A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62301 2021.06.10. 20:53

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #62302 2021.06.10. 21:29

vettem egy BT-s fülest, hogy majd a tévé hangját azon keresztül hallgatom, vész esetén... (pl ps3-at, stb)

késik vagy 200-400ms-t a hang, videojátékozni használhatatlan, filmre szintén rossz - minek van így egyáltalán opció?! (sima SBC kodek egyébként, ami TUDTAM, hogy nem lesz 10ms alatti, nadee..... na! :D )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62303 2021.06.10. 21:43

arty írta:vettem egy BT-s fülest, hogy majd a tévé hangját azon keresztül hallgatom, vész esetén... (pl ps3-at, stb)

késik vagy 200-400ms-t a hang, videojátékozni használhatatlan, filmre szintén rossz - minek van így egyáltalán opció?! (sima SBC kodek egyébként, ami TUDTAM, hogy nem lesz 10ms alatti, nadee..... na! :D )
Ezért imádom, hogu a Box-kontrollerbe csak be kell dugni, és még a mikrofon is megy.

A Sonynál most milyen ennek a támogatása? A PS3 idejében még nem volt túl kiforrott.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62304 2021.06.10. 21:49

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62305 2021.06.10. 22:05

TasManXT írta:[video]https://youtu.be/l6pCyV7PnqI[/vieo]
Esküszöm nekem kínos volt ez a trailer... Valahogy úgy érzem, hogy már nem kellene ezt a DS témát tovább nyúzni, hiába van új címe. Ne legyen igazam, de ez az első benyomásom róla.
Avatar
Necro

Hozzászólás #62306 2021.06.10. 22:06

DanielT írta:Esküszöm nekem kínos volt ez a trailer... Valahogy úgy érzem, hogy már nem kellene ezt a DS témát tovább nyúzni, hiába van új címe. Ne legyen igazam, de ez az első benyomásom róla.
Mi a baj ezzel az egész igényes DS2 moddal? A tréler alapján még PS3-ra is megjelenik!
Avatar
Moby

Hozzászólás #62307 2021.06.10. 22:06

DanielT írta:Esküszöm nekem kínos volt ez a trailer... Valahogy úgy érzem, hogy már nem kellene ezt a DS témát tovább nyúzni, hiába van új címe. Ne legyen igazam, de ez az első benyomásom róla.
Jó lesz ez.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62308 2021.06.10. 22:13

Nem értem mit vártak akik a grafot fikázzák. A Fromsoftról beszélünk, open world lesz és mennie kell base PS4 és Xbone-on is. :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62309 2021.06.10. 22:15

benőmenő írta:Nem értem mit vártak akik a grafot fikázzák. A Fromsoftról beszélünk, open world lesz és mennie kell base PS4 és Xbone-on is. :nemtudom:
Ez még arra készült, de az is csoda lesz, ha tényleg jövőre kijön (gondolom ezt a részét adta hozzá Martinbácsi :D). Egyszerre kezdétk el csinálni a Sekiróval, arra meg már lassan nem emlékszik senki...
Avatar
Necro

Hozzászólás #62310 2021.06.10. 22:15

benőmenő írta:Nem értem mit vártak akik a grafot fikázzák. A Fromsoftról beszélünk, open world lesz és mennie kell base PS4 és Xbone-on is. :nemtudom:
A DS3 jól nézett ki, ez meg kb. DS2 szint.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62311 2021.06.10. 22:21

Necro írta:A DS3 jól nézett ki, ez meg kb. DS2 szint.
Abszolút egyetértek a DS2 mod hasonlattal, csak elfelejtettem írni. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62312 2021.06.10. 22:29

Egész jól összepakolták ezt a DS2 modot :banplz:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62313 2021.06.10. 22:53

Moby írta:Ez még arra készült, de az is csoda lesz, ha tényleg jövőre kijön (gondolom ezt a részét adta hozzá Martinbácsi :D). Egyszerre kezdétk el csinálni a Sekiróval, arra meg már lassan nem emlékszik senki...
Martinbácsi pedig mindenkinek hiányzik a régi 576 kimúlása óta! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62314 2021.06.10. 23:02

Zóanagyvarázsló írta:Martinbácsi pedig mindenkinek hiányzik a régi 576 kimúlása óta! :banplz:
Én őt inkább az éjszakai életből ismertem, nem az 576-ból :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62315 2021.06.10. 23:11

Moby írta:Én őt inkább az éjszakai életből ismertem, nem az 576-ból :D
Nem lehet mindenki vén pöcs :nemtudom:
Avatar
arty

Hozzászólás #62316 2021.06.10. 23:15

Zóanagyvarázsló írta:Ezért imádom, hogu a Box-kontrollerbe csak be kell dugni, és még a mikrofon is megy.

A Sonynál most milyen ennek a támogatása? A PS3 idejében még nem volt túl kiforrott.
Hibátalan lett a DS4-el, sőt - ugye a bón 2013-ban csak extra(drága és ormótlan) kieggel fogadott jack-es fülest.... !
Amikor ezek eszembe jutnak, mindig örömmel tölt el a mostani helyzetük (MS-é), amíg arra nem gondolok, hogy ki került azóta nyeregbe.... :( :( :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62317 2021.06.10. 23:18

arty írta:Hibátalan lett a DS4-el, sőt - ugye a bón 2013-ban csak extra(drága és ormótlan) kieggel fogadott jack-es fülest.... !
Amikor ezek eszembe jutnak, mindig örömmel tölt el a mostani helyzetük (MS-é), amíg arra nem gondolok, hogy ki került azóta nyeregbe.... :( :( :(
Engem az érdekelne, hogy támogat-e a PS5 bármilyen fülest, vagy inkább válogat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62318 2021.06.10. 23:23

Zóanagyvarázsló írta:Engem az érdekelne, hogy támogat-e a PS5 bármilyen fülest, vagy inkább válogat.
Háromfeles jack, bedugod, megy. Milyen támogatást szeretnél? Fogja meg az egereket Daninál a negyediken?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62319 2021.06.10. 23:26

Moby írta:Háromfeles jack, bedugod, megy. Milyen támogatást szeretnél? Fogja meg az egereket Daninál a negyediken?
Nem értek hozzá, jackkel nyilván nem kéne problémásnak lennie elvben, de a régebbi BT-s cuccokkal volt szó gondokról. Persze azt a szabványt sem követem, kábelrajongó vagyok.

Szerk.: PS3-on a mikrofon+füles reménytelen volt, kellett mellé a PC/telefon co-ophoz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62320 2021.06.10. 23:29

Zóanagyvarázsló írta:Nem értek hozzá, jackkel nyilván nem kéne problémásnak lennie elvben, de a régebbi BT-s cuccokkal volt szó gondokról. Persze azt a szabványt sem követem, kábelrajongó vagyok.
Bt-vel semmi nem megy, kábellel minden megy. Mondanám, hogy pont úgy, mint a PS4-en, de azzal sem leszel előrébb :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #62321 2021.06.10. 23:38

Zóanagyvarázsló írta:Nem lehet mindenki vén pöcs :nemtudom:
Valóban nem, de itt már mindenki az. Benő egy darabig tartotta a frontot, de lassan ő is utolér minket :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62322 2021.06.11. 00:15

Moby írta:Valóban nem, de itt már mindenki az. Benő egy darabig tartotta a frontot, de lassan ő is utolér minket :(
Nekünk már leáldozott, a 13. havi nyugdíj a farhátra az utolsó reménysugár :szomoru1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #62323 2021.06.11. 05:56

Moby írta:Bt-vel semmi nem megy, kábellel minden megy. Mondanám, hogy pont úgy, mint a PS4-en, de azzal sem leszel előrébb :D
Sőt a ps5ön megy a cloud2 usbs cucca is, ha esetleg az lenne az igény, valamié kipróbáltam egyszer.
Avatar
deep

Hozzászólás #62324 2021.06.11. 07:52

Mekee írta:Sőt a ps5ön megy a cloud2 usbs cucca is, ha esetleg az lenne az igény, valamié kipróbáltam egyszer.
Ha olcsóbb kell bluetooth kategóriában, ps5-ön működik a Tronsmart Shadow is. Nekem az van, teljesen jó.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62325 2021.06.11. 10:10

Moby írta:Egész jól összepakolták ezt a DS2 modot :banplz:
Nyilvan annyira tulzo a ds2 mod kifejezes mint ezek a bullshotok.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62326 2021.06.11. 10:21

Na akkor a BF2042 kapcsán és kis tükör a dice-nak:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62327 2021.06.11. 10:22

Zóanagyvarázsló írta:Nem lehet mindenki vén pöcs :nemtudom:
En is ismerem azt az arrogans pocst, hal istennek reg lattam P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62328 2021.06.11. 10:24

Moby írta:Háromfeles jack, bedugod, megy. Milyen támogatást szeretnél? Fogja meg az egereket Daninál a negyediken?
No offense de kurvara nem elkepzelhetetlen hogy csak valamelyik sajat szart ismeri fel mint mas kiegeszitok eseteben ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #62329 2021.06.11. 10:32

Micsu írta:No offense de kurvara nem elkepzelhetetlen hogy csak valamelyik sajat szart ismeri fel mint mas kiegeszitok eseteben ;)
Van ehhez a szarhoz manual, egyszer érdemes lenne elolvasni :D Még a csoda3D is megy minden szarral, csak a kontrollerbe kell bedugni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62330 2021.06.11. 10:34

Micsu írta:Nyilvan annyira tulzo a ds2 mod kifejezes mint ezek a bullshotok.
Le lehet tölteni a presskitet, bele lehet nagyítani mindbe, nincs ebben semmi bullshot. Rendesen látszanak még a spóroloások, meg a hibák is, néhol még a zsizsgés is. Egyébként A sekiro is nézett így ki, szóval ebben olyan nagy meglepetés azért nem kéne, hogy legyen.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62331 2021.06.11. 10:38

Moby írta:Le lehet tölteni a presskitet, bele lehet nagyítani mindbe, nincs ebben semmi bullshot. Rendesen látszanak még a spóroloások, meg a hibák is, néhol még a zsizsgés is. Egyébként A sekiro is nézett így ki, szóval ebben olyan nagy meglepetés azért nem kéne, hogy legyen.
Sokan a Demon's soulst veszik alapul most, ami tök jó, csak ez a játék mindenre is jön és a fejlesztése is egy idős a Sekiroval, amit te is írtál korábban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62332 2021.06.11. 10:41

Moby írta:Van ehhez a szarhoz manual, egyszer érdemes lenne elolvasni :D Még a csoda3D is megy minden szarral, csak a kontrollerbe kell bedugni.
Minek mikor itt vagy te nekunk :fogmosas:
Avatar
arty

Hozzászólás #62333 2021.06.11. 10:50

TasManXT írta:Na akkor a BF2042 kapcsán és kis tükör a dice-nak:

Kép
realizmus kell a bf rajongóknak és máris boldogok :D :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #62334 2021.06.11. 10:51

Micsu írta:Nyilvan annyira tulzo a ds2 mod kifejezes mint ezek a bullshotok.
Én nem akarok kifejezetten fasz lenni (meg úgyis veszem 0day), de art-ban, színekben és sajnos pl karaktermodellekben is a DS2 'hazudós' trailerét juttatja eszembe. A világ/karaktermodellek/animációk szerintem szarabbul néznek ki mint a DS3-ban, de lehet csak elkalibrálta a szemem a Demons.
Avatar
arty

Hozzászólás #62335 2021.06.11. 10:56

Zóanagyvarázsló írta:Szerk.: PS3-on a mikrofon+füles reménytelen volt, kellett mellé a PC/telefon co-ophoz.
nem volt az annyira reménytelen, usb-n bedugtad a headsetet és kakasáldozat után AKÁR ment is a voicechat :) a játék hangja persze nem...

a ps3 igazibb gondja, hogy nem volt rendszerszintű party/chat, mint a 360on.
viszont ingyen volt, ami volt. régi szép idők.........
Avatar
Moby

Hozzászólás #62336 2021.06.11. 10:57

Necro írta:Én nem akarok kifejezetten fasz lenni (meg úgyis veszem 0day), de art-ban, színekben és sajnos pl karaktermodellekben is a DS2 'hazudós' trailerét juttatja eszembe. A világ/karaktermodellek/animációk szerintem szarabbul néznek ki mint a DS3-ban, de lehet csak elkalibrálta a szemem a Demons.
Melyik hazudós trailerére gondolsz? A bejelentéskori? Hét az a prerendered cucc azért eléggé egyértelmű volt, hogy micsoda, az még ma sem menne a gépeknek.
Avatar
Necro

Hozzászólás #62337 2021.06.11. 11:01

Moby írta:Melyik hazudós trailerére gondolsz? A bejelentéskori? Hét az a prerendered cucc azért eléggé egyértelmű volt, hogy micsoda, az még ma sem menne a gépeknek.
Ami után átfényelték az egészet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62338 2021.06.11. 11:06

Necro írta:Ami után átfényelték az egészet.
Hát azt nem átfényelték, hanem "visszafényelték" ugye. Visszatértek a régi cucchoz. Nem követtem, hogy kiderült-e, hogy miért, vagy mi a rák baja volt az új motornak, de valami gond volt ott, arra emlékszem, és nem olyan sokkal a megjelenés előtt cserélték vissza a motort. A fromnak sosem ment a teknó sajnos(ld BB), de mostanság azért már kezdenek belejönni. a DaS3 már egészen normálisnak volt mondható, a Sekiro után meg lehet mondani, hogy kitanulták a szakmát.

Az elden ring meg igen...itt-ott visszaköszön a prevgen, dehát ez eléggé arra készült. Én abban bízom, hogy a tartalomban(+mennyiségben) viszsaköszön ez a végtelen idő, amit beletöltöttek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62339 2021.06.11. 13:57

Mekee írta:Sőt a ps5ön megy a cloud2 usbs cucca is, ha esetleg az lenne az igény, valamié kipróbáltam egyszer.
Egy Cloud 2 éppen gyógyul a szervizben. Mondjuk a mübör meg hámlik róla, talán az ágynemütartóban kellett volna tartanom fóliában. Majd kap csini huzatot. Ár-érték arányban amúgy sincs nagyon jobb azóta sem.

mübör=fosteknó
Avatar
Moby

Hozzászólás #62340 2021.06.11. 14:48

Zóanagyvarázsló írta:Egy Cloud 2 éppen gyógyul a szervizben. Mondjuk a mübör meg hámlik róla, talán az ágynemütartóban kellett volna tartanom fóliában. Majd kap csini huzatot. Ár-érték arányban amúgy sincs nagyon jobb azóta sem.

mübör=fosteknó
Lehet hozzá nagyon fasza custom earcushion variánsokat venni hozzá, a báránybőrtől kezdve a hűtőzseléstől a memóriahabosig minden van, mondjuk nem annyiba kerül, mint a kínai, de a minősége sem olyan.

Brainwavz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62341 2021.06.11. 15:31

Egy teljes hét után visszakapcsolták az áramot. Korrekt nem? Főleg, hogy hív a faszi, hogy nem tud bejutni, engedjem be. Természetesen nem szóltak előtte nap sem, meg most sem hogy jönnek ahogy meg volt beszélve. Feltételezték hogy egész héten itt várom őket 24 órában áram nélkül. Úgyhogy rohantam át hogy be tudjam engedni.

Köszike.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62342 2021.06.11. 15:57

DanielT írta:Egy teljes hét után visszakapcsolták az áramot. Korrekt nem? Főleg, hogy hív a faszi, hogy nem tud bejutni, engedjem be. Természetesen nem szóltak előtte nap sem, meg most sem hogy jönnek ahogy meg volt beszélve. Feltételezték hogy egész héten itt várom őket 24 órában áram nélkül. Úgyhogy rohantam át hogy be tudjam engedni.

Köszike.
Akkor este már otthon, oleden tudod nézni az olasz-törököt! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62343 2021.06.11. 16:06

Botond írta:Akkor este már otthon, oleden tudod nézni az olasz-törököt! :eljen:
Hogy beleegjen az eredmeny a kijelzobe? :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62344 2021.06.11. 16:14

Botond írta:Akkor este már otthon, oleden tudod nézni az olasz-törököt! :eljen:
Áh, maradok a régi lakásban, most lett kész, legalább élvezem pár napig. A focisták meg pusztuljanak egytől egyig.
Castle82

Hozzászólás #62345 2021.06.11. 16:52

Zóanagyvarázsló írta:Engem az érdekelne, hogy támogat-e a PS5 bármilyen fülest, vagy inkább válogat.


Wireless válogat. Bármilyet is nézel utána kell hesszelni. USB szintén válogat. Jack dugajos controllerbe nem válogat viszont ott neked kell válogatni, mert 62 ohmos fejes már halk (nekem az volt), a 30 ohmos amit végül millióegy teszt és uservélemény alapján meg kiválasztottam pont jó, bár nem bánnám ha még lenne egy kis plusz kraft.:) Ha még sok játék jön temp3d-vel mint a RE VII és úgy megoldva akkor a jack a nyerő hifi fejessel 30ohm körül vagy alatta. Ebben a játékban tényleg hozzátett az élményhez a hangzás és nem rombolta porig a hangminőséget mellé mint a mű virtual surround dolby és hasonló megoldások.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62346 2021.06.11. 16:59

Castle82 írta:Wireless válogat. Bármilyet is nézel utána kell hesszelni. USB szintén válogat. Jack dugajos controllerbe nem válogat viszont ott neked kell válogatni, mert 62 ohmos fejes már halk (nekem az volt), a 30 ohmos amit végül millióegy teszt és uservélemény alapján meg kiválasztottam pont jó, bár nem bánnám ha még lenne egy kis plusz kraft.:) Ha még sok játék jön temp3d-vel mint a RE VII és úgy megoldva akkor a jack a nyerő hifi fejessel 30ohm körül vagy alatta. Ebben a játékban tényleg hozzátett az élményhez a hangzás és nem rombolta porig a hangminőséget mellé mint a mű virtual surround dolby és hasonló megoldások.
Én ezt nem értem, nekem rendesen szarrá van a hallásom, és a 60 ohmos cloud II, és vissza van véve a hangerő félállásba, hogy nem bántson :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62347 2021.06.11. 17:33

Moby írta:Én ezt nem értem, nekem rendesen szarrá van a hallásom, és a 60 ohmos cloud II, és vissza van véve a hangerő félállásba, hogy nem bántson :nemtudom:
Djztel is regen? :D
Castle82

Hozzászólás #62348 2021.06.11. 17:34

Moby írta:Én ezt nem értem, nekem rendesen szarrá van a hallásom, és a 60 ohmos Cloud II, és vissza van véve a hangerő félállásba, hogy nem bántson :nemtudom:


Passzolom, nekem a halásommal nincs gond, nem csodálkoznék ha a gamerstuffok kamuadatokkal rendelkeznének (avagy ugye névleges aztán ki tudja mikor tudja ezt), mindenesetre az AKG K712pro halk volt a controllerbe dugva. X2HR "csak" 30ohm, pont jó ha a ps5-ön csutkára húzom a hangerőt. Tényleg nem tudom. Gondolom a jack-es kimeneten mondod és nem USB-n át.:)
Azon se lepődnék meg ha kiderülne hogy contollerekből is több féle van akárcsak gépekből mert mikor nagyban keresgéltem mi alkalmas a Dualsense-be egyik oldalon volt aki leírta hogy szuperjó és sokka erősebb a jack-en keresztül a hangerő mint a dualshocknak, másik oldalon másik ember meg pont fordítva írta. Néhol azt olvastam hogy halk és kevés néha meg azt hogy komoly.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62349 2021.06.11. 17:49

Moby írta:Lehet hozzá nagyon fasza custom earcushion variánsokat venni hozzá, a báránybőrtől kezdve a hűtőzseléstől a memóriahabosig minden van, mondjuk nem annyiba kerül, mint a kínai, de a minősége sem olyan.

Brainwavz
Ez nem rossz ötlet, bár így telefonról rápillantva egyelöre nem látom, melyik jó Cloud II-höz, majd halott platformon megnézem jobban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62350 2021.06.11. 17:50

Castle82 írta:Wireless válogat. Bármilyet is nézel utána kell hesszelni. USB szintén válogat. Jack dugajos controllerbe nem válogat viszont ott neked kell válogatni, mert 62 ohmos fejes már halk (nekem az volt), a 30 ohmos amit végül millióegy teszt és uservélemény alapján meg kiválasztottam pont jó, bár nem bánnám ha még lenne egy kis plusz kraft.:) Ha még sok játék jön temp3d-vel mint a RE VII és úgy megoldva akkor a jack a nyerő hifi fejessel 30ohm körül vagy alatta. Ebben a játékban tényleg hozzátett az élményhez a hangzás és nem rombolta porig a hangminőséget mellé mint a mű virtual surround dolby és hasonló megoldások.
Pont a nemresi miatt is merült fel. Ahhoz mennyire ajánlottak a DLC-k?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62351 2021.06.11. 21:22

Jó ez a mai géming event. 20 perc alatt 0 képkocka videójáték. Az egyetlen termék amit bemutattak az egy Kingdom Come: Deliverance szappan volt eddig. :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62352 2021.06.11. 21:32

Castle82 írta:Passzolom, nekem a halásommal nincs gond, nem csodálkoznék ha a gamerstuffok kamuadatokkal rendelkeznének (avagy ugye névleges aztán ki tudja mikor tudja ezt), mindenesetre az AKG K712pro halk volt a controllerbe dugva. X2HR "csak" 30ohm, pont jó ha a ps5-ön csutkára húzom a hangerőt. Tényleg nem tudom. Gondolom a jack-es kimeneten mondod és nem USB-n át.:)
Azon se lepődnék meg ha kiderülne hogy contollerekből is több féle van akárcsak gépekből mert mikor nagyban keresgéltem mi alkalmas a Dualsense-be egyik oldalon volt aki leírta hogy szuperjó és sokka erősebb a jack-en keresztül a hangerő mint a dualshocknak, másik oldalon másik ember meg pont fordítva írta. Néhol azt olvastam hogy halk és kevés néha meg azt hogy komoly.
Cloudok nem kamuznak, ezek a cloudok igazából rebrandelt Takstar Pro 80-ak, azért veszik zsákszám. Ez tényleg 60 ohm. De én is olvastam, hogy van aki erre is azt mondtam, hogy neki halk. Fasztudja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62353 2021.06.11. 21:34

Zóanagyvarázsló írta:Ez nem rossz ötlet, bár így telefonról rápillantva egyelöre nem látom, melyik jó Cloud II-höz, majd halott platformon megnézem jobban.
Az összes oval range. De bármelyiket megkattintod, hozza a comatibility listát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62354 2021.06.11. 21:36

Micsu írta:Djztel is regen? :D
Régen mindent is csináltam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62355 2021.06.11. 23:04

:szeret: :szeret: :szeret:
phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62356 2021.06.11. 23:42

Annyi eladó 3080 van a hvaprón, mint sosem. Szépen ballagnak lefele az árak, ahogy rohad crypto. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62357 2021.06.12. 08:27

Greyfox írta:Annyi eladó 3080 van a hvaprón, mint sosem. Szépen ballagnak lefele az árak, ahogy rohad crypto. :eljen:
Ja, én is pont tegnap néztem, de még mindig ilyen 600-700 közötti árak vannak, még hónapok mire megérkezünk 450 környékére.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62358 2021.06.12. 09:28

Moby írta::szeret: :szeret: :szeret:
[video]Kena bemutató[/vieo]
Ez még mindig nagyon igényesnek tűnik, kár hogy nem jön Xboxra. :szomoru1: Na mindegy, beérem a PS verzióval és szerintem ezt azért hardon kell nyomni majd legalább. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62359 2021.06.12. 09:31

arty írta:realizmus kell a bf rajongóknak és máris boldogok :D :D
Má' nem tudom hol van az irónia nálad BF kapcsán, szal csak félve válaszolok. :D Pont, hogy nem a realizmus kell, hanem a sandbox mókázás. A BF1-V relatíve földhözragadt fosok voltak egy 4-hez képest, kivéve a woke propaganda idiótaságot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62360 2021.06.12. 09:31

DanielT írta:Ez még mindig nagyon igényesnek tűnik, kár hogy nem jön Xboxra. :szomoru1: Na mindegy, beérem a PS verzióval és szerintem ezt azért hardon kell nyomni majd legalább. :eljen:
Majd ha belefáradtál a dynamic4k-ba (lásd még 1440p max, sose egy pillanatig se 4k) amihez kapsz 28 frémet, akkor nyomhatod a pc verziót natív4k@60-al. :zavart1:
Jönnek lefele a vga árak és jön a windows11 is, elmúlik a windows10 rémuralma. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62361 2021.06.12. 09:33

Moby meg szerintem platinázta közben a returnalt, mert unalmában már prohw-en trollkodik, szóval az én két hetes tippem nyerte a szövegértési versenyt! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62362 2021.06.12. 09:36

Moby írta:Hát azt nem átfényelték, hanem "visszafényelték" ugye. Visszatértek a régi cucchoz. Nem követtem, hogy kiderült-e, hogy miért, vagy mi a rák baja volt az új motornak, de valami gond volt ott, arra emlékszem, és nem olyan sokkal a megjelenés előtt cserélték vissza a motort. A fromnak sosem ment a teknó sajnos(ld BB), de mostanság azért már kezdenek belejönni. a DaS3 már egészen normálisnak volt mondható, a Sekiro után meg lehet mondani, hogy kitanulták a szakmát.
Semmi prerender nem volt ott, csak a PS3/X360 nem bírta a bevilágítást, ezért kivették totál. C kategória volt ott mindenki a csapatban: Az art, a tech, a gameplay.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62363 2021.06.12. 09:39

Botond írta:Majd ha belefáradtál a dynamic4k-ba (lásd még 1440p max, sose egy pillanatig se 4k) amihez kapsz 28 frémet, akkor nyomhatod a pc verziót natív4k@60-al. :zavart1:
Jönnek lefele a vga árak és jön a windows11 is, elmúlik a windows10 rémuralma. :idiota:
Vissza fogjuk még sírni azt a 1440p-t, amikor a piacon utánad dobott 3080Ti SLI konfiggal se megy az Unreal Engine 5 60-nal... Ilyen minőségi "fejlődéssel" meg majd Win 12-nél szólj majd! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62364 2021.06.12. 09:43

Botond írta:Moby meg szerintem platinázta közben a returnalt, mert unalmában már prohw-en trollkodik, szóval az én két hetes tippem nyerte a szövegértési versenyt! :banplz:
Valszeg újrakezdte egy titkos profilon, hogy nálunk ne csilingeljen a platkó! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62365 2021.06.12. 09:53

De milyen jól bevált a koncepció ezek szerint, hogy a Windows 10 lesz az utolsó verzió és mostantól csak erre jönnek updatek. Ki volt ez találva kérem! Véletlen se fogalmatlan csapkodás és trend üldözés az egész...

Van ugye az OS X, szal ők megálltak volna a Win 10-nél, mert biztos az a siker kulcsa. A név, meg a verziószám.

Az, hogy egy rakás szemét és egy inkonzisztens gusztustalan trágya az senkit nem érdekelt a cégnél.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62366 2021.06.12. 10:06

Botond írta:Ja, én is pont tegnap néztem, de még mindig ilyen 600-700 közötti árak vannak, még hónapok mire megérkezünk 450 környékére.
Ha ilyen ütemben esik az ETH, akkor inkább csak hetek kérdése. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62367 2021.06.12. 10:58

DanielT írta:Semmi prerender nem volt ott, csak a PS3/X360 nem bírta a bevilágítást, ezért kivették totál. C kategória volt ott mindenki a csapatban: Az art, a tech, a gameplay.

[video]https://youtu.be/59eLW1IGUCU[/video
Nem erre írtama prerendert, hanem a reveal trailerre, arra az erdőben bóklászós prerendered izéra. Már nem is nagyon emlékszem rá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62368 2021.06.12. 11:05

Ha recsittel játszotok, kapcsoljátok ki a 120Hz-et, mert a sony megint fullba tolja a kretént.
olvas
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62369 2021.06.12. 11:55

Greyfox írta:Annyi eladó 3080 van a hvaprón, mint sosem. Szépen ballagnak lefele az árak, ahogy rohad crypto. :eljen:
Nem rohadtabb az mint 2 hete volt. Max annyi hogy felezték bányászati ratet az ethnél.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62370 2021.06.12. 11:59

DanielT írta:Ez még mindig nagyon igényesnek tűnik, kár hogy nem jön Xboxra. :szomoru1: Na mindegy, beérem a PS verzióval és szerintem ezt azért hardon kell nyomni majd legalább. :eljen:
Ha xre nem is egy switch címnek elmenne :D

Vissza: “Leáldozott.hu”