A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62721 2021.06.24. 18:55

benőmenő írta:Lesz PC-n is Auto HDR.
És végre kezdenek valamit a fostos Store-ral.
Én ezt most nagyon elhittem! Ez a cég az elmúlt 10 évben még nem hazudott egyik bukott projektjével kapcsolatban sem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62722 2021.06.24. 19:14

Casekingen is van egy rakat 3080, legolcsóbb a zotac 1470EUR! Ez már csak dupla ár. :fogmosas:
1000-nél rendelem. Az viszont rendkívűl kedves, hogy 27% áfát azonnal rákúrja a 19% német áfa helyett, ha magyar címet adsz meg.
Még szerencse, hogy nővérem kint él, és pont ilyet akar, amit majd aztán elajándékoz nekem. :ravasz1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62723 2021.06.24. 19:32

Greyfox írta:Casekingen is van egy rakat 3080, legolcsóbb a zotac 1470EUR! Ez már csak dupla ár. :fogmosas:
1000-nél rendelem. Az viszont rendkívűl kedves, hogy 27% áfát azonnal rákúrja a 19% német áfa helyett, ha magyar címet adsz meg.
Még szerencse, hogy nővérem kint él, és pont ilyet akar, amit majd aztán elajándékoz nekem. :ravasz1:
Mármint szüleidnek ajándékozza és ők neked. Testvérnek nem adómentes az ajándékozás. Vagyis most variáltak vmit, talán már az, tavaly még nem volt az, én is szüleimen keresztül szponzorálom húgom már ezer éve emiatt. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62724 2021.06.24. 21:29

Botond írta:Mármint szüleidnek ajándékozza és ők neked. Testvérnek nem adómentes az ajándékozás. Vagyis most variáltak vmit, talán már az, tavaly még nem volt az, én is szüleimen keresztül szponzorálom húgom már ezer éve emiatt. :)
Vagy megveszi nemetben az o nevere es csokolom, utana meg feladja postan, egyebkent a kutya nem nezi ezt. Egy videokartyarol van szo nem egy kocsirol vagy ingatlanrol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62725 2021.06.24. 21:40

Micsu írta:Vagy megveszi nemetben az o nevere es csokolom, utana meg feladja postan, egyebkent a kutya nem nezi ezt. Egy videokartyarol van szo nem egy kocsirol vagy ingatlanrol.
Mondjuk ezt tényleg sajnálom, hogy a nav nem szállt rá a scalperekre próbavásárlásokkal, hamarabb megoldódott volna ez.
Alzán is van már azonnal átvehető 3090es vagy négy-öt fajta, de sajna még scalper áron (~1milla).
Avatar
Moby

Hozzászólás #62726 2021.06.24. 22:20

Micsu írta:Vagy megveszi nemetben az o nevere es csokolom, utana meg feladja postan, egyebkent a kutya nem nezi ezt. Egy videokartyarol van szo nem egy kocsirol vagy ingatlanrol.
Július 1-től mindent néznek, az unión belülről érkezőket is, a lengyel meg német kínaiárú lerakatok miatt. Milliárdos fejlesztést csináltak ez a szarság miatt, mindent ízekre fognak szedni, és keményen bevasalják majd az áfakülönbözeteket is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62727 2021.06.24. 22:26

benőmenő írta:Ha már a következő évtizedre terveznek az OS-el, tuti lesznek ARM-os windows cuccok. Muszáj majmolniuk az almát, még akkor is amikor nyilvánvaló, hogy a win32 appokon (ideértve a játékokat is) túl már mindenki annyira vágyik a Windowsra mint egy újabb púpra a hátán.
Viszont talán még messzebb kerülnek a 32bittől, és még közelebb a 64bithez. Lassan dosbox szintre süllyed a 32bit világ emléke.
Ha már android és iOS majmolás, ugye.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62728 2021.06.24. 22:54

Gok
Moby írta:Július 1-től mindent néznek, az unión belülről érkezőket is, a lengyel meg német kínaiárú lerakatok miatt. Milliárdos fejlesztést csináltak ez a szarság miatt, mindent ízekre fognak szedni, és keményen bevasalják majd az áfakülönbözeteket is.
Errol olvastam de akkor meg azt irtak az eubol erkezo csomagokra nem vonatkozik, 3. vilagrendbeli orszagokbol erkezokre.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62729 2021.06.25. 06:42

Moby írta:Július 1-től mindent néznek, az unión belülről érkezőket is, a lengyel meg német kínaiárú lerakatok miatt. Milliárdos fejlesztést csináltak ez a szarság miatt, mindent ízekre fognak szedni, és keményen bevasalják majd az áfakülönbözeteket is.
Ezt kétlem. Talan fokuszaltan bozonyos feladoknal. Felbontanak minden eu-n beluli csomagot? :D Az fasza lenne, +1-2 het kezbesitesi ido.
Amugy akkor mi van, ha kint veszek valamit a boltban? Akkor is kellene afakulonbozetet fizetnem?
Avatar
Necro

Hozzászólás #62730 2021.06.25. 07:11

Greyfox írta:Ezt kétlem. Talan fokuszaltan bozonyos feladoknal. Felbontanak minden eu-n beluli csomagot? :D Az fasza lenne, +1-2 het kezbesitesi ido.
Amugy akkor mi van, ha kint veszek valamit a boltban? Akkor is kellene afakulonbozetet fizetnem?
Boltonként változó. Valahol kikapcsolták az adott országon kívüli szállítást mert nem akarnak az áfakülönbözetekkel szarakodni. Én vettem pár 3070-et tavasszal a mailboxde csomagtovábbítóval, úgy maradt a német áfa.
Avatar
Necro

Hozzászólás #62731 2021.06.25. 07:20

Kb egy hónapja rendeltem kínából (ebay) egy olcsó manuális objektívet a fényképezőmhöz ($92), elküldték úgy hogy ráírták értéknek hogy $50, de baszhattam mert FedEX-el jött, 3x00 Ft áfa, 6500 Ft VÁMKEZELÉSI KÖLTSÉG, 0 (nulla) Ft vám. Nem működő ország.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62732 2021.06.25. 07:40

Micsu írta:GokErrol olvastam de akkor meg azt irtak az eubol erkezo csomagokra nem vonatkozik, 3. vilagrendbeli orszagokbol erkezokre.

[i]Nem keletkezik vám- és áfa fizetési kötelezettség az EU tagállamaiból vásárolt áruk magyarországi beérkezését követően. EU tagállamok: Ausztria, Belgium, Bulgária, Horvátország, Ciprus, Cseh Köztársaság, Dánia, Észtország, Finnország, Franciaország, Németország, Görögország, Magyarország, Írország, Olaszország, Lettország, Litvánia, Luxemburg, Málta, Hollandia, Lengyelország, Portugália, Románia, Szlovákia, Szlovénia, Spanyolország, Svédország. Észak-Írország egyelőre az EU ÁFA-övezet része maradt, így az onnan érkező áruk után sem kell 2024-ig áfát fizetni.

Ugyanakkor előfordul, hogy a harmadik országból származó áru olyan EU-ban található nemzetközi áru-elosztóközpontból érkezik Magyarországra, ahol annak tényleges vámkezelésére (áfafizetésre, kereskedelmi vámtarifa megfizetésére) még nem került sor. Az ilyen európai elosztóközpontokból érkező küldemények vámkezelését a Magyar Posta Nemzetközi Posta Kicserélő Központjában végzik el, az EU-n kívülről érkezett küldemények vámkezelésével azonos módon.[/i]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62733 2021.06.25. 07:50

Magyar Posta Nemzetközi Posta Kicserélő Központjában = Egy hely ahol indokolatlanul állnak a szaraid hetekig.
Avatar
arty

Hozzászólás #62734 2021.06.25. 07:53

Greyfox írta:Ezt kétlem. Talan fokuszaltan bozonyos feladoknal. Felbontanak minden eu-n beluli csomagot? :D Az fasza lenne, +1-2 het kezbesitesi ido.
Amugy akkor mi van, ha kint veszek valamit a boltban? Akkor is kellene afakulonbozetet fizetnem?
aszondja 1-2 hét :D :D :D te már kint élsz? :D

120 napja van a vámolásra a vámnak (amit te, az állampógár hoattál létre, hogy téged, a társadalmat SZOLGÁLJA, de ők félreértették és a SZOPATJA ragadt meg...), amennyire belelátok, lehet h az elején élni fognak a határidővel :D

Cserébe a 10k-s fosokra nem 4400 lesz a posta vámkezelési díja, hanem 600. Ez is valami. Még a 2700ft ávával együtt is jobban állsz a végén :D
A 400 forintos müanyagbizbasz végára már nem ennyire jól változik.... de azokra régóta ráfért némi "kompenzáció".

Személyes fájdalmam, hogy így most a 30k-s cuccom tuti bebukik, nagyon a váltás idején jön (tracking szerint már nézegetik a vámon...), még azt is eltom képzelni h sose jön meg a káoszból.

TasmanXT: a tracking LEHET h ottmutatta (EDDIG!), de közben a vámosok ültek rajta. most javulás van/lesz ebben is! mármint... ez a terv :D Pár hónap mulva talán rendeződik minden és akkorra lehet h igaz is lesz... (anno még a svéd posta-vám is konkrétan összeomlótt! a SVÉD!!! :D )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.06.25. 07:58-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62735 2021.06.25. 07:56

Greyfox írta:Ezt kétlem. Talan fokuszaltan bozonyos feladoknal. Felbontanak minden eu-n beluli csomagot? :D Az fasza lenne, +1-2 het kezbesitesi ido.
Amugy akkor mi van, ha kint veszek valamit a boltban? Akkor is kellene afakulonbozetet fizetnem?
Az eu-ban, magánszemélyként a vásárlás helye szerinti áfát kell fizetned, ha saját használatra vásárolsz. Ha személyesen németoban veszed az árút, akkor az ottani áfát fizeted. Ha interneten veszed MO-ról, akkor a boltnak a magyar áfával kell terhelnie az árút.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62736 2021.06.25. 10:18

Még mindig lemaradásban van, de azért alakulgat a Linux géming is.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62737 2021.06.25. 10:50

Moby írta:[i]Nem keletkezik vám- és áfa fizetési kötelezettség az EU tagállamaiból vásárolt áruk magyarországi beérkezését követően. EU tagállamok: Ausztria, Belgium, Bulgária, Horvátország, Ciprus, Cseh Köztársaság, Dánia, Észtország, Finnország, Franciaország, Németország, Görögország, Magyarország, Írország, Olaszország, Lettország, Litvánia, Luxemburg, Málta, Hollandia, Lengyelország, Portugália, Románia, Szlovákia, Szlovénia, Spanyolország, Svédország. Észak-Írország egyelőre az EU ÁFA-övezet része maradt, így az onnan érkező áruk után sem kell 2024-ig áfát fizetni.

Ugyanakkor előfordul, hogy a harmadik országból származó áru olyan EU-ban található nemzetközi áru-elosztóközpontból érkezik Magyarországra, ahol annak tényleges vámkezelésére (áfafizetésre, kereskedelmi vámtarifa megfizetésére) még nem került sor. Az ilyen európai elosztóközpontokból érkező küldemények vámkezelését a Magyar Posta Nemzetközi Posta Kicserélő Központjában végzik el, az EU-n kívülről érkezett küldemények vámkezelésével azonos módon.[/i]
Hat ezaz, amirol mi beszeltunk h Grey tesoja megveszi neki ra ez pont nem vonatkozik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62738 2021.06.25. 10:53

DanielT írta:Akkor ajánlom helyette a Tenet című filmet. Én most Starwars szereplőkkel megcsinált foci szimulátort is lelkesebben nyomnék mint ezt az elmebeteg szart nézzem. :wilting:
Szarnak nem mondanám, de akciófilmnek tempóra szétesik, a sci-fi ízléstöl függöen túl fantasynek tünhet, és nyilván nem egyszerüen lekövethetö. Annyira meg nem magvas, hogy ezt el lehessen nézni cserébe. A színészek se túl jók, de a kis Washington se az apja talentumával, se a karizmájával nem rendelkezik, Nolan legnagyobb casting-mellényúlása. A twilightos arc viszont itt rendben volt.

A Memento és az Inception úgy volt jó agyfaszos film, hogy közben könnyebben élvezhetö is volt, és nem egy színészbénázást néztél végig föszereplés címén. Az Interstellarob viszont már érzödött a hossz, a tempó és az agyfasz nehezebben fogyaszthatósága is.

(Eddig két filmet néztem OLED-en, a Tenetet és az Interstellart.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62739 2021.06.25. 11:26

Tenetet en se mondanam szarnak max higfosnak :D
Latvanyos kb ennyi.
Avatar
arty

Hozzászólás #62740 2021.06.25. 11:52

Moby írta:Ugyanakkor előfordul, hogy a harmadik országból származó áru olyan EU-ban található nemzetközi áru-elosztóközpontból érkezik Magyarországra, ahol annak tényleges vámkezelésére (áfafizetésre, kereskedelmi vámtarifa megfizetésére) még nem került sor. Az ilyen európai elosztóközpontokból érkező küldemények vámkezelését a Magyar Posta Nemzetközi Posta Kicserélő Központjában végzik el, az EU-n kívülről érkezett küldemények vámkezelésével azonos módon.[/i]
és az imént jött az SMS _PONT_ egy ilyen csomaggal.... hiába holland mindene, akkor is fizetem az áfát és a vámkezelést :( (mondjuk belekalkuláltam, csak így lehet jobb lett volna ha 1 hét mulva jön... bár akkor meg a káoszban elveszik... eh)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62741 2021.06.25. 11:59

Micsu írta:Tenetet en se mondanam szarnak max higfosnak :D
Latvanyos kb ennyi.
Nekem még a látvány is gagyi volt. Egyedüli élmény a 190 centi Debicki szemlélése volt, de ő is kevés bőrt villantott.
Avatar
arty

Hozzászólás #62742 2021.06.25. 12:10

Zóanagyvarázsló írta:Szarnak nem mondanám, de akciófilmnek tempóra szétesik, a sci-fi ízléstöl függöen túl fantasynek tünhet, és nyilván nem egyszerüen lekövethetö. Annyira meg nem magvas, hogy ezt el lehessen nézni cserébe. A színészek se túl jók, de a kis Washington se az apja talentumával, se a karizmájával nem rendelkezik, Nolan legnagyobb casting-mellényúlása. A twilightos arc viszont itt rendben volt.

A Memento és az Inception úgy volt jó agyfaszos film, hogy közben könnyebben élvezhetö is volt, és nem egy színészbénázást néztél végig föszereplés címén. Az Interstellarob viszont már érzödött a hossz, a tempó és az agyfasz nehezebben fogyaszthatósága is.

(Eddig két filmet néztem OLED-en, a Tenetet és az Interstellart.)
Hamár agyfaszosdi, kérlek a 3. film az oleden legyen a Primer és utána beszéljünk róla :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62743 2021.06.25. 12:18

arty írta:Hamár agyfaszosdi, kérlek a 3. film az oleden legyen a Primer és utána beszéljünk róla :D
Ahhoz pont annyira kell OLED, mint a kormányinfóhoz.
Avatar
arty

Hozzászólás #62744 2021.06.25. 12:23

Zóanagyvarázsló írta:Ahhoz pont annyira kell OLED, mint a kormányinfóhoz.
szóval "ismered" :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #62745 2021.06.25. 12:24

Visszajelzett a Konzol Stúdió, hogy megjött a PS5 rendelésem, persze csak bundliba... köll valakinek? :

"Tisztelt XYVZZs!

PlayStation®5 vásárlási értesítő

Örömmel értesítünk, hogy érkeztek üzletünkbe Sony Playstation 5 készülékek, és az előrendelői sorrendünk alapján jogosult vagy a gépcsomag megvásárlására.

Jelenleg az alábbi gépcsomag érhető el kínálatunkban:

1. Sony PlayStation®5 (PS5) + Ratchet & Clanck Rift Apart játék: 209.980 Ft

Kérünk mindenképp jelezz vissza 2021.06.26 (Szombat) 12:00 óráig, hogy igényt tartasz-e a fenti gépcsomagra, mert ennek hiányában rendelésed törlésre kerül!

Amennyiben csak alapgépet szeretnél, kérjük azt is jelezd és értesítünk, amint újra elérhetővé válik az alap gépcsomag."
Avatar
eje75

Hozzászólás #62746 2021.06.25. 12:26

eje75 írta:Visszajelzett a Konzol Stúdió, hogy megjött a PS5 rendelésem, persze csak bundliba... köll valakinek? :

"Tisztelt XYVZZs!

PlayStation®5 vásárlási értesítő

Örömmel értesítünk, hogy érkeztek üzletünkbe Sony Playstation 5 készülékek, és az előrendelői sorrendünk alapján jogosult vagy a gépcsomag megvásárlására.

Jelenleg az alábbi gépcsomag érhető el kínálatunkban:

1. Sony PlayStation®5 (PS5) + Ratchet & Clanck Rift Apart játék: 209.980 Ft

Kérünk mindenképp jelezz vissza 2021.06.26 (Szombat) 12:00 óráig, hogy igényt tartasz-e a fenti gépcsomagra, mert ennek hiányában rendelésed törlésre kerül!

Amennyiben csak alapgépet szeretnél, kérjük azt is jelezd és értesítünk, amint újra elérhetővé válik az alap gépcsomag."
Már nem tudom követni kinek van már...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62747 2021.06.25. 12:28

Nem Botond a soros a PS5-re várók között?
Avatar
Botond

Hozzászólás #62748 2021.06.25. 12:33

eje75 írta:Már nem tudom követni kinek van már...
Még mindig én, Moby múltkorija kamu volt. :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #62749 2021.06.25. 12:35

Botond írta:Még mindig én, Moby múltkorija kamu volt. :(
Komi? Tényleg köll?
Avatar
Botond

Hozzászólás #62750 2021.06.25. 12:37

eje75 írta:Komi? Tényleg köll?
Igen.
Avatar
eje75

Hozzászólás #62751 2021.06.25. 12:39

Botond írta:Igen.
Oké, írok nekik....
Avatar
Botond

Hozzászólás #62752 2021.06.25. 12:40

eje75 írta:Oké, írok nekik....
Írok privit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62753 2021.06.25. 13:20

Botond írta:Még mindig én, Moby múltkorija kamu volt. :(
Nem tudjuk, hogy kamu volt-e, egy noname boltnak kellett volna előreutalni, vagy személyes átvétel a világvégén. Erősen rizikósnak tűnt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62754 2021.06.25. 13:21

Közben jött megint egy új patch a Cyberpunkhoz! :hehe:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62755 2021.06.25. 13:26

benőmenő írta:Közben jött megint egy új patch a Cyberpunkhoz! :hehe:
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a ... svvp9.webm
Lóg a bele, mint a PS5-nek :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62756 2021.06.25. 13:32

A Tenet egyik legnagyobb hibája a soundtrack, amit most nem Hans Zimmer komponált, aki elfoglalt volt sajnos.
Így sokszor nagyon el lett mérve, és nem is maradandó az egész zeneileg. A Nolan filmek egyik legfontosabb része a zenei hangulatkeltés, ami hibátlan volt az Interstellarban és az Inception-ben is.

Szóval zeneileg és hangügyileg nem működött jól. Pedig Zimmer zenei csodáiról órákat tudnék mesélni.
Ja Patiszon kiváló színész egyébként, a főszereplő rossz választás volt. Még a főgeci is lejátszotta.

Na mindegy, de a akkor a Tenet:
Spoiler
Mivel a film is visszafele megy végig ezért az eleje a történet vége (A robbanásról a hír) és a vége az eleje folytatása ahol már Tenet ügynök a főszereplő, ha ezt így bárki fel tudja dolgozni. :D


De ha már így összejött a poszt.

Akkor Interstellar soundtrack, amikor a vizes bolygóra érkeznek:

phpBB [media]


Minden kattanás 1 nap a földön.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TasManXT 2021.06.25. 13:37-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62757 2021.06.25. 13:35

Moby írta:Nem tudjuk, hogy kamu volt-e, egy noname boltnak kellett volna előreutalni, vagy személyes átvétel a világvégén. Erősen rizikósnak tűnt.
Igen, bocsánat, nem tudtam kibontani a teljes sztorit, nehogy eje visszamondja, amíg pötyögöm be a sztorit. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #62758 2021.06.25. 13:58

Botond írta:Igen, bocsánat, nem tudtam kibontani a teljes sztorit, nehogy eje visszamondja, amíg pötyögöm be a sztorit. :idiota:
ígyis 2 perces volt a válaszidőd, szerencséd h eje nem nézte a másodpercmutatót, valszeg ennyin múlott....
Avatar
Botond

Hozzászólás #62759 2021.06.25. 14:06

arty írta:ígyis 2 perces volt a válaszidőd, szerencséd h eje nem nézte a másodpercmutatót, valszeg ennyin múlott....
Mondjuk mindig furcsállottam az eje75 nicknevet, de ez vmi családi dolog lehet náluk a furcsa nevekkel, ha az igazi neve meg “XYVZZs”. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62760 2021.06.25. 14:52

TasManXT írta:A [a főszereplő rossz választás volt. Még a főgeci is lejátszotta.
Én nem tudom hányszor jár ott hetente a postás, én Denzel helyében rákérdeznék az asszonynál, mer ilyen messze nem eshet az alma...:D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62761 2021.06.25. 16:54

DanielT írta:Nekem még a látvány is gagyi volt. Egyedüli élmény a 190 centi Debicki szemlélése volt, de ő is kevés bőrt villantott.
Neked mint fo cgi ellenesnek ertekelned kelett volna a sok nem cgi trukkot :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62762 2021.06.25. 18:13

Micsu írta:Neked mint fo cgi ellenesnek ertekelned kelett volna a sok nem cgi trukkot :D
Én ilyen visszafelé lejátszott Cobra 11 színvonalú autós üldözésekre és C&C render átvezető hangulatú háborús jelenetekre emlékszem. :fogmosas:

Mindezt egy olyan történetmeséléssel körítve, mint amikor valaki próbál elmagyarázni egy összetett dolgot, amit önmaga sem ért.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62763 2021.06.25. 18:26

DanielT írta:Én ilyen visszafelé lejátszott Cobra 11 színvonalú autós üldözésekre és C&C render átvezető hangulatú háborús jelenetekre emlékszem. :fogmosas:

Mindezt egy olyan történetmeséléssel körítve, mint amikor valaki próbál elmagyarázni egy összetett dolgot, amit önmaga sem ért.
A történetben voltak bőven hézagok a golyó elkapásos lövöldözésnek semmi értelme nem volt például még fordított entrópiával sem. De hogy a vizuális dolgokkal mi bajod volt, az rejtély....

Tenet
Academy Awards, USA 2021
Best Achievement in Visual Effects
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62764 2021.06.25. 19:13

TasManXT írta:A történetben voltak bőven hézagok a golyó elkapásos lövöldözésnek semmi értelme nem volt például még fordított entrópiával sem. De hogy a vizuális dolgokkal mi bajod volt, az rejtély....

Tenet
Academy Awards, USA 2021
Best Achievement in Visual Effects
Ja, kb. És a zenét tekintve is egyet tudok érteni, bár kevésbé vagyok Zimmer rajongó.

Ettöl független a sci-fi felvetés maga érdekes volt, kár, hogy nem állt össze elég értelmessé. Vagy csak mi vagyunk hozzá hülyék. Az biztos, hogy a Tenetböl nehezebb kitalálni, mint Normandyról.

Daninál azért betehetett a látványnak a koncepció gyülölete és a tempó miatt kilógó lóláb. Egyértelmü, hogy Nolan egyik leggyengébbje. Eddig csak az Insomnia nem tetszett túlságosak töle, illetve a TDKR nagy lejtmenet vilt az elözö két Batman után. A Dunkirk eddig kimaradt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #62765 2021.06.25. 20:23

Botond írta:Igen, bocsánat, nem tudtam kibontani a teljes sztorit, nehogy eje visszamondja, amíg pötyögöm be a sztorit. :idiota:
Nyugi... az ilyenekre 20 percet szoktam adni.. :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #62766 2021.06.25. 21:55

DanielT írta:Én ilyen visszafelé lejátszott Cobra 11 színvonalú autós üldözésekre és C&C render átvezető hangulatú háborús jelenetekre emlékszem. :fogmosas:

Mindezt egy olyan történetmeséléssel körítve, mint amikor valaki próbál elmagyarázni egy összetett dolgot, amit önmaga sem ért.
Hát kb tökéletesen leírtad. Elgondolkodtam, hogy mégegyszer megnézzem-e hátha én vagyok a hülye, de nem kínzom magam ilyenekkel.
Nekem az interstellar volt ami nagyon nagyon bejövős, még az eredet is eredeti volt (hehe) de ez :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62768 2021.06.26. 20:49

De legalabb mukodteti a vilagot :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #62769 2021.06.27. 13:40

Lement a Maneater NG+-on két nap után (PS+-os savestate mocskolással). Kár hogy csak három bosst csináltak meg intenzívre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62770 2021.06.27. 13:49

Ajanlottak par napja ezt az Oxygent, 1 emberes scifi mint a Moon, annyira nem fogott meg mint az alabb emlitett klasszikus de egyszer boven nezheto.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62771 2021.06.27. 16:02

Necro írta:Lement a Maneater NG+-on két nap után (PS+-os savestate mocskolással). Kár hogy csak három bosst csináltak meg intenzívre.
Azmiaz az NG+? Maxolva kezdesz?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62772 2021.06.27. 17:25

Még mindig buli ez a BF4!
Akkor viszont ketté tudnám harapni az íróasztalt mérgemben, amikor végre sikerül végigvárni a sort a jó szerverre, majd a játék kifő a picsába (nem a pályát kezdi el betölteni, hanem eltűnnek a menüpontok a háttér elől és csak feladatkezelőből tudom kilőni). :falbav:
Az már csak mérsékelten idegesítő, amikor belépek egy EU szerverre és valamiért 270-es a pingem (a szerverkeresőben mindenhol egységesen 51-et ír, aztán van ahol belépve 30, máshol meg 300).
Avatar
Necro

Hozzászólás #62773 2021.06.27. 22:11

DanielT írta:Azmiaz az NG+? Maxolva kezdesz?
Nem értem a kérdést. A második kört neveztem New Game +-nak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62774 2021.06.27. 22:22

Necro írta:Nem értem a kérdést. A második kört neveztem New Game +-nak.
Hát az nem éppen NYÚGÉMPLUSZEN! :nezze:
Avatar
Necro

Hozzászólás #62775 2021.06.27. 22:32

DanielT írta:Hát az nem éppen NYÚGÉMPLUSZEN! :nezze:
Bocsi. Fingom sincs itt hogy hívják.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62776 2021.06.28. 08:36

Tolom a last of us remastert, teljesen vállalhatóan néz ki, és még mindig nagy kedvenc.
Egy dolog nem klappol, az pedig a black crush, dynamic tone mapping ide vagy oda. Infamousnál is ugyanez. Egyszerűen nem találok jó beállítást, vagy fakó, vagy black crush. Tudom, hogy elvileg van (volt?) gond sdr kontent megjelenítéssel ps5-ön, de ezek elvileg hdr módban futnak.
Days gone-al nem volt gond. Milyen beállítást használtok tv és konzol oldalon?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62777 2021.06.28. 10:49

Greyfox írta:Tolom a last of us remastert, teljesen vállalhatóan néz ki, és még mindig nagy kedvenc.
Egy dolog nem klappol, az pedig a black crush, dynamic tone mapping ide vagy oda. Infamousnál is ugyanez. Egyszerűen nem találok jó beállítást, vagy fakó, vagy black crush. Tudom, hogy elvileg van (volt?) gond sdr kontent megjelenítéssel ps5-ön, de ezek elvileg hdr módban futnak.
Days gone-al nem volt gond. Milyen beállítást használtok tv és konzol oldalon?
Majd a Re-Remaster jó lesz! :nezze: (én mondjuk abban továbbra sem hiszek)
Avatar
Botond

Hozzászólás #62778 2021.06.28. 11:20

Ma PS5 élmény eddig 10/10. Kibontom, összerakom, bekapcsolom, nincs kép. Kábel ki-be, hdmi port váltások, stb, végül meguntam, beledugtam az Xsx hdmi kábelét, és lett kép. Ószom!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62779 2021.06.28. 11:48

Botond írta:Ma PS5 élmény eddig 10/10. Kibontom, összerakom, bekapcsolom, nincs kép. Kábel ki-be, hdmi port váltások, stb, végül meguntam, beledugtam az Xsx hdmi kábelét, és lett kép. Ószom!
De most neked minek is kellett ps5? Se a gep se az exclek eddigi elmondasaid alapjan nem erdekeltek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62780 2021.06.28. 11:49

Micsu írta:De most neked minek is kellett ps5? Se a gep se az exclek eddigi elmondasaid alapjan nem erdekeltek.
Hát mint kiderült csak azért, hogy legyen itthon gyárilag hibás hdmi kábel. :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #62781 2021.06.28. 13:41

Botond írta:Hát mint kiderült csak azért, hogy legyen itthon gyárilag hibás hdmi kábel. :idiota:
Engedted volna inkább át olyannak, aki értékeli, és esetleg játszik is vele.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62782 2021.06.28. 14:04

deep írta:Engedted volna inkább át olyannak, aki értékeli, és esetleg játszik is vele.
Azon ne múljon!
Akinek kell hibás hdmi kábel az írjon, átengedtem neki játszani! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62783 2021.06.28. 14:15

Botond írta:Azon ne múljon!
Akinek kell hibás hdmi kábel az írjon, átengedtem neki játszani! :banplz:
Elég rövid kábel, szóval ugrálókötelezni max 3-4 éves korig lehet jó, de persze más játék is felmerülhet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62784 2021.06.28. 15:59

Botond írta:Azon ne múljon!
Akinek kell hibás hdmi kábel az írjon, átengedtem neki játszani! :banplz:

Karma :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62785 2021.06.28. 17:02

Botond írta:Elég rövid kábel, szóval ugrálókötelezni max 3-4 éves korig lehet jó, de persze más játék is felmerülhet.
XSX-szel megy, mert azon Edge van.
Avatar
eje75

Hozzászólás #62786 2021.06.28. 22:05

Botond írta:Ma PS5 élmény eddig 10/10. Kibontom, összerakom, bekapcsolom, nincs kép. Kábel ki-be, hdmi port váltások, stb, végül meguntam, beledugtam az Xsx hdmi kábelét, és lett kép. Ószom!
Visszavitessem a GLS-el azt az ipari hulladékot? :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #62787 2021.06.28. 22:13

Micsu írta:De most neked minek is kellett ps5? Se a gep se az exclek eddigi elmondasaid alapjan nem erdekeltek.
Szerintem ide hatalmas jó kontentek fognak ebből születni, szóval biztos ezért. Én az őszintét megvallva kicsit hamarabb számítottam az elsőre, mondjuk hogy a doboz msnél szebb, vagy valami. Bizos nehéz napja volt vagy valami. :wink:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62788 2021.06.28. 22:18

Mekee írta:Szerintem ide hatalmas jó kontentek fognak ebből születni, szóval biztos ezért. Én az őszintét megvallva kicsit hamarabb számítottam az elsőre, mondjuk hogy a doboz msnél szebb, vagy valami. Bizos nehéz napja volt vagy valami. :wink:
Ralesz ez fogva a gyerekekre ugy erzem :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62789 2021.06.28. 22:30

eje75 írta:Visszavitessem a GLS-el azt az ipari hulladékot? :banplz:
Csak azért ne, mert elfelejtettem neki megmutatni, hogy hogyan kell csengetni, aztán megint fennakadna… :whatever:
Avatar
arty

Hozzászólás #62790 2021.06.29. 10:15

A bsnes/higan (snes emu) "legendás" fejlesztője megölte magát a minap.

Nem teljesen mellékesen: kétneműnek vallotta magát, folyamatosan/brutálisan abuzálták és a halálba hajszolták a netes kedves emberek.
Akik anno nyilván nem kaptak szívárványos legót aputól... :(

Vissza: “Leáldozott.hu”