélem short-oltátok a kriptót, amikor szóltam! Nagyot lehetett keresni a zuhanáson.... Én persze vettem, így bukóban vagyok, de ez mondhatni természetes....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64249 2021.09.08. 14:15

DanielT írta:Én a Szopónauták második eljövetelének hiányát is lábon kihordom szerintem! :fogmosas:
Megjelent PS4-re, BC-ben viszi a PS5 is. Dedikált currentgen verzió nincs csak, mint Boxra. Persze a következő részt már aligha engedi az MS-t más konzoljára ilyen könnyen, ezt még "muszáj" volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #64250 2021.09.08. 14:15

DanielT írta:Na jó, csak az a különbség, hogy PS-en van Hummer, vonat és még roller IS. Nem kényszerből kell választani, mert minden van. Oké Carrion MÉG nincs speciel, mert fizetett az MS a túszért, de természetesen lesz.

Ja azt írtam már, hogy a bírósági infók alapján 100 millió dollárt fizetett az MS, hogy a Tomb Raider 1 évig exkluzív legyen Fosbone-ra? (még a valamelyik korábbi)
Száz az nem kevés. Szerintem ennyit nem ért a platformnak... (viszont ha szutyok timed exkluság ennyire drága, nem meglepő, h az örök exkluk kikoptak)
Avatar
arty

Hozzászólás #64251 2021.09.08. 14:18

eje75 írta:Remélem short-oltátok a kriptót, amikor szóltam! Nagyot lehetett keresni a zuhanáson.... Én persze vettem, így bukóban vagyok, de ez mondhatni természetes....
kollégát nagyon megszopattad :( aznap vett 2db 6600XT-t, az ethereumkirályt, 200k/db-ért...... :( (köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44 tényleg! kérlek, vegyél MÉG, hátha vége lesz a rémálomnak!)
Avatar
Necro

Hozzászólás #64252 2021.09.08. 14:27

eje75 írta:Remélem short-oltátok a kriptót, amikor szóltam! Nagyot lehetett keresni a zuhanáson.... Én persze vettem, így bukóban vagyok, de ez mondhatni természetes....
Én olyan faszát shortoltam hogy azonnal felment a duplájára.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64253 2021.09.08. 14:32

Nekem nemrég sikerült leverni egy újabb bosst a Bloodborne-ban, mégpedig a boszikat. Elsőre lement, nem is értem mi volt ez. Pinwheel/10 volt a nehézsége.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #64254 2021.09.08. 14:48

DanielT írta:Na jó, csak az a különbség, hogy PS-en van Hummer, vonat és még roller IS. Nem kényszerből kell választani, mert minden van. Oké Carrion MÉG nincs speciel, mert fizetett az MS a túszért, de természetesen lesz.

Ja azt írtam már, hogy a bírósági infók alapján 100 millió dollárt fizetett az MS, hogy a Tomb Raider 1 évig exkluzív legyen Fosbone-ra? (még a valamelyik korábbi)
Itt szerintem van jelentősége az árnak, ahol játékokat cigányolnak, meg a ki tudja ki által üzemeltetett jatekaim.hu-t éltetik, a házigazda meg még azt is kijelentette, hogy 3k lenne egy játék reális ára. Boxon játszani olcsó. Ha ez nem lenne szempont, akkor SQJ-konfigot veszek (HZD és Days Gone van rá, de menő!). Megtehettem volna, de hülye azért nem vagyok.

Mindenesetre azért vannak és lesznek is játékok Boxra (pl. Hellblade 2). Továbbra is az bosszant, hogy AoE csak PC-re van, pedig VRR-ral és több krafttal meg bill+egerezném (dynamic) 4K-ban konzolon. Natív 4K-ban már az AoE 1 DE is kínlódott, hiába ír ki alacsony GPU-használatot és 60 fps-t, játszani úgy rossz vele.

Timed exkluzivitás volt már máskor, másnál is, utálom, ja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #64255 2021.09.08. 15:33

Lehet, hogy az EBGames elspoilerelte a holnapi bejelentést.
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #64256 2021.09.08. 16:23

Moby írta:Lehet, hogy az EBGames elspoilerelte a holnapi bejelentést.
Kép
125 dollárért gondolom adják a lemez mellé a beszélő kutyát is, nem? :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #64257 2021.09.08. 16:32

Egy uj storyalapu frencsajz sandbox tps :D Nem is volt meg ilyen :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #64258 2021.09.08. 16:35

benőmenő írta:125 dollárért gondolom adják a lemez mellé a beszélő kutyát is, nem? :wilting:
Alapverzió, amit tökmindegy hova áraznak, úgyis mindenki a digital deluxeot veszi majd 250ért.
Avatar
eje75

Hozzászólás #64259 2021.09.08. 16:39

arty írta:kérlek, vegyél MÉG, hátha vége lesz a rémálomnak!)
Vennék Én, de úgy tűnik, most vesztem el az elmúlt 10 év összes megtakarítását (200e-ret tettem be, ennyim volt, nincs több)
Avatar
Moby

Hozzászólás #64260 2021.09.08. 16:43

Micsu írta:Egy uj storyalapu frencsajz sandbox tps :D Nem is volt meg ilyen :idiota:
Nem semmi, mennyire informatív tud 3 karakter fekete alapon fehérrel! :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”