A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #62371 2021.06.12. 12:00

Botond írta:Moby meg szerintem platinázta közben a returnalt, mert unalmában már prohw-en trollkodik, szóval az én két hetes tippem nyerte a szövegértési versenyt! :banplz:
Trollkodok? :D Egymást okosítják az xboxosok olyan bődületes hülyeségekkel, hogy reggel óta sírvaröhögök :D Néha úgy érzem, le kéne tagandom, hogy nekem is van itthon, mert még valaki véletlenül azt hiszi, hogy közöm van ahhoz az ostoboid bagázshoz :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #62372 2021.06.12. 12:02

Csak leírom az alaptézist, hogy mindenkinek legyen egy jó napja: xboxfalván megfejtették, hogy a ps5 jobban melegszik, mert melegebb a levegő amit kifúj, és ezt azt jelenti, hogy rosszabb a hűtése.
Hagyok egy kis időt...




:banplz:
/ja és szerintük én hülye vagyok. Meg mér irogatom, hogy mennyit vesz fek a konnektorból, mert annak semmihez sincs köze meg ilyenek. Óriási :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.06.12. 12:04-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62373 2021.06.12. 12:03

Moby írta:Ha ilyen ütemben esik az ETH, akkor inkább csak hetek kérdése. :eljen:
Cimbim szerint már az új kártyák esetében is 20%os áresés van, mégsincs 3080tim :S
Avatar
Botond

Hozzászólás #62374 2021.06.12. 12:04

Moby írta:Trollkodok? :D Egymást okosítják az xboxosok olyan bődületes hülyeségekkel, hogy reggel óta sírvaröhögök :D Néha úgy érzem, le kéne tagandom, hogy nekem is van itthon, mert még valaki véletlenül azt hiszi, hogy közöm van ahhoz az ostoboid bagázshoz :D
Most az utolsó kommentben leírtam, hogy szerintem sima szövegértési nem egyezőségről lehet szó.
Te a kifújt levegő hőmérsékletéről beszélsz, ha jól értem, ők meg a gép felületének fogdosásával érezhető hőmérsékletről (már akik az elején kommenteltek), és a kettőnél más-más a "jó" definíciója.
Aztán van a harmadik kör, akik a végén csatlakoztak rá, és már nem tudtak érdemben kommentelni, mert ugye nem ugyanarról beszéltél te és ők.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62375 2021.06.12. 12:05

Moby írta:Csak leírom az alaptézist, hogy mindenkinek legyen egy jó napja: xboxfalván megfejtették, hogy a ps5 jobban melegszik, mert melegebb a levegő amit kifúj, és ezt azt jelenti, hogy rosszabb a hűtése.
Hagyok egy kis időt...




:banplz:
/ja és szerintük én hülye vagyok. Meg mér irogatom, hogy mennyit vesz fek a konnektorból, mert annak semmihez sincs köze meg ilyenek. Óriási :D
Igen, de nem erről beszélnek, nem a kifújt levegőről, hanem a doboznak szívedhez ölelésével átjáró melegségről. :banplz: Nem az elvezetett hőről, hanem a maradékról. És igen, ha kevesebbet vezet el, akkor a hűtés gyengébb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62376 2021.06.12. 12:07

Micsu írta:Cimbim szerint már az új kártyák esetében is 20%os áresés van, mégsincs 3080tim :S
HW aprón már van 660ért 3080ti, majdnem rá is üzentem a srácra, hogy ne fárasszuk egymást, 600 és indulok, aztán rájöttem, hogy lófaszra se tudnám használni, szóval mégsem írtam neki, de ez már sokkal hihetőbb, mint a pár nappal ezelőtti 1,1 milla.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62377 2021.06.12. 12:11

Micsu írta:Cimbim szerint már az új kártyák esetében is 20%os áresés van, mégsincs 3080tim :S
Oké, csak szerintem senki nem a 20-ra vár, hanem a sokkal többere. Engem mondjuk nem érdekel, száradjon rájuk az összes. Akármennyiért is. Lett volna, akkor, amikor még kellett volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62378 2021.06.12. 12:24

Botond írta:Most az utolsó kommentben leírtam, hogy szerintem sima szövegértési nem egyezőségről lehet szó.
Te a kifújt levegő hőmérsékletéről beszélsz, ha jól értem, ők meg a gép felületének fogdosásával érezhető hőmérsékletről (már akik az elején kommenteltek), és a kettőnél más-más a "jó" definíciója.
Aztán van a harmadik kör, akik a végén csatlakoztak rá, és már nem tudtak érdemben kommentelni, mert ugye nem ugyanarról beszéltél te és ők.
Én nem beszéltem sem a kifújt levegő hőmérsékletésről, sem semmiről.Pusztán annyit írtam le, hogy mivel ugyanannyi teljesítményt vesz fel a két gép, kb ugyanannyi hőt ad le. Semmi egyebete nem írtam. A lőtéri döglött kutyát nem érdekli, hogy a hő kettő centire van elvezetve a gpu-tól, vagy 5 méterre, ez a hűtés teljesítményét nem írja le, hiszen annak annyi a dolga, hogy elvezesse a hőt arról az alkatrészről, amiben a hő kárt tenne oda, ahol nem tesz kárt. Nem azért kell hűteni a procit mert az meleg, és a meleg az egy rossz dolog, hanem azért, mert a meleg kárt tesz benne. A ruszkik a kilencvenes években erősen kísérletestek olyan szén alapú procikkal, amik elviseltek volna 300 fokot is, és nem kellett volna hűteni, mer minek. (nem volt alkalmazható nagy tömegben, de pl az űrkutatás használ ilyen szarokat extrém körülényekre). Szóval tökéletesen mindegy, hogy megfogod a gépet és forró, a kurva ABS házban nem fog kárt okozni az 50 fok. A hűtésnek nem az a célja, hogy a házat szobahőmérsékleten tartsa, ez csak pécéfalván érdekes, ahol random belebasznak egy zsákba mindenféle alkatrészt egyetlen helyre, ahol egymást fűtik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62379 2021.06.12. 12:24

Moby írta:Csak leírom az alaptézist, hogy mindenkinek legyen egy jó napja: xboxfalván megfejtették, hogy a ps5 jobban melegszik, mert melegebb a levegő amit kifúj, és ezt azt jelenti, hogy rosszabb a hűtése.
És ettől már lett játék a porfogójukra hirtelen? Mi lesz a következő? Feketébb mint a PS5 és akkor már jobb?
Avatar
Botond

Hozzászólás #62380 2021.06.12. 12:27

Moby írta:Én nem beszéltem sem a kifújt levegő hőmérsékletésről, sem semmiről.Pusztán annyit írtam le, hogy mivel ugyanannyi teljesítményt vesz fel a két gép, kb ugyanannyi hőt ad le. Semmi egyebete nem írtam. A lőtéri döglött kutyát nem érdekli, hogy a hő kettő centire van elvezetve a gpu-tól, vagy 5 méterre, ez a hűtés teljesítményét nem írja le, hiszen annak annyi a dolga, hogy elvezesse a hőt arról az alkatrészről, amiben a hő kárt tenne oda, ahol nem tesz kárt. Nem azért kell hűteni a procit mert az meleg, és a meleg az egy rossz dolog, hanem azért, mert a meleg kárt tesz benne. A ruszkik a kilencvenes években erősen kísérletestek olyan szén alapú procikkal, amik elviseltek volna 300 fokot is, és nem kellett volna hűteni, mer minek. (nem volt alkalmazható nagy tömegben, de pl az űrkutatás használ ilyen szarokat extrém körülényekre). Szóval tökéletesen mindegy, hogy megfogod a gépet és forró, a kurva ABS házban nem fog kárt okozni az 50 fok. A hűtésnek nem az a célja, hogy a házat szobahőmérsékleten tartsa, ez csak pécéfalván érdekes, ahol random belebasznak egy zsákba mindenféle alkatrészt egyetlen helyre, ahol egymást fűtik.
A kiinduló komment ugyanezt mondja, én is ezt mondtam, mindketten a saját szavainkkal, de te máshogy értetted és közölted, hogy mindenki hülye.
Lehet, csak kicsi az esélye. :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62381 2021.06.12. 12:29

Ez a box/ps háború már azt hittem nem téma. Mindenki vegye, ami jobban tetszik neki, vagy vegye mindkettőt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62382 2021.06.12. 12:29

Botond írta:HW aprón már van 660ért 3080ti, majdnem rá is üzentem a srácra, hogy ne fárasszuk egymást, 600 és indulok, aztán rájöttem, hogy lófaszra se tudnám használni, szóval mégsem írtam neki, de ez már sokkal hihetőbb, mint a pár nappal ezelőtti 1,1 milla.
Sajna abban a nagykerben ahova o van regelve meg nem jott csak 3070ti :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #62383 2021.06.12. 12:36

Botond írta:A kiinduló komment ugyanezt mondja, én is ezt mondtam, mindketten a saját szavainkkal, de te máshogy értetted és közölted, hogy mindenki hülye.
Lehet, csak kicsi az esélye. :)
A kiinduló komment az volt, hogy a ps5 hardveresen gyengébb tervezés, mert ha odateszem a kezem, akkor melegebb levegő jön ki...Erre reagáltam én. Innen indultuk, de azóta is csak a mérhetetlen fasságok sziporkáznak a témában fogalmatlan barmoktól. Én már nem vitatkozok senkivel, csak röhögök a kommenteken :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #62384 2021.06.12. 13:01

DanielT írta:És ettől már lett játék a porfogójukra hirtelen? Mi lesz a következő? Feketébb mint a PS5 és akkor már jobb?
Ez az Ascent azért eléggé odabaszósnak néz ki. Persze ehhez sincs semmi köze az MS-nek, de legalább nem lehet már mondani, hogy nincs rá semmi olyan, ami. Oké, nyilván ez sem egy recsit, de még nem vagyok benne biztos, hogy játékként amúgy nem jobb annál.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62385 2021.06.12. 13:04

Lehet jövőhéten lesz még egy ps5-öm(lemezes). Még nem biztos, majd jelzem. Vagy az, vagy a digitem átadó lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62386 2021.06.12. 13:10

Moby írta:A kiinduló komment az volt, hogy a ps5 hardveresen gyengébb tervezés, mert ha odateszem a kezem, akkor melegebb levegő jön ki...Erre reagáltam én. Innen indultuk, de azóta is csak a mérhetetlen fasságok sziporkáznak a témában fogalmatlan barmoktól. Én már nem vitatkozok senkivel, csak röhögök a kommenteken :D
Majdnem. A “levegő jön ki” rész nem volt benne, azt csak odahaluztad, és aztán elkezdtél ezen nevetni és mindenki nézett, hogy mi bajod. :)
Szóval a csávó a gépet fogta meg, nem a kijövő levegőt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2021.06.12. 13:11-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62387 2021.06.12. 13:11

Moby írta:Lehet jövőhéten lesz még egy ps5-öm(lemezes). Még nem biztos, majd jelzem. Vagy az, vagy a digitem átadó lesz.
Az én sorszámom következik. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62388 2021.06.12. 13:12

Moby írta:mérhetetlen fasságok sziporkáznak a témában fogalmatlan barmoktól
Ez lehetne a szlogenje a ph fórumnak, de tapasztalataim szerint a steam communitynek is. Reddit+Gaf az olvasható számomra, előbbi azért mert az upvote rendszer többnyire jól szűri a szart, a GAF-on meg brutális moderáció miatt próbálnak magukra figyelni az emberek.

Persze ezek sem tökéletesek, Redditen sokszor vagyok downvoteolva amikor odatolom a kőkemény igazságot és fáj a sok kis puncinak... :violent:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62389 2021.06.12. 13:23

DanielT írta:Ez lehetne a szlogenje a ph fórumnak, de tapasztalataim szerint a steam communitynek is. Reddit+Gaf az olvasható számomra, előbbi azért mert az upvote rendszer többnyire jól szűri a szart, a GAF-on meg brutális moderáció miatt próbálnak magukra figyelni az emberek.

Persze ezek sem tökéletesek, Redditen sokszor vagyok downvoteolva amikor odatolom a kőkemény igazságot és fáj a sok kis puncinak... :violent:
Reméljük ott nem arra épül a komoly iskolázás, hogy félreérted az alap kommentet. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62390 2021.06.12. 13:23

Botond írta:Az én sorszámom következik. :banplz:
Ok, jelzek majd, hogy mivan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62391 2021.06.12. 13:24

Botond írta:Majdnem. A “levegő jön ki” rész nem volt benne, azt csak odahaluztad, és aztán elkezdtél ezen nevetni és mindenki nézett, hogy mi bajod. :)
Szóval a csávó a gépet fogta meg, nem a kijövő levegőt.
Nem, az a következő kömmentjébe volt, hogy dehát ha mögéteszi a kezét akkor az melegebb, ergo az melegebb, és pont :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #62392 2021.06.12. 13:27

DanielT írta:Ez lehetne a szlogenje a ph fórumnak, de tapasztalataim szerint a steam communitynek is. Reddit+Gaf az olvasható számomra, előbbi azért mert az upvote rendszer többnyire jól szűri a szart, a GAF-on meg brutális moderáció miatt próbálnak magukra figyelni az emberek.

Persze ezek sem tökéletesek, Redditen sokszor vagyok downvoteolva amikor odatolom a kőkemény igazságot és fáj a sok kis puncinak... :violent:
Van ott egyébként szakmai topik is. Tegnap például felkerestem az asus topikot egy kérdéssel. Tök rendesek voltak, próbáltak segíteni, mondjuk nem tudtak, de tök szakmaian végigasszisztálták, hogy megoldom magamnak a problémámat :idiota:

/a kis asusom (ami szerelmes vagyok) azt csinálta, hogy akkuról a tartalomtól függően baszkurálta a képet. Látszólag a fényerőt nem bántotta de "elmászott" a kép. Namost itt mindenféle autobrightness téma van az interneten, meg ott is ez ment, de ilyen nálam nincs is. És mint kiderült nem is ez, hanem van olyan az intelnél, hogy adaptiv kontraszt, és azt csak az intel appjában lehet baszkurálni. Mindegy, megoldódott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62393 2021.06.12. 13:35

Gafon egyébként végleg bezárták a nextgenes tech threadet :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62394 2021.06.12. 15:03

Szeretném nektek bemutatni a Resident Evil sorozat szereplőit. (Netflix)

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #62395 2021.06.12. 15:32

DanielT írta:Szeretném nektek bemutatni a Resident Evil sorozat szereplőit. (Netflix)

Kép
A feka Chris vagy Wesker? Esetleg Barry? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62396 2021.06.12. 15:41

deep írta:A feka Chris vagy Wesker? Esetleg Barry? :banplz:
Jill. Transz lett.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62397 2021.06.12. 16:47

SW Jedi: Fallen Order közben már nem xo/ps4 játékként fut ezen a genen, hanem igazi currgen címként.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62398 2021.06.12. 18:44

Iszonyú sokkoló délutánon vagyok túl. Nem mellbevágó, hanem konkrétan tottális agyfasz amit a világgal művelt a covid. Persze én is látom minden nap, de a falkultatív programokat tekintve, hát...
3 év után elvittem a kölykeimet újra a vasúttörténeti parkba. Imádják, és mitagadás, én sem vetem meg, tetszett akkor is, most is. DE EZ...hátborzongató :bdead:
Spoiler
Tényleg csak egy köpésre vagyunk/voltunk a zombiapokalipszistől? Mi a fasz történik a világgal???
NEM
VOLT
RAJTUNK
KÍVÜL
SEN
KI
:wilting:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #62399 2021.06.12. 18:53

Botond írta:SW Jedi: Fallen Order közben már nem xo/ps4 játékként fut ezen a genen, hanem igazi currgen címként.
Megnéztem tegnap xss-en. Legtöbbször én i slesajnálom ezt a kis szarocskat, meg nagyon bizonytalan a jövője, de ahogy pl ez is fut rajta, hát... LOL
Oké, csak fullHD, de én ezt 2070-en toltam, még a vízhűtésesen. Ment is rajta, de azért be-be döcögött, hiába volt kurvagyors ssd-m, csomószor szaggatott, meg textuirestreaming probléma volt, meg sok minden volt. Ezen a filléres szaron meg úgy megy, hogy beszartam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62400 2021.06.12. 18:55

Moby írta:Ez az Ascent azért eléggé odabaszósnak néz ki. Persze ehhez sincs semmi köze az MS-nek, de legalább nem lehet már mondani, hogy nincs rá semmi olyan, ami. Oké, nyilván ez sem egy recsit, de még nem vagyok benne biztos, hogy játékként amúgy nem jobb annál.
Most nézem csak, mi ez. Ráadásul online és lokális co-op is van benne :eljen: De úgyis jön majd PS5-re is, és egyszer Plusba is bekerül majd.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62401 2021.06.12. 18:56

DanielT írta:Áh, maradok a régi lakásban, most lett kész, legalább élvezem pár napig. A focisták meg pusztuljanak egytől egyig.
Ezt kár volt írni. Az egyik dánt éppen újjáélesztik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62402 2021.06.12. 19:11

Moby írta:Iszonyú sokkoló délutánon vagyok túl. Nem mellbevágó, hanem konkrétan tottális agyfasz amit a világgal művelt a covid. Persze én is látom minden nap, de a falkultatív programokat tekintve, hát...
3 év után elvittem a kölykeimet újra a vasúttörténeti parkba. Imádják, és mitagadás, én sem vetem meg, tetszett akkor is, most is. DE EZ...hátborzongató :bdead:
Spoiler
Tényleg csak egy köpésre vagyunk/voltunk a zombiapokalipszistől? Mi a fasz történik a világgal???
NEM
VOLT
RAJTUNK
KÍVÜL
SEN
KI
:wilting:
Kép
Engem jobban sokkol, hogy tömve van minden étterem, bolt és egyebek. A vasút ezek szerint nem menő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62403 2021.06.12. 19:14

Botond írta:Ezt kár volt írni. Az egyik dánt éppen újjáélesztik.
Válassz...
Avatar
Moby

Hozzászólás #62404 2021.06.12. 19:19

DanielT írta:Válassz...
Ha már az érzéketlenséget akarod kiamaxolni
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62405 2021.06.12. 19:29

Moby írta:Ha már az érzéketlenséget akarod kiamaxolni
Spoiler
Kép
Szerintem létezik pármillió ember a bolygón aki több sajnálatra szorul bármelyik pillanatban mint egy random focista, én rájuk koncentrálok. :whatever:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62406 2021.06.12. 19:33

DanielT írta:Szerintem létezik pármillió ember a bolygón aki több sajnálatra szorul bármelyik pillanatban mint egy random focista, én rájuk koncentrálok. :whatever:
Én ebben most nem akartam állást foglalni, csak egy meme-t ajánlani :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62407 2021.06.12. 19:36

Moby írta:Én ebben most nem akartam állást foglalni, csak egy meme-t ajánlani :D
Én meg kihasználtam az alkalmam a véleményem alátámasztására! BAJ?!?!?!!? MONDD AZ ARCOMBA!!!!!!

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #62408 2021.06.12. 19:38

DanielT írta:Én meg kihasználtam az alkalmam a véleményem alátámasztására! BAJ?!?!?!!? MONDD AZ ARCOMBA!!!!!!

Spoiler
Kép
Bajnak nem baj, és egy pillanatig egyszerre sajnáltam a dán vagy milyen focistát, meg az összes többi nála sokkal jobban rászorulót, akikről még ennyit sem tudok, de a következőben már azonos módon szartam le mindet. Elnézést.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62409 2021.06.12. 19:47

Moby írta:Iszonyú
Ez most miért is baj? Legjobb rész volt a covidban, hogy sehol senki :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #62410 2021.06.12. 20:16

Greyfox írta:Ez most miért is baj? Legjobb rész volt a covidban, hogy sehol senki :D
Alapvetően ez még nem baj. De pl ez is egy gyerekprogram. Eléggé elfuserált gyerekkoruk lesz ezeknek, és a sok hatásból ez csak egyetlen apró kis valami, messze nem a legfontosabb, csak eléggé döbbenetes volt a látvány.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62411 2021.06.12. 21:32

Nem rossz töltési idő upgrade! :D

Kép

Xbox a legjobb, ott 0.0 sec :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62412 2021.06.12. 23:14

Ebből az egész gyógyegérségből megint csak a Devolvert volt érdemes nézni. Aki nem tette pótolja. Beszartok :D
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62413 2021.06.13. 08:06

DanielT írta:Nem rossz töltési idő upgrade! :D

Kép

Xbox a legjobb, ott 0.0 sec :ravasz1:
Mire a helyi xbotok játszanának vele, a Dallas-epizódszámú következö remake-je is lesz rá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62414 2021.06.13. 09:07

Hujujuj ez az Ubisoft konf... belinkelném, de valójában láttátok anélkül, hogy látnátok. Kétszer meg minek. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62415 2021.06.13. 09:33

Lepörgött a Medium. PC-n, az xsx-en nem volt neki elég helyem.
Nagyon jól néz ki ez 4k@ultrában, igaz a 1080ti-on nincs RT, az nem tudom még mit dobott volna rajta, de így is elég szép volt. És itt véget is érnek a jó dolgok.
Van egy elbaszott sztori, pedofilokkal, megrontott kislányokkal, ami egy lányos apukának mindig kerülendő téma, de sajna a játék szarja magából a GS-t, meg kíváncsi is voltam a nagy xbox exclura, szóval mivel Zó ezzel előzött jobbról, így nekiültem én is, hogy behozzam a havi lemaradásom.
Nekem 6,5 óra alatt megvolt, neki 13,5 órásra sikerült a dolog, de látszik is a különbség, nekem a gyűjtős acsik közül majd mindegyik hiányzik, célirányosan mentem. Egy kurva nagy walksim az egész, minimális puzzleokkal. Ez a két világ van (fizikai és spirituális), és mindkettőben bazirgálni kell a tárgyakkal és úgy lehet előre jutni jópofaság, de nah, ez egy sima interaktív könyv volt, beteg sztorival, nem normális játék. A "pályák", amik valójában ilyen történet részek esetén az esetek 90%-ában menni kell nyílegyenesen előre. Talán kettő olyan "pálya" van, ahol ilyen labirintusszerűségben kell keringeni és össze-vissza jönni-menni, mire rájön az ember, hogy mi meg hogy. Az utolsó előtti "pálya" az egyedüli, ahol komolyabb időt igényel a trial&error-ozás.
A két óra alatt végigpörgethető, xsx systemseller monkey island 1-2 puzzlejai sokkal keményebbek, ez csak ilyen techdemóként értelmezhető max, és abból is a számomra kevésbé értékelhető stílusban, de viszont szép és a sztori is egész érdekes és fordulatos, ha nincs az embernek ellenérzése az egésszal kapcsolatban a 0. másodpercben, szóval 5 pont azért jár neki.
Avatar
Tom

Hozzászólás #62416 2021.06.13. 09:49

Botond írta:Lepörgött a Medium. PC-n, az xsx-en nem volt neki elég helyem.
Nagyon jól néz ki ez 4k@ultrában, igaz a 1080ti-on nincs RT, az nem tudom még mit dobott volna rajta, de így is elég szép volt. És itt véget is érnek a jó dolgok.
Van egy elbaszott sztori, pedofilokkal, megrontott kislányokkal, ami egy lányos apukának mindig kerülendő téma, de sajna a játék szarja magából a GS-t, meg kíváncsi is voltam a nagy xbox exclura, szóval mivel Zó ezzel előzött jobbról, így nekiültem én is, hogy behozzam a havi lemaradásom.
Nekem 6,5 óra alatt megvolt, neki 13,5 órásra sikerült a dolog, de látszik is a különbség, nekem a gyűjtős acsik közül majd mindegyik hiányzik, célirányosan mentem. Egy kurva nagy walksim az egész, minimális puzzleokkal. Ez a két világ van (fizikai és spirituális), és mindkettőben bazirgálni kell a tárgyakkal és úgy lehet előre jutni jópofaság, de nah, ez egy sima interaktív könyv volt, beteg sztorival, nem normális játék. A "pályák", amik valójában ilyen történet részek esetén az esetek 90%-ában menni kell nyílegyenesen előre. Talán kettő olyan "pálya" van, ahol ilyen labirintusszerűségben kell keringeni és össze-vissza jönni-menni, mire rájön az ember, hogy mi meg hogy. Az utolsó előtti "pálya" az egyedüli, ahol komolyabb időt igényel a trial&error-ozás.
A két óra alatt végigpörgethető, xsx systemseller monkey island 1-2 puzzlejai sokkal keményebbek, ez csak ilyen techdemóként értelmezhető max, és abból is a számomra kevésbé értékelhető stílusban, de viszont szép és a sztori is egész érdekes és fordulatos, ha nincs az embernek ellenérzése az egésszal kapcsolatban a 0. másodpercben, szóval 5 pont azért jár neki.

Most jön majd nyáron ps-re :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62417 2021.06.13. 10:46

Botond írta:Lepörgött a Medium. PC-n, az xsx-en nem volt neki elég helyem.
Nagyon jól néz ki ez 4k@ultrában, igaz a 1080ti-on nincs RT, az nem tudom még mit dobott volna rajta, de így is elég szép volt. És itt véget is érnek a jó dolgok.
Van egy elbaszott sztori, pedofilokkal, megrontott kislányokkal, ami egy lányos apukának mindig kerülendő téma, de sajna a játék szarja magából a GS-t, meg kíváncsi is voltam a nagy xbox exclura, szóval mivel Zó ezzel előzött jobbról, így nekiültem én is, hogy behozzam a havi lemaradásom.
Nekem 6,5 óra alatt megvolt, neki 13,5 órásra sikerült a dolog, de látszik is a különbség, nekem a gyűjtős acsik közül majd mindegyik hiányzik, célirányosan mentem. Egy kurva nagy walksim az egész, minimális puzzleokkal. Ez a két világ van (fizikai és spirituális), és mindkettőben bazirgálni kell a tárgyakkal és úgy lehet előre jutni jópofaság, de nah, ez egy sima interaktív könyv volt, beteg sztorival, nem normális játék. A "pályák", amik valójában ilyen történet részek esetén az esetek 90%-ában menni kell nyílegyenesen előre. Talán kettő olyan "pálya" van, ahol ilyen labirintusszerűségben kell keringeni és össze-vissza jönni-menni, mire rájön az ember, hogy mi meg hogy. Az utolsó előtti "pálya" az egyedüli, ahol komolyabb időt igényel a trial&error-ozás.
A két óra alatt végigpörgethető, xsx systemseller monkey island 1-2 puzzlejai sokkal keményebbek, ez csak ilyen techdemóként értelmezhető max, és abból is a számomra kevésbé értékelhető stílusban, de viszont szép és a sztori is egész érdekes és fordulatos, ha nincs az embernek ellenérzése az egésszal kapcsolatban a 0. másodpercben, szóval 5 pont azért jár neki.
Kb. Nekem azéry bejött, szép és érdekes volt, de azért nem nagy szám. XSX-en amúgy dynamic 4K (dualworldnél ez 900p-ig lemegy, XSS-en 650p-ig), és 29-31 fps, szóval ajánlott a VRR. A stílus miatt így belefér. Többször kellett egy kus idö egyébként a textúrák megszépülésére.

RTX alatt és XSS-en egyébként még tükörképe sincs a csajnak, úgy prevgenebb az összehasonlítáaok alapján.

Itt leginkább aabynak ajánlható, ha bejön neki a téma. Egyébként talán egyetlen levélröl maradtam le, így buktam az 1000/1000-et.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62418 2021.06.13. 11:31

Zóanagyvarázsló írta:Kb. Nekem azéry bejött, szép és érdekes volt, de azért nem nagy szám. XSX-en amúgy dynamic 4K (dualworldnél ez 900p-ig lemegy, XSS-en 650p-ig), és 29-31 fps, szóval ajánlott a VRR. A stílus miatt így belefér. Többször kellett egy kus idö egyébként a textúrák megszépülésére.

RTX alatt és XSS-en egyébként még tükörképe sincs a csajnak, úgy prevgenebb az összehasonlítáaok alapján.

Itt leginkább aabynak ajánlható, ha bejön neki a téma. Egyébként talán egyetlen levélröl maradtam le, így buktam az 1000/1000-et.
Ebből az érdekes hiányzott az én példányomból :( A ganépasszba biztos a gynegébb verzát rakták. Szerintem sosem fog végigmenni. Pont olyan telibevert geciunalmas mint a blair witch volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62419 2021.06.13. 11:45

Ez viszont nagyon baszónak igérkezik, szintén a tegnapi devolver konfról.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62420 2021.06.13. 12:06

Moby írta:Ebből az érdekes hiányzott az én példányomból :( A ganépasszba biztos a gynegébb verzát rakták. Szerintem sosem fog végigmenni. Pont olyan telibevert geciunalmas mint a blair witch volt.
A posztkommunista lengyel környezet nekem dobott rajta. A sztori önmagában nálam sem vitte volna el, bár nyilván később kulminálódott. A Blair Witchnek még terveztem esélyt adni, de legutóbb az elindítására se vitt rá a lelkem. Persze azon kívül, hogy a videók nem keltették fel az érdeklődésemet, a film ismeretének hiánya is távol tartott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62421 2021.06.13. 18:59

19:00 kor kezdődik a Foskrémszoft konf! Nézzük miket mutatnak be amit csak "ingyen" mernek piacra dobni!
Avatar
Botond

Hozzászólás #62422 2021.06.13. 19:11

DanielT írta:19:00 kor kezdődik a Foskrémszoft konf! Nézzük miket mutatnak be amit csak "ingyen" mernek piacra dobni!
iPad YouTube appban van magyar felirat, de a tv-t nem tudom rábeszélni, hogy angol meg hindi feliraton kívül mást is mutasson. Na mindegy, értem az angol szöveget is, csak kiváncsi voltam hogyan megy ez. YouTube-on faszán, tizen os-en meg sehogy.
Avatar
eje75

Hozzászólás #62423 2021.06.13. 19:28

Épp megy a Xbox & Bethesda Games Showcase.... a Battlefield-et mutogatják, végre gameplay: hányok olyan ronda... meg szar, nézni is fájdalmas... biztos velem van, de konkrétan csak Sony játékot várok idén...minden más hupilila hányásnak tűnik 2021-ben...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62424 2021.06.13. 19:32

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #62425 2021.06.13. 19:34

eje75 írta:Épp megy a Xbox & Bethesda Games Showcase.... a Battlefield-et mutogatják, végre gameplay: hányok olyan ronda... meg szar, nézni is fájdalmas... biztos velem van, de konkrétan csak Sony játékot várok idén...minden más hupilila hányásnak tűnik 2021-ben...
Te drogozol?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62426 2021.06.13. 19:36

eje75 írta:Épp megy a Xbox & Bethesda Games Showcase.... a Battlefield-et mutogatják, végre gameplay: hányok olyan ronda... meg szar, nézni is fájdalmas... biztos velem van, de konkrétan csak Sony játékot várok idén...minden más hupilila hányásnak tűnik 2021-ben...
Annyi ronda és undorító volt, hogy a videó utolsó képkockájánál be is kattintottam a PS5 Gold verziót.
Avatar
eje75

Hozzászólás #62427 2021.06.13. 19:48

deep írta:Te drogozol?
Mostanában egyre ritkábban.... de van itthon minden, kéne valami? Szívsz, szúrsz, vagy belégzel? Vagy válasszak Neked valamit, legyen meglepi?
Avatar
eje75

Hozzászólás #62428 2021.06.13. 19:55

TasManXT írta:[video]youtube[/video]
Jó, hogy belinkelted, mert azt hittem nem egy trailert néztünk, de akkor ezek szerint igen... szerintem a BF1 ennél SOKKAL élethűbb és egyedibb volt, de komolyan: ez mitől szebb mint a BF4? Szerintem tök ugyanolyan, sőt.... nekem valahogy olyan érzésem van, hogy ezzel nem idén akartak kijönni... hogy a 5-öt még egy évig fejni akarták, ezt meg még hegeszteni, de kénytelenek előbb kijönni vele.... mind1, nem akarok vitát, ha Neked tetszik, akkor veled örülök, jó játékot hozzá....
Avatar
Botond

Hozzászólás #62429 2021.06.13. 19:57

eje75 írta:Jó, hogy belinkelted, mert azt hittem nem egy trailert néztünk, de akkor ezek szerint igen... szerintem a BF1 ennél SOKKAL élethűbb és egyedibb volt, de komolyan: ez mitől szebb mint a BF4? Szerintem tök ugyanolyan, sőt.... nekem valahogy olyan érzésem van, hogy ezzel nem idén akartak kijönni... hogy a 5-öt még egy évig fejni akarták, ezt meg még hegeszteni, de kénytelenek előbb kijönni vele.... mind1, nem akarok vitát, ha Neked tetszik, akkor veled örülök, jó játékot hozzá....
Bedobták 40ezerért az ingyenes halo infinite multi elé pár nappal. Ennyire gondolják komolyan. :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #62430 2021.06.13. 20:11

Oké: a Forza 5-től viszont a gatyámba élveztem...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62431 2021.06.13. 20:13

Sztem ennel erdektelenebb E3 szamomra meg nem volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62433 2021.06.13. 20:41

DanielT írta:19:00 kor kezdődik a Foskrémszoft konf! Nézzük miket mutatnak be amit csak "ingyen" mernek piacra dobni!
Idén ezeket:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62434 2021.06.13. 20:45

Mindenki nyugodjon meg! Lesz új Forza Battle Royal móddal. Nézem az alternatív hobbikat, mert ez kurvára lesújtó eddig. :bdead:
Avatar
Tom

Hozzászólás #62435 2021.06.13. 20:47

eje75 írta:Épp megy a Xbox & Bethesda Games Showcase.... a Battlefield-et mutogatják, végre gameplay: hányok olyan ronda... meg szar, nézni is fájdalmas... biztos velem van, de konkrétan csak Sony játékot várok idén...minden más hupilila hányásnak tűnik 2021-ben...

A múltkori in engine trailer után nekem is csalódás volt ez a gameplay grafika. Tényleg nem sokban szebb a bf4-nél 2013-ból. Mondjuk a játékmenet finomhangolások jónak tűnnek.
Én a Halo bemutatót nem értettem. Az pixelre ugyanez volt tavaly is. Így sok értelme nem volt eltolni. A multi trailere rendesen korosnak tűnt ma már.
Avatar
Tom

Hozzászólás #62436 2021.06.13. 20:49

benőmenő írta:Mindenki nyugodjon meg! Lesz új Forza Battle Royal móddal. Nézem az alternatív hobbikat, mert ez kurvára lesújtó eddig. :bdead:

A Forza volt az egyetlen, ami tényleg jól nézett ki játék közben. Kár, hogy ez már a sokadik rész és már unalmasak.
Avatar
Tom

Hozzászólás #62438 2021.06.13. 21:16

De tényleg ilyen képeket raktak ki a gameplay trailer előtt Kép
Ez a gameplay trailer a közelébe nem volt ennek. Minek bullshotolnak még mindig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62439 2021.06.13. 21:22

benőmenő írta:Mindenki nyugodjon meg! Lesz új Forza Battle Royal móddal. Nézem az alternatív hobbikat, mert ez kurvára lesújtó eddig. :bdead:
Az a battle royal mode kurvára nem új, ott van a négyben is, és amúgy nem is rossz. Ne írkáljatok már hülyeségeket légyszi. BF gecijó(de hogy fogom utálni pedig sokszor...), FH5 gyönyörű, és egy csomó érdekes dolgot mutatott az MS. Amik persze még sehogy nem állnak, de mostmár azért eléggé biztosra mondható, hogy ezek komolyan gondolják.
Kivéve a HALO. Azt szerintem annyira nem sikerült kipofozni, hogy már mutatni sem mernek belőle tonképp semmit. Kár érte. Jön az Ascent ami gecijó lesz, meg ez a Dark Alliance is érdekesnek tűnik, jön a Hades, szóval eléggé jó cuccok jönnek a Gamepassba.
Szerintem kurvajó showt raktak össze úgy, hogy nem is puffogtatták a jóval később érkező nagycímeiket, pedig erre mérget vettem volna, hogy most évekig fable-el, awowed-el, meg hellblade-el fogják körbeturnázni a világot, de nem, és úgy nem, hogy közben még így is érdekesek tudtak lenni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62440 2021.06.13. 21:27

Ja, és avégén ez a redfall szerintem kurvaigényes volt. Oké, nulla gameplay, meg semmit nem tudnak mutatni belőle, de a téma nagyon fasza, és az arkane nem szokott szar dolgokat csinálni. Én nagyon várom, hogy mutassanak belőle valamit, mert ha csak fele olyan igényes lesz, mint a trailer, akkor simán jöhet bármikor.

Vissza: “Leáldozott.hu”