A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60131 2021.03.30. 08:12

Moby írta:Végre kijött a cyberpunkhoz a gigantikus 1.2-es javítás, és végre olyan lett, amit mindenki várt tőle.
[streamable]https://streamable.com/cf15fz[/streamabl]
A legjobban eddig a patch notes olvasásán szórakoztam a játékkal kapcsolatban. Egyrészt nyilván rekord hosszú, de leírva látni mik megtörténnek különösen érdekes. Mármint hogy ezeket hivatalosan kénytelenek elismerni és megfogalmazni, nyilván próbálják a legártatlanabb módon, de menthetetlen a helyzet.

Ilyen ütemben még 1 év mire bugok szempontjából rendben lenne a játék és még 2 év mire a hiányzó dolgokat implementálnák. És ez nem a lassúságot jellemzi, hanem a mennyiséget.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60132 2021.03.30. 10:48

Mekee írta:Tisztábbak? Mármint tisztábbak a mérésen, amire fejlesztik, nem a valóságban. Ahol úgy mérnek, hogy évezred alatt érje el a 40-et, nehogy töltsön a turbo, mer még kiderül, hogy a lóerőadat amit ráírnak, nos ahoz fogyasztás is kell.
Lehet hogy csalnak a mérésen de már az adblue meg a koromszűrú miatt is tisztábbak eleve mint a régi motorok, akkor gondold el ha egy turbo motornál igy kell trükközni akkor mi lenne egy szívónál?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60133 2021.03.30. 10:49

Moby írta:Végre kijött a cyberpunkhoz a gigantikus 1.2-es javítás, és végre olyan lett, amit mindenki várt tőle.
[streamable]https://streamable.com/cf15fz[/streamable
Mi a gond? Bemennek egy wormholeba, scifi nem?
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60134 2021.03.30. 10:56

Micsu írta:Lehet hogy csalnak a mérésen de már az adblue meg a koromszűrú miatt is tisztábbak eleve mint a régi motorok, akkor gondold el ha egy turbo motornál igy kell trükközni akkor mi lenne egy szívónál?
Semmi, csak nem kéne ez a totálisan elmebeteg teljesítmény hajhászás. Kurvajól meglenne a világ a szuper precíz szívó benzinesekkel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60135 2021.03.30. 11:08

DanielT írta:Semmi, csak nem kéne ez a totálisan elmebeteg teljesítmény hajhászás. Kurvajól meglenne a világ a szuper precíz szívó benzinesekkel.
Igen, az amerikaiak is így gondolkodtak, minek fejleszteni a motort olcsó a benzin, minek a futóművet jók az utak etc etc, majd szép nagy múltú autoiparuk lereccsent mint a szar.
Értem én amit mondasz csak a világ máshogy működik. Btw én jobban szeretem a turbo motort, jobb vezetni, kis fordulaton is van erő. Szivók akkor adják igazán ha nagy a köbcenti és sok a henger.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60136 2021.03.30. 11:12

Micsu írta:Lehet hogy csalnak a mérésen de már az adblue meg a koromszűrú miatt is tisztábbak eleve mint a régi motorok, akkor gondold el ha egy turbo motornál igy kell trükközni akkor mi lenne egy szívónál?
A mihez képest felvetésed jogos.
De nézz meg két lakást vagy házat egymáshoz képest, hogy van forgalom a ház előtt vagy nincs és hogy az egyik helyen mennyi por gyűlik a tv tetején és a másikon egy hét alatt. Ég és föld.
Plusz a zajterhelés.
Egészségügyi szempontból hiperugrás a villanyautó.
Mondjuk nagy csoda abban is annyi, hogy máshova telepítjük a káros hatásokat, a ház elől az erőművekhez, de na, kezdésnek az se rossz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60137 2021.03.30. 11:17

Micsu írta:Igen, az amerikaiak is így gondolkodtak, minek fejleszteni a motort olcsó a benzin, minek a futóművet jók az utak etc etc, majd szép nagy múltú autoiparuk lereccsent mint a szar.
Értem én amit mondasz csak a világ máshogy működik. Btw én jobban szeretem a turbo motort, jobb vezetni, kis fordulaton is van erő. Szivók akkor adják igazán ha nagy a köbcenti és sok a henger.
Ennek semmi köze az amerikai gondolkodáshoz. Őket is pont a japánok és az EU gyártók szívatták meg az ugyanúgy szívó, csak éppen nem szar motorjaikkal. És egy teljesen más technikai színvonalú korszakról beszélünk. Akkor még csiszolták az alapvető komponenseit is az egész rendszernek. Mire kész lett, elkezdték szétb@szni.

Az autógyártókon és a beszállítókon kívül senki nem járt jól az elmúlt 15 év fejlesztéseivel a belsőégésű motorok terén. Nyilván ez sok ember foglalkoztatását teszi lehetővé ez szupika, de én meg okádok ha eszembe jut hogyan működik ma egy "korszerű" motor. A kipufogógáz visszavezetéssel, a szívó oldali koromlerakódással, a milliárd+1 féle nagynyomású rendszer hibalehetőségével és áraival, stb.

Nem értesz azzal együtt, hogy borzalmas kockázat bármilyen új autót megvenni manapság egy 15 évvel ezelőttihez képest? Potenciális gazdasági totálkár minden egyes megtett kilométer.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60138 2021.03.30. 11:26

DanielT írta:Ennek semmi köze az amerikai gondolkodáshoz. Őket is pont a japánok és az EU gyártók szívatták meg az ugyanúgy szívó, csak éppen nem szar motorjaikkal. És egy teljesen más technikai színvonalú korszakról beszélünk. Akkor még csiszolták az alapvető komponenseit is az egész rendszernek. Mire kész lett, elkezdték szétb@szni.

Az autógyártókon és a beszállítókon kívül senki nem járt jól az elmúlt 15 év fejlesztéseivel a belsőégésű motorok terén. Nyilván ez sok ember foglalkoztatását teszi lehetővé ez szupika, de én meg okádok ha eszembe jut hogyan működik ma egy "korszerű" motor. A kipufogógáz visszavezetéssel, a szívó oldali koromlerakódással, a milliárd+1 féle nagynyomású rendszer hibalehetőségével és áraival, stb.

Nem értesz azzal együtt, hogy borzalmas kockázat bármilyen új autót megvenni manapság egy 15 évvel ezelőttihez képest? Potenciális gazdasági totálkár minden egyes megtett kilométer.
Igazad van abban hogy a megbízható dízel és benzinmotorokból betegágy lett, az ember azt gondolnál ha a dizelt elbszták akkor ott a benzin és még megbízhatatlanabbak lettek a modern benzin motorok mint a dizelek.
Egyébként egyet értek de egy m4be akkor is sokkal szívesebben ülnék mint egy szivo e46 m3ba. Kinek mi :)
Amerikaiaknal meg valszeg azert tortent igy mert nem volt torvenyileg szigoritva, igy nem voltak fejlesztesre kenyszeritve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60139 2021.03.30. 11:35

Micsu írta:Igazad van abban hogy a megbízható dízel és benzinmotorokból betegágy lett, az ember azt gondolnál ha a dizelt elbszták akkor ott a benzin és még megbízhatatlanabbak lettek a modern benzin motorok mint a dizelek.
Egyébként egyet értek de egy m4be akkor is sokkal szívesebben ülnék mint egy szivo e46 m3ba. Kinek mi :)
Hát valóban kinek mi, de az E46 M3 életében egy legenda volt, az M4-et meg senki le sem fogja szarni pár év múlva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60140 2021.03.30. 11:39

Mindegy, pusztuljanak gyorsan ki teljesen ezek a szarok aztán jöjjön a villany.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60141 2021.03.30. 11:39

DanielT írta:Hát valóban kinek mi, de az E46 M3 életében egy legenda volt, az M4-et meg senki le sem fogja szarni pár év múlva.
Ezt a parhuzamot felhozhatnam a ps2 - ps5re is es lam megse a ps2t gyurjuk ugyebar :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60142 2021.03.30. 11:40

DanielT írta:Mindegy, pusztuljanak gyorsan ki teljesen ezek a szarok aztán jöjjön a villany.
Ennyi. Pusztuljanak a negyvenbillió alkattrészből álló gépészeti betegágyak örökre. Szimpla evolúció.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60143 2021.03.30. 11:43

DanielT írta:Mindegy, pusztuljanak gyorsan ki teljesen ezek a szarok aztán jöjjön a villany.
Tokmind1 mi jo mert mi ugy se jarunk jol, a villany nem egy bonyolult konstrukcio de a tesla megis a legmegbizhatatlanabbb marka :idiota: De majd fejlodnek. Remelem majd csak az auto tolteste hasznalt aramot emelik majd fol ergo kulon oran lesz a tolto mert ha nem azaz altalanosan emelnek akkor jo nagy kubaba szaladunk majd bele ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60144 2021.03.30. 11:49

Moby írta:Ennyi. Pusztuljanak a negyvenbillió alkattrészből álló gépészeti betegágyak örökre. Szimpla evolúció.
Az elektronika betegagy ami meg 100x tobb adatot dolgoz fel masodpercenkent mint 10 eve bezzeg nem tart lepest az evolucioval. ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #60145 2021.03.30. 11:57

Micsu írta:Tokmind1 mi jo mert mi ugy se jarunk jol, a villany nem egy bonyolult konstrukcio de a tesla megis a legmegbizhatatlanabbb marka :idiota: De majd fejlodnek. Remelem majd csak az auto tolteste hasznalt aramot emelik majd fol ergo kulon oran lesz a tolto mert ha nem azaz altalanosan emelnek akkor jo nagy kubaba szaladunk majd bele ;)
Pedig már kiforrhatta volna magát a dolog, évek óta ezt csinálják! :idiota:
/szerk: A Kubára rá se merek kérdezni, egy Nepál pont elég erre az évtizedre. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60146 2021.03.30. 12:01

Hülyék vagytok mind, ez a jövő:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60147 2021.03.30. 12:15

Zóanagyvarázsló írta:Hülyék vagytok mind, ez a jövő:

phpBB [media]
Nekunk, de neked a jelen es mult egy ideje :fogmosas:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60148 2021.03.30. 12:40

Micsu írta:Lehet hogy csalnak a mérésen de már az adblue meg a koromszűrú miatt is tisztábbak eleve mint a régi motorok, akkor gondold el ha egy turbo motornál igy kell trükközni akkor mi lenne egy szívónál?
Nem csalnak, csak nem az életre, a használatra csinálják, hanem a mérési ciklusra. Semmivel nem lesz tisztább egy motor, mert rámindják hogy 1,2 turbo, ami 160ló, és 4litert fogyaszt. Dehogy fogyaszt, csak ha a turbo töltés alatt mész 12loeröt használva, ha kihasználod elhanyagolhatoan jobb egy ugyanolyan teljesitmenyu szivonál. Most ugyanolyan muszaki szinvonalurol beszélek, nem egy 197x es amcsi v8ról.
Cserébe legalább fele olyan tartós, és ha belevesszük, hogy mennyivel több energiaráfordítás ezeket legyártani, karbantartani... Csak jolhangzik amiket leírnak, de ezek a mai szarok már szerintem is vesszenek, ennél a villany is sokkal jobb jelenleg.
Tulbonyolitott betegágyak.
Szerencsére még jo sokáig kaoható lesz élményre olyan ami még tényleg megadta. Nagy szívomotor, hátsokerékhajtás, hidraulikus kormánymű.
Ahigy dani is irta, ezek a 2000-es évek végén kb kihaltak, az ulolsó ilyen analog autó, amiben még most is van annyi kényelmi funkció amimiatt nemkell fapadban ülni.
Minden másra, közlekedni meg elektromos nyilván okés lesz lassan.
Persze ott is mindenki olyan kilométeres lemaradásban van a teslához képest, amit sokan nemfognak megugrani, vw is csak kapálózik, ők is csak most, hogy az eu kikényszerítette belőlük kezdték el.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60149 2021.03.30. 12:53

Moby írta:Ennyi. Pusztuljanak a negyvenbillió alkattrészből álló gépészeti betegágyak örökre. Szimpla evolúció.
Ezzel tökre egyet tudnék érteni, ha a jövő nem egy szoftveresen lockolt, techcégesen direkt javíthatatlan szolgáltatás lenne, a korábbi ténylegesen birtokolt termék helyett.
Ezeket a már most 15-20 éves utolsó szívó autókat itthon szerintem addig fogjuk nyúzni, amíg be nem tiltják törvényileg, vagy el nem rohadnak az utolsó csavarig, mert egyszerűen nincs rájuk ésszerű alternatíva jelenleg. Mondhatni a mobilitás plazmatévéi. :idiota:
Ha már az utcai autós innovációt hiányolták egyesek az F1-ből, jövőre lecserélik a 13"-es kerekeket 18"-esekre:
degtn0v-9210b10d-6372-4338-9c02-3652a344af75.png
Avatar
Botond

Hozzászólás #60150 2021.03.30. 13:06

Inkább az baj, hogy az átlag magyarnak hosszú évek alatti keresete is kevesebb, mint egy normál autó ára.
Én max hat havi fizum szánom autóra mindig. Megnézem azért mit kapok, aztán az van tíz évig. Ha kibírja, ha nem és befosik, akkor veszek másikat és csá. Nem egy ökör ára.
Itthon meg ez többnyire huszonéves csotrogányt jelentene és jelent is az átlagnak, meg ugye van a szomszédnak meg kell mutatni faktor és a túlvállalás és akkor kegytárgy lesz az autó.
Ami autóim voltak azok közül az első, az 1998asban volt olyan hiba, hogy nulla kmesen összefingta magát az elektronika 500 méterre a szalontól, a többivel csak olajcsere volt és kész, pedig azok már mind 2000 utániak. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60151 2021.03.30. 13:34

Mekee írta:Nem csalnak, csak nem az életre, a használatra csinálják, hanem a mérési ciklusra. Semmivel nem lesz tisztább egy motor, mert rámindják hogy 1,2 turbo, ami 160ló, és 4litert fogyaszt. Dehogy fogyaszt, csak ha a turbo töltés alatt mész 12loeröt használva, ha kihasználod elhanyagolhatoan jobb egy ugyanolyan teljesitmenyu szivonál. Most ugyanolyan muszaki szinvonalurol beszélek, nem egy 197x es amcsi v8ról.
Cserébe legalább fele olyan tartós, és ha belevesszük, hogy mennyivel több energiaráfordítás ezeket legyártani, karbantartani... Csak jolhangzik amiket leírnak, de ezek a mai szarok már szerintem is vesszenek, ennél a villany is sokkal jobb jelenleg.
Tulbonyolitott betegágyak.
Szerencsére még jo sokáig kaoható lesz élményre olyan ami még tényleg megadta. Nagy szívomotor, hátsokerékhajtás, hidraulikus kormánymű.
Ahigy dani is irta, ezek a 2000-es évek végén kb kihaltak, az ulolsó ilyen analog autó, amiben még most is van annyi kényelmi funkció amimiatt nemkell fapadban ülni.
Minden másra, közlekedni meg elektromos nyilván okés lesz lassan.
Persze ott is mindenki olyan kilométeres lemaradásban van a teslához képest, amit sokan nemfognak megugrani, vw is csak kapálózik, ők is csak most, hogy az eu kikényszerítette belőlük kezdték el.
Nem is kell par evnel tobbet tudniuk mert az autok nagyreszet 5-7 evre es x kmre tervezik, es azokon a piacokon amik igazan szamitanak ennyi ido alatt cserelik is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60152 2021.03.30. 15:51

Haladgatok NG+ban .
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60153 2021.03.30. 16:21

aabyssx írta:Ingyen adta az Epic a The Fallt, belenéztem, és asszem én ezt megcsinálom. Ultra Indie, low budget cucc hulladék irányítással, de tök érdekesnek tűnik.

Hát, én ezt végig is játszottam. Review:
- art: ultra budget, de nem rossz
- animáció: néha volt
- hang: talán jó; atmoszféra van
- sztori: nagyon szellemes és érdekes, néha még vicces is
- játék: ez valami sci-fi, androidos point&click adventure újra gondolás, jó szar irányítással, meg párat kell lőni is benne
Azt hittem ingyenes shovelware szarság lesz, de simán tök jó volt, a folytatását be is raktam wishlistre / 10
Avatar
eje75

Hozzászólás #60154 2021.03.30. 19:48

Geci Emag.... nem hozták ki ma a monitoromat amit rendeltem, pedig azt ígérték... talán holnapra
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60155 2021.03.30. 19:57

eje75 írta:Geci Emag.... nem hozták ki ma a monitoromat amit rendeltem, pedig azt ígérték... talán holnapra
3 év plusz egy nap, mit számít már? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60156 2021.03.30. 19:59

Ja emlékeztek amikor fiatal voltam és bohó... Lelkesen vetettem bele magam a Maneater újdonságának óceánjába... Na ez első etapban kb 10 perc volt. Nem éreztem rá az irányításra.. Látszik, hogy valóban nem cápaterelgetésre neveltek az elmúlt 30 év játékai.

Majd még egyszer elindítom az tuti és majd onnan dől el a sorsa.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60157 2021.03.30. 20:06

DanielT írta:3 év plusz egy nap, mit számít már? :idiota:
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60158 2021.03.30. 20:06

DanielT írta:3 év plusz egy nap, mit számít már? :idiota:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60159 2021.03.30. 20:12

DanielT írta:3 év plusz egy nap, mit számít már? :idiota:
Spoiler
Kép

Közben Dark Soulsban feljutottam nem egészen 4 óra alatt Sen's Fortress tetejére. Achikból ma nem potyogott sok, csak az összes Pyromancy-ért járó.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60160 2021.03.30. 20:16

Ez a játék úgy néz ki, mint Eje monitorja - amúgy tök jó. Art 10/10
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #60161 2021.03.30. 20:28

DanielT írta:Ja emlékeztek amikor fiatal voltam és bohó... Lelkesen vetettem bele magam a Maneater újdonságának óceánjába... Na ez első etapban kb 10 perc volt. Nem éreztem rá az irányításra.. Látszik, hogy valóban nem cápaterelgetésre neveltek az elmúlt 30 év játékai.

Majd még egyszer elindítom az tuti és majd onnan dől el a sorsa.
Nekem is kb. annyi volt elsőre. Nem volt második.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60162 2021.03.30. 20:51

Ja, aki kinőtt az ovis szuperhősös filmekből, de még nem engedték első osztályba, annak netflix, Bad Trip.

Borat féle áldokumentum, ahol a nép nem tudja, hogy filmben van. Eric André ebben nagyon ott van a szeren, nem egy olcsó kis másolat. Youtubeon utána lehet nézni aki nem ismeri, de inkább a film után ajánlom megtenni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60163 2021.03.30. 20:55

Nem kellett áprilisg sem várni, már 60fps-el megy a recsit! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #60164 2021.03.30. 21:09

Moby írta:Nem kellett áprilisg sem várni, már 60fps-el megy a recsit! :eljen:
:eljen: Mire jön az ingyenházédé remélem meglepnek minket ott is ezzel! :) Talán végzek addigra a days gone-al :vigyor:
Avatar
deep

Hozzászólás #60165 2021.03.30. 22:33

Moby írta:Nem kellett áprilisg sem várni, már 60fps-el megy a recsit! :eljen:
Korábban jött a peccs?
Avatar
Moby

Hozzászólás #60166 2021.03.30. 23:00

deep írta:Korábban jött a peccs?
Úgytűnik.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60167 2021.03.31. 00:12

aabyssx írta:Ez a játék úgy néz ki, mint Eje monitorja - amúgy tök jó. Art 10/10
phpBB [media]
Én ezzel játszottam délután nagyon tetszett, igényes cucc, de abbahagyom. Egy darabig módszeres volt, de most már fárasztóan magas a random faktor (a vége felé). Ha valaki bírja a sok retryos cuccot, akkor érdemes ránézni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60168 2021.03.31. 10:11

aabyssx írta:Én ezzel játszottam délután nagyon tetszett, igényes cucc, de abbahagyom. Egy darabig módszeres volt, de most már fárasztóan magas a random faktor (a vége felé). Ha valaki bírja a sok retryos cuccot, akkor érdemes ránézni.
Kár az undorító C64 -es színpalettáért, a videót nem bírtam miatta végignézni. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60169 2021.03.31. 10:24

Tegnap jött frissítés a szopókemberhez. Beleraktak ilyen gépitanulás alapú valós izom és alakdeformációt, a mozgásnak megfelelően.
Elég komolyan nyomják az inszomniások.
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60170 2021.03.31. 10:34

Moby írta:Tegnap jött frissítés a szopókemberhez. Beleraktak ilyen gépitanulás alapú valós izom és alakdeformációt, a mozgásnak megfelelően.
Elég komolyan nyomják az inszomniások.
Kép
Kép
Mire rá tudom venni magam, hogy újra kipróbáljam, tényleg le is fog sz*pni... :wow2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60171 2021.03.31. 12:31

DanielT írta:Kár az undorító C64 -es színpalettáért, a videót nem bírtam miatta végignézni. :szomoru1:
Szerintem nagyon jól néz ki. Főleg mozgásban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60172 2021.03.31. 14:06

Outriders miatt küldtem privit Moby.
Avatar
arty

Hozzászólás #60174 2021.03.31. 19:59

Greyfox írta:Justice League Snyder Cut - gigantikus hulladék. Ne pazaroljatok rá 4(!!) órát az életetekből. 3 részletben szenvedtük végig, nem tudom miért. Szerintem vártunk valamire, amiről tudtuk, hogy nem következik be :D Rotten és imdb értékelés érthetetlen, ennyire igénytelen a tömeg?
Viszont a 4:3-as képarány :wilting: miatt abszolút CRT barát mozi! :falbav:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60175 2021.03.31. 20:17

Gyorsfutó vagyok-e? (Iron Golem boss)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.03.31. 20:18-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #60176 2021.03.31. 20:18

Moby írta:Végre kijött a cyberpunkhoz a gigantikus 1.2-es javítás, és végre olyan lett, amit mindenki várt tőle.
elég nagy árat kellett fizetni a prevgen 30 frémért... :D

-----

phpBB [media]


pár napja már néztem máshol, állítólag eléggé okés (méretérzés és a 2D átvezetők nem annyira, de AIM elviszi a hátán)

MÉG. SOK. FPS-t. PSVR-re.

Anno se xboxon, se pécén, se steamen a bfg-t nem sikerült átélni, egyszerűen gagyi folyosósúter, béna jumpscare minden sarkon. NADE VR-ben!
2020-ban az SW Squadron volt egyértelműen a system seller, idén komolyabbnak ígérkezik a mezőny :)

Jó ez a lockdown.
Egyik helyen 5500ra kéne 1200as szállítást fizetni, másik helyen 6990-re 1200at (breakpoint és doom3vr).
UK-ból Brexit nélkül 12k lenne mindenestül a kettő.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60177 2021.03.31. 20:35

arty írta:*DF_Doom3VR.mp4*
Fú, akik a bill-egeres fps videóktól hánynak, azok ezt szorozzák meg legalább ötvennel. És akkor utána még elkezdi nyomkodni a snap turnt. :vomit:
Konkrétan nézhetetlen még kis lejátszóban is, nemhogy fullscreenben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60178 2021.03.31. 20:43

benőmenő írta:Fú, akik a bill-egeres fps videóktól hánynak, azok ezt szorozzák meg legalább ötvennel. És akkor utána még elkezdi nyomkodni a snap turnt. :vomit:
Konkrétan nézhetetlen még kis lejátszóban is, nemhogy fullscreenben.
Ja, de azért megy a snap turn mert mondja, hogy egyébként rosszul lesz... Epik ez mindenképpen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60179 2021.03.31. 20:51

DanielT írta:Ja, de azért megy a snap turn mert mondja, hogy egyébként rosszul lesz... Epik ez mindenképpen.
Tehát vagy a kontent kreátor csandázik, vagy a néző. Jó buli ez a VR, nem is értem miért nem terjedt el szélesebb körben még. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60180 2021.03.31. 20:54

benőmenő írta:Gyorsfutó vagyok-e? (Iron Golem boss)
Ez tényleg simán WR pace, leszámítva hogy megvártad a lökéshullámot. Maga a harc flawless. Attól most tekintsünk el, hogy NG+ ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60181 2021.03.31. 21:49

benőmenő írta:Tehát vagy a kontent kreátor csandázik, vagy a néző. Jó buli ez a VR, nem is értem miért nem terjedt el szélesebb körben még. :idiota:
Hát aki legalább 3x játszott ilyennel, annak nem okoz gondot, vagyha igen, akkor nem neki való.
Ace combatot eleinte nem bírtam fél percnél tovább, meg a robinson dínós cuccot sem, aztán ez simán elmúlik. Szerintem erről pont nem a vr tehet, meg arról sem, hogy ezt rohadtul nem 2d yt videóból kell megállapítani.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60182 2021.03.31. 21:51

arty írta:Anno se xboxon, se pécén, se steamen a bfg-t nem sikerült átélni, egyszerűen gagyi folyosósúter, béna jumpscare minden sarkon. NADE VR-ben!
2020-ban az SW Squadron volt egyértelműen a system seller, idén komolyabbnak ígérkezik a mezőny :)
Én totál bírtam anno, sokkal inkább, mint a régieket, vagy akár ezeket az új agyatlan metál henteldéket
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60184 2021.03.31. 22:49

TasManXT írta:Deacon St. Johnt, a vándormadárt és fejvadászt alakítod
Ejha, cápa után már vándormadár is lehetek?! Ez hátha jobban bejön majd! Örömmel látom az innovációt, remélem nem állunk meg és hamarosan örvös medve, vagy tapír is bekerül a repertoárba! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60185 2021.04.01. 06:22

Moby írta:Végre kijött a cyberpunkhoz a gigantikus 1.2-es javítás, és végre olyan lett, amit mindenki várt tőle.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #60186 2021.04.01. 12:02

DanielT írta:Ja, de azért megy a snap turn mert mondja, hogy egyébként rosszul lesz... Epik ez mindenképpen.
Annyira nem, mivel véletlen visszakapcsolja sima nézgelődésre és rájön, hogy "jééé, kezd hozzászokni, mer' ezt most bírja"... pedig a szűk folyosók elég kemény gyomrost tudnak adni az embernek, ha sokat és gyorsan forgolódik pl falak mellett :) (legalábbis nekem nem volt kellemes a Doom VFR-ben...)

---

kezdenek jönni az RTX4090 rivjúk :eplus2:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60187 2021.04.01. 13:03

arty írta:Annyira nem, mivel véletlen visszakapcsolja sima nézgelődésre és rájön, hogy "jééé, kezd hozzászokni, mer' ezt most bírja"..
Sajnos addig nem jutottam el a videóban... :miaz:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #60188 2021.04.01. 15:11

arty írta:kezdenek jönni az RTX4090 rivjúk :eplus2:
azt hinné az ember, hogy kamu, pedig tekintve az eddigi fizikai növekedést még borítékolható is :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #60189 2021.04.01. 16:06

Tegnap óta tesztelgetem a monitort, eddig nem volt olyan monitorom aminél ennyire minimális lett volna a backlight bleed.... minta nem is lenne: varázslat vagy mi a tosz... + az okos funkciói nagyon bejönnek, eddig nagyon meg vagyok elégedve, jól elköltött forint vót :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #60190 2021.04.01. 16:12

Csak a játékosok egyharmada csal??? Szerintem sokkal több!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60191 2021.04.01. 16:34

eje75 írta:Tegnap óta tesztelgetem a monitort, eddig nem volt olyan monitorom aminél ennyire minimális lett volna a backlight bleed.... minta nem is lenne: varázslat vagy mi a tosz... + az okos funkciói nagyon bejönnek, eddig nagyon meg vagyok elégedve, jól elköltött forint vót :eljen:
Pontosan milyet vettél? Lehet írtad, csak most hirtelen nem találtam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60192 2021.04.01. 18:03

Dragon Age: Inquisition

Itt ott nagyon csini a grafika (+), sok helyen meg bugzik és elhanyagolt. (-)
Rengeteg szöveget írtak a játékhoz azaz van lore bőven (+), de a több ez esetben nem mondanám hogy jobb, mert érdektelen az egész, engem ez a világ annyira nem fog meg. (-)
Gameplay egy fokkal jobb mint a második részben, karakter menedzselés (+), viszont a taktikai nézet is max arra jó hogy ott megnézhetjük az ellenfelek gyengeségeit, az egész harcrendszer nem úgy van felépítve mint a poenél hogy taktika nélkül véged van, még hardon se vészes, a legnehezebben nem próbáltam. (és az ui is hulladék) (-)
A craftolási rendszer egyszerű és jól használható (+), de ez a diablo styl damage/minute sebzésrendszer és borderlandsot idéző folyamatosan hullo de semmit nem érő itemrendszer nekem annyira nem tetszik. (-)
A királyi bíráskodás és a terepasztalos micromanagement tetszett (+), de ritkán van választási lehetőségünk és akkor is kevés opcióval. (az egész storyt nézve) (-)
Sok és változatos felfedezni való helyszín van (+), de kb mindegyiken ugyanazokat lehet csinálni, legalább szétosztották volna az activityket helyszinek között, a sandboxosítás is max a bugosságot növelte a játékélményt nem, a lovaglás az valami szánalmas. (-)

Kettősség jellemzi az egész játékot, vannak benne olyan dolgok amik jók lehetnének de általában elvannak baszva, középszerű megoldások és bugok tömkelege, illuzióromolo dolgok folyamatosan (6-7 éves játék de még ott tartunk hogy a saját társaink teleportálnak be elénk (az ellenfelek meg 10 méterre mögénk)), és ez így volt az andromédában is, engem annyira a világa se fog meg, az andromédába a jobb dolgokat átvették (terepasztal, craftolási rendszer), de ott a harc a röpködő evadel azért jobban működött de ez meg valamivel változatosabb, kb hasonló mindkét játék, talán a DAI egy picit jobb. Az előző résznél feltétlenül jobb, de csak egy lelketlen iparos munka, nem ér fel a nagyok mellé. Botond neked valszeg adni fogja mert az MEA is adta.

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #60193 2021.04.01. 21:06

Köszi Micsu, listán van, de kell egy kis másféle kell két dragon age között.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60194 2021.04.02. 01:08

benőmenő írta:Pontosan milyet vettél? Lehet írtad, csak most hirtelen nem találtam.
Samsung M7
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60195 2021.04.02. 10:47

eje75 írta:Samsung M7
Abban VA panel van. Arra nem annyira jellemző a bleeding. A black trailing/smearing inkább.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60196 2021.04.02. 10:48

arty írta:kezdenek jönni az RTX4090 rivjúk :eplus2:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=0frNP0qzxQc[/vieo]
Ez jó! :D:D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60197 2021.04.02. 10:52

Ez az 1.2-es patch a gigantikus changelog ellenére is kb. arra volt jó, hogy legyen még egy bug videó hullám. :(
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #60198 2021.04.02. 10:57

Na én ezt a wd legion-t félreraktam. Egyrészt felreppent a pletyka, hogy jön hozzá a 60fps patch (ami nem lenne meglepő, a megjelenés óta benne van a ps5-ös 60fps-es cfg), másrészt a felétől kb úgy ráuntam, hogy nemigaz. A gameplay nagypn fasza, de a sztorirészek, meg a mellékküldik kurvaszarok. Sajnos a közelében sincs a második résznek, ami gameplayben nem volt jobb, de a sztorikban (és a humorban), illetve a helyszínben sokkal jobb volt.
A másik, és nyomósabb ok viszont az, hogy totál bedarált az outriders. Nemtudom meddig tart ki a lendület, de tegnap úgy toltam bele 8 órát, hogy egész délután a fiaimmal bringáztam. Iszonyúan addiktív, és rohadtul élvezem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60199 2021.04.02. 10:58

benőmenő írta:Ez az 1.2-es patch a gigantikus changelog ellenére is kb. arra volt jó, hogy legyen még egy bug videó hullám. :(
[video]https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aGppqV6_460svvp9.webm[/video
A szarból várat eklatáns példája.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60200 2021.04.02. 10:59

eje75 írta:Samsung M7
Amúgy miért vettél olyan monitort, ami nem támogat VRR-t?

Vissza: “Leáldozott.hu”