A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61251 2021.05.07. 13:43

Botond írta:Ahol a spotify/youtube is havonta biztonsági mentésre kerül, ott mindig jól jön, ha működik a lézer! :idiota:
Én arra várok, hogy bejelentsék a PS2-höz a floppyintegrációt. Ideje lenne már!
Avatar
Botond

Hozzászólás #61252 2021.05.07. 13:46

Zóanagyvarázsló írta:Én arra várok, hogy bejelentsék a PS2-höz a floppyintegrációt. Ideje lenne már!
Jól mondod, gyalázat, hogy a szintén minden háztartásban ott kallódó 1541es floppy driveokat nem lehet rákötni még mindig!
Avatar
eje75

Hozzászólás #61253 2021.05.07. 13:47

Kandurex írta:Mr. Evil és Eje75 jóvoltából egy kis DeS.. Jöhet a hétvége :hawaii:

Spoiler
Kép
Gyógyszertárba előtte ugorj el nyugtatóért... :banplz: nekem is mennem kell munka után a Returnal miatt..
Avatar
eje75

Hozzászólás #61254 2021.05.07. 13:49

TasManXT írta:Ethert tessék gyűjtögetni, minden szart felporszívózni. Bizonyos itemek megmaradnak a halál után is, illetve a bossok megölése már progress, még ha meg is halsz utána. A többi spoiler lenne, de kitartás.
Ha, így toltam... A halál is tök noob dolog volt, beestem valami gödörbe, nem tudtam kiugrani, és egy miniboss szétkapott... Pedig egy 3-as karabelélyom volt már, apritottam vele szépen...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61255 2021.05.07. 13:53

DanielT írta:Jó buli meg minden, de na... mivel évek óta egy 2 ezer ft-os memóriakártyával USB pendriveről lehet tolni bármilyen játékot, nyilván nem robbant fel tőle az internet. Sőt, ugyanezzel a kártyával használtam a gépet úgy, hogy a NAS-ról olvasta az ISO-kat. Szóval a lézer egészségéért való aggodalmaid ismeretében érthetetlen, hogy miért izgalmas alternatíva ez.
nekem vinyó van ráhakkolva, de maga a gép valahol anyámnál a pinyóban kallódik a többi mellett.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61256 2021.05.07. 15:09

Ez a returnal ha 5-10 eve jelenik meg sztem innen senki se telepitette volna fel :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61257 2021.05.07. 15:33

Micsu írta:Ez a returnal ha 5-10 eve jelenik meg sztem innen senki se telepitette volna fel :D
Ezzel azért nem tettél túl merész kijelentést, tekintve hogy csak PS5-re lehet telepíteni. :banplz:
Spoiler
Értem én, hogy értetted csak magas labda volt. :vigyor2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61258 2021.05.07. 15:44

Micsu írta:Ez a returnal ha 5-10 eve jelenik meg sztem innen senki se telepitette volna fel :D
Meg ha mondjuk lenne ugy 5-6 cim legalább ami friss és lehet válogatni :)
De egynek engem is erdekel
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61259 2021.05.07. 15:46

Mekee írta:Meg ha mondjuk lenne ugy 5-6 cim legalább ami friss és lehet válogatni :)
De egynek engem is erdekel
Az a helyzet hogy nem lubiczkolunk a cimekben, es ez a multiplarformra is igaz. :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61260 2021.05.07. 16:16

Micsu írta:Az a helyzet hogy nem lubiczkolunk a cimekben, es ez a multiplarformra is igaz. :P
Féláras Steamen a felújított C&C. Mi ez, ha nem lubickolás?! :fejvakaras:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61261 2021.05.07. 16:19

Mekee írta:Meg ha mondjuk lenne ugy 5-6 cim legalább ami friss és lehet válogatni :)
De egynek engem is erdekel
Prevgen is úgy indult PS-en, hogy pörgött az Ölőzóna meg a Knack mert az volt csak jóformán a Bloodborne-ig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.05.07. 16:23-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61262 2021.05.07. 16:22

Zóanagyvarázsló írta:Féláras Steamen a felújított C&C. Mi ez, ha nem lubickolás?! :fejvakaras:
GPUval meg ingyenes. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61263 2021.05.07. 16:23

benőmenő írta:Prevgen is úgy indult PS-en, hogy pörgött az Ölőzóna meg a Knack mert az volt.
Pörgött... inkább a hányadékában fetrengett 23-47,5 frém között. :vomit:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61264 2021.05.07. 16:31

Zóanagyvarázsló írta:Féláras Steamen a felújított C&C. Mi ez, ha nem lubickolás?! :fejvakaras:
Uj AAA ipkre gondoltam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61265 2021.05.07. 16:52

benőmenő írta:Prevgen is úgy indult PS-en, hogy pörgött az Ölőzóna meg a Knack mert az volt csak jóformán a Bloodborne-ig.
Azé a kettő között még jött egy infémüsz, meg egy driveclub (najó, egy fél driveclub).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61266 2021.05.07. 19:21

Botond írta:GPUval meg ingyenes. :)
Steames vásárlás után is :papakacsint:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61267 2021.05.07. 19:35

Moby írta:Azé a kettő között még jött egy infémüsz, meg egy driveclub (najó, egy fél driveclub).
És ezek pont jóak voltak. DC-vel is elvoltam, emlékeim szerint szerver bajaik voltak, nemláttam a barátaim idejeit, nabumm. De tény, hogy később lett teljes, az eső meg különösen baszó volt. Most kicsit döcögősebben indulnak az aaa címek
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61268 2021.05.07. 19:37

Debris-t nézi innen valaki?
Avatar
Botond

Hozzászólás #61269 2021.05.07. 20:21

Zóanagyvarázsló írta:Steames vásárlás után is :papakacsint:
Mondjuk esélytelen egy nyolcadik végigjátszás, ha kipofozták a grafikát, ha nem. Dobozosokat eladtam, c&c1nek és ra1nek ennyi volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61270 2021.05.07. 20:23

Mekee írta:És ezek pont jóak voltak. DC-vel is elvoltam, emlékeim szerint szerver bajaik voltak, nemláttam a barátaim idejeit, nabumm. De tény, hogy később lett teljes, az eső meg különösen baszó volt. Most kicsit döcögősebben indulnak az aaa címek
Döcögőőősen??
Akkoriban ilyentájt ott tartunk, hogy volt egy Killzone, Knack, és egy Infamous.
Most van egy Astroboy, Démonszó, MilesMorales, Sackboy, Returnal, és minnyá Recsit.
És akkor vegyük azt is hozzá, hogy akkoriban nullához közelített a 60fps-es játék, most ennek pontosan a reciproka teljesül. Ezt döcögősnek semmiképp nem mondanám. Jó, jöhetne mégtöbb, meg mégtöbb, senki nem sértődne meg. Ha még az idén kapnánk egy Horizont, szerintem senkinek egy szava nem lehet, de ebben nem bízok mondjuk én sem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61271 2021.05.07. 20:30

Wreckfest Patch Notes 2.04 May 7

(PS5) Fixed a rendering issue with texture filtering that resulted in textures appearing blurry at medium to far distance.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61272 2021.05.07. 21:03

Én a Kingdom Come: Deliverance-t próbáltam ki poénból, aztán tökre meglepi volt. Megnézem mi lesz belőle. Nem ilyen piros-zöld-kék varázslatos, sárkányos fos, hanem tök földhöz ragadt cucc.
Avatar
arty

Hozzászólás #61273 2021.05.07. 21:19

DanielT írta:Jó buli meg minden, de na... mivel évek óta egy 2 ezer ft-os memóriakártyával USB pendriveről lehet tolni bármilyen játékot, nyilván nem robbant fel tőle az internet. Sőt, ugyanezzel a kártyával használtam a gépet úgy, hogy a NAS-ról olvasta az ISO-kat. Szóval a lézer egészségéért való aggodalmaid ismeretében érthetetlen, hogy miért izgalmas alternatíva ez.
ezert irtam a tonihaxot, amitol viszont felrobbant a net, holott lofitty hozza kepest (atommacera, raadasul kb alig letezik a vilagon chipmentes ps1)

es jo a softmod, de messze nem tokeletes - compat bajok, pendrivemacera, ugyanez plane igaz a nason levo isokra... kb a legbenabban megtort konzol mára a ps2 (nincs ode se!), a lezer pusztul, a hddzes a fos regi szeriak kivaltsaga.

es ki tudja meg mit hoznak ki ebbol a hackbol ;) (bar ez is eleg kaotikus, de a kb 15 reviziot + regios difiket megelt ps2 eseten ez kb alap :( )

chip nelkul a retrozgatni elovett gepek kb orok eletet birnak szvsz :) es lehet h csak evente 2x kerul lemez a gepbe es amugy usbzek, de akkor nem baj ha konzolosan csak beteszem a lemezt es megy ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #61274 2021.05.07. 21:22

benőmenő írta:A Mesterlövész és a Haze már megvoltak. Dani a Duke Nukem Forever-t küldte. :mf1:
wow, az viszont okes cucc. bar nemtom a ps3 verza mennyire volt fosport... letolod majd? (hazet mindenkepp nyomd le, dt-n kivul itt sztem senkinek nincs meg a stablista acsi :D )
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61275 2021.05.07. 21:38

Moby írta:Döcögőőősen??
Akkoriban ilyentájt ott tartunk, hogy volt egy Killzone, Knack, és egy Infamous.
Most van egy Astroboy, Démonszó, MilesMorales, Sackboy, Returnal, és minnyá Recsit.
És akkor vegyük azt is hozzá, hogy akkoriban nullához közelített a 60fps-es játék, most ennek pontosan a reciproka teljesül. Ezt döcögősnek semmiképp nem mondanám. Jó, jöhetne mégtöbb, meg mégtöbb, senki nem sértődne meg. Ha még az idén kapnánk egy Horizont, szerintem senkinek egy szava nem lehet, de ebben nem bízok mondjuk én sem.
Hát ha ígyvan, nemszótam. Emlékeim szerint nem volt ilyen gamingböjt, ha belevesszük a multiplatform cuccokat, akkor is így áll? Bár tény, hogy a day1 gépem talán másfél évig tartottam meg, és utána csak a prő-vel szálltam vissza, no ilyense vót, ps1 mondjuk nem day1, de az első megvan, ps2 megvan, ps3 is, a 40-es fat, beépített ps2-vel is, csak nem megy természetesen már. És most sem lesz, mert beckkompat miatt okafogyottá vált, meg má unom nézegetni a tv mellett
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61276 2021.05.07. 22:10

arty írta:wow, az viszont okes cucc. bar nemtom a ps3 verza mennyire volt fosport... letolod majd? (hazet mindenkepp nyomd le, dt-n kivul itt sztem senkinek nincs meg a stablista acsi :D )
Mije van DT-nek a Haze-ben? Ha neki achievementje van egy PS3-exkluzívban, mely még trófeát sem ad, akkor azzal az egész világon egyedül van.

A végigjátszással nincs.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61277 2021.05.07. 22:16

aabyssx írta:Én a Kingdom Come: Deliverance-t próbáltam ki poénból, aztán tökre meglepi volt. Megnézem mi lesz belőle. Nem ilyen piros-zöld-kék varázslatos, sárkányos fos, hanem tök földhöz ragadt cucc.
Arra is mindig gyűjtöm az időt, hogy legyen értelnme folytatni, az eleje nagyon tetszett. Minden esetlenségével együtt. És főleg én és a karakterem voltunk esetlenek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61278 2021.05.07. 22:36

TasManXT írta:Wreckfest Patch Notes 2.04 May 7

(PS5) Fixed a rendering issue with texture filtering that resulted in textures appearing blurry at medium to far distance.
És milyen jót tett neki! :eljen: Toltam is egész eddig. Rohadtul bosszantó tud lenni, hogy bármelyik pillanatban "bármi" megtörténhet és emiatt bukom a versenyt, de az élvezetet is ez adja. Kár, hogy se időjárás, se napszak változás nincs. Némi alibi égbolt szín filtertől eltekintve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61279 2021.05.07. 22:40

arty írta:ezert irtam a tonihaxot, amitol viszont felrobbant a net, holott lofitty hozza kepest (atommacera, raadasul kb alig letezik a vilagon chipmentes ps1)

es jo a softmod, de messze nem tokeletes - compat bajok, pendrivemacera, ugyanez plane igaz a nason levo isokra... kb a legbenabban megtort konzol mára a ps2 (nincs ode se!), a lezer pusztul, a hddzes a fos regi szeriak kivaltsaga.

es ki tudja meg mit hoznak ki ebbol a hackbol ;) (bar ez is eleg kaotikus, de a kb 15 reviziot + regios difiket megelt ps2 eseten ez kb alap :( )

chip nelkul a retrozgatni elovett gepek kb orok eletet birnak szvsz :) es lehet h csak evente 2x kerul lemez a gepbe es amugy usbzek, de akkor nem baj ha konzolosan csak beteszem a lemezt es megy ;)
Feltétlen értesíts, amikor legközelebb PS2-n nyomsz valamit! :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61280 2021.05.07. 22:42

aabyssx írta:Én a Kingdom Come: Deliverance-t próbáltam ki poénból, aztán tökre meglepi volt. Megnézem mi lesz belőle. Nem ilyen piros-zöld-kék varázslatos, sárkányos fos, hanem tök földhöz ragadt cucc.
Amennyire én láttam, tényleg pont olyan mint egy jó nagy adag tehénfos. :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #61281 2021.05.07. 23:10

aabyssx írta:Én a Kingdom Come: Deliverance-t próbáltam ki poénból, aztán tökre meglepi volt. Megnézem mi lesz belőle. Nem ilyen piros-zöld-kék varázslatos, sárkányos fos, hanem tök földhöz ragadt cucc.
Engem elveszített, sokat nyomtam, vártam mikor lesz jó. Aztán nem lett sok óra múlva se, így ott hagytam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61282 2021.05.08. 07:06

arty írta:wow, az viszont okes cucc. bar nemtom a ps3 verza mennyire volt fosport... letolod majd? (hazet mindenkepp nyomd le, dt-n kivul itt sztem senkinek nincs meg a stablista acsi :D )
Anno a PC-s warez verza lement a Duke Nukemből. Érdekes lesz, mennyire veszi majd be a gyomrom így 10 évvel később.
A Hazebe már belekezdtem tavaly, aztán hogy-hogynem félbe maradt. De tuti le fog menni az is. Mondjuk lehet nem egy naptári éven belül fogom őket letolni, még a végén visszahoznátok a POTY szavazást a kedvemért. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61283 2021.05.08. 08:22

Eszembe jutott, hogy fel is kéne telepítgetni legalább a PS-re a cuccokat. A Duke Nukem Foreverrel kezdtem, aminek a lehető legminimálabb gagyi telepítő képernyője volt és utána az Unreal logónál merevre fagyott tőle a PS3. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61284 2021.05.08. 08:24

benőmenő írta:Eszembe jutott, hogy fel is kéne telepítgetni legalább a PS-re a cuccokat. A Duke Nukem Foreverrel kezdtem, aminek a lehető legminimálabb gagyi telepítő képernyője volt és utána az Unreal logónál merevre fagyott tőle a PS3. :idiota:
Gyorsan ki kellett adni, nem volt idő a fejlesztésre. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61285 2021.05.08. 08:28

deep írta:Engem elveszített, sokat nyomtam, vártam mikor lesz jó. Aztán nem lett sok óra múlva se, így ott hagytam.
Én is félbehagytam, aztán ki is vették a gpuból. Majd folytatom vmikor, amikor havi gold ingyen játék lesz. Ha nem lesz, akkor így marad, emiatt epic klienst nem fogok telepíteni.
Amúgy nem rossz játék. Tényleg realisztikus, hogy a gonoszok magyarul beszélnek. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61286 2021.05.08. 08:35

Resident Evil VIIllage Metacritic:

Playstation 5 tesztek száma: 75

Xbox Series tesztek száma: 6

LOL. Na de majd ha végre lehet kapni ikszbokszot! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61287 2021.05.08. 08:43

Tegnap csak egy run-ra volt lelki és testi energiám a Returnal-ban, el is jutottam az első boss-ig, de a második fázisban megb.szot...imádom, de nagyon kemény, ha hibázol nincs bocsánat...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61288 2021.05.08. 09:02

eje75 írta:Tegnap csak egy run-ra volt lelki és testi energiám a Returnal-ban, el is jutottam az első boss-ig, de a második fázisban megb.szot...imádom, de nagyon kemény, ha hibázol nincs bocsánat...
2 tipp ami segíthet a runokon: a hp-d úgy nő, hogy van egy kis gyűjtő „doboz” a hp sáv mellettm ami 1-3 sávban megy felfele. Ha max hp-n vagy, akkor a zöld cuccok resint adnak, ebből lehet 2 fajta? kicsi -> 1 csíkot növel - nagy -> 2 csíkot növel. Ha nem vagy max hp-n, akkor vagy a Heliosban aludj egyet, vagy használj valami healing itemet. Csak utolsó esetben használj zöld pickupot javításként. Van egy pickup, ami a fenti 3 upgrade státuszt 2-re csökkenti (ilyenkor nagyon gyorsan lehet növelni a hp-t). Illetve tudsz venni a fabrikátoroknál 25% integrity növelőt. Ezt vedd meg mindenképp, de a boss fight előtt egy hp item sem árt.

Ha növeled a weapon prof-ot, akkor ne nyiss ládát, ha kicsi még, érdemes megvárni a 3-4-et legalább az elején.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61290 2021.05.08. 21:24

TasManXT írta:2 tipp ami segíthet a runokon: a hp-d úgy nő, hogy van egy kis gyűjtő „doboz” a hp sáv mellettm ami 1-3 sávban megy felfele. Ha max hp-n vagy, akkor a zöld cuccok resint adnak, ebből lehet 2 fajta? kicsi -> 1 csíkot növel - nagy -> 2 csíkot növel. Ha nem vagy max hp-n, akkor vagy a Heliosban aludj egyet, vagy használj valami healing itemet. Csak utolsó esetben használj zöld pickupot javításként. Van egy pickup, ami a fenti 3 upgrade státuszt 2-re csökkenti (ilyenkor nagyon gyorsan lehet növelni a hp-t). Illetve tudsz venni a fabrikátoroknál 25% integrity növelőt. Ezt vedd meg mindenképp, de a boss fight előtt egy hp item sem árt.

Ha növeled a weapon prof-ot, akkor ne nyiss ládát, ha kicsi még, érdemes megvárni a 3-4-et legalább az elején.
Thx...a mai második run-ra lement az első boss.. eddig nagyon élvezem, most először érzem, hogy ezért megérte PS5-öt venni: nem való ez mindenkinek az a napnál is világosabb, de aki értékeli a stílust (szereti magát szopatni... keményen...) annak nagy móka...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61291 2021.05.09. 08:48

DT, izzítsd az emulátor PC-t, végre tudsz majd rezinyócazni: FoV and Vignette fix mod
Castle82

Hozzászólás #61292 2021.05.09. 11:15

Ha már Resi 8, ez baszott jó lett. A második bosst nyomtam le eddig a játékmenet ötvözte a Resi 4 a Resi 7 és a Silent hill illetve Lovecraft játékok legjobb pillanatait. Igaz nagyjából 3 óra játék után újrakezdtem mert én is éreztem és sok helyen írták is hogy a normal könnyű lett és lövöldözhetsz. Így nehéz szinten komoly, tényleg megy a matek hogy mikor hogy lőjek hogyan csaljam az ellenfelet, az első menekülgetős barikádozós résznél egy jó órát szoptam mire sikerült kivitelezni, a fő hibám az volt hogy mindig próbáltam harcolva tartani magam na az ott nem megy, ugyan ez normalon séta és lövöldözés volt minimális futkorszással elsőre. A látvány nagyon komoly főleg a belső terek és karakterek és a tempest 3d is teszi végre a dolgát, támogatva van tényleg ad élményt a hanghoz amit a házimozi illetve sima sztereó fejesezés nem tud visszaadni. Eddig úgy érzem jogosak a magas pontszámok, van akció van nyomasztó pszichó rész van menekülés van rémisztgetés és van Resident Evil-re jellemző eldeformálódott vírusmutáció ahogy kell.:) Szétrohadt zombi na az nincs, de nem izgatott eddig.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61293 2021.05.09. 12:39

eje75 írta:Thx...a mai második run-ra lement az első boss.. eddig nagyon élvezem, most először érzem, hogy ezért megérte PS5-öt venni: nem való ez mindenkinek az a napnál is világosabb, de aki értékeli a stílust (szereti magát szopatni... keményen...) annak nagy móka...
A kettes boss-nak kétszer is nekifutottam, de mindkétszer megb..ott.... kemény ez a cucc, a demon souls ehhez képest sétagalopp volt... amúgy tényleg g..ci a játék, feltápoltam magam, mindenem volt, aztán a nagy boss előtti szobába rakott egy minibosst, akire mindenem elment... így persze a főnükre nem maradt cuccom, le is nyomott, mint a bélyeget... szemetek...
Avatar
arty

Hozzászólás #61294 2021.05.09. 13:48

Zóanagyvarázsló írta:Mije van DT-nek a Haze-ben? Ha neki achievementje van egy PS3-exkluzívban, mely még trófeát sem ad, akkor azzal az egész világon egyedül van.

A végigjátszással nincs.
csak szofisztikáltan próbáltam rá célozni, hogy VÉGIGTOLTA! (hogy te is, arra nem emlékeztem, tőled ekkora mélységet nem vártam...... de utólag/ismételten(?) is gratulálok, akkor már KETTEN vagytok, innentől benőnek is k-ö-t-e-l-e-z-ő :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #61295 2021.05.09. 13:51

benőmenő írta:Eszembe jutott, hogy fel is kéne telepítgetni legalább a PS-re a cuccokat. A Duke Nukem Foreverrel kezdtem, aminek a lehető legminimálabb gagyi telepítő képernyője volt és utána az Unreal logónál merevre fagyott tőle a PS3. :idiota:
nem lééééétezik, hogy minden fagy ps3on, nem lehet h a géped bajos?
Avatar
arty

Hozzászólás #61296 2021.05.09. 13:57

Micsu írta:Verseny van :P
szintén a perből derült ki, hogy a "crossplay-ért" is fizetni kell sonynak (legalábbis az epic fizet) - tehát ha főleg ps-en játszol fortnitet, de az itemeket xboxon veszed, akkor epicnek az xboxos bevétel egy részét át kell adnia sonynak....

nagyon nem oké, hogy ennyire elhúzott pont a tetves japó :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61297 2021.05.09. 14:44

arty írta:szintén a perből derült ki, hogy a "crossplay-ért" is fizetni kell sonynak (legalábbis az epic fizet) - tehát ha főleg ps-en játszol fortnitet, de az itemeket xboxon veszed, akkor epicnek az xboxos bevétel egy részét át kell adnia sonynak....

nagyon nem oké, hogy ennyire elhúzott pont a tetves japó :(
Ezt a sok 100 milliot kolthettek volna arra is hogy studiokat vasarolnak fel, jatekokat gyartatnak, klienst fejlesztenek, stb, ezzel amit muvelnek am nagyyerteket terementenek, epitik a scenet :wilting: .
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61298 2021.05.09. 14:54

arty írta:csak szofisztikáltan próbáltam rá célozni, hogy VÉGIGTOLTA! (hogy te is, arra nem emlékeztem, tőled ekkora mélységet nem vártam...... de utólag/ismételten(?) is gratulálok, akkor már KETTEN vagytok, innentől benőnek is k-ö-t-e-l-e-z-ő :D )
Ebben az esetben a szoftver minösége méltó volt a platformhoz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61299 2021.05.09. 14:56

arty írta:nem lééééétezik, hogy minden fagy ps3on, nem lehet h a géped bajos?
Vagy Chrome-ot telepített rá. Még a Win 10 alapjait is a Sony fektette le :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61300 2021.05.09. 16:38

eje75 írta:A kettes boss-nak kétszer is nekifutottam, de mindkétszer megb..ott.... kemény ez a cucc, a demon souls ehhez képest sétagalopp volt... amúgy tényleg g..ci a játék, feltápoltam magam, mindenem volt, aztán a nagy boss előtti szobába rakott egy minibosst, akire mindenem elment... így persze a főnökre nem maradt cuccom, le is nyomott, mint a bélyeget... szemetek...
Na.... 4. run-ra lement a second boss is, felvettem egy holoseakert serrated projectiles-el, az adott az arcának.... Moby, hol tartasz benne? Gyanúsan nagy a csend :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61301 2021.05.09. 16:58

eje75 írta:Na.... 4. run-ra lement a second boss is, felvettem egy holoseakert serrated projectiles-el, az adott az arcának.... Moby, hol tartasz benne? Gyanúsan nagy a csend :banplz:
Az a fegyver egy csalás.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61302 2021.05.09. 17:24

TasManXT írta:Az a fegyver egy csalás.
Az...de a három fázisú boss-os is azok! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61303 2021.05.09. 17:25

eje75 írta:Na.... 4. run-ra lement a second boss is, felvettem egy holoseakert serrated projectiles-el, az adott az arcának.... Moby, hol tartasz benne? Gyanúsan nagy a csend :banplz:
Máig nem jött meg a kódom. Ígérik folyamatosan, szal várok türelmesen. Nem tudok mást tenni. Huszonezret én ezért sajnálok.
Avatar
arty

Hozzászólás #61304 2021.05.09. 17:30

Micsu írta:Ezt a sok 100 milliot kolthettek volna arra is hogy studiokat vasarolnak fel, jatekokat gyartatnak, klienst fejlesztenek, stb, ezzel amit muvelnek am nagyyerteket terementenek, epitik a scenet :wilting: .
valve után epic is rájött, hogy nem a játékban van a pénz :( egyébként igen, AKÁR megpróbálkozhatnának a fortnite mellé valamit még odatenni, de sajna minden MÁSRA inkább költenek, mint játékfejlesztésre...

esetleg csinálhatnának egy roguelike scifilövölde lootershootert, ugytudom az a piac nagyon pang! :idiota:

(azért amikor a housemarque bejelentette, hogy az arcade játékok piaca halott, nem hittem, hogy végigmennek az iparági top10 csekkboxon és mindet bepipálják (látszólag) a következő címükben... másrészt viszont örülök, hogy nem tűntek el egy utolsó csődprojektel, hanem szalad a szekér (remélem szalad) és HÁTHA egyszer még nekem is csinálnak megint valamit :) )

---

Zó: a ps3-on tudtommal webkit alapu a böngésző, ami ugye a chrome alapja is... kösz Botond :(

---

kerületen belül találtam egy jóáras végstédiumos x360-at (MS 2016áprilisban bejelentette a gyártás végét, ez a példány 2015augusztusi!), nagyon szép állapotu, a zongoralakk nem karcos
így most van egy szépállapotu zongorás xbox, egy első szériás zongoralakkos ps3 és utolsó szériás zongoralakkos ps2! vicces, hogy mindet sokkal olcsóbban vettem, mint amennyibe a többi, sokszor leharcolt modell került....

és anyósnál kallódott egy 2005-ös (!!!!) Quintrix Panasonic CRT - ez is jó fogás LENNE, ha bejutnék a szervízmenübe, de távirány hiányában nemtok :(
hihetetlen, milyen gány képpel jöttek ezek ki (pontosabban csak tévé/mozi esetén nem látszott a kép mittomén 20-30%-a, míg konzolon meg fekete keret van körbe... :( az ntsc jobbra van csúszva, a pal balra, agyfasz)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.05.09. 17:36-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61305 2021.05.09. 17:34

Kb ugyanitt vagyok az RE8-al is, bár azt 15-ért be tudnám rántani, de egy 8 órás játékért ez nem lehet. És ilyenkor lenne jó a lemezes gép...
Szal srácok, rohadtul sajnálom, de ha esetleg beüt az utolsó rendelésem (amire kevés esély van sajnos), azt megtartom magamnak. Ha szar ventis lesz, hát az lesz, ígyjártam. Ennyi elszórt gép után most önző leszek. Sorry :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #61306 2021.05.09. 17:36

Moby írta:Máig nem jött meg a kódom. Ígérik folyamatosan, szal várok türelmesen. Nem tudok mást tenni. Huszonezret én ezért sajnálok.
Óbazz...még mindig nem jött meg? Biztos a csiphiány, az most mindenbe bebaszik...de az is lehet kifogytak a kód alapanyagból :wilting: sajnálom, pedig jó cucc....
Avatar
eje75

Hozzászólás #61307 2021.05.09. 17:38

Moby írta:Kb ugyanitt vagyok az RE8-al is, bár azt 15-ért be tudnám rántani, de egy 8 órás játékért ez nem lehet. És ilyenkor lenne jó a lemezes gép...
Szal srácok, rohadtul sajnálom, de ha esetleg beüt az utolsó rendelésem (amire kevés esély van sajnos), azt megtartom magamnak. Ha szar ventis lesz, hát az lesz, ígyjártam. Ennyi elszórt gép után most önző leszek. Sorry :(
A KV-s rendelésemenn kívül még van egy Konzol stúdiós, meg egy Alzás is...
bár ebben a tempóban a fax se tudja... a KV-s is eltűnt egyenlőre a ködben
Castle82

Hozzászólás #61308 2021.05.09. 20:18

Moby írta:Kb ugyanitt vagyok az RE8-al is, bár azt 15-ért be tudnám rántani, de egy 8 órás játékért ez nem lehet. És ilyenkor lenne jó a lemezes gép...
Szal srácok, rohadtul sajnálom, de ha esetleg beüt az utolsó rendelésem (amire kevés esély van sajnos), azt megtartom magamnak. Ha szar ventis lesz, hát az lesz, ígyjártam. Ennyi elszórt gép után most önző leszek. Sorry :(



Aza 8 órás játék a savegame alapján most van 11 óránál, még nem vagyok a végén és ebbe a játékidőbe nem számolja a gép a meghalásokat loadokat. Olyan 20 óra körül járhatok.
8 óra maximum azoknak akik elkezdik normalon és végigdarálják aminek sok értelme nincs.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61309 2021.05.09. 20:52

arty írta:nem lééééétezik, hogy minden fagy ps3on, nem lehet h a géped bajos?
Egyáltalán nem fagy minden. Nóti játékok nem fagytak...ott a a pályageometrián estem át. :nezze:
God of War játékokból viszont lenyomtam 4-et is PS3-mon anélkül hogy bármi anomáliát tapasztaltam volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61310 2021.05.09. 21:36

Na, holnap lesz returnal kódom végre.
Viszont ez a geekbuying átbaszott a proszívóval rendesen. Két hete kifizettem, megy egyfolytában a "Jövőhéten istibizi lesz!" duma, mígnem ezen a héten is megkaptam ismét, amikor már tutibiztosan postázzuk szöveg volt. Mondom ennyi, akkor itt nyomunk egy cancel&refundot az egészre, na arra meg nincs válasz. Letelt a 48 óra, amin belül legalább valami választ kellene adniuk, de ezek szóra sem méltatnak, szóval most akkor jön a paypal. Ezektől sohatöbbetsemmit.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61311 2021.05.09. 21:48

Moby írta:Kb ugyanitt vagyok az RE8-al is, bár azt 15-ért be tudnám rántani, de egy 8 órás játékért ez nem lehet. És ilyenkor lenne jó a lemezes gép...
Szal srácok, rohadtul sajnálom, de ha esetleg beüt az utolsó rendelésem (amire kevés esély van sajnos), azt megtartom magamnak. Ha szar ventis lesz, hát az lesz, ígyjártam. Ennyi elszórt gép után most önző leszek. Sorry :(

Én megmondtam, hogy LEMEZES-t vegyél!. :nezze: Még szerencse, hogy nem az én példányomnál kaptál kedvet hozzá! :circling:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61312 2021.05.09. 21:57

Greyfox írta:Én megmondtam, hogy LEMEZES-t vegyél!. :nezze: Még szerencse, hogy nem az én példányomnál kaptál kedvet hozzá! :circling:
Alapvetően nem lenne erre szükség, ha jönnének folyamatosan a megvételre érdemes cuccok, de nem jönnek ilyen ütemben, és egy csomó játék elgé nagy rizikófaktor. Meghát még mindig SOKKAL jobban tetszik a digit gép, de fektetve gecire mindegy, és a cica miatt fekszik sajnos a gép, noha erre nem lenne szükség, és nem is erre terveztem. A most pörgő játékokból egyetlen fix 1-esem van: a ME Legendary, azt mondjuk meg is veszem nyilván rendesen.

/oké, mondjuk boxra, mert oda sokkal olcsóbb :D (meghát ps-re nincs értelme, miután BC-ben megy majd sajna, ugyanazt megkapom a másik oldalon is, még az SS-en is).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61313 2021.05.09. 22:12

Castle82 írta:Aza 8 órás játék a savegame alapján most van 11 óránál, még nem vagyok a végén és ebbe a játékidőbe nem számolja a gép a meghalásokat loadokat. Olyan 20 óra körül járhatok.
8 óra maximum azoknak akik elkezdik normalon és végigdarálják aminek sok értelme nincs.
Meri a ps5 a jatekidot.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61314 2021.05.09. 22:13

"meghát ps-re nincs értelme, miután BC-ben megy majd sajna, "
Aha! Wait, what?? Na ne már... :wow3:
Ha normál vga árak lennének, tuti pc-re venném, de legalább 2022-ig kitart a szopóka. Abban nem vagyok biztos, hogy hosszútávon nem fog normalizálódni a helyzet, de még az is lehet, ha ez a cryptoszar stablilizálódik, hogy örökre búcsút inthetünk a pc gamingnek.
Avatar
arty

Hozzászólás #61315 2021.05.09. 22:33

Micsu írta:Meri a ps5 a jatekidot.
Sőt, a ps4 is mérte, csak semmiféle felületre nem tette ki a sony, de most visszanézhető állítólag.
Fakéz^3.

---

Exodus RT pecs a konzolosoknak* is ingyé' jön. WTF? És pont "ezektől" kell megélnem?? :D
Eddig az 5 EUR el volt különítve az epicnek lefekvő ukránkurváknak az exodusra, de így akkor veszek egy új lemezest a szomszéd kis konzolboltban.
Valójában szívesen megvárnám a DF verdiktjét, most játékom is van elég (több is mint elég).

*smart delivery miatt xboxon biztos lekapja a nextgen pecset a régi one korong, ps-en nemtom ez hogy megy majd
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61316 2021.05.09. 22:36

Én meg elszántam magam és ugrik a Szopókember Újramesterezve... hátha most! Ha a Far Cry -t 7x kezdtem el és imádtam akkor ezt másodszorra simán feleségül is vehetem! (A nevéből ítélve jól járnék... :banplz: )

Na de ez ahogy ki van találva! Ugye külön nincs a játék, csak az Ultimate Miles Moraleshez adják. De nem ám, hogy veszel egy lemezes ultimatet és akkor jó vagy! Nemnem, mert a lemezeshez is csak kódot kapsz, tehát használtan már bukó a remastered. Szal' vennem kell egy normált és mindenképpen becsengetni a 20 fontot a Sony-nak az upgradeért. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61317 2021.05.09. 22:42

Greyfox írta:"meghát ps-re nincs értelme, miután BC-ben megy majd sajna, "
Aha! Wait, what?? Na ne már... :wow3:
Ha normál vga árak lennének, tuti pc-re venném, de legalább 2022-ig kitart a szopóka. Abban nem vagyok biztos, hogy hosszútávon nem fog normalizálódni a helyzet, de még az is lehet, ha ez a cryptoszar stablilizálódik, hogy örökre búcsút inthetünk a pc gamingnek.
Ez nem egy currgen remaszter lesz. Nem buksz ezzel semmit, vagy megfordítva nem nyernél semmit a pécéssel sem, ugyanaz lesz mindenhol. Az egész csak ott bukik ki (és ezen fülelhető le), hogy XSX-en lesz 120fps, PS5-ön meg nem. És ami ilyen, ott tudjuk, hogy BC alatt meg (X-en a prevgen is tudott 120fps-t, ps-en nem, szal ami ps4 SDK alatt futt, ott nincs 120fps).
Avatar
eje75

Hozzászólás #61318 2021.05.10. 07:45

TasManXT írta:Az a fegyver egy csalás.
A csalás fegyó margójára: tegnap este a grappling hook-al visszamentem kipucoltam az első és második biomot, elmentem mindenhová, ahová addig nem tudtam, aztán a harmadikban végigdaráltam egy ilyennel az egészet, viszont a bossnál elfogyott a tudománya: mintha meggymaggal dobáltam volna...... 2 percig néztem, hogy hová kell lőni a bossra, mert nem fogyott a csíkja, aztán rájöttem fogy az, csak felfoghatatlanul lassan... nem is sikerült persze, de rájöttem ez nem az a játék, ahol egy fegyóval végigdarálod az egészet... nekem egyébként annyira tetszik, hpgy úgy érzem lassan beemelkedik az első 10-be nálam... az egész hangulata, a gunplay, minden.... nagyon bejön...
Avatar
deep

Hozzászólás #61319 2021.05.10. 07:57

eje75 írta:A csalás fegyó margójára: tegnap este a grappling hook-al visszamentem kipucoltam az első és második biomot, elmentem mindenhová, ahová addig nem tudtam, aztán a harmadikban végigdaráltam egy ilyennel az egészet, viszont a bossnál elfogyott a tudománya: mintha meggymaggal dobáltam volna...... 2 percig néztem, hogy hová kell lőni a bossra, mert nem fogyott a csíkja, aztán rájöttem fogy az, csak felfoghatatlanul lassan... nem is sikerült persze, de rájöttem ez nem az a játék, ahol egy fegyóval végigdarálod az egészet... nekem egyébként annyira tetszik, hpgy úgy érzem lassan beemelkedik az első 10-be nálam... az egész hangulata, a gunplay, minden.... nagyon bejön...
Hát, pedig a többi totálisan használhatatlan ahhoz képest. Egymilliós tár, találat után még tovább sebző skuló (serrated projectiles), iszonyatos tűzgyorsaság. A többi fegyver ehhez képest sajnos totálisan nulla.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61320 2021.05.10. 08:07

eje75 írta:nekem egyébként annyira tetszik, hpgy úgy érzem lassan beemelkedik az első 10-be nálam... az egész hangulata, a gunplay, minden.... nagyon bejön...
Azt szokták mondani, hogy az az egyik titka, hogy megegye a gyerek a brokkolit, hogy nincs más a tányérján. Sony gyereknevelés 10/10. :idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”