A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6021 2016.07.03. 20:23

arty írta:gow3 remazter
Nem remasterelték ki belőle neked a fix kamerát, csak szólok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6022 2016.07.03. 20:31

arty írta:jaamugy akinek van Bioshock1-2(-és talán minerva's den dlc? is), az ingyé kapja pécén a remaztert !! most ócsón lehet "preorderelni", ha valaki tervezné a felújítást... és bízom benne h a remazterben végre a bio2 is kap kontitámogatást!! (bio2pc ugye csak wsadegér fooooooos)
Tegnap pótoltam sztímre a második részt, hátha remázolva beveszi a gyomrom. Sok esély nincs rá, de hátha.
Avatar
arty

Hozzászólás #6023 2016.07.03. 20:40

Zóanagyvarázsló írta:Nem remasterelték ki belőle neked a fix kamerát, csak szólok.
csak egy rész, itt (is) a legtöbbre tartott, 60frém, ... egyszerűen műveletlennek érzem magam, hogy sose gowoztam :) ps3ast is próbáltam anno, de miután megtudtam, hogy jön EZ, hagytam a 'csába (meg normálon elég nehezen is haladtam :D ), itt minden pluszpixel/frém kell, hogy átmenjen a szűrőmön (amin az anno általam többre tartott darksiders végül a végnélküli grindje miatt totálisan elbukott).

tegyük meg tétjeinket... én nyomom (előbb) végig a gow3at vagy moby a bio1-et? :D
mindketten szeretni/játszani AKARJUK őket, ám mindkettőnk ellen hatalmas erők munkálnak :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6024 2016.07.03. 20:43

Tévedés, én olyan nagyon nem akarom szeretni :D Viszont ha jó móka a bio sorozat, nem maradnék ki belőle, csak valami nagyon eldugott, sötét sikátorban kéne beslisszolnia evvel a steampunk világával, ahol a neuronjaim nem képesek detektálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6025 2016.07.03. 20:46

Moby írta:Tévedés, én olyan nagyon nem akarom szeretni :D Viszont ha jó móka a bio sorozat, nem maradnék ki belőle, csak valami nagyon eldugott, sötét sikátorban kéne beslisszolnia evvel a steampunk világával, ahol a neuronjaim nem képesek detektálni.
A Bioshock gameplay és azon belül a gunplay szerintem iszonyatos rakás szar. Ami ér valamit, az az art és a környezet. És pont ezen utóbbiakkal vannak ellenérzéseid... sikeres projekt lesz ez, én mondom! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6026 2016.07.03. 20:59

DanielT írta:A Bioshock gameplay és azon belül a gunplay szerintem iszonyatos rakás szar. Ami ér valamit, az az art és a környezet. És pont ezen utóbbiakkal vannak ellenérzéseid... sikeres projekt lesz ez, én mondom! :D
A legrosszabb amit történhet, hogy az történik ami eddig. Vagy megkedvelem ezt az egész fából vaskarika izét ezen keresztül.
Najó, történhet még ettől rosszabb is: ha a próbálkozás helyett social eating streameket néznék twitchen :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6027 2016.07.03. 21:09

arty írta:uncsi2 remaztert, tlou remazter, gow3 remazter, uncsi2 remazter fele, uncsi3 remazter.
Na nekem többekközt ezé lett elegem a pisinégybő.
Vagy a fosfrém, vagy ps3as játék jo frémmel.
Áh mindegy is, igyis tovább kitartottam a konzol mellett mint kellett volna
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6028 2016.07.03. 22:21

Moby írta:A legrosszabb amit történhet, hogy az történik ami eddig. Vagy megkedvelem ezt az egész fából vaskarika izét ezen keresztül.
Najó, történhet még ettől rosszabb is: ha a próbálkozás helyett social eating streameket néznék twitchen :)
Valójában a BioShock 1-2 nem steampunk, hanem dieselpunk. Hátha ez segít :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6029 2016.07.03. 22:23

Mekee írta:Na nekem többekközt ezé lett elegem a pisinégybő.
Vagy a fosfrém, vagy ps3as játék jo frémmel.
Áh mindegy is, igyis tovább kitartottam a konzol mellett mint kellett volna
Az a vicc, hogy nekem PS1-2-es játékok miatt kellett már PS3 is, és a TOP 20 játékélményemből rajta ki is teszik a felét, de talán többet is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6030 2016.07.03. 22:24

arty írta:tegyük meg tétjeinket... én nyomom (előbb) végig a gow3at vagy moby a bio1-et? :D
mindketten szeretni/játszani AKARJUK őket, ám mindkettőnk ellen hatalmas erők munkálnak :D
Vegyük hozzá az én Dark Soulsomat is :vigyor3: Csak nálam ugye hardverlimit is van.
Avatar
insp

Hozzászólás #6031 2016.07.03. 23:25

DanielT írta:A Bioshock gameplay és azon belül a gunplay szerintem iszonyatos rakás szar. Ami ér valamit, az az art és a környezet. És pont ezen utóbbiakkal vannak ellenérzéseid... sikeres projekt lesz ez, én mondom! :D


DOOM-nal is irtad, mekkora fless kombozni. Bioshock ugyanez. Plazmid + fegyo kombobol kihozni mindig a legtutibbat.

Kisszines: Vicces, de a a Bio 2 steames valtozataban meglevo X360 kontroller support siman meg az elso resznel is jobb "gunplayt" garantal, mai gepeken a tukor60 frem meg az elmenyen dob meg egyet.

En moby-ra szavazok, tuti vegignyomja es imadni fogja! :oooo:
skinnyman

Hozzászólás #6032 2016.07.03. 23:31

DanielT írta:A Bioshock gameplay és azon belül a gunplay szerintem iszonyatos rakás szar. Ami ér valamit, az az art és a környezet. És pont ezen utóbbiakkal vannak ellenérzéseid... sikeres projekt lesz ez, én mondom! :D

Szarnak azert nem mondanam, a vigor-os kepessegek, upgrade-ek, stb sztem eleg egyedi es poenos kis jatekmenetet adnak. Lehet h nincs benne battlefield szintu gunplay, de nem is nagyon akar olyan jatek lenni. Az infinity-ben talan neha kicsit sok a daralas, de nem veszes azert. Amugy az emlitett art/kornyezeten kivul (ami onmagaban is magabaszippant), szerintem a sztori a fo erossege a szerianak, es az emeli az igazi klasszikusok koze. Az 1-et az elso vegigjatszasa utan azonnal tudtam h mindenkeppen le akarom majd nyomni megegyszer (majd az infinity-t is kesobb), ez a remaster pont kapora jon majd ehhez. Meg akkor mar lehet h a 2-t is, ott a dlc sztem ki is maradt anno, ami most meg remasterelve lesz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6033 2016.07.04. 01:23

Bio1-2-ről jo élményeim vannak, inf-et viszont ásitozva játszottam kb a feléig, aztán pihentettem, de valójában elvesztettem minden érdeklődésem a sztori alakulása iránt, ugyhogy igymarad. Lehet hogy lenne is kedvem egyszer letolni az egész szériát ha ugy alakul hogy nincs más, viszont elite-be màr cca. 300 oràm van, és egy percét sem unom, és mondanom sem kell hogy még csak most térek benne vissza az első utamról. A Galaxis közepére làtogattam el, 2honapja indultam 10ora jàtékidő utàn, és az utolsó 10e fényéven belül vagyok màr, pàr nap és hazatérek :)
Tehàt e mellett nemigen van màsra is idő.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6034 2016.07.04. 08:01

skinnyman írta:Szarnak azert nem mondanam, a vigor-os kepessegek, upgrade-ek, stb sztem eleg egyedi es poenos kis jatekmenetet adnak. Lehet h nincs benne battlefield szintu gunplay, de nem is nagyon akar olyan jatek lenni. Az infinity-ben talan neha kicsit sok a daralas, de nem veszes azert. Amugy az emlitett art/kornyezeten kivul (ami onmagaban is magabaszippant), szerintem a sztori a fo erossege a szerianak, es az emeli az igazi klasszikusok koze. Az 1-et az elso vegigjatszasa utan azonnal tudtam h mindenkeppen le akarom majd nyomni megegyszer (majd az infinity-t is kesobb), ez a remaster pont kapora jon majd ehhez. Meg akkor mar lehet h a 2-t is, ott a dlc sztem ki is maradt anno, ami most meg remasterelve lesz.
Nem azért, hogy kötözködjek, de ez kicsit kusza lett. Mert ugye vigorok az Infinite-ben (és nem Infinity) vannak, az 1-2-ben még plasmidoknak hívják őket. Biztos mindenki érti, de láttam már ebből kisebb félreértésből is flame-et :hehe:

Az FPS-ek felől valóban így lehet megközelíteni a BioShockot, de a saját előképeihez képest egy primkósított darálda, miközben nagyon sok mindent hasznosít újra. Például a teljes sztorit. Tehát Mobynak nem jön be a BS, mivel a sci-fit meg szereti, még mindig ott van neki a System Shock 2.

Nem mondom, hogy rossz a BioShock (bár én félbehagytam,a remaster majd jó apropó lesz újrakezdésre), de azért részint újszülötteknek adták el, részint az art decós beteg art design és a zenék miatt kapták fel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6035 2016.07.04. 08:09

skinnyman írta:Szarnak azert nem mondanam, a vigor-os kepessegek, upgrade-ek, stb sztem eleg egyedi es poenos kis jatekmenetet adnak. Lehet h nincs benne battlefield szintu gunplay, de nem is nagyon akar olyan jatek lenni. Az infinity-ben talan neha kicsit sok a daralas, de nem veszes azert. Amugy az emlitett art/kornyezeten kivul (ami onmagaban is magabaszippant), szerintem a sztori a fo erossege a szerianak, es az emeli az igazi klasszikusok koze. Az 1-et az elso vegigjatszasa utan azonnal tudtam h mindenkeppen le akarom majd nyomni megegyszer (majd az infinity-t is kesobb), ez a remaster pont kapora jon majd ehhez. Meg akkor mar lehet h a 2-t is, ott a dlc sztem ki is maradt anno, ami most meg remasterelve lesz.
Az egyet baromi hamar meguntam. A plazmidok is csak több színű piros hordók, a gunplay ótvar, marad a prezentáció, ami évről évre kopik, még ha az art tényleg jó is, de nem túl változatos.
A kettő nekem kimaradt, az infet meg az első "big daddy"-ig bírtam, de a gunplay a szokásos mocsok volt, a HD4850-nek meg anno már túl nagy falat volt, hogy kihajtsa megintcsak a prezentációt, mint egyetlen mozgató erőt.
skinnyman

Hozzászólás #6036 2016.07.04. 10:27

Zóanagyvarázsló írta:Nem azért, hogy kötözködjek, de ez kicsit kusza lett. Mert ugye vigorok az Infinite-ben (és nem Infinity) vannak, az 1-2-ben még plasmidoknak hívják őket. Biztos mindenki érti, de láttam már ebből kisebb félreértésből is flame-et :hehe:

Az FPS-ek felől valóban így lehet megközelíteni a BioShockot, de a saját előképeihez képest egy primkósított darálda, miközben nagyon sok mindent hasznosít újra. Például a teljes sztorit. Tehát Mobynak nem jön be a BS, mivel a sci-fit meg szereti, még mindig ott van neki a System Shock 2.

Nem mondom, hogy rossz a BioShock (bár én félbehagytam,a remaster majd jó apropó lesz újrakezdésre), de azért részint újszülötteknek adták el, részint az art decós beteg art design és a zenék miatt kapták fel.

Valoban plasmidok voltak meg az 1-ben, reg is volt az mar, es valoban infinite.
Es tudom, hogy a legtobbek szerint nem er fel a SS2-hoz (nekem az eddig kimaradt, be van tervezve, csak elotte akkor mar az 1-et is le kene nyomni- ahhoz meg akkor mar meg lehetne varni a remaster-t amibol most megy a kickstarter), de azert el szoktak ismerni mint napjaink egyik legjobbja.
Amugy nem akarok spoiler-ezni, de a bioshock 1-et a sztori felenel nem szabad abbahagyni :)

benőmenő: az elso big daddy-ig? Az infinite-ben egyetlen "big daddy" van, akinek foleg a sztori vege fele kezd nagyobb szerepe lenni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6037 2016.07.04. 10:55

skinnyman írta:de azert el szoktak ismerni mint napjaink egyik legjobbja.
Jó, hogy mondod, akkor most jól elismerem én is, mint az újszülöttek és a média!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #6038 2016.07.04. 11:32

Ha valakit érdekel, kb. 80 óra körül végigvittem a MGS5-öt. Jó volt! Sokáig tartott heti néhány óra játékkapacitással, de minden, amiről azt gondoltam, hogy untatni fog, vagy nyűg, gimmick lesz benne, működött. A sztori nem volt nagy szám, de végig érdekelt, hogy mi lesz, ami nálam nagyon-nagyon-nagyon ritka. Múltkor itt írta valaki, hogy unalmas, repetitív ...szerintem nem. Tökre működik a rendszer, a fejlesztéseknek van értelme, befolyásolja, hogy hogyan játszol utána. Meg igényes volt az egész. Meg 60 FPS-re találták ki.
Szóval jó vót. Még azon is gondolkodom, hogy megcsinálok még több side-küldetést.
(Most credits után írt még valami Chapter 2-t, azt nem tudom, hogy mi, meg adott pár új missziót, azokat is megnézem.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6039 2016.07.04. 11:46

Zóanagyvarázsló írta:Nem azért, hogy kötözködjek, de ez kicsit kusza lett. Mert ugye vigorok az Infinite-ben (és nem Infinity) vannak, az 1-2-ben még plasmidoknak hívják őket. Biztos mindenki érti, de láttam már ebből kisebb félreértésből is flame-et :hehe:

Az FPS-ek felől valóban így lehet megközelíteni a BioShockot, de a saját előképeihez képest egy primkósított darálda, miközben nagyon sok mindent hasznosít újra. Például a teljes sztorit. Tehát Mobynak nem jön be a BS, mivel a sci-fit meg szereti, még mindig ott van neki a System Shock 2.

Nem mondom, hogy rossz a BioShock (bár én félbehagytam,a remaster majd jó apropó lesz újrakezdésre), de azért részint újszülötteknek adták el, részint az art decós beteg art design és a zenék miatt kapták fel.
ss2 neki tul elavult lesz szvsz ha a grafikarol van szo, inkabb ss remastert javasolnam
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6040 2016.07.04. 12:07

aabyssx írta:(Most credits után írt még valami Chapter 2-t, azt nem tudom, hogy mi, meg adott pár új missziót, azokat is megnézem.)
Sírok! :D

Nos. Nem vitted végig, csak akkora kibaszott katyvasz az egész játék, úgy megtömve idiótaságokkal, mint ez a chapter végén credits, hogy észre se vetted, hogy nincs vége. Szal' hajrá, nyomjad tovább.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6041 2016.07.04. 13:15

Micsu írta:ss2 neki tul elavult lesz szvsz ha a grafikarol van szo, inkabb ss remastert javasolnam
Amiből még csak pre-alpha demó van (a kosntruktivitás kedvéért két link: GOG, Steam), most kalapoznak rá a kedvenc Kickstarterén.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6042 2016.07.04. 13:57

skinnyman írta:Valoban plasmidok voltak meg az 1-ben, reg is volt az mar, es valoban infinite.
Es tudom, hogy a legtobbek szerint nem er fel a SS2-hoz (nekem az eddig kimaradt, be van tervezve, csak elotte akkor mar az 1-et is le kene nyomni- ahhoz meg akkor mar meg lehetne varni a remaster-t amibol most megy a kickstarter), de azert el szoktak ismerni mint napjaink egyik legjobbja.
Amugy nem akarok spoiler-ezni, de a bioshock 1-et a sztori felenel nem szabad abbahagyni :)

benőmenő: az elso big daddy-ig? Az infinite-ben egyetlen "big daddy" van, akinek foleg a sztori vege fele kezd nagyobb szerepe lenni.
Akkor úgy mondom, hogy az első gőzpunk mechruhás fószerig, még eléggé az elején.
Avatar
arty

Hozzászólás #6043 2016.07.04. 14:37

insp írta:DOOM-nal is irtad, mekkora fless kombozni. Bioshock ugyanez. Plazmid + fegyo kombobol kihozni mindig a legtutibbat.

Kisszines: Vicces, de a a Bio 2 steames valtozataban meglevo X360 kontroller support siman meg az elso resznel is jobb "gunplayt" garantal, mai gepeken a tukor60 frem meg az elmenyen dob meg egyet.

En moby-ra szavazok, tuti vegignyomja es imadni fogja! :oooo:
kontiszupport bio2-ben?!??!?!? vagy ez csak irónia volt? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #6044 2016.07.04. 14:39

Mekee írta:Na nekem többekközt ezé lett elegem a pisinégybő.
Vagy a fosfrém, vagy ps3as játék jo frémmel.
Áh mindegy is, igyis tovább kitartottam a konzol mellett mint kellett volna
uncsi2remazter kinézetét pedig ilyen frémmel simán elviselném bármiben a gen végéig (2018)! egyszerűen más dimenzió a gunplay így ... de sajna a tömegnek arconbaszó graf kell, sz*rnak a 60frémre :( (pláne az ennyire frankófix60ra)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6045 2016.07.04. 14:44

arty írta:kontiszupport bio2-ben?!??!?!? vagy ez csak irónia volt? :D
We have officially added support for the Xbox 360 controller, and have ensured it works in Steam's Big Picture Mode.
Forrás

Aztán lehet, hogy hazudnak, de Steamen is azt írják, hogy fullos a support.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6046 2016.07.04. 15:23

Extra pénisztoldalékos 1060. A képen látható verzión nincs SLI csatlakozó, egyelőre nincs megerősítve, hogy egyiken se lesz, vagy csak a 3 gigáson. Akárhogy is, száni. Bár, legalább gyakorlatban is lebeszélik a tévelygőket, akik low-end extraübermegahómlessz kártyákból akarnak jó teljesítményt kihozni. SLI iz ded.

A kártya meg agyon fogja verni fogyasztásban, teljesítményben és szolgáltatásokban is a 480-at. Húdemeglepő. Ja és nem úgy néz ki, mint egy fekélyes kelés.

Kép
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #6047 2016.07.04. 15:52

Zóanagyvarázsló írta:Forrás

Aztán lehet, hogy hazudnak, de Steamen is azt írják, hogy fullos a support.
köszönöm! ezt nem gondoltam volna... mondjuk igy a remazter kapujában már tuti nem állok neki, anno sajna a 360as verzára kényszerültem ezen hiányossága miatt :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6048 2016.07.04. 15:56

DanielT írta:Extra pénisztoldalékos 1060. A képen látható verzión nincs SLI csatlakozó, egyelőre nincs megerősítve, hogy egyiken se lesz, vagy csak a 3 gigáson. Akárhogy is, száni. Bár, legalább gyakorlatban is lebeszélik a tévelygőket, akik low-end extraübermegahómlessz kártyákból akarnak jó teljesítményt kihozni. SLI iz ded.

A kártya meg agyon fogja verni fogyasztásban, teljesítményben és szolgáltatásokban is a 480-at. Húdemeglepő. Ja és nem úgy néz ki, mint egy fekélyes kelés.
legalább raknának rá valami fröccsöntött szirszar műanyag backplaete-et, még az is jobb lenne mint igy. Lehet el irigyelték a 480tól, de csak a hátulját sikerült hozzá igazítani a designhoz :D
SLI-nél meg nem lehet hogy itt is bejön majd, hogy nemkell a híd hozzá? Bár mondjuk akkor a 1080on mié van... Tökmindegy, szerintem akinek van esze egy fél percig sem gondolkodik ebben az eleve halott koncepcioban
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mekee 2016.07.04. 15:58-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6049 2016.07.04. 15:58

arty írta:uncsi2remazter kinézetét pedig ilyen frémmel simán elviselném bármiben a gen végéig (2018)! egyszerűen más dimenzió a gunplay így ... de sajna a tömegnek arconbaszó graf kell, sz*rnak a 60frémre :( (pláne az ennyire frankófix60ra)
Jah, nemvagyok egyátalán a grafiai fejlődés ellen, sőt... De meg kne tartani az elveket, hogy 60frém alatt ne legyen semmi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6050 2016.07.04. 18:48

DanielT írta:Extra pénisztoldalékos 1060. A képen látható verzión nincs SLI csatlakozó, egyelőre nincs megerősítve, hogy egyiken se lesz, vagy csak a 3 gigáson. Akárhogy is, száni. Bár, legalább gyakorlatban is lebeszélik a tévelygőket, akik low-end extraübermegahómlessz kártyákból akarnak jó teljesítményt kihozni. SLI iz ded.

A kártya meg agyon fogja verni fogyasztásban, teljesítményben és szolgáltatásokban is a 480-at. Húdemeglepő. Ja és nem úgy néz ki, mint egy fekélyes kelés.

Kép
Kép
És ez a 3 GB mennyire lesz elég? Nekem bőven elég lenne az 1060, de a RAM-ot keveslem, a 6 GB-os meg nyilván drágább lesz (és mivel eleve túlzás a kártya procimhoz, nem szívesen felárazok).
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #6051 2016.07.04. 18:53

Zóanagyvarázsló írta:És ez a 3 GB mennyire lesz elég? Nekem bőven elég lenne az 1060, de a RAM-ot keveslem, a 6 GB-os meg nyilván drágább lesz (és mivel eleve túlzás a kártya procimhoz, nem szívesen felárazok).
1080p-ben elég lesz mindenhez.
Avatar
Botond

Hozzászólás #6052 2016.07.04. 19:01

TasManXT írta:1080p-ben elég lesz mindenhez.
Jaja, de 4-8k-hoz kevés lesz és tudod micsoda gfxwhore Zó, szalz érdemes meggondolnia kétszer!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6053 2016.07.04. 19:04

TasManXT írta:1080p-ben elég lesz mindenhez.
Azért van olyan játék (pl. Shadow of Mordor), amely 5GB alatt nem is engedi az ultra beállításokat, ha jól tudom. 1080p-ben fel is zabál 5,4 GB VRAM-ot, és high-on is közel kitölti a 3 GB-ot. Nyilván nem ezt fogom célozni, és 4 GB RAM-mal sem lennék beljebb, de mégiscsak csak egy 2014-es játék, ha extrém példa is.
Avatar
arty

Hozzászólás #6054 2016.07.04. 19:06

TasManXT írta:1080p-ben elég lesz mindenhez.
Vagy nem. Lásd forza, mordor, meg még mittoménmi ... (sry, nem vagyok naprakész pécéből :P )
Avatar
Botond

Hozzászólás #6055 2016.07.04. 19:16

Zóanagyvarázsló írta:Azért van olyan játék (pl. Shadow of Mordor), amely 5GB alatt nem is engedi az ultra beállításokat, ha jól tudom. 1080p-ben fel is zabál 5,4 GB VRAM-ot, és high-on is közel kitölti a 3 GB-ot. Nyilván nem ezt fogom célozni, és 4 GB RAM-mal sem lennék beljebb, de mégiscsak csak egy 2014-es játék, ha extrém példa is.
De ahhoz erősebb proci, több ram meg ilyenek se ártanának, mert hiába tudod felcsapni a vram miatt ultrára, ha közben diavetítés az egész, mert 1060as meg vmi csumpi proci, kevéske ram, stb. :D Sok vram nem csinál tavaszt, akkor elég lenne egy 4gigás 960as is, vagy egy 8 gigás 480as. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6056 2016.07.04. 19:38

DanielT írta:A képen látható verzión nincs SLI csatlakozó
Szépen-lassan eltűnik a kártyákról, lévén a DX12 alatt már nincs sli, meg cf, meg ilyen ultrafasságok. MultiGPU vanik, ahhoz meg nem kell semmilyen interkonnekt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #6057 2016.07.04. 19:40

Ja és holnap érkezik az ebolás, tripperes radejon. És még nem kiabálom el, de nem kizárt, hogy KIFÚROM :D Stay tuned!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6058 2016.07.04. 19:50

Moby írta:Ja és holnap érkezik az ebolás, tripperes radejon. És még nem kiabálom el, de nem kizárt, hogy KIFÚROM :D Stay tuned!
Várom, hogy hol ülünk fel a hullámvasútra! Tippem, hogy először le fog sokkolni, hogy működik a cucc és teljesen bepörögsz rá, mintha az Until Dawn 2 trailerét látnád... :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6059 2016.07.04. 19:54

DanielT írta:Várom, hogy hol ülünk fel a hullámvasútra! Tippem, hogy először le fog sokkolni, hogy működik a cucc és teljesen bepörögsz rá, mintha az Until Dawn 2 trailerét látnád... :mf2:
Így a PCIEGate közepette simán lesokkol majd, ha működik.
Avatar
eje75

Hozzászólás #6060 2016.07.04. 19:55

Nekem is bejelzett végre az Ipon raktárfigyelője, holnap megyek a Strix 1080-ért... reszkess Botond :violent:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6061 2016.07.04. 20:01

eje75 írta:Nekem is bejelzett végre az Ipon raktárfigyelője, holnap megyek a Strix 1080-ért... reszkess Botond :violent:
:eljen: Just in time mondhatni, most már végre összeállt a szoftveres háttere is a dolognak, van driver ami a ventifeleslegespörgetést gyógyíjja, biosok is kijöttek szerintem már minden laphoz hogy tudják kezelni normálisan az új vgakat meg ilyesmik amik kellenek a bugmentes élethez, szóval pont jókor, az első kör szopórollert pont lekésted amit én már végigtoltam. Persze semmi hardkóralaplapleégetés nem vót, de azé bosszantó volt ez meg az.
3d markot majd toljad, hogy mivel tud többet a strix. 1 vagy 2 db? :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #6062 2016.07.04. 20:05

Botond írta::eljen: Just in time mondhatni, most már végre összeállt a szoftveres háttere is a dolognak, van driver ami a ventifeleslegespörgetést gyógyíjja, biosok is kijöttek szerintem már minden laphoz hogy tudják kezelni normálisan az új vgakat meg ilyesmik amik kellenek a bugmentes élethez, szóval pont jókor, az első kör szopórollert pont lekésted amit én már végigtoltam. Persze semmi hardkóralaplapleégetés nem vót, de azé bosszantó volt ez meg az.
3d markot majd toljad, hogy mivel tud többet a strix. 1 vagy 2 db? :)
Csak két vesém van (volt), úgyhogy 1...
Avatar
Moby

Hozzászólás #6063 2016.07.04. 20:06

eje75 írta:Nekem is bejelzett végre az Ipon raktárfigyelője, holnap megyek a Strix 1080-ért... reszkess Botond :violent:
Aligha indokolt. Legalább 1 hete ott integet az aqua listájában az msi gamin 1080. Ráadásul kurvajó árban. Minden nap úgy kell elrángatnom a saját kezem a rendelés gombról.


/bár ahogy nézem a strix sem lett drágább.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6064 2016.07.04. 20:11

Moby írta:Így a PCIEGate közepette simán lesokkol majd, ha működik.
hát merészség backup lap nélkül becsattintani csak ugy.
Látom szeretsz veszélyesen élni :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #6065 2016.07.04. 20:13

Moby írta:Aligha indokolt. Legalább 1 hete ott integet az aqua listájában az msi gamin 1080. Ráadásul kurvajó árban. Minden nap úgy kell elrángatnom a saját kezem a rendelés gombról.


/bár ahogy nézem a strix sem lett drágább.
Nemtom, MSI-t nem ismerem, soha semmim nem volt tőlük.... viszont az előző -ha jól számolom- 7 videókarim mind ASUS volt és soha semmi gond nem volt velük... meg márkabuzi is vagyok (hogy tört volna le a kezem, amikor a strix 7.1-et megrendeltem...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #6066 2016.07.04. 20:13

Mekee írta:hát merészség backup lap nélkül becsattintani csak ugy.
Látom szeretsz veszélyesen élni :)
Szinte örülnék, ha elcsattintaná ezt a gigabyte fost. De erre sajno skevés esély van, a radejon-féle pciegate kirobbanás óta fény derült olyanokra, hogy nem egy gtx960 pl a szabvány dupláját is főkajálja a pci expresszrő, szal a buli nem csak az amd-t érinti, és már két 960 megfodult ebben a lapban, és él a kis gecije :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6067 2016.07.04. 20:18

Moby írta:Szinte örülnék, ha elcsattintaná ezt a gigabyte fost. De erre sajno skevés esély van, a radejon-féle pciegate kirobbanás óta fény derült olyanokra, hogy nem egy gtx960 pl a szabvány dupláját is főkajálja a pci expresszrő, szal a buli nem csak az amd-t érinti, és már két 960 megfodult ebben a lapban, és él a kis gecije :(
feltételezem az sem mindegy milyen, mert van pár féle aminek különböző tápcsatijai vannak. Ami nekem volt egy kis ideig 960 azon asszem egy 8pines volt, most a 970en egy 8+6 os van, de valaki 8+8 assal adja
Avatar
Botond

Hozzászólás #6068 2016.07.04. 20:21

eje75 írta:Nemtom, MSI-t nem ismerem, soha semmim nem volt tőlük.... viszont az előző -ha jól számolom- 7 videókarim mind ASUS volt és soha semmi gond nem volt velük... meg márkabuzi is vagyok (hogy tört volna le a kezem, amikor a strix 7.1-et megrendeltem...)
Alaplapból én se vennék ASUSon kívül mást, de VGAból volt már mindenféle.
Avatar
eje75

Hozzászólás #6069 2016.07.04. 20:26

Botond írta:Alaplapból én se vennék ASUSon kívül mást, de VGAból volt már mindenféle.
Előtte nekem is...aztán valamelyik (már nem emlékszem a márkára) elfüstölt, leszedtem a hűtését, és valami masszába áztatott GÉZLAP!! esett ki a grafikus proci és a hűtő közül... azt hittem valami kandi kamerás műsorba cseppentem... nemtom minek lehetett ott? Hogy a hűtő ne billegjen? azótacsakazasus.... kivéve a perifériák... azokat qwára nem tudnak gyártani....szvsz...
Avatar
Moby

Hozzászólás #6070 2016.07.04. 20:34

Mekee írta:feltételezem az sem mindegy milyen, mert van pár féle aminek különböző tápcsatijai vannak. Ami nekem volt egy kis ideig 960 azon asszem egy 8pines volt, most a 970en egy 8+6 os van, de valaki 8+8 assal adja
Lassan úgyis kukázom a gecibe. Valami mATX kell. Megint rámjött a fasság, hogy valami jól kinéző gépet kéne csinálni belőle, amit ki is lehetne tenni az asztalra. Végre találtam olyan kb kicsi házat, ami tetszik is, és elnyel mATX lapot (jonsbo RM3, vagy UMX4), de még egy hónap, mire euban kapható. Addig van időm kitalálni mi kerül bele, ha egyáltalán kitart addig a lelkesedés.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6071 2016.07.04. 21:28

Botond írta:De ahhoz erősebb proci, több ram meg ilyenek se ártanának, mert hiába tudod felcsapni a vram miatt ultrára, ha közben diavetítés az egész, mert 1060as meg vmi csumpi proci, kevéske ram, stb. :D Sok vram nem csinál tavaszt, akkor elég lenne egy 4gigás 960as is, vagy egy 8 gigás 480as. :D
Amit néztem, ahhoz még elég is a proci, és csak egy-két hírhedt játék az, ami nem működik mindenkinél 8 GB RAM-mal. Éppen az lett volna a kérdés, hogy egy 1060 erejű kártyánál lehet-e külön limit a 3 GB RAM? Minden hasonló erejű kártyán több RAM van, és sok gyengébben is. Hogy egy 960-on van-e értelme a 4 GB RAM-nak, azt nem tudom, de hogy némelyik 750 Ti-n is annyi van, az már mókásnak hangzik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6072 2016.07.04. 21:30

eje75 írta:Nemtom, MSI-t nem ismerem, soha semmim nem volt tőlük.... viszont az előző -ha jól számolom- 7 videókarim mind ASUS volt és soha semmi gond nem volt velük... meg márkabuzi is vagyok (hogy tört volna le a kezem, amikor a strix 7.1-et megrendeltem...)
Pedig csak az Asus és az MSI, azok tudnak ám!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6073 2016.07.04. 21:43

Moby írta:Aligha indokolt. Legalább 1 hete ott integet az aqua listájában az msi gamin 1080. Ráadásul kurvajó árban.
266 ezer? Tényleg ellenállhatatlan!
Avatar
Moby

Hozzászólás #6074 2016.07.04. 21:52

DanielT írta:266 ezer? Tényleg ellenállhatatlan!
Botond ennyiért vette a refet :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6075 2016.07.04. 22:02

Moby írta:Botond ennyiért vette a refet :nezze:
Olyan meggyőző érv ez, hogy nem. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6076 2016.07.04. 22:10

DanielT írta:Olyan meggyőző érv ez, hogy nem. :D
Pedig titkon reménykedtem benne, hogy már tesztrekész a tri-sli, csak altatásból nem szúrtad még be az eredményeket :((
Avatar
Botond

Hozzászólás #6077 2016.07.04. 22:13

Moby írta:Botond ennyiért vette a refet :nezze:
Dehogyis! 6al olcsóbban vettem ahogy eje is a strixet! Ennyiért nem is kellene, az baromira sok. 260k az ok, de 266k a felháborítóan sok! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #6078 2016.07.04. 22:27

Botond írta:Dehogyis! 6al olcsóbban vettem ahogy eje is a strixet! Ennyiért nem is kellene, az baromira sok. 260k az ok, de 266k a felháborítóan sok! :D
Költözz Mohácsra. Máris nem fog padlórakűdeni szaros hatezer forint!
Avatar
arty

Hozzászólás #6079 2016.07.05. 00:09

Moby írta:Szinte örülnék, ha elcsattintaná ezt a gigabyte fost. De erre sajno skevés esély van, a radejon-féle pciegate kirobbanás óta fény derült olyanokra, hogy nem egy gtx960 pl a szabvány dupláját is főkajálja a pci expresszrő, szal a buli nem csak az amd-t érinti, és már két 960 megfodult ebben a lapban, és él a kis gecije :(
deésazhogyazistenbe?

hogy a 'csába kapnak ezek megfeleltmatricát? csak nem úgy, ahogy a whql-t is osztogatják? :(
ésha a nemgaris lapom leég, akkor ottdögöljek meg??
ésha a ház ég le?
vagy a szomszéd óvoda, csendespihenő alatt?

:((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6080 2016.07.05. 11:17

Az egyik oldalon lévő 1060 hírnél megtaláltam Arty-t, vagy a legjobb barátját:

"És ehhez lesz már valós dx12 támogatás vagy szoftveresen emulálják mint a többinél?"

;P
Avatar
arty

Hozzászólás #6081 2016.07.05. 12:35

ha én lennék, büszkén vállalnám! jogos a kérdés, hiszen éppen elég fosgent produkált a vidia az elmult 10 évben, melyek hiányosságait bőröndel pótolta...

és jelentem, a modell működik! lám, még van aki a védelmükre is kél :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6082 2016.07.05. 12:48

arty írta:ha én lennék, büszkén vállalnám! jogos a kérdés, hiszen éppen elég fosgent produkált a vidia az elmult 10 évben, melyek hiányosságait bőröndel pótolta...

és jelentem, a modell működik! lám, még van aki a védelmükre is kél :P
De azt nyilván tudod, hogy az elmúlt évek AMD kártyái sem mind "DX12-esebbek" (ha ez értelmezhető), mint a ződeké. Szóval a vídiával teli bőröndök az AMD-tulajokon is "segítenének" ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #6083 2016.07.05. 12:49

arty írta:ha én lennék, büszkén vállalnám! jogos a kérdés, hiszen éppen elég fosgent produkált a vidia az elmult 10 évben, melyek hiányosságait bőröndel pótolta...

és jelentem, a modell működik! lám, még van aki a védelmükre is kél :P
olyan vagy mar mint a fociultrak, a te csapatod sose hibas, mikor mesz ki verekedni az utcara?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6084 2016.07.05. 12:51

Micsu írta:olyan vagy mar mint a fociultrak, a te csapatod sose hibas, mikor mesz ki verekedni az utcara?
Engem az jobban érdekelne, hogy miért nem veszi a 480-at olcsóbban, mint amennyiért a 970-et vette. Pedig ugye egy valódi DX12-es, eredeti AMD kártya, nem rambugos 8 gigával...
Avatar
arty

Hozzászólás #6085 2016.07.05. 13:42

(itthon) túlárazott, pciebugos fos a 480, ne szépítsük kéremszépen! :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #6086 2016.07.05. 13:49

arty írta:(itthon) túlárazott, pciebugos fos a 480, ne szépítsük kéremszépen! :P
A lényeget kiemeltem.

A 4 GB-os külföldön is sok helyen hiánycikk, Amazonon kb. a 8 GB-os Sapphire-t kapod meg 240 dollárért, amúgy 300 fölött kezdődnek.

Remélem, hogy be fognak gyorsan állni az árak. Főleg az 1050 Ti-é :buck:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6087 2016.07.05. 14:00

DanielT írta:Az egyik oldalon lévő 1060 hírnél megtaláltam Arty-t, vagy a legjobb barátját:

"És ehhez lesz már valós dx12 támogatás vagy szoftveresen emulálják mint a többinél?"

;P
Remélem tényleg valós lesz, nem külön DLC-Ként kell megvenni hozzá a dx12-t! :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #6088 2016.07.05. 14:01

Volt Iponban 1 db MSI 1070 gaming x. Holnap veszem át.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6089 2016.07.05. 14:15

deep írta:Volt Iponban 1 db MSI 1070 gaming x. Holnap veszem át.

Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #6090 2016.07.05. 14:19

sziasztok!

engedett regizni a rendszer, szal feltetelezem nem lesz vilagvege most, hogy beregiztem en is.
azert jöttem, mert megint aktualissa valt a szamitogep dolog (PS4-et ma adom fel uj gazdajanak), ugyhogy gondoltam ismerösök között csak jobb P-t szamolni, mint PH-en vagy valami hasonlo oldalon. SG-n farasztottam mar privatban Moby-t, de nem akarom tultolni. ez jobb hely ilyesmire.

avatarom jol mutatja, hogy a nintendot meg mindig szeretem (söt!), de ha nem muszaj nem fogok roluk beszelni, remelem nem is leszek provokalva (Micsu itt van meg? :))

// fura ez a forum SG utan, szokni kell

Vissza: “Leáldozott.hu”