A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61671 2021.05.20. 21:42

Ja, elvileg a Remnant-hoz is jött 60fps patch! :eljen: Mondjuk a látványt elnézve nem értem, miért nem futotta 4k+60fps-re, de mindegy, a lényeg a fréééééééém.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61672 2021.05.20. 22:45

eje75 írta:Na, Demi Lovato-nak is annyi...pedig régen megbaxtam volna AZT! Vagy AZOKAT! Már össze vagyok zavarodva... keserű világ vár a kisfiamra: mi lesz ha az apjához hasonlóan részegen odamegy egy buliban egy csajhoz, hogy ajánlatot tegyen neki, egy feltételmentes qrásra, az meg rendőrt hív rá azzal, hogy homoszexuális ajánlatot tett rá? Mert Ő igazából egy férfi női testbe zárva?? Nem lehet ezekből a hagyományos módon még gyerekkorban kiűzni a gonoszt?
Spoiler
Kép
Szerintem nem kell kiűzni semmit, mert hadd képzelje magát bárki annak, ami akar lenni. Csak mi a túróért ez a világ legnagyobb problémája, amit mindenkinek az arcába kell tolni ezerrel? És nem csak bulvárban ám.
Nekem az egyik számlám egy külföldi, nagyobb brókercégnél van, és ők rate-elik a portfóliómat bizonyos szempontok szerint. Pl. amibe fektetek, az mennyire támogatja az olyan értékeket, mint a land health, ocean life, clean air, pure water stb. Mondom tök jó, ez nagyon nemes dolog, ez tényleg a világ brutál nagy problémája, iszonyat, ami történik körülöttünk, és ezeket érdemes figyelembe venni. Pl. hiába jó a grafikonja és az adatai egy dohánycégnek, nem veszünk. De nem ám ezek az értékek vannak az elején, hanem az, hogy mennyire támogatom a racial equalityt, gender equalityt meg a LGBTQSDDBNXKCJHDFK++++-t. Bazeg! :wow3:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61673 2021.05.21. 00:33

Kép

Az MS-nél így lehet árak szerint nézelődni. Kiválóan lokalizálták a rendszerüket ebből a szempontból is :eljen: Kár, hogy az összes fizetős játék drágább 60 forintnál, amúgy kiváló feature.
Avatar
arty

Hozzászólás #61674 2021.05.21. 00:44

Zóanagyvarázsló írta:Az MS-nél így lehet árak szerint nézelődni. Kiválóan lokalizálták a rendszerüket ebből a szempontból is :eljen: Kár, hogy az összes fizetős játék drágább 60 forintnál, amúgy kiváló feature.
ügyes!

én egy olyat találtam most, hogy JAPÁN konzolon egy JAPÁN cég termékének JAPÁN dlc-jét hogyan tudod letölteni:
phpBB [media]

hint: sehogy. mármint a konzolon nem... a mobilon be tudod tenni a letöltési sorba. amíg van ugye letöltési sor... ps3 letöltési sor pl már nincs, akinek ott volt "duplajapán" tartalma, annak annyi. nemtom... nem tartom magam rasszistának, de ha a japókról van szó... nyilván nagyon magasról estek le idáig, hiszen 20-30 éve ők voltak a videogéming istenei, de... én akkor sem bírom felfogni, mi történhet az ottani fejekben.

szal akkor foglaljuk össze: a pécé egy pöcegödör, az xbox szintén, de a sony sem kivétel. mi maradt? (n betűs céget nem említjük!!!44 :violent: )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61675 2021.05.21. 00:55

arty írta:szal akkor foglaljuk össze: a pécé egy pöcegödör, az xbox szintén, de a sony sem kivétel. mi maradt? (n betűs céget nem említjük!!!44 :violent: )
Vissza kell térni a gyökerekhez: ATARI!

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #61676 2021.05.21. 06:44

Zóanagyvarázsló írta:Az MS-nél így lehet árak szerint nézelődni. Kiválóan lokalizálták a rendszerüket ebből a szempontból is :eljen: Kár, hogy az összes fizetős játék drágább 60 forintnál, amúgy kiváló feature.
Pedig működik a rendszer, néha sikerül ennek megfelelően árazni, én pl így vettem two point hospital dlc-ket 4,99ért meg ilyesmi. Igen, 4,99 forintért, és nem 1962ben, amikor az még értelmezhető pénz mennyiség volt, hanem 2020ban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61677 2021.05.21. 08:19

Zóanagyvarázsló írta:Kép
Az MS-nél így lehet árak szerint nézelődni. Kiválóan lokalizálták a rendszerüket ebből a szempontból is :eljen: Kár, hogy az összes fizetős játék drágább 60 forintnál, amúgy kiváló feature.
Én ezt a szűrőt nem is látom a Store-ban. Viszont a meglévő 7-ből 5 után a Bing fordítónak lejárhatott a munkaideje, aztán úgy is maradt. :idiota:
Képernyőkép 2021-05-21 081848.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61678 2021.05.21. 10:43

Botond írta:Pedig működik a rendszer, néha sikerül ennek megfelelően árazni, én pl így vettem two point hospital dlc-ket 4,99ért meg ilyesmi. Igen, 4,99 forintért, és nem 1962ben, amikor az még értelmezhető pénz mennyiség volt, hanem 2020ban.
Jo dragan vetted ha a 300ftos ganepasshoz nezem :fogmosas:
Avatar
insp

Hozzászólás #61679 2021.05.21. 12:04

eje75 írta:Na, Demi Lovato-nak is annyi...pedig régen megbaxtam volna AZT! Vagy AZOKAT! Már össze vagyok zavarodva... keserű világ vár a kisfiamra: mi lesz ha az apjához hasonlóan részegen odamegy egy buliban egy csajhoz, hogy ajánlatot tegyen neki, egy feltételmentes qrásra, az meg rendőrt hív rá azzal, hogy homoszexuális ajánlatot tett rá? Mert Ő igazából egy férfi női testbe zárva?? Nem lehet ezekből a hagyományos módon még gyerekkorban kiűzni a gonoszt?
Spoiler
Kép


Ugyanmá, van még hová fokozni: LEGO LMBTQXYZHELIKOPTER

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #61680 2021.05.21. 13:00

insp írta:Ugyanmá, van még hová fokozni: LEGO LMBTQXYZHELIKOPTER

Kép
itt egészen pontosan TÉGED, mint mondjuk legórajongót miféle hátrány, probléma, sérelem ért?
tehát mi a hányás indukálója? (a kidolgozatlan legófejek? :D )
Avatar
Botond

Hozzászólás #61681 2021.05.21. 13:42

NBA2k21 az ingyen játék epicstoreban, az mi? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #61682 2021.05.21. 14:29

Botond írta:NBA2k21 az ingyen játék epicstoreban, az mi? :D
Az egy lootboxokból élő, fizetős free2play játék, úgyegyébként.

Tehát semmit nem kapsz ingyen ezután se :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61683 2021.05.21. 14:37

Botond írta:NBA2k21 az ingyen játék epicstoreban, az mi? :D
A GPU-ban is benne van, hogy hogy nem ismered? :ejnye1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61684 2021.05.21. 16:23

arty írta:itt egészen pontosan TÉGED, mint mondjuk legórajongót miféle hátrány, probléma, sérelem ért?
tehát mi a hányás indukálója? (a kidolgozatlan legófejek? :D )
Azért van egy két szülő, aki nem akarja magyarázni egy 5 évesnek, hogy azt a szivárvány minden színében játszó készletet miért NEM fogja megvenni akarmennyire is ordít a Teszkó közepén... Mondjuk szívesen megnézném, ahogy elmeséled az elsős lányodnak, hogy a Ken babája miért van lánynak öltöztetve, és a Barbie babájának miért van cicije és kukija is egyszerre!!! Persze, színes világban élünk, de ráér minden szint megismerni felnőtt korában is...
Avatar
eje75

Hozzászólás #61685 2021.05.21. 19:34

Kit van fixin az Army of the dead... qwára vártam, látta már innen valaki? Mind1 a Returnal run után nekilátok...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61686 2021.05.22. 11:07

Lecsapott az MS egy újabb középszerű semmire:

"The Outer Worlds: Microsoft will take charge of 'future iterations', 3M units sold since launch, long-term franchise"

Eredeti értékelésem
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61687 2021.05.22. 12:03

Elvergődtem a Chains of Olympus final bossig, de ez basszus... :zavart2:
Végtelenül spammeli a perfect parryt igénylő támadásait és kb. úgy sebzem mintha valami Souls játék törött kardjával böködném.
Avatar
insp

Hozzászólás #61688 2021.05.22. 14:01

eje75 írta:Azért van egy két szülő, aki nem akarja magyarázni egy 5 évesnek, hogy azt a szivárvány minden színében játszó készletet miért NEM fogja megvenni akarmennyire is ordít a Teszkó közepén... Mondjuk szívesen megnézném, ahogy elmeséled az elsős lányodnak, hogy a Ken babája miért van lánynak öltöztetve, és a Barbie babájának miért van cicije és kukija is egyszerre!!! Persze, színes világban élünk, de ráér minden szint megismerni felnőtt korában is...


Valahogy így gondolom én is.
Én nem kertelek a gyerekeknek. Az iskolában, amikor azt hallották a nagyobbaktól, hogy "buzi", megkérdezték otthon, hogy mi az. Én elmondtam nekik az ő nyelvükön.
Csóválták a fejüket, hogy ilyen nincs is. Mondtam nekik, hogy de van. A többi 200 LMBTQ akármiről hadd ne kelljen már ugyanúgy elmagyarázni, csak azért mert ezzel bombázzák a gyerekeket (IS) mindenhol. (Bár attól tartok muszáj lesz előbb-utóbb)
Avatar
Botond

Hozzászólás #61689 2021.05.22. 17:28

Botond írta:Lepörgött a Borderlands1. X360 verzió xsx-en, splitscreen coopban a kölökkel. Továbbra se kedvencem a játék, egyszerűen kiborít, hogy mindig fos esik. De közös élménynek jóvót! Talán vannak kiegjeim, akkor azokat is meglőjük, ha nem, akkor jöhet a második rész (vagy előtte vmi lego cucc), szintén x360as verzió. Azért 6/10et kap, de többet nem ér, csúnyán öregedett.
Lepörögtek a dlc-k is ugyanígy. Végére kurvára elfáradt és grindelésbe fulladt. Dani nodlc policyja a helyes policy/10.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61690 2021.05.22. 19:30

platina.jpg

Na mostmár PS-en is van egy platina mutatóba, de soha többé. Annyi extra szívatást csináltam még, hogy elég lett volna sima Hard fokozaton végigvinni a God mode helyett. :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61691 2021.05.23. 07:42

benőmenő írta:
platina.jpg

Na mostmár PS-en is van egy platina mutatóba, de soha többé. Annyi extra szívatást csináltam még, hogy elég lett volna sima Hard fokozaton végigvinni a God mode helyett. :bdead:
Az jó nagy extra szívás lehetett, mert a guide 3/10 nehézségre értékeli és 10 órát ír a platinára.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61692 2021.05.23. 08:40

DanielT írta:Az jó nagy extra szívás lehetett, mert a guide 3/10 nehézségre értékeli és 10 órát ír a platinára.
Mert a platinához nem kell a god mode végigjátszás. A final boss volt egy laza nettó 5 óra hossza, mire rájöttem hogy a visszavert lövedékkel amit utána ő is visszaküld mindig, azzal lehet ping-pongozni. Ha erre nem jössz rá (sehol máshol nem kell használni és a miután már 1x visszaküldted megváltozik a színe is) van hogy 3 percig csak szaladgálsz mire enged a program ütni rajta kb. hármat ami meg sem látszik az életerő csíkján. :ticking:
Különben Steamen a Life is Strange volt az első 100%-olt játékom, jóhogy nem már a Dark Souls-t platinázzam itt nektek műsornak! :idiota:
Egyébként ezt már akartam streamelni, csak a kínai elvtársak b@sztak postázni a szükséges eszközöket több mint egy hónapig, szóval inkább refundoltam.
Castle82

Hozzászólás #61693 2021.05.23. 10:47

arty írta:itt egészen pontosan TÉGED, mint mondjuk legórajongót miféle hátrány, probléma, sérelem ért?
tehát mi a hányás indukálója? (a kidolgozatlan legófejek? :D )


Gyerek kezébe aberrált játék nem való csupán ennyi, de egy ilyen világban nincs min meglepődni ahogy azt évekkel ez elött meg lehetett jósolni már az érzékenyítés a pedofilok irányába is elkezdődött és ugyan oda fog kijutni mint ez a beteg homolobbi, 5-10 év és jöhetnek a pedolegók meg a kecskebaszó legók is, azok is hasonlóan természetesek. :hehe:

eje75: Tegnap este néztem meg. Nem vártam semmit egy agyament zombi hentelésen túl azt is kaptam. Telis tele logikai buktatókkal, baromságokkal, némi ripacskodással. A Dawn of dead szintjét messze nem hozza komolyságban, a Zombielandet meg humorban nem hozza. Egynek elment de kábé soha többé nem érdekel már csak a logikai faszságok miatt se.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61694 2021.05.23. 11:00

Castle82 írta:Gyerek kezébe aberrált játék nem való csupán ennyi, de egy ilyen világban nincs min meglepődni ahogy azt évekkel ez elött meg lehetett jósolni már az érzékenyítés a pedofilok irányába is elkezdődött és ugyan oda fog kijutni mint ez a beteg homolobbi, 5-10 év és jöhetnek a pedolegók meg a kecskebaszó legók is, azok is hasonlóan természetesek. :hehe:
Szerencsére én nem látom a puhítást, mindenhol szigorítanak a büntetési tételeken, itthon is. Nameg a gyerek sem attól lesz meleg, vagy aberrált felnőtt, mert színes legóval játszik. :whatever:
Castle82

Hozzászólás #61695 2021.05.23. 12:26

Greyfox írta:Szerencsére én nem látom a puhítást, mindenhol szigorítanak a büntetési tételeken, itthon is. Nameg a gyerek sem attól lesz meleg, vagy aberrált felnőtt, mert színes legóval játszik. :whatever:


Várj csak pár évet, itt tart most, és lassan beveszi és támogatja a csodás lgtqbeteg aberrált gyülekezet. 1-2 éve még tagadták kizárták, mára elkezdték "elfogadni" pár év és ott lesz a P betü is. Egyébként attól nyilván nem lesz, ellenben természetesként fogja kezelni a természetellenest.

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61696 2021.05.23. 13:36

Castle82 írta:Várj csak pár évet, itt tart most, és lassan beveszi és támogatja a csodás lgtqbeteg aberrált gyülekezet. 1-2 éve még tagadták kizárták, mára elkezdték "elfogadni" pár év és ott lesz a P betü is. Egyébként attól nyilván nem lesz, ellenben természetesként fogja kezelni a természetellenest.

Kép
Az kemény, szerintem már ez sem törvényes amúgy... Ez kizárt, hogy átmenjen. Azért a melegeknél 2 felnőtt ember dönt, úgy ahogy dönt... de itt rohadtul nem erről van szó és nem gondolnám, hogy -e mögé az elfogadást támogató szervezetek közül bárki beállna, hiszen évek óta azért harcolnak, hogy ne mossák össze a melegség fogalmát a pedókkal... Én úgy vagyok vele, hogy rohadtul leszarom ki mivé operáltatja magát, 2 felnőtt esténként mit csinál, kivel, egyszer él, tegye ami boldoggá teszi, amíg nekem nem árt. De EZ kurvagáz, és védhetetlen.
Avatar
arty

Hozzászólás #61697 2021.05.23. 14:06

eje75 írta:Azért van egy két szülő, aki nem akarja magyarázni egy 5 évesnek, hogy azt a szivárvány minden színében játszó készletet miért NEM fogja megvenni akarmennyire is ordít a Teszkó közepén... Mondjuk szívesen megnézném, ahogy elmeséled az elsős lányodnak, hogy a Ken babája miért van lánynak öltöztetve, és a Barbie babájának miért van cicije és kukija is egyszerre!!! Persze, színes világban élünk, de ráér minden szint megismerni felnőtt korában is...
Életszerű, ahogy a kölköm a színes legó eredettörténetét mesélteti a teszkóban.... :D Leszarja, mit jelent. Szépszínes, kell, játszikvele, élvezi.

Amikorra akkora lesz, hogy ESETLEG érdekli is "mi ez az egész", meg fogja érteni, hogy "vannak olyan párok, ahol a fiu fiut szeret, a lány lányt" (tapasztalat - és kb borzalmasan felületesen érdekelte és másodpercek alatt túllépett rajta). Ebből az egészből TE csinálsz gondot, a gyereked nem :P
Avatar
arty

Hozzászólás #61698 2021.05.23. 14:09

insp írta:Valahogy így gondolom én is.
Én nem kertelek a gyerekeknek. Az iskolában, amikor azt hallották a nagyobbaktól, hogy "buzi", megkérdezték otthon, hogy mi az. Én elmondtam nekik az ő nyelvükön.
Csóválták a fejüket, hogy ilyen nincs is. Mondtam nekik, hogy de van. A többi 200 LMBTQ akármiről hadd ne kelljen már ugyanúgy elmagyarázni, csak azért mert ezzel bombázzák a gyerekeket (IS) mindenhol. (Bár attól tartok muszáj lesz előbb-utóbb)
Jajaja, a 6-8-10 éves tipikusan az LMBTQ++++++++++++++ minden részletére kíváncsi. Gondolom miután a homoszexualitást elmesélted, egyből jöttek a kérdések, amiket neked is guglizni kellett, ugye? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #61699 2021.05.23. 14:11

Castle82 írta:Gyerek kezébe aberrált játék nem való csupán ennyi, de egy ilyen világban nincs min meglepődni ahogy azt évekkel ez elött meg lehetett jósolni már az érzékenyítés a pedofilok irányába is elkezdődött és ugyan oda fog kijutni mint ez a beteg homolobbi, 5-10 év és jöhetnek a pedolegók meg a kecskebaszó legók is, azok is hasonlóan természetesek. :hehe:
A színes legó aberrált? Az ugyanaz a szint, mint a kecskebaszó legó?
Érzékenyítés pedofilok irányában? Öö.... ugye te a laposföldben is hiszel? Ezt a végtelen setétséget honnan szeditek fel? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #61700 2021.05.23. 14:12

Greyfox írta:Szerencsére én nem látom a puhítást, mindenhol szigorítanak a büntetési tételeken, itthon is. Nameg a gyerek sem attól lesz meleg, vagy aberrált felnőtt, mert színes legóval játszik. :whatever:
Castle82 gyereke olyan legóval játszott EGYSZER, amit kintfelejtett a napon és kifakult. Másnap GYEREKKECSKÉT kezdett BASZNI! Ha te nem látod a magasabb összefüggéseket, meg se szólalj! Nem sztenderd legószín -> kecskebaszó pedofilkodás.
Avatar
arty

Hozzászólás #61701 2021.05.23. 14:16

Castle82 írta:Várj csak pár évet, itt tart most, és lassan beveszi és támogatja a csodás lgtqbeteg aberrált gyülekezet. 1-2 éve még tagadták kizárták, mára elkezdték "elfogadni" pár év és ott lesz a P betü is. Egyébként attól nyilván nem lesz, ellenben természetesként fogja kezelni a természetellenest.[/img]
ha én csinálok egy ilyen képet paintban és kirakom a twitteremre, akkor az pedolobbi vagy az elmebetegségem egy tweetje?

Ha a gyerekem nem feszíti keresztre az embertársait, csak mert melegek, akkor szerintem az érzékenyítés célt ért. Mert ugye ez lenne a cél, hogy ne olyanná váljon a következő generáció, ami te is vagy (egy végtelenül korlátolt ember).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.05.23. 14:20-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61702 2021.05.23. 14:19

arty írta:Életszerű, ahogy a kölköm a színes legó eredettörténetét mesélteti a teszkóban.... :D Leszarja, mit jelent. Szépszínes, kell, játszikvele, élvezi.

Amikorra akkora lesz, hogy ESETLEG érdekli is "mi ez az egész", meg fogja érteni, hogy "vannak olyan párok, ahol a fiu fiut szeret, a lány lányt" (tapasztalat - és kb borzalmasan felületesen érdekelte és másodpercek alatt túllépett rajta). Ebből az egészből TE csinálsz gondot, a gyereked nem :P
Pont ez az...leszarja, mert szép színes, és még nem érti meg, hogy ez NEM NORMÁLIS...sajnos a pedofilok is ezzel csalogatják magukhoz az áldozataikat....meg kell tanulni, hogy az, hogy valami szép színes, még nem biztos, hogy normális... Amúgy a hozzászólásaid alapján nyitott személyiségnek tűnsz, szerintem javasold a legónak, hogy jöjjenek ki egy pedofil készlettel is... egy doboz BDSM szexet imitáló se lenne rossz, vagy még inkább egy nekrofil!! Inkább előbb ismerje meg ezeket, mint később! Jobb, ha felkészíted az életre... Én személy szerint maradok az autószerelősnél, de Te nyugodtan ismertesd meg a sajátodat az abberáció MINDEN zugával még 10 éves kora előtt.... Csak így tovább okosan!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2021.05.23. 14:23-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #61703 2021.05.23. 14:21

eje75 írta:A hozzászólásaid alapján nyitott személyiségnek tűnsz, szerintem javasold a legónak, hogy jöjjenek ki egy pedofil készlettel is... egy doboz BDSM szexet imitáló se lenne rossz, vagy még inkább egy nekrofil!! Inkább előbb ismerje meg ezeket, mint később! Jobb, ha felkészíted az életre... Én személy szerint maradok az autószerelősnél, de Te nyugodtan ismertesd meg a sajátodat az abberáció MINDEN zugával még 10 éves kora előtt.... Csak így tovább okosan!
Végtelen sötét személyiségnek tűnsz, ha pár színes legóból a pedo-legoig ilyen gyorsan el tudtál jutni.

Amikor a homoszexualitást gyerekek megbaszásával mossa össze valaki, annál szerintem már nincs sokkal lejjebb.
Nyilván nehéz lehet felfogni, hogy két felnött kölcsönös megegyezésén alapuló BÁRMI az nem ugyanaz, mint amikor egy gyeremeket "ront meg" valaki.

A gyereknek a szép színes legó az pont ennyi: szép színes legó. Te látod bele AZONNAL a gyerekbaszó kecskepásztorokat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61704 2021.05.23. 15:48

Castle82 írta:Várj csak pár évet, itt tart most, és lassan beveszi és támogatja a csodás lgtqbeteg aberrált gyülekezet. 1-2 éve még tagadták kizárták, mára elkezdték "elfogadni" pár év és ott lesz a P betü is. Egyébként attól nyilván nem lesz, ellenben természetesként fogja kezelni a természetellenest.

Kép
Ha esetleg nem is tudnád akkor szólok, hogy ez csak (egy elég undorító) trollkodás, nem egy létező "mogzalom".
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61705 2021.05.23. 16:07

arty írta:A gyereknek a szép színes legó az pont ennyi: szép színes legó. Te látod bele AZONNAL a gyerekbaszó kecskepásztorokat.
Az ideológiai vitátoktól függetlenül a készlet játékértékét nem látom. Persze már jó ideje eklektikusabb annál a kínálat, mind gyerekkoromban volt, amikor a katalógusok bármely darabjával szívesen játszottam volna, de gyerekként biztos csalódott lennék, ha ezt kapnám. Ha tiszta fehér lenne keresztet a nyakukban hordó házaspárokkal, akkor is.

Vannak egyébként "komolyabb" vélemények a pedofília elfogadottá tételére, de azért messze vagyunk attól, hogy a homoszexualitással össze lehessen mosni. Ahogy a poliamoriát is, de amellett megy idöröl idöre a PR-kampány a fösodratban. Ha mások életébe nem is szólok bele, azt károsnak tartom társadalmilag a belekódolt párösszevisszaságok miatt, ha gyermeknevelésröl van szó.
Castle82

Hozzászólás #61706 2021.05.23. 16:23

arty írta:A színes legó aberrált? Az ugyanaz a szint, mint a kecskebaszó legó?
Érzékenyítés pedofilok irányában? Öö.... ugye te a laposföldben is hiszel? Ezt a végtelen setétséget honnan szeditek fel? :D



Tudom tudom laposföld és gyíkemberek. A legjobb vicceskedő védekezése a buta embereknek akik nem látják a fától az erdőt, és te regélsz setétségről? :taps:
Rád is hagyom.:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61707 2021.05.23. 16:28

arty írta:Életszerű, ahogy a kölköm a színes legó eredettörténetét mesélteti a teszkóban.... :D Leszarja, mit jelent. Szépszínes, kell, játszikvele, élvezi.

Amikorra akkora lesz, hogy ESETLEG érdekli is "mi ez az egész", meg fogja érteni, hogy "vannak olyan párok, ahol a fiu fiut szeret, a lány lányt" (tapasztalat - és kb borzalmasan felületesen érdekelte és másodpercek alatt túllépett rajta). Ebből az egészből TE csinálsz gondot, a gyereked nem :P
Egyetertek, a gondot en ebben ott latom hogy nagyon sok konnyen befolyasolhato gyerek van, lathattuk nem egyszer hogy hat az emberekre (foleg a kevesebb iqval rendelkezokre) pl a media.
Castle82

Hozzászólás #61708 2021.05.23. 16:35

Micsu írta:Egyetertek, a gondot en ebben ott latom hogy nagyon sok konnyen befolyasolhato gyerek van, lathattuk nem egyszer hogy hat az emberekre (foleg a kevesebb iqval rendelkezokre) pl a media.



Azt láttuk itt is fentebb jó pár kommentben Artytól. :ravasz1: :kuss:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61709 2021.05.23. 17:08

arty írta:Végtelen sötét személyiségnek tűnsz
Ezt senki se vitatja, még Én se... sőt, hozzám hasonlóan az is sötét személyiség, aki azt gondolja, hogy ennek helye van a gyermek játékok között...sőt az is igen sötét, aki azt hiszi, hogy a Lego nem szarja telibe az LMBTQ közösséget, és nem arról szól ez az egész, hogy felszálljanak az egyre gyorsabban robogó PRIDE vonatra, ezzel csapva maguknak egy kis ingyenreklámot... te fényes személyiség vagy, nincs gondod ezzel a gyerekjátékok között: akkor más deformalitással mi gondod van? A pedofilok szerint a Lego kidobhatna egy készletet, ahol a dobozon egy felnőtt Legó figura bokáig tolt gatyával áll egy gyerek figura mögött! NEKED mi fasz bajod van ezzel? Jaaaaaaa...hogy a Te gyomrod ezt már nem veszi be? Szerinted ez gyomorfogató dolog, egy betegség? Akkor mi a faszt nem értesz azon, hogy másnak még nálad is alacsonyabban van meghúzva a határ? Hogy más szerint ez nem kell, hogy megjelenjen egy gyerekjátékon??
Mi a faszt magyarázol azon, hogy EZEK CSAK SZINES műanyag figurák, és csak Te csinálsz belőle problémát?
A niggerek felgyújtanának egy fél város, ha kijönne egy készlet amiben egy fekete figura szaladna a gyapotföldön egy fehér figura meg a vérebekkel kergetné ostorral a kezében... de miért? HISZ AZOK CSAK SZINES FIGURÁK! Mé magyaráznak a fekák bele mindent? A gyerek csak játszik a színes figurákkal...Érted? ÉRTED?
Hát figyu: leszarom Én a színeit, leszarom az LMBTQ közösséget, fosok rá, hogy az alkotó ezzel mit akart mondani, de a másság ténye (és különösen nem az elfogadása!!) NEM GYEREK JÁTÉKRA VALÓ!!! A másságot nem egy gyerekjátékon kell ünnepelni....Ennyit még te is megérhetsz, hisz Te még sötét se vagy, ellentétben Velem... asszem...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61710 2021.05.23. 17:35

arty írta:Végtelen sötét személyiségnek tűnsz, ha pár színes legóból a pedo-legoig ilyen gyorsan el tudtál jutni.

Nahat a multkor te is gyorsan eljutottal a toleranciarol valo esszemtol a Nacikig :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61711 2021.05.23. 18:04

eje75 írta:Ezt senki se vitatja, még Én se... sőt, hozzám hasonlóan az is sötét személyiség, aki azt gondolja, hogy ennek helye van a gyermek játékok között...sőt az is igen sötét, aki azt hiszi, hogy a Lego nem szarja telibe az LMBTQ közösséget, és nem arról szól ez az egész, hogy felszálljanak az egyre gyorsabban robogó PRIDE vonatra, ezzel csapva maguknak egy kis ingyenreklámot... te fényes személyiség vagy, nincs gondod ezzel a gyerekjátékok között: akkor más deformalitással mi gondod van? A pedofilok szerint a Lego kidobhatna egy készletet, ahol a dobozon egy felnőtt Legó figura bokáig tolt gatyával áll egy gyerek figura mögött! NEKED mi fasz bajod van ezzel? Jaaaaaaa...hogy a Te gyomrod ezt már nem veszi be? Szerinted ez gyomorfogató dolog, egy betegség? Akkor mi a faszt nem értesz azon, hogy másnak még nálad is alacsonyabban van meghúzva a határ? Hogy más szerint ez nem kell, hogy megjelenjen egy gyerekjátékon??
Mi a faszt magyarázol azon, hogy EZEK CSAK SZINES műanyag figurák, és csak Te csinálsz belőle problémát?
A niggerek felgyújtanának egy fél város, ha kijönne egy készlet amiben egy fekete figura szaladna a gyapotföldön egy fehér figura meg a vérebekkel kergetné ostorral a kezében... de miért? HISZ AZOK CSAK SZINES FIGURÁK! Mé magyaráznak a fekák bele mindent? A gyerek csak játszik a színes figurákkal...Érted? ÉRTED?
Hát figyu: leszarom Én a színeit, leszarom az LMBTQ közösséget, fosok rá, hogy az alkotó ezzel mit akart mondani, de a másság ténye (és különösen nem az elfogadása!!) NEM GYEREK JÁTÉKRA VALÓ!!! A másságot nem egy gyerekjátékon kell ünnepelni....Ennyit még te is megérhetsz, hisz Te még sötét se vagy, ellentétben Velem... asszem...
Azert azt tegyuk hozza hogy a buzi az nem deformalitas hanem betegseg, te is szulethettel volna annak (vagy a gyereked is), persze vannak divat meg gazdasagi buzik de az megint mas teszta. Ettol fuggetlen nagyon tul van tolva ez az egesz szvsz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61712 2021.05.23. 18:18

Micsu írta:Azert azt tegyuk hozza hogy a buzi az nem deformalitas hanem betegseg, te is szulethettel volna annak (vagy a gyereked is), persze vannak divat meg gazdasagi buzik de az megint mas teszta. Ettol fuggetlen nagyon tul van tolva ez az egesz szvsz.

Persze, túl van ez az egész fújva... nekem az bassza a csőrömet, hogy már a Lego dobozra is ezt teszik...mé? Folyton azzal jönnek ez mindenkinek a magánügye, és ezzel tökéletesen 1-et is értek... mégis már a csapból is ez folyik, ha az a személy, gyártó, politikus vagy tököm tudja mi érdeke... sörre miért nem teszik rá? Mert tudják annak a csoportnak a jelentős része kevéssé elfogadó :banplz:
Avatar
insp

Hozzászólás #61713 2021.05.23. 20:48

arty írta:Jajaja, a 6-8-10 éves tipikusan az LMBTQ++++++++++++++ minden részletére kíváncsi. Gondolom miután a homoszexualitást elmesélted, egyből jöttek a kérdések, amiket neked is guglizni kellett, ugye? :D


Nem voltak kivancsiak a reszletekre, de hidd el ez mar igy is baromi sok "felesleges" informacio 8 eves gyerekeknek.
Gondolj bele a sajat gyerekkorodba (en 1980-as vagyok, nem vagy sokkal idosebb nalam) es hasonlitsd ossze a tapasztalataiddal. FINGUNK sincs, mit okoz ez a rengeteg szemet -meg ugy sem, hogy igyekszunk jo szulok lenni.
A szexualis iranyultsag/aberracio kulonfele valtozatait NEM 8 eves gyereknek kell tolni.

Egyebkent hidd el, a "massag" vonalra nem most, hanem mar egy-ket evtizede racsatlakozott a pedo-vonal elfogadtatasara iranyulo torekves. A szimbolumok erejet se becsuld ala. Egyidosek az emberi civilizacioval. Nem veletlenul ilyen "artatlan" dolgokkal nyomulnak...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61714 2021.05.23. 21:22

insp írta:Nem voltak kivancsiak a reszletekre, de hidd el ez mar igy is baromi sok "felesleges" informacio 8 eves gyerekeknek.
Gondolj bele a sajat gyerekkorodba (en 1980-as vagyok, nem vagy sokkal idosebb nalam) es hasonlitsd ossze a tapasztalataiddal. FINGUNK sincs, mit okoz ez a rengeteg szemet -meg ugy sem, hogy igyekszunk jo szulok lenni.
A szexualis iranyultsag/aberracio kulonfele valtozatait NEM 8 eves gyereknek kell tolni.

Egyebkent hidd el, a "massag" vonalra nem most, hanem mar egy-ket evtizede racsatlakozott a pedo-vonal elfogadtatasara iranyulo torekves. A szimbolumok erejet se becsuld ala. Egyidosek az emberi civilizacioval. Nem veletlenul ilyen "artatlan" dolgokkal nyomulnak...
Arty az elvek embere, föleg, ha a pénztárcával kell szavazni. Biztos vesz az összes gyerekének ilyen készletet, söt a leendö unokáknak is, mert késöbb drágább lesz. Ettöl lesz szebb és békésebb a világ. Mi mástól?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61715 2021.05.23. 21:24

Most olvasom h Taiwanon a nagy aszaly miatt hamarosan be kell zarni a tsmc chip gyarainak ha nem valtozik a helyzet. Kellett ez a chip hianynak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61716 2021.05.23. 21:36

Micsu írta:Most olvasom h Taiwanon a nagy aszaly miatt hamarosan be kell zarni a tsmc chip gyarainak ha nem valtozik a helyzet. Kellett ez a chip hianynak.
A 800 ezres középkategóriát 1,2 millióért fogom nem megvenni :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61717 2021.05.23. 21:41

Zóanagyvarázsló írta:A 800 ezres középkategóriát 1,2 millióért fogom nem megvenni :rinya:
Gpuhoz nem kell pc jo lesz neked a sex is :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61718 2021.05.23. 21:52

Micsu írta:Most olvasom h Taiwanon a nagy aszaly miatt hamarosan be kell zarni a tsmc chip gyarainak ha nem valtozik a helyzet. Kellett ez a chip hianynak.
Egyre jobban becsülöm a jó öreg 1070-t. Komolyan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61719 2021.05.23. 22:00

Micsu írta:Gpuhoz nem kell pc jo lesz neked a sex is :D
Aberrációt javasolsz? :confused:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61720 2021.05.23. 22:03

Micsu írta:Most olvasom h Taiwanon a nagy aszaly miatt hamarosan be kell zarni a tsmc chip gyarainak ha nem valtozik a helyzet. Kellett ez a chip hianynak.
Ha árvíz van az a baj. Ha szárazság az a baj. :bdead:
Mindjárt meghirdetem a 3600-as AMD-t is tokkal-vonóval amíg ér valamit. Ebből lófasz lesz így, nem gémerPC. :shakehead:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61721 2021.05.23. 22:11

Greyfox írta:Egyre jobban becsülöm a jó öreg 1070-t. Komolyan.
Az a helyzet hogy kompromisszumokkal meg el is lehet vele lenni ma is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61722 2021.05.23. 22:13

Zóanagyvarázsló írta:Aberrációt javasolsz? :confused:
Ahh, most hagyom hogy a Gears/Halo altal kapott ptsdt kiheverd :fogmosas:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61723 2021.05.23. 22:14

Greyfox írta:Egyre jobban becsülöm a jó öreg 1070-t. Komolyan.
Ja, lassan már Kensington zár kell a gépre, mert a 1080ti lesz a legnagyobb értékem itthon.... :wilting: már várom mikor lesz ilyen riport a kékfényben: "a festményeket, aranyat, készpénzt nem bántották, viszont minden elvittek, amiben chip-volt, plusz elvitték a családi képeket tartalmazó ősöreg pendrive-omat, biztos azt hitték kripto pénzt tartok rajta..."
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61724 2021.05.23. 22:20

eje75 írta:Ja, lassan már Kensington zár kell a gépre, mert a 1080ti lesz a legnagyobb értékem itthon.... :wilting: már várom mikor lesz ilyen riport a kékfényben: "a festményeket, aranyat, készpénzt nem bántották, viszont minden elvittek, amiben chip-volt, plusz elvitték a családi képeket tartalmazó ősöreg pendrive-omat, biztos azt hitték kripto pénzt tartok rajta..."
Es ez nem vicc mikor mar a katalizatorokat lopjak a haz elott allo autokrol, eljohet ez is sot szerintem mar valahol lopjak ezeket is :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61725 2021.05.24. 00:15

Micsu írta:Az a helyzet hogy kompromisszumokkal meg el is lehet vele lenni ma is.
Annyira amúgy nem kell túl nagy kompromisszumot kötni.
Talán a cyberpunk volt az egyetlen, ami igazán megfektette, de 1080-ban az is egész jól ment, csakhát 2k monitoron okádékul nézett ki, meghát.. na, cyberpunk, úgyhogy nem is volt kár érte.
Utóljára a dmc5-t, meg resi 7-et, Ori-t nyomtam PC-n, mind csodásan ment 1440p-ben, jórészt bőven 60 fölött. Persze az újabb AAA címeknél biztos megfingik 2k-n, de arra ott a ps5, nameg az irdatlan backlog.
Renderhez jó lenne valami bikább, de elvagyok ezen is, hobbistaként nem számít az idő, ha ebből élnék, akkor vennék két 3090-et befektetésnek.

Amúgy crypto megint irdatlan mélyponton van, ether nyaldossa a 2k-t, btc lassan benéz 30-ra, hajrá hajrá! :taps:
Ilyen szar piacon szerintem nincs az a hülye, aki most 900-at ad egy 3080-ért, lassan megindulnak lefele az árak, ha ez így marad.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61726 2021.05.24. 01:54

Szivárványos legóhoz:
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61727 2021.05.24. 01:58

Azt kell majd még nézni, ha az Ethereum átmegy proof of stake modellbe. Nagyon érdekes esettanulmány lesz, hogy a bányászok mit kezdenek utána. Mert a többi low cap shitcoin nem bír el ennyi bányászt, az szerintem elég valószínű.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61728 2021.05.24. 02:05

Ha véletlenül elkezdenek bányászok kiszállni és elárasztani a használt piacot videokártyákkal, akkor lehet eladni Amd és NVidia részvényeket, mert nem fognak annyi újat venni a játékosok, zuhanni fognak a gyártók eladásai. Ez történt 2019-ben is a cryptolufi pukkanása utáni időszakban.
Ezt próbálta valamennyire kivédeni az Nvidia a mining limiterrel. Nem a gamereket drága érdekeit nézik, paráznak az eladások visszaesésétől.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61729 2021.05.24. 08:49

Yup, ha valaminél akkor a Legokészletnél kontraproduktív, mert elve a figurák úgy lettek megcsinálva hogy a lehető leguniverzálisabbak legyenek. Plusz a Legonál nem is igazán a bábukon kéne legyen a hangsúly. De valaki kiszámolta, hogy ha kiadnak egy ilyen készletet az ingyen reklám mert akinek tetszik azért ír róla, aki meg nem bírja az azért fogja hírét kelteni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61730 2021.05.24. 09:05

aabyssx írta:Azt kell majd még nézni, ha az Ethereum átmegy proof of stake modellbe. Nagyon érdekes esettanulmány lesz, hogy a bányászok mit kezdenek utána. Mert a többi low cap shitcoin nem bír el ennyi bányászt, az szerintem elég valószínű.
Majd felfut más, ahogy a bitcoin után felfutott az eth.
Amíg itt a topikban is többen bizonyos összegért hajlandóak félrenézni és a pedofilok gyerekkereskedelemre szánt pénzét tisztára mosni, addig a kereslet meg fogja találni a kínálatot és fordítva.
Ez legalizálja a pedofíliát és nem a Lego.
Avatar
insp

Hozzászólás #61731 2021.05.24. 11:44

Nem szeretném tovább offolni a beszélgetést, de utolsó témába vágó posztként azért:

9mp: gyerek / 16mp gyerek / 17 mp buzi feka pár / egész végig "szivárvány" - éljen az Android 12

phpBB [media]


Ennél többet azt hiszem nem kell magyarázni...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61732 2021.05.24. 11:48

Botond írta:Majd felfut más, ahogy a bitcoin után felfutott az eth.
Amíg itt a topikban is többen bizonyos összegért hajlandóak félrenézni és a pedofilok gyerekkereskedelemre szánt pénzét tisztára mosni, addig a kereslet meg fogja találni a kínálatot és fordítva.
Ez legalizálja a pedofíliát és nem a Lego.
Onmagaban meg a bitcoin nem tiszta penz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61733 2021.05.24. 14:33

Megneztem ezt a Debrist,m ha mar valaki ajanlotta.
En szeretem ezt a formulat de a 2. reszig birtam pedig erdekelne mit is akarnak ebbol kihozni de szamomra eleg szarul van talalva meg karakterek se ernek szart se.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61734 2021.05.24. 16:27

insp írta:Nem szeretném tovább offolni a beszélgetést, de utolsó témába vágó posztként azért:

9mp: gyerek / 16mp gyerek / 17 mp buzi feka pár / egész végig "szivárvány" - éljen az Android 12

phpBB [media]


Ennél többet azt hiszem nem kell magyarázni...
HÁT hová lett a világ! SZÍNES hírdetések! Szerintem legyen feketefehér a következő android! Ja, várjál, az se jó, legyen CSAK fehér!
Avatar
insp

Hozzászólás #61735 2021.05.24. 16:58

Greyfox írta:HÁT hová lett a világ! SZÍNES hírdetések! Szerintem legyen feketefehér a következő android! Ja, várjál, az se jó, legyen CSAK fehér!


A hangsuly nem ott volt, de tenyleg nem offolok tobbet. Android OK, propaganda NOK.
:worship:

Vissza a topikhoz. Neztem egy 9700K-t egy 8400 helyere. Mar vagy 2 eve nem "bovitettem", kene mar valami. Papiron masfelszer gyorsabb.
Kihajt-e tobbet 1080Ti-bol?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61736 2021.05.24. 17:19

insp írta:Vissza a topikhoz. Neztem egy 9700K-t egy 8400 helyere. Mar vagy 2 eve nem "bovitettem", kene mar valami. Papiron masfelszer gyorsabb. Kihajt-e tobbet 1080Ti-bol?
Elvileg igen. Gyakorlatilag rengeteget számít hogy milyen felbontáson és mekkora képfrissítésen játszol a leggyakrabban. Nyilván ha natív 4k alatt nincs élet akkor majdnem felesleges hisz úgyis mindig gpu limited van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61737 2021.05.24. 17:22

insp írta:A hangsuly nem ott volt, de tenyleg nem offolok tobbet. Android OK, propaganda NOK.
:worship:

Vissza a topikhoz. Neztem egy 9700K-t egy 8400 helyere. Mar vagy 2 eve nem "bovitettem", kene mar valami. Papiron masfelszer gyorsabb.
Kihajt-e tobbet 1080Ti-bol?
Nem jó az semmire. Én a helyedben inkább eladnám a TÍÁJT 50 ezerért nekem. Mármint magyar forintért.
Avatar
insp

Hozzászólás #61738 2021.05.24. 18:00

benőmenő írta:Elvileg igen. Gyakorlatilag rengeteget számít hogy milyen felbontáson és mekkora képfrissítésen játszol a leggyakrabban. Nyilván ha natív 4k alatt nincs élet akkor majdnem felesleges hisz úgyis mindig gpu limited van.


A 4K-rol tavaly lecsusztam, sokalltam a 400-at a 3080-ra. :falbav:
Igazabol csak hianyzik a butykolgetes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61739 2021.05.24. 18:43

insp írta:Nem szeretném tovább offolni a beszélgetést, de utolsó témába vágó posztként azért:

9mp: gyerek / 16mp gyerek / 17 mp buzi feka pár / egész végig "szivárvány" - éljen az Android 12

[video]https://www.youtube.com/watch?v=UHQPdP8qgrk[/ideo]

Ennél többet azt hiszem nem kell magyarázni...
Cseréld a másodperceket percekre és kapsz egy Netflix sorozatot. Mondjuk a gyerek helyett inkább az erős nő játszik. Vicces, hogy a borítók kb 70%-án is ez van. Persze nem a hivatalosokon, hanem amiket a Netflix csinál.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61740 2021.05.24. 20:13

insp írta:A 4K-rol tavaly lecsusztam, sokalltam a 400-at a 3080-ra. :falbav:
Igazabol csak hianyzik a butykolgetes.
Igen vicces visszagondolni, amikor a scalperek 350-ért árulták a 3080-at, én meg gondoltam, anyátokat, rajtam nem fogtok 50-100k-t keresni!
És milyen jól tettem! :vigyor3:

Spoiler
Ez egy vicces gif lett volna :D
Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz

Vissza: “Leáldozott.hu”