A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60201 2021.04.02. 11:00

Milyen szinten lehet alapjaiban elcseszett ez a Cyberpunk, ha ennyire nem lehet javítani...
Avatar
Botond

Hozzászólás #60202 2021.04.02. 11:32

aabyssx írta:Amúgy miért vettél olyan monitort, ami nem támogat VRR-t?
Pont ugyanezen gondolkoztam, de nem akartam huhogni, annyira örül neki.
Vagy ugyanez a Samsung panel ugyanígy 32-esben freesyncel, de az nem ívelt. És lehet a Smart funkciókat se tudja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60203 2021.04.02. 12:30

aabyssx írta:Milyen szinten lehet alapjaiban elcseszett ez a Cyberpunk, ha ennyire nem lehet javítani...
Nem elcseszve van, befejezve nincs. Egy ÉV minimum mire ez rendesen működne és még 1-2 év mire olyan lenne mint amit hazudtak.
Avatar
arty

Hozzászólás #60204 2021.04.02. 13:58

eje75 írta:Samsung M7
Hm. Ez nekem jó lépésnek tűnik a pécémentes, új életed felé :eplus2: - hiszem mimásra jó az "okosrendszer" egy monitorban?
És így a VRR mentességre is van magyarázat(od): a PS5 úgyse támogatja :D :P

Viszont a HDR-képtelenséget nem tudom elnézni, így összességében remélem csak április elsejei tréfával van dolgunk! Várom a coming outot 3 év mulva!!! ;) (álá benkú)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60205 2021.04.02. 14:18

arty írta:Hm. Ez nekem jó lépésnek tűnik a pécémentes, új életed felé :eplus2: - hiszem mimásra jó az "okosrendszer" egy monitorban?
És így a VRR mentességre is van magyarázat(od): a PS5 úgyse támogatja :D :P

Viszont a HDR-képtelenséget nem tudom elnézni, így összességében remélem csak április elsejei tréfával van dolgunk! Várom a coming outot 3 év mulva!!! ;) (álá benkú)
Ennek hdrnek is nagyobb a fustje mint a langja.
Avatar
arty

Hozzászólás #60206 2021.04.02. 15:21

Micsu írta:Ennek hdrnek is nagyobb a fustje mint a langja.
Néha fantasztikus, néha észre se venni (csak amikor visszamész SDR-be és pár órán keresztül nem akarsz többé így élni :D ).
Ha a plazmám tudná, akár csak 400 nittel, sose cserélném le :D

---

büszkeségem!!!
fc1done.jpg

2 végigjátszást igényelt, normálon jó volt újraélni (pécén ANNO már lement), de a nehézség-csúcsok miatt kicsit féltem a hardtól
viszont csak az az egy acsi hiányzott és az első kör 9-10 órája után maradt némi hiányérzet, szal belevágtam :)
na itt időnként botrányos mértékben megakadtam: 10 nekiülés után kiléptem, kijelentve, hogy ez lehetetlen (másnap tiszta fejjel azért csak sikerült átjutni)

jellemző a játékra, hogy az utolsó pálya két normálon elakadós részén elsőre, teljes értetlenséggel siklottam keresztül, míg/majd az egyik (utolsóelőtti) csekkpoint ELŐTTI randomizáció 4 "megölhetetlen" minibosst szinte egyszerre érkeztetett elém... ~55 lőszer kellett egybe a 100 lőszeres "M60MG" tárjából, reload = azonnali halál, 4 táras rakétavető 4 rakétája szerencsés találatnál egyet le tudott szedni, reload ennél is halál, maradék 2 fegyver alig ért bármit. Mindezt egy beszögellésbe szorulva, mozgási lehetőségek nélkül kellett letudni, úgy hogy az ellen rakétájának akkora splash damagéje volt, hogy két eléggé-mellélövésétől is már simán meghaltam. 375-ik kísérletre a négyből kettő AI beakadt a falba, a másik kettőt pedig MG+rakétával és szerencsével lelőttem. glitch nélkül állítom, hogy ez nem lett volna megcsinálható :(

a port maga gyalázat, érthetetlen szaggatás feelingel - valójában szvsz az input lag lehet ilyen 2-300ms időnként, totálisan nem gamepad kompatibilis aim mellett
mégis/vagy éppen emiatt, egy 60fps riméket bármikor újratolnék/10, akár realisticen is (igen, a hard felett van még egy fokozat...)

belekóstoltam a pár éve otthagyott FarCry Instinct-be (pimpelt FC GFX, hugysárga, atomgagyi játékmenet, minősíthetetlen gamepados irányítással), szinte játszhatatlan mocsok. ellenben a Far Cry 3 alapokon összerakott Blood Dragon nagyon vicces, nagyon stílusos, valszeg ő lesz a következő végigjátszás...

FC6-ot meg most néztem és még nem jelent meg??? Azt hittem ez rég kijött és el is halt, mer' annyira szar... :O
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60207 2021.04.02. 17:06

Anno szerettem nagyon az fc1et, ketto nagy csalodas volt utana. Fc 1 es 3 ment le nalam csak.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60208 2021.04.02. 18:20

aabyssx írta:Amúgy miért vettél olyan monitort, ami nem támogat VRR-t?
Mert nem tudom, mi az. Érdekes dolog, hasznos? Mert akkor ráguglizok....
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60209 2021.04.02. 19:07

eje75 írta:Mert nem tudom, mi az. Érdekes dolog, hasznos? Mert akkor ráguglizok....
Én már nem tudnék nélküle élni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60210 2021.04.02. 19:17

Én most éppen rendet rakok a játékok között, mert már túl sok cucc van a több store-ban.
Úgyhogy felraktam a GOG Galaxyt, bekötöttem az Epicet, Steamet és Uplayt, és betagelem, hogy miket vittem végig, miket akarok majd újra, miket skippelek, meg ilyenek. Eddig egész használható.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60211 2021.04.02. 19:56

aabyssx írta:Én most éppen rendet rakok a játékok között, mert már túl sok cucc van a több store-ban.
Úgyhogy felraktam a GOG Galaxyt, bekötöttem az Epicet, Steamet és Uplayt, és betagelem, hogy miket vittem végig, miket akarok majd újra, miket skippelek, meg ilyenek. Eddig egész használható.
Mióta felraktam az új DS4Windowst kipróbálni és működött, azóta én is ritkán látok más launchert a Galaxy-n kívül. Bár az MS azért megpróbálta ezt is szabotálni (pl. a Rage 2-nél).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60213 2021.04.02. 21:10

Jöjjön aki csevegni akar pl velem realtime! Elég exkluzív lehetőség...
Avatar
eje75

Hozzászólás #60214 2021.04.02. 22:25

El felejtettem levenni a pénzt a webkártyámról, az MS meg levette a Game pass-t gyorsan... ha már így alakult, megnéztem mi elérhető, gondoltam megnézem a Star Wars squadrons-t, annyira nem lehet rossz.... aztán rájöttem, hogy lehet... ennyire szart Én még életemben nem láttam... a kinézetén kívül minden okádék benne... ezt valaki megvette? Pénzért? De őszintén! Fizetett valaki ezért a szemétért??
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60215 2021.04.02. 22:52

eje75 írta:El felejtettem levenni a pénzt a webkártyámról, az MS meg levette a Game pass-t gyorsan... ha már így alakult, megnéztem mi elérhető, gondoltam megnézem a Star Wars squadrons-t, annyira nem lehet rossz.... aztán rájöttem, hogy lehet... ennyire szart Én még életemben nem láttam... a kinézetén kívül minden okádék benne... ezt valaki megvette? Pénzért? De őszintén! Fizetett valaki ezért a szemétért??
Bátran kikapcsolhatod fizetés után rögtön, hogy vonja, attól még a kifizetett idöre élni fog.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60216 2021.04.02. 23:11

Zóanagyvarázsló írta:Bátran kikapcsolhatod fizetés után rögtön, hogy vonja, attól még a kifizetett idöre élni fog.
Hát banyek Én nem találtam sehol... kb ennyire túrtam a settings-t de Én se leltem :nemtudom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60217 2021.04.02. 23:13

DanielT írta:Jöjjön aki csevegni akar pl velem realtime! Elég exkluzív lehetőség...
Úgy tűnik bevállt, mert kaptam valami Twitch achit, hogy egyszerre 5 néző volt. :taps:
Már csak azt kéne kitalálni, hogy "Érdekeltnek", vagy "partnernek" kell lenni ahhoz, hogy nem baszakodjanak random a twitch szerverek. :fejvakaras: Elég gáz, hogy ugyanonnan tolom, ugyanolyan beállításokkal és egyszer 0db meg 1% alatti az eldobott frémek száma, most meg valami 19 ezer fölötti volt. :wilting:
Köszi mindenkinek a prő tippeket, így sokkal élvezetesebb a taknyomon csúszni NG+-ban! :puszis:
Avatar
Tom

Hozzászólás #60218 2021.04.03. 08:38

eje75 írta:Hát banyek Én nem találtam sehol... kb ennyire túrtam a settings-t de Én se leltem :nemtudom:

:nevetes1: Az a videó :D XD Ez jó volt köszi.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60219 2021.04.03. 09:01

eje75 írta:Hát banyek Én nem találtam sehol... kb ennyire túrtam a settings-t de Én se leltem :nemtudom:
Böngészőből tudod az MS accountodból (ha az MS store appban megakarod nézni a profilod, akkor megnyit egy böngészőt ide) és ott lesz majd az előfizetéseidnél a gamepass és az arról leiratkozás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60220 2021.04.03. 09:53

benőmenő írta:Böngészőből tudod az MS accountodból (ha az MS store appban megakarod nézni a profilod, akkor megnyit egy böngészőt ide) és ott lesz majd az előfizetéseidnél a gamepass és az arról leiratkozás.
A VRR mellett. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60221 2021.04.03. 10:50

benőmenő írta:Böngészőből tudod az MS accountodból (ha az MS store appban megakarod nézni a profilod, akkor megnyit egy böngészőt ide) és ott lesz majd az előfizetéseidnél a gamepass és az arról leiratkozás.
Bizonyára lehetetlen lenne megoldani az appban ezt a funkciót. Gondolom amikor nyitja a BÖNGÉSZŐT szól is, hogy jaj nem az Edge az alapértelmezett, ezt biztosan nem így akartad...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60223 2021.04.03. 15:09

Láttam a diadalt, monitorra voltál kitéve a tv mellé, csak nálam meg a Maneater ment.

Végre 2 kézzel döfted, ezért könyörögtem mióta. :D rohadt sokat számít dps-ben és összeadódik szépen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60224 2021.04.03. 15:19

DanielT írta:Láttam a diadalt, monitorra voltál kitéve a tv mellé, csak nálam meg a Maneater ment.
Végre 2 kézzel döfted, ezért könyörögtem mióta. :D rohadt sokat számít dps-ben és összeadódik szépen.
Előtte is 2 kézzel döfködtem. Csak amikor a nagy overhead támadást csinálja akkor sokszor mellészúrt az autotarget. Meg idő volt, mire meglettek nagyjából a roll időzítések, mert átlag 2 hit után halott voltam. Nito lesz még szívás, vele is sokat küszködtem sima NG-ben.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.04.03. 15:21-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60225 2021.04.03. 15:19

Végig vittem még egy indie cuccot: Aer
- Indie
- rövid
- art 10/10 wannabe cucc. Vannak pillanatai, de meh inkább
- flat poly artra épít az egész
- ebben csak ugrálni lehet (ami hülyeség, mert madár vagyunk, de ez a gameplay)
- relax nagyon, a legstresszesebb benne, ha nem tudjuk, hogy hova kell menni
- lányoknak (vagy lányszerű identitásúaknak) csinálták szerintem - szóval nekem jó :D
Ingyen vót, egyszer elmegy / 10
Avatar
eje75

Hozzászólás #60226 2021.04.03. 15:45

Botond írta:A VRR mellett. :banplz:
Spoiler
Kép
:banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60227 2021.04.03. 20:53

A Miracle achit még kiszedem ma.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60228 2021.04.03. 22:19

Én meg lenyomtam PS5-ön megint a Subnautikát...qwa jó volt, annak ellenére, hogy PS-en volt a legszarabb az élmény, kb 7-8x omlott össze a gém, az utolsónál, a végjátékban kb 1,5 órányi munkám veszett kárba, azt hittem beleb..szom a kontrollert az új moncsiba...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60229 2021.04.03. 22:20

benőmenő írta:A Miracle achit még kiszedem ma.
És úgy is lett, meg még Nitot is sikerült leverni. Már látom a fényt (vagy a jatekaim.hu VIP-et) az alagút végén! :vigyor4:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60230 2021.04.04. 01:11

eje75 írta:Én meg lenyomtam PS5-ön megint a Subnautikát...qwa jó volt, annak ellenére, hogy PS-en volt a legszarabb az élmény, kb 7-8x omlott össze a gém, az utolsónál, a végjátékban kb 1,5 órányi munkám veszett kárba, azt hittem beleb..szom a kontrollert az új moncsiba...
Szintén az óceánban töltöttem a napot, hasonló körülmények között és azonos eredménnyel: lepörgött a Maneater credits.

A sztori van kész, még megyek vissza takarítani a trófeákért.

Az elején még korrekt frém később vállalhatatlan körülire szakad be, de mint kiderült "csak" újra kell indítani a játékot. Vagy legalább menü ki/vissza. Ezt úgy tudtam meg, hogy egyszer már kép se volt, a feketeségben úsztam a HUD-dal.. :wilting:

Restart után ugyanott megint sima frém... aztán van amikor a menübe kilépésbe is belefagy, szóval a sweet spot az 20 perceként kilépés! :zavart2: :zavart2: :zavart2:

Viszont ebből a cápásdiból kb mindent kihoztak a srácok, van hangulata és humora, nagyon konzisztens a világ.

Egy ál-dokumentum/trash reality körítése van, kommentárral és tonnányi vizuális geggel és easter eggel. A Subnauticától kezdve a Demoliton Man-en át van minden.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60231 2021.04.04. 07:51

Annyira cápa lettem, hogy a tegnapi megállás nélküli 11 órás etapot követően azzal álmodtam... mondjuk nem csoda. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60232 2021.04.04. 09:14

Mondom, hogy CÁPA. LETTEM. :zavart1:

Kép

Kellett hozzá porszívózni... És ez nem a teljes térkép, csak ha jobban kizoomolok leveszi az ikonokat.

Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #60233 2021.04.04. 10:02

DanielT írta:Szintén az óceánban töltöttem a napot, hasonló körülmények között és azonos eredménnyel: lepörgött a Maneater credits.
Egy ál-dokumentum/trash reality körítése van, kommentárral és tonnányi vizuális geggel és easter eggel. A Subnauticától kezdve a Demoliton Man-en át van minden.
Én néztem YT-on, de borzasztónak tűnt...tolni yó?
Avatar
Botond

Hozzászólás #60234 2021.04.04. 12:00

Cápa DLC incoming! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60235 2021.04.04. 14:21

eje75 írta:Én néztem YT-on, de borzasztónak tűnt...tolni yó?
Nem, azért nyomtam megállás nélkül maxolásig, mert szar! Mondtam is múltkor Mikinek, hogy én így szoktam, tessék a bizonyíték. :nezze:

Egyébként egyszerű: akarsz cápa lenni vagy nem? Naugye.

Indulsz egy kis sneciként és egy egy frankó környezetben kalandozva fejlődsz, harcolsz, keresgélsz. Kielégítő a progess élmény, jó visszamenni szétbaszni nagy állatként a barracudákat vagy akármiket akik kölyökként terrorizáltak. :D Van egy vicces és érthető sztori és az egész játék körítése a humorra épül. Ritka ez manapság!
Avatar
eje75

Hozzászólás #60236 2021.04.04. 15:05

DanielT írta:Nem, azért nyomtam megállás nélkül maxolásig, mert szar! Mondtam is múltkor Mikinek, hogy én így szoktam, tessék a bizonyíték. :nezze:

Egyébként egyszerű: akarsz cápa lenni vagy nem? Naugye.

Indulsz egy kis sneciként és egy egy frankó környezetben kalandozva fejlődsz, harcolsz, keresgélsz. Kielégítő a progess élmény, jó visszamenni szétbaszni nagy állatként a barracudákat vagy akármiket akik kölyökként terrorizáltak. :D Van egy vicces és érthető sztori és az egész játék körítése a humorra épül. Ritka ez manapság!
Jóvan-jóvan.... csak kérdeztem... amúgy most jövök az oltópontról... kíváncsi leszek érzek-e majd valamit az egészből...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60237 2021.04.04. 15:24

DanielT írta:Nem, azért nyomtam megállás nélkül maxolásig, mert szar! Mondtam is múltkor Mikinek, hogy én így szoktam, tessék a bizonyíték. :nezze:

Egyébként egyszerű: akarsz cápa lenni vagy nem? Naugye.

Indulsz egy kis sneciként és egy egy frankó környezetben kalandozva fejlődsz, harcolsz, keresgélsz. Kielégítő a progess élmény, jó visszamenni szétbaszni nagy állatként a barracudákat vagy akármiket akik kölyökként terrorizáltak. :D Van egy vicces és érthető sztori és az egész játék körítése a humorra épül. Ritka ez manapság!
Mar csak az a kerdes hogy nagyobb 10/10e mint a Rage? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60238 2021.04.04. 16:12

Micsu írta:Mar csak az a kerdes hogy nagyobb 10/10e mint a Rage? :idiota:
Mindenképpen cápásabb.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60239 2021.04.04. 19:30

Lepörgött a Battlechasers: Nightwars. Körökre osztott stratégia, átlagos sztorival. Mindenhol gyenge kritikákat kapott, elkezdtem, és hát a klasszikus idézve gyenge kezdés után erős visszaesés. A sztori ahogy említettem erősen középszerű, viszont a gémplay érdekesen indul, de nagyon gyorsan ellaposodik és repetatív lesz az elviselhető szinten túl fényévekkel. 820 részletben ment le, mert egyszer belekezdtem és lusta voltam félbehagyva uninstallni, meg fel akartam csatlakozni Dani szarutálonjátékok maxolása vonatára. Nem sikerült, csak végignyomtam és uninstall. 4/10 pár apróságért jár neki, de aki 0 pontot adna rá az se tudna meglepni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60240 2021.04.04. 19:45

Stream történik.
Crystal Ember, Seath és ha nem leszek nagyon fáradt akkor Large Fire Ember és a Bed of Chaos felé is megindulok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60241 2021.04.04. 20:53

DanielT írta:Nem, azért nyomtam megállás nélkül maxolásig, mert szar! Mondtam is múltkor Mikinek, hogy én így szoktam, tessék a bizonyíték. :nezze:

Egyébként egyszerű: akarsz cápa lenni vagy nem? Naugye.

Indulsz egy kis sneciként és egy egy frankó környezetben kalandozva fejlődsz, harcolsz, keresgélsz. Kielégítő a progess élmény, jó visszamenni szétbaszni nagy állatként a barracudákat vagy akármiket akik kölyökként terrorizáltak. :D Van egy vicces és érthető sztori és az egész játék körítése a humorra épül. Ritka ez manapság!
Az ilyen típusú játékoknál még jobban megis értem ezt a acsihórkodást, mert eleve nem egy sztorivezérelt valami, De amit én szeretek, nos azoknál nekem nem jön be, hogy sokszor letoljam, hogy kilegyen pipálva egy csomó ikon. Pedíg próbáltam, most éppen a uc remastert kezdtem el letolni, ezt még ps4en nem is játszottam, mondom ránézek ezekre, van ami elmegy, pl hogy ölj 4 ellent gránáttal egyszerre, meg xxxheadshot, meg ilyenek, kincseket is vadásztam, meg megpróbáltam crushingon letolni, node az már a szórakoztatótóll nagyon messze van, úgyhogy kimaradt sok, és ismét feladtam platina pályafutásom.
Ellenben ez valami brutál sötét port lett, a szó szoros értelmében, vagy csak nemszeresse a oledet, de néha konkrétan semmit nem látni, rákerestem, normális megoldás nincs, ellenben a dolog nagyon létezik.
UC3 nál tartok, hát ezekse öregedtek szépen, vagy már nagyon hozzászoktam a hdr-hez, mert elég lehangoló látvány most mindhárom grafikailag.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60242 2021.04.04. 21:28

Mekee írta:Az ilyen típusú játékoknál még jobban megis értem ezt a acsihórkodást, mert eleve nem egy sztorivezérelt valami, De amit én szeretek, nos azoknál nekem nem jön be, hogy sokszor letoljam, hogy kilegyen pipálva egy csomó ikon. Pedíg próbáltam, most éppen a uc remastert kezdtem el letolni, ezt még ps4en nem is játszottam, mondom ránézek ezekre, van ami elmegy, pl hogy ölj 4 ellent gránáttal egyszerre, meg xxxheadshot, meg ilyenek, kincseket is vadásztam, meg megpróbáltam crushingon letolni, node az már a szórakoztatótóll nagyon messze van, úgyhogy kimaradt sok, és ismét feladtam platina pályafutásom.
Ellenben ez valami brutál sötét port lett, a szó szoros értelmében, vagy csak nemszeresse a oledet, de néha konkrétan semmit nem látni, rákerestem, normális megoldás nincs, ellenben a dolog nagyon létezik.
UC3 nál tartok, hát ezekse öregedtek szépen, vagy már nagyon hozzászoktam a hdr-hez, mert elég lehangoló látvány most mindhárom grafikailag.
Nem kell mindent platinázni és a naughty játékok a legundorítóbb éc mocskok ilyen szempontból. A TLOU2 - re már fejlődtek, de még mindig gáz.
Avatar
arty

Hozzászólás #60243 2021.04.04. 21:37

eje75 írta:El felejtettem levenni a pénzt a webkártyámról, az MS meg levette a Game pass-t gyorsan... ha már így alakult, megnéztem mi elérhető, gondoltam megnézem a Star Wars squadrons-t, annyira nem lehet rossz.... aztán rájöttem, hogy lehet... ennyire szart Én még életemben nem láttam... a kinézetén kívül minden okádék benne... ezt valaki megvette? Pénzért? De őszintén! Fizetett valaki ezért a szemétért??
day1, 2020 _MAGASAN_ legjobb VR élménye :) nem hiszem, hogy ebben a genben bármi beérné.

mivótabaj? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #60244 2021.04.04. 21:42

DanielT írta:Kellett hozzá porszívózni... És ez nem a teljes térkép, csak ha jobban kizoomolok leveszi az ikonokat.

Spoiler
Kép
Krisztusom! :guluszem1:

felszippantja.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #60245 2021.04.04. 21:45

arty írta:day1, 2020 _MAGASAN_ legjobb VR élménye :) nem hiszem, hogy ebben a genben bármi beérné. mivótabaj? :)
Nemtom.... lehet semmi, lehet velem van a baj.... days gone óta gaming fronton semmit nem élvezek... kb 15 game-et próbáltam, de semmi nem jött be...
Avatar
Botond

Hozzászólás #60246 2021.04.04. 21:47

eje75 írta:Nemtom.... lehet semmi, lehet velem van a baj.... days gone óta gaming fronton semmit nem élvezek... kb 15 game-et próbáltam, de semmi nem jött be...
Lehet neked is egy kijózanító pofon kellene a Battlechasers:Nightwars keretében, egyből élveznél mindent.
Avatar
arty

Hozzászólás #60247 2021.04.04. 21:49

arty írta:ellenben a Far Cry 3 alapokon összerakott Blood Dragon nagyon vicces, nagyon stílusos, valszeg ő lesz a következő végigjátszás...
még 4 óra sem volt, de nem is baj :) így egy párórás gagnek kimondottan oké, de még 1 percet nem szívesen töltöttem volna el ebben a sötétségben (ahol van NEON, ott jó, de amúgy a terepen, kocsival, uh...)
Avatar
eje75

Hozzászólás #60248 2021.04.05. 13:32

Botond írta:Lehet neked is egy kijózanító pofon kellene a Battlechasers:Nightwars keretében, egyből élveznél mindent.
Not.... elkezdtem a Breathedge-et és azt viszont nagyon élvezem... úgy néz ki most a grindolós-túlélős vonalra vagyok ráállva... nagyon jó kis game ez a Breathedge....
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60249 2021.04.05. 14:39

Indie hadjárat folyt.: The Bridge
- 2D, ceruzás rajz az egész, jól néz ki, meg nem is
- optikai illúziós, fizikás puzzle, helyenként még szellemes is
- nem tud simán scrollozni, elég gagyi
- utolsó chapter utolsó feladványát meg kellett youtube-oznom, nem jöttem rá IQ-ból mielőtt elfogyott a türelmem
- meg lehet csinálni az egészet tükrözve, még nehezítve, na itt abbahagytam
ingyen vót / 10
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60250 2021.04.05. 16:41

Jól ráéreztem, hogy 90-ért el kell adni a GTX 1070-et...mostmár 130-140k-ért látok jegelteket aprón. :zavart2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60251 2021.04.05. 16:58

A Deep miatt kimondhatatlan nevű streamer most fogja a kövi 3-4 órában megszerezni az összes Dark Souls Achit, amivel lassan 1 hónapja küzdök. :idiota:
Avatar
Necro

Hozzászólás #60252 2021.04.05. 17:42

benőmenő írta:Jól ráéreztem, hogy 90-ért el kell adni a GTX 1070-et...mostmár 130-140k-ért látok jegelteket aprón. :zavart2:
140-ért adtam el három hete.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60254 2021.04.05. 18:55

benőmenő írta:A Deep miatt kimondhatatlan nevű streamer most fogja a kövi 3-4 órában megszerezni az összes Dark Souls Achit, amivel lassan 1 hónapja küzdök. :idiota:
Yaj, Őt IMÁDOM...köszi, hogy szóltál.... :worship:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60255 2021.04.05. 20:10

Ic dán! :fogmosas:
Képernyőkép 2021-04-05 200905.jpg

20210405201402_1.jpg

És ezzel lett a Dark Souls a második achimaxolt játékom. Ha végre normális gpu árak lesznek, harmadiknak esélyes a DMC5.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.04.05. 20:14-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60256 2021.04.05. 20:13

benőmenő írta:Ic dán! :fogmosas:
Képernyőkép 2021-04-05 200905.jpg

És ezzel lett a Dark Souls a második achimaxolt játékom. Ha végre normális gpu árak lesznek, harmadiknak esélyes a DMC5.
Ugyan már a streamen is gratuláltam hiszen élőben voltam jelen a nagy pillanatnál, de itt is megteszem! :taps: :taps: :taps: :worship: :worship: :worship:

Mi a jatekaim.hu usered?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60257 2021.04.05. 20:16

Illetve nem tudom mennyire ér utólag módosítani a fogadás nyereményén, de összeszedtem neked egy kis pakkot.

Van benne mindenféle, pl egy bontatlan GOW szobor is, meg nagydobozos első kiadásos PC cuccok fent, ami nem látszik a csillogástól az PS4-es Ratchet ha majd lesz géped.

Ha valami nem kell azokat írd le, a többit meg küldöm futárral.

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #60258 2021.04.05. 20:16

benőmenő írta:Ic dán! :fogmosas: .
GG! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60259 2021.04.05. 20:17

DanielT írta:Ugyan már a streamen is gratuláltam hiszen élőben voltam jelen a nagy pillanatnál, de itt is megteszem! :taps: :taps: :taps: :worship: :worship: :worship:
Mi a jatekaim.hu usered?
Köszi szépen! Egyébként boldog Nyulat mindenkinek! :pias:
jatekaim.hu-n a Userem: DeRP, Crash bandicoot a profilképem ha az segít.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60260 2021.04.05. 20:17

Ja és az új szőnyegproof debütje is ez a kép volt! :D :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60261 2021.04.05. 20:19

benőmenő írta:Köszi szépen! Egyébként boldog Nyulat mindenkinek! :pias:
jatekaim.hu-n a Userem: DeRP, Crash bandicoot a profilképem ha az segít.
Kép :taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60262 2021.04.05. 20:21

DanielT írta:Illetve nem tudom mennyire ér utólag módosítani a fogadás nyereményén, de összeszedtem neked egy kis pakkot.
Van benne mindenféle, pl egy bontatlan GOW szobor is, meg nagydobozos első kiadásos PC cuccok fent, ami nem látszik a csillogástól az PS4-es Ratchet ha majd lesz géped.
Ha valami nem kell azokat írd le, a többit meg küldöm futárral.
Wow! Nem is tudom mit mondjak...köszönöm szépen! :worship: :worship: :worship:
A listát arról amik megvannak és a címet küldöm majd priviben. A profilra meg: Igen, ez lesz az! :vigyor5: 3 tranzakcióm volt jatekaimon, abból az első hónapok múlva vissza írt, hogy egyébként már nem foglalkozik a hirdetéseivel. A második az korrekt volt, csak utána nem értékelt, illetve a harmadik pakkra most várok, mert a psp gow collection olcsóbb volt nála, mint psn-en.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60263 2021.04.05. 20:29

benőmenő írta:Wow! Nem is tudom mit mondjak...köszönöm szépen! :worship: :worship: :worship:
A listát arról amik megvannak és a címet küldöm majd priviben. A profilra meg: Igen, ez lesz az! :vigyor5: 3 tranzakcióm volt jatekaimon, abból az első hónapok múlva vissza írt, hogy egyébként már nem foglalkozik a hirdetéseivel. A második az korrekt volt, csak utána nem értékelt, illetve a harmadik pakkra most várok, mert a psp gow collection olcsóbb volt nála, mint psn-en.
Azóta még a PS2-es első Ratchetet is megtaláltam,szóval a sorozat teljes. Illetve papírdobozos első kiadásos SOTC és ICO is ugrik be.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60264 2021.04.05. 20:43

DanielT írta:Azóta még a PS2-es első Ratchetet is megtaláltam,szóval a sorozat teljes. Illetve papírdobozos első kiadásos SOTC és ICO is ugrik be.
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #60265 2021.04.05. 21:24

Benő! :eljen:
Én lehet még áprilisban _befejezem_ (nem platina, simán befejezem) a days gone-t! Azé nem jár valami? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60266 2021.04.05. 21:27

Greyfox írta:Benő! :eljen:
Én lehet még áprilisban _befejezem_ (nem platina, simán befejezem) a days gone-t! Azé nem jár valami? :idiota:
Mindenki más pénzt kap. 1 misi/platina.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60267 2021.04.05. 21:38

DanielT írta:Mindenki más pénzt kap. 1 misi/platina.
Így mondjuk már értelmet nyert, miért platinázol ki minden jött-ment címet. :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60269 2021.04.06. 00:06

benőmenő írta:Ic dán! :fogmosas:
:eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Necro

Hozzászólás #60270 2021.04.06. 06:24

benőmenő írta:Ic dán!
És ezzel lett a Dark Souls a második achimaxolt játékom. Ha végre normális gpu árak lesznek, harmadiknak esélyes a DMC5.
Gz! Én is elkezdtem pár nappal utánad, nekem még 3 trophy hátravan.

Vissza: “Leáldozott.hu”