A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #60481 2021.04.14. 17:05

DanielT írta:Egyik megoldás jobb mint a másik! :eljen: Viszont még bedobnék egy opciót, mert épp 5 perce raktam össze az alap tévés emu setupot amit majd meg akartam mutatni ha jössz. Úgyhogy még a végén a PS4-es lemezes verziót toljuk nálam egy kis authentikusabb arcade jósággal vegyítve.

Egyébként nem tudom milyen szakértelem kell a beat-em-upokhoz, a szerény 30 éves tapaszalataim alapján nyomni kell a dzsojsztikot meg ütni a gombbal. :nezze: :nezze: :nezze:
Az áltimét a steames lenne, egy analog rgb kimenetes pécén, 240p-ben egy CRT-n :D EZ készvanmá' ?? :gun: Természetesen az is oké, ha a ps4/5-höz illeszthető hdmi2kéccáznegyvenpé átalakítót készítesz!

Azabaj, hogy az AI is üt, vág és meghalsz és vannak játékok, ahol ez=GAMEOVER ;)
De majd remélem egy pró segítségével végigmehetek a SOR1-en, coopban és végre nekimehetek másik címeknek is :P
Avatar
arty

Hozzászólás #60482 2021.04.14. 17:06

DanielT írta:A kibaszott trofi képernyőt raknák rendbe és törnék el mindkét kezét annak a barom állatnak aki oldalra scrollozósra csinálta akkora "kártyákkal" mint egy hűtőszekrény. :violent: :violent: :violent: :violent: :violent: :violent:
tegnap szembejött a probléma, végre megértettem, miről beszélsz itt hónapok óta :( átláthatatlan fos a ps3/4 éra után.

a forced hdr off viszont komoly életminőségem javító cucc LENNE, ha a dashon is ki lehetne kapcsolni :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60483 2021.04.14. 17:31

arty írta:tegnap szembejött a probléma, végre megértettem, miről beszélsz itt hónapok óta :( átláthatatlan fos a ps3/4 éra után.

a forced hdr off viszont komoly életminőségem javító cucc LENNE, ha a dashon is ki lehetne kapcsolni :(
Szóval PS3-on fasza volt. Mindig tanulok valami újat.

A minap esett le, hogy a PSN rofiles azért nem látja a kastélyvániás utolsó trófeát, mert nem léptem be azóta se a döglassú trófeamenübe, hogy feltöltse :zavart2:
Avatar
arty

Hozzászólás #60484 2021.04.14. 17:47

Zóanagyvarázsló írta:Szóval PS3-on fasza volt. Mindig tanulok valami újat.

A minap esett le, hogy a PSN rofiles azért nem látja a kastélyvániás utolsó trófeát, mert nem léptem be azóta se a döglassú trófeamenübe, hogy feltöltse :zavart2:
a kinézet és struktúra azvolt, igen.
kb a 360as acsikat is verte.... DE a sebessége tolerálhatatlan volt :(

aztán ps4-en oké volt minden, de csak hogy fellélegezhessünk és ps5ön hazavágják az egészet (kinézetet! a sebsség nyilván most a legjobb)
Castle82

Hozzászólás #60485 2021.04.14. 17:51

Fiúklányok! :)

Ma beesett a mesés decemberi rendelésem hirtelen. Baromira nem számítottam rá nem is néztem jóideje hol tartanak konzolvilág rendeléseknél. Filózom hogy megtartsam mert a 3080 gyakorlatilag bányászik és csak ritkán megy a pc gaming így ez lesz egy ideig a fő vas, vagy sem.
Mivel ti nagy kritikusok vagytok mindig a konzolokkal így itt kérdezem: elégedettek vagytok a géppel vagy sem?:) Már leülepedett a kezdeti őrület és hype, így több hónap távlatából biztosabb infó lenne.
Emlékszem az előző generációknál volt vastagon pofahúzás megjelenés után pár hónappal holott elötte napiszinten vagy 10 Banderas gif ment a régi leáld topikban. :banplz:
Úgyhogy most így fél év után érdekelne hogy elégedettek vagytok-e mert baromira nem tudom eldönteni kell-e vagy sem.

Köszi! :help:

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60486 2021.04.14. 17:52

Zóanagyvarázsló írta:Szóval PS3-on fasza volt. Mindig tanulok valami újat.
A minap esett le, hogy a PSN rofiles azért nem látja a kastélyvániás utolsó trófeát, mert nem léptem be azóta se a döglassú trófeamenübe, hogy feltöltse :zavart2:
Esküszöm a PS3-as trófearendszert kézzel pötyögik egy Excel táblába valami munkatáborban. Mással nem tudom magyarázni miért ennyire dög lassú.
Castle82: Grat a géphez! :taps:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60487 2021.04.14. 17:54

Castle82 írta:Fiúklányok! :)

Ma beesett a mesés decemberi rendelésem hirtelen. Baromira nem számítottam rá nem is néztem jóideje hol tartanak konzolvilág rendeléseknél. Filózom hogy megtartsam mert a 3080 gyakorlatilag bányászik és csak ritkán megy a pc gaming így ez lesz egy ideig a fő vas, vagy sem.
Mivel ti nagy kritikusok vagytok mindig a konzolokkal így itt kérdezem: elégedettek vagytok a géppel vagy sem?:) Már leülepedett a kezdeti őrület és hype, így több hónap távlatából biztosabb infó lenne.
Emlékszem az előző generációknál volt vastagon pofahúzás megjelenés után pár hónappal holott elötte napiszinten vagy 10 Banderas gif ment a régi leáld topikban. :banplz:
Úgyhogy most így fél év után érdekelne hogy elégedettek vagytok-e mert baromira nem tudom eldönteni kell-e vagy sem.

Köszi! :help:

Kép
Ez egy szar, dobd ki! Privátban küldöm a címet, hogy hol és mikor érdemes lomtalanítani, mert a pontos hely és idő nagyon fontos.
Castle82

Hozzászólás #60488 2021.04.14. 18:39

Zóanagyvarázsló írta:Ez egy szar, dobd ki! Privátban küldöm a címet, hogy hol és mikor érdemes lomtalanítani, mert a pontos hely és idő nagyon fontos.



:banplz:

Nyilván nem az csak érdekel hogy elégedettek vagytok-e vele, jobban hiszek az itteni arcoknak mint más oldalakon a sony fanoknak ahol még negatívum megemlítésénél is fejek hullanak.:)
Avatar
eje75

Hozzászólás #60489 2021.04.14. 19:03

Castle82 írta::banplz:

Nyilván nem az csak érdekel hogy elégedettek vagytok-e vele, jobban hiszek az itteni arcoknak mint más oldalakon a sony fanoknak ahol még negatívum megemlítésénél is fejek hullanak.:)
Hát azok alapján amit írtál, miért ne tartanád meg? Jó cucc persze, imádom a hibáival együtt... Tudom annó fikáztad, de tegnap toltam a Miles Morales-t, konkrétan magam alá fostam a látványtól élőben..iszonyat, ahogy kinéz...180e-ért, ha MINDEN így néz MAJD ki rajta, akkor jól elköltött forintnak fogom gondolni... MAJD :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60490 2021.04.14. 20:14

eje75 írta:Hát azok alapján amit írtál, miért ne tartanád meg? Jó cucc persze, imádom a hibáival együtt... Tudom annó fikáztad, de tegnap toltam a Miles Morales-t, konkrétan magam alá fostam a látványtól élőben..iszonyat, ahogy kinéz...180e-ért, ha MINDEN így néz MAJD ki rajta, akkor jól elköltött forintnak fogom gondolni... MAJD :banplz:
LOL. Lesz még kb 5-8 olyan játék, ami hasonlóan baszóan fog kinéznini, és satu. PS6.
Minden. ROFL.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60491 2021.04.14. 20:22

Ha már a múltkor szó volt az outridersről, meg a hörgésről. Miután elültek a hullámok a szarozás után, kijött a patch és...nos tízezerszám törlődtek a karaktetek, köztük az enyém is.
Aki eddig megúszta, az meg nem meri elindítani, a lengyeleknek meg fingjuk sincs, hogy mi okozza, szóval a cp2077-hez hasonlóan elkezdték refundolni a játékosokat.
Valakinek meg kéne már állítani lengyelország videójátékiparra mért pusztításait :(
Pedig a játék amúgy gecijó lett volna :((
Avatar
Moby

Hozzászólás #60492 2021.04.14. 20:32

Castle82 írta:Fiúklányok! :)

Ma beesett a mesés decemberi rendelésem hirtelen. Baromira nem számítottam rá nem is néztem jóideje hol tartanak konzolvilág rendeléseknél. Filózom hogy megtartsam mert a 3080 gyakorlatilag bányászik és csak ritkán megy a pc gaming így ez lesz egy ideig a fő vas, vagy sem.
Mivel ti nagy kritikusok vagytok mindig a konzolokkal így itt kérdezem: elégedettek vagytok a géppel vagy sem?:) Már leülepedett a kezdeti őrület és hype, így több hónap távlatából biztosabb infó lenne.
Emlékszem az előző generációknál volt vastagon pofahúzás megjelenés után pár hónappal holott elötte napiszinten vagy 10 Banderas gif ment a régi leáld topikban. :banplz:
Úgyhogy most így fél év után érdekelne hogy elégedettek vagytok-e mert baromira nem tudom eldönteni kell-e vagy sem.

Köszi! :help:

Kép
A géppel rohadtul elégedett vagyok, a rendszer eléggé nyers, a sony módon, ahogy szokott, a kontrollert meg szaroztam már eleget, nem kezdek bele. Az összkép rendkívül pozitív így is, csak alszik az egész játékipar, ami meg véletlenül megjelenik, az meg minek...mondjuk ez nem ps specifikus.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60493 2021.04.14. 20:38

Moby írta:LOL. Lesz még kb 5-8 olyan játék, ami hasonlóan baszóan fog kinéznini, és satu. PS6.
Minden. ROFL.
PS4-en is kb. ennyi játék volt, amit látványban MINDENT kisajtolt a konzolból nem? Azok megvannak dobozosan, úgyhogy ahogy számolom az "előző" gen-ben se volt nagyon más a helyzet... mind1 amúgy a játék indítási sebességétől is beszartam...
Avatar
Moby

Hozzászólás #60494 2021.04.14. 20:39

eje75 írta:PS4-en is kb. ennyi játék volt, amit látványban MINDENT kisajtolt a konzolból nem? Azok megvannak dobozosan, úgyhogy ahogy számolom az "előző" gen-ben se volt nagyon más a helyzet... mind1 amúgy a játék indítási sebességétől is beszartam...
Persze, csak azt írtad, hogy ha MINDEN így fog kinézni, akkor elégedett leszel. Nem fog minden így kinézni. Gecikevés dolog fog így kinézni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60495 2021.04.14. 21:05

Moby írta:Persze, csak azt írtad, hogy ha MINDEN így fog kinézni, akkor elégedett leszel. Nem fog minden így kinézni. Gecikevés dolog fog így kinézni.
Eh...tényleg azt írtam... mind1, jó lesz ez, minden egyenesbe fordul innentől... az emberiség feltalálja a minden bajra jó gyógyszert, minden játék jól fog kinézni, ömlenek majd a gamék, a kriprovaluták összeomlanak, nekem meg végre megfelezik a 40 cm-es péniszem és végre normális életet élhetek... ebben bízok :banplz:
Castle82

Hozzászólás #60496 2021.04.14. 21:06

Köszönet az infókért, közben úgy döntöttem marad, kibont, elhelyez, és el is vesztem másfél órára Astrosráccal. :taps:

Ha valaki játszódna: HUN_Grayfox

Bár egyelőre nem vettem plus-t és első körben az Astrosrác után pótolom az elmaradásom mert a Ghost o T félbemaradt tavaly.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60497 2021.04.14. 21:54

arty írta:Az áltimét a steames lenne, egy analog rgb kimenetes pécén, 240p-ben egy CRT-n :D EZ készvanmá' ?? :gun: Természetesen az is oké, ha a ps4/5-höz illeszthető hdmi2kéccáznegyvenpé átalakítót készítesz!

Azabaj, hogy az AI is üt, vág és meghalsz és vannak játékok, ahol ez=GAMEOVER ;)
De majd remélem egy pró segítségével végigmehetek a SOR1-en, coopban és végre nekimehetek másik címeknek is :P
Simán mehet CRT-n a PC verzió, az a setup is megvan. :nezze:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #60498 2021.04.14. 21:57

Castle82 írta:Ha valaki játszódna: HUN_Grayfox
Márminthogymicsoda? :D
Gratula!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60499 2021.04.14. 22:00

No ezek után már tutira biztos, hogy moby nekemszánt ps-e a szuezi csatorna alján végezte per kidbták, per elfelejtették, per törölték, azé szép gen vót, kár hogy vége :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60500 2021.04.14. 22:27

Castle82 írta:Fiúklányok! :)

Ma beesett a mesés decemberi rendelésem hirtelen. Baromira nem számítottam rá nem is néztem jóideje hol tartanak konzolvilág rendeléseknél. Filózom hogy megtartsam mert a 3080 gyakorlatilag bányászik és csak ritkán megy a pc gaming így ez lesz egy ideig a fő vas, vagy sem.
Mivel ti nagy kritikusok vagytok mindig a konzolokkal így itt kérdezem: elégedettek vagytok a géppel vagy sem?:) Már leülepedett a kezdeti őrület és hype, így több hónap távlatából biztosabb infó lenne.
Emlékszem az előző generációknál volt vastagon pofahúzás megjelenés után pár hónappal holott elötte napiszinten vagy 10 Banderas gif ment a régi leáld topikban. :banplz:
Úgyhogy most így fél év után érdekelne hogy elégedettek vagytok-e mert baromira nem tudom eldönteni kell-e vagy sem.

Köszi! :help:

Kép
Két héttel sajnos elkéstél... akkor még a Sony volt a király, de most már az egész internet gyűlöli őket és az MS az új megváltó! Szal' majdnem volt egy jó géped!

Spoiler
PS3 is szarabb volt ott és akkor, a PS4-ről meg ne is beszéljünk. 20 éve a legjobb Sony konzol, szal' csapassad neki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60501 2021.04.14. 23:02

Mekee írta:No ezek után már tutira biztos, hogy moby nekemszánt ps-e a szuezi csatorna alján végezte per kidbták, per elfelejtették, per törölték, azé szép gen vót, kár hogy vége :banplz:
Szó sincs ilyesmiről, itt írtam, hogy az nem mostanában várható, és ha eje gépe előbb beüt, akkor legyen az a tied. Egyébként mostmár nem is tűnik olyan távolinak, ha a decemberi rendeléseket szórják ki. Kitartás.

/hozzáteszem, hogy decemberben már nagyon kellett volna itt az érintetteknek rendelniük. Hiába irkáltam, hogy rendeljetek, ne várjatok, meg nem lesz gép, nem vettétek komolyan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60502 2021.04.14. 23:22

Moby írta:Szó sincs ilyesmiről, itt írtam, hogy az nem mostanában várható, és ha eje gépe előbb beüt, akkor legyen az a tied. Egyébként mostmár nem is tűnik olyan távolinak, ha a decemberi rendeléseket szórják ki. Kitartás.

/hozzáteszem, hogy decemberben már nagyon kellett volna itt az érintetteknek rendelniük. Hiába irkáltam, hogy rendeljetek, ne várjatok, meg nem lesz gép, nem vettétek komolyan.
Az én életem is valahol itt siklott ki.
Castle82

Hozzászólás #60503 2021.04.14. 23:40

Greyfox írta:Márminthogymicsoda? :D
Gratula!



Foglalt volt a HUNFoxhound annó mikor csináltam. :)

DT: Köszi nyomom, MS gép amúgy se érdekel MS gépnek ott a PC ha kell az legalább nem úgy néz ki mint a Xiaomi légtisztítóm.... :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60504 2021.04.15. 01:17

Moby írta:Szó sincs ilyesmiről, itt írtam, hogy az nem mostanában várható, és ha eje gépe előbb beüt, akkor legyen az a tied. Egyébként mostmár nem is tűnik olyan távolinak, ha a decemberi rendeléseket szórják ki. Kitartás.

/hozzáteszem, hogy decemberben már nagyon kellett volna itt az érintetteknek rendelniük. Hiába irkáltam, hogy rendeljetek, ne várjatok, meg nem lesz gép, nem vettétek komolyan.
Poénvót. Másrészt, mivel szó szerint semmi, azaz semmi nem jött ki launch óta rá, kb tökmindegy mikor jön, ha az holnap van :zavart2:
Az, hogy mié nem rendeltem meg, azt nemtudnám megmondani, csak valahogy még mindíg ellenzem, hogy keresgessem hol lehet egyátalán, hol lenne hajlandó a mighty sony elfogadni a koszos pénzem. Nagyon elcseszett ez az egész, millió helyen futok bele ugyanabba a dologba, hogy nincs, hiányvan, várnikell, nem csak kifizetem azt jóvan. Talán ez az egyik legrosszabb ebben az elcseszett jelen világban.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60505 2021.04.15. 01:19

Castle82 írta:Foglalt volt a HUNFoxhound annó mikor csináltam. :)

DT: Köszi nyomom, MS gép amúgy se érdekel MS gépnek ott a PC ha kell az legalább nem úgy néz ki mint a Xiaomi légtisztítóm.... :banplz:
Lehet egyedül vagyok vele, de nekem még mindíg inkább az jön be külsőre, mint eza fehéééééér(szürke) kifordított oreo izé.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60506 2021.04.15. 01:31

Lepörgött a gears5 sztori dlc is, a hivebusters xsx coopban. Továbbra sem vagyok elájulva tőle, de így jövő héten legalább következhet a halo5! :banplz:
Avatar
insp

Hozzászólás #60507 2021.04.15. 05:09

Castle82 írta:Filózom hogy megtartsam mert a 3080 gyakorlatilag bányászik és csak ritkán megy a pc gaming így ez lesz egy ideig a fő vas, vagy sem.
Kép


Ha megválnál a bányász 3080-tól úgy, hogy nem az abból származó nyereségen akarsz meggazdagodni, dobj egy privit!
Avatar
Moby

Hozzászólás #60508 2021.04.15. 07:51

Ez a Returnal ahogy közeledik a megjelenés, úgy lesz egyre rondább :D Mondjuk legalább már nem szaggat a videón, csak ezt elég drágán mérték. Semmi nincs a képernyőn a sok világító gecin kívül, mágis úgy néz ki, mint egy pre-prevgen, igénytelenül bevilágított, semmilyen haladó technológiát nem használó játék.
Megvárom az első értékeléseket, aztán megveszem majd két év múlva valami kurvanagy leárazásban, ha érdemes.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #60509 2021.04.15. 07:53

A legjobb szcenárió az lenne, ha átmenne multiplatformba, és bekerülne gamepassba :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60510 2021.04.15. 09:08

Moby írta:Ez a Returnal ahogy közeledik a megjelenés, úgy lesz egyre rondább :D Mondjuk legalább már nem szaggat a videón, csak ezt elég drágán mérték. Semmi nincs a képernyőn a sok világító gecin kívül, mágis úgy néz ki, mint egy pre-prevgen, igénytelenül bevilágított, semmilyen haladó technológiát nem használó játék.
Megvárom az első értékeléseket, aztán megveszem majd két év múlva valami kurvanagy leárazásban, ha érdemes.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=R0J8mbld7hM[/video
Na tessék, újabb szög a koporsóba! Ezeket már a Last of Us 8 éven belüli harmadszori kiadása se fogja megmenteni.

Ez a Returnal meg a klassuzikus jövő februári PS+ cím, ha addigra egyáltalán még létezik a cég.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #60511 2021.04.15. 09:18

Moby írta:A legjobb szcenárió az lenne, ha átmenne multiplatformba, és bekerülne gamepassba :DD
Ha a dead cells bejött alapvetően, akkor ez is tetszeni fog. Ha nem, akkor feleslegesen vársz meg bármi review-t.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60512 2021.04.15. 09:31

Moby írta:Ez a Returnal ahogy közeledik a megjelenés, úgy lesz egyre rondább :D Mondjuk legalább már nem szaggat a videón, csak ezt elég drágán mérték. Semmi nincs a képernyőn a sok világító gecin kívül, mágis úgy néz ki, mint egy pre-prevgen, igénytelenül bevilágított, semmilyen haladó technológiát nem használó játék.
Megvárom az első értékeléseket, aztán megveszem majd két év múlva valami kurvanagy leárazásban, ha érdemes.
Engem már a revealkor elvesztett a "rouge-like"-kal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60513 2021.04.15. 09:34

Moby írta:A legjobb szcenárió az lenne, ha átmenne multiplatformba, és bekerülne gamepassba :DD
Írjunk egy listát a játékokról, aminél nem ez lenne a legjobb szcenárió, itt az enyém:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60514 2021.04.15. 09:36

TasManXT írta:Ha a dead cells bejött alapvetően, akkor ez is tetszeni fog. Ha nem, akkor feleslegesen vársz meg bármi review-t.
Ennek szerintem sokkal több köze van a remnanthoz, mint a dead cellhez. Csak ezt nem lehet coopolni.(tonképp még az outridershez is, csak abban meg nem procedurális pályák vannak).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60515 2021.04.15. 09:37

benőmenő írta:Engem már a revealkor elvesztett a "rouge-like"-kal.
Az nálam is instant skip kategória LENNE, ha pl egy Remnant from the .. nem lenne felfogható annak. Tehát randomizált meg minden, de nem instant restart halál esetén, illetve van progressz ami szakaszonként mentődik.

A Tasman által is említett Dead Cells formulában legalább a karakter progressz rész valamilyen szinten megvolt, de az hogy minden alkalommal az elejéről kezdjem... fuck off.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60516 2021.04.15. 09:38

Botond írta:Írjunk egy listát a játékokról, aminél nem ez lenne a legjobb szcenárió, itt az enyém:
Az ember listája akinek soha nem volt Playstationje. Stimmel! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60517 2021.04.15. 09:39

Botond írta:Írjunk egy listát a játékokról, aminél nem ez lenne a legjobb szcenárió, itt az enyém:
A baszó sony címeket kár lenne elgagyizni grafban meg mindenben. Ezért a returnalért nem lenne kár, ez így is hótgagyi.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #60518 2021.04.15. 09:52

DanielT írta:Az nálam is instant skip kategória LENNE, ha pl egy Remnant from the .. nem lenne felfogható annak. Tehát randomizált meg minden, de nem instant restart halál esetén, illetve van progressz ami szakaszonként mentődik.

A Tasman által is említett Dead Cells formulában legalább a karakter progressz rész valamilyen szinten megvolt, de az hogy minden alkalommal az elejéről kezdjem... fuck off.
Valahogy nálam abban is beleszaladt 20 óra, de nem tudom hogyan és mikor. Pedig lófaszt nem haladtam benne, közben meg kapott csomó frissítést, változtatást, amikor utoljára néztem teljesen más érzés volt benne létezni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60519 2021.04.15. 10:13

Botond írta:Írjunk egy listát a játékokról, aminél nem ez lenne a legjobb szcenárió, itt az enyém:
Az eddigi konzolos CA-stratégiák alapján a Total War mindenképp ilyen, de egy konzolos StarCraft 3 is veszélyes lenne. Továbbra is azt mondom, hogy a leghácéegeresebb PC-s játék is mehet tőlem konzolra is, de ha csak kicsit is beletúr a dizájnba, akkor inkább ne. Nem baj, ha vannak multiplatfrom RTS-ek, de nem kéne mást is elszúrni.

Még a körökre osztott XCOM 1-ben is zavaró volt a konzolos kamera. Vagy míg a PC-s fókuszú Dragon Age: Origins esetében PC-n fejlettebb volt az AI, volt taktikai kameranézet és egy extra puzzle is, addig a konzolon kissé butított volt. A 2 multiplatfrom szellemben készült, a kamerát is ehhez lőtték be. (A 3-nál ennek a kiküszöbölését ígérték, de nem próbáltam.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #60520 2021.04.15. 10:29

Zóanagyvarázsló írta:Az eddigi konzolos CA-stratégiák alapján a Total War mindenképp ilyen, de egy konzolos StarCraft 3 is veszélyes lenne. Továbbra is azt mondom, hogy a leghácéegeresebb PC-s játék is mehet tőlem konzolra is, de ha csak kicsit is beletúr a dizájnba, akkor inkább ne. Nem baj, ha vannak multiplatfrom RTS-ek, de nem kéne mást is elszúrni.

Még a körökre osztott XCOM 1-ben is zavaró volt a konzolos kamera. Vagy míg a PC-s fókuszú Dragon Age: Origins esetében PC-n fejlettebb volt az AI, volt taktikai kameranézet és egy extra puzzle is, addig a konzolon kissé butított volt. A 2 multiplatfrom szellemben készült, a kamerát is ehhez lőtték be. (A 3-nál ennek a kiküszöbölését ígérték, de nem próbáltam.)
Age of empiresek is gamepasszosok, mégsem zavar bele a konzolosdi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60521 2021.04.15. 10:34

Moby írta:A baszó sony címeket kár lenne elgagyizni grafban meg mindenben. Ezért a returnalért nem lenne kár, ez így is hótgagyi.
A gamepassz= gagyi grafika azt a forza horizon4ből vagy a gears5ből vezeted le? Hagyjuk már a hülyeséget, hogy olcsó szemét gyűjtőhelye a gamepass.
Ez maradjon meg Dani vesszőparipájának, egyedül neki kell ez, hogy alá tudja támasztani, miért 20ezerért tolja ps4en (vagy az már az ps5 volt? Zó?) a desperados3at, amikor ott lehetett volna 300ért xboxon, vagy akár egyenesen pc-n, ha nem akarja magát a kontrolleres irányítással szopatni abban a játékban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60522 2021.04.15. 10:57

Botond írta:A gamepassz= gagyi grafika azt a forza horizon4ből vagy a gears5ből vezeted le? Hagyjuk már a hülyeséget, hogy olcsó szemét gyűjtőhelye a gamepass.
Ez maradjon meg Dani vesszőparipájának, egyedül neki kell ez, hogy alá tudja támasztani, miért 20ezerért tolja ps4en (vagy az már az ps5 volt? Zó?) a desperados3at, amikor ott lehetett volna 300ért xboxon, vagy akár egyenesen pc-n, ha nem akarja magát a kontrolleres irányítással szopatni abban a játékban.
Nincs egyetlen olyan címe az MS-nek, ami grafban megközelítene egy Miles Moralest, vagy bármit, ami abból a körből kijön. Más elvek szerint készül egy olyan játék, amivel szemben az az elvárás, hogy hozzon sokszáz milliót, meg más egy olyannal, ahol ez nem szempont, és amúgy is mindenféle szaron el kell fusson. És amúgy el is futnak tök jól, csak ennek van ára. Ilyen peremfeltételek mentén ezek is kurvajól tudnak kinézni, csak ez nem ugyanaz a liga, mint az egy(mas 2)platformos sony játékok. Ez nem arról szól, hogy az egyiknél tudnak szép texturákat rajzolni a grafikusok, a másiknál meg nem, hanem arról, hogy nagyon mások a vezérlőelvek, amik az egész projektet irányítják.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60523 2021.04.15. 11:50

insp írta:Ha megválnál a bányász 3080-tól úgy, hogy nem az abból származó nyereségen akarsz meggazdagodni, dobj egy privit!
Ez a kerdes mennyire relevans mikor cirka 1 millio korul mennek a kartyak :wow3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60524 2021.04.15. 11:51

Moby írta:Ez a Returnal ahogy közeledik a megjelenés, úgy lesz egyre rondább :D Mondjuk legalább már nem szaggat a videón, csak ezt elég drágán mérték. Semmi nincs a képernyőn a sok világító gecin kívül, mágis úgy néz ki, mint egy pre-prevgen, igénytelenül bevilágított, semmilyen haladó technológiát nem használó játék.
Megvárom az első értékeléseket, aztán megveszem majd két év múlva valami kurvanagy leárazásban, ha érdemes.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=R0J8mbld7hM[video]
Outsiders killer :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60525 2021.04.15. 11:55

DanielT írta:Az ember listája akinek soha nem volt Playstationje. Stimmel! :mf2:
”Engem nem erdekel egy cim se playstationon” vs “Johet a Halo 5”
:nyes: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60526 2021.04.15. 12:13

Moby írta:Nincs egyetlen olyan címe az MS-nek, ami grafban megközelítene egy Miles Moralest, vagy bármit, ami abból a körből kijön. Más elvek szerint készül egy olyan játék, amivel szemben az az elvárás, hogy hozzon sokszáz milliót, meg más egy olyannal, ahol ez nem szempont, és amúgy is mindenféle szaron el kell fusson. És amúgy el is futnak tök jól, csak ennek van ára. Ilyen peremfeltételek mentén ezek is kurvajól tudnak kinézni, csak ez nem ugyanaz a liga, mint az egy(mas 2)platformos sony játékok. Ez nem arról szól, hogy az egyiknél tudnak szép texturákat rajzolni a grafikusok, a másiknál meg nem, hanem arról, hogy nagyon mások a vezérlőelvek, amik az egész projektet irányítják.
Azé ne tegyünk már úgy, hogy minden ami Sony az Miles Morales, ami nem gamepass az pixelart indie a gyengébb fajtából. Én csak ennyit mondok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60527 2021.04.15. 12:35

Botond írta:Azé ne tegyünk már úgy, hogy minden ami Sony az Miles Morales, ami nem gamepass az pixelart indie a gyengébb fajtából. Én csak ennyit mondok.
Majd egyszer próbálj már ki Sony játékot, lehet segítene a kontextusba helyezésben. Én próbáltam a HaloGearsForzát.

Poénból akár ajánlom az Order 1886-ot, hogy a szemét kategóriaként elkönyvelt dolgok hogyan néznek ki egy 10 éves színvonalú foshardveren.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60528 2021.04.15. 12:48

Moby írta: Ez nem arról szól, hogy az egyiknél tudnak szép texturákat rajzolni a grafikusok, a másiknál meg nem, hanem arról, hogy nagyon mások a vezérlőelvek, amik az egész projektet irányítják.
Azért szerintem arról is szól, hogy az egyiknél tehetségtelen, igénytelen idióták vezetik a stúdiókat, a másiknál meg nem. És a textúrarajzoló fejlesztőgárda minősége is eléggé más színvonalat képviselhet... Egy Sony-nak van presztízse, oda a legjobbak mennek. Az MS-hez meg a maradék aki kellően diverz volt a felvételi lapján.

Be volt múltkor rakva, hogy az elmúlt hány évben hány GOTY volt Sony és hány MS. NULLA!!!!!!!!! darab Microsoft cím. SEMMI. Mert nincs hozzá tudás.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60529 2021.04.15. 12:51

DanielT írta:Majd egyszer próbálj már ki Sony játékot, lehet segítene a kontextusba helyezésben. Én próbáltam a HaloGearsForzát.

Poénból akár ajánlom az Order 1886-ot, hogy a szemét kategóriaként elkönyvelt dolgok hogyan néznek ki egy 10 éves színvonalú foshardveren.
1 ora tv allitgatas segitett rajta ja :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60530 2021.04.15. 12:52

Az szintén elég érdekes, hogy a Sony-nál továbbra sem kapható a Cyberpunk, az MS-nél pedig minden rendben, lehet vinni kilószám a moslékot. Hát legalább ismerik a célközönségüket!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60531 2021.04.15. 12:52

Micsu írta:1 ora tv allitgatas segitett rajta ja :D
Lehet nem neked kellett volna állítgatni! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60532 2021.04.15. 13:01

ÉS MEGINT NEM MEGY A KIBASZOTT GECI SKYPEON A HANG!!!!!!!!!!! Mocskos geci win10 és MÁJKROSZOFT SZKÁJP!!! Mozog a mikrofon visszajeéző és írja hogy PROBLEM VAN.

Mobilon kell becsatlakoznom, hogy működjön ez a GECI.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60533 2021.04.15. 13:12

Micsu írta:Outsiders killer :P
Talán az lehetne, ha lenne benne coop, soloban ezek viszont nem futnak nagyot.


/illetve a random generált pályák sem a szívem csücske. Elvagyok vele, de ha lehet választani, inkább ne legyen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60534 2021.04.15. 14:34

DanielT írta:Lehet nem neked kellett volna állítgatni! :mf2:
Te adtad a tippeket lehet ez volt a baj :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60535 2021.04.15. 14:35

DanielT írta:Azért szerintem arról is szól, hogy az egyiknél tehetségtelen, igénytelen idióták vezetik a stúdiókat, a másiknál meg nem. És a textúrarajzoló fejlesztőgárda minősége is eléggé más színvonalat képviselhet... Egy Sony-nak van presztízse, oda a legjobbak mennek. Az MS-hez meg a maradék aki kellően diverz volt a felvételi lapján.

Be volt múltkor rakva, hogy az elmúlt hány évben hány GOTY volt Sony és hány MS. NULLA!!!!!!!!! darab Microsoft cím. SEMMI. Mert nincs hozzá tudás.
Azert egy Geow5 beferne a Sony cimek koze is latvanyban ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60536 2021.04.15. 14:52

Botond írta:Age of empiresek is gamepasszosok, mégsem zavar bele a konzolosdi.
Az eredeti mondatban a multiplatformmá válás is szerepelt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60537 2021.04.15. 15:10

DanielT írta:Azért szerintem arról is szól, hogy az egyiknél tehetségtelen, igénytelen idióták vezetik a stúdiókat, a másiknál meg nem. És a textúrarajzoló fejlesztőgárda minősége is eléggé más színvonalat képviselhet... Egy Sony-nak van presztízse, oda a legjobbak mennek. Az MS-hez meg a maradék aki kellően diverz volt a felvételi lapján.

Be volt múltkor rakva, hogy az elmúlt hány évben hány GOTY volt Sony és hány MS. NULLA!!!!!!!!! darab Microsoft cím. SEMMI. Mert nincs hozzá tudás.
First-partyból a Halo 1-2-3 és a Gears of War 1 nyert. A Fallout 3-4 és az Oblivion/Skyrim is nyeregett szépen, csak az MS kivárt pár évet a felvásárlással, de szerintem belefér. Dishinored. Ja és persze Doom. Azért most Bethesdával neveket bevásároltak, és talán némi tehetséget is, amit még le lehet nullázni, ha ügyesek.

Persze most a műfajoktól független összdíjakról van szó (az AoE stratégiák között szerzett díjakat), a műfajiak és az egyéni ízlések más kérdés, többnyire én sem ezeket díjaztam volna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60538 2021.04.15. 15:12

Moby írta:Nincs egyetlen olyan címe az MS-nek, ami grafban megközelítene egy Miles Moralest, vagy bármit, ami abból a körből kijön. Más elvek szerint készül egy olyan játék, amivel szemben az az elvárás, hogy hozzon sokszáz milliót, meg más egy olyannal, ahol ez nem szempont, és amúgy is mindenféle szaron el kell fusson. És amúgy el is futnak tök jól, csak ennek van ára. Ilyen peremfeltételek mentén ezek is kurvajól tudnak kinézni, csak ez nem ugyanaz a liga, mint az egy(mas 2)platformos sony játékok. Ez nem arról szól, hogy az egyiknél tudnak szép texturákat rajzolni a grafikusok, a másiknál meg nem, hanem arról, hogy nagyon mások a vezérlőelvek, amik az egész projektet irányítják.
Tudom, hogy már 9 éve, tehát nyilván nem Miles Morales-szint, és szerinted is egyszeri eset volt, de azért a Halo 4-et felsziptad technikailag. Tehát ezerből egyszer az MS-nél is összejöhet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60539 2021.04.15. 15:57

Zóanagyvarázsló írta:Tudom, hogy már 9 éve, tehát nyilván nem Miles Morales-szint, és szerinted is egyszeri eset volt, de azért a Halo 4-et felsziptad technikailag. Tehát ezerből egyszer az MS-nél is összejöhet.
Az a MilesMoralestől messzebb van, mint a gears of forza :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #60540 2021.04.15. 16:02

Zóanagyvarázsló írta:Az eredeti mondatban a multiplatformmá válás is szerepelt.
Total war is multiplatform (van tabletre is a roma1+kiegek), xcom meg ugyan pont a kontroller miatt kapott olyan kamerakezelést, amilyet, de ez ízlés kérdése, hogy milyen, nekem pl tökéletes volt steamen, xboxon és ipaden is ez a megoldás, és furcsa, hogy pont te teszed szóvá, aki mindent is kontrollerrel játszol, hogy gondoltak rád is. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60541 2021.04.15. 16:08

Micsu írta:Azert egy Geow5 beferne a Sony cimek koze is latvanyban ;)
Sajnos a parasztfaktor annyira rányomja számomra a bélyeget, hogy nem tudom értékelni. Próbáltam, első pályát se vittem végig.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60542 2021.04.15. 16:34

Moby írta:Az a MilesMoralestől messzebb van, mint a gears of forza :D
De új korában úgy áradoztál róla, hogy az a konzolos csúcs technóban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60543 2021.04.15. 16:40

Zóanagyvarázsló írta:De új korában úgy áradoztál róla, hogy az a konzolos csúcs technóban.
Igen, egyszeri alkalom volt, ráadásul akkoriban a sony rettenetesen szopatta magát egy elbaszott hardverrel. Az MS-nél kevesebb ügyesség is elég volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60544 2021.04.15. 16:50

Botond írta:Total war is multiplatform (van tabletre is a roma1+kiegek), xcom meg ugyan pont a kontroller miatt kapott olyan kamerakezelést, amilyet, de ez ízlés kérdése, hogy milyen, nekem pl tökéletes volt steamen, xboxon és ipaden is ez a megoldás, és furcsa, hogy pont te teszed szóvá, aki mindent is kontrollerrel játszol, hogy gondoltak rád is. :)
Az a kérdés, hogy megjelenésre mire dizájnolják. A Rome 1 2004-ben jött ki PC-re, és nem a 2016-os iPad-port volt a fejükben. És azóta sem árasztották el a szériával a tableteket. Lássuk be, a Sonicot sem érintette Mega Drive-on a majdani steames release. Más kérdés, hogy a PC ritkán tesz be eleve egy konzolos játéknak, mert PC-re felvállalják a konzolos irányítást, de amikor ez nem így volt, akkor sem érintette a konzolos verziókat.

Ugye a KotOR Boxon kezdett, később jött csak PC-re, de kontrollertámogatás nélkül. Akkoriban sok játék volt így vele. Bekavart ez Boxon? Nem. Akkor sem kavart volna be, ha egy napon jelennek meg.

Az XCOM-ot kontrollerrel játszottam, de kín volt bizonyos esetekben messzebbre lövészkedni, mert nem lehetett belátni, a rohadék meg visszaállt magától. Egyébként simán megoldható lett volna kontrolleren a zoom, egyszerűen csak lerítt róla, hogy Firaxis azt hitte, efféle sallang konzolra nem kell, és így is maradt. Elvileg volt rá mod, de aztán egy patch kiütötte. Meg nem mondom, hogy bill+egérrel melyik verzióban mennyire van elrontva emiatt. Mindenesetre nem véletlenül említettem a Dragon Age-et is: ott a BioWare volt meggyőződve arról, hogy normálisan zoomolni csak PC-re való.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60545 2021.04.15. 17:03

Zóanagyvarázsló írta:Az a kérdés, hogy megjelenésre mire dizájnolják. A Rome 1 2004-ben jött ki PC-re, és nem a 2016-os iPad-port volt a fejükben. És azóta sem árasztották el a szériával a tableteket. Lássuk be, a Sonicot sem érintette Mega Drive-on a majdani steames release. Más kérdés, hogy a PC ritkán tesz be eleve egy konzolos játéknak, mert PC-re felvállalják a konzolos irányítást, de amikor ez nem így volt, akkor sem érintette a konzolos verziókat.

Ugye a KotOR Boxon kezdett, később jött csak PC-re, de kontrollertámogatás nélkül. Akkoriban sok játék volt így vele. Bekavart ez Boxon? Nem. Akkor sem kavart volna be, ha egy napon jelennek meg.

Az XCOM-ot kontrollerrel játszottam, de kín volt bizonyos esetekben messzebbre lövészkedni, mert nem lehetett belátni, a rohadék meg visszaállt magától. Egyébként simán megoldható lett volna kontrolleren a zoom, egyszerűen csak lerítt róla, hogy Firaxis azt hitte, efféle sallang konzolra nem kell, és így is maradt. Elvileg volt rá mod, de aztán egy patch kiütötte. Meg nem mondom, hogy bill+egérrel melyik verzióban mennyire van elrontva emiatt. Mindenesetre nem véletlenül említettem a Dragon Age-et is: ott a BioWare volt meggyőződve arról, hogy normálisan zoomolni csak PC-re való.
Ez ma már nem igazán indok. Hivatalosan kezeli mindkét konzol a wasdegeret. Bele lehet rakni az alibikontrollerezést, meklette a hc rétegnek meg fel lehet kínálni a wasdegeret. Ez ma már csak a deveken múlik, nem a platformon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60546 2021.04.15. 17:12

Zóanagyvarázsló írta:Az a kérdés, hogy megjelenésre mire dizájnolják. A Rome 1 2004-ben jött ki PC-re, és nem a 2016-os iPad-port volt a fejükben. És azóta sem árasztották el a szériával a tableteket. Lássuk be, a Sonicot sem érintette Mega Drive-on a majdani steames release. Más kérdés, hogy a PC ritkán tesz be eleve egy konzolos játéknak, mert PC-re felvállalják a konzolos irányítást, de amikor ez nem így volt, akkor sem érintette a konzolos verziókat.

Ugye a KotOR Boxon kezdett, később jött csak PC-re, de kontrollertámogatás nélkül. Akkoriban sok játék volt így vele. Bekavart ez Boxon? Nem. Akkor sem kavart volna be, ha egy napon jelennek meg.

Az XCOM-ot kontrollerrel játszottam, de kín volt bizonyos esetekben messzebbre lövészkedni, mert nem lehetett belátni, a rohadék meg visszaállt magától. Egyébként simán megoldható lett volna kontrolleren a zoom, egyszerűen csak lerítt róla, hogy Firaxis azt hitte, efféle sallang konzolra nem kell, és így is maradt. Elvileg volt rá mod, de aztán egy patch kiütötte. Meg nem mondom, hogy bill+egérrel melyik verzióban mennyire van elrontva emiatt. Mindenesetre nem véletlenül említettem a Dragon Age-et is: ott a BioWare volt meggyőződve arról, hogy normálisan zoomolni csak PC-re való.
XCOMot két platformon is végiglőttem, és a harmadikon is elég messzire jutottam, de nem rémlik semmilyen kín a kezelés kapcsán, sőt.
Xboxon DA1re majd ránézek, csak rettegek, hogy megint beránt egy ilyen ocsádék GPU-s cím 100+ órára. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60547 2021.04.15. 17:25

Moby írta:Ez ma már nem igazán indok. Hivatalosan kezeli mindkét konzol a wasdegeret. Bele lehet rakni az alibikontrollerezést, meklette a hc rétegnek meg fel lehet kínálni a wasdegeret. Ez ma már csak a deveken múlik, nem a platformon.
De ha azt akarod, hogy a sajtó konzolon is felszopja a játékodat, és ott blockbuster legyen, akkor jó eséllyel bele fogsz nyúlni a dizájnba. Amíg csak kiadják konzolra, hogy bill+egérrel ott is mehessen, aki meg pancser, szenvedjen kontrollerrel a Desperados 3-ban, addig nincs is ezzel baj.

Kezdettől fogva arról beszélek, hogy nem zavar a multiplatformitás, csak ne menjen a mechanika és az árja irányítás rovására. Ennyiből jó is, hogy a Halo Warsok nem ütöttek nagyot, illetve az RTS niche műfaj, az MS PC-ben gondolkozik az AoE 4-nél is. Persze már vannak ígéretesebbnek tűnő próbálkozások kotnrollerre, de nekem még nem volt szerencsém hozzájuk, az általam játszott PC-seket pedig el sem tudom képzelni úgy. Így, hogy ágyba hoztam az egeret, egyes játékoknál újra felejtős lett a kontroller, mert inferior.

Alapvetően persze azt szeretem, ha minél több mindent megoldanak jól kontrollerre, és én szeretnék Xboxra sok stratégiát! Egyenesen király lenne, ha Play Anywhere-esen lehetne folytatni azt, amit PC-n megkezdtem rajta. Mondjuk ez a Civ VI-nál megoldható, csak SONY PS4-re nem vihető át a 2K-fiókkal a mentés. Persze az nem RTS, ezért vállalható lehet annak ellenére, hogy csesztek megoldani bill+egeret konzolon.

A legjobban mondjuk ökoszisztámán belül maradnék, szóval nem bánnám, ha sima Win 10-ként működne Excelestül az Xbox. A mai VGA-árak mellett én ezen dolgoznék az MS helyében, bár durva lenne, ha steamezni és DRM-mentesen GOG-ozni lehetne a neokonzolon.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60548 2021.04.15. 17:27

Botond írta:XCOMot két platformon is végiglőttem, és a harmadikon is elég messzire jutottam, de nem rémlik semmilyen kín a kezelés kapcsán, sőt.
Xboxon DA1re majd ránézek, csak rettegek, hogy megint beránt egy ilyen ocsádék GPU-s cím 100+ órára. :idiota:
Marhára nem érdekel, hogy te nem futottál bele irányítási problémába (vagy nem emlékszel rá), ha én meg igen :awink:

Inferior Dragon Age előtt én biztos nem ragadnék ott a legjobb verzió birtokában.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60549 2021.04.15. 17:29

Zóanagyvarázsló írta:Marhára nem érdekel, hogy te nem futottál bele irányítási problémába (vagy nem emlékszel rá), ha én meg igen :awink:

Inferior Dragon Age előtt én biztos nem ragadnék ott a legjobb verzió birtokában.
A legjobb verzió már elnyelte a közel 100 órám, ezért is rettegek, nehogy a történelem ismételje önmagát.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60550 2021.04.15. 19:35

DanielT írta:Azért szerintem arról is szól, hogy az egyiknél tehetségtelen, igénytelen idióták vezetik a stúdiókat, a másiknál meg nem. És a textúrarajzoló fejlesztőgárda minősége is eléggé más színvonalat képviselhet... Egy Sony-nak van presztízse, oda a legjobbak mennek. Az MS-hez meg a maradék aki kellően diverz volt a felvételi lapján.

Be volt múltkor rakva, hogy az elmúlt hány évben hány GOTY volt Sony és hány MS. NULLA!!!!!!!!! darab Microsoft cím. SEMMI. Mert nincs hozzá tudás.
Na ezt azért te sem gondolhatod komolyan, mert ha igen, az már a fanbioság netovábbja. Nem akarom én védeni egyiket sem, mert mind rohadék, csak máshogy, de azért azt elhitetni magaddal, hogy a sony a zisten, a csúcs, és aki ottvan annak aranyból van a keze, a másik oldalon meg a tehetségtelenek CSAK.
Hol a sony tehetség, hogy nulla hulladék os-el jött ki a ps4, de a ps5 is, hol a vrr, stb?
Az ms meg felvásárolgat mindent, de hogy minek abbol semmit nem látni. Bár csak merem remélni, hogy azért, mert nem előre 5 évvel kezdik el mutogatni a játékokat mint mások, de inkább nincs egy rendes irányelv, egy igazi vezető, aki gatyába rázná a céget.

Vissza: “Leáldozott.hu”