A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61181 2021.05.04. 09:59

Pörög a Far Cry 5 credits.

Hát ez ROHADT JÓ VOLT. Úgy ahogy van, kompletten, mindenestől, mindene.

Folyamatosan meglepett, hogy mennyire nem alibi szart csináltak a konfettigyárban, hanem érezhető volt a szeretetük a projekt iránt. A környezetet imádtam, maga a tökély a hangulata számomra. A sztorinál jobb nem kell, a karakterek (egy csomó van) mind jó és emlékezetes.

Van humora, van komolyság ahol még én is felhúztam a szemöldököm mit bevállaltak.

Még visszamegyek kicsit horgászni és élvezem ami maradt. (37+ óra van benne eddig)

Trofikat is maxoltam, kivéve az arcade mód és az 1 multi cucc amik ott maradnak.

Aki open world FPS-t keres, ki ne hagyja.

Rage 2/10
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61182 2021.05.04. 10:10

Returnal ciklus számláló.

Tegnapi etapjaim szarok voltak, de folyamatosan érzem, hogy fejlődök és haladok előre. Nem porszívózok fel mindent, hogy erőből menjek át a tartalmon (2 hp csíkkal már azért könnyebb dolgod van), hanem ügyesedek inkább. Így többször tudok nekifutni egy boss fightnak is. (2. boss fightot idegből toltam le egy 5 perces runnal miután 4x megölt zsinórban feltápolva).

Belenéztem egy random streambe, ahol a srác 7 óra 30 perces ciklusnál tartott. Itt nem is az az érdekes, hogy végigtolod a játékot, hanem hogy közben milyen meglepetések érnek. Deep folyamatosan kapja a cheater adrenalin leechet, ami nekem még egyszer sem esett...

Ma majd próbálok egy teljes porszívózást.

Nálam egy etap egyébként max 1-2 óra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61183 2021.05.04. 10:14

Ja és valszeg veszem majd a season pass-t a DLC-k miatt. Szerintem soha nem vettem még DLC-t semmihez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61184 2021.05.04. 10:24

Állítólag az Apple VS Epic bírósági ügy kapcsán került napvilágra az, hogy mennyiért vesztegette meg a felesztőket az Epic. Ez nem az igazi undorító mocsok exkluzív vásárlás, csak az ingyen adott játékok.

Mennyiért, hány usert köszönhet neki az Epic, mibe került/user stb.

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #61185 2021.05.04. 10:26

DanielT írta:Állítólag az Apple VS Epic bírósági ügy kapcsán került napvilágra az, hogy mennyiért vesztegette meg a felesztőket az Epic. Ez nem az igazi undorító mocsok exkluzív vásárlás, csak az ingyen adott játékok.

Mennyiért, hány usert köszönhet neki az Epic, mibe került/user stb.
Metro 2033 reduxért ugyanannyit fizettek, mint én! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #61186 2021.05.04. 10:39

DanielT írta:Pörög a Far Cry 5 credits.

Hát ez ROHADT JÓ VOLT. Úgy ahogy van, kompletten, mindenestől, mindene.

Folyamatosan meglepett, hogy mennyire nem alibi szart csináltak a konfettigyárban, hanem érezhető volt a szeretetük a projekt iránt. A környezetet imádtam, maga a tökély a hangulata számomra. A sztorinál jobb nem kell, a karakterek (egy csomó van) mind jó és emlékezetes.

Van humora, van komolyság ahol még én is felhúztam a szemöldököm mit bevállaltak.

Még visszamegyek kicsit horgászni és élvezem ami maradt. (37+ óra van benne eddig)

Trofikat is maxoltam, kivéve az arcade mód és az 1 multi cucc amik ott maradnak.

Aki open world FPS-t keres, ki ne hagyja.

Rage 2/10
Na. Az biztos, hogy ebben ellőtték a legjobb settinget a szériában, innentől lejtőnek KELL jönnie :D (bár én ezt már mondtam az első és a harmadik rész után is)
Nekem egyébként 25 órácska lett, szóval nálad látványosan nagyobb telitalálat... (de FOGADOK, hogy a NÉGY-ben félórád sincs! pedig azt igazi teljesítmény volt végiglőni... szerencsére egy részét coopban abszolváltam, az segített valamennyit, viszont koptatta a formula iránti lelkesedésem...)
Spoiler
neked is minden és mindenki elpusztult, felrobbant, stb a végén?


season pass??? :wilting:
láttad abban mik vannak? ha valami alibizés, akkor az annak tűnik... mars, zombik és vietnám. WTF? (steamen mixed és mostly negative értékelésekkel :D )
biztos fűszerezik majd, de na.... NA!

én a New Dawn féle standalone-ra viszont LEHET h egyszer, hiperolcsón benevezek... óriási kockázatot látok abban is, de MAGENTA, mint a rage2!!!!4
ez jó jel! meg a steames "mostly positive" is ;) a helyedben erre nézelődnék! (és ebből egy ócsó korongot bármikor tudsz lőni, persze nem azt mondom, hogy nem érhet meg 28 ezret egy digit deluxe! :P )

+ a 6 trailerje tetszett, totál abban voltam, hogy már lassan akciós, erre "coming soon..." :(
Avatar
arty

Hozzászólás #61187 2021.05.04. 10:46

DanielT írta:Állítólag az Apple VS Epic bírósági ügy kapcsán került napvilágra az, hogy mennyiért vesztegette meg a felesztőket az Epic. Ez nem az igazi undorító mocsok exkluzív vásárlás, csak az ingyen adott játékok.
kár, hogy nincs ott a gta, megnéztem volna mennyibe került a lelkem :( (pár hónapja megvettem steamen, de a karakterem törlődése* miatt végül nem lett kedvem multizni haverral...)

*az epik freegame gigaroham közben valszeg fejreálltak a rokszár szerók és akkor kinyírodott a karakterem :( :( :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61188 2021.05.04. 11:32

arty írta:Na. Az biztos, hogy ebben ellőtték a legjobb settinget a szériában, innentől lejtőnek KELL jönnie :D (bár én ezt már mondtam az első és a harmadik rész után is)
Nekem egyébként 25 órácska lett, szóval nálad látványosan nagyobb telitalálat... (de FOGADOK, hogy a NÉGY-ben félórád sincs! pedig azt igazi teljesítmény volt végiglőni... szerencsére egy részét coopban abszolváltam, az segített valamennyit, viszont koptatta a formula iránti lelkesedésem...)
Spoiler
neked is minden és mindenki elpusztult, felrobbant, stb a végén?


season pass??? :wilting:
láttad abban mik vannak? ha valami alibizés, akkor az annak tűnik... mars, zombik és vietnám. WTF? (steamen mixed és mostly negative értékelésekkel :D )
biztos fűszerezik majd, de na.... NA!

én a New Dawn féle standalone-ra viszont LEHET h egyszer, hiperolcsón benevezek... óriási kockázatot látok abban is, de MAGENTA, mint a rage2!!!!4
ez jó jel! meg a steames "mostly positive" is ;) a helyedben erre nézelődnék! (és ebből egy ócsó korongot bármikor tudsz lőni, persze nem azt mondom, hogy nem érhet meg 28 ezret egy digit deluxe! :P )

+ a 6 trailerje tetszett, totál abban voltam, hogy már lassan akciós, erre "coming soon..." :(
Ok, megnézem a New Dawn-t is, de a DLC-k ből is néztem videókat és ilyen kis szösszeneteknek teljesen jónak tűnnek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61189 2021.05.04. 11:52

DanielT írta:Állítólag az Apple VS Epic bírósági ügy kapcsán került napvilágra az, hogy mennyiért vesztegette meg a felesztőket az Epic. Ez nem az igazi undorító mocsok exkluzív vásárlás, csak az ingyen adott játékok.

Mennyiért, hány usert köszönhet neki az Epic, mibe került/user stb.

Kép
Most ezen mi olyan szörnyen felháborító? Még mindig azt mondom, hogy ehhez két fél kell. Egy aki a pénzt adja, a másik, aki elfogadja.
Avatar
arty

Hozzászólás #61190 2021.05.04. 12:48

DanielT írta:Ok, megnézem a New Dawn-t is, de a DLC-k ből is néztem videókat és ilyen kis szösszeneteknek teljesen jónak tűnnek.
sajnos volt egy eladó kerületi, szal én mamár belepillantok a New Dawn-ba :D (nagyon nem hiányzott, de négyezeré' a kapumig jön - nem bírtam ellenállni)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61191 2021.05.04. 14:17

Greyfox írta:Most ezen mi olyan szörnyen felháborító? Még mindig azt mondom, hogy ehhez két fél kell. Egy aki a pénzt adja, a másik, aki elfogadja.
Semmi nem felháborító, mert ahogy írtam: ezek az ingyen adott játékok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61192 2021.05.04. 14:55

Mekee írta:No de legalább azt megléphetnék, hogy ha van előfizum adja hozzá a játékokat automatikusan, ehez pl még kéne az is, hogy én ami nemkell kidobhassam, de ez sem lehetséges.
Azt adom, hogyha fix lenne a kinálat tán nemlenne ilyen erős.
Ennyi pénzért meg bennevan, hogy lutri, lehet honapokig nemjön semmi amit elinditanék, bár ekkor sem történik semmi, és az meg pl fix hogy a pluszos kedvezménnyel storeban visszatermeli az árát annak aki sokat vásárol.
Énmeg csak simán elvoltam nagyonsokáig plus nélkül, ha kellett valami megvettem, biztos nem ez a legolcsobb modja, de nekem tényleg csak a játékok miatt kellett. Olyan is volt hogy beugrottam egy egy honapra mikor adtak olyat ami lemezen eleve drágább lett volna, letoltam, többet ugyse inditanám el. Digitbe eleve nemannyira szeretek venni semmit, mert nagyonkevés az amit megtartanék, lemezeseben is csak a doboz miatt maradt meg néhány, de ez ps3tol kezdve eddig kb 4 játék.
Ettől még jo ez a cucc, annak aki kihasználja
Ja, a sonys gányóceánban én is megmártóztam, de amióta kimásztam a PS3-árokból, nem tudom, hogy így nyomják-e még.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61193 2021.05.04. 14:57

Moby írta:Te...nekem még sohasem kérte :D Mondjuk lehet azé, mert el van mentve az accountban? (épp most indítottam el a wrekfest letöltését)
Nálam meg a PayPal van hozzáadva.

Arty! Írd be ide a kártyadataidat, hogy tesztelhessük, azokkal van-e a baj! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #61194 2021.05.04. 18:13

Zóanagyvarázsló írta:Nálam meg a PayPal van hozzáadva.

Arty! Írd be ide a kártyadataidat, hogy tesztelhessük, azokkal van-e a baj! :banplz:
siman lehet, mivel a kartya ki van kapcsolva... es valszeg raprobal egy 0ftost es nalam az fail.... es akkor ujrabekeri :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #61195 2021.05.04. 18:16

Azé az fps boost se totál méznyalás:
“ In some instances, because there are higher graphics requirements to enable FPS Boost technology, we’ve had to reduce a game’s resolution to ensure it both runs smoothly and plays great. In those select cases, FPS Boost is not automatically enabled for Xbox Series X gamers, but can easily be turned on under the Compatibility Options in the Manage game and add-ons setting.”
Szóval a xox patchelt far cry5nél pl nem tudni hova butul a felbontás a 60 fps érdekében, mert az is így van jelölve a listán, hogy nem automatikusan on, szóval felbontást butít.
Avatar
arty

Hozzászólás #61196 2021.05.04. 19:28

Botond írta:Azé az fps boost se totál méznyalás:
“ In some instances, because there are higher graphics requirements to enable FPS Boost technology, we’ve had to reduce a game’s resolution to ensure it both runs smoothly and plays great. In those select cases, FPS Boost is not automatically enabled for Xbox Series X gamers, but can easily be turned on under the Compatibility Options in the Manage game and add-ons setting.”
Szóval a xox patchelt far cry5nél pl nem tudni hova butul a felbontás a 60 fps érdekében, mert az is így van jelölve a listán, hogy nem automatikusan on, szóval felbontást butít.
Agyalás nélkül bekapcsoltam, lenyomtam első missönöket - ha butit, butítson, 1080p-ig "van hely" :D (az alá ha lehet ne...)
Egyébként van zsizsi, ill FCnewdawn-ban van eleve képzaj, amit szeretek is, szal még ígyis teljesen okés a kompromisszum, jól éz ki a cucc (tény: nem csak kurrens AAA+++-t nyomok, szal nálam alacsony a léc :D ).

Induló fegyverek megint lepkefing hangal és érzettel bírnak, remélem ez is feljvavul, mint az "alapjáték". Vagy ESKÜSZÖM visszamegyek Breakpointozni, bosszúból! :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61197 2021.05.04. 19:41

arty írta:siman lehet, mivel a kartya ki van kapcsolva... es valszeg raprobal egy 0ftost es nalam az fail.... es akkor ujrabekeri :(
Nálam nincs paypalse kártya se, mivel anno az ősidőkben angolon kezdtem el nyomni, azota is azvan, arrameg nemlehet paypalt se itthonrol beadni. Node nekem nem ker semmit, csak kosar, buy, es jon a 0as szamla, ahogyan az 2021ben megfelelő :csodalk:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61198 2021.05.04. 19:47

Mekee írta:Nálam nincs paypalse kártya se, mivel anno az ősidőkben angolon kezdtem el nyomni, azota is azvan, arrameg nemlehet paypalt se itthonrol beadni. Node nekem nem ker semmit, csak kosar, buy, es jon a 0as szamla, ahogyan az 2021ben megfelelő :csodalk:
őrüjjé, hogy nem küldik ki nyomtatva postán. Ezektől a barmoktól kitellene :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #61199 2021.05.04. 20:03

arty írta:Agyalás nélkül bekapcsoltam, lenyomtam első missönöket - ha butit, butítson, 1080p-ig "van hely" :D (az alá ha lehet ne...)
Egyébként van zsizsi, ill FCnewdawn-ban van eleve képzaj, amit szeretek is, szal még ígyis teljesen okés a kompromisszum, jól éz ki a cucc (tény: nem csak kurrens AAA+++-t nyomok, szal nálam alacsony a léc :D ).
Na h
Induló fegyverek megint lepkefing hangal és érzettel bírnak, remélem ez is feljvavul, mint az "alapjáték". Vagy ESKÜSZÖM visszamegyek Breakpointozni, bosszúból! :idiota:
Na, hát ez 1440x1080. Jóétvágyat :D
Avatar
arty

Hozzászólás #61200 2021.05.04. 20:04

Mekee írta:Nálam nincs paypalse kártya se, mivel anno az ősidőkben angolon kezdtem el nyomni, azota is azvan, arrameg nemlehet paypalt se itthonrol beadni. Node nekem nem ker semmit, csak kosar, buy, es jon a 0as szamla, ahogyan az 2021ben megfelelő :csodalk:
levehetném a virtual revolut kártyát, de akkor meg a vásárláskor kéne mindig visszaregelni... sony :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61201 2021.05.04. 20:16

Ja, ma kipróbáltam a nemresi nyócat. Arra jutottam vele, hogy ez a játék nem azért nem érdekel, mert napközben nem tudnék vele játszani. A demo sem kötötte le a figyelmem egyáltalán.
Avatar
arty

Hozzászólás #61202 2021.05.04. 20:19

Moby írta:Na, hát ez 1440x1080. Jóétvágyat :D
oneX natív 4k-ról hogy sikerült ezt összehozniuk?
8 millió pixelt elmozgat a oneX@6Tflops 30frémmel. OK.
1.5 millió pixelt képes elmozgatni a seriesX@12Tflops 60 frémmel.

Namost itt vagy 120 frémet kéne kapjak VAGY szinte a nativ 4k-t kéne kapjam 60-al.
Nadehogy a 4k NEGYEDÉT sem bírja megmozgatni, az mekkora viccmá' :(

Kibebaszottnagy overheadje lehet ennek a pluszfréminjektáló megoldásuknak....... mindegy, azé "felzabálom" 60-on.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61203 2021.05.04. 20:24

Lepörgött a The Crew1 xsx-en, az X1 verzióban. Az x360 verzió nem tudom bc-s e, de itthon nem kapható csak lemezen. Újabb MS WTF. Mindenesetre a review-m:
+ bitang szép
+ jó sztori van egy alapvetően forza horizon szintű játékban
+ ugyanaz, amit Dani írt a FC5re, hogy iszonyat mi energiát raktak a komplett USA lemodellezésbe, landmarkok helyeken, stb, és mint mondtam gyönyörűen
+ elég változatosak a küldik. Még ami ismétlődik azon is tudnak csavarni a tájjal, autó típusokkal annyit, hogy ne legyen ugyanaz
0 annyira epikus akar lenni, hogy nagyon, minden komolyabb versenyen van három epikus jelenet, amikor a repülő, helikopter, akármi pont úgy repül közbe, hogy pont nem kapod el, pont kiemel egy daru jó ütemben egy beton elemet és pont elférsz és pont egy hajszál híjján, és hát epikus minden. Nagyon jópofa ez többnyire, de egy idő után sok.
- 5 zóna, 5 féle autótípus, és mindet fel kell grindelni alkatrésszel versenyképessé. És a régi alkatrészek elvesznek, meg amúgy se kompatibilisek a másfajta autóval, mindegyikkel külön farm külön alkatrészeket. Van 800 vagy zillió kis mellékküldi, vagy tucatnyi fajta, a tájjal kellően megbolondítva, szóval akár jó is lehetne, de ez túl sok grind
- mmo az egész, napi küldi, heti küldi, havi küldi, az acsik 80%a csináld 2-3-4 fős csapatban ezt meg azt. Autós mmo meg sose jó ómen. Lett is 250/1000 gs, franc se grindel, főleg nem randomokkal.
- 30 fps, érthetetlen, és az irányítás is olyan, amit szokni kell, mert kicsit túl érzékeny és érzéketlen egyszerre a kocsi, ha fordulnál vele.

Összességében 8/10 jár neki, mert kellemes volt, jó volt minden hibája ellenére. De ennyi epikusság elég volt, ez is ingyen gold játék volt, remélem a második még sokáig elkerüli a goldot és GPUt is, mert túl se tolnám az epikusságot.
Avatar
arty

Hozzászólás #61204 2021.05.04. 20:50

arty írta:oneX natív 4k-ról hogy sikerült ezt összehozniuk?
8 millió pixelt elmozgat a oneX@6Tflops 30frémmel. OK.
1.5 millió pixelt képes elmozgatni a seriesX@12Tflops 60 frémmel.

Namost itt vagy 120 frémet kéne kapjak VAGY szinte a nativ 4k-t kéne kapjam 60-al.
Nadehogy a 4k NEGYEDÉT sem bírja megmozgatni, az mekkora viccmá' :(

Kibebaszottnagy overheadje lehet ennek a pluszfréminjektáló megoldásuknak....... mindegy, azé "felzabálom" 60-on.
DF segített: tehát az xbox one verzió lett 60asítva SX-en is?! :(


---

új sony oled.... hdr oda tud baszni filmen (láthatóan jobb), de.... továbbra is sávszél limites a tévé (120fps+hdr=tömörítési hibák a képen!), ill. nincs ALLM, VRR, HGIG támogatás :D :D :D

szánalom^3
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61205 2021.05.04. 21:05

arty írta:új sony oled.... hdr oda tud baszni filmen (láthatóan jobb), de.... továbbra is sávszél limites a tévé (120fps+hdr=tömörítési hibák a képen!), ill. nincs ALLM, VRR, HGIG támogatás :D :D :D

szánalom^3
Szerintem bajuk van a rövidítésekkel, nemértik, ezé dacból egyiket se rakják bele. Viszont gondfolom a mai napig a bravia az fut valahol valamilyen kontextusban :vigyor5:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61206 2021.05.04. 21:07

Moby írta:őrüjjé, hogy nem küldik ki nyomtatva postán. Ezektől a barmoktól kitellene :D
Lehet a vr adapter mellé csomagolják, amit cirka kettő! KÉT! hónapja rendeltem be tőlük, jött is vissza 2 nap múlva, hogy jó hírük van, mer úton van. Most az máskérdés, hogy még nincs mibe dugni...
Avatar
arty

Hozzászólás #61207 2021.05.04. 21:33

Mekee írta:Szerintem bajuk van a rövidítésekkel, nemértik, ezé dacból egyiket se rakják bele. Viszont gondfolom a mai napig a bravia az fut valahol valamilyen kontextusban :vigyor5:
A Bravia branding tovább él, nem kérdés :D Egyébként filmbuziként vállalható az A80J, sőt... de arra meg lehet a Pana lesz a tuti egyébként is (szokásos).

Amikor évről évre nem lehet nagy extrát betenni egy tévébe, akkor ezek a rövidítések lennének a kötelező körök. De nem, ezeknek továbbra sem megy.
És a 2db HDMI 2.1 pedig.... minősíthetetlen. DTS sincs náluk se. Én nem tudom ki vesz sony oledet, komolyan nem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61208 2021.05.04. 22:40

Botond írta:Azé az fps boost se totál méznyalás:
“ In some instances, because there are higher graphics requirements to enable FPS Boost technology, we’ve had to reduce a game’s resolution to ensure it both runs smoothly and plays great. In those select cases, FPS Boost is not automatically enabled for Xbox Series X gamers, but can easily be turned on under the Compatibility Options in the Manage game and add-ons setting.”
Szóval a xox patchelt far cry5nél pl nem tudni hova butul a felbontás a 60 fps érdekében, mert az is így van jelölve a listán, hogy nem automatikusan on, szóval felbontást butít.
Mikor a konzolt promoztak akkor a legerosebb konzol ever mellett a 8k, 120fps, rtx logok repkedtek, mi lesz curgen cimeknel? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #61209 2021.05.04. 22:43

Micsu írta:Mikor a konzolt promoztak akkor a legerosebb konzol ever mellett a 8k, 120fps, rtx logok repkedtek, mi lesz curgen cimeknel? :)
Közben kiderült, hogy a felbontás butítás annyit jelent, hogy a “sima” játék fut 60-120 frémmel, nem a xox patches. Gyász.
Mondjuk ez csak töredékét érinti az fps boostolt játékoknak, de a far cry 5 és New dawn pont ilyenek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61210 2021.05.05. 12:17

Micsu írta:Mikor a konzolt promoztak akkor a legerosebb konzol ever mellett a 8k, 120fps, rtx logok repkedtek, mi lesz curgen cimeknel? :)

Az sokkal jobb, hogy a sonynál még opció szinten sincs? Se vrr, se lofasz. Sokat ér a powa, ha aktív a limiter..
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #61211 2021.05.05. 18:02

Valakinek nincs eladó Demon Souls-a (PS5)?
Avatar
eje75

Hozzászólás #61212 2021.05.05. 19:18

Kandurex írta:Valakinek nincs eladó Demon Souls-a (PS5)?
De, nekem..terveztem, hogy nekifutok még 1, de nem lesz belőle semmi... de cserélhetjük is Returnal-ra ha megvan, és meguntad :banplz:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #61213 2021.05.05. 19:37

eje75 írta:De, nekem..terveztem, hogy nekifutok még 1, de nem lesz belőle semmi... de cserélhetjük is Returnal-ra ha megvan, és meguntad :banplz:
kp nem érdekel? :zavart2: nincs meg a Returnal
Avatar
Botond

Hozzászólás #61214 2021.05.05. 20:04

Kandurex írta:kp nem érdekel? :zavart2: nincs meg a Returnal
És KP-ért nem adnak returnalt, amit barterezni tudnál? :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61215 2021.05.05. 20:06

Kandurex írta:kp nem érdekel? :zavart2: nincs meg a Returnal
dehogynem:szeretem a kp-t, sőt.... nagy kedvencem... javakra tudom cserélni
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #61216 2021.05.05. 20:07

Botond írta:És KP-ért nem adnak returnalt, amit barterezni tudnál? :idiota:
elgondolkodtató :idiota:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #61217 2021.05.05. 20:08

eje75 írta:dehogynem:szeretem a kp-t, sőt.... nagy kedvencem... javakra tudom cserélni
mond a lóvét, többi privi
Avatar
eje75

Hozzászólás #61218 2021.05.05. 20:18

Kandurex írta:mond a lóvét, többi privi
Nemtom mennyiért megy mostanában...16e jó?
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #61219 2021.05.05. 20:20

eje75 írta:Nemtom mennyiért megy mostanában...16e jó?
privát
Avatar
Botond

Hozzászólás #61220 2021.05.06. 00:16

Május 31-ig letölthető cuccok. Talán Normandy térkép is van, ha esetleg vkinek szükséges. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61221 2021.05.06. 07:59

Kellemes aniso nélküli moslék jelenleg a PS5 Wrreckfest. :eljen:

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61222 2021.05.06. 10:42

DanielT írta:Kellemes aniso nélküli moslék jelenleg a PS5 Wrreckfest. :eljen:

Kép

Deepnél tuti van aniso is :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #61223 2021.05.06. 15:50

Greyfox írta:Deepnél tuti van aniso is :banplz:
Speciel nekem is feltűnt, na nem mintha rettentő zavaró lenne, hogy nincs. De nyilván gáz. Valamint, miután pécén már végignyomtam, túl erős késztetést sem érzek, hogy toljam.
Avatar
deep

Hozzászólás #61224 2021.05.06. 15:52

Returnal-ból kipatchelték a framedropokat. Legalábbis én már nem látom.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61225 2021.05.06. 16:00

Nem fakezűség, csak el lett baszva egy kapcsoló. A megjelenés előtt most a ps plusz felhasználók tesztelik legalább. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61226 2021.05.06. 17:50

Kicsit megkésve, de így nyilvánosan is szeretném megköszönni DT-nek a pakkot! :worship:
Egyelőre ilyen lett velük a nördpóc': a PC-s szekció nagyon zsufis, és mostmár külön polc van a konzolos szekciónak (the shame of it!). Figyelem a kép egy krumplival készült és ezért a nyugalom megzavarására alkalmas lehet!
Spoiler
IMG_20210506_173343.jpg

Igen, az ott a felső polc jobbszélén a névtelen cd tokban egy Crazy Taxi, egyenesen valamelyik Nestlé müzlisdobozból! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61227 2021.05.06. 19:11

DanielT írta:Kellemes aniso nélküli moslék jelenleg a PS5 Wrreckfest. :eljen:

Kép
Mentem vele kb 5 versenyt, aztán ráaludtam a kontrolerre a felfokozott izgalmaktól. Annyit mondhatok, nem az aniso hiányzik ebből a leginkább :D
Mondjuk legalább dupla annyit volt a vinyón, mint a second extintion a másik szaron. És ez már valami!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61228 2021.05.06. 20:19

benőmenő írta:Kicsit megkésve, de így nyilvánosan is szeretném megköszönni DT-nek a pakkot! :worship:
Egyelőre ilyen lett velük a nördpóc': a PC-s szekció nagyon zsufis, és mostmár külön polc van a konzolos szekciónak (the shame of it!). Figyelem a kép egy krumplival készült és ezért a nyugalom megzavarására alkalmas lehet!
Spoiler
IMG_20210506_173343.jpg

Igen, az ott a felső polc jobbszélén a névtelen cd tokban egy Crazy Taxi, egyenesen valamelyik Nestlé müzlisdobozból! :idiota:
Egészségedre! :taps:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61229 2021.05.06. 20:26

Valaki nézte innen a Star Wars the Bad Batch-et? Csak egy szaros rajzfilm, de a Mandalorian S02 kivételével inasba rakott mindent amit Star Wars név alatt elkövettek az elmúlt 10 évben.. az első rész nagyon tetszett, remélem marad ez a minőség...... amúgy fel nem tudom fogni hogy van az, hogy egy rajzfilm sorozatnak tudnak épkézláb story-t csinálni, egy mozi filmnek meg nem... vicc...
Castle82

Hozzászólás #61230 2021.05.06. 20:37

Moby írta:Mentem vele kb 5 versenyt, aztán ráaludtam a kontrolerre a felfokozott izgalmaktól. Annyit mondhatok, nem az aniso hiányzik ebből a leginkább :D
Mondjuk legalább dupla annyit volt a vinyón, mint a second extintion a másik szaron. És ez már valami!



Ha érdekel ez a fajta versenytéma adj neki időt,az elején még lassú fostalicskákkal mész de amikor jönnek a komolyabb vasak tuningok normal szinten is küzdős az első helyezett az olyan pályákról nem is beszélve ahol 5-10 köröket kell menni úgy hogy a pálya egyik szakaszán konkrétan szembe kell menni a többiekkel ha lemaradtak/lemaradtál.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61231 2021.05.06. 21:10

Moby írta:Mentem vele kb 5 versenyt, aztán ráaludtam a kontrolerre a felfokozott izgalmaktól. Annyit mondhatok, nem az aniso hiányzik ebből a leginkább :D
Mondjuk legalább dupla annyit volt a vinyón, mint a second extintion a másik szaron. És ez már valami!
Pedig nagy autóversenyzősgém rajongó hírében állsz! :idiota:
Castle82

Hozzászólás #61232 2021.05.06. 21:32

Botond írta:Lepörgött a The Crew1 xsx-en, az X1 verzióban. Az x360 verzió nem tudom bc-s e, de itthon nem kapható csak lemezen. Újabb MS WTF. Mindenesetre a review-m:
+ bitang szép
+ jó sztori van egy alapvetően forza horizon szintű játékban



Szép? Alapvetően Forza Horizon szintű? Értem én a humort akkor is ha fekete, de ez már erős volt! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61233 2021.05.06. 21:32

DanielT írta:Pedig nagy autóversenyzősgém rajongó hírében állsz! :idiota:
Ez amúgy az? Mer ha igen, úgy rossz hírem van, mer gondolom ezen skálán ezek is annak számítanak: a FH3 és FH4 tekintetében játékidőben mindenki mögöttem van a leáldban. :mf2: Ezzel együtt kurvára nem rajongok az autós játékokért, ez tény. Mondjuk úgy, eljátszom azzal, amit élvezek. Hát ezt a wreckfestet pont nem sikerült.

/OK, mondjuk az FC5-öt sem sikerül, hiába minden erőfeszítés. De nekem már a Rage2-t sem ment, szóval az eredőben van valahol a hiba :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61234 2021.05.06. 22:03

Moby írta:Ez amúgy az? Mer ha igen, úgy rossz hírem van, mer gondolom ezen skálán ezek is annak számítanak: a FH3 és FH4 tekintetében játékidőben mindenki mögöttem van a leáldban. :mf2: Ezzel együtt kurvára nem rajongok az autós játékokért, ez tény. Mondjuk úgy, eljátszom azzal, amit élvezek. Hát ezt a wreckfestet pont nem sikerült.

/OK, mondjuk az FC5-öt sem sikerül, hiába minden erőfeszítés. De nekem már a Rage2-t sem ment, szóval az eredőben van valahol a hiba :idiota:
Szóval a 310 hivatalos + 15 benyelt órám az FH4-ben már szart ér :rinya:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61235 2021.05.06. 22:04

Castle82 írta:Ha érdekel ez a fajta versenytéma adj neki időt,az elején még lassú fostalicskákkal mész de amikor jönnek a komolyabb vasak tuningok normal szinten is küzdős az első helyezett az olyan pályákról nem is beszélve ahol 5-10 köröket kell menni úgy hogy a pálya egyik szakaszán konkrétan szembe kell menni a többiekkel ha lemaradtak/lemaradtál.:)
Ami engem illet, a FlatOut 1-2/UC már az elejétől kezdve élvezetes volt (FlatOut 2 számomra a numero uno ótóka), ebben meg a második kategóriában sem akart gyünni az élmény.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61236 2021.05.06. 22:08

Zóanagyvarázsló írta:Ami engem illet, a FlatOut 1-2/UC már az elejétől kezdve élvezetes volt (FlatOut 2 számomra a numero uno ótóka), ebben meg a második kategóriában sem akart gyünni az élmény.
Imádtam a Flatout UC-t, acsiwhorekodtam vele még X360-on vért izzadva. Az egy érdekesebb és izgalmasabb játék volt az árkád könyezet miatt. Itt a realisztikusabb megjözelítés kb csak elvesz az élményből.

5 órát csapattam eddig, fogom is még. Nem egy verseny volt amit szerintem 10x simán lenyomtam azért, mert a 8-as alakú pályán az utolsó körben pont belémcsapódott valamelyik ellenfél keresztbe. :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61237 2021.05.06. 22:25

DanielT írta:Imádtam a Flatout UC-t, acsiwhorekodtam vele még X360-on vért izzadva. Az egy érdekesebb és izgalmasabb játék volt az árkád könyezet miatt. Itt a realisztikusabb megjözelítés kb csak elvesz az élményből.

5 órát csapattam eddig, fogom is még. Nem egy verseny volt amit szerintem 10x simán lenyomtam azért, mert a 8-as alakú pályán az utolsó körben pont belémcsapódott valamelyik ellenfél keresztbe. :wilting:
Lehet, hogy realisztikusabb akar lenni, de nem jön át, az, hogy ez mennyire szimes, illetve, hogy ez mennyire jó. (Egyébként a konzolos verzióklkor átszabták az irányítást PC-n is, ment az őrjöngés miatta, későb olvastam, mert pont akkor vettem. Valószínűleg előtte szimesebb volt, és lehet, hogy jól. Fene se tudja, mi változott a patchekkel.) A FlatOut 1 is egy kicsit kevésbé volt arcade, és éppen ezért sem az a kedvenc, de azt élveztem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61238 2021.05.06. 22:32

Ez a Returnal qwa jó cucc, élvezem minden másodpercét, de a halál benne nagy kibaszás... és akkor még finom voltam.... Elbeszélgetnék barátilag azzal, aki ezt így kitalálta!
Spoiler
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61239 2021.05.06. 23:08

eje75 írta:Valaki nézte innen a Star Wars the Bad Batch-et? Csak egy szaros rajzfilm, de a Mandalorian S02 kivételével inasba rakott mindent amit Star Wars név alatt elkövettek az elmúlt 10 évben.. az első rész nagyon tetszett, remélem marad ez a minőség...... amúgy fel nem tudom fogni hogy van az, hogy egy rajzfilm sorozatnak tudnak épkézláb story-t csinálni, egy mozi filmnek meg nem... vicc...
Nem is követtem, hogy má elindult, nos kösz a programot mára...
Amúgy a filmekkel, főleg a jelenlegi trilógiával az a baj, hogy eleve 3 különböző rendezőnek ítélték oda, ahelyett hogy hamár, végigment volna JJ lensflare abrams alatt, ha nem is a kedvencem, de rian johnsonnál még a szomszéd néni is jobbat rendezett volna. Így kaptunk egy valahogy elkezdett, majd elcseszett és utána azt valamelyest kigyomlálni látszó filmet.
Másrészt nem elvárás a filmeknél már ez, el lehessen a plüsst adni kifele, apukának puffogjanak a moziban. Egy sorozatot meg az ad el, ha ottmaradsz minden héten mellette
Avatar
arty

Hozzászólás #61240 2021.05.07. 00:25

benőmenő írta:Kicsit megkésve, de így nyilvánosan is szeretném megköszönni DT-nek a pakkot! :worship:
Egyelőre ilyen lett velük a nördpóc': a PC-s szekció nagyon zsufis, és mostmár külön polc van a konzolos szekciónak (the shame of it!). Figyelem a kép egy krumplival készült és ezért a nyugalom megzavarására alkalmas lehet!
Spoiler
IMG_20210506_173343.jpg

Igen, az ott a felső polc jobbszélén a névtelen cd tokban egy Crazy Taxi, egyenesen valamelyik Nestlé müzlisdobozból! :idiota:
komolyan azt a retek Haze-t vártad ennyire?!?!?!?!?! :idiota:

Spoiler
vagy kérdezzem meg zótól a három különbséget a multkori képhez képest? ő TUTI emlékszik! azt hittem amugy valami motorstormot kapsz... de az egysincs :(
Avatar
arty

Hozzászólás #61241 2021.05.07. 00:37

Zóanagyvarázsló írta:Lehet, hogy realisztikusabb akar lenni, de nem jön át, az, hogy ez mennyire szimes, illetve, hogy ez mennyire jó. (Egyébként a konzolos verzióklkor átszabták az irányítást PC-n is, ment az őrjöngés miatta, későb olvastam, mert pont akkor vettem. Valószínűleg előtte szimesebb volt, és lehet, hogy jól. Fene se tudja, mi változott a patchekkel.) A FlatOut 1 is egy kicsit kevésbé volt arcade, és éppen ezért sem az a kedvenc, de azt élveztem.
Régesrégesrégen nagyon jó volt (totti is imádta), aztán megjelenéskor szerintem már csak jó volt, de a konzolosdi óta nem néztem... létezik, hogy elbaszták?! :( (én azért adtam fel, mert konztollerrel kimondottan nehéz volt életben és az úton maradni... és gondoltam namajd kormánnyal, de azóta se jutott rá idő...)

aki konzolon nézte - mennyire zsékategóriás a menü-szerkezet?
anno pécén régen iszonyat placeholder fos volt, mint egy filléres indiefejlesztés... (ami végülis a játék, de na :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #61242 2021.05.07. 01:12

WTF! Pár hete feltörték a ps2-t (mechapwn hack), de rendesen - modchip nélkül régiómentes, dev géppé lehet softwaresen hackelni. És SEHOL nem jött szembe se a hír, se egy YT video.
Bezzeg, amikor kijött a Tonihax (Tony Hawx eredeti játék beboot + hackelt memkártya = másolt játék futtatás, chip nélkül), tele volt vele az internet.

Pedig ez szvsz óriási dolog, poklot megjártam chippelt és még működő lemezolvasási képességgel bíró ps2-k után kutatva (lett is pár...), de sosem voltam nyugodt - sajnos a legelterjedtebb ps2 revíziók hajlamosak kinyírni a lézert (nem tökéletes modchip működés miatt), tehát nagy ára van a régiómentességnek (más miatt szvsz mamár senki nem csippezett).
Egy szépséghiba: nem megy minden géppel... hétvégén mindenesetre megcsinálom az egyik drágaszágom :)

Spoiler
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #61243 2021.05.07. 01:35

jáj, kihagytam az igazi poént: egy magyar srác nevéhez fűződik a törés/felfedezés :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61244 2021.05.07. 08:15

arty írta:komolyan azt a retek Haze-t vártad ennyire?!?!?!?!?! :idiota:
A Mesterlövész és a Haze már megvoltak. Dani a Duke Nukem Forever-t küldte. :mf1:
Avatar
deep

Hozzászólás #61245 2021.05.07. 08:19

Tegnap lepörgött a Returnal credits. Mivel nem vagyok a műfaj kedvelője, nekem újszerű élmény volt. Végig motivált és élveztem. Az eddigi roguelike cuccok mind elvéreztek nálam a gagyi grafika, béna gameplay, vagy ezek kombinációja miatt. Itt mindkettő adott volt, és egy pillanatig nem zavart, hogy 50x haltam meg (tényleg) és buktam el a sokszor órákra rúgó progresszt. A balansz viszont nem tökéletes. Van 1-2 olyan power up ami túlságosan megkönnyíti a játékot, valamint sajnos op fegyver is van, ami a többit értelmetlenné teszi.

Maradt még content, megnéztem a trophykat és látom, hogy legalább 3 vagy 4 trophy glitchelt, nem kaptam meg. Story szerinti trophyk tehát egészen biztosan meg kellett volna kapnom. Ilyen még sosem történt velem, talán még X360-on utoljára a wolverine játékban az utolsó gyűjtögetős acsi glitchelt be.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61246 2021.05.07. 08:34

eje75 írta:Ez a Returnal qwa jó cucc, élvezem minden másodpercét, de a halál benne nagy kibaszás... és akkor még finom voltam.... Elbeszélgetnék barátilag azzal, aki ezt így kitalálta!
Ethert tessék gyűjtögetni, minden szart felporszívózni. Bizonyos itemek megmaradnak a halál után is, illetve a bossok megölése már progress, még ha meg is halsz utána. A többi spoiler lenne, de kitartás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61247 2021.05.07. 09:12

arty írta:WTF! Pár hete feltörték a ps2-t (mechapwn hack), de rendesen - modchip nélkül régiómentes, dev géppé lehet softwaresen hackelni. És SEHOL nem jött szembe se a hír, se egy YT video.
Jó buli meg minden, de na... mivel évek óta egy 2 ezer ft-os memóriakártyával USB pendriveről lehet tolni bármilyen játékot, nyilván nem robbant fel tőle az internet. Sőt, ugyanezzel a kártyával használtam a gépet úgy, hogy a NAS-ról olvasta az ISO-kat. Szóval a lézer egészségéért való aggodalmaid ismeretében érthetetlen, hogy miért izgalmas alternatíva ez.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #61248 2021.05.07. 09:48

Mr. Evil és Eje75 jóvoltából egy kis DeS.. Jöhet a hétvége :hawaii:

Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #61249 2021.05.07. 10:04

DanielT írta:Jó buli meg minden, de na... mivel évek óta egy 2 ezer ft-os memóriakártyával USB pendriveről lehet tolni bármilyen játékot, nyilván nem robbant fel tőle az internet. Sőt, ugyanezzel a kártyával használtam a gépet úgy, hogy a NAS-ról olvasta az ISO-kat. Szóval a lézer egészségéért való aggodalmaid ismeretében érthetetlen, hogy miért izgalmas alternatíva ez.
Ahol a spotify/youtube is havonta biztonsági mentésre kerül, ott mindig jól jön, ha működik a lézer! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61250 2021.05.07. 11:31

Kandurex írta:Mr. Evil és Eje75 jóvoltából egy kis DeS.. Jöhet a hétvége :hawaii:
Spoiler
Kép
Na erre a kombóra viszont tényleg irigy vagyok. :taps:

Vissza: “Leáldozott.hu”