A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #62581 2021.06.17. 21:15

DanielT írta:Úristen, hát egy ŐSPÉESHÁRMAS NFS THE RUN PLÉJERREL BESZÉLSZ! Aki!!!!! AKI!!!!!!!!!!!! A Bad Company 2-t PS3-ra vette day1 Cheapboynál!!!

Kép

Hát komolyan b3sz4rok! :wilting: :wilting: :wilting:
Na, ez meglepett. Nem azt a képet építetted itt magadról EDDIG, hogy erős gyomrod lenne a legalja mocsokhoz... idén mindenképp tartsunk POTY-t! :D
The Run demot láttam ps3on, szerintem kb onnan datálható, hogy fennhangon gyűlölködtem a fosbájtot :)

Spoiler
amugy... kényszerítettek vagy miér' ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62582 2021.06.17. 22:44

arty írta:Na, ez meglepett. Nem azt a képet építetted itt magadról EDDIG, hogy erős gyomrod lenne a legalja mocsokhoz... idén mindenképp tartsunk POTY-t! :D
The Run demot láttam ps3on, szerintem kb onnan datálható, hogy fennhangon gyűlölködtem a fosbájtot :)

Spoiler
amugy... kényszerítettek vagy miér' ?
Akkoriban még pont a leáldozás utolsó éveiben volt a pécé, mielőtt feltámadt volna. Aztán jött az a 3 év amivel túltolták a prevgent és tényleg már csak az ebola jött. Szal először a Run PS3-on ment de nem sokkal utána már pécén újra. Meg újra.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #62583 2021.06.17. 23:20

Télleg, mi lehet Olcsóboyjal? Egy évtizede láttam utoljára...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62584 2021.06.17. 23:23

aabyssx írta:Télleg, mi lehet Olcsóboyjal? Egy évtizede láttam utoljára...
Úgy tudom logopédusként dolgozik. :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #62585 2021.06.17. 23:29

DanielT írta:Úgy tudom logopédusként dolgozik. :banplz:
LOL :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #62586 2021.06.18. 13:19

DanielT írta:Akkoriban még pont a leáldozás utolsó éveiben volt a pécé, mielőtt feltámadt volna. Aztán jött az a 3 év amivel túltolták a prevgent és tényleg már csak az ebola jött. Szal először a Run PS3-on ment de nem sokkal utána már pécén újra. Meg újra.
Run és Split/second is örökös tagja a "todo" listának, hackelt 60 frémmel. Tudom, hogy sose lesz rá idő, de jó belegondolni, hogy a lehetőség már megvan rá :D

+privát ment
Avatar
insp

Hozzászólás #62587 2021.06.18. 14:29

arty írta:Run és Split/second is örökös tagja a "todo" listának, hackelt 60 frémmel. Tudom, hogy sose lesz rá idő, de jó belegondolni, hogy a lehetőség már megvan rá :D

+privát ment


Írd fel hozzá a Blur-t.

(Én nemrég pótoltam be, ultrawide 144Hz-en, nem is kellett hozzá semmi extra, csak v-sync off. Egyeseknél a v-synch off okozhat problémákat, erre a megoldás annyi, hogy a sound quality-t medium-ra állítod. FONTOS: minimum MEDIUM difficulty-t állítsd be, akkor is ha túl szívatósnak érzed. Hard-hoz szerintem már elkél az egyszeri végigjátszás, én mediumon majdnem minden trófeát begyűjtöttem)

Kedvcsináló:
Spoiler
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #62588 2021.06.18. 16:23

insp írta:Írd fel hozzá a Blur-t.

(Én nemrég pótoltam be, ultrawide 144Hz-en, nem is kellett hozzá semmi extra, csak v-sync off. Egyeseknél a v-synch off okozhat problémákat, erre a megoldás annyi, hogy a sound quality-t medium-ra állítod. FONTOS: minimum MEDIUM difficulty-t állítsd be, akkor is ha túl szívatósnak érzed. Hard-hoz szerintem már elkél az egyszeri végigjátszás, én mediumon majdnem minden trófeát begyűjtöttem)
A Blur a jó bor kategóriája :) Egyre inkább tetszik, ahogy telik az idő... játszottuk 4-en is, splitscreen, kollégákkal, eszméletlen fun (sonic racing nem jött be a többieknek, ez ellenben igen!).

Ezt én anno steamre vettem meg, szal 60frémmel nyomtam eleve, újra nem mennék neki, mert a hard az lehetetlen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62589 2021.06.18. 19:27

Tényleg széttépi a világot ez a ratchet, de nem volna rossz, ha elkezdené újra tesztelni a játékait a sony, mer az kezd egyre viccesebb lenni, hogy ilyenekért kell(ene) huszonhétezreket fizetni.
A játék HETEDIK másokperce, ahol toldelőre a kart van, és gyakorolatilag előre mész egy 1 méter széles csőben.
Spoiler
Kép

Nem jött elő a tesztelésnél, na. Hát ki az istennek jutna eszébe a kart nem csak előrefele tolni?
Ezt meg csak úgy itthagyom. Egyébként a játék kb félóránkét lép ki különböző hibával. Hessteg minőségiproduktum, hessteg csakanextgen.
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #62590 2021.06.18. 19:41

Moby írta:Tényleg széttépi a világot ez a ratchet, de nem volna rossz, ha elkezdené újra tesztelni a játékait a sony, mer az kezd egyre viccesebb lenni, hogy ilyenekért kell(ene) huszonhétezreket fizetni.
A játék HETEDIK másokperce, ahol toldelőre a kart van, és gyakorolatilag előre mész egy 1 méter széles csőben.
Spoiler
Kép

Nem jött elő a tesztelésnél, na. Hát ki az istennek jutna eszébe a kart nem csak előrefele tolni?
Ezt meg csak úgy itthagyom. Egyébként a játék kb félóránkét lép ki különböző hibával. Hessteg minőségiproduktum, hessteg csakanextgen.
[video]youtube[/video]
Hót komolyan mondom, hogy nekem semmi hibát nem produkált eddig... fel nem foghatom ez mi nálad...
Avatar
Moby

Hozzászólás #62591 2021.06.18. 20:18

eje75 írta:Hót komolyan mondom, hogy nekem semmi hibát nem produkált eddig... fel nem foghatom ez mi nálad...
Nemtudom, szerintem van a vieójátékok és köztem egy ilyen kölcsönös, visszafordíthatatlan, már-nem-múló utálat :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62592 2021.06.18. 21:11

Moby írta:Nemtudom, szerintem van a vieójátékok és köztem egy ilyen kölcsönös, visszafordíthatatlan, már-nem-múló utálat :D
Nem a műdráma miatt, hanem az instantabilitás és grafikai glitch miatt én nagyon gyorsan eladnám azt a gépet. Tudom, hogy tervben van, de most még egy ok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62593 2021.06.18. 22:01

DanielT írta:Nem a műdráma miatt, hanem az instantabilitás és grafikai glitch miatt én nagyon gyorsan eladnám azt a gépet. Tudom, hogy tervben van, de most még egy ok.
Azt értem, hogy Moby instabil, de mit jelent, az, hogy grafikailag glitchel? :help:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62594 2021.06.18. 23:14

DanielT írta:Nem a műdráma miatt, hanem az instantabilitás és grafikai glitch miatt én nagyon gyorsan eladnám azt a gépet. Tudom, hogy tervben van, de most még egy ok.
Naja, nyilván a gép a hibás, mert nulla másik játékkal fordult ez elő. Már nem tervezem az eladását. Napokig, hetekig a kezembe se veszem a kontrollert, de ha igen, azt is inkább csak megbánom. Egyre jobban nem érdekel már ez az egész. Nyomtam ezt az ürbe felszopott izét is kb két órát, aztán ráaludtam szó szerint. Tele van a net azzal, hogy crashel a ratchet, a insomniac is elismerte a problémát, javítják majd.
Belefér. Huszonhétezer. Bele kell, hogy férjen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62595 2021.06.19. 07:22

Moby írta:Naja, nyilván a gép a hibás, mert nulla másik játékkal fordult ez elő. Már nem tervezem az eladását. Napokig, hetekig a kezembe se veszem a kontrollert, de ha igen, azt is inkább csak megbánom. Egyre jobban nem érdekel már ez az egész. Nyomtam ezt az ürbe felszopott izét is kb két órát, aztán ráaludtam szó szerint. Tele van a net azzal, hogy crashel a ratchet, a insomniac is elismerte a problémát, javítják majd.
Belefér. Huszonhétezer. Bele kell, hogy férjen.
Én is rákerestem(nem a crashre hanem ezekre a glitchekre), de nem találtam semmit. Nameg hogy mással nincs gond az is jelentheti simán, hogy ezt már nem bírja a gép és már elmúlt fél éves! Lóg a bele.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #62596 2021.06.19. 08:03

Moby írta:Tele van a net azzal, hogy crashel a ratchet, a insomniac is elismerte a problémát, javítják majd.
Belefér. Huszonhétezer. Bele kell, hogy férjen.
a gyerekkel toljuk vagy 8 órája, de semmi hiba,....neked valami egyedi verzió jutott :) (ps. én csak 25-ért vettem az MM -be (ebbe is csalok))
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62597 2021.06.19. 08:17

Moby írta:Tényleg széttépi a világot ez a ratchet, de nem volna rossz, ha elkezdené újra tesztelni a játékait a sony, mer az kezd egyre viccesebb lenni, hogy ilyenekért kell(ene) huszonhétezreket fizetni.
A játék HETEDIK másokperce, ahol toldelőre a kart van, és gyakorolatilag előre mész egy 1 méter széles csőben.
Spoiler
Kép

Nem jött elő a tesztelésnél, na. Hát ki az istennek jutna eszébe a kart nem csak előrefele tolni?
Ezt meg csak úgy itthagyom. Egyébként a játék kb félóránkét lép ki különböző hibával. Hessteg minőségiproduktum, hessteg csakanextgen.
gpufreakout.mp4
Én is nagyjából követtem ahogy végigvitte a szokásos streamer twitchen és 0-szor crashelt és ilyen glitchekre sem emlékszem. Bug az volt néha, hogy láthatatlan platformon kapaszkodott meg vagy átesett valamin amin nem kellett volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62598 2021.06.19. 08:34

DanielT írta:Én is rákerestem(nem a crashre hanem ezekre a glitchekre), de nem találtam semmit. Nameg hogy mással nincs gond az is jelentheti simán, hogy ezt már nem bírja a gép és már elmúlt fél éves! Lóg a bele.
Szóval a sony hibás játékait a sony szar gépén futtatom, aminek a hulladék kontrollerét már magam kellett javítanom?
#faszageneráció


/BTW a fiam a profilján lassan platinázza, nála nem volt glitch, szóval én erős fenntartással kezelem azt, hogy ez géphiba lenne. A ram magától nem gyógyul meg.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62599 2021.06.19. 08:49

Moby írta:Szóval a sony hibás játékait a sony szar gépén futtatom, aminek a hulladék kontrollerét már magam kellett javítanom?
#faszageneráció


/BTW a fiam a profilján lassan platinázza, nála nem volt glitch, szóval én erős fenntartással kezelem azt, hogy ez géphiba lenne. A ram magától nem gyógyul meg.
Ismerös érzés. Engem a PS3 miatt vádoltak géphibával, meg hogy konzolin nem létezik olyan bug vagy glitch, ami nem mindig ugyanúgy jön elö. Aztán különbözö végigjátszásoknál másképp tudott történni, csak akkor is védeni kellett a fixhardver fétisét, és persze a Szent Szonit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62600 2021.06.19. 08:50

Kiszivárgott az új Macdows 11 béta/zséta/anyámkínjáta verzió.

phpBB [media]


Kevésbé undorító a GUI mint a Win 10, de hát magyarázatra sem szorul, hogy egy Mac OS másolat volt a legjobb ötletük. Középre helyezett Start menü! Na majd az megmenti a céget, hogy nem lehet vakon bal lentre rántani az egeret és tutira eltalálni. EZ volt a fő probléma eddig. (szerencsére visszakapcsolható balra)

Ezek a szerencsétlen nyomorék barmok még a fő Win jellemzőt sem merték megtartani (amivel egyébként 30 éve csak akkor volt gond, amikor változtattak rajta lásd win8)

Mindegy, kevésbé inkonzisztens moslék lesz remélhetőleg amit a Win 10 a teljes élete alatt sem tudott elérni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62601 2021.06.19. 10:03

Zóanagyvarázsló írta:Ismerös érzés. Engem a PS3 miatt vádoltak géphibával, meg hogy konzolin nem létezik olyan bug vagy glitch, ami nem mindig ugyanúgy jön elö. Aztán különbözö végigjátszásoknál másképp tudott történni, csak akkor is védeni kellett a fixhardver fétisét, és persze a Szent Szonit.
Nem zárom ki teljesen azt sem, hogy ez géphiba, de ha géphiba, akkor nem valami permanens dolog, sokkal inkább tudnám elképzelni, hogy mondjuk a hűtés miatt. Mert az mostanra minimum gyanús, hogy mindegy, hogy 28 fok van a lakásban, vagy 23, mindegy, hogy mit futtat, milyen játékot, annak milyen részét, a venti az ugyanúgy pörög. Gyakorlatilag kettő állapot van: amikor nem fut semmi, meg amikor fut valami, és ez a két állapot ventifordulatszában konstans. De olyan szinten, hogy amikor elindul valami, abban a pillanatban felpörög a venti a másik állapotba akkor is, ha fekete képernyő van. Meggyőződésem, hogy ez a csendes működés ez egy mesterséges dolog, ami leszarja a ténylegesen mért hőmérsékleteket. De vissza fogok menni oda, hátha rá tudok lépni a hibás pixelre mégegyszer.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62602 2021.06.19. 12:40

DanielT írta:Kiszivárgott az új Macdows 11 béta/zséta/anyámkínjáta verzió.
Kevésbé undorító a GUI mint a Win 10, de hát magyarázatra sem szorul, hogy egy Mac OS másolat volt a legjobb ötletük. Középre helyezett Start menü! Na majd az megmenti a céget, hogy nem lehet vakon bal lentre rántani az egeret és tutira eltalálni. EZ volt a fő probléma eddig. (szerencsére visszakapcsolható balra)
Ezek a szerencsétlen nyomorék barmok még a fő Win jellemzőt sem merték megtartani (amivel egyébként 30 éve csak akkor volt gond, amikor változtattak rajta lásd win8)
Mindegy, kevésbé inkonzisztens moslék lesz remélhetőleg amit a Win 10 a teljes élete alatt sem tudott elérni.
Túl sok reményt nem fűzök hozzá. Majd teszek megint egy próbát a Linuxszal, mostanában úgysem játszok sokat PC-n.
Egyelőre UI fingreszelésen túl nem látom mit hozhat, és az is olyan Windowosan lett megvalósítva még ebben kiszivárgott buildben.
photo_2021-06-19_12-37-11.jpg
photo_2021-06-19_12-37-16.jpg
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62603 2021.06.19. 13:04

Moby írta: hogy ilyenekért kell(ene) huszonhétezreket fizetni.

Hint: Nem kell! Így viszont minden egyes vásárlásoddal megerősíted a sony-t, hogy jó az árképzése!
Avatar
Moby

Hozzászólás #62604 2021.06.19. 13:06

Greyfox írta:Hint: Nem kell! Így viszont minden egyes vásárlásoddal megerősíted a sony-t, hogy jó az árképzése!
Én 15-ért vettem promókódot. Mint általában minden sony játékból egy ideje. Én még 27-ért soha egyetlen játékot sem vettem, és ilyet nem is nagyon tervezek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62605 2021.06.19. 13:13

Ja, egyébként ma egyetlen egyszer sem lépett ki a játék, pedig reggel óta veretik a kölkök. Hogy ez most azért, mert ma megy a klíma (tegnap nem ment, mert a karbantartókat vártam az éves totálfelesleges karbantartása, aminek keretében csak azért vesznek le pénzel a semmiért, hogy élő maradjon a garancia...), vagy ma pont nem sikerül nekik rálépni a hibás pixelekre, azt nem tudom. Akár ez, akár az, a jókurvaanyját a japánoknak.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62606 2021.06.19. 13:23

Moby írta:Én 15-ért vettem promókódot. Mint általában minden sony játékból egy ideje. Én még 27-ért soha egyetlen játékot sem vettem, és ilyet nem is nagyon tervezek.
Promókódot?? És még engem kezdtetek ki, amikor a cyberpunkot a HIVATALOS orosz gogon vettem? :D :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62607 2021.06.19. 13:29

Greyfox írta:Promókódot?? És még engem kezdtetek ki, amikor a cyberpunkot a HIVATALOS orosz gogon vettem? :D :banplz:
Promókód, vagy lopottkód, vagy kártyacsalásból származó kód, mittudomén. Sosem kérdeztem, van aztán kész.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62608 2021.06.20. 08:14

Greyfox írta:Promókódot?? És még engem kezdtetek ki, amikor a cyberpunkot a HIVATALOS orosz gogon vettem? :D :banplz:
Ez azért is vicces, mert az Overwatch-osztagunkhoz meg ment az amerikai Battle.netröl vásárlás az ojrópai helyett (40 dollár vs 40 ojró).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62609 2021.06.20. 12:05

Ezt a Medmekszet én elengedem. 12 óra van benne, ebből kb 2 óra után semmi újat nem tudott mutatni a játék, az egész kibaszott körülményes és idegesítő konfetti takarítás.

Max olyan mobilis, hogy éppcsak nem tolószékben ül... Itt van pl ez a helyszín ami végleg betette a kaput, derékmagasságba kéne fellépni a metrókocsiba. De nem tud. Mert nincs sárgára festve. Na elmentek a jó anyátokba.

Kép

És ezen kívül is folyamatosan csak azt érzem, hogy a legkevésbé sem tiszteli az időmet a játék, brutális grindolás kellene hogy valamit haladjanak a dolgok. NOPE.

Az egyetlen dolog ami tetszett vagy élvezetes volt belőle, amikor a szigonnyal beledurrantok valamibe és letépem a kocsival. Ennyi erővel inkább elmegyek bálnavadásznak.
Avatar
Tom

Hozzászólás #62610 2021.06.20. 14:07

DanielT írta:Ezt a Medmekszet én elengedem. 12 óra van benne, ebből kb 2 óra után semmi újat nem tudott mutatni a játék, az egész kibaszott körülményes és idegesítő konfetti takarítás.

Max olyan mobilis, hogy éppcsak nem tolószékben ül... Itt van pl ez a helyszín ami végleg betette a kaput, derékmagasságba kéne fellépni a metrókocsiba. De nem tud. Mert nincs sárgára festve. Na elmentek a jó anyátokba.

És ezen kívül is folyamatosan csak azt érzem, hogy a legkevésbé sem tiszteli az időmet a játék, brutális grindolás kellene hogy valamit haladjanak a dolgok. NOPE.

Az egyetlen dolog ami tetszett vagy élvezetes volt belőle, amikor a szigonnyal beledurrantok valamibe és letépem a kocsival. Ennyi erővel inkább elmegyek bálnavadásznak.


Én nem is értem mit vártok ezektől a középszerű játékoktól, amik még a maguk idején is középszerűek voltak és akkor nekiestek ilyen 5+ évre rá, hogy na akkor majd biztos jó lesz. Anno a filmre összedobtak egy cash grab alacsony költségvetésű szart.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62611 2021.06.20. 15:16

Tom írta:Én nem is értem mit vártok ezektől a középszerű játékoktól, amik még a maguk idején is középszerűek voltak és akkor nekiestek ilyen 5+ évre rá, hogy na akkor majd biztos jó lesz. Anno a filmre összedobtak egy cash grab alacsony költségvetésű szart.
Azért a Just Cause 2 és a Rage 2 is erősen kötődik ugyanezekhez a fejlesztőkhöz, mindkettőt felszopták itt a topikban. Vagyis főleg DT, de nem csak.

Amúgy meg uborkaszezon van, újgen, a látszólagos középszer között is lehet gyöngyszemeket találni. Lásd korának Rage 2-jét, a Kane & Lynch 2-t.

Nekem mondjuk sok iszonyat nagy név is lenne a tarsolyomban, de időnként előkerülnek ilyesmik is, én is tervezek még esélyt adni a Mad Maxnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62612 2021.06.20. 16:14

Lepörgött a Call of the sea, xsx-en. Sima walksim a cucc, vmivel jobb puzzleokkal, mint a Medium, kellemes, grafikával, pedofilmentes sztorival.
Összességében sokkal jobb volt, de a stílus (sima walksim), azért nem lopta be magát a szívembe. Hat pont jár neki.
Avatar
Tom

Hozzászólás #62613 2021.06.20. 16:59

Zóanagyvarázsló írta:Azért a Just Cause 2 és a Rage 2 is erősen kötődik ugyanezekhez a fejlesztőkhöz, mindkettőt felszopták itt a topikban. Vagyis főleg DT, de nem csak.

Amúgy meg uborkaszezon van, újgen, a látszólagos középszer között is lehet gyöngyszemeket találni. Lásd korának Rage 2-jét, a Kane & Lynch 2-t.

Nekem mondjuk sok iszonyat nagy név is lenne a tarsolyomban, de időnként előkerülnek ilyesmik is, én is tervezek még esélyt adni a Mad Maxnek.

Azt a Rage 2-őt se nagyon tudtam hova tenni. Ekkora túlkínálatban én az időt sajnálom már ezektől a középszar játékoktól. Persze lehetne gyöngyszemekre vadászni, de ezekről a produktumokról messziről ordít a középszerűség és azért bőven van annyi tényleg jó játék, hogy kitöltse az ember a szabadidejét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62614 2021.06.20. 17:04

Tom írta:Én nem is értem mit vártok ezektől a középszerű játékoktól, amik még a maguk idején is középszerűek voltak és akkor nekiestek ilyen 5+ évre rá, hogy na akkor majd biztos jó lesz. Anno a filmre összedobtak egy cash grab alacsony költségvetésű szart.
Hát nem véletlen hallgattam évekig... De valahogy mégis érdekelt, hátha. Nos, most már legalább tudom, hogy nem hagytam ki semmit.

Egyébként ha ne akarták volna háromszorosára nyújtani, mint amit tud a játék, akkor nem lett volna reménytelen.

És ja, amit Zó is írt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62615 2021.06.20. 17:07

Tom írta:Azt a Rage 2-őt se nagyon tudtam hova tenni. Ekkora túlkínálatban én az időt sajnálom már ezektől a középszar játékoktól. Persze lehetne gyöngyszemekre vadászni, de ezekről a produktumokról messziről ordít a középszerűség és azért bőven van annyi tényleg jó játék, hogy kitöltse az ember a szabadidejét.
Nade hunnat tudod, hogy középszerűek? Oké, hogy nem egy minőségi garanciás MS belső fejlesztésű cuccok, de nem minden szar ami nem "nagy név".
Avatar
Moby

Hozzászólás #62616 2021.06.20. 17:17

Botond írta:Lepörgött a Call of the sea, xsx-en. Sima walksim a cucc, vmivel jobb puzzleokkal, mint a Medium, kellemes, grafikával, pedofilmentes sztorival.
Összességében sokkal jobb volt, de a stílus (sima walksim), azért nem lopta be magát a szívembe. Hat pont jár neki.
Az nekem bejött.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62617 2021.06.20. 17:44

Tom írta:Azt a Rage 2-őt se nagyon tudtam hova tenni. Ekkora túlkínálatban én az időt sajnálom már ezektől a középszar játékoktól. Persze lehetne gyöngyszemekre vadászni, de ezekről a produktumokról messziről ordít a középszerűség és azért bőven van annyi tényleg jó játék, hogy kitöltse az ember a szabadidejét.
Sok középszarnak tűnő/beállított játék kedvelek (nálam Alpha Protocol>Mass Effect), sok túlhájpolt csodát pedig nem (jó, a Halo 3 a bélkönyvtárral tényleg 10/10-es élmény volt, de a Fable nálam még a Rise of the Argonautsot sem üti, a 2013-as TR is egynek elment szint). Persze azért nagyrészt be tudom lőni, mi mennyire találhat be, de mindig jöhetnek meglepetések. Mindenesetre azzal nem tudok mit kezdeni, hogy ide beírod erről vagy arról, hogy középszerű. Nem azt mondom, hogy nem érdekel a TE véleményed, de egy ilyen sommás "tényközlés" alapján nem fogok sok mindent lehúzni az ÉN listámról.

Mondjuk, megszívattam magam, hogy a tervezett a stratégia- és RPG-dömping helyett most ganépasszos hátnaplót MUSZÁJ takarítanom, de ez van.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #62618 2021.06.20. 18:19

DanielT írta:Ezt a Medmekszet én elengedem. 12 óra van benne, ebből kb 2 óra után semmi újat nem tudott mutatni a játék, az egész kibaszott körülményes és idegesítő konfetti takarítás.

Max olyan mobilis, hogy éppcsak nem tolószékben ül... Itt van pl ez a helyszín ami végleg betette a kaput, derékmagasságba kéne fellépni a metrókocsiba. De nem tud. Mert nincs sárgára festve. Na elmentek a jó anyátokba.

Kép

És ezen kívül is folyamatosan csak azt érzem, hogy a legkevésbé sem tiszteli az időmet a játék, brutális grindolás kellene hogy valamit haladjanak a dolgok. NOPE.

Az egyetlen dolog ami tetszett vagy élvezetes volt belőle, amikor a szigonnyal beledurrantok valamibe és letépem a kocsival. Ennyi erővel inkább elmegyek bálnavadásznak.
Eza mászósdi nekemis rémlik, de maga a játék úgy maradt meg, hogy pont elment egynek, különös bajom nem volt vele.

Btw most akartam egyet vr-ozni, de annyi eszem nem volt, hogy meghagyjam az egyik ds4-et, így utólag belegondolva tényleg nemértem mié hittem hogy dualsense-el menni fog.
Lehet inkább megszabadulok tőle, mer azé a pár oráért én nem veszek még ds4et.
Avatar
arty

Hozzászólás #62619 2021.06.20. 18:39

Tom írta:Azt a Rage 2-őt se nagyon tudtam hova tenni. Ekkora túlkínálatban én az időt sajnálom már ezektől a középszar játékoktól. Persze lehetne gyöngyszemekre vadászni, de ezekről a produktumokról messziről ordít a középszerűség és azért bőven van annyi tényleg jó játék, hogy kitöltse az ember a szabadidejét.
Nade, miért gond, hogy nekiment itt egy vállalkozó szellemű a középszernek tűnő Rage2-nek? Hiszen ezzel az egész topik gyémántra lelt :)

Ráadásul asszem itt páran vissza is igazoltuk, hogy tényleg elég jó. Plusz nyereség: rage2 előtt befejeztem a régesrégen otthagyott rage1-et és az is kimondottan jó kis lövöldének bizonyult (persze sokkal lineárisabb, mint a rage2 és lenne itt is aki összehányná magát a látványtól). Amikor plusba került, ránéztem a madmaxre, kissé egyhangúnak tűnt a környezet, de egyelőre nem temettem el. Itt-ott olvastam róla dícséretet, anno.

---

Más. Létezik, hogy az én CX-emben nincs optikai kimenet?!?!? Nem tudom belenyomni a kábelt se... (vettem a fülesnek egy DAC-ot)

IMG_20210620_180652.jpg
Avatar
Tom

Hozzászólás #62620 2021.06.20. 19:01

DanielT írta:Nade hunnat tudod, hogy középszerűek? Oké, hogy nem egy minőségi garanciás MS belső fejlesztésű cuccok, de nem minden szar ami nem "nagy név".

A Just Cause-t ps+ban játszottam, de nem igazán jött be és hamar töröltem. A Rage-et meg gamepassban, de az se kötött le túlságosan. Pedig annak kétszer is nekimentem miután itt olvastam, hogy milyen jó mondom adok neki még egy esélyt, de nem nyerte el a tetszésemet másodjára sem. Igaz, hogy nem minden szar, ami nem nagy név és persze nem minden jó, ami nagy költségvetésű persze és lehet találni gyöngyszemeket, de azért ennyi játék után már szerintem mindenki látja már előre egy játékon, hogy tetszeni fog-e neki vagy sem. Azért ritkán okoznak ilyen téren meglepetést.
Az ms minőségről meg épp most nyomom a hivebustert a gears5 dlc-t, mert most tűnt csak fel, hogy belerakták passba. Szép jó lövöldözés, hozza a korábbiakat, de túl tömény, mint a gears4. 5-ben tök jól eltalálták az egyensúlyt az arénaharcok, mászkálás, átvezetők között, de itt a dlc-ben ez megint nem sikerült. Egyenlőre a prezentáció visz előre. Azért remélem a második részből is csinálnak majd egy grafikai felújítást, mert beszarás mit fejlődtek ezen a téren. Kíváncsi leszek az új unreal motorral mit hoznak össze majd.
Avatar
arty

Hozzászólás #62621 2021.06.20. 19:31

arty írta:Más. Létezik, hogy az én CX-emben nincs optikai kimenet?!?!? Nem tudom belenyomni a kábelt se... (vettem a fülesnek egy DAC-ot)
nemlétezik, belement, működik, de BRUTTTTÁLIS erővel kellett megnyomni :)
Avatar
Tom

Hozzászólás #62622 2021.06.20. 19:53

arty írta:nemlétezik, belement, működik, de BRUTTTTÁLIS erővel kellett megnyomni :)

Levetted a kupakot az optikai kábelvégről? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62623 2021.06.20. 20:18

arty írta:nemlétezik, belement, működik, de BRUTTTTÁLIS erővel kellett megnyomni :)
Deep is ezt a taktikát alkalmazta a Xiaomi soundbarnál... Azóta nincs rajta optikai bemenet. :idiota:
Avatar
Tom

Hozzászólás #62624 2021.06.20. 20:27

:wilting: Hogy lehetett ilyen hülyén befejezni ezt a hivebusters dlc-t? Utálom a cliffhangereket. Értem én, hogy mellékág sztori, amit nem várnak el a folytatásnál majd, hogy mindenki ismerje és max kikacsintás lesz hozzá, de így levágni a végét olcsó húzás volt. Már a Halo 2-nél is elgurult a gyógyszerem anno a végétől. Azóta is mém a finish the fight...
Avatar
arty

Hozzászólás #62625 2021.06.20. 20:50

Tom írta:Levetted a kupakot az optikai kábelvégről? :banplz:
igen :) de ez ilyen 3 filléres kínai optikai kábel, NYILVÁN semmi köze a szabvány mérethez és tényleg földöntúli erővel kellett belenyomni. csak eleinte féltettem a tévét, de szerencsére eldurrant az agyam (a tévé mögött kotorászás mindig stresszoldó, pláne 30 fokban!) és vörös ködbe borult aggyal szerencsére sikerült kellő erőt kifejtenem :( utólag belegondolva, szarul is elsülhetett volna...

DT & Deep :D
jó amikor az ember spórol a kábelen 1-2 ezrest, aztán szétb*ssza vele a (pár)százezres cuccát...
Avatar
Moby

Hozzászólás #62626 2021.06.20. 20:53

arty írta:igen :) de ez ilyen 3 filléres kínai optikai kábel, NYILVÁN semmi köze a szabvány mérethez és tényleg földöntúli erővel kellett belenyomni. csak eleinte féltettem a tévét, de szerencsére eldurrant az agyam (a tévé mögött kotorászás mindig stresszoldó, pláne 30 fokban!) és vörös ködbe borult aggyal szerencsére sikerült kellő erőt kifejtenem :( utólag belegondolva, szarul is elsülhetett volna...

DT & Deep :D
jó amikor az ember spórol a kábelen 1-2 ezrest, aztán szétb*ssza vele a (pár)százezres cuccát...
Vagy csak beleerőltetted 90/180 fokkal elfordítva :DD
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62627 2021.06.20. 20:54

Tom írta:A Just Cause-t ps+ban játszottam, de nem igazán jött be és hamar töröltem. A Rage-et meg gamepassban, de az se kötött le túlságosan. Pedig annak kétszer is nekimentem miután itt olvastam, hogy milyen jó mondom adok neki még egy esélyt, de nem nyerte el a tetszésemet másodjára sem. Igaz, hogy nem minden szar, ami nem nagy név és persze nem minden jó, ami nagy költségvetésű persze és lehet találni gyöngyszemeket, de azért ennyi játék után már szerintem mindenki látja már előre egy játékon, hogy tetszeni fog-e neki vagy sem. Azért ritkán okoznak ilyen téren meglepetést.
Az ms minőségről meg épp most nyomom a hivebustert a gears5 dlc-t, mert most tűnt csak fel, hogy belerakták passba. Szép jó lövöldözés, hozza a korábbiakat, de túl tömény, mint a gears4. 5-ben tök jól eltalálták az egyensúlyt az arénaharcok, mászkálás, átvezetők között, de itt a dlc-ben ez megint nem sikerült. Egyenlőre a prezentáció visz előre. Azért remélem a második részből is csinálnak majd egy grafikai felújítást, mert beszarás mit fejlődtek ezen a téren. Kíváncsi leszek az új unreal motorral mit hoznak össze majd.
Ha úgy újítják fel a Gears 2-t, mint az 1-et, akkor sokkal szebb nem lesz, csak bugosabb. Annál viszont konzolon az addig PC-exkluzív tartalomnak, PC-n a GfWL kivágásának volt értelme. A PC-s megjelenésnek 2-nél persze szintén lenne.

Az 5 látványával persze okés lenne.

Nekem amúgy azért jött be a Hivebusters, nem aprózták szét kamuval, volt pár újdonság, ahhoz meg elég rövid volt, hogy a darát ne unjam meg. Valószínüleg a legjobb passzban (a ganéban!) kapott el. Végjátékra meg jobban bejött a 2-4, mint az 1-5.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62628 2021.06.20. 20:55

Tom írta::wilting: Hogy lehetett ilyen hülyén befejezni ezt a hivebusters dlc-t? Utálom a cliffhangereket. Értem én, hogy mellékág sztori, amit nem várnak el a folytatásnál majd, hogy mindenki ismerje és max kikacsintás lesz hozzá, de így levágni a végét olcsó húzás volt. Már a Halo 2-nél is elgurult a gyógyszerem anno a végétől. Azóta is mém a finish the fight...
Akkor a TERAex (vagymi) Monkey Island 2-vel csak óvatosan!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.06.20. 20:57-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62629 2021.06.20. 20:56

Moby írta:Vagy csak beleerőltetted 90/180 fokkal elfordítva :DD
De csak 30 fok volt artynál, írta is :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62630 2021.06.20. 21:14

Zóanagyvarázsló írta:De csak 30 fok volt artynál, írta is :idiota:
Szerintem a szomszédnál is volt legalább annyi, kérhetett volna kölcsön! :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #62631 2021.06.20. 21:50

Zóanagyvarázsló írta:Ha úgy újítják fel a Gears 2-t, mint az 1-et, akkor sokkal szebb nem lesz, csak bugosabb. Annál viszont konzolon az addig PC-exkluzív tartalomnak, PC-n a GfWL kivágásának volt értelme. A PC-s megjelenésnek 2-nél persze szintén lenne.

Az 5 látványával persze okés lenne.

Nekem amúgy azért jött be a Hivebusters, nem aprózták szét kamuval, volt pár újdonság, ahhoz meg elég rövid volt, hogy a darát ne unjam meg. Valószínüleg a legjobb passzban (a ganéban!) kapott el. Végjátékra meg jobban bejött a 2-4, mint az 1-5.

Az első rész remake-jét akkor játszottam mikor kijött és úgy emlékszem nagyon tetszett a felújítás. Bugokra nem emlékszem, bár én ennek a sorozatnak a multiplayer részével nem játszok és a kampányokat is csak szólózgatom. Persze a második részt, ha újra kiadják, akkor remélem minimum az 5 grafikájával teszik vagy még jobb lenne az új unreal motorral (persze bilibe lóg a kezem). Tetszett összességében a hivebusters, de
Spoiler
tök jó lett volna, ha lett volna még egy fejezet a végén a fészekben, ahogy nagy epikus csatában nem sikerül nekik a mérget szét szorni.
.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62632 2021.06.20. 22:08

Tom írta:Az első rész remake-jét akkor játszottam mikor kijött és úgy emlékszem nagyon tetszett a felújítás. Bugokra nem emlékszem, bár én ennek a sorozatnak a multiplayer részével nem játszok és a kampányokat is csak szólózgatom. Persze a második részt, ha újra kiadják, akkor remélem minimum az 5 grafikájával teszik vagy még jobb lenne az új unreal motorral (persze bilibe lóg a kezem). Tetszett összességében a hivebusters, de
Spoiler
tök jó lett volna, ha lett volna még egy fejezet a végén a fészekben, ahogy nagy epikus csatában nem sikerül nekik a mérget szét szorni.
.
Én csak a GfWL-es 1-gyel játszottam szólóban, a többi mind co-op volt. Az Ultimate és a 4 is bugos volt, utóbbit szerintem a GfWL miatti stuttering is sújtotta, vagyis az akkori driverrel olyan FH4-es volt (amit ugye abban az ablakban futtatás oldott meg új driverig). Az 5-ben is volt padlóba beragadás (csak halál utáni karakterváltás segített), illetve hang bug (elnémult a játék a következő átvezetőig vagy félórára). Egy élmény volt a bugmentes 2 ezek után.
Avatar
arty

Hozzászólás #62633 2021.06.20. 22:12

Moby írta:Vagy csak beleerőltetted 90/180 fokkal elfordítva :DD
nem-nem-nem :D (tudom h az optikának kell kattannia, amikor beugrik... nos, ez kattant... és ha jól éreztem, nem tört :D viszont soha az életben ki nem szedem belőle a kábelt, mert én ezt "józanul" nem merném újra megcsinálni...)

de amúgy meg nemmindegy? szól!!4 :idiota:

---

japófasság #4325

NEM vehetsz szvics accountra semmit weben, HA az adott account nem aktiv egy szvicsen.
Oké. Szóval nem kell a pénzem :D


---

Just Dance 2022 _SEM_ fogja támogatni a PS5 HD kameráját. Marad port fogni. (kinect/ps4 kamera támogatott továbbra is...)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.06.20. 22:18-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62634 2021.06.20. 22:13

Tom írta:Az ms minőségről meg épp most nyomom a hivebustert a gears5 dlc-t, mert most tűnt csak fel, hogy belerakták passba. Szép jó lövöldözés, hozza a korábbiakat, de túl tömény, mint a gears4. 5-ben tök jól eltalálták az egyensúlyt az arénaharcok, mászkálás, átvezetők között, de itt a dlc-ben ez megint nem sikerült. Egyenlőre a prezentáció visz előre. Azért remélem a második részből is csinálnak majd egy grafikai felújítást, mert beszarás mit fejlődtek ezen a téren. Kíváncsi leszek az új unreal motorral mit hoznak össze majd.
Gearsben pont ez a jó, hogy nincs openworld, lámafanszőr gyűjtős mellékküldivel, nincs üres járat, dara van. Nincs ilyen loot, olyan loot, van a mindenki által jól ismert nyóc fegyver, azt hadd szóljon. Engem már az is felbasz, hogy a markzát három játékban három féle mondom lehet használni. Ez az ötös openworld kínszarás meg szánalmas volt.
Komolyan a judgement a legjobb rész, ahol bemész a pályára a sztori videó után, ami pont annyira jó és feszes, mint az egész játék, és akkor a pálya elején megkérdi, hogy elég tökös vagy e a plusz nehezítéshez (csak sniper fegyver van, vagy legyen minimum 8 melee kill, meg ilyen baromságok), aztán hent. Végén pontszám, videó, következő dara.
Aki openworld baromkodni akar, az talál magának az ubitól elkezdve minden balfasznál magának ilyen hígfost, a gears mint egy szem nem generic cucc elfér a piacon. A hivebusters is erről szól, hogy aki generic hígfost akar, annak jobbra az ajtó, ez itten gears.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62635 2021.06.20. 22:31

arty írta:Just Dance 2022 _SEM_ fogja támogatni a PS5 HD kameráját. Marad port fogni. (kinect/ps4 kamera támogatott továbbra is...)
Sőt, a 2023 sem fogja, sem a 2024 nem fogja, ugyanis a PS5 SDKban nincs kamerkezelés. A rendszer tudja használni a kamerát, az appok nem. Ha valaki kamerás appot akar csinálni, az megírja ps4 sdk-ra, és viszonlátás.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62636 2021.06.20. 23:17

Botond írta:Gearsben pont ez a jó, hogy nincs openworld, lámafanszőr gyűjtős mellékküldivel, nincs üres járat, dara van. Nincs ilyen loot, olyan loot, van a mindenki által jól ismert nyóc fegyver, azt hadd szóljon. Engem már az is felbasz, hogy a markzát három játékban három féle mondom lehet használni. Ez az ötös openworld kínszarás meg szánalmas volt.
Komolyan a judgement a legjobb rész, ahol bemész a pályára a sztori videó után, ami pont annyira jó és feszes, mint az egész játék, és akkor a pálya elején megkérdi, hogy elég tökös vagy e a plusz nehezítéshez (csak sniper fegyver van, vagy legyen minimum 8 melee kill, meg ilyen baromságok), aztán hent. Végén pontszám, videó, következő dara.
Aki openworld baromkodni akar, az talál magának az ubitól elkezdve minden balfasznál magának ilyen hígfost, a gears mint egy szem nem generic cucc elfér a piacon. A hivebusters is erről szól, hogy aki generic hígfost akar, annak jobbra az ajtó, ez itten gears.
Szólóban annak idején nekem hiányzott a Gears 1-ből a film, amit később az Unchartedekben megkaptam, de azóta annyi filmjáték pörgött le, hogy nagyon el kell kapnia, hogy ne legyen zavaró. Kooperatívban pláne, és ott kijön az, hogy együtt parasztkodni mennyivel jobb, mint egyedül. A Gears 5-ben is kicsit sokalltam az átvezetőket, vagy korábban a Max Payne 3-ban (ami persze ettől még az egyik legfaszább TPS).

UC-kedvelőként is jobban motivál a Judgement-kooperatív, mint az UC4 pótlása. Sokkal. A Borderlands 3-nál meg persze, mert abban kevésbé jó lőni, és túl sok a bullshit hülyeség benne. Szerencsére van még bőven mihez nyúlni, akár a múltba révedve is (System Shock 2, Ratchet: Gladiator).
Avatar
Botond

Hozzászólás #62637 2021.06.21. 07:02

Zóanagyvarázsló írta:Szólóban annak idején nekem hiányzott a Gears 1-ből a film, amit később az Unchartedekben megkaptam, de azóta annyi filmjáték pörgött le, hogy nagyon el kell kapnia, hogy ne legyen zavaró. Kooperatívban pláne, és ott kijön az, hogy együtt parasztkodni mennyivel jobb, mint egyedül. A Gears 5-ben is kicsit sokalltam az átvezetőket, vagy korábban a Max Payne 3-ban (ami persze ettől még az egyik legfaszább TPS).

UC-kedvelőként is jobban motivál a Judgement-kooperatív, mint az UC4 pótlása. Sokkal. A Borderlands 3-nál meg persze, mert abban kevésbé jó lőni, és túl sok a bullshit hülyeség benne. Szerencsére van még bőven mihez nyúlni, akár a múltba révedve is (System Shock 2, Ratchet: Gladiator).
Nekem a filmjáték egyáltalán nem hiányzik, ahogy írtam, a feszes, lényegretörő köztes videókat lájkolom.
A Gears sorozat esetén amúgy a 3. rész a "mélypont", ott volt a videók esetén a "túlsok" érzés. Nem is a filmszerűség miatt, hanem kb minden lépés után volt kis túlzással egy 3 másodperces bevágás, hogy történik vmi epikus.
Avatar
arty

Hozzászólás #62638 2021.06.21. 08:44

Moby írta:Sőt, a 2023 sem fogja, sem a 2024 nem fogja, ugyanis a PS5 SDKban nincs kamerkezelés. A rendszer tudja használni a kamerát, az appok nem. Ha valaki kamerás appot akar csinálni, az megírja ps4 sdk-ra, és viszonlátás.
de... de... édesistenem :( :( (már a 2021-nél is sokan sírtak, hogy porfogónak vették csak ps5 a verzát, de reménykedtek a peccsben.... ezekszerint feleslegesen)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62639 2021.06.21. 08:49

arty írta:de... de... édesistenem :( :( (már a 2021-nél is sokan sírtak, hogy porfogónak vették csak ps5 a verzát, de reménykedtek a peccsben.... ezekszerint feleslegesen)
Azzal a 3-4 emberrel össze szoktatok járni, akit ez a probléma érint? Mindig valamelyikőtök fogjon egy kamerát, a többi meg táncoljon és cseréltek! :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #62640 2021.06.21. 08:50

Zóanagyvarázsló írta:Szólóban annak idején nekem hiányzott a Gears 1-ből a film, amit később az Unchartedekben megkaptam, de azóta annyi filmjáték pörgött le, hogy nagyon el kell kapnia, hogy ne legyen zavaró. Kooperatívban pláne, és ott kijön az, hogy együtt parasztkodni mennyivel jobb, mint egyedül. A Gears 5-ben is kicsit sokalltam az átvezetőket, vagy korábban a Max Payne 3-ban (ami persze ettől még az egyik legfaszább TPS).

UC-kedvelőként is jobban motivál a Judgement-kooperatív, mint az UC4 pótlása. Sokkal. A Borderlands 3-nál meg persze, mert abban kevésbé jó lőni, és túl sok a bullshit hülyeség benne. Szerencsére van még bőven mihez nyúlni, akár a múltba révedve is (System Shock 2, Ratchet: Gladiator).
Najóóó, de nem mindenki preferálja a romantikus limonádét a hardcore scifi helyett :mf2:

amugy +1 a judgementre, még úgy is h a coopból kihagytatok!
Avatar
Tom

Hozzászólás #62641 2021.06.21. 08:55

Botond írta:Gearsben pont ez a jó, hogy nincs openworld, lámafanszőr gyűjtős mellékküldivel, nincs üres járat, dara van. Nincs ilyen loot, olyan loot, van a mindenki által jól ismert nyóc fegyver, azt hadd szóljon. Engem már az is felbasz, hogy a markzát három játékban három féle mondom lehet használni. Ez az ötös openworld kínszarás meg szánalmas volt.
Komolyan a judgement a legjobb rész, ahol bemész a pályára a sztori videó után, ami pont annyira jó és feszes, mint az egész játék, és akkor a pálya elején megkérdi, hogy elég tökös vagy e a plusz nehezítéshez (csak sniper fegyver van, vagy legyen minimum 8 melee kill, meg ilyen baromságok), aztán hent. Végén pontszám, videó, következő dara.
Aki openworld baromkodni akar, az talál magának az ubitól elkezdve minden balfasznál magának ilyen hígfost, a gears mint egy szem nem generic cucc elfér a piacon. A hivebusters is erről szól, hogy aki generic hígfost akar, annak jobbra az ajtó, ez itten gears.

Nem is az open world-öt hiányoltam, hanem néha sikerül apróságokkal megtörni a monotonitást. Mikor minden üresjárat nélkül váltják egymást az arénaharcok az már nekem túl sok. Lehet kellene bele többféle ellenfél típus. Volt a kaparósorsjegy swarm meg a gránátos őrült változata, akkor a locust sima harcos és variációi, hogy sisakkal, sniperrel vagy íjjal volt, a buzogányos nagydarab, meg a bekebelező swarm, meg a swarm raj. Mondjuk így leírva sok, de sok fajta ellen ugyan azzal a taktikával kell harcolni. Nem tudom mit lehetett volna még pluszba bele. A mostoha időjárás király volt a 4-be, azon valamit csavarhattak volna itt-ott. Mondjuk a láva csúszda király volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #62642 2021.06.21. 09:04

DanielT írta:Azzal a 3-4 emberrel össze szoktatok járni, akit ez a probléma érint? Mindig valamelyikőtök fogjon egy kamerát, a többi meg táncoljon és cseréltek! :nezze:
"With Just Dance 2021 coming in at seventh place for the top seller of the week, the dancing game has had a considerable presence on the chart since releasing on November 12. It is because of this consistent performance that Just Dance 2021 has brought in big numbers, even over Watch Dogs: Legion which had a two week head start." :mf2:

én egyébként csak a kinect utódjában reménykedek, ami LEHETETT volna a ps5 kamera.... de nem lesz :(
és xboxon sincs semmi, switchen sincs semmi... sehol sincs semmi. rázogasd a mobilod és abból megmondja a játék, hogy pontosan azt csinálod-e, mint ami a képernyőn van. aham.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62643 2021.06.21. 09:07

arty írta:Najóóó, de nem mindenki preferálja a romantikus limonádét a hardcore scifi helyett :mf2:

amugy +1 a judgementre, még úgy is h a coopból kihagytatok!
Kurvára nem hagytunk ki. Most jön a 3, a halo5el párhuzamosan, és utána tökre számolunk veled is a judgementnél.
Másik haverommal toltam le a judgementet, a Zó+te kör még előttem van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62644 2021.06.21. 09:11

arty írta:de... de... édesistenem :( :( (már a 2021-nél is sokan sírtak, hogy porfogónak vették csak ps5 a verzát, de reménykedtek a peccsben.... ezekszerint feleslegesen)
Mi alapján reménykedtek? Elolvasták a termék leírását, mielőtt megvették? Miért nem?
Avatar
Botond

Hozzászólás #62645 2021.06.21. 09:12

DanielT írta:Azzal a 3-4 emberrel össze szoktatok járni, akit ez a probléma érint? Mindig valamelyikőtök fogjon egy kamerát, a többi meg táncoljon és cseréltek! :nezze:
Igen, ahogy Arty írja, ezekből a szarokból évente több megy el, mint amennyi lifetime elmegy egy das/des/returnal-ből.
Casualoknak azért jó fejleszteni, mert sokan vannak. És a just dance+kinect évekig elvitte a házibulikat nálunk is. Tudtunk nyugodtan lenni, amíg az asszonyok ezzel baromkodtak.
Avatar
arty

Hozzászólás #62646 2021.06.21. 09:52

Moby írta:Mi alapján reménykedtek? Elolvasták a termék leírását, mielőtt megvették? Miért nem?
mert a JD vásárlóbázis általában kevésbé van képben ezekkel a dolgokkal :) kilogikázták, hogy a HD KAMERA név az jobb minőséget jelenthet, a nem-HD eddig is ment ps4-en, nyilván az uj megy a PS5-ön... ha ps vonalon justdancelnék, simán bennevan, hogy én is benyaltam volna, annyira egyértelmű hogy a kamera továbbra is használható...
Avatar
arty

Hozzászólás #62647 2021.06.21. 10:04

phpBB [media]


SMW widescreeen hack: https://github.com/VitorVilela7/wide-snes

egyik legjobb mario sztem, a sok luzernek nem kell többé nyujtott képpel tolnia a lapostévén :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #62648 2021.06.21. 10:13

EGyéábként úgy néz ki, hogy tényleg döglődik a PS5-öm. Végeredményben tovább bírta, mint a kontroller, egy rossz szavam sem lehet. Van itten kvalitét kéremszépen! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62649 2021.06.21. 10:24

Moby írta:EGyéábként úgy néz ki, hogy tényleg döglődik a PS5-öm. Végeredményben tovább bírta, mint a kontroller, egy rossz szavam sem lehet. Van itten kvalitét kéremszépen! :eljen:
Naugye... Nem véletlen jártam ki a 8 általánost! :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #62650 2021.06.21. 10:27

Rárohantatok egy launchverzióra és bétatesztelitek a gyerekbetegségeit. Ráadásul ez egy nehezített, járványhelyzetes, yieldproblémás környezetben készült, erőltetett launch volt.

Vissza: “Leáldozott.hu”