A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #60341 2021.04.07. 13:46

Zóanagyvarázsló írta:És a Red Dead Redemption egyetlen vállalható verziója, de az nincs benne a GPU-ban.
Most éppen, de ilyen kisebb, jelentéktelen cégek, kisebb jelentéktelen fosokkal megcsinálják azt, hogy kiveszik, majd visszarakják. Mint pl az eladási számokban egyik sony excluhoz nem mérhető GTAV is holnap kerül vissza második körre. Bár ez mondjuk nem releváns referenciapont mondjuk egy RDR2 szempontjából, ami egyszer már, aztán kikerült.
Az RDR1et meg rendszeresen osztják 900 forintért, de az arra a hónapra már dupla kiadás lenne, ami vállalhatatlan még poratka szinten is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60342 2021.04.07. 13:55

Botond írta:Az RDR1et meg rendszeresen osztják 900 forintért, de az arra a hónapra már dupla kiadás lenne, ami vállalhatatlan még poratka szinten is.
Pont azért, írtam, hogy nem a GPU mellett érv, hanem a konzol mellett. Nyilván venném fillérekért, nem pedig azon szarakodnék, hogy mikor kerül-e be, végig tudom-e játszani, amíg benn van, stb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60343 2021.04.07. 14:01

Zóanagyvarázsló írta:Te csak Free Nepal!-pólót veszel az unokaöcsédnek, csak azt valamiért sose kapni, úgy kell csináltatni :kuss:
Meg mindig jobb mint a Gears & Halo Ftw amit te hordasz. :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60344 2021.04.07. 14:04

Micsu írta:Meg mindig jobb mint a Gears & Halo Ftw amit te hordasz. :fogmosas:
Egy ideje már csak Crackdown-pólót vagyok hajlandó hordani, az még a többi MS-mocskot is alázza :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60345 2021.04.07. 17:40

Végigfutottam a Blair Witchet
- 1st person horror sztori
- nem láttam a filmet
- VHS + retro mobiltelefon
- igényes rendezés, effektek
- jól néz ki az erdő, ami fontos, mert gyakorlatilag ott játszódik
- a sztori eleje tök érdekes volt
- vége felé nagyon sok a random hallucináció, elájulós teleportálás, jajj, kialudt a zseblámpa, jump scare ...ezek nagyon untatnak
- sokminden nem tűnik logikusnak, vagy nem értem
- frametime össze-vissza mászkál, VRR nélkül gáz lehet
Egyszer jó volt / 10
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60346 2021.04.08. 07:41

Isten éltesse, Deepet! :integet2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60347 2021.04.08. 07:46

Boldog Deep napot mindenkinek!
És itt már két centi hó van, szóval boldog karácsonyt is! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60348 2021.04.08. 08:01

Hopszika tényleg! Boldog szülinapot! :law:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60349 2021.04.08. 08:17

HBD Deep!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60350 2021.04.08. 08:32

Ajándéknak pedig lehet, hogy ma jön új Resi falu demó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60351 2021.04.08. 10:01

Isten éltessen, deep! Milyen címre küldhetem a Halo-gyűjteményemet? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60352 2021.04.08. 10:14

Zóanagyvarázsló írta:Isten éltessen, deep! Milyen címre küldhetem a Halo-gyűjteményemet? :banplz:
Ez ma aktuálisabb, mint valaha!
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #60353 2021.04.08. 10:44

Köszönöm mindenkinek :) Utolsó hármas, szóval innen már C oldal pörög. Halo gyűjteményt a rászorulóknak küldd inkább :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60354 2021.04.08. 10:51

DanielT írta:Ajándéknak pedig lehet, hogy ma jön új Resi falu demó.
Ez mégse jön, pedig valakik valahogy már megtalálták a fájlokat psn-en.

Április 15-én lesz valami reveal, valszeg utána tölthető.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60355 2021.04.08. 14:52

Outriders coop miatt küldtem privit Moby!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60356 2021.04.08. 17:53

phpBB [media]

Ebbol talan lehet valami.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60357 2021.04.08. 19:40

deep írta:Köszönöm mindenkinek :) Utolsó hármas, szóval innen már C oldal pörög. Halo gyűjteményt a rászorulóknak küldd inkább :D
HBD Deep!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #60358 2021.04.08. 20:08

Micsu írta:
phpBB [media]

Ebbol talan lehet valami.
szóval,...sokan fognak azonosulni ezzel az alapvetően visszataszító lénnyel?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60359 2021.04.08. 20:47

Kandurex írta:szóval,...sokan fognak azonosulni ezzel az alapvetően visszataszító lénnyel?
Az Oddworld után nekem ez szinte az elrendeltetett végzetem! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60360 2021.04.08. 20:59

DanielT írta:Az Oddworld után nekem ez szinte az elrendeltetett végzetem! :idiota:
Nekem ebből az oddworldből 10 perc jóval több volt, mint elég. Nehéz lenne eldönteni, hogy technóban szarabb, vagy gameplayben.
Nadeviszont így 6 hónappal a vétel után lepörgött a feka szopókember. Kimaxoltam, de nem platináztam, mert ahhoz ng+ is kéne, és ennyi nekem a szopókember kalandjaiból (előző rész included) elég is volt.
Nincs semmilyen játék, ami akár csak megkarcolná, amit ez grafban letesz az asztalra. Mint játék is jó, de most egy pár évig nem kívánom újra a hálóhintát. Megérdemelné a platinát, de nekem nincs hozzá lelkierőm. Ilyen PS5 CG-ként viszont el tudnám nézni még sok részig.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60361 2021.04.08. 21:07

Moby írta:Nekem ebből az oddworldből 10 perc jóval több volt, mint elég. Nehéz lenne eldönteni, hogy technóban szarabb, vagy gameplayben.
Nadeviszont így 6 hónappal a vétel után lepörgött a feka szopókember. Kimaxoltam, de nem platináztam, mert ahhoz ng+ is kéne, és ennyi nekem a szopókember kalandjaiból (előző rész included) elég is volt.
Nincs semmilyen játék, ami akár csak megkarcolná, amit ez grafban letesz az asztalra. Mint játék is jó, de most egy pár évig nem kívánom újra a hálóhintát. Megérdemelné a platinát, de nekem nincs hozzá lelkierőm. Ilyen PS5 CG-ként viszont el tudnám nézni még sok részig.
Kép
Pokol az Oddworld, akkora ragequit vetett véget ma is a kalandnak, hogy csak úgy driftelt a stick! De még kitartok.

Ha ezt kibírom, akkor tényleg kap még egy esélyt a Szopók is, de remélhetőleg már a 60 fps-es verzióval. Kár, hogy ez még a négerpókhoz van kötve, jó lenne egy különálló edisön.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #60362 2021.04.08. 21:30

DanielT írta:Pokol az Oddworld, akkora ragequit vetett véget ma is a kalandnak, hogy csak úgy driftelt a stick! De még kitartok.

Ha ezt kibírom, akkor tényleg kap még egy esélyt a Szopók is, de remélhetőleg már a 60 fps-es verzióval. Kár, hogy ez még a négerpókhoz van kötve, jó lenne egy különálló edisön.
Én addig csináltam, hogy oltottam meg csináltam a tüzet. A karakter mozgása, ugrás, környezet... semmi sem tetszett belőle. Pár perc után töröltem. A pókember remake, hogy nem vásárolható meg külön teljesen fasság. Elvileg, ha szerzel egy sima lemezes verziót valahol, akkor tudod upgradelni ultimate-re menüből.

Can you upgrade Miles Morales to Ultimate Edition?
Yes, if you own the Standard Edition of Marvel's Spider-Man: Miles Morales you will be able to purchase an upgrade to the Ultimate Edition and download Marvel's Spider-Man Remastered via the in-game menu of Marvel's Spider-Man: Miles Morales on PS5 console.

Külön kérdés, hogy PS4 verzióról ingyenes PS5 upgrade utáni verzióval műküdik-e.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60363 2021.04.08. 22:36

TasManXT írta:Én addig csináltam, hogy oltottam meg csináltam a tüzet. A karakter mozgása, ugrás, környezet... semmi sem tetszett belőle. Pár perc után töröltem. A pókember remake, hogy nem vásárolható meg külön teljesen fasság. Elvileg, ha szerzel egy sima lemezes verziót valahol, akkor tudod upgradelni ultimate-re menüből.

Can you upgrade Miles Morales to Ultimate Edition?
Yes, if you own the Standard Edition of Marvel's Spider-Man: Miles Morales you will be able to purchase an upgrade to the Ultimate Edition and download Marvel's Spider-Man Remastered via the in-game menu of Marvel's Spider-Man: Miles Morales on PS5 console.

Külön kérdés, hogy PS4 verzióról ingyenes PS5 upgrade utáni verzióval műküdik-e.
Totál agyrém, ennyit tuti nem szívok ezért... 13.5k körül van használtan a Morales amit eleve leszarok, akkor még ezt digitálba upgradeljem még 7k körül... Úgy hogy az alap játék 1 évig volt nálam és az első küldetés elkezdése ELŐTT kiléptem és soha többé nem indítottam el. :zavart2:

Majd ha jön PS+-ban akkor tárgyalunk addig meg Szopókják le magukat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60364 2021.04.09. 15:55

Lepörgött a sztori az outridersben. Az összes mellékküldit, minden szart megcsináltam. Jöhet a lényegi játék.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60365 2021.04.09. 17:18

Moby írta:Lepörgött a sztori az outridersben. Az összes mellékküldit, minden szart megcsináltam. Jöhet a lényegi játék.
Kép
Na ezt nem értettem soha. Mi a franc az az "endgame" és minek? Megcsináltad az emberek által kreatívkodott dolgokat és célokat. Most mi jön, főleg mi a lényeg? :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60366 2021.04.09. 17:36

Ezen mindenesetre jól szórakoztam endgame ide vagy oda. :D

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #60367 2021.04.09. 17:46

DanielT írta:Ezen mindenesetre jól szórakoztam endgame ide vagy oda. :D

[video]https://youtu.be/5vg6xWzTk9Q[/vide]
ilyen ügyes lennék én is, és ilyen jól játszanék, mint ez a véglény, én is utálnék mindent, és mindenkit :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #60368 2021.04.09. 18:58

DanielT írta:Ezen mindenesetre jól szórakoztam endgame ide vagy oda. :D

[video]egyfaszbeszél[/video]
Ettől az örökké taknyoshangú (orrsövényferdüléses?) mindenfikázó megmondóembertől a hideg kiráz... van némi igazság is a mondanivalójában de általában nekem az jön le a gaming megmondásaiból, hogy nem ért a gaminghez! Ph-n is láttam, hogy utálják mint a szart.... nem védem az outriders-t, még yt-n se néztem rá, nem érdekel, de az örökös fikázása nézhetetlenül idegesítő....
Avatar
Moby

Hozzászólás #60369 2021.04.09. 19:19

eje75 írta:Ettől az örökké taknyoshangú (orrsövényferdüléses?) mindenfikázó megmondóembertől a hideg kiráz... van némi igazság is a mondanivalójában de általában nekem az jön le a gaming megmondásaiból, hogy nem ért a gaminghez! Ph-n is láttam, hogy utálják mint a szart.... nem védem az outriders-t, még yt-n se néztem rá, nem érdekel, de az örökös fikázása nézhetetlenül idegesítő....
Én ma már láttam ezt a videót. Én nem nagyon figyeltem arra amit mond, mert a hideg kiráz a stílusától, azt néztam, ahogy játszik, és közben visítoztam.
Szal az van, hogy ha totál hülye vagy a videójátékokhoz, akkor indíts yt csatornát róluk, és beszélj róluk sokat, okoskodva, majd prezentáld is, hogy mennyire értesz hozzá :DD Azt a célzást érdemes az elején megnézni :D Szerintem nekem lankadt pöccsel irányítva is jobban menne a játék.
Naszal én ezt fórumra belinkelve láttam. És ilyenkor azért megdönbbent, hogy ezek szerint emberek KÖVETIK az ilyen agyhalott, fakezű idióta szardarabok videót :guluszem1: Másképp hogy a retkes k.istenbe kerülne ez bele bármilyen fórumba.
Namost az is érdekes lelkület lehet, akik ilyenek követnek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60370 2021.04.09. 19:27

Moby írta:Én ma már láttam ezt a videót. Én nem nagyon figyeltem arra amit mond, mert a hideg kiráz a stílusától, azt néztam, ahogy játszik, és közben visítoztam.
Szal az van, hogy ha totál hülye vagy a videójátékokhoz, akkor indíts yt csatornát róluk, és beszélj róluk sokat, okoskodva, majd prezentáld is, hogy mennyire értesz hozzá :DD Azt a célzást érdemes az elején megnézni :D Szerintem nekem lankadt pöccsel irányítva is jobban menne a játék.
Naszal én ezt fórumra belinkelve láttam. És ilyenkor azért megdönbbent, hogy ezek szerint emberek KÖVETIK az ilyen agyhalott, fakezű idióta szardarabok videót :guluszem1: Másképp hogy a retkes k.istenbe kerülne ez bele bármilyen fórumba.
Namost az is érdekes lelkület lehet, akik ilyenek követnek.
Mi koze az ugyessegnek ahhoz hogy valaki mennyire ert a jatekokhoz, vagy mennyire latja at a scenet?
En nem tudtam vegignezni a videot, a mikrofon olyan szarul volt beallitva hogy sertette a fulem, nah meg rohadtul nem erdekel a Remnant utan ez a fajta tps, divat most ilyet gyartani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60371 2021.04.09. 19:42

Micsu írta:Mi koze az ugyessegnek ahhoz hogy valaki mennyire ert a jatekokhoz, vagy mennyire latja at a scenet?
En nem tudtam vegignezni a videot, a mikrofon olyan szarul volt beallitva hogy sertette a fulem, nah meg rohadtul nem erdekel a Remnant utan ez a fajta tps, divat most ilyet gyartani.
A világon semmi. A vakok és gyengénlátok szövetségéből kellene még felkérni valakit, hogy szakértse meg az Zack Snyder-féle igazság ligájának vágásait! :ravasz1:

/hint: ha hülye vagy valamihez, de mint a faszom, NE SZAKÉRTSÉL! A scene-t átlathatod, akkor szakértsd a scene-t. De attól, mert átlátod a scene-t, a játékokhoz hülye maradsz, de mint a faszom(és akkor jön a hurok a ne szakértsél részhez). :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #60372 2021.04.09. 19:46

Moby írta:A világon semmi. A vakok és gyengénlátok szövetségéből kellene még felkérni valakit, hogy szakértse meg az Zack Snyder-féle igazság ligájának vágásait! :ravasz1:

/hint: ha hülye vagy valamihez, de mint a faszom, NE SZAKÉRTSÉL! A scene-t átlathatod, akkor szakértsd a scene-t. De attól, mert átlátod a scene-t, a játékokhoz hülye maradsz, de mint a faszom(és akkor jön a hurok a ne szakértsél részhez). :)
A fekete-fehéret vagy a színest? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60373 2021.04.09. 20:07

Moby írta:A világon semmi. A vakok és gyengénlátok szövetségéből kellene még felkérni valakit, hogy szakértse meg az Zack Snyder-féle igazság ligájának vágásait! :ravasz1:

/hint: ha hülye vagy valamihez, de mint a faszom, NE SZAKÉRTSÉL! A scene-t átlathatod, akkor szakértsd a scene-t. De attól, mert átlátod a scene-t, a játékokhoz hülye maradsz, de mint a faszom(és akkor jön a hurok a ne szakértsél részhez). :)
A sztori utáni LÉNYEGET mondd már, hogy az mi az isten? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #60374 2021.04.09. 20:11

DanielT írta:A sztori utáni LÉNYEGET mondd már, hogy az mi az isten? :D
Loot. Vannak a sztori utáni expedíciók, na oda kellenek a baszó cuccok.

/ugyanaz, amiért eje elvitte a nioh2 kariját 500-as szintig. Nagyon kemény buildek pakolhatók össze nagyon magas szinten. Ez az eye of the storm a legdurvább része a játéknak, és ezt le lehet így is nyomni, csak el kell jutni ilyen szintig. Na ezt úgy nem lehet, hogy végigmész a sztorin. Amit egyébként meg lehet ilyen supereasyn is csinálni, hogy végig fix wt1-en hagyod a játékot.
phpBB [media]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.04.09. 20:16-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60375 2021.04.09. 20:14

Moby írta:A világon semmi. A vakok és gyengénlátok szövetségéből kellene még felkérni valakit, hogy szakértse meg az Zack Snyder-féle igazság ligájának vágásait! :ravasz1:

/hint: ha hülye vagy valamihez, de mint a faszom, NE SZAKÉRTSÉL! A scene-t átlathatod, akkor szakértsd a scene-t. De attól, mert átlátod a scene-t, a játékokhoz hülye maradsz, de mint a faszom(és akkor jön a hurok a ne szakértsél részhez). :)
A hulye meg az ugyesseg nalam ket kulon fogalom, de szerintem masnal is. :)
Vegigneztem miattad a videot (ezert josz meg eggyel :mf2: ), nem azert rinyal mert tul nehez a jatek :) Le lehet hulyezni azert mert rinyal olyan dolgok miatt ami neki nem tetszenek de ennek vajmi keves koze az ugyesseghez. ;)
Utana bedobta az it takes two videojat, azt nem kopdosi, Zo meg kubaztassalak ebben is mint a Way Outban ? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #60376 2021.04.09. 20:19

Amúgy tök jó sztorija van a játéknak, és nem is olyan rosszul van előadva benne. Mármint nyilván nem ilyen sony szopókember magasságban, de azért normálisan van tálalva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60377 2021.04.09. 20:21

Micsu írta:A hulye meg az ugyesseg nalam ket kulon fogalom, de szerintem masnal is. :)
Vegigneztem miattad a videot (ezert josz meg eggyel :mf2: ), nem azert rinyal mert tul nehez a jatek :) Le lehet hulyezni azert mert rinyal olyan dolgok miatt ami neki nem tetszenek de ennek vajmi keves koze az ugyesseghez. ;)
Utana bedobta az it takes two videojat, azt nem kopdosi, Zo meg kubaztassalak ebben is mint a Way Outban ? :D
Ahogy írtam, én nem azt kritzálom amit mond, arra nem figyeltem, mert nem érdekel. Hanem ahogy játszik. Namost aki így játszik, annak nem kellen egyáltalán semmiről sem beszélnie, ami kapcsolódik a játékhoz. Az egésznek a hitelessége ott megy el a búspicsába, hogy (a fórumban olvastam, de most mindjárt megnézem, hogy igaz-e), hogy valami olyasmit mond, hogy a hólapátolás is jobb, mint a játékkal játszani (?). Na. Hát erről írtam. Ha így játszanék, akkor tényleg bármi jobb. Bálázni is gondolom:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60378 2021.04.09. 20:30

Moby írta:Ahogy írtam, én nem azt kritzálom amit mond, arra nem figyeltem, mert nem érdekel. Hanem ahogy játszik. Namost aki így játszik, annak nem kellen egyáltalán semmiről sem beszélnie, ami kapcsolódik a játékhoz. Az egésznek a hitelessége ott megy el a búspicsába, hogy (a fórumban olvastam, de most mindjárt megnézem, hogy igaz-e), hogy valami olyasmit mond, hogy a hólapátolás is jobb, mint a játékkal játszani (?). Na. Hát erről írtam. Ha így játszanék, akkor tényleg bármi jobb. Bálázni is gondolom:)
Balazni azt biztos jobb foleg ha olyan tele aron viszik mint tavaly :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60379 2021.04.09. 20:57

Ezt a bugos idegtépő FOST te jó ég.

Elhagyhatatlan checkpoint:

Avatar
Moby

Hozzászólás #60380 2021.04.09. 21:06

DanielT írta:Ezt a bugos idegtépő FOST te jó ég.

Elhagyhatatlan checkpoint:

[streamable]https://streamable.com/oljyj6[/streamable
Kicsit fura, amit mostanában csinálsz :) Nincs vele különösebb bajom, inkább csak úgy mondom :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60381 2021.04.09. 21:08

Moby írta:Kicsit fura, amit mostanában csinálsz :) Nincs vele különösebb bajom, inkább csak úgy mondom :)
Kimozdulok a komfortzónámból. A Maneaternél ez nagyon bejött, szóval próbálkozom tovább. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60382 2021.04.09. 21:54

Na, ha már videó. Elkészült emberemlékezet óta a legjobb YouTube-os videó, íme:
phpBB [media]

Egyszerűen nincsenek szavak!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60383 2021.04.09. 21:58

Botond írta:Na, ha már videó. Elkészült emberemlékezet óta a legjobb YouTube-os videó, íme:
mesterszakács.avi
Egyszerűen nincsenek szavak!
Ezt megkönnyeztem. Amikor belegondoltam, hogy a 4-gyel még nem zárult le egyszer és mindenkorra ez a fejezete az életemnek, akkor már egyenesen bőgtem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60384 2021.04.09. 22:02

Botond írta:Na, ha már videó. Elkészült emberemlékezet óta a legjobb YouTube-os videó, íme:
[vide]https://youtu.be/EMiwfcDaDvU[/video]
Egyszerűen nincsenek szavak!
Eloszor azt hittem ezt te csinaltad :D Utana latom csak, gondolom valami altalanos iskola diakjai utottek ossze. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60385 2021.04.09. 22:04

Micsu írta:Utana bedobta az it takes two videojat, azt nem kopdosi, Zo meg kubaztassalak ebben is mint a Way Outban ? :D
Meg kell várni, hogy berkeüljön EA Playbe, és akkor GPU-ban is benne lesz. Egyszerre tejelni az MS-nek és az EA-nek az igazi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60386 2021.04.09. 22:06

Micsu írta:Eloszor azt hittem ezt te csinaltad :D Utana latom csak, gondolom valami altalanos iskola diakjai utottek ossze. :D
Poénvideónak durva lenne, de szerencsére komoly.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60387 2021.04.09. 22:06

Micsu írta:Eloszor azt hittem ezt te csinaltad :D Utana latom csak, gondolom valami altalanos iskola diakjai utottek ossze. :D
Nekem ez nem menne. Egyszerűen zseniális az egész, ahogy finoman megindítja, de a felénél a zene is durván más irányba fordul, és végül egy óriási cliffhanger a végén. Ebből kéne a Snyder cut. Na jó négy óra túlzás lenne, de ha mondjuk csak 10%-al hosszabb lenne, már picit fölé is lőnének a tökéletesnek.
Egyszerűen egy ilyen döbbenetesen profi marketing gépezet mellett nem értem miért nem taposott földbe mindent a halo:infinite bejelentés?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60388 2021.04.09. 22:07

Zóanagyvarázsló írta:Poénvideónak durva lenne, de szerencsére komoly.
Eskuszom az egyik legjobb dolog amit az utobbi idoben lattam az mstol. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60389 2021.04.10. 08:32

Moby írta:Én ma már láttam ezt a videót. Én nem nagyon figyeltem arra amit mond, mert a hideg kiráz a stílusától, azt néztam, ahogy játszik, és közben visítoztam.
Azt egyébként én sem értem miért az ilyen atom bénázásokat vágja be gameplaynek. Egyszerűen ciki.
Olyan mintha csinálnék egy Dark Souls reviewt és ahelyett, hogy a halál nélküli Blighttown-t, meg a Sliver Knight parryket mutatnám, végig azt kellene nézni ahogy futok az AL íjászok felé, meg O&S szúrja a púzómat. :lama:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60390 2021.04.10. 08:55

benőmenő írta:Azt egyébként én sem értem miért az ilyen atom bénázásokat vágja be gameplaynek. Egyszerűen ciki.
Olyan mintha csinálnék egy Dark Souls reviewt és ahelyett, hogy a halál nélküli Blighttown-t, meg a Sliver Knight parryket mutatnám, végig azt kellene nézni ahogy futok az AL íjászok felé, meg O&S szúrja a púzómat. :lama:
Hidrás részt kellene beleraknod a videódba. ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60391 2021.04.10. 09:03

Botond írta:Hidrás részt kellene beleraknod a videódba. ;)
Igen, az is. És még volt egy pár. :nyes:
Egyébként a Hydránál talán nem látszott a bitrate miatt, de ha túl közel mész akkor leesel a vízbe és halál. Ezért nem mertem nagyon közel rohanni. Még anno az első végigjátszásnál ez lehet megtörtént pár tucatszor. :vigyor5:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60392 2021.04.10. 09:09

eje75 írta:de az örökös fikázása nézhetetlenül idegesítő....
Számomra sokkal idegesítőbb a minőség amit évek óta világra szarnak a kiadók. Ha az összes tesztelő ilyen brutális kritikával szedné szét ezeket a szarokat, akkor talán lenne esély a változásra. De nem, a többség fél a retorzióktól, attól hogy nem fogják nézni mert orrsövényferülésesek stb.

Teljesen elfogadtuk, hogy a megjelenést követő 1 év múlva TALÁN olyan szinten működnek a játékok, ahogy day1 kellett volna amikor a legtöbb pénzt és bizalmat szavazták nekik a vásárlók.

Tessék még két videógyáros akik banolva vannak minden kiadónál kb, semmi támogatást nem kapnak és a videóik többsége is demonetizálva van. (AJ-nél már valszeg nem, de Jim-nél igen)

A szervilis csicskáké a világ! Nézzé' iJustin-t, neki kellemesebb a hangja és tuti nem fog semmit fikázni soha.

phpBB [media]


phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #60393 2021.04.10. 09:26

DanielT írta:Számomra sokkal idegesítőbb a minőség amit évek óta világra szarnak a kiadók. Ha az összes tesztelő ilyen brutális kritikával szedné szét ezeket a szarokat, akkor talán lenne esély a változásra. De nem, a többség fél a retorzióktól, attól hogy nem fogják nézni mert orrsövényferülésesek stb.

Teljesen elfogadtuk, hogy a megjelenést követő 1 év múlva TALÁN olyan szinten működnek a játékok, ahogy day1 kellett volna amikor a legtöbb pénzt és bizalmat szavazták nekik a vásárlók.

Tessék még két videógyáros akik banolva vannak minden kiadónál kb, semmi támogatást nem kapnak és a videóik többsége is demonetizálva van. (AJ-nél már valszeg nem, de Jim-nél igen)

A szervilis csicskáké a világ! Nézzé' iJustin-t, neki kellemesebb a hangja és tuti nem fog semmit fikázni soha.
A tegnapi videó a megjelenés harmadik napján lett feltöltve. Nem arról van szó, hogy ne lennének bugok benne, mert a coop része bugos, mint a kurvaélet (tegnap jött a pc és ps5 patch, xboxra még nem). Nem arról van szo, hogy ne lettek volna szervergondok az első nap, de ha valaki a haramdik napon a az elérhető legdurvább fegyverekkel nyomja, az endgame legeslegvégén, akkor milyen disasterről ugatnak ezek??
Alapvetően kétféle ember létezik, akármiről van szó. Akik csinálnak valamit, meg akik egész nap a büdösmocskospofájukat jártatják. Mindehez gecire értenek, és mindenről van valami közlendő véleményük. Belőlük van sajnos gecisok, és rettenetes mértékben szaporodnak. Az internet terjedése óta exponenciálisan nő a számuk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60394 2021.04.10. 09:33

A tegnapi videó feltöltőjének a véleményet mondjuk biztos meg lehetne hallgatni a játék hibáiról. Valószínű autentiksabb lenne, mint a youtubonmegmondomatutit díszmajmoké. Pláne az ilyen beszéd és játékképtelen ZoLY-féle nyomorultaké.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60395 2021.04.10. 09:41

DanielT írta:Kimozdulok a komfortzónámból. A Maneaternél ez nagyon bejött, szóval próbálkozom tovább. :nezze:
mondjuk a maneater tovább volt a gépemen, mint az oddworld. Az lehet, hogy kap majd még egy esélyt. Amit viszont biztos nem kap meg a demo alapján ez az enlisted. Tegnap letöltöttem a demot, sokáig ez sem volt meg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60396 2021.04.10. 11:15

Mostanra azért egész jól kikupálódott a konzolos játékok többsége frém szempontból. Folytattam egy kicsit a Motorstorm: Apocalypse-ot PS3-on és van amikor másodpercekre megáll a játék verseny közben és gondolkodik. Elképesztő! Pedig digit verzió, mindent HDD-ről csinálhat. :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #60397 2021.04.10. 16:38

DanielT írta:Számomra sokkal idegesítőbb a minőség amit évek óta világra szarnak a kiadók. Ha az összes tesztelő ilyen brutális kritikával szedné szét ezeket a szarokat, akkor talán lenne esély a változásra. De nem, a többség fél a retorzióktól, attól hogy nem fogják nézni mert orrsövényferülésesek stb.

Teljesen elfogadtuk, hogy a megjelenést követő 1 év múlva TALÁN olyan szinten működnek a játékok, ahogy day1 kellett volna amikor a legtöbb pénzt és bizalmat szavazták nekik a vásárlók.

Tessék még két videógyáros akik banolva vannak minden kiadónál kb, semmi támogatást nem kapnak és a videóik többsége is demonetizálva van. (AJ-nél már valszeg nem, de Jim-nél igen)

A szervilis csicskáké a világ! Nézzé' iJustin-t, neki kellemesebb a hangja és tuti nem fog semmit fikázni soha.

[video]kövérhomokos[/video]

[video]ripacsnéhaviccesfasz[/video]
Te valamit félreértettél... Én nem a mondanivalóját kritizáltam, hanem a stílusát és az örökös fikázását.... az, hogy az Outriders-el kapcsolatban igaza van-e, nálam nem került szóba, nem tudok róla véleményt formálni, mert taszít az Outriders, percet nem láttam belőle... Én amúgy nem "elfogadtam, hogy a megjelenést követő 1 év múlva TALÁN olyan szinten működnek a játékok, ahogy day1 kellett volna amikor a legtöbb pénzt és bizalmat szavazták nekik a vásárlók"...nem... Én beletörődtem... és nem csak a gaming-re jellemző ez, hanem MINDENRE amiben áram kering... a zsír új ótódnál már day1 patch-re kell várnod, hogy rendesen, az elvártak szerint üzemeljen...agyam eldobom...bármilyen műszaki termék, ami ma új cuccként eladnak, a megjelenéskor SZAR lesz, aki másra számít az nagyon naiv.. és ez miért van? Mert qwa bonyolult dolgokat akarnak létrehozni, amihez több idő kellene, mint amennyi rendelkezésre áll.... az alkalmazottak (mérnökök, fejlesztők, tökmind1) akarják, hogy ebben az állapotban megjelenjen a cuccuk?? Nem! A tulajdonosok? Igen! A pénz miatt jelennek meg félkész állapotban a szar cuccok? Nyilván!...
iJustin-t nem nézek, miért nézném? Jó segge van, vagy miért? Egy dolgot elárulok: Én vélemény videót soha nem nézek, mert senki véleménye NEM ÉRDEKEL! AZ MAJD ÉN JÓL ELDÖNTÖM MI A JÓ VAGY A ROSSZ! Én cuccokról bemutató videót nézek, gamingről meg végigjátszásokat, vagy olyan videósokat, akik bemutatják a játékot, de nem alkotnak véleményt... vannak azért ilyenek is szép számmal...
Avatar
Botond

Hozzászólás #60398 2021.04.10. 17:44

Lepörgött a Borderlands1. X360 verzió xsx-en, splitscreen coopban a kölökkel. Továbbra se kedvencem a játék, egyszerűen kiborít, hogy mindig fos esik. De közös élménynek jóvót! Talán vannak kiegjeim, akkor azokat is meglőjük, ha nem, akkor jöhet a második rész (vagy előtte vmi lego cucc), szintén x360as verzió. Azért 6/10et kap, de többet nem ér, csúnyán öregedett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60399 2021.04.10. 20:10

Botond írta:Lepörgött a Borderlands1. X360 verzió xsx-en, splitscreen coopban a kölökkel. Továbbra se kedvencem a játék, egyszerűen kiborít, hogy mindig fos esik. De közös élménynek jóvót! Talán vannak kiegjeim, akkor azokat is meglőjük, ha nem, akkor jöhet a második rész (vagy előtte vmi lego cucc), szintén x360as verzió. Azért 6/10et kap, de többet nem ér, csúnyán öregedett.
Megjött xboxra is az outlanders patch.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60400 2021.04.10. 20:16

Moby írta:Megjött xboxra is az outlanders patch.
Ja, láttam, de közben megint lokációcsere van, szóval még most tőtikézem, köszi! Kedd vagy Csüt rápróbálunk.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60401 2021.04.11. 10:19

Lement a Breathedge...qwára élveztem
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60402 2021.04.11. 14:16

Most látom csak, hogy az AoE2 idén is kapott új kampányokat.



Az ütős exkluzívok PC-re jönnek! :email:

Meg CO-OP:

phpBB [media]


És ugye:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #60403 2021.04.11. 14:31

Zóanagyvarázsló írta:Most látom csak, hogy az AoE2 idén is kapott új kampányokat.



Az ütős exkluzívok PC-re jönnek! :email:

Meg CO-OP:
JaJa, 1080tiáj ezeket viszi is szépen 4K@60, szóval marad. Amíg be nem jelentik, hogy jön mind xsx-re billegér támogatással, mint az outriders vagy a cod.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60404 2021.04.11. 15:53

Kis stúdiós játékok hadjáratának következő áldozata: Conarium
+ scifi walking sim, kevéske horror beütéssel
+ pont annyira érdekes a sztori, hogy ne kukázzam
+ pont annyira jó a lávány, hogy ne kukázzam
+ nem túl hosszú
- pont annyira érdekes a sztori, hogy kicsit zavarjon azért
- pont annyira gagyor a látvány, hogy kicsit zavarjon azért
- tákolni kellett, hogy jól fusson (VRR nélkül milyen pokol lehet az élet ilyen low budget játékoknál...)
Egyszer elment / 10
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #60405 2021.04.11. 19:47

Nektek mi a véleményetek az új LG EVO G TV-ről? Megszabadultam a Samsungtól (75”Q95T) (eszetekbe se jusson OLED után másra váltani) és venni szeretnék. Bár most még van egy B8 otthon, tehát nem kerget a tatár, kitudom várni az év végét mire szignifikáns árcsökkenést kapnak az új szériák, csak nem tudom, hogy kell e várnom.

(Sajnos a helység ahova kell, oda minimum 75”-77” méret játszik. És G széria mivel falra helyezés fontos!)
Avatar
arty

Hozzászólás #60406 2021.04.11. 21:51

Kandurex írta:Nektek mi a véleményetek az új LG EVO G TV-ről? Megszabadultam a Samsungtól (75”Q95T) (eszetekbe se jusson OLED után másra váltani) és venni szeretnék. Bár most még van egy B8 otthon, tehát nem kerget a tatár, kitudom várni az év végét mire szignifikáns árcsökkenést kapnak az új szériák, csak nem tudom, hogy kell e várnom.

(Sajnos a helység ahova kell, oda minimum 75”-77” méret játszik. És G széria mivel falra helyezés fontos!)
~nyár

hdtvtest (youtuber) végignézte a korábbi lg-ket, első akciók kb nyárra szoktak jönni... kérdés, hogy a 77"-et érinti-e majd és hogy a forint/infláció addigra hogyan alakul
...de a G1 elvileg már nyitáskor "ócsólesz" ;)

---

amúgy én is vettem egy CX-et, ma került a falra (55-ös, mivel monitor is)
korrekt megjelenítő, de
- pécén 4k60 csak 4:2:0 a gtx1080-al, szal 1080p megy továbbra is (így legalább nem kell küzdenem a nagy egérmutató buggal)
- xboxon eleinte volt dolby vision-öm, má' nincs, mer' "nem támogatja a tévé"
- ps5ön minden hdr, elinditok egy régi ps4 játékot ami TUTI nem hdr és az is hdr-ben megy, gyűlölöm a japókat :( kivéve a youtube hdr videoit, mert az SDR marad, bármit csinálok... az is jó, hogy hdmi cec van, megy, de a kikapcs gomb az csak a PSGUIDE gombal jön elő.... (jótudom, logoff, és ott lent... de b+... )
- plazma után nálam sincs égzengés, igazából csak a samsung kulaledjét tartom mégnagyobb, ~nézhetetlen színű fosnak (plazma mellett fényerőben még "ütött")
- 15/100-on megy az oled fény este, napközben 30-40/100 volt kényelmes, örülök, hogy nem vártam az evóra (nyilván ha az evo tudna 1500 nitet mást írnék, de +17%?)
- remélem jön majd mindenre uj driver, uj firmware és összeállnak, egyelőre szomoruan bucsuzok a plazmától, kevesebb szopással talán könnyebben engedném el....
Avatar
arty

Hozzászólás #60407 2021.04.11. 22:12

benőmenő írta:Mostanra azért egész jól kikupálódott a konzolos játékok többsége frém szempontból. Folytattam egy kicsit a Motorstorm: Apocalypse-ot PS3-on és van amikor másodpercekre megáll a játék verseny közben és gondolkodik. Elképesztő! Pedig digit verzió, mindent HDD-ről csinálhat. :wilting:
fura, nem rémlik, hogy ilyen gondja lett volna anno.... (bár szerintem én a lemezest nyomtam :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60408 2021.04.11. 22:21

arty írta:- pécén 4k60 csak 4:2:0 a gtx1080-al, szal 1080p megy továbbra is (így legalább nem kell küzdenem a nagy egérmutató buggal)
- xboxon eleinte volt dolby vision-öm, má' nincs, mer' "nem támogatja a tévé"
- ps5ön minden hdr, elinditok egy régi ps4 játékot ami TUTI nem hdr és az is hdr-ben megy, gyűlölöm a japókat :( kivéve a youtube hdr videoit, mert az SDR marad, bármit csinálok... az is jó, hogy hdmi cec van, megy, de a kikapcs gomb az csak a PSGUIDE gombal jön elő.... (jótudom, logoff, és ott lent... de b+... )
Gondoltam megnézem neked a 4k@60 szín problémát, de sajnos a Windows 10 ennyit tud most miután rányomok a "képernyő tulajdonságai" menüpontra.

Spoiler
Mit rontok el vajon? Még az egerem is Microsoft amivel ráklikkelek.
Kép


Nálam a HDR Youtube videók azok HDR-ben vannak...
Avatar
arty

Hozzászólás #60409 2021.04.11. 22:39

DanielT írta:Gondoltam megnézem neked a 4k@60 szín problémát, de sajnos a Windows 10 ennyit tud most miután rányomok a "képernyő tulajdonságai" menüpontra.

Spoiler
Mit rontok el vajon? Még az egerem is Microsoft amivel ráklikkelek.
Kép


Nálam a HDR Youtube videók azok HDR-ben vannak...
azt ne nézd, az "normális" :) hdmi2.0 ennyit tud!
csak ugye a szövegek 4:2:0 mellett nem szépek, akkor már inkább a 1080p/RGB lágyabb képe
az egered tuti jó, nekem is MS egerem van és nem ilyen a display settings :D

azt nézd meg, hogy a ps5-ön, mondjuk a The HDR Channel bármelyik videojánál, ha nézel egy stats for nerds-t, ott a colornál nálad nem bt709 van?!
ill. ha elinditasz egy TUTIRA nem hdr játékot, mit ír az LG? továbbra is marad HDR módban vagy visszavált SDR-re?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60410 2021.04.11. 23:07

arty írta:azt ne nézd, az "normális" :) hdmi2.0 ennyit tud!
csak ugye a szövegek 4:2:0 mellett nem szépek, akkor már inkább a 1080p/RGB lágyabb képe
az egered tuti jó, nekem is MS egerem van és nem ilyen a display settings :D

azt nézd meg, hogy a ps5-ön, mondjuk a The HDR Channel bármelyik videojánál, ha nézel egy stats for nerds-t, ott a colornál nálad nem bt709 van?!
ill. ha elinditasz egy TUTIRA nem hdr játékot, mit ír az LG? továbbra is marad HDR módban vagy visszavált SDR-re?
Azt en sem ertem ha kikapcsolom a jatekban ps5n a hdrt akkor miert is megy meg mindig hdrben a tv, ha bekapcsolva marad akkor dupla hdr van vagy mi?
A masik meg az hogy a hdtv tesztes srac szerinti warm2 modban kula az rdr2 havas resze. Kb nezhetetlen.

Vissza: “Leáldozott.hu”