A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #5951 2016.07.01. 11:19

arty írta:asszem guru3dn volt a teszt, ahol +1dB volt a 480 hangja, de valójában nem néztem utána, máshol hogyan és mennyit mértek. még a péhá teszt említette, hogy idleben van egy enyhe morgása az radeonnak, ami azért aggasztó.

úgyhogy várom moby eredményeit, hátha kifejezőbb lesz :DDD (nincs kétségem)
a hangerő, a zavaró hang, légáram hang iszonyat szubjektiv dolog. lásd még ciripelés, búgás, pulzáló rezonálás, van ami jobban, van ami kevésbé idegesít.
eddig ami objektíven használhatatlan volt, az a 290-em, minden más kompromisszum - a twinfrozr msi 7850et kivéve, az TOTTTTTÁLISAN HANGTALAN volt, még akár kétórás FC4 alatt, jól meghuzva is.
Meg fogja kapni, efelől ne legyen kétséged, de nálam a pécé ilyen szempontból hátrányból indul, mert be van zárva egy szekrénybe így aztán mamá mindegy, hogy mi milyen halk. Az előző lakásban, ahol kvézi szem előtt volt, na ott minden tized db számított. A ps4-et is probáltam betenni mielőtt megkínoztam, de az egyszerűen megfőzi magát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #5952 2016.07.01. 11:26

DanielT írta:Szerintem van összefüggés ezen jelenség és aközött, hogy egy hulladékká degradáltad. Esetleg cseréld még le a procit valami fosra, majd rinyálj, hogy még kevesebb kezd lenni, a kibaszott nVidia miatt. :miaz:

Ugyanez jutott eszembe. Esetleg még a tápot kéne benne kciserélnie egy elfüstölt, '95-ös vargáné típusúra, majd meghírdetni az egészet a hardveraprón húszezerér, hogy fosintelnvidia működésképtelen hordalék, vigyeinnenvalaki.
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #5953 2016.07.01. 11:36

Micsu írta:nem érte meg de majdnem belebukott a pc meg hasonlók
phpBB [media]

minimálisan releváns, interjú-részlet a hogyan kezdődöttről :)

billgéc jól látta, h ez bukó lesz, összességében valszeg még mindig minuszos a divízió, de ki tudja mi lenne, ha anno nem lépnek.
a sony vagy hasbalövi magát vagy már otthon mindenki a péesen youtubozik, netezik, streamel, mittomén (kétlem, szvsz akkora balfaszok h az ms a windózzal is tudta volna tartani a lépést, nem is kellett volna xbox)
Avatar
arty

Hozzászólás #5954 2016.07.01. 11:49

TasManXT írta:Dehogy akadnál. Ezt honnan veszed?
apex+codbo3 tapasztalat. lehet, hogy torz tapasztalat, mert pécén alig-alig nyomok AAA++ day1 címeket, de mégiscsak egy benyomás...

DanielT írta:Az nVidia nevében is elnézést kérek mindezekért.

Egyébként mit szeretnél most kihozni ebből a mostani helyzetből? Mi a szar? Ki bántott? Ott a 2 sikeres konzolod, amire optimalizálnak, nem is értem miért van még mellette a Pc.
az nvidia erről nem tehet :) kivételesen!

az ok prózai: 2012 áprilisában vettem a cuccot, azóta csak gpu csere :D
több mint négy év, te jó isten... "legjobb" pécém, evör.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5955 2016.07.01. 11:58

arty írta:apex+codbo3 tapasztalat. lehet, hogy torz tapasztalat, mert pécén alig-alig nyomok AAA++ day1 címeket, de mégiscsak egy benyomás...

az nvidia erről nem tehet :) kivételesen!

az ok prózai: 2012 áprilisában vettem a cuccot, azóta csak gpu csere :D
több mint négy év, te jó isten... "legjobb" pécém, evör.
Teljesen összefüggéstelen amit írsz, már régen nem értem mit akarsz mondani.
Avatar
arty

Hozzászólás #5956 2016.07.01. 13:40

DanielT írta:Teljesen összefüggéstelen amit írsz, már régen nem értem mit akarsz mondani.
Csak megjegyeztem, hogy szegény pécém is lassan csak fosportként lesz képes futtatni az újabb játékokat, mert e-l-a-v-u-l-t. Márpedig bón és ps4 mellett ez így hülyeség (tartani), pécének ezek mellett akkor van értelme, ha jobb minőségben tolhatom rajta a multi címeket.

És mindez azért, mert k drága mind a 480, mind a 1070, mind a skylake, mind a ddr4.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5957 2016.07.01. 13:48

arty írta:Csak megjegyeztem, hogy szegény pécém is lassan csak fosportként lesz képes futtatni az újabb játékokat, mert e-l-a-v-u-l-t. Márpedig bón és ps4 mellett ez így hülyeség (tartani), pécének ezek mellett akkor van értelme, ha jobb minőségben tolhatom rajta a multi címeket.

És mindez azért, mert k drága mind a 480, mind a 1070, mind a skylake, mind a ddr4.
Elavult a tököm. Egyébként 2011 Januári a proci, az, hogy mikor vetted te, nem releváns infó.

"Five years on, the 2500K is indeed still a perfectly viable choice for most triple-A titles if 60fps is your specific target"

Tejes DF cikk a témában

És ha még elavult is lenne, nevetséges, hogy ezen bármilyen szinten fel vagy háborodva, miközben a konzolokat véded.

Nincs egy mikroszkópikus koherencia sem abban amit képviselni próbálsz, csak csapkodsz.

szerk: Cikk alján első komment, hogy mekkora istenverte barmok vannak ezen a világon...

"Finally tried to overclock my 2500k some months ago, first tried to clock it at the max normal clock and it failed and I had to reset my motherboard.

Not convinced by overclocking at all. :/"

Nem konvinszelődött szegényke, ettől az óverklokking témától! :rinya: :rinya: :rinya:
Avatar
arty

Hozzászólás #5958 2016.07.01. 14:22

Írásban nem ment át, de ez most nem csapkodás - ahogy írtam, a 2500k leszolgálta az idejét, még az én vásárlási időmet tekintve is. Sose volt még gépem meg ennyi ideig, neviccelj.
Sima, rezignált ténymegállapítás volt, hogy itt lenne az idő egy upgrédre, ha továbbra is "komolyabb kompromisszumok nélkül" akarok fenntartani egy 60frémes "konzolt", a multiplatformokra (amiket konzolon sokaszor fosként tálalnak).

És sokat nem érek a "most AAA titles"-el, ha a forza fos lenne rajta. És ha nem is a cpu miatt, akkor a ram okán - ddr3-ba pedig nem szívesen feccölnék már.

Szóval hátrább az agarakkal, semmiféle felháborodásról nincs szó, éppen ellenkezőleg :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5959 2016.07.01. 14:27

arty írta:Írásban nem ment át, de ez most nem csapkodás - ahogy írtam, a 2500k leszolgálta az idejét, még az én vásárlási időmet tekintve is. Sose volt még gépem meg ennyi ideig, neviccelj.
Sima, rezignált ténymegállapítás volt, hogy itt lenne az idő egy upgrédre, ha továbbra is "komolyabb kompromisszumok nélkül" akarok fenntartani egy 60frémes "konzolt", a multiplatformokra (amiket konzolon sokaszor fosként tálalnak).

És sokat nem érek a "most AAA titles"-el, ha a forza fos lenne rajta. És ha nem is a cpu miatt, akkor a ram okán - ddr3-ba pedig nem szívesen feccölnék már.

Szóval hátrább az agarakkal, semmiféle felháborodásról nincs szó, éppen ellenkezőleg :P
Isteni, hogy ebbe telibekúrt UWP-s Froza BÉTÁBA kapaszkodsz, hogy jajjnemmegy, szar a világ!

Nálam _TÖKÉLETESEN_ megy. TÖ-KÉ-LE-TE-SEN. 8giga DDR3, 3570k, 970.

Rezignáltan nem ténymegállapítasz, hanem lázálomban félrebeszélsz, mert felnyomott egy újabb fájdalomkúpot az AMD.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5960 2016.07.01. 14:30

DanielT írta:Isteni, hogy ebbe telibekúrt UWP-s Froza BÉTÁBA kapaszkodsz, hogy jajjnemmegy, szar a világ!

Nálam _TÖKÉLETESEN_ megy. TÖ-KÉ-LE-TE-SEN. 8giga DDR3, 3570k, 970.

Rezignáltan nem ténymegállapítasz, hanem lázálomban félrebeszélsz, mert felnyomott egy újabb fájdalomkúpot az AMD.
Hagyjuk ezt a TÖKÉLETESENT, a Quake Championst azért jelentették csak be PC-re (eddig), mert az 120 fps-es lesz, szóval azalatt már sokáig nem lesz élet!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5961 2016.07.01. 14:32

arty írta:Csak megjegyeztem, hogy szegény pécém is lassan csak fosportként lesz képes futtatni az újabb játékokat, mert e-l-a-v-u-l-t. Márpedig bón és ps4 mellett ez így hülyeség (tartani), pécének ezek mellett akkor van értelme, ha jobb minőségben tolhatom rajta a multi címeket.

És mindez azért, mert k drága mind a 480, mind a 1070, mind a skylake, mind a ddr4.
Előbb még gyakorlatilag csak a Forzáról volt szó, annál meg korábban arról, hogy úgyis One-ra vennéd. Kérek egy óra múlva is helyzetjelentést az aktuális arty-álláspontról.

És ne fáradj saját magad visszaolvasásával! Nem várok el konzisztenciát tőled, csak kíváncsi vagyok.
Avatar
arty

Hozzászólás #5962 2016.07.01. 14:54

Zóanagyvarázsló írta:Előbb még gyakorlatilag csak a Forzáról volt szó, annál meg korábban arról, hogy úgyis One-ra vennéd. Kérek egy óra múlva is helyzetjelentést az aktuális arty-álláspontról.

És ne fáradj saját magad visszaolvasásával! Nem várok el konzisztenciát tőled, csak kíváncsi vagyok.
Istenkém, bárcsak tisztában lennél a Play anywhere fogalmával :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #5963 2016.07.01. 15:01

DanielT írta:Isteni, hogy ebbe telibekúrt UWP-s Froza BÉTÁBA kapaszkodsz, hogy jajjnemmegy, szar a világ!
Nálam _TÖKÉLETESEN_ megy. TÖ-KÉ-LE-TE-SEN. 8giga DDR3, 3570k, 970.
Rezignáltan nem ténymegállapítasz, hanem lázálomban félrebeszélsz, mert felnyomott egy újabb fájdalomkúpot az AMD.
Bocs, hogy a kedvenc szériám iszonyat szarhalom jegyeit mutatja EGYELŐRE pécén és emiatt hangosan (leírva) aggódtam :D

(ne nekem kelljen má elmagyarázni, magam is csak pár hete hallottam róla először :idiota: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5964 2016.07.01. 15:05

arty írta:Bocs, hogy a kedvenc szériám iszonyat szarhalom jegyeit mutatja EGYELŐRE pécén és emiatt hangosan (leírva) aggódtam :D

(ne nekem kelljen má elmagyarázni, magam is csak pár hete hallottam róla először :idiota: )
Ne foglalkozz a pc-vel. Egyszerű. Elavult is, szar is, nVidiának köze van a platformhoz, menekülj a biztonságba.
Avatar
arty

Hozzászólás #5966 2016.07.01. 16:16

"(ne nekem kelljen má elmagyarázni, magam is csak pár hete hallottam róla először :idiota: )" - upsz, ezt Zónak akartam írni :)

DT: jöhet egy g365ös link? ;)

http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=28786&news&PlayStation:%20minden%20sz%E9p,%20minden%20j%F3
továbbra is ps2 killer a ps4. rohadj meg sony a neoért!!! :(
Avatar
arty

Hozzászólás #5967 2016.07.01. 16:27



hogyhogy itt senki nem beszél róla?
Avatar
arty

Hozzászólás #5968 2016.07.01. 16:33

kifutottam az időből.
szal, a limbó után igazán megérdemelne némi "promót", az is frankó játék volt, ez meg állítólag mégjobb... ég is a pofám, hogy bár a limbo nekem tízpertizes, ezért mégse adok ki egy huszast :/
sehol egy rossz szót nem olvastam még róla.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #5969 2016.07.01. 16:45

Remelem mindenki keszulodik mar az estere, egy kis szopas utan jo esellyel indulhatunk végre a végtag, hallás és látássérült ow csapatok ellen!
Persze nem ám elbízni magunkat, kiegyenlített meccsekre számítok!
Avatar
deep

Hozzászólás #5970 2016.07.01. 16:48

Moby írta:Alakul.
Beszerezhető a státusza, azaz lehet, hogy lesz hetek múlva. Faszért nem áll hegyekben mindenhol? 1 hónapja jelentették be. Ennyire nehézkes a gyártás?
Avatar
deep

Hozzászólás #5971 2016.07.01. 16:50

Greyfox írta:Remelem mindenki keszulodik mar az estere, egy kis szopas utan jo esellyel indulhatunk végre a végtag, hallás és látássérült ow csapatok ellen!
Persze nem ám elbízni magunkat, kiegyenlített meccsekre számítok!
Én csak vasárnap leszek délután sajnos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5972 2016.07.01. 16:50

deep írta:Beszerezhető a státusza, azaz lehet, hogy lesz hetek múlva. Faszért nem áll hegyekben mindenhol? 1 hónapja jelentették be. Ennyire nehézkes a gyártás?
Ennyire. Az egész világot kellene kiszolgálnia egy gyárnak, a jelenleg létező legkomplexebb csippel, amire óriási a kereslet. A 1070 is ugyanaz mint a 1080, csak kevesebb van a belében.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5973 2016.07.01. 16:55

arty írta:

hogyhogy itt senki nem beszél róla?
Én ma láttam valahol és most néztem meg, hogy mi a franc ez. Aztán láttam, hogy Limbo örökös, de nem csoda, hogy eddig nem láttam, mert annak se jött be az ultra depresszív grafikája és ennek is pokol már a logója is. Persze amikor játszottam vele, már helyére kerültek a dolgok, úgyhogy ez is érdekel majd, de nem day1.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5974 2016.07.01. 16:56

arty írta:továbbra is ps2 killer a ps4. rohadj meg sony a neoért!!! :(
És továbbra is egy kibaszott retekként fog bevonulni a játéktörténelembe. Ha 30x ennyit adnak el belőle, akkor is.

BTW a játékos társadalom nagysága szerintem _legalább_ ötszöröse annak, ami a PS2 idején volt. Szóval valójában egy rakás szar az eladás.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5975 2016.07.01. 17:07

DanielT írta:És továbbra is egy kibaszott retekként fog bevonulni a játéktörténelembe. Ha 30x ennyit adnak el belőle, akkor is.

BTW a játékos társadalom nagysága szerintem _legalább_ ötszöröse annak, ami a PS2 idején volt. Szóval valójában egy rakás szar az eladás.
2013-ban egymilliárd újgenerációs konzol gazdára találását prognosztizálta a Microsoft (tehát nem Pachter, és nem is Abu). Igaz, ők azt hitték, hogy tívítívítívível tarolnak majd.
Avatar
Necro

Hozzászólás #5976 2016.07.01. 17:08

A konzol a PS2 idejében (főleg az elején) olyan fekete mágia volt, hogy én konkrétan ismerek embert aki informatika-közeliként úgy vette meg a PS2-t hogy azt hitte hogy ő azon fog diabló kettőzni mert beteszi az írottCD-t és kész.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5977 2016.07.01. 17:14

Greyfox írta:Remelem mindenki keszulodik mar az estere, egy kis szopas utan jo esellyel indulhatunk végre a végtag, hallás és látássérült ow csapatok ellen!
Persze nem ám elbízni magunkat, kiegyenlített meccsekre számítok!
Én tegnap már berankoltam magam. Kiderült egyébként, hogy megkaptam a hivatalos besorolást (47-re), csak nem adta ki a mércét, így fölöslegesen rontottam le eggyel gyorsan eggyel a szintemet.

Egyébként eddig bugos volt a skill ratingnél valami, de ma javították.
Avatar
deep

Hozzászólás #5978 2016.07.01. 17:58

Necro írta:A konzol a PS2 idejében (főleg az elején) olyan fekete mágia volt, hogy én konkrétan ismerek embert aki informatika-közeliként úgy vette meg a PS2-t hogy azt hitte hogy ő azon fog diabló kettőzni mert beteszi az írottCD-t és kész.
Zsákfalvakban esetleg. Mifelénk már a NES idejében tudtuk, mifán terem.
Avatar
deep

Hozzászólás #5979 2016.07.01. 18:00

DanielT írta:Ennyire. Az egész világot kellene kiszolgálnia egy gyárnak, a jelenleg létező legkomplexebb csippel, amire óriási a kereslet. A 1070 is ugyanaz mint a 1080, csak kevesebb van a belében.
Egyetlen egy gyár képes legyártani a GPU-t? Tegyük fel, hogy így van (nem tudom),de akkor mennyi készül naponta? Három és fél darab, hogy ennyire nem jönnek a szállítmányok?
Avatar
Botond

Hozzászólás #5980 2016.07.01. 18:11

arty írta:Istenkém, bárcsak tisztában lennél a Play anywhere fogalmával :mf2:
Xbox storeon rányomok az X1 verzióra, akkor letölti PCre is amikor megjelenik, vagy hogy fog ez a playanywhere működni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #5981 2016.07.01. 18:13

deep írta:Egyetlen egy gyár képes legyártani a GPU-t? Tegyük fel, hogy így van (nem tudom),de akkor mennyi készül naponta? Három és fél darab, hogy ennyire nem jönnek a szállítmányok?
Egyszerűen nincs piaca. Az a pár szerencsétlen hülye fanboi megvette az 1080asát, aztán le is álltak a gyártással, mert itt az rx480 szal minek raktárra gyártani az 1070/1080asokat, amikor a kutya se vinné?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #5982 2016.07.01. 18:22

Botond írta:Egyszerűen nincs piaca. Az a pár szerencsétlen hülye fanboi megvette az 1080asát, aztán le is álltak a gyártással, mert itt az rx480 szal minek raktárra gyártani az 1070/1080asokat, amikor a kutya se vinné?!
Annyira nincs piaca, hogy a maradékot szétosztják mielőtt megromlik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5983 2016.07.01. 18:32

Egyébként olyan zseniálisan találta el a 480 formatervét, imidzsét az AMD, hogy amikor látom valami buildben, képen, egyből a lesajnálás hangulat ugrik be róla. Olyan bóvli az egész, ráadásul ugye nem is igazán olcsó, ellenben iszonyú olcsónak hat.

Is it just me?
Avatar
arty

Hozzászólás #5984 2016.07.01. 18:34

https://www.youtube.com/watch?v=nKcHR1qW3w4

ugy nez ki gond van a 480ak pcie slotos aramfelvetelevel... most nem talalok mobilon jobbat, de sok helyen irnak mar rola :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #5985 2016.07.01. 18:48

arty írta:https://www.youtube.com/watch?v=nKcHR1qW3w4

ugy nez ki gond van a 480ak pcie slotos aramfelvetelevel... most nem talalok mobilon jobbat, de sok helyen irnak mar rola :(
Ennyire nem vagy képben a hordalékzúzó szuperteknolodzsiban? Atyád már egy napja kimosdatta "papíron" a problémából. LOL
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5986 2016.07.01. 18:52

arty írta:Istenkém, bárcsak tisztában lennél a Play anywhere fogalmával :mf2:
Bocs, rosszul írtam, de te is, mert a Play Foshardver feature-re gondoltunk mindketten :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5987 2016.07.01. 18:55

Botond írta:Xbox storeon rányomok az X1 verzióra, akkor letölti PCre is amikor megjelenik, vagy hogy fog ez a playanywhere működni?
Crossbuy, cross-save, crossachievements. De csak digitális kópiákra vonatkozik. Tehát már várom, ahogy arty belöki az konzolos verzió Blu-rayét a PC-jébe, és panaszkodik, hogy kevés neki a kraft, ő megmondta, hogy bővítenie kell.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5989 2016.07.01. 19:00

Új marokkonzol készül, hogy PC-s játékokat játszhass rajta hulladék frame-mel! Végre! Itt a KS-kampány, hadd örüljön Moby!

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5990 2016.07.01. 19:11

GTX 1060

A ződbőröndök szerint ez lesz:

Kép

Soká jön még az 1050, még a végén bevárom az 1170-et, és veszek mindenből újat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5991 2016.07.01. 19:33

Zóanagyvarázsló írta:GTX 1060

A ződbőröndök szerint ez lesz:

Kép

Soká jön még az 1050, még a végén bevárom az 1170-et, és veszek mindenből újat.
Undorító ez a grafikon... Mintha politikusok csinálták volna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5992 2016.07.01. 19:36

DanielT írta:Undorító ez a grafikon... Mintha politikusok csinálták volna.
A TÍZSZERES Pascal meg olyan volt, mint ha a politikusok mondták volna.

Egyébiránt dizájnt tekintve én azt mondanám, hogy félmajmok festették a fenekükbe dugott ecsettel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5993 2016.07.01. 19:41

DanielT írta:Undorító ez a grafikon... Mintha politikusok csinálták volna.
+15% kraft az nvidia szerint. Az azt jelenti, hogy kb ugyanazt fogja tudni, mint az rx480. Kivéve, ha ez OCzhető lesz, ugye.
Avatar
Moby

Hozzászólás #5994 2016.07.01. 20:33

arty írta:https://www.youtube.com/watch?v=nKcHR1qW3w4

ugy nez ki gond van a 480ak pcie slotos aramfelvetelevel... most nem talalok mobilon jobbat, de sok helyen irnak mar rola :(
De úgyfest nagyon sokan rápattantak a problémára, és nem nyeretlen kétévesek, akik benyelik az amdfanfosprohadrver propagandafasságait, hanem felkészült mérnökök is, akik olyan dolgokat mérnek, hogy kabaré :D metro 4k-n futtatva, stock órajelekkel 7(igen hét) amper felvételét is mérték pci-e csatin, miközben a legdurvább, tűréshatár szélén minimumidőkre szabvány max áramfelvétel 5.5A!!!!! LOL
Spoiler
Kép

Tömeges visszahívás szaga terjeng a levegőben :D Dehát mi ehhez képest az überbrutál 970 3.5GB problémája. Hiszen ott extrém esetben még a frém is leesik(!!!!négy!!), miközben itt maximum leégeti a komplett alaplapot :banplz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5995 2016.07.02. 09:21

Egyszerűen nem értem miért van még AMD, még aznap be kellett volna zárniuk amikor bejelentették az 1080-at. Ez az egész rx480 egy rossz kabarénak is kevés. Mondom én akinek sok radeonja volt régen. 0 alatti szint amit leművelnek ezek a szerencsétlenek. Egyszerűen szánalmas a vergődésük, látszik, hogy semmire nem voltak képesek, hogy felvegyék a versenyt így a szabványokat baszták meg. Ez mondjuk az én szakmámban (telekommunikáció) elég gyakori főleg ugye voip területén sip-el, de hál istennek itt az ilyen féreg ivadék vállalatok üszkös patkány fejlesztőit eltiporják a mérnökök pár hónap alatt, és a kiöntött beleiken menetelnek át.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5996 2016.07.02. 12:43

donatus13 írta:Egyszerűen nem értem miért van még AMD, még aznap be kellett volna zárniuk amikor bejelentették az 1080-at. Ez az egész rx480 egy rossz kabarénak is kevés. Mondom én akinek sok radeonja volt régen. 0 alatti szint amit leművelnek ezek a szerencsétlenek. Egyszerűen szánalmas a vergődésük, látszik, hogy semmire nem voltak képesek, hogy felvegyék a versenyt így a szabványokat baszták meg. Ez mondjuk az én szakmámban (telekommunikáció) elég gyakori főleg ugye voip területén sip-el, de hál istennek itt az ilyen féreg ivadék vállalatok üszkös patkány fejlesztőit eltiporják a mérnökök pár hónap alatt, és a kiöntött beleiken menetelnek át.
Ez nagyon DT-s lett, főleg az utolsó mondat.

De hol van az AMD Defense Force (a.k.a. arty)?
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5997 2016.07.02. 12:55

Zóanagyvarázsló írta:Ez nagyon DT-s lett, főleg az utolsó mondat.

De hol van az AMD Defense Force (a.k.a. arty)?

Látod mit tesz velem az overwatch ?:D Pedig nem volt cél, de tényleg rettenet amikor szabványokkal kell baszakodni mert nem tartják be. Nincs rosszabb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5998 2016.07.02. 15:24

Zóanagyvarázsló írta:Ez nagyon DT-s lett, főleg az utolsó mondat.

De hol van az AMD Defense Force (a.k.a. arty)?
Ejbe volt anno valami rapid nevezetű, nah annál butább fanboyt még nem láttam ha amdről volt szó, arty vele kéne szövetkezned :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6001 2016.07.02. 17:57

Botond írta:TÉK!
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6002 2016.07.02. 18:03

Na, én mostantól vagyok benne biztos, hogy AMD termékkel van dolgunk! Lehet nyugodtan venni, EREDETI! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6003 2016.07.02. 18:20

Fosbájt.

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #6004 2016.07.02. 19:00

és mi lesz a solution? Downclockolják, és meglátjuk az igazi erejét, ahogy lenyomja a 960-at is akár :)
És egycsapással melegedni se fog, win-win
:taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #6005 2016.07.02. 19:38

DanielT írta:Na, én mostantól vagyok benne biztos, hogy AMD termékkel van dolgunk! Lehet nyugodtan venni, EREDETI! :eljen:
Én meg most bizonytalanodtam el, hogy lehet mégis csak vmi átfeliratozott nvidia cuccot árulnak. Nem is olyan rég vettem vmi vgat, aminek ész nélkül pörgött a ventije, ha úgy volt kedve, aztán jött a driver fix. Meg új bios kellett neki. Meg minden egyéb sw-s finetuning, oszt most már majdnem megnyalja a 17k-t full alapon, minden of nélkül. Szóval vmi átmatricázott nvidia lesz ez talán. :rolleyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #6006 2016.07.02. 22:29

Viszont ha nem dögleszti meg a lapot, akkor lehet, hogy tonképp nyolcgigásat rendőtem, mert eddig nagyon úgytűnik, hogy a négygigásak is nyolcgigásak, csak egy másik biossal(ergo a retailek ugyanazok, mint a szétküldött samplek).
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #6007 2016.07.02. 22:34

Moby írta:Viszont ha nem dögleszti meg a lapot, akkor lehet, hogy tonképp nyolcgigásat rendőtem, mert eddig nagyon úgytűnik, hogy a négygigásak is nyolcgigásak, csak egy másik biossal(ergo a retailek ugyanazok, mint a szétküldött samplek).
g]
Az funneh lenne,mert akkor a tegnapi kérdésemre Zóhoz, hogy artynak hisz vagy az AMDnek akkor az a helyes válasz, hogy természetesen artynak!!! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6008 2016.07.02. 23:01

Moby írta:Viszont ha nem dögleszti meg a lapot, akkor lehet, hogy tonképp nyolcgigásat rendőtem, mert eddig nagyon úgytűnik, hogy a négygigásak is nyolcgigásak, csak egy másik biossal(ergo a retailek ugyanazok, mint a szétküldött samplek).
Kép
Ejj, a régi szép idők, amikor némelyik 9500-ast 9700-ra lehetett flesselni(ezzel nem volt szerencsém, de a 9500Pro úgy is ütött), és amikor úgy vettem az 9800-at, hogy garantáltan R360-as mag legyen rajta, amit meg 9800XT-re lehetett flashelni...

szerk: ITT is van, minden számra/kódra jól emlékeztem, pedig nem ma volt. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6009 2016.07.02. 23:59

Pár Unreal Tournament shot. Alpha verzió már régen tölthető, ha megnézné valaki, de a minőség nem konzisztens.

Kép

Kép

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #6010 2016.07.03. 08:36

DanielT írta:Ejj, a régi szép idők, amikor némelyik 9500-ast 9700-ra lehetett flesselni(ezzel nem volt szerencsém, de a 9500Pro úgy is ütött), és amikor úgy vettem az 9800-at, hogy garantáltan R360-as mag legyen rajta, amit meg 9800XT-re lehetett flashelni...

szerk: ITT is van, minden számra/kódra jól emlékeztem, pedig nem ma volt. :)
Asszem a 7950-ből is lehetett 70-est flashelni, vagy vmi hasonló. De a 2 és 3 magos Deneb chipes procikban is fel lehetett oldani a letiltott magokat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #6011 2016.07.03. 17:31

Közeleg a karácsony, szóval jelezném, hogy a versenyre 17k lesz a belépőszint. :o
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6012 2016.07.03. 18:53

Botond írta:Közeleg a karácsony, szóval jelezném, hogy a versenyre 17k lesz a belépőszint. :o
Ez legfeljebb altatásnak jó, nem fenyegetésnek. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #6013 2016.07.03. 19:02

DanielT írta:Ez legfeljebb altatásnak jó, nem fenyegetésnek. :D
Szóval kifigyelted, hogy ez még mindig minden alapon eredmény. :P Majd karácsonyra kap egy kis powert, hogy hadd szaladjon. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #6014 2016.07.03. 19:06

Zóanagyvarázsló írta:Ez nagyon DT-s lett, főleg az utolsó mondat.

De hol van az AMD Defense Force (a.k.a. arty)?
Kezeimbe temetett arcal bőgök :rinya: :rinya:
Avatar
arty

Hozzászólás #6015 2016.07.03. 19:08

DanielT írta:Fosbájt.

Kép
színtelen moslék(tm)
Avatar
arty

Hozzászólás #6016 2016.07.03. 19:10

benőmenő írta:Asszem a 7950-ből is lehetett 70-est flashelni, vagy vmi hasonló. De a 2 és 3 magos Deneb chipes procikban is fel lehetett oldani a letiltott magokat.
6950@6970 volt az :) (és nekem is az volt, ~annyi ideig nyúztam, mint a 970et)

7950-ből 7950 ghz editiont lehetett csinálni, az is megvolt :) és ottavége.... a 280x-em még kedveltem, azóta gémóver :( :(
Avatar
arty

Hozzászólás #6017 2016.07.03. 19:27

eh, xbox sale holnap indul :(

jó lett volna látni, hogy mit vegyek ott és mit mégis steamen......
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #6018 2016.07.03. 19:38

arty írta:eh, xbox sale holnap indul :(

jó lett volna látni, hogy mit vegyek ott és mit mégis steamen......
Hardverapro, xbox eladás, és megoldottam a problémádat.
Avatar
arty

Hozzászólás #6019 2016.07.03. 19:59

TasManXT írta:Hardverapro, xbox eladás, és megoldottam a problémádat.
fm5/6/horizon2, unravel ami így hirtelen hiányozna :) nameg a kvantumbrét is oneon tervezem letolni, fifa15 is arra van meg, halo2remazter teljesen, odst félig befejezetlenül, meg még pár cím ami most nem ugrik be, de biztos fájna. hómtesóval pár címet azé' felhalmoztunk a másfél év alatt és van bőven hátralékom :)

ps4et akartam hamarabb eladni, de egyszerűen az se megy, annyi a játék :(
ráadásul ezeröcsiér' akcióba beugrott a bf4 is rá, ellőttem a kéthetes free psn+-t és bazeg, TETSZIK !!! :D az uncsi2 remaztert is félredobtam pár órácskára miatta... miután az első próbakör 11 halál, 0 kill lett, picit feladtam, de azóta jobban megy és kontisok ellen a kontim azé' csak többet ér. driveclub dlck (oké, ezeken túllépnék), tlou remazter, gow3 remazter, uncsi2 remazter fele, uncsi3 remazter. és persze a doomot is erre akarom majd.

áh, sose szabadulok :(
Avatar
arty

Hozzászólás #6020 2016.07.03. 20:01

jaamugy akinek van Bioshock1-2(-és talán minerva's den dlc? is), az ingyé kapja pécén a remaztert !! most ócsón lehet "preorderelni", ha valaki tervezné a felújítást... és bízom benne h a remazterben végre a bio2 is kap kontitámogatást!! (bio2pc ugye csak wsadegér fooooooos)

Vissza: “Leáldozott.hu”