A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #6161 2016.07.05. 22:39

Moby írta:De ennék is onnan vajon? :fejvakaras:
Tucatszám veszed a ps4eket, meg a radeonokat, szóval szerintem tőled bármi kitelik! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6162 2016.07.05. 22:45

Botond írta:Tucatszám veszed a ps4eket, meg a radeonokat, szóval szerintem tőled bármi kitelik! :D

Kimaradt egy "n" betű :D

/jajhamán radejon: TPU má ki is tolta a flashert meg a nyócgigás biost a négygigásoknak. Már csak valami stabil checkerre várok, mer úgy döntöttem, én erről nem bontom le az eszcájgot, merminek. Nagy kérdés, hogy másodiknak fogok-e tudni venni ilyent, mer hirtelen annyira hiánycikk lett a négygigás, hogy merlinéknél többé nem is rendelhető :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6163 2016.07.05. 22:57

Moby írta:Kimaradt egy "n" betű :D

/jajhamán radejon: TPU má ki is tolta a flashert meg a nyócgigás biost a négygigásoknak. Már csak valami stabil checkerre várok, mer úgy döntöttem, én erről nem bontom le az eszcájgot, merminek. Nagy kérdés, hogy másodiknak fogok-e tudni venni ilyent, mer hirtelen annyira hiánycikk lett a négygigás, hogy merlinéknél többé nem is rendelhető :D


te üzletember vagy.
el tudnad nekem (mintha csak egy ovodasnak tenned) magyarazni, hogy miert jo egy cegnek, ha ugyanazt a kartyat visszafogva es olcsobban is arulja? elöallitani ugyanugy elö kell, meghozza ugyanannyiert.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6164 2016.07.05. 23:13

SlickAdam írta:te üzletember vagy.
el tudnad nekem (mintha csak egy ovodasnak tenned) magyarazni, hogy miert jo egy cegnek, ha ugyanazt a kartyat visszafogva es olcsobban is arulja? elöallitani ugyanugy elö kell, meghozza ugyanannyiert.
pont mert az előállitása az olcsobbik alatt van, ezért a drágábban mégtöbbet lehet huzni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6165 2016.07.06. 00:04

SlickAdam írta:te üzletember vagy.
el tudnad nekem (mintha csak egy ovodasnak tenned) magyarazni, hogy miert jo egy cegnek, ha ugyanazt a kartyat visszafogva es olcsobban is arulja? elöallitani ugyanugy elö kell, meghozza ugyanannyiert.
Logisztikai és/vagy gyártásproblémák. A logisztikai problémakörbe beletartozik az is, hogy lehet, hogy olcsóbb átmatricázni, mint elindítani egy második "gyártósort" beindítani. Ez nagyon gyakori eljárás az IT-ben, csak legtöbbször nem derül ki, illetve nem ennyire nyilvánvaló :)
Vagyishogy ez nem válasz a kérdésedre. Miért jelentettek be egyáltalán 4 gigást? Hogy legyen 200$-os ár. És abban a pillanatban komolyan gondolták a 4 gigás gyártását. Minthogy nyilván most is, csak megoldani ilyenolyan okból nem sikerült.
Avatar
arty

Hozzászólás #6166 2016.07.06. 00:13

DanielT írta:Ezt nézd Arty!

phpBB [media]


:worship: - mondjuk az EARLY ACCESS mivolta eléggé vörös riadó, ill a gameplayben is eléggé furán mozognak a kocsik (ellenben a trélerrel...):
phpBB [media]

de ami igazán riasztó lehet: "stunning reversible tracks located in 2 distinct environments" - kettő?!

mennyire pofátlanság kikölcsönözni egy próba erejéig? (buy&refund)
mert a rendszer nem erre van, ellenben a látottak/olvasottak alapján vannak félelmeim.

jó, persze várjak... de közben szívesen támogatnám a projektet is :)
Avatar
arty

Hozzászólás #6167 2016.07.06. 00:23

Moby írta:Óbazdmeg, most vettem csak észre, hogy mivel indul ez a crimsongeci:
Redesigned. Refined. Supercharged.
Most akkor már van egy supercharged konzolom(supercharged hűtéssel!), és hozzá egy supercharged pécém, by AMD. Azthiszem képtelenség az élményt tovább fokozni :D
nagyon fáj, hogy csak ilyenekbe tudsz belekötni :D

64k ajánlatom továbbra is áll, ha 8gigásra tudod flashelni, akkor 66! :D (de ha viszi az alaplapom, fizeted!)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.07.06. 00:25-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #6168 2016.07.06. 00:25

Moby írta:Logisztikai és/vagy gyártásproblémák. A logisztikai problémakörbe beletartozik az is, hogy lehet, hogy olcsóbb átmatricázni, mint elindítani egy második "gyártósort" beindítani. Ez nagyon gyakori eljárás az IT-ben, csak legtöbbször nem derül ki, illetve nem ennyire nyilvánvaló :)
Vagyishogy ez nem válasz a kérdésedre. Miért jelentettek be egyáltalán 4 gigást? Hogy legyen 200$-os ár. És abban a pillanatban komolyan gondolták a 4 gigás gyártását. Minthogy nyilván most is, csak megoldani ilyenolyan okból nem sikerült.
egy eshetőséget kihagytál: mert RENDESEK! :eplus2:

baszki, mindig elfelejtitek, hogy ez nem a gecividia....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6169 2016.07.06. 08:37

Moby írta:RX 480
Ez rossz hír, mert ez vállalhatón hangzik, én meg lecsúsztam az akciósról, grátisz RAM-osról. Remélem lesz jó ajánlat 1060-ra is, de annak talán meg se lesz a 15%-os előnye.

Majd az OC-ről is érdekel a fejlemény ám!
Avatar
arty

Hozzászólás #6170 2016.07.06. 08:50

Zóanagyvarázsló írta:Ez rossz hír, mert ez vállalhatón hangzik, én meg lecsúsztam az akciósról, grátisz RAM-osról. Remélem lesz jó ajánlat 1060-ra is, de annak talán meg se lesz a 15%-os előnye.

Majd az OC-ről is érdekel a fejlemény ám!
250$, az itthon mennyi is lesz? 110ezer? :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6171 2016.07.06. 08:56

arty írta:250$, az itthon mennyi is lesz? 110ezer? :(
Egyelőre nincs hivatalos ár, a 3 GB-os még kijöhet a "4 GB-os" 480-as árában. Az 80k körül nem lenne rossz, ha elverné a 970-et, és lehetne húzni is. De ennyi pénzért keveslem a CSAKARAMOT.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6172 2016.07.06. 09:05

Botond írta:Kings bounty:WOTN ma kidobott out of memory üzenettel, szeptemberben első dolgom lesz 32 gigára váltani. -.-
Kurrens játékokhoz kell is, a Gothic II-höz is kevés lehet a 16 GB RAM, ha 168 órás etapot nyomsz vele :(


Mellesleg kijött a minap a Returning Mod 2.0 (elvileg tud angolul is), ennek már eleve 8 GB RAM az ajánlott.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #6173 2016.07.06. 09:11

arty írta:nagyon fáj, hogy csak ilyenekbe tudsz belekötni :D

64k ajánlatom továbbra is áll, ha 8gigásra tudod flashelni, akkor 66! :D (de ha viszi az alaplapom, fizeted!)

Na, jelentem mától 8 gigás :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #6174 2016.07.06. 09:16

SlickAdam írta:jo, ez egy vegtelen gondolatmenet.
en most megis csak az allatokra gondolok, akiknek tudjuk mi az egyetlen eletceljuk... annyi törtent, hogy a film utan atgondoltam mifele termekeket tamogatok a penztarcammal. na ja, mintha szamitana valamit. de hat az angol bunko is elment szavazni, mert az ö szavazata nem szamit ugyse ... :falbav: :nevetes1:

OFF:
Viszonylag közel állok a szakmához, én is nagyon sajnálom őket. De be kell látni, hogy igazi (inkább hagyományos) állattartással a föld lakosságának a felét nem tudnánk ellátni. Már most is borzalmasan sok a gond a vízzel. (Pl, Kína egyes északi részein betiltották a kútfúrást mert már a katonai kútfúrókkal sem érik el a vizet, csak jelzem, hogy 3 km mélyre is letudnak menni velük) Azt meg tudjuk, hogy a hús előállításához mérhetetlenül sok víz kell, nem csak magához az állattartáshoz. A növénytermesztés is már szép lassan feszegeti a határait, egyszerűen azért mert már a földekből egyre nehezebb többet kihozni, és a génkezelés sajnos ezen sem tud segíteni, ahogy igazából semmin se, a jelenlegi megoldásaival. Egyelőre még mindig csak egy baromi nagy pénzrántás a génkezelés, a laborban előállított hús meg még rengeteg mindent nem tartalmaz amit a valós hús igen, szóval az még azért elég távol van:)
Az egyesült államokban pedig már sok államban lehet venni nagy területeket viszonylag olcsón, mert évek óta alig esett eső ezért esik az értékük. Egyébként náluk igazából azért megy a pánik inkább, mert tényleg rengeteg helyen használják már a monsanto féle roundup + génkezelt vetőmag technológiát, és tényleg nem tudnak már sehogy sem többet kihozni a termelésből.

Egyébként az emberek fejében van a legnagyobb baj, mert olyan mérhetetlenül verik az emberek a kukába a kaját, hogy az gyalázatos. Számtalanszor láttam még suliban is ,hogy srác ette a szendvicset, megette a felét, jól lakott fele, és kibaszta a kukába. Na ezeket is meg kéne etetni a disznókkal de sajnos még nem lehet:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6176 2016.07.06. 09:32

Moby írta:Na, jelentem mától 8 gigás :D
:eljen: :eljen: :eljen:

És akkor hogyan tovább? Állati izgi, főleg, hogy már az alaplapod sincs veszélyben, mert #Waitforthedrivers

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #6177 2016.07.06. 09:54

Moby írta:Na, jelentem mától 8 gigás :D
És így mit benchmarkol? A 0,1% OC-t rápörgetted már? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #6178 2016.07.06. 10:00

DanielT írta::eljen: :eljen: :eljen:

És akkor hogyan tovább? Állati izgi, főleg, hogy már az alaplapod sincs veszélyben, mert #Waitforthedrivers

Ha lett volna fasza üveggömböm eleve kettőt rendelek. Most így kicsit elbaszás, mert ilyen 4gigást már nem fogok tudni szerezni (merlinéknél már nem is rendelhető), szal a második már offisül 8gigás lesz. Ha lesz. De most pár hetes tesztidőszak, hogy szoftveresen mekkora szopás az amd. Ha nem futok bele nagy cumiba, akkor beugrik a második. Addigra normalizálódik a 8 gigás ára is. Fasság volt egyet rendelni, na. De már elég sok cf tesztet megnéztem, megszorongatni nem fogom tudni Botond tökeit, de megcsiklandozni igen! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6179 2016.07.06. 10:08

Moby írta:Ha lett volna fasza üveggömböm eleve kettőt rendelek. Most így kicsit elbaszás, mert ilyen 4gigást már nem fogok tudni szerezni (merlinéknél már nem is rendelhető), szal a második már offisül 8gigás lesz. Ha lesz. De most pár hetes tesztidőszak, hogy szoftveresen mekkora szopás az amd. Ha nem futok bele nagy cumiba, akkor beugrik a második. Addigra normalizálódik a 8 gigás ára is. Fasság volt egyet rendelni, na. De már elég sok cf tesztet megnéztem, megszorongatni nem fogom tudni Botond tökeit, de megcsiklandozni igen! :banplz:


:eljen:

aruljatok mar el vegre mit tol Botond, hogy ennyire legendas? :conf:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6180 2016.07.06. 10:12

SlickAdam írta::eljen:

aruljatok mar el vegre mit tol Botond, hogy ennyire legendas? :conf:
Na azt én is szeretném tudni! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6181 2016.07.06. 10:14

Moby írta:Ha lett volna fasza üveggömböm eleve kettőt rendelek. Most így kicsit elbaszás, mert ilyen 4gigást már nem fogok tudni szerezni (merlinéknél már nem is rendelhető), szal a második már offisül 8gigás lesz. Ha lesz. De most pár hetes tesztidőszak, hogy szoftveresen mekkora szopás az amd. Ha nem futok bele nagy cumiba, akkor beugrik a második. Addigra normalizálódik a 8 gigás ára is. Fasság volt egyet rendelni, na. De már elég sok cf tesztet megnéztem, megszorongatni nem fogom tudni Botond tökeit, de megcsiklandozni igen! :banplz:
Esetleg a lehullott hereszőreit csiklandozhatod a 3Dmarkon túl.

Szokjad az élményt:
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6182 2016.07.06. 10:16

Moby írta:Ha lett volna fasza üveggömböm eleve kettőt rendelek. Most így kicsit elbaszás, mert ilyen 4gigást már nem fogok tudni szerezni (merlinéknél már nem is rendelhető), szal a második már offisül 8gigás lesz. Ha lesz. De most pár hetes tesztidőszak, hogy szoftveresen mekkora szopás az amd. Ha nem futok bele nagy cumiba, akkor beugrik a második. Addigra normalizálódik a 8 gigás ára is. Fasság volt egyet rendelni, na. De már elég sok cf tesztet megnéztem, megszorongatni nem fogom tudni Botond tökeit, de megcsiklandozni igen! :banplz:
És megéri egyátalán ez? Müködik, vagy csak bencsmárkolni jo?
Avatar
Moby

Hozzászólás #6183 2016.07.06. 10:20

DanielT írta:Esetleg a lehullott hereszőreit csiklandozhatod a 3Dmarkon túl.
Szokjad az élményt:


Szokom-szokom! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6184 2016.07.06. 10:20

Van benne pár jó pillanat. :)

szerk: És pár nagyon szar. :D

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #6185 2016.07.06. 10:20

Mekee írta:És megéri egyátalán ez? Müködik, vagy csak bencsmárkolni jo?
Mittudomén. Ha valami ingyen van, ott milyen aspektusban értelmezendő a "megéri-e?" kérdéskör? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6186 2016.07.06. 10:21

Moby írta:Ha lett volna fasza üveggömböm eleve kettőt rendelek. Most így kicsit elbaszás, mert ilyen 4gigást már nem fogok tudni szerezni (merlinéknél már nem is rendelhető), szal a második már offisül 8gigás lesz. Ha lesz. De most pár hetes tesztidőszak, hogy szoftveresen mekkora szopás az amd. Ha nem futok bele nagy cumiba, akkor beugrik a második. Addigra normalizálódik a 8 gigás ára is. Fasság volt egyet rendelni, na. De már elég sok cf tesztet megnéztem, megszorongatni nem fogom tudni Botond tökeit, de megcsiklandozni igen! :banplz:


na de várjámá!
miert akarod ezt? nyilvan utana neztel mar, de en az elöbb bepötyögtem, hogy "gtx 1070 vs rx 480 crossfire" es az elsö videoban kijött azonnal, hogy sehol nincs a crossfire a gtx-hez kepest.
2-szer akkora fogyasztassal, dragabban...

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #6187 2016.07.06. 10:25

SlickAdam írta::eljen:

aruljatok mar el vegre mit tol Botond, hogy ennyire legendas? :conf:
Első kommentedet megelőző 20 kommentben vhol ott a 3dmark eredményem linkje. Telefonról most nem tudom újra beszúrni.
Amúgy elért a kapuzárási pánik, nagyipari pénzszórás van, már kabriókat is nézegetek. ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6188 2016.07.06. 10:27

Botond írta:Első kommentedet megelőző 20 kommentben vhol ott a 3dmark eredményem linkje. Telefonról most nem tudom újra beszúrni.
Amúgy elért a kapuzárási pánik, nagyipari pénzszórás van, már kabriókat is nézegetek. ;)


megtalaltam, nem rossz :D

valakinek folytatnia kell, amit SQJ elkezdett. :rinya:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6189 2016.07.06. 10:29

Moby írta:Mittudomén. Ha valami ingyen van, ott milyen aspektusban értelmezendő a "megéri-e?" kérdéskör? :)
crossfire-re gondoltam. Vagy neked ingyen adják a màsodik kàrtyát? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #6190 2016.07.06. 10:33

SlickAdam írta:na de várjámá!
miert akarod ezt? nyilvan utana neztel mar, de en az elöbb bepötyögtem, hogy "gtx 1070 vs rx 480 crossfire" es az elsö videoban kijött azonnal, hogy sehol nincs a crossfire a gtx-hez kepest.
2-szer akkora fogyasztassal, dragabban...
Mer ilyenem még nem vót :) (egyébként is kb ugyanannyi árban, áram meg gyön a falból, persze egy kétkártyás rendszer mindig nagyobb szopás, de pont arra vónék kíváncsi mennyivel). Egyébként kibaszottul szórnak a tesztek, itt egész más eredmények gyönnek, de majd én megmondom mennyi az annyi, ha már senki nem hajlandó erre :D
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6191 2016.07.06. 10:35

SlickAdam írta:megtalaltam, nem rossz :D

valakinek folytatnia kell, amit SQJ elkezdett. :rinya:
Plusz még a kártya megvétele után kihúzott Toulouse-ba a magyar-belgára, szóval nehéz lesz beérni :rinya:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6192 2016.07.06. 10:37

Moby írta:Mer ilyenem még nem vót :) (egyébként is kb ugyanannyi árban, áram meg gyön a falból, persze egy kétkártyás rendszer mindig nagyobb szopás, de pont arra vónék kíváncsi mennyivel). Egyébként kibaszottul szórnak a tesztek, itt egész más eredmények gyönnek, de majd én megmondom mennyi az annyi, ha már senki nem hajlandó erre :D
RX480.avi
De miért csak két kártya? Megvehetnéd most egyszerre mind a nyolcat, és akkor megspórolnád előre a későbbi köröket. Botond heréit pedig a torkán lenyúlva téphetnéd ki. Bár AMD, ne kiabáljuk el!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6193 2016.07.06. 10:41

Zóanagyvarázsló írta:Plusz még a kártya megvétele után kihúzott Toulouse-ba a magyar-belgára, szóval nehéz lesz beérni :rinya:


hó végén. szép :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6194 2016.07.06. 10:44

:violent:
Zóanagyvarázsló írta:De miért csak két kártya? Megvehetnéd most egyszerre mind a nyolcat, és akkor megspórolnád előre a későbbi köröket. Botond heréit pedig a torkán lenyúlva téphetnéd ki. Bár AMD, ne kiabáljuk el!
Mondtam én olyat, hogy megállunk kettőnél?:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #6195 2016.07.06. 12:42

Zóanagyvarázsló írta:De miért csak két kártya? Megvehetnéd most egyszerre mind a nyolcat, és akkor megspórolnád előre a későbbi köröket. Botond heréit pedig a torkán lenyúlva téphetnéd ki. Bár AMD, ne kiabáljuk el!
Este átszámolom a pcie socketek én is akkor. :gonosz1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6196 2016.07.06. 12:44

SlickAdam írta:hó végén. szép :hehe:
Csak az unokaöcsém vittem, szal aprópénz volt. Bár ahogy állnak a dolgok lehet még két 1080ast kellett volna venni a zsugából és akkor az ellentábor csöndben lenne. :email:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6197 2016.07.06. 12:49

Botond írta:Csak az unokaöcsém vittem, szal aprópénz volt. Bár ahogy állnak a dolgok lehet még két 1080ast kellett volna venni a zsugából és akkor az ellentábor csöndben lenne. :email:
Mostmár kár lenne megállnod, épittess egyedi alaplapot legalább 10pcie vel meg 4 procifoglalattal, hamár lúd... ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #6198 2016.07.06. 12:55

Mekee írta:Mostmár kár lenne megállnod, épittess egyedi alaplapot legalább 10pcie vel meg 4 procifoglalattal, hamár lúd... ;)
Nagyon nem hiszek a sliben. Nagyon. Szóval ilyesmi max poén szintjén merülhet fel részemről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6199 2016.07.06. 13:15

Botond írta:Nagyon nem hiszek a sliben. Nagyon. Szóval ilyesmi max poén szintjén merülhet fel részemről.
Viccnek is rossz.

Még normális kártyákkal is epik fail, nemhogy AMD háttérrel.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6200 2016.07.06. 13:36

Botond írta:Nagyon nem hiszek a sliben. Nagyon. Szóval ilyesmi max poén szintjén merülhet fel részemről.
Persze én is annak irtam, már alapbol ha minden oké lenne vele, akkor is dupla akkora fogyasztással és árral nem kapsz dupla akkora teljesitményt. És akkor ez még az az elmélet hogy minden müködik nem csak elméletben.
Avatar
eje75

Hozzászólás #6201 2016.07.06. 14:15

DanielT írta:Viccnek is rossz.

Még normális kártyákkal is epik fail, nemhogy AMD háttérrel.
Pedig valami kell, mert Botondot még csak megkarcolni se tudtam, a 17k-ja egy messzi pont volt a távolban.... na, mind1 karácsonyig még van idő...
Avatar
Botond

Hozzászólás #6202 2016.07.06. 14:43

eje75 írta:Pedig valami kell, mert Botondot még csak megkarcolni se tudtam, a 17k-ja egy messzi pont volt a távolban.... na, mind1 karácsonyig még van idő...
Volt már link a strix1080asról? Ennyire figyelmetlen lennék? Lécci megint akkor, összenézném a refesemmel. Köszcsi! Meg információt mellé, hogy full stock mérted, ahogy én is?
Avatar
eje75

Hozzászólás #6203 2016.07.06. 14:59

Botond írta:Volt már link a strix1080asról? Ennyire figyelmetlen lennék? Lécci megint akkor, összenézném a refesemmel. Köszcsi! Meg információt mellé, hogy full stock mérted, ahogy én is?
Nem, nem volt, nem értem rá, este belinkelem.... de tényleg: az eredmény link-jét csak bemásolom ide, és annyi? Mert az láttam, hogy a demóban az eredményt nem lehetet elmenteni. A "full stock" itt pontosan mit jelent? Nem szoktam 3dmarkot használni, szerintem éltemben másodszor futott...Az összesített pontszám emlékeim szerint 14628-volt, ami egyátalán nem lepett meg, mert az i7 2600K-m, meg az egész gép kb. 3 éves már... Ha lesz olyan 4K-s monitor, amire beruházok, akkor kicserélem az egész gépet, egyébként utálok processzort frissíteni, mert az egész gépet újra kell rakni, és telepíteni, mindenestül...
Avatar
Botond

Hozzászólás #6204 2016.07.06. 15:02

eje75 írta:Nem, nem volt, nem értem rá, este belinkelem.... de tényleg: az eredmény link-jét csak bemásolom ide, és annyi? Mert az láttam, hogy a demóban az eredményt nem lehetet elmenteni. A "full stock" itt pontosan mit jelent? Nem szoktam 3dmarkot használni, szerintem éltemben másodszor futott...Az összesített pontszám emlékeim szerint 14628-volt, ami egyátalán nem lepett meg, mert az i7 2600K-m, meg az egész gép kb. 3 éves már... Ha lesz olyan 4K-s monitor, amire beruházok, akkor kicserélem az egész gépet, egyébként utálok processzort frissíteni, mert az egész gépet újra kell rakni, és telepíteni, mindenestül...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6205 2016.07.06. 15:04

eje75 írta:egyébként utálok processzort frissíteni, mert az egész gépet újra kell rakni, és telepíteni, mindenestül...
WTF? Simán cseréltem alaplapostól, procistól komplett rendszert még AMD -ről Intel-re is és simán indult a Win, szépen rendbetette magát.

BTW Ma már egy VGA driver frissítésben kb kimerül egy teljes gép újrahúzás, minden mást szed automatikusan a Windows.
Avatar
Botond

Hozzászólás #6206 2016.07.06. 15:05

eje75 írta:Nem, nem volt, nem értem rá, este belinkelem.... de tényleg: az eredmény link-jét csak bemásolom ide, és annyi? Mert az láttam, hogy a demóban az eredményt nem lehetet elmenteni. A "full stock" itt pontosan mit jelent? Nem szoktam 3dmarkot használni, szerintem éltemben másodszor futott...Az összesített pontszám emlékeim szerint 14628-volt, ami egyátalán nem lepett meg, mert az i7 2600K-m, meg az egész gép kb. 3 éves már... Ha lesz olyan 4K-s monitor, amire beruházok, akkor kicserélem az egész gépet, egyébként utálok processzort frissíteni, mert az egész gépet újra kell rakni, és telepíteni, mindenestül...
Lefut, view result online vagy ilyesmi és akkor bejön a honlap és akkor azt a linket másold be ide légy szíves!
Avatar
deep

Hozzászólás #6207 2016.07.06. 15:15

DanielT írta:WTF? Simán cseréltem alaplapostól, procistól komplett rendszert még AMD -ről Intel-re is és simán indult a Win, szépen rendbetette magát.

BTW Ma már egy VGA driver frissítésben kb kimerül egy teljes gép újrahúzás, minden mást szed automatikusan a Windows.
A win8 volt erre képes először.
Avatar
eje75

Hozzászólás #6208 2016.07.06. 15:22

DanielT írta:WTF? Simán cseréltem alaplapostól, procistól komplett rendszert még AMD -ről Intel-re is és simán indult a Win, szépen rendbetette magát.

BTW Ma már egy VGA driver frissítésben kb kimerül egy teljes gép újrahúzás, minden mást szed automatikusan a Windows.
?? Ennyi? Nabazz.... Én biztos, ami tuti, mindig újrarakom a wint-t, nehogy zűr legyen utána... Ha csak ennyi, szétkapom a csába, csak nem akarok szopódni az egésszel... Kicsit félek, mert a múltkor SSD-t cseréltem, de elfelejtettem, hogy az eredeti win-em OEM-es, így nem engedte aktiválni, a telefonos ügyfélszolgálaton le kellett tennem a nagyesküt, hogy nem cseréltem benne hardvert, csak "újraraktam"...
Avatar
eje75

Hozzászólás #6209 2016.07.06. 15:31

Botond írta:Lefut, view result online vagy ilyesmi és akkor bejön a honlap és akkor azt a linket másold be ide légy szíves!
Oké...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #6210 2016.07.06. 15:50

Az elmúlt 10-15 oldalon volt valami nagyon említésre méltó? Kicsit lemaradtam a topic követésében :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6211 2016.07.06. 16:14

DanielT írta:Viccnek is rossz.

Még normális kártyákkal is epik fail, nemhogy AMD háttérrel.

Remélem nem, mert a radejon cf mellett egy 1080sli-vel is készülök. Nagyon sok processzormagra, és tranzisztorra lehet számítani. Hamarosan leleplezem a csillagromboló projektet, amit Botond fékentartása hívott életre :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6212 2016.07.06. 16:26

Moby írta:Remélem nem, mert a radejon cf mellett egy 1080sli-vel is készülök. Nagyon sok processzormagra, és tranzisztorra lehet számítani. Hamarosan leleplezem a csillagromboló projektet, amit Botond fékentartása hívott életre :banplz:
Legalább valamivel elfoglalod magad, amíg megjön a Neo és a Division 2! :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #6213 2016.07.06. 16:33

DanielT írta:Legalább valamivel elfoglalod magad, amíg megjön a Neo és a Division 2! :P
Azok még soká jönnek. Overwatch pörög még?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6214 2016.07.06. 17:11

Moby írta:Azok még soká jönnek. Overwatch pörög még?
Én speciel letöröltem. Soha ilyen pechesnek nem éreztem még magam játékban és borzalmasan frusztráltak a vereségek, illetve a vereségekig vezető út, a meta-szopásokkal.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6215 2016.07.06. 17:14

DanielT írta:Én speciel letöröltem. Soha ilyen pechesnek nem éreztem még magam játékban és borzalmasan frusztráltak a vereségek, illetve a vereségekig vezető út, a meta-szopásokkal.
Hát ez nemtartott soká, pedig annyian ajnározzák
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6216 2016.07.06. 17:18

Mekee írta:Hát ez nemtartott soká, pedig annyian ajnározzák
Zseniális a cucc, kétség sem fér hozzá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6217 2016.07.06. 17:38

Dani írta:Én speciel letöröltem.
:wow2:
Avatar
arty

Hozzászólás #6218 2016.07.06. 17:53

Moby írta:Ha lett volna fasza üveggömböm eleve kettőt rendelek. Most így kicsit elbaszás, mert ilyen 4gigást már nem fogok tudni szerezni (merlinéknél már nem is rendelhető), szal a második már offisül 8gigás lesz. Ha lesz. De most pár hetes tesztidőszak, hogy szoftveresen mekkora szopás az amd. Ha nem futok bele nagy cumiba, akkor beugrik a második. Addigra normalizálódik a 8 gigás ára is. Fasság volt egyet rendelni, na. De már elég sok cf tesztet megnéztem, megszorongatni nem fogom tudni Botond tökeit, de megcsiklandozni igen! :banplz:
mekkora szopas kene amdn, ha vidian winreinstallod is volt a csodaszoftvertol es megis azota is csak az amdt szapulod....? mondjuk leeg a lakas? ilyenekre celzol?
Avatar
arty

Hozzászólás #6219 2016.07.06. 17:59

deep írta:A win8 volt erre képes először.
nekem anno xpn is volt makom intel-amd cserekor, de szoptam 7en is amd-amdvel is...
Avatar
arty

Hozzászólás #6220 2016.07.06. 18:01

kigyi írta:Az elmúlt 10-15 oldalon volt valami nagyon említésre méltó? Kicsit lemaradtam a topic követésében :D
kiderult h fasza a 480 :eplus2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #6221 2016.07.06. 18:02

Nézegetem, de ezeken az új procikon nem megyek el...gaminghez mi most az ésszerű választás? i7-6700K? Botond, neked milyen procid van? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #6222 2016.07.06. 18:03

DanielT írta:Én speciel letöröltem. Soha ilyen pechesnek nem éreztem még magam játékban és borzalmasan frusztráltak a vereségek, illetve a vereségekig vezető út, a meta-szopásokkal.
bf4 v. hardline? ma raernek... :p
Avatar
Moby

Hozzászólás #6223 2016.07.06. 18:03

arty írta:ha vidian winreinstallod is volt a csodaszoftvertol
Aaaaaammmmm mitől? :fejvakaras:
Winreinstallom a kiszopósodott winstore miatt volt. Hogy jön ehhez a vídia? Egyáltalán miért ne szapulhatnám az amd-t? Én vásárolok is tőlük, nem úgy mint azok, akik a logójukkal azonosítják magukat, felszopják őket lépten nyomom, de közben a szomszédtől vásárolnak :D Tod én adok nekik még pénzt is. Lehet elvárásom velük szemben. Vagy nem? :ravasz1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6224 2016.07.06. 18:04

Moby írta:Remélem nem, mert a radejon cf mellett egy 1080sli-vel is készülök. Nagyon sok processzormagra, és tranzisztorra lehet számítani. Hamarosan leleplezem a csillagromboló projektet, amit Botond fékentartása hívott életre :banplz:
Remélem founder SLI, mostanában sok jót olvastam a refhűtőkről! :vigyor3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6225 2016.07.06. 18:06

eje75 írta:Nézegetem, de ezeken az új procikon nem megyek el...gaminghez mi most az ésszerű választás? i7-6700K? Botond, neked milyen procid van? :)
Igen, a 6800-6850-6900 és ezek k változatai csak munka esetén ad pluszt, gémingre mind +/-1 fps-t tud (FHDban és 4kban is), és ugye a -1 azt jelenti, hogy némelyik játék alatt a 6700k hoz ki magából egy fpsel többet. Árban viszont duplatripla a +/-1 fps, szal ja, még mindig 6700k a legjobbság.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6226 2016.07.06. 18:09

Itten vagyunk Deepnél, 1070 launch party.

IMG_20160706_180545.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #6227 2016.07.06. 18:20

DanielT írta:Itten vagyunk Deepnél, 1070 launch party.

IMG_20160706_180545.jpg
Nojsz :eljen: Slickadam csakilyent vegyé!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6228 2016.07.06. 18:22

Moby írta:Azok még soká jönnek. Overwatch pörög még?
Ha egy héttel korábban kérdezed a primadonnától, még jobb lett volna az időzítés :hehe:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6229 2016.07.06. 18:23

Moby írta:Nojsz :eljen: Slickadam csakilyent vegyé!
Nem annyira látom a 3dmark linkeket, se a 480asról, se az 1070esekről, se semmiről. Hát hogy lehet így szagérteniadógokat?!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6230 2016.07.06. 18:28

Botond írta:Nem annyira látom a 3dmark linkeket, se a 480asról, se az 1070esekről, se semmiről. Hát hogy lehet így szagérteniadógokat?!
Korán lőted el. Mindenki a pincében hegeszti életművét, és csak az utolso pillanatban lépnek, hogy ne tudj tenni ellene! :smile:

Vissza: “Leáldozott.hu”