A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61951 2021.05.31. 00:37

Botond írta:Merthogy a listát eredetileg vezető, a kontrolleren dedikált gombot kapó screenshot készítést már letiltottam,
Csak félve merem megkérdezni, hogy mi a baj azzal a gombbal, hogy le kellett tiltani? Lehet amúgy w10 nek kéne futnia rajta, azzal sohasemmibaj.
Mielőtt megjelentek úgyvoltam vele, hogy lesz mindkét gép, de jelenleg nincs értelme. Ezt mondjuk jórészt nem az ms v sony hibájának érzem, hanem hogy egyszerűen egyik oldalon sincs olyan bőséges választék. Sony elhalasztott mindent, ms be se mutatott semmit (Bár ettől még készülgethetnek dolgok, nemfeltétlen mutatnak mindent 3 e3-on keresztül mire a 4. után megjelenik ugye like sony, de lehet hogy tényleg semmijük nincs)
Avatar
Botond

Hozzászólás #61952 2021.05.31. 07:40

Mekee írta:Csak félve merem megkérdezni, hogy mi a baj azzal a gombbal, hogy le kellett tiltani? Lehet amúgy w10 nek kéne futnia rajta, azzal sohasemmibaj.
Mielőtt megjelentek úgyvoltam vele, hogy lesz mindkét gép, de jelenleg nincs értelme. Ezt mondjuk jórészt nem az ms v sony hibájának érzem, hanem hogy egyszerűen egyik oldalon sincs olyan bőséges választék. Sony elhalasztott mindent, ms be se mutatott semmit (Bár ettől még készülgethetnek dolgok, nemfeltétlen mutatnak mindent 3 e3-on keresztül mire a 4. után megjelenik ugye like sony, de lehet hogy tényleg semmijük nincs)
Ez is teljesen szubjektív.
Nekem az életemben van három egyező szám, a vásárolt PS-ek darabszáma, a screenshotok száma, amit játék közben csináltam, és az ingame videók hossza, amiket csináltam. Na most ebből kettőben tuti nem lesz változás, szóval ha játék közben véletlenül a screenshot gombot nyomom meg az nekem olyan lenne, mint Daninak a játék közben rebootoló win10. Végre smooth a konzol élmény, nekem ne törje meg, hogy screenshotot gyárt a gép meg kisfaszom, plusz tárhelyet is zabál.
Szóval mivel ugyanúgy, ahogy a játék közbeni win10 rebootot is meg lehet akadályozni, úgy ezt is, és meg is akadályoztam, mehet a zavartalan géming mindkét hw-en.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61953 2021.05.31. 07:42

A nagy ganépassz éltetés közben emlékezzünk meg arról, hogy a szent MS be akarta tiltani a használt játék kereskedelmet a Bone generáció kezdetén.

A TLOU2 -t pedig itt a topikban jópáran nulla forintért vitték végig.

Igen drága a day1 digitális élet, de még mindig nem kényszer, a Sonynak köszönhetően.

Bármelyik Sony exkluzív letolható day1 2-3 ezer forint "bukóval" és bár fel lehet még mellettük emlegetni huszadszor is az age of empirest, mert valóban egy iszonyatos világrengető csoda, amit milliók imádnak, de na.

Na de nem kell csüggedni, a Befosda felvásárás miatt gyűlnek majd az exkluzív sorok a listában!
Avatar
Botond

Hozzászólás #61954 2021.05.31. 07:47

DanielT írta:A nagy ganépassz éltetés közben emlékezzünk meg arról, hogy a szent MS be akarta tiltani a használt játék kereskedelmet a Bone generáció kezdetén.

A TLOU2 -t pedig itt a topikban jópáran nulla forintért vitték végig.

Igen drága a day1 digitális élet, de még mindig nem kényszer, a Sonynak köszönhetően.

Bármelyik Sony exkluzív letolható day1 2-3 ezer forint "bukóval" és bár fel lehet még mellettük emlegetni huszadszor is az age of empirest, mert valóban egy iszonyatos világrengető csoda, amit milliók imádnak, de na.

Na de nem kell csüggedni, a Befosda felvásárás miatt gyűlnek majd az exkluzív sorok a listában!
Age of empires pont feleannyiszor van bedobva, mint a lasszófaszkettő, amiről, hát minimum vegyesek voltak a vélemények. De igen, egy ideje én is érzem, hogy úgy lenne ez korrekt összehasonlítás, ha az MS exclu cuccokat kizárnánk az MS exclu vs Sony exclu összehasonlításokból, hogy mindig a kívánt eredmény szülessen!
Csakareturnal tetkót mindenkinek! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61955 2021.05.31. 07:57

Botond írta:Age of empires pont feleannyiszor van bedobva, mint a lasszófaszkettő, amiről, hát minimum vegyesek voltak a vélemények. De igen, egy ideje én is érzem, hogy úgy lenne ez korrekt összehasonlítás, ha az MS exclu cuccokat kizárnánk az MS exclu vs Sony exclu összehasonlításokból, hogy mindig a kívánt eredmény szülessen!
Csakareturnal tetkót mindenkinek! :banplz:
Tényleg be kellett volna tennem a múltkori zsif gyűjteménybe... :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #61956 2021.05.31. 08:02

DanielT írta:Tényleg be kellett volna tennem a múltkori zsif gyűjteménybe... :eljen:

wolololo.mpeg4
:eljen: És ez az első rész még csak, nézd meg a 2-3at is és magadhoz nyúlsz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61957 2021.05.31. 08:03

Ötvözet kisasszonyt meg jól tartják a faluban. Szépen bádipozitív VAS NACCSÁGA lett belőle:

Kép

Kép

Kép

Bónusz a kiszivárgott 3. részből:

Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61958 2021.05.31. 09:18

Extrém magas minőségű doku, pont olyan amit a Donkey megérdemel:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61959 2021.05.31. 09:20

DanielT írta:A nagy ganépassz éltetés közben emlékezzünk meg arról, hogy a szent MS be akarta tiltani a használt játék kereskedelmet a Bone generáció kezdetén.

A TLOU2 -t pedig itt a topikban jópáran nulla forintért vitték végig.

Igen drága a day1 digitális élet, de még mindig nem kényszer, a Sonynak köszönhetően.

Bármelyik Sony exkluzív letolható day1 2-3 ezer forint "bukóval" és bár fel lehet még mellettük emlegetni huszadszor is az age of empirest, mert valóban egy iszonyatos világrengető csoda, amit milliók imádnak, de na.

Na de nem kell csüggedni, a Befosda felvásárás miatt gyűlnek majd az exkluzív sorok a listában!
Ja, mocsok kapitalista cég az MS és a Sony is. Beleszarás és elbaszás mentén mindkettönek van és volt sok hülyesége. De ezek nem lehetnek a másik mentségei. VERSENY kell, lásd Epic!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61960 2021.05.31. 09:44

Zóanagyvarázsló írta:Fontos dolog a siker, de ha egyének szinjére megyünk, akkor nem feltétlen az alapján választunk játékot. A GPU-ban egyébként benne van a GTA V és a Skyrim, a kettő együtt - több platformon - némi túlzással az összes PS4-exkluzívot lenyomja. Persze már őskövületek (bár egyiket sme játszottam, pedig megvettem őket Steamre), de a következő TES és a Starlink érdekes lehet majd a GPU-ban.
Egyik 10 eves masik meg 8 de jah :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61961 2021.05.31. 09:50

Micsu írta:Egyik 10 eves masik meg 8 de jah :D
MEGFIZETHETLEN Ganépassz nélkül, plusz lehetetlen beszerezni máshonnan őket. Nameg 10 év alatt kinek jutott rájuk ideje?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61962 2021.05.31. 09:53

DanielT írta:Ötvözet kisasszonyt meg jól tartják a faluban. Szépen bádipozitív VAS NACCSÁGA lett belőle:
Megoregedett, nem szegyen az :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61963 2021.05.31. 10:04

Micsu írta:Egyik 10 eves masik meg 8 de jah :D
A legtöbb felszopott, már létező GIGA sem fiatal. De a lényeg a jövendúőbeli TES-eken van, azok jönnek majd day1, illetve addig is folyamatosan dobálják bele és időnként belőle ki a nagy neveket. Persze a DLC-k kispórolása odacsesz a GPU-nak bizonyos esetekben, és mire következő TES lesz, szerintem drágább lesz az egész. Egyelőre az MS kapálóázásában égeti a lóvét.

Megjegyzem, az SSD-méreteket keveslem, az XSS 512 GB-ja digitális konzolnál értelmezhetetlen vicc, a PS5 825-je kevés, az XSX 1 TB-je is csak alakul, de ott a kikapcsolhatatlan quick resume, meg hát eleve a GPU-ra épít, így még kevesebbnek is tűnhet a több, mint a Sonyé. XSS-t mire kibővíted,már egész közel vagy az XSX-árhoz vagy. Cserébe egyelőre az MS-nek van jobb válasza a bővítésre. Persze ez is felhasználói szokások, netkapcsolat és lemezezés kérdése, nekem PS3-on is hatráreset volt olykor a 320 GB-os HDD, 250-es már kicsi lett volna (akkor a PS Plus volt a GPU): XSS=MUHAHA! PC-n elvagyok az 525+500-zal, mert 1060 alá nem kell tolni az ezergigás játékokat (ha 3080-am lenne, több/nagyobb SSD kéne), Steamen már maxolom a gigabitet, nincs QR, és még HDD-k is besegíthetnek annak, ami nem SSD-re megy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.05.31. 10:07-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61964 2021.05.31. 10:05

DanielT írta:MEGFIZETHETLEN Ganépassz nélkül, plusz lehetetlen beszerezni máshonnan őket. Nameg 10 év alatt kinek jutott rájuk ideje?
Nincs mindenkinek Switche a definitív Skyrim-élményhez!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61965 2021.05.31. 10:06

Megint sikerült szerkesztés helyett válaszolni magamnak. Vagy én vagyok fogyatékos, vagy a fórum. A kérdés/állítás költői! :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61966 2021.05.31. 10:07

Micsu írta:Megoregedett, nem szegyen az :P
DT ageista!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61967 2021.05.31. 10:10

Zóanagyvarázsló írta:Megjegyzem, az SSD-méreteket keveslem, az XSS 512 GB-ja digitális konzolnál értelmezhetetlen vicc, a PS5 825-je kevés, az XSX 1 TB-je is csak alakul
Én meg irigykedem, hogy annyira nincsenek valós problémáid, hogy elméletieket gyártasz! :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61968 2021.05.31. 10:24

DanielT írta:Én meg irigykedem, hogy annyira nincsenek valós problémáid, hogy elméletieket gyártasz! :mf2:
Láttam már SSD-t életemben, sőt használtam is, és fogytam is ki belőle. Nem vagyok Botond, aki minden még le nem tudott játékát mindig telepíteni akarja egyszerrem, de Tinman se, aki egyszerre csak egy játékkal játszik. Ráadásul egy gépet használhatnak többen is, kellhet multimóka, party gaming stb.

Ha remegeve kellene várnom egy Maneatert vagy Returnalt is, akkor persze floppyn is elférnék :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61969 2021.05.31. 10:47

Jöhet pár konkrét CX-beállítási tipp, hogy hogyan fasza, és hogyan nem ég be.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61970 2021.05.31. 10:49

Zóanagyvarázsló írta:Láttam már SSD-t életemben, sőt használtam is, és fogytam is ki belőle. Nem vagyok Botond, aki minden még le nem tudott játékát mindig telepíteni akarja egyszerrem, de Tinman se, aki egyszerre csak egy játékkal játszik. Ráadásul egy gépet használhatnak többen is, kellhet multimóka, party gaming stb.

Ha remegeve kellene várnom egy Maneatert vagy Returnalt is, akkor persze floppyn is elférnék :hehe:
Jokes on you, mert a két említett cím 0 bitet foglal a gépemen és az egyik platina a másik meg majd később kerül sorra valamikor. :nezze: Szal elég sok mindenre elég ez a tárhely a való világban.

VV DT out!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61971 2021.05.31. 10:50

Zóanagyvarázsló írta:Jöhet pár konkrét CX-beállítási tipp, hogy hogyan fasza, és hogyan nem ég be.
Stabilan állítsd be a fal felé és soha ne dugd be a konnektorba. :nezze:

Így pontosan olyan faszán elképzelheted milyen jó, mint a PS5 SSD hely elfogyását és iszonyat jó áron fogod tudni eladni évek múlva. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61972 2021.05.31. 10:54

DanielT írta:Jokes on you, mert a két említett cím 0 bitet foglal a gépemen és az egyik platina a másik meg majd később kerül sorra valamikor. :nezze: Szal elég sok mindenre elég ez a tárhely a való világban.

VV DT out!
Éppen ezért mondom, hogy ezekre nálam is elég lenne a floppy :nezze:

De amit TÉNYLEG remegve várok, az a Returnal-sztrímed! Mobyt felkérném a helyedben szakkommentátornak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61973 2021.05.31. 10:56

DanielT írta:Stabilan állítsd be a fal felé és soha ne dugd be a konnektorba. :nezze:

Így pontosan olyan faszán elképzelheted milyen jó, mint a PS5 SSD hely elfogyását és iszonyat jó áron fogod tudni eladni évek múlva. :banplz:
A PS5-ös helyek úgy el vannak fogyva, hogy egyik boltban sincs. Pedig még a Nemzeti Dohányboltban is néztem!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61974 2021.05.31. 11:04

Zóanagyvarázsló írta:Láttam már SSD-t életemben, sőt használtam is, és fogytam is ki belőle.
Mondjuk ennek pont nem kéne problémának lennie, hisz ott van a gépen egy szabvány M.2 port, csak a PS system szoftverbrigádja launch óta alszik az asztal alatt kb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61975 2021.05.31. 11:06

Zóanagyvarázsló írta:A legtöbb felszopott, már létező GIGA sem fiatal. De a lényeg a jövendúőbeli TES-eken van, azok jönnek majd day1, illetve addig is folyamatosan dobálják bele és időnként belőle ki a nagy neveket. Persze a DLC-k kispórolása odacsesz a GPU-nak bizonyos esetekben, és mire következő TES lesz, szerintem drágább lesz az egész. Egyelőre az MS kapálóázásában égeti a lóvét.

Megjegyzem, az SSD-méreteket keveslem, az XSS 512 GB-ja digitális konzolnál értelmezhetetlen vicc, a PS5 825-je kevés, az XSX 1 TB-je is csak alakul, de ott a kikapcsolhatatlan quick resume, meg hát eleve a GPU-ra épít, így még kevesebbnek is tűnhet a több, mint a Sonyé. XSS-t mire kibővíted,már egész közel vagy az XSX-árhoz vagy. Cserébe egyelőre az MS-nek van jobb válasza a bővítésre. Persze ez is felhasználói szokások, netkapcsolat és lemezezés kérdése, nekem PS3-on is hatráreset volt olykor a 320 GB-os HDD, 250-es már kicsi lett volna (akkor a PS Plus volt a GPU): XSS=MUHAHA! PC-n elvagyok az 525+500-zal, mert 1060 alá nem kell tolni az ezergigás játékokat (ha 3080-am lenne, több/nagyobb SSD kéne), Steamen már maxolom a gigabitet, nincs QR, és még HDD-k is besegíthetnek annak, ami nem SSD-re megy.
Sima usb3as vinyót kötsz rá, még gyorsan mielőtt a chiamining a 3080as árak fölé katapultája a 2-4 terások árait és azon minden is elfér kurvajól, ami nem series X/S patches. Csak ez utóbbiaknál musthave, hogy a belső ssd-n vagy a 80ezres pendrive ssd-n legyenek.
A chia mining mellett meg hamarosan bestbuy lesz a 80ezres pendrive ssd, meglásd!
Avatar
Botond

Hozzászólás #61976 2021.05.31. 11:08

Zóanagyvarázsló írta:Láttam már SSD-t életemben, sőt használtam is, és fogytam is ki belőle. Nem vagyok Botond, aki minden még le nem tudott játékát mindig telepíteni akarja egyszerrem, de Tinman se, aki egyszerre csak egy játékkal játszik. Ráadásul egy gépet használhatnak többen is, kellhet multimóka, party gaming stb.

Ha remegeve kellene várnom egy Maneatert vagy Returnalt is, akkor persze floppyn is elférnék :hehe:
A pc-s 2 terás ssd, amit az 512gigás mellé vettem az pl nem volt 80ezer egy-két éve. PC géming az olcsójancsik sportja! És el is férek mindennel is letöltve, még 350 gém to go!
Avatar
Moby

Hozzászólás #61977 2021.05.31. 11:21

Megjött végre az ánusz ultrabookom, csodálatos kis ketyere, de nem ez a lénywg. Előtelepített windows10 pro. Bekapcsoltam, nulla bármilyen általam telepített program. Szól, hogy hát updatelni kéne, mondom akkor nosza rajta. 20H2 update telepítés, és azóta kékhalál loop. Itt állok egy félmilliós ultrabookkal, és be sem tudom kapcsolni.
Baszdakurvaanyádmicrosoft.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61978 2021.05.31. 11:25

benőmenő írta:Mondjuk ennek pont nem kéne problémának lennie, hisz ott van a gépen egy szabvány M.2 port, csak a PS system szoftverbrigádja launch óta alszik az asztal alatt kb.
Ez a bajom a Sonyval, hogy nem értem, mit tökölnek. De ha érteném, akkor se lenne jobb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61979 2021.05.31. 11:26

Moby írta:Megjött végre az ánusz ultrabookom, csodálatos kis ketyere, de nem ez a lénywg. Előtelepített windows10 pro. Bekapcsoltam, nulla bármilyen általam telepített program. Szól, hogy hát updatelni kéne, mondom akkor nosza rajta. 20H2 update telepítés, és azóta kékhalál loop. Itt állok egy félmilliós ultrabookkal, és be sem tudom kapcsolni.
Baszdakurvaanyádmicrosoft.
Chrome volt e valakinek telepítve a kerületben? Naugye.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61980 2021.05.31. 11:27

Botond írta:Sima usb3as vinyót kötsz rá, még gyorsan mielőtt a chiamining a 3080as árak fölé katapultája a 2-4 terások árait és azon minden is elfér kurvajól, ami nem series X/S patches. Csak ez utóbbiaknál musthave, hogy a belső ssd-n vagy a 80ezres pendrive ssd-n legyenek.
A chia mining mellett meg hamarosan bestbuy lesz a 80ezres pendrive ssd, meglásd!
Vettem is nemrég 2 terás külső HDD-t.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61981 2021.05.31. 11:27

Zóanagyvarázsló írta:Jöhet pár konkrét CX-beállítási tipp, hogy hogyan fasza, és hogyan nem ég be.
Hdtv teszt youtube csatis videokat nezd meg de megmondom oszinten hogy erdemes probalgatni mert az se szentiras, en jatekonkent mast tapasztalok, pc gany mar ez is.
A hokedli youtube appot meg mar nem is emlitem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61982 2021.05.31. 11:28

Moby írta:Megjött végre az ánusz ultrabookom, csodálatos kis ketyere, de nem ez a lénywg. Előtelepített windows10 pro. Bekapcsoltam, nulla bármilyen általam telepített program. Szól, hogy hát updatelni kéne, mondom akkor nosza rajta. 20H2 update telepítés, és azóta kékhalál loop. Itt állok egy félmilliós ultrabookkal, és be sem tudom kapcsolni.
Baszdakurvaanyádmicrosoft.
Teszel rá FreeDOS-t, és minden rendben van :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61983 2021.05.31. 11:29

Micsu írta:Hdtv teszt youtube csatis videokat nezd meg de megmondom oszinten hogy erdemes probalgatni mert az se szentiras, en jatekonkent mast tapasztalok, pc gany mar ez is.
A hokedli youtube appot meg mar nem is emlitem.
FOSteknó.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61984 2021.05.31. 11:30

Moby írta:Megjött végre az ánusz ultrabookom, csodálatos kis ketyere, de nem ez a lénywg. Előtelepített windows10 pro. Bekapcsoltam, nulla bármilyen általam telepített program. Szól, hogy hát updatelni kéne, mondom akkor nosza rajta. 20H2 update telepítés, és azóta kékhalál loop. Itt állok egy félmilliós ultrabookkal, és be sem tudom kapcsolni.
Baszdakurvaanyádmicrosoft.
Botond atugrott volna beuzemelni :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #61985 2021.05.31. 11:30

Zóanagyvarázsló írta:Teszel rá FreeDOS-t, és minden rendben van :banplz:
ChromeOS kell oda! Dani ajánlásával!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61986 2021.05.31. 11:32

Botond írta:Sima usb3as vinyót kötsz rá, még gyorsan mielőtt a chiamining a 3080as árak fölé katapultája a 2-4 terások árait és azon minden is elfér kurvajól, ami nem series X/S patches. Csak ez utóbbiaknál musthave, hogy a belső ssd-n vagy a 80ezres pendrive ssd-n legyenek.
A chia mining mellett meg hamarosan bestbuy lesz a 80ezres pendrive ssd, meglásd!
Jogos eszrevetel, legujabb generacios ssdk kijottek mar? Lehet 1 terrasat veszek is a biztonsag kedveert.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61987 2021.05.31. 11:43

Micsu írta:Jogos eszrevetel, legujabb generacios ssdk kijottek mar? Lehet 1 terrasat veszek is a biztonsag kedveert.
Én csak azt nem értem, hogy hol késik a memória, alaplap, táp, egér, billentyűzet, képpont dolgokat tömegesen felzabáló bányászat?! Mindig csak ilyen részdolgokat tesznek hiánycikké, akkor még a végén vki kitartó munkával, évtizedek alatt véletlenül összevadászhat magának egy konfigot.
Amin persze 5 perc után jön a kékhalál-loop, szóval instant meglakol ő is, de na, akkor is, félmunka ez így.
Az ssd-ket nem követem, én most egy időre megvagyok ezzel a 2,5 terával.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61988 2021.05.31. 12:00

Samsung 980 pro sztem, Moby ez az a kategoria ami a konzolokban van ugye? 7000 olvasas, 5000 iras.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61989 2021.05.31. 17:29

8 óra után feladtam. Nincs semmi, ami ezt a kibaszott moslékosvödröt (win10) képes lenne alulmúlni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61990 2021.05.31. 18:29

Moby írta:8 óra után feladtam. Nincs semmi, ami ezt a kibaszott moslékosvödröt (win10) képes lenne alulmúlni.
Tegyél rá Linuxot. Bármelyiket. :hehe:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61991 2021.05.31. 19:29

Digit szebbjövő: mától lekerültek az online boltokból a Need for Speed széria 2012 előtti játékai amiket még árultak. Ezek az NFS Undercover, The Run, valamint a Shift első és második része. :gonosz3:
A reddit post írta még a Carbont is, de azt már ezelőtt sem láttam sehol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61992 2021.05.31. 19:45

benőmenő írta:Digit szebbjövő: mától lekerültek az online boltokból a Need for Speed széria 2012 előtti játékai amiket még árultak. Ezek az NFS Undercover, The Run, valamint a Shift első és második része. :gonosz3:
A reddit post írta még a Carbont is, de azt már ezelőtt sem láttam sehol.
X360on nekem is fent van vagy 3-4 NFS, amelyek mind ott ragadtak az x360on, egyik se bc, szóval xsx-re nem tudom rakni őket, a The run tuti közöttük van és a Carbon is.
De semmi baj, ha szükségem lenne NFSre, akkor ott van pár a ganépassz részét képező ea playben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61993 2021.05.31. 20:05

Botond írta:X360on nekem is fent van vagy 3-4 NFS, amelyek mind ott ragadtak az x360on, egyik se bc, szóval xsx-re nem tudom rakni őket, a The run tuti közöttük van és a Carbon is.
De semmi baj, ha szükségem lenne NFSre, akkor ott van pár a ganépassz részét képező ea playben.
Azt meg csodálom, hogy Moby laptopjára nem ajánlod még megoldásnak. Úgy tűnik az alamizsna válogatás az ultimate tipp mindenre! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #61994 2021.05.31. 20:28

DanielT írta:Jobban szeretem kihagyni a metacritic 85 pont feletti exkluzívokat. Emiatt sajnos az Xbox platform lassan 10 éve nem alternatíva. :szomoru1:
forza7 86 .... :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61995 2021.05.31. 20:31

DanielT írta:Azt meg csodálom, hogy Moby laptopjára nem ajánlod még megoldásnak. Úgy tűnik az alamizsna válogatás az ultimate tipp mindenre! :eljen:
Szerintem, ha el tudná indítani rajta a gémpasszt, akkor mondhatnánk, hogy meggyógyult, szóval... :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #61996 2021.05.31. 21:04

Botond írta:4 évesen én még semmi ilyesmi közelébe nem engedtem őket. 7-8 évesen jött a kinect, hogy annyit legyenek képernyő előtt, amennyit bírnak, ne legyen picsogás, hogy egész nap kockulni akarnak, ha elfáradtak húsz vagy harminc perc kinect előtt ugrálástól, akkor maguktól otthagyták és go vissza legozni, olvasni, akármi mast csinálni. Utána jött a switch, hogy ha mégis képernyő, akkor tűnés ki a kertbe a hintaágyra bámulni, majd most van coop xboxon. Egyedül az még mindig no go.
Majd 13-14 évesen úgyis lesz saját tv, saját konzollal a szobájukban. De négy évesen erre még valójában semmi szükségük. Sőt 14 évesen se, de akkor már akkora lesz a közösségi nyomás, hogy elkerülhetetlen.
tegnap végre megrört a jég, a kölköm játszani akart a tévé+ps3 kombóján :D (nekem ez is kis győzelem, hogy nem a droidos f2p randomszeméttel bassza magát! ;) )

így viszont tönkrement a vasárnapom, sajnos 5 órát szoptam a gépével (hack+spiderman shattered dimension, mert az egész országban nem volt eladó!) - és mit van MOST fent jófogáson? egy MA felrakott shattered dimension.... :D hát ezt KÖSZÖNÖM! (és a hirdetés: "Az ár irányár, csere érdekel csak és kizárólag az Amazing Spider-man 2 Ps3-ra" - nem véletlen, nemrég néztem pár top10 pókember játékot éshát elég szerencsés kézzel nyúltam bele ezekbe*... anno xboxon a spiderman2-t nyomtam először: imádtam, nem véletlenül, arról azóta kiderült h ~legjobb pókjáték (a mostani marvel's persze általában első helyre van felszopva, valszeg nem is véletlenül, majd kiderül)

amúgy ez a shattered dimension kimondottan jó kis lineáris(!) pókember és ráadásul megy 4:3-ban a cucc, annak ellenére h 2010es cím! (sok 2008-as, egykori retró játék portja nem megy csak 16:9-ben! :( és igen, a kölöknek "csak" CRT-je van.... :vigyor3: még agyaltam rajta h megkapja a plazmám, de mivel AKKORMÉG semmit nem akart játszani, mondom pazarlás lenne...)

*az amazing spiderman 1 térképet felporszívóztuk kölökkel, mellékizéket felváltva. utolsó item után bedobott még hármat, kb végignyomtunk még vagy 20-at, de valszeg ez a végtelenségig megy, továbbléptünk (shatteredre)
Avatar
arty

Hozzászólás #61997 2021.05.31. 21:07

Mekee írta:Nekem is van még rendelésem, sőt még tán másnál is.
Másrészt: asszem te foglalkoztál a psvr pcre hakkolásával, most hogymá van usbre varázsolt kamera, nem menne már eza cucc használhato modon? Trinus oldalán említés szinten se találtam még erről semmit. Ránéznék má arra a hl cuccra.
nemmegy, a ps3 kamerából kell neki 3, de akkora szopás az egész, hogy elmondani nem lehet. ÉS folyamatosan elkalibrálódik. najo, ez kb 3-4 hónapos info... de kizárt, hogy a ps4 kamerát megoldják, anélkül meg halott ügy :(
Avatar
arty

Hozzászólás #61998 2021.05.31. 21:15

Moby írta:Nekem béta fw van fent, abban már azt lehet managelni, hogy ki lehet baszni a QR-ből a játékokat, de amit szétbasz a QR arra már ez sem megoldás, max az ssd zabálást tudod kordában tartani. És elég sok játékot megbasz a QR.
napokban használtam "mentésre": breakpoint bázisfoglalás közben tettem "el".... másnap indul a játék, 1 fps-el futott, nem ugrott vissza 60-ra, pedig szaladgáltam 5 percet, hogy visszajöjjön a "mentésem". kár a gigákért, amit fenntartanak neki :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #61999 2021.05.31. 21:34

Mai nap margójára:
phpBB [media]

Baszó PC exclu címek, amikből több megy el, mint a GOWokból.
Avatar
arty

Hozzászólás #62000 2021.05.31. 21:43

Zóanagyvarázsló írta:a PS5 825-je kevés, az XSX 1 TB-je is csak alakul
590 és 820 a két méret VALÓJÁBAN.... :( pokol.

és nem! az MS-nek van ugyan válasza már most a bővítésre, de az árazását tekintve egy VICC.
egyetlen pont, ahol azt mondom: inkább a sony megoldása! filléres m2 FTW! ;)

DanielT írta:Így pontosan olyan faszán elképzelheted milyen jó, mint a PS5 SSD hely elfogyását és iszonyat jó áron fogod tudni eladni évek múlva. :banplz:
nem volt meg 1 napja a ps4, de már kifutottam a helyből ... (1tb ps4-et próbáltam erre a kisfosra transzferálni...)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62001 2021.05.31. 22:41

Nekem ma lepörgött az Ölőzóna 3 a Playstation 3-on. Összességében ez volt a legkevésbé fájdalmas Killzone eddig.
Az input lag ebben már nem annyira brutális, cserébe az acceleration curve ugyanolyan borzasztó mint a többiben. Illetve volt legalább 3-4 olyan checkpoint ahol minimális befolyásom volt a képernyőn történtekre, mltam már szitává is lőttek. Amit itt karakterek címén látunk azzal továbbra is vallatni lehet (Ricoval az élen természetesen), de kapunk még pár extra paraszt viszont iszonyat amatőr módon rendezett, badassnek szánt akció jelenetet is. És természetesen a korából adódóan nem maradhatott ki a kötelező stealth pálya sem.
Összességében nem maradtam volna le semmiről, ha kihagyom / 10.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62002 2021.05.31. 23:18

Botond írta:Mai nap margójára:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=_er8bhkRq-M[/vide]
Baszó PC exclu címek, amikből több megy el, mint a GOWokból.
Emlekszem voltam vagy 13 amikor beszippantott az elso, toltuk princen kezdesnek egyik cimbivel, talan a legiosnak orultunk mikor mar a zuluk transporterrel jottek at jol meg is basztak, sok oram ment bele, meg a tobbi reszbe is, hatot meg csak kiprobaltam, szokni kene lehet eloveszem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62003 2021.06.01. 07:46

arty írta:forza7 86 .... :mf2:
PC-re is van. :hawaii:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62004 2021.06.01. 08:37

benőmenő írta:Nekem ma lepörgött az Ölőzóna 3 a Playstation 3-on. Összességében ez volt a legkevésbé fájdalmas Killzone eddig.
Nekem is, mert 2 pálya sem ment végig a shiftdel előtt. :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62005 2021.06.01. 08:37

TasManXT írta:PC-re is van. :hawaii:
Halottnál is halottabb platformokat ne keverjünk ide, konzol vs konzol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62006 2021.06.01. 08:39

Botond írta:Mai nap margójára:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=_er8bhkRq-M[/vdeo]
Baszó PC exclu címek, amikből több megy el, mint a GOWokból.
Excelből és Fortnite skinekből is, kb ennyire releváns.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62007 2021.06.01. 08:47

DanielT írta:Nekem is, mert 2 pálya sem ment végig a shiftdel előtt. :fogmosas:
Újabb nyomós érv a PS-ökoszisztéma mellett! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62008 2021.06.01. 08:51

Botond írta:Újabb nyomós érv a PS-ökoszisztéma mellett! :eljen:
Ja, egy Xbox gamernek nem kell ilyesmikkel terhelnie magát, mert ez sincs. Egyébként Age of Empires van boxon? Nem merek rákeresni, mert még a végén kiderül, hogy az sincs. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62009 2021.06.01. 08:52

arty írta:590 és 820 a két méret VALÓJÁBAN.... :( pokol.

és nem! az MS-nek van ugyan válasza már most a bővítésre, de az árazását tekintve egy VICC.
egyetlen pont, ahol azt mondom: inkább a sony megoldása! filléres m2 FTW! ;)

nem volt meg 1 napja a ps4, de már kifutottam a helyből ... (1tb ps4-et próbáltam erre a kisfosra transzferálni...)
Én több ezer gigabyteot tárolok a Sony szervereken, így jelenleg is 550 giga szabad hely van PS5-ön, de ebből simán tudnék 600-at csinálni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62010 2021.06.01. 08:56

DanielT írta:Ja, egy Xbox gamernek nem kell ilyesmikkel terhelnie magát, mert ez sincs. Egyébként Age of Empires van boxon? Nem merek rákeresni, mert még a végén kiderül, hogy az sincs. :szomoru1:
Vicces, hogy az egyetlen platform, ami feloldotta a hw-rabszolgaságot, és nem kötelező olyan fostornádó HW-ekkel szopódni már, mint az x1/x1s vagy a ps4/pro ezért van megkövezve. :phone:
Nem is tudom melyik játék most jelentette be a múlt héten, hogy crossplatform a minden is, mínusz a ps-ek. Gondolom ez is öröm és boldogság, hogy ki lehet közösíteni mindenkit, aki nem PS-es, ha szomszéd Pistikével együtt akarnak játszani a kölykök, akkor a szülők előre beszéljenek össze, hogy milyen egyenPS-t vesznek. Amiből a "vesznek" rész csak akkor teljesülhet, ha Moby ismerősei. :idiota:
De a konkrét kérdésedre az a válasz, hogy monkey island van. :nevetes1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62011 2021.06.01. 09:06

Botond írta:Vicces, hogy az egyetlen platform, ami feloldotta a hw-rabszolgaságot, és nem kötelező olyan fostornádó HW-ekkel szopódni már, mint az x1/x1s vagy a ps4/pro ezért van megkövezve. :phone:
Nem is tudom melyik játék most jelentette be a múlt héten, hogy crossplatform a minden is, mínusz a ps-ek. Gondolom ez is öröm és boldogság, hogy ki lehet közösíteni mindenkit, aki nem PS-es, ha szomszéd Pistikével együtt akarnak játszani a kölykök, akkor a szülők előre beszéljenek össze, hogy milyen egyenPS-t vesznek. Amiből a "vesznek" rész csak akkor teljesülhet, ha Moby ismerősei. :idiota:
De a konkrét kérdésedre az a válasz, hogy monkey island van. :nevetes1:
Saját, belső fejlesztésű dolgok a Sony exkluzívok, ezt kéne végre felfognod. Milliárdokat öntenek bele, hogy alkossanak valamit a közönségüknek, ez az amire az MS képtelen. Kivéve Age of remastered természetesen.
Avatar
arty

Hozzászólás #62012 2021.06.01. 09:11

benőmenő írta:Nekem ma lepörgött az Ölőzóna 3 a Playstation 3-on. Összességében ez volt a legkevésbé fájdalmas Killzone eddig.
Az input lag ebben már nem annyira brutális, cserébe az acceleration curve ugyanolyan borzasztó mint a többiben. Illetve volt legalább 3-4 olyan checkpoint ahol minimális befolyásom volt a képernyőn történtekre, mltam már szitává is lőttek. Amit itt karakterek címén látunk azzal továbbra is vallatni lehet (Ricoval az élen természetesen), de kapunk még pár extra paraszt viszont iszonyat amatőr módon rendezett, badassnek szánt akció jelenetet is. És természetesen a korából adódóan nem maradhatott ki a kötelező stealth pálya sem.
Összességében nem maradtam volna le semmiről, ha kihagyom / 10.
szerintem a KZ azért is zseniális sorozat, mert a 4 rész alatt egy picuri pillanatra sem törik meg a felfelé ívelés.
persze, amilyen mélyről a széria indult.... :)

(és a negyedik ps5ön 60fps tudtommal!! (ps4en unlocked volt a frém))
Avatar
arty

Hozzászólás #62013 2021.06.01. 09:12

DanielT írta:Én több ezer gigabyteot tárolok a Sony szervereken, így jelenleg is 550 giga szabad hely van PS5-ön, de ebből simán tudnék 600-at csinálni.
non-gamer :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62014 2021.06.01. 09:44

DanielT írta:Saját, belső fejlesztésű dolgok a Sony exkluzívok, ezt kéne végre felfognod. Milliárdokat öntenek bele, hogy alkossanak valamit a közönségüknek, ez az amire az MS képtelen. Kivéve Age of remastered természetesen.
A szájbaszarós pornóba is milliárdokat öntenek, hogy alkossanak vmit a közönségüknek.
És te mint a sony exkluzívok hálás közönsége meg is becsülöd ezeket, returnal sose fog nálad elindulni se, ölőzóna3 shiftdel 10 perc után, szopókember pörögvehányás effektus, lasszófasz2 után rédzshadjárat a sztori ellen, stb.
És ez rendben is van, mert az ízlés szubjektív dolog, de azt meg kellene érteni, hogy aki ugyanígy gondolkodik ugyanezen játékokról, de megspórolja magának azt a fél millát amit rálocsolhatna a dologra, hogy ugyanide eljusson, hogy le legyen pipálva a bakancslistájáról, hogy "van hozzá hw-em, de sose indítom el", vagy "belenéztem, 10 perc után shiftdel", stb, az is normális ember amúgy.
Az MS földbeállt ezzel a kiskarámban a saját, személyes tulajdonát képező júzereket körberajzolja, nyakörvet akaszt a nyakukba és annál fogva rángatja őket jobbra-balra dologgal, és csinált egy sokkal szimpatikusabb, nyíltabb rendszert, ahol pont ugyanazt a cod-ot, fifát tolhatja az átlag júzer, amit a ps-en. Valóban lemaradnak a katartikus "leindíthatnál a returnal, de úgyse fogom", vagy a "10 perc után shiftdelt kapott az ölőzóna3" élményekről, de a ps ökoszisztéma rabszolgái is lemaradnak egy csomó mindenről.
Én hányok a sony üzletpolitikájától, ha megveszik a civilization7-t exclunak, akkor se veszek tőlük semmit. Áthozták a hzd-t pc-re, az mit jelent? Elkezdtem mondjuk szopni vele ps4en 28 frémmel, tartok 25%-ánál (nyilván nem, de tegyük fel), felrakom a pc verziót újabb huszonharmincezerért megvéve, és akkor ott folytathatom, ahol tartok, vagy vissza az első kockába és előről újra?
Az MS tényleg egy platformot csinált a pc-konzolból, a saját játékaik mind viszik felhőben a mentést. FM7-nél lenyomok két versenyt, veszek 3 autót, másnap elfelejtem, hogy pc-n vagy xboxon nyomtam, és elindítom random hw-en, és ugyanúgy megvan minden progressz. És összesen egyszer fizettem ki, ha mondjuk megvettem, és ott a pc meg az xbox verzió is. Egyszer huszonharmincezer, nem kéccer, mint mondjuk a HZD-nél. Recore, halo, stb ugyanez.
És erre elkezdtek 3rd party fejlesztők is ráépíteni. Kurva remnantot felraktam win10 storeból a pc-re, és bazmeg ott volt a karakterem a 130 traitponttal meg tucatnyi maxolt fegyverrel.
És én kurvára két laki vagyok, nem egy darab ingatlanban élem a mindennapjaim, szóval nekem pl csak ez az egy feature sokkal többet ér, mint hogy elmondhassam, hogy "lenyomtam a lasszófaszzweit és szerintem faszság a sztori".
Szóval, ja az MS is önti a milliárdokat, hogy kiszolgálják a közönséget, szerencsére nem ideológiai átnevelés kérdésben akarnak kiszolgálni.
A régi játékok fikázása meg szánalmasan nevetséges annak fényében, hogy a ps5-re ezt a ps plus régijátékok csomag meg a des remake volt elérhető az elején csak kb, és azóta is a régi excluk ps5 patches verziójára megy a sóhajtozás. Nem vagyunk már középiskolások/egyetemisták, hogy minden is megvolt kétszer a valaha megjelent összes játék közül, van ami kimaradt míg az ember összehozott egy normális munkát, családot, gyerekeket, és ha nincs új hipiszupi exclu, akkor lekotor az ember a fiók aljára, hogy mi maradt ki. Az én fiókomban meg púposan vannak a rage2-k meg maneaterek, szóval kibírom még ps excluk nélkül egy darabig.
És amúgy is a kurvaanyjukat a sonyéknak a szemét rabló politikájukkal. Hozzájuk képest még a nintendo is egy szent!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2021.06.01. 09:50-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62015 2021.06.01. 09:45

arty írta:szerintem a KZ azért is zseniális sorozat, mert a 4 rész alatt egy picuri pillanatra sem törik meg a felfelé ívelés.
persze, amilyen mélyről a széria indult.... :)
Azért nem tudom hány kiadónál lehetett volna ezt még eljátszani hogy ilyen minőségű játékok után még adtak nekik bizalmat egy Horizonra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62016 2021.06.01. 09:45

arty írta:non-gamer :mf2:
Dehogyis. Az üres 550 gigán tárolja a kedvenc ps exlujait. A "sose fogom elindítani" és a "shiftdel 10 perc után" kihagyhatatlan szuper cuccokat, amikbe ömlöttek a milliárdok fortehplayerz!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62017 2021.06.01. 09:58

DanielT írta:Excelből és Fortnite skinekből is, kb ennyire releváns.
Szep eredmeny ez egy reteg jatektol nameg egy komplex nemi eszt igenylo gem.Egy gombos jatekokok kivul kiprobalhatnal mast is. :D
Jok a sony exclek (nemelyik) de ketsegkivul a gaming hollywoodja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62018 2021.06.01. 09:58

Btw hajnalban volt az amd meg a vídia só.
AMD bejelentette az saját dlss-ét, ami szabad tech lesz, csak pc-re, konzolja portolja mindenki magának, ahogy akarja. HW vonalon kb semmi.
Vídia mit villantott? Nézte már vki a videójukat?
/szerk: Újabb fantom kártyák. Soon!
Avatar
arty

Hozzászólás #62019 2021.06.01. 11:04

benőmenő írta:Azért nem tudom hány kiadónál lehetett volna ezt még eljátszani hogy ilyen minőségű játékok után még adtak nekik bizalmat egy Horizonra.
FYI - prev-prevgenen a lineáris fps suterek "jól mentek" ;)
és a KZ teljesen vállalható széria... nem egy Haze.
mondanám, hogy halo killer végül nem lett, de szükség se lett rá - mára a halo magát ölte meg, de ha nem tette volna, az openworld úthenger az ilyen lineáris kalandokat egyébként is kinyírta (volna)

szal az "ilyen minőségű" játék az igencsak magas minőséget jelent(ett)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62020 2021.06.01. 11:43

Botond írta:A szájbaszarós pornóba is milliárdokat öntenek, hogy alkossanak vmit a közönségüknek.
És te mint a sony exkluzívok hálás közönsége meg is becsülöd ezeket, returnal sose fog nálad elindulni se, ölőzóna3 shiftdel 10 perc után, szopókember pörögvehányás effektus, lasszófasz2 után rédzshadjárat a sztori ellen, stb.
És ez rendben is van, mert az ízlés szubjektív dolog, de azt meg kellene érteni, hogy aki ugyanígy gondolkodik ugyanezen játékokról, de megspórolja magának azt a fél millát amit rálocsolhatna a dologra, hogy ugyanide eljusson, hogy le legyen pipálva a bakancslistájáról, hogy "van hozzá hw-em, de sose indítom el", vagy "belenéztem, 10 perc után shiftdel", stb, az is normális ember amúgy.
Az MS földbeállt ezzel a kiskarámban a saját, személyes tulajdonát képező júzereket körberajzolja, nyakörvet akaszt a nyakukba és annál fogva rángatja őket jobbra-balra dologgal, és csinált egy sokkal szimpatikusabb, nyíltabb rendszert, ahol pont ugyanazt a cod-ot, fifát tolhatja az átlag júzer, amit a ps-en. Valóban lemaradnak a katartikus "leindíthatnál a returnal, de úgyse fogom", vagy a "10 perc után shiftdelt kapott az ölőzóna3" élményekről, de a ps ökoszisztéma rabszolgái is lemaradnak egy csomó mindenről.
Én hányok a sony üzletpolitikájától, ha megveszik a civilization7-t exclunak, akkor se veszek tőlük semmit. Áthozták a hzd-t pc-re, az mit jelent? Elkezdtem mondjuk szopni vele ps4en 28 frémmel, tartok 25%-ánál (nyilván nem, de tegyük fel), felrakom a pc verziót újabb huszonharmincezerért megvéve, és akkor ott folytathatom, ahol tartok, vagy vissza az első kockába és előről újra?
Az MS tényleg egy platformot csinált a pc-konzolból, a saját játékaik mind viszik felhőben a mentést. FM7-nél lenyomok két versenyt, veszek 3 autót, másnap elfelejtem, hogy pc-n vagy xboxon nyomtam, és elindítom random hw-en, és ugyanúgy megvan minden progressz. És összesen egyszer fizettem ki, ha mondjuk megvettem, és ott a pc meg az xbox verzió is. Egyszer huszonharmincezer, nem kéccer, mint mondjuk a HZD-nél. Recore, halo, stb ugyanez.
És erre elkezdtek 3rd party fejlesztők is ráépíteni. Kurva remnantot felraktam win10 storeból a pc-re, és bazmeg ott volt a karakterem a 130 traitponttal meg tucatnyi maxolt fegyverrel.
És én kurvára két laki vagyok, nem egy darab ingatlanban élem a mindennapjaim, szóval nekem pl csak ez az egy feature sokkal többet ér, mint hogy elmondhassam, hogy "lenyomtam a lasszófaszzweit és szerintem faszság a sztori".
Szóval, ja az MS is önti a milliárdokat, hogy kiszolgálják a közönséget, szerencsére nem ideológiai átnevelés kérdésben akarnak kiszolgálni.
A régi játékok fikázása meg szánalmasan nevetséges annak fényében, hogy a ps5-re ezt a ps plus régijátékok csomag meg a des remake volt elérhető az elején csak kb, és azóta is a régi excluk ps5 patches verziójára megy a sóhajtozás. Nem vagyunk már középiskolások/egyetemisták, hogy minden is megvolt kétszer a valaha megjelent összes játék közül, van ami kimaradt míg az ember összehozott egy normális munkát, családot, gyerekeket, és ha nincs új hipiszupi exclu, akkor lekotor az ember a fiók aljára, hogy mi maradt ki. Az én fiókomban meg púposan vannak a rage2-k meg maneaterek, szóval kibírom még ps excluk nélkül egy darabig.
És amúgy is a kurvaanyjukat a sonyéknak a szemét rabló politikájukkal. Hozzájuk képest még a nintendo is egy szent!
Azert ne emeljuk mar piedesztalra az mst mert kifujta az orrukat a sony meg a nintendo es vegtelen penzbol elkezdtek a moslek platformukra egy olyan szolgaltatast nyujtani ami tenyleg ar/ertekben jo de engem nem hat meg. En nem felejtem am el azt a sok szemetseget amit az elmult 15 evben muveltek legyen a pc gamingrol vagy a box diviziorol szo.

Vissza: “Leáldozott.hu”