A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59991 2021.03.26. 18:18

Moby írta:Hát ez mondjuk eléggé zsír! (lesz egyszer, egyelőre dátum sincs)
[video]https://www.youtube.com/watch?v=MA6HMWcldHE[/vieo]
Jól néz ki, de nincs PS - re bejelenetve, szal'...
Avatar
Moby

Hozzászólás #59992 2021.03.26. 18:21

DanielT írta:Jól néz ki, de nincs PS - re bejelenetve, szal'...
Viszont gamepassba day1 jön. (elvileg még idén valamikor)
Avatar
Botond

Hozzászólás #59993 2021.03.26. 18:49

Moby írta:Viszont gamepassba day1 jön. (elvileg még idén valamikor)
Kizárt, xboxra nincs játék és a GPU amúgy is csak egy halom régi fos, amire senki se kiváncsi.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59994 2021.03.26. 18:59

Moby írta:Ja, és holnaptól octopath traveler a gamepassban (meg yakuza 6 aki hajt ezekre), holnaputántól meg az it takes two, aminek ma jött a previewja mindenhol, és mindenhol gecijó pontokat kapott (pure coop játék). Ez utóbbi még engem is érdekelhet talán.
Yakuza 6 kijött pécére?!? Vááá! Ha letudom az uncsirájdert, akkor lehet, hogy megyek 300 Ft-os gamepassolni megint, és Yakuza 3-4-5-6 maratont tartok. Mire ősz lesz talán végzek is. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #59995 2021.03.26. 19:01

benőmenő írta:Folytatódik a szokásos móka Twitchen.
Nézlek.. lementél a csúszdán és a Bed os Chaos 1,2 mp alatt lesodort a szakadékba....4 perc alatt visszafutottál, rögtön 5 mp alatt 3x lelézerezett, amire elment majd az összes heal-ed, aztán azonnal leestél a szakadékba... utána megint 4 perc alatt visszafutottál, valamit csináltál, amitől valami történt, beszakadt a padló, leugrottál és 1 mp alatt szénné égetett.....ezt biztos így kell? :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59996 2021.03.26. 19:07

eje75 írta:Nézlek.. lementél a csúszdán és a Bed os Chaos 1,2 mp alatt lesodort a szakadékba....4 perc alatt visszafutottál, rögtön 5 mp alatt 3x lelézerezett, amire elment majd az összes heal-ed, aztán azonnal leestél a szakadékba... utána megint 4 perc alatt visszafutottál, valamit csináltál, amitől valami történt, beszakadt a padló, leugrottál és 1 mp alatt szénné égetett.....ezt biztos így kell? :banplz:
aha, értem: utána megint leugrottál, és a fogpiszkálóddal 1 ütéssel megölted... hmmmmm....
Avatar
eje75

Hozzászólás #59997 2021.03.26. 19:18

Öreg vagyok már ezekhez: hétvégén leszedtem a Bloodborne-t, eljutottam a cleric beast-ig egyetlen halál nélkül, de a bossharc kezdete után 2 mp-el egyetlen ütéssel megölt.... töröltem azonnal a p..csába, nem bírják má ezt az idegeim...
Avatar
Botond

Hozzászólás #59998 2021.03.26. 19:42

eje75 írta:Öreg vagyok már ezekhez: hétvégén leszedtem a Bloodborne-t, eljutottam a cleric beast-ig egyetlen halál nélkül, de a bossharc kezdete után 2 mp-el egyetlen ütéssel megölt.... töröltem azonnal a p..csába, nem bírják má ezt az idegeim...
Ha van otthon varrótű, azt előkapod, es elkezded a szemedbe nyomkodni, ugyanaz az élvezeti faktor és kevesebb rákészülést igényel. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59999 2021.03.26. 20:54

eje75 írta:Öreg vagyok már ezekhez: hétvégén leszedtem a Bloodborne-t, eljutottam a cleric beast-ig egyetlen halál nélkül, de a bossharc kezdete után 2 mp-el egyetlen ütéssel megölt.... töröltem azonnal a p..csába, nem bírják má ezt az idegeim...
Kár, hogy nem maradtál tovább. Volt egy Artorias próbálkozásom, ahol 1 ütésre voltam a győzelemtől és úgy kapott szét. :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #60000 2021.03.26. 21:18

benőmenő írta:Kár, hogy nem maradtál tovább. Volt egy Artorias próbálkozásom, ahol 1 ütésre voltam a győzelemtől és úgy kapott szét. :idiota:
Auuu...tudom az milyen érzés tud lenni....
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60001 2021.03.26. 21:34

Botond írta:Kizárt, xboxra nincs játék és a GPU amúgy is csak egy halom régi fos, amire senki se kiváncsi.
Ez így van még mindig és évek óta. Most próbálkozik kétségbeesetten az MS, de ez nem azt igazolja hogy van rá. Majd talán LESZ rá ahogy az Epic store ba is ejtenek túszokat, csak pénz kell hozzá ész és tehetség nem.

Ehhez is semmi közük, csak fizetnek, hogy odaadhassák ingyen (GPU csula) mert eladni nem tudnak semmit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #60002 2021.03.26. 22:45

Egy kiadós covdfertőzést kívánok annak a retkes buzinak a ubisoftnál, aki kitalálta, hogy küldetés közben nem lehet fegyvert, meg gadgeteket váltani a WDL-ben :falbav: Most buktam el egy kurvajó recruitment küldetést ez a fos miatt. El is ment mára a kedvem tőle.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60003 2021.03.26. 23:11

Moby írta:Egy kiadós covdfertőzést kívánok annak a retkes buzinak a ubisoftnál, aki kitalálta, hogy küldetés közben nem lehet fegyvert, meg gadgeteket váltani a WDL-ben :falbav: Most buktam el egy kurvajó recruitment küldetést ez a fos miatt. El is ment mára a kedvem tőle.
Pont ez a lényeg... hogy van tétje a dolgoknak, lehet kötődni karakterekhez és tényleg fáj ha bukod valamelyiket. Gondolom nem permadeathben tolod, szóval nem buktad, csak kórházba került. Én is ha valamelyik kedvencemet leszázalékolták, olyan bosszúhadjáratba kezdtem, hogy azt nem tették zsebre! :violent: És amikor mittomán elfogytak az ultimét sunnyogó karaktereim, vagy épp a harcolós és az előbbi vagy utóbbi kellett volna, akkor teljesen máshogy kellett alkalmazkodnom a helyzethez. EZ JÓ. :nezze:

És igen, hogy váltanál küldetés közben olyan fegyverre vagy gadgetre ami nincs nálad? Nem lehet mindenre felkészülni és nem is kell. Beszoptad, ez van, odamész mással.

Majd a szutyadék Valhallában arra váltasz amire akarsz és soha nem kerül veszélybe a karaktered. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60004 2021.03.27. 07:30

eje75 írta:Auuu...tudom az milyen érzés tud lenni....
Spoiler
Kép
Ez egy elég frankó hatvanezres ték azé ezzel a giffel! :zavart2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60005 2021.03.27. 07:56

Ez a Ninja Gaiden Collection egyre "jobb".
Eleve azért a Sigma kiadások lesznek benne, mert az eredeti játékoknak elveszett a forráskódja.
De ha ez nem lenne elég nagy arcpálma, lehet nem is a PS3 verzió lesz az alap, hanem a kézikonzolos (PS Vita). :wilting:
Spoiler
Kép
Kép

eje75 írta:Auuu...tudom az milyen érzés tud lenni....
Spoiler
Kép
Érdekes TÉK lett. :vigyor:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60006 2021.03.27. 09:36

DanielT írta:Pont ez a lényeg... hogy van tétje a dolgoknak, lehet kötődni karakterekhez és tényleg fáj ha bukod valamelyiket. Gondolom nem permadeathben tolod, szóval nem buktad, csak kórházba került. Én is ha valamelyik kedvencemet leszázalékolták, olyan bosszúhadjáratba kezdtem, hogy azt nem tették zsebre! :violent: És amikor mittomán elfogytak az ultimét sunnyogó karaktereim, vagy épp a harcolós és az előbbi vagy utóbbi kellett volna, akkor teljesen máshogy kellett alkalmazkodnom a helyzethez. EZ JÓ. :nezze:

És igen, hogy váltanál küldetés közben olyan fegyverre vagy gadgetre ami nincs nálad? Nem lehet mindenre felkészülni és nem is kell. Beszoptad, ez van, odamész mással.

Majd a szutyadék Valhallában arra váltasz amire akarsz és soha nem kerül veszélybe a karaktered. :wilting:
Nem a tét a gond, az jó. De ne ilyen fasz döntéstől legyen tétje. Ilyen hülyeséget én is ki tudok találni: mission közben ne lehessen előrefelé menni csak oldalra és hátra. És csak hasoncsúszva.
BENG. Ott a TÉT! :nezze:
Abba is hagytam a tech pointok gyűjtögetését, semmi értelme. Akkor tudnám csak őket használni, amikor semmi szükségem rá. Jól kitalált rendszer ez :taps:

/BTW nem az a gondom, hogy az emberem kiesett egy időre, hanem azt buktam el, akinek a recruit missionjében voltam bent. Vannak ezek a ideiglenes elérhető, high skilled potencionális tagok. Ha ezeknek elbukod a recruit missionjét, akkor eltűnik a picsába.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60007 2021.03.27. 09:56

Moby írta:Nem a tét a gond, az jó. De ne ilyen fasz döntéstől legyen tétje. Ilyen hülyeséget én is ki tudok találni: mission közben ne lehessen előrefelé menni csak oldalra és hátra. És csak hasoncsúszva.
BENG. Ott a TÉT! :nezze:
Abba is hagytam a tech pointok gyűjtögetését, semmi értelme. Akkor tudnám csak őket használni, amikor semmi szükségem rá. Jól kitalált rendszer ez :taps:

/BTW nem az a gondom, hogy az emberem kiesett egy időre, hanem azt buktam el, akinek a recruit missionjében voltam bent. Vannak ezek a ideiglenes elérhető, high skilled potencionális tagok. Ha ezeknek elbukod a recruit missionjét, akkor eltűnik a picsába.
Túlhisztized. Jó, most ettől még idegesebb lettél, de igaz. ;) Relax és lesz majd másik recruit, az élet megy tovább.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #60008 2021.03.27. 10:12

Még mindíg nem tudtam rávenni magam erre a WD-re, 1-et is szerettem, de főleg a 2 volt frankó, erről is jókat hallani, de valahogy nem veszi be a gyomrom már ezt a LMBTQ faszaságvilágot :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60009 2021.03.27. 10:31

Mekee írta:Még mindíg nem tudtam rávenni magam erre a WD-re, 1-et is szerettem, de főleg a 2 volt frankó, erről is jókat hallani, de valahogy nem veszi be a gyomrom már ezt a LMBTQ faszaságvilágot :nemtudom:
Nyugi, csak minden második ember néger. A többi indiai. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #60010 2021.03.27. 10:47

Mekee írta:Még mindíg nem tudtam rávenni magam erre a WD-re, 1-et is szerettem, de főleg a 2 volt frankó, erről is jókat hallani, de valahogy nem veszi be a gyomrom már ezt a LMBTQ faszaságvilágot :nemtudom:
Pedig most ingyen kipróbálhatod.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60011 2021.03.27. 12:16

Van egy gondom, aminek a megoldásához tök hülye vagyok, hátha itt találkozott már valaki vele... amikor PC-n játszom a monitor a sötét jeleneteknél iszonyatosan szarul jeleníti meg a képek kockásodik, mindenféle halvány "zörejek" jelennek meg...ez valami beállítási gond?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #60012 2021.03.27. 15:13

eje75 írta:Van egy gondom, aminek a megoldásához tök hülye vagyok, hátha itt találkozott már valaki vele... amikor PC-n játszom a monitor a sötét jeleneteknél iszonyatosan szarul jeleníti meg a képek kockásodik, mindenféle halvány "zörejek" jelennek meg...ez valami beállítási gond?
Rágugliztam. Milyen moncsi? HDMI black level, chroma beállítások 4:4:4? Állítólag lehet color banding is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60013 2021.03.27. 17:26

Greyfox írta:Rágugliztam. Milyen moncsi? HDMI black level, chroma beállítások 4:4:4? Állítólag lehet color banding is.
Benq ew3270u, display port-on van csatlakoztatva....color banding-et Én is láttam, de minél többet olvasok róla, annál kevésbé értem, mi a fasz lehetne a megoldás :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #60014 2021.03.27. 18:40

Július 2-vel lekapcsolják a PS3ról a store-t?
Avatar
eje75

Hozzászólás #60016 2021.03.27. 19:17

benőmenő írta:Folytatom a DLC-t.
Nézlek..az mé van, hogy minden enemy 1 ütés? Ennyire op vagy?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60017 2021.03.27. 20:53

eje75 írta:Nézlek..az mé van, hogy minden enemy 1 ütés? Ennyire op vagy?
Maxos fegyver és viszonylag tudatosan lépkedtem szinteket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60018 2021.03.27. 21:19

Pörög a COD: Cold War Credits


Egy minden tekintetben undorító, igénytelen, mocsok hulladék volt. Egyetlen értékelhető pillanat, ötlet nincs benne, kizárólag az alibizésről szól minden.

0/10 tényleg, egy SZE-MÉT.

phpBB [media]


phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60019 2021.03.28. 09:51

Újabb epikus windows 10 pillanat: most az óraátállítást nem sikerült megcsinálnia, amíg rá nem klikkeltem az óra szinkronizálásra a gépházban. Minden defaulton, tehát automatán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60020 2021.03.28. 09:55

benőmenő írta:Újabb epikus windows 10 pillanat: most az óraátállítást nem sikerült megcsinálnia, amíg rá nem klikkeltem az óra szinkronizálásra a gépházban. Minden defaulton, tehát automatán.
Látod milyen engedékeny és demokratikus rendszer! A saját magát tönkretevő updateket nem lehet letiltani, de az óra az szent!
Avatar
Moby

Hozzászólás #60021 2021.03.28. 11:07

Megvan mitől merül ez a fos ipad air. A SIMKÁRTYÁTÓL :wilting: Úgy, hogy közben mindvégig wifin van... ha letiltom mobil adatforgalmat, akkor nem merül semmit napokon keresztül.
Jó cucc kettőnegyvenér... :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #60022 2021.03.28. 11:19

Moby írta:Jó cucc kettőnegyvenér... :eljen:
Ne szarakodj tovább vele: átveszem kilóhúszért :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60023 2021.03.28. 12:59

Ez megvan itt? Tud problémás lenni midrange CPU-val, és az NVidia nem is biztos, hogy tudja enyhíteni. Idővel meg lehet, hogy még jobban elő fog jönni.
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #60024 2021.03.28. 13:16

A monitor beállításait alaphelyzetbe tettem, hát amit kaptam az vállalhatatlan lett :wilting: és még azt se mondhatom, hogy biztos a win10 színkezelési hibája, vagy az Nvidia driverben kell valamit kalapálni, mert ez a PS5-ről van a Subnauticából... bármilyen ötletet szívesen meghallgatok...
Spoiler
20210328_125824.jpg
20210328_130635.jpg
20210328_130503.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60025 2021.03.28. 14:16

eje75 írta:A monitor beállításait alaphelyzetbe tettem, hát amit kaptam az vállalhatatlan lett :wilting: és még azt se mondhatom, hogy biztos a win10 színkezelési hibája, vagy az Nvidia driverben kell valamit kalapálni, mert ez a PS5-ről van a Subnauticából... bármilyen ötletet szívesen meghallgatok...
Spoiler
20210328_125824.jpg
20210328_130635.jpg
20210328_130503.jpg
Gari még van rá? Nekem gyanús, hogy ez hw hiba és cserés.
Avatar
eje75

Hozzászólás #60026 2021.03.28. 14:21

benőmenő írta:Gari még van rá? Nekem gyanús, hogy ez hw hiba és cserés.
Lol.... most őszinte leszek: a kezdetektől ilyen :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60027 2021.03.28. 14:31

eje75 írta:A monitor beállításait alaphelyzetbe tettem, hát amit kaptam az vállalhatatlan lett :wilting: és még azt se mondhatom, hogy biztos a win10 színkezelési hibája, vagy az Nvidia driverben kell valamit kalapálni, mert ez a PS5-ről van a Subnauticából... bármilyen ötletet szívesen meghallgatok...
Spoiler
20210328_125824.jpg
20210328_130635.jpg
20210328_130503.jpg
Ez tényleg annyira szar, hogy nagyon. Összes profilt ha végiglépteted ez a jelenség nem változik?

A szörnyen blokkos részeken is tökéletes a HUD pl, szal' ez is érdekes. Sötét árnyalatos fotók is ilyen ocsmányak, vagy csak a mozgó tartalom? Filmek is?
Avatar
eje75

Hozzászólás #60028 2021.03.28. 14:40

DanielT írta:Ez tényleg annyira szar, hogy nagyon. Összes profilt ha végiglépteted ez a jelenség nem változik?

A szörnyen blokkos részeken is tökéletes a HUD pl, szal' ez is érdekes. Sötét árnyalatos fotók is ilyen ocsmányak, vagy csak a mozgó tartalom? Filmek is?
Minden ennyire szar rajta, minden profilban.... lehet veszek egy másik monitort, mert ez már 3 éves, nincs rá gari...
Avatar
deep

Hozzászólás #60029 2021.03.28. 15:01

eje75 írta:Minden ennyire szar rajta, minden profilban.... lehet veszek egy másik monitort, mert ez már 3 éves, nincs rá gari...
Te 3 évig nézted ezt így? :merges2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #60030 2021.03.28. 15:51

deep írta:Te 3 évig nézted ezt így? :merges2:
Annó addig tekergettem, míg valahogy elfogadható lett....de sose volt igazán jó.... aztán alaphelyzetbe tettem a monitort és azóta nem tudom elviselni... mi legyen? vegyek másikat?
Avatar
Botond

Hozzászólás #60031 2021.03.28. 16:08

eje75 írta:Minden ennyire szar rajta, minden profilban.... lehet veszek egy másik monitort, mert ez már 3 éves, nincs rá gari...
Én viccből mondtam a szembe tű szúrást, nem gondoltam, hogy találsz vmi hasonlóan kreatív megoldást. :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60032 2021.03.28. 16:11

eje75 írta:A monitor beállításait alaphelyzetbe tettem, hát amit kaptam az vállalhatatlan lett :wilting: és még azt se mondhatom, hogy biztos a win10 színkezelési hibája, vagy az Nvidia driverben kell valamit kalapálni, mert ez a PS5-ről van a Subnauticából... bármilyen ötletet szívesen meghallgatok...
Spoiler
20210328_125824.jpg
20210328_130635.jpg
20210328_130503.jpg
Ez rettenetes! :guluszem1:
NVidia settings / felbontás / NVidia színbeállításoknál mi van (színmélységnél)?
Mi a típusa a monitornak?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60033 2021.03.28. 16:12

aabyssx írta:Ez rettenetes! :guluszem1:
NVidia settings / felbontás / NVidia színbeállításoknál mi van (színmélységnél)?
Mi a típusa a monitornak?
Ezek a kérdések addig lettek volna relevánsak amíg nem mondja Eje, hogy Playstationön is ez a helyzet és a képeken is azt látjuk.

Ez 3 bites színmélység kb. :wilting: És a hdmi full/limited probléma se lehet, mert az se így néz ki. Itten a processzing döglött meg.
Avatar
arty

Hozzászólás #60034 2021.03.28. 16:22

Botond írta:Július 2-vel lekapcsolják a PS3ról a store-t?
Igen, ezek képesek rá.

---

Mobynak ezúton is, ismét is, örökhálám a pisiÖTér' !!!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60035 2021.03.28. 16:30

Amúgy végig vittem a Shadow of the Uncsiraidert én is.
+++ Helyenként brutál jól néz ki, ezért játszottam
- Helyenként meg tök gagyi és igénytelen a látvány, nagy a variancia
++ Nagyon állat, hogy pár kivétellel egyáltalán nem tölt, vagy elrejti a töltést folyosókkal, animációval, lassú haladással, sokat dob, hogy kerek, összevüggő világ élménye van az egésznek
- Éppen ezért kontrasztosan gáz az a pár hely, ahol meg loading screen van, meg is szakítja az egészet, ócska DLC hangulata lesz tőle
- Animáció gyakran gagyi
+ A növényzet nagyon jól tud kinézni (pl. néhány levél és erdei pajzsika-szerűség :D:D )
- Nagyon uncsin indul, nem érdekes a sztori és ez kb. átmegy baromságba. Jópofák ezek az inka, maja hiedelmek, de erre nem lehet modern sztorit építeni. Egyszerűen nem érdekes a túl ezoterikus, bugyuta sztori a lapos karakterekkel. Nem érdekelt, hogy kivel mi fog történni
- Nem érdekes beszélgetni NPC-kkel. Semmi érdekeset nem mondanak, egy idő után meg sem szólítottam őket
+- Néhány side questek érdekesebb volt és jobban nézett ki, mint a main story
- Copy-paste feelingem volt végig az előző részekből
- Adott egy rakás DLC(?) fegyvert, és teljesen értelmét veszítette az upgrade path és a rewardja
+- Túlzásba viszik az easy mode assistokat. Nem szeretem, ha ilyen puzzle level dolgok állíthatók egy játékban. Másrészt meg ebben a játékban oda és csak oda lehet ugrani, ahova a játék akarja, úgyhogy ha nincs assist, akkor meg szar
- A korábban tárgyalt tükör-puzzle rész vontatott és uncsi volt
- Piranhas részek szarok mind
+ Amúgy jópofa végig ugrálni a Tombokat a lightos puzzle-ökkel, bírtam, lehet mászni
+ Nagyon simán futott a gépemen
Tombokat megcsináltam mindet, cryptek közül kettőt nem találtam meg, side questeket megcsináltam mindet (asszem). Megnéztem utólag a (mindent jobbá tevő :D ) achievmenteket, már csak mennyiségi szarok, meg egy rakás hidden maradt - amikkel nem tudok mit kezdeni -, úgyhogy ennyi.
Ha nem játszottam volna, akkor nem maradtam volna le semmiről, de amúgy elment / 10
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60036 2021.03.28. 16:31

DanielT írta:Ezek a kérdések addig lettek volna relevánsak amíg nem mondja Eje, hogy Playstationön is ez a helyzet és a képeken is azt látjuk.

Ez 3 bites színmélység kb. :wilting: És a hdmi full/limited probléma se lehet, mert az se így néz ki. Itten a processzing döglött meg.
Lehet, hogy csak a detektálásnál, vagy handshake-nél szar valami és pécén tudja kényszeríteni jóra...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #60037 2021.03.28. 16:56

arty írta:Igen, ezek képesek rá.

---

Mobynak ezúton is, ismét is, örökhálám a pisiÖTér' !!!
És mivel PS5-re sincs játék, mi nekiállhatunk végre kimaxolni a Kastélyvánia-DLC-ket :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #60038 2021.03.28. 17:03

Castle82 írta:Q2-ben amúgy beépített telefon, what? Egyébként nem érdekel hogy powered by FB, az sem hogy account kell hozzá,1 perc ha kell kamureg és pá, röhejes volt a hiszti amit emellé kerítettek.
annyi, hogy a kamureggel egyből megszeged az eulát és az egy ilyen always online mocsoknál elég necc lehet...

... remélem lesz módom az arcodba röhögni, amikor beszopat a cukorberg! :P
csak legyen tököd beírni majd! :D

Spoiler
örök álmom, hogy olyan céget vezetek, ahol szétszopatok mindenkit és pár birka még meg is véd a többi elégedetlennel szemben, gerillamarketingesekre se kell költeni :D
Avatar
arty

Hozzászólás #60039 2021.03.28. 17:05

Zóanagyvarázsló írta:És mivel PS5-re sincs játék, mi nekiállhatunk végre kimaxolni a Kastélyvánia-DLC-ket :nezze:
amit már régesrégen levettek a sztórból? (vagy csak magyaroknak nemjo? vagy az UK-hoz nem voltunk elég tökösek? vagy csak kik.... drága volt? temessük el azt a sz*rt szerintem :D ha mégse, ugrok, ha hívsz!)
Avatar
arty

Hozzászólás #60040 2021.03.28. 17:10

DanielT írta:És a hdmi full/limited probléma se lehet, mert az se így néz ki. Itten a processzing döglött meg.
Én azért arra tettem volna a tétet. Nálam az edgeledes samu kulaled így néz ki, amikor elbugzik a full/limited. (új firmware-el csinálja... pár napja tettem fel :( 4-5 éves tévéhez kb ilyen szintű támogatást vártam, nyilván sz*rnak bele... de legalább ne tegyék használhatatlanná! :( )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60041 2021.03.28. 18:10

aabyssx írta: Egyszerűen nem érdekes a túl ezoterikus, bugyuta sztori a lapos karakterekkel. Nem érdekelt, hogy kivel mi fog történni
A jatekok nagyreszeben a karakterek tobbsegevel igy vagyok :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60042 2021.03.28. 19:14

arty írta:Én azért arra tettem volna a tétet. Nálam az edgeledes samu kulaled így néz ki, amikor elbugzik a full/limited. (új firmware-el csinálja... pár napja tettem fel :( 4-5 éves tévéhez kb ilyen szintű támogatást vártam, nyilván sz*rnak bele... de legalább ne tegyék használhatatlanná! :( )
Ok, akkor pontosítsuk: a jól működő full/limitednél se nézne ki így. Fakóbb lehetne de ez össze-vissza éc.

Ettől még lehet, hogy egy próbát megér! Eje, nyomjad neki!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60043 2021.03.28. 19:16

Aby, milyen easy mode assist? Egy büdös assistom nem volt One with the Jungle fokozaton. Néha Lara tett egy megjegyzést 2-3 szóban, de ennyi.

Ja meg easyn nyomtad akkor nem értem. Az elején mondja, hogy mire számíthatsz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60044 2021.03.28. 20:07

Manus-t sikerült lecsapni még a Forma 1 előtt. Most Sif következik.
Utána kedvtől függűen Four Kings és már csak happy grind és Gwin maradt erre a végigjátszásra ha jól számoltam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #60045 2021.03.28. 20:17

benőmenő írta:Manus-t sikerült lecsapni még a Forma 1 előtt. Most Sif következik.
Utána kedvtől függűen Four Kings és már csak happy grind és Gwin maradt erre a végigjátszásra ha jól számoltam.
Időnként lehet öcsi összefoglaló is, mondjuk az első etap végén, hogy lássuk előre az egy éves vállalást 300onmennyi nappal lőtted fölé.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60046 2021.03.28. 20:17

benőmenő írta:Manus-t sikerült lecsapni még a Forma 1 előtt. Most Sif következik.
Utána kedvtől függűen Four Kings és már csak happy grind és Gwin maradt erre a végigjátszásra ha jól számoltam.
De mi a fogadas targya, ha kimaxolod “csalas” nelkul a gamet? :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60047 2021.03.28. 20:36

Botond írta:Időnként lehet öcsi összefoglaló is, mondjuk az első etap végén, hogy lássuk előre az egy éves vállalást 300onmennyi nappal lőtted fölé.
Te miről beszélsz egyébként? Nem emlékszem idő limitre...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60048 2021.03.28. 21:48

DanielT írta:Aby, milyen easy mode assist? Egy büdös assistom nem volt One with the Jungle fokozaton. Néha Lara tett egy megjegyzést 2-3 szóban, de ennyi.

Ja meg easyn nyomtad akkor nem értem. Az elején mondja, hogy mire számíthatsz.
Olyan handicap módban ment, ahogy csak lehetett. Úgyhogy fehér festék mindenhol, spotlight mindenhol, highlight a "detective mode-ban", és Lara szövegesen mondja, hogy mit kéne csinálni.
Néztem egy darabig, hogy ez így hülyeség, le kéne ezeket venni, de aztán ez a játék nem enged máshova ugrani/mászni, csak ahova kijelölten szabad, úgyhogy hagytam.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #60049 2021.03.28. 21:51

Ezt bírom a szénába ugróban amúgy (meg a Zelda BotW-ban is), hogy kinézel egy irányt, meg egy akadályt és akkor ott átmászol. Nem az van, hogy láthatatlan falak előtt ugrálsz addig, amíg rá nem jössz, hogy hol akarja a játék, hogy átmenj.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60050 2021.03.28. 21:59

aabyssx írta:Olyan handicap módban ment, ahogy csak lehetett. Úgyhogy fehér festék mindenhol, spotlight mindenhol, highlight a "detective mode-ban", és Lara szövegesen mondja, hogy mit kéne csinálni.
Néztem egy darabig, hogy ez így hülyeség, le kéne ezeket venni, de aztán ez a játék nem enged máshova ugrani/mászni, csak ahova kijelölten szabad, úgyhogy hagytam.
Idehánytam egy répásat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60051 2021.03.28. 22:00

Micsu írta:De mi a fogadas targya, ha kimaxolod “csalas” nelkul a gamet? :P
Én beszóltam DT-nek, mert dupe glitchet használt időspórolásnak. Ő erre felajánlott 1 év jatekaim.hu VIP-et, ha én megcsinálom glitch és beleőrülés nélkül. Idő limit nem rémlik, de 2021-ben simán abszolválható.
aabyssx írta:Ezt bírom a szénába ugróban amúgy (meg a Zelda BotW-ban is), hogy kinézel egy irányt, meg egy akadályt és akkor ott átmászol. Nem az van, hogy láthatatlan falak előtt ugrálsz addig, amíg rá nem jössz, hogy hol akarja a játék, hogy átmenj.
Én nem használtam semmi mankót és a survival detektívmódot sem. Mégis van, ahol a játék kitépné a kezedből a kamerát hogy "Erre nézz, erre megy az út!".
phpBB [media]
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2021.03.28. 22:03-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60052 2021.03.28. 22:00

aabyssx írta:Ezt bírom a szénába ugróban amúgy (meg a Zelda BotW-ban is), hogy kinézel egy irányt, meg egy akadályt és akkor ott átmászol. Nem az van, hogy láthatatlan falak előtt ugrálsz addig, amíg rá nem jössz, hogy hol akarja a játék, hogy átmenj.
Ja a jó kis assassins és a kihívásai a csodás nyílt világban! Hogy ébren maradj...
Avatar
eje75

Hozzászólás #60053 2021.03.28. 22:01

Benőnek köszönhetően ma beloggoltam a Twich-re.... ha már ottjártam, körélnéztem...bazzeg csodákat láttam... egy kibaszott nagy csöcsű olasz csaj főz, aztán meg zabál... és ezt b.meg nézi valaki? Én azt hittem csak a noobok nézik a twich-et...most már TUDOM!
Avatar
Moby

Hozzászólás #60054 2021.03.28. 22:04

aabyssx írta:Ezt bírom a szénába ugróban amúgy (meg a Zelda BotW-ban is), hogy kinézel egy irányt, meg egy akadályt és akkor ott átmászol. Nem az van, hogy láthatatlan falak előtt ugrálsz addig, amíg rá nem jössz, hogy hol akarja a játék, hogy átmenj.
Ez nem tudom melyik prehisztórikus szénába ugró lehet, mert nem az elmúlt 10 év terméséből, az tuti. Ez a valhalla olyan síkhülye a terepet tekintve sokszor, hogy a fejem fogom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.03.28. 22:05-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60055 2021.03.28. 22:05

eje75 írta:Benőnek köszönhetően ma beloggoltam a Twich-re.... ha már ottjártam, körélnéztem...bazzeg csodákat láttam... egy kibaszott nagy csöcsű olasz csaj főz, aztán meg zabál... és ezt b.meg nézi valaki? Én azt hittem csak a noobok nézik a twich-et...most már TUDOM!
Ez van. Ő zabál és fizetnek érte neki, én meg dárkszószt achimaxolok jatekaim.hu vip-ért. Rendesen érzem a férfiúi privilégiumot. :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #60056 2021.03.28. 22:07

benőmenő írta:Ez van. Ő zabál és fizetnek érte neki
Fizetnek??? Na ne vicceljünk... há kificcentem Én is a bránert, aztán felpattintok egy májkrém konzervet ha csak ennyi kell a Népnek!
Avatar
eje75

Hozzászólás #60057 2021.03.28. 22:10

Ja akartam írni, hogy megjött az Xbox füles is 2 napja...3? Pont annyit tud, mint egy 35e-res füles, se többet se kevesebbet.... egy szolid, jó füles, semmi baja, de semmi extra...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #60058 2021.03.28. 22:15

eje75 írta:Fizetnek??? Na ne vicceljünk... há kificcentem Én is a bránert, aztán felpattintok egy májkrém konzervet ha csak ennyi kell a Népnek!
Még nem trackeli, de mivel már van feliratkozó gombja, tuti vannak feliratkozói is. Főleg ilyen nézőszámnál. Az 5 usd/fő amit befizetnek, plusz nem tudom mennyi donate-et kaphat.
Már csak az a kérdés, mikor lesz májkrémes stream? :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60059 2021.03.28. 22:18

DanielT írta:Idehánytam egy répásat.
Nah nem te toltad pl autoaimal a Tlou2t? Fonok ne legy ilyen :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #60060 2021.03.28. 22:20

eje75 írta:Benőnek köszönhetően ma beloggoltam a Twich-re.... ha már ottjártam, körélnéztem...bazzeg csodákat láttam... egy kibaszott nagy csöcsű olasz csaj főz, aztán meg zabál... és ezt b.meg nézi valaki? Én azt hittem csak a noobok nézik a twich-et...most már TUDOM!
Mert neked az asszony nem engedi hogy ilyeneket nezz azert ne irigykedj :nyes:

Vissza: “Leáldozott.hu”