A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #60761 2021.04.24. 17:09

Megnéztem tegnap ezt az igenszar potyautast Kendrick kisasszonnyal. Deminek. Sejáték, sefilm. Mostanában a tévét is bátran ki lehetne húzni a falimalacból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60762 2021.04.24. 17:24

Na ha már ketten fikázzátok le, akkor ideje rákúsznom! :fogmosas:

Mondjuk néztem volna hamarabb, ha a borítón a csaj van, de így nem tudtam mi a franc ez.

Jelentkezem az eredménnyel! :nezze: (de előtte még befejezem a Die Hardot)
Avatar
Moby

Hozzászólás #60763 2021.04.24. 17:32

DanielT írta:Na ha már ketten fikázzátok le, akkor ideje rákúsznom! :fogmosas:

Mondjuk néztem volna hamarabb, ha a borítón a csaj van, de így nem tudtam mi a franc ez.

Jelentkezem az eredménnyel! :nezze: (de előtte még befejezem a Die Hardot)
Ketten? Én nem láttam itt más véleményt róla.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60764 2021.04.24. 17:35

TasManXT írta:Kijött ma a Stowaway... Bárcsak ne tette volna.
Ehune.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60765 2021.04.24. 17:50

DanielT írta:Ehune.
Á. Errő lemaradtam. Igazavót :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #60766 2021.04.24. 17:56

Ellenben lement a For all mankind 2. évad. Sokkal lassabb lett mit az első, de az utolsó 2 rész rendesen beindul. Jöhet a 3. évad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60767 2021.04.24. 19:13

TasManXT írta:Ellenben lement a For all mankind 2. évad. Sokkal lassabb lett mit az első, de az utolsó 2 rész rendesen beindul. Jöhet a 3. évad.
Ja, azt én is nézem, vagyis néztem akkor, ha jól értem szavaid. Ezzel lett vége az évadnak? Hát ennek nem örülök!
Nekem mindkét évad ilyen kb semmi kategória, érdekes az alapötlet, de középszerű, amit kihoztak belőle. Azért a harmadik évad várós.
A potyautast meg beiktatom estére, ezt is elfelejtettem, hogy elmúlt már 22-e. Thx az emlékeztetőt mindkettőtöknek!
/szerk: huhh, még csak 9 részt láttam, azért durva lett volna ott elvágni
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60768 2021.04.24. 19:40

eje75 írta:Az a JELENET Te!!!!! Az a pillanat, az árulás realizálása... arra az emócióra gondoltam, amit akkor átélt az ember... érted!! Nem? Nem érted?? Lehet azért nem érted, mert:
Spoiler
Kép :banplz:
Azért még ezt talán értettem, de tán te nem érted, hogy egy cod bármely pillanata nekem pl egy indiai c kat. Filmmel egyenértékű, és egy pillanata nincs meg. Ellenben tudnék pár olyan címet mondani, amiben megvan, a botond által irt mass effect is pl, de elégsok sonyexkluban is fellelhető. De ha szerinted retardált vagyok, ám legyen. :puszi:
Avatar
Tom

Hozzászólás #60769 2021.04.24. 20:07

Moby írta:Megnéztem tegnap ezt az igenszar potyautast Kendrick kisasszonnyal. Deminek. Sejáték, sefilm. Mostanában a tévét is bátran ki lehetne húzni a falimalacból.

Én ezt a Mortal Kombatot néztem meg... Háááát... Én nem értem miért olyan nehéz ezt jól megcsinálni. A látvány jó, a castinggal sincs különösebb baj. De ez a "sztori"... Hogy képtelenek egy sokszereplős, sok helyszínes filmet valami minimálisan értelmesen összefűzni az valami hihetetlen. Pedig úgy vártam. De tényleg az első MK film is jobb "sztorival" rendelkezett. A játékok sztorimódjának átvezető videóit összefűzve komolyabb filmet kapunk.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60770 2021.04.24. 20:10

Mekee írta:Azért még ezt talán értettem, de tán te nem érted, hogy egy cod bármely pillanata nekem pl egy indiai c kat. Filmmel egyenértékű, és egy pillanata nincs meg. Ellenben tudnék pár olyan címet mondani, amiben megvan, a botond által irt mass effect is pl, de elégsok sonyexkluban is fellelhető. De ha szerinted retardált vagyok, ám legyen. :puszi:
Ha megérteted volna, akkor szerintem születik meg a "Hűha, ha egy cod volt a leg a gaming életedben, akkor van mit bepótolni asszem" magasröptű szösszeneted, de hagyjuk....nem vagy retardált, biztos Én vagyok az, hogy ott az a pillanat megérintett.... amúgy szeretem a retardáltakat, sok retardáltat tanulmányoztam, együtt voltam velük, figyeltem... megnéztem hogy retardáltkodnak :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60771 2021.04.24. 20:46

DanielT írta:Na ha már ketten fikázzátok le, akkor ideje rákúsznom! :fogmosas:

Mondjuk néztem volna hamarabb, ha a borítón a csaj van, de így nem tudtam mi a franc ez.

Jelentkezem az eredménnyel! :nezze: (de előtte még befejezem a Die Hardot)
Megjöttem! Minden tekintetben egy értékelhetetlen szar volt.

De legalább nem volt benne fehér férfi. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60772 2021.04.24. 20:47

eje75 írta:Ha megérteted volna, akkor szerintem születik meg a "Hűha, ha egy cod volt a leg a gaming életedben, akkor van mit bepótolni asszem" magasröptű szösszeneted, de hagyjuk....nem vagy retardált, biztos Én vagyok az, hogy ott az a pillanat megérintett.... amúgy szeretem a retardáltakat, sok retardáltat tanulmányoztam, együtt voltam velük, figyeltem... megnéztem hogy retardáltkodnak :banplz:
Nice. :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60773 2021.04.24. 20:57

DanielT írta:Megjöttem! Minden tekintetben egy értékelhetetlen szar volt.

De legalább nem volt benne fehér férfi. :eljen:
Viszont volt benne erős nő, kettő is, aki simán bírta a fellövést, amit a gyenge férfi nem, és fel is áldoztak mindent, hogy a férfi még szülhessen gyerekeket :eljen: NAgyjából még egy hasonló húzása van a netflixnek, meg az összes többi kreténnek, mielőtt elkezdem őket bojkottálni, és visszarendeződni enkórra. A faszom fogja ezt az elmebajt finanszírozni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60774 2021.04.24. 21:00

DanielT írta:Megjöttem! Minden tekintetben egy értékelhetetlen szar volt.

De legalább nem volt benne fehér férfi. :eljen:
Én még csak a for all mankinddal végeztem, az jóvót!
Avatar
Botond

Hozzászólás #60775 2021.04.24. 21:03

eje75 írta:Ha megérteted volna, akkor szerintem születik meg a "Hűha, ha egy cod volt a leg a gaming életedben, akkor van mit bepótolni asszem" magasröptű szösszeneted, de hagyjuk....nem vagy retardált, biztos Én vagyok az, hogy ott az a pillanat megérintett.... amúgy szeretem a retardáltakat, sok retardáltat tanulmányoztam, együtt voltam velük, figyeltem... megnéztem hogy retardáltkodnak :banplz:
Azt leszögezném, hogy én pont nulla másodpercet raktam az összes codba összesen, így nyilván nem tudom megítélni a sztoriszál értelemmel töltöttségét, szóval én csak a meglepettségemnek adtam hangot, és tökre megértem, azt amit írsz, ha elkap egy sztori, akár filmben, akár játékban.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60776 2021.04.24. 21:44

Botond írta:Azt leszögezném, hogy én pont nulla másodpercet raktam az összes codba összesen, így nyilván nem tudom megítélni a sztoriszál értelemmel töltöttségét, szóval én csak a meglepettségemnek adtam hangot, és tökre megértem, azt amit írsz, ha elkap egy sztori, akár filmben, akár játékban.
Engem az egészben csak az érdekelt, kinek mi volt a gamingben a hasonlóan libabőröztető pillanata.... de aztán jött az idézett konstruktív hozzászólás, és el is ment a kedvem az egésztől :banplz:
Castle82

Hozzászólás #60777 2021.04.24. 22:00

Tom írta:Én ezt a Mortal Kombatot néztem meg... Háááát... Én nem értem miért olyan nehéz ezt jól megcsinálni. A látvány jó, a castinggal sincs különösebb baj. De ez a "sztori"... Hogy képtelenek egy sokszereplős, sok helyszínes filmet valami minimálisan értelmesen összefűzni az valami hihetetlen. Pedig úgy vártam. De tényleg az első MK film is jobb "sztorival" rendelkezett. A játékok sztorimódjának átvezető videóit összefűzve komolyabb filmet kapunk.


Ezzel nem értek egyet. Az első jobb sztorival? Nekiindul a szereplők java az ismeretlennek és kikötnek a viadalon ahol leverik a földöntúli erővel bíró ellenfeleket szinte akadálymentesen zéró magyarázattal csapnivaló szereplőgárdával és disney szintű családbarát bunyóban.

Az újban legalább arra is törekszenek hogy valahogy megmagyarázzák mitől tud valaki tűzgömböt lőni még ha blődség is, a helyszínek is rendben, a sztori hoz egy fasza alapot amit lehet folytatni és jókora fanservice minden ami csak a filmben van a játékosok irányába. A karakterek frankók a színészi játék elmegy és adja amit egy MK témájú filmnek kell.
Tényleg egy MK filmtől vár valaki komoly sztorit? :banplz:

Nem nagy szó, de:
agyonveriazelőzőrészeket/10
Avatar
Botond

Hozzászólás #60778 2021.04.24. 22:11

eje75 írta:Engem az egészben csak az érdekelt, kinek mi volt a gamingben a hasonlóan libabőröztető pillanata.... de aztán jött az idézett konstruktív hozzászólás, és el is ment a kedvem az egésztől :banplz:
Sztori vonalon nekem kettő volt, ami ilyen agyeldobós WTF feeling volt, az egyik pont a mass effectben, a másik meg az sw:kotor1ben. Voltak még jók, de ezek messze kiemelkednek.
Avatar
Tom

Hozzászólás #60779 2021.04.24. 22:16

Castle82 írta:Ezzel nem értek egyet. Az első jobb sztorival? Nekiindul a szereplők java az ismeretlennek és kikötnek a viadalon ahol leverik a földöntúli erővel bíró ellenfeleket szinte akadálymentesen zéró magyarázattal csapnivaló szereplőgárdával és disney szintű családbarát bunyóban.

Az újban legalább arra is törekszenek hogy valahogy megmagyarázzák mitől tud valaki tűzgömböt lőni még ha blődség is, a helyszínek is rendben, a sztori hoz egy fasza alapot amit lehet folytatni és jókora fanservice minden ami csak a filmben van a játékosok irányába. A karakterek frankók a színészi játék elmegy és adja amit egy MK témájú filmnek kell.
Tényleg egy MK filmtől vár valaki komoly sztorit? :banplz:

Nem nagy szó, de:
agyonveriazelőzőrészeket/10

Az a baj vele, hogy egyszerűen a történet nem tudja rendesen összefogni a sok karaktert és helyszíneket értelmesen. Nem komoly sztorit vártam, hanem azt hogy a maga szintjén legyen normálisan megírva. Példával szemléltetve mondjuk a Mission Impossible minden hülyeségével együtt normálisan össze van rakva. Vagy jobb példa mondjuk a Bosszúállók Végjáték. Azok a sztorik is blődségek, de értelmesen össze vannak fűzve a sztorival a különböző karakterek akciói a sok eltérő helyszínen. Ebben a MK filmben a felétől meg konkrétan feladták az alkotók az egészet és összecsapták. brutáligénytelenszar/10 lett. Ha az MK11 játék sztori módjának átvezetőit összevágod és egybe megnézed jobb filmet kapsz, mint ez a nem is tudom mi.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60780 2021.04.24. 22:29

eje75 írta:Ha megérteted volna, akkor szerintem születik meg a "Hűha, ha egy cod volt a leg a gaming életedben, akkor van mit bepótolni asszem" magasröptű szösszeneted, de hagyjuk....nem vagy retardált, biztos Én vagyok az, hogy ott az a pillanat megérintett.... amúgy szeretem a retardáltakat, sok retardáltat tanulmányoztam, együtt voltam velük, figyeltem... megnéztem hogy retardáltkodnak :banplz:
Még mindíg ugyanazt fújod, node mindegy. Azt értem, hogy ottazapilllanat jóvót, node, hogy a legnagyobb pillanat evör, no azt a részt nem, biztos volt sokmás, egyszerűen képtelenség bármely cod-ot bármilyen téren kiemelni, a középszerűség szinonímái. Pedíg azt hittem, hogy elsőre megérted mire gondoltam, hiszen neked nagyon jó agyad van, Jack! :dumcsi:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #60781 2021.04.24. 23:39

Mi a Just Mercy-t néztük meg, elég király film, viszont nem biztos, hogy kielégíti egyesek fehér férfiak iránti vágyának igényét :/
Castle82

Hozzászólás #60782 2021.04.25. 10:46

Tom írta:Az a baj vele, hogy egyszerűen a történet nem tudja rendesen összefogni a sok karaktert és helyszíneket értelmesen. Nem komoly sztorit vártam, hanem azt hogy a maga szintjén legyen normálisan megírva. Példával szemléltetve mondjuk a Mission Impossible minden hülyeségével együtt normálisan össze van rakva. Vagy jobb példa mondjuk a Bosszúállók Végjáték. Azok a sztorik is blődségek, de értelmesen össze vannak fűzve a sztorival a különböző karakterek akciói a sok eltérő helyszínen. Ebben a MK filmben a felétől meg konkrétan feladták az alkotók az egészet és összecsapták. brutáligénytelenszar/10 lett. Ha az MK11 játék sztori módjának átvezetőit összevágod és egybe megnézed jobb filmet kapsz, mint ez a nem is tudom mi.



Miért ne tudná? :D
Gyakorlatilag van benne 5 fő helyszín, a kezdeti az utca a tanya a templom és a külső világ. Ezeken halad végig a sztori főként a templomnál megállva a külső világot pedig be behozva hogy lássuk mi folyik a háttérben. Mellé beugrik pár apróbb helyszín a vége felé amiket meg is magyaráznak miért, nevezetesen Raiden elkülöníti az ellenfeleket direkt random helyekre hogy 1v1 legyen ezzel behozva ikonikusabb MK helyszíneket a bunyók idejére. Nincs semmi összecsapva. Ami problémásabb az a főszereplő aki elég jellegtelen lett illetve az hogy Sonya egyik pillanatról a másikra máris ismeri a tudását és használja. MK11 egy jókora történet legutóbbi része amiben fel van már minden építve, ne hasonlítsuk már össze azzal na nem mintha az hatalmas sztori lenne... :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #60783 2021.04.25. 13:27

benőmenő írta:Én is gémeltem ám! Nem nézhetem itt tétlenül ahogy a visszavonult Boomerek köröket vernek rám! :nyes:
Lepörgött a Battlefield Bad Company 2 kampány ismét. Kb. 8 óra volt normálon.
Pár helyen azért vannak furcsaságok: egyszer egy nyílt placcon lőjjél le 2 attack helikoptert gyalogosan. Az így wtf?! Vagy pl. amikor a játék egyes részein aknavető tűzön kell átrohanni és gyakorlatilag pénzfeldobással dől el, hogy átérsz-e. Az sem megoldás ha az ai seggében mész úgy is meghalsz, míg az AI társaink meg sem érzik. Illetve a mai napig van hogy egyszerűen eltűnnek a kilőtt lövedékek (főleg az autoshotiknál feltűnő).
A mai napig a legjöbb Battlefield szingli élmény/10. Az elsőt is kipróbálnám PS3-on, de eddig akárhányszor ráírtam valakire aki hirdette, már pont nem volt meg nekik. :(
A másik pedig a Motorstorm: Apocalypse.
Márminthogy végigmentem mindhárom karakterrel a sima fesztiválon. Az Online szerverek lelőve és tele van multis trofikkal. A Time trial bórin' a hárdkór fesztiválba pedig kizárt dolog, hogy belekezdjek.
Nem kerülgetem a forró kását: az irányítás borzasztó. Kanyarodáskor a crossmotor is úgy bicskázik, mint egy nyerges vonatató, ellenben bármi bukkanón megyünk át, vagy hozzáérünk egy tereptárgyhoz vagy ellenfélvhez ott instant átváltozik a járgányok egy héliummal feltöltött kartondobozzá. Ezáltal teljességgel követhetetlen ami egy-egy verseny során történik, sokszor inkább utasok vagyunk mint pilóták. Mindezt megfejeli a teleszemetelt pályadizájn, és a sub-30-as frém. Korábbi hsz-ben írtam, hogy előfordul amikor nemes egyszerűséggel megáll verseny közben gondolkodni a program akár egy teljes másodpercre, olyanokat akad. Nem mertem kipróbálni hogy ezen mennyit ronthat még a 3D.
A frusztrációban lévő i-re a pontot a zene teszi fel. Ez a hamisítatlan dárenbész pénisz muzsika. Pedig módjával egyébkén szoktam hallgatni, meg persze a Soundtrackban is vannak kevésbé gázak, de itt határozottan idegesítő volt.
A grafika önmagában nem lenne egy nagy durranás (élből a fosfrém mellett jól kinézni azért nem akkora kunszt), de tény és való van egy bizonyos wow faktor abban ahogy esik szét és változik a pálya egy-egy verseny alatt.
Újabb középszar gigaexkluzív/10.
de mérnem gigahardon és fullaranyra nyomod ezeket? akkor nem ilyen hoki 8 órákat kapnál a mannából! ;)
+x360at vegyél, arra oda tudom adni a superior betülfildbc1-et (meg sok más konzolexklut), hogy a középszar-játékos listád további elemekkel bővítsd :P

amugy tényleg lehet h a motorstorm digitverza "más" és ennyivel szarabb? (vagy a péesedben kiszáradt a paszta és throttling van (nemtom tud-e ilyet a cell!), esetleg a hdd-d bajos? mer' ez viszont nem kizárt!)
http://videos.eurogamer.net/51d2bcf25d6acba92ef261cef6045fb7/6085511d/1080p-fps-final_stream_h264v2_hd.mp4 - teljesen fasza 30frém
+
3d-ben is minimális a baj
Avatar
arty

Hozzászólás #60784 2021.04.25. 13:35

DanielT írta:Milyen más, ártatlan világ volt az akkor! SQJ velünk, PS4 remények, Epic store sehol, a Cyberpunk még nem a szarság definíciója volt, fejkoton nélkül lehetett kilépni a lakásból... :szomoru1:

Velem pl semmi olyan nem történt az elmúlt 4 évben, amire szívesen emlékeznék. Az ellenkezőjét viszont tudnám sorolni a vírushelyzet nélkül is. És mi jön még? Mi jó? Nem nagyon látom a pozitív perspektívát.

szerk: Na jó, a BF6 mindent megváltoztathat! :idiota:
menjünk el közös leáldos kínaioltatásra!
az olyan mint amikor a bajtársak vietnamban tetkót csináltatnak a csata előtt, az eljövendő szörnyűségek közepette összetart és erőt meríthetsz csipből!

egyébként csak negatív vagy, mert minden negatív körülötted :)
az elmúlt 4 évben anyagilag erősödtél, lett új kecód, PWM, megtanultál forrasztani, motorozni, fasza platform lett a konzol (ha jól értem a mostani "átlagvéleményt"), a kriptón milliókat kereshetsz és a pécén se kell agyalni, ...

... és ebbe az idilli környezetbe dobhatja le a dice a bfHATomot! és akkor már csak egy kávét kérsz, révbe értél, sqj szavaival élve: hevön!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60785 2021.04.25. 13:40

arty írta:menjünk el közös leáldos kínaioltatásra!
az olyan mint amikor a bajtársak vietnamban tetkót csináltatnak a csata előtt, az eljövendő szörnyűségek közepette összetart és erőt meríthetsz csipből!

egyébként csak negatív vagy, mert minden negatív körülötted :)
az elmúlt 4 évben anyagilag erősödtél, lett új kecód, PWM, megtanultál forrasztani, motorozni, fasza platform lett a konzol (ha jól értem a mostani "átlagvéleményt"), a kriptón milliókat kereshetsz és a pécén se kell agyalni, ...

... és ebbe az idilli környezetbe dobhatja le a dice a bfHATomot! és akkor már csak egy kávét kérsz, révbe értél, sqj szavaival élve: hevön!
Jobb vagy mint egy terápiás kutya! INSTANT VISSZATÉRT AZ ÉLETKEDVEM! :banplz: :taps: :banplz: :taps: :banplz: :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #60786 2021.04.25. 13:42

Mekee írta:Azért még ezt talán értettem, de tán te nem érted, hogy egy cod bármely pillanata nekem pl egy indiai c kat. Filmmel egyenértékű, és egy pillanata nincs meg. Ellenben tudnék pár olyan címet mondani, amiben megvan, a botond által irt mass effect is pl, de elégsok sonyexkluban is fellelhető. De ha szerinted retardált vagyok, ám legyen. :puszi:
csak a tlou1! más szóba se jöhet :) semmi más nem rémlik, ami ilyen erősen indul és utána ezt még képes fokozni, a csúcspont meg... máig felfoghatatlan. ( figyelsz, eje ? )

Bioshock1 is jó volt, meg persze a Brothers is, vagy a leáldos Halo3 coop, de mégis 15 emeletnyi a különbség.
Ha bármelyik COD-ból fel kéne idéznem az életemért egy sztori-képkockát, ... sose kelljen!!!4 :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2021.04.25. 13:43-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60787 2021.04.25. 13:43

Újra elment. Épp megtaláltam még az asztali gép utolsó maradványát a 2x8giga DDR4 3200 -as ramot, gondoltam eladom és veszek belőle valami sportkocsit.

Erre vazmeg ér vagy 20 ezret... :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #60788 2021.04.25. 13:50

DanielT írta:Újra elment. Épp megtaláltam még az asztali gép utolsó maradványát a 2x8giga DDR4 3200 -as ramot, gondoltam eladom és veszek belőle valami sportkocsit.

Erre vazmeg ér vagy 20 ezret... :wilting: :wilting: :wilting:
nyugiiiii! hidegvér, csomagold el, kivárunk!
már van SSD-n bányászható kripto, hamarosan jön a ramod is, el ne kótyavetyéld!

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #60789 2021.04.25. 13:57

arty írta:csak a tlou1! más szóba se jöhet :) semmi más nem rémlik, ami ilyen erősen indul és utána ezt még képes fokozni, a csúcspont meg... máig felfoghatatlan. ( figyelsz, eje ? )
Persze,neked az volt... értem Én.... engem nem indított meg: egy önző geci a saját érdekeit a köz elé helyezve döntést hozott... szerintem hibásat, de érthetőt... mondom: nem indított meg... az egész tlou1 nekem nem annyira volt bejövős, nem érintett meg emocionálisan, a második nekem sokkal elgondolkodtatóbb volt, abban valahogyan sokkal ügysebben játszottak a húrokon... ahogy a feltétlen utálat először megértésbe, utána pedig együttérzésbe átment az szerintem zseniálisan volt megcsinálva... sok minden zavart a 2.-ben, de nagyon jó játéknak tartom...az 1-et közepesnek gondolom... ilyen: meh....
Avatar
eje75

Hozzászólás #60790 2021.04.25. 13:59

arty írta:menjünk el közös leáldos kínaioltatásra!
Épp most jövök az oltópontról, az előbb bökték belém a 2. orosz frontot...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60791 2021.04.25. 14:05

eje75 írta:Épp most jövök az oltópontról, az előbb bökték belém a 2. orosz frontot...
A topik átoltottsága elég csúnyán világrekord arányú szerintem, szegény Viktor pedig nagyon akarta, hogy Magyarország nyerjen. :szomoru1:
Avatar
arty

Hozzászólás #60792 2021.04.25. 14:06

nekem a heti filmélmény a The Vault lett volna, de... 40. perc körül közbejött a meló (éjjel f1-kor) és egész hétre elfelejetettem, hogy félbehagytam, csak most itt a nagy filmes élménybeszámolók miatt beugrott, hogy héló, arról nem tudok semmit írni, hiszen még nem láttam végig :D (meg tudom erősíteni, hogy Kendrick nem játszik benne (akitől ugyan a Simple Favor tetszett, de lássuk be a neve inkább garancia a gagyira!), tehát látatlanban is merem ajánlani, ha valaki a bankrablósakat szereti, bár lehet a végére béna lesz (nyilván nem érheti el az Inside Man-t vagy a Belmondo klasszikust ;) )

én mostanság a "bosszúálló nő"-s filmeket zabálom... zabálnám, ha lenne elég :)
Eden Lake óta csak a középszutyok (aminem is annyira a téma filmje)... nincs valakinek valami titkos befutója? (promising young woman, last house on the left, the revenge, spit on your grave, hard candy, killbill, stb megvoltak, okésak, van amelyik kimondottan jó is, de kéne még)
Avatar
arty

Hozzászólás #60793 2021.04.25. 14:17

eje75 írta:Persze,neked az volt... értem Én.... engem nem indított meg: egy önző geci a saját érdekeit a köz elé helyezve döntést hozott... szerintem hibásat, de érthetőt... mondom: nem indított meg... az egész tlou1 nekem nem annyira volt bejövős, nem érintett meg emocionálisan, a második nekem sokkal elgondolkodtatóbb volt, abban valahogyan sokkal ügysebben játszottak a húrokon... ahogy a feltétlen utálat először megértésbe, utána pedig együttérzésbe átment az szerintem zseniálisan volt megcsinálva... sok minden zavart a 2.-ben, de nagyon jó játéknak tartom...az 1-et közepesnek gondolom... ilyen: meh....
7 éves volt a lányom, amikor játszottam :) úgy besírtam már az elején, ahogy azt a naughty directorai/dizájnerei remélték és pont ugyanúgy képtelen lettem volna "jó" döntést hozni a végén, mint ahogy Joel sem tudott... :) (tudom, hogy a lánya is és Ellie is idősebb a tlouban, de az csak mégrosszabb, szerintem)

2013-ra (vagy csak 14-ben toltam?) már kb negyedévszázada toltam a játékokat sorban, nem voltam erre felkészülve, a videojátékok "nem ilyenek" (a filmek inkább)
nyilván az eleje sima érzelmi manupuláció, de a vége... ott volt minden, a libabőrt is beleszámítva a nem várt fordulattól. tudom, szubjektív, csak nem bírtam, hogy ne írjak még pár sort - ennyire kedvenc :D (+arty tlou1 előtt: "éééénaztán ilyen fos zombilövöldét SOHA nem fogok játszani!")

a másodikhoz meg túl egyszerűnek bizonyultam :idiota: (ahogyan pl a bioshock infinite-t se értettem meg...)

---

apámhoz átvittem a Pana plazmámat, ami 10 éven át volt társam és jobban szerettem a végén, mint valaha :) nemcsak szenilis kezdek lenni, de extrém módon szentimentális is, arra gondoltam, hogy meg kellett volna várnom, amíg nálam múlik ki (de elkapott a hype, részben a topik-hype!)
nála egy szintén Pana plazmát váltott (42PV80 -> 50G30), amivel nem tudom most mit kezdjek. lehet ebből válás lesz - no nem a tévétől :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #60794 2021.04.25. 14:51

Castle82 írta:Ezzel nem értek egyet. Az első jobb sztorival? Nekiindul a szereplők java az ismeretlennek és kikötnek a viadalon ahol leverik a földöntúli erővel bíró ellenfeleket szinte akadálymentesen zéró magyarázattal csapnivaló szereplőgárdával és disney szintű családbarát bunyóban.

Az újban legalább arra is törekszenek hogy valahogy megmagyarázzák mitől tud valaki tűzgömböt lőni még ha blődség is, a helyszínek is rendben, a sztori hoz egy fasza alapot amit lehet folytatni és jókora fanservice minden ami csak a filmben van a játékosok irányába. A karakterek frankók a színészi játék elmegy és adja amit egy MK témájú filmnek kell.
Tényleg egy MK filmtől vár valaki komoly sztorit? :banplz:

Nem nagy szó, de:
agyonveriazelőzőrészeket/10
Szerintem teljesen korrekt kis film volt. Én jól szórakoztam / 10.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60795 2021.04.25. 15:02

arty írta:7 éves volt a lányom, amikor játszottam :) úgy besírtam már az elején, ahogy azt a naughty directorai/dizájnerei remélték és pont ugyanúgy képtelen lettem volna "jó" döntést hozni a végén, mint ahogy Joel sem tudott... :) (tudom, hogy a lánya is és Ellie is idősebb a tlouban, de az csak mégrosszabb, szerintem)
Az érzelmi töltet, a kötődés nyilván nagyon fontos része az élménynek, sőt talán a legfontosabb... engem is azért érintett meg annyira a COD, mert egy titkos kommandó tagja voltam, és épp a világot mentettük meg azzal, hogy egy őrült hadúrtól visszaszereztük a lopott atom tölteteket, amikor elárult minket a tábornokunk.... :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60796 2021.04.25. 15:47

DanielT írta:A topik átoltottsága elég csúnyán világrekord arányú szerintem, szegény Viktor pedig nagyon akarta, hogy Magyarország nyerjen. :szomoru1:
Közben jönnek a statisztikák és a szputnyik mindent ver. Én is azt kaptam, igaz még csak az elsőt. Kis lemaradással a kínai második modernával kb holtversenyben.
Én örülök neki, hogy aki akarta az mostanra már beolthatta magát legalább egyszer. Jó lenne visszatérni a normális világba, ahol nem azért mert kockulunk 0-24 a négy fal között, mert nincs másra lehetőség, hanem mert így akarjuk. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60797 2021.04.25. 16:04

Botond írta:Közben jönnek a statisztikák és a szputnyik mindent ver. Én is azt kaptam, igaz még csak az elsőt. Kis lemaradással a kínai második modernával kb holtversenyben.
Én örülök neki, hogy aki akarta az mostanra már beolthatta magát legalább egyszer. Jó lenne visszatérni a normális világba, ahol nem azért mert kockulunk 0-24 a négy fal között, mert nincs másra lehetőség, hanem mert így akarjuk. :banplz:
Aki meg kicsit bele akár kóstolni az ország valódi helyzetébe, nemzetközi, vagy csak európai pozíciójába, az meg elemezgesse, hogy mennyi oltásra lett volna lehetőség, ha nem nyalunk be a Putyinszószért és a csípős-savanyú mártásért...

Úgy megmutattuk Brüsszelnek az elmúlt években, hogy itt hagytak volna bennünket megdögleni kb. Amit meg is értek egyébként.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60798 2021.04.25. 17:01

Botond írta:Közben jönnek a statisztikák és a szputnyik mindent ver.
A kormány által közzétett saját mérésű adataik alapján. Ami valszeg úgy viszonyul a valósághoz, mint a vagyonbevallásaik. Csináltak egy fasza propagandastatisztikát, amivel szemben az az elvárás, hogy senki nem fogja majd az orosz meg a kínai vakcinát visszautasítani, hiszen be van bizonyítva, hogy a pfizer a legszarabb. És ez nyilván így is van. Aki mást állít, azokat meg a soros pénzeli.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60799 2021.04.25. 17:11

Közben izraelben meg nincs halálos áldozata a covidnak. Ott, ahol csak pfizerrel oltanak. A tudatlan nyomorultak.

/Mondjuk ők csinálták jól: berendeltek mindenki előtt egy kazallal, leoltották a lakosság nagyrészét, és basznak kifizetni a pfizernek :D Orbánéknak is így kellett volna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60800 2021.04.25. 17:19

Egyébként az egyik barátunknak a faterját beoltották kínaival, Tény, hogy csak 1 adagot kapott még, de 3 hét múlva elkapta ezt a szart, jelenleg lélegeztetőgépen van. Lehet, pont ebben a kis százalékban van, de maradjunk annyiban, hogy bármi, ami orbánéktól jön adat, az helyből hazugság, és a mértékén lehet maximum lamentálni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60801 2021.04.25. 17:34

Moby írta:Egyébként az egyik barátunknak a faterját beoltották kínaival, Tény, hogy csak 1 adagot kapott még, de 3 hét múlva elkapta ezt a szart, jelenleg lélegeztetőgépen van. Lehet, pont ebben a kis százalékban van, de maradjunk annyiban, hogy bármi, ami orbánéktól jön adat, az helyből hazugság, és a mértékén lehet maximum lamentálni.
Engem pfizertel oltottak de elmondtak hogy ha lehet figyeljek oda hogy 3 hetig ne kapjam el a betegseget mert roszabb lefolyasu lesz valeszeg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60802 2021.04.25. 17:36

Micsu írta:Engem pfizertel oltottak de elmondtak hogy ha lehet figyeljek oda hogy 3 hetig ne kapjam el a betegseget mert roszabb lefolyasu lesz valeszeg.
És odafigyelsz rá rendesen? :wow2: Nem tudom miért ilyen hülyék az emberek, hogy nem tudnak odafigyelni egy ilyen alapvető dologra!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60803 2021.04.25. 17:37

Moby írta:És odafigyelsz rá rendesen? :wow2: Nem tudom miért ilyen hülyék az emberek, hogy nem tudnak odafigyelni egy ilyen alapvető dologra!
Hat nem ultem most ki a terasz nyitaskor jah, ez is az odafigyeles egy fokozata :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60804 2021.04.25. 17:46

Micsu írta:Hat nem ultem most ki a terasz nyitaskor jah, ez is az odafigyeles egy fokozata :nyes:
Najó, de te akármikor kimehetsz bálázni! Én mit csináljak bent? Nincs egy kurva játék, mai megjelenne, de olyan se nagyon, amit várni lenne érdemes. Fiml mégúgy sincs. Bámuljam a falakat? Hallgassam a csendet?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60805 2021.04.25. 18:01

Moby írta:Najó, de te akármikor kimehetsz bálázni! Én mit csináljak bent? Nincs egy kurva játék, mai megjelenne, de olyan se nagyon, amit várni lenne érdemes. Fiml mégúgy sincs. Bámuljam a falakat? Hallgassam a csendet?
Hat balazni se lehet mindig de ma pl mas munka sincs, kertben voltam ma, most meg flixizek meg youtubozok, estere meg olvasok vmit/furdeskor vmi podcast, majd gaming vagy vmi sorozat. En a jatekokat nem fogyasztom olyan gyorsan mint te, hetente kb 20-30 orat jatszom atlagosan, azaz mindig van mivel jatszani, most is 3 pereg es elvezem is oket. Filmeket ritkan nezek, uj sorozatok is kevesbe erdekelnek, inkabb regieket nezek ujra. Nagy szerencsed van hogy a gyerekek mitt csend van :D. Pl en biztos vegigjatszanak a Bg2t ha nem lenne mivel jatszani, nincs regi alatalad kedvelt jatekok ujra jatszasahoz ingered?
Vagy valami mmo narko kene neked szokba bele lehet tolni tobb ezer orat, eve online pl egyaltalan nem szar, nekem idom nincs ra. :circling:
Avatar
arty

Hozzászólás #60806 2021.04.25. 18:07

eje75 írta:Az érzelmi töltet, a kötődés nyilván nagyon fontos része az élménynek, sőt talán a legfontosabb... engem is azért érintett meg annyira a COD, mert egy titkos kommandó tagja voltam, és épp a világot mentettük meg azzal, hogy egy őrült hadúrtól visszaszereztük a lopott atom tölteteket, amikor elárult minket a tábornokunk.... :banplz:
:fogmosas: :fogmosas:

---

egyébként ha már unjátok kiverni annácskára, nézzetek valódi filmet; unottan leültem a heti bosszúfilmem elé (nyilván nem ez lesz a következő Man on fire vagy The Punisher... mermérlenne?), de már az első 5 perc után tudtam, hogy ez frankó mozi lesz - a filmzaj, a fények, a felvezetés, kezdett összeállni és úgy is maradt. nincsenek benne pg13 elemek, senki nem transz (véletlenül), viszont vannak benne fekák (legyenek is), jól koreografált akció és valami kis alibi sztorika, szinte végig klisékből - semmi extra összességében, de én "ezeken" nőttem fel, nekem ilyen a film és nem az avengers (azt is bírtam, az első még legalábbis eléggénagyon). az humor picit zavaró, azt túl kell élni. meglepne, ha idén jönne ennél jobb akciófilm, de ha így lesz, kurvajó év előtt állunk :D

the vault is végigment, szóra sem érdemes, nem egy "okos" rablós-film

---

én egyébként bármit beadatnék gondolkodás nélkül - a kínain kívül - de hogy ne legyen egyszerű az életem, nyilván most csak ez az opció... és pláne a feleségem problémás, neki azért vannak bajai (gyógyszer allergia, tüdőre húzódó ez+az, általánossában béna az immunrendszere). ha lenne oltási terv (LOL, ebben az országban 1 év alatt nem sikerült egy kibaszott regisztrálós honlapot készíteni), tudnám hogy mire számíthatok, ha nem kínait akarok, talán lenne valami info, ami alapján dönthetnék... (a szerb kutatások alapján a kínai sem rossz, csak rosszabb, mint a többi, a semminél sokszorosan jobb, ez nem kérdés, csak na... ez az itthoni progpaganda szvsz borzalmasan kontraproduktív, minél többször mondják be, hogy fasza, annál kevésbé hiszem el a hazugpatkányoknak)
Avatar
Moby

Hozzászólás #60807 2021.04.25. 18:14

Micsu írta:Vagy valami mmo narko kene neked szokba bele lehet tolni tobb ezer orat, eve online pl egyaltalan nem szar, nekem idom nincs ra. :circling:
Az mmo nélküli narkóban nagyobb perspektívát látok jelenleg :D Reggel felkelek, nagyon csúnyán szétbaszom magam, este elküldöm a családot a másnapi adagért, és alvás. Nagyjából ennyi értelme van annak is, amit most csinálok. Csak ezt jobban élvezném.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.04.25. 18:15-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60808 2021.04.25. 18:15

Moby írta:Az mmo nélküli narkóban nagyobb perspektívát látok jelenleg :D Reggel felkelek, nagyon csúnyán szétbaszom magam, este elküldöm a családot a másnapi adagért, és alvás. Nagyjából ennyi értelme van annak is, amit most csinálok.
Hat a te egeszsegi allapotoddal az mmo narkot tovabb birnad mint az irlt. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #60809 2021.04.25. 18:16

Moby írta:A kormány által közzétett saját mérésű adataik alapján.
Konkrétan nem kell hazudniuk. Annyi van, hogy kapott 1000 öregember pfizert, mégis meghalt 17. Huszon-harminc-negyvenéveseknek most kiszórták a kínait, 1000-ből meghalt 3.
Tehát a kínai jobb. Orosz dettó. (most csak hasracsaptam)
Avatar
Moby

Hozzászólás #60810 2021.04.25. 18:19

Micsu írta:Hat a te egeszsegi allapotoddal az mmo narkot tovabb birnad mint az irlt. :idiota:
Ettől a másfél éve tartó kakatón állapottól simán jobb lenne egy odabaszós, de rövid utolsó kör :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #60811 2021.04.25. 18:23

arty írta:Konkrétan nem kell hazudniuk. Annyi van, hogy kapott 1000 öregember pfizert, mégis meghalt 17. Huszon-harminc-negyvenéveseknek most kiszórták a kínait, 1000-ből meghalt 3.
Tehát a kínai jobb. Orosz dettó. (most csak hasracsaptam)
De ez alapján az astrának is nagyon hátul kellene végeznie, mert azt meg a hozzám hasonló élőhalott kripliknek adták be. Ehhez képest annyira meg nincs hátul.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60812 2021.04.25. 18:24

Moby írta:Közben izraelben meg nincs halálos áldozata a covidnak. Ott, ahol csak pfizerrel oltanak. A tudatlan nyomorultak.

/Mondjuk ők csinálták jól: berendeltek mindenki előtt egy kazallal, leoltották a lakosság nagyrészét, és basznak kifizetni a pfizernek :D Orbánéknak is így kellett volna.
Hát az a problemke, hogy vele csak a kínaiak és az oroszok állnak szóba, Pfizer és a többi nyugati szerintem csak azért és annyi jön ide, hogy ne legyen belőle diszkriminációs botrány...

Így viszont Viktorkának nem kellett könyörögni és nézni a szar statisztikákat. Magyarba minden jó, hozzák csak!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60813 2021.04.25. 18:37

DanielT írta:Hát az a problemke, hogy vele csak a kínaiak és az oroszok állnak szóba, Pfizer és a többi nyugati szerintem csak azért és annyi jön ide, hogy ne legyen belőle diszkriminációs botrány...

Így viszont Viktorkának nem kellett könyörögni és nézni a szar statisztikákat. Magyarba minden jó, hozzák csak!
Persze hogy jo a kinai mivel ok osztanak vissza, nem veletlenul kerul 4x annyiba mint a tobbi. Meg az emberek nyomorabol is hasznot huznak a fergek, szanalmas. (Ennyi amugy a bezzeg Kinarol) :whatever:
A 150 milliardos senki sem tudja ki is gyartja lelegezteto gepeket meg inkabb hagyjuk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60814 2021.04.25. 18:49

Micsu írta:Persze hogy jo a kinai mivel ok osztanak vissza, nem veletlenul kerul 4x annyiba mint a tobbi. Meg az emberek nyomorabol is hasznot huznak a fergek, szanalmas. (Ennyi amugy a bezzeg Kinarol) :whatever:
A 150 milliardos senki sem tudja ki is gyartja lelegezteto gepeket meg inkabb hagyjuk.
A lényeg, hogy Zambiában több a halálos áldozatok száma mint Kínában! Tudnak valamit! :eljen:

https://news.google.com/covid19/map
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #60815 2021.04.25. 19:26

Ja, ezan a pfizer a legszarabb statisztikán én is jót mulattam! Hát hogyne!
Akár azt is kihozhatták volna, hogy újra bizonyított a saját gyártású magyar vakcina, hiszen egy - a magyarral beoltott ember sem halt bele a covidba! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60816 2021.04.25. 19:42

arty írta::fogmosas: :fogmosas:

---

egyébként ha már unjátok kiverni annácskára, nézzetek valódi filmet; unottan leültem a heti bosszúfilmem elé (nyilván nem ez lesz a következő Man on fire vagy The Punisher... mermérlenne?), de már az első 5 perc után tudtam, hogy ez frankó mozi lesz - a filmzaj, a fények, a felvezetés, kezdett összeállni és úgy is maradt. nincsenek benne pg13 elemek, senki nem transz (véletlenül), viszont vannak benne fekák (legyenek is), jól koreografált akció és valami kis alibi sztorika, szinte végig klisékből - semmi extra összességében, de én "ezeken" nőttem fel, nekem ilyen a film és nem az avengers (azt is bírtam, az első még legalábbis eléggénagyon). az humor picit zavaró, azt túl kell élni. meglepne, ha idén jönne ennél jobb akciófilm, de ha így lesz, kurvajó év előtt állunk :D

the vault is végigment, szóra sem érdemes, nem egy "okos" rablós-film
Ebben a műfajban akkor ajánlom a Cold Pursuit - et. Én meg rámegyek erre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60817 2021.04.25. 19:51

DanielT írta:Ebben a műfajban akkor ajánlom a Cold Pursuit - et. Én meg rámegyek erre.
En mar a trailer uran a listamra tettem thx arty h eszembe juttattad. Persze hogy nincs ez se flixen, ezert fizettem elo? Mehetek megint torrentre :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #60818 2021.04.25. 19:55

Egy időben elég nagyot mentek itt a robotporszívók. Nézegetem ezt a xiaomi viomi se-t, elég jókat írnak róla, és árban ez még oké (igen, látom, hogy van 180-ért is xiaomi, de annyit nem locsolnék el egy ilyen szarra). Tudunk erről valamit? Megvehető? Vagy vegyek valami mást?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60819 2021.04.25. 20:01

Moby írta:Egy időben elég nagyot mentek itt a robotporszívók. Nézegetem ezt a xiaomi viomi se-t, elég jókat írnak róla, és árban ez még oké (igen, látom, hogy van 180-ért is xiaomi, de annyit nem locsolnék el egy ilyen szarra). Tudunk erről valamit? Megvehető? Vagy vegyek valami mást?
A lényeget tudja, simán veheted.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60820 2021.04.25. 21:08

DanielT írta:A topik átoltottsága elég csúnyán világrekord arányú szerintem, szegény Viktor pedig nagyon akarta, hogy Magyarország nyerjen. :szomoru1:
Tegnap délután hívott a dokinénim, hogy lenne nekem kínai csodaszer szerdán. Kértem.
Az ismerős Sputnikos megkapta a második adagot, attól már volt hőemelkedése meg fejfájása.
Teraszozni nem voltam, ellenben ma megint voltunk túrázni egy jót a Zemplénben. Most nem annyira a sár szivatott minket, hanem a patak ami vagy 4x keresztezte a túrista utat, viszont a normális méretének többszörösére áradt. Izgi volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60821 2021.04.25. 21:23

Moby írta:Viszont volt benne erős nő, kettő is, aki simán bírta a fellövést, amit a gyenge férfi nem, és fel is áldoztak mindent, hogy a férfi még szülhessen gyerekeket :eljen: NAgyjából még egy hasonló húzása van a netflixnek, meg az összes többi kreténnek, mielőtt elkezdem őket bojkottálni, és visszarendeződni enkórra. A faszom fogja ezt az elmebajt finanszírozni.
Ronda, dagadt, diverse szuperhősnők. Nekem a youtube/twitter stb. folyamatosan ezt tolja reklámként. Már nem tudom hány helyen nyomtam rá, hogy nem érdekel/irritál, de mégis.
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60822 2021.04.25. 21:38

Moby írta:De ez alapján az astrának is nagyon hátul kellene végeznie, mert azt meg a hozzám hasonló élőhalott kripliknek adták be. Ehhez képest annyira meg nincs hátul.
Sok fiatal is kapott, a Pfizer meg tényleg ment sok krónikus betegnek és frontvonalban dolgozóknak.

Egyébként a ma közölt statisztikákban nem a Szputnyik kiugróan vagy a Sinopharm nagyon jó, hanem a többi nagyon rossz ahhoz képest, mint mindenhol máshol. Az AstraZenecánál inkább az a fura, hogy amellett betegednek meg a legnagyobb arányban, de meghalni meg a Szputnyik után legkevésbé enged. Na ez már anomáliaszerű. A többi esetleg még magyarázható azzal, hogy eltérő csoportok hagyják.

De persze okkal lehet kételkedni a számokban, csask arra sincs szükség, ha igaz, akkor sem lehet mit kezdeni a számokkal.

Mindenesetre örülök, hogy a lemondott AZ* és Pfizer** után a Modernát már bevállaltam, bár bevárhattam volna a Szputnyikot. (Egyébként tényleg Pfizer, Moderna vagySzputnyik volt a cél.)

*Második dózis csak júliusban? Nem okés, és amúgy is van jobb jelen ismereteink szerint, ráadásul a legnagyobb arányban ez döntötte le a lábaikról az ismerőseimet, így a munka miatt sem kockáztattam. Plusz érett már a Pfizer, és az mRNS-vakcinák eddigi ismereteink alapján előbb adnak használható védelmet első dózis után, illetve a tünetmentes terjesztés ellen (anyám védelme, ugye) is jók, legalábbis ezek esetében van rá tanulmány.

**Nem értem rá a felkínált időpontban, de másnapra felajánlották a Modernát. Egy kis vállfájással megúsztam, nem dőltem ki.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60823 2021.04.25. 21:40

Ja és ma sikerült nyomkodni egy Poco F3-at. Állatka, nehogy a végén ebbe menjen a 1070 ára! :circling:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #60824 2021.04.25. 21:41

Zombie Army 4 lement Deep komával... teljesen fasza kis coop lövölde lett ez, de egyszer elég volt végigtolni.

zombihitlerjawahomokfutóban/10
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60825 2021.04.25. 21:42

DanielT írta:Hát az a problemke, hogy vele csak a kínaiak és az oroszok állnak szóba, Pfizer és a többi nyugati szerintem csak azért és annyi jön ide, hogy ne legyen belőle diszkriminációs botrány...

Így viszont Viktorkának nem kellett könyörögni és nézni a szar statisztikákat. Magyarba minden jó, hozzák csak!
Az EU-n keresztül jöttek a nyugati vakcinák lakosságarányosan, így jutott hozzánk rendesen. A baj az, hogy az egész EU-ba nem jutott eléggé, a keletieskedés arra volt jó, hogy előzzük őket, és megmutathassuk. De a propagandán túl nem bánom a leszerzést, ha az AZ-t és a kínait én csak korábban vállaltam volna be, nem amikor már özönlenek a vakcinák. Nyilván azok se szarok, meg nem is ölnek meg. Tudom, önző dolog válogatni, de ez van. Szerencsére eddig bejött.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60826 2021.04.25. 21:46

Moby írta:Egyébként az egyik barátunknak a faterját beoltották kínaival, Tény, hogy csak 1 adagot kapott még, de 3 hét múlva elkapta ezt a szart, jelenleg lélegeztetőgépen van. Lehet, pont ebben a kis százalékban van, de maradjunk annyiban, hogy bármi, ami orbánéktól jön adat, az helyből hazugság, és a mértékén lehet maximum lamentálni.
Csak később leszünk igazán okosak a gyakorlati statisztikák után, de a Sinopharmnál eléggé úgy hírlett eddig, hogy sokaknál csak a második dózis után véd igazán (szemben a Pfizerrel, Modernával, Szputnyikkal), ráadásul időseknél még nagyobb a kockázat, hogy nem indítja be eléggé az immunrendszer (bár ez alapból mindig mindne oltásra igaz). Ugye sokáig le se tesztelték idősekkel, de mi bevállaltuk. Csak hát Kínában - Nepál mellett - eleve az aktív dolgozó hangyákra koncentráltak az oltási kampányban, nem a veszélyeztetett trottyokra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60827 2021.04.25. 21:47

Greyfox írta:Ja, ezan a pfizer a legszarabb statisztikán én is jót mulattam! Hát hogyne!
Akár azt is kihozhatták volna, hogy újra bizonyított a saját gyártású magyar vakcina, hiszen egy - a magyarral beoltott ember sem halt bele a covidba! :nezze:
A Comirnaty (ez a Pfizer/BioNtech-vakcina neve) anyja pedig éppen egy kisújszállási asszonyság. Amerikai tőke, magyar ész!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60828 2021.04.25. 21:52

Moby írta:Najó, de te akármikor kimehetsz bálázni! Én mit csináljak bent? Nincs egy kurva játék, mai megjelenne, de olyan se nagyon, amit várni lenne érdemes. Fiml mégúgy sincs. Bámuljam a falakat? Hallgassam a csendet?
Én madarakat lesni voltam a kertben, az oltás után meg a földek felé sétáltam ki, ahol őzek, nyulak szoktak lenni a háztól pár száz méterre. Rohadt jó legálisan, maszkolatlanul fújatni a széllel a pofámat.

De egyébként meg itt vagyok bezárva egy rakat nem friss játékkal/filmmel/sorozattal, de annyi mindent tudok csinálni a négy fal között, hogy hozzájuk sem jutok. Fingomsincs, hogy kell unatkozni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60829 2021.04.25. 21:55

benőmenő írta:Ja és ma sikerült nyomkodni egy Poco F3-at. Állatka, nehogy a végén ebbe menjen a 1070 ára! :circling:
Azt Én is meg akarom nyomkodni, mert nagyon bejön a feleségem Poco-ja... a denevérevők hazájából rendelték? Itthon még nincs nem?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60830 2021.04.25. 21:58

Moby írta:Közben izraelben meg nincs halálos áldozata a covidnak. Ott, ahol csak pfizerrel oltanak. A tudatlan nyomorultak.

/Mondjuk ők csinálták jól: berendeltek mindenki előtt egy kazallal, leoltották a lakosság nagyrészét, és basznak kifizetni a pfizernek :D Orbánéknak is így kellett volna.
Az EB rendelt Pfizert (is), és akikkel ők leszerződtek, abból mi nem rendelhettünk külön. Ezt a megállapodást legalábbis nem vétóztuk. Persze értem én a poént. Mindenesetre Izrael fizetett adatokkal és több pénzzel, bár az utóbbit tényleg megunták egy idő után :hehe:

Vissza: “Leáldozott.hu”