A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #61321 2021.05.10. 08:24

Botond írta:Azt szokták mondani, hogy az az egyik titka, hogy megegye a gyerek a brokkolit, hogy nincs más a tányérján. Sony gyereknevelés 10/10. :idiota:
Szarok a brokkolira, ott rohadjon meg, van dugi csokim :banplz: (vagyis PC-m... a Returnal előtt 1 hónapig be se kapcsoltam a PS-t, COD-dal, meg a Microsoft Dungeons-el játszottam)
Avatar
eje75

Hozzászólás #61322 2021.05.10. 08:26

deep írta:Hát, pedig a többi totálisan használhatatlan ahhoz képest. Egymilliós tár, találat után még tovább sebző skuló (serrated projectiles), iszonyatos tűzgyorsaság. A többi fegyver ehhez képest sajnos totálisan nulla.
Igen, azzal mentem, volt két heal-em, meg űrhajósom is, és úgy se sikerült... vettem újjáélesztést előtte, úgyhogy minden item nélkül megint rámentem de előtte cseréltem egy sima karabéllyra és sokkal jobban ment az élete, így majdnem meglett...mind1...próbálgatni kell...
Avatar
Moby

Hozzászólás #61323 2021.05.10. 09:13

Megjött végre a returnal kódom, este már baszatom én is. Remélem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61324 2021.05.10. 09:14

Botond írta:Azt szokták mondani, hogy az az egyik titka, hogy megegye a gyerek a brokkolit, hogy nincs más a tányérján. Sony gyereknevelés 10/10. :idiota:
Hát nem mindenki eszegethet az Xbox bőségSZARujából! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61325 2021.05.10. 10:07

DanielT írta:Hát nem mindenki eszegethet az Xbox bőségSZARujából! :nezze:
Azért itt a legnagyobb izgalom ha jól értem a mass effect legendary collection kapcsán van, ami bc cucc, még jó, hogy nem az x360 kiadás, mint a monkey islandeknél, szóval szaru, szaru, de na, erre van igény. Kivéve, akik nem találnak ki a normadyról, az az a szint, ahol a szaru is elbukik, mert túlsok. :gonosz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61326 2021.05.10. 11:28

Botond írta:Azért itt a legnagyobb izgalom ha jól értem a mass effect legendary collection kapcsán van, ami bc cucc, még jó, hogy nem az x360 kiadás, mint a monkey islandeknél, szóval szaru, szaru, de na, erre van igény. Kivéve, akik nem találnak ki a normadyról, az az a szint, ahol a szaru is elbukik, mert túlsok. :gonosz1:
Én kérlek szépen az összes Mass Effectet végigvittem. Namost ezek vagy kamaradrámák, vagy azért csak kitaláltam végül a hajóról! :nezze:

Egyébként valamennyire én is kíváncsi voltam a remasterre, de tegnap ismét megnéztem a bemutató videót és rájöttem, hogy mivel a sztorit már ismerem, valójában nem sok értelme van nekimenni ismét. Ahhoz egyszerűen kevés a felbontás upgrade és némi új textúra. Egy Demons Souls szintű remake esetén nem lenne kérdés.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61327 2021.05.10. 11:29

Botond írta:Azért itt a legnagyobb izgalom ha jól értem a mass effect legendary collection kapcsán van, ami bc cucc, még jó, hogy nem az x360 kiadás, mint a monkey islandeknél, szóval szaru, szaru, de na, erre van igény. Kivéve, akik nem találnak ki a normadyról, az az a szint, ahol a szaru is elbukik, mert túlsok. :gonosz1:
Igen ez jogos, ex me excl remakere megy a hoki annyira pangas van :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #61328 2021.05.10. 11:31

Közben megvan a szputnyik2 a vállamban. Innen kezdve az otthon kockulás megint szabadon választott program és nem kényszer! Mennyivel másabb így! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61329 2021.05.10. 11:52

Botond írta:Közben megvan a szputnyik2 a vállamban. Innen kezdve az otthon kockulás megint szabadon választott program és nem kényszer! Mennyivel másabb így! :banplz:
Nem oltás, hanem igazolvány kérdése. Azt éppen most tesztelem, eddig kurvára véd mindentöl is. A második dózis másnapjára még nem tudom, hogy bevállalják-e egy mininyaralást, az elsö csak a vállamat modernalizálta fájdalmasan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61330 2021.05.10. 11:59

Már épeezü VGA-árak híján nagyon hajlok az OLED+XSX-re (bár most ez se elérhetö). Célszerübb lesz majd elörendelni a PS5 Prót nyócszor, úgy ingyen lesz, és addig talán lesz quick resume, VRR, FPS Boost és jobb "BC", vanilláért úgyis verekedni kell. PS6-ig meg talán normalizálódnak a VGA-árak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61331 2021.05.10. 12:35

Na ezt nem hiszem el. A Sony kitalálta hogyan lehet igazán undorító tetű féreg lenni!

Megvettem lemezen ezt a kibaszott pókembert, hogy megvehessem a remasteredet. És nem engedi megvenni. Kiír egy totál értelmezhetetlen hibaüzentetet amit neten kellett kinyomozni:

RÉGIÓKORLÁTOS A LEMEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha EU lemezed van, nem vehetsz rá UK accounttal tartalmat.

Tehát nem elég, hogy külön nem adják a remastert, nem elég, hogy a store -ból nem látszik mibe kerül, még RÉGIÓKORLÁTOT IS TETTEK RÁ!!

Esküszöm ennél undorítóbb tetű mocsok dolgot még nem láttam. Tehát csináljak valami EU accot, hogy aztán MEGENGEDJÉK, hogy FIZESSEK nekik még.

Aha, meg a jó kurva anyátok az.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61332 2021.05.10. 12:42

DanielT írta:Na ezt nem hiszem el. A Sony kitalálta hogyan lehet igazán undorító tetű féreg lenni!

Megvettem lemezen ezt a kibaszott pókembert, hogy megvehessem a remasteredet. És nem engedi megvenni. Kiír egy totál értelmezhetetlen hibaüzentetet amit neten kellett kinyomozni:

RÉGIÓKORLÁTOS A LEMEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha EU lemezed van, nem vehetsz rá UK accounttal tartalmat.

Tehát nem elég, hogy külön nem adják a remastert, nem elég, hogy a store -ból nem látszik mibe kerül, még RÉGIÓKORLÁTOT IS TETTEK RÁ!!

Esküszöm ennél undorítóbb tetű mocsok dolgot még nem láttam. Tehát csináljak valami EU accot, hogy aztán MEGENGEDJÉK, hogy FIZESSEK nekik még.

Aha, meg a jó kurva anyátok az.
Csak a magyar acc! Már Catalaunumnál ez volt a nemhazaárulók csatakiáltása!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61333 2021.05.10. 13:17

Elindítottam a lemezes részt és ezúton köszönöm meg a Sony-nak, hogy ettől megmentett.

Most a tavalyi 2 percnél tovább bírtam, csak 15 után töröltem le a játékot a picsába és tettem fel a hirdetást.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61334 2021.05.10. 13:41

DanielT írta:Elindítottam a lemezes részt és ezúton köszönöm meg a Sony-nak, hogy ettől megmentett.

Most a tavalyi 2 percnél tovább bírtam, csak 15 után töröltem le a játékot a picsába és tettem fel a hirdetást.
GIGA!!!4!! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61335 2021.05.10. 14:02

DanielT írta:Na ezt nem hiszem el. A Sony kitalálta hogyan lehet igazán undorító tetű féreg lenni!

Megvettem lemezen ezt a kibaszott pókembert, hogy megvehessem a remasteredet. És nem engedi megvenni. Kiír egy totál értelmezhetetlen hibaüzentetet amit neten kellett kinyomozni:

RÉGIÓKORLÁTOS A LEMEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha EU lemezed van, nem vehetsz rá UK accounttal tartalmat.

Tehát nem elég, hogy külön nem adják a remastert, nem elég, hogy a store -ból nem látszik mibe kerül, még RÉGIÓKORLÁTOT IS TETTEK RÁ!!

Esküszöm ennél undorítóbb tetű mocsok dolgot még nem láttam. Tehát csináljak valami EU accot, hogy aztán MEGENGEDJÉK, hogy FIZESSEK nekik még.

Aha, meg a jó kurva anyátok az.
Jó sok DLC-t vehettél eddig :D Mióta a PSN létezik, ilyen a rendszer.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61336 2021.05.10. 14:03

DanielT írta:Elindítottam a lemezes részt és ezúton köszönöm meg a Sony-nak, hogy ettől megmentett.

Most a tavalyi 2 percnél tovább bírtam, csak 15 után töröltem le a játékot a picsába és tettem fel a hirdetást.
LOL :banplz: Bezzeg az FC5! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61337 2021.05.10. 14:04

Moby írta:Jó sok DLC-t vehettél eddig :D Mióta a PSN létezik, ilyen a rendszer.
A Far Cry 5 kapcsán épp mondtam, hogy szerintem soha nem vettem.

De mégis lehet valami különleges ezzel a Fosemberrel, mert ömlik a fórumokon az ideg ha rákeres az ember a problémára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61338 2021.05.10. 14:05

DanielT írta:A Far Cry 5 kapcsán épp mondtam, hogy szerintem soha nem vettem.

De mégis lehet valami különleges ezzel a Fosemberrel, mert ömlik a fórumokon az ideg ha rákeres az ember a problémára.
Nemtudom, én ezt nem vettem meg, elég volt az eredeti. Sőt, igazából mondtam volna, hogy szerintem rögtön a MM-el kezd, abban kevesebb az üresjárat, meg rövidebb is sokkal, de mán mindegy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61339 2021.05.10. 14:08

Moby írta:LOL :banplz: Bezzeg az FC5! :idiota:
Hát annak egy objektív 10/10-et simán adok, ennek meg egy 0/10-et. A grafika és minden körítés eszméletlen minőség, játszani nekem undorító érzés volt.

De én csak egyetlen ember vagyok, ha neked meg másoknak tetszik, jogotok van igénytelen parasztnak lenni! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #61340 2021.05.10. 16:16

Moby írta:Jó sok DLC-t vehettél eddig :D Mióta a PSN létezik, ilyen a rendszer.
azért az EU vs UK új mélység ... nemrég te is arra bíztattál, hogy a HU játékhoz vegyünk nyugodtan UK dlc-t, nemleszbaj! (mert általában VALÓBAN nincs!)

DT: vegyé exodust! pillanatokon belül RT-s lesz! aabyssx ajánlásával! (vagy vegyél xboxot és kölcsönadom a FarCry NewDawn gigafps(tm) verzióját!)
Avatar
arty

Hozzászólás #61341 2021.05.10. 16:28

Botond írta:Azt szokták mondani, hogy az az egyik titka, hogy megegye a gyerek a brokkolit, hogy nincs más a tányérján. Sony gyereknevelés 10/10. :idiota:
:D :D :D

az biztos, hogy ez a returnal jókor volt jó helyen.
én biztos inkább nekimennék újra a halo3-nak legendaryn... egyedül... x360on...
Avatar
Moby

Hozzászólás #61342 2021.05.10. 17:05

arty írta::D :D :D

az biztos, hogy ez a returnal jókor volt jó helyen.
én biztos inkább nekimennék újra a halo3-nak legendaryn... egyedül... x360on...
Naja. Így a resi8-al, meg az ME legendaryvela háta mögött, mondhatni a légüres térbe érkezett. :zavart2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61343 2021.05.10. 17:07

arty írta:azért az EU vs UK új mélység ... nemrég te is arra bíztattál, hogy a HU játékhoz vegyünk nyugodtan UK dlc-t, nemleszbaj! (mert általában VALÓBAN nincs!)

DT: vegyé exodust! pillanatokon belül RT-s lesz! aabyssx ajánlásával! (vagy vegyél xboxot és kölcsönadom a FarCry NewDawn gigafps(tm) verzióját!)
Nincs általánosság, csak CUSA kód van, de ezt Te is pontosan tudod.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61344 2021.05.10. 17:10

DanielT írta:Hát annak egy objektív 10/10-et simán adok, ennek meg egy 0/10-et. A grafika és minden körítés eszméletlen minőség, játszani nekem undorító érzés volt.

De én csak egyetlen ember vagyok, ha neked meg másoknak tetszik, jogotok van igénytelen parasztnak lenni! :banplz:
Abban mindenképpen paraszt, hogy kurvára tömegigényt szolgál ki a játékmenet. Bár ez amúgy az fc5-re is tökre igaz, de az aztán tényleg igénytelen is :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61345 2021.05.10. 17:15

Moby írta:Abban mindenképpen paraszt, hogy kurvára tömegigényt szolgál ki a játékmenet. Bár ez amúgy az fc5-re is tökre igaz, de az aztán tényleg igénytelen is :D
Mondom, hogy nem igénytelen az FC5, magam is meglepődtem mennyire nem.

Ellenben a Négerpók szinkronhangjától 1 perc után a hideg rázott ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61346 2021.05.10. 19:33

Moby te honnan a májas écből szeded az olcsóbb kódokat? Kéne nekem pl egy Disco Elysium.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61347 2021.05.10. 19:43

DanielT írta:Moby te honnan a májas écből szeded az olcsóbb kódokat? Kéne nekem pl egy Disco Elysium.
Gondolom ajandekba akarod valakinek :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #61348 2021.05.10. 20:10

DanielT írta:Moby te honnan a májas écből szeded az olcsóbb kódokat? Kéne nekem pl egy Disco Elysium.
Ez nem így megy sajna :( Az van, ami van, és az is csak korlátozottan van. Most van neki returnalja, aztán ahogy nézem majd lesz neki recsitje legközelebb. De nem is hirdeti meg őket, a törzsvásárlókat szolgálja ki, amennyire én látom. A többi PM.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61349 2021.05.10. 22:22

Moby írta:Ez nem így megy sajna :( Az van, ami van, és az is csak korlátozottan van. Most van neki returnalja, aztán ahogy nézem majd lesz neki recsitje legközelebb. De nem is hirdeti meg őket, a törzsvásárlókat szolgálja ki, amennyire én látom. A többi PM.
Köszi, azt hittem van valami nagy tutiság amit én nem találok, de ezek szerint legfeljebb kis tutiság vanogat néha.
Avatar
arty

Hozzászólás #61350 2021.05.10. 22:47

Moby írta:Naja. Így a resi8-al, meg az ME legendaryvela háta mögött, mondhatni a légüres térbe érkezett. :zavart2:
Nyócmillió ps5juzer végre exklut kap, maj' biztos leállnak vilidzsezni. Lásd TE pl :D Naugye.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61351 2021.05.11. 10:27

Ez a returnal amúgy tényleg rohadt jó! Simán élveztem annyira, mintha körömvágóollót szurkálnék a szemembe. Mindenképp megérte rá várni. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61352 2021.05.11. 11:02

Èv hire
Jah nem :P
Ez a 20 eves moslek nagyon hianyzott am.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61353 2021.05.11. 11:08

Moby írta:Ez a returnal amúgy tényleg rohadt jó! Simán élveztem annyira, mintha körömvágóollót szurkálnék a szemembe. Mindenképp megérte rá várni. :eljen:
Az első tagmondat után már fogalmaztam volna a "na majd várom mi a vélemény 1 nap múlva" kommentet, de aztán jött a második. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61354 2021.05.11. 11:14

Micsu írta:Èv hire
Jah nem :P
Ez a 20 eves moslek nagyon hianyzott am.
PS5ön már napok óta tolhatod. Meg xsx-en is. A pc és switch port késik sajna. De tényleg hiánypótló, végre egy generic hack&slash, ha vkinek a múlt havi (vagy ehavi?) goldos vikings nem volt elég, vagy a torchlight3, ami szintén ott a GPUban. Szóval még több szenny, a világmegváltó diablo4ig! Fuckyeah!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61355 2021.05.11. 11:32

Micsu írta:Èv hire
Jah nem :P
Ez a 20 eves moslek nagyon hianyzott am.
Az jó, ha minden elérhető mindenhol és mindenkor. Ráadásul a maga a idejében elvileg kifejezetten jónak számított. Régen inkább azért fújtak rá, mert konzolexkluzív és "hol a BG?", így lehetett fikázni a nem igazi RPG konzolos játékot. (Az azért vicces volt, amikor a PC-s BG előkerült a leáldban mint exkluzív nagy név, és erre valaki bedobta, hogy volt az konzolra is, sőt még jobb.) Az más kérdés, hogy X darabon túl a műfajon belül és a mai kínálatot elnézve óriási szükség nincs rá PC-n. A kora látszik rajta, a Forgotten Realms világa meg annyira nem egyedi, és 5 csilliárd másik játék is játszódik benne.

Jó, nekem a Diablo 1 is telepítve van, de annál a műfajteremtés és a szeméyles noasztalgia is megvan. Azért a co-op itt is segíthet valamicskét.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61356 2021.05.11. 11:37

Botond írta:PS5ön már napok óta tolhatod. Meg xsx-en is. A pc és switch port késik sajna. De tényleg hiánypótló, végre egy generic hack&slash, ha vkinek a múlt havi (vagy ehavi?) goldos vikings nem volt elég, vagy a torchlight3, ami szintén ott a GPUban. Szóval még több szenny, a világmegváltó diablo4ig! Fuckyeah!
Ez azért egy relevanciával bíró nagy név a múltból, a Vikings meg egy n+1. kurrens középszarnak tűnik. (Bár négyéves már, valaha az ilyen régiségek retrónak számítottak szintén.) Ebből a szempontból nem egy kategória.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61357 2021.05.11. 11:44

Egyébként hol tudom megnézni a Gold miatt felmarkolt Xbox-játékaimat a böngészőben?

Szerk.: A Windows Store-ban megtaláltam, de mutathatná máshol is az accon, mert amott csak az FH4 látszik. A kliens se halott ezekről, de azt már megszoktam. Olyan sajnos nem nagyon van köztük, amit valaha elindítok. szaraszoniszarapéesplusz
Avatar
arty

Hozzászólás #61358 2021.05.11. 13:25

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként hol tudom megnézni a Gold miatt felmarkolt Xbox-játékaimat a böngészőben?

Szerk.: A Windows Store-ban megtaláltam, de mutathatná máshol is az accon, mert amott csak az FH4 látszik. A kliens se halott ezekről, de azt már megszoktam. Olyan sajnos nem nagyon van köztük, amit valaha elindítok. szaraszoniszarapéesplusz
engedjük el ezt a "használható" konzolos libraryt... soselesz, mert nem érdek :(
véletlen meglátnál benne valamit, elkezdesz vele játszani és közben nem vásárolsz újakat!!! (jahogy mamár a GPU a prio.... NEM, AKKOR SE KAPHATOD MEG!!! CSAK!!!!!!!!!!!!!!!!!)

---

kb 2 hete vittem végig az F1 2019-et, undorral* léptem ki belőle, mondom a 2020 kb 2 EUR lesz, mire ehez nekem ismét megjön a kedvem, erre

phpBB [media]


sajna 350 EUR nincs most erre, pedig nagyon kívánnám...
+mellékhatás: akarom az F1 2020-at, MOST! :D

*jó játék, kb a legjobb feldolgozása egy autós szériának, szal csak kicsit sok lett a végére az EGYFÉLE ótótípus
... nekem máig a "változatos" "gétékarrier" (vagy forzakarrier) AZ ótósjáték, milyen kár, hogy ilyenek már nem készülnek :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61359 2021.05.11. 13:32

phpBB [media]


Cseréltem a videót a fullos theme-re.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TasManXT 2021.05.11. 13:38-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61360 2021.05.11. 13:34

DanielT írta:Az első tagmondat után már fogalmaztam volna a "na majd várom mi a vélemény 1 nap múlva" kommentet, de aztán jött a második. :banplz:
Megvolt az 1 nap. Mármint egy olyan 6-8 óra belement, nagyon igyekeztem megkedvelni, sajnos ő nem igyekezett semennyire. Gyak a DeS óta nem vettem olyan játékot, ami végigment volna. Lehet már nem is kellene semmit.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61361 2021.05.11. 13:35

arty írta:+mellékhatás: akarom az F1 2020-at, MOST! :D
Árpilis Humble choice-ban 12 dollár volt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61362 2021.05.11. 14:00

Moby írta:Megvolt az 1 nap. Mármint egy olyan 6-8 óra belement, nagyon igyekeztem megkedvelni, sajnos ő nem igyekezett semennyire. Gyak a DeS óta nem vettem olyan játékot, ami végigment volna. Lehet már nem is kellene semmit.
Valószínűleg... az nem kérdés, hogy a game tud szúró érzést okozni a szemben, de ez nem a játék hibája... inkább hozzáállás kérdése, hogy milyen érzést okoz: a kis olló se okoz fájdalmat annak, aki tudja használni, és rendeltetésszerűen alkalmazza, ez van a Returnal-al is: nem való mindenkinek, nyilvánvalóan neked se... ez nem a game és nem is a Te hibád...mondjuk annyiban, hogy megvetted, pedig tudtad mire számíthatsz... Én nem akartam megvenni, amíg bele nem néztem, aztán belenéztem és rájöttem, hogy autofellatio az egész, azonnal indultam is érte, nem is csalódtam benne... úgy álltam hozzá, és nem is okozott csalódást...
Avatar
Moby

Hozzászólás #61363 2021.05.11. 14:07

eje75 írta:Valószínűleg... az nem kérdés, hogy a game tud szúró érzést okozni a szemben, de ez nem a játék hibája... inkább hozzáállás kérdése, hogy milyen érzést okoz: a kis olló se okoz fájdalmat annak, aki tudja használni, és rendeltetésszerűen alkalmazza, ez van a Returnal-al is: nem való mindenkinek, nyilvánvalóan neked se... ez nem a game és nem is a Te hibád...mondjuk annyiban, hogy megvetted, pedig tudtad mire számíthatsz... Én nem akartam megvenni, amíg bele nem néztem, aztán belenéztem és rájöttem, hogy autofellatio az egész, azonnal indultam is érte, nem is csalódtam benne... úgy álltam hozzá, és nem is okozott csalódást...
Dehogy tudtam...ha tudtam volna, nem veszem meg. Azthittem lesz benne valamiféle progressz, meg elég jónak tűnt a gunplay, meg ilyenek. De nem jó. Nekem a jó nem ilyen. Elvittem a második biomig, egyszer bementem a bosshoz, és rájöttem, hogy ha mégegyszer meg kell néznem az első biom mind a 12 tereptárgyát, felvágom az ereimet. Nem néztem belőle órákat, mert nem akartam elspoilerelni a enemyket.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61364 2021.05.11. 14:09

arty írta:kb 2 hete vittem végig az F1 2019-et, undorral* léptem ki belőle, mondom a 2020 kb 2 EUR lesz, mire ehez nekem ismét megjön a kedvem, erre...
sajna 350 EUR nincs most erre, pedig nagyon kívánnám...
+mellékhatás: akarom az F1 2020-at, MOST! :D
*jó játék, kb a legjobb feldolgozása egy autós szériának, szal csak kicsit sok lett a végére az EGYFÉLE ótótípus
... nekem máig a "változatos" "gétékarrier" (vagy forzakarrier) AZ ótósjáték, milyen kár, hogy ilyenek már nem készülnek :(
Valamelyik részt osztogatták humblin ingyen azt kipróbáltam, de nálam ott bukott hogy baromi rosszul kezeli a többféle inputot. Mivel a kormányomon kevés a gomb, gondoltam a quick menüt hagyom a nyilakon a billentyűzeten...de nem. Amíg a billentyűt nyomkodom nem működik a kormány az autó irányíthatatlanul megy amerre épp állt. :wilting:
Ez csak azért ért váratlanul mert a Grid Autosportban a rádiózást ugyanígy oldottam meg és abban nem volt ilyen problémám.
Plusz kellene nekem is valami új kormány mert az ezeréves Momo racsing 20 ezerért már eléggé megfáradt (a szokásos fékpedál ugrálás, egyre rosszabb kompatibilitás és a kormány gumi borítása is undorító már).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61365 2021.05.11. 14:19

Moby írta:Dehogy tudtam...ha tudtam volna, nem veszem meg. Azthittem lesz benne valamiféle progressz, meg elég jónak tűnt a gunplay, meg ilyenek. De nem jó. Nekem a jó nem ilyen. Elvittem a második biomig, egyszer bementem a bosshoz, és rájöttem, hogy ha mégegyszer meg kell néznem az első biom mind a 12 tereptárgyát, felvágom az ereimet. Nem néztem belőle órákat, mert nem akartam elspoilerelni a enemyket.
Az tuti, hogy iszonyatosan sokan fognak erről lepattanni és meg is értem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61366 2021.05.11. 14:31

DanielT írta:Az tuti, hogy iszonyatosan sokan fognak erről lepattanni és meg is értem.
Hát ezzel tökéletesen 1-et értek... sőt, lehet Moby-nak is igaza van, hogy egy jó játék nem ilyen: egy jó játék nem szopatja az embert, nem okoz frusztrációt, élményekkel gazdagítja, nem ősz hajszálakkal... progressz viszont van benne: nem a gear szinteződik benne, hanem a player-nek kell fejlódnie a saját képességeivel: ha ügyesebb lesz és megugorja a játék kihívásait, élvezni fogja, ha nem, akkor csak szenved benne... lehet nem ilyen egy jó játék, viszont Én nagyon élvezem!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61367 2021.05.11. 15:12

Én közel 40 óra után a hadal kulcsoknál feladtam. 3 kulcsot kellene megszerezni, hogy tovább tudj menni a játékban, de természetesen a kulcs progress elveszik halálkor. Nope.
Avatar
arty

Hozzászólás #61368 2021.05.11. 15:18

TasManXT írta:Árpilis Humble choice-ban 12 dollár volt.
Igen, akkor még javában ment a 2019, talán pont azon felbuzdulva álltam neki "befejezni" az utolsó X versenyt.
És a hardveraprón próbáltam is venni kulcsot, hátha maradt, de nemvót, most meg már mindegy.

Spoiler
nem kell aggódni, természetesen fantasztikus teljesítménnyel világbajnok lettem :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61369 2021.05.11. 16:21

TasManXT írta:Én közel 40 óra után a hadal kulcsoknál feladtam. 3 kulcsot kellene megszerezni, hogy tovább tudj menni a játékban, de természetesen a kulcs progress elveszik halálkor. Nope.
40 óra? :wilting: Ha 40 óra után újra megújra át keloene rágnom magam ezen a sivárságon, valszeg tényleg ollót szúrnék a szemembe :falbav:
Avatar
arty

Hozzászólás #61370 2021.05.11. 16:27

benőmenő írta:Valamelyik részt osztogatták humblin ingyen azt kipróbáltam, de nálam ott bukott hogy baromi rosszul kezeli a többféle inputot. Mivel a kormányomon kevés a gomb, gondoltam a quick menüt hagyom a nyilakon a billentyűzeten...de nem. Amíg a billentyűt nyomkodom nem működik a kormány az autó irányíthatatlanul megy amerre épp állt. :wilting:
Ez csak azért ért váratlanul mert a Grid Autosportban a rádiózást ugyanígy oldottam meg és abban nem volt ilyen problémám.
Plusz kellene nekem is valami új kormány mert az ezeréves Momo racsing 20 ezerért már eléggé megfáradt (a szokásos fékpedál ugrálás, egyre rosszabb kompatibilitás és a kormány gumi borítása is undorító már).
Az F1 2016 volt az, TALÁN azóta kezel már az f1 is több eszközt... ha csak ennyi volt a bajod vele és amúgy játszanád, megnézhetem neked a '19-et mittud :)

MOMO egyébként ideális F1-re, mert a kis elfordulás, amit tud, az itt f1-ben "normális" (de a pedálszívás az sajnos megoldhatatlan baja a momonak :( anno mindkettőmmel előjött és sose tudtam megoldani végleg...).
Viszont most FFB-s kormány 50k-s beszállóval van (Thrustmaster TMX / T150), az alatt semmi. Logitechnél is a legkisebb modell a korábbi csúcs (G29/G920), de persze immár váltó nélkül.
(Ha széleskörűbb ps3 kompatibilitás elvárás, akkor Logi!)
Avatar
Botond

Hozzászólás #61371 2021.05.11. 16:31

Moby írta:40 óra? :wilting: Ha 40 óra után újra megújra át keloene rágnom magam ezen a sivárságon, valszeg tényleg ollót szúrnék a szemembe :falbav:
Indokolatlanul hosszú önszopatás vmi fossal témáról jut eszembe.
Benő, DS2 platina (najó steam acsimaxolás) nem jön vmikor? :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61372 2021.05.11. 16:35

Botond írta:Indokolatlanul hosszú önszopatás vmi fossal témáról jut eszembe.
Benő, DS2 platina (najó steam acsimaxolás) nem jön vmikor? :banplz:
Erre ráéreztél, mert bár összesen 157 órám van a sima + scholar editionben összesen, a stáblista csak egyszer pörgött le. A dlc-k közül pedig csak az elsőt láttam félig és az úgy elég is volt. :D
Még talán streameltem is anno a sárkányos részét meg Aldia's keepet amikor először csináltam.
Acsimaxolás kizárva, egyszer talán megerőszakolom magamat és letolom a dlc-ket is mielőtt belecsapnék a Dark Souls 3-ba. De mint mondtam 2021 a PS3 éve lesz nálam főleg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.05.11. 16:37-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #61373 2021.05.11. 16:36

Botond írta:Indokolatlanul hosszú önszopatás vmi fossal témáról jut eszembe.
Benő, DS2 platina (najó steam acsimaxolás) nem jön vmikor? :banplz:
már majdnem elfelejtette a topik, erre BAMM :D
szegény.....
Avatar
eje75

Hozzászólás #61374 2021.05.11. 18:11

TasManXT írta:Én közel 40 óra után a hadal kulcsoknál feladtam. 3 kulcsot kellene megszerezni, hogy tovább tudj menni a játékban, de természetesen a kulcs progress elveszik halálkor. Nope.
Lesz benne ilyen rész? :wilting: Na majd meglátjuk...mondjuk abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy végigviszem, sőt: már a 2.-ik biomnál majdnem abbahagytam... mind1, megyek egy runt... amúgy is most volt egy tárgyalásom a Bankszövetség egyik legfőbb vezetőjével, levezetésnek pont jó lesz egy kis önszopatás :banplz:
Castle82

Hozzászólás #61375 2021.05.11. 18:44

Micsu írta:Meri a ps5 a jatekidot.


Megtaláltam. 18 óra volt az első végigjátszás a playstation menü szerint.:)
Castle82

Hozzászólás #61376 2021.05.11. 18:55

Castle82 írta:Megtaláltam. 18 óra volt az első végigjátszás a playstation menü szerint.:)



Ahogy a kommenteket nézem ittott örülök hogy RE8 mellett döntöttem és nem Returnal, videók alapján is kicsit szájhuzogatós volt, önszopatást meg random procedurált pályák mellett ami amúgy sem a szívem csücske lévén sosem közelíti meg a szakik által megalkotott terepet és artot, nem köszi. Majd valami gigaakcióban egyszer ránézek, de most a RE8-at kitolva másra verem el a pénzem pl Persona5 royal csak az meg kissé túl "japó" nekem. Demon Souls-t majd beszerzem ha akciós lesz pár hét/hónap vagy summer sale és úgyis kapja a százalékot, már nincs értelme full áron megvennem.
Avatar
deep

Hozzászólás #61377 2021.05.11. 18:57

Castle82 írta:Ahogy a kommenteket nézem ittott örülök hogy RE8 mellett döntöttem és nem Returnal, videók alapján is kicsit szájhuzogatós volt, önszopatást meg random procedurált pályák mellett ami amúgy sem a szívem csücske lévén sosem közelíti meg a szakik által megalkotott terepet és artot, nem köszi. Majd valami gigaakcióban egyszer ránézek, de most a RE8-at kitolva másra verem el a pénzem pl Persona5 royal csak az meg kissé túl "japó" nekem. Demon Souls-t majd beszerzem ha akciós lesz pár hét/hónap vagy summer sale és úgyis kapja a százalékot, már nincs értelme full áron megvennem.
Nem teljesen procedural, szerintem patternek vannak és azokat randomolja.
Avatar
Tom

Hozzászólás #61378 2021.05.11. 19:18

deep írta:Nem teljesen procedural, szerintem patternek vannak és azokat randomolja.

Minden szobát megcsinálták benne kézzel és csak az véletlenszerű, hogy ezek közül épp melyekből rakja össze a térképet.
Avatar
Necro

Hozzászólás #61379 2021.05.11. 19:23

A Persona 5 kurva jó.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61380 2021.05.11. 19:37

eje75 írta:Lesz benne ilyen rész? :wilting: Na majd meglátjuk...mondjuk abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy végigviszem, sőt: már a 2.-ik biomnál majdnem abbahagytam... mind1, megyek egy runt... amúgy is most volt egy tárgyalásom a Bankszövetség egyik legfőbb vezetőjével, levezetésnek pont jó lesz egy kis önszopatás :banplz:
Minden progress benne, még a szopás is, de mivel tudom hogy mi vár még rám, ezért a motiváció elfogyott. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #61381 2021.05.11. 22:02

TasManXT írta:Minden progress benne, még a szopás is, de mivel tudom hogy mi vár még rám, ezért a motiváció elfogyott. :)
Ne is mond...egy runt nyomtam ma, laza 5 óra volt és NEM lett meg a végén 3. boss, mert megint azzal a szar hollow seeker-rel mentem... kicsit bosszús voltam
Spoiler
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61382 2021.05.11. 22:12

eje75 írta:Ne is mond...egy runt nyomtam ma, laza 5 óra volt és NEM lett meg a végén 3. boss, mert megint azzal a szar hollow seeker-rel mentem... kicsit bosszús voltam
Mindig legyen megvéve az extra élet. 6 ether-be kerül, és nagyon megéri. Vagy van az artifactok közül a kis űrhajós figura, az is felkap halál esetén. Én a carbine-t ajánlom, szerintem elég fasza középút és jó a lőtáv. Nemesis nekem egy pisztollyal lett meg, éppen annak volt a legnagyobb sebzése, plusz Homing missile perk volt rajta, ami alapból fasza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61383 2021.05.12. 08:41

eje75 írta:Ne is mond...egy runt nyomtam ma, laza 5 óra volt és NEM lett meg a végén 3. boss, mert megint azzal a szar hollow seeker-rel mentem... kicsit bosszús voltam
Spoiler
Kép
Kezd lecsúszni ez a játék nálam a "PS+ ban se" kategóriába. :fogmosas:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61384 2021.05.12. 08:42

DanielT írta:Kezd lecsúszni ez a játék nálam a "PS+ ban se" kategóriába. :fogmosas:
Javaslok egy Elajjaz végigjátszást. Neki jobban ment.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61385 2021.05.12. 09:21

Az imént kaptam egy kínai nyelvű SMS-t amiben küldték a steam verifikációs karaktereket a belépéshez... namost se kínai nem vagyok, se belépni nem akartam. A többit nem nehéz kitalálni. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61386 2021.05.12. 09:33

DanielT írta:Az imént kaptam egy kínai nyelvű SMS-t amiben küldték a steam verifikációs karaktereket a belépéshez... namost se kínai nem vagyok, se belépni nem akartam. A többit nem nehéz kitalálni. :wilting:
És mi a végkifejlet? Megdurrantották az accod, vagy csak próbálkozásig jutottak?
Appos kódos cucc be volt állítva vagy csak az sms?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61387 2021.05.12. 10:42

Botond írta:És mi a végkifejlet? Megdurrantották az accod, vagy csak próbálkozásig jutottak?
Appos kódos cucc be volt állítva vagy csak az sms?
Ja, hát nem kerestem meg a kis gecit, hogy megadjam neki a kódom. :D Szal' megfogta a Steam guard. Mondjuk nekem emailes van beállítva, ezért nem annyira értem, hogy miért telefonon jött. Lehet recoveryzni akarták a patkányok.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61388 2021.05.12. 11:00

DanielT írta:Ja, hát nem kerestem meg a kis gecit, hogy megadjam neki a kódom. :D Szal' megfogta a Steam guard. Mondjuk nekem emailes van beállítva, ezért nem annyira értem, hogy miért telefonon jött. Lehet recoveryzni akarták a patkányok.
Huhh, akkor nem történt tragédia. Nekem még csak spotify accountomat törték fel, szerencsére a supportjuk nagyon profin intézte és hamar visszakaptam.
Tegnap végre rávettem magam, hogy átvigyem a Playstationt a 3D tv-hez. A fosfrémes címekre ráengedtem a motion plust, és az Üljhátrébb (tm) AA-t is alkalmaztam. Amikor az Ölőzóna 3-ban még a sixaxist is használni kellett már tényleg csak akkor lehettem volna parasztabb, ha mindezt szaros gumicsizmában csinálom, de azért élveztem. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61389 2021.05.12. 11:29

benőmenő írta:Huhh, akkor nem történt tragédia. Nekem még csak spotify accountomat törték fel, szerencsére a supportjuk nagyon profin intézte és hamar visszakaptam.
Tegnap végre rávettem magam, hogy átvigyem a Playstationt a 3D tv-hez. A fosfrémes címekre ráengedtem a motion plust, és az Üljhátrébb (tm) AA-t is alkalmaztam. Amikor az Ölőzóna 3-ban még a sixaxist is használni kellett már tényleg csak akkor lehettem volna parasztabb, ha mindezt szaros gumicsizmában csinálom, de azért élveztem. :banplz:
Nice! :taps: :taps: :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61390 2021.05.12. 11:35

DanielT írta:Ja, hát nem kerestem meg a kis gecit, hogy megadjam neki a kódom. :D Szal' megfogta a Steam guard. Mondjuk nekem emailes van beállítva, ezért nem annyira értem, hogy miért telefonon jött. Lehet recoveryzni akarták a patkányok.
Akkor heppifinish nem volt csak heppiend. Nájsz! :eljen:

Vissza: “Leáldozott.hu”