A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61881 2021.05.30. 10:55

Mekee írta:Ésközben kiugrott az első platinám az astro-ból, fiamnak köszönhetően. Nagyon megtetszett neki, játszani is játszott vele, bár nyilván neki a playstation laborban zúzás a játék, 4 évesen mindjuk nem is eröltetjük még a gaminget
Botond gyereke a Playstation labort is gamepassban zúzza! :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61882 2021.05.30. 11:00

Botond írta:A digitális a jóság pedig! Arty ajánlásával! :banplz:
Az, hogy a cp van kiemelten a ms store főoldalán sokatmondó, és ezzel fel is teszi az ire a pontot az előző konzolwar flame vitátokban. :crazya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61883 2021.05.30. 11:00

DanielT írta:Botond gyereke a Playstation labort is gamepassban zúzza! :nezze:
4 évesen én még semmi ilyesmi közelébe nem engedtem őket. 7-8 évesen jött a kinect, hogy annyit legyenek képernyő előtt, amennyit bírnak, ne legyen picsogás, hogy egész nap kockulni akarnak, ha elfáradtak húsz vagy harminc perc kinect előtt ugrálástól, akkor maguktól otthagyták és go vissza legozni, olvasni, akármi mast csinálni. Utána jött a switch, hogy ha mégis képernyő, akkor tűnés ki a kertbe a hintaágyra bámulni, majd most van coop xboxon. Egyedül az még mindig no go.
Majd 13-14 évesen úgyis lesz saját tv, saját konzollal a szobájukban. De négy évesen erre még valójában semmi szükségük. Sőt 14 évesen se, de akkor már akkora lesz a közösségi nyomás, hogy elkerülhetetlen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61884 2021.05.30. 11:04

Mekee írta:Az, hogy a cp van kiemelten a ms store főoldalán sokatmondó, és ezzel fel is teszi az ire a pontot az előző konzolwar flame vitátokban. :crazya:
Az egyetlen exkluzívjuk. :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61885 2021.05.30. 11:21

Botond írta:4 évesen én még semmi ilyesmi közelébe nem engedtem őket. 7-8 évesen jött a kinect, hogy annyit legyenek képernyő előtt, amennyit bírnak, ne legyen picsogás, hogy egész nap kockulni akarnak, ha elfáradtak húsz vagy harminc perc kinect előtt ugrálástól, akkor maguktól otthagyták és go vissza legozni, olvasni, akármi mast csinálni. Utána jött a switch, hogy ha mégis képernyő, akkor tűnés ki a kertbe a hintaágyra bámulni, majd most van coop xboxon. Egyedül az még mindig no go.
Majd 13-14 évesen úgyis lesz saját tv, saját konzollal a szobájukban. De négy évesen erre még valójában semmi szükségük. Sőt 14 évesen se, de akkor már akkora lesz a közösségi nyomás, hogy elkerülhetetlen.
Én úgy vagyok vele, hogy most megtanulja, pár hónap múlva meg mehet a god of war :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61886 2021.05.30. 11:48

Mekee írta:Nekem is van még rendelésem, sőt még tán másnál is.
Másrészt: asszem te foglalkoztál a psvr pcre hakkolásával, most hogymá van usbre varázsolt kamera, nem menne már eza cucc használhato modon? Trinus oldalán említés szinten se találtam még erről semmit. Ránéznék má arra a hl cuccra.
Szerintem nem megy vele, de már az asztali gépet is kiebrudaltam, nincs már semmilyen játékra alkalmas gépem. A 17-es notebook kevés hozzá, most vettem egy másikat mellé a napokban, egy ultrabookot, na abban még vga sincs (Ilyen asus izét). Szóval a pécé gémingnek a mindenféle géming mellett nálam nagyon leáldozott már.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61887 2021.05.30. 12:54

DanielT írta:30 frémes a videó, a játékról nem tudjuk mennyi.
A motion blur mértékéből és a 30 alá esésekből tippelve eléggé valószínű.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61888 2021.05.30. 12:56

Zóanagyvarázsló írta:Olyan amilyen konzol cserébe néhány egyre fösodratúbb GIGÁÉRT. Ez a Sony. Hátrányban vannak éppen, ezért jobban nyalják hardveresrn és ökoszisztémailag a játékosok seggét, cserébe a fösodratú exkluzívokban lebvannak maradva. Ez az MS.

Mindkettö totálisan racionális választás videojátékra. Nálam jelenleg exluzívrajongás nélkül, GPU-val, jobb BC-vel a Box a nyeröbb.
Itt többen úgy vettek bogzot, hogy van gamerpécéjük. Abban mi a racionalitás?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61889 2021.05.30. 13:15

aabyssx írta:Itt többen úgy vettek bogzot, hogy van gamerpécéjük. Abban mi a racionalitás?
Kettő box van a topikban tudtommal... Ebből 1 azt hiszi, hogy ez jó neki, Arty meg hazudik magának. :idiota:

Egyébként természetesen hamarabb vennék, mint gémerpécét, csak ugye PS5 mellé minden felesleges.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61890 2021.05.30. 13:25

DanielT írta:Kettő box van a topikban tudtommal... Ebből 1 azt hiszi, hogy ez jó neki, Arty meg hazudik magának. :idiota:

Egyébként természetesen hamarabb vennék, mint gémerpécét, csak ugye PS5 mellé minden felesleges.
Akkor a feléről kb tudsz. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #61891 2021.05.30. 13:28

aabyssx írta:Itt többen úgy vettek bogzot, hogy van gamerpécéjük. Abban mi a racionalitás?
Az esetek felében a több lokáció, olcsóbb, mint másik helyen még egy pc.
Más esetben az exclu címek (az ezer évesek), megint más esetben meg olyan antik pc-jük van, mint neked, és olcsóbb volt a box, mint 3080ast venni egymilláért.
Btw vicces mennyire alálőttem, hogy 1-1,2 millás PC-vel lehet majd kiváltani a boxot vagy a ps-t. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61892 2021.05.30. 14:04

Botond írta:Akkor a feléről kb tudsz. :)
Ajjaj, hova kerültem? :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61893 2021.05.30. 14:06

Botond írta:Az esetek felében a több lokáció, olcsóbb, mint másik helyen még egy pc.
Más esetben az exclu címek (az ezer évesek), megint más esetben meg olyan antik pc-jük van, mint neked, és olcsóbb volt a box, mint 3080ast venni egymilláért.
Btw vicces mennyire alálőttem, hogy 1-1,2 millás PC-vel lehet majd kiváltani a boxot vagy a ps-t. :D
Hogyne lottel volna ala, te tulozni se szoktal. :D
Egy trashboxot egy 3060al is kivaltok ami 370k most a miner szezonban, bar te biztos 800kert valasztalan melle periferiakat hogy 1,2 milla legyen. :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61894 2021.05.30. 14:48

aabyssx írta:A motion blur mértékéből és a 30 alá esésekből tippelve eléggé valószínű.
Lesz abban 60fps mód is, csak a szebbet kell mutogatni,mer ez az előírás szoniéknál
Avatar
Necro

Hozzászólás #61895 2021.05.30. 16:36

Pár napja lement a Demon's, jó volt, de teljes áron ez ~átbaszás 2021-ben. Tetszett hogy párszor olyan érzésem volt hogy (szerintem a 60 fém + a levegő 'vastagsága' a sok részecskével) valami trailert nézek amit majd fosra butítanak két év múlva, mert így nem nézhet ki. Másfelől az hogy a játék kb 12 darab 20-30 perces pályából áll (mai tudással) az azért vékonyka (egy hónapja ment végig a DaS, érzsére sokkal-sokkal több és nagyobb).

Halo-rajongással egy szinten kezelendő paraszt dolognak tartom hogy ez a system seller. Ennek egy nyolcadik kis jópofaságnak kellene lennie a többi cucc mellett.

Tetszett amúgy/10
Avatar
Necro

Hozzászólás #61896 2021.05.30. 16:39

PS5: kurva jó a gép, nincs hangja, 20 perc alatt átszopkodott mindent a régiről, csodálatos tényleg.

A kontrolleren a PS gomb viszont 25 éves sérelmeket hozott fel, mert eszembejuttatta a napot amikor számtech órán a nyomorult +4-esek előtt kellett ülni, azokkal a borzalmas nyilakkal:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61897 2021.05.30. 16:56

Necro írta:PS5: kurva jó a gép, nincs hangja, 20 perc alatt átszopkodott mindent a régiről, csodálatos tényleg.

A kontrolleren a PS gomb viszont 25 éves sérelmeket hozott fel, mert eszembejuttatta a napot amikor számtech órán a nyomorult +4-esek előtt kellett ülni, azokkal a borzalmas nyilakkal:

Kép
En se szoktam meg meg nyugi :P
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61898 2021.05.30. 17:26

Micsu írta:En se szoktam meg meg nyugi :P
Én mindíg a némítót nyomom meg, az a fő bajom vele csak.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61899 2021.05.30. 17:34

Necro írta:PS5: kurva jó a gép, nincs hangja, 20 perc alatt átszopkodott mindent a régiről, csodálatos tényleg.
+1
Még annyi, hogy én a ui-t sem igen tudtam megszokni, elég kellemetlen használni. Meg akarom nézni a trfikat, ez pl a psgombot röviden nyomva a gyorsmenü v miatoszból kb 8 al al menüből, v hosszan, homebol játékra, ott le, jobbra párat, x...
Ps4-é is szar volt, csak megszoktam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61900 2021.05.30. 17:36

Necro írta:PS5: kurva jó a gép, nincs hangja, 20 perc alatt átszopkodott mindent a régiről, csodálatos tényleg.

A kontrolleren a PS gomb viszont 25 éves sérelmeket hozott fel, mert eszembejuttatta a napot amikor számtech órán a nyomorult +4-esek előtt kellett ülni, azokkal a borzalmas nyilakkal:

Kép
Abszolút. Az egyil leg elbaszottabb dolog azon a kontrolleren. De ezek olyan dolgok, hogy abból fakadnak, hogy ilyen apróságokat szerintem egyszerűen nem tesztelnek ténylege felhasználók. A series kontrolleren a vallatóled kb ugyanilyen. Senki nem vette kézbe azt a szart egy elsötétített szobában, mert ha megvette volna, biztos nem lenne benne. A kínaiak annyira érzik az ilyen problémákat, hogy led eltakaró matricát lehet aliexpresszről venni hozzá :D Sajnos a psgombra még nem találtak ki normális megoldást :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #61901 2021.05.30. 17:41

Mondjuk nekem ez a plus/4 dolog ez nem 25 éve volt, hanem inkább 35, vagy inkább attól is kicsit több :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #61902 2021.05.30. 17:43

Mekee írta:+1
Még annyi, hogy én a ui-t sem igen tudtam megszokni, elég kellemetlen használni. Meg akarom nézni a trfikat, ez pl a psgombot röviden nyomva a gyorsmenü v miatoszból kb 8 al al menüből, v hosszan, homebol játékra, ott le, jobbra párat, x...
Ps4-é is szar volt, csak megszoktam.
Igen ez igaz (trophy-k elvarázsolása kifejezetten bűvészet), én valahogy nem értem a hosszú-rövid nyomásos alsó meg felső menüt (a 4 UI-a ebben jobb volt).
Avatar
Necro

Hozzászólás #61903 2021.05.30. 17:48

Moby írta:Mondjuk nekem ez a plus/4 dolog ez nem 25 éve volt, hanem inkább 35, vagy inkább attól is kicsit több :D
Asszem alsó negyedik körül (~94-95) volt már opcionálisan számtech óra, C16-ok voltak a teremben, kivéve az utolsó két padon, mert ott volt két +4. Én három éves korom óta verettem a C64-en, úgyhogy nem volt sok újdonság. Volt persze a teremben két 'IBM' (gyerek nem nyúlhatott hozzá ofc) de emlékszem ma is hogy a képernyőn volt valami világtérkép (háttérkép vagy képernyővédő lehetett) szerintem SVGA-ban, én már attól beszartam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61904 2021.05.30. 18:53

Moby írta:Abszolút. Az egyil leg elbaszottabb dolog azon a kontrolleren. De ezek olyan dolgok, hogy abból fakadnak, hogy ilyen apróságokat szerintem egyszerűen nem tesztelnek ténylege felhasználók. A series kontrolleren a vallatóled kb ugyanilyen. Senki nem vette kézbe azt a szart egy elsötétített szobában, mert ha megvette volna, biztos nem lenne benne. A kínaiak annyira érzik az ilyen problémákat, hogy led eltakaró matricát lehet aliexpresszről venni hozzá :D Sajnos a psgombra még nem találtak ki normális megoldást :(
Én kurvára gondolkozok, hogy fogok egy fekete alkoholos filcet és nekiesek, csak még sose volt hozzá lelkierőm. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #61905 2021.05.30. 18:55

Necro írta:Asszem alsó negyedik körül (~94-95) volt már opcionálisan számtech óra, C16-ok voltak a teremben, kivéve az utolsó két padon, mert ott volt két +4. Én három éves korom óta verettem a C64-en, úgyhogy nem volt sok újdonság. Volt persze a teremben két 'IBM' (gyerek nem nyúlhatott hozzá ofc) de emlékszem ma is hogy a képernyőn volt valami világtérkép (háttérkép vagy képernyővédő lehetett) szerintem SVGA-ban, én már attól beszartam.
Ezek azért zord dolgok. :D 85ben kaptam a c64et floppyval és 93 nyarán a 486dx40est. Azt nem tudom mikor cseréltem dx4-100asra, de szerintem 95, nagyon max 96.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61906 2021.05.30. 18:56

Necro írta:PS5: kurva jó a gép, nincs hangja, 20 perc alatt átszopkodott mindent a régiről, csodálatos tényleg.

A kontrolleren a PS gomb viszont 25 éves sérelmeket hozott fel, mert eszembejuttatta a napot amikor számtech órán a nyomorult +4-esek előtt kellett ülni, azokkal a borzalmas nyilakkal:

Kép
Rohadtul találó hasonlat! :taps: :taps: :taps:

Pokol az a szar.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61907 2021.05.30. 19:30

Botond írta:Ezek azért zord dolgok. :D 85ben kaptam a c64et floppyval és 93 nyarán a 486dx40est. Azt nem tudom mikor cseréltem dx4-100asra, de szerintem 95, nagyon max 96.
Mi még 2004-ben vettünk osztálypénzből floppyt számtech órára, hogy azon adjuk be a dolgozatot vagy a házit a tanárnak. :email:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61908 2021.05.30. 20:33

Gamestar youtubeon Stokiek szagertik a halott jovot :P
Dtnek extra csalodas lehet hogy lefekudtek az msnek meg a gane passnak :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61909 2021.05.30. 21:02

aabyssx írta:Itt többen úgy vettek bogzot, hogy van gamerpécéjük. Abban mi a racionalitás?
Halo 5, BC, GPU, quick resume, HDR, kinek mi a beütése. Ampere meg nem túl gyakori itt márpedig a VRR-os csodatévékhez korábbi gennel nem tudsz frémet simítani, se 4K @ 120 fps-t, ha jól értem. XSX-nél gyakorlatban jobban teljesítö videokártya nemigen van a topikban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.05.30. 21:05-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61910 2021.05.30. 21:04

Zóanagyvarázsló írta:Halo 5, BC, GPU,
quick resume, HDR, kinek mi a beütése. Ampere meg nem túl gyakori itt márpedig a VRR-os csodatévékhez korábbi gennel nem tudsz frémet simítani, se 4K @ 120 fps-t, ha jól értem. XSX-nél gyakorlatban jobban teljesítö videokártya nemigen van a topikban.
Van pcre is gpu, hdr is, es van itt 2080 meg 3080 is ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61911 2021.05.30. 21:25

Micsu írta:Van pcre is gpu, hdr is, es van itt 2080 meg 3080 is ;)
Kinek ban itt 2080 vagy 3080 mellé XSX?

Korábban meg arról volt szó, hogy PC-n gány a HDR, azzal nem tudom, hogy mi a helyzet, de auto-HDR-t a Box tud.

GPU-d meg lehet PC-te, de attól a Halo 5, a Fable 2 vagy a Rare Replay nem fog elindulni ahogy Boxon az AoE és C&C-remaster nem. A PC+Xbox mellett egyébként szól az összefüggö ökoszisztéma: megkezded egyiken, folytatod a másikon. Nem hangzik system sellernek, de jól jöhet. A Civ 6-ban is van PC-Box-Switch cross-save. A Sony-verzió viszont különcködik.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61912 2021.05.30. 21:34

Zóanagyvarázsló írta:Kinek ban itt 2080 vagy 3080 mellé XSX?

Korábban meg arról volt szó, hogy PC-n gány a HDR, azzal nem tudom, hogy mi a helyzet, de auto-HDR-t a Box tud.

GPU-d meg lehet PC-te, de attól a Halo 5, a Fable 2 vagy a Rare Replay nem fog elindulni ahogy Boxon az AoE és C&C-remaster nem. A PC+Xbox mellett egyébként szól az összefüggö ökoszisztéma: megkezded egyiken, folytatod a másikon. Nem hangzik system sellernek, de jól jöhet. A Civ 6-ban is van PC-Box-Switch cross-save. A Sony-verzió viszont különcködik.
Nem arrol volt szo hogy kinek van melle xsx hanem arrol gyakorlatban jobban teljesito kari van e itt. A 30xx szerianal tudtommal rendben van a hdr.
Jojo de a halo5ot max viccbol illik emlegetni :idiota:
Jo dontes lehet az xsx minden tekintetben meg akkor is ha realizalodnak a kari arak, pc melle en max akor vennem ha lenne gyerek es annak kene, ezek amiket leirtal nekem keves, max pc helyett lenne jo de arra meg van masik 50 szempontok nekem ez miert nem jo deal. (anyagilag max)
Avatar
Moby

Hozzászólás #61913 2021.05.30. 21:51

Zóanagyvarázsló írta:Halo 5, BC, GPU, quick resume, HDR, kinek mi a beütése. Ampere meg nem túl gyakori itt márpedig a VRR-os csodatévékhez korábbi gennel nem tudsz frémet simítani, se 4K @ 120 fps-t, ha jól értem. XSX-nél gyakorlatban jobban teljesítö videokártya nemigen van a topikban.
A quick resume-ot vedd ki a listából, a series tulajok peticiokban követelik az azonnali kikapcsolását, mer jóval több a baj vele, mint amennyi hasznot csinál. És nem lehet kikapcsollni menüből. Az jelenleg inkább egy átok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61914 2021.05.30. 21:52

Nézem a Mass Effect remastert streamet és vannak helyzetek amikor 2-3 frémre szakad be egész addig amíg nincs egy full új helyszín és töltő képernyő. Soha nem láttam még ilyet.

PC verzió. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61915 2021.05.30. 21:54

DanielT írta:Nézem a Mass Effect remastert streamet és vannak helyzetek amikor 2-3 frémre szakad be egész addig amíg nincs egy full új helyszín és töltő képernyő. Soha nem láttam még ilyet.
PC verzió. :eljen:
Én is nézem és nem hiszek a szememnek. :bdead:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61916 2021.05.30. 21:59

eje75 írta:Mi a hibakódod polgártárs? Az bánt, hogy megmérettettél és könnyűnek találtattál? :banplz:
Felbasztad az agyam vele, este nekiültem, és végigjátszottam egy ültő helyemben(tényleg). A véleményem nem változott róla. Ez egy foslé. Nem az a baj vele, hogy nehéz (nemaz), hanem az, hogy randomszar. Ember által tervezett fasza pályák (soulsok pl.)>>>>>>>>>>>>algoval felfosott pályák, kézi reszeléssel(ow-k)>>>>>>>>>>>>alibirandomszar(returnal, meg ez az egész genre). Bármilyen kicsi remény lenne, hogy visszakapjam a pénzem, és eltűnjön a fiókomról, azonnal ráugranék.
Avatar
deep

Hozzászólás #61917 2021.05.30. 22:14

Moby írta:Felbasztad az agyam vele, este nekiültem, és végigjátszottam egy ültő helyemben(tényleg). A véleményem nem változott róla. Ez egy foslé. Nem az a baj vele, hogy nehéz (nemaz), hanem az, hogy randomszar. Ember által tervezett fasza pályák (soulsok pl.)>>>>>>>>>>>>algoval felfosott pályák, kézi reszeléssel(ow-k)>>>>>>>>>>>>alibirandomszar(returnal, meg ez az egész genre). Bármilyen kicsi remény lenne, hogy visszakapjam a pénzem, és eltűnjön a fiókomról, azonnal ráugranék.
What? Nulláról végig? Tehát megvolt az 5 boss? Hány óra volt? Mert nekem valami 40 óra volt az első credits pörgés ha jól emlékszem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61918 2021.05.30. 22:17

Moby írta:Felbasztad az agyam vele, este nekiültem, és végigjátszottam egy ültő helyemben(tényleg). A véleményem nem változott róla. Ez egy foslé. Nem az a baj vele, hogy nehéz (nemaz), hanem az, hogy randomszar. Ember által tervezett fasza pályák (soulsok pl.)>>>>>>>>>>>>algoval felfosott pályák, kézi reszeléssel(ow-k)>>>>>>>>>>>>alibirandomszar(returnal, meg ez az egész genre). Bármilyen kicsi remény lenne, hogy visszakapjam a pénzem, és eltűnjön a fiókomról, azonnal ráugranék.
Nem akartam felbaszni az agyad... ne idegesítsd magad Drágám! Tudod, hogy nem tesz jót a szívednek! Katétert akarsz bele?
Avatar
eje75

Hozzászólás #61919 2021.05.30. 22:21

deep írta:What? Nulláról végig? Tehát megvolt az 5 boss? Hány óra volt? Mert nekem valami 40 óra volt az első credits pörgés ha jól emlékszem.
Szó szerint ugyanazt akartam írni!
Avatar
Moby

Hozzászólás #61920 2021.05.30. 22:44

deep írta:What? Nulláról végig? Tehát megvolt az 5 boss? Hány óra volt? Mert nekem valami 40 óra volt az első credits pörgés ha jól emlékszem.
Dehogy nulláról...onnan, ahol félrebasztam valamikor két hete(4. biom talán), vagy nem is tudom mikor. valami 35 óra lett így a vége, de az elején kurvasokat baszkodtam vele, próbáltam kihozni belőle valamit, de nem sikerült.
Avatar
Tom

Hozzászólás #61921 2021.05.30. 22:48

Moby írta:Felbasztad az agyam vele, este nekiültem, és végigjátszottam egy ültő helyemben(tényleg). A véleményem nem változott róla. Ez egy foslé. Nem az a baj vele, hogy nehéz (nemaz), hanem az, hogy randomszar. Ember által tervezett fasza pályák (soulsok pl.)>>>>>>>>>>>>algoval felfosott pályák, kézi reszeléssel(ow-k)>>>>>>>>>>>>alibirandomszar(returnal, meg ez az egész genre). Bármilyen kicsi remény lenne, hogy visszakapjam a pénzem, és eltűnjön a fiókomról, azonnal ráugranék.

Itt is ember által vannak tervezve a pályák. Minden pályához csináltak kb. 20 szobát és csak az a véletlenszerű, hogy ebből a 20 szobából melyik 7-et választja a játék az adott run pályájához.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61922 2021.05.30. 22:50

Tom írta:Itt is ember által vannak tervezve a pályák. Minden pályához csináltak kb. 20 szobát és csak az a véletlenszerű, hogy ebből a 20 szobából melyik 7-et választja a játék az adott run pályájához.
Tehát akkor a pálya nincs ember által tevrezve. A szoba van ember által tervezve.
Avatar
Tom

Hozzászólás #61923 2021.05.30. 23:00

Moby írta:Tehát akkor a pálya nincs ember által tevrezve. A szoba van ember által tervezve.

De minden egyes szobát megcsináltak kézzel. Látványa e miatt nem csorbult semmit sem. Tudom, hogy írtad a sivatagos második pálya nem tetszett neked, de ott sem a véletlenül válogatott szobák miatt nem nézett ki olyan jól, mint a többi. Alacsonyabb költségvetésű játék volt ez. Eredetileg 20 dolláros indie játéknak indult. Egy kis csapat játéka ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61924 2021.05.30. 23:04

Tom írta:De minden egyes szobát megcsináltak kézzel. Látványa e miatt nem csorbult semmit sem. Tudom, hogy írtad a sivatagos második pálya nem tetszett neked, de ott sem a véletlenül válogatott szobák miatt nem nézett ki olyan jól, mint a többi. Alacsonyabb költségvetésű játék volt ez. Eredetileg 20 dolláros indie játéknak indult. Egy kis csapat játéka ez.
De itt nem a látvány az érdekes. Hanem az, amikor rájössz a soulsokban, hogy miként kapcsolódnak a pályák egymáshoz, amikor elmész, körbejárod a fél világot, és végül ott lyukadsz ki, ahonnan elindultál, a shortcutok tervezése, stb. Az egyfajta művészet. Ez meg egy megúszós alibiszar. Még a tetves szobák egy része olyan aljaszar, hogy a pofám leszakad. Van benne egy portál. Vagy egy lézer, meg két item, meg ilyenek. Ennek egy 12K-s játéknak kéne lennie.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61925 2021.05.30. 23:07

Micsu írta:Nem arrol volt szo hogy kinek van melle xsx hanem arrol gyakorlatban jobban teljesito kari van e itt. A 30xx szerianal tudtommal rendben van a hdr.
Jojo de a halo5ot max viccbol illik emlegetni :idiota:
Jo dontes lehet az xsx minden tekintetben meg akkor is ha realizalodnak a kari arak, pc melle en max akor vennem ha lenne gyerek es annak kene, ezek amiket leirtal nekem keves, max pc helyett lenne jo de arra meg van masik 50 szempontok nekem ez miert nem jo deal. (anyagilag max)
Aaby azt kérdezte, hogy itt a gémerpécé mellé minek vettek. Hogy bárkinek tutiság, azt nem állítom, én is Amperére hajtottam, de a chiphiány és a bányászok ezt a lehetőséget értelmes áron elvették tőlem. Én senkinek nem akarok XSX-et eladni, főleg neked nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2021.05.30. 23:11-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61926 2021.05.30. 23:11

Moby írta:A quick resume-ot vedd ki a listából, a series tulajok peticiokban követelik az azonnali kikapcsolását, mer jóval több a baj vele, mint amennyi hasznot csinál. És nem lehet kikapcsollni menüből. Az jelenleg inkább egy átok.
Hiszek neked, de ettől még a helyieket befolyásolhatta az elcseszett a feature, ami akkor racionálisnak tűnt :) Botond például dicsérte, nála MS-kegyencként hasít, mint a Win 10. Mindenesetre így érthetőbb, hogy PS5-ön miért nem élesítették.

Jól látszik, egyetlen igazi konzolgyártó van, a Nintendo, mert a NES/SNES Miniben tökéletes a quick resume :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61927 2021.05.30. 23:14

Moby írta:De itt nem a látvány az érdekes. Hanem az, amikor rájössz a soulsokban, hogy miként kapcsolódnak a pályák egymáshoz, amikor elmész, körbejárod a fél világot, és végül ott lyukadsz ki, ahonnan elindultál, a shortcutok tervezése, stb. Az egyfajta művészet. Ez meg egy megúszós alibiszar. Még a tetves szobák egy része olyan aljaszar, hogy a pofám leszakad. Van benne egy portál. Vagy egy lézer, meg két item, meg ilyenek. Ennek egy 12K-s játéknak kéne lennie.
A másik a fegyverbalanszolás. AZ mondjuk a világon mindenkinek nehezen megy, de hogy a büdösfasznak kell tizeakárhány fegyver végtelen permutációját belerakni azt nemtudom. Az egész második felét a játéknak megcsináltam egy húzásra egy fos 20-as hollowseekerrel. A végén már 28-as meg 29-es fegyvereket dobált be raklapszám, de le sem szartam, mert kurvára mindegy volt mi van a kezemben, egy volt a lényeg, legyen rajta portal beam, az ultimate cheat a játékban, ami kivégez helyettem mindenkit. Célozni sem kellett a játékban, csak hosszan belelőni a levegőbe, hogy aktiválódjon a beam, az meg szétbaszta a bossokat, meg mindenkit. Tök jó, hogy vannak fegyverek a játékban, biztos remekül el lehet velük puttyogtatni, de ez nem skill, ez így ebben a formában egy totális ökörség.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61928 2021.05.30. 23:15

Moby írta:De itt nem a látvány az érdekes. Hanem az, amikor rájössz a soulsokban, hogy miként kapcsolódnak a pályák egymáshoz, amikor elmész, körbejárod a fél világot, és végül ott lyukadsz ki, ahonnan elindultál, a shortcutok tervezése, stb. Az egyfajta művészet. Ez meg egy megúszós alibiszar. Még a tetves szobák egy része olyan aljaszar, hogy a pofám leszakad. Van benne egy portál. Vagy egy lézer, meg két item, meg ilyenek. Ennek egy 12K-s játéknak kéne lennie.
Megnéztem store-ban, 27,5k. Aztakurva, nem is értem, hogy a GPU miért érv bármire is :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61929 2021.05.30. 23:18

Zóanagyvarázsló írta:Hiszek neked, de ettől még a helyieket befolyásolhatta az elcseszett a feature, ami akkor racionálisnak tűnt :) Botond például dicsérte, nála MS-kegyencként hasít, mint a Win 10. Mindenesetre így érthetőbb, hogy PS5-ön miért nem élesítették.

Jól látszik, egyetlen igazi konzolgyártó van, a Nintendo, mert a NES/SNES Miniben tökéletes a quick resume :idiota:
Én max annyit mondtam róla, hogy van, működik, jópofaság, de én is kerülöm, mert eszik az ssd-ből és az amúgy se vmi nagy.
Nekem is top1 vágyam a menüből való letilthatósága, és amikor lesz ilyen, akkor első dolgom lesz kikapcsolni. Merthogy a listát eredetileg vezető, a kontrolleren dedikált gombot kapó screenshot készítést már letiltottam, most már a QR kikapcsolása az egyes számú vágyam nekem is. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #61930 2021.05.30. 23:19

Zóanagyvarázsló írta:Megnéztem store-ban, 27,5k. Aztakurva, nem is értem, hogy a GPU miért érv bármire is :zavart2:
Én 15-ért vettem, de ezt is nagyon sajnálom rá. Nem a minősége miatt, az rendben van, a tartalom az, ami vicc. Oké, nyilván a lemez a megoldás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61931 2021.05.30. 23:23

Zóanagyvarázsló írta:Megnéztem store-ban, 27,5k. Aztakurva, nem is értem, hogy a GPU miért érv bármire is :zavart2:
Ebben a kérdéskörben a GPU olyan, mintha egy másik hobbiról beszélnél. Húszzor leakciózott játékok az elépzelhető legolcsóbban, meg a nem létező MS exkluzívok day1 majd egyszer, ha lesznek, néha egy-egy bevásárolt valami, ami ált. rosszul sül el. Lassan leját az ingyen 3 éves gpu-m, szerintem volt 5 játék, amit végig is játszottam, ebből jó, ha volt 3, amit érdemes is volt :idiota:
Jó dolog a gpu a gamerújszülötteknek, de nem összehasonlítási alap a sony exekkel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61932 2021.05.30. 23:24

Botond írta:Én max annyit mondtam róla, hogy van, működik, jópofaság, de én is kerülöm, mert eszik az ssd-ből és az amúgy se vmi nagy.
Nekem is top1 vágyam a menüből való letilthatósága, és amikor lesz ilyen, akkor első dolgom lesz kikapcsolni. Merthogy a listát eredetileg vezető, a kontrolleren dedikált gombot kapó screenshot készítést már letiltottam, most már a QR kikapcsolása az egyes számú vágyam nekem is. :)
Ja, az megvan, hogy a helyigénye nem tetszik, a szabadulási vágy és a kötelezőség nincs. Az nagyon gáz, hogy nem kapcsolható ki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61933 2021.05.30. 23:26

Zóanagyvarázsló írta:Ja, az megvan, hogy a helyigénye nem tetszik, a szabadulási vágy és a kötelezőség nincs. Az nagyon gáz, hogy nem kapcsolható ki.
Nekem béta fw van fent, abban már azt lehet managelni, hogy ki lehet baszni a QR-ből a játékokat, de amit szétbasz a QR arra már ez sem megoldás, max az ssd zabálást tudod kordában tartani. És elég sok játékot megbasz a QR.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61934 2021.05.30. 23:28

Tom írta:De minden egyes szobát megcsináltak kézzel. Látványa e miatt nem csorbult semmit sem. Tudom, hogy írtad a sivatagos második pálya nem tetszett neked, de ott sem a véletlenül válogatott szobák miatt nem nézett ki olyan jól, mint a többi. Alacsonyabb költségvetésű játék volt ez. Eredetileg 20 dolláros indie játéknak indult. Egy kis csapat játéka ez.
Azert csak 70dodo lett a vege :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61935 2021.05.30. 23:29

Zóanagyvarázsló írta:Én senkinek nem akarok XSX-et eladni, főleg neked nem.
Annyi Gears es Halo utan mar ezt sem hiszem :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61936 2021.05.30. 23:34

Moby írta:Ebben a kérdéskörben a GPU olyan, mintha egy másik hobbiról beszélnél. Húszzor leakciózott játékok az elépzelhető legolcsóbban, meg a nem létező MS exkluzívok day1 majd egyszer, ha lesznek, néha egy-egy bevásárolt valami, ami ált. rosszul sül el. Lassan leját az ingyen 3 éves gpu-m, szerintem volt 5 játék, amit végig is játszottam, ebből jó, ha volt 3, amit érdemes is volt :idiota:
Jó dolog a gpu a gamerújszülötteknek, de nem összehasonlítási alap a sony exekkel.
Ebből kifele annyi látszik, hogy ha nem száll el kétszer is az outriders mentésed, akkor az lett volna az idei egyetlen "platinád", meg ami az oldal alján van komment, hogy szégyen, hogy a ps5 system sellerje egy sokéves játék remakeje.
Ilyen szemszögből azért az húzós mondás, hogy a régi exclu cuccok remakejei piacképtelenek, hiszen még a szentszoni is ilyesmivel házal első körben, másrészt meg a saját tapasztalatod is az, hogy az idei három cucc közül ami beszippantott téged (nem számoltam, csak bemondtam egy random kicsi számot, majd Zó mondja a pontos statisztikát, ha valóban van jelentősége a pontos számnak), abból legalább egy volt randomgpufos. Ami amúgy három évre nem volt 15k, szemben a returnallal.
Lehet itt ilyen öblöseket mondani naphosszat, hogy returnal vagy des remake meg lasszófasz2 nélkül nem élet az élet, de közben rage2kre van 10 pont szórás, maneaterek vannak platinázva meg outriderek vannak végignyomva háromszor meg hasonló bohócságok történnek a rögvalóságban.
No mindegy, a des remake el lett adva a gémerújszülötteknek. Merhogy másokat nem érdekel az antikbóvli úccse!
Avatar
Moby

Hozzászólás #61937 2021.05.30. 23:34

Micsu írta:Azert csak 70dodo lett a vege :idiota:
Én akkor röhögtem fel ezen, amikor a housemarque lenyilatkozta, hogy ők NEM TUDTÁK, hogy a sony ennyit fpg kérni érte! Gondolom, hogy meglepődhettek, amikor becsörrent a számlaegyenleg, és lázaan hivogathatták a sonyt, hogy valami nem jó, mert túl sok pénz jön!
Az első szótól az utolsóig elhittem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #61938 2021.05.30. 23:41

Botond írta:Ebből kifele annyi látszik, hogy ha nem száll el kétszer is az outriders mentésed, akkor az lett volna az idei egyetlen "platinád", meg ami az oldal alján van komment, hogy szégyen, hogy a ps5 system sellerje egy sokéves játék remakeje.
Ilyen szemszögből azért az húzós mondás, hogy a régi exclu cuccok remakejei piacképtelenek, hiszen még a szentszoni is ilyesmivel házal első körben, másrészt meg a saját tapasztalatod is az, hogy az idei három cucc közül ami beszippantott téged (nem számoltam, csak bemondtam egy random kicsi számot, majd Zó mondja a pontos statisztikát, ha valóban van jelentősége a pontos számnak), abból legalább egy volt randomgpufos. Ami amúgy három évre nem volt 15k, szemben a returnallal.
Lehet itt ilyen öblöseket mondani naphosszat, hogy returnal vagy des remake meg lasszófasz2 nélkül nem élet az élet, de közben rage2kre van 10 pont szórás, maneaterek vannak platinázva meg outriderek vannak végignyomva háromszor meg hasonló bohócságok történnek a rögvalóságban.
No mindegy, a des remake el lett adva a gémerújszülötteknek. Merhogy másokat nem érdekel az antikbóvli úccse!
Outriders kurva jó húzás lett volna, de nagyon szarul sült el. Tény, hogy nem az MS hibájából, de ez a gpu pályafutásán nálam sokat nem segít. Platináztam én olyat, amire mondhatjuk, hogy randomgpu fos, pl. a control, de (és mindig van egy de) a gpu-ban nem az ultimate van, így ott nincs belőle currgen, 60fps nélkül én ezt le sem töltöttem volna. Igazából csak amiatt töltöttem le ps5-ön is, hogy megnézzem milyen 60fps-en, és platina lett belőle.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61939 2021.05.30. 23:45

Botond írta:Ebből kifele annyi látszik, hogy ha nem száll el kétszer is az outriders mentésed, akkor az lett volna az idei egyetlen "platinád", meg ami az oldal alján van komment, hogy szégyen, hogy a ps5 system sellerje egy sokéves játék remakeje.
Ilyen szemszögből azért az húzós mondás, hogy a régi exclu cuccok remakejei piacképtelenek, hiszen még a szentszoni is ilyesmivel házal első körben, másrészt meg a saját tapasztalatod is az, hogy az idei három cucc közül ami beszippantott téged (nem számoltam, csak bemondtam egy random kicsi számot, majd Zó mondja a pontos statisztikát, ha valóban van jelentősége a pontos számnak), abból legalább egy volt randomgpufos. Ami amúgy három évre nem volt 15k, szemben a returnallal.
Lehet itt ilyen öblöseket mondani naphosszat, hogy returnal vagy des remake meg lasszófasz2 nélkül nem élet az élet, de közben rage2kre van 10 pont szórás, maneaterek vannak platinázva meg outriderek vannak végignyomva háromszor meg hasonló bohócságok történnek a rögvalóságban.
No mindegy, a des remake el lett adva a gémerújszülötteknek. Merhogy másokat nem érdekel az antikbóvli úccse!
Ha egy des remake minőségű játékot tudna minden évben tolni az ms a gpu-ba, akkor én ezért még a rendes(mármint a hardveraprós rendes) árát is kifizetném a gpu-nak. De az ms egy des minőségű játékot nem volt képes cisnálni az elmúlt 7 évben sem. Pedig ilyen remake-re érett címei neki is lennének.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61940 2021.05.30. 23:46

Moby írta:Ebben a kérdéskörben a GPU olyan, mintha egy másik hobbiról beszélnél. Húszzor leakciózott játékok az elépzelhető legolcsóbban, meg a nem létező MS exkluzívok day1 majd egyszer, ha lesznek, néha egy-egy bevásárolt valami, ami ált. rosszul sül el. Lassan leját az ingyen 3 éves gpu-m, szerintem volt 5 játék, amit végig is játszottam, ebből jó, ha volt 3, amit érdemes is volt :idiota:
Jó dolog a gpu a gamerújszülötteknek, de nem összehasonlítási alap a sony exekkel.
Világos, hogy a Returnal más kaliber. Vagy az általad fosozott Ratchet. Vagy Dani kedvenc UC4-e. Vagy az engem miértérdekelneezsonylogónélkül Horizon.

Szeretem a Sony-exkluzívokat, nálad még jobban is :D De nem érzem őket annyira megkerülhetetlen csodának, mint itt a topik egy része. És annyira sok faszaság nincs is, mint a topik alapján tűnne.

Igen, a GPU-n az újszülöttség segít, és valóban rertróigényeket is kiszolgál, de egyáltalán nem csak azt. Lassan jön a Psychonauts 2 (bár én megvettem már PC-re), benne a nem túl régi Doom Eternal (DLC-k nélkül), a legutóbbi Football Manager, halom co-op játék, PC-s stratégia (Box+PC kombóhoz, ráadásul azoknak nem is feltétlen van nagy gépigényük), EA Play (az EA nem nagy szám mostanában, de a Mass Effect Legendary Edition miatt érdekes lehet. Mindenesetre sokszor leírtam, hogy a PS3-at az elérhető PS1-es játékok és a remasterek juttatták el többek között hozzám. A PS4 ezért is kevésbé volt izgi, hiszen az előző geneket már letudtam,vagy a PS4 alig hozott el belőlük valamivel többet. Ízlés dolga, ki mivel szeret játszani, ki mit pótolna be. A topik többségének érthetően jobban bejönnek a Sony-exkkluzívok, és nagyjából letudta a korábbi generációkat, így adja magát a PS5. Sokaknak másoknak is, mert PlayStation=konzol. De ettől még a beetetős árú GPU jó ajánlat annak, aki használja. Én 5 játéknál egy-két hónap alatt PC-n is több mint 5 játékot játszottam végig, az Origin Accessben párat meg szintén (csak akkor még nem volt GPU vagy annak a része EA Playként, de szerintem érthető, miért mondom).

Személy szerint meg mocsokdrágának tartom ezt a day 1 játszást. Kevés játék gyors magamévá tétele ér ennyit. Ha szenvedek is FOMO-ban, az nem a játékok terén van. Agyonakciózott játékok még tovább agyonakciózva előfizetésben még jobban hangzanak. Hiába éri meg a Humble Monthly/Choice papíron, ténylegesen többet költöttem arra is, mint értelme volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61941 2021.05.30. 23:47

Moby írta:Nekem béta fw van fent, abban már azt lehet managelni, hogy ki lehet baszni a QR-ből a játékokat, de amit szétbasz a QR arra már ez sem megoldás, max az ssd zabálást tudod kordában tartani. És elég sok játékot megbasz a QR.
Ez pont úgy hangzik, mintha MS-kategóriás elbaszás lenne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61942 2021.05.30. 23:54

Moby írta:Ha egy des remake minőségű játékot tudna minden évben tolni az ms a gpu-ba, akkor én ezért még a rendes(mármint a hardveraprós rendes) árát is kifizetném a gpu-nak. De az ms egy des minőségű játékot nem volt képes csinálni az elmúlt 7 évben sem. Pedig ilyen remake-re érett címei neki is lennének.
Az Age of Empires Definitive Editionök özönlenek! Azt meg elhiszem, hogy fasza a DeS-remake a rajongóknak, de az elég mérsékelten érdekel újrázásra, GPU-ban kipróbálnám a szint. (Bloodborne, SotC-remake dettó.) Azt persze elhiszem, hogy a minőség ott van.

Valami Fable-reboot lesz mondjuk, csak az annak idején is túlértékelt valami volt. Túl sok remake-re nem is nagyon vágyom tőlük.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61943 2021.05.30. 23:54

Moby írta:Ha egy des remake minőségű játékot tudna minden évben tolni az ms a gpu-ba, akkor én ezért még a rendes(mármint a hardveraprós rendes) árát is kifizetném a gpu-nak. De az ms egy des minőségű játékot nem volt képes cisnálni az elmúlt 7 évben sem. Pedig ilyen remake-re érett címei neki is lennének.
Ezek már szubjektívumok.
Az age of empires sorozattal amit csinált az kész csoda pl remake vonalon. Már az 1 és a 3 definitív editionje is gyönyörű, de a második rész az amibe igazán sok energiát raktak, lévén az a legnépszerűbb, na az olyan is lett, hogy megszólal.
Avatar
Tom

Hozzászólás #61944 2021.05.30. 23:55

Moby írta:De itt nem a látvány az érdekes. Hanem az, amikor rájössz a soulsokban, hogy miként kapcsolódnak a pályák egymáshoz, amikor elmész, körbejárod a fél világot, és végül ott lyukadsz ki, ahonnan elindultál, a shortcutok tervezése, stb. Az egyfajta művészet. Ez meg egy megúszós alibiszar. Még a tetves szobák egy része olyan aljaszar, hogy a pofám leszakad. Van benne egy portál. Vagy egy lézer, meg két item, meg ilyenek. Ennek egy 12K-s játéknak kéne lennie.

(Ez egy 12k-s játéknak lett tervezve. Volt is cikk korábban, hogy a fejlesztők meglepődtek mennyire vastagon fogott a toll a sonynál. A soulsok persze, hogy jobbak ebből a szempontból, de ott azért más büdzsé volt.) Ja már írtátok bocsi, lassan olvastam vissza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tom 2021.05.30. 23:59-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61945 2021.05.30. 23:57

Botond írta:Ezek már szubjektívumok.
Az age of empires sorozattal amit csinált az kész csoda pl remake vonalon. Már az 1 és a 3 definitív editionje is gyönyörű, de a második rész az amibe igazán sok energiát raktak, lévén az a legnépszerűbb, na az olyan is lett, hogy megszólal.
Jól néznek ki, de azért lássuk be, nem azok a játékok, melyek currentgen odabaszásként előadhatók a topikban. De persze nekem is inkább ezek jöjjenek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61946 2021.05.30. 23:58

Botond írta:Ezek már szubjektívumok.
Az age of empires sorozattal amit csinált az kész csoda pl remake vonalon. Már az 1 és a 3 definitív editionje is gyönyörű, de a második rész az amibe igazán sok energiát raktak, lévén az a legnépszerűbb, na az olyan is lett, hogy megszólal.
Az hogy kinek mi tetszik szubjektiv de egy metacriticen meg a kasszaknal mar objetkiven meg lehet nezni mint hoznak a ps exclek az msel szemben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61947 2021.05.31. 00:05

Micsu írta:Az hogy kinek mi tetszik szubjektiv de egy metacriticen meg a kasszaknal mar objetkiven meg lehet nezni mint hoznak a ps exclek az msel szemben.
Fontos dolog a siker, de ha egyének szinjére megyünk, akkor nem feltétlen az alapján választunk játékot. A GPU-ban egyébként benne van a GTA V és a Skyrim, a kettő együtt - több platformon - némi túlzással az összes PS4-exkluzívot lenyomja. Persze már őskövületek (bár egyiket sme játszottam, pedig megvettem őket Steamre), de a következő TES és a Starlink érdekes lehet majd a GPU-ban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61948 2021.05.31. 00:07

Micsu írta:Az hogy kinek mi tetszik szubjektiv de egy metacriticen meg a kasszaknal mar objetkiven meg lehet nezni mint hoznak a ps exclek az msel szemben.
Ha ez lenne a szempont, akkor itt mindenki a switchtől lenne elájulva meg a Nintendo exclu címektől.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61949 2021.05.31. 00:09

Zóanagyvarázsló írta:Fontos dolog a siker, de ha egyének szinjére megyünk, akkor nem feltétlen az alapján választunk játékot. A GPU-ban egyébként benne van a GTA V és a Skyrim, a kettő együtt - több platformon - némi túlzással az összes PS4-exkluzívot lenyomja. Persze már őskövületek (bár egyiket sme játszottam, pedig megvettem őket Steamre), de a következő TES és a Starlink érdekes lehet majd a GPU-ban.
Starfield. :idiota:
A starlink az ubis komolytalanság, amiből a switches a superior verza. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61950 2021.05.31. 00:13

Botond írta:Starfield. :idiota:
A starlink az ubis komolytalanság, amiből a switches a superior verza. :banplz:
Basszus, tényleg! Amúgy is a Spacetime lesz az igazi űrvapourware, mert PB>>>>>Bethesda.

Vissza: “Leáldozott.hu”